نمایش پست تنها
قدیمی 01-30-2015, 10:18 AM   #217
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون اولین گرنداسلم سال، استرالیا 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Just Nole نمایش پست ها
من برای نوشتن مطالبم عموما به حافظه خودم رجوع میکنم
در اون زمان که من تنیس را دنبال میکردم تنیس را در حد چند ثانیه خبر و ویدئو از اخبار ورزشی میشد تعقیب کرد در اون زمان بدون هیچگونه منابعی مثل اینترنت و ... اینکه ندونیم فلانی در کجای کریر خودشه اونهم 20 سال قبل خیلی جای شماتت نداره
به هرحال همینکه یادم میاد بعد از 20 سال همزمانی لندل و سمپراس برای خودم رضایت بخشه
الان که سرچی کردم دیدم خوشبختانه این 2 حدود 6 سال همپوشانی داشتند که کم نیست
خودش نصف عمر ورزشی تنیسه
ایوان لندل اگر 8 گرند کسب کرد از جمله سه اپن آمریکای پیاپی
مورسمو هم موفق به کسب 2 گرند شده و مدتی هم نامبر وان بوده
اما من کجا بنا به ادعای شما گفتم:سطح مورسمو و لندل با هم تفاوت نداشت
منظورتون این بند از نوشته منه!؟:سطح لندل در مردان و مورسمو در زنان زیاد متفاوت نبود هر دو زمان خودشون تاپ تن بودند
مشخصه که تفاوت این 2 جمله زمین تا آسمونه کیفیت لندل در مردان مقایسه شده با کیفیت مورسمو درزنان
اگر مینوشتم کیفیت و سطح بازی لندل و مورسمو یکسان بود حق داشتید حسابی به من بتازید
مگر همین الان سطح نواک و سرنا در یک حده!؟ اینو که هر آماتوری میدونه در هر ورزشی سطح زنان با مردان یکی نیست
پ.ن:1-از شکلکها به هیچ عنوان ناراحت نشدم
.......2-اون قسمت قرمز رنگ را قویا بهش معتقدم و دوباره تایید میکنم این دیگه تازه کار و کهنه کار نداره کسی منطقی و بدون تعصب فکر کنه میبینه
فقط معجزه میتونه نامبروانی دوباره و گرند دیگری را تقدیم فدرر کنه
یعنی شما میگین برای دونستن اینکه لندل تو چه دوره ای و تو چه سطحی تنیس بازی میکرد باید حتماً همون موقع می بودی؟ حتماً همه اظلاعات و بازیها و ... هرسال آخر فصل شیفت دیلیت میشه تا آیندگان چیزی پیدا نکنند . چقدر عجیبین شما!!!!
اول پست میدی ، بعد میری در مورد حرفی که زدی تحقیق میکنی که درست بوده یا غلط؟ فکر نمیکنی داری برعکس کار می کنی؟ با اون خوشبختانه گفتنت معلوم میشه احتمال میدادی حرفت از بیخ و بن اشتباه باشه.
فکر میکردم واقعاً دوست داری منطقی بحث کنی ولی ناامید شدم . نمیدنم مشکل شما چیه که اینقدر دوست داری خودتو خراب کنی.عزیزمن لندل کجا مورسمو کجا ؟؟؟؟؟؟ وقتی اطلاعات کافی نداری چرا تو یک فوروم عمومی اینقدر پست میدی ؟ ظاهراً شما به اطلاعات گذشته در حد همون 20 ثانیه اخبار دسترسی داری بخاطر همین بحث فنی نمیکنم فقط 4 تا عدد میگم . تعداد گرند:لندل 8 مورسمو 2
تعداد هفته های نامبروانی : لندل 270 مورسمو 39
بدبخت 270 هفته نامبروان بوده بعد میای میگی دوره خودش تاپ تن بود !!!
هر جور که بخوای مقایسه کنی جایگاه لندل و مورسمو تفاوتش خیلی خیلی زیاده !!!
".......2-اون قسمت قرمز رنگ را قویا بهش معتقدم و دوباره تایید میکنم این دیگه تازه کار و کهنه کار نداره کسی منطقی و بدون تعصب فکر کنه میبینه"واقعاً فکر میکنی نظر کسی که بقول خودش اطلاعاتش در حد 20 ثانیه اخبار ورزشیه ، برای کسی مهمه؟ اگه نظرت حتی برای خودت مهم بود همچین حرف گنده ای نمیزدی. اصلاً بحثم این نیست که نظر شما درسته یا نه ولی هرکسی باید در حد اطلاعاتش نظر بده .
باور کن بخاطر علاقم به فوروم جواب این پستهاتو میدم دوست دارم مثل گذشته نچندان دور پای بحث های فنی به فوروم باز بشه و گرنه هیچ وقت بخاطر همچین بحث های چیپی خودمو خراب نمیکردم.
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: