بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

20-26 مرداد - سینسیناتی، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان سینسیناتی 2014؟
نواک جوکوویچ 9 12.00%
راجر فدرر 62 82.67%
استن واورینکا 1 1.33%
داوید فرر 0 0%
میلوس رائونیچ 0 0%
اندی مورای 3 4.00%
سایر بازیکنان 0 0%
رأی دهندگان: 75. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-18-2014, 01:17 AM   #151
SIINAA
Junior Member

آواتار SIINAA

پستها: 17
سپاس: 322
در 17 پست 183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مسترز سینسیناتی 2014

ﺍﺧﺨﺨﯿﺶ… . ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﮐﺎﺑﻮﺱ ﻓﯿﻨﺎﻻ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ…
ﺣﺎﻻ
ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺭﺍﺣﺖ ﺗﻮﺭﻧﻤﻨﺖ ﻫﺎ ﺭﻭ ﻣﯿﺒﯿﻨﯿﻢ…
ﮔﺮﭼﻪ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺍﻻﻥ ﺑﺎﯾﺪ 4ﺍﻣﯿﻦ ﻣﺴﺘﺮﺯﺷﻮ ﻣﯿﮕﺮﻓﺖ… .
ﺑﻪ ﻫﺮﺣﺎﻝ ﺗﺒﺮﯾﮏ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ،ﻭﺍﻗﻌﺎ ﭼﺴﺒﯿﺪ
SIINAA آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SIINAA به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-18-2014, 01:22 AM   #152
aboos
Junior Member

پستها: 10
سپاس: 503
در 8 پست 91 بار سپاسگزاری شده

سلام،

تبريك به همه راجريون. آخي! چه حالي داد.
aboos آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aboos به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-18-2014, 01:29 AM   #153
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

آقا تبریک
بهتر از این نمیشه یو اس اپن هم همین جوری میگیره
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-18-2014, 01:32 AM   #154
مهران
Senior Member

آواتار مهران

پستها: 420
سپاس: 2,884
در 405 پست 3,181 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

ضمن عرض تبریک به طرفداران راجر و تنیس پاک و تسلیت به هیترهای عزیز
و اما…:
نقل قول:
نوشته اصلی توسط hoomanjian نمایش پست ها
واقعا من نميدونم اين 68 درصد روي چه عقل و حسابي پيش بيني مي كنند فدرر قهرمانه. پيامهاي قبلي من هست . گفتم اگه فدرر قهرمان شد مردونه به هركسي كه گفته فدرر قهرمان ميشه 20000 مي دم. اخه چه فكري پيش خودتون مي كنيد. تازه من اميدوار بودم بخوره به نادال كه امار head to head ‌بره بالاتر. اصلا همين جا ميگم از اين به بعد هر مسترز يا گرند اسلمي كه فدرر ببره من به همه ي اونايي كه پيش بيني كنند فدرر قهرمانه 20000 مي دم. ضمنا فكر نمي كنم با اين اوضاع به masters cup 2013 لندن برسه . چون به احتمال زياد تا اون موقع رنكينگش از 8 رد ميشه.
خب تکلیف چیه؟
چطوری حسابت رو میدی؟
پول رو بریز به حساب بابک یا پویا یا پیمان یا اهورا یا محمود یا سجاد یا… هرکدوم از مدیران مورد اعتماد راجریون
حرف زدی دیگه، اگه مردی سر حرفت بمون اگرم دختری و با اسم پسرونه اومدی حداقل شیر زن باش!

ویرایش توسط مهران : 08-18-2014 در ساعت 01:44 AM
مهران آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مهران به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-18-2014, 01:40 AM   #155
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

آقا دیگه اینقدر تبریک نگین . یه مسترز برده بقیه تبریکاتو بزارین برا یواس اپن .
الانه که این رافائیون به ما میخندند.اگه تبریک میخواین بگین خصوصی بزنین تا دشمنان حضرت نبینند
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-18-2014, 01:40 AM   #156
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

1 - خیلی تبریک، واقعا تبریک....متاسفانه سینسی رو ندیدم به جز بازی فینال اون هم بسیار محدود...نظری در مورد کیفیت راجر نمی تونم بدم ولی در مورد این قهرمانی چرا خیلی حرف هست...خیلی چسبید...یکی از شیرین ترین قهرمانی ها بود برا من...خیلی تبریک...خیلی خیلی...

