بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

9-22 شهریور - نیویورک، ایالات متحده

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-05-2015, 10:20 PM   #141
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezapor نمایش پست ها
حذف عجیب ستاره تنیس دنیا در نیویورک
کد خبر: ۵۲۹۲۷۵تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۷ - 05 September 2015
شگفتی بزرگ تنیس گرنداسلم نیویورک رقم خورد و نادال اسپانیایی با شکست سه بردو مقابل "فابیو فوگنینی" نفر 32 جهان از ایتالیا حذف شد. این اولین بار در طول تاریخ بود که نادال بعد از بردن دو ست اول یک مسابقه، مغلوب می‌شود.

نادال با ناکامی در آمریکا، این فصل را بدون قهرمانی در یکی از گرنداسلم‌ها به پایان برد. این اولین بار از سال 2004 است که این تنیسور مطرح در یک فصل در هیچ گرنداسلمی قهرمان نمی‌شود.نادال بعد از این شکست گفت: درحال حاضر تنها چیزی که برای من مهم است، عملکرد فوق‌العاده خودم در 10 سال اخیر است!

فوگنینی بعد از این بازی گفت: این یک پیروزی با کمک ذهن بود. پیروزی مقابل تنیسوری مثل نادال درحالی که دو ست اول را باخته‌ای، باورنکردنی است.

[B]خدايا تابناك هم اين خبرباورنكردني رو تيتر اول خبرورزشيش زده بود!!!!مگه داريم مگه ميشه!!![/B]
تو گرند اسلم اولین بار بود ولی تو مسترز میامی 2005 بعد از بردن دو ست اول بازیو به فدرر باخت .
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2015, 10:36 PM   #142
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها

چیزی که توی این یک سال و نیم گذشته دیدیم اینه که رافا از نظر جسمانی دیگه اون بازیکن سابق نیست. افت جسمانیش باعث شده کاهش سرعتش مشهود باشه و نتونه مثل گذشته زمین رو کاور کنه. توپای سمت فرهندش رو اصلاً نمی‌تونه به خوبی گذشته برگردونه. کمی توپ عمیق و با سرعت باشه یا به توپ نمیرسه یا به صورت دفاعی و لوپی توپو برمیگردونه و کنترل رالی رو کاملاً از دست می‌ده. همین مساله مجبورش کرده که مثل سابق نتونه سمت بکهندش کَمپ کنه و همه توپا رو ران اراوند کنه و با فرهند بزنه. بکهندش هم اصلاً در حد فُرهندش نمی‌تونه بازی رو دیکته کنه و همین مساله کل بازی بیس‌لاین رافا رو به هم ریخته.
به نظر من مشکل اصلیش run around کردن نیست چون اون زمونایی که هم این کارو میکنه همچین فرهند سنگینی نمیتونه بزنه چند بار تو بازی قبلیش اتفاق افتاد کورت رو خالی کرد بعد یه فرهند اینساید اوت زد که در مقایسه با استاندارد های خودش در حد جوک بود . مشکل اصلیش نداشتن ریتم ثابت تو فرهندشه یا خیلی شورت میزنه یا لانگ . دو تا فرهند سنگین و با دقت پشت سر هم نمیتونه بزنه . اتفاقاً بکهندش تو این دو بازی اخیر خیلی خوب بود حتی تو بازی با شوارتزمن وسط بازی گزارشگر اسکای چندبار هم گفت که اون روز بکهندش حتی از فرهندش افکتیو تر بود
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2015, 10:41 PM   #143
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rg7 نمایش پست ها
سلام خب برادرمن این حرف من کجاش عجیب بود من خودم علاقه مند تنیسم و تنیس رو دنبال میکنم با این سایتم دو هفته پیش آشنا شدم ولی چون پستی نمیذاشتن توش عضو نشده بودم ولی با شروع us open وقتی دیدم اینجا بحث میشه عضو شدم شما حرفتو با دلیل و مدرک اثبات کن و تهمت نزن به کسی

البته مخاطب شما خواهر هستن نه برادر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
در حالت کلی کاملاً با شما موافقم بخاطر همین مساله که صددرصد مطمئن نیستم به شخص خاصی مستقیماً اشاره نکردم گرچه یه جورایی میشه حدس زد و در واقع تابلو هست که کدوم یوزر ها فیک هست .
البته وقتی یک نفر علناً اعلام میکنه که این کارو میکنه دیگه جای هیچ بحثی نمی مونه. شما هم بی دلیل از کسی حمایت نکنید که بعداً پشیمون بشید مثل بعضیای دیگه. ولی بازهم ممنون بخاطر نکته اخلاقی که گوشزد کردین

