بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-16-2011, 09:58 PM   #1
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض نادال:فتوحات جوكوويچ هميشگي نيست

نادال:فتوحات جوكوويچ هميشگي نيست

تهران- رافائل نادال كه در مرحله نهايي مسابقات تنيس مسترز رم در برابر 'نوواك جوكوويچ' تن به شكست داد، به رقيب صرب خود هشدار داد كه شروع بدون شكست او در سال 2011 براي هميشه ادامه ندارد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه، جوكوويچ با نتايج 6 بر 4 و 6 بر 4 در مرحله نهايي مسابقات تنيس مسترز رم بر نادال غلبه كرد و سي و هفتمين پيروزي خود را از آغاز سال جاري ميلادي تاكنون به ثبت رساند.
اين چهارمين بار در اين فصل است كه جوكوويچ، تنيس شماره يك مردان جهان را در مرحله نهايي مسابقات مسترز و دومين بار در زمين خاكي ظرف هشت روز شكست مي دهد.
نادال با آنكه پنج بار در شش سال گذشته به قهرماني رسيده، با آغاز مسابقات تنيس آزاد فرانسه از يكشنبه آينده طرف توجه نخواهد بود.
اما او گفت: تمركز خود را بر روي بهبود بازي معطوف خواهم كرد تا وقتي زمان آن فرارسيد آماده باشم.
وي گفت، من در شش مسابقه نهايي پياپي شركت كرده ام كه در چهار مسابقه ميامي، ايندين ولز، مادريد و رم باختم و در مونت كارلو و بارسلون پيروز شدم.
نادال كه دو بار در زمين خاكي به جوكوويچ باخته گفت از اينكه عنوان شكست ناپذيري او آسيب ديده نگران نيست.
اين هشتمين شكست نادال در 201 مسابقه در هفت سال گذشته است و چهارمين شكست او در 31 مسابقه مرحله نهايي بر روي زمين خاكي است.
وي گفت، مهم اين نيست كه مردم فكر كنند من آسيب پذيرتر از گذشته شده ام؛ بلكه مسئله مهم اين است كه از انجام هر كاري كه انجام مي دهم مطمئن و خوشحال باشم و هركاري از دستم برمي آيد انجام دهم.
نادال گفت، من خيلي خوب كار مي كنم اما يكي از من بهتر است. قهرمان بزرگ بودن نه فقط به معناي اين است كه هر هفته پيروزي كسب كنم بلكه انتظار براي فرارسيدن زمان مناسب است.
نادال اذعان كرد كه يافتن ضعف در بازي جوكوويچ كار آساني نيست.
او بازيكن كاملي است كه هركاري مي تواند انجام دهد. خيلي خوب دفاع مي كند بهتر از قبل. خيلي خوب حمله مي كند مثل قبل. او خيلي خيلي خوب است و مشكل اينجاست.
او در چهار مسابقه مسترز گذشته مرا شكست داده، اما در خيلي از مسابقات مهم گذشته هم من او را شكست داده ام مثل نيمه نهايي المپيك، نهايي تنيس آزاد آمريكا و دو نيمه نهايي در تنيس آزاد فرانسه.
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-16-2011, 10:09 PM   #2
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

فكر كنم اين 39 برد نوواك بود نه 37.

نادال زورش اومده داره گذشته رو به رخ مي كشه. ( شوخي كرديم بتون بر نخوره )

اينو راست مي گه كه نوواك هميشه روي اين فرم نمي مونه اما اقاي نادال شما تا زماني فرصت داري جلوي نوواك رو بگيري كه نامبر واني رو ازت نگرفته وقتي نامبر واني رو ازت گرفت ديگه فايده نداره چون نوار شماره يك بودن پياپيت رو پاره كرده. اگر به دنبال ركورد 4 سال راجر هستي نبايد بگي كه صبر مي كنم تا جوكو از فرم خارج شه بلكه بايد بگي سعي مي كنم منم به فرم جوكو برسم.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-16-2011, 10:55 PM   #3
key1nadal
Senior Member

پستها: 114
سپاس: 159
در 112 پست 566 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1.رافائل نادال 2.دل پوترو 3.ارغوان رضايي 4.دينارا سافينا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura_RF_Masha نمایش پست ها
فكر كنم اين 39 برد نوواك بود نه 37.

نادال زورش اومده داره گذشته رو به رخ مي كشه. ( شوخي كرديم بتون بر نخوره )

اينو راست مي گه كه نوواك هميشه روي اين فرم نمي مونه اما اقاي نادال شما تا زماني فرصت داري جلوي نوواك رو بگيري كه نامبر واني رو ازت نگرفته وقتي نامبر واني رو ازت گرفت ديگه فايده نداره چون نوار شماره يك بودن پياپيت رو پاره كرده. اگر به دنبال ركورد 4 سال راجر هستي نبايد بگي كه صبر مي كنم تا جوكو از فرم خارج شه بلكه بايد بگي سعي مي كنم منم به فرم جوكو برسم.
واقعا با نظرت موافقم نادال آخرين فرصتش رولند ه و بسه پاشو رافا بجنب پسر تو بايد قهرمانه رولندو ويمبلدون شي وامووووس
key1nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی key1nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)