بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > مسترز مادرید (Mutua Madrileña Madrid Open)

مسترز مادرید (Mutua Madrileña Madrid Open)

12-18 اردیبهشت - مادرید، اسپانیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-06-2011, 11:21 PM   #141
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Yashar نمایش پست ها
من فکر نمیکنم راجر دیگه روی فینالو تو بازیهایی ببینه که هم رافا هم نوله هستن.تا قبل فینال یا به رافا میخوره یا نوله.فکر نمیکنم دیگه از رنک 3 بالاتر بیاید.ستاره ای که رو به افوله.هر چند طرفداراش با تعصب به قضیه نگا می کنن و ارزوی بازگشتشو به اوج دارن اما فراموش میکنن که اون دیگه واسه تنیس پیره و نتایج هم اینو میگه.تو 5 گرند اسلم بدون فینال.
من خودم هم فردا شانس برد رو به نادال مي دم و روي كاغذ هم نادال برندست. به دليل اينكه

اول نادال داره در كشور خودش جلوي هم وطناش بازي مي كنه. از طرفي ديگه بازي بر روي خاك كه سطح مورد علاقه نادل هست برگزار مي شه و از همه مهم تر نادال در حال حاضر در بهترين دوران ورزشيش قرار داره برعكس راجر.

ولي خب همه ي اينا رو كه كنار بزنيم يك هوادار واقعي بايد هميشه و در همه حال از قهرمانش دفاع كنه.

از طرف ديگه هم راجر اسطورست هم خدا بزرگه و هم جهان هستي پر از اتفاقات غير منتظرست پس امكان برد راجر هم فردا وجود داره.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-06-2011, 11:23 PM   #142
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

خب از ورود یه مدعی جدید خیلی قدر به نام توماس بلوچی خیلی خوشحالم و توی رولند سال پیش هم عملکرد خوبی داشت ولی از شانس بد با رافا برخورد کرد!!!بلوچی توی رم و رولند میتونه شایستگی هاش رو اثبات کنه!!

این کم کم داره بهم اثبات میشه کهکشور های اسپانیایی زبان مث خود اسپانیا یا کشور های اسپانیایی زبان آمریکای جنوبی مث ارژانتین و برزیل و شیلی و ... روی خاک تبحر خیلی خاصی دارن!!!

خب از بهبود نسبی راجر هم واقعا خوشحالم و امیدوارم کرد و این برد مقابل فینالیست 2 دوره رولند خبر از بازگشتش داره کل مچ تایم 27 ارور که واقعا به نسبت قبل خیلی خوبه.
با این حساب شاهد یه مبارزه فدرال هستیم که امید دارم راجر به حقش برسه!!

با نتیجه لایوی که از نواک و فرر مشاهده میکنم نواک یه پای فیناله!!

فدرر همینطور بهبود پیداکنه به دلم روشنه که به زودی 2 رو از نواک پس میگیره !!!

حرف آخر

راجر عزیز هر روز بیشتر عاشقت میشیم
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-06-2011, 11:27 PM   #143
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

دوستان مطمئن باشید راجر مث میامی بازی نمیکنه خیلی بهتر بازی میکنه!!
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-06-2011, 11:54 PM   #144
Yashar
Senior Member

آواتار Yashar

پستها: 163
سپاس: 473
در 157 پست 1,295 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss_maestro نمایش پست ها
من خودم هم فردا شانس برد رو به نادال مي دم و روي كاغذ هم نادال برندست. به دليل اينكه

اول نادال داره در كشور خودش جلوي هم وطناش بازي مي كنه. از طرفي ديگه بازي بر روي خاك كه سطح مورد علاقه نادل هست برگزار مي شه و از همه مهم تر نادال در حال حاضر در بهترين دوران ورزشيش قرار داره برعكس راجر.

ولي خب همه ي اينا رو كه كنار بزنيم يك هوادار واقعي بايد هميشه و در همه حال از قهرمانش دفاع كنه.

از طرف ديگه هم راجر اسطورست هم خدا بزرگه و هم جهان هستي پر از اتفاقات غير منتظرست پس امكان برد راجر هم فردا وجود داره.
این خدایی که میگی چقدر بزگه؟فقط خدای راجره؟دوست عزیز خدا تنیس بازی نمی کنه.توان بازیکنا نتیجه بازیو تعین میکنه.الان راجر سنش بالاست کم میاره که اینقر ارور میده.4 5 سال پیش که هم سن رافا بود توانشو داشت و نیازی هم به خدا نداشت.باز نشت بشه سنگینتره و الا همین رنک 3رو هم از دست مده و اون موق معنی دفاع از قهرمانو همه می فهمن.اینجا هم تو بازی اول شانس آورد و الا داشت همون اول کار حذف می شد
Yashar آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Yashar به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2011, 12:08 AM   #145
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

راجر به لطف اسلایسش و پایین نگه داشتن توپ از سطح زمین و تواناییهای دفاعیش بازی رو برد . و البته سرویسش هم کل تورنمنت خوب بوده که باعث شده زیاد بریک نشه .
تمام چیزایی که امشب باعث بردش شد توی بازی فردا سودی واسش نداره و با این بازی به راحتی 2-0 میبازه مگر اینکه مثل بازیهای قبلش بازی نکنه .
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2011, 12:55 AM   #146
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
این خدایی که میگی چقدر بزگه؟فقط خدای راجره؟دوست عزیز خدا تنیس بازی نمی کنه.توان بازیکنا نتیجه بازیو تعین میکنه.الان راجر سنش بالاست کم میاره که اینقر ارور میده.4 5 سال پیش که هم سن رافا بود توانشو داشت و نیازی هم به خدا نداشت.باز نشت بشه سنگینتره و الا همین رنک 3رو هم از دست مده و اون موق معنی دفاع از قهرمانو همه می فهمن.اینجا هم تو بازی اول شانس آورد و الا داشت همون اول کار حذف می شد
دوست عزيز وقتي مي گم خدا بزرگه يعني هر اتفاقي ممكنه بيوفته نه اينكه خدا بياد تنيس بازي كنه.

