بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

7-20 شهریور - نیویورک، امریکا

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-02-2011, 09:55 AM   #151
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Lily Nadal نمایش پست ها
حالا مونفیس گاسکه شدن بازیکن رادیک بازیکن نیست??????!!!!!!!!!!!
الان آره.رادیک یه زمانی داشت که دیگه الان تموم شده ولی مونفیلس و گاسکه آمادند.هر چند که دیشب گند زدند.
sahand آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-02-2011, 10:02 AM   #152
sahand
Senior Member

آواتار sahand

بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

بعضیها جدا عجب خوش شانسند.البته نوش جونشون ولی........
قرعه نوله به خودی خود آسون بود حالا هم که مونفیلس و گاسکه حذف شدند!!!!!!!
sahand آنلاین نیست.  
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2011, 10:04 AM   #153
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

مثلا مونفیلس و گاسکه میومدن بالا جلوی نوله کاری میتونستن بکنن
همین چند وقت پیش نوواک مونفیلس رو چپ و راست کرد

ویرایش توسط davidbeckham : 09-02-2011 در ساعت 10:24 AM
davidbeckham آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2011, 10:35 AM   #154
sahand
Senior Member

آواتار sahand

شایدم نه ولی حداقل خستش می کردند نه اینکه مفت بیاد بالا.پس چرا کسی مثل فدرر هی حذف می شه چون یکی از دلایلش این که حریف هاش سختند و خستش کردند.به نظر تو اگر جوکوویچ با فررو بازی کنه چی می شه به دلیل سن زیاد پس از یه همچین بازی سختی با مونفیلس انقدر خستس که هیچکاری نمی کنه و بازم نوله با یه بازی ساده میره بالا.به نظر من اگه اندی یا راجر برند فینال خیلی بیشتر ارزش داره تا نوله و رافا.
sahand آنلاین نیست.  
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2011, 10:55 AM   #155
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sahand نمایش پست ها
شایدم نه ولی حداقل خستش می کردند نه اینکه مفت بیاد بالا.پس چرا کسی مثل فدرر هی حذف می شه چون یکی از دلایلش این که حریف هاش سختند و خستش کردند.به نظر تو اگر جوکوویچ با فررو بازی کنه چی می شه به دلیل سن زیاد پس از یه همچین بازی سختی با مونفیلس انقدر خستس که هیچکاری نمی کنه و بازم نوله با یه بازی ساده میره بالا.به نظر من اگه اندی یا راجر برند فینال خیلی بیشتر ارزش داره تا نوله و رافا.

فکر کنم عملکرد نواک تو این فصل اینقدر درخشان بوده که جایی برای باز کردن بحث شانس نمیزاره. پارسال مونفیلس به نواک خورد تو یک چهارم یو اس اپن نواک راحت بردتش بعدش
تو یه بازی نفس گیر راجر برد رفت فینال.
من فکر میکنم کاری که نواک از ابتدای فصل کرده شایسته احترام هست نه اینکه بخوایی با چسبوندن موفقیتاش به شانس ارزش کارش بیاریم پایین.
Nima88 آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2011, 11:45 AM   #156
sahand
Senior Member

آواتار sahand

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
فکر کنم عملکرد نواک تو این فصل اینقدر درخشان بوده که جایی برای باز کردن بحث شانس نمیزاره. پارسال مونفیلس به نواک خورد تو یک چهارم یو اس اپن نواک راحت بردتش بعدش
تو یه بازی نفس گیر راجر برد رفت فینال.
من فکر میکنم کاری که نواک از ابتدای فصل کرده شایسته احترام هست نه اینکه بخوایی با چسبوندن موفقیتاش به شانس ارزش کارش بیاریم پایین.
کی خواست این کارو بکنه.من دارم میگم تو هر تورنمنتی این اتفاق افتاده بخاطر همین تو بازی های مهم امثال رافا و فدرر جلوش از نظر بدنی کم میارند چون خیلی خسته تر از اونند.همین الان هم فکر کنم همه قبول دارند که از اول مسابقات قرعه اش آسونتر از راجر و اندی بوده و حالا هم که دو تنیسور قوی این سمت حذف شدند.
sahand آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2011, 11:49 AM   #157
Tarannom
Member

آواتار Tarannom

پستها: 37
سپاس: 1,062
در 37 پست 538 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Lily Nadal نمایش پست ها
منظورت چیه صدای رافا به این خوبی قربون واموس گفتنش.رافا خیلی داد نمیزنه تازه هرچقدر که می خواد داد بزنه چون هم صداش قشنگه و هم خیلی از طرفداراش انرژی می گیرن
واموس گفتنای رافا در برابر come on گفتنای راجر هیچن
چیزی که دم به دقه گفته بشه تکراری و کسل کننده اس
ولی در عوض وقتی راجر تو بعضی مسابقه ها یکی دوبار (فقط) یه come on باحال می گه که اونم به خاطر یه پوینتی که واقعا پوینته نه هر پوینت بی در و پیکری اونوقته که تا مغز استخوون ادم رسوخ می کنه و تک تک سلوولهای ادم رو به وجد میاره

چه عجب یه بار نوله تو عمرش خوش تیپ شد یه کمی با این لباس تیره ش
هرچند تو مبحث لباس تیره هیچکس به راجر نمی رسه فرسنگ ها سال نوری !!؟ فاصلشونه
Tarannom آنلاین نیست.  
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Tarannom به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2011, 12:06 PM   #158
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sahand نمایش پست ها
کی خواست این کارو بکنه.من دارم میگم تو هر تورنمنتی این اتفاق افتاده بخاطر همین تو بازی های مهم امثال رافا و فدرر جلوش از نظر بدنی کم میارند چون خیلی خسته تر از اونند.همین الان هم فکر کنم همه قبول دارند که از اول مسابقات قرعه اش آسونتر از راجر و اندی بوده و حالا هم که دو تنیسور قوی این سمت حذف شدند.
فدرر هم که تا حالا با دو تا چلاق بازی کرده
موری هم با یه چلاق دیگه
نوله نامبروانه باید هم قرعش اسون تر باشه

davidbeckham آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2011, 12:24 PM   #159
Code
Member

آواتار Code

پستها: 62
سپاس: 315
در 61 پست 287 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Novak Djokovic

دوست عزیز سهند جان اگر این حرف شما درست باشه نواک اصلا بازیکن نیست اصلا همش رو خستگی نادال و راجر و ماری رو برده رنک یک هم شانسی بوده ماری سینسیناتی از نواک برد جز تبریک چیزی شنیدی امدیم گفتیم چون نواک خسته بود باخت؟ نه حق اندی بود برد دیگه این حرفا نداریم که 7ماه فقط 2 شکست از روی خستگی حریف بوده احتملا و در اخر امیدوارم چه رافا چه راجر به اوج خودشون برسن اینجا هم عالی کار کنند چون us open جذابی امسال ببینیم
Code آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Code به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2011, 12:52 PM   #160
sahand
Senior Member

آواتار sahand

اگه منظورمو هر کسی بد فهمیده من عذر می خواهم و همینجا از تند روی خودم شکایت می کنم و اصلا برد های اخیر نوله را زیر سؤال نمی برم ولی بازم میگم خیلی خوش شانسه ولی این دلیل بردهاش نیست چون واقعا تو این مدت حرفه ای بوده.
sahand آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
2011 , us open , آزاد آمریکا , گرند اسلم , یو اس اوپن

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)