بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

27 دی - 10 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-14-2011, 02:22 PM   #161
!GH-9924
Roger's Fan

آواتار !GH-9924

پستها: 99
سپاس: 8,105
در 92 پست 831 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
Lleyton Hewitt یکی از ساده ترین حریفان راجر هست! و همیشه بازیهاشون جالب از اب در میاد دلیلش هم اینه که از دوران نوجوانی با هم بزرگ شدن و بازی کردن . خیلی هم بازی کردن و بازی هم رو خیلی خوب میشناسن. اگر راجر روی فرم باشه در 50 سالگی هم هیویت 25 ساله رو میتونه بزنه. هیچ حرفی برای گفتن هیویت نداره و اصلا درست نیست بازی فدرر رو مقابل هیویت بسنجیم.
هیویت خیلی تلاش میکنه اما به دلیل قوای جسمی کمتر و هوش کمتر نسبت به راجر ...خیلی ساده شکست میخوره ! ( فاکتور بگیرن از هال 2010 که اصلا راجر بازی نمیکرد و مصدوم بود اونم تو چمن)
خب،اين كه مشخصه نبايستي يك بازي رو واسه كل تورنمنت نظر داد.اين يك مشت نمونه خروار بود...
قواي جسمي و هوش تنها فاكتورهاي پيروزي براي برد تو يك بازي نيست.
هال!اون كه اصلا به حساب نمياد...
در كل راجر هجومي بود دوست عزيز و تفاوت الان راجر با اون تورنمنت رالي هاي بالاست.به روي تور امدن راجر هم بستگي به شرايط داره.
!GH-9924 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی !GH-9924 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-14-2011, 02:43 PM   #162
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط !GH-9924 نمایش پست ها

خب،اين كه مشخصه نبايستي يك بازي رو واسه كل تورنمنت نظر داد.اين يك مشت نمونه خروار بود...
قواي جسمي و هوش تنها فاكتورهاي پيروزي براي برد تو يك بازي نيست.
هال!اون كه اصلا به حساب نمياد...
در كل راجر هجومي بود دوست عزيز و تفاوت الان راجر با اون تورنمنت رالي هاي بالاست.به روي تور امدن راجر هم بستگي به شرايط داره.
منظورتون رو متوجه نمیشم؟! چه ربطی به روی تور اومدن داره؟
من کاری به یک بازی ندارم دوست گرامی . هیویت یک مچ اپ خیلی خوب هست برای راجر و نحوه بازیش به نوعی هست که راجر خیلی ساده میتونه ازش ببره! در کنار این مسله ...قوای بدنی هیویت نسبت به بازیکنان تاپ دیگر کمتر هست و هوش و بازی فکری راجر که مدام تاکتیک و ضرباتش رو عوض میکنه باعث میشه هیویت که خیلی روتین وار هست رو شکست بده!
در واقع بازی هیویت همچنان شبیه قدیم هست و راجر به خوبی اونو میشناسه...
یادمه در سینسی وقتی هیویت . تونی روش مربی سابق راجر رو استخدام کرده بود یک مرتبه بازیش مقابل راجر خیلی پیشرفت کرد و حسابی راجر رو سورپرایز کرد. اونم دلیلش این بود که تونی روش همه نکات بازیه راجر رو به هیویت گفته بود. بعد از اون هم همه چیز عادی شد...و بارها فدرری که روز خیلی بدی رو داشته هیویت رو برده . برای اینه میگم اصلا نمیشه خوب یا بد بازی کردن راجر رو در مسابقه ای مقابل هیویت سنجید. چون در بدترین شرایط هم میبره
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-14-2011, 03:00 PM   #163
!GH-9924
Roger's Fan

