بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

5-19 خرداد - پاریس، فرانسه

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان رولند گاروس 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 24 16.00%
راجر فدرر 63 42.00%
رافائل نادال 61 40.67%
داوید فرر 0 0%
توماس بردیک 1 0.67%
جو ویلفرد سونگا 1 0.67%
سایر تنیسور ها 0 0%
رأی دهندگان: 150. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-01-2013, 08:16 PM   #181
peRFect
Member

آواتار peRFect

پستها: 78
سپاس: 114
در 53 پست 279 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER. MILOS ROANIC. MARTIN DEL POTRO. JOHN ISNER. TSONGA. MARIA SHARAPOVA. ARAVANE REZAEI.

خداییش ایسنر داره چیکار میکنه با سرویساش..
دوست ندارم ببازه..
peRFect آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی peRFect به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2013, 08:18 PM   #182
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

راستی بازی نواک بادیمیتروف شروع شد ببینیم دیمیتروف چند مرده حلاجه هر چند فک نکنم ستیم بتونه بگیره از نواک.
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2013, 09:25 PM   #183
peRFect
Member

آواتار peRFect

پستها: 78
سپاس: 114
در 53 پست 279 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER. MILOS ROANIC. MARTIN DEL POTRO. JOHN ISNER. TSONGA. MARIA SHARAPOVA. ARAVANE REZAEI.

والا الان که این ایسنرو هاس دارن همدیگرو میکشن تو زمین..
بازیشون فرسایشی شده..
peRFect آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی peRFect به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2013, 10:13 PM   #184
john
Senior Member

آواتار john

پستها: 394
سپاس: 4,616
در 337 پست 2,042 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: F.V.I.R

افرين به جنازه خودم كه خوب بازي كرد، ولي عملكرد خوبي در فصل خاك نداشت، به هر حال هميشه دوست دارم و مهم تر از اون تبريك به تامي هاس ريش سفيد تنيس جهان به قول سهند كه تا اخرين لحظه جنگيد اونم در اين سن كه توانايي بدنيش ر ميرسونه . ولي اين john با اين والي هاش ابروي هر چي serve&net برد. و اما از بازي ضعيف گريگور هم نميشه به راحتي گذشت اما نوله شايستگي كامل اين پيروزي داشت و اميدوارم بازي به بازي بهتر بشه و شاهد لحظات به ياد ماندني تر در اين تورنمنت باشيم.
john آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی john به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2013, 11:09 PM   #185
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

امروز ما نواک واقعی رو دیدیم و من خیلی خیلی خوش حالم که نواک نشون داد که به اون نقطه همیشگی خودش نزدیک شده وکاملا هم مشخص بود که دیمیتروف حرفی برای گفتن نداره.بازی خوب،بازی ایسنر بود که به دلیل سبک بازی که یکی از دلایل مهم باخت ایسنر بود هاس اون رو شکست داد اما سرو های وحشتناک ایسنر بکهند های هاس رو تهدید میکرد.نادال مثل هر روز بازی کرد اما به دلیل اینکه فونینی یک کم نمی تونست بر اعصاب خودش مسلط باشه دیگه ست نداد.
در مورد اینکه رافا آماده نیست باید بگم که کم کم منتظرش هستیم تا خوب بازی کنه و به بازی همیشگی خودش برگرده.اصلا نگرانش نباشید اما اگر خیلی آماده نبودنش طول کشید یک کم اوضاع خراب میشه.
فعلا سونگا و راجر در درجه اول دارن خیلی خوب بازی میکنن سپس نواک و فرر و بعدش هم می تونیم به رافا و استن برسیم.
بازی راجر بازی آسونی خواهد بود مگر سیمون خوب خودش رو آماده کنه ولی به هر حال راج آماده تره.سونگا خودش رو نشون میده اما باید این رو در نظر داشته باشه که فقط محکم ضربه زدن دردی رو دوا نمی کنه و باید از هوش خودش هم استفاده کنه.
امیدوارم بازی ها هم جذاب تر و جذاب تر بشه.
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2013, 11:09 PM   #186
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova

بازی نواک و دیمیتروف از اونی که فکر میکردم راحتتر در اومد.بازی خوب نوله که ارورهای کمی داشت و در مقابل بازی پر از اشتباه دیمیتروف نشون داد که نوله آماده است و به این راحتی پا پس نمیکشه.نوله داره بازی به بازی بهتر میشه و کاملا از روند بازیها مشخصه.فقط من زمانیکه نواک کمی احساس درد کرد واقعا نگران شدم که فکر نکنم موضوع خاصی باشه و به نظر مهم نمیاد(خدا کنه).نادال هم بازی جالبی داشت و بالاخره ست اول رو نباخت که نشون میده اونم داره رو به جلو کار میکنه.انصافا فابیو بکندهای خیلی خوبی میزنه و استایل باحالی داره.اگر دقت کرده باشید توی بازی خیلی سعی میکرد ضرباتش رو سمتی بزنه که نادال با بکهند مجبور بشه جواب بده و بعضی اوقات سریع روند بازی رو عوض میکرد و با بکهندهای عالیش امتیازهای خوبی میگرفت.ولی در کل به نظرم بازیکنی نیست که از پس نادال بتونه بربیاد.کلا یکم نادال عصبی به نظر میرسه.نمیدونم چرا.بازی بعدی نوله فکر کنم دوشنبه با Philipp Kohlschreiber آلمانیه.من بعید میدونم مشکل خاصی برای نواک ایجاد بشه و به احتمال بسیار زیاد نواک میره توی 8 نفر و احتمال میدم تامی هاس آلمانی ، دومین المانی حریف نواک توی رولند گاروس باشه.از حریف نادال توی بازی بعد خبر ندارم .ولی بعید میدونم تا نیمه نهائی نادال به کسی باج بده.سیمون و فدرر فردا بازی جالبی دارند.انگیزه بازیکنهای فرانسوی با توجه به میزبان بودنشون جالب توجه .اما با شناختی که از راجر دارم بعید میدونم مشکلی براش بوجود بیاد.هرچند از سیمون فرانسوی خوشم می آد.کلا بازی امروز نوله منو خیلی امیدوارتر کرد.راستی بازی شاراپوا امروز یه نکته منفی داشت.ضربه ماریا کاملا توی زمین بود ، داور رفت و گفت نه بیرونه.تصاویر تلویزیونی کاملا نشون داد داور اشتباه کرده.ماریا با این اشتباه داور بریک پوینت شد.همین باعث شد ماریا عصبی بشه و بازیش توی ست دوم گره بخوره که در نهایت به خیر گذشت.من هنوز نمیفهمم چرا از تکنولوژی تو خاک رس استفاده نمیشه.آره قبول که جای توپ میمونه.اما وقتی میشه درصد اشتباه رو پائین اورد چرا گیر دادن ، نمیدونم.البته قبول دارم شاید جذابیتش به همینه. اما وقتی تنیسور محبوبت کارش گره میخوره این قضیه رو اعصابه.این سرنا هم خیلی فوق العاده است.عاشق قدرتشم.و اینکه اصلا توپ براش مهم نیست.یه توپ میگره با همون سرویس میزنه.اگر توپ برگرده همونو ور میداره باهاش بازی میکنه(کسی میدونه چرا بقیه براشون مهمه که توپها رو نگاه کنند و گلچین کنند؟دنبال چیند؟).کلا هم عادت داره همه رو یه ستی حتما 6-0 ببره.خیلی دوست دارم ماریا قهرمان بشه ولی به نظرتون این سرنا به کسی رحم میکنه؟
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2013, 11:10 PM   #187
Rafaello
Senior Member

آواتار Rafaello

پستها: 201
سپاس: 714
در 196 پست 1,553 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
امروز موفق شدم بازی نادالو ببینم.اون دوستانی که میگن که نادال آمادست واقعا رو چه حسابی میگن؟واقعا بد داره بازی میکنه ارورهای فوق العاده زیاد وینرای کم سرویساشم فوق العاده ضعیف تر نسبت به قبل.اگه این جور تا نیمه بیادبالا تو 3 ست به نواک میبازهبعدم اون دوستی که میگه قرعه نادال اسونه نگاه رنکینگ 3 نفر اولی که باهاش بازی کرده بکنن و با بقیه بسنجن.در ضمن هر سال وقتی گفته میشد قرعه فدرر سخته که سمت نواک میفتاد.در این که قرعه نواک سخت ترینه شکی نیست و در این که نادال شانس اول قهرمانی نیس همچنین.اگه همین جور پیش بره نادال تو نیمه دوم سال کاری پیش نمیبره.واقعا داره ضعیف بازی میکنه چی بگم اخه............
یه موضوع دیگه هم هست

در رولند گاروش 2009، رافا در تنها باختش در تاریخ این تورنمنت به سرویس های مرگبار سودرلینگ باخت، در فینال 2010، رافا در دیدار با سودرلینگ، سرویس های خارق العاده ی سودرلینگ که اکثرا بالای 220 بودند رو خنثی کرد و از اون مهمتر فوق العاده سرویس زد، رافا از ابتدای تورنمنت دستش رو رو نکرد و در فینال با سرویس های خیلی خوبی که زد سودرلینگ رو غافلگیر کرد و خیلی راحت بازی رو برد، تعداد ACE های رافا در اون بازی بینظیر بود

رافا در این سه بازی خیلی خوب نبوده و یه مقدار نگرانمون کرده اما گرند اسلم مانند جام جهانی است و باید طوری بازی کرد که به تدریج به نقطه اوج رسید.

