بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2009 > تورنمنتهای مردان > Barclays ATP World Tour Finals

Barclays ATP World Tour Finals

November 23-29, London, England

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما چه کسی قهرمان این تورنمنت می شود؟!
راجر فدرر 27 52.94%
رافائل نادال 9 17.65%
نواک جوکوویچ 9 17.65%
اندی موری 2 3.92%
خوان مارتین دلپوترو 0 0%
نیکلای داویدنکو 3 5.88%
فرناندو ورداسکو 0 0%
رابین سودرلینگ 1 1.96%
رأی دهندگان: 51. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-28-2009, 08:07 PM   #1211
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeedzr نمایش پست ها
راجر اومد دست داد و رفت
ولی از حالت نیکلای معلوم بود که دنبال یه تبریک گرم میگرده و یه جورایی منتظر بود تا یه خوش و بشی با راجر بکنه

ولی باید حال راجر رو درک کرد،بازی رو باخته و اعصابش داغونه،حال واستادن و چاق سلامتی کردن نداره

ولی حتی 1 درصد هم نمیشه بگی کار غیر اخلاقی کرده
حق داره که وقتی اعصابش داغونه یه دست ساده بده و بره

منم پس بیام گیر بدم که چرا رافا وای نستاد که به رابین یه تبریک گرم بگه!

در کل جمش کن
سعید جان شما داری بحث ها رو با هم قاطی می کنی، سابقه ی رو در روئی های رافا و سودرلینگ رو که ملاک قرار بدیم و کار هائی که این سوئدی چندش آور کردش رو، شاید همون دست دادن رافا هم از سر این طرف زیاد بود...!!!

داویدنکو پس از بردن فدرر سعی کرد خوشحالی نکنه تا مثلا فدرر ناراحت نشه همونطور که پس از دست دادن با فدرر ذوق کرد!!! فدرر دلیلی برای اون رفتار سردش نداشت و اینجا اصلا بحث رافا و سودرلینگ ربطی به موضوع نداره...

بهر حال این رفتار ها برای راجر عجیب نیست در گذشته هم زیاد از این نوع دست دادن هاش دیدیم، مشکلی هم نیست چون در این مورد قانونی وجود نداره!!
koury آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-28-2009, 08:09 PM   #1212
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
ما در مورد بازی رافا حرف میزنیم . در مورد خودش همیشه گفتیم که آدم با اخلاقیه
ولی تو بلافاصله بعد از باخت فدرر شروع میکنی به سم پاشی ! جو رو خراب میکنی
من احمق هم عصبانی میشم . اگه درست به هدفت فکر کنم امکان نداره عصبانی بشم
افشین جان خودت ادامه دادی، شما درباره لفت دادن رافا حرف نزدید؟ من خودم ایراد نگرفتم از کارای رافا چه اول بازی که لفت میده چه موقع سرویس، رافا حرکت غیر اخلاقی در طول بازی انجام نمیده که بیاید حرف بزنید ولی راجر انجام میده، من اون دفعه راجر رولندگروس رو برده بود اومدم حرف زدم گفتم چرا بطری اونطور پرت میکنه؟ گفتید میخوای سیرینی بردو رو فلان کنی، من نمیدونم یا برد داریم یا باخت دیگه؟ من کی باید حرف بزنم؟
میلاد هزار بار گفته تنیس باز آشغال دفاعی، آشغال هم دقیقا منظورش به رافا بود نه به سبکش اون اوایل، بعد کم کم خیلی نرم اینجوری وانمود کرد منظورش سبک "آشغال -دفاعی" هست، فکر کردید با دسته کورا طرفید ما نفهمیدم؟! کسی چیزی بهش گفت؟ بعد تا ما میام یه چیز واضح رو میگیم بهتون برمیخوره؟!
من بعد از بازی رافا اومدم گفتم حالم بهم خورد از این بازی چرا اونا رو نمیبینید؟! چرا این همه میگم راجر خیلی خوش تیپه نمیبینید؟! باید همیشه تعریف کنم تا خوشتون بیاد؟! یه ذره حقیقتو ببینید.
Mohammad آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-28-2009, 08:10 PM   #1213
mjrs
Senior Member

