بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

2-15 خرداد - پاریس، فرانسه

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-24-2011, 07:03 PM   #131
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط MaTAdoR نمایش پست ها
تو روخدا نتيجه رو لحظه به لحظه بكيد دارم سكته مي كنم!
رافا برد
manoochehr آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-24-2011, 07:12 PM   #132
MaTAdoR
Rafa's Fan

آواتار MaTAdoR

پستها: 229
سپاس: 3,860
در 227 پست 1,844 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

من با موبايل ميام سايت سرعتش افتضاحه، به همين خاطر فقط كفته هاي دوستان رو مي خونم و نمي تونم واسه دوستان تشكر بزنم و بدين وسيله از همه تشكر مي كنم
MaTAdoR آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MaTAdoR به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-24-2011, 07:13 PM   #133
lord amir
Senior Member

آواتار lord amir

پستها: 151
سپاس: 2,522
در 154 پست 1,250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و دینارا سافینا

برد رافا تبریک به هوادارای با مرامش.
امیدوارم بازی بعد ببازه
این بازی درسته رافا بد بازی کرد ولی به نظر من تا فینال نادال بازیهاشو راحت میبره و به خودش میاد.
اگه نیومدن باران دلیل سرعت زمین شده انشالله که به این زودی نیاد.
امریکایی ها رو خاک امروز خوب بازی کردند این از ایسنر.حریف سودرلینگم دست کمی از ایسنر نداره.
lord amir آنلاین نیست.  
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lord amir به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-24-2011, 07:23 PM   #134
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

رافای ست اول=متوسط
رافای ست دوم و سوم و اوایل ست چهارم=رافای مقابل جوکوویچ توی مادرید
رافای ست پنجم=رافای واقعی توی خاک

اگه رافا رافای ست پنجم تا آخر تورنمنت بمونه جوکوویچ دوسوته باخته نه سه سوت

پسینگ شوت افتضاح!! عمق افتضاح!! از همه مهمتر اعتماد به نفس در حد صفر و خییییییلی افتضاح!!
رافا قبلا همه چیزش توی یه بازی هم افتضاح بود این اعتماد به نفسش بود که خیلی به کمکش میومد با همین اعتماد به نفس خیلی از بازیهای باخته رو میبرد ولی الان متأسفانه این اعتماد به نفس رو نداره

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
من از اواسط ست دوم دیدم ، رافا بد و ایزنر خوب بوده . کلی فورهند و بکهند ساده رو کوبیده تو تور ! ایزنر هم که اکثر سرویس هاش بالای 220 کیلومتر هستند ! سطح مسابقات هم که بیشتر شبیه هاردکورته تا کلی کورت
دقیقا و این هم بخاطر توپاشه، توپا رو که عوض کردن خیلی سریع شده و برای بیگ سروی مثل ایزنر خیلی مناسبه میخان کاری کنن که رافا نتونه قهرمان بشه، اگه این نظر بدبینانه نباشه فکر کنم مسئولان ATP قصدشون از این تغییرات متوقف کردن سلطه رافا و راجره که نتایج امسال این دوتا این رو میرسونه و گرنه جوکو چه فرقی با جوکوی چند سال قبل داره؟ هیچی، فقط بقول رافا، راجر و ماری اعتماد بنفسشه که بالاست و گرنه بازیش تغییری نکرده، از خوش شانسی نوواک اینه که سه حریف اصلیش یعنی رافا و راجر و ماری اعتماد بنفسشون همزمان افت کرد و بنظر من اعتماد به نفس ارتباط معکوس با ارور داره هرچه اعتماد به نفس بالاتر ارور کمتر و بلعکس
Hatam آنلاین نیست.  
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-24-2011, 07:52 PM   #135
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

نادال - ایزنر

این برای نخستین بار بود که قهرمان پنج دوره رولند گروس، در 5 ست بازی خود را به پایان می برد .
از مجموع 39 پیروزی به یک و هفت دوره حضور در پاریس .

“Always it’s very, very close match against John because with his serve he arrives to the tiebreak and you play under pressure all the time,” Nadal said. “For moments in the tiebreak I didn’t play very well. I was probably too nervous.

Nadal last lost a set at the French Open in 2009, when he was eliminated by Robin Soderling in the fourth round. He had never previously dropped a set in the first or second round.

M∂hdi آنلاین نیست.  
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-24-2011, 07:55 PM   #136
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hatam نمایش پست ها
رافای ست اول=متوسط
رافای ست دوم و سوم و اوایل ست چهارم=رافای مقابل جوکوویچ توی مادرید
رافای ست پنجم=رافای واقعی توی خاک

اگه رافا رافای ست پنجم تا آخر تورنمنت بمونه جوکوویچ دوسوته باخته نه سه سوت

پسینگ شوت افتضاح!! عمق افتضاح!! از همه مهمتر اعتماد به نفس در حد صفر و خییییییلی افتضاح!!
رافا قبلا همه چیزش توی یه بازی هم افتضاح بود این اعتماد به نفسش بود که خیلی به کمکش میومد با همین اعتماد به نفس خیلی از بازیهای باخته رو میبرد ولی الان متأسفانه این اعتماد به نفس رو نداره

