|
ویمبلدون (Wimbledon) |
|
ابزارهای موضوع | نحوه نمایش |
06-27-2016, 01:17 PM | #1 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 ویمبلدون
i2016 Wimbledon Championships با فرا رسیدن نقطه اوج و پایانی فصل چمن، طی دو هفته آینده از 27 ژوئن لغایت 10 ژوئیه سال 2014 میلادی برابر با دوشنبه هفتم تیر الی یکشنبه 20 تیر ماه سال 1395 خورشیدی شاهد برگزاری 130مین دوره مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون، موسوم به Wimbledon Championships بر روی زمینهای چمن روباز (به جز کورت مرکزی در هنگام بارندگی) مجموعه All England Lawn Tennis and Croquet Club واقع در جنوب غربی شهر لندن؛ پایتخت انگلستان و بریتانیای کبیر خواهیم بود. در این مسابقات از توپهای سنگین Slazenger Wimbledon استفاده میشود. مسابقات در مجموعه گسترده ویمبلدون که شامل 19 کورت (زمین تنیس) و چندین زمین تمرین است برگزار میشود که دو کورت اصلی آن به ترتیب با نامهای Centre Court و No. 1 Court شناخته میشوند. تورنمنت تنیس گرند اسلم ویمبلدون طبق سنوات گذشته، در چهارده ردهی مختلف خانمها و آقایان برگزار میشود. پنج رده اصلی مسابقات شامل دوبل خانمها، دوبل آقایان، دوبل ترکیبی، انفرادی خانمها و انفرادی آقایان است. اما در کنار آنها، برای تنیسبازان زیر 18 سال، چهار ردهی Juniors دوبل دختران، دوبل پسران، انفرادی دختران و انفرادی پسران (در دسته Grade A) نیز برگزار میشود. همچنین مسابقات تنیس با ویلچر برای دو ردهی دوبل خانمها و دوبل آقایان برگزار خواهند شد. سه رده باقیمانده برای تنیسبازان پیش کسوت در نظر گرفته شده است: دوبل پیشکسوتان خانم/دوبل پیشکسوتان آقا که در قسمت آقایان طی دو رده سنی بالا و زیر 45 سال انجام میپذیرد. --------------------------------------------------------------------------------- وبسایت رسمی مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون (The Championships) ویمبلدون که پیشینه برگزاری آن به سال 1877 باز میگردد، به عنوان قدیمیترین و معتبرترین تورنمنت تنیس در جهان شناخته میشود. در حال حاضر نیز این رویداد به عنوان مهمترین مسابقات بر روی سطح چمن در طول فصل مسابقات تنیس بوده و به عنوان سومین گرند اسلم سال، در کنار چهار گرند اسلم آزاد استرالیا، آزاد فرانسه و آزاد امریکا قرار دارد. مسابقات ویمبلدون، تنها گرند اسلمی است که بر روی سطح چمن برگزار میشود و با برگزاری آن، فصل اروپایی چمن که در روزهای بهاری قرار گرفته، به پایان میرسد. لازم به ذکر است که ویمبلدون، تنها گرند اسلمی در رشته تنیس است که هنوز بر روی سطح نخستینش (چمن) برگزار میشود و همانند دیگر گرند اسلمها در طول تاریخ دستخوش تغییر از حیث نوع سطح نشده است. سنتهای دیرینه ویمبلدون شامل قوانین مخصوص رنگ لباس ورزشی برای تنیسبازان و همچنین سرو توت فرنگی و خامه مخصوص برای تماشاگران و اعضای خانواده سلطنتی است. یکی از تفاوتهای منحصر به فرد دیگر ویمبلدون نسبت به تمامی رویدادهای تنیس حرفهای در جهان، عدم وجود هیچگونه تابلوهای تبلیغاتی در حاشیه کورتهای مسابقات است. در سال 2009 برای نخستین بار کورت مرکزی ویمبلدون به سقف متحرک مجهز شد تا از آن پس، بارش باران سبب اختلال و به تاخیر افتادن مسابقات نشود. تاریخچه مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون –––––––––––––––––––––––––––––––––
برای برگزاری نخستین دوره این مسابقات تنیس مجموعهای از قوانین که تا پیش از آن توسط Marylebone Cricket Club تعیین شده بودند، تغییر داده شدند. قوانین امروزی مسابقات شباهت زیادی به همان روزهای نخستین دارد با این تفاوت که جزئیاتی همچون ارتفاع تور و میلههای کناری به همراه فاصله لازم بین تور و خط سرویس در طول زمان تغییر کردهاند. تنها ردهای که در سال 1877 برگزار شد، بخش انفرادی آقایان بود که با قهرمانی Spencer Gore (یکی از بازیکن قدیمی Harrovian rackets) از میان 22 ورزشکار همراه بود. در حدود 200 تماشاگر با پرداخت یک شیلینگ از نزدیک شاهد برگزاری مسابقه فینال بودند. کورتهای مسابقات به نحوی سازماندهی شده بودند که کورت اصلی در مرکز و دیگران در حول آن قرار گرفته بودند. از سال 1922 بود که عنوان «کورت مرکزی» که با سال انتقال باشگاه به محل فعلی خود در Church Road مصادف شده بود، به این زمین اطلاق شد؛ اگر چه در آن زمان، کورت مرکزی دقیقاً در مرکز مجموعه قرار نداشت و این عنوان توصیف دقیقی از موقعیت حقیقی این کورت نبود. با این حال در 1980 چهار کورت جدید در بخش شمالی مجموعه احداث شدند و پس از آن بود که کورت مرکزی معنای واقعی خود را پیدا کرد. با احداث کورت شماره یک در 1997، توصیف «کورت مرکزی» به معنای حقیقی کلمه و بیش از هر زمانی نزدیکتر شد. پس از سال 1882 فعالیت باشگاه منحصراً به تنیس چمن محدود شد و از آن سال بود که واژه «Croquet» از عنوان آن حذف شد. با این حال، به دلیل حفظ سنتها، در سال 1899 این واژه مجدداً به نام باشگاه افزوده شد و نام آن را به All England Lawn Tennis and Croquet Club تبدیل کرد. در سال 1884، All England Club بخشهای انفرادی بانوان و دوبل آقایان را به ویمبلدون اضافه کرد. بخشهای دوبل بانوان و دوبل ترکیبی نیز در سال 1913 به مسابقات افزوده شدند. نکته جالب آنکه تا سال 1922، قهرمان سال گذشته، تنها در مسابقه فینال سال بعد و در مقابل هر بازیکنی که به دیدار پایانی راه مییافت، حاضر میشد! همچنین تا سال 1968 و آغاز دوران Open Era، همانند هر سه رویداد دیگر تنیس گرند اسلم، تنیسبازان برتر آماتور، شرکتکنندگان اصلی مسابقات ویمبلدون بودند. سال 1937 نخستین سالی بود که ویمبلدون از طریق امواج تلویزیونی برای منازل پخش شد. از سال 1936 که آقای Fred Perry و از سال 1977 که خانم Virginia Wade قهرمان ویمبلدون شدند، هیچ تنیسباز خانم یا آقای اهل بریتانیا موفق به فتح این جام معتبر در خاک کشور خود نشده است. اگر چه خانمها Annabel Croft (در سال 1984) و Laura Robson (در سال 2008) در بخش دختران جام قهرمانی را برای کشورشان بریتانیا به ارمغان آوردند.
در سال 2009 سقف متحرک و جمعشونده برای کورت مرکزی آماده بهرهبرداری شد. این برای نخستین بار بود که بارش باران دیگر نمیتوانست مسابقات اکثراً حساس Centre Court را با اختلال روبرو کند. تست این سقف طی مراسمی با عنوان A Centre Court Celebration در روز یکشنبه 17 ماه می سال 2009 و با برگزاری مسابقهای نمایشی با شرکت ستارگانی همچون Andre Agassi, Steffi Graf, Kim Clijsters و Tim Henman توسط All England Club انجام شد. دور چهارم بخش انفرادی خانمها بین Dinara Safina روس و Amelie Mauresmo فرانسوی، نخستین مسابقه رسمی ویمبلدون بود که طی آن سقف به صورت کامل بسته شد. اما نخستین مسابقهی رسمی که از ابتدا تا انتهای آن سقف به صورت کاملاً بسته بود، در تاریخ 29 ژوئن 2009 بین Andy Murray بریتانیایی و Stanislas Wawrinka سوییسی برگزار شد که اندی ماری آن را با نتیجه 2–6, 6–3, 6–3, 5–7, 6–3 به پایان برد. همچنین به سبب مجهز بودن این سقف متحرک به پروژکتور، در تاریخچه مسابقات ویمبلدون و برای نخستین بار، یک مسابقه در ساعت 10:58 شب به پایان رسید. این بازی از دور نخست بخش انفرادی آقایان سال 2010 بین Novak Djokovic و Olivier Rochus در کورت مرکزی برگزار شد که طی آن جوکوویچ حریف بلژیکیاش را مغلوب ساخت. در سال 2009 کورت شماره دو جدید (No. 2 Court) با 4000 صندلی در محل کورت قدیمی شماره 13 آماده بهرهبرداری شد و همچنین کورت شماره سه جدید (No. 3 Court) در محل کورت قدیمی شماره 2 و کورت قدیمی شماره 3 احداث گردید. ردههای مسابقات تنیس ویمبلدون ––––––––––––––––––––––––– مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون مشتمل بر پنج رده اصلی، چهار رده نوجوانان و چهار رده پیشکسوتان و Invitation است.
