بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

4-17 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان US Open 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 14 8.48%
رافائل نادال 57 34.55%
اندی ماری 1 0.61%
داوید فرر 1 0.61%
توماس بردیک 0 0%
خوان مارتین دلپوترو 1 0.61%
راجر فدرر 91 55.15%
رأی دهندگان: 165. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-10-2013, 11:12 AM   #541
Mahmoud RF
Member

آواتار Mahmoud RF

پستها: 69
سپاس: 138
در 48 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: only roger federer

تبریک به همه رافایی های عزیز،با این بازی هایی که این چند ماهه از رافا دیده بودیم مثه روز برام روشن بود که رافا این بازی رو میبره!جوکوویچ تو بازی با واورینکا نشون داد که بازیکنی نیست که بخواد در مقابل رافای فوق العاده آماده دووم بیاره!بدون شک رافا در اوج دوران بازی حرفه ایش هست...بازم تبریک...
Mahmoud RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmoud RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2013, 11:19 AM   #542
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Najmeh5576 نمایش پست ها
سلام
با اینکه اینترنت 512 داشتم خیلی بد تونستم ببینم پریشب من سخت تونستم خودم رو بیدار نگه دارم اما وضعیت پخش مسابقه خیلی بهتر از دیشب بود . دیشب من بیدار و پخش مسابقه خواب بود. متاسفانه بیشتر صدا داشتم انگار که از رادیو مسابقه را دنبال میکنی.
لطفا ویدیوی مسابقات را به فرمت flv بذارید که منهم بتونم دانلود کنم .

تبریک به همه طرفداران نادالی.
تبریک به mspayam بخاطر برد اون کلاه :)
مرسی نجمه جان،
من هم معمولاً مسابقات رو از اینترنت می بینم اما بازی های مثل بازی نادال و جوکوویچ رو از اونجایی که بازی ها پرطرفداری هستن معمولاً به سختی می شه استریم کرد، حتی اگه اینترنت پرسرعت داشته باشی.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2013, 11:20 AM   #543
key1nadal
Senior Member

پستها: 114
سپاس: 159
در 112 پست 566 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1.رافائل نادال 2.دل پوترو 3.ارغوان رضايي 4.دينارا سافينا

سلام به نامبر1................... داداشم رافاااااااااااااااااااااااااااااااااا
key1nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی key1nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2013, 12:09 PM   #544
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

" وی گفت: این موفقیت شگفت انگیز است. هرگز انتظار آن را نداشتم. زندگی همین است و من شانس دارم. من شیفته رقابت هستم و واقعا ورزش را دوست دارم. حرفه ام هم ایجاب می‌کند که درگیر مسابقاتی مانند مسابقه امروز باشم. از هر لحظه آن لذت می‌برم.

نادال افزود: ولی اوضاع همیشه این جوری نیست. چند سال پیش من این شانس را نداشتم. حداکثر تلاش خودم را کردم و با عشق کار کردم تا به اینجا رسیدم. "

تلاش پشتکار امید عشق واژه هایی هستند که در بامداد امروز از سوی نادال برای من بازتعریف شد .

اما صحنه ای که دیشب برای من خاطره ای فراموش ناشدنی در زهنم ثبت کرد و برایم بسی اموزنده و زیبا بود و فک کنم نقطه ی عطف بازی و برگشت رافا بود صحنه ی نقش بر زمین شدن نادال در زمان گرفتن استیل فورهند بود
!!

نکته ی قبل تامل برای من اینجا بود , در ان هنگام که رافا بر زمین افتاد تصور میرفت کمی دراز بکشد و به
اسمان نگاهی بیندازد و با سری افسوس خوران و گردنی کج
از روی زمین بلند شود اما در صدم ثانیه ب سان پلنگی تیزپا از زمین به مانند رزمی کاران برخاست و از انجا بود که رافا از 9 گیم بعدی در مقابل جوکویچ 8 گیم را از ان خود کرد و به 13امین گرندش رسید

گوارای وجودت رافا

SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SHIR FarHad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2013, 12:11 PM   #545
sirvan
Member

آواتار sirvan

پستها: 86
سپاس: 2,464
در 83 پست 498 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: NOVAK DJOKOVIC - ANA IVANOVIC

تبریک به طرفداران نادال...
نادال واقعا امسال عالی بازی می کنه...
قهرمانیم حقش بود....
sirvan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sirvan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2013, 12:24 PM   #546
ahas69
Member

پستها: 63
سپاس: 210
در 56 پست 296 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: federer tsonga nalbandian monfils djokovic s.williams delpotro safin

نواک به خودش باخت. والا از اواخر ست دوم و اول ست 3 ترس رو میشد تو چهره خود نادال و باکسش دید. آمار بازی مشخصه دیگه. البته خستگی بازی سمی هم بی تاثیر نبود
ahas69 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ahas69 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2013, 01:04 PM   #547
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2013, 01:17 PM   #548
SOROOSH_RF
Roger's Fan

آواتار SOROOSH_RF

پستها: 361
سپاس: 307
در 345 پست 2,198 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer&gulbis& sharapova&ivanovic

تبریک به طرفداران نادال بابت سیزدهمین گرند اسلم . آماده ترین بازیکن تورنمنت بود و به چیزی که حقش بود رسید.
SOROOSH_RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SOROOSH_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2013, 01:26 PM   #549
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

اول از همه تبریک جانانه به نادال و طرفداراش ...در اینکه شایسته ترین بازیکن فصل بود و شایسته ترین فرد برای فتح یو اس بود ؛ فکر کنم کمتر کسی کوچک ترین شکی داشته باشه...حال نادال و طرفداراش واقعا خریدنیه ؛ بعد از اون وضعیت ؛ این چنین بازگشتی بی نظیر بود و رویایی...اما نادال این رویا رو به بهترین نحو برای خودش و هوادراش رفم زد...

اما در رابطه با بازی ؛ به نظرم در مجموع این فینال از لحاظ فنی ؛ نسبت به فینال پارسال که حقیقتا هیچ حرفی برای گفتن نداشت و حتی ایضا نسبت به فینال دو سال پیش خودشون هم به نسب ضعیف تر بود...در رابطه با ست 4 بازی که هیچ نکته ای وجود نداره که بشه گفت...اصن به نظرم ست 4 رو از این فینال باید حذف کرد چون واقعا شان فینال رو پایین می یاره...اما خب در رابطه با اینکه چرا سته 4 این طوری شد می شه حرف زد ؛ در واقع در رابطه با اینکه نواک چرا سته 4 این طوری شد می شه حرف زد...در مجموع به نظرم نکات زیر تاریک روشن های اصلی این فینال رو تشکیل می ده:

1-ترس نواک...شاید هیچ وقت فکر نمی کردم روزی برسه که چهره نواک رو در کورت آمیخته با ترس ببینم اما این اتفاق از لحظات ابتدایی این فینال مشخص بود!!!...بخشی از این ترس به عملکرد خیره کننده رافا بر می گشت و بخشیش هم به باخت مونترال...به نظر من رافا 50% بردش در این فینال رو در سمی فینال مونترال برداشت کرده بود...شکستن بت نواک در جایی غیر از خاک برای رافا خیلی خیلی مهم بود که این اتفاق در مونترال افتاد و برداشتش رو در فینال یو اس رافا انجام داد...نوله ترس داشت ؛ خوده نوله ؛ باکسه نوله و حتی طرفدارای نوله...این همون چیزی بود که رافای رها و آزاد بهش احتیاج داشت...ست چهارم تبلور این ترس رو شاهد بودیم و نقطه ی اوجش رو ؛ هر چند که از ابتدا تا پایان ست سوم ؛ حتی در همون ست دوم هم نوله گرفتار ترس بود ؛ اما ست چهارم بزنگاه ماجرا بود ؛ جایی که نوله در ترس غوطه ور شده بود ؛ قبول ترس ؛ چیزی جز قبول شکست نیست...

2-تاکید بیش از اندازه روی بکهند نادال...خسته کرد نوله همه رو با تکرار مکررات روی بکهند نادال...با یک ریتم خاص و تکراری اصرار می ورزید روی بکهند نادال و همین امر تا حدی بازی رو برای نادال قابل پیش بینی کرده بود...در اینکه بکهند نادال قابل مقایسه با فورهندش نیست شکی نیست اما بکهند نادال ؛ بکهند راجر 32 ساله نیست که روبردو گونه بشه 3 ست رو ازش بیرون کشید!!!!...بهترین استراتژی دقیقا بردن بازی به سمت نقطه قوت نادال و از کار انداختن این نقطه بود و مادامی که نوله به همین شکل عمل کرد نتیجه گرفت...

3-تمرکز ؛ جاه طلبی و جنگ طلبی نوله نمرش از 10 نزدیک به 0 بود...دیگه همه نوله رو با همین 3 صفت می شناسن اما تعطیل بودن هر 3 تاش دیشب...جای این 3 صفت رو فقط یک صفت گرفته بود: ترس...

4-خستگی برای من حداقل یک بهانه ی زشته...نوله در هیچ لحظه از بازی به دلیل خستگی پوینت از دست نداد...در ست چهار هم این خستگی نبود که نوله رو زمین زد...بهونه ی خستگی بهونه ی زشتیه ؛ خواهشا حداقل برای نواک از این بهونه ها نیارید که فقط بهش توهین کردید...

حالا باید منتظر موند برای ادامه ی شرایط فصل...سوالای خیلی زیادی برای ادامه ی فصل وجود داره...سوالای اساسی و زیادی...که سر موقع بهش خواهیم رسید...فعلا این لحظات خریدنی ؛ متعلق به نادال و طرفداراش هست ؛ پس لذت ببرید...

ویرایش توسط roger 4 ever : 09-10-2013 در ساعت 01:56 PM
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2013, 01:27 PM   #550
milikan
Member

آواتار milikan

پستها: 33
سپاس: 132
در 31 پست 220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic Andre Agassi Juan Carlos Ferrero Marat Safin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط vahid nadal نمایش پست ها
منم قبل از هر چیزی قهرمانی دراماتیک رافا رو ب طرفداراش تبریک میگم. واقعا عالی بود دیشب.درسته ک نوله ارور هاش زیاد بود ولی واقعا فورهنداش حرف نداشت.رافا عالی بود.در ضمن در جواب یکی از دوستان ک گفت نوله ۴۰-۰ جلو بود ولی از دست داد بای بگم رافا تو امتیاز ۳۰ زمین خورد وگرنه بازی ۴۰-۰ نمیشد(خداییش چه برگشتی داشت رافا) . ب نظر من دیدن ست سوم بازی واسه ی طرفدار رافا روزی ۲۰ بار هم کم باشه. من ک قلبم واسه رافا میتپه.

تو گیم اول همون ست هم نواک بدون اینکه امتیازی از دست بده نادال رو برک کرد ، پس امتیاز 40-0 چیز عجیبی نبوده ،
توی اون گیم هم نواک علاوه بر اون ضربه ای که رافا زمین خورد امتیازات رو با انواع و اقسام روش ها مثل لاب ، کراس کورت و ... گرفته بود ولی بخاطر اینکه انگار یهو خودش رو برنده اون گیم دید چند تا اشتباه مبتدیانه انجام داد و عملا با بازگشت نادال تو اون گیم ورق کل مسابقه به نفعش برگشت
milikan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milikan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)