بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

31 خرداد - 13 تیر - لندن، انگلیس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-20-2010, 10:50 AM   #161
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط سلام نمایش پست ها

به نظر اين حقير براي رونق گرفتن سايت بايد
1- به افرادي كه دوره حضور و سابقه دارن
2- افرادي كه بحث رو توامان با منطق، علم به تنيس و تههيج اصولي يا گاها غير اصولي و شيطنت آميز طرف مقابل به هيجان ميرسونن
3- به افرادي كه اطلاعات تنيسي بالايي دارن

بها داد. ديگران بايد در سايه ساير افراد حركت كنند.

نقش ميلاد رو يادمون نره. تاثير و تداوم حضور ميلاد رو توي اين سايت به يه دعواي بچه گانه و ايجاد محدوديت بعدي اون نفروشيم.

اينجا جا براي كسي براي فعاليت تنگ نيست، نگراني از اينه كه حضور متداوم توي اين سايت ديگه موثر نباشه و كسي نتونه استفاده مناسب كنه.

سلام جان بها دادن یعنی چی؟ زیر سایه حرکت کردن یعنی چی؟ یعنی باج دادن؟ یعنی من زالو صفت باشمو به خاطر منافع سایت، بیام با دو رویی محض پیش خودم بگم، حضور میلاد برای سایت خیلی خوبه، پس بزار شرافتم رو کنار بزارم و به دروغ ازش حمایت کنم گور بابای وجدان، این کار از نظر من در درجه اول خیانت به خود میلاد بود، قبلا هم گفتم هرگز همچین کاری نمیکنم، همونطور که قبلا هم وقتی میلاد و فرید ببینشون یه کدورت پیش اومد، من چون از نظر خودم اصل حرکت میلاد درست بود ولی فرم و شکلش ایراد داشت، از اصل حرکتش حمایت کردم. اینا رو میگم که بگم رفتار دو گانه ای در هیچ مورد نداشتم.
در یک جامعه حقوق شهروندی بین همه انسانها از رئیس و مدیر و یه فرد عادی هیچگونه تفاوتی نمیکنه، این اصل، پایه ای ترین اصل یه جامعه مدرن و آزاده، اگه اینجا رو یه جامعه کوچیک در نظر بگیریم، پس این اصل هم در اینجا باید رعایت بشه.
شما خودتون دوست دارید وقتی در جامعه حقیقی با یک فردی که منسبی داره، به مشکلی برمیخورید؟ مرجع رسیدگی، به واسطه صاحب منسب بودن آن شخص از اون حمایت بکنه؟
آیا این چیزی نیست که همه ما دوست داریم تو جامعه حقیقی یه روزی اجرا بشه و همه افراد جماعه از عادی ترین تا خاص ترین، از یک نوع حقوق شهروندی برخوردار باشند؟
من با میلاد تو این فروم بیشتر از همه ارتباط داشتم، هنوز هم گهگاهی ارتباط داریم، ولی رفاقت به این نیست قوانین فروم رو به خاطر رفاقت شخصیمون کنار بزارم، من خارج از بحث فروم، بارها و بارها باهاش تماس گرفتم، بارها تو یاهو ساعتها باهاش حرف زدم، که درباره این مسئله مشکلات و سوء تفاهمها رو برطرف کنم، من رفاقت رو اینجوری معنی میکنم.
برای بار آخر، آن زمان قرار بر این بود در هیچ موردی، دخالت مدیرتی نشه و از هیچ لحاظ درست نبود که اون موقع قانون ناگهان عوض بشه و بنده در اون جریان وارد بشم و به خاطر رفیقم کسی رو اخراج بکنم.

اما اگر منظور شما از بها دادن، احترام گذاشتن به بزرگترها و پیشکسوتهای سایته، که صد در صد باهاتون موافق هستم، اما این یه چیزه اخلاقیه، نه قانون، هر کسی که به بزرگترش احترام بزاره، درک و شعور خودشو نشون میده هر کی هم نزاره باز درک و شعورش نشون میده.
اما من اگه بخوام به واسطه اینکه مدیرم حق بیشتری برای خودم قائل بشم، و خودم با آزادی کامل به دیگران توهین کنم، و وقتی بهم توهین شد، برخورد مدیریتی بکنم، از نظر من به هیچ وجه اخلاقی نیست.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-20-2010, 11:19 AM   #162
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

