نمایش پست تنها
قدیمی 01-23-2012, 05:26 AM   #134
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط سلام نمایش پست ها

دوست محترم
قضیه ربطی به شرف و مرف نداره!!
توی سطح بالای تنیس اصل این اتفاق مربوط به شانسه.
البته میشه اعتماد به نفس کیم و غرور بیجای لی رو هم تا حدودی به این اتفاق اضافه کرد.
اصل قضیه شانسه. کیم رو من هم دوست دارمش، ولی باید قبول کرد از ... آورد.

دوست گرامی ، سلام جان! این یه اصطلاحه که من به کار می برم معمولا . به این معنی نیست که چون با شرافت بود ، برد و اگه نمی برد شرف نداشت و یا ، لی که باخته ، ...
شانس هم موثر هست حتما ، ولی تجربه و اعتماد به نفس از دید من مهم تره ، حالا شاید غلط باشه حرفم...
راجر هم از رادیک تو ویمبی در تایبرک عقب بود (فک کنم 5-1 ) و به بازی برگشت و برد. شاید اگه اون ست ر می باخت دیگه نمی تونست پیروز بشه. من سعی می کنم خیلی مسائل ر به شانس - به عنوان عامل اصلی - ربط ندم ، ولی به عنوان عامل فرعی (مخصوصا در تنیس ) همیشه موثر بوده و هست...

-------------------------------------------------------------------------------
ویرایش ساعت 9 : یه برد 5 ستی دیگه عجب بازی قشنگی بود نیشی-جو . شاید زیباترین بازی تورنمنت تا اینجای کار بود. مرسی نیشی درود به شرفت دومین برد پیاپی مقابل سونگا که در این چند ماه فوق العاده بود!
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: