PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

صفحه ها : [1] 2

مسعود 289
08-27-2015, 02:12 AM
با درودی دوباره خدمت تمامی دوستان
آخرین گرند اسلم سال تا ساعاتی دیگه قرعه کشی میشه و این مسابقات
عملا از 4 روز دیگه شروع و تا 2 هفته بار دیگه علاقمندان تنیس را سیرآب میکنه

چیزی که کمترین احتمال را داره و میشه براحتی روش شرط بست اینه که
چیلیچ قهرمان پارسال شانسی برای دفاع از عنوانش نخواهد داشت و شاید حتی رنگ کوارتر را هم نبینه
امیدوارم مسابقاتی جذاب و تماشایی و یک فینال دیدنی داشته باشیم

پیشبینی قهرمان: نابغه و اسطوره فعلی تنیس دنیا شماره یک محبوب: نواک جوکوویچ:866::434:

از حمایت و توجه دوستان خوبم رضا و پیمان و دلگرمی هاشون در کارزار نفس گیر انتخابات آتی تقدیر و تشکر میکنم به رای تک تک شما عزیزان و رایهای خاموش
دیگر عزیزان برای رسیدن به اهدافی مثل حفظ دموکراسی بیطرفی نظم و پویایی سایت نیازمندم

در واقع من با شعار دموکراسی و احترام وارد مبارزات انتخاباتی میشم

پ.ن: رضا نه تنها بچه طنازی هستی خیلی هم تیز و باهوشی:583:

delpotro:هنوز جوهر تاپیک سینسی خشک نشده تا دقایقی دیگر پرزیدنت کندی تاپیک یو اس اوپن رو افتتاح میکنن:434:

king of spin
08-27-2015, 02:35 AM
با درودی دوباره خدمت تمامی دوستان
آخرین گرند اسلم سال تا ساعاتی دیگه قرعه کشی میشه و این مسابقات
عملا از 4 روز دیگه شروع و تا 2 هفته بار دیگه علاقمندان تنیس را سیرآب میکنه

چیزی که کمترین احتمال را داره و میشه براحتی روش شرط بست اینه که
چیلیچ قهرمان پارسال شانسی برای دفاع از عنوانش نخواهد داشت و شاید حتی رنگ کوارتر را هم نبینه
امیدوارم مسابقاتی جذاب و تماشایی و یک فینال دیدنی داشته باشیم

پیشبینی قهرمان: نابغه و اسطوره فعلی تنیس دنیا شماره یک محبوب: نواک جوکوویچ:866::434:

از حمایت و توجه دوستان خوبم رضا و پیمان و دلگرمی هاشون در کارزار نفس گیر انتخابات آتی تقدیر و تشکر میکنم به رای تک تک شما عزیزان و رایهای خاموش
دیگر عزیزان برای رسیدن به اهدافی مثل حفظ دموکراسی بیطرفی نظم و پویایی سایت نیازمندم

در واقع من با شعار دموکراسی و احترام وارد مبارزات انتخاباتی میشم

پ.ن: رضا نه تنها بچه طنازی هستی خیلی هم تیز و باهوشی:583:

delpotro:هنوز جوهر تاپیک سینسی خشک نشده تا دقایقی دیگر پرزیدنت کندی تاپیک یو اس اوپن رو افتتاح میکنن:434:
خواهش میکنم، قابلی نداشت، با آرزوی موفقیت و پیروزی شما در انتخابات ای برادر دینی:583:

مسعود 289
08-27-2015, 02:41 AM
خواهش میکنم، قابلی نداشت، با آرزوی موفقیت و پیروزی شما در انتخابات ای برادر دینی:583:

پیمان جان
متاسفانه نادال اینقدر بد نتیجه گرفته توی این چند ماه که فقط میشه آرزو کرد در درجه اول سمت نواک نیفته و بعد شگفتی ساز! بشه و برسه به فینال
از ته دل آرزو میکنم سال 2016 نادال به دوران اوجش دوباره برگرده

delpotro
08-27-2015, 02:49 AM
پرزیدنت کندی بهتر بود تا درآمدن دراو برای زدن این تاپیک صیر

میکردید.

پیش بینی هایی هم که کردید، راحت ترین و دم دستی ترین ها بودند.

در مورد تبلیغات انتخاباتی زودهنگامتون هم باید بگم وقتی هنوز رقیبی

ندارید، شروع به تبلیغات شایسته نیست.

یه اسم‌ هم برای حزبمون انتخاب کن.

برای مثال

Justice and Return to Politeness Party

J اول اسم خودت

R اول اسم من

P اول اسم پیمان

حزب عدالت و بازگشت به ادب

مسعود 289
08-27-2015, 02:59 AM
پرزیدنت کندی بهتر بود تا درآمدن دراو برای زدن این تاپیک صیر

میکردید.

پیش بینی هایی هم که کردید، راحت ترین و دم دستی ترین ها بودند.

در مورد تبلیغات انتخاباتی زودهنگامتون هم باید بگم وقتی هنوز رقیبی

ندارید، شروع به تبلیغات شایسته نیست.

یه اسم‌ هم برای حزبمون انتخاب کن.

برای مثال

Justice and Return to Politeness Party

J اول اسم خودت

R اول اسم من

P اول اسم پیمان

حزب عدالت و بازگشت به ادب

رضا جون ارادت:866:
خلاقیتت بی نظیره برادر دینی-مثل همون داف:254:
بقول شما شروع کردیم با راحت ترین و دم دستی ترین پیشبینیها تا دراو هم برسه

مرحوم صدام و اسد هم معمولا در رقابت با خودشون انتخابات را میبردن دیگه! این امرسبقه تاریخی داره

king of spin
08-27-2015, 10:42 AM
پیمان جان
متاسفانه نادال اینقدر بد نتیجه گرفته توی این چند ماه که فقط میشه آرزو کرد در درجه اول سمت نواک نیفته و بعد شگفتی ساز! بشه و برسه به فینال
از ته دل آرزو میکنم سال 2016 نادال به دوران اوجش دوباره برگرده
دقیقا! بنده هم امیدوارم که رافا سمت نواک نیفته و بتونه اولین فینال امسالش توی گرند اسلم رو جشن بگیره، بهترین حالت واسه رافا کوارتر نیشی و سمی راجر هست که اگر چنین اتفاقی رخ بده به نظرم میتونه فینالیست شه!
به نظرم استرالیای 2016 مشخص کننده خیلی از مسائل کلیدی در مورد رافا خواهد بود و بنده هم به مانند شما امیدوارم که رافا با تمام انرژی و به مانند سال های قبل در جهت زدن رکورد راجر تلاش کنه!

ARY143
08-27-2015, 08:48 PM
J.F.K. عزیز ، تشکر از افتتاح تاپیک بحث و تبادل نظر یو اس اپن . قدیما اینجا موقع گرند ها صفحات حداقل تا 100 صفحه و بیشتر هم ادامه داشت

هم بحث فنی داشتیم ، هم کل ،کل و کوریخونی بود ، هم شوخی ، دلداری دادن به بچه هائی که تنیسورشون می باخت و .... خلاصه جو بحالی بود

میخوام این تاپیک که شما افتتاح کننده اش بودی رکورد بزنه هاااااااا ، پس فضا و اتمسفر را گرم کن که همه شرکت کنند و همه با هم لذتش رو ببریم

:583::583::583::655::655::655:

مسعود 289
08-27-2015, 09:54 PM
J.F.K. عزیز ، تشکر از افتتاح تاپیک بحث و تبادل نظر یو اس اپن . قدیما اینجا موقع گرند ها صفحات حداقل تا 100 صفحه و بیشتر هم ادامه داشت

هم بحث فنی داشتیم ، هم کل ،کل و کوریخونی بود ، هم شوخی ، دلداری دادن به بچه هائی که تنیسورشون می باخت و .... خلاصه جو بحالی بود

میخوام این تاپیک که شما افتتاح کننده اش بودی رکورد بزنه هاااااااا ، پس فضا و اتمسفر را گرم کن که همه شرکت کنند و همه با هم لذتش رو ببریم

:583::583::583::655::655::655:

سپاس از لطف و محبت شما دوست عزیز:583:
وجود عزیزانی مثل شما به من انرژی مضاعفی میده که به امید خدا بترکونیم این تاپیک را:443:

مسعود 289
08-27-2015, 10:11 PM
اگر بخواهیم فقط به راند 1 نگاه کنیم
ظاهرا بدترین قرعه را ماری آورده واقعا حال میکنم این کیریوس نفرت انگیز همون دور اول حذف شه
نادال هم که خورده به کوریچ که خاطره تلخ بازل پارسال را براش تداعی میکنه
اما مایر آرژانتینی هم همون کسیه که دوستان یادشونه پارسال تو چین چطوری اشک راج را درآورد و شش تا مچ پوینت را از دست داد

پیشبینی قهرمان: اسطوره و نابغه فعلی تنیس جهان شماره یک محبوب: نواک جوکوویچ:866:

ARY143
08-27-2015, 10:25 PM
سروش عزیز ، کجائی برادر - کم پیدائی ها

شب جمعه هست خدا رحمت کند آقای علیپور را

برادر ، اخبار مربوط به نواک در پو اس اپن حواشیها و مصاحبه هاش و هر آنچه مربوط به نواک هست را از شما می خواهیم - اطلاع رسانی با شما :583::583:

مسعود 289
08-28-2015, 12:27 PM
برخلاف اونچه که عده ای از دافیها قصد دارند قلمداد کنند
نواک هم قرعه آسانی نداره در واقع در این سطح قرعه آسان بی معناست
شاید تنها شانس نواک اینه که حریف دور اولش نسبتا ناشناخته تر و راحت تر بنظر میاد
در هر صورت نواک تا قبل از کوارتر احتمالا با تنیسورهای خوبی مثل سپی و گوفین روبرو خواهد شد

محمد.
08-28-2015, 12:45 PM
برخلاف اونچه که عده ای از دافیها قصد دارند قلمداد کنند
نواک هم قرعه آسانی نداره در واقع در این سطح قرعه آسان بی معناست
شاید تنها شانس نواک اینه که حریف دور اولش نسبتا ناشناخته تر و راحت تر بنظر میاد
در هر صورت نواک تا قبل از کوارتر احتمالا با تنیسورهای خوبی مثل سپی و گوفین روبرو خواهد شد

سلام به نطر شما نادال در دورهای ابتدایی حذف خواهد شد یا خیر؟
با تشکر از نقد های خوب شما

مسعود 289
08-28-2015, 01:17 PM

سلام
ممنون از لطف شما
بنظر من نتایج نادال غیرقابل پیشبینی تر از همیشه است
متاسفانه قرعه خوبی هم نداره
در هرصورت براش آرزوی موفقیت میکنم و دوست دارم حداقل در کوارتر ببینمش

Sorou$h
08-28-2015, 01:30 PM
این پیشبینیه پیج ترول تنیس در فیسبوک هست از راند 3 تا قهرمانی رو پیشبینی کردن. گفتم بزارم اینجا خالی از لطف نیست.

3R :
Djokovic vs Seppi
Janowicz vs Goffin
Raonic vs Lopez
Johnson vs Nadal
Nishikori vs Dolgopolov
Tsonga vs Monfils
Cilic vs Dimitrov
Chardy vs Ferrer
Wawrinka vs Sock
Simon vs Troicki
Anderson vs Thiem
Ward vs Murray
Berdych vs Querrey
Tomic vs Gasquet
Isner vs Karlovic
Rosol vs Federer

4R :
Djokovic vs Goffin
Lopez vs Nadal
Nishikori vs Tsonga
Cilic vs Chardy
Wawrinka vs Simon
Thiem vs Murray
Berdych vs Gasquet
Isner vs Federer

QF :
Djokovic vs Nadal
Nishikori vs Cilic
Simon vs Murray
Gasquet vs Federer

SF :
Djokovic vs Nishikori
Murray vs Federer

F :
Djokovic vs Federer

CHAMPION : Novak Djokovic

ARY143
08-28-2015, 01:45 PM
سروش جان ، من فقط با آن آخرین پیش بینیشون یک کم مشکل دارم - خیلی نه هاااااااا ، یک کم :434::434::434:

مسعود 289
08-28-2015, 02:18 PM
چه جالب ترول تنیس مثل خودم پیشبینی کرده حتی سپی و گوفین را:434:
گفتم بالاخره با پشتکار و جدیت تو این سایت یه چیزی میشم:434:

مسعود 289
08-28-2015, 02:21 PM
سروش جان ، من فقط با آن آخرین پیش بینیشون یک کم مشکل دارم - خیلی نه هاااااااا ، یک کم :434::434::434:

اختلاف نظر من با این پیشبینی کوارتره
اگر گسکه و راج به کوارتر برسن گسکه راج را می زنه

مسعود 289
08-28-2015, 02:50 PM

چه جالب:254:
دافی ها تو چتباکس دورهمی توهم زدن که آیدی محمد خود پرزیدنت کندی ه!:254::254:
بابا شماها چقدر باهوشین! ندزدنتون:254:

جالبه یه بندا خدا تازه امروز عضو شده
mya89
اون را هم میگن J.F.K!:434:
از بس خوداتون اینکارها را کردین به بقیه هم میچسبونید:160:
راست گفتن: کافر همه را به کیش خود پندارد:254:

محمد.
08-28-2015, 03:33 PM
چه جالب:254:
دافی ها تو چتباکس دورهمی توهم زدن که آیدی محمد خود پرزیدنت کندی ه!:254::254:
بابا شماها چقدر باهوشین! ندزدنتون:254:

جالبه یه بندا خدا تازه امروز عضو شده
mya89
اون را هم میگن J.F.K!:434:
از بس خوداتون اینکارها را کردین به بقیه هم میچسبونید:160:
راست گفتن: کافر همه را به کیش خود پندارد:254:

جناب J.F.K یکی از نقد نویسان خوب این سایته من که به شخصه از نقدهاشون خیلی لذت میبرم لطفا در حق ایشون کم لطفی نکنید و تهمت نزنید

محمد.
08-28-2015, 04:08 PM
این همه براتون وقت میذاره و بازیها رو تحلیل میکنه اونوقت عوض تشکر کردنتون...لطفا یک کمی انصاف داشته باشید

مسعود 289
08-28-2015, 04:11 PM
سوتفاهم نشه محمد
از دو حال خارج نیست
یا شما زیاد تر از اندازه به من لطف داری چون دیگه من اینقدر تعریفی نیستم و خودم اینجا یاد میگیرم
یا اینکه با عرض معذرت
خود شما جزئی از مخالفان و دشمنان قسم خورده من در سایت هستی
که الان آیدی ساختی و با این حربه میخواهی ناخودآگاه به بقیه القا کنی که آیدی دوم من هستی و بقیه داستانها
در واقع هدفت میتونه بی اعتمادی و از هم پاشیدن ائتلاف کندی ها و یا بقول دوستمون رضا حزب نوپا و تازه تاسیس :434: ما باشه

محمد.
08-28-2015, 04:21 PM
سوتفاهم نشه محمد
از دو حال خارج نیست
یا شما زیاد تر از اندازه به من لطف داری چون دیگه من اینقدر تعریفی نیستم و خودم اینجا یاد میگیرم
یا اینکه با عرض معذرت
خود شما جزئی از مخالفان و دشمنان قسم خورده من در سایت هستی
که الان آیدی ساختی و با این حربه میخواهی ناخودآگاه به بقیه القا کنی که آیدی دوم من هستی و بقیه داستانها
در واقع هدفت میتونه بی اعتمادی و از هم پاشیدن ائتلاف کندی ها و یا بقول دوستمون رضا حزب نوپا و تازه تاسیس :434: ما باشه

از اینکه باعث بوجود اومدن سوتفاهم شدم عذر میخوام
قصدم فقط تشکر از زحمات بی شائبه شما بود و گله از کم لطفی دوستان
موفق باشید

مسعود 289
08-28-2015, 04:34 PM
از اینکه باعث بوجود اومدن سوتفاهم شدم عذر میخوام
قصدم فقط تشکر از زحمات بی شائبه شما بود و گله از کم لطفی دوستان
موفق باشید

دوست عزیز
امیدوارم شما را نرنجونده باشم
اگر شما به چتباکس دسترسی داشتی میتونستی ببینی دافیها چه جو مسخره و کثیفی
علیه من راه انداختند که 100 درصد شما آیدی دوم من هستی
جوری که حتی دوستانم را هم نسبت به من بدبین کردند
مقصر بدبینی من به شما همون دافیهای بی ارزش و دروغگو هستند که مدام بر علیه من توطئه میکنند

Ali.Stan
08-28-2015, 04:48 PM
با سلام خدمت همه دوستان .
قبل هر چیز از همه کسانی که دانش خوبی از تنیس دارن خواهش میکنم که بیان و نظر بدن .درسته متاسفانه افرادی باعث شدن جو این سایت از حالت آموزنده بودن به فحاشی و لودگی بره.ولی من به شخصه خیلی از مطالب دوستان محترمی که تو این سایت هستن استفاده بردم امیدوارم باز هم این لطفو از ما دریغ نکنن.
من نمیدونم pdf قرعه کشی رو افراد ی که تو لیست سیاه من هستن گذاشتن یا نه به همین دلیل من فایل برا اونا که ندارن میذارم.
اما نظر این حقیر در مورد قرعه کشی
فدرر تا نیمه نهایی کار سختی پیش رو نداره و احتمالا سمی یا با واورینکا یا ماری بازی داره اگه ماری باشه که فدرر شانس زیادی برا فینالیست شدن داره.واورینکا اگه سه بازی اولشو ببره خودشو پیدا میکنه و حریف سختی برا سمی فدرر میشه.
اما بالای جدول .تا یک چهارم جوکو کار سختی نداره.تا یک چهارم امیدوارم نادال خوشو پیدا کنه و یه بازی جذابی بین این دو ببینیم.برنده این بازی هم به احتمال خیلی زیاد میخوره به نیشی کوری.تا فینالیست بالای جدولم مشخص بشه.

اما بخش خانما که پیش بینیش همیشه سختر بوده
از یک چهارم پایین جدول یکی از این سه بازیکن میرسن فینال. هالپ ،آزارنکا، سافارووا
اما بالای جدول اگه بنچیچ نتونه سرنا رو حذف کنه.سرنا تو نیمه نهایی شاراپووا رو میبره میره فینال

محمد.
08-28-2015, 05:05 PM
دوست عزیز
امیدوارم شما را نرنجونده باشم
اگر شما به چتباکس دسترسی داشتی میتونستی ببینی دافیها چه جو مسخره و کثیفی
علیه من راه انداختند که 100 درصد شما آیدی دوم من هستی
جوری که حتی دوستانم را هم نسبت به من بدبین کردند
مقصر بدبینی من به شما همون دافیهای بی ارزش و دروغگو هستند که مدام بر علیه من توطئه میکنند

کاملا به شما حق میدم دوست عزیزم
به هیچ عنوان از شما رنجیده خاطر نیستم رنجش من از قدر نشناسیه بعضی از دوستانه

مسعود 289
08-28-2015, 07:09 PM
ببین چه خبره اونور بازار:254:چهارنفر متوهم نفهم خاله زنک دورهمی تشکیل داده و به اراجیف هم میخندند:254::251:

جالب اینجاست که طرف با این سطح نازل از فرهنگ و شعور میخواد ناظر سایت هم باشه:254:
آخه سایتی که تو ناظرش باشی را که باید درش را گل گرفت:434:

نمونه یک آدم عقده ای:
جالبه بهترین کسی را که تونستن برای خودشون نامزد کنن اینه:251:
واقعا بدا بحال فرومی که این یارو با عقده ای بازی بخواد روش نظارت کنه

28-08, 20:34
مهران :
فقط بخند، ببین وقتی میخندید حرصش میگیره، من ناظربشم که برنامه دارم برای کارات

سرکار خانوم بزرگوار! هم حواسش را جمع کنه زیاد مزه نریزه خودش احترام خودش را حفظ کنه!

.

siavash4
08-28-2015, 08:52 PM
اگه اتفاق خاصی نیافته فدرر این گرند اسلمو میبره چون آماده ترین تنیسور این روزهاست

delpotro
08-28-2015, 11:21 PM
سلام به همه دوستان و تبریک به مناسبت آغاز آخرین گرنداسلم فصل

فدرر باید از قرعه اش بسیار راضی باشه. راجر که در مسیرش احتمالا با یک بیگ سرو روبرو میشه.

با بردیخ در کوارتر و با ماری یا واورینکا در نیمه پایانی و با جوکوویچ در فینال روبرو میشه.

جوکوویچ که مسیرش به آسونی فدرر نیست.پوسپیسیل،سپی و گوفین حریفان نواک قبل از یک

چهارم نهایی احتمالی با نادال هستند.

این دو نفر هر دو مسیر آسونی دارند.اما حالا بازیکنان با مسیرهای سخت:

نادال.قبل از این که به یک چهارم نهایی احتمالی با نواک فکر کنه،باید به فکر عبور از برنا کوریچ

باشه.

دور سوم احتمالی با فونینی هم سخته.هم کوریچ و هم فونینی سابقه شکست دادن نادال رو

دارند. فونینی 2 بار امسال نادالو برده.راند 4 هم با رائونیچ بیگ سرو.اگه از این مراحل عبور کنه،

یک چهارم با نواک و اگه بازم در جدول باشه - که بعیده- نیشیکوری در نیمه نهایی منتظرشه.

نیشیکوری هم مسیری دشوار داره.بنوا پق فرانسوی در دور نخست.رادک اشتپانک و تامی روبردو

، دو بازیکن با تجربه و بعضا شگفتی ساز، در دورهای دوم و سوم،بعدشم احتمالا مونفیس در دور چهارم.

یک چهارم نهایی با داوید فرر همیشه سخت کوش و یا گریگور دیمیتروف. و نیمه نهایی با جوکوویچ.

پیش بینی من از تورنمنت :

نیمه نهایی : جوکوویچ نیشیکوری و فدرر ماری

فینال: جوکوویچ - فدرر

سه تا بازی هم در دور اول وجود داره که ممکنه شگفتی های بزرگی بسازه.

اولی نادال - کوریچ و احتمال حذف رافا در دور اول

دومی شاراپووا - گاوریلووا

گاوریلووا امسال تونسته شاراپووا رو روی هارد ببره.به علاوه، شاراپووا بعد از ویمبلدون تقریبا اصلا بازی نکرده.

سومیشم بازی آنا ایوانوویچ و دومینیکا سیبولکووا هست.سیبولکووا غیرقابل پیش بینیه.اگه بازیش بگیره و روز خوبش باشه، هر کسی رو ممکنه ببره.

مسعود 289
08-29-2015, 01:42 AM
سلام به همه دوستان و تبریک به مناسبت آغاز آخرین گرنداسلم فصل

فدرر باید از قرعه اش بسیار راضی باشه. راجر که در مسیرش احتمالا با یک بیگ سرو روبرو میشه.

با بردیخ در کوارتر و با ماری یا واورینکا در نیمه پایانی و با جوکوویچ در فینال روبرو میشه.

جوکوویچ که مسیرش به آسونی فدرر نیست.پوسپیسیل،سپی و گوفین حریفان نواک قبل از یک

چهارم نهایی احتمالی با نادال هستند.

این دو نفر هر دو مسیر آسونی دارند.اما حالا بازیکنان با مسیرهای سخت:

نادال.قبل از این که به یک چهارم نهایی احتمالی با نواک فکر کنه،باید به فکر عبور از برنا کوریچ

باشه.

دور سوم احتمالی با فونینی هم سخته.هم کوریچ و هم فونینی سابقه شکست دادن نادال رو

دارند. فونینی 2 بار امسال نادالو برده.راند 4 هم با رائونیچ بیگ سرو.اگه از این مراحل عبور کنه،

یک چهارم با نواک و اگه بازم در جدول باشه - که بعیده- نیشیکوری در نیمه نهایی منتظرشه.

نیشیکوری هم مسیری دشوار داره.بنوا پق فرانسوی در دور نخست.رادک اشتپانک و تامی روبردو

، دو بازیکن با تجربه و بعضا شگفتی ساز، در دورهای دوم و سوم،بعدشم احتمالا مونفیس در دور چهارم.

یک چهارم نهایی با داوید فرر همیشه سخت کوش و یا گریگور دیمیتروف. و نیمه نهایی با جوکوویچ.

پیش بینی من از تورنمنت :

نیمه نهایی : جوکوویچ نیشیکوری و فدرر ماری

فینال: جوکوویچ - فدرر

سه تا بازی هم در دور اول وجود داره که ممکنه شگفتی های بزرگی بسازه.

اولی نادال - کوریچ و احتمال حذف رافا در دور اول

دومی شاراپووا - گاوریلووا

گاوریلووا امسال تونسته شاراپووا رو روی هارد ببره.به علاوه، شاراپووا بعد از ویمبلدون تقریبا اصلا بازی نکرده.

سومیشم بازی آنا ایوانوویچ و دومینیکا سیبولکووا هست.سیبولکووا غیرقابل پیش بینیه.اگه بازیش بگیره و روز خوبش باشه، هر کسی رو ممکنه ببره.

آقا رضا فانتزی و شگفتی چهارمی که حال میده اتفاق بیفته اینه که مه یر بزنه راج را لهش کنه:434: چه حالی میده:434:

farhad20
08-30-2015, 06:54 PM
مهمترین رکورد های راجر کدام هاست که جوکویچ به انها دست پیدا خواهد کرد ؟
با سپاس از شخصی که پاسخ این پرسش رو بده

Mehdiii
08-30-2015, 07:03 PM
احتمالاً صاحب 3 تا بچه دوقلو خواهد شد.

RF17
08-30-2015, 09:06 PM

هیچ خطری نیست.حداقل 30سال طول میکشه تا کسی به راجر برسه.فقط نادال میتونه تحدیدش کنه وگرنه جوکوویچ یا هرکس دیگری اصلا شخصیت اینو ندارن که بخوان رکورد راجر رو بزنن

چوبین
08-30-2015, 11:13 PM
سلام دوسنان تنیسی :151:
من تازه این سایت رو پیدا کردم.به مسئولین و مدیران محترمش خسته نباشید میگم.
امیدوارم در این سایت لحظات خوبی داشته باشم.

