بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > مسترز مایمی (Sony Ericsson Open)

مسترز مایمی (Sony Ericsson Open)

3-14 فروردین - مایمی، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-28-2011, 02:12 PM   #141
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
زرنگی تا چه حد
اینو که من گفتم حالا شما داری یه جور دیگه تکرارش میکنی , چیزی که شما گفتی این بود:
این به ضرر فدرره باید یه هفته زودتر از امتیازاتش توی مادرید دفاع کنه نوواک هم که پارسال شرکت نکرد تو مادرید،
من حرف خودمو تو پست بعدی اصلاح کردم چه ربطی به زرنگی داره؟
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 03-28-2011, 04:20 PM   #142
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط manoochehr نمایش پست ها
کسی از دوستان خبر داره گونزالزس چه مو قع دقیق بر میگرده به مسابقات ؟
من خیلی وقت پیش ها شنیده بودم بعد از رولند برمیگرده، ولی نمیدونم آخرین خبر چیه.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-28-2011, 05:04 PM   #143
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
دلپو نامبر 1 اینده تنیسه اینده ای نچندان دور. دلپو تو خاک رس خیلی قویه اصلا بازیکنهای argentina تخصص دارن تو زمین های خاک رس.تو چمن هم نیاز به تمرین زیاد داره وگرنه امکانات بازی خوب بر روی سطح چمنم داره.(سرو خوب / والی )
منوچهر جان
Del Potro و Nalbandian جزو معدود بازیکنان امریکای جنوبی هستند که بازی بر روی سطوح سریع Hard رو به سطوح کند Hard و خاک رس ترجیح می دهند ( نمونش نتایج خیلی خوب Nalbandian در سطوح Indoors و کسب قهرمانی Masters Cup و شکست Federer در فینال ان در سالی که Shanghai سریعترین سطح ممکنه رو به خود می دید [ 2005 ] و قهرمانی Del Potro در U.S Open (
Del Potro والیش خوبه؟؟؟؟؟
بی خیال
البته با این سطح کند و High Bounce ی که Wimbledon داره و توپهای سنگین Slazeneger شما برای موفق بودن در چمن دیگه احتیاجی به داشتن Volley خوب ندارید.
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-28-2011, 05:09 PM   #144
Farid
Forum Expert

نقل قول:
واقعا بازیکن های امریکا جنوبی تو تورنومنت میامی خوب نتیجه میگرند. تا الان بازیکنهایی مانند . Berlocq/Cuevas/monaco/del potro/ هنوز حذف نشدن. تازه نعلبندیان و گونزالز هم به دلیل مصدومیت که غایب بودن.
بی خودی نیست بهش میگند:
The Grand Slam of South America
در بازی بین Roddick و Cuevas گزارشگر تلویزیونی گفت:
" با اینکه یعنی Roddick امریکائیه و داره در سرزمین خودش بازی می کنه بیشتر تماشگران طرفدار Cuevas هستند. "
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-28-2011, 05:18 PM   #145
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

نقل قول:
منوچهر جان
Del Potro و Nalbandian جزو معدود بازیکنان امریکای جنوبی هستند که بازی بر روی سطوح سریع Hard رو به سطوح کند Hard و خاک رس ترجیح می دهند ( نمونش نتایج خیلی خوب Nalbandian در سطوح Indoors و کسب قهرمانی Masters Cup و شکست Federer در فینال ان در سالی که Shanghai سریعترین سطح ممکنه رو به خود می دید [ 2005 ] و قهرمانی Del Potro در U.S Open (
Del Potro والیش خوبه؟؟؟؟؟
بی خیال
البته با این سطح کند و High Bounce ی که Wimbledon داره و توپهای سنگین Slazeneger شما برای موفق بودن در چمن دیگه احتیاجی به داشتن Volley خوب ندارید.
اره دلپو/ دیوید اول بر روی سطح هارد مهارت دارن بعد خاک رس . ولی منظورم اینه تو خاکم عالی بازی میکنن. و در اصل تو زمین های خاک رس تنیس شرو ع کردن. مدرسه تنیس امریکا جنوبی همش خاکه. دلپو 7 تا تورنومنت چلنجر رو تو زمین خاک قهرمانی داره رولاند گاروس 2009 یادتونه که نزدیک بود راجرو ببره بیاد فینال . میرسیم به نعلبندیان دیود یک بازیکن که تو تمام سطوح مهارت داره و به خوبی اینو نشون داده.