2 - این قهرمانی تقدیم به دوستانی که می گفتن فدرر در سطح تخصصی (!!) هم نمی تونه یک مسترز بگیره...این قهرمانی تقدیم به کسانی که مسئله ای تحت عنوان «توهم ایرانی تنیس» رو باهاش درگیر هستن...این قهرمانی تقدیم به کسانی که سال پیش بعد از باخت در اون بازی نحس مقابل روبردو شروع کردن داستان خوندن...این قهرمانی تقدیم به همه ایرانی های خاص در کره خاکی که درگیر خیلی توهمات تنیسی هستن...این قهرمانی تقدیم به افرادی که یا قدرت درک عظمت فدرر رو در دنیای تنیس ندارن، یا اینکه نمی خوان که چنین قدرتی رو داشته باشن...طرفداران تنیس در کره خاکی و علی الخصوص ایران به 2 دسته تقسیم می شن: 1- اونایی که قدرت درک عظمت فدرر رو در تاریخ تنیس دارن 2 - اونایی که از چنین قدرتی بی بهره هستن...

3 - لامصب عجب فیلد طلایی هستش که یه پیرمرد 33 ساله با 4 تا بچه می تونه یک همچین نتیجه ای رو در طول سال بگیره...لا مصب بازیکنای این فیلد طلایی چه قدر باحالن...یکیشون فشار اومده به چند جا یک سال در میون باید نصف فصل رو بشینه خونه...یکی دیگشون یه ازدواج کرده بیچاره 2 تا مسترز رو در حد لیگ برتر ایران بازی کرده...یکی دیگشون هنوز نتونسته از یه مصدومیت ریکاوری کنه بیاد درست درمون بازی کنه بعد از 1 سال...حالا یه پیرمرد 33 ساله با 4 تا بچه و فارغ شدن خانومش و پشت سر گذاشتن فصلی که 70 درصدش رو درگیر مشکلات بدنیش بوده، حالا می یاد اینجا دو تا مسترز طلایی تورنتو و سینسی رو می ره فینال و یکیش رو هم قهرمان می شه...لا مصب...بهترین بازیکن این فیلد طلایی رو هم ماه پیش در ست پنجم فینال اسلم مجبور می کنه مدیکال تقلبی بگیره...ای بابا...

4 - وقتی می گن بهترین تاریخ، وقتی می گن تنیس، وقتی می گن راجر فدرر هزاران هزار دلیل وجود داره...ثبات، انگیزه، برنامه، تداوم، پشتکار و عدم نا امیدی هستش که بهترین تاریخ رو به وجود می یاره...یعنی تو 33 سالگی بتونی تو این فیلد طلایی ( لا مصب) بعد از پشت سر گذاشتن یک سال فاجعه از لحاظ بدنی چنین ریکاوری رو داشته باشی...تو 33 سالگی با 4 تا بچه...چنین انگیزه، چنین برنامه ریزی، چنین همت و تلاشی هستش که بهترین تاریخ رو به وجود می یاره...می دونی یعنی چی؟... دوستان زیر 30 سالن 1 سال در میون استراحت می رن...ای کاش راجر از 30 به بعد 2 ماه قبل ویمبی شروع می کرد 2 ماه بعده ویمبی هم می رفت تو استراحت تا سال بعد....حرکت جالبیه خب لامصب...

5 - خیلی حرف داره این قهرمانی...دوباره قلم ها شروع کرد در دنیا به ستایش فدرر...حیلی معنی داره که الان رسانه های معتبر شروع کردن به اینکه فدرر با این شرایط شانس نخست قهرمانی یو اس می تونه باشه...دور اولم حذف شه این شانس قهرمانی تو این فیلد طلایی تو 33 سالگی خیلی معنا داره...جونم دلم 33 سالگی فدرر تو فیلد طلایی...جون دلم...

5+1= یه سری دوستان حتما برن آتش نشانی یه معرفی بکنن خودشون رو...
5+2= یه مدت نبودم دیدم ماشالا یه سری دوستان دریچه های جدیدی باز کردن خب طبق معمول، گفتن فدرر از سمپراس همه چیزش رو تقلید می کنه...لا مصب ایران منبع تولید توهمات در مورد تنیس هستش...البته خدا رو شکر دوست عزیزمون خودش اعتراف کرد که چیزی از تنیس نمی دونه..این گامی رو به جلو بود...
5+3= آتش نشانی فراموش نشه...

ویرایش توسط roger 4 ever : 08-18-2014 در ساعت 01:47 AM
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-18-2014, 07:37 AM   #157
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

قهرمانی فدررو تبریک میگم
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-18-2014, 08:00 AM   #158
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
ددمن!در مورد بیکاری احتمالا در مورد خودت داشتی صحبت میکردی سنت هم نباید بالاتر از 16/17 باشه(به خاطر رفتارهای پیشینت)به امید خدا یه کار مناسب هم پیدا میکنی...قطعا روی رفتارت بیشتر تاثیر میزاره...(.سرت گرم میشه...)

در ضمن خیلی هم به بنده مربوط هست رفتارت تو این سایت به همه اعضا مربوطه.خودت رو گول نزن.تو علاوه بر راجر به اعضا هم توهین کردی.پستت حذف شده وگرنه میاوردمش.خیلی زود یادت رفته پوریای عزیز و مهدی بهت اعتراض کردن.وقتی به اعضای سایت توهین کنی به همه مربوط هست.خارج از این سایت هر رفتاری به خودت ربط داره اما نه اینجا...نظر میتونی بدی ولی توهین نه.

خوبه سرانجام اقرار کردی که زیاد اهل تنیس نیستی.(معمولا هم طرفدارهای نواک سنشون به مراتب پایین تره چون محال تو اوج راجر و رافا که نواک نبود طرفدار هیچ کدون نشده باشند)پس سعی کن نیای همینجوری وارد بحث های تخصصی بشی یه چیزی بگی بری.

با اون پست بچه ها قصد داشتن در مورد لات ترین شخص سایت رای گیری کنن.

من حال و حوصله ندارم زیاد بحث کنم ، اما کسی بحث کنه منم ادامه میدم و بوی بامزه بازی های امثالی به مانند تو باشه . 1.سن هیچ ربطی به کار کردن یا کار نکردن نداره 2.در مورد چیزی نمیدونی حدس هم نزن 3.شما بیشتر شبیه انسان هایی هستی که دارن خودشونو گول میزنن و با در و دیوار گویی قصد خوشمزه بازی دارن 4.دوستانی بودند توی همین انجمن بهم توهین کردند اما مدیران بر و بر نگاهش کردند چون امکان داشت گرفتن یک تشکر در زیر پستهاشون کم بشه 5.گائل مونفیس منو با حرکات خز عبلاتی که انجام میداد به تنیس علاقه مند کرد ؛ یعنی اینکه داشتم تو یوتوب نگاه میکردم که دیدم خیلی ورزش سخت و جالبیه 6.تو با این حرفات نشون دادی چیزی از زندگی رو نه فهمیدی و نه حس کردی ، فقط در همین حد تنیس بلدی و 4تا لغت انگلیسی بگی و بس . چون توی این همه بحثت یک کلمه درست که خودت درک کرده باشی نبود ، در ضمن مفهوم کلمۀ لات رو هم نمیدونی که میخوای به شخصی نسبت بدی

7.با عرض پوزش از تمام مدیران و دوستان ، اما این سایت به خاله زنک تاکرز تغییر نام بده بهتره ، طرف با عمق قضیه زندگی من هم کار داره ، چت باکس میشینن بدگویی همو میکنن ، و اگه واقعآ این بحث با جناب خشایار اتفاق نمی افتاد مطمئن باشید من حالا حالا ها نمیومدم و راحت میشدین ، اما ی مشت فاز با کلاس اینجا ریختن فکر کردن خبریه . فعلآ بدرود دوستان . شادباش قهرمانی راجر به شما
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-18-2014, 08:04 AM   #159
farzin123
Member

پستها: 48
سپاس: 8
در 43 پست 593 بار سپاسگزاری شده

فدرر 18 گرند اسلم بدون (اون وسط یکی سمی فینال) پشت سر هم در فینال بوده.
ثبات در دوران اوج!!!!
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg federer-grandslams.jpg (38.1 کیلو بایت, 126 نمایش)
farzin123 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی farzin123 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-18-2014, 08:21 AM   #160
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

من هم به نوبه خودم قهرمانی راج عزیز و دوست داشتنی و کسب هشتادمین تایتل ATP را به تمامی هوارداران اسطوره و همچنین کسب نود و نهمین تایتل در صد و پنجاهمین فینال براداران دوقلو برایان را به پاور عزیز تبریک عرض می کنم به امید قهرمانی راج وبراداران برایان در یو اس اوپن 2014 .
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg untitled.jpg (39.1 کیلو بایت, 121 نمایش)
نوع فایل: jpg bob brayan.jpg (128.6 کیلو بایت, 122 نمایش)
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)