بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

31 خرداد - 13 تیر - لندن، انگلیس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-28-2010, 08:48 AM   #441
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

با سلام
دوستانی که از Sharing و یا Card استفاده نمی کنند , اگر دوباره Al Jazeera Sport برنامشو عوض نکنه از امروز می تونند بازیها رو به طور مستقیم ببینند:
بطولة ويمبلدون للماسترز للتنس - إستوديو مباشر 2 11:30 GMT
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 08:54 AM   #442
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
با سلام
دوستانی که از Sharing و یا Card استفاده نمی کنند , اگر دوباره Al Jazeera Sport برنامشو عوض نکنه از امروز می تونند بازیها رو به طور مستقیم ببینند:
بطولة ويمبلدون للماسترز للتنس - إستوديو مباشر 2 11:30 GMT
فرید جان با این بازی هایی که دیدی بخت اول و دوم قهرمانی رو چه کسایی میدونی؟
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 08:59 AM   #443
Farid
Forum Expert

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger-federer1 نمایش پست ها
فرید جان با این بازی هایی که دیدی بخت اول و دوم قهرمانی رو چه کسایی میدونی؟
دوست عزیز من هیچ بازی ای تا به حال ندیدم , چون روی Ntv Spor هم پارازیت دارم و از Sharing و یا Card هم استفاده نمی کنم.
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 09:01 AM   #444
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
دوست عزیز من هیچ بازی ای تا به حال ندیدم , چون روی Ntv Spor هم پارازیت دارم و از Sharing و یا Card هم استفاده نمی کنم.
حیف شد؛ایشالله بازی های آینده رو مشاهده کنید
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 10:57 AM   #445
Reza23
Rafa's Fan

آواتار Reza23

پستها: 618
سپاس: 3,318
در 604 پست 4,137 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ahoora نمایش پست ها
دقيقا حرف دل منو زدي. منم خيلي دوست دارم ماريا بعد 2 سال گرند اسلم ببره.اما امادگي ماريا در حد قهرماني نيست.بعدش بايد كيم قهرمان بشه. اما از هنين خوشم نمياد.ولي هركي مي خواد بشه به جز اين ميمون ها اين با اين قيافه هاي ضايشون. اين ويليامز ها خيلي ادعاشون مي شه
توهین به تنیسورها و قهرمانان ممنوعه!
Reza23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Reza23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 10:59 AM   #446
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط jiji-federer نمایش پست ها
ان شاءالله ویلیامزا قهرمان بشن خیلیا هم بسوزن ؟
حسوووووووووووووووووووووود آخه چی کارشون داری؟!
چون ازشون متنفرم
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 06-28-2010, 12:21 PM   #447
Farid
Forum Expert

فرید جان من یه ذره میخوام با شما در سبک بندی ها مخالفت کنم.
مخالفت کن
هر چند کلا به نظرم اینجور کلی تقسیم بندی کردن، زیاد درست نیست، چون بازی به بازی و ست به ست شرایط فرق میکنه
هنگامی که گفته می شود فلان بازیکن فلان سبک را اجرا می کند این بدین معنی نیست که وی در تمامی دقائق بازی به اجرای ان سبک می پردازه بلکه منظور اینست که در اکثر دقائق بازی به اجرای ان سبک می پردازه و کلا با بازی به ان شیوه راحتتر است.
مثال بزنم، بازی رادیک و رافا در مایمی همین امسال، رادیک ست اول و تا اوسط ست دوم، همون استایل Passive هوشمندانه خودش رو اجرا میکرد، بعد کاملا عوض شد، سرو و والی کرد بعضا، به روی تور هجوم اورد بسیار فلت تر بازی کرد، سرویس های دوم رافا رو آنرایز و بسیار اگرسیو جواب داد و ...، یا همین بازی اخیرش با لیودرا تو همین ویمبلدون، تقریبا شرایط مشابهی بود، یه تغییر کلی تو استایلش داد، ا
در بازی ای که شما مثال زدید , همواره من گفتم که رالی کردن از عقب زمین با Nadal یعنی خود کشی و ان روز Roddick در اواسط Set دوم فهمید که با رالی کردن با Nadal و اجرای سبک Passive خود راه به جائی نمی برد و استیل بازی خود را تغییر داد ( این رو هم بگم که Roddick اصلا Volleyer خوبی نیست ولی ان روز Volley هاش خوب بود و از این که زانوی Nadal هم اگر درست یادم باشه مشکل داشت هم نباید بگذریم ) اما این سبکی نیست که وی با ان راحت باشد و در واقع اکثر مواقع همان سبکی را بازی می کند که با ان راحت است , Roddick را می توان اینگونه توصیف کرد:
Big Servers who plays passively
Just like Monfils
and
Hanescu - Gicquel - Odesnik - Reynolds - Anderson - Kim - Acasuso - Tipsarevic
and many more
ما اگه بخوایم کلی بگیم، استایل بازی رافا کاملا متفاوت با موریه، چه جوری میشه عنوان Defensive Counter Puncher رو به جفتشون داد؟ آیا واقعا یه سبک بازی میکنن؟
به هیچ وجه متفادت نیست و هر دو Solid Baseliners هستند و سبک بازیشون هم Defensive Counter Punchers ه
تفاوتشون در اینهاست
Murray یک Big Server ه اما Nadal نه
Murray بال قویترش بکهندشه اما Nadal بال قویترش فرهندشه
Murray بیشتر Flat بازی می کند اما Nadal بیشتر با Top Spin بازی می کند
Favourite Shot ه Nadal در واقع Inside Out Forehand شه و Favourite Shot ه Murray در واقع Backhand down the line شه
و خیلی چیزهای دیگر اینها تفاوتهای مهارتهای ایندو بازیکنه اما سبک بازی هر دو شون یکیه
من اصلا مشکلی با لفظ Defensive ندارم
چرا مشکل دارید , شما هر وقت این کلمه رو درباره Nadal می شنوید انگار به تنیسور محبوبتون توهین شده.
به نظر من بهترین عنوانی که میتونه بازی رافا رو توصیف کنه همون چیزیه که Jeff Cooper تو سایت tennis.about.com گفته:
Power and heavy topspin baseliner
این نظر شما و Cooper ه و محترمه اما این سبک بازی نیست این توصیفیست از دید Cooper همانطوریکه من Roddick را در بالا اینگونه توصیف کردم:
Big Servers who plays passively
در مورد گفته Federer هم باید بگم:
بحث سر این نیست که Nadal می تواند حمله ای بازی کند یا نه , همانطور که Federer دفاع فوق العاده خوبی دارد , بحث سر اینست که ایا:

Nadal راحتتر است تا:
1- دفاع کند و از سرعت ایجاد شده توسط حریفان بر روی توپ برای Counter Punch کردن استفاده کند و به Rhythm احتیاج دارد
یا
2- بازی را دیکته کند
اگر اولی درست باشد بنابراین می توان سبک بازی وی را Defensive Counter Punchers دانست و اگر دومی درست باشد گفته شما صحیح است.

10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 01:47 PM   #448
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger-federer1 نمایش پست ها
نه نه نه!!!توهین به خواهران ویلیامز!این کارت خوب نبود دوست من..اونها هم افتخارت زیادی دارن که بدست اوردنش آسون نیست؛حالا چی کار قیافه این بیچاره ها داری؟من خودم دوست دارم کلایسترز یا شاراپواا ویمبی رو ببرن ولی اینم درست نیست که به نامبر1،2جهان توهین کنید!!!اونا خیلی زحمت کشیدند که به اینجا رسیدند؛الان چند ساله این فرم خودشون و نگه داشتند که این تو تنیس زنان کم پیدا میشه
درود، کاملا باهات موافقم، تنها تنیسوری که سرش به تنش مییرزه سریناس آخه تو عصر حاضر کی ثبات اونو داشته، تو این یکی دو سال دیدید که چقد تاپ تن زنا تغییر کرده! ولی همیشه سرینا اون بالا جا خوش کرده بوده، به جز رولند که اونم یه بار برده، تو همه ی زمینا شاخ بوده، ثباتش رو چمن خیلی شبیه راجره! ، سرویس خوب میزنه، اگرسیوه، اکثر توپاشو به گوشه ها میزنه، نمیگم که بازیکنای دیگه نمیزنن، ولی تو حد اون بلد نیستن، با اینکه وزنش بالاس دوندگیش خیلی خوبه! با خواهرش بالای 40 میلیون پرایز مانی دارن!
این به خاطر دموکراسی حاکم بر آمریکاس که هر کی! هرکی که استعدادش رو داشته باشه فارغ از رنگ و روش ، قدش و وزنش و حالا چقد تناسب اندم داشته باشه و... میتونه به اوج افتخار و موفقیت برسه! کسی تو آمریکا نمیگه: هی لبرون! تو که سیاهی ولی چرا پردرآمد ترین بازیکن دنیایی و اینقد معروف و محبوبی
درود به روان آبراهام لینکلن که بساط هرچی برده و برده داری رو برداشت
متاسفانه عمرا چنین فرهنگی تو ایران جا بیفته!
منم دوس نداشتم ماریا و سرینا بهم بخورن، ولی قرعس دیگه! حالا اگه ماریا شایستگیش رو داره سرینا رو بزنه، فک نمیکنم چنین اتفاقی بیفته و سرینا، مثل دو سال اخیر یه پای فیناله!
حالا اگه خواهرش تونس بیاد بالا که چه بهتر، مثل پارسال ویمبی رو قوروق میکنن
خلاصه بگم که سرینا سطح بازیش یه سر گردن از بقیه بالاتره!
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 01:51 PM   #449
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

سلام. بچه ها من تا اینجا هیچ بازی رو ندیدم. بازی ها رو از چه کانالی می بینید. در ضمن من از شیرینگ هم استفاده می کنم.
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 01:54 PM   #450
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

ولی اینو فراموش نکنین که انگلیسی ها بخصوص مسئولین برگزاری مسابقات شدیداً از خواهران ولیلیامز متنفرن. و بدشون نمیاد امسال جام به کس دیگه ای برسه.
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
چمن، ویمبلدون، گرنداسلم، 2010، راجر فدرر، مدافع قهرمانی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)