بخش انفرادی خانمها (جدول 128 نفره) بخش دوبل آقایان (جدول 64 تیمی) بخش دوبل خانمها (جدول 64 تیمی) بخش دوبل ترکیبی (جدول 48 تیمی)
بخش انفرادی دختران (جدول 64 نفره) بخش دوبل پسران (جدول 32 تیمی) بخش دوبل دختران (جدول 32 تیمی)
بخش دوبل پیشکسوتان ارشد آقا (هشت زوج طی مسابقات گروهی) بخش دوبل پیشکسوتان خانم (هشت زوج طی مسابقات گروهی) بخش دوبل با ویلچر آقایان (چهار زوج) بخش دوبل با ویلچر خانم (چهار زوج) ساختار مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون ––––––––––––––––––––––––––––––––– مسابقات در دو بخش دوبل آقایان و انفرادی آقایان ویمبلدون به صورت سه از پنج و در تمام دیگر ردهها به صورت دو از سه Set برگزار میشوند. در صورت تساوی 6-6 در هر یک از Setها، اجرای Tie-Break برنده Set را تعیین میکند. (به جز Set پنجم در مسابقات پنج ستی و به جز Set سوم در مسابقات سه ستی که برنده میبایست دو Game از حریف جلوتر باشد تا پیروز لقب گیرد.) تمامی مسابقات به جز مسابقات دوبل پیشکسوتان آقا، دوبل پیشکسوتان خانم و بخش دوبل پیشکسوتان ارشد آقا (که به صورت گروهی انجام میپذیرند) به صورت تک حذفی برگزار میشوند. تا سال 1922، قهرمان سال گذشته (به جز بخش دوبل خانمها و دوبل ترکیبی)، تنها در مسابقه فینال سال بعد و در مقابل هر بازیکنی که به دیدار پایانی راه مییافت، حاضر میشد. این موضوع باعث شده بود که بسیاری از قهرمانان بتوانند برای سالهای متوالی جام ویمبلدون را از آن خود کنند چرا که تا روز فینال استراحت میکردند و از آن سو، حریفشان در دیدار پایانی، از روز نخست بازیها در مسابقات شرکت کرده بودند و به طبع این به دور از انصاف بود. اما از سال 1922 به این سو، قهرمان سال گذشته، همانند دیگر بازیکنان ملزم به شرکت در تمام مراحل مسابقات ویمبلدون شد. برنامهریزی زمانی مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون –––––––––––––––––––––––––––––––––––––––– در هر سال مسابقات ویمبلدون در روز دوشنبه منتهی به روزهای 20 الی 26 ماه ژوئن میلادی آغاز میشود. این مسابقات 13 روز به طول میانجامد. پنج رده اصلی مسابقات، طی هر دو هفته با یکدیگر به رقابت میپردازند اما ردههای نوجوانان و پیشکسوتان و تنیس با ویلچر، عموماً در هفته دوم کار خود را آغاز میکنند. طبق سنت دیرینهی این مسابقات، در روز یکشنبه بین دو هفته (Middle Sunday) به عنوان روز استراحت، هیچ مسابقهای برگزار نمیشود. البته به دلیل بارندگی شدید و ناتمام باقی ماندن مسابقات، در سه دوره ویمبلدون (1991, 1997 و 2004) روز یکشنبه میانی نیز استراحتی به خود ندید. در هر یک از این سه دوره، مسئولین مسابقات، این روز را روز «یکشنبه مردم» (به انگلیسی: People's Sunday) نامیدند و تسهیلات ویژهای برای تماشاگران آن روزها در نظر گرفتند. در روز یکشنبه مردم، هیچ صندلی در استادیومها از پیش رزرو شده نبودند و نشستن در تمام قسمتهای استادیومها برای همگان آزاد بود. بهای بلیتها در این روز نیز به صورت فوقالعاده، کاهش پیدا میکنند. به علاوه، اگر تورنمنت به دلایلی در روز یکشنبه هفته دوم به پایان نرسد، تمام مسابقات باقیمانده به روز فوق العاده «دوشنبه مردم، به انگلیسی: People's Monday» موکول خواهد شد. تنیسبازان مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون ––––––––––––––––––––––––––––––––––– در ردههای اصلی مجموع 128 تنیسباز در بخش انفرادی خانمها و انفرادی آقایان، 64 زوج در دوبل خانمها و دوبل آقایان و 48 زوج در بخش دوبل ترکیبی حضور دارند. بازیکنان در دو بخش دوبل و انفرادی طبق رده جهانی و همچنین عملکرد سال گذشته خود در مسابقات برگزار شده بر روی سطح چمن به جدول اصلی ویمبلدون راه مییابند. از سال 2001 تعداد 32 خانم و آقای برتر بخش انفرادی و همچنین 16 تیم دوبل در دو بخش خانمها و آقایان صاحب Seed شدند. کمیته مخصوصی موسوم به (Committee of Management and the Referee) درخواست تمام بازیکنان برای حضور مستقیم در دور اصلی را بررسی میکنند. ممکن است این کمیته مجوز تعدادی بازیکن مستعد که دارای رده مناسبی در رنکینگ جهانی تنیس نیستند را با کارت سفید (Wild Card) مستقیم به دور اصلی بازیها صادر کند. معمولاً Wild Card به بازیکنانی تعلق میگیرد که در تورنمنتهای اخیر عملکرد درخشانی داشتهاند و یا تنیسبازانی که حضور آنان در ویمبلدون موجب تهییج و انگیزش بیشتر علاقه عموم تماشاگران گردد. تنها Wild Cardی که در تاریخچه مسابقات توانست به عنوان قهرمانی دست یابد، آقای Goran Ivanišević در سال 2001 از کشور کرواسی بود. بازیکنانی که نه رنکینگ مناسبی دارند و نه شایستگی دریافت Wild Catd را، عموماً یک هفته پیش از شروع مسابقات ویمبلدون در زمینهای Bank of England واقع در Roehampton شانس خود را برای صعود به عنوان Qualifier در دور انتخابی که سه مرحله دارد میآزمایند. تیمهای متقاضی Qualifying برای بخش دوبل نیز طی یک مرحله، مسابقات انتخابی را پشت سر میگذارند. لازم به توضیح است که بخش دوبل ترکیبی فاقد دور انتخابی است. در تاریخچه مسابقات ویمبلدون تا به حال تنیسبازی به عنوان Qualifier موفق به فتح بخش انفرادی نشده است. بالاترین دوری که یک Qualifier در ویمبلدون بدان دست یافته، دور نیمه پایانی بخش انفرادی بوده است: آقای John McEnroe در 1977، آقای Vladimir Voltchkov در 2000 و خانم Alexandra Stevenson در 1999. در بخش نوجوانان (Junior) بازیکنان یا توسط فدراسیون تنیس کشور متبوع خود به مسئولین ویمبلدون پیشنهاد میشوند یا طبق رنکینگ ITF خود در جهان و گاهی در بخش انفرادی با گذر از دور Qualifying. ضمن اینکه در بخش پیشکسوتان، کمیته مخصوص Committee of Management تعیینکننده حضور تنیسبازان در پنج رده این بخش است. کمیته مسابقات مختار است، طبق عملکرد سال گذشته بازیکنان بر روی سطح چمن، گاهی ترتیب Seeding را تغییر دهد. در هر سال، تعداد بسیاری از بازیکنان به صورت UnSeeded در مسابقات ویمبلدون حضور دارند. تا کنون تنها دو تنیسباز آقا موفق به فتح ویمبلدون به رغم UnSeeded بودن شدهاند: Boris Becker در 1985 و Goran Ivanišević در 2001. در بخش انفرادی خانمها، تاکنون هیچ ورزشکار UnSeeded موفق به کسب عنوان قهرمانی نشده است. خانم Venus Williams در سال 2007 تنها بانویی بود که موفق شد به رغم پایینترین Seed در تاریخ این مسابقات (بیست و سوم) نهایتاً قهرمان مسابقات لقب گیرد. این قهرمانی در حالی به دست آمد که در طول تاریخ ویمبلدون، هیچ خانمی خارج از 16 تنیسباز برتر این موفقیت را کسب نکرده بود. در سال 2005 خانم وینس ویلیامز با بهبود رکورد خود، به عنوان Seed چهاردهم به قهرمانی دست پیدا کرد. در بخش دوبل، طی سالهای مختلف زوجهای UnSeeded بسیاری نهایتاً قهرمان ویمبلدون شدهاند. به عنوان مثال در سال 2005 قهرمانان بخش دوبل آقایان ویمبلدون، نه تنها Seeded نبودند بلکه برای نخستین بار بود که حتی به عنوان Qualifier در مسابقات شرکت کرده بودند. کورتهای مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون –––––––––––––––––––––––––––––––––– از سال 2001 زمینهای ویمبلدون به صورت 100% از بذرهای چمن Perennial Ryegrass استفاده میکند. پیش از 2001 ترکیبی از Ryegrass به میزان 70% و Creeping Red Fescue به میزان 30% مورد استفاده قرار میگرفت. این تغییر به بهبود دوام و تقویت چمن و مقاومت بیشتر آن در برابر سایش ناشی از بازیهای با کیفیت مدرن تنیس کمک کرده است. کورتهای اصلی مسابقات ویمبلدون، Centre Court و No. 1 Court هستند که تنها در سال به مدت دو هفته از آنان استفاده میشود اما گاهی به دلایلی ممکن است در صورت طولانی شدن ویمبلدون در هفته سوم نیز به کار گرفته شوند. هفده کورت باقیمانده متناوباً توسط All England Lawn Tennis and Croquet Club برای میزبانی مسابقات مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. استثنائاً در سال 2012 به جهت برگزاری مسابقات تنیس المپیک لندن در فاصله 3 ماهه پس از پایان مسابقات ویمبلدون، کورتهای اصلی برای دومین بار در سال 2012 مورد بهرهبرداری قرار خواهند گرفت. لازم به توضیح است که گاهی یکی از کورتهای اصلی ویمبلدون برای میزبانی مسابقات ملی تنیس Davis Cup تیم بریتانیای کبیر مورد استفاده قرار میگیرند. ویمبلدون تنها گرند اسلم تنیس است که هنوز بر روی کورتهای چمن برگزار میشود. در گذشته، تمام گرند اسلمها به جز مسابقات خاک رسی تنیس آزاد فرانسه بر روی سطح چمن برگزار میشدند. گرند اسلم آزاد امریکا در سال 1975 و گرند اسلم آزاد استرالیا در سال 1988 سطح خود را از چمن به هارد تغییر دادند. کورت اصلی مسابقات ویمبلدون با نام Centre Court زمانی که باشگاه All England Lawn Tennis and Croquet Club از Worple Road به Church Road تغییر مکان داد، به سال 1922 افتتاح شد. دلیل این جابهجایی گستردهتر بودن زمین مجموعه Church Road و پاسخ به نیاز روز افزون افزایش تعداد تماشاگران بود. به دلیل احتمال بارش باران در طول برگزاری مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون، به سال 2009، سقفی متحرک بر روی کورت اصلی نصب شد. این سقف جمعشونده طی 10 دقیقه میتوان باز یا بسته شود و بیشتر برای جلوگیری از خیس و لغزنده شدن زمین چمن و در موارد نادری به منظور کاهش گرمای شدید هوا بسته میشود. در طول زمانی که این سقف بسته یا باز میشود، بازی تنیس متوقف میگردد. گنجایش کورت مرکزی به میزان 15,000 نفر است. در ضلع جنوبی این کورت، جایگاه مخصوص خانواده سلطنتی بریتانیا قرار دارد که در آن اعضای این خانواده و دیگر شخصیتهای بزرگ و برجسته مینشینند و بازیها را از نزدیک تماشا میکنند. کورت مرکزی عموماً میزبان مسابقات نیمهپایانی و فینال ردههای اصلی ویمبلدون است و گاهی هم میزبانی بازیهای تنیسبازان برتر و محبوب بریتانیا در مراحل پیش از نیمهنهایی را نیز عهدهدار است. دومین کورت اصلی مسابقات ویمبلدون، کورت شماره یک موسوم به No. 1 Court است. این کورت در سال 1997 احداث و جایگزین کورت قدیمی شماره یک شد که همجوار کورت مرکزی بود. علت اصلی تخریب کورت قدیمی شماره یک، ظرفیت کم جایگاه تماشاگران در آن بود. گفته میشود که این کورت منحصر به فرد، دارای جو صمیمی بیشتر و همچنین محبوب بسیاری از تنیسبازان است. کورت شماره یک جدید ظرفیت پذیرش حداکثر 11000 تماشاگر را دارد. از سال 2009، کورت جدید شماره 2 با ظرفیت 4000 تماشاگر آماده بهرهبرداری شد و کورت قدیمی شماره 2 به کورت شماره 3 تغییر نام پیدا کرد. کورت قدیمی شماره 2 به «گورستان قهرمانان» نیز معروف است چرا که بسیاری از تنیسبازان برتر و مطرح در طول سالیان گذشته با حذف زودهنگام از مسابقات ویمبلدون خاطرهی خوبی از این زمین ندارند. این بزرگان عبارتند از: Ilie Năstase, John McEnroe, Boris Becker, Andre Agassi, Pete Sampras, Martina Hingis, Venus Williams و Serena Williams. این کورت ظرفیت پذیرش 2192 تماشاگر + 770 نفر به صورت ایستاده را دارد. در سال 2011 دو کورت جدید شماره 3 و شماره 3 در محل قدیمی کورتهای شماره 2 و شماره 3 افتتاح شدند. در ضلع شمالی مجموعه ویمبلدون، صفحه نمایشگر عظیمی برای پوشش مسابقات مهمتر قرار گرفته است. طرفداران از ناحیهای پوشیده از چمن با عنوان Aorangi Terrace با آسودگی مسابقات را از این تلویزیون بزرگ تماشا میکنند. اکثراً زمانی که بازیکنان اهل بریتانیا عملکرد خوبی در ویمبلدون از خود نشان میدهند، این تپه مملو از تماشاگر میگردد. سنتهای مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون ––––––––––––––––––––––––––––––––––
عنوان "Mr" برای آقایان حرفهای تنیسباز بر روی تابلوی امتیازات نوشته نمیشود و به جای ایشان تنیسبازان آماتور با این پیشوند شناخته میشوند. با این حال، داوران هنگام نام بردن بازیکنان آقا، برای همهی آنها از پیشوند Mister استفاده میکند. اگر در مسابقات بخش دوبل، یک زوج همخانواده با نامهای خانوادگی یکسان داشته باشیم، داور هم نام و هم نام خانوادگی او را بیان میکند. این در حالیست که در موارد دیگر، داوران تنها نام خانوادگی ورزشکاران را ذکر میکنند.