شاید رافا نمیخواد همه انرژیشو در هفته اول خرج کنه، دستش رو برای دو حریف اصلیش رو نکرده و میخواد غافلگیرشون کنه

امیدوارم اینگونه باشد

Rafaello آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafaello به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2013, 11:15 PM   #188
roooger
Member

پستها: 30
سپاس: 443
در 30 پست 208 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر فدرر،استاده سرنا ویلیامز

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
امروز موفق شدم بازی نادالو ببینم.اون دوستانی که میگن که نادال آمادست واقعا رو چه حسابی میگن؟واقعا بد داره بازی میکنه ارورهای فوق العاده زیاد وینرای کم سرویساشم فوق العاده ضعیف تر نسبت به قبل.اگه این جور تا نیمه بیادبالا تو 3 ست به نواک میبازهبعدم اون دوستی که میگه قرعه نادال اسونه نگاه رنکینگ 3 نفر اولی که باهاش بازی کرده بکنن و با بقیه بسنجن.در ضمن هر سال وقتی گفته میشد قرعه فدرر سخته که سمت نواک میفتاد.در این که قرعه نواک سخت ترینه شکی نیست و در این که نادال شانس اول قهرمانی نیس همچنین.اگه همین جور پیش بره نادال تو نیمه دوم سال کاری پیش نمیبره.واقعا داره ضعیف بازی میکنه چی بگم اخه............
داداش من الان منظورت این که قرعه نادال اسون نیستش؟من که ده بار گفتم به نسبت قرعه راجر اسون اما به این معنی نیستش که قرعه نادال اسون نباشه.نادال اکثرا هفته اولش ضعیف بوده دیگه ربطی به حریف نداره که به همه ست میده برک زیاد میشه مقصرش خودش که بد بازی میکن نه قرعش.ضمنا همینجا صعود نواک و راجرو به فینال رولند 2013 به طرفداران این دو تبریک میگم ایشالله با قهرمانی راجرررررر افسانه ای.
roooger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roooger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2013, 11:45 PM   #189
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

دوستان طرفدار نواک نگران نباشید. نوله این عکس رو از خودش گذاشته و گفته فقط گرفتگی ماهیچه بوده.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 934852_381783011940872_568995384_n.jpg (22.7 کیلو بایت, 126 نمایش)
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 01:39 AM   #190
AndreS
Former Staff

آواتار AndreS

پستها: 917
سپاس: 20,118
در 924 پست 8,834 بار سپاسگزاری شده

Time

فدرر
: 253 دقیقه (میانگین هربازی 84.3 دقیقه)
جوکوویچ : 323 دقیقه (میانگین هر بازی 107.6 دقیقه)
نادال : 503 دقیقه (میانگین هر بازی 167.6 دقیقه)

Ace
(Isner /Raonic : 56 )

فدرر : 20
نادال : 12
جوکوویچ : 8

1st serves in

(Bautista Agut : 81%)

نادال : %79
جوکوویچ : %70
فدرر : %65

First Serve Points Won
(Almagro: 84%)

فدرر
: 80%

جوکوویچ : 78%
نادال : 72%

Second Serve Points Won
(Federer/Lu: 75%)

فدرر
: 75%

جوکوویچ : 59%
نادال : 56%

Average 1st serve speed

جوکوویچ :182.3 KMH
فدرر : 181.3 KMH
نادال :
KMH 172.6

Fastest serve
(KMH 228 : Janowicz)

جوکوویچ
:
204 KMH
فدرر: 202 KMH
نادال:
KMH 199

Break Points Won
( 27
: Nishikori)

فدرر
: 18
جوکوویچ : 17
نادال : 15

Winners

فدرر : 90 (میانگین در هر گیم 1.15 )
جوکوویچ : 68 (میانگین در هر گیم 0.82)
نادال : 91 (میانگین در هر گیم 0.81)

Unforced errors

فدرر: 51 (میانگین در هر گیم 0.56 )
نادال: 92 (میانگین در هر گیم 0.82)
جوکوویچ: 79 (میانگین در هر گیم 0.96)
AndreS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
46 کاربر زیر از شما کاربر گرامی AndreS به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)