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
چون طبق معمول دشمنیها و اتهامات بی پایه متوجه منه لطف کنید برای روشن شدن امر
دقیقا بفرمایید به چه کسی اشاره میکنید...یوزر های فیک را هم به مدیریت گزارش بدید تا بررسی و اقدام بشه نه اینکه بیجهت ذهن کاربران را مشوش کنید

این هم نظر یکی از دوستان به من در خصوصی:
فکر میکنم شخصی با شما دشمنی داره و یوزر درست میکنه تا به نام شما تموم بشه.

............

خاطرات ملبورن زنده شد سپی به همون خوبی استرالیای 2015 بود که زد راج را له کرد اما این دفعه حریفش مرد میدان بود
نقل قول:
نوشته اصلی توسط sina1993 نمایش پست ها
توی صفحات اول همین تاپیک درباره یوزر محمد که خودت درست کرده بودی همین حرفا رو زدی

مطمئنم فرصتی که بهت دادن باعث نمیشه توی رفتارت تغییری بدی بخاطر اینکه توی پستی که در تاپیک ((دومین دوره انتخابات هیئت نظارت)) نوشتی و مثلا به خاطر کارات عذرخواهی کرده بودی بیشتر از اینکه خودت رو مقصر بدونی قوانین انضباطی سایت رو زیر سوال برده بودی

تاپیکهای بحث هم برای خودت و بقیه دوستات(یوزرات) , بنده خدا آقا فرید که اول مسترز سینسیناتی وقتشو گذاشت و یکی از دلایل عدم موفقیت نواک رو توی اون مسترز برات توضیح داد ولی بخاطر سطح پایین سواد نه فقط توی تاپیک سینسیناتی که توی تاپیک یو اس اپن هم حسابی از خجالتش دراومدی و مسخرش کردی
نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
سینا جان با نظرت غیر از جمله آخرت کاملا موافقم . این حرفهای جناب آقای بزرگوار نه تنها خدشه ای به آقا فرید وارد نخواهد کرد بلکه باعث بیشتر مفتضح شدن ایشون میشه .
سینا جان باید اعتراف کنم که پیش بینی شما در خصوص ایشون درست بود و الان میبینم نه تنها رفتارشون رو اصلاح نکردن بلکه با جدیت هر چه بیشتر به ساخت یوزرهای جدید مبادرت می ورزند و هنوز هم با نیش و کنایه درباره راجر حرف میزنند .
سروش جان ! من از تو هم متعجبم ، چرا با دفاع از یه چیز غلط خودت رو میبری زیر سوال ؟ تو رو خدا اولین پست یوزر rg7 رو بهش توجه کن : " سلام واقعا باخت نیشیکوری غیرمنتظره بود " آدم وقتی وارد یه سایت جدید میشه تو کمتر از 2 روز میاد تاپیک و همچین پستی میده ؟ رجوع کن به اولین پست سایر دوستان تا برات واضح بشه یوزرهای فیک حضرت ایشون . به نظر من اون عذرخواهی نامه هم بیشتر برای موجه جلوه دادن رفتارهای نادرستشون بوده و بیشتر شبیه اشک تمساح ، وگرنه قرار نیست کوچکترین تغییر رویه ای رو در ایشون مشاهده کنیم .
خدا به داد هیات نظارت جدید برسه که کار سختی برای از بین بردن یوزرهای فیک دارند .
نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
[B]

هر چند ضرورتی نداره اما به تمامی مقدساتی که بهش اعتقاد دارید و دارم
به همان خدایی که می پرستید و می پرستم سوگند
که نه آیدی محمد. نه آیدی rg7 نه آیدی behsen هیچکدام متعلق به من نیست
این را فقط نوشتم برای نشون دادن عمق کج فهمی دشمنی و حقارت عده ای و گرنه اصلا لزومی نداشت