جامهای قهرمانی و جوایز نقدی ––––––––––––––––––––––– قهرمان بخش انفرادی آقایان یک جام طلایی نقرهای به ارتفاع 18.5 اینچ (حدود 47 سانتیمتر) و با قطر 7.5 اینچ (حدود 19 سانتیمتر) دریافت میکند. جمله All England Lawn Tennis Club Single Handed Championship of the World" بر روی سطح این جام قهرمانی که از سال 1887 اهدا میشود، حک شده است. همچنین قهرمان بخش انفرادی خانمها سینی نقره استرلینگ که با عنوان "Venus Rosewater Dish" یا برای سهولت "Rosewater Dish" نامیده میشود را دریافت میکند. این سینی که 18.75 اینچ (حدود 48 سانتیمتر) قطر دارد با تصاویری از افسانههای باستانی تزیین شده است. قهرمانان ردههای دوبل آقایان، دوبل خانمها و دوبل ترکیبی جامهایی نقرهای رنگ دریافت میکنند. فینالیست در این ردهها بشقابی منقوش از جنس نقره دریافت میکند. جامهای قهرمانی مسابقات ویمبلدون عموماً توسط ریاست کل باشگاه All England Club جناب دوک کنت به ورزشکاران اهدا میشود. با آغاز دوران Open Era، در نخستین دورهای که تنیسبازان حرفهای اجازه شرکت در ویمبلدون را پیدا کردند جوایز نقدی به این گرند اسلم تنیس افزوده شد. تا پیش از 2007، به آقایان قهرمان مسابقات ویمبلدون و آزاد فرانسه جوایز نقدی بیشتری نسبت به خانمها اهدا میشد اما ویمبلدون در 2007 با تغییر سیاستهایش جوایز نقدی یکسانی برای خانمها و آقایان شرکتکننده در نظر گرفت. این تصمیم بسیار بحث برانگیز و پر حاشیه بوده است چرا که به دلیل اجرای قانون دو از سه Set در بازی خانمها، آنها حداکثر به میزان نصف زمانی که آقایان به دلیل اجرای قانون سه از پنج Set مسابقه میدهد در زمین تنیس صرف میکنند. بنابراین به نسبت آقایان در هر ساعت درآمد بیشتری دریافت میدارند. در سال 2009 مبلغ کل جایزه نقدی ویمبلدون با افزایش 13.3 درصدی نسبت به سال 2008 به میزان £12,500,000 پوند بود که سهم قهرمان بخش انفرادی از آن £850,000 پوند میشد. در سال 2010 مبلغ کل جایزه نقدی به میزان £13,725,000 پوند افزایش یافت که سهم قهرمان بخش انفرادی از آن £1,000,000 پوند میشد. در سال 2011 با افزایشی 6.4 درصدی اعلام شد که مبلغ کل جایزه نقدی به میزان £14,600,000 پوند رسیده است که سهم قهرمانان بخش انفرادی از آن £1,100,000 پوند میشد. این مبلغ، نسبت به سال گذشته، به میزان 10 درصد رشد داشته است.در سال 2014 با افزایشی 10.8 درصدی اعلام شد که مبلغ کل جایزه نقدی به میزان £25,000,000 پوند رسیده است که سهم قهرمانان بخش انفرادی از آن £1,076,000 پوند میشد. این مبلغ، نسبت به سال گذشته، به میزان £160,000 پوند رشد داشته است. رکوردهای مهم مسابقات تنیس ویمبلدون (پس از Open Era) ––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
نتایج دیدارهای فینال سالهای اخیر رده دوبل بانوان در مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون
نتایج دیدارهای فینال سالهای اخیر رده دوبل آقایان در مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون نتایج دیدارهای فینال سالهای اخیر رده دوبل ترکیبی در مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون نتایج دیدارهای فینال سالهای اخیر رده انفرادی بانوان در مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون نتایج دیدارهای فینال سالهای اخیر رده انفرادی آقایان در مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون استفاده از مطالب آماده شده برای این سایت، بدون ذکر «منبع: تنیس تاکرز» مجاز نیست! |
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
06-27-2016, 01:19 PM | #2 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 ویمبلدون
نتایج به دست آمده در دیدارهای فینال ردههای اصلی مسابقات سال گذشته قهرمانان سال گذشته ردههای اصلی مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون بخش دوبل خانمها –––––––––––––––– قهرمانان: Martina Hingis از هند و Roberta Vinci از سوییس با غلبه بر Ekaterina Makarova و Elena Vesnina از روسیه طی سه Set با نتیجه پایانی 5–7, 7–6(7–4), 7–5 بخش دوبل آقایان ––––––––––––––– قهرمانان: Jean-Julien Rojer از هلند و Horia Tecău از رومانی با غلبه بر Jamie Murray از بریتانیا و John Peers از استرالیا طی سه Set با نتیجه پایانی 7–5, 6–4, 6–4 بخش دوبل ترکیبی –––––––––––––––– قهرمانان: Martina Hingis از سوییس و Leander Paes از هندوستان با غلبه بر Alexander Peya از اتریش و Tímea Babos از مجارستان طی دو Set با نتیجه پایانی 6–1, 6–1 بخش انفرادی خانمها –––––––––––––––––– قهرمان: Serena Williams از امریکا با غلبه بر Garbiñe Muguruza از اسپانیا طی دو Set با نتیجه پایانی 6–4, 6–4 بخش انفرادی آقایان ––––––––––––––––– قهرمان: Novak Djokovic از صربستان با غلبه بر Roger Federer از سوییس طی چهار Set با نتیجه پایانی 7–6(7–1), 6–7(10–12), 6–4, 6–3 جدول تقسیم جوایز نقدی به تفکیک ردهها و مراحل مختلف مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون جدول تقسیم امتیازات رنکینگ به تفکیک بخشها و مراحل مختلف مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون Seedـهای مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون 2016 در بخش انفرادی خانمها راهیافتگان به جدول اصلی مسابقات با استفاده از Wild Card بخش انفرادی خانمها راهیافتگان به جدول اصلی مسابقات با صعود از دور Qualifying بخش انفرادی خانمها + Lucky Losers Duan Yingying از چین خانمهای تنیسبازی که تاکنون از شرکت در رقابتهای امسال تورنمنت انصراف دادهاند Victoria Azarenka از بلاروس Naomi Osaka از ژاپن Seedـهای مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون 2016 در بخش انفرادی آقایان راهیافتگان به جدول اصلی مسابقات با استفاده از Wild Card بخش انفرادی آقایان راهیافتگان به جدول اصلی مسابقات با صعود از دور Qualifying بخش انفرادی آقایان + Lucky Losers N.A آقایان تنیسبازی که تاکنون از شرکت در رقابتهای امسال تورنمنت انصراف دادهاند Rafael Nadal از اسپانیا Tommy Robredo از اسپانیا Thanasi Kokkinakis از استرالیا به پیوست: جدول قرعهکشی مسابقات گرند اسلم ویمبلدون در ردههای مختلف دوبل و انفرادی خانمها و آقایان |
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
06-27-2016, 01:21 PM | #3 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 ویمبلدون
پوشش تلویزیونی مسابقات تنیس گرند اسلم Wimbledon Championships در سال 2016 کانالهای HD ––––––––––––– Eurosport 2 HD Wimbledon پخش رایگان گزارش انگلیسی از BBC: سوپرایز امسال PowerVu و تنیس تاکرز گزارشگران منتخب: Tim Henman, Tracy Austin, Pat Cash, Andrew Castle Lindsay Davenport, John Inverdale, Martina Navratilova, Jim Courier Guy McCrea, Mark Petchey, Simon Reed, Chtis Bradnam, Sam Smith قابل بازگشایی بدون نیاز به اینترنت روی برخی مارکها از جمله تمام مدلهای HD کمپانی گلوبال مثل استارمکس و استرانگ HD و کارت DVB و اکس کروزر (Avant و جدیدتر) Astra 4A @ 4.8°E — 12360-V-DVB-S2/8PSK-27500-5/6 AFN Sports HD پخش رایگان گزارش انگلیسی از ESPN HD امریکا با تیم طلایی گزارشگران و مفسران: Darren Cahill, Chrissie Evert, Chris Fowler, Brad Gilbert, John McEnroe, Patrick McEnroe و ... قابل بازگشایی بدون نیاز به اینترنت روی برخی مارکها از جمله تمام مدلهای HD کمپانی گلوبال مثل استارمکس و استرانگ HD و کارت DVB و اکس کروزر (Avant و جدیدتر) Eutelsat 9A @ 9°E – 11804-V-27500-3/4 لطفاً هنگام کپی مطالب، «منبع: تنیس تاکرز» را درج بفرمایید. CBC Sport HD پخش رایگان زبان گزارش: ترکی آذربایجان / سیگنال: قوی پخش به صورت گزینشی (تداخل با Euro 2016) AzerSpace @ 46°E — 11134-H-27500-5/6 TV Varzish HD Tajikistan پخش رایگان لهجه گزارش: تاجیکی / سیگنال فرکانس اول: قوی پخش به صورت گزینشی به انتخاب شبکه Yahsat 1A @ 52.5°E — 11938-H-27500-5/6 Yahsat 1A @ 52.5°E — 12015-H-DVB-S2/8PSK-27500-5/6 Türkmenistan Sport HD پخش رایگان قابل دریافت با سیگنال بسیار قوی در نیمهشمالی کشور هم جهت با ماهوارههای YahSat و Express AM22 گزارش ترکمنی / رله تصویری از Alma Sport تمرکز روی پخش مسابقات ورزشکاران شوروی سابق TürkmenÄlem @ 52° E — 12303-V-DVB-S2/QPSK-27500-2/3 SF zwei HD پخش رایگان RTS Deux HD پخش رایگان در صورت فعال کردن Patch دستگاه و نصب آخرین نرم افزار روی enigma2 و محصولات Fortis: با نصب Emulator مخصوص اولویت پخش مسابقات سوییسیها: فدرر/واورینکا/بنچیچ/باچینسکی Hotbird @ 13°E — 10971-H-DVB-S2/8PSK-29700-2/3 RSi LA 2 HD پخش رایگان در صورت فعال کردن Patch دستگاه و نصب آخرین نرم افزار روی Enigma2 و محصولات Fortis: با نصب Emulator مخصوص اولویت پخش مسابقات سوییسیها: فدرر/واورینکا/بنچیچ/باچینسکی Hotbird @ 13°E — 11526-H-DVB-S2/8PSK-29700-2/3 Polsat Sport HD Polsat Sport Extra HD Hotbird @ 13°E — 12265-V-DVB-S2/8PSK-27500-3/4 Sky Sport HD 2 Deutschland Sky Sport HD 4 Deutschland Astra 1M @ 19.2°E — 11992-H-DVB-S2/QPSK-27500-9/10 SS-4 HD Albania / SuperSport HD-4 قابل بازگشایی روی G-Share اینترنتی محصولات کمپانی گلوبال Eutelsat 16A @ 16°E — 10845-H-DVB-S2/8PSK-30000-3/5 SKY Sport 1 HD Italia SKY Sport 2 HD Italia Hotbird @ 13°E — 11996-V-DVB-S2/8PSK-29900-3/4 SKY Calcio 3 HD Italia/Wimbledon 2 HD SKY Calcio 4 HD Italia/Wimbledon 3 HD SKY Calcio 5 HD Italia/Wimbledon 4 HD SKY Calcio 6 HD Italia/Wimbledon 5 HD Hotbird @ 13°E — 12341-V-DVB-S2/8PSK-29900-3/4 SKY Calcio 2 HD Italia/Wimbledon 1 HD SKY Calcio 5 HD Italia/Wimbledon 4 HD SKY Calcio 6 HD Italia/Wimbledon 5 HD Hotbird @ 13°E — 12418-V-DVB-S2/8PSK-29900-3/4 SKY Calcio 7 HD Italia/Wimbledon 6 HD Hotbird @ 13°E — 11842-V-DVB-S2/8PSK-29900-3/4 novasports 1 HD novasports 2 HD Hotbird @ 13°E — 12130-H-DVB-S2/8PSK-27500-3/4 STAR Sports 1 HD India AsiaSat 5 @ 100.5° E — 12702-V-DVB-S2/8PSK-40700-2/3 STAR Sports 4 HD India AsiaSat 5 @ 100.5° E — 12582-V-DVB-S2/8PSK-40700-2/3 Sport Klub SK 1 HD Srbija Sport Klub SK 2 HD Srbija Sport Klub SK 3 HD Srbija Eutelsat 16A @ 16°E — 11345-H-DVB-S2/8PSK-30000-3/5 LİG TV 2 HD TARAFTAR 2 HD LİG TV 2 TİCARİ HD Eutelsat 7A @ 7°E — 10845-H-DVB-S2/QPSK-30000-5/6 LİG TV 3 HD LİG TV 3 TİCARİ HD Eutelsat 7A @ 7°E — 10887-V-DVB-S2/QPSK-30000-5/6 beIN Sports 1 HD Nilesat @ 7°W — 12265-H-DVB-S2/8PSK-27500-2/3 Badr (ArabSat) @ 26°E — 11547-V-DVB-S2/8PSK-27500-2/3 beIN Sports 10 HD Nilesat @ 7°W — 12245-V-DVB-S2/8PSK-27500-2/3 Badr (ArabSat) @ 26°E — 11623-V-DVB-S2/8PSK-27500-2/3 beIN Sports 11 HD EN Badr (ArabSat) @ 26°E — 11623-V-DVB-S2/8PSK-27500-2/3 beIN Sports 14 HD FR Badr (ArabSat) @ 26°E — 11642-H-DVB-S2/8PSK-27500-2/3 i5 Live HD Israel i5 Sport HD Israel Amos 2 @ 4°W — 10972-V-DVB-S2/8PSK-30000-2/3 کانالهای SD ––––––––––––– Eurosport 2 Wimbledon SD پخش رایگان گزارش انگلیسی از BBC: سوپرایز امسال PowerVu و تنیس تاکرز گزارشگران منتخب: Tim Henman, Tracy Austin, Pat Cash, Andrew Castle Lindsay Davenport, John Inverdale, Martina Navratilova, Jim Courier Guy McCrea, Mark Petchey, Simon Reed, Chtis Bradnam, Sam Smith قابل بازگشایی بدون نیاز به اینترنت روی برخی مارکها از جمله تمام مدلهای HD کمپانی گلوبال مثل استارمکس و استرانگ HD و کارت DVB و اکس کروزر (Avant و جدیدتر) Astra 4A @ 4.8°E — 12360-V-DVB-S2/8PSK-27500-5/6 AFN Sports پخش رایگان گزارش انگلیسی از ESPN HD امریکا با تیم طلایی گزارشگران و مفسران: Darren Cahill, Chrissie Evert, Chris Fowler, Brad Gilbert, John McEnroe, Patrick McEnroe و ... قابل بازگشایی بدون نیاز به اینترنت روی برخی مارکها از جمله تمام مدلهای HD کمپانی گلوبال مثل استارمکس و استرانگ HD و کارت DVB و اکس کروزر (Avant و جدیدتر) Eutelsat 9A @ 9°E – 11804-V-27500-3/4 ESPN2 Caribbean پخش رایگان Telstar 12 @ 15°W — 12737-H-7552-3/4 تنها دو روز: دوشنبه هفته جاری و بعدی (با وارد کردن کد زیر در بخش بیس) in BiSS: B8 6E 4C 72 DD 27 3E 42 S.I.D= 0386 / P.M.T= 0021 لطفاً هنگام کپی مطالب، «منبع: تنیس تاکرز» را درج بفرمایید. RTRS Bosnia SD پخش رایگان سیگنال در شمالغربی کشور قوی و در تهران ضعیف به دلیل استفاده از MPEG-4 نیاز به رسیـور HD دارد پخش به صورت منتخب / Aspect Ratio: مربع 4:3 Eutelsat 16A @ 16°E — 11262-H-30000-2/3 PTV Sports Pakistan پخش رایگان Paksat 1R @ 38.0°E – 4004-V-15555-3/4 نیاز به دیـش و ال.ان.بی مخصوص C-Band دارد (با وارد کردن کد زیر در بخش بیس) in BISS: 51 32 13 96 9A DD EC 63 S.I.D= 0004 Polsat Sport News Hotbird @ 13°E — 12188-V-DVB-S2/8PSK-27500-3/4 Polsat Sport Polsat Sport Extra Hotbird @ 13°E — 11158-V-DVB-S2/8PSK-27500-3/4 AFN Sports Eutelsat 9A @ 9°E – 11804-V-27500-3/4 5iLive Israel Amos 2 @ 4°W — 10758-V-27500-5/6 i5 Sport Israel Amos 2 @ 4°W — 10806-V-27500-3/4 Sky Sport 3 Deutschland Astra 1M @ 19.2°E — 11797-H-27500-3/4 Sky Sport 4 Deutschland Sky Sport 5 Deutschland Sky Sport 6 Deutschland Sky Sport 7 Deutschland Sky Sport 8 Deutschland Astra 1M @ 19.2°E — 11719-H-27500-3/4 Sport Klub SK 1 Srbija Sport Klub SK 2 Srbija Sport Klub SK 3 Srbija قابل بازگشایی روی G-Share اینترنتی محصولات کمپانی گلوبال Eutelsat 16A @ 16°E — 11512-H-DVB-S2/8PSK-30000-3/4 Sport Klub SK 1 Srbija قابل بازگشایی روی G-Share اینترنتی محصولات کمپانی گلوبال Eutelsat 16A @ 16°E — 11595-H-DVB-S2/8PSK-30000-3/4 HRT 2 / HTV 2 HRT 3 / HTV 3 Sport Klub SK 1 Hrvatska Eutelsat 16°E — 10720-H-27500-3/4 Eutelsat 16°E — 11011-V-27500-5/6 SLO-TV 2 Eutelsat 16°E — 10720-H-27500-3/4 Eutelsat 16°E — 11220-H-30000-3/4 STAR Sports 1 India قابل بازگشایی روی G-Share اینترنتی محصولات کمپانی گلوبال NSS 6 @ 95°E — 11172-H-30000-5/6 STAR Sports 4 India قابل بازگشایی روی G-Share اینترنتی محصولات کمپانی گلوبال NSS 6 @ 95°E — 12535-V-43200-3/4 SKY Sport 1 Italia SKY Sport 2 Italia Hotbird @ 13°E — 11958-H-27500-3/4 SKY Calcio 2 Italia/Wimbledon 1 SKY Calcio 3 Italia/Wimbledon 2 SKY Calcio 4 Italia/Wimbledon 3 SKY Calcio 5 Italia/Wimbledon 4 SKY Calcio 6 Italia/Wimbledon 5 SKY Calcio 7 Italia/Wimbledon 6 Hotbird @ 13°E — 12073-V-29900-5/6 beIN Sports 3 France beIN Sports Max 4 France Hotbird @ 13°E — 12576-H-DVB-S2/8PSK-27500-3/4 beIN Sports Max 5 France beIN Sports Max 6 France beIN Sports Max 7 France Hotbird @ 13°E — 11096-H-DVB-S2/8PSK-29900-2/3 novasports 1 Hotbird @ 13°E — 11823-H-27500-3/4 novasports 3 Hotbird @ 13°E — 10938-H-DVB-S2/8PSK-27500-3/4 novasports 2 novasports 4 Hotbird @ 13°E — 12169-H-DVB-S2/8PSK-27500-3/4 RTS 2 Srbija Eutelsat 16A @ 16°E — 11553-H-30000-7/8 Sport Klub SK 3 Slovenija Eutelsat 16A @ 16°E — 11231-V-DVB-S2/8PSK-30000-3/5 BBC One via BFBS BBC Two via BFBS Eutelsat W2A @ 10°E — 11221-V-DVB-S2/QPSK-30000-3/4 LİG TV 2 TARAFTAR 205 LİG TV 2 TİCARİ Eutelsat 7A @ 7°E — 11471-H-30000-3/4 Turksat 2A @ 42°E — 11729-V-15555-5/6 LİG TV 3 LİG TV 3 TİCARİ Eutelsat 7A @ 7°E — 11596-H-30000-3/4 Turksat 2A @ 42°E — 11729-V-15555-5/6 پخش مستقیم و رایگان مسابقات از طریق اینترنت StreamHunter-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- (بر روی لینک های زیر کلیک کنید) Stream2Watch CricFree.TV FromSport JustinTV ATDHE استفاده از مطالب آماده شده برای این سایت، بدون ذکر «منبع: تنیس تاکرز» مجاز نیست! |
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
06-27-2016, 01:22 PM | #4 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 ویمبلدون
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز نخست » مسابقات تنیس گرنداسلم ویمبلدون 2016 در روز مه شید (دوشنبـه) مورخ هفتم تیر ماه 1395 به وقت ایران: ORDER OF PLAY — DAY 1: MONDAY, 27 JUNE, 2016
CENTRE COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Novak Djokovic (SRB)[1] v James Ward (GBR)i i2. Camila Giorgi (ITA) v Garbine Muguruza (ESP)[2]i i3. Roger Federer (SUI)[3] v Guido Pella (ARG)i NO.1 COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Venus Williams (USA)[8] v Donna Vekic (CRO)i i2. Sam Groth (AUS) v Kei Nishikori (JPN)[5]i i3. Laura Robson (GBR) v Angelique Kerber (GER)[4]i NO.2 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Kyle Edmund (GBR) v Adrian Mannarino (FRA)i i2. Laura Siegemund (GER) v Madison Keys (USA)[9]i i3. Pablo Carreno Busta (ESP) v Milos Raonic (CAN)[6]i i4. Simona Halep (ROU)[5] v Anna Karolina Schmiedlova (SVK)i NO.3 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Samantha Stosur (AUS)[14] v Magda Linette (POL)i i2. Dudi Sela (ISR) v David Ferrer (ESP)[13]i i3. David Goffin (BEL)[11] v Alexander Ward (GBR)i i4. Naomi Broady (GBR) v Elina Svitolina (UKR)[17]i COURT 12 — From 3:00 PM IRDT i1. Marin Cilic (CRO)[9] v Brian Baker (USA)i i2. Ekaterina Alexandrova (RUS) v Ana Ivanovic (SRB)[23]i i3. Shuai Zhang (CHN) v Carla Suarez Navarro (ESP)[12]i i4. Gael Monfils (FRA)[17] v Jeremy Chardy (FRA)i COURT 18 — From 3:00 PM IRDT i1. Sabine Lisicki (GER) v Shelby Rogers (USA)i i2. Janko Tipsarevic (SRB) v Gilles Simon (FRA)[16]i i3. Daniel Evans (GBR) v Jan-Lennard Struff (GER)i i4. Jelena Jankovic (SRB)[22] v Stefanie Voegele (SUI)i COURT 4 — From 3:00 PM IRDT i1. Victoria Duval (USA) v Daria Kasatkina (RUS)[29]i i2. Denis Istomin (UZB) v Kevin Anderson (RSA)[20]i COURT 5 — From 3:00 PM IRDT i1. Irina-Camelia Begu (ROU)[25] v Carina Witthoeft (GER)i i2. Lukas Rosol (CZE) v Sam Querrey (USA)[28]i i3. Diego Schwartzman (ARG) v Robin Haase (NED)i i4. Danka Kovinic (MNE) v Mona Barthel (GER)i COURT 6 — From 3:00 PM IRDT i1. Saisai Zheng (CHN) v Maria Sakkari (GRE)i i2. Zarina Diyas (KAZ) v Anna-Lena Friedsam (GER)i i3. Andreas Seppi (ITA) v Guillermo Garcia-Lopez (ESP)i i4. Malek Jaziri (TUN) v Steve Johnson (USA)i COURT 7 — From 3:00 PM IRDT i1. Nicolas Almagro (ESP) v Rogerio Dutra Silva (BRA)i i2. Margarita Gasparyan (RUS) v Denisa Allertova (CZE)i i3. Teliana Pereira (BRA) v Varvara Lepchenko (USA)i i4. Pablo Cuevas (URU)[29] v Andrey Kuznetsov (RUS)i COURT 8 — From 3:00 PM IRDT i1. Borna Coric (CRO) v Ivo Karlovic (CRO)[23]i i2. Lucie Safarova (CZE)[28] v Bethanie Mattek-Sands (USA)i i3. Jack Sock (USA)[27] v Ernests Gulbis (LAT)i i4. Misaki Doi (JPN) v Louisa Chirico (USA)i COURT 9 — From 3:00 PM IRDT i1. Lara Arruabarrena (ESP) v Olga Govortsova (BLR)i i2. Nicole Gibbs (USA) v Kirsten Flipkens (BEL)i i3. Edouard Roger-Vasselin (FRA) v Teymuraz Gabashvili (RUS)i i4. Anastasija Sevastova (LAT) v Francesca Schiavone (ITA)i COURT 10 — From 3:00 PM IRDT i1. Paolo Lorenzi (ITA) v Lukas Lacko (SVK)i i2. Thomaz Bellucci (BRA) v Ruben Bemelmans (BEL)i COURT 11 — From 3:00 PM IRDT i1. Jana Cepelova (SVK) v Mariana Duque-Marino (COL)i i2. Samantha Crawford (USA) v Paula Kania (POL)i i3. Julien Benneteau (FRA) v Illya Marchenko (UKR)i i4. Santiago Giraldo (COL) v Gilles Muller (LUX)i COURT 14 — From 3:00 PM IRDT i1. Sergiy Stakhovsky (UKR) v Yoshihito Nishioka (JPN)i i2. Sara Errani (ITA)[20] v Patricia Maria Tig (ROU)i i3. Evgeny Donskoy (RUS) v Alexandr Dolgopolov (UKR)[30]i i4. Irina Falconi (USA) v Marina Erakovic (NZL)i COURT 15 — From 3:00 PM IRDT i1. Damir Dzumhur (BIH) v Denis Kudla (USA)i i2. Alize Cornet (FRA) v Polona Hercog (SLO)i COURT 16 — From 3:00 PM IRDT i1. Philipp Kohlschreiber (GER)[21] v Pierre-Hugues Herbert (FRA)i i2. Bjorn Fratangelo (USA) v Grigor Dimitrov (BUL)i i3. Yaroslava Shvedova (KAZ) v Julia Goerges (GER)i COURT 17 — From 3:00 PM IRDT i1. Kurumi Nara (JPN) v Madison Brengle (USA)i i2. Brydan Klein (GBR) v Nicolas Mahut (FRA)i i3. Ricardas Berankis (LTU) v Marcus Willis (GBR)i T.B.A Matches — From 8:30 PM IRDT i1. Karolina Pliskova (CZE)[15] v Yanina Wickmayer (BEL)i Not Before 8:30 PM IRDT i2. Jelena Ostapenko (LAT) v Kiki Bertens (NED)[26]i |
06-28-2016, 12:04 PM | #5 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 ویمبلدون
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز نخست » مسابقات تنیس گرنداسلم ویمبلدون 2016 در روز بهرام شید (سهشنبـه) مورخ هشتم تیر ماه 1395 به وقت ایران: ORDER OF PLAY — DAY 2: TUESDAY, 28 JUNE, 2016
CENTRE COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Serena Williams (USA)[1] vs. Amra Sadikovic (SUI)i i2. Liam Broady (GBR) vs. Andy Murray (GBR)[2]i i3. Caroline Wozniacki (DEN) vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)[13]i NO.1 COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Taylor Fritz (USA) vs. Stan Wawrinka (SUI)[4]i i2. Monica Puig (PUR) vs. Johanna Konta (GBR)[16]i i3. Petra Kvitova (CZE)[10] vs. Sorana Cirstea (ROU)i NO.2 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Nick Kyrgios (AUS)[15] vs. Radek Stepanek (CZE)i i2. Fernando Verdasco (ESP) vs. Bernard Tomic (AUS)[19]i i3. Agnieszka Radwanska (POL)[3] vs. Kateryna Kozlova (UKR)i i4. Heather Watson (GBR) vs. Annika Beck (GER)i NO.3 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Richard Gasquet (FRA)[7] vs. Aljaz Bedene (GBR)i i2. Alison Riske (USA) vs. Roberta Vinci (ITA)[6]i i3. Dominic Thiem (AUT)[8] vs. Florian Mayer (GER)i i4. Timea Bacsinszky (SUI)[11] vs. Luksika Kumkhum (THA)i COURT 12 — From 3:00 PM IRDT i1. Inigo Cervantes (ESP) vs. Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[12]i i2. Stephane Robert (FRA) vs. Juan Martin Del Potro (ARG)i i3. Eugenie Bouchard (CAN) vs. Magdalena Rybarikova (SVK)i i4. Aliaksandra Sasnovich (BLR) vs. Kristina Mladenovic (FRA)[31]i COURT 18 — From 3:00 PM IRDT i1. Dominika Cibulkova (SVK)[19] vs. Mirjana Lucic-Baroni (CRO)i i2. Ivan Dodig (CRO) vs. Tomas Berdych (CZE)[10]i i3. John Isner (USA)[18] vs. Marcos Baghdatis (CYP)i i4. Sloane Stephens (USA)[18] vs. Shuai Peng (CHN)i COURT 4 — From 3:00 PM IRDT i1. John Millman (AUS) vs. Albert Montanes (ESP)i i2. Pauline Parmentier (FRA) vs. Katerina Siniakova (CZE)i i3. Horacio Zeballos (ARG) vs. Mikhail Youzhny (RUS)i COURT 5 — From 3:00 PM IRDT i1. Dmitry Tursunov (RUS) vs. Joao Sousa (POR)[31]i i2. Su-Wei Hsieh (TPE) vs. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[21]i i3. Lucas Pouille (FRA)[32] vs. Marius Copil (ROU)i COURT 6 — From 3:00 PM IRDT i1. Vasek Pospisil (CAN) vs. Albert Ramos-Vinolas (ESP)i i2. Cagla Buyukakcay (TUR) vs. Caroline Garcia (FRA)[30]i i3. Donald Young (USA) vs. Leonardo Mayer (ARG)i COURT 7 — From 3:00 PM IRDT i1. Tristan Lamasine (FRA) vs. Viktor Troicki (SRB)[25]i i2. Rajeev Ram (USA) vs. Feliciano Lopez (ESP)[22]i i3. Evgeniya Rodina (RUS) vs. Lesia Tsurenko (UKR)i COURT 8 — From 3:00 PM IRDT i1. Daria Gavrilova (AUS) vs. Qiang Wang (CHN)i i2. Benjamin Becker (GER) vs. Facundo Bagnis (ARG)i i3. Tara Moore (GBR) vs. Alison Van Uytvanck (BEL)i i4. Monica Niculescu (ROU) vs. Aleksandra Krunic (SRB)i COURT 9 — From 3:00 PM IRDT i1. Luke Saville (AUS) vs. Dennis Novikov (USA)i i2. Roberto Bautista Agut (ESP)[14] vs. Jordan Thompson (AUS)i i3. Julia Boserup (USA) vs. Tatjana Maria (GER)i COURT 10 — From 3:00 PM IRDT i1. Yen-Hsun Lu (TPE) vs. Alexander Kudryavtsev (RUS)i i2. Elena Vesnina (RUS) vs. Tamira Paszek (AUT)i i3. Albano Olivetti (FRA) vs. Matthew Barton (AUS)i COURT 11 — From 3:00 PM IRDT i1. Benoit Paire (FRA)[26] vs. Franko Skugor (CRO)i i2. Santiago Giraldo (COL) vs. Gilles Muller (LUX)i i3. Federico Delbonis (ARG) vs. Fabio Fognini (ITA)i i4. Ekaterina Makarova (RUS) vs. Johanna Larsson (SWE)i COURT 14 — From 3:00 PM IRDT i1. Christina McHale (USA) vs. Daniela Hantuchova (SVK)i i2. Yulia Putintseva (KAZ) vs. Marina Melnikova (RUS)i i3. Jiri Vesely (CZE) vs. Igor Sijsling (NED)i COURT 15 — From 3:00 PM IRDT i1. Kristyna Pliskova (CZE) vs. Ying-Ying Duan (CHN)i i2. Mikhail Kukushkin (KAZ) vs. Martin Klizan (SVK)i i3. Karin Knapp (ITA) vs. Ana Konjuh (CRO)i COURT 16 — From 3:00 PM IRDT i1. Dusan Lajovic (SRB) vs. Dustin Brown (GER)i i2. Katie Swan (GBR) vs. Timea Babos (HUN)i i3. Alexander Zverev (GER)[24] vs. Paul-Henri Mathieu (FRA)i COURT 17 — From 3:00 PM IRDT i1. Taro Daniel (JPN) vs. Juan Monaco (ARG)i i2. Andrea Petkovic (GER)[32] vs. Nao Hibino (JPN)i i3. Coco Vandeweghe (USA)[27] vs. Kateryna Bondarenko (UKR)i COURT 19 — From 3:00 PM IRDT i1. Marcel Granollers (ESP) vs. Victor Estrella Burgos (DOM)i i2. Gastao Elias (POR) vs. Radu Albot (MDA)i i3. Mandy Minella (LUX) vs. Anna Tatishvili (USA)i T.B.A Matches — From 8:30 PM IRDT i1. Tsvetana Pironkova (BUL) vs. Belinda Bencic (SUI)[7]i Not Before 8:30 PM IRDT i2. Anett Kontaveit (EST) vs. Barbora Strycova (CZE)[24]i |
06-29-2016, 09:01 AM | #6 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 ویمبلدون
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز سوم » مسابقات تنیس گرنداسلم ویمبلدون 2016 در روز تیر شید (چهارشنبـه) مورخ نهـم تیر ماه 1395 به وقت ایران: ORDER OF PLAY — DAY 3: WEDNESDAY, 29 JUNE, 2016
CENTRE COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Agnieszka Radwanska (POL)[3] vs. Kateryna Kozlova (UKR)i i2. Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Adrian Mannarino (FRA)i i3. Roger Federer (SUI)[3] vs. Marcus Willis (GBR)i NO.1 COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Monica Puig (PUR) vs. Johanna Konta (GBR)[16]i i2. Grigor Dimitrov (BUL) vs. Gilles Simon (FRA)[16]i i3. Andreas Seppi (ITA) vs. Milos Raonic (CAN)[6]i NO.2 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Fernando Verdasco (ESP) vs. Bernard Tomic (AUS)[19]i i2. Daniel Evans (GBR) vs. Alexandr Dolgopolov (UKR)[30]i i3. Simona Halep (ROU)[5] vs. Francesca Schiavone (ITA)i i4. Jana Cepelova (SVK) vs. Garbine Muguruza (ESP)[2]i NO.3 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Dominic Thiem (AUT)[8] vs. Florian Mayer (GER)i i2. Tsvetana Pironkova (BUL) vs. Belinda Bencic (SUI)[7]i i3. Marin Cilic (CRO)[9] vs. Sergiy Stakhovsky (UKR)i i4. Venus Williams (USA)[8] vs. Maria Sakkari (GRE)i COURT 12 — From 3:00 PM IRDT i1. Heather Watson (GBR) vs. Annika Beck (GER)i i2. Eugenie Bouchard (CAN) vs. Magdalena Rybarikova (SVK)i i3. Julien Benneteau (FRA) vs. Kei Nishikori (JPN)[5]i i4. Varvara Lepchenko (USA) vs. Angelique Kerber (GER)[4]i COURT 18 — From 3:00 PM IRDT i1. Ivan Dodig (CRO) vs. Tomas Berdych (CZE)[10]i i2. Petra Kvitova (CZE)[10] vs. Sorana Cirstea (ROU)i i3. David Goffin (BEL)[11] vs. Edouard Roger-Vasselin (FRA)i i4. Samantha Stosur (AUS)[14] vs. Sabine Lisicki (GER)i COURT 4 — From 3:00 PM IRDT i1. Horacio Zeballos (ARG) vs. Mikhail Youzhny (RUS)i i2. Ekaterina Makarova (RUS) vs. Johanna Larsson (SWE)i i3. Anna-Lena Groenefeld (GER)/Kveta Peschke (CZE) vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)/Roberta Vinci (ITA)i i4. Raquel Atawo (USA)[10]/Abigail Spears (USA)[10] vs. Chin-Wei Chan (TPE)/Xinyun Han (CHN)i COURT 5 — From 3:00 PM IRDT i1. Su-Wei Hsieh (TPE) vs. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[21]i i2. Sloane Stephens (USA)[18] vs. Shuai Peng (CHN)i i3. Andrey Kuznetsov (RUS) vs. Gilles Muller (LUX)i i4. Yifan Xu (CHN)[9]/Saisai Zheng (CHN)[9] vs. Darija Jurak (CRO)/Anastasia Rodionova (AUS)i COURT 6 — From 3:00 PM IRDT i1. Donald Young (USA) vs. Leonardo Mayer (ARG)i i2. Pierre-Hugues Herbert (FRA) vs. Damir Dzumhur (BIH)i i3. Mona Barthel (GER) vs. Kiki Bertens (NED)[26]i i4. Nao Hibino (JPN)/Alicja Rosolska (POL) vs. Vania King (USA)[13]/Alla Kudryavtseva (RUS)[13]i COURT 7 — From 3:00 PM IRDT i1. Evgeniya Rodina (RUS) vs. Lesia Tsurenko (UKR)i i2. Thomaz Bellucci (BRA) vs. Sam Querrey (USA)[28]i i3. Jeremy Chardy (FRA) vs. Steve Johnson (USA)i COURT 8 — From 3:00 PM IRDT i1. John Isner (USA)[18] vs. Marcos Baghdatis (CYP)i i2. Timea Bacsinszky (SUI)[11] vs. Luksika Kumkhum (THA)i i3. Sara Errani (ITA)[20] vs. Alize Cornet (FRA)i i4. Lucie Safarova (CZE)[28] vs. Samantha Crawford (USA)i COURT 9 — From 3:00 PM IRDT i1. Julia Boserup (USA) vs. Tatjana Maria (GER)i i2. Mandy Minella (LUX) vs. Anna Tatishvili (USA)i i3. Yaroslava Shvedova (KAZ) vs. Elina Svitolina (UKR)[17]i COURT 10 — From 3:00 PM IRDT i1. Albano Olivetti (FRA) vs. Matthew Barton (AUS)i i2. Aliaksandra Sasnovich (BLR) vs. Kristina Mladenovic (FRA)[31]i i3. Jack Sock (USA)[27] vs. Robin Haase (NED)i i4. Carina Witthoeft (GER) vs. Kurumi Nara (JPN)i COURT 11 — From 3:00 PM IRDT i1. Federico Delbonis (ARG) vs. Fabio Fognini (ITA)i i2. Karolina Pliskova (CZE)[15] vs. Misaki Doi (JPN)i i3. Anna-Lena Friedsam (GER) vs. Ekaterina Alexandrova (RUS)i COURT 14 — From 3:00 PM IRDT i1. Jiri Vesely (CZE) vs. Igor Sijsling (NED)i i2. Anett Kontaveit (EST) vs. Barbora Strycova (CZE)[24]i i3. Jelena Jankovic (SRB)[22] vs. Marina Erakovic (NZL)i i4. Lara Arruabarrena (ESP) vs. Daria Kasatkina (RUS)[29]i COURT 15 — From 3:00 PM IRDT i1. Karin Knapp (ITA) vs. Ana Konjuh (CRO)i i2. Monica Niculescu (ROU) vs. Aleksandra Krunic (SRB)i i3. Denisa Allertova (CZE) vs. Carla Suarez Navarro (ESP)[12]i COURT 16 — From 3:00 PM IRDT i1. Alexander Zverev (GER)[24] vs. Paul-Henri Mathieu (FRA)i i2. Nicolas Mahut (FRA) vs. David Ferrer (ESP)[13]i i3. Kirsten Flipkens (BEL) vs. Madison Keys (USA)[9]i i4. Tara Moore (GBR)/Conny Perrin (SUI) vs. Mariana Duque-Marino (COL)/Monica Puig (PUR)i COURT 17 — From 3:00 PM IRDT i1. Andrea Petkovic (GER)[32] vs. Nao Hibino (JPN)i i2. Lucas Pouille (FRA)[32] vs. Marius Copil (ROU)i i3. Lukas Lacko (SVK) vs. Ivo Karlovic (CRO)[23]i COURT 19 — From 3:00 PM IRDT i1. Gastao Elias (POR) vs. Radu Albot (MDA)i i2. Nicolas Almagro (ESP) vs. Denis Istomin (UZB)i i3. Anabel Medina Garrigues (ESP)[14]/Arantxa Parra Santonja (ESP)[14] vs. Barbora Krejcikova (CZE)/Katerina Siniakova (CZE)i T.B.A Matches — From 8:30 PM IRDT i1. Hao-Ching Chan (TPE)[3]/Yung-Jan Chan (TPE)[3] vs. Ashleigh Barty (AUS)/Laura Robson (GBR)i Not Before 8:30 PM IRDT i2. Andrea Hlavackova (CZE)[6]/Lucie Hradecka (CZE)[6] vs. Chen Liang (CHN)/Yafan Wang (CHN)i Not Before 8:30 PM IRDT i3. Yen-Hsun Lu (TPE)/Janko Tipsarevic (SRB) vs. Marcin Matkowski (POL)/Leander Paes (IND)i Not Before 8:30 PM IRDT i4. Brydan Klein (GBR)/Alexander Ward (GBR) vs. Pablo Cuevas (URU)[15]/Marcel Granollers (ESP)[15]i Not Before 8:30 PM IRDT i5. Wesley Koolhof (NED)/Matwe Middelkoop (NED) vs. Alexander Bury (BLR)/Igor Zelenay (SVK)i Not Before 8:30 PM IRDT i6. Treat Huey (PHI)[12]/Max Mirnyi (BLR)[12] vs. Pablo Carreno Busta (ESP)/Guillermo Garcia-Lopez (ESP)i |