ویرایش توسط manoochehr : 03-28-2011 در ساعت 05:39 PM
manoochehr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-28-2011, 05:26 PM   #146
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

حالا من از شما میپرسم والی دلپو بده؟ اگه تمام بازیهای دلپو دیده باشین به قدرت بالای والی دلپو پی میبرید. دلپو کامل ترین بازیکن تنیسه که تا حالا دیدم( سرو قوی/ فورهند/ بکهند عالی/ والی خیلی قوی / هوش بالا / دویدن عالی با قد 198/ ) من دلپو رو از همون اول که 17/18 ساله بود بازیهاشو و اخبارشو دنبال میکردم و میدونستم این بازیکنه اینده داریه.
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-28-2011, 05:34 PM   #147
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

اگه امشب موناکو رو دور باشه بازی سختی در انتظار راجر است. و این بازی امتحان خوبی برای راجر هست قبل بازی با نادال. راجر اواخر تو رالی های طولانی مدت مشکلات زیادی داشته و مو ناکو بازیکنیه که سبک بازیش دقیق همینه و رالی رو طولانی مدت میکنه. موناکو از کیک سرو خوبی هم بر خورداره که راجرو به زحمت میندازه. بازی خیلی جذاب و دیدنیه و بی صبرانه منتظر این بازیم.
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-28-2011, 06:07 PM   #148
Farid
Forum Expert

نقل قول:
حالا من از شما میپرسم والی دلپو بده؟ اگه تمام بازیهای دلپو دیده باشین به قدرت بالای والی دلپو پی میبرید. دلپو کامل ترین بازیکن تنیسه که تا حالا دیدم( سرو قوی/ فورهند/ بکهند عالی/ والی خیلی قوی / هوش بالا / دویدن عالی با قد 198/ ) من دلپو رو از همون اول که 17/18 ساله بود بازیهاشو و اخبارشو دنبال میکردم و میدونستم این بازیکنه اینده داریه.
از نظر من و تمام گزارشگران و نویسندگان مقالات بده , حالا شاید شما چون دوستش داری والیشو خوب بدونی.
منوچهر جان ما هم امسال و پارسال نیست که اونو شناختیم
من اولین بار که دیدمش French Open سال 2007 در برابر Nadal بود که با یکی از دوستام که قهرمان تنیسه بازی رو می دیدم , ان زمان اون به من گفت این همه چیش از Nadal بهتره. ( البته به نظر من همه چیش نه اما Overall مهارتهای بازیش از Nadal بهتره )
البته ان زمان سرویسش به خوبی حالا نبود و Passive تر هم بازی می کرد ( کلا از طرف Deuce court نمیتونست سرویس اسلایس بزنه - سرعت سرویساشم خیلی کمتر بود )
بله در میان بازیکنان قد بلند Movement ش از بقیه بهتره اما باز هم اگه قدت بلند باشه در برابر بازیکنانی که بتونند قدرت حرکتیتو با ظربات Down the line به چالش بکشند و Take the ball early کنند به هر حال هر چقدر هم که نسبت به قدت خوب حرکت کنی انقدر که یک بازیکن قد کوتاه می تونه خوب در زمین حرکت کنه نمیتونی و به هر حال Footwork و Speed ت از اونا بدتر و کمنره , اگه بخواهیم مثال بزنیم:
رکورد Del Potro در برابر بازیکنانی که Take the ball early می کنند و به خوبی از هر دو سمت ( چه بکهند و چه فرهند می توانند با قدرت Down the line بروند ):
Del Potro 0-3 vs. Djokovic , 1-3 Nalbandian , 1-3 Davydenko , 2-6 Federer
هر چقدر هم تمرین کنی و پیشرفت کنی به هر حال وقتی قدت اینقدر بلنده بازیکنانی هستند که اونو به چالش بکشند و از Match up نمیشه چشم پوشی کرد , برای همینه که من بر خلاف همگان وقتی U.S Open رو برد عقیده نداشتم و ندارم که میتونه No. 1 بشه.
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-28-2011, 06:15 PM   #149
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