مسعود 289
08-31-2015, 12:33 AM

تعداد گرندها و تعداد هفته های نامبر وان

Code
08-31-2015, 03:53 AM
احتمالاً صاحب 3 تا بچه دوقلو خواهد شد.
مهدی جان دوستان دارن کاری میکنن که جو سایت بهتر بشه و از امثال شما که چند
سال در این سایت عضو هستین انتظار بیشتری میره ایشون یک سوال کرد نیاز به طعنه و
کنایه نبود راحت نظر خودتون رو میگفتین به هیچ کدوم از رکورد ها نمیرسه بازم شرمنده
پست شما رو نقل قول کردم ولی جوابتون بی احترامی بود .
اون دوست عزیزمون هم که گفتن فقط نادال میتونه رکورد راجر رو بزنه و بقیه
شخصیت اینو ندارن دوست عزیز هیچ ربطی به شخصیت نداره نادال تعداد گرند
بیشتری داره پس در نتیجه احتمال اینکه به راجر برسه بیشتره الان شخصیت این
وسط چی میگه ؟ لطفا این جو بدی که راه افتاده تموم کنید چه نادال چه راجر هر
دو دیدنشون لذت بخشه به خاطر تعصب الکی رابطه ها رو خراب نکنید کل کل خوبه
و بودنش لازمه اما کل کل بدون بی احترامی هم میشه فکر نکنم کار سختی باشه
موفق باشید :583:

MEHR
08-31-2015, 08:18 AM
با سلام
امیدوارم این تاپیک به زودی جایگاه اصلی خودشا که مربوط به بحث وتبادل در مورد آخرین گرند اسلم سال است را پیدا کنه و دوستان از نوشابه باز کردن به افتخار همدیگه جدددا خودداری کنند.

Mahdi Naji
08-31-2015, 10:17 AM
خب امروز یو اس اپن شروع خواهد شد و به شدت هیجان زده هستیم تا ببینیم آخرین گرنداسلم سال رو باز یک جوان پر انرژی می بره یا بیگ 4 مسلط به این گرند اسلم خواهند بود اما شاراپووا هم از این مسابقات به دلیل مصدوميت از ناحیه پا انصراف داد که خب به هر حال تمرین های زیادی حتی تا امروز انجام داد اما به آمادگی کامل نرسید.خب رافا هم به نوله خورده که خب باید خیلی تلاش کنه از روز اول بازی ها اما به نظر من چون چیزی برای از دست دادن نداره اگر با اعتماد به نفس کار کنه می تونه تا 4 تا بیاد.راجر هم راند یک آسونی نداره ولی از آمادگی خوبی برخورداره که البته باید روی سرو کار کنه قطعا شانس بزرگیه براش با این آمادگی برای بردن این گرنداسلم اندی ماری که به راجر می خوره راند یک آسونی نداره ولی به نظر من به اندازه ای آماده هست که بتونه کیریوس رو بزنه.در مورد دراو جوکو خیلی صحبت نمی کنیم چون خیلی هم قابل بحث نیست به نظر می رسه یک طرف فینال جوکو باشه اما مثل اینکه طبق نظر کارشناس ها مونفیلس خطرناک خواهد بود اما من خیلی اعتقاد ندارم.به نظر من اگر راجر بتونه برای دو هفته آمادگی خودش رو نگه داره شاید بتونه توی فینال حرفی برای گفتن داشته باشه وگرنه ممکنه شبیه به ویمبلدون بشه.البته به نظر میاد در هفته اول یک کم آپست داشته باشیم که خب از کیفیت کم میکنه.
خب به امید گرفتن ی گرند دیگه و 18 امین و البته در مورد شکستن رکورد راجر باید بگیم که رکورد ساخته میشن که شکسته بشن و در واقع اون زمان هم راجر رکورد سمپراس رو زده بود و البته بعید نیست جوکو رکورد راجر رو بزنه.و تنها شخصیت و استایل و مغز متفکر بودن راجر به نظر من بیشتر در ذهن همه خواهد ماند

Mehdiii
08-31-2015, 10:30 AM
مهدی جان دوستان دارن کاری میکنن که جو سایت بهتر بشه و از امثال شما که چند
سال در این سایت عضو هستین انتظار بیشتری میره ایشون یک سوال کرد نیاز به طعنه و
کنایه نبود راحت نظر خودتون رو میگفتین به هیچ کدوم از رکورد ها نمیرسه بازم شرمنده
پست شما رو نقل قول کردم ولی جوابتون بی احترامی بود .
اون دوست عزیزمون هم که گفتن فقط نادال میتونه رکورد راجر رو بزنه و بقیه
شخصیت اینو ندارن دوست عزیز هیچ ربطی به شخصیت نداره نادال تعداد گرند
بیشتری داره پس در نتیجه احتمال اینکه به راجر برسه بیشتره الان شخصیت این
وسط چی میگه ؟ لطفا این جو بدی که راه افتاده تموم کنید چه نادال چه راجر هر
دو دیدنشون لذت بخشه به خاطر تعصب الکی رابطه ها رو خراب نکنید کل کل خوبه
و بودنش لازمه اما کل کل بدون بی احترامی هم میشه فکر نکنم کار سختی باشه
موفق باشید :583:
بابا گفتم دورهمی بخندیم اصلاً هدفم تمسخر نبود . جو سایتو زیاد جدی کردین دیگه نمیشه از گل نازکتر چیزی گفت . :583:

BABAK
08-31-2015, 01:26 PM
بانوی خوش سیما و قهرمان سال 2006 اوپن آمریکا به دلیل مصدومیت از ناحیه پای راست قادر به شرکت در آخرین گرند اسلم سال نخواهد بود.

[/URL][URL="http://tennis-image.com/images/75899765080317817210.jpg"]http://tennis-image.com/images/75899765080317817210.jpg (http://tennis-image.com/images/75899765080317817210.jpg)

A!i
08-31-2015, 01:40 PM
به شدت لحظه شماری می کنم برای شروع تورنومنت
دنبال شگفتی هستم
و همینطور هجدهمین گرند اسطوره تنیس :655::866:

King Rojer Federer
08-31-2015, 02:57 PM
با سلام خدمت دوستداران تنیس به خصوص طرفداران راجر عزیز.امیدوارم که در این تورنمنت هر کسی که شایستگیش رو داره به قهرمانی برسه.هر چند که هر کسی سنگ تنیسور محبوب خودش رو به سینه می زنه.مثل خودم که عاشق و دلباخته راجر هستم.ولی گذشته از طرفدار بودن و تعصب خواستم بگم که با تمام احترامی که برای تنیسورهایی مثل نواک و اندی و دیگر تنیسورها قائل هستم باید بگم که خدا راجر و رافا را برای تنیس نگه داره.چون بدون اغراق 90درصد ذوق و شوق سایتها و طرفدارانشون به این دو اسطوره بر می گرده.و می شه گفت اگه این دو تنیسور نباشند خیلی خیلی از شور وحال اون مسابقات کم می شه.در پایان هم امیدوارم که طرفداران نواک بیشتر به فکر حال و روز تنیسور محبوب خودشون باشند و کاری به کار راجر و طرفدارانش نداشته باشند.و با اعصاب ما طرفدارای فدرر بازی نکنند.باز هم خواهش می کنم که فقط انرژی خودشون رو برای تنیسورشون خرج کنند و با راجر کاری نداشته باشند.تا دوباره حرف و حدیث بوجود نیاد.باتشکر:583::583::583:

aretobe7
08-31-2015, 04:31 PM
با سلام به همه دوست داران تنیس
یو اس اپن همیشه جزء تورنمنت های زیبای فصل بوده و جاییه که همه تمام تلاششون رو برای بهترین اجرای فصل میکنند. در مورد بازی های راند 1 باید بگم که فکر میکنم نقطه توجه همه بازی ماری کیریوس و نادال چوریچ باشه. در مورد بازی های راند 1 باید توجه داشت که هیچ چیز توش معلوم نیست. بازیکنان با جو زمین و شرایط مسابقه و توپ در فشار بازی آشنا نیستند و ممکنه براشون دردسر ساز بشه.
نکته ای که تقریبا فراموش شده اینه که ارتور اش کمی از لحاظ ظاهری و شاید جریان هوا درون استادیوم تغییر داشته باشه با توجه به ساخته شدن سازه سقف متحرک که قراره توی 2016 کامل بشه.
کیریوس می تونه برای ماری یه موجود اعصاب خرد کن باشه همونطور که برای بقیه یه موجود اعصاب خرد کنه منتهی ماری اگه به هم بریزه درصد سرو 1ش میشه 0% و با سرو 2 نمیشه کیروس رو برد. اما اگه ماری به خودش مسلط باشه به نظر من میتونه از پس این جوون استرالیایی بر بیاد.
یو اس اپن به خاطر ساعت بازیهاش برای من خاطره های زیادی رو تداعی میکنه امیدوارم برای شما هم همینطور بوده باشه.

HawkclaW
08-31-2015, 08:19 PM
آقا بازی نیشیکوری کدوم شبکه میزاره؟

مسعود 289
08-31-2015, 08:21 PM
با درود
بازیها ساعتی قبل شروع شدند
نواک ساعت 11 شب و رافا ساعت 6:30 صبح بازی دارند

جای دوست عزیز و محترم جناب power بسیار خالیه تا تاپیک را مثل همیشه با معرفی و اعلام برنامه مسابقات پربار کنند

HawkclaW
08-31-2015, 08:24 PM
با درود
بازیها ساعتی قبل شروع شدند
نواک ساعت 11 شب و رافا ساعت 6:30 صبح بازی دارند

جای دوست عزیز و محترم جناب power بسیار خالیه تا تاپیک را مثل همیشه با معرفی و اعلام برنامه مسابقات پربار کنند
من دنبال بازی نیشی بودم و تنها شبکه واسه آقایان که پیدا کذدم یورو اسپرت۲ بود که بازی گوفین رو میزاشت شما اطلاع ندارید اون بازی نیشی و نوله و رافا رو از کجا دید؟

Mehdiii
08-31-2015, 08:42 PM
آقا بازی نیشیکوری کدوم شبکه میزاره؟
من با لایو استریمینگ اینترنتی میبینم

reza21re@yahoo.com
08-31-2015, 09:28 PM
پوشش اوپن امریکا هم خیلی مسخره است.اصلا تنوع کانال نداره فقط یورو اسپورت حق پخش داره.که هیچ وقت بازی های دلخواه ادمو پخش نمیکنه.پکیج سویس که فقط بازی هم وطناشو پوشش میده.میمونه ten hdکه اونم چی بگم مثه یورواسپورته.

delpotro
08-31-2015, 09:41 PM
همون گونه که پیش بینی کرده بودم در تاپیک، دومینیکا سیبولکوا از

سد آنا ایوانوویچ گذشت و ایوانوویچ، اولین حذف شده ی بزرگ، لقب

گرفت.

reza21re@yahoo.com
08-31-2015, 09:46 PM
بچه ها یه فرکانس فید اسکای اسپورت 1 که در پکیج sky uk وجود داره که داره تنیس پخش میکنه.تو ایرانم دریافت میشه.رو ماهواره Eutelsat 3B@ 3.1° East فرکانس11505.1500.h.البته خودم این جهتو ندارم که تست کنم.اونایی که گردون دارن تست کنن ببینن تنیس پخش میکنه یا نه.

reza21re@yahoo.com
08-31-2015, 09:48 PM

گرفت.
اره.ولی حیف شد انا ایوانوویچ یکی از بازیکنان خیلی خوب این دوره از مسابقات بود.من به شخصه تمام بازی هاشو دنبال میکنم.

HawkclaW
08-31-2015, 10:01 PM
چه شروع سخت وسنگینی برای نیشی هست البته امید واذم لتونه ببره بازیو

مسعود 289
08-31-2015, 10:31 PM

گرفت.
این هم دومین شگفتی
نیشی هم باخت و حدود 1200 امتیاز هم از دست داد

rg7
08-31-2015, 11:34 PM
سلام واقعا باخت نیشیکوری غیرمنتظره بود

HawkclaW
08-31-2015, 11:44 PM
قهرمان دوره گذشتم ست سختی داره به نظر من اصلا تمرکز نداره خیلی داره خراب می کنه

مسعود 289
09-01-2015, 01:58 AM
چیزی که جالبه هنوز شب اول تمام نشده 4 نفر وسط بازی انصراف دادن!
برد ایلهان ترک بر استپانک هم نتیجه جالبی بود
این بنو پیر که نیشی را برد تنیسور خوبیه یکی دوماه قبل تو یک تورنمنت 250 یا 500 قهرمان شد
و یادم نیست تو مونترال یا سینسی هم با نواک بازی خیلی خوبی کرد حریف آسون و دسته پا بسته ای برای نیشی نبود که انتظار می داشتیم نیشی 3-0 ببره

rg7
09-01-2015, 02:47 AM
حریف جوکوویچ خیلی آسون بود نابود شد بنده خدا فقط امیدوارم نادال مثله نیشیکوری نشه از راجر هم مطمئنم فینالیسته

sinraf
09-01-2015, 03:40 AM
سلام

من اولین پستمه که تو این سایت میزارم . به نظرم تو تورنمنت مردان فدرر و جوکوویچ به فینال میرسند ولی اینکه کی برنده میشه کاملا به شرایط زمین و نکات جزئی بستگی داره . اگه فدرر راحت بیاد فینال و تاکتیک سرو دوم رو پیاده کنه به نظرم میتونه خطرناک بشه . نقطه قوت نواک هم قدرت بدنیش و ریترن هاشه که فدرر رو روی سرو میتونه دچار مشکل کنه . امیدوارم سرعت زمین امسال یه کم زیاد تر شده باشه که به نفع فدرر تموم میشه . این سقف نیمه و ناقص هم نمیدونم چه تاثیری میزاره . اگه جلوی باد رو بگیره قطعا شرایط برای جوکو بهتر میشه در کل تورنمنت . برگشتن یو اس به تقویم عادی بقیه گرند اسلما هم فدرر رو خوشحال کرده . حالا ببینیم چی میشه :)

beeroz
09-01-2015, 07:04 AM
سلام

من اولین پستمه که تو این سایت میزارم . به نظرم تو تورنمنت مردان فدرر و جوکوویچ به فینال میرسند ولی اینکه کی برنده میشه کاملا به شرایط زمین و نکات جزئی بستگی داره . اگه فدرر راحت بیاد فینال و تاکتیک سرو دوم رو پیاده کنه به نظرم میتونه خطرناک بشه . نقطه قوت نواک هم قدرت بدنیش و ریترن هاشه که فدرر رو روی سرو میتونه دچار مشکل کنه . امیدوارم سرعت زمین امسال یه کم زیاد تر شده باشه که به نفع فدرر تموم میشه . این سقف نیمه و ناقص هم نمیدونم چه تاثیری میزاره . اگه جلوی باد رو بگیره قطعا شرایط برای جوکو بهتر میشه در کل تورنمنت . برگشتن یو اس به تقویم عادی بقیه گرند اسلما هم فدرر رو خوشحال کرده . حالا ببینیم چی میشه :)

دوست عزيز بركشتن يواس به تقويم عادي بقيه اسلمها يعني منظور جيه؟

beeroz
09-01-2015, 07:05 AM
عجب مسخره شده امسال همه دارن retireميكنن،دوستان كارشناسي بفرماين علت جيه؟

behsen
09-01-2015, 08:31 AM
روز اول تموم شد و اصلی ترین موضوع واسه من شکوه و زیبایی کورت آرتور آشه بود. دقیقا همون حسی که باید از یه تورنومنت بزرگ و مهم بگیری رو بهت میده. تصویر برداری هم عالی و بی نقص. به جرات میشه گفت از این نظر بهترین گرنداسلمه.

بزرگ ترین شگفتی حذف نیشیکوری و تا حدی مونفیلس بود که فکر کنم مصدوم شد و کنار کشید. نیشیکوری با این باخت سقوط آزاد عجیبی تو رنکیگ میکنه.

سرنا هم که جدیدا انگار میاد پیکنیک، وسط پیکنیکش یه تنیسیم بازی میکنه:434: البته وقتی 5-0 بود حریفش مچ پاش پیچید و کمی مصدوم شد، ولی تفاوتی هم نداشت اگه مصدومم نمیشد احتمالا 2 تا 6-0 میباخت.

نادال بد نبود، اما آنچنان خوب هم نبود، دیگه خیلی خبری از اون فورهند های وحشتناکش به گوشه زمین نیست، یا اگه هست اون قدرت و زهر سابق رو نداره. اگه کوریچ چند لحظه مهم ست 4 ضربات بهتری به توپ میزد میتونست خیلی راحت بازی رو 5 سته کنه.

جوکو خیلی بی حرف و حدیث شروع کرد و فقط 73 دقیقه تو زمین بود. خودش گفته از نظر بدنی نسبت به 2011 قوی ترم، پیشرفت ذهنی و روانیش هم نسبت به 2 3 سال قبل واضحه، پس هیچ بهونه ای برای قهرمان نشدن نداره، اگه قراره بیاد فینال و مثل 4 بار دیگه ببازه ترجیح میدم اصلا فینال نیاد.

درباره قرعه باید بگم تو بازه زمانی کوتاه قرعه عدالت توش نیست، اما تو بازه طولانی به خاطر قانون احتمالات این عدالت تقریبا رعایت میشه، معمولا از هر 4 گرنداسلم اینجوریه که هر تنیسور 1 یا 2 قرعه سخت بهش میخوره، و 2 قرعه هم متوسط و آسون، وقتی اون قرعه و برنامه ی خیلی بد تو رولند به جوکو خورد مطمئن بودم تو یو اس یه قرعه ساده تر بهش میخوره، ینی احتمال اینو میگه.

فک میکنم یکی از جالب ترین رویارویی های دور پایین بین ایسنر و کارلوویچ باشه، هر کدوم اگه 2 بازی رو ببرند میتونیم یه بازی خیلی متفاوت تنیس رو ببینیم، چپ و راست سرویس در حد موشک کروز:434:

aretobe7
09-01-2015, 09:00 AM
عجب مسخره شده امسال همه دارن retireميكنن،دوستان كارشناسي بفرماين علت جيه؟

آخرین گرند اسلمه بدن ها اکثرا خالی کرده همیشه توی اینجا و استرالیا ریتایر کردن ها آمارش بالا میره. خیلی هم دور از ذهن نیست این موضوع

aretobe7
09-01-2015, 09:19 AM
در مورد بازی های بازی های امروز چه در زنان و چه در مردان شگفتی زیاد داشتیم.
حذف ایوانوییچ و نیشی از مهم ترین ها بود.
در مورد استادیوم ارتور اش از دیدگاه تلویزیونی که کاملا احساس متفاوتی به ادم القا می کرد به خصوص در شب فکر می کنم نوع نور پردازی زمین هم با توجه به وجود دارست ها تغییر کرده باشه.
جوکو حریفش خیلی راحت بود و اصلا در حد واندازه های گرند اسلم نبود. نارال هم خوب از پس چوریچ بر اومد یعنی برای نادال با آمادگی الان یک ست به چوریچ 18 ساله دادن موضوع بدی نیست.
بازی های فردا بازی های خوبی هستند.
گل سر سبدشون ماری - کیریوس بعید میدونم کیریوس بتونه از پس کاری توی هارد بر بیاد. ماری توی هارد با نادال توی چمن زمین تا اسمون متفاوته مگر اینکه بخواد روی اعصاب ماری راه بره که از این ادم بر میاد که به هر وسیله ای بخواد روحیه طرف رو داغون کنه. ولی بازی قشنگی خواهد بود.
بازی فدرر هم به نظرم مایر نمیتونه کار خاصی انجام بده و فدرر از پسش بر میاد. شرایط روحی فدرر در نتیجه ها خیلی موثره اعتماد به نفسش خیلی از اون موقع بیشتر شده.
به امید بازی های خوب و دیدنی

parizad
09-01-2015, 09:38 AM
سلام
چرا تاپيك مربوط به پخش تلويزيوني و كانالهاي پخش تنيس يو اس اپن هنوز ايجاد نشده؟
آقا پاور عزيز منتظريم
سپاس

مسعود 289
09-01-2015, 11:24 AM
با حذف نیشی و مونفیس
دو تا دونه درشت از سمت سمی نواک حذف شدن
الان اون سمت مدعیان روبردو سونگا دیمیتروف فرر و البته چیلیچ موندن که یک نفر از اینها می رسن به نیمه نهایی

برد رافا هم خوشبختانه دغدغه و نگرانی طرفداران رافا را برطرف کرد
امیدوارم شاهد کوارتر جذاب نواک-رافا باشیم

archi
09-01-2015, 12:04 PM
بدرودش همچون حضورش حس نشد ... یارکو هم رفت ...

http://www.usopen.org/images/pics/large/b_jarkko_aug31.jpg

RF17
09-01-2015, 01:21 PM
دوستان کسی از جناب پاور خبری نداره؟
منتظر اطلاعات پخش تلویزیونی هستیم

King Rojer Federer
09-01-2015, 02:47 PM
با سلام خدمت پاور عزیزتر از جان.تا به حال من یاد ندارم که مسابقه یی به این مهمی شروع شده باشه و هیچ خبری از شما نباشه.فقط از خدا می خوام که خدای ناکرده مشکل خاصی برای شما پیش نیامده باشه.تو رو خدا اگه کسی از پاور خبری داره بگه.چون خیلی دل نگران شدم.:63::63::63:

King Rojer Federer
09-01-2015, 02:56 PM
به امید 18مین قهرمانی تنها اسطوره در تاریخ تنیس پادشاه راجر فدرر عزیز در گرنداسلم آمریکا.:ps15::ps15::ps15::ps15::ps15:این قهرمانی خیلی خیلی شیرین تر می شه اگه نواک هم تا فینال بیاد و اون موقع همون بلایی که راجر کبیر در سینسیناتی سر جوکو آورد همینجا در یو اس اپن هم سرش بیاره و پودرش کنه.به امید اون روز.:ps18::ps18::ps18::ps18::ps18::ps18::ps18::ps18::ps18::ps18::ps18::ps18::ps18::ps18::ps18::ps18::ps18::ps18::ps18::ps18::ps18::ps18:

sinraf
09-01-2015, 04:09 PM
دوست عزيز بركشتن يواس به تقويم عادي بقيه اسلمها يعني منظور جيه؟

از سال 1984 فک کنم اینجوری بوده که راند اول و چهارم یو اس تو سه روز به جای دو روز برگزار میشد و نیمه نهایی های مردان هم با فینال زنان ساندویچ میشدن تو شنبه ، فینال هم یکشنبه بود تا 2012 فک کنم . از 2013 فینال رو بردن دوشنبه ولی دیگه امسال مثل همیشه راند اول و چهارم تو دو روز و نیمه نهایی ها هم جمعه برگزار میشه و فینال هم یکشنبه :)

و این یعنی خستگی کمتر برای راجر ، میتونید به این لینک مراجعه کنید :
http://espn.go.com/tennis/usopen15/story/_/id/13550899/tennis-traditional-us-open-scheduling-favors-roger-federer

sinraf
09-01-2015, 04:17 PM
در مورد پخش تلویزیونی هم تنها کانال هایی که من فعلا سراغ دارم که بازی ها رو با کیفیت HD میدن eurosport ها هستن . البته پولی ان .
Hotbird
11258
H
27500
3/4
البته احتمالا با رسیدن رقابت ها به هفته دوم skysport و bein sport هم بازی ها رو پخش کنن که اون ها هم کارتی هستند .
skysport :
Hotbird
11958
V
27500
3/4
Bein sport :
Hotbird
11096
H
29900
2/3

Behr@d
09-01-2015, 08:01 PM
ســـــــرویس 147 مایــلی میلـــوس رائـــونیک در بـــازی دیــروز مقابــل تـــــیم اســمیچــک ... :434:

خـــــدا بـه رافـــــــا رحم کـــــنه !!!

http://s6.uplod.ir/i/00670/2pc02wj1kmnq.jpg

king of spin
09-01-2015, 08:19 PM
ســـــــرویس 147 مایــلی میلـــوس رائـــونیک در بـــازی دیــروز مقابــل تـــــیم اســمیچــک ... :434:

نترس بهراد جان، رافا راحت نسخشو می پیچه، معمولا در مقابل رافا سرویساش کم اثر می شن
روی اکثر فورهندای رافا هم ارور می ده!
هر چند من احتمال رویارویی رافا با لوپز رو بیش از رائونیچ می دونم! از نظر من حریف رافا توی دور چهارم لوپز خواهد بود

rg7
09-01-2015, 11:47 PM
یعنی یه چی حدود 250 کیلومتر بر ساعت ولی اگه به نادال بخوره شاید بیشتر از یک ست نتونه ازش بگیره

King Rojer Federer
09-02-2015, 01:07 AM
پادشاه پادشاهان گام اول رو محکم برداشت.به امید پیروزیهای متوالی و باشکوه در مراحل بالاتر:441::441::441::441::441: :ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15::ps15: :ps15::ps15::ps15:Come on Rojer

مسعود 289
09-02-2015, 01:21 AM
امشب هم تا حالا سه نفر انصراف دادن!
نکنه نیویورک هم شرجیه:434:
سافاروا هم که حذف شد در غیاب ماشا امیدوارم هالپ یا ویکا گرند بگیرن
.....

بهشت و جهنم چگونه مکانی هایی هستند ؟

یک روزنامه نگار انگلیسی نوشته بود:
بهشت جاییست که در آن پلیسهایش بریتانیایی باشند , آشپزهایش ایرانی , صنعتگرانش آلمانی , کارگرانش چینی , عاشقانش فرانسوی , حوریهایش مانکنهای ایتالیایی و همه اینها را سوییسیها اداره کنند .
و جهنم جاییست که پلیسهایش آلمانی باشند , آشپزهایش تایلندی , صنعتگرانش چینی , کارگرانش عرب , عاشقانش سوییسی , حوریهایش آفریقایی و همه اینها را ایرانیها اداره کنند ... !!!

King Rojer Federer
09-02-2015, 01:50 AM
برای عاشقان تنیس، راجر فدرر یک اسطوره به معنای واقعی کلمه است. این تنیسور سوئیسی به واسطه سبک بازی چشم نوازش، تماشاچیان بسیاری را مجذوب خود می کند؛ البته این فقط تماشاچی ها نیستند که مهر راجر به دلشان افتاده؛ کم نیستند اسپانسرهایی که برای عقد قرارداد با راجرر فدرر به راحتی سر کیسه را شل می کنند تا میلیون ها دلار به پای این تنیسور مطرح بریزند.

ساموئل جابرگ در یادداشتی که پارسال برای سایت swissinfo.Ch نوشت، فدرر از سال ۱۹۹۸ (زمانی که فدرر وارد دنیای تنیس حرفه ای شده) تاکنون پولسازترین تنیسور دنیا بوده است.

در همان زمان، مجله اقتصادی بیلان چاپ سوئیس دارایی های بهترین تنیسور دنیا را ۳۰۰ میلیون فرانک سوئیس تخمین زدکه فدرر 34 ساله با چنین ثروتی جزو ۳۰۰ ثروتمند کشورش قرار می گرفت.

مجله آمریکایی اسپورتس ایلستریتد هم در گزارشی در سال2013 به درآمد 75 میلیون دلاری فدرر در همین سال اشاره کرده بود. درآمدی که حجم عمده آن به قراردادهای تبلیغاتی فدرر برمی گشت و تنیسور سوئیسی از این حیث بعد از تایگروود – که درآمدی ۹۰ میلیون دلاری داشت – در رده دوم قرار می گرفت.

یکی از اشخاصی که در مورد موفقیت های اقتصادی فدرر صحبت کرده، تونی گادسیک، نایب رئیس شرکت مدیریتی IMG است که از سپتامبر ۲۰۰۵ آمار فاتح گرند اسلم های مختلف تنیس را به خوبی گرفته است.

