|
ویمبلدون (Wimbledon) |
|
ابزارهای موضوع | نحوه نمایش |
07-01-2015, 09:21 AM | #11 |
Junior Member
تاریخ عضویت: Apr 2015
پستها: 13
سپاس: 30
در 11 پست 39 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
پاور جان آیا ad sport2در هفته ی دوم هم بازی هارو پخش نمیکنه یا قصد پخش بازی ها رو داره
|
07-02-2015, 07:58 AM | #12 | |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
نقل قول:
دوست عزیزم کانال AD Sport 2 روزانه حدود 12 ساعت از این مسابقات را پخش میکنه منتها با تأخیر. یعنی از حدود 2 بامداد به وقت ایران تا 2 بعد از نیمروز. پخش زنده ویمبلدون از کانالهای کارتی/پولی و HD ابوظبی AD Sport در حال انجام هست. از الان مشخص نیست که چه تصمیمی برای هفته آینده دارند. اصولاً کانالهای تلویزیونی در خاورمیانه به خصوص آنهایی که رایگان هستند، به همین شکل هستند و حساب زیادی نمیشه بر روی آنها باز کرد. لطفاً نوشتههای ایــــن پست را در همین خصوص مطالعه بفرمایید. |
|
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
07-02-2015, 08:03 AM | #13 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز چهارم » مسابقات تنیس گرنداسلم ویمبلدون 2015 در روز اورمزد شید (پنجشنبـه) مورخ 11 تیر ماه 1394 به وقت ایران: ORDER OF PLAY — DAY 4: THURSDAY, 2 JULY, 2015
CENTRE COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Christina McHale (USA) vs. Sabine Lisicki (GER)[18]i i2. Sam Querrey (USA) vs. Roger Federer (SUI)[2]i i3. Dustin Brown (GER) vs. Rafael Nadal (ESP)[10]i NO.1 COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Robin Haase (NED) vs. Andy Murray (GBR)[3]i i2. Kurumi Nara (JPN) vs. Petra Kvitova (CZE)[2]i i3. Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[13] v Albert Ramos-Vinolas (ESP)i NO.2 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. James Ward (GBR) vs. Jiri Vesely (CZE)i i2. Agnieszka Radwanska (POL)[13] v Ajla Tomljanovic (AUS)i i3. Tomas Berdych (CZE)[6] v Nicolas Mahut (FRA)i NO.3 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Ekaterina Makarova (RUS)[8] v Magdalena Rybarikova (SVK)i i2. Blaz Kavcic (SLO) vs. Gilles Simon (FRA)[12]i i3. Gael Monfils (FRA)[18] v Adrian Mannarino (FRA)i COURT 12 — From 3:00 PM IRDT i1. Caroline Wozniacki (DEN)[5] v Denisa Allertova (CZE)i i2. Vasek Pospisil (CAN) vs. Fabio Fognini (ITA)[30]i i3. Viktor Troicki (SRB)[22] vs. Aljaz Bedene (GBR)i COURT 18 — From 3:00 PM IRDT i1. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) vs. Angelique Kerber (GER)[10]i i2. Timea Bacsinszky (SUI)[15] vs. Silvia Soler-Espinosa (ESP)i i3. Jelena Jankovic (SRB)[28] vs. Evgeniya Rodina (RUS)i i4. Alexandr Dolgopolov (UKR) vs. Ivo Karlovic (CRO)[23]i COURT 5 — From 3:00 PM IRDT i1. Vera Dushevina (RUS)/Maria Jose Martinez Sanchez (ESP) vs. Klara Koukalova (CZE)/Tsvetana Pironkova (BUL)i i2. Sergey Betov (BLR)/Aliaksandr Bury (BLR) vs. Edward Corrie (GBR)/Kyle iEdmund (GBR)i i3. Robert Lindstedt (SWE)/Jurgen Melzer (AUT) vs. Mahesh Bhupathi (IND)/Janko Tipsarevic (SRB)i COURT 6 — From 3:00 PM IRDT i1. Gilles Muller (LUX)/Aisam Qureshi (PAK) vs. Benjamin Becker (GER)/Roberto Maytin (VEN)i i2. Chen Liang (CHN)/Raluca Olaru (ROU) vs. Belinda Bencic (SUI)/Katerina Siniakova (CZE)i i3. Magda Linette (POL)/Mandy Minella (LUX) vs. Timea Babos (HUN)[4]/Kristina Mladenovic (FRA)[4]i i4. Guillermo Garcia-Lopez (ESP)/Malek Jaziri (TUN) vs. Marcus Daniell (NZL)/Marcelo Demoliner (BRA)i COURT 7 — From 3:00 PM IRDT i1. Garbine Muguruza (ESP)[20] v Mirjana Lucic-Baroni (CRO)i i2. Andreas Seppi (ITA)[25] v Borna Coric (CRO)i i3. Svetlana Kuznetsova (RUS)[26] v Kristyna Pliskova (CZE)i i4. Matthew Ebden (AUS)/James Ward (GBR) vs. Teymuraz Gabashvili (RUS)/Yen-Hsun Lu (TPE)i COURT 8 — From 3:00 PM IRDT i1. Benoit Paire (FRA) vs. Roberto Bautista Agut (ESP)[20]i i2. Madison Keys (USA)[21] v Elizaveta Kulichkova (RUS)i i3. Lukas Rosol (CZE) vs. Pablo Andujar (ESP)i COURT 9 — From 3:00 PM IRDT i1. Bojana Jovanovski (SRB)/Nadiia Kichenok (UKR) vs. Marina Erakovic (NZL)/Heather Watson (GBR)i i2. Leonardo Mayer (ARG)/Diego Schwartzman (ARG) vs. Ivan Dodig (CRO)[2]/Marcelo Melo (BRA)[2]i i3. Su-Wei Hsieh (TPE)[7]/Flavia Pennetta (ITA)[7] vs. Elena Bogdan (ROU)/Simona Halep (ROU)i i4. Jonathan Erlich (ISR)/Philipp Petzschner (GER) vs. Treat Huey (PHI)/Scott Lipsky (USA)i COURT 10 — From 3:00 PM IRDT i1. Radu Albot (MDA)/Mikhail Kukushkin (KAZ) vs. Mariusz Fyrstenberg (POL)/Santiago Gonzalez (MEX)i i2. Juan-Sebastian Cabal (COL)[16]/Robert Farah (COL)[16] vs. Chris Guccione (AUS)/Andre Sa (BRA)i i3. Alize Cornet (FRA)/Aleksandra Krunic (SRB) vs. Andrea Hlavackova (CZE)[8]/Lucie Hradecka (CZE)[8]i COURT 11 — From 3:00 PM IRDT i1. Olga Govortsova (BLR) vs. Alize Cornet (FRA)[25]i i2. Tatjana Maria (GER) vs. Ying-Ying Duan (CHN)i i3. Monica Niculescu (ROU) vs. Jana Cepelova (SVK)i i4. Anna-Lena Groenefeld (GER)/Coco Vandeweghe (USA) vs. Madison Brengle (USA)/Tatjana Maria (GER)i COURT 14 — From 3:00 PM IRDT i1. Lleyton Hewitt (AUS)/Thanasi Kokkinakis (AUS) vs. Marin Draganja (CRO)[15]/Henri Kontinen (FIN)[15]i i2. Jamie Murray (GBR)[13]/John Peers (AUS)[13] vs. Luke Bambridge (GBR)/Liam Broady (GBR)i i3. Varvara Lepchenko (USA)/Christina McHale (USA) vs. Lara Arruabarrena (ESP)/Irina-Camelia Begu (ROU)i COURT 16 — From 3:00 PM IRDT i1. Lara Arruabarrena (ESP) vs. Camila Giorgi (ITA)[31]i i2. Feliciano Lopez (ESP)[15] v Nikoloz Basilashvili (GEO)i i3. Ken Skupski (GBR)/Neal Skupski (GBR) vs. Marcin Matkowski (POL)[7]/Nenad Zimonjic (SRB)[7]i COURT 17 — From 3:00 PM IRDT i1. Sam Groth (AUS) vs. James Duckworth (AUS)i i2. Casey Dellacqua (AUS) vs. Elina Svitolina (UKR)[17]i i3. Bob Bryan (USA)[1]/Mike Bryan (USA)[1] vs. Gero Kretschmer (GER)/Alexander Satschko (GER) COURT 19 — From 3:00 PM IRDT i1. Dominic Inglot (GBR)/Edouard Roger-Vasselin (FRA) vs. Rameez Junaid (AUS)/Adil Shamasdin (CAN)i i2. Santiago Giraldo (COL)/Joao Sousa (POR) vs. Mate Pavic (CRO)/Michael Venus (NZL)i i3. Andrea Petkovic (GER)/Magdalena Rybarikova (SVK) vs. Alla