بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

5-19 خرداد - پاریس، فرانسه

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان رولند گاروس 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 24 16.00%
راجر فدرر 63 42.00%
رافائل نادال 61 40.67%
داوید فرر 0 0%
توماس بردیک 1 0.67%
جو ویلفرد سونگا 1 0.67%
سایر تنیسور ها 0 0%
رأی دهندگان: 150. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-30-2013, 10:34 PM   #141
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

فک کنم وسط بارون یه تنوعی لازمه
nalbandian with his new born baby girl

Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-31-2013, 02:06 AM   #142
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

Roland Garros new surface
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
31 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SHIR FarHad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-31-2013, 11:59 AM   #143
lordmani
Member

آواتار lordmani

پستها: 76
سپاس: 666
در 79 پست 1,010 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اینم شد سوال؟ فدرر دیگه

سلام دوستان بعد از مدت ها عضویت گفتم اولین پستم رو بذارم
ارنست گولبیس یه مصاحبه جنجالی کرده که شرحش رو می نویسم براتون:
top 4 فعلی کسل کننده هستند
گولبیس در مصاحبه خودش گفته که top 4 فعلی به قدری بیش ازحد مودب . شسته رفته و سازمان یافته تنیس بازی می کنند که خیلی سخته امروزه به تنیس علاقمند باشی و از دیدن بازی اون ها هیجان زده بشی به خصوص وقتی در گذشته بازیکنانی مانند مک انزو یا سافین بودند که در زمان بازی در زمین اتش به پا می کردند . در ادامه مصاحبه ذکر کرده که به نظر می رسه top 4 فعلی به قدری از گرفتن بیشتر سهم جوایز برای خودشون راضی اند که می گذارند افراد رنک پایین تر عذاب بکشند.
این در حالی که top 4 بارها اعلام کردند که مسیولان باید جوایز بیشتری را به تورنومنت اختصاص بدهند و هم سهم جوایز افراد رنک پایینتر را بیشتر کنند.
lordmani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lordmani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-31-2013, 12:45 PM   #144
fum_com
Member

آواتار fum_com

پستها: 38
سپاس: 549
در 28 پست 182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal Maria Sharapova

سلام دوستان
کسی سایت لایو اسکوری که پوینتها رو هم نشون بده سراغ داره؟؟؟
fum_com آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما fum_com به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 05-31-2013, 01:08 PM   #145
lordmani
Member

آواتار lordmani

نقل قول:
نوشته اصلی توسط fum_com نمایش پست ها
سلام دوستان
سلام دوست عزیز

http://www.livescorehunter.com/Livescores/Livescore-Tennis.html
اگه از این سایت خوشت نیومد لطف کن بگو تا لینک یه سایت دیگه رو بذارم
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lordmani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-31-2013, 01:22 PM   #146
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

با عرض پوزش از دوستمون lord mani من متن کامل مصاحبه گولبیس رو که دوست خوبم آقای علیپور زحمتش رو کشیدن میزارم.

گولبیس: من به راجرفدرر، رافائل نادال، نواک جوکوویچ و اندی ماری احترام میگذارم اما هر چهار نفر آنها بازیکنان ملالت آوری هستند
گولبیس گفت: مصاحبه های آنها کسل کننده است. من اغلب به یوتیوب میروم تا مصاحبه های آنها را در مورد تنیس ببینم. من بسرعت متوقف میکنم، آن جوک است.
گولبیس: این فدرر بود که این روش مصاحبه را شروع کرد. او یک تصویر و منظری از یک جنتلمن سوئیسی دارد. من تکرار میکنم به فدرر احترام میگذارم، من دوست ندارم که بازیکنان جوان تلاش کنند آنها را مورد تقلید قرار دهند، وقتیکه میشنوم آنها درست مثل فدرر جواب میدهند- از عباراتی مانند؛ من یک کمی در لحظات مهم بازی موفقیت بیشتر داشتم و بدین گونه است که برنده شدم
من نمیخواهم مصاحبه کسی را بشنوم که نام او را نخواهم برد ولی او را خوب میشناسم- فکر میکند تمام حریفانش حفره هایی هستند و او باید آن حفره ها را بپوشاند.
امّا فدرر گفت: ما هر روز مصاحبه میدهیم بنابراین خطای ما نیست، گولبیس خیلی کم مصاحبه میدهد.
-فدرر- من آنچه را گولبیس میگوید میفهمم و تا اندازه ای درست میگوید مصاحبه های ما کسل کننده است، اگر شما بدین گونه از دیگران انتقاد میکنید، شما توسط دیگران گسیخته میشوید(جدا می افتید) و بدین دلیل ما برای دیگران مطلوب هستیم اگرچه تنیس فقدان شخصیت ندارد.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-31-2013, 01:36 PM   #147
lordmani
Member

آواتار lordmani

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
با عرض پوزش از دوستمون lord mani من متن کامل مصاحبه گولبیس رو که دوست خوبم آقای علیپور زحمتش رو کشیدن میزارم.

