بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

22-29 اردیبهشت - رم، ایتالیا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسابقات مسترز رم چه کسی خواهد بود ؟؟؟
نواک جوکوویچ 14 13.21%
راجر فدرر 46 43.40%
اندی ماری 1 0.94%
داوید فرر 0 0%
رافائل نادال 43 40.57%
تنیسورهای دیگر 2 1.89%
رأی دهندگان: 106. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-17-2013, 12:35 PM   #81
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
تازه این وینرها شامل Ace هم میشه که اگه میخوای آمار واقعی بین بازی دست بیاد باید کمشون کنی.
گولبیس به علت سبک بازی که داره اصولا بیشتر از حریفاش وینر میزنه و این واقعا نشون دهنده هیچی نیست، البته برای دوستانی که نگاه عمیق تری به تنیس دارند.

آمار واقعی یعنی چی ؟! Ace به حق وینر محسوب میشه. بعضیا بلد نیستن ایس بزنن، باید آمارو به دلخواه تفکیک کرد گرامی ؟! این بود خرد پیشگی ؟!

اون قسمت دوم هم فقط نظر شخصی شماست و هیچ ربطی به عمق و ارتفاع تنیس دیدن نداره.

من الخرد توفیق !!
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2013, 01:19 PM   #82
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nadal.N1 نمایش پست ها
آقاي متنفر از نادال
حالت بهم ميخوره نگاه نكن

نادال دمت گرم كه سوزوندي بد جور دوستان رو.
فك كردين كه نادال پا پس ميكشه!
نه خير
نادال همين تلاشها رو كرده و با جون و دل بازي كرده و موفق بوده و اين همه افتخارات كسب كرده
ديروز هم همينجور نهايت تلاششو كرد و گولبيس كه داشت عالي بازي ميكرد رو زد زمين.
دم رافا گرم
بعد مصدوميت كم كم داره به روزاي اوجش باز ميگرده
اميدوارم هر چه زودتر نقايص بازي شو رفع و ريتم ثابت تري به بازيش بده تا بلكه باز نامبر واني رو بگيره
به نيمه دوم سال اميدوار ترم كه بتونه امتيازات رو درو كنه با توجه به سال قبل كه اصلا نبود
اميدوارم
واموس رافا
بسووزون بدخواهاتو

ویرایش: به قوانین انجمن احترام بگذارید.
مگه من چیز بدی گفتم من گفتم این بازی ها خیلی تکراریه ، برنده هاشون هم مشخصه . بردیچ تا پایان عمر بازیش به اندرسون نمیبازه ، نادال هم هیچوقت به داوید فرر نمیبازه . شما مشکل داری دوست عزیز ، خود مخاطب بینی متوهمی هست بیماریت
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2013, 02:32 PM   #83
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

هر چی چپر چلاق هستش تو سمت فدرر قرارداره
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2013, 02:41 PM   #84
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
دوست عزیز میشه بگی چه کسی و کی به رافا بی احترامی کرد ؟
لقب لوک خوش شانس و بردن به هر بدبختی معنیش چیه؟
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-17-2013, 02:44 PM   #85
Nadal.N1
Senior Member

آواتار Nadal.N1

پستها: 202
سپاس: 1,018
در 174 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nadal- Kvitova
پیش فرض سكوت

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
مگه من چیز بدی گفتم من گفتم این بازی ها خیلی تکراریه ، برنده هاشون هم مشخصه . بردیچ تا پایان عمر بازیش به اندرسون نمیبازه ، نادال هم هیچوقت به داوید فرر نمیبازه . شما مشکل داری دوست عزیز ، خود مخاطب بینی متوهمی هست بیماریت
آره جون ...
مشخصه منظورت چيه !
بيمار من نيستم،شمايي!
و بارها شخصيت و لحن صحبتت رو در تورنمنت هاي قبلي نشون دادي بيماري متوهم داري نه من.
شما منظورت يه چيز ديگه است از متنفر بودنت از نادال ميشه به شخصيتت پي برد.
توهين نكن به تنيسور ها تا توهين نشنوي با فدرريون و ناداليا هم كه هميشه دعوا داشتي و داري

ویرایش: به قوانین انجمن احترام بگذارید.