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
06-29-2016, 04:09 PM | #7 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 ویمبلدون
از روز گذشته، کانال CBC Sport HD آذربایجان که مسابقات ویمبلدون را به صورت زنده پخش میکند، در ساعاتی بسته شده. خوشبختانه کد باز کننده این کانال توسط هکرها پیدا شده و با وارد کردنش میتوان همچون گذشته با گزارش ترکی آذربایجان این مسابقات را دنبال کرد. کد زیر را در بخش BiSS دستگاه خود وارد کرده و ذخیره بفرمایید. AzerSpace @ 46°E CBC Sport HD Freq.: 11135 Pol: H SR: 27500 FEC: 5/6 in BiSS: 13 13 13 39 13 13 13 39 S.I.D in Hex: 0801 / S.I.D in Decimal: 2049 VPID in Hex: 0804 / VPID in Decimal: 2052 APID in Hex: 0803 / APID in Decimal: 2051 |
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
06-30-2016, 09:30 AM | #8 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 ویمبلدون
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز چهارم » مسابقات تنیس گرنداسلم ویمبلدون 2016 در روز اورمزد شید (پنجشنبـه) مورخ دهـم تیر ماه 1395 به وقت ایران: ORDER OF PLAY — DAY 4: THURSDAY, 30 JUNE, 2016
CENTRE COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Julien Benneteau (FRA) vs. Kei Nishikori (JPN)[5]i i2. Yen-Hsun Lu (TPE) vs. Andy Murray (GBR)[2]i i3. Eugenie Bouchard (CAN) vs. Johanna Konta (GBR)[16]i NO.1 COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Grigor Dimitrov (BUL) vs. Gilles Simon (FRA)[16]i i2. Jana Cepelova (SVK) vs. Garbine Muguruza (ESP)[2]i i3. Dominic Thiem (AUT)[8] vs. Jiri Vesely (CZE)i NO.2 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Daniel Evans (GBR) vs. Alexandr Dolgopolov (UKR)[30]i i2. Simona Halep (ROU)[5] vs. Francesca Schiavone (ITA)i i3. Radu Albot (MDA) vs. Bernard Tomic (AUS)[19]i i4. Agnieszka Radwanska (POL)[3] vs. Ana Konjuh (CRO)i NO.3 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Timea Bacsinszky (SUI)[11] vs. Luksika Kumkhum (THA)i i2. Andreas Seppi (ITA) vs. Milos Raonic (CAN)[6]i i3. Julia Boserup (USA) vs. Belinda Bencic (SUI)[7]i i4. Serena Williams (USA)/Venus Williams (USA) vs. Andreja Klepac (SLO)[11]/Katarina Srebotnik (SLO)[11]i COURT 12 — From 3:00 PM IRDT i1. Heather Watson (GBR) vs. Annika Beck (GER)i i2. Marin Cilic (CRO)[9] vs. Sergiy Stakhovsky (UKR)i i3. Richard Gasquet (FRA)[7] vs. Marcel Granollers (ESP)i i4. Coco Vandeweghe (USA)[27] vs. Timea Babos (HUN)i COURT 18 — From 3:00 PM IRDT i1. Aliaksandra Sasnovich (BLR) vs. Kristina Mladenovic (FRA)[31]i i2. Venus Williams (USA)[8] vs. Maria Sakkari (GRE)i i3. Varvara Lepchenko (USA) vs. Angelique Kerber (GER)[4]i i4. Dominika Cibulkova (SVK)[19] vs. Daria Gavrilova (AUS)i i5. Jonathan Erlich (ISR)/Colin Fleming (GBR) vs. Jamie Murray (GBR)[3]/Bruno Soares (BRA)[3]i COURT 4 — From 3:00 PM IRDT i1. Horacio Zeballos (ARG) vs. Mikhail Youzhny (RUS)i i2. Sara Errani (ITA)[20] vs. Alize Cornet (FRA)i i3. Andres Molteni (ARG)/Julio Peralta (CHI) vs. Dustin Brown (GER)/Jan-Lennard Struff (GER)i i4. Kateryna Bondarenko (UKR)/Olga Savchuk (UKR) vs. Alize Cornet (FRA)/Xenia Knoll (SUI)i COURT 5 — From 3:00 PM IRDT i1. Sloane Stephens (USA)[18] vs. Shuai Peng (CHN)i i2. Pierre-Hugues Herbert (FRA) vs. Damir Dzumhur (BIH)i i3. Yaroslava Shvedova (KAZ) vs. Elina Svitolina (UKR)[17]i i4. Andrea Petkovic (GER)[32] vs. Elena Vesnina (RUS)i i5. Treat Huey (PHI)[12]/Max Mirnyi (BLR)[12] vs. Pablo Carreno Busta (ESP)/Guillermo Garcia-Lopez (ESP)i COURT 6 — From 3:00 PM IRDT i1. Donald Young (USA) vs. Leonardo Mayer (ARG)i i2. Mona Barthel (GER) vs. Kiki Bertens (NED)[26]i i3. Lara Arruabarrena (ESP) vs. Daria Kasatkina (RUS)[29]i i4. Mona Barthel (GER)/Chia-Jung Chuang (TPE) vs. Eri Hozumi (JPN)/Miyu Kato (JPN)i i5. Jean-Julien Rojer (NED)[4]/Horia Tecau (ROU)[4] vs. Jonathan Marray (GBR)/Adil Shamasdin (CAN)i COURT 7 — From 3:00 PM IRDT i1. Thomaz Bellucci (BRA) vs. Sam Querrey (USA)[28]i i2. Kirsten Flipkens (BEL) vs. Madison Keys (USA)[9]i i3. Denisa Allertova (CZE) vs. Carla Suarez Navarro (ESP)[12]i i4. Dennis Novikov (USA) vs. Joao Sousa (POR)[31]i COURT 8 — From 3:00 PM IRDT i1. John Isner (USA)[18] vs. Marcos Baghdatis (CYP)i i2. David Goffin (BEL)[11] vs. Edouard Roger-Vasselin (FRA)i i3. Katerina Siniakova (CZE) vs. Caroline Garcia (FRA)[30]i i4. Nao Hibino (JPN)/Alicja Rosolska (POL) vs. Vania King (USA)[13]/Alla Kudryavtseva (RUS)[13]i COURT 9 — From 3:00 PM IRDT i1. Mandy Minella (LUX) vs. Anna Tatishvili (USA)i i2. Lukas Lacko (SVK) vs. Ivo Karlovic (CRO)[23]i i3. Roberto Bautista Agut (ESP)[14] vs. Mikhail Kukushkin (KAZ)i i4. Raquel Atawo (USA)[10]/Abigail Spears (USA)[10] vs. Chin-Wei Chan (TPE)/Xinyun Han (CHN)i COURT 10 — From 3:00 PM IRDT i1. Albano Olivetti (FRA) vs. Matthew Barton (AUS)i i2. Jack Sock (USA)[27] vs. Robin Haase (NED)i i3. Lucie Safarova (CZE)[28] vs. Samantha Crawford (USA)i i4. Irina Falconi (USA)/Nicole Gibbs (USA) vs. Elise Mertens (BEL)/An-Sophie Mestach (BEL)i i5. Shuko Aoyama (JPN)/Makoto Ninomiya (JPN) vs. Nadiia Kichenok (UKR)/Lesia Tsurenko (UKR)i COURT 11 — From 3:00 PM IRDT i1. Federico Delbonis (ARG) vs. Fabio Fognini (ITA)i i2. Karolina Pliskova (CZE)[15] vs. Misaki Doi (JPN)i i3. Carina Witthoeft (GER) vs. Kurumi Nara (JPN)i i4. Ying-Ying Duan (CHN) vs. Roberta Vinci (ITA)[6]i i5. Yifan Xu (CHN)[9]/Saisai Zheng (CHN)[9] vs. Darija Jurak (CRO)/Anastasia Rodionova (AUS)i COURT 14 — From 3:00 PM IRDT i1. Anett Kontaveit (EST) vs. Barbora Strycova (CZE)[24]i i2. Andrey Kuznetsov (RUS) vs. Gilles Muller (LUX)i i3. Jelena Jankovic (SRB)[22] vs. Marina Erakovic (NZL)i i4. Marcelo Arevalo (ESA)/Roberto Maytin (VEN) vs. Konstantin Kravchuk (RUS)/Denys Molchanov (UKR)i i5. Wesley Koolhof (NED)/Matwe Middelkoop (NED) vs. Alexander Bury (BLR)/Igor Zelenay (SVK)i COURT 15 — From 3:00 PM IRDT i1. Monica Niculescu (ROU) vs. Aleksandra Krunic (SRB)i i2. Nicolas Almagro (ESP) vs. Denis Istomin (UZB)i i3. Alexandra Panova (RUS)/Shelby Rogers (USA) vs. Margarita Gasparyan (RUS)[12]/Monica Niculescu (ROU)[12]i i4. Julian Knowle (AUT)/Artem Sitak (NZL) vs. Marcelo Demoliner (BRA)/Aisam Qureshi (PAK)i i5. Mate Pavic (CRO)[16]/Michael Venus (NZL)[16] vs. Chris Guccione (AUS)/Andre Sa (BRA)i COURT 16 — From 3:00 PM IRDT i1. Ekaterina Makarova (RUS) vs. Johanna Larsson (SWE)i i2. Nicolas Mahut (FRA) vs. David Ferrer (ESP)[13]i i3. Benoit Paire (FRA)[26] vs. John Millman (AUS)i i4. Inigo Cervantes (ESP)/Paolo Lorenzi (ITA) vs. Bob Bryan (USA)[2]/Mike Bryan (USA)[2]i COURT 17 — From 3:00 PM IRDT i1. Lucas Pouille (FRA)[32] vs. Marius Copil (ROU)i i2. Samantha Stosur (AUS)[14] vs. Sabine Lisicki (GER)i i3. Albert Ramos-Vinolas (ESP) vs. Viktor Troicki (SRB)[25]i i4. Brian Baker (USA)/Marcus Daniell (NZL) vs. Juan-Sebastian Cabal (COL)[13]/Robert Farah (COL)[13]i COURT 19 — From 3:00 PM IRDT i1. Anna-Lena Friedsam (GER) vs. Ekaterina Alexandrova (RUS)i i2. Jeremy Chardy (FRA) vs. Steve Johnson (USA)i i3. Su-Wei Hsieh (TPE)/Nicole Melichar (USA) vs. Shuai Peng (CHN)/Shuai Zhang (CHN)i i4. Santiago Gonzalez (MEX)/Scott Lipsky (USA) vs. Ricardas Berankis (LTU)/Denis Kudla (USA)i T.B.A Matches — From 8:30 PM IRDT i1. Hao-Ching Chan (TPE)[3]/Yung-Jan Chan (TPE)[3] vs. Ashleigh Barty (AUS)/Laura Robson (GBR)i Not Before 8:30 PM IRDT i2. Madison Brengle (USA)/Tatjana Maria (GER) vs. Daniela Hantuchova (SVK)/Donna Vekic (CRO)i Not Before 8:30 PM IRDT i3. Andrea Hlavackova (CZE)[6]/Lucie Hradecka (CZE)[6] vs. Chen Liang (CHN)/Yafan Wang (CHN)i |
