بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

19-25 مهر - شانگهای، چین

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-17-2010, 02:18 PM   #141
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza Murray نمایش پست ها
اره بابا مگه کسی به غیر از رافا میتونه راجرو ببره؟
مگر اینکه راجر افتضاح افتضاح باشه تا یکی به جز نادال بتونه راجرو ببره وگرنه اندی بازیکنی نیست که بخواد راجرو ببره
در ضمن راجر تا هر وقت صلاح بدونه بازی میکنه هنوزم به اون زمان نرسیده که بخواد خدافظی کنه تورنتو امده فینال ، سینسی قهرمان شده ، یو اس رفته نیمه نهایی ، شانگهای هم اومد فینال، فکر نمیکنم این نتایج اونقدر بد باشه که راجر خدافظی کنه
یادت باشه وقتی رافا هم به اندی و امثال اون باخت حتما بهش بگو خدافظی کنه
این نتایج واسه اندی موری شاید خوب باشه ولی واسه فدرر و نادال فاجعه به حساب میاد بخاطر سابقه ایی که هر دوشون دارن اینو میگم وگرنه نادال اگر الان هم دیگه تنیس بازی نکنه به اندازه کافی افتخارات داره که اسمش بمونه

رافا حدود 11 ماه توی هیچ تورنمنتی قهرمان نشده بود همه میگفتن نتایجش خوب نیست در صورتی که به نیمه نهایی یو اس اپن و دوتا فینال رسیده بود ولی باز هم میگفتن نتایجش خوب نبود چرا؟ چون در حد نادال نبود، ولی موری قبل از تورنتو حدود 10 ماه قهرمان نشده بود آیا باز هم همه میگفتن نتایجش خوب نیست؟ منظور من با توجه به سوابقه که میشه گفت عملکرد سالیانه یه تنیسور چطور بوده؟ خوب بوده یا نه
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-17-2010, 02:24 PM   #142
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
این نتایج واسه اندی موری شاید خوب باشه ولی واسه فدرر و نادال فاجعه به حساب میاد بخاطر سابقه ایی که هر دوشون دارن اینو میگم وگرنه نادال اگر الان هم دیگه تنیس بازی نکنه به اندازه کافی افتخارات داره که اسمش بمونه

رافا حدود 11 ماه توی هیچ تورنمنتی قهرمان نشده بود همه میگفتن نتایجش خوب نیست در صورتی که به نیمه نهایی یو اس اپن و دوتا فینال رسیده بود ولی باز هم میگفتن نتایجش خوب نبود چرا؟ چون در حد نادال نبود، ولی موری قبل از تورنتو حدود 10 ماه قهرمان نشده بود آیا باز هم همه میگفتن نتایجش خوب نیست؟ منظور من با توجه به سوابقه که میشه گفت عملکرد سالیانه یه تنیسور چطور بوده؟ خوب بوده یا نه
باشه اندی اصلا تنیسور خوبی نیست ، تنیس فقط راجر و رافا
میدونی وقتی اندی تا راند 3 یو اس امسال اومد من چقدر خوشحوال شدم پیش خودم گفتم با وجود چنین تنیسور های قوی ، یه بازیکن پیش پا افتاده و ضعیفی اومده راند 3 یو اس اپن
کی گفته قبل تورنتو کسی چیزی نمیگفت ، همیشه از سال 2008 قبل هر گرند اسلم بحث سر اندی هست که ایا میتونه اولین اسلمشو ببره یا نه
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-17-2010, 02:27 PM   #143
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

من که از این لحظه مثلث تنیسورهای خوبی رو که میشناختم (رافا-راجر-نواک) به مربع تبدیلش کردم.

اندی موری به مربع من خوش اومدی
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-17-2010, 03:07 PM   #144
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

برد قاطع اندی رو تبریک میگم، خیلی خوب بازی کرد، باریکلا پسر.
یه نکته درباره اندی جالبه، فورهندهاش در حالت عادی زیاد قوی نیست، ولی وقتی در حرکته عجب فورهندهایی میزنه، امروز چندین بار شاهدش بودیم، اندی نشون داد، یکی از کامل ترین بازیکنهای توره که یه جورایی مچ آپ بد اصلا براش وجود نداره. کنترل فوق العاده روی توپ در همه جای زمین، حتی چند متر دور از زمین، سرویس خوب، ریترن آو سرو خوب، بکهند عالی، فورهند قابل قبول و بازی لب تور خوب و بالاخره هوش عالی.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-17-2010, 05:08 PM   #145
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

منم برد اندی رو تبریک میگم.