آواتار !GH-9924

پستها: 99
سپاس: 8,105
در 92 پست 831 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
منظورتون رو متوجه نمیشم؟! چه ربطی به روی تور اومدن داره؟
من کاری به یک بازی ندارم دوست گرامی . هیویت یک مچ اپ خیلی خوب هست برای راجر و نحوه بازیش به نوعی هست که راجر خیلی ساده میتونه ازش ببره! در کنار این مسله ...قوای بدنی هیویت نسبت به بازیکنان تاپ دیگر کمتر هست و هوش و بازی فکری راجر که مدام تاکتیک و ضرباتش رو عوض میکنه باعث میشه هیویت که خیلی روتین وار هست رو شکست بده!
در واقع بازی هیویت همچنان شبیه قدیم هست و راجر به خوبی اونو میشناسه...
یادمه در سینسی وقتی هیویت . تونی روش مربی سابق راجر رو استخدام کرده بود یک مرتبه بازیش مقابل راجر خیلی پیشرفت کرد و حسابی راجر رو سورپرایز کرد. اونم دلیلش این بود که تونی روش همه نکات بازیه راجر رو به هیویت گفته بود. بعد از اون هم همه چیز عادی شد...و بارها فدرری که روز خیلی بدی رو داشته هیویت رو برده . برای اینه میگم اصلا نمیشه خوب یا بد بازی کردن راجر رو در مسابقه ای مقابل هیویت سنجید. چون در بدترین شرایط هم میبره
درسته...اون پيرامون صحبت افشين بود(نقل قول نشده بود)
اما،اين كه درست راجر كلا مچ اپ خوبي باسه ليتون نبوده و نخواهد بود.بحث سر اگرسيو بودن يا نبودن بود.در پست بالا هم اشاره شد كه اين تنها يك مثال جزئي بودو لازم به بحث نيست.
من دارم ميگم راجر اگرسيو بود،شما هي مياي ميگي راجر مچ اپ خوبي واسه هيوئينت نيست.

بيخيال پهلوون...

اميدوارم خوان بتونه خوان سابق باشه.سليچ هم بتونه دوباره تو استراليا خودشو احيا كنه...
!GH-9924 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی !GH-9924 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-14-2011, 03:29 PM   #164
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط !GH-9924 نمایش پست ها

درسته...اون پيرامون صحبت افشين بود(نقل قول نشده بود)
اما،اين كه درست راجر كلا مچ اپ خوبي باسه ليتون نبوده و نخواهد بود.بحث سر اگرسيو بودن يا نبودن بود.در پست بالا هم اشاره شد كه اين تنها يك مثال جزئي بودو لازم به بحث نيست.
من دارم ميگم راجر اگرسيو بود،شما هي مياي ميگي راجر مچ اپ خوبي واسه هيوئينت نيست.

بيخيال پهلوون...

اميدوارم خوان بتونه خوان سابق باشه.سليچ هم بتونه دوباره تو استراليا خودشو احيا كنه...
اون که در مورد اقای افشین خان بود. من اصلا حرفی از لب تور اومدن نزدم!
نظر شماست راجر اگرسیو بود. باشه! بله تمام بحث بر سر همین بود...که گفتم نمیشه خوب یا بد یا اگرسیو بودن راجر رو در بازی مقابل هیویت سنجید چون کلا مقابل این بازیکن فدرر همیشه از همه لحاظ خوب هست و اگرسیو هم هست چون هیویت به راحتی اجازه میده راجر بهش حمله کنه.
اره ولش کن
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-14-2011, 04:32 PM   #165
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
من به نظرت احترام میذارم اما اصلا حرفت قبول ندارم نواک شایسته رنک 3 هست
در سال 2008 کاملا مشخصه که نواک سرتر از اندی بوده بالاخره استرالیا و مسترز کاپ رو برده که اندی نتونسته اونا رو ببره اما در سال 2009 و 2010 از نتایج کاملا مشخصه که اندی بهتر بوده مخصوصا در سال 2010 که نواک عملکردش نسبت به سالهای قبل خیلی ضعیف تر شده بود ولی خب بازم نواک بازیکن بزرگیه و من دوستش دارم ، من قبل از اینکه اندی رو بشناسم و بازیش رو ببینم طرفدار نواک بودم
در مورد قرعه هم بگم قرعه اندی زیاد سخت نیست فقط اگه در کوارتر با سودرلینگ خواست بازی کنه امیدوارم مثل بارکلیز ببردش تا دیگه جرات نکنه بیاد جای اندی رو بگیره
انا هم دوباره مثل یو اس اپن سمت کلایسترز افتاده امیدوارم اینبار بتونه کیم رو شگست بده
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-14-2011, 05:30 PM   #166
Reza23
Rafa's Fan