گولبیس: من به راجرفدرر، رافائل نادال، نواک جوکوویچ و اندی ماری احترام میگذارم اما هر چهار نفر آنها بازیکنان ملالت آوری هستند
گولبیس گفت: مصاحبه های آنها کسل کننده است. من اغلب به یوتیوب میروم تا مصاحبه های آنها را در مورد تنیس ببینم. من بسرعت متوقف میکنم، آن جوک است.
گولبیس: این فدرر بود که این روش مصاحبه را شروع کرد. او یک تصویر و منظری از یک جنتلمن سوئیسی دارد. من تکرار میکنم به فدرر احترام میگذارم، من دوست ندارم که بازیکنان جوان تلاش کنند آنها را مورد تقلید قرار دهند، وقتیکه میشنوم آنها درست مثل فدرر جواب میدهند- از عباراتی مانند؛ من یک کمی در لحظات مهم بازی موفقیت بیشتر داشتم و بدین گونه است که برنده شدم
من نمیخواهم مصاحبه کسی را بشنوم که نام او را نخواهم برد ولی او را خوب میشناسم- فکر میکند تمام حریفانش حفره هایی هستند و او باید آن حفره ها را بپوشاند.
امّا فدرر گفت: ما هر روز مصاحبه میدهیم بنابراین خطای ما نیست، گولبیس خیلی کم مصاحبه میدهد.
-فدرر- من آنچه را گولبیس میگوید میفهمم و تا اندازه ای درست میگوید مصاحبه های ما کسل کننده است، اگر شما بدین گونه از دیگران انتقاد میکنید، شما توسط دیگران گسیخته میشوید(جدا می افتید) و بدین دلیل ما برای دیگران مطلوب هستیم اگرچه تنیس فقدان شخصیت ندارد.
ممنون سروش جان
این قسمت از مصاحبه رو توی اون سایت ندیدم و فقط متن زیر بود که ترجمش کردم به هر حال خیلی ممنونم
he says that the current top 4 are so polite, neat, and structured that it's hard to get into tennis and be excited about it nowadays when before you had players like JMac or Safin who really brought fire when they played. He also mentions how the top players seem content to take the lions share of the wealth for themselves and leave the lower ranks to suffe
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lordmani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-31-2013, 03:03 PM   #148
Rafaello
Senior Member

آواتار Rafaello

پستها: 201
سپاس: 714
در 196 پست 1,553 بار سپاسگزاری شده

این بابا کلیزان یه جاهایی در ست سوم بدجوری جو گرفتش و فکر کرد برنده بازیه البته خیلی طول نکشید و ادب شد.

Rafaello آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafaello به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-31-2013, 03:14 PM   #149
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط fum_com نمایش پست ها
سلام دوستان

بهترین وب‌سایت نمایش پوینت به پوینت نتایج زنده مسابقات در گرند اسلم‌ها وب‌سایت رسمی تورنمنت است. تمام آن‌چه که یک علاقه‌مند به تنیس در پیگیری یک مسابقه نیاز دارد در صفحه زیر قابل دسترس است. ضمن این‌که رادیوی مسابقات که بازی‌ها را به صورت زنده گزارش می‌کند، برای افرادی که با اینترنت بازی‌ها را دنبال می‌کنند، از سمت چپ صفحه قابل شنیدن است.

rgr_ms_00000b1_e_live_on.gif
Roland Garros Official Live Score

در این صفحه می‌توانید تعیین کنید نتایج زنده مسابقات را تک به تک ببینید و یا به شکل زیر از منوی مربوطه دسته بندی کنید:

Current Matches: نتایج تنها مسابقات زنده در حال برگزاری
Show Courts:
نتایج تنها مسابقات زنده دارای پخش تلویزیونی
Women's Doubles:
نتایج تنها مسابقات زنده رده دوبل خانم‌ها
Mixed Doubles:
نتایج تنها مسابقات زنده رده دوبل ترکیبی
Men's Doubles:
نتایج تنها مسابقات زنده رده دوبل آقایان
Women's Singles:
نتایج تنها مسابقات زنده رده انفرادی خانم‌ها
Men's Singles:
نتایج تنها مسابقات زنده رده انفرادی آقایان
All Courts: وضعیت کلی تمام کورت‌ها

subnav_scores.jpg

با کلیک روی Match Stats هر مسابقه، آمار هر بازی تا زمان کنونی قابل مشاهده هستند.

rgr_ms_00000b2_e_on.gif

IBM SlamTracker هم که آمار هوشمند مسابقات را به صورت Customizable و با قابلیت تنظیمات دلخواه کاربر، به بهترین شکل ممکن ارائه می‌کند.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-31-2013, 03:20 PM   #150
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

وضعیت بازی رافا واقعا نگران کنندست !!! ارور های واقعا خجالت آوری میداد و در ست اول و اواخر ست آخر خیلی بد بود . امیدوارم رافا در بازیهای بعدیش بهتر عمل کنه ، چون در مقابل تنیسورهای بزرگتر فرصت اشتباه های این چنینی رو نداره .

یک نکته ی منفی دیگه در بازی رافا پس از بازگشتش اینه که سروش خیلی راحت بریک میشه ، این در صورتیه که قبلا رافا سروش خیلی سخت بریک میشد . امروز هم در مقابل کلیزان 4 بار بریک شد که به نظر من راضی کننده نیست .

امیدوارم دور های بعد بازی های بهتری ازش ببینم .

Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)