بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

5-19 خرداد - پاریس، فرانسه

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان رولند گاروس 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 24 16.00%
راجر فدرر 63 42.00%
رافائل نادال 61 40.67%
داوید فرر 0 0%
توماس بردیک 1 0.67%
جو ویلفرد سونگا 1 0.67%
سایر تنیسور ها 0 0%
رأی دهندگان: 150. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-31-2013, 11:04 PM   #161
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova

خوب با اعلام بازیهای فردا معلوم شد نادال باید قبل از بازی نواک با دیمیتروف با فابیو فوگینی ایتالیائی بازی کنه.به نظر من هر چند نادال داره روش فشار می آد اما بازم معتقدم این مرحله رو هم طی میکنه و میره مرحله بعد.اینها در حد نادال نیستند، مخصوصا توی خاک رس.البته اگر نادال بخواهد مثل ستهای اول دو بازی اول بازی کنه به مشکل برمیخوره.ولی بازم نمیشه خیلی اینو جدی گرفت . توی مونته کارلو نواک همه رو 2 بر1 برد اما تو فینال نادال رو 2 بر 0 برد و قهرمان شد.منظورم اینکه بیشتر خسته میشه و تو مراحل بالاتر شاید براش مشکل ساز شه.مخصوصا توی بازی احتمالی با نواک که مطمئنا بازی سختی خواهد بود.جالب اینکه دیمیتروف امروز بازی داشت توی دونفره و فردا باید با نواک بازی کنه.با توجه به سه ستی بودن بازیها من بدون غرور خاصی و با توجه به امادگی نوله و انگیزه بالاش برای بردن جام فکر کنم باید روی مرحله بعد و با توجه به حریفان اون مرحله اش روی نیمه نهائی حساب باز کنیم.باور دارم اگر نوله خودش باشه امسال به امید خدا رولند گاروس رو میبره. خدای حیف نیست همچین تنیسوری این گرند اسلم توی کلکسیون افتخاراتش نباشه؟درباره راجرر فدررم اعتقاد دارم سونگا با توجه به فرانسوی بودنش میتونه حرف سختی براش باشه.کلا از سونگا خوشم می اد یه جورائی باحاله.هرچند اگر اتفاق خاصی نیفته معتقدم راجرر توی فینال خواهد بود.با احترام به دوستمون که گفته دوست داره نوله و راجر فینالیست شن و راجرم نوله رو 3.1 میزنه ، فکر نکنم اگر نوله به فینال برسه ، امسال دیگه بشه از پسش بر اومد.هر چند واقعا فدرر بی نظیره و بازنده دونستن راجر از قبل یه جورائی بی احترامی به تنیسه.در آخرم بگم ،نمیدونم چرا ، ولی دلم بدجوری روشنه که نواک قهرمان میشه.
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-31-2013, 11:27 PM   #162
peRFect
Member

آواتار peRFect

پستها: 78
سپاس: 114
در 53 پست 279 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER. MILOS ROANIC. MARTIN DEL POTRO. JOHN ISNER. TSONGA. MARIA SHARAPOVA. ARAVANE REZAEI.

خوب امیدوارم راجر همینطوری به بازی خودش ادامه بده و بازیشو بهتر کنه...
خیلی دوست دارم دومین رولندگاروس هم بیاد توی کارنامه ی درخشان راجر.♥
peRFect آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی peRFect به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2013, 03:51 AM   #163
.AMIR.
Member

آواتار .AMIR.

پستها: 47
سپاس: 964
در 49 پست 683 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer  

بنتو هم رفت قاطی باقالی هاسیمون هم 5 سته شد تا منتظر جنازه اش باشیم کلا داریم خوب با حریفان حال میکنیم.
گائل مونفیس هم ترکید، دم تامی روبردو بسیار گرم

استیل

ویرایش توسط .AMIR. : 06-01-2013 در ساعت 09:55 AM
.AMIR. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی .AMIR. به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2013, 05:31 AM   #164
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

من بازی مونفیلس مچ پوینت گرفت رفتم بیرون من نمیدونم روبردو هیچی نداشت ، چجوری باخت آخه برگشتم دیدم باخته . روبردو پینگ پونگ بازی میکنه ، حتی استیل و لباساش هم شبیه پینگ پونگ بازاس . آلماگرو بزنه لهش کنه ، اصن از روبردو خوشم نمیاد
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2013, 07:43 AM   #165
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

