بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2017 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

27 دی - 10 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-28-2017, 09:59 PM   #301
darksider
Member

آواتار darksider

پستها: 51
سپاس: 14
در 46 پست 176 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط i.emad1990 نمایش پست ها
من احتیاج به تحقیق ندارم دوست عزیز خودم از ۲۰۰۸مسابقاتو میبینم قبلشم پیگیر بودم اما ماهواره نداشتم ضمنا به کوری چشم حسودا فردا اولین تنیسوری میشیم که از هر گرند لااقل۲تا داریم مثل بعضیا نیستیم تو سال۲۰۰۹رقیب اصلیمون مصدوم بشه تا بتونیم رولندگروسو بگیریم و۴گرندو داشته باشیم ما باقدرت تو ویمبلدون ۲۰۰۸رقیب اصلیو بردیم حتی۲۰۰۷هم میتونستیم هر کاری بکنین فردا اسطورتون له میشه
تمام حرف هاتون از روی حب و بغض داره زده میشه انگار که مثلا چیزی به شما میرسه اگه نادال ببره یا برعکسش
289 ام همینجوری شروع کرد الان انداختنش بیرون اول کری خونی بود کمکم تبدیل به توهین و مسخره بازی شد
من هنوزم میگم فدرر با فرم الانش از فرم الان رافا بهتره شاید خیلی دونده بازی نکنه اما با مغزش بازی میکنه نه مثل بعضیا منظورم رافا نیست
darksider آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی darksider به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-28-2017, 10:00 PM   #302
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

پستها: 592
سپاس: 2,794
در 585 پست 3,988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: بزرگترین و پر افتخار ترین تنیسور تاریخ *Roger federer*
پیش فرض پاسخ : گفتگو تبادل نظر و تحلیل پیرامون Australian Open 2017 نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس

نقل قول:
با احترام خدمت طرفدارای راجر کبیر اما جنازه نادال به راجر بخوره بازم جنازه نادال برنده میشه اگه جکوویچ نبود الان لااقل رافا ۲۲تا گرند داشت ولی هنوز یادم نمیره ویمبلدون۲۰۰۹که با اینکه حق رادیک بود راجر با خوش شانسی برد هنوز اون فینال گریهام میکنه حتی اخر بازی هوادارای راجرم رادیک رادیک میگفتن ضمنا طرفدارای راجر اینقدر سرعت سرویس بالای راجرو به رخ نکش فرست سرویسای فلت رادیکو یادتون بیارین دیگه از سرعت سرو چیزی نمیگین
با احترام بهتون بگم که کاملا مشخصه شما هیچ چیز از تنیس نمیدونی ... هر کسی که ۵ تا بازی از بازی های فدرر رو دیده باشه میدونه که فدرر پر سرعت سرویس نمیزنه دقیق در جای مناسب میزنه تا اینکه بخواد پر سرعت بزنه ... یه جوری حرف میزنی که انگار فدرر تا حالا نادالو نبرده البته شما که چیزی از تنیس نمیدونی
pourya RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-28-2017, 10:16 PM   #303
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : گفتگو تبادل نظر و تحلیل پیرامون Australian Open 2017 نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس

نقل قول:
با احترام خدمت طرفدارای راجر کبیر اما جنازه نادال به راجر بخوره بازم جنازه نادال برنده میشه اگه جکوویچ نبود الان لااقل رافا ۲۲تا گرند داشت ولی هنوز یادم نمیره ویمبلدون۲۰۰۹که با اینکه حق رادیک بود راجر با خوش شانسی برد هنوز اون فینال گریهام میکنه حتی اخر بازی هوادارای راجرم رادیک رادیک میگفتن ضمنا طرفدارای راجر اینقدر سرعت سرویس بالای راجرو به رخ نکش فرست سرویسای فلت رادیکو یادتون بیارین دیگه از سرعت سرو چیزی نمیگین

فدرر هم یو اس اپن 2009 رو میتونست ببره ولی دو تایبرک رو به دلپو باخت این اما و اگرها توی تنیس زیاده

یه مسئله دیگه اینکه عمادجان تحقیق کردن چیز بدی نیست که ناراحت میشی سال 2011 رافا 2 فینال گرند رو به جوکوویچ باخت مثل سال 2015 که راجر 2فینال گرند رو به جوکو باخت

یه سوال چجوری حساب کردی اگه نواک نبود رافا 22 گرنداسلم داشت میشه اون گرندها رو نام ببری

ویرایش توسط sina1993 : 01-28-2017 در ساعت 10:25 PM
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-28-2017, 10:35 PM   #304
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

نقل قول:
من احتیاج به تحقیق ندارم دوست عزیز خودم از ۲۰۰۸مسابقاتو میبینم قبلشم پیگیر بودم اما ماهواره نداشتم ضمنا به کوری چشم حسودا فردا اولین تنیسوری میشیم که از هر گرند لااقل۲تا داریم مثل بعضیا نیستیم تو سال۲۰۰۹رقیب اصلیمون مصدوم بشه تا بتونیم رولندگروسو بگیریم و۴گرندو داشته باشیم ما باقدرت تو ویمبلدون ۲۰۰۸رقیب اصلیو بردیم حتی۲۰۰۷هم میتونستیم هر کاری بکنین فردا اسطورتون له میشه
دوست عزيز نپيچون گفتين جوكو نبود الان رافا ٢٤ گرند داشت رافا تو گرنداسلما كلا ٤ تا به نواك باخته ٣ تاش فينال بوده يكيش ١/٤ همه اينارم ميگرفت ميشد ١٨تا ولي اگه نواك نبود الان راجر بالاي ٢٣ تا گرند داشت الكي شهرو شلوغ نكن رافا اسطوره تنيسه لياقتش هم داشته من فقط خواستم برات روشن كنم وضعيتو رو هوا حرف نزنيد فردا هم رافا برد نوش جونش

ویرایش توسط Dariush.roger : 01-28-2017 در ساعت 10:43 PM
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-28-2017, 10:48 PM   #305
i.emad1990
Senior Member

پستها: 146
سپاس: 5
در 44 پست 93 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Behtarine tarikh bodan be seta grand bishtaro number vani nist recordaye matador inghad ziadan ke beshe azash be onvane behtarin yad kard

قربون قدتون اینکه ۲۳تا میگرفت اغراق بود اما شاید چیزی ازتنیس به انداز اساتیدی چون شما ندونم اما شما از سرعت سروهای راجر گفتین نه چیز دیگه وگرنه همه میدونن سرو راجر بهترینه بردای فدرر جلو نادال به زور بود رولند ۲۰۰۸یادتونه ست دوم بیگل شدین
i.emad1990 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-28-2017, 10:51 PM   #306
i.emad1990
Senior Member

بازیکن (های) مورد علاقه: Behtarine tarikh bodan be seta grand bishtaro number vani nist recordaye matador inghad ziadan ke beshe azash be onvane behtarin yad kard

ضممنا هیچکس منکر اسطوره بودن راجر نیست مشکل من اینه شما منکر اینین راجر جلوی رافا از سال ۲۰۰۷به بعد واقعا حرفی برا گفتن نداشت سال۲۰۰۹اگه رافا مصدوم نمیشد اسطورتون حتی۴گرند اسلمه هم نبود
قدیمی 01-28-2017, 10:58 PM   #307
i.emad1990
Senior Member

در جواب اون دوستمم بایدبگم من فحشمم بدن فحاشی نمیکنم فقط دوسدارم کل کل کردنم تند باشه اینو دوس دارم نیومدم اینجا رسمی با کت شلوارو پاپیون پشت تریبون کل کل کنم
قدیمی 01-28-2017, 11:03 PM   #308
i.emad1990
Senior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
تمام حرف هاتون از روی حب و بغض داره زده میشه انگار که مثلا چیزی به شما میرسه اگه نادال ببره یا برعکسش
289 ام همینجوری شروع کرد الان انداختنش بیرون اول کری خونی بود کمکم تبدیل به توهین و مسخره بازی شد
من هنوزم میگم فدرر با فرم الانش از فرم الان رافا بهتره شاید خیلی دونده بازی نکنه اما با مغزش بازی میکنه نه مثل بعضیا منظورم رافا نیست
اره اگه ببره۵۰٪ جایزشو به من میده. نه دوست من اما لذتی میبرم که با هیچی عوضش نمیکنم
قدیمی 01-28-2017, 11:21 PM   #309
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

پستها: 592
سپاس: 2,794
در 585 پست 3,988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: بزرگترین و پر افتخار ترین تنیسور تاریخ *Roger federer*

نقل قول:
قربون قدتون اینکه ۲۳تا میگرفت اغراق بود اما شاید چیزی ازتنیس به انداز اساتیدی چون شما ندونم اما شما از سرعت سروهای راجر گفتین نه چیز دیگه وگرنه همه میدونن سرو راجر بهترینه بردای فدرر جلو نادال به زور بود رولند ۲۰۰۸یادتونه ست دوم بیگل شدین
از بیگل چیزی نگو که خندمون میگیره رو هارد و خاک و چمن فدرر نادالو بیگل کرده ....
pourya RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-28-2017, 11:42 PM   #310
i.emad1990
Senior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
نقل قول:
نوشته اصلی توسط pourya RF نمایش پست ها
از بیگل چیزی نگو که خندمون میگیره رو هارد و خاک و چمن فدرر نادالو بیگل کرده ....
همش دنبال جزییاته حرف منین که بر علیه خودم استفاده کنین من کی گفتم راجر بیگل نکرده نادالونادال خودش استاد بیگل شدنه منظور من کلیه از سال۲۰۰۸چند بار نادال باخته به فدرر
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)