بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

2-15 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان ویمبلدون 2014؟
راجر فدرر 91 62.33%
رافائل نادال 36 24.66%
اندی ماری 4 2.74%
نواک جوکویچ 15 10.27%
سایر بازیکنان 0 0%
رأی دهندگان: 146. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-07-2014, 01:42 AM   #491
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرنداسلم سال 2014 ؛ ویمبلدون

نقل قول:
نوشته اصلی توسط 289 نمایش پست ها
بنظرم توجیه پذیره
اعتماد بنفس و باوری که امروز نواک داشت که میتونه راجر را روی چمن ببره در رولند مقابل رافا نداشت
اما بنظرم اگر روال طبیعی باشه نواک برای رولند 2015 شانس کمی نداره.بالاخره روزی تک شکست نادال در رولند 2 میشه و این 2 میتونه در رولند 2015 مقابل نوله باشه
با حرفتون موافقم مخصوصا قسمت اخرش

ولی منظور من این بود بعضی از دوستان میخوان بگن جوکوویچ همیشه بهترین بازیشو مقابل نادال انجام میده و در برابر فدرر پر اشتباهه منظورشون اینه که اگه جوکوویچ ببره نتیجه اینه که فدرر ضعیفه و اگر هم فدرر ببره کار خاصی نکرده و جوکوویچ بد بازی کرده!!!
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 01:43 AM   #492
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

تبریک به طرفداران نوواک
خب راجـر باخت در روزی که میتونست ببره !
من اصلا راضی نیستم ، باید صادق باشیم راجـر در طول تورنمنت هم بدون برنامه تمام بازیاشو پشت سر گذاشت ، درسته بردیم ولی کیا رو بردیم ؟ رائونیچ ؟ روبردو ؟ لورنزی ؟ مولر ؟ جیرالدو ؟!! تنها تنیسور محکمی رو که بردیم استن بود که اونم مصدوم و خسته بود ، با این حال یه ستم ازمون گرفت .
از اول تورنمنت راجر بدون برنامه بازی کرد ، اگر یه بازیکن محکم و یه چمن باز بهمون میخورد قطعا تا فینال نمیرسیدیم .
سن ، بهونست ! امروز به 32 سالگی نباختیم ، ما مسیر راحتی رو تا فینال داشتیم ، قطعا در طول مسیر هم مشکلی برامون پیش نیومد ، مصدومیت هم نداشتیم . در ست آخر بازی نوله حتی از راجـر هم خسته تر به نظر میرسید پس خواهشا خودتو با سن گول نزنید و باخت رو توجیه نکنید ، درسته 32 سال برای فینال ویمبی کم نیست ولی راجـر میتونست با همین سن خیلی از اینم بهتر باشه . این حداکثر توان راجـر در 32 سالگی نبود !
امروز همون مشکل بازی های قبل رو داشتیم ، برنامه ای واسه تخریب نوواک وجود نداشت ! ولی فرقش با بازی های قبل در این بود اونا حریفای دست و پا بسته ای بودن ولی نوواک اینجوری نبود .
تا اواسط ست دوم 11 تا پسینگ شات از نوواک خوردیم ! میدونید این یعنی چی ؟ این روی چمن برای کسی مثل راجـر یعنی فاجعه . جالبش این بود 2 3 تا پسینگ شات کپی به هم در دو سه گیم متوالی خوردیم ! اینا همش نشون از بی برنامه بودن راجـر داره که بازی نوواک رو انالیز نکرده بود و نمیتونست ضرباتش رو بخونه .
به هر حال هرچی بود تمام شد ، ورزشه دیگه ، باختیم . من واسه باخت ناراحت نشدم ولی اون لحظه ای که اشک راجـر ریخت دلم کباب شد
با توجه به این فیلد طلایی و عدم حضور یک بازیکن تاپ در چمن من عقیدم بر اینه راجـر سال بعد هم شانس داره تا ویمبی رو فتح کنه . واقعا میتونه اگر یه برنامه درست واسه کُل تورنمنت بریزه .
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 06:33 AM   #493
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

اتفاقا کسی که فکر میکنه همه باید طرفدار فدرر باشن و دوستش داشته باشن روانی هستش
واسه بعضی از همین طرفدارای فدرر هست که اینجوری مخالف فدرر هستم
اونقدر که از ضایع شدن اونا خوشحال میشم اطز باخت فدرر خوشحال نمیشم
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-07-2014, 07:31 AM   #494
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

http://www.atpworldtour.com/News/Ten...c-Federer.aspx
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 08:14 AM   #495
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

بازی بسیار جذاب و با کیفیتی بود. تبریک میگم به هوداران نواک .
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 08:32 AM   #496
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