ارنست گلبیس و دینارا سافینا انصراف دادن

ویرایش توسط Hatam : 06-20-2010 در ساعت 11:25 AM
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-20-2010, 11:32 AM   #163
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

پستها: 592
سپاس: 2,794
در 585 پست 3,988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: بزرگترین و پر افتخار ترین تنیسور تاریخ *Roger federer*

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
ارنست گلبیس و دینارا سافینا انصراف دادن
چه بد شد امید داشتم که گولبیس نادال رو ببره
pourya RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-20-2010, 02:40 PM   #164
Reza23
Rafa's Fan

آواتار Reza23

پستها: 618
سپاس: 3,318
در 604 پست 4,137 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pourya RF نمایش پست ها
چه بد شد امید داشتم که گولبیس نادال رو ببره
وقتی رافا آماده باشه هیچکس حریفش نمیشه.
بنابراین زیاد غصه نخور چون چیزی از دست ندادی!
Reza23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Reza23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-20-2010, 02:45 PM   #165
سلام
Senior Member

آواتار سلام

پستها: 214
سپاس: 5,795
در 209 پست 1,840 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
سلام جان بها دادن یعنی چی؟ زیر سایه حرکت کردن یعنی چی؟ یعنی باج دادن؟ یعنی من زالو صفت باشمو به خاطر منافع سایت، بیام با دو رویی محض پیش خودم بگم، حضور میلاد برای سایت خیلی خوبه، پس بزار شرافتم رو کنار بزارم و به دروغ ازش حمایت کنم گور بابای وجدان، این کار از نظر من در درجه اول خیانت به خود میلاد بود، قبلا هم گفتم هرگز همچین کاری نمیکنم، همونطور که قبلا هم وقتی میلاد و فرید ببینشون یه کدورت پیش اومد، من چون از نظر خودم اصل حرکت میلاد درست بود ولی فرم و شکلش ایراد داشت، از اصل حرکتش حمایت کردم. اینا رو میگم که بگم رفتار دو گانه ای در هیچ مورد نداشتم.
در یک جامعه حقوق شهروندی بین همه انسانها از رئیس و مدیر و یه فرد عادی هیچگونه تفاوتی نمیکنه، این اصل، پایه ای ترین اصل یه جامعه مدرن و آزاده، اگه اینجا رو یه جامعه کوچیک در نظر بگیریم، پس این اصل هم در اینجا باید رعایت بشه.
شما خودتون دوست دارید وقتی در جامعه حقیقی با یک فردی که منسبی داره، به مشکلی برمیخورید؟ مرجع رسیدگی، به واسطه صاحب منسب بودن آن شخص از اون حمایت بکنه؟
آیا این چیزی نیست که همه ما دوست داریم تو جامعه حقیقی یه روزی اجرا بشه و همه افراد جماعه از عادی ترین تا خاص ترین، از یک نوع حقوق شهروندی برخوردار باشند؟
من با میلاد تو این فروم بیشتر از همه ارتباط داشتم، هنوز هم گهگاهی ارتباط داریم، ولی رفاقت به این نیست قوانین فروم رو به خاطر رفاقت شخصیمون کنار بزارم، من خارج از بحث فروم، بارها و بارها باهاش تماس گرفتم، بارها تو یاهو ساعتها باهاش حرف زدم، که درباره این مسئله مشکلات و سوء تفاهمها رو برطرف کنم، من رفاقت رو اینجوری معنی میکنم.
برای بار آخر، آن زمان قرار بر این بود در هیچ موردی، دخالت مدیرتی نشه و از هیچ لحاظ درست نبود که اون موقع قانون ناگهان عوض بشه و بنده در اون جریان وارد بشم و به خاطر رفیقم کسی رو اخراج بکنم.

اما اگر منظور شما از بها دادن، احترام گذاشتن به بزرگترها و پیشکسوتهای سایته، که صد در صد باهاتون موافق هستم، اما این یه چیزه اخلاقیه، نه قانون، هر کسی که به بزرگترش احترام بزاره، درک و شعور خودشو نشون میده هر کی هم نزاره باز درک و شعورش نشون میده.
اما من اگه بخوام به واسطه اینکه مدیرم حق بیشتری برای خودم قائل بشم، و خودم با آزادی کامل به دیگران توهین کنم، و وقتی بهم توهین شد، برخورد مدیریتی بکنم، از نظر من به هیچ وجه اخلاقی نیست.
با تمام حرفات موافقم. از لحاظ اخلاقي 100% درسته.