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
06-30-2016, 09:35 AM | #9 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 ویمبلدون
همچنین از روز گذشته، کانال TV Varzish HD تاجیکستان که مسابقات ویمبلدون را به صورت زنده پخش میکند، نیز در ساعاتی به صورت موقتی بسته شد. خوشبختانه کد باز کننده این کانال هم پیدا شده و با وارد کردنش میتوان همچون گذشته با لهجه شیرین تاجیکی این مسابقات را دنبال کرد. کد زیر را در بخش BiSS دستگاه خود وارد کرده و ذخیره بفرمایید. Yahsat @ 52°E TV Varzish HD Freq.: 12015 Pol: H SR: 27500 in BiSS: 12 34 AB F1 CD 56 78 9B |
07-01-2016, 04:50 AM | #10 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 ویمبلدون
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز پنجـم » مسابقات تنیس گرنداسلم ویمبلدون 2016 در روز ناهید شید (آدینـه) مورخ 11 تیر ماه 1395 به وقت ایران: ORDER OF PLAY — DAY 5: FRIDAY, JULY 1st, 2016
CENTRE COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Juan Martin del Potro (ARG) vs. Stan Wawrinka (SUI)[4]i i2. Serena Williams (USA)[1] vs. Christina McHale (USA)i i3. Roger Federer (SUI)[3] vs. Daniel Evans (GBR)i NO.1 COURT — From 4:30 PM IRDT i1. Venus Williams (USA)[8] vs. Daria Kasatkina (RUS)[29]i i2. Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Sam Querrey (USA)[28]i i3. Jack Sock (USA)[27] vs. Milos Raonic (CAN)[6]i NO.2 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Nick Kyrgios (AUS)[15] vs. Dustin Brown (GER)i i2. Petra Kvitova (CZE)[10] vs. Ekaterina Makarova (RUS)i i3. Andrey Kuznetsov (RUS) vs. Kei Nishikori (JPN)[5]i i4. Simona Halep (ROU)[5] vs. Kiki Bertens (NED)[26]i NO.3 COURT — From 3:00 PM IRDT i1. Benjamin Becker (GER) vs. Tomas Berdych (CZE)[10]i i2. Tara Moore (GBR) vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)[13]i i3. David Goffin (BEL)[11] vs. Denis Istomin (UZB)i i4. Lucie Safarova (CZE)[28] vs. Jana Cepelova (SVK)i COURT 12 — From 3:00 PM IRDT i1. Juan Monaco (ARG) vs. Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[12] i2. Timea Bacsinszky (SUI)[11] vs. Monica Niculescu (ROU)i i3. Marin Cilic (CRO)[9] vs. Lukas Lacko (SVK)i i4. Carina Witthoeft (GER) vs. Angelique Kerber (GER)[4]i COURT 18 — From 3:00 PM IRDT i1. John Isner (USA)[18] vs. Matthew Barton (AUS)i i2. Sloane Stephens (USA)[18] vs. Mandy Minella (LUX)i i3. Steve Johnson (USA) vs. Grigor Dimitrov (BUL)i i4. Alize Cornet (FRA) vs. Madison Keys (USA)[9]ii COURT 5 — From 3:00 PM IRDT i1. Anabel Medina Garrigues (ESP)[14]/Arantxa Parra Santonja (ESP)[14] v Barbora Krejcikova (CZE)/Katerina Siniakova (CZE)i i2. Dusan Lajovic (SRB)/Viktor Troicki (SRB) v Alexandr Dolgopolov (UKR)/Sergiy Stakhovsky (UKR)i i3. Kirsten Flipkens (BEL)/Andrea Petkovic (GER) v Johanna Konta (GBR)/Maria Sanchez (USA)i ii4. Dustin Brown (GER)/Madison Brengle (USA) v Oliver Marach (AUT)/Jelena Ostapenko (LAT)i i5. Julia Goerges (GER)[8]/Karolina Pliskova (CZE)[8] v Denisa Allertova (CZE)/Anna Karolina Schmiedlova (SVK)i COURT 6 — From 3:00 PM IRDT i1. Leonardo Mayer (ARG)/Joao Sousa (POR) v Sam Groth (AUS)/Robert Lindstedt (SWE)i i2. Ivan Dodig (CRO)[5]/Marcelo Melo (BRA)[5] v Paul-Henri Mathieu (FRA)/Benoit Paire (FRA)i i3. Brydan Klein (GBR)/Alexander Ward (GBR) v Pablo Cuevas (URU)[15]/Marcel Granollers (ESP)[15]i i4. Henri Kontinen (FIN)[10]/John Peers (AUS)[10] v Nicholas Monroe (USA)/Donald Young (USA)i COURT 7 — From 3:00 PM IRDT i1. Annika Beck (GER) vs. Aliaksandra Sasnovich (BLR)i i2. Yen-Hsun Lu (TPE)/Janko Tipsarevic (SRB) v Marcin Matkowski (POL)/Leander Paes (IND)i i3. Louisa Chirico (USA)/Alison Riske (USA) v Annika Beck (GER)/Yanina Wickmayer (BEL)i i4. Fabrice Martin (FRA)/Olga Savchuk (UKR) v Chris Guccione (AUS)/Elina Svitolina (UKR)i i5. Demi Schuurs (NED)/Renata Voracova (CZE) v Caroline Garcia (FRA)[2]/Kristina Mladenovic (FRA)[2]i COURT 8 — From 3:00 PM IRDT i1. Alexander Zverev (GER)[24] vs. Mikhail Youzhny (RUS)i i2. Yulia Putintseva (KAZ) vs. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[21]i i3. Andrea Hlavackova (CZE)[6]/Lucie Hradecka (CZE)[6] v Chen Liang (CHN)/Yafan Wang (CHN)i i4. Misaki Doi (JPN) vs. Anna-Lena Friedsam (GER)i i5. Santiago Gonzalez (MEX)/Arantxa Parra Santonja (ESP) v Michael Venus (NZL)/Maria Irigoyen (ARG) COURT 9 — From 3:00 PM IRDT i1. Johan Brunstrom (SWE)/Andreas Siljestrom (SWE) v Andrej Martin (SVK)/Hans Podlipnik-Castillo (CHI)i i2. Lleyton Hewitt (AUS)/Jordan Thompson (AUS) v Nicolas Almagro (ESP)/David Marrero (ESP)i i3. Treat Huey (PHI)/Alicja Rosolska (POL) v Johan Brunstrom (SWE)/Belinda Bencic (SUI)i i4. Florin Mergea (ROU)/Tamira Paszek (AUT) v Artem Sitak (NZL)/Laura Siegemund (GER)i COURT 10 — From 3:00 PM IRDT i1. Sanchai Ratiwatana (THA)/Sonchat Ratiwatana (THA) v Oliver Marach (AUT)/Fabrice Martin (FRA)i i2. Lara Arruabarrena (ESP)/Danka Kovinic (MNE) v Jelena Jankovic (SRB)/Aleksandra Krunic (SRB)i i3. Juan-Sebastian Cabal (COL)/Mariana Duque-Marino (COL) v Mate Pavic (CRO)/Darija Jurak (CRO)i i4. Fabio Fognini (ITA)/Andreas Seppi (ITA) v Dominic Inglot (GBR)[9]/Daniel Nestor (CAN)[9]i COURT 14 — From 3:00 PM IRDT 1. Guido Pella (ARG)/Horacio Zeballos (ARG) v Guillermo Duran (ARG)/Maximo Gonzalez (ARG)i 2. Julien Benneteau (FRA)/Edouard Roger-Vasselin (FRA) v Marc Lopez (ESP)/Albert Ramos-Vinolas (ESP)i 3. Julian Knowle (AUT)/Shuai Zhang (CHN) v Maximo Gonzalez (ARG)/Raluca Olaru (ROU)i 4. Stephane Robert (FRA)/Dudi Selav (ISR) v Marcos Baghdatis (CYP)/Mikhail Youzhny (RUS)i COURT 16 — From 3:00 PM IRDT i1. Fabio Fognini (ITA) vs. Feliciano Lopez (ESP)[22]i i2. Evgeniya Rodina (RUS) vs. Barbora Strycova (CZE)[24]ii i3. Sabine Lisicki (GER) vs. Yaroslava Shvedova (KAZ)i i4. Gilles Muller (LUX)/Frederik Nielsen (DEN) v Raveni Klaasen (RSA)[11]/Rajeev Ram (USA)[11]i COURT 17 — From 3:00 PM IRDT i1. Lucas Pouille (FRA)[32] vs. Donald Young (USA)i i2. Marina Erakovic (NZL) vs. Carla Suarez Navarro (ESP)[12]i i3. Pierre-Hugues Herbert (FRA) vs. Nicolas Mahut (FRA)i COURT 19 — From 3:00 PM IRDT i1. Marin Draganja (CRO)/Nikola Mektic (CRO) v Rohan Bopanna (IND)[6]/Florin Mergea (ROU)[6]i i2. Ken Skupski (GBR)/Neal Skupski (GBR) v Lukasz Kubot (POL)[7]/Alexander Peya (AUT)[7]i i3. Scott Lipsky (USA)/Alla Kudryavtseva (RUS) v Guillermo Duran (ARG)/Chen Liang (CHN)i i4. Colin Fleming (GBR)/Jocelyn Rae (GBR) v Neal Skupski (GBR)/Anna Smith (GBR)i T.B.A Matches — From 8:30 PM IRDT i1. Naomi Broady (GBR)/Heather Watson (GBR) v Cagla Buyukakcay (TUR)/Klaudia Jans-Ignacik (POL)i Not Before 8:30 PM IRDT i2. David Marrero (ESP)/Maria Jose Martinez Sanchez (ESP) v Matwe Middelkoop (NED)/Oksana Kalashnikova (GEO)i Not Before 8:30 PM IRDT i3. Kyle Edmund (GBR)/James Ward (GBR) v Federico Delbonis (ARG)/Diego Schwartzman (ARG)i |
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان) | |
|
|