بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2009 > تورنمنتهای مردان > U.S. Open

U.S. Open

August 31-September 13, New York, N.Y., U.S.A.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما چه كسی قهرمان مسابقات یو اس اپن مي شود؟!
راجر فدرر 34 60.71%
اندی موری 3 5.36%
رافائل نادال 13 23.21%
نواك جوكوويچ 2 3.57%
اندی رادیك 0 0%
خوان مارتين دلپوترو 4 7.14%
جو ويلفرد سونگا 0 0%
نيكلای داويدنكو 0 0%
ديگر بازيكنان 0 0%
رأی دهندگان: 56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-14-2009, 03:24 PM   #1811
jamshidahmad
Junior Member

پستها: 6
سپاس: 40
در 6 پست 60 بار سپاسگزاری شده

سلام برو بچ.یکی به من بگه فینالو کدوم کانال فری پخش می کنه.هیچ وقت نمی شه به این عربای ..... اطمینان کرد
jamshidahmad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی jamshidahmad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2009, 03:36 PM   #1812
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

S.O de l'US Open - Interview du 13.09.09

Rafael Nadal
Sunday, September 13, 2009THE MODERATOR: Questions, please.
Q. Could you just describe the difficulties of the match today?
RAFAEL NADAL: Yeah, very difficult. Yeah, he played really well. Yeah, very difficult, the match today, no? He played really well today, much better than me.
The first two sets was 6‑2, but I have a lot of chances, I think. A lot of chance to keep the score more tight. If it's like this, you never know what happened. But nothing to do today.
He played ‑‑ he was much better than me today, and I congratulate him.
Q. To what degree did your stomach injury affect you today and in this tournament?
RAFAEL NADAL: I going to repeat: He played much better than me, and for that reason he beat me. Later, it sounds like an excuse, no?
Second thing, well, this year not very lucky year for me. A lot of bad things happen. First injury on the knees, tough injury.
And when I came back, I came back perfect the knees, but maybe because I was few time outside of this competition and I must started played two Masters Series at the top level maybe was a little bit too much to come back, no?
Is much better if you can start a little bit slowly with a little bit small tournaments not with the Masters Series. But I don't have any option, because the calendar says that, and I did.
I am very happy how I came back, but, now I had the first problem of the abdominal in Montreal after the match of Petzschner second round. I must gonna explain because I say during the week I prefer to didn't speak about the injury during the week because I am in tournament right now.
I can say after Montreal I was doing a test. I did a test in Montreal, and the doctor didn't see a lot, but the pain is still there. Cincinnati, the pain increase a little bit more. After the semifinals against Djokovic, I went to do an MRI, and I had some edema, strained muscle, and I think during these two weeks the strain is converted into a little bit of rupture, no? A little bit break.
Yeah, was tough to play few matches like this. But at the same time, was important for maybe play this tournament, try my best. It's one of the most important tournaments of the year, and I had to try, no?
I did a good result, very positive result for me after coming back. Semifinals. Today he played better than me. He beat me, and right now I just try to recover. Is not very important injury, so that's really important for me, too.
Q. On what shots did your abdominal hurt you the most?
RAFAEL NADAL: No, I think he played with a lot of confidence, no? I didn't have the match ‑‑ I start to playing well, but when I played against the wind, I can't serve a little bit faster, no, and I can't change a lot of directions.
But when I was serving to the middle in the advantage, and I can say I really can't serve outside in the deuce, no? I only can serve in the middle, because if I serve it outside, the abdominal kill me, no?
So when I play against the wind was very difficult, no? I didn't had any advantage in no one point with my serve, and with this kind of players, and especially when he's playing like this today, is impossible.
So just, yeah, congratulate him. That's it. I think he's doing really well, and today he was playing much better than me.
Q. As disappointing as you have to feel today, you must have a real proud moment, as well, knowing you've reached this far after this tough road. There are some positives to take out of this, right?
RAFAEL NADAL: (Through translation.) I always spoken positive through the week, and today, too, no? I say for maybe later semifinals here was very important result for me. Is confirm I came back in the right way.
Right now it remains the end of the season. I know if I really want to compete to win important titles, I need be in perfect conditions physically and playing a little bit better.
