بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

9-22 شهریور - نیویورک، ایالات متحده

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-10-2015, 07:29 PM   #221
s.wawrinka
Banned Users

پستها: 30
سپاس: 0
در 23 پست 36 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

بازاین پیش بینی کرد یعنی خداوکیلی خود نوله بیاد تحلیل های تو رو بخونه با راکت تنیس میزنه پس کلت خخخخهه
s.wawrinka آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما s.wawrinka به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-10-2015, 07:32 PM   #222
s.wawrinka
Banned Users

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

یعنی این JFK حال به هم زنی ترین هوادار جوکوویج که تو عمرم دیدم اخه بیچاره جوکوویج ببره چی به تو میرسه خخخخ خوش باش
قدیمی 09-10-2015, 08:02 PM   #223
ali mohsenian
Member

پستها: 41
سپاس: 283
در 36 پست 102 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Djokernole_ cilic_dima_delpo

با سلام
جناب اقای مهدی ناجی عزیز شما اشاره کردید که نواک پارسال به خاطر گرمای هوا به نیشی باخت ولی اگر بازی رو میدیدید متوجه میشدید که عامل اصلی باخت جوکو وزش شدید باد بودیعنی توپی که قشنگ دو متر با خط کناری فاصله داشت رو باد میورد داخل زمین
و شما اشاره به برگزاری بازی در ساعت 2 کردید و گفتید به علت گرما نواک عین سینسی به راجر میبازه ولی دلیل باخت نواک در سینسی شرجی بودن بالای هوا و اسیب دیدگی آرنج دستش بود اگر قرار بود گرمای هوا ملاک باشه نواک تا حالا یک بار هم قهرمان استرالیا نمیشد
بعدش راجر اثبات کرده توی گرمای نیویورک افت خوبی میکنه و راند3 در برابر کولشرایبر سرویس بد زد و بازی پرخطایی داشت و دو بار هم به صفر بریک شد کسی که توی سینسی یک بار هم بریک نشده بود پس لطفا گرمای نیویورک رو با سینسی مقایسه نکنید
اگر ساعت 2 برگزار بشه چه بهتر همه ما راحت تر میبینیم هم راجر نسبت به نواک افت بیشتری داره باتشکر
ali mohsenian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ali mohsenian به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2015, 09:23 PM   #224
RF17
Junior Member

پستها: 13
سپاس: 30
در 11 پست 39 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
طرف سه روزه عضو شده بعد 289 پارسال را میشناسه!!
به این میگن سوتی با چه نوابغی طرفیم

تو کی هستی؟ سوئیس اکسپرس!؟
مطمئنم استن نیستی شاید خود راجی!؟ استن بزن بپوکونش
مگه خودت چن وقته عضو شدی که میشناسیش؟؟؟
RF17 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-10-2015, 10:03 PM   #225
s.wawrinka
Banned Users

این دوست عزیز JFK همون 289 سابقه من خیلی تو این تاپیک بودم ولی اهل نظر دادن نبودم برا همبن تازه عضو شدم
قدیمی 09-11-2015, 01:06 AM   #226
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

کوارتر هم تموم شد و وارد نیمه نهایی شدیم اوج حساسیت در اخرین گرند سال.

