بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > لوازم و تجهیزات تنیس > راکت و زه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-04-2015, 12:51 PM   #1391
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

پستها: 103
سپاس: 170
در 61 پست 147 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

کسی تجربه ای از راکتهای چینی داره؟ چون قیمتهاشون خیلی کمتره. مثلا دور ور دویست. البته منظورم راکتهایی که تحت لیسانس تولید میشن نیست چون فک کنم اکثر راکتهایی که اینجا استفاده میشه چینیه!
ehsm آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما ehsm به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 12-08-2015, 02:00 PM   #1392
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ehsm نمایش پست ها
کسی تجربه ای از راکتهای چینی داره؟ چون قیمتهاشون خیلی کمتره. مثلا دور ور دویست. البته منظورم راکتهایی که تحت لیسانس تولید میشن نیست چون فک کنم اکثر راکتهایی که اینجا استفاده میشه چینیه!
سلام، غیر از راکت یونکس که تولید ژاپنه، راکت های دیگه تقریباً همه شون ساخت چین هستن. البته راکت اصلی با راکت تقلبی هم یه فرق هایی داره که من متاسفانه اطلاعی ازشون ندارم.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-25-2015, 10:23 PM   #1393
فالوتورو
Member

آواتار فالوتورو

پستها: 37
سپاس: 43
در 26 پست 112 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: داوید فرر - گریگور دیمیتروف

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ehsm نمایش پست ها

همه راکتها تولید چین هستن بجز راکت یونکس که ژاپنیه و تو ایران نمایندگی نداره ولی اگر منظورتون از راکتهای چینی راکتهای متفرقه تو بازار هستش که خب نمیشه به اعداد روشون اعتماد کرد ولی مثلا برند ویش اصل چینه، تخصصش راکت بدمینتونه ولی راکت تنیس هم میزنه که خیلی ارزونه و خوراک شروع تنیس هست چون هم سبک وزنه و هم اندازه صفحه بزرگی داره و اگر کسی بعد از شروع از تنیس خوشش نیومد زیاد از خریدش ضرر نکرده (حدود 100 تومنه)
ولی باید یادت باشه بعد از یادگیری با مربی اگر خواستید تنیس رو ادامه بدید باید حتما راکتتون رو عوض کنید.
فالوتورو آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما فالوتورو به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-01-2016, 04:31 PM   #1394
MJTennis
Junior Member

پستها: 4
سپاس: 2
در 3 پست 4 بار سپاسگزاری شده

سلام دوستان
ببخشید در مورد انتخاب راکت سوال داشتم
برای شروع کار نمیشه از یک راکت حرفه ای استفاده کرد ؟ من پدر بزرگم دو راکت Wilson 97ls و Wilson RF97 رو اورده
اینطور که معلومه جفتشون راکت های حرفه ای هستن . خواستم ببینم میشه از این راکت ها استفاده کنم یا کار رو برام مشکل میکنه ؟ کدومشون رو پیشنهاد میکنین ؟
پیشاپیش مرسی از کمکتون
MJTennis آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما MJTennis به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-04-2016, 09:15 AM   #1395
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط MJTennis نمایش پست ها
سلام دوستان
ببخشید در مورد انتخاب راکت سوال داشتم
برای شروع کار نمیشه از یک راکت حرفه ای استفاده کرد ؟ من پدر بزرگم دو راکت Wilson 97ls و Wilson RF97 رو اورده
اینطور که معلومه جفتشون راکت های حرفه ای هستن . خواستم ببینم میشه از این راکت ها استفاده کنم یا کار رو برام مشکل میکنه ؟ کدومشون رو پیشنهاد میکنین ؟
پیشاپیش مرسی از کمکتون
دوست عزیز
اینکه شما با راکت مناسب سطح مبتدی شروع کنین، ایده آله ولی خب از اونجایی که الان همچین راکتی رو ندارین، با همین راکت های فعلی هم می تونین شروع کنین. اما از بین این دو تا راکت، توصیه می کنم که اصلاً سراغ Wilson RF 97 نرید که حتی برای سطح بازی عالی هم راکت مناسبی نیست و حتی در بین بازیکن های حرفه ای تنیس کمتر کسی هست که با راکتی با این ویژگی ها استفاده کنه.
اما اون راکت دوم راکتیه که برای سطح متوسط طراحی شده و می تونید برای شروع ازش استفاده کنین.
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-05-2016, 01:39 PM   #1396
ali.fath91
Junior Member

پستها: 10
سپاس: 25
در 5 پست 5 بار سپاسگزاری شده

با سلام خدمت اساتید که انقد وقتتونو برا راهنماییه بقیه میذارین.
من خودم دو ساله که تنیس بازی میکنم راکتم head speed mp راضی ام ازش.
خواهرمم تازه شروع کرده براش یه 2013head graphene extreme pro خریدم. ولی تو یه تاپیکی دیدم که دوستان مشکل شکستن راکت در اثر ضربه زدن با فریم داشتن و گفته بودین گرافن های هد زود میشکنن.با توجه به اینکه خواهرمم تازه کاره احتمال داره زیاد با بدنه ضربه بزنه به توپ. اگه به نظرتون امکان شکستن راکت هست تا استفاده نکرده زود عوضش کنم.