دقیقا و این هم بخاطر توپاشه، توپا رو که عوض کردن خیلی سریع شده و برای بیگ سروی مثل ایزنر خیلی مناسبه میخان کاری کنن که رافا نتونه قهرمان بشه، اگه این نظر بدبینانه نباشه فکر کنم مسئولان ATP قصدشون از این تغییرات متوقف کردن سلطه رافا و راجره که نتایج امسال این دوتا این رو میرسونه و گرنه جوکو چه فرقی با جوکوی چند سال قبل داره؟ هیچی، فقط بقول رافا، راجر و ماری اعتماد بنفسشه که بالاست و گرنه بازیش تغییری نکرده، از خوش شانسی نوواک اینه که سه حریف اصلیش یعنی رافا و راجر و ماری اعتماد بنفسشون همزمان افت کرد و بنظر من اعتماد به نفس ارتباط معکوس با ارور داره هرچه اعتماد به نفس بالاتر ارور کمتر و بلعکس
من عاشق رافام.ارزوم قهرمانی رافاست.اما اینجور حرف زدن در باره جدیترین رقیبش در حال حاضر اصلا قشنگ نیست.یعنی واقعا نواک هیچ پیشرفتی نداشته؟یعنی تمام باختای رافا و راجر تو این مدت به نواک همش تقصیر خودشون بوده ونواک فقط رو شانس برده!!! یا عجبا!!
کمی احترام گذاشتن به حریف که زحمت کشیده و داره مزد زحمتاش میگیره خوب چیزیه.
کمی انصاف بد نیست.
Nima88 آنلاین نیست.  
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-24-2011, 08:07 PM   #137
SOROOSH_RF
Roger's Fan

آواتار SOROOSH_RF

پستها: 361
سپاس: 307
در 345 پست 2,198 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer&gulbis& sharapova&ivanovic

تبریک به طرفداری نادال به خاطره برد در برابر ایسنر .
با اینکه من از باخت نادال خوشحال میشم ولی اگه راند اول حذف میشد از جذابیت بازیها کم میشد
.
اگه نادال بخواد همینجوری ادامه بده جلوی بازیکنای بزرگتر مطمأنآ بیشتر به مشکل میخوره.نقطه قوت ایسنر سرویساش بود که تو ست 4 و 5 افت کرد و ست پنجم معلوم بود که از نظر بدنی کم آورده و بیشتر مواقع خیلی الکی و بدون فکر میومد روی تور و یا با والی هاش ارور میداد یا نادال با یه ضربه ی خوب توپ و ازش رد میکرد.
SOROOSH_RF آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SOROOSH_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-24-2011, 08:55 PM   #138
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

خب موناکو 3/1 از ورداسکو باخت. موناکو بازیکن خوبیه قدرت بدنی خوبی داره استیل خوبی داره تو ضربه زدن به توپ ولی بزرگترین مشکلی که داره هوش پایینی که داره یک هوش بالا اگه رو این بدن عالی بود خیلی جواب میداد.
manoochehr آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-24-2011, 09:00 PM   #139
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
یعنی واقعا نواک هیچ پیشرفتی نداشته؟یعنی تمام باختای رافا و راجر تو این مدت به نواک همش تقصیر خودشون بوده ونواک فقط رو شانس برده!!! یا عجبا!!
کمی احترام گذاشتن به حریف که زحمت کشیده و داره مزد زحمتاش میگیره خوب چیزیه.
کمی انصاف بد نیست.
من که نگفتم پیشرفت نداشته، پیشرفت که 100% داشته ولی نه تا حدی که هیچ بازی رو نبازه، آیا باخت رافا تو میامی تقصیر خود رافا نبود؟ یا باخت ماری توی رم تقصیر خود ماری نبود؟ درصورتی که فقط دو امتیازنیاز داشت من نمیگم پیشرفتی نداره ولی بنظر من همینطور که فدرر و رافا گفتن نوواک همونه و هیچ پیشرفت چشمگیری جز اعتماد بنفس نداشته اینو من نمیگم اینا میگن:

نقل قول:
“Everybody knows how good Novak is and how good he can be, but he was the same a few years ago. Right now he's winning, and with the victories, his confidence is higher and higher every time,” the Spaniard said.
نقل قول:
said Federer.But he's the same player. He had some tight matches that he could have lost. He didn't… I don't believe he's different from my point of view. He was always finishing his matches very well.”
نقل قول:
There's definitely no big technical changes. I think he's always been capable of playing great tennis. He's just doing it all the time now,” the World No. 4 said
Hatam آنلاین نیست.  
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-24-2011, 09:05 PM   #140
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

چقدر خوب شد دیش رو جمع کردم
واقعا رافا را چه میشود
davidbeckham آنلاین نیست.  
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
آزارنکا , استوزر , اسکیاوونه , ایوانوویچ , برایان , تنیس , جوکوویچ , دلپوترو , رولند گاروس , زیمونیچ , سودرلینگ , سونگا , شاراپووا , فدرر , فرر , لودرا , ماری , نادال , نستور , ورداسکو , وزنیاکی , کلایسترز , کوزنتسووا , گرند اسلم , یانکوویچ

کاربران در حال دیدن موضوع: 6 نفر (0 عضو و 6 مهمان)