حریفای راجر همینجوری خیلی قدرن ، جنازه هم که دارن میشن .
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2013, 07:45 AM   #166
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović
نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
من بازی مونفیلس مچ پوینت گرفت رفتم بیرون من نمیدونم روبردو هیچی نداشت ، چجوری باخت آخه برگشتم دیدم باخته . روبردو پینگ پونگ بازی میکنه ، حتی استیل و لباساش هم شبیه پینگ پونگ بازاس . آلماگرو بزنه لهش کنه ، اصن از روبردو خوشم نمیاد
اتفاقا سبک و استایل بازی روبردو خیلی هم قشنگ و تماشاگر پسنده . البته هر کس نظر شخصی خودش رو داره و باید بهش احترام گذاشت .
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2013, 08:08 AM   #167
Nadal.N1
Senior Member

آواتار Nadal.N1

پستها: 202
سپاس: 1,018
در 174 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nadal- Kvitova

دم روبردو گرم
عالی بازی کرد
Nadal.N1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nadal.N1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2013, 08:26 AM   #168
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

متس در یورواسپرت گفت که این بازی قشنگ میشه ها!ما مسخرش کردیم.گفتیم معلومه مونفیلس میبره ولی بعد از اون 2 تا match point بازی برگشت و روبردو بازی رو برد احتمال زیاد هم از آلماگرو 3 هیچ میبازه.
در مورد بازی نواک هم باید بگم که شاید بازی نزدیکی باشه اما یک کم مسخره میشه اگه نوله ببازه.نادال هم که مثل اینکه قرار ست بده.یادش بخیر قبلن ها می گفتیم رافا تو رس رولند ست نمی ده.
به نظر من راجر هم درسته حریفاش خیلی قدر نبودن ولی خداییش داره بهتر بازی میکنه.
در ضمن در مورد اون هایی که فکر می کنن این جور بازی کردن نادال یک کم نگران کننده است.باید بگم که رافا همیشه در هفته دوم بازیه خودش رو نشون میده و اصلا نگران نباشید.من یک کم نگران نواک ام انتظار داشتم خیلی بهتر از این ها بازی کنه ولی به هر حال هیچ چیز قابل پیشبینی نیست ونواک هم تا حالا ست نداده.امروز روز سختی برای نواکه
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2013, 09:03 AM   #169
john
Senior Member

آواتار john

پستها: 394
سپاس: 4,616
در 337 پست 2,042 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: F.V.I.R

نادل با شكست كليزان يك ركورد ديگر ثبت كرد.٥٤ پيروزي در ٥٥ مسابقه در رولند
john آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی john به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2013, 09:28 AM   #170
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

دوستان ، امروز بازيهاي بسيار خوب و داغي در روز هفتم بازيهاي رولند گاروس برگزار مي شود كه مهمترين آنها نواك جوكوويچ با ديمتروف ( كه يك ديدار انتقامي خالص مي باشد- براي نواك آرزوي موفقيت دارم ) . همچنين رافائل نادال با فوگنيني - پاير با نيشيكوري- ، نيكولاي داويدنكو با گاسكه ،تامي هاس با جان ايزنر ، و تعدادي ديگر از بازيها كه امروز بايد منتظر بازيهاي داغ و آتشيني باشيم . اما يك چيزي كه منو نگران كرده راجر فدرر هست راجر درسته كه تا اينجاي كار هر 3 تا بازهايش را طي سه ست برده اما حريفاني كه مقابل راجر صف آرايي كرده يا گمنام بوده اند و يا خسته ،بنابراين عيار راجر تاكنون در رولند گاروس نمايان نشده است بازيهاي راند چهارم و كواتر فاينال اين عيار را مشخص مي كنه ، ولي خودم به شخصه روي تعصب و قولي كه راجر به هواداران داده اميد بستم و گرنه آن چيزي كه درونم به من ميگه اينكه كه سخته راجر را در فينال ببينيم ، ولي چكار كنم كه معتاد و عاشق استيل و جذبش هستم ، چكار كينم ، اگر راجرهم 50 سالش بشه بازهم دوست داريم بيايد و يك گرند ديگه واسه ما بگيره ، موفق باشي راجر.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 1369801897.jpg (26.8 کیلو بایت, 129 نمایش)
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
29 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)