بازهم از مدیرکل سایت تقاضا میکنم به هر طریقی که می توانند به شانتاژ فرافکنی توطئه و دشمنی عده ای ابله و نفهم حقیر که به خیال خودشون قصد بدنام کردن من را دارند رسیدگی کند
نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
والا ما موندیم داستان این فروم چیه که همه دنبال مچ گیری و قضایای پلیسی اند. خیلی وقت پیش دو تا از دوستام که اتفاقا شدیدا هم فدرری بودند و هستند این سایتو بهم معرفی کردن که من ثبت نام نکردم تا همین امسال قبل از شروع رولند گاروس وقتم آزاد شد و دنبال یه جا بودم که با چند نفر درباره تنیس تبادل نظر کنیم، یادم افتاد به اینجا و اومدم ثبت نام کردم. والا نمیدونستیم اینجا همه یاد و خاطره زنده یاد غلام حسین نقشینه(بازیگر نقش دایی جان ناپلئون) رو برامون زنده میکنن وگرنه پامم نمیذاشتم تو این سایت که بعضی اعضاش توهم توطئه دارن. اگه این فروم مدیر داره که در اوردن آی پی ها کار 30 ثانیست.

درباره اون دوستی هم که میگه 3 ماه طول میکشه جای تاپیکو پیدا کنی، خدمتت عرض کنم دوست گرامی من 3 4 سال تو فروم فوتبالی فوتیران(تاپ گل) عضو بودم و دو سال هم مدیر یکی از بخش هاش بودم، 6 7 سال پیش هم با یکی از دوستان یه فروم فوتبالی دیگه داشتیم، از شما خیلی بهتر نقشه ی وی بولتین و جای همه چیو بلدم

اگه تو این سایت قراره به جای تبادل نظر درباره تنیس وقت افراد رو با گفتن چنین مهملاتی پر کنیم میریم واسه خودمون تنیس میبینیم و حالشو میبریم. کاری که تو 10 12 سال گذشته انجام دادیم.

می دونم فهمیدین که بد سوتی دادین
اما خرجش یک عذرخواهی از من behsen محمد. rg7 و تمامی کاربران سایت بخاطر تهمت اتلاف وقت و تشویش اذهان کاربرانه

یاد بگیرید اینجا یک فروم تنیسه نه حمام زنونه و حرفهای خاله زنکی

ویرایش توسط مسعود 289 : 09-05-2015 در ساعت 10:53 PM
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-05-2015, 11:03 PM   #144
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

سلام عرض ادب خدمت همه دوستان
بچه لطفا سايت دوباره وارد حاشيه نبريد تو اين چند وقت به اندازه كافي حاشيه درست شده به اين بنده خدا هم تهمت نزنيد اگه مدركي دارين نشون بدين تو اين يه هفته بحث فني خوبي توسط دوستان شد و استفاده كرديم اگه مشكلي هست تو شخصي پيام بدين بحثشو به اينجا باز ميكنيد اخرشم ميكشه به بدو بيراه گفتن و بي احترامي كردن به همديگه خواهشن تمومش كنين
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2015, 11:55 PM   #145
SABORI
Senior Member

آواتار SABORI

پستها: 265
سپاس: 4,985
در 230 پست 1,109 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: *Roger Federer* *Del Potro* *serena williams* *justine henin* *kuznetsova* *dimitrov* *wawrinka*

من دیشب دو تا از بازیهای زنان را نگاه کردم که سطح خوبی داشتند
بازی سرنا و بوچارد که حساس بودند و بالا و پایین زیادی داشت
بازی نادال دیر موقع بود ندیدم فقط ست 5 تکرار دیدم /من بازی بدی از نادال ندیدم
مشکل اینجاست وقتی بازیکنی همش میبره ما نمیتونیم با باختهاشون کنار بیام برای اینکه کمتر اتفاق افتاده
در این شکی نیست که نادال افت کرده و عملکردش در زمین به خاطر سبک بازیش با بالا رفتن سنش تحت تاثیر قرار میگیره اما باید بهش فرصت بدیم و منتظر بشیم ببینیم سال دیگه چیکار میکنه
SABORI آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SABORI به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-06-2015, 12:25 AM   #146
aboos
Junior Member

پستها: 10
سپاس: 503
در 8 پست 91 بار سپاسگزاری شده

سلام،

عجب بازييه بازي آزارنكا و كربر. خيلي زيباست!
aboos آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aboos به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-06-2015, 12:41 AM   #147
amir4000
Junior Member