Kudryavtseva (RUS)[11]/Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[11]i To be Arranged Matches — Not Before 8:30 PM IRDT i1. Johanna Konta (GBR)/Maria Sanchez (USA) vs. Hao-Ching Chan (TPE)/Alison Van Uytvanck (BEL)i Not Before 8:30 PM IRDT i2. Anastasia Rodionova (AUS)[15]/Arina Rodionova (AUS)[15] vs. Mona Barthel (GER)/Lyudmyla Kichenok (UKR)i Not Before 8:30 PM IRDT i3. Darija Jurak (CRO)/Ana Konjuh (CRO) vs. Raquel Kops-Jones (USA)[5]/Abigail Spears (USA)[5]i Not Before 8:30 PM IRDT i4. Lauren Davis (USA)/Kurumi Nara (JPN) vs. Yafan Wang (CHN)/Kai-Lin Zhang (CHN)i |
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
07-03-2015, 01:48 PM | #14 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز پنجـم » مسابقات تنیس گرنداسلم ویمبلدون 2015 در روز ناهید شید (آدینـه) مورخ 12 تیر ماه 1394 به وقت ایران: ORDER OF PLAY — DAY 5: FRIDAY, 3 JULY, 2015
CENTRE COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Grigor Dimitrov (BUL)[11] vs. Richard Gasquet (FRA)[21]i i2. Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Bernard Tomic (AUS)[27]i i3. Serena Williams (USA)[1] vs. Heather Watson (GBR)i NO.1 COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Stan Wawrinka (SUI)[4] vs. Fernando Verdasco (ESP)i i2. Maria Sharapova (RUS)[4] vs. Irina-Camelia Begu (ROU)[29]i i3. Marin Cilic (CRO)[9] vs. John Isner (USA)[17]i NO.2 COURT — From 3:45 PM IRDT i1. Nick Kyrgios (AUS)[26] vs. Milos Raonic (CAN)[7]i i2. Sloane Stephens (USA) vs. Lucie Safarova (CZE)[6]i i3. Aleksandra Krunic (SRB) vs. Venus Williams (USA)[16]i NO.3 COURT — From 3:45 PM IRDT i1. Marcos Baghdatis (CYP) vs. David Goffin (BEL)[16]i i2. Coco Vandeweghe (USA) vs. Samantha Stosur (AUS)[22]i i3. Kristina Mladenovic (FRA) vs. Victoria Azarenka (BLR)[23]i i4. Bob Bryan (USA)[1]/Mike Bryan (USA)[1] vs. Steve Johnson (USA)/Sam Querrey (USA)i COURT 12 — From 3:45 PM IRDT i1. Garbine Muguruza (ESP)[6]/Carla Suarez Navarro (ESP)[6] vs. Cara Black (ZIM)/Lisa Raymond (USA)i i2. Leonardo Mayer (ARG)[24] vs. Kevin Anderson (RSA)[14]i i3. Zarina Diyas (KAZ) vs. Andrea Petkovic (GER)[14]i COURT 18 — From 3:45 PM IRDT i1. Su-Wei Hsieh (TPE)[7]/Flavia Pennetta (ITA)[7] vs. Margarita Gasparyan (RUS)/Alexandra Panova (RUS)i i2. Belinda Bencic (SUI)[30] vs. Bethanie Mattek-Sands (USA)i i3. Denis Kudla (USA) vs. Santiago Giraldo (COL)i i4. Philipp Oswald (AUT)/Belinda Bencic (SUI) vs. Dominic Inglot (GBR)/Elina Svitolina (UKR)i COURT 6 — From 3:45 PM IRDT i1. Jean-Julien Rojer (NED)[4]/Horia Tecau (ROU)[4] vs. Andre Begemann (GER)/Julian Knowle (AUT)i i2. Adil Shamasdin (CAN)/Gabriela Dabrowski (CAN) vs. Edouard Roger-Vasselin (FRA)/Alize Cornet (FRA)i i3. Nenad Zimonjic (SRB)/Jarmila Gajdosova (AUS) vs. Chris Guccione (AUS)/Andreja Klepac (SLO)i i4. Marin Draganja (CRO)/Ana Konjuh (CRO) vs. Colin Fleming (GBR)/Jocelyn Rae (GBR)i COURT 7 — From 3:45 PM IRDT i1. Mate Pavic (CRO)/Michael Venus (NZL) vs. Raven Klaasen (RSA)[14]/Rajeev Ram (USA)[14]i i2. Mahesh Bhupathi (IND)/Alla Kudryavtseva (RUS) vs. Nicholas Monroe (USA)/Madison Brengle (USA)i i3. Michael Venus (NZL)/Raluca Olaru (ROU) vs. Andre Sa (BRA)/Lara Arruabarrena (ESP)i i4. Rajeev Ram (USA)/Arina Rodionova (AUS) vs. Andre Begemann (GER)/Janette Husarova (SVK)i COURT 8 — From 3:45 PM IRDT i1. Rohan Bopanna (IND)[9]/Florin Mergea (ROU)[9] vs. Thomaz Bellucci (BRA)/Guillermo Duran (ARG)i i2. Alexander Peya (AUT)[8]/Bruno Soares (BRA)[8] vs. Sergey Betov (BLR)/Aliaksandr Bury (BLR)i i3. Lauren Davis (USA)/Kurumi Nara (JPN) vs. Ekaterina Makarova (RUS)[2]/Elena Vesnina (RUS)[2]i COURT 11 — From 3:45 PM IRDT i1. Michaella Krajicek (NED)[14]/Barbora Strycova (CZE)[14] vs. Vera Dushevina (RUS)/Maria Jose Martinez Sanchez (ESP)i i2. Lukasz Kubot (POL)/Max Mirnyi (BLR) vs. Marcel Granollers (ESP)[6]/Marc Lopez (ESP)[6]i i3. Jurgen Melzer (AUT)/Barbora Strycova (CZE) vs. Nick Kyrgios (AUS)/Madison Keys (USA)i COURT 16 — From 3:45 PM IRDT i1. Mariusz Fyrstenberg (POL)/Santiago Gonzalez (MEX) vs. Ivan Dodig (CRO)[2]/Marcelo Melo (BRA)[2]i i2. Sergiy Stakhovsky (UKR)/Alicja Rosolska (POL) vs. Robert Lindstedt (SWE)/Anabel Medina Garrigues (ESP)i i3. Lleyton Hewitt (AUS)/Casey Dellacqua (AUS) vs. Santiago Gonzalez (MEX)/Abigail Spears (USA)i i4. Mariusz Fyrstenberg (POL)/Klaudia Jans-Ignacik (POL) vs. Scott Lipsky (USA)/Hao-Ching Chan (TPE)i COURT 17 — From 3:45 PM IRDT i1. Eric Butorac (USA)/Colin Fleming (GBR) vs. Vasek Pospisil (CAN)[3]/Jack Sock (USA)[3]i i2. Artem Sitak (NZL)/Anastasia Rodionova (AUS) vs. Jonathan Marray (GBR)/Anna Smith (GBR)i i3. Aisam Qureshi (PAK)/Vera Dushevina (RUS) vs. Ken Skupski (GBR)/Johanna Konta (GBR)i i4. Eric Butorac (USA)/Katalin Marosi (HUN) vs. Rohan Bopanna (IND)/Maria Jose Martinez Sanchez (ESP)i To be Arranged Matches — Not Before 8:30 PM IRDT i1. Martina Hingis (SUI)[1]/Sania Mirza (IND)[1] vs. Kimiko Date-Krumm (JPN)/Francesca Schiavone (ITA)i i2. Neal Skupski (GBR)/Lisa Raymond (USA) vs. Ivan Dodig (CRO)/Ajla Tomljanovic (AUS)i |
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
07-04-2015, 01:22 PM | #15 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز ششـم » مسابقات تنیس گرنداسلم ویمبلدون 2015 در روز کیوان شید (شنبـه) مورخ 13 تیر ماه 1394 به وقت ایران: ORDER OF PLAY — DAY 6: SATURDAY, 4 JULY, 2015
CENTRE COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Sam Groth (AUS) vs. Roger Federer (SUI)[2]i i2. Jelena Jankovic (SRB)[28] vs. Petra Kvitova (CZE)[2]i i3. Andreas Seppi (ITA)[25] vs. Andy Murray (GBR)[3]i NO.1 COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Caroline Wozniacki (DEN)[5] vs. Camila Giorgi (ITA)[31]i i2. Marin Cilic (CRO)[9] vs. John Isner (USA)[17] To be Finished i3. James Ward (GBR) vs. Vasek Pospisil (CAN)i i4. Gael Monfils (FRA)[18] vs. Gilles Simon (FRA)[12]i NO.2 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Garbine Muguruza (ESP)[20] vs. Angelique Kerber (GER)[10]i i2. Timea Bacsinszky (SUI)[15] vs. Sabine Lisicki (GER)[18]i i3. Tomas Berdych (CZE)[6] vs. Pablo Andujar (ESP)i i4. Edouard Roger-Vasselin (FRA)/Alize Cornet (FRA) vs. Leander Paes (IND)[7]/Martina Hingis (SUI)[7]i NO.3 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Viktor Troicki (SRB)[22] vs. Dustin Brown (GER)i i2. Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[13] vs. Ivo Karlovic (CRO)[23]i i3. Casey Dellacqua (AUS)[9]/Yaroslava Shvedova (KAZ)[9] vs. Daniela Hantuchova (SVK)/Samantha Stosur (AUS)i COURT 12 — From 3:00 PM IRDT i1. Nikoloz Basilashvili (GEO) vs. Roberto Bautista Agut (ESP)[20]i i2. Madison Keys (USA)[21] vs. Tatjana Maria (GER)i i3. Robert Lindstedt (SWE)/Jurgen Melzer (AUT) vs. Lleyton Hewitt (AUS)/Thanasi Kokkinakis (AUS)i COURT 18 — From 3:00 PM IRDT i1. Kristyna Pliskova (CZE) vs. Monica Niculescu (ROU)i i2. Agnieszka Radwanska (POL)[13] vs. Casey Dellacqua (AUS)i i3. Magdalena Rybarikova (SVK) vs. Olga Govortsova (BLR)i i4. Andre Begemann (GER)/Janette Husarova (SVK) vs. Bruno Soares (BRA)[2]/Sania Mirza (IND)[2]i COURT 5 — From 3:00 PM IRDT i1. Teymuraz Gabashvili (RUS)/Yen-Hsun Lu (TPE) vs. Daniel Nestor (CAN)[11]/Leander Paes (IND)[11]i i2. Juan-Sebastian Cabal (COL)[16]/Robert Farah (COL)[16] vs. Jonathan Marray (GBR)/Frederik Nielsen (DEN)i i3. John Peers (AUS)[14]/Yung-Jan Chan (TPE)[14] vs. Marin Draganja (CRO)/Ana Konjuh (CRO)i i4. Horia Tecau (ROU)[6]/Katarina Srebotnik (SLO)[6] vs. Rohan Bopanna (IND)/Maria Jose Martinez Sanchez (ESP)i COURT 7 — From 3:00 PM IRDT i1. Jamie Murray (GBR)[13]/John Peers (AUS)[13] vs. Nicholas Monroe (USA)/Artem Sitak (NZL)i i2. Lara Arruabarrena (ESP)/Irina-Camelia Begu (ROU) vs. Jarmila Gajdosova (AUS)/Ajla Tomljanovic (AUS)i i3. Marcus Daniell (NZL)/Marcelo Demoliner (BRA) vs. Jonathan Erlich (ISR)/Philipp Petzschner (GER)i COURT 8 — From 3:00 PM IRDT i1. Bethanie Mattek-Sands (USA)[3]/Lucie Safarova (CZE)[3] vs. Jocelyn Rae (GBR)/Anna Smith (GBR)i i2. Belinda Bencic (SUI)/Katerina Siniakova (CZE) vs. Alla Kudryavtseva (RUS)[11]/Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[11]i i3. Monica Niculescu (ROU)/Olga Savchuk (UKR) vs. Timea Babos (HUN)[4]/Kristina Mladenovic (FRA)[4]i i4. Jean-Julien Rojer (NED)[11]/Anna-Lena Groenefeld (GER)[11] vs. Artem Sitak (NZL)/Anastasia Rodionova (AUS)i COURT 16 — From 3:00 PM IRDT i1. Karin Knapp (ITA)/Roberta Vinci (ITA) vs. Andrea Hlavackova (CZE)[8]/Lucie Hradecka (CZE)[8]i i2. Dominic Inglot (GBR)/Edouard Roger-Vasselin (FRA) vs. Marcin Matkowski (POL)[7]/Nenad Zimonjic (SRB)[7]i i3. Mariusz Fyrstenberg (POL)/Klaudia Jans-Ignacik (POL) vs. Raven Klaasen (RSA)[10]/Raquel Kops-Jones (USA)[10]i i4. Marcin Matkowski (POL)[3]/Elena Vesnina (RUS)[3] vs. Ivan Dodig (CRO)/Ajla Tomljanovic (AUS)i COURT 17 — From 3:00 PM IRDT i1. Anna-Lena Groenefeld (GER)/Coco Vandeweghe (USA) vs. Caroline Garcia (FRA)[10]/Katarina Srebotnik (SLO)[10]i