به عقیده او یکی از مهمترین دلایل موفقیت فدرر، پاسپورت سوئیسی اوست: «راجر یک چهره بین المللی است ودلیل اصلی که او تبدیل به چهره محبوب کمپانی های بزرگ شده، ملیت اوست. سوئیس کشور کوچکی است که مردمش ویژگی های جذابی دارند و شاید به همین دلیل باشد که فدرر هر کجا که می رود مورد توجه قرار می گیرد. بی طرفی سوئیسی ها موجب شده تا او تبدیل به یک شهروند جهانی شود.»

حرف های گادسیک را هر کسی قبول نمی کند. یکی از این افراد فابیل اوهل جامعه شناس ورزشی دانشگاه لوزان است که نظر دیگری دارد: «اصلیت فدرر در خارج از کشور تاثیر چندان زیادی ندارد جایی که برای مردمانش دنبال ارزش هایی می گردند که به فرهنگ کشورشان نزدیک باشد. در کشورهای آسیایی مثل هند، پاکستان، چین و ژاپن، فدرر به عنوان یک مرد غربی موفق شناخته می شود و کسی دنبال کشور او نیست.»

محاسن راجر

در سال ۲۰۱۰ خیلی ها می خواستند بدانند چطور در شرایطی که رافائل نادال اسپانیایی عملکرد بهتری نسبت به فدرر در مسابقات داشته، اسپانسرها و شرکت ها بیشتر سراغ فدرر می روند تا رقیب اسپانیایی اش. یکی از دلایل این قضیه را می توان در چهره راجر جستجو کرد. چهره ای دوستانه و بی آلایش. او در زندگی شخصی اش هیچ مشکلی ندارد و در بازی با راکت هم که یک استاد تمام عیار است.

قراردادهای تبلیغاتی

راجر فدرر طرف قرارداد شرکت های زیادی است. از موسسات اعتباری سوئیس گرفته تا راکت ویلسون، ساعت رولکس و شرکت مرسدس بنز. زمانی قرارداد همکاری فدرر با بنز تنها مختص در کشور چین بود اما در قرارداد جدیدی که بین طرفین امضا شده فدرر در تمام کشورها بنز را تبلیغ می کند و البته دو برابر گذشته از این غول خودروساز آلمانی پول می گیرد.

او با ژیلت هم همکاری می کند و یکی از ارکان برنامه های اسپانسرینگ این شرکت برای المپیک ۲۰۱۲ بود. یکی از بهترین اسپانسرهای فدرر شرکت نایک است. قرارداد نایک با بهترین تنیسور دنیا، در سال ۲۰۰۸ به مدت ۱۰ سال تمدید شد که راج رسالانه ۱۰ میلیون دلار از این کمپانی آمریکایی دریافت خواهد کرد.

رولکس هم جزو حامیان اصلی فدرر محسوب می شود ودر حین گرند اسلم ویمبلدون – که با قهرمانی مرد سوئیسی به پایان رسید – این بحث مطرح شد که او از همکاری اش با رولکس ۱۵ میلیون دلار درآمد دارد. او هنگام بالا بردن جام قهرمانی ویمبلدون آخرین مدل ساعت رولکس را به دست داشت و مسئولان این شرکت از همکاری شان با فدرر ۳۰ ساله (در آن زمان) حسابی راضی هستند، چرا که معتقدند فدرر همیشه برای موفقیت قدم برمی دارد و مدل تبلیغاتی ایده آلی برای محصولات آنهاست.

فدرر هم تا امروز برای رولکس کم نگذاشته و مثلا بعد از قهرمانی در ویمبلدون فوری ساعت گرانقیمتش را به دست کرد. آنطور که روزنامه دیلی میل انگلیس گزارش داده، فاصله قهرمانی فدرر در این گرند اسلم با بستن ساعت رولکس به دستانش تنها یک دقیقه و ۲۸ ثانیه بوده است تا مسئولان رولکس حسابی خوشحال شوند.

ثروتمندترین تنیسور دنیا

سایت معتبر اقتصادی فوربس در گزارشی پردرآمدترین تنیسورهای دنیا در سال ۲۰۱۲ را معرفی کرده که نام فدرر در صدر این لیست دیده می شود. به نوشته این سایت افرادی مثل رافائل نادال، نواک جوکوویچ و اندی ماری اگرچه در زمین تنیس می توانند فدرر را به زحمت بیندازند اما در خارج زمین توان مقابله با او را در بحث درآمدزایی ندارند.

فدرر پولدارترین تنیسور دنیا بین جولای ۲۰۱۱ و جولای ۲۰۱۲ بوده که ۵۴/۳ میلیون دلار وارد حساب های بانکی اش کرده است. از این مبلغ ۳/۹ میلیون دلار مربوط به پاداش های قهرمانی او بوده است و ۴۵ میلیون دلار باقیمانده از قراردادهای تبلیغاتی او به دست آمده است.

کمپانی ها به این دلیل سراغ راجر می روند که مجذوب استحکام و تداوم او شده اند. بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ فدرر در فینال ۱۸ گرند اسلم از ۱۹ گرنداسلم ها را به عدد ۱۷ رساند.

این موفقیت او را دوباره تبدیل به نفر اول رنکینگ بهترین تنیسورهای دنیا کرد. فدرر از یک بابت دیگر هم رکورددار است و آن دستمزد او برای شرکت در مسابقات و برنامه هایی است که بیرون از آمریکا برگزار می شود و راجر بابت حضوردر هر کدام از آنها یک میلیون دلار می گیرد. حالا حساب کنید سفر ماه دسامبر او به آمریکای جنوبی چه پولی وارد حساب های بانکی اش خواهد کرد.

سایر نفرات

با اینکه اسپانسرینگ در حوزه ورزش؛ طی سال های گذشته تحت تاثیر مشکلات اقصادی قرار داشته اما تنیسورهای سرشناس با خیال راحت مشغول درآمدزایی از قراردادهای تبلیغاتی خود هستند چرا که تنیس به عنوان یک ورزش جهانی هوادارانی دارد که حاضرند پولشان را برای خرید بهترین چیزها هزینه کنند.

۱۰ تنیسور پردرآمد دنیا، طی سال گذشته نزدیک به ۲۱۲ میلیون دلار جمع کرده اند که ۷۵ درصد آن مربوط به درآمدهای خارج از زمین بوده است. در بین ۱۰ نفر بالایی هم تنیسور مرد وجود دارد هم زن و آمریکا تنها کشوری است که در این فهرست ۱۰ نفره دو نماینده دارد.

بعد از راجر فدرر، رافائل نادال اسپانیایی با درآمد ۳۲/۴ میلیون دلاری در سال گذشته در جای دوم قرار دارد.

نادال تا امروز ۵۰ میلیون دلار بابت قهرمانی اش در تورنمنت های مختلف به دست آورده که از این حیث هم پشت سر فدرر در رده دوم قرار دارد. او سالانه ۲۵ میلیون دلار از قراردادهای تبلیغاتی اش دریافت می کند که آن را باید مدیون اسپانسرهایی نظیر نایک، کیا موتورز و بابولات باشد.

نفر چهارم این لیست (سراغ سومین نفر هم می رویم) نواک جوکوویچ صرب است که طی ۱۲ ماه گذشته ۱۹/۸ میلیون دلار درآمد داشته. درآمد جوکوویچ بابت قراردادهایی است که او با کمپانی های لباس و کفش بسته است.

نواک قراردادی ۱۰ ساله با کمپانی لباس سرجیو تاچینی در سال ۲۰۰۹ منعقد کرده بود که سال گذشته به خاطر یکسری مشکلات منتفی شد تا جوکوویچ سراغ برند ژاپنی Uniqlo برود. نفر سوم این لیست ماریا شاراپوای روس است که پردرآمدترین تنیسور زن دنیا هم محسوب می شود و ۲۷/۱ میلیون دلار در سال گذشته به دست آورده است.

خلاصه که دوستان عزیز به این نتیجه می رسیم که راجر عزیز تو همه چیز نامبر وان هست و امثال نواک جوکوویچ اگه تا آخر عمرشون هم که دست و پا بزنند انگشت کوچیکه راجر نمی شند:160:.از همه لحاظ.چه قهرمانی و چه نامبروانی و چه اصالت و خوشرویی و ووووووووووووووووحالا هی یک سری بیان اینجا تو هر پستشون شعرهای جورواجور و انواع دوبیتی و غزل و رباعی و چیزهای دیگه بسرایند.البته شنیدید که می گن آرزو بر جوانان عیب نیست.:251::251:

delpotro
09-02-2015, 02:06 AM
لطفا از ارسال مطالب غیر مرتبط با موضوع تاپیک ها خودداری کنید.

ثروت فدرر چه ربطی به این تاپیک داره؟

مطلب هم مال سه سال پیشه و تمام آمار و ارقامش در حال حاضر اشتباس.

برای مثال، از نظر میزان جوایز نقدی، الان نواک از رافا جلو زده.

نکنید این کارا رو. میخوای به زور همه رو به پیروی از قدیس بزرگ وادار

کنی؟

behsen
09-02-2015, 06:34 AM
روز دومم تموم شد. فدرر که خیلی راحت و بی درد سر برد بازیشو حرفی برای گفتن نذاشت. اما استن و ماری با اینکه بردن خیلی مقتدر و خوب ظاهر نشدن. هر چند که به استن نمیشه خرده گرفت، همین که ببره و بیاد بالا براش کافیه. اما به نظرم عملکرد ماری جای تحلیل و نقد داره، 14 تا برک پوینت به کیریوس داد، اما کیریوس خیلی جاها اینقد بی مسوولیت به توپ ضربه میزد که خیلی راحت 11 تاشو از دست داد. مطمئنا اگه مقابل تنیسورای هوشیار تر و بهتر مثل همین استن اینجوری بازی کنه کار براش سخت میشه.

کیریوس خیلی شیرین کاری نداشت، فقط یه جا راکت از دستش در رفت و پرت شد سمت توپ جمع کن که سهوی بود، یه جا اما راکتو پرت کرد طرف توپ و نزدیک بود بخوره به بادی گارد کنار زمین. اینم لحظه ای که راکت از دستش پرت شد
http://uupload.ir/files/pc1q_snapshot_2015-09-02_064136.jpg

جک ساک بازیشو راحت برد و دور دوم هم به نظر بازی سختی نداره، یکی دو تا بازی ازش دیدم مثل بازی با نادال تو رولند، فکر میکنم پتانسیل اذیت کردن استن رو داشته باشه.

ایسنر و کارلوویچم بردن و فقط یه برد تا رسیدن به هم فاصله دارن. کوکیناکیسم با اینکه خوب داشت بازی میکرد مقابل گسکه اما مچش پیچید و کنار رفت. برد نسبتا سخت کوهلشرایبر مقابل زورف از نتایج نسبتا مهم دیگه بود، هرچند زورف یه ست بیگل شد، اما با این سن و سال بازم بد نبود عملکردش.

تو بخش زنان هالپ خوب شروع کرد و امیدوارم همینطور ادامه بده، تنیسور خوب و با ثباتی میتونه بشه. هر چند رقیب سختی مثل آزارنکا سمتشه و 1/4 میتونه بهش برخورد کنه.

King Rojer Federer
09-02-2015, 09:51 AM
لطفا از ارسال مطالب غیر مرتبط با موضوع تاپیک ها خودداری کنید.

ثروت فدرر چه ربطی به این تاپیک داره؟

مطلب هم مال سه سال پیشه و تمام آمار و ارقامش در حال حاضر اشتباس.

برای مثال، از نظر میزان جوایز نقدی، الان نواک از رافا جلو زده.

نکنید این کارا رو. میخوای به زور همه رو به پیروی از قدیس بزرگ وادار

کنی؟
کسی از شما نظر نخواست.در ضمن این تایپیک مال تو نیست که اینجوری حرف می زنی.اینه در جواب اون کسانی هست که راجر رو به مسخره می گیرند.در ضمن این مطلب چه مال العان باشه چه مال صد سال پیش.فرقی نمی کنه.مهم اینه که همچین آمارهایی وجود داره.

mspayam
09-02-2015, 09:57 AM

اتفاقاً امروز پاتریک مورات اوغلو (مربی سرنا ویلیامز) توی بخش The Coach از شبکه ی Eurosport در مورد بازی رائونیچ و ورداسکو صحبت می کرد و وقتی در مورد ریترن سرویس ورداسکو حرف زد، گفت ورداسکو و نادال سبک بازی مشابهی دارن، اما ورداسکو برای ریترن سرویس حدود یه متر پشت بیس لاین می ایسته و نادال حدوداً سه متر و نیم. همین باعث می شه که نادال ناچار باشه فاصله ی بیشتری رو برای رسیدن به توپی که به منتهی الیه فورهند یا بکهندش می ره طی کنه (حدوداً 7 متر) ولی ورداسکو فاصله ی کمتری رو برای طی کردن داره (حدوداً 5:50 متر بود اگه اشتباه نکنم). در عوض ورداسکو فقط 0.5 ثانیه برای ریترن کردن زمان داره ولی نادال 0.7 ثانیه که همین باعث شده نادال با بردن 34% ریترن ها در بین ریترنرها چهارمین باشه، اما ورداسکو با 27% نفر سی و چهارم (یا همین حدود، دقیقش رو یادم نیست).

با توجه به تحلیل مورات اوغلو به نظر نمیاد که نادال در برابر بیگ سرورها از جمله رائونیچ مشکل خاصی داشته باشه.

Mahdi Naji
09-02-2015, 10:08 AM
سلام خوشبختانه راند 1 دو روز بود.
به نظر من بهتره که در راند های نخستین به بحث کلی در مورد زمین و بازیکن ها بپردازیم تا به تک تک بازیکن ها چون نمیشه استدلال درستی ازش در اورد.خب همون طور که می بینید آرتور اش رو دارن سقف می کشن و این کار تا سال دیگه تکمیل میشه اما به گفته ی راجر فدرر با کشیدن همین داربست ها باد دیگه توی کورت نمیاد و بازی مخصوصا برای راجر و بقیه بازیکن ها راحت تر میشه که خب تقریبا توی نیویورک باد معمولا هست.اما در مورد بازیکن ها و انصراف های زیادی که امسال دیدیم.اگر این انصراف ها در مورد پایان فصل باشه به نظر من پارسال هم یو اس اپن بود و به این شدت انصراف نداشتیم در واقع آب و هوای نیویورک هم خیلی متفاوت نیست و خب برای بازیکن ها هوای گرم محسوب میشه.به نظر میرسه که atp با برگزار کردن تور های مختلف و شاید افزایش اونا که من خیلی مطلع نیستم به بازیکن ها امسال کمی فشار اورده و اون ها بازیکن هایی هستن که بیشتر توی 500 تایی های بازی می کردن و این عدم برنامه ریزی برای بازیکن ها نشون میده که نتونستن توان خودشون رو در طول سال پخش کنن و شاید در فصل خاک خودکشی کردن.اما شاید عده دیگه ای هم سر بازی مشکلاتی داشته باشن که اگر مصدوم بشن باز به نظر من بر می گرده به عدم آمادگی جسمی و ریکاوری خوب برای بازی های 3 از 5 و یا شاید کم آوردن بدن در طول بازی با این آب و هوا.به هر حال به نظر من این توجیه خوبی نیست که بگیم چون آخر فصله پس همه باید انصراف بدن.دیشب در برنامه متس سخنان جالبی ازش شنیدم که میگفت "بازیکن ها با خودشون میگن من قراره این بازی رو ببازم و بعد برم خونه و چرا بیشتر تلاش کنم که شاید با مصدوميت بیشتر روانه خونه شم" و شاید این هم خیلی قابل بحث باشه که احترام افرادی که برای تماشا شما پول دادن و اومدن باید رعایت بشه کاری که به نظر من کوکیناکیس داشت انجام میدآد ولی دیگه واقعا وقتی نمی تونست هیچ کاری کنه زمین رو ترک کرد.
در مورد زمین ها هم باید بگیم که واقعا زمین های کندی نیستن و به گفته ی راجر زمین ها خیلی سریع هم شدن که این خب خوبه و من کلا از زمین های کند خوشم نمیاد اما اگر بخواهیم شرایط رو با سینسیناتی مقایسه کنیم شاید بتوانیم این رو بگیم که توپ های ويلسون سبک تر از توپ های پن هستن که در سینسی استفاده میشد و شاید نگه داشتن اونا سخت تر باشه که خیلی الان اطلاعاتی ندارم باید ی سری از بازی ها رو دید.به نظر میرسه آب و هوای سینسی هم گرم تر از اینجا باشه که باز روی سرعت توپ خیلی اثر میزاره و اگر توی یو اس اپن توپ ها پن بود شاید باونس کمتری داشت ولی حالا که ويلسون هست شاید باونس برابر یا با کمی تفاوت دارن.
خب اینم از ی بحث کلی در مورد شرایط حاکم بر تورنمنت بعدا بیشتر هم در موردش صحبت میکنیم به امید بازی های زیبا

sinraf
09-02-2015, 10:56 AM
بالاخره فدررم بازی کرد و خیلی آسون حریفشو برد . ریترن هالف والی کاملا داره جواب میده و مشخصه که فدرر داره روش کار میکنه که باهاش راحت بشه و بدونه کجا ها استفاده کنه . درباره سرعت زمین هم که سینسیناتی خیلی سریع تر از یو اسه ولی با جلو رفتن تورنمنت و پاک شدن لایه شن استفاده شده روی کورت سرعت زمین باز بیشتر میشه و شرایط برای راجر بهتر . این سقف نصفه کاره هم ظاهرا مورد پسند همه قرار گرفته و همه خوشحالن که اومده . کاملا هم تاثیرش در ابهت برگزاری مسابقات معلومه :)
توپ های یواس همیشه به dead ball معروف بودن و تعریف چندانی ندارن . ولی به نظرم کلا تورنمنت در بهترین حالت ممکنش داره برگزار میشه ، فک کنم بهترین یواس اوپن باشه تا ببینیم بازیا چطوری بشن :)

rg7
09-02-2015, 12:39 PM
به نظر من بازی هایی که تو دور دوم میتونه پیچیده بشه و غیرقابل پیش بینیه :
رائونیچ-ورداسکو _ ایسنر-یوژنای _ تومیک و لیتون هویت
واورینکا و چلیچ و نادال هم بازی سختی ندارن ولی فرر دور اول متزلزل نشون داده

HawkclaW
09-02-2015, 04:08 PM
سلام دوستان بازی نادال امشبه یا فردا؟

FANTASTIC
09-02-2015, 04:57 PM
یعنی یه چی حدود 250 کیلومتر بر ساعت ولی اگه به نادال بخوره شاید بیشتر از یک ست نتونه ازش بگیره

داداش زیادی گردش کردی 147 مایل میشه 236 کیلومتر نه 250:251:

farshad1990
09-02-2015, 06:29 PM
AMAZING POINT
Mayer VS Federer - FEDERER FLAYING SHOT!!! - US OPEN 2015 (https://www.youtube.com/watch?v=yb7TLDd6pes)

rg7
09-02-2015, 06:57 PM
داداش زیادی گردش کردی 147 مایل میشه 236 کیلومتر نه 250:251:
شما ببخش عزیز دل :434:

HawkclaW
09-02-2015, 11:52 PM
توی تقویم چوگل یاعت و تاریخ بازی نادال لا کوکوشکین یکیه پس چرا بازی پخش نمبشه؟

mspayam
09-03-2015, 09:52 AM
امروز مورات اوغلو در مورد ریترن فدرر صبحت کرد و گفت که فدرر برای ریترن کردن سرویس های حریفاش توی تورنمنت های اخیر داره جلوتر و جلوتر میاد. تحلیل های خوبی داره و پیشنهاد می کنم برنامه اش رو حتماً ببینین.

Paymaan
09-03-2015, 10:02 AM
امروز مورات اوغلو در مورد ریترن فدرر صبحت کرد و گفت که فدرر برای ریترن کردن سرویس های حریفاش توی تورنمنت های اخیر داره جلوتر و جلوتر میاد. تحلیل های خوبی داره و پیشنهاد می کنم برنامه اش رو حتماً ببینین.

چه اسمی در کرد این مورات اغلو از کنار این سرنا. هر کی ندونه فک میکنه قهرمانی های سرینا دلیلش این آقائه :434:.

rg7
09-03-2015, 10:58 AM
بچه ها به نظرتون کارلوویچ و ایسنر میان بالا با هم بازی کنن

Najmeh5576
09-03-2015, 12:13 PM
AMAZING POINT
Mayer VS Federer - FEDERER FLAYING SHOT!!! - US OPEN 2015 (https://www.youtube.com/watch?v=yb7TLDd6pes)

لطفا در صورت امکان با فرمت دیگه ای این فایل رو بذارید
ممنون

rojhin
09-03-2015, 01:44 PM

با سلام
آقا مهدی برنامه اش رو کی و چه کانالی پخش میکنه ؟ با تشکر :583:

King Rojer Federer
09-03-2015, 02:58 PM
با سلام خدمت دوستان.کسی می دونه امشب بازی راجر ساعت چنده؟

MEHR
09-03-2015, 03:04 PM
سلام به وقت ايران ساعت 3:30 بامداد

behsen
09-03-2015, 03:07 PM
از مصاحبه نادال ناراحت شدم، ناراحت بود و گفته من بازیکن هشتم دنیام اما شما جوری رفتار میکنید که انگار من رتبه 100 یا 200اَم. به نظرم حق داره تا حدودی، درسته حالا افت کرده، تو ورزش اصلا عجیب نیست این افت و خیزا، بارسلونا هم یه سال 7 تا از بایرن مونیخ خورد، اما 2 سال بعدش 3 گانه گرفت و همون بایرن مونیخو راحت شکست داد. حداقلش اینه که بعد از هر برد نباید اینقد زیر سوالش ببرن. هر چند نادال فاصله داره با نادال چند سال پیش و این 3-0 ای هم که دیشب برد نشون دهنده فاصله دو بازیکن نبود، نادال بازی نسبتا سخت و نفس گیری داشت.

جوکو هم همونطور که انتظار داشتم خیلی مسلط و با برنامه داره پیش میره، دیشبم اومد که با کمترین فشار و خستگی ممکن بازی رو تموم کنه، ولی وقتی با سرویسای فوق العاده و رالی های خوب هایدر تو ست اول مواجه شد کمی جدی تر گرفت و در نهایت مثل دور اول بدون دادن برک پوینت این بازی رو هم برد. هایدر یه جا با سرویس دوم بالای 200 کیلومتر برک پوینت سیو کرد!

بازی سرنا رو هم دیدم، بازی خوب و جالبی بود، اینقدی هم که الان تو سر تنیس زنان میزنن بخش زنان بد نیست، جدا از قدرت بدنی بالایی که سرنا داره و سرویسای فوق العاده ای که میزنه، خوبم بازی میکنه، اینجوری نیست که بگیم فقط به خاطر زور بازوشه که همه رو میبره! 30 برد متوالی تو گرند اسلم، فوق العادست.

MEHR
09-03-2015, 03:08 PM
بچه ها به نظرتون کارلوویچ و ایسنر میان بالا با هم بازی کنن

با سلام .بر اساس جدول در صورتي كه به فينال برسند ميتونند با هم بازي كنن.

behsen
09-03-2015, 03:09 PM

ساعت 19.00 به وقت نیویورک و 3.30 بامداد فردا به وقت ما

rg7
09-03-2015, 04:30 PM
یه بازی جالبم بنچیچ - دویی ژاپنی بود که بنچیچ ست دوم 6-5 عقب بودو گیم آخر 40-0 به نفع دویی بود که کاملا بازی رو برگردوند

mspayam
09-03-2015, 10:30 PM
با سلام
آقا مهدی برنامه اش رو کی و چه کانالی پخش میکنه ؟ با تشکر :583:

روژین جان
من صبحا حدود 7 که پا می شم می بینم معمولاً. زمانش به پایان آخرین بازی کورت اصلی بستگی داره. چون اول یه ریویو از بازی ها رو نشون می دن و بعد برنامه ی Loft و بعدش هم coach رو نشون می ده. حدس می زنم بین 7 تا 8 باشه.

King Rojer Federer
09-03-2015, 11:03 PM
از مصاحبه نادال ناراحت شدم، ناراحت بود و گفته من بازیکن هشتم دنیام اما شما جوری رفتار میکنید که انگار من رتبه 100 یا 200اَم. به نظرم حق داره تا حدودی، درسته حالا افت کرده، تو ورزش اصلا عجیب نیست این افت و خیزا، بارسلونا هم یه سال 7 تا از بایرن مونیخ خورد، اما 2 سال بعدش 3 گانه گرفت و همون بایرن مونیخو راحت شکست داد. حداقلش اینه که بعد از هر برد نباید اینقد زیر سوالش ببرن. هر چند نادال فاصله داره با نادال چند سال پیش و این 3-0 ای هم که دیشب برد نشون دهنده فاصله دو بازیکن نبود، نادال بازی نسبتا سخت و نفس گیری داشت.

جوکو هم همونطور که انتظار داشتم خیلی مسلط و با برنامه داره پیش میره، دیشبم اومد که با کمترین فشار و خستگی ممکن بازی رو تموم کنه، ولی وقتی با سرویسای فوق العاده و رالی های خوب هایدر تو ست اول مواجه شد کمی جدی تر گرفت و در نهایت مثل دور اول بدون دادن برک پوینت این بازی رو هم برد. هایدر یه جا با سرویس دوم بالای 200 کیلومتر برک پوینت سیو کرد!

بازی سرنا رو هم دیدم، بازی خوب و جالبی بود، اینقدی هم که الان تو سر تنیس زنان میزنن بخش زنان بد نیست، جدا از قدرت بدنی بالایی که سرنا داره و سرویسای فوق العاده ای که میزنه، خوبم بازی میکنه، اینجوری نیست که بگیم فقط به خاطر زور بازوشه که همه رو میبره! 30 برد متوالی تو گرند اسلم، فوق العادست.
با سلام خدمت شما دوست عزیز.شما یکی از معدود طرفداران نواک توی این سایت هستید که خیلی صحبتهاتون دلنشینه.و تمام صحبتها و نظرهاتون بدون غرض ورزیه.من تاحالا ندیدم که به هیچ تنیسوری بی احترامی کنید.خلاصه که خیلی گلی.امیدوارم جوکو به خاطر شما هم که شده بازیهاشو ببره.ای کاش دیگر دوستداران نواک هم کمی از شما درس بگیرند.و بی غرض از راجر صحبت کنند.امیدوارم همیشه تو زندگی شخصیتون موفق و پیروز باشید.:583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583:

مسعود 289
09-03-2015, 11:34 PM
رضا این نیشی کره ای خیلی خوب بود حقش حداقل یک ست بود

behsen
09-04-2015, 04:54 AM
امروز بازیا خیلی خوب بودن، بازی استن با حریف کره ایش بر خلاف نتیجه 3-0 خیلی نزدیک بود و فقط تجربه بود که باعث برتری واورینکا تو هر 3 تای برک شد. بازی ماری هم بهترین بازی امشب بود که وقتی ست اول رو دیدم خیلی تعجب کردم از بازی مانارینو، کاملا بی نقص بازی میکرد، سرویسا عالی، فورهند، بکهند، اسلایس، همه چی عالی!! 2 ست هم برد و آماده ی خلق یه شگفتی بزرگ بود که ماری کام بک زد و برگشت به بازی. باید دید این بازی هم میتونه مثل بازی جوکو-اندرسون واسه ماری یه نیرو محرکه ی خیلی قوی برای ادامه تورنومنت و گرفتن قهرمانی ایجاد کنه یا نه.