آواتار Reza23

پستها: 618
سپاس: 3,318
در 604 پست 4,137 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
رو داشتن یا نداشتن از کی فحش هست؟! من نمیدونستم !! اما لغتی بهتر از رو پیدا نکردم!
من به حمایت نیازی ندارم..حرف اگر حساب باشه ادم باید قبول کنه نه شبیه شما که میای این حرفارو میزنی که فقط کل کل کنی . خودت هم میدونی جز کل کل کردن هدف دیگری نداری و فقط میخوای جو سایت رو با به جون هم انداختن هواداران راجر و نادال به هم بریزی!
من نه با نادال مشکل دارم نه با طرفدارش! اما با حرف نا حساب مشکل دارم
اساسی!
قبل از این جواب پستهای شما رو دقیق و با منطق دادم هیچ جوابی ندادی فقط رفتی دنبال اون پست هایی که به کل کل میرسه! به من مربوط نیست..فقط دارم طرز فکر شما رو میگم!
طرفدارانش به خودشونو خود اسطوره ربط داره.
من از طرفداران راجر که به بقیه بازیکنان دیگه توهین میکنم هم خوشم نمیاد! اینکه نشد دلیل چون من از یکی خوشم میاد بیام به بقیه توهین کنم یا مدام تلاش کنم اعصاب بقیه رو تحریک کنم.
شما از این قضیه لذت میبری...حالا چرا؟ من نمیدونم

شما طرفدار نادال هستی و 24 ساعت راجع به راجز صحبت میکنی! خیلی جالبه
من نظر خودمو میگم شما هم بیا نظر خودتو بگو.
همین.
این یعنی تبادل نظر
اسم تاپیک همینه!!
پستت بوی کل کل میده.
اگه دوست داری کل کل کنی همین پست رو نقل قول کن و شروع کن
انتخاب با خودته!
Reza23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Reza23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-14-2011, 07:53 PM   #167
Nasir
Member

پستها: 78
سپاس: 319
در 68 پست 404 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdi24 نمایش پست ها
یکشنبه 16 ژانویه ساعت 2 بعد از ظهر (ملبورن) قرار هست یک مسابقه خیریه با حضور ستارگان دنیای تنیس برگزار بشه .

نام این مسابقه "Rally for Relief" /"همبستگی برای امداد" و هدفش کمک به سیل زدگان سیل ویرانگر کوئینزلند استرالیاست .
ستارگان این دیدار خیریه : راجر فدرر . رافا نادال . نواک جوکوویچ . کیم کلایسترز . لیتون هیوئیت . سم استوزر و ستاره پیشین پت رفتر
*سم استوزر از این اتفاق به عنوان یک "فاجعه یزرگ" یاد کرده

در زمان مشابه سال قبل ، دیداری خیریه با حضور فدرر نادال و کیم برای اسیب دیدگان زلزله هائیتی برگزار شده بود

منبع : tennis.com / cloob.com
اين بازي پخش مستقيم ميشه؟
اگر ميشه از چه کانالي؟
Nasir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nasir به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-14-2011, 08:55 PM   #168
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

won 2004-2006-2007-2010

and now 2011

come on maestro
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-14-2011, 09:31 PM   #169
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss_maestro نمایش پست ها
won 2004-2006-2007-2010

and now 2011

come on maestro
بیخیال رفیق زیاد جو نگیردت
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-14-2011, 09:59 PM   #170
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
بیخیال رفیق زیاد جو نگیردت
اين جو نيست رفيق يه حقيقته كه شما از قبول كردنش داري فرار مي كني.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
گرنداسلم اول، 2011، آزاد استرالیا، Australian Open

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)