بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

5-18 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان ویمبلدون 2012 ؟!
نواک جوکوویچ 27 19.71%
رافائل نادال 39 28.47%
راجر فدرر 66 48.18%
اندی ماری 1 0.73%
هیچکدام 4 2.92%
رأی دهندگان: 137. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-29-2012, 11:58 PM   #181
سلام
Senior Member

آواتار سلام

پستها: 214
سپاس: 5,795
در 209 پست 1,840 بار سپاسگزاری شده

یه بازی ساده. پر از اشتباه.
اینجور ورزشکارا همینن!! نمیشه کاری کرد. منظورم اینه که ورزشکاری که با ذات و وجودش تنیس بازی میکنه و اصولا خودشو به آب و اتیش نمیزنه همینه. مثل من و تو میمونه. یه روز حال داره یه روز حال نداره. مخصوصا که فدرر باشه!!! امروز اعصاب نداشت، بی خیال بود، با خودش لج می کرد و ... .
بین خودمون باشه، بعضی اوقات هم فقط با نامش بازی میکرد!!! یعنی اسم فدرر تو زمین بود و بس.
باز هم بین خودمون باشه، اگه با روسل بازی داشت شاید 3-0 می باخت!!!

ولی از ضعف هاش گفتیم. از مزیت همین بازی با شرایط درونی فدرر بگیم. چنین بازیکنایی حساب و کتاب و فرمول و این جیزا ندارن!! یعنی هیچوقت مخشون تو بازی سرویس نمیشه. جون با طبیعت خودش بازی میکنه. به همین علت هم به بازی برگشت.
فرق فدرر با بعضی ها اینه که فدرر بازیکن کامله. شاید هم کاملترین بازیکن تاریخ. بنابراین راههای زیادی داره تا از بن بست در بیاد. سرویسش دقت نداشت، دراپ شات میزد، دراپش خراب میشد، اسپین رو بکهند حریف میانداخت، تا اینکه دوباره سرویسش گرفت و بنتو رو بیچاره کرد. تا زه سرو اند والی و بازی در خطوط کناری هم نفس بنتو رو گرفت. البته اگه بنتو بدنش جواب نمبکرد شاید ما هم نمیدونستیم ست پنجم چی میشه و اینجور راحت از راجر تعریف نمیکردیم.

به نظر من هنوز هم راجر کاملترین بازیکن تاریخه.
شخصا اعتقاد دارم که راجر توی این بازی از 40% توانایش هم استفاده نکرد.
البته کارشناسا هنوز هم بهترین سطح بازی ارائه شده در تاریخ رو بازی راجر می دونن (در دوران اوجش) و بعد از راجر پیت و با فاصله زیادی از اونا نادال و نواک. این یک واقعیته. همه باید با احترام بپذیرند.
همونطور که به خاطر سابفه و دست آوردهای بینظیر راجر، در بدترین شرایط هم تماشاگرا ایستاده براش دست میزنن.
سلام آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی سلام به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-29-2012, 11:58 PM   #182
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

خب بازی سخت و حساسی بود مخصوصا تو تایبریک ست چهارم. اما خوبیش اینه که هرچی برد سختر باشه شیرینتره
nima.a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima.a به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-29-2012, 11:59 PM   #183
mohsen.mir
Junior Member

پستها: 17
سپاس: 67
در 15 پست 149 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
دوست عزیز . طرفداران بزرگ راجر در سایت که با شما هم عقیده نیستند . به نگاه به آرشیو چت باکس دیشب بندازید لطفا.
ببخشید این سوال رو می پرسم شاید مسخره باشه ولی این چت باکس که ایشون اشاره کردند دقیقا کجاست؟

ویرایش توسط mohsen.mir : 06-30-2012 در ساعت 12:06 AM
mohsen.mir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-30-2012, 12:03 AM   #184
mehdipino
Junior Member

آواتار mehdipino

پستها: 20
سپاس: 9
در 19 پست 78 بار سپاسگزاری شده

تیکه پرونی ها خیلی بچه گونست اینجا ..

حس میکنم توی انجمن هواداران فدرر هستم .

خطاب به اون دوستمون که یه چیزایی گفته بود :

نه عزیز من به خودم نمیگیرم چون مرد مستقیم صحبت میکنه لابد یا با من نبودی یا خدای نکرده یوزرت فقط اسم مرد هستش
mehdipino آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-30-2012, 12:03 AM   #185
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

با این بازیهایی که تا الان دیدم به نظر من هیچکدوم از 4 نفر اول لیاقت قهرمانی توی ویمبلدون امسال رو ندارن اون از رافا اینم از فدرر، جوکوویچ هم با بازی خوبش فرسنگ ها فاصله داره به احتمال زیاد این دفعه قرعه به نام اندی افتاده

امروز راجر خیلی متزلزل بود و خستگی بنیتو خیلی کمکش کرد وگرنه بازی رو الان باخته بود

سه نفر اول بخصوص راجر و رافا تا اینجا خیلی خودشونو خسته کردن هرچی تورنمنت بود شرکت کردن ازشون بعید بود لااقل یکی رو باید فدای المپیک میکردن

درمورد حذف رافا توی راند دوم بنظر من طبیعی بود چون رافا همیشه هفته اول ویمبلدون مشکل داشت توی ویمبلدون پارسال هم گفتم ترس من از رافا توی ویمبلدون فقط هفته اوله هفته بعد زمین کندتر میشه و بقول رافا شبیه خاک میشه به همین دلیله که رافا همیشه هفته اول رو که رد میکرد هفته دوم راحت بود و بدون هیچ دردسری به فینال میرسید از این بازیا توی هفته اول زیاد داشت که معروفترینشون بازی پر حاشیه با سودرلینگ بود که ادای رافا رو توی اون بازی دراورد.