فدرر هم که بی نقص بازی میکنه و جایی برای نقد و تحلیل نذاشته، به نظر من بازیهایی که تو ویمبی و یو اس ارائه داده فرق خاصی با فدرر 6 7 سال پیش نداشته، در همون حد هجومی، کم اشتباه و مقتدر بازی میکنه. هر چند فعلا حریفاش در حدی نیستن که محک جدی بخوره و از راند 4 به بعد با بازی مقابل ایسنر و بردیچ مشخص میشه همه چی.

کارلوویچم که باخت و به همکار عزیزش ایسنر نرسید:434:

تو بخش زنان هم سیمونا جون(:434:) بازیشو برد هم آزارنکا، مهمترین بازی پایین جدول رویاروییِ همین دو نفره که احتمالا فینالیستو مشخص میکنه

sinraf
09-04-2015, 06:06 AM
اینم از راند 2

جوکوویچ خوب بود و خیلی آسون برد رقیبشو . اعتماد به نفسش خیلی زیاده و بیشتر رو رقص بعد از بازی تمرین کرده بود تا خود بازی :) البته حریفشم خیلی قدر نبود ، من اسمشو نشنیده بودم تا دیروز

رافا هم مثله چند وقت اخیرش بود. درسته که 3-0 برد ولی فاصلش با حریفش خیلی زیاد نبود و اگه شوارتزمن دقت میکرد می تونست یه ست از رافا بگیره . زیاد بریک شدن رافا قابل توجهه . رافا اگه بیاد کوارتر ، با این شرایط بدتر از رولند گاروس به نواک میبازه .

اما تنها عضو بیگ 4 که خیلی تو دردسر افتاد : اندی ماری . به قول بعضیا اندی رو خیلی overrate کردن . مانارینو بازیکن خوبیه ولی بعد از اینکه دو تا ست اولو برد به نظرم ارضا شد و دیگه اون جوش و تاب اولیه رو نداشت . ماری اگه میخاد به سطح نواک و راجر برسه باید به توصیه مکنرو عمل کنه : بیشتر با نت کار کنه . مکنرو تو این مورد شدید درست میگه .

استن هم که مثل همیشه آرام و ساکت .حریفش جالب بود و خوب کنترلش کرد . دو تا بازی بعدیو اگه ببره تو کوارتر باید منتظر Murray vs Stanimal باشیم :)

راجر هم که خیلی آسون دارسیس رو برد . دارسیس همونیه که ویمبلدون 2013 نادالو حذف کرد . ریترن جدید فد امروز کارا نبود و دوتاش تو نت خورد اما اواخر بازی دو تا اورهد خیلی قشنگ زد راج . نکته ی جالبی که تو آمار بازی دیدم این بود که فدرر تو این دو بازی بیشتر از حریفاش مسافت کاور کرده و دویده که با توجه به سنش جالب توجهه هرچند که استایل بازیش هم اینو مجاب میکنه . آمار سرو های راج تو دوران حرفه ایش بی سابقس و بهترینشه . به نظرم آماده ترین چهارتای کبیر بود :) هر چند که نباید جوکر رو هم فراموش کنیم.

واقعا حیف شد کارلویچ حذف شد کاش میومد بالا . با این سن و سال فک کنم آخرین اوپن آمریکایی بود که بازی میکرد .

و خداحافظ جوان ترین شماره یک دنیا : هیوت در مقیاس خودش legend بود. قهرمان 2001 پایان امسال با دنیای تنیس وداع خواهد کرد .

و توصیه ای که باید به یکی از بازیکنا بشه : Hey babyfed , become YOURSELF

Mahdi Naji
09-04-2015, 12:25 PM
خب ی کم دیگه به بحث زمین ها و آمادگی کلی بازیکن ها بپردازیم که خب دوستان دیگه خیلی عالی دارن بازی های مهم روز رو بررسی میکنن.
اول یک کم دیگه در مورد زمین ها بگیم که شاید در طی این 4 روز بشه اطلاعات فراوانی راجع بهش دونست.در این زمین ها shot placement و در واقع محل خوردن توپ به زمین توسط بازیکن و depth و عمق شات ها خیلی مهمه و باید این رو هم بگیم که زمین ها واقع سریع هستن و این کاملا مشهوده.این که شما نیاز به depth داشته باشی و محل زدن توپ توی زمین حریفت جاهای خوبی باشن وابسته به mental و مغز و هوش بازیکنه برای مثال مونورینو خیلی مختلف شات میزد و شات ها از عمق خوبی برخوردار بودن و تونست 2 ست بگیره حتی ولی بعدش که یک کم از لحاظ بدنی و البته فکری کم آورد که خب گرما هم تاثیر گذاره دیگه نتونست درست بازی کنه و شاید هم عصبی شد و خیلی راحت باخت یا شاید مثال دیگه نادال باشه که وقتی بریک میشد به شات هاش عمق میداد و با فکر حریف بازی میکرد تا تونست در 3 ست پیاپی برنده بشه.از این هم نباید بگذریم که اگر شما بتونید قدرت خوبی در ضربات داشته باشید خیلی موفق خواهی بود و شاید در بازی های شب که گرما ی روز از زمین و توپ گرفته میشه زمین ایده آل برای یکی مثل راجر فدرر باشه که عاشق تهاجمی بازی کردن همراه بازی کردن با فکر حریفشه.خب باز انصراف داشتیم که دلیلش گرمای هوا بود و جالب اینجاست که بازیکن های جوان راحت تر انصراف میدن تا بازیکن های کهنه کار که انتظار داریم زود تر بدن خالی کنه که این نشون میده که یک بازیکنی که تا سن مثلا 32 یا 30 بازی میکنه قطعا از تمام لحاظ از آمادگی خوبی برخورداره برای بازی در هر زمین با هر آب و هوایی.در مورد تور ها مخصوصا در آرتور اش بگیم.سفتی و کشیدگی تور ها خیلی زیاده و این باعث میشه که اگر از قد بلندی بازیکن برخوردار باشه در سرویس با برخورد توپ به لبه تور توپ به خارج باکس بره که البته متس ویلاندر گفت که شاید در تورنمنت های دیگه مثل رولند این اتفاق نیوفته اما در عوض هر چی شات افقی تر باشه اگر اسپین داشته باشه خیلی کم جلوی تور در زمین حریف می افته و اگر اسپین نداشته باشه و فلت باشه احتمالش زیاده که شانسی توپ جلوی زمین بیاد پایین.خب در کل بازی های قشنگی رو داریم در راند 3 که امیدوارم زیبا تر از انتظار ها باشه.یک کم هم در مورد اجرای فوق العاده ی راجر بگم که انصافا باید قبول کنیم که چه قدر داره خوب بازی میکنه نزدیک 40 تا وینر نزدیک 85% بردن سرو 1 و اینا واقعا خوبه و زمانی که فورهند میزنه اصلا احساس خیلی خوبی به آدم میده و هنوز از فینال ویمبلدون بریک نشده.نکته جالب در the coach بود که ریترن های راجر دقیقا از ویمبلدون 1 متر جلو تر ریتزن میشه و شاید بعضی از سرو دو ها رو 0.5 متر تا سرویس باکس ریتزن میکنه که خب هدفش هم همینه که پوینت ها رو کوتاه کنه و البته 70% از والی ها و net point ها رو برده که خیلی جالبه.
به امید بازی های زیبا

Rajjoko
09-04-2015, 05:07 PM
چه دلیلی داره بعضی از دوستان با چند تا ایدی میان پست میزارن که مثلا با یکیش ادم خوبی باشن
حالا گیرم نام کاربریتون متفاوت باشه ولی نوع نگارش داد میزنه همشون مال یه نفره

Mehdiii
09-04-2015, 07:21 PM
واقعاً مسخرست تو همین تایپیک حداقل 4 یا 5 تا آیدی تکراری هست هر کدوم یه نقشی بازی میکنند منفی ، مثبت یا خاکستری . جالبه یکیشون میگه من هیچی از کارشناسی بلد نیستم یکی دیگه تک تک بازیهارو کارشناسی میکنه :254:
ما که ثبت نام کردیم تو این سایت ، دو سه ماه طول کشید جای تایپیکو پیدا کنیم چه برسه به نظر کارشناسی دادن . :001_smile:
در پایان فکر کنم اون شخص موردنظر هر کی که هست به دور از شوخی واقعاً آدم مریض و خطرناکیه .

مسعود 289
09-04-2015, 11:20 PM
امروز بازیا خیلی خوب بودن، بازی استن با حریف کره ایش بر خلاف نتیجه 3-0 خیلی نزدیک بود و فقط تجربه بود که باعث برتری واورینکا تو هر 3 تای برک شد. بازی ماری هم بهترین بازی امشب بود که وقتی ست اول رو دیدم خیلی تعجب کردم از بازی مانارینو، کاملا بی نقص بازی میکرد، سرویسا عالی، فورهند، بکهند، اسلایس، همه چی عالی!! 2 ست هم برد و آماده ی خلق یه شگفتی بزرگ بود که ماری کام بک زد و برگشت به بازی. باید دید این بازی هم میتونه مثل بازی جوکو-اندرسون واسه ماری یه نیرو محرکه ی خیلی قوی برای ادامه تورنومنت و گرفتن قهرمانی ایجاد کنه یا نه.

فدرر هم که بی نقص بازی میکنه و جایی برای نقد و تحلیل نذاشته، به نظر من بازیهایی که تو ویمبی و یو اس ارائه داده فرق خاصی با فدرر 6 7 سال پیش نداشته، در همون حد هجومی، کم اشتباه و مقتدر بازی میکنه. هر چند فعلا حریفاش در حدی نیستن که محک جدی بخوره و از راند 4 به بعد با بازی مقابل ایسنر و بردیچ مشخص میشه همه چی.

کارلوویچم که باخت و به همکار عزیزش ایسنر نرسید:434:

تو بخش زنان هم سیمونا جون(:434:) بازیشو برد هم آزارنکا، مهمترین بازی پایین جدول رویاروییِ همین دو نفره که احتمالا فینالیستو مشخص میکنه

بنظر میاد این جماعت متوهم :160:زیاد دایی جان ناپلئون را تماشا کردند و از اونجا که خیلی باهوشن:254:
فکر میکنند شما کاربر محترم و مودب و دانشمند(مخصوصا زیاد تعریف کردم دیگه یقین کامل کنن:254:) آیدی دیگه من هستید
حالا اون دو سه تا آیدی دیگه که میگن دیگه نمی دونم!!
خوداشون ظاهرا از این شیطنتها زیاد کردن بقیه را هم مثل خودشون تصور میکنن
من به شخصه شما را تحسین میکنم و نوشتارتون را دوست دارم
ضمنا علاوه بر نواک هالپ هم نقطه مشترک دیگه ماست:434:
موفق باشید دوست من

پ.ن: از مدیر کل محترم سایت تقاضا میکنم به این شانتاژ و فرافکنیها عنایت ویژه داشته باشند

delpotro
09-05-2015, 12:37 AM
آنت کنتاویت به خلق شگفتی های پیاپی ادامه داد و با یک بیگل ، مدیسون برنگل رو از پیش

رو برداشت.

آنت کنتاویت به جمع 16 نفر پایانی راه یافت.

برای بازیکنی که با سه برد در کوالیفایینگ ، کارشو شروع کرده، فوق العادس.

کنتاویت استونیایی، در رده 152 جهان قرار داره

Sorou$h
09-05-2015, 01:20 AM
واقعاً مسخرست تو همین تایپیک حداقل 4 یا 5 تا آیدی تکراری هست هر کدوم یه نقشی بازی میکنند منفی ، مثبت یا خاکستری . جالبه یکیشون میگه من هیچی از کارشناسی بلد نیستم یکی دیگه تک تک بازیهارو کارشناسی میکنه :254:
ما که ثبت نام کردیم تو این سایت ، دو سه ماه طول کشید جای تایپیکو پیدا کنیم چه برسه به نظر کارشناسی دادن . :001_smile:
در پایان فکر کنم اون شخص موردنظر هر کی که هست به دور از شوخی واقعاً آدم مریض و خطرناکیه .

دوست عزیز راست میگی من هم وقتی عضو شدم چند ماه طول کشید تا تایپیکو پیدا کردم ولی دلیل نمیشه کسی رو زیر سوال ببریم. خیلی ها شاید از سایتهای دیگه میان و میدونن وقتی عضو شدن به کدوم قسمت باید برن. چون خیلی از سایتها قالبشون این شکلیه. یادمه یه دوستی بود یه نام Swiss Expres نمیدونم املاشو درست نوشتم یا نه ولی اون هم خیلی زود وارد تایپیک شد بعد ثبت نامش و نظر میداد و تفسیر میکرد بازی ها رو. تا مطمئن نشدیم نباید کسی رو زیره سوال ببریم که بعد پشیمون نشیم.

Mehdiii
09-05-2015, 01:52 AM
دوست عزیز راست میگی من هم وقتی عضو شدم چند ماه طول کشید تا تایپیکو پیدا کردم ولی دلیل نمیشه کسی رو زیر سوال ببریم. خیلی ها شاید از سایتهای دیگه میان و میدونن وقتی عضو شدن به کدوم قسمت باید برن. چون خیلی از سایتها قالبشون این شکلیه. یادمه یه دوستی بود یه نام Swiss Expres نمیدونم املاشو درست نوشتم یا نه ولی اون هم خیلی زود وارد تایپیک شد بعد ثبت نامش و نظر میداد و تفسیر میکرد بازی ها رو. تا مطمئن نشدیم نباید کسی رو زیره سوال ببریم که بعد پشیمون نشیم.
در حالت کلی کاملاً با شما موافقم بخاطر همین مساله که صددرصد مطمئن نیستم به شخص خاصی مستقیماً اشاره نکردم گرچه یه جورایی میشه حدس زد و در واقع تابلو هست که کدوم یوزر ها فیک هست .
البته وقتی یک نفر علناً اعلام میکنه که این کارو میکنه دیگه جای هیچ بحثی نمی مونه. شما هم بی دلیل از کسی حمایت نکنید که بعداً پشیمون بشید مثل بعضیای دیگه. ولی بازهم ممنون بخاطر نکته اخلاقی که گوشزد کردین:583:

مسعود 289
09-05-2015, 02:16 AM
در حالت کلی کاملاً با شما موافقم بخاطر همین مساله که صددرصد مطمئن نیستم به شخص خاصی مستقیماً اشاره نکردم گرچه یه جورایی میشه حدس زد و در واقع تابلو هست که کدوم یوزر ها فیک هست .
البته وقتی یک نفر علناً اعلام میکنه که این کارو میکنه دیگه جای هیچ بحثی نمی مونه. شما هم بی دلیل از کسی حمایت نکنید که بعداً پشیمون بشید مثل بعضیای دیگه. ولی بازهم ممنون بخاطر نکته اخلاقی که گوشزد کردین:583:

چون طبق معمول دشمنیها و اتهامات بی پایه متوجه منه لطف کنید برای روشن شدن امر
دقیقا بفرمایید به چه کسی اشاره میکنید...یوزر های فیک را هم به مدیریت گزارش بدید تا بررسی و اقدام بشه نه اینکه بیجهت ذهن کاربران را مشوش کنید

این هم نظر یکی از دوستان به من در خصوصی:
فکر میکنم شخصی با شما دشمنی داره و یوزر درست میکنه تا به نام شما تموم بشه.

............

خاطرات ملبورن زنده شد سپی به همون خوبی استرالیای 2015 بود که زد راج را له کرد اما این دفعه حریفش مرد میدان بود:866:

مسعود 289
09-05-2015, 03:03 AM
کنار کشیدن گوفین اتفاق مثبت دیگه ای ست برای نواک
گوفین تنیسور جوان خوشفکر و خوبیه که خیلی بیشتر از باتیستا می تونست نواک را اذیت کنه
بنظرم سپی به مراتب بهتر و قویتر از باتیستا آگوته
....
تا الان فلی لوپز 2 ست پیاپی از رائونیچ گرفته و احتمالا بازی را می بره
رافا تازه فونینی را ببره باز هم تا کوارتر یک بازی سخت احتمالی با لوپز داره که اخیرا شده گربه سیاه رافا

sina1993
09-05-2015, 07:28 AM
دقیقا بفرمایید به چه کسی اشاره میکنید...یوزر های فیک را هم به مدیریت گزارش بدید تا بررسی و اقدام بشه نه اینکه بیجهت ذهن کاربران را مشوش کنید

توی صفحات اول همین تاپیک درباره یوزر محمد که خودت درست کرده بودی همین حرفا رو زدی

مطمئنم فرصتی که بهت دادن باعث نمیشه توی رفتارت تغییری بدی بخاطر اینکه توی پستی که در تاپیک ((دومین دوره انتخابات هیئت نظارت)) نوشتی و مثلا به خاطر کارات عذرخواهی کرده بودی بیشتر از اینکه خودت رو مقصر بدونی قوانین انضباطی سایت رو زیر سوال برده بودی

تاپیکهای بحث هم برای خودت و بقیه دوستات(یوزرات) , بنده خدا آقا فرید که اول مسترز سینسیناتی وقتشو گذاشت و یکی از دلایل عدم موفقیت نواک رو توی اون مسترز برات توضیح داد ولی بخاطر سطح پایین سواد نه فقط توی تاپیک سینسیناتی که توی تاپیک یو اس اپن هم حسابی از خجالتش دراومدی و مسخرش کردی

rojhin
09-05-2015, 08:01 AM
سینا جان با نظرت غیر از جمله آخرت کاملا موافقم . این حرفهای جناب آقای بزرگوار نه تنها خدشه ای به آقا فرید وارد نخواهد کرد بلکه باعث بیشتر مفتضح شدن ایشون میشه .
سینا جان باید اعتراف کنم که پیش بینی شما در خصوص ایشون درست بود و الان میبینم نه تنها رفتارشون رو اصلاح نکردن بلکه با جدیت هر چه بیشتر به ساخت یوزرهای جدید مبادرت می ورزند و هنوز هم با نیش و کنایه درباره راجر حرف میزنند .
سروش جان ! من از تو هم متعجبم ، چرا با دفاع از یه چیز غلط خودت رو میبری زیر سوال ؟ تو رو خدا اولین پست یوزر rg7 رو بهش توجه کن : " سلام واقعا باخت نیشیکوری غیرمنتظره بود " آدم وقتی وارد یه سایت جدید میشه تو کمتر از 2 روز میاد تاپیک و همچین پستی میده ؟ رجوع کن به اولین پست سایر دوستان تا برات واضح بشه یوزرهای فیک حضرت ایشون . به نظر من اون عذرخواهی نامه هم بیشتر برای موجه جلوه دادن رفتارهای نادرستشون بوده و بیشتر شبیه اشک تمساح ، وگرنه قرار نیست کوچکترین تغییر رویه ای رو در ایشون مشاهده کنیم .
خدا به داد هیات نظارت جدید برسه که کار سختی برای از بین بردن یوزرهای فیک دارند .

aretobe7
09-05-2015, 08:17 AM
دوستان به حاشیه ها نپردازید تازه داره یه کم بحث های تکنیکی راه می افته. این بحث ها با مدیریته. لطفا سمت این چیز ها نرین و حاشیه درست نکنید.

rezaomo
09-05-2015, 09:43 AM
از سر کار که Live Score رو دنبال می کردم بازی نادال به ست پنجم کشیده شده بود که نهایتا بازی رو واگذار کرد. از ست اول و نیمه های ست دوم که در خونه دیدم . بازی قشنگ و زیبایی بود .برای این باخت واقعا متاسفم روزهای سیاه نادال همچنان ادامه داره .:243:

Behr@d
09-05-2015, 09:44 AM
به تــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلــــــــــــخی زهــر

با بدترین حال ممکن و سرماخوردگی تمام شب رو برای تماشای بازی به انتظار نشستم تا شاید برد رافا یکم حالم رو بهتر کنه ولی نمیدونم چرا اینقدر زندگی برام تلخه .....

خیلی چیز میخوام بگم و بنویسم ولی نه توانی تو دستام هست و نه قوایی در بدنم و با تمام وجودم دارم اشک میریزم ...

آخر بازی به قرآن متوسل شدم و از خدا خواستم تا رافا رو نجات بده و منو خوشحال کنه ولی شاید حتی خدا هم دوستم نداشت و تو بدترین حالم ، بدترین روز عمرم رو هم برام رقم زد ...................

http://s6.uplod.ir/i/00672/ps7oxpu3wwzd.png

مسعود 289
09-05-2015, 09:53 AM

با بدترین حال ممکن و سرماخوردگی تمام شب رو برای تماشای بازی به انتظار نشستم تا شاید برد رافا یکم حالم رو بهتر کنه ولی نمیدونم چرا اینقدر زندگی برام تلخه .....

خیلی چیز میخوام بگم و بنویسم ولی نه توانی تو دستام هست و نه قوایی در بدنم و با تمام وجودم دارم اشک میریزم ...

آخر بازی به قرآن متوسل شدم و از خدا خواستم تا رافا رو نجات بده و منو خوشحال کنه ولی شاید حتی خدا هم دوستم نداشت و تو بدترین حالم ، بدترین روز عمرم رو هم برام رقم زد ...................

دردناک بود متاسفم و به امید روزهای بهتر و بازگشت به اوج رافا که به نفع تنیس دنیاست

توی صفحات اول همین تاپیک درباره یوزر محمد که خودت درست کرده بودی همین حرفا رو زدی

مطمئنم فرصتی که بهت دادن باعث نمیشه توی رفتارت تغییری بدی بخاطر اینکه توی پستی که در تاپیک ((دومین دوره انتخابات هیئت نظارت)) نوشتی و مثلا به خاطر کارات عذرخواهی کرده بودی بیشتر از اینکه خودت رو مقصر بدونی قوانین انضباطی سایت رو زیر سوال برده بودی

تاپیکهای بحث هم برای خودت و بقیه دوستات(یوزرات) , بنده خدا آقا فرید که اول مسترز سینسیناتی وقتشو گذاشت و یکی از دلایل عدم موفقیت نواک رو توی اون مسترز برات توضیح داد ولی بخاطر سطح پایین سواد نه فقط توی تاپیک سینسیناتی که توی تاپیک یو اس اپن هم حسابی از خجالتش دراومدی و مسخرش کردی

سینا جان با نظرت غیر از جمله آخرت کاملا موافقم . این حرفهای جناب آقای بزرگوار نه تنها خدشه ای به آقا فرید وارد نخواهد کرد بلکه باعث بیشتر مفتضح شدن ایشون میشه .
سینا جان باید اعتراف کنم که پیش بینی شما در خصوص ایشون درست بود و الان میبینم نه تنها رفتارشون رو اصلاح نکردن بلکه با جدیت هر چه بیشتر به ساخت یوزرهای جدید مبادرت می ورزند و هنوز هم با نیش و کنایه درباره راجر حرف میزنند .
سروش جان ! من از تو هم متعجبم ، چرا با دفاع از یه چیز غلط خودت رو میبری زیر سوال ؟ تو رو خدا اولین پست یوزر rg7 رو بهش توجه کن : " سلام واقعا باخت نیشیکوری غیرمنتظره بود " آدم وقتی وارد یه سایت جدید میشه تو کمتر از 2 روز میاد تاپیک و همچین پستی میده ؟ رجوع کن به اولین پست سایر دوستان تا برات واضح بشه یوزرهای فیک حضرت ایشون . به نظر من اون عذرخواهی نامه هم بیشتر برای موجه جلوه دادن رفتارهای نادرستشون بوده و بیشتر شبیه اشک تمساح ، وگرنه قرار نیست کوچکترین تغییر رویه ای رو در ایشون مشاهده کنیم .
خدا به داد هیات نظارت جدید برسه که کار سختی برای از بین بردن یوزرهای فیک دارند .

هر چند ضرورتی نداره اما به تمامی مقدساتی که بهش اعتقاد دارید و دارم
به همان خدایی که می پرستید و می پرستم سوگند
که نه آیدی محمد. نه آیدی rg7 نه آیدی behsen هیچکدام متعلق به من نیست
این را فقط نوشتم برای نشون دادن عمق کج فهمی دشمنی و حقارت عده ای و گرنه اصلا لزومی نداشت

بازهم از مدیرکل سایت تقاضا میکنم به هر طریقی که می توانند به شانتاژ فرافکنی توطئه و دشمنی عده ای ابله و نفهم حقیر که به خیال خودشون قصد بدنام کردن من را دارند رسیدگی کند

Behr@d
09-05-2015, 10:00 AM
دردناک بود متاسفم و به امید روزهای بهتر و بازگشت به اوج رافا که به نفع تنیس دنیاست

دیـــــگه فـــکر نمیــــکنم ...

ARY143
09-05-2015, 10:00 AM
:583:Behr@d (Behr@d) دوست عزیز و دیگر نادالیون گرامی

به عنوان کسی که حالتهای مشابه تو را تجربه کرده و می فهمم که چه حالی داری ، امیدوارم حالت بهتر بشه و از این ناراحتی در بیائی - می دونم سخته و کمی زمان می بره و باید با مسئله کنار بیائی و به آینده امیداور :583:

رافا دفعات قبل هم دوره مصدومیت را گذرونده و خیلی سریع به دوران اوجش برگشته ، همین موضوع احتمالا توقع دوستدارانش را زیاد کرده - باید به اون زمان داد تا باز بشه همون رافای سابق
به شخصه بازی به بازی دارم روند بهتر شدن بازیش را میبینم و احتمالا دوستان فنی تر می تونند به این مسئله اشاره کنند .

به عقیده من و با اشاره ائی که یکی از دوستان کرد ، باید منتظر رافای همیشگی در استرالیا بود

MEHR
09-05-2015, 10:04 AM
واقعا براي نادال و هواداراش روزهاي سختيه.من هوا دار آتشي نادال نيستم ولي از شكستهاش ناراحت ميشم. ايشالا كه دوباره برگرده به روزهاي اوجش.

