|
مسابقات تنيس BNP Paribas Open |
|
ابزارهای موضوع | نحوه نمایش |
03-11-2009, 09:29 AM | #11 |
Tech Support
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
جدول مردان هم به پست اول اضافه شد.
مسابقات دور اول زنان از امشب ساعت 21:30 به وقت ايران شروع ميشه، مسابقات مقدماتي مردان هم امروز به پايان مي رسه تا از فردا شاهد آغاز بازي ها در قسمت مردان هم باشيم. برنامه سه زمين اصلي به وقت ايران رو قرار ميدم، البته فعلا پخش زنده اي نداريم احتمالا تا آغاز دور دوم. STADIUM 1 start 21:30
K Bondarenko (UKR) vs S Peer (ISR) - WTA [Q] S Dubois (CAN) vs [WC] A Glatch (USA) - WTA [WC] J Dokic (AUS) vs J Craybas (USA) - WTA N Vaidisova (CZE) vs [WC] M Krajicek (NED) - WTA S Cirstea (ROU) / G Voskoboeva (KAZ) vs [WC] B Mattek-Sands (USA) / M Washington (USA) - WTA STADIUM 2 start 21:30 Qualifying - K Kim (USA) vs S Jenkins (USA) - ATP Qualifying - R Kendrick (USA) vs R Mello (BRA) - ATP N Li (CHN) vs T Tanasugarn (THA) - WTA V Razzano (FRA) vs [Q] E Rodina (RUS) - WTA P Kvitova (CZE) vs P Parmentier (FRA) - WTA STADIUM 3 start 21:30 E Makarova (RUS) vs N Dechy (FRA) - WTA S Hsieh (TPE) / S Peng (CHN) vs [3] K Peschke (CZE) / L Raymond (USA) - WTA [Q] M Larcherde Brito (POR) vs [WC] U Radwanska (POL) - WTA Qualifying - B Becker (GER) vs M Lammer (SUI) - ATP |
03-12-2009, 11:46 AM | #12 |
Tech Support
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
برنامه سه زمين اصلي به وقت ايران
STADIUM 1 start 21:30 V Spadea (USA) vs I Kunitsyn (RUS) - ATP M Koryttseva (UKR) vs [WC] S Mirza (IND) - WTA L Hewitt (AUS) vs J Hernych (CZE) - ATP [WC] M Sharapova (RUS) / E Vesnina (RUS) vs E Makarova (RUS) / T Poutchek (BLR) - WTA Not Before 5:30 AM B Mattek-Sands (USA) vs T Garbin (ITA) - WTA I Ljubicic (CRO) vs K Nishikori (JPN) - ATP STADIUM 2 start 21:30 J Benneteau (FRA) vs P Kohlschreiber (GER) - ATP [WC] V King (USA) vs K Knapp (ITA) - WTA F Lopez (ESP) vs M Llodra (FRA) - ATP L Safarova (CZE) vs [WC] M Oudin (USA) - WTA Not Before 2:30 AM [Q] K Kim (USA) vs E Gulbis (LAT) - ATP T Gabashvili (RUS) vs J Acasuso (ARG) - ATP STADIUM 3 start 21:30 M Kirilenko (RUS) vs E Gallovits (ROU) - WTA M Gicquel (FRA) vs S Bolelli (ITA) - ATP [WC] S Kuznetsova (RUS) / A Mauresmo (FRA) vs [2] A Medina Garrigues (ESP) / V Ruano Pascual (ESP) - WTA [WC] A Tomljanovic (CRO) vs [Q] A Haynes (USA) - WTA Not Before 2:30 AM [Q] T Bellucci (BRA) vs J Tipsarevic (SRB) - ATP S Darcis (BEL) vs M Granollers (ESP) - ATP |
03-12-2009, 07:56 PM | #13 |
Member
تاریخ عضویت: Feb 2009
پستها: 44
سپاس: 0
در 2 پست 4 بار سپاسگزاری شده
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
رافا چه ساعتی و کی بازی داره ؟
|
03-12-2009, 09:02 PM | #14 |
Former Staff
تاریخ عضویت: Jan 2009 محل سکونت: پایتخت!!!
پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
هنوز معلوم نیست
مسابقات دور دوم از شنبه شروع می شه صبر کنید فعلا |
03-14-2009, 12:53 PM | #15 |
Senior Member
تاریخ عضویت: Dec 2008
پستها: 413
سپاس: 2,982
در 350 پست 2,519 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nole,
Rafa,
Juan,Tipsarevic,
Gasquet,Verdasco,Gonzo,
Gulbis,Isner,Ferrero,
Nalbandian,Monfils,
Andreev,Dimitrov,
Sharapova,Ivanovic,
Kvitova,Azarenka,
Lisicki,Vesnina
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
سلام برنامه ی مسابقات امشب منتشر شد فقط دیگه وقت نکردم ساعتاشو تغییر بدم...امشب فدررو موریو ورداسکو بازی دارن و بازی های اون طرف جدول فردا هستش...
Saturday, March 14, 2009 STADIUM 1 start 11:00 am A Montanes (ESP) vs [4] A Murray (GBR) - ATP Not Before 1:00 PM [Q] P Cetkovska (CZE) vs [3] E Dementieva (RUS) - WTA [5] A Ivanovic (SRB) vs [Q] A Yakimova (BLR) - WTA M Gicquel (FRA) vs [2] R Federer (SUI) - ATP Not Before 7:00 PM A Pavlyuchenkova (RUS) vs [2] J Jankovic (SRB) - WTA Not Before 8:30 PM [13] J Blake (USA) vs J Nieminen (FIN) - ATP STADIUM 2 start 11:00 am [7] A Radwanska (POL) vs S Stosur (AUS) - WTA [23] R Gasquet (FRA) vs M Llodra (FRA) - ATP T Gabashvili (RUS) vs [11] J Tsonga (FRA) - ATP [30] D Hantuchova (SVK) vs Y Wickmayer (BEL) - WTA [8] G Simon (FRA) vs Y Lu (TPE) - ATP L Hewitt (AUS) vs [17] F Gonzalez (CHI) - ATP STADIUM 3 start 11:00 am [15] T Robredo (ESP) vs I Kunitsyn (RUS) - ATP S Darcis (BEL) vs [19] M Cilic (CRO) - ATP B Mattek-Sands (USA) vs [31] G Dulko (ARG) - WTA [Q] T Bellucci (BRA) vs [10] F Verdasco (ESP) - ATP [WC] S Mirza (IND) vs [12] F Pennetta (ITA) - WTA [20] A Sugiyama (JPN) vs [Q] A Haynes (USA) - WTA COURT 4 start 11:00 am [22] A Szavay (HUN) vs E Gallovits (ROU) - WTA [32] P Mathieu (FRA) vs P Starace (ITA) - ATP [Q] K Barrois (GER) vs [11] A Cornet (FRA) - WTA I Ljubicic (CRO) vs [28] M Ancic (CRO) - ATP L Safarova (CZE) vs [25] A Wozniak (CAN) - WTA |
03-14-2009, 01:49 PM | #16 |
Administrators
تاریخ عضویت: Dec 2008 محل سکونت: تهران
پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش،
جینپری،موری،گاسکه،
گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا
ورداسکو،نلبندیان،
باقداتیس،گولبیس،
کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا
،سورانا،ماریا،وی
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
دوستان برای بدست آوردن زمان مسابقات بوقت تهران 10:30+ را روی ساعت جدول بکشن و زمان بوقت تهران بدست میاد!
مسابقات اول 21:30 خواهد بود ... |
03-15-2009, 06:50 PM | #17 |
Tech Support
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
برنامه امشب و فردا صبح به وقت ايران STADIUM 1 start 21:30 [4] V Zvonareva (RUS) vs P Kvitova (CZE) - WTA Not Before 23:30 PM [highlight=#ffffbf][3] N Djokovic (SRB) vs M Vassallo Arguello (ARG) - ATP[/highlight] Not Before 00:30 PM [1] D Safina (RUS) vs [28] S Peng (CHN) - WTA [highlight=#ffffbf][1] R Nadal (ESP) vs [Q] M Berrer (GER) - ATP[/highlight] Not Before 5:30 AM [Q] D Koellerer (AUT) vs [7] A Roddick (USA) - ATP [1] B Bryan (USA) / M Bryan (USA) vs [WC] Y Allegro (SUI) / R Federer (SUI) - ATP STADIUM 2 start 21:30 J Chardy (FRA) vs [20] M Fish (USA) - ATP [WC] R Sweeting (USA) vs [6] J Del Potro (ARG) - ATP [30] J Melzer (AUT) vs [WC] T Dent (USA) - ATP S Peer (ISR) vs [19] A Chakvetadze (RUS) - WTA N Massu (CHI) vs [24] M Safin (RUS) - ATP Not Before 7:00 AM [17] A Mauresmo (FRA) vs N Li (CHN) - WTA STADIUM 3 start 21:30
[12] D Ferrer (ESP) vs [Q] T Widom (USA) - ATP N Vaidisova (CZE) vs J Craybas (USA) - WTA [9] G Monfils (FRA) vs [WC] J Isner (USA) - ATP [Q] R Kendrick (USA) vs [14] D Nalbandian (ARG) - ATP [18] R Stepanek (CZE) vs S Querrey (USA) - ATP E Vesnina (RUS) vs [8] V Azarenka (BLR) - WTA |
03-15-2009, 08:20 PM | #18 |
Member
تاریخ عضویت: Feb 2009
پستها: 44
سپاس: 0
در 2 پست 4 بار سپاسگزاری شده
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
نادال ساعت 22:30 یا 10:30 بازی داره ؟؟؟
|
03-15-2009, 08:32 PM | #19 |
Tech Support
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
هيچكدوم!