ویرایش توسط BABAK : 05-17-2013 در ساعت 08:56 PM
Nadal.N1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-17-2013, 03:12 PM   #86
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

ماریا شراپووا مدافع عنوان قهرمانی بخاطر بیماری ویروسی از تورنمنت رم انصراف داد و سارا ارانی بدونه اینکه راکت بدست بگیرد به سمی (4نفر) راه یافت.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2013, 03:47 PM   #87
john
Senior Member

آواتار john

پستها: 394
سپاس: 4,616
در 337 پست 2,042 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: F.V.I.R

نقل قول:
آره جون ...
مشخصه منظورت چيه !
بيمار من نيستم،شمايي!
بارها شخصيت و لحن صحبتت رو در تورنمنت هاي قبلي نشون دادي بيماري متوهم داري نه من.
شما منظورت يه چيز ديگه است از عقده اي و متنفر بودنت از نادال ميشه به شخصيتت پي برد.
توهين نكن به تنيسور ها تا توهين نشنوي با فدرريون و ناداليا هم كه هميشه دعوا داشتي و داري
دوست عزيز ايشون منظورشون اينه كه بازي هاي نادال-فرر ديگه تكراري شدن چون با برد رافا تموم ميشن. اين به اين معني نيست كه ايشون قصد توهين به رافا ر داشته باشن درسته طرفدار نواك هستن ولي اين دليل نميشه كه بخوان به بازيكناي ديگه توهين كنن شما اشتباه برداشت كرديد. در ضمن نميدونستم با خواندن چند خط از نظريات يه نفر ميشه پي به شخصيتشون برد جامعه شناس ها و كساني كه در اين كار سر رشته هم دارن به سختي ميتونن اين كار انجام بدن. ولي شما تنهايي تونستي افرين برا خودت ميتوني حدس بزني

ویرایش توسط BABAK : 05-17-2013 در ساعت 08:57 PM
john آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی john به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2013, 03:59 PM   #88
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
لقب لوک خوش شانس و بردن به هر بدبختی معنیش چیه؟
بعیده کسی از بچه ها باهات هم نظر باشه ، اینها بی احترامی حساب میشه ؟؟؟
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-17-2013, 04:15 PM   #89
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
آره جون ...
مشخصه منظورت چيه !
بيمار من نيستم،شمايي!
شمايي كه ميايي به ديميتروف ميگي ميمون و بارها شخصيت و لحن صحبتت رو در تورنمنت هاي قبلي نشون دادي بيماري متوهم داري نه من.
من وقتي كامنت ميذارم كه افرادي مثل شما دري وري ميگن.
شما منظورت يه چيز ديگه است از عقده اي و متنفر بودنت از نادال ميشه به شخصيتت پي برد.
درست نظر منو بخون ، بازی میــــــــــــان بردیچ - اندرسون و نادال-فرر خیلی چــــــــرت هست ، چون همیشه بردیچ و نادال ، پیروز این دو بازی هستند بدون شک ، 100% . درسته از نادال متنفرم اما اینجا چیزی نگفتم که هواداراش ناراحت بشن . فقط شما یکم گیراییتون پایینه نظر منو درست نمیخونید . و چون خود درگیری داری ، دوست داری کل کل کنی . اینقدر بگو شاید خوب شی عزیز . هرچه قدر دوست داری هم توهین کن . بابک جان بزار ایشون توهین کنه خالی شه ، خواهشن نظراتشو ادیت نکن
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-17-2013, 04:32 PM   #90
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima93 نمایش پست ها
ممد اين همه توضيح دادي (اگرچه قسمتي ازش رو قبول ندارم ) ولي درباره فورهند رافا چيزي نگفتي.جديدا تو هر گيم 1-2 تا ضربه بد از روي فورهندش ميزنه كه قبلا سابقه نداشت.يا از تور رد نميشه يا 2-3 متر ميره اوت.از نظر روحي هم مشخصه كه به اندازه گذشته ثبات نداره.mood swing زياد براش پيش مياد و همين اخرين چيزيه كه دوست داره جلو نواك اتفاق بيفته وگرنه عقب افتادن ميتونه براش خيلي گرون تموم بشه.روبروي نواك هم مثل بازي با گولبيس برا ريترن عقب ميره، البته نه به اندازه ديروز.ولي نواك بازيكني نيست كه ضربه دوم سوم تو رالي رو اوت كنه و اينجوري سرويسش رو نسبتا راحت تر هولد خواهد كرد.ي نكته جالبم كه الان تو امار ديدم اين بود كه تو هر 3 باخت رافا به نواك روي خاك، رافا كمتر از 40 درصد امتيازاي سرويس دوم رو گرفته.ضعيف بودن بكهند يا فورهند رافا اينجاست كه خيلي بهش ضربه ميزنه چون نواك ياد گرفته ريترن رو هجومي بزنه و اين تاكتيك رو خيلي خوب پياده ميكنه.
درباره فورهند قبول ندارم، به نظر من فورهند رافا داره به روزهای اوجش برمیگرده، ولی نظر شما هم محترمه برای من نیما جان.

نواک قطعا مثل گولبیس نمیتونه سرویس بزنه و سرعت Ground Stroke هاش به اندازه گولبیس نیست.
چیزیکه باعث میشه نوله رافا رو ببره به نظر من اول بازی دفاعی خوبه نواک و دوم بازی تهاجمیش. چرا تا قبل از ورسیون 2 نوله، رافا تو خاک حداقل به نوله نمی باخت؟ بازی تهاجمی نوله همیشه رافا رو اذیت میکرده ولی تو خاک نمیبرده.
چه چیزی به نوله اضافه شد؟ اضافه شدن قدرت دفاعی بالا.
بازی تهاجمی رافا عبارته از: چپ و راست کردن حریف اینقدر که طرف یا مجبور به دادن ارور بشه Forced Error یا دیگه حوصله نداشته باشه بدوئه یعنی رافا با Pace زیاد Winner نمیزنه، با بهم زدن Court Positioning حریف و به اصطلاح Opening up the Court کردن برای فورهندش سعی میکنه پوینت بگیره در فاز تهاجمی.
در مورد بازیش با نواک مشکل اینجاست از نظر من که اینقدر حرکت نوله تو زمین خوبه، اینقدر توپ در میاره که ما میبینم تو یه رالی رافا 10 بار چپ و راست میکنه ولی به علت فقدان Pace کافی نمیتونه ضربه تمام کننده بزنه، یا ارور میده یا یهو یه توپ کوتاه میزنه نوله میره تو فاز تهاجمی و بومب.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط BABAK نمایش پست ها

آمار واقعی یعنی چی ؟! Ace به حق وینر محسوب میشه. بعضیا بلد نیستن ایس بزنن، باید آمارو به دلخواه تفکیک کرد گرامی ؟! این بود خرد پیشگی ؟!

اون قسمت دوم هم فقط نظر شخصی شماست و هیچ ربطی به عمق و ارتفاع تنیس دیدن نداره.

من الخرد توفیق !!
گرامی جان، صد البته که سرویس هم خودش هنریه بر منکرش لعنت.
منظور من این بود، تعداد Ace نمایانگر مقدار Aggression شما رد طول یه مسابقه نیست، مثالش اندی رادیک بود، تو بازی 100 تا Ace هم بزنه، آیا اون Ace ها نشون میده که تو بازی تهاجمی بوده؟
من هم گفتم باید کم بشه تا معلوم شه در طول بازی هم تعداد وینرها چقدر بوده که از اون جا تا حدودی بشه فهمید کی چقدر حمله کرده، تا حدودی البته.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
تنیس - رم - جوکوویچ - نادال - فدرر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)