Mehdiii
09-05-2015, 10:52 AM
خواهشاً دیگه برای نادالیون از این مدل پیام ها نفرستید این کارا مفهومی نداره . رافا با تمام وجود بازی کرد ولی امروز از اون روزایی بود که خیلی اوضاع پیچیده شد گرچه رافا میتونست تا حدودی جلوی این اتفاقو بگیره ولی کمی دیر شد فونینی جوگیر شده بود و نمیشد دیگه کاریش کرد به قول یکی از گزارشگرا فونینی احساس میکرد هر ضربه ای رو میتونه بزنه .
فونینی رولند 2013 هم همین شکلی جلوی رافا بازی کرد ست اولو گرفت ست دوم رو هم میتونست بگیره ولی رافا اون روز بازیو مدیریت کرد و نگذاشت فونینی اعتماد به نفس بگیره ولی امروز نتونست.

HawkclaW
09-05-2015, 10:56 AM
من خیلی به این رافا امید داشتم نسبت به ویمبلدون، واقعا فکر نمی کردم که اینطوری بشه بعد از اینکه ست سوم رو باخت گفتم حداقل 3-1 می بره ولی متاسفانه اینطور نشد.به نظرم در کل توی این گرند بهتر از قبلیها بود امید وارم دوباره بتونه نتیجه بگیره و به نظر من باید عموی گرامیشو اخراج کنه.به امید روز های پر اوج نادال.:243:http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/8.gif

الان هم امید وارم یکی از سوئیسی ها قهرمان بشه با اینکه در کل طرفدار نادالم امید وارم را جر قهرمان بشه چون واقعا یک بازیکن تقریبا تکرار نشدنیه:866:
با آرزوی موفقیت:583:

aretobe7
09-05-2015, 11:09 AM
به نظر مکن مشکل اساسی نادال مشکل روحیه تا مشکل جسمی، مشکلات روحی و عدم اعتماد به نفس در ابتدا از مشکلات جسمی نشات میگیرند یعنی شما با محدودیت جسمانی شروع می کنید و به دلیل این محدودیت نمی توانید از ظرفیت خود استفاده کنید و این کاملا طبیعی است.
اگر هم زمان با مشکل جسمی مشکل اعماد به جسمتان را نیز بهبود دهید به شرایط ارمانی بازخواهید گشت اما اگر روح شما هنوز با ترس از حسمتان استفاده کند به مشکل بر خواهید خورد.
نادال در تورنمنت های گذشته نشان داده که در تمام کردن بازی مشکل داشته و حالا هم با این مشکل پا بر جاست. البته نباید از بازی عالی فونینی در سات های پایانی غافل شویم اما همه میدانیم که فونینی بازیکنی نیست که نادال نتواند آنرا شکست دهد، حتی در شرایط عدم آمادگی.....
یادمان نرود که نادال با توحه آخرین مصاحبه اش نشان داد که به وضعیت موجود حساس است. وقتنی رسانه ها را به دلیل نوع خطابشان و اینکه مدام او را زیر سطح خود می پندارند اعتراض داشت.
من هم به این موضوع اعتقاد دارم که رافا همانند همیشه به سطح خود باز می گردد ، اما شاید برای سرعت بخشیدن به این امر باید تغییرات تاکتیکی در بازی خود به وجود آورد. به اعتقاد من تنها بازیکنی که از بیگ 4 هیچ تغییری در بازی خود در دو سال اخیر نداده رافا است. اندی که رو به پیشرفت است و هر بار گزینه های جدیدی را به صورت سعی و خطا امتحان می کند. نواک بیشتر به سمت تور حرکت می کند و راجر هم تغییرات زیادی در بازی خود ایجاد کرده.
به هواداران نادال هم باید گفت که تنیس بازان همه با همین مشکلات دست و پنجه نرم می کنند. هوادارن هم باید بدانند که زمان می برد تا تنیس بازی به سطح اول خود باز گردد.
یادم میاد زمانی بود که اگر فدرر در مقابل هر بازیکنی یک بازی مناسب و خوب و کم ارور داشت همه خوشحال می شدیم و امیدوار به بازگشت او به سطح اول تنیسش.
در هر حال بزرگترین شگفتی تورنمنت تا کنون رقم خورد.

این نکته هم خالی از لطف نیست که سمت جوکو هر روز اسفالت و اسفالت تر می شود. باید دید تا انتهای تورنمنت چه اتفاقی خواهد افتاد.

behsen
09-05-2015, 11:18 AM
والا ما موندیم داستان این فروم چیه که همه دنبال مچ گیری و قضایای پلیسی اند. خیلی وقت پیش دو تا از دوستام که اتفاقا شدیدا هم فدرری بودند و هستند این سایتو بهم معرفی کردن که من ثبت نام نکردم تا همین امسال قبل از شروع رولند گاروس وقتم آزاد شد و دنبال یه جا بودم که با چند نفر درباره تنیس تبادل نظر کنیم، یادم افتاد به اینجا و اومدم ثبت نام کردم. والا نمیدونستیم اینجا همه یاد و خاطره زنده یاد غلام حسین نقشینه(بازیگر نقش دایی جان ناپلئون) رو برامون زنده میکنن وگرنه پامم نمیذاشتم تو این سایت که بعضی اعضاش توهم توطئه دارن. اگه این فروم مدیر داره که در اوردن آی پی ها کار 30 ثانیست.

درباره اون دوستی هم که میگه 3 ماه طول میکشه جای تاپیکو پیدا کنی، خدمتت عرض کنم دوست گرامی من 3 4 سال تو فروم فوتبالی فوتیران(تاپ گل) عضو بودم و دو سال هم مدیر یکی از بخش هاش بودم، 6 7 سال پیش هم با یکی از دوستان یه فروم فوتبالی دیگه داشتیم، از شما خیلی بهتر نقشه ی وی بولتین و جای همه چیو بلدم:443:

اگه تو این سایت قراره به جای تبادل نظر درباره تنیس وقت افراد رو با گفتن چنین مهملاتی پر کنیم میریم واسه خودمون تنیس میبینیم و حالشو میبریم. کاری که تو 10 12 سال گذشته انجام دادیم.

FANTASTIC
09-05-2015, 11:52 AM
چیزی که نادال رو داره به قهقرا میبره نه کمبود اعتماد به نفسه و نه مشکلات روحی و نه مصدومیت بلکه غرور کاذبه

Afshin
09-05-2015, 12:43 PM
واقعاً مساله رافا پیچیده نیست. سنش بالا رفته. اینم فراموش نکنید که رافا از 17 سالگی داره در سطح بالا رقابت می‌کنه و 13 سال تو این سطح رقابت کردن، اونم با اون سبک بازی رافا بشدت به بدن فشار میاره.

رافا چندین بار توی دوران ورزشیش مصدوم شد و دوباره به اوج برگشت، ولی سن که بالا میره برگشتن به شرایط ایده‌آل جسمانی سخت‌تر می‎‌شه. نه تنها دوره ریکاوری طولانی‌تر می‎شه به واسطه بالا رفتن سن حتی اگه مصدومیتی هم نداشته باشید دیگه اون قوای جسمانی 25-26 سالگی رو نخواهید داشت.

رافا سال 2010 هم از نظر جسمانی با رافای 2008-2005 فرق داشت، ولی هنوزم فیت‌ترین بازیکنِ Tour بود و از طرفی بازیش کامل‌تر شده بود و اون بلوغی که تو بازیش بود بیشتر از اون یه ذره کاهش قوای جسمانی اثر داشت و به نوعی بهترین سال ورزشیش رو رقم زد(گرچه هنوزم معتقدم رافای 2008 روی سطوح غیر هارد بهتر از رافای 2010 بود).

سال 2013 یه بازگشت دیگه داشت، سال 2013 هم رافا با وجود کندتر شدنش و در کل کاهش قوای جسمانیش هنوزم جز فیت‌ترین بازیکن‌های تور بود + نواک دوران خوبی رو سپری نمی‌کرد و همین مساله باعث شد تا بتونه نتایج خیلی خوبی بگیره.

چیزی که توی این یک سال و نیم گذشته دیدیم اینه که رافا از نظر جسمانی دیگه اون بازیکن سابق نیست. افت جسمانیش باعث شده کاهش سرعتش مشهود باشه و نتونه مثل گذشته زمین رو کاور کنه. توپای سمت فرهندش رو اصلاً نمی‌تونه به خوبی گذشته برگردونه. کمی توپ عمیق و با سرعت باشه یا به توپ نمیرسه یا به صورت دفاعی و لوپی توپو برمیگردونه و کنترل رالی رو کاملاً از دست می‌ده. همین مساله مجبورش کرده که مثل سابق نتونه سمت بکهندش کَمپ کنه و همه توپا رو ران اراوند کنه و با فرهند بزنه. بکهندش هم اصلاً در حد فُرهندش نمی‌تونه بازی رو دیکته کنه و همین مساله کل بازی بیس‌لاین رافا رو به هم ریخته.

یه مورد دیگه اینه که با طولانی شدن زمان بازی، کم کم عمق و قدرت ضرباتش کم می‌شه و کلی توپ شورت و کم سرعت در وسط کورت میندازه که همین کار رو برای حریف راحت می‌کنه تا بهش حمله کنه.
فرهند رافا به صورتی هست که بشدت به توپ اسپین می‌ده و طبیعیه که وقتی شما به صورت Flat به توپ ضربه نزنید، برای تزریق سرعت باید قدرت بیشتری به توپ بدید. این که رافا توی این یک دهه در کنار اون اسپین وحشتناک می‌تونست Paceـه زیادی هم به توپ تزریق کنه شاید یکی از ارکان اصلی موفقیتش بود. ولی تو این سن و سال دیگه فایر پاور گذشته رو نداره و می‌بینید که یه ست خوبه و ست بعد همون ضربات رو با قدرت کمتر می‌زنه و نمی‎تونه برای 4-5 ست متوالی عمق و سرعت ضرباتش رو حفظ کنه.

سرویسش هم به هر دلیلی دیگه قدرت سابق رو نداره. سال 2010 توی اپن امریکا میانگین سرو اولش 120 مایل در ساعت بود، امسال بین 109-113 بود (توی سه راندی که بازی کرد). ریترن سرویسش هم افت پیدا کرده. قبلاً رافا برای سرویس چند متر پشت بیس لاین قرار می‎گرفت و با سرویس درست مثل باقی ضربات Ground Stroke برخورد می‌کرد و به واسطه قدرت زیادی که داشت می‌تونست تو همون شرایط توپ رو خیلی عمیق برگردونه. به واسطه سویینگی که داره هم نمی‌تونه بیاد داخل کورت و آن رایز ریترن کنه (قبلاً توی ویمبلدون این کارو می‌کرد ولی چند سالی می‌شه که دیگه نمی‌تونه). در نتیجه موقع ریترن خیلی بیشتر در موضع دفاعی قرار می‌گیره.

نتیجه کلی اینه که توی رالی‌ها و وقتی که ریترن می‌کنه به مراتب بیشتر از گذشته تو موضع دفاعی قرار می‌گیره، نتیجه این می‌شه که خیلی بیشتر از گذشته باید تو لاک دفاعی باشه و توپ برگردونه و قوای جسمانیش هم افت کرده و همه اینا دست به دست هم می‌دن تا مقابل یه بازیکنی مثل فونینی کاملاً بدون سلاح به نظر برسه.

وقتی که بازیکنی مثل رافا یک سال و نیم تمام به انواع و اقسام بازیکنای تور می‌بازه، هم خودش اعتماد به نفسش رو از دست می‌ده هم بازیکنا به این باور می‌رسن که می‌تونن رافا رو شکست بدن. مجموع همه عوامل فیزیکی و روحی دست به دست هم می‌دن تا باعث شه یه بازیکنی مثل رافا دیگه نتونه مثل گذشته نتیجه بگیره.

دقیقاً همین پروسه برای راجر هم رُخ داد، کاریش هم نمی‌شه کرد. هر چیزی پایانی داره و سلطه فدرر و نادال هم تموم شده. ما طرفدرا عادت داریم به خودمون امیدواری بدیم که تموم نشدن، ولی اگه واقع‌گرایانه به قضیه نگاه کنید می‌بینید که اینطوره. الان فدرر و نادال توی 2 سال گذشته فقط 1 گرنداسلم بردن! نامبروان نشدن و WTF رو هم نبردن. راجر به واسطه سبک بازیش و این که ابزارهای هجومیش از رافا بهتر هستن هنوزم می‌تونه توی بعضی تورنمنت‌ها با فرم خوب و استفاده از تنیس هجومی خوب نتیجه بگیره، ولی راجر هم وقتی توی اسلم‌ها مجبور می‌شه دو هفته بازی Best of Five انجام بده، مشکلات جسمانیش نمایان می‌شن. نمونش فینال ویمبلدون 2 سال گذشته که واقعاً ست‌های آخر اون قوای جسمانی ست‎های اول رو نداشت (کردیت کامل به نواک)، یا همین US OPENـه پارسال که بعد از یه بازی 5 سته مقابل مانفیس عملاً نتونست ریکاور کنه و مقابل چیلیچ خیلی بی‌جون بازی کرد.

این که رافا بازم اسلم می‌بره یا نه، بستگی به خیلی چیزا داره، این که از نظر جسمانی سالم باشه، فُرم خوبی داشته باشه، اعتماد به نفسش رو پس بگیره، قرعه خوب بهش بخوره و ... می‌تونه باعث شه دوباره تورنمنت مهم ببره. ولی این که دوباره اون بازیکن Dominant بشه و نامبر وان شه؟ به نظر من دیگه اون دوران برای رافا تموم شده.

behsen
09-05-2015, 12:57 PM
دو تصویر مهم دیروز(یا امروز)

http://uupload.ir/files/3f2b_snapshot_2015-09-05_125342.jpg
ناراحتی نادال بعد از حذف. تصویر تلخیه برای هوادارای نادال و برای خیلی از هواداری تنیس. یه ویژگی بارزی که از نادال توی ذهن من هست اینه که تقریبا هیچوقت ندیدم تو حین بازی به خاطر ناراحتی از خراب کردن توپ یا امتیازی داد بزنه و خودشو اینجوری خالی کنه، بر خلاف جوکو که خیلی از اوقات نمیتونه به اعصابش مسلط باشه، یا ماری که استاد بد و بیراه گفتن به زمان و زمانه. حتی گه گاه عصبانیت و داد زدن فدرر رو هم شده ببینم بعد از خراب کردن یه امتیاز مهم، ولی هیچوقت ندیدم نادال سر کسی یا خودش داد بزنه و این برای من جالب بوده همیشه. حتی بعد از باخت هم وایساد و به تماشاگرا کلی امضا داد.
ست پنجم بازی فونینی-نادال خیلی جالب بود، از در و دیوار برک پوینت میبارید:434: نادال باخت و 2015 و فونینی نام های کابوس واریه برای نادال. من شک نداشتم که نادال یه یک چهارم و جوکو نمیرسه، به هر حال یه نکته مثبت هم تو حذف های زودهنگام نادال هست، اونم اینکه آمار H2Hاِش خراب نمیشه.

http://uupload.ir/files/j4cd_snapshot_2015-09-05_130104.jpg
شما اگه با ژیمناستیک آشنایی داشته باشید میدونید که میانگین سنی قهرمانی المپیک و جهان تو این رشته چقدر پایینه، مخصوصا تو بخش زنان. ینی یه ژیمناست بزرگ از 16 17 سالگی به اوج میرسه تا حداکثر 25 26 سالگی، و بعد از این افت بدن ها شروع میشه. حالا این سرنا تو 34 سالگی چنین انعطاف و آمادگی بدنی داره، واقعا جالبه.

مسعود 289
09-05-2015, 01:09 PM

دو تصویر مهم دیروز(یا امروز)

ناراحتی نادال بعد از حذف. تصویر تلخیه برای هوادارای نادال و برای خیلی از هواداری تنیس. یه ویژگی بارزی که از نادال توی ذهن من هست اینه که تقریبا هیچوقت ندیدم تو حین بازی به خاطر ناراحتی از خراب کردن توپ یا امتیازی داد بزنه و خودشو اینجوری خالی کنه، بر خلاف جوکو که خیلی از اوقات نمیتونه به اعصابش مسلط باشه، یا ماری که استاد بد و بیراه گفتن به زمان و زمانه. حتی گه گاه عصبانیت و داد زدن فدرر رو هم شده ببینم بعد از خراب کردن یه امتیاز مهم، ولی هیچوقت ندیدم نادال سر کسی یا خودش داد بزنه و این برای من جالب بوده همیشه. حتی بعد از باخت هم وایساد و به تماشاگرا کلی امضا داد.
ست پنجم بازی فونینی-نادال خیلی جالب بود، از در و دیوار برک پوینت میبارید:434: نادال باخت و 2015 و فونینی نام های کابوس واریه برای نادال. من شک نداشتم که نادال یه یک چهارم و جوکو نمیرسه، به هر حال یه نکته مثبت هم تو حذف های زودهنگام نادال هست، اونم اینکه آمار H2Hاِش خراب نمیشه.

شما اگه با ژیمناستیک آشنایی داشته باشید میدونید که میانگین سنی قهرمانی المپیک و جهان تو این رشته چقدر پایینه، مخصوصا تو بخش زنان. ینی یه ژیمناست بزرگ از 16 17 سالگی به اوج میرسه تا حداکثر 25 26 سالگی، و بعد از این افت بدن ها شروع میشه. حالا این سرنا تو 34 سالگی چنین انعطاف و آمادگی بدنی داره، واقعا جالبه.

به نکته جالبی اشاره کردید:443:

sinraf
09-05-2015, 01:12 PM
یه باخت دیگه برای نادال

نادال باخت تا برای اولین بار تو ده سال گذشته بدون هیچ گرنداسلمی به مایورکا برگرده . 11 برد major برای نادال که از 2004 و حتی از وقتایی که 3 تا گرنداسلم بازی کرده تو سال ، کمتره . این شرایط نادال منو یاد 2010 و 2011 فد میندازه . فد 2011 تو ویمبلدون برای اولین بار بازی 2-0 برده رو 3-2 باخت اون هم به بازیکنی که تشابه زیادی به فونینی داره (تسونگا) و تو آمریکا هم اون بازی معروفو به جوکوویچ باخت ؛ چیزی که دیشب برای اولین بار برای نادال هم اتفاق افتاد . ولی فدرر تو 2012 با بالا بردن آمادگی جسمانیش آخرین ضربشو با سبک بازی قدیمیش تو ویمبلدون زد ولی بعد از اون با افت شدید مواجه شد و سقوط آزاد تو رنکینگ . نادال مسیری رو که فد تو سه سال طی کرد تو یه سال داره طی میکنه و دلیل اصلی بالا بودن سرعت این افت برای نادال سبک بازیشه که فشار زیادی روی بدنش میاره برعکس فد که استایلش بر اساس قدرت فیزیکی نیست .

اما راجر تو 2014 فهمید که تغییر مایه حیاته و هر کی خودشو بهتر با شرایط وفق بده برنده میشه . ادبرگ رو به تیمش اضافه کرد و آناکونه رو برداشت . به دوران قبل از بازی بیسلاینش برگشت ولی این بار با تجربه تر ، همون سبکی که اولین ویمبلدونو تو 2003 براش آورد . هنوز نتونسته مثله 2012 زهر خودشو بریزه ولی خودشو بازخرید کرد . نادال هم سریعا باید اینکارو انجام بده . به نظرم عمو تونی دیگه نمیتونه نادال رو به major بعدی برسونه و رافا باید دست از لجبازی برداره . با یه کم انعطاف پذیری نادال میتونه به اوج برگرده و به نظرم با توجه به سن و سال و استایل بازیش یه رولند گاروس دیگه رو گاز میزنه همونطور که راج یه ویمبلدون توی کیسه خواهد داشت.

من شخصاFed-Nadal era رو بهترین era تنیس میدونم که بزرگترین و عمده ترین تغییرات رو این دوتا تو بازی ایجاد کردن و هر چه که از 2003 تو تنیس اتفاق افتاده مدیون این دو نفریم . امیدوارم هر دوتا به بهترین شکل ممکن از دنیای تنیس برن که رفتنشون هم مثله اوجشون تو یاد ها بمونه . ولی اگه رافا تو بازیش پیشرفت و ارتقایی ایجاد نکنه بازنشستگیش نزدیکه و دوئل 10 سالشو به راج میبازه .

اما علت اصلی باخت نادال همونطور که تو پست قبلی هم گفتم بریک شدن زیادش بود . وقتی یه نفر در شرایط نادال زیاد بریک میشه و همچنین زیاد بریک میکنه یعنی اعتماد به نفس یا همون confidence نداره . ست 5 هم بی سابقه بود و همونطور که مکنرو در توصیف بازی گفت : بعد دیدن همچین بازی ای ، میخوام برم تمرین کنم .

جوکوویچ برای اولین بار تست شد . خوب کنترل کرد و توی نقاط حساس بازی سربلند بیرون اومد . مثله همیشه جوکر از نظر mental قوی بود و یه نفر مثله سپی هر چند بتونه سرویسشو بریک کنه اما هیچوقت نمیتونه نول رو mental بریک کنه . draw با حذف نادالو فرر برای جوکوویچ خیلی راحت تر شد و عملا به غیر از چیلیچ که اون هم تا حالا جوکر رو نبرده کسی نمیتونه خیلی سخت چلنجش کنه هر چند که امیدوارم یه کم بازیا براش سخت شه که فینال در صورت بازی با فدرر یا ماری خیلی یکطرفه نشه و غیرقابل پیش بینی بمونه .

اما با توجه به اینکه طرفدار فدررم و یکی از دوستان گفتن که اینبار مرد میدان مقابل سپی وایساده بود ، لازمه بگم که هر چی سن بالاتر بره روز هایی که یه بازیکن ممکنه بازیش به هم بریزه بیشتر میشه و راج مقابل سپی دچار این مشکل شد . مقایسه فدرر با جوکوویچ در این موارد کاملا ناعادلانس . باز هم به عنوان طرفدار فد از باخت نادال خیلی ناراحت نشدم چون 2013 که راج دچار مشکل شده بود و نادال تو اوج بود، هوادارای نادال تصویر خوبی از خودشون نشون ندادن .

و اما از دوستان خواهش میکنم بحث های سیاسی رو به یه تاپیک دیگه ببرن :)

moris
09-05-2015, 02:08 PM

اون موقع که پشت سر هم گرند میگرفت باید فکر همین موقع هاش هم میبود.
انتظار داره بعد از هر باخت مفتضحش همه بیان تبریک و تمجید کنن ازش !!! همونطوری که قهرمان میشد و کل رسانه ها حمایتش میکردند همونطور هم انتقاد میکنن ازش.

یادش بخیر خشی هی میگفت این تونی رو رافا باید بندازه بیرون ! واقعا 1-2 سال پیش دیگه موقع اش بود رافا این کار رو بکنه یا مثل تیم نواک عمل کنه. این تقصیر رافا هم نیست. مشکل باز برمیگرده به تونی که نمیفهمه رافا نیاز به تغییر داره.
من بازی دیشب رافا رو ندیدم اما بازی قبلش رو که دیدم واسم کاملا مشخص بود که تونی هنوز تو افکار US open 2010 داره سیر میکنه و فکر میکنه با چند تا تغییر کوچیک تو سبک بازی رافا (تقویت سرویسهاش که تو us open 2010 انجام داد) میتونه بیاد یه گرند دیگه بگیره.
واضح بود رافا روی ریترن ها کاملا مشکل داره و چندین بار هم دوربین میرفت روی تونی تنها عکس العمل تونی سر تکون دادن بود !!!

کلا مشکلی هم ندارم با اینکه دیگه گرند نتونه بگیره اما یه جورایی مطمئنم دیگه این 4 تا رو تو نیمه نهایی یه گرند یا حتی مسترز نمیبینم .

[/URL][URL="http://s3.india.com/wp-content/uploads/2014/11/tabel-tennis.jpg"]http://s3.india.com/wp-content/uploads/2014/11/tabel-tennis.jpg (http://s3.india.com/wp-content/uploads/2014/11/tabel-tennis.jpg)

So F*ck it, Big four era is over and those f*cking cockroaches can come out now

rojhin
09-05-2015, 02:34 PM
با سلام به همه عزیزان
واقعا چه اتفاقی تو کورت آرتور اش در ساعات آغازین روز ششم مسابقات افتاد ؟ یه بازی خوب از رافا تو دو ست اول و یه بازی بی نقص از فونینی در سه ست آخر . واقعا چقدر از نظر منتال پیشرفت کرده این فونینی که میتونه یه بازی باخته رو به سود خودش برگردونه ، بازی که دوست و یه بریک تو سه ست سوم عقب باشی ولی از نظر ذهنی نپاشی و بتونی بازی رو اداره کنی بخصوص بعد سه بار پس دادن بریک تو ست پنجم . بزرگی کار فونینی زمانی مشخص میشه که توجه کنیم که رافا بهترین نتایج رو بعد فرنچ اوپن ، اینجا تو نیویورک بدست آورده ، رافا تو 7 سال گذشته 5 بار اینجا بازی کرده که حاصل اون دو سمی فینال و دو قهرمانی و یه فینال بوده . در نگاه اول شاید ضعف نادال تو سه ست پایانی رو عامل باخت رافا بدونیم ولی انصافا رافا امروز خیلی خوب بازی کرد و بخصوص دو ست اول که پیش خودم میگفتم با این بازی بردن نوله اصلا دور از دسترس نیست ضربات عمیق و قدرتی فورهند با اسپین بالا به گوشه های زمین چه اینساید اینها و چه اینساید اوتها ولی فونینی بعد از برگردوندن اون بریک تو ست سه واقعا مهار نشدنی نشون داد . این برد نه بخاطر ضعف نادال که بخاطر فوق العاده بودن فابیو بدست اومد . نگاهی به آمار بازی موید همین موضوع است . داشتن فقط 11 ارور در مقابل 35 ارور فونینی در سه ست پایانی یعنی اینکه رافا اصلا به لحاظ منتال بهم نریخت و تا پایان ،بازی کم اروری رو به نمایش گذاشت ولی وقتی کسی 70 تا وینر میزنه رو چه جوری میشه متوقف کرد ؟ فابیو بازیکن خیلی عجیبیه از نظر روحی روانی ، گاهی با دو تا اشتباه کاملا بهم میریزه و بازی رو ول میکنه و همه توپها رو میزنه به در و دیوار و گاهی هم با دو شات خفن میشه اینی که امروز دیدیم . به نظر من فابیو امروز گروند استروک خیلی خوبی داشت و با بکهند داون د لاین به خوبی به سمت بکهند رافا حمله میکرد و همه میدونیم که اگر کسی بتونه اینجوری بال بکهند رافا تحت فشار بزاره موفقیتش دور از دسترس نیست شبیه کاری که نواک تو سال 2011 به خوبی اجرا کرد و ماحصلش 7 برد پیاپیی تو فینالهای اون سال بود . با وجودیکه نسبتا بد سرو نزد رافا تو دو ست اول ولی همچنان سرویس یکی از نقاط ضعف رافا است که نتونسته چاره ای برای بهبودش پیدا کنه و گرنه اون همه تو ست پنجم بریک نمیشد و 4 بار بریک شدن اونم تو سطح رافا واقعا قابل توجیه نیست که اتفاقا یکی از نکات عجیب این بازی به همین سرو مربوط میشد و رافا تو ست پنجم از 5 گیم سروش فقط یکی رو تونست هلد کنه و 4 تا رو بریک شد .
به هر حال نمیتونم خوشحالی خودمو از این باخت رافا پنهان کنم ولی آخر بازی زمانیکه رافا داشت به رختکن میرفت چهره درهم و ناراحتش خیلی تاثر برانگیز بود و واقعا دلم براش سوخت . به قدری ناراحت بود که آدم حس میکرد اصلا نمیتونه راه بره هرچند بازی سنگینی رو انجام داده بود ولی یه قهرمان بزرگ مثل رافا با چند تا شکست اینجوری از پا در نمیاد و مطمئنم دوباره راهی برای برگشت پیدا میکنه .
با دوستان نادالی هم ابراز همدردی میکنم چونکه خودم این حس رو تو استرالیای امسال و تو همین مرحله رو تجربه کردم هرچند چون رافا با دوست و یه بریک بالا بازی رو باخت ناراحتیش برای هواداراش شاید از شکست راجر تو ملبورن ناراحت کننده تر باشه .
به امید بازگشت شکوهمندانه رافا سلطان بلامنزع کلی کورت
پ ن : واقعا حیفم اومد به رفتار بینظیر رافا بعد از باخت نسبت به هواداراش اشاره نکنم . با وجود خستگی و ناراحتی مفرط باز هم به هواداراش احترام گذاشت و بهشون کلی امضا داد که واقعا زیبا بود ...

چوبین
09-05-2015, 02:43 PM
واقعاً مساله رافا پیچیده نیست. سنش بالا رفته. اینم فراموش نکنید که رافا از 17 سالگی داره در سطح بالا رقابت می‌کنه و 13 سال تو این سطح رقابت کردن، اونم با اون سبک بازی رافا بشدت به بدن فشار میاره.

رافا چندین بار توی دوران ورزشیش مصدوم شد و دوباره به اوج برگشت، ولی سن که بالا میره برگشتن به شرایط ایده‌آل جسمانی سخت‌تر می‎‌شه. نه تنها دوره ریکاوری طولانی‌تر می‎شه به واسطه بالا رفتن سن حتی اگه مصدومیتی هم نداشته باشید دیگه اون قوای جسمانی 25-26 سالگی رو نخواهید داشت.

رافا سال 2010 هم از نظر جسمانی با رافای 2008-2005 فرق داشت، ولی هنوزم فیت‌ترین بازیکنِ Tour بود و از طرفی بازیش کامل‌تر شده بود و اون بلوغی که تو بازیش بود بیشتر از اون یه ذره کاهش قوای جسمانی اثر داشت و به نوعی بهترین سال ورزشیش رو رقم زد(گرچه هنوزم معتقدم رافای 2008 روی سطوح غیر هارد بهتر از رافای 2010 بود).

سال 2013 یه بازگشت دیگه داشت، سال 2013 هم رافا با وجود کندتر شدنش و در کل کاهش قوای جسمانیش هنوزم جز فیت‌ترین بازیکن‌های تور بود + نواک دوران خوبی رو سپری نمی‌کرد و همین مساله باعث شد تا بتونه نتایج خیلی خوبی بگیره.

چیزی که توی این یک سال و نیم گذشته دیدیم اینه که رافا از نظر جسمانی دیگه اون بازیکن سابق نیست. افت جسمانیش باعث شده کاهش سرعتش مشهود باشه و نتونه مثل گذشته زمین رو کاور کنه. توپای سمت فرهندش رو اصلاً نمی‌تونه به خوبی گذشته برگردونه. کمی توپ عمیق و با سرعت باشه یا به توپ نمیرسه یا به صورت دفاعی و لوپی توپو برمیگردونه و کنترل رالی رو کاملاً از دست می‌ده. همین مساله مجبورش کرده که مثل سابق نتونه سمت بکهندش کَمپ کنه و همه توپا رو ران اراوند کنه و با فرهند بزنه. بکهندش هم اصلاً در حد فُرهندش نمی‌تونه بازی رو دیکته کنه و همین مساله کل بازی بیس‌لاین رافا رو به هم ریخته.

یه مورد دیگه اینه که با طولانی شدن زمان بازی، کم کم عمق و قدرت ضرباتش کم می‌شه و کلی توپ شورت و کم سرعت در وسط کورت میندازه که همین کار رو برای حریف راحت می‌کنه تا بهش حمله کنه.
فرهند رافا به صورتی هست که بشدت به توپ اسپین می‌ده و طبیعیه که وقتی شما به صورت Flat به توپ ضربه نزنید، برای تزریق سرعت باید قدرت بیشتری به توپ بدید. این که رافا توی این یک دهه در کنار اون اسپین وحشتناک می‌تونست Paceـه زیادی هم به توپ تزریق کنه شاید یکی از ارکان اصلی موفقیتش بود. ولی تو این سن و سال دیگه فایر پاور گذشته رو نداره و می‌بینید که یه ست خوبه و ست بعد همون ضربات رو با قدرت کمتر می‌زنه و نمی‎تونه برای 4-5 ست متوالی عمق و سرعت ضرباتش رو حفظ کنه.

سرویسش هم به هر دلیلی دیگه قدرت سابق رو نداره. سال 2010 توی اپن امریکا میانگین سرو اولش 120 مایل در ساعت بود، امسال بین 109-113 بود (توی سه راندی که بازی کرد). ریترن سرویسش هم افت پیدا کرده. قبلاً رافا برای سرویس چند متر پشت بیس لاین قرار می‎گرفت و با سرویس درست مثل باقی ضربات Ground Stroke برخورد می‌کرد و به واسطه قدرت زیادی که داشت می‌تونست تو همون شرایط توپ رو خیلی عمیق برگردونه. به واسطه سویینگی که داره هم نمی‌تونه بیاد داخل کورت و آن رایز ریترن کنه (قبلاً توی ویمبلدون این کارو می‌کرد ولی چند سالی می‌شه که دیگه نمی‌تونه). در نتیجه موقع ریترن خیلی بیشتر در موضع دفاعی قرار می‌گیره.

نتیجه کلی اینه که توی رالی‌ها و وقتی که ریترن می‌کنه به مراتب بیشتر از گذشته تو موضع دفاعی قرار می‌گیره، نتیجه این می‌شه که خیلی بیشتر از گذشته باید تو لاک دفاعی باشه و توپ برگردونه و قوای جسمانیش هم افت کرده و همه اینا دست به دست هم می‌دن تا مقابل یه بازیکنی مثل فونینی کاملاً بدون سلاح به نظر برسه.

وقتی که بازیکنی مثل رافا یک سال و نیم تمام به انواع و اقسام بازیکنای تور می‌بازه، هم خودش اعتماد به نفسش رو از دست می‌ده هم بازیکنا به این باور می‌رسن که می‌تونن رافا رو شکست بدن. مجموع همه عوامل فیزیکی و روحی دست به دست هم می‌دن تا باعث شه یه بازیکنی مثل رافا دیگه نتونه مثل گذشته نتیجه بگیره.

دقیقاً همین پروسه برای راجر هم رُخ داد، کاریش هم نمی‌شه کرد. هر چیزی پایانی داره و سلطه فدرر و نادال هم تموم شده. ما طرفدرا عادت داریم به خودمون امیدواری بدیم که تموم نشدن، ولی اگه واقع‌گرایانه به قضیه نگاه کنید می‌بینید که اینطوره. الان فدرر و نادال توی 2 سال گذشته فقط 1 گرنداسلم بردن! نامبروان نشدن و WTF رو هم نبردن. راجر به واسطه سبک بازیش و این که ابزارهای هجومیش از رافا بهتر هستن هنوزم می‌تونه توی بعضی تورنمنت‌ها با فرم خوب و استفاده از تنیس هجومی خوب نتیجه بگیره، ولی راجر هم وقتی توی اسلم‌ها مجبور می‌شه دو هفته بازی Best of Five انجام بده، مشکلات جسمانیش نمایان می‌شن. نمونش فینال ویمبلدون 2 سال گذشته که واقعاً ست‌های آخر اون قوای جسمانی ست‎های اول رو نداشت (کردیت کامل به نواک)، یا همین US OPENـه پارسال که بعد از یه بازی 5 سته مقابل مانفیس عملاً نتونست ریکاور کنه و مقابل چیلیچ خیلی بی‌جون بازی کرد.

این که رافا بازم اسلم می‌بره یا نه، بستگی به خیلی چیزا داره، این که از نظر جسمانی سالم باشه، فُرم خوبی داشته باشه، اعتماد به نفسش رو پس بگیره، قرعه خوب بهش بخوره و ... می‌تونه باعث شه دوباره تورنمنت مهم ببره. ولی این که دوباره اون بازیکن Dominant بشه و نامبر وان شه؟ به نظر من دیگه اون دوران برای رافا تموم شده.

سلام

بنظر من شما اشتباه میکنید.چون نادال بزودی جایگاهش در رنکینگ تا پایان سال تغییر میکنه و جزو چهار نفر رنکینگ میشه و به کورس قهرمانی برمیگرده.و بعدش هم مشکلاتش در اصل ذهنی هستش.ذهنش و روحیش تقویت بشه حتی میتونه از قبل هم بهتر در زمین حرکت کنه و نتایج بهتری بگیره.
من اطمینان دارم نادال باز هم گرند اسلم کسب میکنه تا جاییکه رکورد گرند اسلمهای راجر فدرر را هم خواهد شکست.

King Rojer Federer
09-05-2015, 03:10 PM
با سلام خدمت دوستان ماشاالله کاربرها خیلی خوب بازی نادال رو تحلیل کردند و هر کس نظر خودش رو اعلام کرد.ولی دو نکته هست که می خواستم بهش اشاره کنم.اولی درباره بازی نادال در امروز و به طور کلی امسال هست.نادال امسال اصلاً اون جنگجویی سالهای قبلش رو نداشت. و از اول سال هر چه از زمان تورنمنتها می گذشت این مسئله نمود بیشتری پیدا می کرد.و روحیه اش هم به تدریج از بین رفت تا کار به جایی برسه که العان داریم می بینیم.من بازی نادال با فونینی رو دیدم و خیلی هم دوست داشتم که نادال ببره ولی افسوس.به نظر من یکی از نکاتی که باعث افت فاحش نادال در این فصل و به خصوص بازی با فونینی بود سرویسهای بد نادال بود.اگه دوستان یک بار دیگه این بازی رو ببینند متوجه این موضوع می شند که نادال تو این بازی نتونست از سرویسهاش خوب استفاده کنه.و یکی از عوامل باختش تو این مسابقه بود.دومین موضوعی که می خواستم بگم اینه که با تمام احترامی که برای نادال و جوکوویچ و دیگر تنیسورها قائل هستم می خواستم بگم که فکر نمی کنم نادال بتونه به دوران پرفروغ گذشته اش بازگرده.شاید بتونه حتی یکی دوتا گرنداسلم ببره (البته بعید می دونم)یا چند تا مسترز دیگه ببره ولی دیگه به اقتدار سالهای گذشته اش بر نمی گرده.نه تنها نادال بلکه این قضیه در یکی دو سال دیگه برای جوکوویچ هم پیش میاد چون تنیسورهایی مثل نادال و جوکوویچ قدرتی بازی می کنند و خیلی جنب و جوش از خودشون تو بازی نشون می دند.که این امر در درجه اول مستلزم جوانی و تمرینات طاقت فرساست.که نادال دیگه اون شادابی و جوانی رو نداره.مطمئن باشید جوکوویچ هم تا یکی دو سال آینده همین مشکل رو پیدا می کنه.چون جوکو هم اگه بازیهاش رو دقت کرده باشید به همین شکل بسیار پر انرژی و با سرعت زیاد بازی می کنه که این مسئله انرژی زیادی از آدم می گیره.این جنب و جوشهای زیاد و دویدن های پیاپی در زمین احتیاج به نیروی جوانی داره.چون اگه تنیسور سبک بازیش قدرتی باشه و پایه و اساس بازیش بر دوندگیهای زیاد و جابجا کردن بازی در زمین باشه خیلی انرژی می طلبه .ولی فدرر یک استثناست چون راجر بیشتر با مغزش بازی میکنه تا با بدنش.حتی اگه شما عزیزان دقت کرده باشید استایل بدنی نواک و رافا خیلی عضلانی تر و تراشیده تر هستند به نسبت راجر.خلاصه کلام اینکه تنیس چون ورزش سنگینی هست و نیروی بسیار زیادی می طلبه همین امر باعث می شه که تنیسورهای حتی درجه اول به مرز سی سالگی که می رسند دیگه کارایی گذشته رو نداشته باشند و کم کم فرسوده بشند.منتهی راجر یک استثناست.و به همین دلیل هم هست که هنوز با این سن و سال در سطح درجه یک تنیس فعالیت می کنه.مطمئن باشید اگه راجر هم سبک بدنی و بازیش مثل نواک و یا رافا بود العان سه چهار سالی بود که تو خونه نشسته بود و بازیها رو از تلویزیون دنبال می کرد. I LOVE KING ROGER FEDER

Sorou$h
09-05-2015, 03:11 PM

بهراد جان طرفدارهای فونینی هم ست پنجم به خدا متوسل شدن و گفتن کاری کن فونینی ببره و طرفدارهای رافا هم همینطور. به نظرت خدا باید به داده کدومتون برسه که ناراحت نشین؟ چون سنت یکم پایینه هنوز بهت این توصیه رو میکنم خدا تو ورزش و هیچ چیز دیگه ای دخیل نیست فونینی بهتر بود برد همونطور که هامبورگ رافا بهتر بود برد.

Mehdiii
09-05-2015, 04:05 PM
بهراد جان طرفدارهای فونینی هم ست پنجم به خدا متوسل شدن و گفتن کاری کن فونینی ببره و طرفدارهای رافا هم همینطور. به نظرت خدا باید به داده کدومتون برسه که ناراحت نشین؟ چون سنت یکم پایینه هنوز بهت این توصیه رو میکنم خدا تو ورزش و هیچ چیز دیگه ای دخیل نیست فونینی بهتر بود برد همونطور که هامبورگ رافا بهتر بود برد.
اتفاقاً منم یه بار بعد اینکه بازی راجر و نواک تو فینال ایندیان ولز 2014 تو ست سوم به تایبریک کشید یه نذر کردم (البته نمیتونم بگم چی نذر کردم :434:) بعدش راجر بدترین تایبریک عمرشو بازی کرد و یکی از بدترین و تلخ ترین خاطرات منو رقم زد :434: از اون موقع به بعد دیگه پشت دستمو داغ کردم که از این غلطا نکنم و تو کار دنیا دخالت نکنم:434:

rg7
09-05-2015, 09:15 PM

سلام خب برادرمن این حرف من کجاش عجیب بود من خودم علاقه مند تنیسم و تنیس رو دنبال میکنم با این سایتم دو هفته پیش آشنا شدم ولی چون پستی نمیذاشتن توش عضو نشده بودم ولی با شروع us open وقتی دیدم اینجا بحث میشه عضو شدم شما حرفتو با دلیل و مدرک اثبات کن و تهمت نزن به کسی :397:

rezapor
09-05-2015, 10:24 PM
حذف عجیب ستاره تنیس دنیا در نیویورک
کد خبر: ۵۲۹۲۷۵تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۷ - 05 September 2015
شگفتی بزرگ تنیس گرنداسلم نیویورک رقم خورد و نادال اسپانیایی با شکست سه بردو مقابل "فابیو فوگنینی" نفر 32 جهان از ایتالیا حذف شد. این اولین بار در طول تاریخ بود که نادال بعد از بردن دو ست اول یک مسابقه، مغلوب می‌شود.

نادال با ناکامی در آمریکا، این فصل را بدون قهرمانی در یکی از گرنداسلم‌ها به پایان برد. این اولین بار از سال 2004 است که این تنیسور مطرح در یک فصل در هیچ گرنداسلمی قهرمان نمی‌شود.نادال بعد از این شکست گفت: درحال حاضر تنها چیزی که برای من مهم است، عملکرد فوق‌العاده خودم در 10 سال اخیر است!

فوگنینی بعد از این بازی گفت: این یک پیروزی با کمک ذهن بود. پیروزی مقابل تنیسوری مثل نادال درحالی که دو ست اول را باخته‌ای، باورنکردنی است.

خدايا تابناك هم اين خبرباورنكردني رو تيتر اول خبرورزشيش زده بود!!!!مگه داريم مگه ميشه!!!

farshad1990
09-05-2015, 11:00 PM
incredible roger

Mehdiii
09-05-2015, 11:20 PM
حذف عجیب ستاره تنیس دنیا در نیویورک
کد خبر: ۵۲۹۲۷۵تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۷ - 05 September 2015
شگفتی بزرگ تنیس گرنداسلم نیویورک رقم خورد و نادال اسپانیایی با شکست سه بردو مقابل "فابیو فوگنینی" نفر 32 جهان از ایتالیا حذف شد. این اولین بار در طول تاریخ بود که نادال بعد از بردن دو ست اول یک مسابقه، مغلوب می‌شود.

نادال با ناکامی در آمریکا، این فصل را بدون قهرمانی در یکی از گرنداسلم‌ها به پایان برد. این اولین بار از سال 2004 است که این تنیسور مطرح در یک فصل در هیچ گرنداسلمی قهرمان نمی‌شود.نادال بعد از این شکست گفت: درحال حاضر تنها چیزی که برای من مهم است، عملکرد فوق‌العاده خودم در 10 سال اخیر است!

فوگنینی بعد از این بازی گفت: این یک پیروزی با کمک ذهن بود. پیروزی مقابل تنیسوری مثل نادال درحالی که دو ست اول را باخته‌ای، باورنکردنی است.

خدايا تابناك هم اين خبرباورنكردني رو تيتر اول خبرورزشيش زده بود!!!!مگه داريم مگه ميشه!!!
تو گرند اسلم اولین بار بود ولی تو مسترز میامی 2005 بعد از بردن دو ست اول بازیو به فدرر باخت .

Mehdiii
09-05-2015, 11:36 PM

به نظر من مشکل اصلیش run around کردن نیست چون اون زمونایی که هم این کارو میکنه همچین فرهند سنگینی نمیتونه بزنه چند بار تو بازی قبلیش اتفاق افتاد کورت رو خالی کرد بعد یه فرهند اینساید اوت زد که در مقایسه با استاندارد های خودش در حد جوک بود . مشکل اصلیش نداشتن ریتم ثابت تو فرهندشه یا خیلی شورت میزنه یا لانگ . دو تا فرهند سنگین و با دقت پشت سر هم نمیتونه بزنه . اتفاقاً بکهندش تو این دو بازی اخیر خیلی خوب بود حتی تو بازی با شوارتزمن وسط بازی گزارشگر اسکای چندبار هم گفت که اون روز بکهندش حتی از فرهندش افکتیو تر بود

مسعود 289
09-05-2015, 11:41 PM
سلام خب برادرمن این حرف من کجاش عجیب بود من خودم علاقه مند تنیسم و تنیس رو دنبال میکنم با این سایتم دو هفته پیش آشنا شدم ولی چون پستی نمیذاشتن توش عضو نشده بودم ولی با شروع us open وقتی دیدم اینجا بحث میشه عضو شدم شما حرفتو با دلیل و مدرک اثبات کن و تهمت نزن به کسی :397:

البته مخاطب شما خواهر هستن نه برادر:434:

............

خاطرات ملبورن زنده شد سپی به همون خوبی استرالیای 2015 بود که زد راج را له کرد اما این دفعه حریفش مرد میدان بود:866:

هر چند ضرورتی نداره اما به تمامی مقدساتی که بهش اعتقاد دارید و دارم
به همان خدایی که می پرستید و می پرستم سوگند
که نه آیدی [B]محمد. نه آیدی rg7 نه آیدی behsen هیچکدام متعلق به من نیست
این را فقط نوشتم برای نشون دادن عمق کج فهمی دشمنی و حقارت عده ای و گرنه اصلا لزومی نداشت

بازهم از مدیرکل سایت تقاضا میکنم به هر طریقی که می توانند به شانتاژ فرافکنی توطئه و دشمنی عده ای ابله و نفهم حقیر که به خیال خودشون قصد بدنام کردن من را دارند رسیدگی کند

والا ما موندیم داستان این فروم چیه که همه دنبال مچ گیری و قضایای پلیسی اند. خیلی وقت پیش دو تا از دوستام که اتفاقا شدیدا هم فدرری بودند و هستند این سایتو بهم معرفی کردن که من ثبت نام نکردم تا همین امسال قبل از شروع رولند گاروس وقتم آزاد شد و دنبال یه جا بودم که با چند نفر درباره تنیس تبادل نظر کنیم، یادم افتاد به اینجا و اومدم ثبت نام کردم. والا نمیدونستیم اینجا همه یاد و خاطره زنده یاد غلام حسین نقشینه(بازیگر نقش دایی جان ناپلئون) رو برامون زنده میکنن وگرنه پامم نمیذاشتم تو این سایت که بعضی اعضاش توهم توطئه دارن. اگه این فروم مدیر داره که در اوردن آی پی ها کار 30 ثانیست.

درباره اون دوستی هم که میگه 3 ماه طول میکشه جای تاپیکو پیدا کنی، خدمتت عرض کنم دوست گرامی من 3 4 سال تو فروم فوتبالی فوتیران(تاپ گل) عضو بودم و دو سال هم مدیر یکی از بخش هاش بودم، 6 7 سال پیش هم با یکی از دوستان یه فروم فوتبالی دیگه داشتیم، از شما خیلی بهتر نقشه ی وی بولتین و جای همه چیو بلدم:443:

اگه تو این سایت قراره به جای تبادل نظر درباره تنیس وقت افراد رو با گفتن چنین مهملاتی پر کنیم میریم واسه خودمون تنیس میبینیم و حالشو میبریم. کاری که تو 10 12 سال گذشته انجام دادیم.

می دونم فهمیدین که بد سوتی دادین
اما خرجش یک عذرخواهی از من behsen محمد. rg7 و تمامی کاربران سایت بخاطر تهمت اتلاف وقت و تشویش اذهان کاربرانه
یاد بگیرید اینجا یک فروم تنیسه نه حمام زنونه و حرفهای خاله زنکی

Dariush.roger
09-06-2015, 12:03 AM
سلام عرض ادب خدمت همه دوستان
بچه لطفا سايت دوباره وارد حاشيه نبريد تو اين چند وقت به اندازه كافي حاشيه درست شده به اين بنده خدا هم تهمت نزنيد اگه مدركي دارين نشون بدين تو اين يه هفته بحث فني خوبي توسط دوستان شد و استفاده كرديم اگه مشكلي هست تو شخصي پيام بدين بحثشو به اينجا باز ميكنيد اخرشم ميكشه به بدو بيراه گفتن و بي احترامي كردن به همديگه خواهشن تمومش كنين

SABORI
09-06-2015, 12:55 AM
من دیشب دو تا از بازیهای زنان را نگاه کردم که سطح خوبی داشتند
بازی سرنا و بوچارد که حساس بودند و بالا و پایین زیادی داشت
بازی نادال دیر موقع بود ندیدم فقط ست 5 تکرار دیدم /من بازی بدی از نادال ندیدم
مشکل اینجاست وقتی بازیکنی همش میبره ما نمیتونیم با باختهاشون کنار بیام برای اینکه کمتر اتفاق افتاده
در این شکی نیست که نادال افت کرده و عملکردش در زمین به خاطر سبک بازیش با بالا رفتن سنش تحت تاثیر قرار میگیره اما باید بهش فرصت بدیم و منتظر بشیم ببینیم سال دیگه چیکار میکنه

aboos
09-06-2015, 01:25 AM
سلام،

عجب بازييه بازي آزارنكا و كربر. خيلي زيباست!

amir4000
09-06-2015, 01:41 AM
سلام
اره واقعا بازي زيبا و حساسيه

SABORI
09-06-2015, 02:34 AM
اپلیکیشن مسابقات مربوط به اندروید

https://mega.nz/#!Ztl3yArD!pbZmEi-jH5bB2kNDMZlC2hS_M4yZmSWX0rUgiAMUwoM

Hadi_Federer
09-06-2015, 11:20 AM
: Quarter Finals
Novak Djokovic vs F.Lopez
B.Paire vs J.Chardy
Stan Wawrinka vs Andy Murray
Roger Federer vs R.Gasquet

: Semi finals
Novak Djokovic vs J.Chardy
Roger Federer vs Stan Wawrinka

: Final
Novak Djokovic vs Roger Federer

: Champion
Novak Djokovic

behsen
09-06-2015, 12:40 PM
تا اینجا و دور سوم میشه با قاطعیت گفت بازیهای بالای جدول خیلی زیباتر و پر هیجان تر بودن، اما از دور چهارم به بعد قضیه برعکس میشه و بازیهای پایین جدول خیلی زیباتر خواهند بود. دو تنیسور مدعی پایین جدول ینی فدرر و ماری باید مقابل دو بیگ سروی بازی کنند که جدا از سرو زدن نمایش خوبی تا اینجا داشتند. تا این دور قسمت نشده بازی حضرت موشک انداز(جان ایسنر:434:) رو ببینیم، که بالاخره طلبیده شدیم:434: مقابل سوپر بیگ سروهایی مثل ایسنر فقط کافیه ریترن خوب و ارورای کمی داشته باشی تا اتوماتیک وار برنده بازی بشی، توی ریترنای فد که بحثی نیست، اما دیروز ارورهای نسبتا زیادی داشت، 26 ارور توی 29 گیم. از اونور ایسنر توی 12 گیم سروی که داشت 21 ایس زد! ینی نزدیک به 2 ایس تو هر گیم سرو که آمار فوق العادیه ایه. حالا شما حساب کنید وقتی تو هر گیم سرو طرف 2 تا ایس بزنه، 1 ارور هم حریف بده دیگه به صورت پیش فرض اون گیمو گرفته رفته پی کارش:434: ولی از اونجایی که فد استاد تای برک هست فکر نمیکنم در نهایت مشکلی براش پیش بیاد و حداکثر تو تای برک ست ها رو میگیره.

بازی ماری-اندرسون هم شاید جالب و نزدیک باشه. به نظر من ماری تا اینجا با سیلی صورت خودشو سرخ نگه داشته، دور دوم که تا آستانه ی حذف پیش رفت، دور یک هم با کیریوس آنچنان مطمئن و خوب نبود، بیشتر با ارورای کیریوس تونست بازی رو دربیاره. البته اندرسونم تو ارور دادن دست کمی از کیریوس نداره، ولی خب فاکتور تجربه شاید بعضی جاها به کمکش بیاد.