منظور من از بها دادن اصولا وزن دادن به حضور اشخاصيه كه بر اساس معلومات و قابليت هاشون از اشخاص كاربر و كاملا قابل احترام سايت حضور موثرتري دارند.

درسته، شما حق نداري به خاطر رفاقت و سابقه حضور، به كسي اجازه توهين اخلاقي بدي.

ولي بايد در نظر بگيري سايت براي چي بوجود آمده، هدف و مقصد سايت چيه؟ سايت رو نميشه منفعل به حال خودش گذاشت، سايت بنيه ميخواد، هويت ميخواد، علم جاري و بروز ميخواد و بر همين اساسه كه رشد ميكنه. سايت بدنه اصلي داره و از اين بدنه اصلي ساير كاربرا و ميهمانهاي عبوري محترم استفاده ميكنن. سايت اگه محتوي نداشته باشه بازديد كنندگانش رو از دست ميده. اينطوري هم نيست كه يكهو! از دست بده، به مرور زمان از دست ميده، و اين بدتره، چون يه روزي ميرسه كه هيچ كاري نميشه كرد.
شخصا براي من كه هيچ مسووليتي در اين سايت ندارم يه فاجعه است كه نتونم اطلاعات تنيس رو بدست بيارم و اين سايت رو موثر نبينم.
منظورم هم نيست كه من و تو و ميلاد بخاطر سابقه يا اطلاعاتي (كه من ندارم) به همديگه و ديگران فحش .... بديم و از هم بشنويم. بلكه منظور اينه كه بتونيم همديگه رو كنترل كنيم و قدر بدونيم.

اينو هم از اين حقير بدون كه تمام مناسبات اخلاقي 0 و 1 كه شما گفتي درسته ولي نوع برخورد با اون بايد با حس قوي و مديريت كافي باشه. مهمترين مسئله به نظرم ختم سريع يك چالش هست كه موضوع رو كشدار نكنيم. كه متاسفانه در مورد ميلاد اينطور نشد.

ببين چه ما بخواهيم و چه نخواهيم سايت به افرادي با خصوصيات سابقه حضور، حضور موثر، علم متناسب و قابل بيان تنيس و هر خصوصيتي كه به سايت وزن و هويت ميده نياز داريم، پس ما به افرادي مثل powervu ، ميلاد، ريو، خودت، محمد جولايي، Dane ، نيما، ....(با معذرت از دوستاني كه اسمشون يادم رفت) نياز داريم. بايد اونا رو حفظ كنيم. ولي قبول دارم نه به هر قيمتي.

توي همه دنيا يه مدير يا بزرگ تسهيلات بيشتري داره حقوق بيشتر ميگيره و ... . ولي نميتونه بخاطر اينكه يه مديره به كسي فحش خار مادر بگه. يعني هيچكي حق نداره. اينو گفتم كه بدوني حرفات رو ميفهمم. ولي اصولا حرف يه مدير وزن داره، تفسير داره، چون به وجودش احتياجه بايد حرفاش رو شنيد. بايد حرفاش رو با ديد مثبت شنيد. اين فرهنگ بايد تقويت بشه. تقويتش دست شماست.

ميلاد اصولا چنين آدميه با اخلاقيات باز و همه اونو ميشناختن، خودت از همه بيشتر ميشناختي.

چيز ديگه اي كه خيلي مهمه از نظر من و دوست دارم بگم اينه كه. اينجا محيط مجازيه. تمام دنيا ميدونن محيط مجازي بازتر و راحت تر از محيط هاي ديگه است. يه سري مسائل رو بايد در نظر گرفت. كاربر محترم بايد با درنظر گرفتن فرهنگ باز يه محيط مجازي وارد بشه.
مدير محترم هم همينطور بايد بخاطر باز بودن محيط قانون ها و موارد رو از همون اول بگه. اين قسمتش مشكل شما دوست عزيزه. شما هم داري تجربه كسب ميكني. اگه اينطور نبود بعد از برخورد به مشكل، به فكر حلش و وضع كردن قانون نمي افتادي. من هم اگه بودم اينطور بودم چون تجربه نداشتم.

اينو هم باز بگم ك فحش خار و مادر دادن و توهين خانوادگي در هر شرايطي زشته.