So today I had I don't know how many breakpoints, but I had a few ones, and I didn't play well that points, no? I have a few Love‑30, too. I didn't play well that points, too.
So that's the only chance to play that points well against these player, top players. He's playing more matches, no, having more confidence. And if you have more confidence, you're going to have decision in that moment, no?
So in general I am very happy how I came back. Today, well, sure, I can't be very happy today, but at the same time, I feel that I really can't do a lot more, no?
Q. How would you assess Del Potro's chances tomorrow, especially if he played Roger? I think he's 0‑6 in his career against Roger. If he plays like this, does he have a chance?
RAFAEL NADAL: He's playing well, no? Yeah, he's playing well. I think, you know, he have his chance. We'll see what's happening, his first Grand Slam final.
But he, for all the year he was in No. 6, No. 5, No. 7, so he must have enough experience to play the final of tomorrow. Win or not is another thing. We will see. I think he's playing really well, but, you know, we will see what's happen when one guy is playing longer with serving better and pushing him a little bit more than what I did today, no?
Because I think he played very comfortable today against me, no?
Q. He's beaten you three straight times now. What's changed or what makes his game so difficult for you, especially recently?
RAFAEL NADAL: I don't know. He's playing really well. That's the true, no?
You know, doesn't matter that, no? Because I feel I played three times against him, and not one I played my tennis, no? So that's the true, no?
Because of him maybe, but in this case I think is more because of me. So anyway, if I am in perfect conditions, the match against him is very difficult because he is serving unbelievable, and from the baseline he has a very good control, no?
But I really didn't play my best tennis in that three matches, no? Miami, if you remember, I was two breaks up in the first set, and ‑‑ yeah, was a disaster. (laughter.)
In Montreal was the first tournament after coming back on injury. And here is the more real one, but, you know, is more difficult.
Q. Do you leave here frustrated?
RAFAEL NADAL: No, nothing, no.
Q. When it comes to the big points, and maybe the match like today does not really go that well, how do you approach the big points?
RAFAEL NADAL: In not the right way today. (laughter.)
So I can't say how I did, because I did everything bad in the important points.
Q. How long do you have to rest now because of the injury? How long do you have to rest?
RAFAEL NADAL: I have to see everything, no? I have to see the doctor in Spain. I have to do another test, because I didn't ‑‑ I didn't want to do a test during the tournament because anyway I gonna play.
So I don't know how is the injury right now, but I expect not a lot.
Q. Is there any point at which you considered not playing? How much pain would there have to be? Would you play no matter what? Was there any point when maybe you thought you would not play or you were going to play even with the pain?
RAFAEL NADAL: No, no, I gonna play. I really gonna play this tournament, and I say before the tournament anyway. With the pain I gonna ‑‑ well, if I break a leg, impossible to play, no?
But sure, this tournament is enough important to do all in my hands, no? And I did.
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2009, 03:47 PM   #1813
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ar@sh نمایش پست ها
این دیدگاه ها و زاویه دید افراد هستش که کیفیت ها و ارزش ها رو مشخص می کنه ولی همیشه این دیدگاه ها حقیقت نیستند . شاید از دید تو زشت باشه که موری و رافا بیان فینال ولی از دید من نه. دید من با تو فرق می کنه همچنین سلیقه هامون پس قرار نیست از چیزی که تو لذت می بری منم لذت ببرم و از چیزی که بدت بیاد منم بدم بیاد وگرنه همه می رفتند طرفدار برزیل می شدند نه ایتالیا یا تو والیبال همه طرفدار برزیل می شدند یا تو بسکتبال همه طرفدار شیکاگو بولز دهه 90 می شدند . من با فرهند های اسپینی نادال حال می کنم از دراپ شات هاش خوشم میاد کاری به دفاع و حمله ای بودنش هم ندارم اونجوری ها هم که می گی دفاعی نیستش نه رافا و نه موری .شما داری با مقیاس فدرر می سنجی خب طبیعیه که این نظر رو داشته باشی .
تکنیک ها و حرکات زیبای تنیس رو میشه در هر حالتی اجرا کرد ...
بالا برید پایین بیاید تنیس یعنی اونی که راجر فدرر بازی می کنه. بقیه در قیاس با اون ناقصن.

معلومه که زشته تنیسورهای زیرتوپ زن بیان فینال، تنیسورهایی که مرد و مردونه بازی می کنن حذف شن.
الجمد الله که چند وقته تنیسورهای هجومی، حقانیتشون رو ثابت کردن.

حالا من با رافا کار ندارم. چون او در مقابل موری خیلی زیبا بازی می کنه.
ولی موری خیلی هم دفاعی هست.
حرف من هم نیست. حرف همه س. بزدله
با این بازی هم هرگز گرند اسلم نخواهد برد.

باید حداقل در مواقع مقتضی اگرسیو بازی کنه.

البته شما به این دلیل طرفدار موری هستی که بریتیش هست.
پس کلا بحثهای فنی جایی نداره.
البته می دونم میای می گی موری فلان ضربه و بهمان ضربه رو خوب می زنه.
ولی آیا اگه موری اهل بریتانیا نبود طرفدارش بودی؟ عمرا
موری انقدر نفرت انگیز بازی می کنه که فقط اهالی بریتانیا طرفدارشن.

milad28235 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2009, 03:49 PM   #1814
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط jamshidahmad نمایش پست ها
سلام برو بچ.یکی به من بگه فینالو کدوم کانال فری پخش می کنه.هیچ وقت نمی شه به این عربای ..... اطمینان کرد

وقتی شما حاضر نیستی برای تنیس دیدن، پول خرج کنی ، باید به همین عربا اکتفا کنی و ازشون ممنون هم باشی
همون ابوظبی اسپورت 2 نشون می ده
milad28235 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2009, 03:57 PM   #1815
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

سلام
نمیدووووووووووووووووووووووووووووووووووووونم چی بگم . راجر فدرر اسطوره به تمام معنا.

به قول دوستمون خشایار این روزا افسانه تنیس چی به روز قاتلاش داره میاره

نادالم که مث این سوسولا که میبازه.

انشاا... گرند اسلم 16

یاعلی

راجر برو برا ششمین یو اس اپن.
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2009, 04:01 PM   #1816
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

اواتارم گویای همه چیزه شکی توش نیست.
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2009, 04:47 PM   #1817
nima_masiha
Roger's Fan

آواتار nima_masiha

پستها: 203
سپاس: 1,404
در 204 پست 1,927 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad Ragu نمایش پست ها
ميلاد تالارشو ميارم رو ولي بقيش با خودت منم بايد مثل رافا يه رست اجباري بگيرم.
دستت درد نكنه
احتمالا میخوای این آواتارت زیاد به چشم نیاد!

چه عکس باحالی گذاشتی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad28235 نمایش پست ها
قدر زر زرگر شناسد، قدر گوهر گوهری

واقعا شماها نمی دونید راجر فدرر یعنی کی
پس از بازنشستگیش، همه حسرت می خورن
راجر فدرر نباشه، سطح تنیس میاد پایین

زشت نیست فینال گرند اسلم رو مثلا موری بازی کنه با نادال؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نمیدونم بعد از فدرر چه به حال تنیس میاد! یکی مثل راجر میتونه ظهور کنه؟! خیلی بعیده

تا فدرر تو تنیس هست باید نهایت استفاده رو کرد. مطمئنا بعد از بازنشستگی ضربه بزرگی به تنیس وارد خواهد شد. وقتی راجر نباشه دیگه آدم رغبت نمیکنه بازیهای سراسر دفاعی رو ببینه، اونم تو فینال ها! تنیس از محبوبیتش کاسته میشه. خدا کنه یکی جاپای راجر بزاره که من یکی بتونم مسابقات رو دنبال کنم.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad Ragu نمایش پست ها
اول از باخت رافا خيلي ناراحت شدم الانم ناراحتم ولي از طرفي هم خوشحالم با اين وضعيت كه تازه از مصدوميت زانو رها نشده يه مصدوميت ديگه پيدا كرده باز از عنوان سال پيش خودش دفاع كرد.

با اينكه نتيجه خيلي ضعيف بود ولي رافا مثل بازي قبلش تو همين دور با موري دست و پا بسته نبود خيلي امتياز گرفت به قول خودش چند بار 0-30 جلو افتاد چند بار بريك پوينت داشت، ولي نتونست استفاده كنه.
هر چند رافا از زير بار اينكه بگه مصدوميتش خيلي اذيتش كرده در رفت ولي خوب اذعان داشته اصلا نميتونسته سرويس Out Wide بزنه و مجبور بوده همه رو بزنه وسط. چون وقتي وايد ميزده به شدت اون مصدوميت شكمش اذيت ميكرده ولي اصلا زير بار نرفته كه باختش به خاطر اون بوده.
رافا بضاعتش تو قدرت سرويس همينه و از اين بيشتر نميتونه بزنه بله مسما يه پيشرفت تدريجي داره ولي نبايد انتظار داشت روزي مثل فدرر سرويس بزنه ولي رافا با همين سرويس، كم مسابقه نبرده و باز هم ميتونه ببره. رافا ديروز رافاي اماده نبود وگرنه ميتونست خوان رو ببره رافا تو اكثر رالي ها كم ميورد چيزي كه از رافا بعيده. من زياد ناراحت نيستم چون بهم ثابت شد رافا حتما ميتونه تو سالهاي آينده يو اس اپن رو ببره تواناييشو داره فقط بايد با برنامه ريزي بهتر با فرم داغون به يو اس اپن نرسه، بلكه بايد كاملا اماده بياد اينجا.
.......................
به بكند راجر هم دل نبنديد تو اين زمين كه توپ كم ارتفاع ميگيره اصولا بكند يه دست كار سختي نيست وقتي توپ مرتفع باشه و با تاپ اسپين از نوع رافاييش برخوردار باشه، اونجا بايد نتيجه گيري كرد. هر وقت رافا سرويسش خوب شد بكند راجر هم خوب ميشه.