در ضمن ايا شما در تمام زندگيتون هر چي كه فكر مي كردين همون اتفاق افتاده؟

آيا تا حالا هيچ اتفاقي براتون نيوفتاده كه غير منتظره باشه؟؟؟

اگر راجر توان نداشت كه نميومد فيناليست دو دوره ي قبل رولند رو 2-0 ببره.

انسان ها در هر زماني نياز به خدا دارن. انسان ساخته خداست. يعني تا حالا خدا كمك شما نكرده؟؟؟

راجر اگر قرار بود اينقدر كوتاه فكر باشه و با دوتا باخت سريع بكشه كنار و بازنشست بشه هيچ وقت راجر نمي شد.

شانس اورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه گل يا پوچه كه شانس اورد؟ 3 ساعت بازي تنيس بود يعني راجر 3 ساعت شانس اورد؟
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2011, 01:00 AM   #147
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad_Joulaei نمایش پست ها
خب از ورود یه مدعی جدید خیلی قدر به نام توماس بلوچی خیلی خوشحالم و توی رولند سال پیش هم عملکرد خوبی داشت ولی از شانس بد با رافا برخورد کرد!!!بلوچی توی رم و رولند میتونه شایستگی هاش رو اثبات کنه!!

این کم کم داره بهم اثبات میشه کهکشور های اسپانیایی زبان مث خود اسپانیا یا کشور های اسپانیایی زبان آمریکای جنوبی مث ارژانتین و برزیل و شیلی و ... روی خاک تبحر خیلی خاصی دارن!!!

خب از بهبود نسبی راجر هم واقعا خوشحالم و امیدوارم کرد و این برد مقابل فینالیست 2 دوره رولند خبر از بازگشتش داره کل مچ تایم 27 ارور که واقعا به نسبت قبل خیلی خوبه.
با این حساب شاهد یه مبارزه فدرال هستیم که امید دارم راجر به حقش برسه!!

با نتیجه لایوی که از نواک و فرر مشاهده میکنم نواک یه پای فیناله!!

فدرر همینطور بهبود پیداکنه به دلم روشنه که به زودی 2 رو از نواک پس میگیره !!!

حرف آخر

راجر عزیز هر روز بیشتر عاشقت میشیم
دوست عزیز کل کشورهای امریکا جنوبی اسپانیایی صحب میکنند به غیر از برزیل برزیلیها پرتقالی صحبت میکنند.
manoochehr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2011, 02:41 AM   #148
navid
Member

آواتار navid

پستها: 43
سپاس: 2
در 42 پست 153 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1.Djokovic & Wozniacki Nadal & sharapova.2.

چی الکی دعوا میکنین شماها؟
دومی اینقدر ارزش داره؟
همه میدونن امسال نواک اوله.بعد شما دارین سر بازنده فینال دعوا میکنین؟
دلم به حالتون میسوزه که نصفتون فردا دپرس میشین نصفه دیگه تو فینال

navid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما navid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 05-07-2011, 06:25 AM   #149
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نواک که باید از همین الان یه پای فینال دونست، بلوچی در حد جوکو نیست.
این سمت که مشخصه کی میره فینال هر چند بر عکس میامی راجر اینجا راحت نمیبازه
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2011, 07:19 AM   #150
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
من فکر نمیکنم راجر دیگه روی فینالو تو بازیهایی ببینه که هم رافا هم نوله هستن.تا قبل فینال یا به رافا میخوره یا نوله.فکر نمیکنم دیگه از رنک 3 بالاتر بیاید.ستاره ای که رو به افوله.هر چند طرفداراش با تعصب به قضیه نگا می کنن و ارزوی بازگشتشو به اوج دارن اما فراموش میکنن که اون دیگه واسه تنیس پیره و نتایج هم اینو میگه.تو 5 گرند اسلم بدون فینال.
رفیق چرا اینقدر نا امیدی؟مثلا داری در مورد راجر فدرر صحبت میکنی نه در مورد جان ایسنر، باقداتیس، داویدنکو!!
مطمئن باش امروز راجر فقط واسه برد می یاد تو بازی حالا اینکه میتونه یا نه اون یه بحث دیگست.اگه قرار بود خودشم مثل شما فکر کنه که خیلی وقت پیش کارش تموم بود.
من همیشه با باخت راجر حال میکنم امروزم که مقابل رافاست امیدوارم هر دو ست بیگل شه.اما اینقدر نا امیدی به عنوان یه طرفدار جای تعجب داره!!
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
راجر فدرر،تنيس , رافائل نادال، مادرید، نواک جوکوویچ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)