خودمونيم (با نهايت احترام به تمام كاربراي سايت كه خودم هم بعنوان يه كاربر دركنارشون هستم) الان محتويات سايت با گذشته فرقي نكرده؟ الان صحبت كامل و چند نفره در حد سطوح متفاوت معلوماتي در سايت داريم؟ ميلاد كاتاليزور سايت بود. به افراد دل و دماغ ميداد.
يادمه (تو هم يادته) وقتي با خشايار بحث ميكردن همه وارد ميشدن و بين كل كل كردنا صحبت هاي متفاوتي از تنيس ميشد. من خيلي چيزها ياد گرفتم. يادمه وقتي بين راه كوروش حضورش فعالتر شد باز كيفيت بحث ها بالاتر رفت.
الان اوضاع چطوره؟ من هم اعتقاد دارم نبايد متكي به شخص بود سايت يه اجتماعه و بايد پتانسيل اطلاعاتي و فعاليت رو توش بالا برد. ولي افرادي مثل ميلاد اين بين خيلي كم هستند. افرادي مثل Dane هم همينطور. و ....

به نظر من با تمام اين تفاسير بايد كاري كرد كه بحث ها و مطالب ارائه شده توي سايت فقط به چند تا كل كل بي پايه و اساس منتهي نشه. اگه اينطور باشه منحني حركت و اعضاي سايت هميشه رو به بالاست.

يادمه موقعي كه آقا خشايار به خاطر باخت نادال از تنيس خداحافظي كرد ميلاد خاطر همه رو جمع كرد و گفت باهاش صحبت ميكنه و اونو برميگردونه. و اينكار رو كرد.

حالا نوبت خود خشايار يا دوستاي نزديك ميلاده كه اينكار رو كنند و ديگران هم ظرفيت پذيرش اين موضوع رو تو خودشون تقويت كنند. نه فقط ميلاد ساير دوستاي ديگه رو هم همينطور.

محمد جان 0 و 1 بودن بعنوان متولي و قانونگذار سايت خيلي خيلي خوبه. ولي نحوه برخورد با مسائل به نظر اين حقير حس ميخواد و كامپيوتري نبايد باشه. نگو كه با اين روش سنگ رو سنگ بند نميشه. تو خودت استاد بند زدن هستي چون مدير سايتي و ميتوني به خوبي بند بزني.

اميدوارم شكستگي رو به بهترين شكل بند بزني

با عرض معذرت از دوستاني كه وقتشون رو گرفتم

سلام آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی سلام به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-20-2010, 04:21 PM   #166
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

از همه دوستان معذرت میخوام که این بحث ها اینجا میشه، اگه ادامه دار بشه، به جای بهتری منتقل میکنم.
ولی چون میخوام این قضیه برای همه روشن بشه و هر چند وقت یکبار تکرار نشه، میخوام اینجا بمونه که همه ببینن.

سلام جان، میتونی از خود میلاد و یا دوستانی که باهاش ارتباط دارند، بپرسی که من چقدر با میلاد ارتباط بر قرار کردم تا سعی کنم نظرشو عوض کنم، تا جاییکه، میلاد خودش گفت: من ناراحت میشم تو اینقدر اصرار میکنی، خودتو کوچیک نکن، من تصمیمو عوض نمیکنم.
مطلب دوم، اینطور نبود که ما قبلش قانون نداشتیم، بله تاپیک قانون نداشتیم، ولی توافقی بین اعضای فعال سایت شده بود که دخالت مدیریتی نداشته باشیم تو دعواها و قضاوت رو به سایر افراد فروم بسپاریم، مثلا در قضیه سعید پراگرس، با اینکه خیلی از بچه ها انتظار داشتن که اخراج بشه، خود میلاد مخالف اکید بود.

به عنوان قضیه آخر، من هیچ اصراری ندارم که بگم من همه تصمیماتم درست بوده، نخیر، اصلا!!
ولی میتونم ادعا کنم تمام سعیمو کردم که کاری کنم فروم تک قطبی نباشه، برای همین ابتدای فصل امسال، از میلاد، افشین و سعید و کوروش درخواست کردم، هیئت مدیره تشیکل بدیم، چرا؟ چون پیشبینی میشد، یه روز یه همچین اختلافات پیش بیاد، و در اونصورت دیگه همه چی سر یک نفر که من باشم خراب نمیشد.
تنها کسی که مانع اینکار شد، میلاد بود، به بهانه های مختلف، اول خواستار حذف کوروش شد، با صحبتی که با کوروش کردم، کوروش کنار کشید، باز هم بهانه های دیگه اورد، من چند بار شرایط رو بازنویسی کردم، و برای بقیه فرستادم تا جائیکه دیگه حتی دفعه اخر افشین که به رفتار من ایراد داره و اونو به کل فروم تعمیم میده، جواب پی ام هم نداد!!! تنها کسی که تو این راه حمایت کردن، سعید و کوروش بودن، که با سنگ اندازی های میلاد این کار عقیم ماند.
اگه اونطور میشد، دیگه تشکر نکردن من از افشین اینقدر مهم نمیشد، که کل فعالیتش در این فروم رو به خاطر اختلاف با من، معلق کنه. و میلاد هم نمیتونست همه چی رو سر من خراب کنه!!!
تازه جالبه من به خاطر کار نکردم متهم میشم!!!