محمد جان شما و سایر دوستان نادالی تو این مسابقات انتظار زیادی از رافا داشتین. شما به دلیل علاقتون نسبت به رافا چشمتون رو به حقایق بسته بودین. هر چی هم ما میگفتیم حرف خودتون رو میزدید. کوروش و علی کجان که میخواستن بعد از تورنمنت حرفاشون رو بگن و درباره قهرمانی رافا حرف بزنن!؟

رافا با وضعیتی که داشت نمیتونست بهتر از این کار کنه و تا اینجا که اومد بالا به لطف قرعه مناسبش بود. دیدید که تو نیمه نهایی با چه اختلاف وحشتناکی باخت.

من قبلا هم گفته بودم و شما هم کاملا واقف بودید که رافا نمیتونه اینجا ضربات اسپین دارشو به خوبی بزنه، اگه اسپین رو از ضربات رافا بگیری عاقبش همین میشه که دیدید! سرویس رافا هم برای همچین تورنمنتی خیلی ضعیف هست. بازم گفته بودم که یه دفاع نسبتا خوب و حمله فوق العاده میتونه رافا رو از پا در بیاره و به خوان هم اشاره کرده بودم. وقتی رافا میبینه که حریفش داره خوب دفاع میکنه مجبور میشه حمله کنه و دیشب اکثر حمله هاشو خراب کرد و ارور زد. تازه رافا مصدوم هم بود و همه اینو میدونستیم. پس با توجه به شرایط بالا و مصدومیتش چون از امتیازات پارسالش تونست دفاع کنه باید ایستاده براش دست زد!

رسیدن به فینال و قهرمانی توقع بسیار زیادی بود.
nima_masiha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima_masiha به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2009, 05:02 PM   #1818
Hossein Murray
Murray's Fan

آواتار Hossein Murray

پستها: 770
سپاس: 4,607
در 706 پست 5,460 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray , Stefan Edberg , Ana Ivanovic Andy Roddick , Roger& Rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad28235 نمایش پست ها
بالا برید پایین بیاید تنیس یعنی اونی که راجر فدرر بازی می کنه. بقیه در قیاس با اون ناقصن.

معلومه که زشته تنیسورهای زیرتوپ زن بیان فینال، تنیسورهایی که مرد و مردونه بازی می کنن حذف شن.
الجمد الله که چند وقته تنیسورهای هجومی، حقانیتشون رو ثابت کردن.

حالا من با رافا کار ندارم. چون او در مقابل موری خیلی زیبا بازی می کنه.
ولی موری خیلی هم دفاعی هست.
حرف من هم نیست. حرف همه س. بزدله
با این بازی هم هرگز گرند اسلم نخواهد برد.

باید حداقل در مواقع مقتضی اگرسیو بازی کنه.

البته شما به این دلیل طرفدار موری هستی که بریتیش هست.
پس کلا بحثهای فنی جایی نداره.
البته می دونم میای می گی موری فلان ضربه و بهمان ضربه رو خوب می زنه.
ولی آیا اگه موری اهل بریتانیا نبود طرفدارش بودی؟ عمرا
موری انقدر نفرت انگیز بازی می کنه که فقط اهالی بریتانیا طرفدارشن.
کارندارم آرش چرا طرفدار اندی شده
اما میلاد زیاده روی می کنه درباره ی اندی
اندی اگه بازیش خوب نبود هیچ وقت شماره 2 تنیس نمی شد . شما یه اسطوره مثل راجرو می ذاری جلو اندی بعد مقایسه می کنی . اولا که اندی در مقایسه باهاش خیلی جوون تره و جا داره بازیشو عوض کنه . بازیکن باهوشی هم هست . اما عوض کردن سبکی که 20 ساله بهاش بازی می کنه خوب چیز آسونی نیست ...
اینم که فقط بریتانیایی ها طرفدارشن فکر کنم چیز مسخر ای بود که از خودت در آوردی .
من نه به خاطر بریتانیا بلکه به خاطر اینکه سالای پیش حال کسایی مثل راجر و رافا رو خوب می گرفت و باهوش باهاشون بازی می کرد طرفدارشم . و گرنه تو این موضوع که یه کم هجومی تر باید بازی کنه موافقم . اگه یه کم تو سبک بازیش تنوع ایجاد کنه یه گرند اسلم که سهله هر سه تا رو غیر از رولند می گیره
Hossein Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hossein Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2009, 05:32 PM   #1819
Saeedzr
Roger's Fan