پستها: 3
سپاس: 11
در 2 پست 7 بار سپاسگزاری شده

سلام
اره واقعا بازي زيبا و حساسيه
amir4000 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amir4000 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-06-2015, 01:34 AM   #148
SABORI
Senior Member

آواتار SABORI

پستها: 265
سپاس: 4,985
در 230 پست 1,109 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: *Roger Federer* *Del Potro* *serena williams* *justine henin* *kuznetsova* *dimitrov* *wawrinka*

اپلیکیشن مسابقات مربوط به اندروید

https://mega.nz/#!Ztl3yArD!pbZmEi-jH...SWX0rUgiAMUwoM
SABORI آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SABORI به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-06-2015, 10:20 AM   #149
Hadi_Federer
Junior Member

آواتار Hadi_Federer

پستها: 9
سپاس: 4
در 7 پست 46 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer - Justin Henin - Pete Sampras-

: Quarter Finals
Novak Djokovic vs F.Lopez
B.Paire vs J.Chardy
Stan Wawrinka vs Andy Murray
Roger Federer vs R.Gasquet

: Semi finals
Novak Djokovic vs J.Chardy
Roger Federer vs Stan Wawrinka

: Final
Novak Djokovic vs Roger Federer

: Champion
Novak Djokovic

ویرایش توسط Hadi_Federer : 09-06-2015 در ساعت 10:25 AM
Hadi_Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-06-2015, 11:40 AM   #150
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

تا اینجا و دور سوم میشه با قاطعیت گفت بازیهای بالای جدول خیلی زیباتر و پر هیجان تر بودن، اما از دور چهارم به بعد قضیه برعکس میشه و بازیهای پایین جدول خیلی زیباتر خواهند بود. دو تنیسور مدعی پایین جدول ینی فدرر و ماری باید مقابل دو بیگ سروی بازی کنند که جدا از سرو زدن نمایش خوبی تا اینجا داشتند. تا این دور قسمت نشده بازی حضرت موشک انداز(جان ایسنر) رو ببینیم، که بالاخره طلبیده شدیم مقابل سوپر بیگ سروهایی مثل ایسنر فقط کافیه ریترن خوب و ارورای کمی داشته باشی تا اتوماتیک وار برنده بازی بشی، توی ریترنای فد که بحثی نیست، اما دیروز ارورهای نسبتا زیادی داشت، 26 ارور توی 29 گیم. از اونور ایسنر توی 12 گیم سروی که داشت 21 ایس زد! ینی نزدیک به 2 ایس تو هر گیم سرو که آمار فوق العادیه ایه. حالا شما حساب کنید وقتی تو هر گیم سرو طرف 2 تا ایس بزنه، 1 ارور هم حریف بده دیگه به صورت پیش فرض اون گیمو گرفته رفته پی کارش ولی از اونجایی که فد استاد تای برک هست فکر نمیکنم در نهایت مشکلی براش پیش بیاد و حداکثر تو تای برک ست ها رو میگیره.

بازی ماری-اندرسون هم شاید جالب و نزدیک باشه. به نظر من ماری تا اینجا با سیلی صورت خودشو سرخ نگه داشته، دور دوم که تا آستانه ی حذف پیش رفت، دور یک هم با کیریوس آنچنان مطمئن و خوب نبود، بیشتر با ارورای کیریوس تونست بازی رو دربیاره. البته اندرسونم تو ارور دادن دست کمی از کیریوس نداره، ولی خب فاکتور تجربه شاید بعضی جاها به کمکش بیاد.

استن هم که ماشالا هیچوقت از شانس کم نمیاره بزنم به تخته جک سوک اگه مصدوم نمیشد میتونست خیلی بیشتر از حریفی که دیشب باهاش بازی کرد اونو به چالش بکشه. تا الان 9 ست برده که 5 تاش با تای برک بوده. اما خب استن استرالیای پارسالو هم همینجوری برد، بازیکنای ضعیف ترو با تای برک و واک اور و انصراف برد، بازیکنای قوی رو هم با تای برک و 5 سته برد، تا به خودمون اومدیم دیدیم جامو گرفته رفته خونشون

بازیهای امشبم به جز جوکو احتمالا نزدیک از آب در میاد، اما از اونجایی که طولانی میشه بهتره سکوت اختیار کنم
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)