پ.ن : راکت خود من که قدیمی تره و گرافن هم نیست از اول دستمه اوایلم تا دلت بخواد توپ محکم میخورد به فریم راکت ولی تا حالا مشکلی ایجاد نشده.
یعنی گرافن دوامش از مال من کمتره ؟؟؟!!!!
ali.fath91 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-05-2016, 07:20 PM   #1397
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ali.fath91 نمایش پست ها
با سلام خدمت اساتید که انقد وقتتونو برا راهنماییه بقیه میذارین.
من خودم دو ساله که تنیس بازی میکنم راکتم head speed mp راضی ام ازش.
خواهرمم تازه شروع کرده براش یه 2013head graphene extreme pro خریدم. ولی تو یه تاپیکی دیدم که دوستان مشکل شکستن راکت در اثر ضربه زدن با فریم داشتن و گفته بودین گرافن های هد زود میشکنن.با توجه به اینکه خواهرمم تازه کاره احتمال داره زیاد با بدنه ضربه بزنه به توپ. اگه به نظرتون امکان شکستن راکت هست تا استفاده نکرده زود عوضش کنم.

پ.ن : راکت خود من که قدیمی تره و گرافن هم نیست از اول دستمه اوایلم تا دلت بخواد توپ محکم میخورد به فریم راکت ولی تا حالا مشکلی ایجاد نشده.
یعنی گرافن دوامش از مال من کمتره ؟؟؟!!!!
دوست عزیز
راکت های سری گرافین نتونستن اون توقعی رو که ازشون می رفت برآورده کنن و شکننده تر از راکت های آپدیت های قبلی بودن. اما با اینکه راکت های گرافین عملکرد خوبی نداشتن، ولی الزاماً قرار نیست که همه شون هم بشکنن. نکته ی اصلی اینه که این راکتی که برای خواهرتون خریدین اصلاً مناسب شروع نیست و بد نیست اون را با یه راکت سبک مبتدی یا متوسط عوض کنین.
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-05-2016, 08:05 PM   #1398
ali.fath91
Junior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

دوست عزیز
راکت های سری گرافین نتونستن اون توقعی رو که ازشون می رفت برآورده کنن و شکننده تر از راکت های آپدیت های قبلی بودن. اما با اینکه راکت های گرافین عملکرد خوبی نداشتن، ولی الزاماً قرار نیست که همه شون هم بشکنن. نکته ی اصلی اینه که این راکتی که برای خواهرتون خریدین اصلاً مناسب شروع نیست و بد نیست اون را با یه راکت سبک مبتدی یا متوسط عوض کنین.
ممنون از توجهتون.البته خیلی هم تازه کار نیست حدود 20 جلسه ای تمرین کرده البته منم نظرم این بود که راکت سبک تر و قدرتی تر بگیره. ولی حالا گذشته از بحث وزن و سبک راکت الان میگین یعنی راکت غیر گرافین بگیرم ؟؟!!! مگه هست اصلا ؟ همه راکتهای سطح بالا گرافین شدن دیگه الان
قدیمی 01-06-2016, 08:36 AM   #1399
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

سلام
بله امروزه همه ی راکت های از جنس گرافیت ساخته می شن و لی گرافین یه ماده ای هستش که شرکت هد تولید کرده بود و این اسم رو روی راکت هاش گذاشته بود. سری جدید راکت های گرافین یعنی گرافین ایکس تی به نظر میاد اون مشکلات راکت های قبلی رو ندارن. تعویض راکت خواهرتون باعث می شه که پیشرفت سریعتری داشته باشه و علاوه براین احتمال مصدومیتش رو هم کمتر می کنه.
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
MRF
قدیمی 01-06-2016, 09:47 AM   #1400
ali.fath91
Junior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها
سلام
بله امروزه همه ی راکت های از جنس گرافیت ساخته می شن و لی گرافین یه ماده ای هستش که شرکت هد تولید کرده بود و این اسم رو روی راکت هاش گذاشته بود. سری جدید راکت های گرافین یعنی گرافین ایکس تی به نظر میاد اون مشکلات راکت های قبلی رو ندارن. تعویض راکت خواهرتون باعث می شه که پیشرفت سریعتری داشته باشه و علاوه براین احتمال مصدومیتش رو هم کمتر می کنه.
ممنون از توجهتون
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 5 نفر (0 عضو و 5 مهمان)