نکته جالب اینه که فرر بدون دادن یه ست داره جلو میاد، یعنی ممکنه کسی انحصار راجر، رافا و نوواک رو توی ویمبلدون بشکنه؟ امیدوارم ویمبلدون امسال شروعی بر پایان عصر راجر و رافا نباشه اون وقت دیگه تنیس جذابیت خودشو از دست میده
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2012, 12:11 AM   #186
hasti_khanum
Senior Member

آواتار hasti_khanum

پستها: 201
سپاس: 548
در 169 پست 1,232 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر / خوان مارتین دلپوترو / اندی مورای / ماریا شاراپووا / کارولین وزنیاکی / سرنا ویلیامز

مهمترین نتایج امشب آقایان:
نوواک جوکوویچ (3/1)، میخائیل یوژنی و راجر فدرر (3/2) مقابل حریفاشون پیروزشدند.
خوآن موناکو و فرناندو ورداسکو هم حذف شدند. (ورداسکو 3/2 به مالیسه بازی رو واگذار کرد و مالیسه حریف دور بعد فدرر شد)
ریچارد گاسکوئت هم 3/0 نیکلاس آلماگرو رو حذف کرد.

خانم ها:
آنجلیکا کربر،
ماریا کیریلنکو و آگنسکا رادوانسکا مقابل حریفانشون برنده شدند. همچنین ماریا شاراپووا (2/0) و سابینه لیسیچکی (2/1) هم حریفانشونو بردند تا دور بعد مقابل هم بایستند.
نادیا پترووا هم حذف شد.
hasti_khanum آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hasti_khanum به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2012, 12:23 AM   #187
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mohsen.mir نمایش پست ها
ببخشید این سوال رو می پرسم شاید مسخره باشه ولی این چت باکس که ایشون اشاره کردند دقیقا کجاست؟
چت باکس پایین صفحه اصلی قرار داره شما چون کاربر تازه وارد هستید برای شما باز نیست وقتی کاربر ثابت این سایت بشید برای شما باز میشه اون هم یک سری شرایط داره که بنا به دلایلی که همه میدونن نمیتونم شرایطشو به شما بگم
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2012, 12:49 AM   #188
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر
Wink

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehdipino نمایش پست ها
این آخرین پستی هست که در جواب های چرت نقل قول میکنم :

1. من گفتم دور چهارم نه یک چهارم

2. من گفتم " مگه من نوستراداموس هستم ؟ " ( این جمله معنیش اینه که نیستم )

3. 10 ساله تنیس میبینم حتما باید 10 سال نواکی باشم ؟ اومدیمو نادال سرطان گرفت مرد شما دیگه تنیس نمیبینی ؟

و در آخر بگم بابا من فقط واسه گرند اسلم ویمبلدون مهمانتون هستم ، واقعا جو ِ بدی هست اینجا اما تا ثانیه ی آخر تورنمنت خواهم ماند که مثل خیلیا بچه بازی نباشه ..

متاسفم واست

شما تو این پستی که زدید بالغ بر 2000تا علامت تمسخر گذاشتین و طرفتون رو به جای اینکه باهاش بحث کنید مسخره کردین
جالب اینجاست که از موقعی که پست زدین ادعای مردی و بزرگی و شخصیت کردین همه رو بچه خطاب کردین اما خودتون ...
من نمیگم که نظرات شما اشتباهه یا نه طرف مقابلتون درست میگه یا نه اما این رو میدونم که بحث کردن ادابی داره که شامله مسخره کردن نمیشه
امیدوارم نظرمن شما رو نرنجونده باشه
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SHIR FarHad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2012, 01:10 AM   #189
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

Fourth Round

Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2012, 01:10 AM   #190
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

با بازیهای دور اول و دوم و سوم هیچ نتیجه گیری ای نمیشه کرد
قهرمان های بزرگ همیشه همینطور بودن ، وقتی چلنج سخت تر میشه سطح بازیشون رو بالاتر میبرن
دیروزم رافا داشت به بازی بر میگشت که وقفه باعث شُد بازی رو ببازه
همین رافا چندین و چند بار توی دورای اول ویمبلدون 3-2 برده ولی آخرش به فینال رسیده (درسته که شرایط زمین در هفته ی اول برای رافا مشکل ساز تره ولی به هرحال همیشه اونقدری خوب بوده که خودشو به هفته ی دوم برسونه).
راجر مقابل بردیچ توی استرالیای 2009 و مقابل اندریف در استرالیا 2010 یا مقابل همون اندریف در یو اس اپن 2008
نواک توی فرنچ اُپن قبلی ، یا همین ویمبلدون سال گذشته که مقابل بگدتیس و تامیک به مُشکل بر خورد ولی نیمه نهایی و فینال بهترین بازیشو کرد
کسی لیاقت قهرمانی رو داره که در آخر همه حریفاشو شکست بده و قهرمان شه . با 3-2 و 3-1 بُردن نمیشه در مورد لیاقت قهرمانی صحبت کرد.
امروزم بیشتر از این که راجر بد باشه این بنتو بود که خوب بازی کرد.
من هنوزم معتقدم قهرمان برنده ی بازی جکوویچ و فدرر خواهد بود.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)