آواتار mjrs

پستها: 129
سپاس: 1,721
در 127 پست 1,045 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره راجر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
سلام

دوست عزیزم (اگه اشتباه نکرده باشم اسمتون محمد جواد بود)، نمیدونم منظورتون از بعضی ها رافا هست یا کسی دیگه و از دلقک بازی منظورتون چی هست، ولی اگه منظورتون رافا هست که خوشحالی هاش خیلی معمولیه و بحثی درش نمیمونه... دلقک بازی میشه به خوشحالی سودرلینگ گفت که کم مونده بود سکته کنه بعد از بردن رافا!!!

بهر حال امیدوارم خودمون تمام حرمت ها رو حفظ کنیم...
سلام.
دوست عزیزتر من, به نظر شما در پستی که راجر فدرر lucky crybaby خطاب شده و شما هم از اون پست تشکر میکنی , حرمت ها حفظ شده؟
mjrs آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mjrs به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-28-2009, 08:11 PM   #1214
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

افرین داویدنکو
davidbeckham آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-28-2009, 08:15 PM   #1215
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mjrs نمایش پست ها
سلام.
دوست عزیزتر من, به نظر شما در پستی که راجر فدرر lucky crybaby خطاب شده و شما هم از اون پست تشکر میکنی , حرمت ها حفظ شده؟
خب عزیز من وقتی طرفدار فدرر میاد به تنیسور محبوب ما میگه آشغال، حرمت ها مطمئنا همونجا شکسته میشه... بالاخره این حق رو به هر کسی بدین که از تنیسوری خوشش بیاد یا نیاد، اگه شما از کسی خوشتون نمیاد بهش میگید آشغال خب وقتی یکی از یه تنیسوری خوشش نمیاد یا به اخلاقش ایرادی وارده نمیتونه الکی تعریف و تمجید کنه...
koury آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-28-2009, 08:15 PM   #1216
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad Ragu نمایش پست ها
افشین جان خودت ادامه دادی، شما درباره لفت دادن رافا حرف نزدید؟ من خودم ایراد نگرفتم از کارای رافا چه اول بازی که لفت میده چه موقع سرویس، رافا حرکت غیر اخلاقی در طول بازی انجام نمیده که باید حرف بزنید ولی راجر انجام میده، من اون دفعه راجر رولندگروس رو برده بود اومدم حرف زدم گفتم چرا بطری اونطور پرت میکنه؟ گفتید میخوای سیرینی بردو رو فلان کنی، من نمیدونم یا برد داریم یا باخت دیگه؟ من کی باید حرف بزنم؟
میلاد هزار بار گفته تنیس باز آشغال دفاعی، آشغال هم دقیقا منظورش به رافا بود نه به سبکش اون اوایل، بعد کم کم خیلی نرم اینجوری وانمود کرد منظورش سبک "آشغال -دفاعی" هست، فکر کردید با دسته کورا طرفید ما نفهمیدم؟! کسی چیز بهش گفت بعد تا ما میام یه چیز واضح رو میگیم بهتون برمیخوره؟!
من بعد از بازی رافا اومدم گفتم حالم بهم خورد از این بازی چرا اونا رو نمیبینید؟! چرا این همه میگم راجر خیلی خوش تیپه نمیبینید؟! باید همیشه تعریف کنم تا خوشتون بیاد؟! یه ذره حقیقتو ببینید.
ممد من هیچ موقع در مورد رافا این حرف رو نزدم . هیچ موقع
رافا هم هر موقع باخته اومدم گفتم باخت ولی احترام طرفداراشو نگه دارید .
هیچ موقع به رافا نگفتم آشغال دفاعی . هیچ موقع
ولی تو هر موقع راجر میبازه میای این حرفا رو میزنی . میگی چون با داویدنکو خیلی گرم خوش و بش نکرده بی اخلاقه ... بی بی خوش شانسه و این چرت و پرتا
بعد از ویمبلدون پارسال تو آیتی ست هم که هر چی دلت خواست به راجر گفتی . اگه خواستی میرم پست ها رو واست میارم تا بخونیشون و بفهمی که چه حرفایی به راجر زدی