آواتار Saeedzr

پستها: 476
سپاس: 14,095
در 475 پست 3,759 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: هر چی کلنجار رفتم دیدم فقط به راجر میتونم فکر کنم

رافا زمانی که فقط رولند رو میبرد و در بقیه گرند اسلمها نسبتا زود حذف میشد،
همیشه در مصاحبه هاش میگفت که من باید بیشتر اگرسیو بازی کنم
یعنی خودش میدونست که باید چیکار کنه،و دغدغه اش هجومی بازی کردن بود
به یه جاهایی هم رسید،ولی بازم زیاد از ذاتش فاصله نگرفت.
ولی اندی چی؟
فکر میکنه با همین بازی به همه جا میرسه و اصلا تقلایی برای هجومی بازی کردن نمیکنه
حتی اسمش رو هم نمیاره
به نظرم در برنامه اش نیست که هجومی بازی کنه
اگه این سرویس رو نداشت که دیگه کلا ول معطل بود
Saeedzr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Saeedzr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2009, 05:43 PM   #1820
Nadal
Former Staff

آواتار Nadal

پستها: 225
سپاس: 519
در 212 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نیما جان من حرفات رو قبول دارم ولی حتی تا آخرین لحظه از رافا نا امید نشدم. دیشب برای اولین بار در این تورنمنت، خونه نبودم و محمد برام با sms بازی رو گزارش می کرد. پیام هایی که به محمد دادم هم گواه این مسئله هست که از رافا ناامید نشدم و محمد هم میتونه تایید کنه. حتی وقتی رافا تو ست سوم 5-2 عقب بود، به محمد گفتم، میبره! با اینکه از اول ست دوم مطمئن شده بودم که رافا بازی رو میبازه ولی سعی کردم امیدم رو از دست ندم. رافا در سومین تورنمنتش بعد از بازگشت از مصدومیت تونست به نیمه نهایی گرند اسلم برسه، نتیجه ی خیلی خوبی بود و به قول خود رافا در مصاحبه بعد از بازی، باخت چون خوان بهتر بود، همین. ولی طبق گفته ی خود رافا، در سه بازی پشت سر هم که به خوان باخته (به ویژه دو تای آخر) شرایطش خیلی خوب نبوده و بازی خوبی ارائه نداده. مسلماً رافا در بهترین فرم، هر کسی رو میتونه شکست بده، خوان که سهله. اگه بخوایم به نیمه پر لیوان نگاه کنیم، همینکه بعد از رهایی از مصدومیت تونست دوباره به #2 برگرده، خودش خیلی خوبه و اینکه در کل تورنمنت گفت که اوضاع زانوهاش عالیه، چیزی که مدت ها بود از رافا نشنیده بودیم.
ما هم طبیعی بود که از رافا حمایت کنیم. همانطور که طی این همه سال، طرفداران فدرر حتی در رولند گاروس از فدرر حمایت می کردند و می گفتند دیگه امسال قهرمان میشه و... . ما هیچ وقت پشت تنیسور مورد علاقمون رو خالی نمی کنیم، حتی اگه بدونیم شانسش کمه. همانطور که راجر قهرمان رولند گاروس شد، رافا هم مسلماً روزی در نیویورک قهرمان میشه و تا آن روز ما از حمایتمون دست بر نمی داریم.
After yesterday's US Open semifinal match against Juan Martin Del Potro, Rafa Nadal went straight to a press conference where he gave multiple interviews to the Spanish media and then headed back to the hotel to pack-up his bags and go to the airport to catch his 9:00pm flight back to Spain.
He is now resting in Mallorca and will be getting some tests done this week on his right-abdominal area to get an idea of how affected it is. The idea is to then travel to Murcia to be with his Davis Cup team-mates for this weekend’s tie against Israel.
At the moment, the plan is for him to play Bangkok, followed by Beijing and Shanghai.
Vamos Rafa!
Nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)