از بازی نواک شروع میکنم نواک کل بازیاشو در تورنمنتا تا اونجا که من دقت کردم خیلی به ابو اتیش نمیزن و بخوبی با مدیریت کردن در اکثر مواقع تونسته با تسلط بر خودش پیروز بشه و تا مراحل پایانی بالا بیاد بازی با لوپز و بازیهای قبلی نواک هم بنظرم بازی متوسطی انجام داد دوستان میگن نواک افت داشته قبول دارم افت کوچیکی داشته اما قطعا در سمی و ادامه بهتر خواهد شد خصوصا در فینال.نواک بهمین راحتی این گرند رو از دست نمیده برای بردن نواک نیاز به بازی در سطح فینال رولند یا سینسی هستش.
چیلیچ هم با قرعه خوبی که خورد تونست برای دومین سال پیاپی تا سمی بیاد وگرنه حذف میشد بازیهای متعدد و رسیدن به سمی شاید باعث بشه ریتمشو بدست بیاره و نواکو اذیت کنه اما بعید میدونم چیلیچ توان شکست نواک رو داشته باشه هر چند تنیس نشون داده خیلی ذهنی ، روحی ، روانی و تا زمان شروع بازی نمیشه رو بازی حساب کرد.
استن برخلاف انتظار اکثریت براحتی اندرسون برد بازی خوبی بود برای استن از بازیای قبلش بهتر بود اما استن اصلی باید در سمی دید نشون داده در سمی و فینال بازیاش اوج عجیبی میگیرن خصوصا اگه فینال بره بنظرم نواک بازی سختری داره مگر استن بزنه جاده خاکی.هروقت بازی رولند امسال یا بازی ملبورن استن میبینم از بازی کم نقص استن لذت میبرم انصافا اگه بازیش بگیره جز راجر خیلی خیلی اماده اونم بخاطر اشنایی زیاد با بازی استن کسی نمیتونه شکست بدش در مجموع اگه تو اوج باشه بازی دست خودش که ببره.
راجر هم بازی خیلی خوبی داشتش من از بازیش کاملا راضیم خصوصا بکهند انتظار برد راحتم داشتم قبلا گفتم بازی با گاسکه خیلی راحتتر و بهتر از بردیچ که خداروشکر راحت و با بازی خوب برد.سرو راجر خداروشکر رو فرم بود که یکی از مهمترین دلایل افزایش اعتماد بنفس راجر همین سرو خوب.
از بازی سمی بگم مشخصا نواک رو من همیشه تحسینش میکنم در بعد فنی و ثبات در بازی بنظرم نواک هرجور شده میاد فینال.
بازی راجر با استن شدیدا سخته پیش بینیش ولی احساس و تجربه و بازیهای قبلی نشون داده شانس راجر بیشتر بهرحال استن نتونسته راجر رو در غیرخاک شکست بده هرچند این امارا رو زیاد قبول ندارم روبردو هم هیچوقت راجرو نبرده بود اومد برد همینجا اما در مجموع باتوجه به اینکه بازی در شب هم برگزار میشه راجر امیدش بیشتر خصوصا اگه بازی بیش از 4 ست طول نکشه حس میکنم راجر 3.0 یا 3.1 نهایتا ببره البته تعصب خدایش دخیل نیست در پیش بینیم امیدوارم اینگونه باشه تا دومین فینال پیاپی گرند با بازی زیبا نواک راجر همراه باشه.
موفق پیروز سلامت باشین در ارامش
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-11-2015, 08:54 AM   #227
#سامان#
Member

پستها: 63
سپاس: 7
در 24 پست 70 بار سپاسگزاری شده

چرا بازیه سرنا به تعویق افتاد؟!
#سامان# آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-11-2015, 11:05 AM   #228
s.wawrinka
Banned Users

به دلیل باراش باران وسیل بی مسابقه مسابقات نیمه نهایی به روز جمعه شب موکول شد
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی s.wawrinka به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-11-2015, 11:08 AM   #229
s.wawrinka
Banned Users

خبر رسیده که دیشب چلیچ خواب دیده دوباره تو یو اس اوپن قهرمان شده خخخ ولی من مطمعن هستم چلیچ برای دفاع از مقامش نوله رو پودز مییکنه میخوره به فدرر فدرر چلیچ رو پودر میکنه هاهاها
قدیمی 09-11-2015, 11:49 AM   #230
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

جوکوویچ-فدرر فینال ایده آل این روزهای اکثر تنیس دوستانه که پارسال تو همین یو اس اوپن همه منتظرش بودیم، ولی خیلی عجیب این اتفاق نیفتاد و هر دوی اونا حذف شدن. حالا شرایط دقیقا مثل پارساله، فینال ویمبی، در انتظار فینال یو اس، اما امیدوارم نتیجه برعکس پارسال باشه و دوباره افسوس این فینال رویایی رو نخوریم.

حقیقتش اینه که من از استن اصلا خوشم نمیاد، کلا من خیلی از اینجور جرقه های زودگذر تو ورزش هیچوقت خوشم نیومده، چه تو فوتبال چه تنیس چه هر ورزش دیگه ای. ورزشکار بزرگ کسیه که خودش رو چندین سال تو شرایط عالی نگه داره، برای ورزش دوستان خاطره ساز بشه و چیزی به اون رشته ی ورزشی اضافه کنه. مثل فدرر، مثل یوسین بولت، مثل مایکل شوماخر، مثل مسی و ... من دوست دارم اگه قراره حتی نواک بیاد فینال و ببازه، به فدرر ببازه.

از بازی زیر آفتاب اصلا خوشم نمیاد، چه دیدن فوتبال چه تنیس زیر آفتاب حس خیلی بدی بهم میده، خیلی خوشحالم که نیمه نهایی های امسال عصر و نزدیک غروب برگزار میشه. پارسال مثل اینکه عصر و شب رو از نیویورکی ها گرفته بودن که سر ظهر و ظل آفتاب بازیهای پیش از فینال رو گذاشتن و اونطوری حالمونو گرفتند.

استن با اینکه خوب و مقتدر اومده بالا اما به نظر من تا حالا اصلا محک جدی نخورده، تازه با رسیدن به فدرر عیارش مشخص میشه. جوکو هم هر چقد با فرم خوب اول فصلش فاصله داشته باشه اما محاله چنین فرصتی رو برای رسیدن به فینال و قهرمانی از دست بده. حرفامو خلاصه و فقط بازیا رو پیشبینی میکنم. فدرر و جوکوویچ برنده های امشبن به نظر من.
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)