i2. Marina Erakovic (NZL)/Heather Watson (GBR) vs. Anabel Medina Garrigues (ESP)[16]/Arantxa Parra Santonja (ESP)[16]i i3. Pierre-Hugues Herbert (FRA)[10]/Nicolas Mahut (FRA)[10] vs. Gilles Muller (LUX)/Aisam Qureshi (PAK)i i4. Alexander Peya (AUT)[5]/Timea Babos (HUN)[5] vs. Philipp Oswald (AUT)/Belinda Bencic (SUI)i To be Arranged Matches — ALL Not Before 9:00 PM IRDT i1. Mike Bryan (USA)[1]/Bethanie Mattek-Sands (USA)[1] vs. Nicholas Monroe (USA)/Madison Brengle (USA)i i2. Nenad Zimonjic (SRB)/Jarmila Gajdosova (AUS) vs. Bob Bryan (USA)[4]/Caroline Garcia (FRA)[4]i i3. Oliver Marach (AUT)/Olga Savchuk (UKR) vs. Max Mirnyi (BLR)/Heather Watson (GBR)i |
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
07-04-2015, 10:24 PM | #16 |
Roger's Fan
تاریخ عضویت: Aug 2009
پستها: 173
سپاس: 3,913
در 131 پست 969 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.federer
t.hass
g.dimitrof
s.lisicky
s.wawrinka
kh.delpotro
s.cristea
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
دوست عزيز لطفا نظم تايبك رو بهم نزنيد جاي اين سوال اينجا نيست،با تشكر
|
کاربر زیر از شما beeroz به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: | ||
07-04-2015, 10:27 PM | #17 | |
Roger's Fan
تاریخ عضویت: Aug 2009
پستها: 173
سپاس: 3,913
در 131 پست 969 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.federer
t.hass
g.dimitrof
s.lisicky
s.wawrinka
kh.delpotro
s.cristea
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
نقل قول:
|
|
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی beeroz به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
07-05-2015, 12:39 AM | #18 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
|
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
07-05-2015, 01:29 AM | #19 |
Senior Member
تاریخ عضویت: Aug 2014
پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
|
07-06-2015, 07:15 AM | #20 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 ویمبلدون
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز هفتـم » مسابقات تنیس گرنداسلم ویمبلدون 2015 در روز مه شید (دوشنبـه) مورخ 15 تیر ماه 1394 به وقت ایران: ORDER OF PLAY — DAY 7: MONDAY, 6th of JULY, 2015
CENTRE COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Serena Williams (USA)[1] vs. Venus Williams (USA)[16]i i2. Ivo Karlovic (CRO)[23] vs. Andy Murray (GBR)[3]i i3. Roberto Bautista Agut (ESP)[20] vs. Roger Federer (SUI)[2]i NO.1 COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Maria Sharapova (RUS)[4] vs. Zarina Diyas (KAZ)i i2. Stan Wawrinka (SUI)[4] vs. David Goffin (BEL)[16]i i3. Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Kevin Anderson (RSA)[14]i NO.2 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Richard Gasquet (FRA)[21] vs. Nick Kyrgios (AUS)[26]i i2. Caroline Wozniacki (DEN)[5] vs. Garbine Muguruza (ESP)[20]i i3. Tomas Berdych (CZE)[6] vs. Gilles Simon (FRA)[12]i NO.3 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Coco Vandeweghe (USA) vs. Lucie Safarova (CZE)[6]i i2. Agnieszka Radwanska (POL)[13] vs. Jelena Jankovic (SRB)[28]i i3. Marin Cilic (CRO)[9] vs. Denis Kudla (USA)i i4. Ken Skupski (GBR)/Johanna Konta (GBR) vs. Daniel Nestor (CAN)[8]/Kristina Mladenovic (FRA)[8]i COURT 12 — From 3:00 PM IRDT i1. Vasek Pospisil (CAN) vs. Viktor Troicki (SRB)[22]i i2. Victoria Azarenka (BLR)[23] vs. Belinda Bencic (SUI)[30]i i3. Jamie Murray (GBR)[13]/John Peers (AUS)[13] vs. Vasek Pospisil (CAN)[3]/Jack Sock (USA)[3]i COURT 18 — From 3:00 PM IRDT i1. Olga Govortsova (BLR) vs. Madison Keys (USA)[21]i i2. Timea Bacsinszky (SUI)[15] vs. Monica Niculescu (ROU)i i3. Bob Bryan (USA)[1]/Mike Bryan (USA)[1] vs. Mate Pavic (CRO)/Michael Venus (NZL)i COURT 6 — From 3:00 PM IRDT i1. Martina Hingis (SUI)[1]/Sania Mirza (IND)[1] vs. Anabel Medina Garrigues (ESP)[16]/Arantxa Parra Santonja (ESP)[16]i i2. Alexander Peya (AUT)[8]/Bruno Soares (BRA)[8] vs. Daniel Nestor (CAN)[11]/Leander Paes (IND)[11]i i3. Oliver Marach (AUT)/Olga Savchuk (UKR) vs. David Marrero (ESP)[17]/Arantxa Parra Santonja (ESP)[17]i COURT 8 — From 3:00 PM IRDT i1. Rohan Bopanna (IND)[9]/Florin Mergea (ROU)[9] vs. Lukasz Kubot (POL)/Max Mirnyi (BLR)i i2. Mona Barthel (GER)/Lyudmyla Kichenok (UKR) vs. Ekaterina Makarova (RUS)[2]/Elena Vesnina (RUS)[2]i i3. Su-Wei Hsieh (TPE)[7]/Flavia Pennetta (ITA)[7] vs. Anna-Lena Groenefeld (GER)/Coco Vandeweghe (USA)i COURT 11 — From 3:00 PM IRDT i1. Hao-Ching Chan (TPE)/Alison Van Uytvanck (BEL) vs. Raquel Kops-Jones (USA)[5]/Abigail Spears (USA)[5]i i2. Pierre-Hugues Herbert (FRA)[10]/Nicolas Mahut (FRA)[10] vs. Marcin Matkowski (POL)[7]/Nenad Zimonjic (SRB)[7]i COURT 16 — From 3:00 PM IRDT i1. Casey Dellacqua (AUS)[9]/Yaroslava Shvedova (KAZ)[9] vs. Karin Knapp (ITA)/Roberta Vinci (ITA)i i2. Cara Black (ZIM)/Lisa Raymond (USA) vs. Alla Kudryavtseva (RUS)[11]/Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[11]i i3. Bethanie Mattek-Sands (USA)[3]/Lucie Safarova (CZE)[3] vs. Jarmila Gajdosova (AUS)/Ajla Tomljanovic (AUS)i i4. Jonathan Marray (GBR)/Frederik Nielsen (DEN) vs. Ivan Dodig (CRO)[2]/Marcelo Melo (BRA)[2]i COURT 17 — From 3:00 PM IRDT i1. Jean-Julien Rojer (NED)[4]/Horia Tecau (ROU)[4] vs. Lleyton Hewitt (AUS)/Thanasi Kokkinakis (AUS)i i2. Michaella Krajicek (NED)[14]/Barbora Strycova (CZE)[14] vs. Timea Babos (HUN)[4]/Kristina Mladenovic (FRA)[4]i i3. Nick Kyrgios (AUS)/Madison Keys (USA) vs. Lukasz Kubot (POL)[16]/Andrea Hlavackova (CZE)[16]i To be Arranged Matches — ALL Not Before 8:30 PM IRDT i1. Michael Venus (NZL)/Raluca Olaru (ROU) vs. Henri Kontinen (FIN)[15]/Jie Zheng (CHN)[15]i i2. Juan-Sebastian Cabal (COL)[9]/Cara Black (ZIM)[9] vs. Lleyton Hewitt (AUS)/Casey Dellacqua (AUS)i i3. Florin Mergea (ROU)[13]/Michaella Krajicek (NED)[13] vs. Robert Lindstedt (SWE)/Anabel Medina Garrigues (ESP)i ویرایش توسط PowerVu : 07-06-2015 در ساعت 07:39 AM |
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان) | |
|
|