نمایش پست تنها
قدیمی 08-30-2014, 12:06 PM   #119
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger 4 ever نمایش پست ها

دوست عزیز چه قدر راحت تحلیل می کنی!!!به فرض محال درست باشه؟! شما خودت می گی کارشناسا می گن بعد می گی به فرض محال درست باشه؟ دریایی مطالب هست در رسانه های مختلف از بزرگ ترین ورزشی نویسان دنیا در رابطه با مسائل روحی روانی در ورزش تنیس و علی الخصوص پیرامون راجر فدرر بعد شما می گی به فرض محال درست باشه؟! چی به فرض محال درست باشه؟! مفاهیم روحی روانی ورزش تنیس؟!!!! چه قدر عجیب و غریب چنین مسئله ای رو در نظر نمی گیری!! فدرر همیشه از 30 به بعد همه اسلم ها رو برای مرگ و زندگی اومده...این یو اس با یو اس سال قبل هیچ فرقی نداره، فدرر همواره طوری اومده از 30 به بعد اسلم ها رو که گویی این آخرین اسلمشه و دقیقا چون الان همچین حسی داره می خواد با برنامه ریزی درست پیش بره.می خواد خودش رو از لحاظ روحی غنی کنه و لذت ببره چون فهمیده مادامی که از حضور درون کورت لذت ببره بهترین بازیش رو ارائه می ده...من فکر کنم اتفاقا فارسی تایپ نمی کنم چون مجبورم بارها و بارها یک سری مفاهیم رو تکرار کنم...

این 2 مطلب رو ببینید، اولی از آسوشیتدپرس هست و دومی از ای اس پی ان به قلم گرگ گاربر و مت ویلانسکی در وصف 2 بازی اول فدرر...
http://hosted.ap.org/dynamic/stories...08-29-23-44-21
http://espn.go.com/tennis/usopen14/s...front-ferrell?
در هر 2 مطلب به وضوح به جنبه مفرح بودن بازی های فدرر و کیفیت متفاوتش از لحاظ روحی و روانی اشاره شده. مت ویلانسکی اشاره می کنه که راجر از لحاظ فنی مقابل گروث شاید خیلی خوب نبوده باشه اما اهمیتی این مسئله در هفته اول نداره چرا که اهداف فدرر متفاوته. هیچ فردی نمی یاد کیفیت فنی فدرر در راند دو مقابل سم گروث رو شبیه سازی کنه با بازی احتمالی فینال مقابل جوکوویچ!! شما خیلی مسائل رو نمی بینید، حالا باز متاسفانه احتمال مچ آپ لیست خواهید کرد برای ما ولی این مسئله چیزی رو در این بحث عوض نخواهد کرد...با تشکر...
چیزی که خودتون گفتید رو می نویسم و رنگی می کنم که جواب خودتون و اون طرف رو داده باشم
در هر 2 مطلب به وضوح به جنبه مفرح بودن بازی های فدرر و کیفیت متفاوتش از لحاظ روحی و روانی اشاره شده. مت ویلانسکی اشاره می کنه که راجر از لحاظ فنی مقابل گروث شاید خیلی خوب نبوده باشه اما اهمیتی این مسئله در هفته اول نداره چرا که اهداف فدرر متفاوته. هیچ فردی نمی یاد کیفیت فنی فدرر در راند دو مقابل سم گروث رو شبیه سازی کنه با بازی احتمالی فینال مقابل جوکوویچ!! شما خیلی مسائل رو نمی بینید، حالا باز متاسفانه احتمال مچ آپ لیست خواهید کرد برای ما ولی این مسئله چیزی رو در این بحث عوض نخواهد کرد
بقیه حرفاشم هر چی گفته چرت و پرت گفته شعورش در همین حد می رسیده یا نمی خواسته بگه که فدرر فرم خوبی نداره منم وقتمو صرف خوندن این مطالب نمی کنم
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: