نمایش پست تنها
قدیمی 06-30-2012, 11:11 AM   #201
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa.Matador نمایش پست ها
آقاي مدير فدرري،عزيز من زياد تو بحث ها شركت نميكنم فقط ميام پست ها رو ميخونم و احيانا اگه كسي توهين كنه به رافا كه كثيف بازي ميكنه و ... ميام جوابشو دندون شكن ميدم خوب فهميدي تا بلكه ديگران حوس اونجور پست زدن به رافا رو نكنن
شماها يعني فدرريا و نواكي بدجور عقده اي شدين از رافا و هر چي دلتون خواست بهش ميگين اما نه ديگه ما نميذاريم بهش چيزي بگيم و جواب خوبي بهتون ميديم.
اگه ديده باشه من زياد پست نميدم فقط هميشه جواب توهين به رافا رو دادم ميتوني چك كني.پست منو پاك كردي چرا اون پست طرفدار نواك رو پاك نكردي مگه غير اينه كه اونم توهين كرده به رافا ،منم جوابشو دادم كه واقعا هم همون كارارو انجام ميده نواك.پس اون آقا رو هم تعليق كن عمو مدير فدرري.تبعيض قائل نشو
اگه بگيم كه كثيف بازي ميكنن خود فدرر رو هم ديشب ديديم يه متر توپ اوت شده ميگه چلنج نه؟و كاراي ديگه كه هم نواك انجام ميده هم فدرر.
اگرم نادال قبل هر سرويس با همه جاش ور ميره به ما چه دوست داره ور ميره عادت كرده.الكي گير ندين
نادال بد بود دست كم گرفت حذف شد تمام ولي شماها دست بردار نيستين از بس ازس عقده دارين.
خود نادال ميگه فدرر سرويسش فورهندش بكهندش از من بهتره و سرتره اما وقتي مياد فدرر رو با اين همه قابليت ها ميبره و تو هد تو هد ها ازس جلو هست وعقده اي ميكنه شما ها رو ما چكار كنيم!
بين كاربرا تبعيض قائل نشو .
درسته قهرماني زياد آوردين اما صبر كن ببين رافا تا اون سن فدرر گرند اسلم بيشتري ميبره و كاپ بيشتري.
راجر فدرر و نواک جکوویچ هرچه قدر هم کثیف بازی کنن ، دیگه آخرش نمیان به حریف مقابل تنه بزنن ، نکنه فوتباله ، اون تنه هم تنه فنی بوده .
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: