بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

5-12 اردیبهشت - رم، ایتالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-28-2010, 02:49 PM   #141
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Wink

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
گذشته از بازی خوب اندی از حق نگذریم سپی دست و پا چلفتی بیش نیست و هیچی بارش نیست!! یادم نمیره دو سه سال پیش تو میامی فک کنم با نواک بازی میکرد نواک بدترین بازی ممکنه رو انجام داد و در حد تاپ تن هم نبود، ایشون نتونست حتی یه ست رو ببره!!!

کلا باید بره غاز بچرونه و یه جای خالی برای استعداد های تنیس ایتالیا باز کنه
موافقم كوري جون..كلا تو اين ايتاليايي ها يه استعداد خوب در نمياد!تو فوتبالشم كه من طرفدارشم سخت استعداد در مياد..ايتاليايي ها واسه دوچرخه سواري خوبن!
خدا كنه جيرالدو امروز مقابل ملي پوش فرانسه برنده بشه..اگه ببره واقعا شاهكار كرده چون به عنوان QUALIFIER به دور سوم راه يافته..كلا اين فرانسويا تو هارد خوب جواب ميدن.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2010, 03:00 PM   #142
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

Cool

نقل قول:
شما اگه واقعا به حرفای خودت اعتقاد داری چطور به جواب سوالت نرسیدی؟؟؟ از یه طرف میگید فدرر مسترز رو جدی نمیگیره بعد میگید باختش غیر قابل قبوله؟؟ اگه واقعا جدی نمیگیره که باید منتظر باختش هم باشید، اینکه هنوز ازش انتظار دارید که قهرمان بشه نشون دهنده ی شکتون به حرف های خودتونه
هر كي گفته روجر مسترز و جدي نميگيره يكم بي انصافي كرده.. اين و فكر كنم خودتم قبول داري كه راجر گرند واسش مهمتره ولي اين نيست كه مسترز و الكي بازي كنه و نخواد قهرمان بشه..مگه آزارش چيه كه ببازه!!جوري بشه كه هر كس و ناكسي ازش ببره.روجر خودشم ميدونه مشكل تو بازيشه حالا هر سطحي از زمين باشه.اميدوارم اين شكست ها مقدمه قهرماني روجر تو رولند باشه و قهرماني هاش تداوم داشته باشه
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2010, 03:10 PM   #143
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

خوب اینکه مشخصه برای همه گرند اسلم مهم تر از مسترزه، اینکه فدرر تو گرند اسلم میتونه به هر نحوی حتی در 5 ست حریفانش رو شکست بده دلیلش قبلا گفته شده ولی این بدین معنا نیست که فدرر گرند اسلم رو جدی میگیره ولی مسترز رو بیخیالی طی می کنه!!!

یه کم که چه عرض کنم خیلی خیلی بی انصافیه و فقط با این حرف ها بساط خنده ی دیگران رو فراهم میارن...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2010, 05:14 PM   #144
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نه نشونه های خوبی نمیبینم، راضی نیستم اصلا، حالا اسکورلاین از اینم بهتر باشه، باز همینو میگم.
اوایل ست دوم منو یاد بازی فینال دوحه انداخت، 100 بار از یه سوراخ آدم گزیده میشه، رافا؟ چند بار پشت سر هم والی کرد کولی؟ من نمیدونم چرا جلوی اینا، به جای این ریترن های کوتاه و مترفع، چرا کوتاه و کم ارتفاع ریترن نمیکنه؟ اونم جلوی کولشرایبر که که گریپ ایکستریم داره جلوی تور راحت نیست، اه اینقدر بدم میاد، اینجوری اسیر والیهای حریف بشه
وجدانی میگم این جور بازیها رو ببازه بیشتر خوشحال میشم
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2010, 05:21 PM   #145
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Thumbs down

نقل قول:
شما اگه واقعا به حرفای خودت اعتقاد داری چطور به جواب سوالت نرسیدی؟؟؟ از یه طرف میگید فدرر مسترز رو جدی نمیگیره بعد میگید باختش غیر قابل قبوله؟؟ اگه واقعا جدی نمیگیره که باید منتظر باختش هم باشید، اینکه هنوز ازش انتظار دارید که قهرمان بشه نشون دهنده ی شکتون به حرف های خودتونه
من گفتم باختنش تو اولین بازی غیر قابل قبوله کی گفتم انتظار قهرمانی دارم ؟
یکم فکر کنی درک این مطلب سخت نیست.
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2010, 05:32 PM   #146
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

راجر عزیز بازیه دوبلشو برد 6-4 3-6 8-10
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2010, 06:43 PM   #147
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

جيرالدو هم بازيش و خوب برد..رافا نادال من بازيش و نديدم چون سر تمرين بودم ولي از نتيجه كه معلومه با اقتدار كامل برده و به نظر من بخت اصلي قهرماني خودشه
راجرم مسابقه دوبلش و برد تا ببينيم در ادامه چكار ميكنه.
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2010, 07:09 PM   #148
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger-federer1 نمایش پست ها
جيرالدو هم بازيش و خوب برد..رافا نادال من بازيش و نديدم چون سر تمرين بودم ولي از نتيجه كه معلومه با اقتدار كامل برده و به نظر من بخت اصلي قهرماني خودشه
راجرم مسابقه دوبلش و برد تا ببينيم در ادامه چكار ميكنه.
درود، ست اول رو میشه گفت خوب بود، ولی من از ست دومش زیاد راضی نیستم! همون طور که محمد جون گفت رافا بلند و کوتاه ریترن میکرد! و واقعا اسیر والی های کولشرا بود ! کولی هم به خوبی از والی هاش استفاده میکرد 7/10 با این که کمتر بازیکنی میتونه جلوی رافا ریسک جلوی تور اومدن رو بکنه، ولی کولی براحتی این کار رو میکرد
این جیرالدو کیه؟!!! خیلی هم مقتدرانه بازیاشو میبره
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2010, 07:40 PM   #149
iman2023
Junior Member

پستها: 21
سپاس: 5
در 17 پست 96 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط راجر كبير

خواهشن بحث درباره بازي فدرر رو تموم كنيد. اينم از مصاحبه خودش كه گفته:

"My game was definitely not up to speed," "My serve was not working at all. I hope I can come back from this. That's usually what I do after a loss like this.He has immense power on both sides and one of the fastest serves in the game," Roger added on Gulbis. "I think he's got a great future."

گفته بازي من سرعت نداشت و سرويس هام خوب نبود. و گفته كاري كه معمولاً بعد از اين شكست ها انجام ميده اينه كه از اين حالت خارج بشه. گولبيس قدرت بسيار خوبي در دو طرف زمين داشت و يكي از سريعترين سرويس ها. و در نهايت گفت او اينده خوبي داره.
iman2023 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی iman2023 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2010, 07:49 PM   #150
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
درود، ست اول رو میشه گفت خوب بود، ولی من از ست دومش زیاد راضی نیستم! همون طور که محمد جون گفت رافا بلند و کوتاه ریترن میکرد! و واقعا اسیر والی های کولشرا بود ! کولی هم به خوبی از والی هاش استفاده میکرد 7/10 با این که کمتر بازیکنی میتونه جلوی رافا ریسک جلوی تور اومدن رو بکنه، ولی کولی براحتی این کار رو میکرد
این جیرالدو کیه؟!!! خیلی هم مقتدرانه بازیاشو میبره
اگه روند رو به رشد خودش و خوب پيش بگيره در آينده اي نزديك خواهيد شناختش.بازيكن بدي نيست..در اين تورنمنتم خوب ظاهر شده.
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
مسترز، رم، مدافع، رافائل نادال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)