بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس زنان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-20-2011, 10:54 AM   #1
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض اعلام کناره گیری کیم کلایسترز از مسابقات تنیس گرند اسلم 2011 آزاد امریکا

کیم کلایسترز؛ غایب بزرگ آزاد امریکا

دو بار قهرمان مسابقات اوپن امریکا US Open، به علت آسیب دیدگی در نیویورک غایب خواهد بود .

کیم کلایسترز در اوایل ماه آوریل دچار پارگی از ناحیه رباط در مچ پا (هنگام رقص در عروسی پسر عموی خود) شد و هفته های متوالی از رقابت ها دور ماند، اما پارگی بخشی از عضله سمت چپ شکم، کناره گیری اش از مسابقات آوپن امریکا را سبب شد .

کلایسترز در بیانیه منتشر شده توسط USTA گفت : "متاسفانه (به علت جراحت ماهیچه معده) قادر نخواهم بود از عنوان خود در امریکا دفاع کنم" . او دو هفته زمان برای درمان جراحت را ناکافی می داند "بدیهی ست که بسیار نا امید شدم . من در تابستان بسیار سخت تمرین کردم و احساس خوبی برای بازی در امریکا داشتم"

کیم از رقابتهای توکیو و پکن نیز کناره گیری کرد تا دوره استراحت و درمان را سپری کند .

In her blog, the 28-year-old Clijsters added that she does plan on playing in 2012:
"I'll be there again next year!," she wrote. "The Diamond Games on December 8 at the Sportpaleis in Antwerp are the first test, and then in early January, Australia...In my head I focus now on 2012, the Olympics and who knows, if I'm spared from injuries maybe one last U.S. Open."
M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)