بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

3-17 خرداد - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-02-2015, 08:03 AM   #91
MEHR
Member

پستها: 96
سپاس: 981
در 94 پست 188 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون دومین گرند اسلم سال Roland garros 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط RF17 نمایش پست ها
بچه ها به نظرتون فدرر امسال توی فرانسه میتونه قهرمان بشه ؟
من قهرمانی که نه ولی فینالیست شدنشو امید دارم
فکر نکنم از پس واورینکا بربیاد.ولی اگه فدرر واورینکا را ببره صد در صد نیشیا میبره و فینالیست میشه.
اگه واورینکا فدرر را ببره نیشی فینالیسته.
MEHR آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MEHR به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2015, 08:20 AM   #92
parizad
Junior Member

پستها: 24
سپاس: 610
در 21 پست 78 بار سپاسگزاری شده

اين تحليل يك اصفهاني بود!!!!
parizad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی parizad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2015, 08:51 AM   #93
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط MEHR نمایش پست ها
فکر نکنم از پس واورینکا بربیاد.ولی اگه فدرر واورینکا را ببره صد در صد نیشیا میبره و فینالیست میشه.
اگه واورینکا فدرر را ببره نیشی فینالیسته.
واورینکا و سونگا هر دو تنیسورای متزلزل و بی ثباتی هستن؛ یه تورنمنتو طوفانی و بی نقص و زیبا بازی میکنن ده تای دیگه رو به کوارتر هم نمیرسن، امروز هم بعید میدونم که واورینکا بتونه یکی دیگه از اون بازی های بی نقصشو ارائه بده و به احتمال زیاد یکی از سمی فینالیست ها فدرر خواهد بود اما؛
توی بازی سونگا و بردیک (توی سه ست اول) من همون سونگای رولند 2012 رو دیدم( همون سونگایی که تا آستانه بردن نواک هم پیش رفت و چند تا مچ پوینتو از دست داد) که سعی میکرد به ضرباتش اسپین بیشتری بده و دیگه بی محابا گرند استروکای سنگینشو واسه به دست آوردن وینر نمیزد و این خودش یعنی این که اون کنترل بیشتری روی ضرباتش داره و امتیازات مفت و مجانی رو ب حساب حریفش واریز نمیکنه؛
از طرفی هم هد توهد نیشی و سونگا 4-1 به سود نیشی هست که هر 5 تا بازی انجام شده توی هارد کورت بوده و نیشی توی هر 4 تا بازی توی دیسایدینگ ست موفق به بردن سونگا شده که این حکم ب نزدیک بودن اون بازی ها میده.
جو استادیوم هم که بدون شک به نفع سونگایی هست که آخرین فرانسوی باقی مونده توی جدول واسه زنده نگه داشتن امید فرانسوی ها واسه بردن رولند هست.
پیش بینی برنده بازی سونگا _نیشی به مراتب سخت تر از فدرر_ واورینکا هست ولی نظر شخصیم این هست که سونگا امروز با حذف کردن نیشی راهی سمی میشه.
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2015, 09:13 AM   #94
MEHR
Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط parizad نمایش پست ها
اين تحليل يك اصفهاني بود!!!!
ای ول به هوش وذکاوت شما
کاربر زیر از شما MEHR به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 06-02-2015, 09:42 AM   #95
aretobe7
Member

آواتار aretobe7

پستها: 98
سپاس: 558
در 98 پست 940 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/ MansourBahrami/Stan/Masha /Tommy Hass/Pete Sampras/Anna Ivanovic / Vicka Azarenka

بازیای امروز به نظر من بازیهای قشنگی از آب در میاد. همونطور که متز دیشب توی برنامش گفت بازی فدرر واورنکا یکی از چشم نواز ترین بازی هایی که در طول زمان میشه دید اگه هر دوشون اماده باشند. بازی نیشی سونگا هم قشنگ میشه چون هر دوشون سلاح اذیت کردن همدیگه رو دارند. البته سونگا خیلی بالا پایین زیاد داره یه جاهایی وا میده که ادم اصلا انتظار نداره. از طرفی نیشی اگه از لحاظ بدنی اماده باشه و بدنش خالی نکرده باشه (چون همیشه با این مشکل مواجه بوده) خیلی با دیسیپلین و سوار به بازی می تونه بازی خوبی ارائه بده. بازی ها هم تقریبا هم زمان هستند. یکی در شاتغیه دیگری در لانگلن. شرایط استن توی اول بازی بهتر از فدرر خواهد بود چون بازی قبلی استن توی لانگلن بوده. شرایظ آب و هوایی هم مساعد پیش بینی شده. ولی باید صبر کرد و دید چه اتفاقاتی در بازی ها خواهد افتاد
aretobe7 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aretobe7 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2015, 09:44 AM   #96
MEHR
Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
واورینکا و سونگا هر دو تنیسورای متزلزل و بی ثباتی هستن؛ یه تورنمنتو طوفانی و بی نقص و زیبا بازی میکنن ده تای دیگه رو به کوارتر هم نمیرسن، امروز هم بعید میدونم که واورینکا بتونه یکی دیگه از اون بازی های بی نقصشو ارائه بده و به احتمال زیاد یکی از سمی فینالیست ها فدرر خواهد بود اما؛
توی بازی سونگا و بردیک (توی سه ست اول) من همون سونگای رولند 2012 رو دیدم( همون سونگایی که تا آستانه بردن نواک هم پیش رفت و چند تا مچ پوینتو از دست داد) که سعی میکرد به ضرباتش اسپین بیشتری بده و دیگه بی محابا گرند استروکای سنگینشو واسه به دست آوردن وینر نمیزد و این خودش یعنی این که اون کنترل بیشتری روی ضرباتش داره و امتیازات مفت و مجانی رو ب حساب حریفش واریز نمیکنه؛
از طرفی هم هد توهد نیشی و سونگا 4-1 به سود نیشی هست که هر 5 تا بازی انجام شده توی هارد کورت بوده و نیشی توی هر 4 تا بازی توی دیسایدینگ ست موفق به بردن سونگا شده که این حکم ب نزدیک بودن اون بازی ها میده.
جو استادیوم هم که بدون شک به نفع سونگایی هست که آخرین فرانسوی باقی مونده توی جدول واسه زنده نگه داشتن امید فرانسوی ها واسه بردن رولند هست.
پیش بینی برنده بازی سونگا _نیشی به مراتب سخت تر از فدرر_ واورینکا هست ولی نظر شخصیم این هست که سونگا امروز با حذف کردن نیشی راهی سمی میشه.

قبول دارم جو استادیوم به نفع سونگا ست ولی نیشی خوب میجنگه نمونه اش اگه اشتباه نکنم فینال مسترز مادرید پارسال با نادال بود که اگه مصدوم نمیشد شاید نادال را شکست میداد.کلا جو روی نیشی تاثیر نداره سرش تو کار خودشههه
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MEHR به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2015, 09:49 AM   #97
ali ahwazi
Junior Member

پستها: 21
سپاس: 1
در 19 پست 119 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rojer federer

فدرر رو در فینال میبینیم حتما....
ali ahwazi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ali ahwazi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2015, 04:39 PM   #98
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