اینجا تاپیکه ویمبلدونه نمیخوام بیشتر از از بحث خارج بشم، این تصمیمه که اونا گرفتن، من در حد خودم میتونم خارج از فضای فروم به خاطر رفاقتمون تمام سعی ام رو بکنم که اونا از خر شیطون بیان پائین ولی در داخل فضای فروم نمیوتنم کار دیگه ای بکنم.
اگه به رفتار من اعتراضی دارن، باز هم مقصر اصلی خودشونن، چرا که با اصرار من در شورایی شدن اینجا همین افراد مخالفت کردن، نه کس دیگه.

حالا من چه کار دیگه ای باید میکردم که نکردم؟
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-20-2010, 05:40 PM   #167
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

درود
از فرید عزیز یا دوستان دیگه میخوام توضیح بدن چه نوع سرویس هایی روی چمن بیشتر موثره ؟ از میان تاپ تن کدوم بازیکنان توی این سرویس ها قابلیتشون بیشتره ؟
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-20-2010, 05:58 PM   #168
سلام
Senior Member

آواتار سلام

پستها: 214
سپاس: 5,795
در 209 پست 1,840 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
از همه دوستان معذرت میخوام که این بحث ها اینجا میشه، اگه ادامه دار بشه، به جای بهتری منتقل میکنم.
ولی چون میخوام این قضیه برای همه روشن بشه و هر چند وقت یکبار تکرار نشه، میخوام اینجا بمونه که همه ببینن.

سلام جان، میتونی از خود میلاد و یا دوستانی که باهاش ارتباط دارند، بپرسی که من چقدر با میلاد ارتباط بر قرار کردم تا سعی کنم نظرشو عوض کنم، تا جاییکه، میلاد خودش گفت: من ناراحت میشم تو اینقدر اصرار میکنی، خودتو کوچیک نکن، من تصمیمو عوض نمیکنم.
مطلب دوم، اینطور نبود که ما قبلش قانون نداشتیم، بله تاپیک قانون نداشتیم، ولی توافقی بین اعضای فعال سایت شده بود که دخالت مدیریتی نداشته باشیم تو دعواها و قضاوت رو به سایر افراد فروم بسپاریم، مثلا در قضیه سعید پراگرس، با اینکه خیلی از بچه ها انتظار داشتن که اخراج بشه، خود میلاد مخالف اکید بود.

به عنوان قضیه آخر، من هیچ اصراری ندارم که بگم من همه تصمیماتم درست بوده، نخیر، اصلا!!
ولی میتونم ادعا کنم تمام سعیمو کردم که کاری کنم فروم تک قطبی نباشه، برای همین ابتدای فصل امسال، از میلاد، افشین و سعید و کوروش درخواست کردم، هیئت مدیره تشیکل بدیم، چرا؟ چون پیشبینی میشد، یه روز یه همچین اختلافات پیش بیاد، و در اونصورت دیگه همه چی سر یک نفر که من باشم خراب نمیشد.
تنها کسی که مانع اینکار شد، میلاد بود، به بهانه های مختلف، اول خواستار حذف کوروش شد، با صحبتی که با کوروش کردم، کوروش کنار کشید، باز هم بهانه های دیگه اورد، من چند بار شرایط رو بازنویسی کردم، و برای بقیه فرستادم تا جائیکه دیگه حتی دفعه اخر افشین که به رفتار من ایراد داره و اونو به کل فروم تعمیم میده، جواب پی ام هم نداد!!! تنها کسی که تو این راه حمایت کردن، سعید و کوروش بودن، که با سنگ اندازی های میلاد این کار عقیم ماند.
اگه اونطور میشد، دیگه تشکر نکردن من از افشین اینقدر مهم نمیشد، که کل فعالیتش در این فروم رو به خاطر اختلاف با من، معلق کنه. و میلاد هم نمیتونست همه چی رو سر من خراب کنه!!!
تازه جالبه من به خاطر کار نکردم متهم میشم!!!