استن هم که ماشالا هیچوقت از شانس کم نمیاره بزنم به تخته:434: جک سوک اگه مصدوم نمیشد میتونست خیلی بیشتر از حریفی که دیشب باهاش بازی کرد اونو به چالش بکشه. تا الان 9 ست برده که 5 تاش با تای برک بوده. اما خب استن استرالیای پارسالو هم همینجوری برد، بازیکنای ضعیف ترو با تای برک و واک اور و انصراف برد، بازیکنای قوی رو هم با تای برک و 5 سته برد، تا به خودمون اومدیم دیدیم جامو گرفته رفته خونشون:434:

بازیهای امشبم به جز جوکو احتمالا نزدیک از آب در میاد، اما از اونجایی که طولانی میشه بهتره سکوت اختیار کنم:434:

مسعود 289
09-06-2015, 12:59 PM
: Quarter Finals
Novak Djokovic vs F.Lopez
B.Paire vs J.Chardy
Stan Wawrinka vs Andy Murray
Roger Federer vs R.Gasquet

: Semi finals
Novak Djokovic vs J.Chardy
Roger Federer vs Stan Wawrinka

Novak Djokovic

این نظر خودتونه یا از جاییه؟

تا اینجا و دور سوم میشه با قاطعیت گفت بازیهای بالای جدول خیلی زیباتر و پر هیجان تر بودن، اما از دور چهارم به بعد قضیه برعکس میشه و بازیهای پایین جدول خیلی زیباتر خواهند بود. دو تنیسور مدعی پایین جدول ینی فدرر و ماری باید مقابل دو بیگ سروی بازی کنند که جدا از سرو زدن نمایش خوبی تا اینجا داشتند. تا این دور قسمت نشده بازی حضرت موشک انداز(جان ایسنر:434:) رو ببینیم، که بالاخره طلبیده شدیم:434: مقابل سوپر بیگ سروهایی مثل ایسنر فقط کافیه ریترن خوب و ارورای کمی داشته باشی تا اتوماتیک وار برنده بازی بشی، توی ریترنای فد که بحثی نیست، اما دیروز ارورهای نسبتا زیادی داشت، 26 ارور توی 29 گیم. از اونور ایسنر توی 12 گیم سروی که داشت 21 ایس زد! ینی نزدیک به 2 ایس تو هر گیم سرو که آمار فوق العادیه ایه. حالا شما حساب کنید وقتی تو هر گیم سرو طرف 2 تا ایس بزنه، 1 ارور هم حریف بده دیگه به صورت پیش فرض اون گیمو گرفته رفته پی کارش:434: ولی از اونجایی که فد استاد تای برک هست فکر نمیکنم در نهایت مشکلی براش پیش بیاد و حداکثر تو تای برک ست ها رو میگیره.

بازی ماری-اندرسون هم شاید جالب و نزدیک باشه. به نظر من ماری تا اینجا با سیلی صورت خودشو سرخ نگه داشته، دور دوم که تا آستانه ی حذف پیش رفت، دور یک هم با کیریوس آنچنان مطمئن و خوب نبود، بیشتر با ارورای کیریوس تونست بازی رو دربیاره. البته اندرسونم تو ارور دادن دست کمی از کیریوس نداره، ولی خب فاکتور تجربه شاید بعضی جاها به کمکش بیاد.

استن هم که ماشالا هیچوقت از شانس کم نمیاره بزنم به تخته:434: جک سوک اگه مصدوم نمیشد میتونست خیلی بیشتر از حریفی که دیشب باهاش بازی کرد اونو به چالش بکشه. تا الان 9 ست برده که 5 تاش با تای برک بوده. اما خب استن استرالیای پارسالو هم همینجوری برد، بازیکنای ضعیف ترو با تای برک و واک اور و انصراف برد، بازیکنای قوی رو هم با تای برک و 5 سته برد، تا به خودمون اومدیم دیدیم جامو گرفته رفته خونشون:434:

بازیهای امشبم به جز جوکو احتمالا نزدیک از آب در میاد، اما از اونجایی که طولانی میشه بهتره سکوت اختیار کنم:434:

مرسی
من از نوع نوشتارتون لذت می برم امیدوارم بیشتر بنویسید

Ahoura
09-06-2015, 01:37 PM
The Quality, The Drama, The Fight :655::866:

[/URL][URL="http://www.tennis-image.com/images/10166811773809925491.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/10166811773809925491.jpg (http://www.tennis-image.com/images/10166811773809925491.jpg)

rojhin
09-06-2015, 01:49 PM
درباره بازی راجر و ایسنر آدم ناخودآگاه یاد اولیم مصاف این دو تو راند سه یو اس اپن 2007 میفته . بازی که ست اولش تو تایبریک نصیب ایسنر شد و خودش ، باکسش و آمریمایی ها خیلی جنگولک بازی درآوردن و شیلنگ تخته انداختن ولی سه ست بعدی رو راجر به راحتی 2-6 ،4-6 و 2-6 برد و رکورد بینظیر 98 پوینت پی در پی بدون هیچ UE توسط راجر تو همین بازی بدست .
راجر همیشه بهترین استراژی رو در برابر بیگ سروها اتخاذ کرده که بهترین موردش هم سمی ویمبی 2014 مقابل راونیچ بود و یادمونه راجر اول بازی بجای سرو زدن زمین رو انتخاب کرد و همون گیم اول راونیچ رو برک کرد و این یعنی با برنامه به زمین اومدن .
درمورد زیاد بودن ارور مقابل کولی کاملا مشخص بود که گرما رو کیفیت جفتشون تاثیر گذاشته بود و درصورت تکرار حتما ارور ایسنر هم زیاد خواهد شد .
به هر حال راجر مشکلی نداره برای بازی با ایسنر و نتیجه 0-3 برای راجر خواهد بود .

King Rojer Federer
09-06-2015, 01:51 PM
این نظر خودتونه یا از جاییه؟

مرسی
من از نوع نوشتارتون لذت می برم امیدوارم بیشتر بنویسید
نوشتنهاشو ببین بلکه تو هم یه خورده ازش یاد بگیری.با اینکه این بنده خدا طرفدار نواکه ولی شخص بنده بهش خیلی ارادت دارم چون همه حرفهاش از روی اصول و عقله.مثل تو نیست که فقط فکر آتیش روشن کردن هستی:781::781:

مسعود 289
09-06-2015, 02:34 PM
The Quality, The Drama, The Fight :655::866:

[/URL][URL="http://www.tennis-image.com/images/10166811773809925491.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/10166811773809925491.jpg (http://www.tennis-image.com/images/10166811773809925491.jpg)

من هم دوسش دارم:443:
مخصوصا جیغاش من را یاد ماشا میندازه:434:
امیدوارم از میان ویکا و سیمونا جون (بقول دوستمون) :434:یکی گرند بگیره

sinraf
09-06-2015, 03:17 PM
سلام

راند 3 هم که تموم شد .

راجر که فک می کنم A-game اش رو نیاورد و صرفا خواست بازی رو ببره . تو سایت یواس سوال بازی این بود که این افت کوچیک تو بازی راجر ربطی به سطح کلیش تو ادامه رقابتا داره یانه که فک نکنم ربطی داشته باشه . لازم نیست که تو راند 3 خودتو بترکونی تو راند بعد یهو افت کنی . اشکال فد تو ویمبلدون همین بود که یه بازی زود اوج گرفت و واسه نواک دو ست تونست دووم بیاره . فک کنم این گرنداسلم داره با برنامه تر کار میکنه . البته گرمی هوا هم بود و اینکه کولشرایبر هم برعکس ماری خیلی underrate کردن وگرنه بازیکن خوبیه و نمیزاره که فد بازیشو انجام بده . فد بعد بازی داستان ریترن جدیدشو هم گفت . اسمشم گزاشته SABR یا اونجور که خودش دوست داره بگه saber . مخفف ( Sneaking Attack By Roger :) ) ینی خیلی خفنه این فدکس .
اما در مورد بازی با ایسنر فک نکنم راجر به مشکلی بربخوره ، چون هیچ وقت مقابل بیگ سرو ها مشکلی نداشته و ریترن اسلایسش نابود میکنه سرویسشونو . تنها بیگ سروی که یه کم راجر رو اذیت کرده تو طولانی مدت کارلویچه که حیف شد که حذف شد . حالا جلو ایسنر بحث اینه که سیبر میزنه یا نه :)

استن هم برد . به نظرم حریفش سرحال بود و بازیکن بدی نبود. راکتی که استن شکست و به یکی از طرفدارا داد هم نکته جالبی بود توی بازی . در کل استن یواش یواش داره فرم انیمالشو پیدا میکنه و فورهند و بکهنداش داره به همون موشک های کروز رولند گاروس تبدیل میشه :) حس میکنم اگه با ماری به هم بخورن ماری رو میبره .

در کل بازیای دیشب بیشتر به مزاق گردانندگان تورنمنت خوش اومد چونکه همه چیز سر موقع تموم شد . اما نوید این رو هم میده که بازیای خوبی تو راند چهارم خواهیم داشت . امیدوارم سید های اصلی بیان بالا که تو کوارتر بازیای خوبی ببینیم .

یه نکته جالب تو بازیای امروز اینه که تو کوارتر دوم درا 3 تا از 4 تا بازیکن فرانسوین . دیشب ویلاندر یه کم در مورد ساختار تنیس فرانسه حرف زد و گفت نکته اصلی ساختارشون اینه که اجازه میدن بازیکن هرجور که راحته بازی کنه و مثلا حتما اجبار نمیکنن تو باید دو دست بکهند بزنی . البته خیلی عجیبه همونطور که متس هم گفت از رولندگاروس 1983 هیچ فرانسوی قهرمان گرنداسلم نشده . اگه چیلیچ بیاد بالا و فرانسویا نیان از اون داستانا میشه .

به امید بازیای خوب و حساس تو هفته دوم . یواس تازه شروع شده :)

omidd
09-06-2015, 07:17 PM
با سلام خدمت دوستان عزیزم.
چند روزی میشد که میخواستم پست بزارم متاسفانه وقت نشد الان گفتم چند خطی وارد داستان بشیم ببینیم اوضاع چجوریاست.
بعد از شکست تلخ راجر در ویمبلدون راجر بخوبی سال پیش خودشو برای فصل امریکا اماده کرد و با درخشش در سینسیناتی تونست اعتماد بنفس خودشو افزایش بده برای اخرین گرند سال 2015 تا شاید معجزه ای رخ بده و بتونه به 18 گرند خودش برسه.
قرعه اپن امریکا برای اندی واقعا افتضاح بود برای نواک خوب بودش تا بخوبی اون قرعه بد در رولند هم در ویمبلدون و هم در اپن امریکا جبران بشه شدید.
از بالای جدول با حذف زودهنگام نیشیکوری و رافا عملا شرایط برای فینالی دیگر برای نوله بوجود اومده و با توجه به سال فوق العاده این بشر بنظرم فینال نیومدن نوله سختتر از رسیدنش به فینال!!!!
راجبع رافا دوستان نظر کاملی دادن من ویمبلدون 2013 فراموش نمیکنم اصلا قابل هضم نبود یا شکست راجر مقابل تسونگا در ویمبلدون و حالا اینبار برای اسطوره دیگر تنیس پیش اومد امیدوارم بخودش بیاد و در ادامه تنیس حرفه ایش به قهرمانیای دیگه برسه جز رکورد گرند راجر اگه رسید منم کلاه از سر برمیدارمو بیشتر از قبل تحسینش میکنم امپراطور خاکی.

از پایین جدول راجر بازی اول و دومشو راحت و بدون نقص بازی کرد اما بازی دیشبش اصلا راضی کننده نبود من هر لحظه احتمال میدادم ست بده اما تجربه راجر به کمکش اومد بنظرم اگه این بازی که راجر انجام داد ادامه داشته باشه در دور چهارم یا نهایتا کوارتر راجر حذف میشه.
ی نکته مهم برای پیروزی بر راجر وجود داره اونم استفاده از قدرت و البته دقت.
تنیسورایی که با لطافت با راجر بازی کنن و از قدرت در ضربه بی بهره باشن خوراک شکست خوردن جلو راجرن ولی تنیسورایی مثل تسونگا بردیچ که کلا محکم بازی میکنن اگه بازیشون بگیره که زیاد پیش اومده مقابل راجر میتونن راجر رو بدجور دچار دردسر کنن.
بازی با ایزنر پیروزی رو از ان راجر میدونم امیدوارم با تسلط بیشتر و با ارمش بازی کنه اگه در کوارتر بردیچ بیاد بنظرم اگه اماده باشه این بازی از سمی هم سختر خواهد بود(اندی بعید میدونم بتونه جلو راجر کاری از پیش ببره حتی احتمال شکستش تا قبل سمی زیاد استن هم اصلا نمیشه راجبش حرف زد حالی بی حالی اما اگه همون استن اماده باشه راجر رسیدنش به فینال به اندازه قهرمانی ارزش داره اونم بعد از 6 سال نرسیدن به فینال با بدشانسی های عجیب).
کلا بعد شکست راجر در فینال ویمبلدون هر چی بخودم میخوام بقبولونم راجر میتونه گرندی دیگر بگیره سخت میتونم باور کنم چون راجر ی تفاوت عمده با امثال نواک داره اونم بدلیل سن زیاد که نمیزاره راجر ریتم خودشو در بازی های دو هفته ای سه از پنج ثابت نگه داره و همین میشه جلو نولک دو ویمبلدون رو با اینکه امسالم بنظرم خیلی خیلی خوب بود از دست بده.
تنها ارزوی ورزیشم همین که به گرند 18 برسه راجر نشون داده کار غیرممکن خوب بلده انجام بده و امیدوارم بتونه چون دیگه خیلی نزدیک شده به اخرین گرندای خودش.
با ارزوی سلامتی و ارامش و محبت برای دوستان:583::443:

novak djokovich
09-07-2015, 12:48 AM
یه مَثَلی هست که میگه خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی

roger_024
09-07-2015, 10:08 AM
به اعتقاد من بازی با ایزنر راحت خواهد بود
و در کوارتر بازی با بردیچ راحت تر از گاسکه
در صورت رسیدن به سمی اندی راحت تر از استن

roger_024
09-07-2015, 10:11 AM
سلام

راند 3 هم که تموم شد .

راجر که فک می کنم A-game اش رو نیاورد و صرفا خواست بازی رو ببره . تو سایت یواس سوال بازی این بود که این افت کوچیک تو بازی راجر ربطی به سطح کلیش تو ادامه رقابتا داره یانه که فک نکنم ربطی داشته باشه . لازم نیست که تو راند 3 خودتو بترکونی تو راند بعد یهو افت کنی . اشکال فد تو ویمبلدون همین بود که یه بازی زود اوج گرفت و واسه نواک دو ست تونست دووم بیاره . فک کنم این گرنداسلم داره با برنامه تر کار میکنه . البته گرمی هوا هم بود و اینکه کولشرایبر هم برعکس ماری خیلی underrate کردن وگرنه بازیکن خوبیه و نمیزاره که فد بازیشو انجام بده . فد بعد بازی داستان ریترن جدیدشو هم گفت . اسمشم گزاشته SABR یا اونجور که خودش دوست داره بگه saber . مخفف ( Sneaking Attack By Roger :) ) ینی خیلی خفنه این فدکس .
اما در مورد بازی با ایسنر فک نکنم راجر به مشکلی بربخوره ، چون هیچ وقت مقابل بیگ سرو ها مشکلی نداشته و ریترن اسلایسش نابود میکنه سرویسشونو . تنها بیگ سروی که یه کم راجر رو اذیت کرده تو طولانی مدت کارلویچه که حیف شد که حذف شد . حالا جلو ایسنر بحث اینه که سیبر میزنه یا نه :)

استن هم برد . به نظرم حریفش سرحال بود و بازیکن بدی نبود. راکتی که استن شکست و به یکی از طرفدارا داد هم نکته جالبی بود توی بازی . در کل استن یواش یواش داره فرم انیمالشو پیدا میکنه و فورهند و بکهنداش داره به همون موشک های کروز رولند گاروس تبدیل میشه :) حس میکنم اگه با ماری به هم بخورن ماری رو میبره .

در کل بازیای دیشب بیشتر به مزاق گردانندگان تورنمنت خوش اومد چونکه همه چیز سر موقع تموم شد . اما نوید این رو هم میده که بازیای خوبی تو راند چهارم خواهیم داشت . امیدوارم سید های اصلی بیان بالا که تو کوارتر بازیای خوبی ببینیم .

یه نکته جالب تو بازیای امروز اینه که تو کوارتر دوم درا 3 تا از 4 تا بازیکن فرانسوین . دیشب ویلاندر یه کم در مورد ساختار تنیس فرانسه حرف زد و گفت نکته اصلی ساختارشون اینه که اجازه میدن بازیکن هرجور که راحته بازی کنه و مثلا حتما اجبار نمیکنن تو باید دو دست بکهند بزنی . البته خیلی عجیبه همونطور که متس هم گفت از رولندگاروس 1983 هیچ فرانسوی قهرمان گرنداسلم نشده . اگه چیلیچ بیاد بالا و فرانسویا نیان از اون داستانا میشه .

به امید بازیای خوب و حساس تو هفته دوم . یواس تازه شروع شده :)

مرسی از توضیحات کامل منطقی شما

Ehsλn
09-07-2015, 04:44 PM
پدر بزرگ نادال امروز در سن 86 سالگی در گذشت .

http://8pic.ir/images/9l1da8hkldjgzkx2mid1.jpg

روحش شاد :583: ...

behsen
09-08-2015, 05:14 AM
اون چیزی که فکر میکردم و دوست داشتم اتفاق افتاد، آقای ماری به خونشون بازگشت. ماری به جز دور سوم، تو هر 3 بازی دیگه اش پتانسیل حذف شدنو داشت و بالاخره به استحقاقش رسید! اندرسون با اینکه ارورهای خیلی زیادی داشت و بعضیاشون از گل خالی بیرون زدن تو فوتبال هم بدتر بود، اما به لطف سرویس های خوب و بازی روی تور عالی بازی رو برد.

و الان چقدر به ویمبی و بازی جوکو-اندرسون فکر میکنم، چه لحظات هولناکی رو واسه نواک خلق کرده بود اندرسون:242:

farhad20
09-08-2015, 08:24 AM
جادوگر سفید پوش واسه چی رو ا که گرمه این لباس سفید رو نمیپوشه ؟چشم نخوره همیشه شیک پوشه
تو امادگی بدنی هم استاده ایسنر چه نفس نفسی میزد .

MEHR
09-08-2015, 09:16 AM
این عکس هم تقدیم به هوادارهای فدرر

ali ahwazi
09-08-2015, 09:31 AM
این دفه دیگه نوبت روجره که قهرمان بشه...:396:

rezaomo
09-08-2015, 10:09 AM
فدرر با این برد و رفتن به یکچهارم نهایی US Open جواز حضور در مسابقات پایان فصل بارکلیز لندن Barclays ATP World Tour Finals رو بدست آورد :583::583:.

Najmeh5576
09-08-2015, 11:34 AM
سلام
اگر فایل تصویری از اون ضربه Sneak Attack By Roger) Sabre که راجر اجرا کرده دارید لطفا بذارید

در موردش اینگونه توضیح داده
It involves chipping and charging on a second serve, starting from a position inside the baseline and ending with a quick sprint to the service box

ممنون

delphiman7
09-08-2015, 02:06 PM
سلام
های لایت بازی فدرر و ایسنر
http://www.mediafire.com/watch/mb4iwc82z0rc752/Roger_Federer_vs_John_Isner_US_OPEN_2015_tennis_highlights_HD720p_50fps_by_ACE_%281%29.mp4

Mahdi Naji
09-08-2015, 03:33 PM
خب کم کم به پایان یو اس اپن نزدیک میشیم جایی که با باخت ماری شروع شد.
جوکو با لوپز بازی داره که به نظر من یک کم خسته است برای کوارتر بازی کردن با مرد شماره یک دنیا پس اصلا نباید شروع کنه پشت بیس لاین بازی کردن حالا اگر شروع کنه به سرو و نت کردن و cheap and charge حالا باید نواک تمرکز داشته باشه تا با لاب های هوشمندانه یا پسینگ های قوی یک کم تعلل توی حرکت لوپز به وجود بياره و بازی رو اول از همه از لحاظ روانی مال خودش کنه گر چه که هست.اما نکته ای که هست و هزاران بار هم گزارشگر ها گفتن و ویلاندر هم گفت اینه که بازیکن های بزرگ می دونن کی باید انرژی خودشون رو ذخیره کنن و در این جا هم نواک شاید نتونسته باشه بازی خودش رو بکنه اما خیلی هم دلش نمی خواد حریف های خودش رو نابود کنه.به خصوص فدرر که شاید از لحاظ بدنی فهمید که کاری که توی ویمبلدون کرد غلط بود و شروع کرد از راند 3 ذخیره کردن انرژی که البته به نظر من بازی با کولی یک کم مصدوم بود که در بازی با ایزنر بهتر بود ولی کج دار و مریز بازی کرد.پس حالا نوله شاید توی 3 باری آخر ی نوله دیگه باشه شایدم نه...گرچه راهش از همه به فینال آسون تره
بریم سراغ سونگا و چیلیچ شاید نزدیک ترین کوارتر باشه و شاید هم سرد ترین کاملا بستگی به چیلیچ و تحمل فشار روانی و رسانه ای داره چون سونگا هیچی چیزی برای از دست دادن نداره ولی نکته اینه که اگر سونگا دو سه شات وینر بخوره شاید سطح بازیش خیلی بیاد پایین و این نشون میده که چیلیچ اصلا نباید پسیو باشه به هر حال این بازی شاید توش رنگ های 1 تا 4 نباشن ولی به نظر می رسه بازی جذابی باشه.
بازی بعد استن و اندرسونه که اندرسون در آخرین رقابت برنده بوده استن هم خیلی جلوی بیگ سرو هاشمی تونه کاری کنه گرچه بازی با یانگ خیلی بهتر بود و حتی اگر در 4 راند اول خوب نباشه در 3 راند بعد می تونه ی نابود گر باشه اگر هم در مورد اندرسون بخواهیم بگیم امیدوارم تهاجمی بازی کنه چون واقعا جلوی ماری شات هاش رو میزد با فکر بود ولی خب انفورس هم داشت.اگر اندرسون بتونه روی سلایس ریترن های استن با فکر فورهند خوبی بزنه شاید کار سخت بشه برای استن وگرنه باید منتظر شات های سهمگین واورینکا باشیم
بازی بعد گسکه و فدرر گه گسکه واقعا فصل خوبی رو داره سپری می ننه خیلی خوب در ویمبلدون از پس استن بر اومد و جوکو رو هم اذیت کرد .در این تور هم بازی با تومیک خوب بود و دیشب هم که خب بردیچ خیلی آماده نبود و گسکه برد اما در کل گسکه سریع تر شده و تهاجمی تر بازی می کنه روی سرو هاش اعتماد بیشتری داره و تنها کاری که الان من دیدم بیشتر انجام میده اسپین رو بکهند حریفه که قطعا جلوی راجر هم همین کار رو انجام میده نکته اینجاست که جلوی این بازیکن باید ریتمشو شکست وگرنه هرکاری بخواد می کنه راجر باید از سرو بهترین استفاده رو بکنه و دوباره از سرو و نت کردن دور نشه و تا می تونه فشار بیاره.البته شاید گسکه ست اول فوق العاده باشه و ست 1 رو بگیره اما اصلا تضمینی نیس بتونه 2 ست بعدی رو راحت بگیره به شرطی که راجر بازی خودشو نگه داره.در مورد خود راجر به نظرم نباید خیلی نگران باشیم چون تا حالا اتفاق نگران کننده ای نيافتاده پس فقط تمرکز روی سرو مهمه و حمله کردن بهتر.....
به امید بازی های زیبا

مسعود 289
09-08-2015, 05:40 PM
دیشب اندرسون خیلی خوب بود البته من فقط 2 ست اول را دیدم
دقیقا تداعی کننده اندرسون ویمبلدون در مقابل نواک
بنظرم نیمه نهایی
نواک-سونگا و گسکه-اندرسون را شاهد خواهیم بود فینال نواک- گسکه و قهرمانی نواک

راج کاپور
09-08-2015, 07:32 PM
قهرمانی یو اس اوپن تو مشت فدرره جوکوویچ به گرد فدرر هم نمیرسه فقط بلده قد قد کنه زنده باد راج کاپورررررررررررررررررررر

راج کاپور
09-08-2015, 07:40 PM
خیلی جای شاراپوا تو اوپن امسال خالیه دلم تنگ شده براش

مهران
09-08-2015, 08:09 PM
قهرمانی یو اس اوپن تو مشت فدرره جوکوویچ به گرد فدرر هم نمیرسه فقط بلده قد قد کنه زنده باد راج کاپورررررررررررررررررررر

استاد خراب کردی!
شبیه این یوزرو قبل ساخته بودی و آقا محمود شناسایی و بن کرده بود!
سوتی دادی باز!
خسته نباشی دلاور! خدا قوت پهلوان!

راج کاپور
09-08-2015, 09:12 PM
استاد خراب کردی!
شبیه این یوزرو قبل ساخته بودی و آقا محمود شناسایی و بن کرده بود!
سوتی دادی باز!
خسته نباشی دلاور! خدا قوت پهلوان!
چرا یاوه میگویی نادان میدم راج کاپور بخوردت ها

مسعود 289
09-08-2015, 09:40 PM
ساختن یوزر تابلوی جعلی برای توطئه و بدنام کردن کاربران کار احمقانه ایه
مشخصه اینکار انجام میشه از طرف دافی ها که به من نسبتش بدن
دستپخت چندتا بچه دبیرستانی کم عقل و نادان ... اوج نبوغ و خلاقیت این باهوشها:434:

راج کاپور
09-08-2015, 09:58 PM
ساختن یوزر تابلوی جعلی برای توطئه و بدنام کردن کاربران کار احمقانه ایه
مشخصه اینکار انجام میشه از طرف دافی ها که به من نسبتش بدن
دستپخت چندتا بچه دبیرستانی کم عقل و نادان ... اوج نبوغ و خلاقیت این باهوشها:434: بله حق با شماست اینا سعی در بد نام کردن شما دارند ولی این حرف که گفتین جوکوویچ قهرمان اوپن امریکاست زر مفتی بیش نیست هاهاها هاهااها

sinraf
09-08-2015, 11:59 PM
سلام
اگر فایل تصویری از اون ضربه Sneak Attack By Roger) Sabre که راجر اجرا کرده دارید لطفا بذارید

در موردش اینگونه توضیح داده
It involves chipping and charging on a second serve, starting from a position inside the baseline and ending with a quick sprint to the service box

ممنون

سلام دوست گرامی

اینجا میتونین یه برگزیده ای از این ضربه ها رو که راجر تو سینسیناتی انجام داده ببینید( اون موقع هنوز اسم نداشت ، یه کوفته دادن اسم گزاشتن براش :) ) :
http://www.youtube.com/watch?v=4YeQfwcfz1c

بهترین و کارآمد ترینش تا حالا همونیه که تو تایبریک جلوی نواک وقتی 3-1 جلو بود انجام داد .

behsen
09-09-2015, 12:21 AM
رایان مک اینتاش سرباز ارتش آمریکا که یک پاشو به خاطر رفتن روی مین در جنگ افغانستان از دست داده، با استفاده از پای مصنوعی به زندگی عادی برگشته و الان یکی از توپ جمع کن های یو اس اوپن هست.

http://uupload.ir/files/zg25_ryan+mcintosh+2012+open+day+8+51x-oguuckxl.jpg

زنده باد علم، زنده باد ورزش

مسعود 289
09-09-2015, 12:42 AM
آقای راجر کاپور و j.f.k عزیز امیدوارم روز های خوبی داشته باشین.فقط ی خواهش کوچک می تونم ازتون بکنم.لطفا شما که طرفداران تنیس هستین و خوب می دونین که جمعیت طرفداران کم بوده و تازه داره کم کم زیاد میشه و ما همه این جا جمع شدیم تا مطالب خوبی رو بخونیم من از شما ی خواهش واقعا برادرانه دارم و اصلا هم برام مهم نیست 1 نفرین 2 نفرین اصلا هستین یا نیستین ولی ازتون می خوام که لطفا پست هایی با بار معنایی بالا بزارین تا همه لذت ببرن این که تاپیک با جر و بحث 2 نفر جلو بره یک کم از شان فروم کمتره.خواهشا در مورد بازیکن های مورد علاقه خودتون پست های مفید بزارین که همه حال کنیم و الان که بازی ها جذاب شده بیشتر میشه تحلیل کرد.
امیدوارم خلاف عادت معهود متوجه بشین که چه خواهشی کردم و این رو بدونید که این خواسته خیلی هاست.
به امید بازی های زیبا
دوست عزیز قسم میخورم راج کاپور من نیستم
این شیطنت و توطئه کثیفیه برای بدنام کردن من

rg7
09-09-2015, 12:49 AM
رایان مک اینتاش سرباز ارتش آمریکا که یک پاشو به خاطر رفتن روی مین در جنگ افغانستان از دست داده، با استفاده از پای مصنوعی به زندگی عادی برگشته و الان یکی از توپ جمع کن های یو اس اوپن هست.

http://uupload.ir/files/zg25_ryan+mcintosh+2012+open+day+8+51x-oguuckxl.jpg

زنده باد علم، زنده باد ورزش
دمش گرم با این یک پا داره کار میکنه حالا بعضی ها سالمن بازم از دنیا نالان و شاکی هستند خداروشکر

sinraf
09-09-2015, 03:13 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز

هر چند که خیلی دیر شده ولی حسی گفتم یه پست بنویسم .