خب تقریبا به پایان گرنداسلم داریم نزدیک میشیم و واقعا انگار همین دیروز ببود که بازی های با چه شور و هیجانی شروع شد.
منتظر فقط ی بازی بودیم اون هم نادال و جوکوویچ بود که خب به اون هم رسیدیم.باید در مردش صحبت بشه و نقد بشه تا جذابیتش بره بالا و چیزی که من احساس می کنم اینه که خیلی زود تر از توقع مردم رافا به نوله خورد و همه هنوز امادگی دیدن همچین بازی زو در یک چهارم ندارن.اما اگر بخوایم در مورد این بازی صحبت کنیم تقریبا میشه گفت غیر قابل پیش بینیه چون اصلا معلوم نیس رافابا چه نقشه ای و با چه استراتژِی بیاد و شاید نوله رو غافلگیر کنه و ممکنه مثلا 2 ست بگیره که تا جوکو به خودش بیاد کار از کار می گذره.اما به طور کلی من خیلی نمیگم که جوکو قطعا رافا رو میزنه و شانسش خیلی بیشتره چون واقعا این طور نیس.خیلی نمیشه نظر داد خب مشخصا به نظر من 50 ممکنه رافا ببره و 50 نوله.و نکته اینجاست که کنترلی که نوله روی بازی خودش داره خیلی بالاست و از اون طرف رافا دیگه دنبال رالی و کنترل در ضربات نیست و فقط و فقط می خواد تموم کنه پوینت رو کاری که اگر انجام نده قطعا و قطعا خواهد باخت.در ضمن این رو هم باید بدونیم که رافا تقریبا به چالش کشیده نشد و حالا باید با رنک 1 مسابقه بده.نوله هم واقعا هم از لحاظ ذهنی و هم بدنی خیلی خوبه و به نظر من الان دوره ی نواکه یعنی در واقعا الان گرند نبره کی ببره هنوز به 10 نرسیده تعداد اسلم هاش پس باید بدونیم که الان دوره نواکه....اگر خودش رو هم سطح راجر و رافا میدونه پس توی این سن باید بهترین بهترین باشه و اگر هم در سطح اونا نباشه پس باید ببازه از رافا یا دیگران.
اما بازی بعدی راجر و استن هست که همهمون می دونیم که اگر استن بازی خودشو بکنه قطعا راجر رو می زنه ولی خیلی از وقت ها نمی تونه یعنی حریفش بهش اجازه نمیده مثلا ست دوم رم امسال یا از ست اول به بعد ویمبی پارسال استن افت کرد چون راجر نگذاشت کار خودش رو بکنه پس اپر امروز راجر با سرو یک و وینر جلوی استن رو بگیره میبره دقیقا مثل بازی مونفیلس و اگر هم نه که قطعا خواهد باخت.ریترن جلوی استن خیلی مهمه و همین طور سرو یک امیدوارم از لحاظ روانی هم بتونه مثل بازی با مونفیس سر حال و تازه باشه تا به بازی مسلط بمونه.

Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2015, 04:56 PM   #99
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

انداختن بازی راجر توی لانگلن کاری بود که از این فرانسوی ها انتظار می رفت و اصلا هم چیز عجیبی نبود .و خب در مورد دو بازی بعدی صحبت کنیم نیشیکوری و سونگا.نیشی خیلی امسال خوب بوده در این گرند و همین طور که گفتم در یکی از پست های قبلی شرایط زمین انگار برای شرایط فیزیکی نیشی ساخته شده و براش خیلی ایده اله ولی اصلا هم از پیشرفت به سزای اون نباید چشم پوشی کرد چون واقعا فوق العاده بوده. در همه حال حمله می کنه و انگار اومده که حریف رو بکشه و بره بیرون و با تمام جونش بازی میکنه که امیدوارم بدنش کم نیاره و یا مصدوم نشه.از اون طرف سونگا رو داریم که به نظر من بیشتر جو فیلیپ بهش کمک میکنه تا بازی خودش خیلی کار خاصی نمیکنه.تقریبا کاری که همه می کنن در امسال.حمله حمله حمله.و اگر هم یک کم به چالش کشیده بشه می بازه اما اصلا جو شاتخیه رد نباید فراموش کرد که خیلی خیلی مهمه و ممکنه سونگا رو حتی به فینال هم ببره.
بازی بعدی هم که بازی ماری و فرر باشه به نظر من کاملا واضحه که با این بازی اندی برنده بازی خواهد بود فرر تقریبا نمی تونه خیلی تهدید افرین باشه مگر اینکه اندی شروع کنه به دفاع کرد و پسیو بازی کردن. اما ایا برنده ی رافا و نوله به فینال میرسه و قهرمان میشه ؟سولی که به نظر من مطرح کردنش خیلی اشتباهه چون برنده این بازی اگر به اندی بخوره اصلا مشخص نیس که چه اتفاقی خواهد افتاد.اندی به نظر من می تونه نوله رو بزنه و رافا رو که حتما می تونه ببره.در این حالات تنها کسی که هم نسل جوکو مونده در این دراو اندیه و می تونه واقعا تهدید باشه برای نواک.اگر اندی و راجر بازی خودشون رو بکنن از اون طرف فقط ممکنه سختی اندی ردی برنده رافا و نوله باشه و از این طرف هم راجر باید نیشی رو بزنه که خیلی خیلی سخته البته اگر هم سونگا بیاد دیگه باید mental رو تقویت کنه که بازم سخته اما منتظر بودن برای دیدن فینال اندی راجر چیز جالبیه
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2015, 06:52 PM   #100
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

فدرر ريترنهاش خيلي افتضاحه و اينكه خيلي عصبيه و كلا بيخيال بازي شده و البته ديگه زورشم به استن واقعا نميرسه
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)