نقل قول:
از نظر من و تمام گزارشگران و نویسندگان مقالات بده , حالا شاید شما چون دوستش داری والیشو خوب بدونی.
منوچهر جان ما هم امسال و پارسال نیست که اونو شناختیم
من اولین بار که دیدمش French Open سال 2007 در برابر Nadal بود که با یکی از دوستام که قهرمان تنیسه بازی رو می دیدم , ان زمان اون به من گفت این همه چیش از Nadal بهتره. ( البته به نظر من همه چیش نه اما Overall مهارتهای بازیش از Nadal بهتره )
البته ان زمان سرویسش به خوبی حالا نبود و Passive تر هم بازی می کرد ( کلا از طرف Deuce court نمیتونست سرویس اسلایس بزنه - سرعت سرویساشم خیلی کمتر بود )
بله در میان بازیکنان قد بلند Movement ش از بقیه بهتره اما باز هم اگه قدت بلند باشه در برابر بازیکنانی که بتونند قدرت حرکتیتو با ظربات Down the line به چالش بکشند و Take the ball early کنند به هر حال هر چقدر هم که نسبت به قدت خوب حرکت کنی انقدر که یک بازیکن قد کوتاه می تونه خوب در زمین حرکت کنه نمیتونی و به هر حال Footwork و Speed ت از اونا بدتر و کمنره , اگه بخواهیم مثال بزنیم:
رکورد Del Potro در برابر بازیکنانی که Take the ball early می کنند و به خوبی از هر دو سمت ( چه بکهند و چه فرهند می توانند با قدرت Down the line بروند ):
Del Potro 0-3 vs. Djokovic , 1-3 Nalbandian , 1-3 Davydenko , 2-6 Federer
هر چقدر هم تمرین کنی و پیشرفت کنی به هر حال وقتی قدت اینقدر بلنده بازیکنانی هستند که اونو به چالش بکشند و از Match up نمیشه چشم پوشی کرد , برای همینه که من بر خلاف همگان وقتی U.S Open رو برد عقیده نداشتم و ندارم که میتونه No. 1 بشه.
به هر حال من به نظر شما احترام میزارم. ولی مطمعن باش مرد شماره 1 جهان میشه فقط از مصدوم شدن دوبارش میترسم.
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-28-2011, 06:23 PM   #150
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

نادال در راند سوم به دیدار لوپز می رود

پس از ملاقات با ستارگان بسکتبال ان بی ای لبرون جیمز و دوآین وید درمراسم پیش از بازی ، رافا نادال کار خود را در راند دوم آزاد سونی اریکسون با شکست دادن نیشیکوری ژاپنی آغاز کرد. دو بار فینالیست این رقابتها از احساس خود درباره بازی کامل و ضربات راضی کننده سرویس گفته "من بسیار خوشحالم درباره اینکه چگونه بازی کردم . فکر می کنم امشب در سطح بالا بازی کردم "نادال گفت . احساس م بهتر از هفته گذشته بود، این مهم است. من در پایان بازی به خوبی ضربات سرو زدم.

تنیسور اسپانیایی نقطه کلیدی بازی خود برابر نیشیکوری را ضربات سرو می داند "او یک بازیکن بسیار،بسیار خوب است. این یکی از چیزهاییست که شما نمی خواهید در دور اول ببینید ، مطمئنا یک مشکل بود .

نادال در راند بعدی به مصاف هموطن خود، لوپز می رود " می خواهم تهاجمی بازی کنم، با فورهندم"

try to move him, and go to the net when I have the chance,” explained Nadal.

"می دانم به سمت یک بازی مشکل می روم زیرا او به خوبی سرویس میزند،والی خوب، و خیلی خطرناک است ... اما اگر خوب بازی کنم شانس هایی خواهم داشت "

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)