از همه ی این جرفا گذشته یه توهین من به رافا رو بگو ؟! یه بار که من به رافا گفته باشم آشغال دفاعی ... فقط گفتم مثلا فلان بازیکن داغونش میکنه ... ولی بی احترامی نکردم .
Afshin آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-28-2009, 08:19 PM   #1217
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

افشین جان نگفتی ولی از هزار تا از پستهای کسایی که گفتند تشکر کردی، افشین جان من اگه لفظ کرای بی بی نارحتتون کرده همینجا عذر میخوام، ولی میتونم بپرسم کی میتونم درباره اخلاقیات راجر نظر بدم؟ بعد از برد بعد از باخت؟ اصلا اجازه دارم نظر بدم؟
Mohammad آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-28-2009, 08:22 PM   #1218
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad Ragu نمایش پست ها
افشین جان نگفتی ولی از هزار تا از پستهای کسایی که گفتند تشکر کردی، افشین جان من اگه لفظ کرای بی بی نارحتتون کرده همینجا عذر میخوام، ولی میتونم بپرسم کی میتونم درباره اخلاقیات راجر نظر بدم؟ بعد از برد بعد از باخت؟ اصلا اجازه دارم نظر بدم؟
من اشتباه کردم تشکر کردم ... کلا زیاد به تشکر کردن های من توجه نکن ... !
ولی من هیچ وقت بی احترامی نکردم ... هیچ وقت !
تو هم هر وقت خواستی نظر بده ... ولی نه بلافاصله بعد از برد ... دو روز دیگه .. سه روز دیگه ... !
درست 2 دقیقه بعد از باخت یا 2 دقیقه بعد از قهرمانی تو رولند گاروس میای این حرفا رو میزنی ... خب اعصابم خورد میشه دیگه
Afshin آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-28-2009, 08:25 PM   #1219
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

درود ، همین جا باید حرفای دلمونو بزنیم! من خیلی میلاد رو دوست دارم . ولی اون به خاطر ما هم که شده همیشه سعی میکنه به رافا توهین کنه! نه محمد جان الانم منظورش از آشغال همون رافا هستش نه سبکش از نوشتنش معلومه . یا سهیل و بابک ، حالا افشین زیاد قاطی این مسائل نمیشه! ولی وقتی مثلا یه بازیکن فرومایه مثل سودرلینگ میاد رافا رو میزنه ! اینجا جشن براه میندازن و بزرگ مینویسن " درود بر شرفت سودرلینگ" ادامه دارد ...
Rafa آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-28-2009, 08:26 PM   #1220
ღஜGran Rafaஜღ
Rafa's Fan

آواتار ღஜGran Rafaஜღ

پستها: 656
سپاس: 7,789
در 659 پست 3,780 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ::::::::::::> RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
درود ، همین جا باید حرفای دلمونو بزنیم! من خیلی میلاد رو دوست دارم . ولی اون به خاطر ما هم که شده همیشه سعی میکنه به رافا توهین کنه! نه محمد جان الانم منظورش از آشغال همون رافا هستش نه سبکش از نوشتنش معلومه . یا سهیل و بابک ، حالا افشین زیاد قاطی این مسائل نمیشه! ولی وقتی مثلا یه بازیکن فرومایه مثل سودرلینگ میاد رافا رو میزنه ! اینجا جشن براه میندازن و بزرگ مینویسن " درود بر شرفت سودرلینگ" ادامه دارد ...

با این حرفت موافقم
ღஜGran Rafaஜღ آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ღஜGran Rafaஜღ به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 6 نفر (0 عضو و 6 مهمان)