اینجا تاپیکه ویمبلدونه نمیخوام بیشتر از از بحث خارج بشم، این تصمیمه که اونا گرفتن، من در حد خودم میتونم خارج از فضای فروم به خاطر رفاقتمون تمام سعی ام رو بکنم که اونا از خر شیطون بیان پائین ولی در داخل فضای فروم نمیوتنم کار دیگه ای بکنم.
اگه به رفتار من اعتراضی دارن، باز هم مقصر اصلی خودشونن، چرا که با اصرار من در شورایی شدن اینجا همین افراد مخالفت کردن، نه کس دیگه.

حالا من چه کار دیگه ای باید میکردم که نکردم؟
ممنون از توضیحاتت

درست میگی بیشتر از این بحث کردن اینجا درست نیست. من هم ترجیح میدم دیگه جوابیه ای ندم و وقتت رو نگیرم.

ولی صادقانه بگم تو نفس صحبت هات صداقت رو میبینم. به حرفات اعتقاد دارم. اما اتفاقی که نباید می افتاد، افتاد.

شاید همین صحبت هات باعث بشه کاربرای محترم به جو قدیمی تاپیک و اوضاع جدید آگاه بشن و بدونن در کل باید تو محیط مجازی باز تر عمل و صحبت کرد و بعضی مسائل رو هم با صبوری و متانت بیشتری تحمل کرد.

در هر صورت مسوولیت با شماست و بهتین حالت اینه که این حسدوستی و ارتباط همگانی روبه همه تاپیک ها تعمیم بدی و شرایط رو برای حضور مجدد دوستان آماده کنی.

تو مسوولی. مخصوصا اینطور مینویسم.چون هم با شعوری و هم با ظرفیت ومنظوم رو میفهمی.

تومسوولی. اینو یادت نره.

سلام آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی سلام به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-20-2010, 09:41 PM   #169
aretobe7
Member

آواتار aretobe7

پستها: 98
سپاس: 558
در 98 پست 940 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/ MansourBahrami/Stan/Masha /Tommy Hass/Pete Sampras/Anna Ivanovic / Vicka Azarenka
پیش فرض برنامه بازی ها 31 خرداد به وقت محلی

نمیدونم از بچه ها کسی گذاشته برنامه رو یا نه ولی من پیداش نکردم
p_schedule8_2.pdf
aretobe7 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aretobe7 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-21-2010, 01:13 AM   #170
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
درود
از فرید عزیز یا دوستان دیگه میخوام توضیح بدن چه نوع سرویس هایی روی چمن بیشتر موثره ؟ از میان تاپ تن کدوم بازیکنان توی این سرویس ها قابلیتشون بیشتره ؟
درود بر فخي جون با نگاه تيزبين و سوالات خوبش كه به فكر بيشتر كردن درك و فهم تنيس واسه همه هست
البته در حدي نيستم در حضور اساتيد اما جواب ميدم كه ببينم نظرم درسته يا نه.پس دوستان مثل فريد جان و بقيه اگه اشكالي ديدند خوشحال ميشم درست رو بگن كه هم من و هم بقيه استفاده كنيم.

من فكر كنم زدن سرويس flat بهتر باشه تا زدن اسلايس سرويس. اما اين تنها كفايت نميكنه و بهتر ميشه اگه اين مزيت با سرويس down the line همراه باشه كه با توجه به اينكه توپ پس از برخورد به زمين سر ميخوره ريترن رو با مشكل فراواني مواجه ميكند. راجر فدرر و اندي راديك در زدن اين سرويس ها مهارت دارند.يكي از ابزارهاي مهم فدرر و علت موفقيتش در ويمبي همين فاكتور مهم بوده .
البته كيك هم ميتونه موثر باشه به شرطي كه لا اقل اون فاكتور(down the line) رو داشته باشه و با سرعت خوبي همراه باشه!

پس در كل بايد گفت در تمامي امتيازات زدن سرويس اول خيلي مهم است و ميتونه نتيجه بازي رو حتي تا اندازه اي تعيين كنه!
S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
چمن، ویمبلدون، گرنداسلم، 2010، راجر فدرر، مدافع قهرمانی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)