از اونجا كه ورزش تنيس تايمي نيست نميشه زمان دقيق رو گفت، يعني همه چي به اين بستگي داره كه بازي قبلي كي تموم ميشه.براي اين همه چي حدوديه. البته اونجاهايي كه نوشته Not Before يعني اگه بازي قبلي زودتر از اون تموم بشه بازي بعدي تا راس اون ساعت شروع نميشه. اگه به سايت Goalzz.com سر ميزنيد، بالاي صفحه سمت چپ روي GMT كليك كنيد و در صفحه اي كه مياد به وقت ايران تنظيمش كنيد يعني GMT+3.5 اينجوري زمان بندي ها رو به وقت ايران ميبينيد. بازي رافا حدود ساعت 2:00 صبح شروع ميشه. |
03-16-2009, 08:47 AM | #20 |
Tech Support
|
معرفي و اعلام برنامه مسابقات ايندين ولز
برنامه امشب و فردا صبح
به وقت ايران [highlight=#ffffbf]STADIUM 1 start 21:30 [32] P Mathieu (FRA) vs [4] A Murray (GBR) - ATP Not Before 23:30 [13] J Blake (USA) vs [17] F Gonzalez (CHI) - ATP [5] A Ivanovic (SRB) vs [31] G Dulko (ARG) - WTA [27] I Karlovic (CRO) vs [2] R Federer (SUI) - ATP Not Before 6:00 AM [30] D Hantuchova (SVK) vs [Q] P Cetkovska (CZE) - WTA Not Before 7:30 AM [22] I Andreev (RUS) vs [11] J Tsonga (FRA) - ATP[/highlight] [highlight=#ffffbf]STADIUM 2 start 21:30 [7] A Radwanska (POL) vs [25] A Wozniak (CAN) - WTA [Q] A Haynes (USA) vs [12] F Pennetta (ITA) - WTA [23] R Gasquet (FRA) vs [10] F Verdasco (ESP) - ATP [8] G Simon (FRA) vs I Ljubicic (CRO) - ATP [15] T Robredo (ESP) vs [19] M Cilic (CRO) - ATP[/highlight] [highlight=#ffffbf]STADIUM 3 start 21:30 P Kohlschreiber (GER) vs N Lapentti (ECU) - ATP N Llagostera Vives (ESP) vs [21] A Kleybanova (RUS) - WTA Not Before 1:00 AM M Llodra (FRA) / R Stepanek (CZE) vs M Fish (USA) / A Roddick (USA) - ATP V Dushevina (RUS) vs [23] S Bammer (AUT) - WTA [3] M Bhupathi (IND) / M Knowles (BAH) vs M Mirnyi (BLR) / A Ram (ISR) or M Damm (CZE) / R Lindstedt (SWE) - ATP[/highlight] |
کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان) | |
|
|
موضوعات مشابه | ||||
موضوع | نویسنده موضوع | انجمن | پاسخ ها | آخرين نوشته |
معرفي و اعلام برنامه مسابقات مسترز مايمي | Mohammad | مسابقات تنيس Sony Ericsson Open | 20 | 04-05-2009 11:06 PM |
معرفي و اعلام برنامه/ قهرمان: Novak Djokovic | Mohammad | مسابقات DUBAI TENNIS CH'SHIP دوبی | 7 | 02-28-2009 11:52 PM |
معرفي و اعلام برنامه/ قهرمان: Jo Tsonga | Mohammad | (SA Tennis Open) مسابقات آزاد آفريقاي جنوبي | 1 | 02-09-2009 12:23 PM |
پخش زنده و اعلام برنامه مسابقات Kooyong | Mohammad | تورنمنتهای نمایشی و ملی | 9 | 01-17-2009 05:00 PM |