بازی زیبایی بود و خب به نظر من هم با اینکه هر دو خوب بازی کردند نوله کمی شایسته تر بود. من هم هر چه از بازی میگذشت و تلاش بیشتر فدرر و روحیه جنگندگیش رو میدیدم بیشتر طرفدار اون شدم تا نوله به خصوص در ست اخر. اون صحنه نگاه راجر به دخترهاش که نمیدونم به جورایی توام با شرم بود، مثل یه پدری که نتونسته اون چیزی که بچه اش میخواد رو براش بخره، واقعا احساسات ادم رو تحت تاثیر قرار داد. خیلی خوشحالم که در عصر این تنیس بازان بزرگ تنیس رو دنبال میکنم. زنده باد راجر فدرر کبیر که هم چنان با حضورش جذابیت مسابقات رو حفظ کرده.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
29 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 08:49 AM   #497
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

اول از همه تبریک به طرفدارای نواک...بعدشم یه خسته نباشید جانانه به راجر....واقعا تو ست چهارم اون جوری بازی کردن و نتیجه رو برگردوندن کار هر کسی نبود ولی خوب در مجموع نواک کمی بهتر بود.راجر اگه میخاست برنده باشه باید تای برک ست سومو هر جور میشد میبرد ولی خوب نواک بهتر و با تمرکزتر کار کرد...ورزش همینه دیگه اشتباه کمتر برنامه و تاکتیک بهتر قهرمان رو مشخص میکنه...
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 08:49 AM   #498
aretobe7
Member

آواتار aretobe7

پستها: 98
سپاس: 558
در 98 پست 940 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/ MansourBahrami/Stan/Masha /Tommy Hass/Pete Sampras/Anna Ivanovic / Vicka Azarenka

واقعا افتخار می کنم که طرفدار تنیسوری مثل راجرم
من که از جانب فدرر بازی رو تماشا می کردم هم , ست چهارم بازی رو تموم شده می دونستم البته با دیدگاهی که نسبت به جنگندگی راجر از بازی های قبل تو ذهنم بود( مثلا اگه رافا یه ور قضیه بود این احتمال رو میدادم که بازی برگرده اما راجر نه) فکر می کردم دیگه ول می کنه بازی رو اما اون اینکارو نکرد. همین که انگیزه لازم برای جنگیدن تا این حد رو که بازی 5-3 عقب باشه و Championship point هم برای نواک داشته باشه 7-5 ببره با این همه افتخار و تو این سن نشون میده که پتانسیل اینکه گرند اسلم بگیره بازم به خصوص ویمبلدون سال دیگه رو داره حتی من به US Open امسال هم امیدوارم که خوب بازی کنه. به نظر من فدرر خوب بود. وقتی رکورد های گرنداسلم سال گذشته رو مرور می کردمن روی تلویزیون از او وضعیت که سال پیش داشت به نظر من توی ویمبلدون خودشو بالا کشید و اعتماد به نفسی که از دست داده بود رو بدست آورد. برای من داخل بازی مهمه که Unforced Er کم داشته باشه تمرکز داشته باشده که داشت و این نشون میده که می تونه هنوز گرند اسلم بگیره.
من که راضیم به نظر من خودشم خارج از بحث احساسی از خودش راضی به نظر می رسید.
aretobe7 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aretobe7 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 10:17 AM   #499
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura نمایش پست ها
تبریک به طرفداران نوواک
خب راجـر باخت در روزی که میتونست ببره !
من اصلا راضی نیستم ، باید صادق باشیم راجـر در طول تورنمنت هم بدون برنامه تمام بازیاشو پشت سر گذاشت ، درسته بردیم ولی کیا رو بردیم ؟ رائونیچ ؟ روبردو ؟ لورنزی ؟ مولر ؟ جیرالدو ؟!! تنها تنیسور محکمی رو که بردیم استن بود که اونم مصدوم و خسته بود ، با این حال یه ستم ازمون گرفت .
از اول تورنمنت راجر بدون برنامه بازی کرد ، اگر یه بازیکن محکم و یه چمن باز بهمون میخورد قطعا تا فینال نمیرسیدیم .
سن ، بهونست ! امروز به 32 سالگی نباختیم ، ما مسیر راحتی رو تا فینال داشتیم ، قطعا در طول مسیر هم مشکلی برامون پیش نیومد ، مصدومیت هم نداشتیم . در ست آخر بازی نوله حتی از راجـر هم خسته تر به نظر میرسید پس خواهشا خودتو با سن گول نزنید و باخت رو توجیه نکنید ، درسته 32 سال برای فینال ویمبی کم نیست ولی راجـر میتونست با همین سن خیلی از اینم بهتر باشه . این حداکثر توان راجـر در 32 سالگی نبود !
امروز همون مشکل بازی های قبل رو داشتیم ، برنامه ای واسه تخریب نوواک وجود نداشت ! ولی فرقش با بازی های قبل در این بود اونا حریفای دست و پا بسته ای بودن ولی نوواک اینجوری نبود .
تا اواسط ست دوم 11 تا پسینگ شات از نوواک خوردیم ! میدونید این یعنی چی ؟ این روی چمن برای کسی مثل راجـر یعنی فاجعه . جالبش این بود 2 3 تا پسینگ شات کپی به هم در دو سه گیم متوالی خوردیم ! اینا همش نشون از بی برنامه بودن راجـر داره که بازی نوواک رو انالیز نکرده بود و نمیتونست ضرباتش رو بخونه .
به هر حال هرچی بود تمام شد ، ورزشه دیگه ، باختیم . من واسه باخت ناراحت نشدم ولی اون لحظه ای که اشک راجـر ریخت دلم کباب شد
با توجه به این فیلد طلایی و عدم حضور یک بازیکن تاپ در چمن من عقیدم بر اینه راجـر سال بعد هم شانس داره تا ویمبی رو فتح کنه . واقعا میتونه اگر یه برنامه درست واسه کُل تورنمنت بریزه .
هم موافقم با این گفته ها هم مخالف...اگر این طوری بگیم که این صد در صد توانایی «فنی» راجر در 32 سالگی نبود، بله من می تونم تا حد زیادی این جمله رو قبول کنم...موردی که مثال زدی در مورد پسینگ شات کاملا درست و به حق بود...این یک «مشکل فنی» بود که نباید هم رخ می داد...حق با تو هست...

اما در مورد اینکه بگی راجر می تونست عملکرد «فیزیکی» بهتری در این بازی داشته باشه با توجه به سنش، نه به هیچ عنوان فکر نمی کنم درست باشه...نواک تو ست 5 خسته تر بود؟...بر چه اساسی می گی این حرف رو؟...نواک، اسطوره ی فعالیت های فیزیکی در ست 5 بازی با «راجر» خسته تر بود؟...اصلا نمی تونم قبول کنم همچنین جمله ای رو...اگه بر مبنای مدیکال و این ور اون ور شدنش و 4 تا افتادنش می گی که خب اینا عادته نواک هست و کاملا برنامه ریزی شده...من معتقدم در این سن، چنین نمایش فیزیکی از فدرر نه تنها کمتر از ظرفیت هاش نبود، بلکه فراتر از ظرفیت های بدنیش محسوب می شد...شما ست چهار 5-2 عقب باشی، بازی رو برگردونی و ست 5 هم اون طوری نزدیک بازی کنی تو 33 سالگی جلو نواک، قطعا فراتر از ظرفیت های فیزیکیت کار کردی...

در مورد حریف ها هم یه کم بی انصافی می کنی...همین چیلیچ اگه این ور می بود با دیمیتروف و راجر 3-0 می زد همین حرف ها رو هم می زدی که حریفای راجر آسون بودن...استن مصدوم و خسته بود؟ این که نمی شه که پس منم می گم چیلیچ ست پنج خسته بود!! استن روز قبلش مثل پلنگ جلو لوپز بازی می کرد...در مورد رائونیچ هم بی انصافی هست اگه بخوایم بگیم آسون بود و اینا...راجر «درست» بازی کرد که آسون شد...این راجر بود که هنرمندانه بازی رو درآورد، آسون که نبود...فرم رائونیچ در چند وقت اخیر به خوبی نشون می ده که چه قدر پیشرفت کرده...متاسفانه این قاطعیت راجر در دورهای قبلی باعث شده همه فکر کنن حریفاش «آسون» بودن...استن و رائونیچ در حالت عادی کمتر از چیلیچ و دیمیتروف نیستن...ولی خب چون نوله با چیلیچ 5 سته کرده و راجر 3-0 زده رائونیچ رو، می گیم این قوی و این ضعیف بوده...نتیجه که معیار «دقیقی» از ضعیف و قوی بودن نمی شه هیچ وقت...

ولی در مورد «مشکلات فنی» کاملا درست و به جا گفتی...حالا منم نظرم و می گم درمورد شرایط فنی بازی...مرسی اهورا...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-07-2014, 11:06 AM   #500
djoker
Member

پستها: 45
سپاس: 16
در 37 پست 96 بار سپاسگزاری شده

واقعا که اعضای اینجا چقد راحت راجع به این که یکی از عمد خودشو به مصدومیت زده یا نه اظهار نظر می کنن.
ازخدا بترسین.
djoker آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی djoker به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
گرنداسلم - ویمبلدون - چمن

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)