راجر نتونست رکورد مسترز ها رو با رافا برابر کنه و یه بار دیگه امسال در فینال ها شکست خورد!! اندی هم عالی بازی کرد و به نوعی مزد هفته ی خوب خودش رو گرفت
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-17-2010, 06:39 PM   #146
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

تبریک میگم به هواداران مورای.توی مسترزهای هارد کورت فوق العادست.
امیدوارم بتونه همچین کیفیت بازی رو تو گرند اسلمهای هارد کورت به نمایش بذاره !
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-17-2010, 06:59 PM   #147
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

عليرضا امروز روز روزه شما بود. هم انا خانمتون قهرمان لينز شد هم اقا انديتون قهرمان شانگهاي. قهرماني هر دوشونو بهت تبريك مي گم. راجع به بازي هم بايد بگم بازي عالي بود هم اندي خوب بود هم راجره كبير. حداقلش اين بود كه از فينال پارسال خيلي جذاب تر بود.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-17-2010, 10:26 PM   #148
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

اول از همه برد اندی رو به همه هواداراش تبریک میگم.

راجر امروز تو ست اول خیلی خوب نبود ولی خوب بود. نکته ای که تو این ست به چشم اومد هوش بالای اندی بود. نکته بعدی که آزاردهنده بود کندی زمین شانگهای بود که امروز خیلی به چشم اومد.
اگه زمین بازی مثل usopen یا سینسیناتی یا استرالیا بود نتیجه خوبی به نفع راجر رقم میخورد.

تو ست دوم هم که یه راجر کم روحیه پر ارور و عصبی( به خاطر داور و نگرفتن 4 تا بریک پوینت) دیدیم
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-17-2010, 10:39 PM   #149
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

راجب سبک بازی مورای اینو بگم ( البته طرفداراش ناراحت نشن) که به نظر من اصلا لذت بخش بازی نمیکنه و یجورایی اعصاب خرد کنه.

سال 2004 که یونان قهرمان اروپا شد وقتی بازیشو آنالیز کردن کارشناسا به این نتیجه رسیدن که یونان هیچ استراتژی واسه حمله نداره.
اتوریهاگل سرمربی یونان هم ضمن تایید نظر کارشناسا گفت هدف گذاری ما در مسابقات سپردن توپ به حریف، دفاع منطقی و استفاده از تک اشتباهات حریف بود . که البته یونان با بازیهایی که اعصاب همه رو خرد میکرد قهرمان شد. هر چند دیگه نتونست بعد از اون تیم موفقی باشه.

یجورایی میخوام بازی مورای رو به یونان تشبیه کنم، که تو بعضی تورنمنت ها با این سبک بازیش نتیجه میگیره ولی تو تورنمنت های مهم تر نمیتونه نتیجه بگیره.

امروز تو ست اول زیر ضربات عالی راجر خم به ابرو نیاورد و از اشتباهات راجر هم کمال استفاده رو کرد.
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-17-2010, 10:46 PM   #150
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
راجب سبک بازی مورای اینو بگم ( البته طرفداراش ناراحت نشن) که به نظر من اصلا لذت بخش بازی نمیکنه و یجورایی اعصاب خرد کنه.

سال 2004 که یونان قهرمان اروپا شد وقتی بازیشو آنالیز کردن کارشناسا به این نتیجه رسیدن که یونان هیچ استراتژی واسه حمله نداره.
اتوریهاگل سرمربی یونان هم ضمن تایید نظر کارشناسا گفت هدف گذاری ما در مسابقات سپردن توپ به حریف، دفاع منطقی و استفاده از تک اشتباهات حریف بود . که البته یونان با بازیهایی که اعصاب همه رو خرد میکرد قهرمان شد. هر چند دیگه نتونست بعد از اون تیم موفقی باشه.

یجورایی میخوام بازی مورای رو به یونان تشبیه کنم، که تو بعضی تورنمنت ها با این سبک بازیش نتیجه میگیره ولی تو تورنمنت های مهم تر نمیتونه نتیجه بگیره.

امروز تو ست اول زیر ضربات عالی راجر خم به ابرو نیاورد و از اشتباهات راجر هم کمال استفاده رو کرد.
خوب سبک بازیش دفاعیه ، قرار نیست همش که حمله کنه ، در ضمن اندی هیچ وقت دفاعی بازی نمیکنه وقتی احتیاج بدونه حمله هم میکنه مثل اکثر بازیهاش مقابل نادال ، امروز هم دید وقتی میتونه با بازی دفاعی نتیجه بگیره چرا حمله کنه البته در بعضی جاها هم حمله میکرد و بعضا وینر های زیبایی میزد
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
تنیس، مسترز، شانگهای، 2010، داویدنکو

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)