بازیای راند چهارم رو به دقت دنبال کردم . قبل هر چیز به دو روز قبل بر میگردم و تنها بازی ای که توجهم رو جلب کرد بازی نواک بود . به نظرم همون طور که همه هم دارن میگن نواک یه افت واضح تو سه تا تورنمنت بعد ویمبلدون که یواس سومیه داشته . بازیش برای برد کافیه ولی مثله اون ماشین خودکار حریف له کن نیست . باوتیستا آگو حریفی نیست که بتونه ست بگیره از بیگ 2 (فعلا ماری و نادال رو بزاریم کنار :) ) . تو ست دوم نواک لغزش داشت و بریک پوینتای مهم ست رو از دست داد و همین کمک کرد که روبرتو اون ستو بگیره . البته جوکر تا فینال عملا حریف قدری نداره و به نظرم طبق پیش بینی ها یک پای فینال خواهد بود ولی با این سطح از بازی ، نواک به قهرمانی نخواهد رسید . در مورد بازی امشبش یا امروز صبحش :) باید بگم که لوپز بازیکن کلاسیکیه و هر چند اونم مثله خیلی از پدربزرگا :) تو آخرای دوران حرفه ایش اوج گرفته ولی چون بازیکنی نیست که تو بیس لاین نوله رو اذیت کنه فک نکنم شانسی حتی برای گرفتن ست داشته باشه اما اگه سرو پرسنتج اش رو برای یه ست خیلی بالا نگه داره احتمال داره نواک هم مثله بازی قبل لغزش کنه و یه ست رو بده .

اما برسیم به maestro :) . هیچ کس به زیبایی راج بیگ سرو ها رو نمیبره . خیلی ریلکس ، خیلی کلاسیک . تایبریک اول که ایسنر رو بریک کرد عملا اما برام جالب بود که ایسنر خیلی علاقه و اصرار داشت رو اینکه رکورد بریک نشدنش تو یواس رو که از 2013 شروع شده بود حفظ کنه . همین انگیزه ست دوم رو به تایبریک برد که فدرر با تجربه و یه کم شانس تونست ببره . ست سوم اما فد رو سرو ایسنر خیلی فشار آورد و تو اون گیمی که 40-0 جلو بود جان با سه تا سرو دوم بازی رو 40-40 کرد که فد خودشم هنگ کرده بود چجوری اونا رو از دست داد :) . اما بالاخره تحت فشار مچ پوینت و ریترن های فد تو گیم آخر ایسنر تسلیم شد تا بعد 108 گیم هولد متوالی تو این گرند اسلم بریک بشه .
چند تا نکته تو این بازی : یک اینکه اولین باری بود که ایسنر تایبریکی رو با نتیجه 7-0 میباخت . دو پیشرفت کاملا واضح فدرر تو بکهندشه . واقعا consistent شده بکهنداش و یه شات قابل اعتماد . 4 تا ریترن وینر داشت که تا جایی که یادمه 2 یا 3 تاشو با بکهندش زد و یه فورهند فوق العاده که تو تایبریک اول ایسنر رو مات کرد . تنها اشکالی که بکهندش دیشب داشت دو تا آنفورسد اروری بود که تو یکی از گیما که شانس بریک داشت از دست داد . اونم پشت سر هم . به غیر از اون دو مورد واقعا بکهندای زیبایی زد . سوم اینکه میانگین سرعت سرویس دوم ایسنر از میانگین سرعت سرویس اول راج بیشتر بود :| ولی راج 15 تا ایس در جواب 17 تای ایسنر زد . این یعنی همیشه سرعت سرویس مهم نیست بلکه اسپین سرویس و زاویه ای که برای زدنش انتخاب میشه هم خیلی مهمه و هم اینکه ایسنر تو بازی قبلش هر گیم میانگین دو ایس زد رو نمیشه به همه بازیا تعمیم داد چرا که ایس زدن به ریترن حریفت هم بستگی داره مثلا جلوی جوکو ایس زدن واقعا سخته . ایسنر هر چقدر که بیگ سرو خوبیه همونقدر ریترنش ضعیفه به نظرم . چهارم تعداد کم خطاهای فد بود . 55 تا وینر در مقابل 16 تا ارور . یه بازی سوپر اگرسیو و تهاجمی که همونطور یکی از دوستان گفتن جلوی بیگ سرو ها باید انجام داد . سرویس خوب و ارور کم .
در کل بردن ایسنر تو سه ست و زیر سه ساعت نکته مثبتیه فقط اگه راجر تو ست دوم رو یکی از گیم های اول ست اینقدر پافشاری نکرده بود شاید اون ست یه ساعت طول نمیکشید و خودشم زودتر میرفت بخوابه در کل میشه نمره 9 از 10 به فد داد .

استن هم بالاخره دانلد یانگو حذف کرد . از دسته بازیکنای فونینی استایل که کافیه جوگیر بشن و اون وقته که هیچی جلودارشون نیست . توی ست دوم نمی دونم چی شد که واورینکا به هم ریخت . تو مصاحبش با ویلاندر هم گفت که اون ستو کلا فراموش کنین چون خودمم نمیدونم چه اتفاقی افتاد که باختم . در کل استن خیلی تاپ بازی نمیکنه ولی یه نکته اینه که چون گرنداسلم برده ، یه نوع ترس ناشی از این قضیه تو افرادی که جلوش بازی می کنن به وجود اومده و همین باعث میشه که حتی اگه خیلی خوبم بازی نکنی بتونی ببری . این قضیه در مورد همه بازیکنای گرند برده صدق میکنه که نمونه عالیش راجره . یه فلش بک به رافا هم بزنیم ، دلیل اینکه هر سال رافا تو ویمبلی جلو این بازیکنای بیرون 100 تا حذف میشه همینه چون وقتی میان رو کورت یه حسی دارن که میتونن ببرن و به خودشون میگن دارسیس میتونه ببره چرا من نمی تونم ؟ استن - اندرسون بازی منتخب 1/4 هستش به نظر من . حتما ببینید .

ماری هم که به نادال ملحق شد . دلیل باخت ماری بیشتر از اینکه خودش باشه بازی فوق العاده کوین بود . همیشه یه سوالی تو ذهنم بود که چرا اندرسون با این فورهند و سرو و یه نیمه بازی بیس لاینی که داره تو گرند اسلما اغلب جزو 8 تا نیست و دلیل اصلیشم نوسانش بوده . اونم که داره 30 ساله میشه به پختگی و آرامش ذهنی رسیده و الان داره کیفیت واقعی خودشو رو میکنه . تو ویمبلدون هم که شاهد بودین چه بلایی سر نواک آورد و همچنین انگیزه مضاعف شد برای جوکو که ببره ویمبلی رو .ماری هم باید یه سلاح جدید به بازیش اضافه کنه وگرنه در دراز مدت به مشکل میخوره قطعا . در کل سال خوبیو پشت سر گذاشته و تو رنکینگ مسابقات پایان فصل جلو تر از فدرره و دومه . نوعی خستگی رو من در ماری میدیدم و حتی یه نوع کسالت و کوفتگی . شاید قبل یواس خیلی به خودش فشار آورد و نباید اینکارو میکرد . این خستگی رو به یه نحوی تو نوله هم می بینم .

اما ریچارد گسکه و بهترین بکهند تور . واقعا بکهندای این بشر قشنگه و آدم لذت میبره از تماشاش . بردیچ که آماده نبود و پیش بینی میشد که نتونه به کوارترش با فد برسه و همینم شد . عقب نشستن و دفاعی بازی کردن ، در نتیجه کمبود اعتماد به نفس و یواش یواش افزایش خطا ها و باخت ها یه بازیکنو از شرایط خوب دور میکنه . بردیچی که فصلو تا رولند گاروس طوفانی شروع کرد الان سیر نزولی داره و باید مربیشو قانع کنه تغییر تاکتیکی که داده اشتباه بوده ، هر چند که دیگه همه فهمیدن و اقناع نمیخاد :) . من بازی با ریچارد رو بهتر از بردیچ میدونم برای راج و با احتمال 95 درصد شانس رو با یه برد 3-0 به فد میدم چون استایل بازی گسکه طوری نیست که راجر رو اذیت کنه و از اینکه اومد بالا گسکه خیلی خوشحالم . کلا بازی اونایی که یه دسته بکهند رو میپسندم . یه نکته فرعی هم بگم که گسکه از با اخلاق ترین بازیکنای روی توره و بازیکنا براش احترام زیادی قائلن .

نیمه نهایی ها رو نواک - چیلیچ و فدرر - استن میبینم و فینال رو هم نواک - فد . میدونم که همه دوس دارن واسه آخرین گرنداسلم سال این دو تا فینالیست باشن و یه اپیک پنج سته مثه ویمبلدون سال پیش ببینیم .

به امید اون بازی :)

aretobe7
09-09-2015, 08:04 AM
بازی سوگا چیلیچ بازی قشنگی از آب در اومد چیلیچ در واقع از یه Come Back رویایی برای سونگا جلوگیری کرد. سونگا هعم نشون داد که دوباره داره به روز های اوج بر میگرده.
بازی جوکو هم که الان در جریانه و عجیبه که لوپز ست گرفته.
جوکو به نظر من مثل قبل کانسیستنت نیست بالا پایین میشه. لوپز بازیکن خیلی خوبیه ولی آیا اینقدر خوب هست که از نوله ست بگیره اونم تو یک چهارم نهایی یو اس اپن؟؟
بازه گسکه فدرر هم میتونه جالب باشه نکته بازی گسکه دو چیزه سرو و فوهند. سروش به دلیل قد کوتاهش نمیتونه خیلی قوی باشه و همه فوهند هاشو اسپین میکنه که این نقطه ضعف خیلی بزرگیه....
البته فورهندش بد نیست ولی به قدرت بکهندش نیست. یه نکته ای که اگه به بازی گسکه دقت کرده باشین اتفاق می افته اینه که گاهی توپ هایی که خیلی راحت میاد دو زمین و توی سرویس باکس می افته رو اگه روی فورهندش هم باشه می چرخه با بکهند وینر میزنه. به نظر من وپن فورهند وینر نداره که بهش اعتماد داشته باشه. اما باید دید که بازی چجوری از آب در میاد. به نظرم راجر اگه سرو خوب بزنه مشکلی نخواهد داشت.

MEHR
09-09-2015, 08:16 AM
یک عکس زیبا از برترین بانوی تنیس جهان

Najmeh5576
09-09-2015, 10:26 AM
سلام دوست گرامی

اینجا میتونین یه برگزیده ای از این ضربه ها رو که راجر تو سینسیناتی انجام داده ببینید( اون موقع هنوز اسم نداشت ، یه کوفته دادن اسم گزاشتن براش :) ) :
http://www.youtube.com/watch?v=4YeQfwcfz1c

بهترین و کارآمد ترینش تا حالا همونیه که تو تایبریک جلوی نواک وقتی 3-1 جلو بود انجام داد .

سلام

ممنون دوست عزیز
درصورت امکان با یه فرمت دیگه ای برام بذارید از یوتیوب نمیتونم استفاده کتم
مرسی

s.wawrinka
09-09-2015, 03:34 PM
semi Finals
Novak Djokovic vs clich
wawrinka vs federer

rager federer

مسعود 289
09-09-2015, 06:07 PM
نواک در حالی سال 2014 بهترین ورزشکار دنیا شد
که مقایسه عملکرد پارسالش با امسال تا اینجا که حدود 80 درصد فصل سپری شده نشان از نتایج بسیار بهتر و بیشتر در سال 2015 می ده
نواک در دو فصل اخیر از 8 گرند در سمی 7 گرند حاضر بوده که باز هم مهر تاییدی بر ثبات و شایستگیش به عنوان
شماره یک تنیس دنیاست
نواک تا اینجا عملکرد پارسالش در یو اس اپن را تکرار کرده و با اینکه بوضوح با نواک مقتدر چندماه قبل فاصله داره بنظر نمیاد برای غلبه بر چیلیچ مشکل خاصی داشته باشه و این می تونه به معنی حضور در فینال هر 4 گرند اسلم سال باشه که رویاییه
شاید کمی برای این محاسبات زود باشه ولی قهرمانی احتمالی نواک در نیویورک علاوه بر گرند دهم دستاوردهای جانبی خاصی را هم برایش خواهد داشت
1360 امتیاز بیشتر در رنکینگ افزایش فاصله معنی دار با نفر 2 رنکینگ و یکجورایی تضمین ادامه حضور در نامبر وان رنکینگ تا سپتامبر 2016 که تعداد هفته هاش را به حدود 210-215 هفته می رسونه

موفق باشی نواک و به امید بالابردن دومین یو اس طی روزهای آتی

s.wawrinka
09-09-2015, 06:26 PM
نواک توانایی رقابت با راجر فدرر رو نداره چرا شما دارید طرفداری حق به جانب میکنید احمق خخخخخ

مسعود 289
09-09-2015, 06:49 PM
جدید 09-09, 19:13 king of spin
نکته جالبش همینه که خیلی تابلو هست
جدید 09-09, 19:07 rojhin
ای بابا این جاعل یوزرها چرا اینقدر مغزش کوچیکه ؟
09-09, 18:20 Mahdi Naji
ی ذره هم حرف زدنشون تفاوت نمی کنه
09-09, 18:19 Mahdi Naji
من نمی دونم چند تا آدم با ی لحن که طرفدار تنیس هستن با چند ایده وجود داره
کاربر s.Wawrinka
09-09, 16:49 مهران
من این یوزرا یادم میمونه!
09-09, 16:46 sina1993
میخواد سال آینده هممون رو بن کنه
اینو دیگه ولش کنید داره برای انتخابات سال آینده برنامه ریزی میکنه
09-09, 16:40 مهران
یوزر s.wawrinka در بدو نام نویسیش پست میده
09-09, 13:35 مهران
بد نامش نکنید دیگه! تاریخ ساخت این یوزر قبل از ادعای بد نام کردنش بوده

شک ندارم سازنده این یوزرهای جعلی یکی از خود شماهاست
s wawrinka هم همان راج کاپوره
خوشحالم که اینقدر از دست من عاجزید که به چنین کارهای سخیف و کودکانه ای رو آوردین
نی نی کوچولوهای ....

فقط از کینگ اسپین توقع نداشتم قاطی اینا بشه و گولشون را بخوره

king of spin
09-09-2015, 06:59 PM
کاربر s.Wawrinka

خوشحالم که اینقدر از دست من عاجزید که به چنین کارهای سخیف و کودکانه ای رو آوردین
نی نی کوچولوهای ....

شما قسم خوردی که کار شما نیست، منم باور کردم، پس مشکلی نیست دیگه! ضمنا بنده نه یوزری ساختم و نه چیز دیگه ای، نیاز به تخریب هیچ شخصی هم ندارم!

vanquishers
09-09-2015, 07:05 PM
سلام

دوستان لوپز همیشه تک دست بکهند میزده یا تازگی ها داره میزنه؟

مسعود 289
09-09-2015, 07:57 PM
کاربر s.Wawrinka

نی نی کوچولوهای ....

شما قسم خوردی که کار شما نیست، منم باور کردم، پس مشکلی نیست دیگه! ضمنا بنده نه یوزری ساختم و نه چیز دیگه ای، نیاز به تخریب هیچ شخصی هم ندارم!

یوزر: 289(novak) یکی دیگه از یوزرهای چراغ خاموش کسی که میخوان بد نامش کنن و هنوز بن نشده و برای روز مباداست
ایشون اگه میخواد حقا اعاده اعتبار کنه باید خودش تمام یوزرهاشو معرفی کنه تا حذف بشن
فکر میکنم این حداقل کاریه که باید انجام بده

مدیر محترم
لطف کنید این مسئله یوزرهای جعلی منتسب به من را پیگیری کنید
شخص یا اشخاصی دارند روی این پروژه کثیف یوزر سازی و انتسابش به من کار و برنامه ریزی میکنند

حدس می زنم کسی که اینکار را میکنه همونیه که بیشتر از همه سروصدا راه انداخته و داره این مسئله را برجسته میکنه!

من هم می تونم قبول کنم شما نمیسازی ولی در مورد اون قسمت که قرمز کردم ممکنه بگی چی تابلوست؟
شما عملا و ندانسته داری آب به آسیاب دشمنان قسم خورده من می ریزی
شما داری علنا در زمین اونها بازی میکنی پست شما اون بالا تایید کننده ضمنی مهرنه مهرن هم که موضعش کاملا مشخصه
و دوستان لطف کردند تو خصوصی گفتند چه جور آدمیه!

king of spin
09-09-2015, 08:07 PM
من هم می تونم قبول کنم شما نمیسازی ولی در مورد اون قسمت که قرمز کردم ممکنه بگی چی تابلوست؟
شما عملا و ندانسته داری آب به آسیاب دشمنان قسم خورده من می ریزی
شما داری علنا در زمین اونها بازی میکنی پست شما اون بالا تایید کننده ضمنی مهرنه مهرن هم که موضعش کاملا مشخصه
و دوستان لطف کردند تو خصوصی گفتند چه جور آدمیه!

من کسی رو تایید نکردم و باز هم میگم چون قسم خوردی باور کردم که کار شما نیست، منظورم اینه اون کسی که داره این کارو انجام میده خیلی ناشیانه و تابلو داره دست به چنین کاری می زنه! من شخصا نمی دونم اون شخص کی هست!

s.wawrinka
09-09-2015, 08:25 PM
من با ایشون هیچ مشکلی ندارم ولی ایشون بیش از حد فدرر رو توهین میکنه ومیکوبه اصلا من ایشون رو ادم حساب نکردته ودیگر قصد کل کل باهاشون رو ندارم عشق است سلطاتن فدرررررررر

desham
09-09-2015, 08:58 PM
نی نی کوچولوهای ....

دوست عزیز که متاسفانه هنوز اسمتو نمیدونم شما خودت با جواب دادن به پستهایی که به گفته ی خودتون قصدشون تخریب شماست داری آب به اسیابشون میریزی اگه جوابشونو ندی بعد یه مدت باعث و بانی این کارا خودش بیخیال میشه شما هم عوض کل کل بیخود پستهایی فنی بزار ، تحلیل کن بازیارو و ....
فعلان تو طرفدارای جوکو فقط شما و behsen پست میزارید اگه شما بن شید دیگه سایت کلا قرق میشه
پ.ن. با توجه به پیامایی که نوشتی از mehdi naji من از ایشون که پستهای خیلی مفید و بی طرفانه ای میزارن توقع نداشتم وارد این بازی بچه گونه بشه

s.wawrinka
09-09-2015, 09:08 PM
دوست عزیز که متاسفانه هنوز اسمتو نمیدونم شما خودت با جواب دادن به پستهایی که به گفته ی خودتون قصدشون تخریب شماست داری آب به اسیابشون میریزی اگه جوابشونو ندی بعد یه مدت باعث و بانی این کارا خودش بیخیال میشه شما هم عوض کل کل بیخود پستهایی فنی بزار ، تحلیل کن بازیارو و ....
فعلان تو طرفدارای جوکو فقط شما و behsen پست میزارید اگه شما بن شید دیگه سایت کلا قرق میشه
پ.ن. با توجه به پیامایی که نوشتی از mehdi naji من از ایشون که پستهای خیلی مفید و بی طرفانه ای میزارن توقع نداشتم وارد این بازی بچه گونه بشه من واقعا از پست ها و تحلیل های اقای بهسان خوشم میاد وواقعا به عنوان طرفدار فدرر از ایشون که طرفدار جوکو هستند قدردانبی میکنم ولی ایشون واقعا پست هاشون قصد تخریب طرفداران فدرر رو دارند امیدوارم در پست هاشون تجدید نطر کنند

desham
09-09-2015, 09:22 PM
من واقعا از پست ها و تحلیل های اقای بهسان خوشم میاد وواقعا به عنوان طرفدار فدرر از ایشون که طرفدار جوکو هستند قدردانبی میکنم ولی ایشون واقعا پست هاشون قصد تخریب طرفداران فدرر رو دارند امیدوارم در پست هاشون تجدید نطر کنند

آخ آخ آخ آخ منو یاد خشایار انداختی
در یکی از پستاش یادمه یه جمله ای گفته بود که جا داره الان من بگم
"ما قاقیم دیگه"

MEHR
09-09-2015, 11:12 PM
بازی هالپ و آزرنکا ست اول تموم شد هالپ خیلی خوب بازی میکنه در نظر من این گرند حقشه.ست اول 6-3 هالپ پیروز شد.
ست دوم بازی را آزرنکا سر تر میدونه ببینیم نتیجه چی میشه.
پی نوشت:دوستان ببخشید من تحلیل بلد نیستم به من به چشم یک تماشاچی عاشق تنیس نگاه کنید.

s.wawrinka
09-09-2015, 11:51 PM
از هالپ خوشم نمیاد خیلی سبک بازیش ارومه و از لحاظ جسمی خیلی ضعیفه ولی سرنا مثل گاو قویه خخخخ

behsen
09-10-2015, 12:04 AM
رولند گاروس 2015 یکی از بهترین و خاطره انگیزترین نواک هایی بود که من دیدم، واقعا همیشه حسرت قهرمان نشدن رولند 2015 رو میخورم، اونم نه به خاطر اینکه تا حالا رولندگاروسو نبرده و نتونسته کریر اسلمشو کامل کنه نه، ممکنه سالهای آینده جوکو حداقل یک بار این تورنومنتو ببره، ولی خیلی بعیده واسه من مثل رولند 2015 بشه. بازی هجومی، کم نقص، با اعتماد به نفس فوق العاده، مثل یه جنگجو. الان جوکو از اون روزها کمی فاصله داره. حقیقتا بازی با لوپز منو کمی نگران کرد، جوکو ریترن های خوبی نداشت، سرویساشم جز مواقعی که مجبور بود خوب سرویس بزنه تا برک نشه چنگی به دل نزد، خبری هم از اون پسینگ های تموم کننده اش نبود. البته ست دوم که لوپز برد توی گیم آخر وقتی بازی 40-40 بود و توپ جوکو روی خط خوابید داور اوت اعلام کرد و امتیازی که میتونست برای جوکو برک پوینت باشه تبدیل به ست پوینت لوپز شد، وگرنه ممکن بود 3-0 هم میبرد حتی بازیو، ولی این موضوعم باعث نمیشه که خیالم از بازیهای بعد نواک خیلی راحت باشه. امیدوارم این استراحت 2 روزه تا نیمه باعث ریکاوری خوب ذهنی-فنی-بدنی جوکو بشه. اصلا دوست ندارم توی تورنومنتی که 9 بار به نیمه نهاییش رسیده و بهترین عملکرد از نظر تعداد برد رو توش ثبت کرده دوباره نائب قهرمان بشه.

یکی از اتفاقای جالب دیشب حضور دانلد ترامپ کاندید جنجالی جمهوری خواها تو ورزشگاه بین بازی خواهران ویلیامز بود.
http://uupload.ir/files/id5e_2.jpg

http://uupload.ir/files/z2s9_3.jpg

aboos
09-10-2015, 12:59 AM
آخ آخ آخ آخ منو یاد خشایار انداختی
در یکی از پستاش یادمه یه جمله ای گفته بود که جا داره الان من بگم
"ما قاقیم دیگه"

سلام،

خشايار كجاست؟ كسي خبري ازش داره؟

rezaomo
09-10-2015, 08:24 AM
راجر با صرف کمترین انرژی اومد سمی که با واورینکا یک نیمه نهایی تمام سوئیسی را برگزار کنند .:583::583: واورینکا هم با صرف کمترین انرژی و در کمال ناباوری اندرسون اوج گرفته را بسیار راحت کنار زد. کاشکی این سمی در فینال رخ می داد . ضمن اینکه برای مسابقات پایان فصل بارکلیز لندن واورینکا هم کوالیفای شد.جالب اینکه هد تو هد گاسگه و فدرر در زمینهای هارد 9-0 به سود فدرر است.
پیش بینی من افراد حاضر در در فینال
فدرر- چلیچ - 55%
فدرر - نواک 45%
قهرمان :
نواک 50%
فدرر : 50%

farhad20
09-10-2015, 09:40 AM
واقعا جادوگر سفیدپوش شده این راجر ما بازی ارزش دوباره دیدن داره شبکه های سوئیسی دوباره نشون میدن ولی یواس اوپن در چهار گراند اسلم بدترین از لحاظ پخش مسابقات دوربین یه وقتایی اصلا یه جای دیگه هست تماشا گران ورزشگاه فقط منتظرند دادو فریاد کنند نمیشه به راجر بگیم همیشه این لباس و بپوشه البته بازی راجر که حرف نداشت

مسعود 289
09-10-2015, 11:04 AM
شرایط را همچنان به نفع نواک میبینم
چینش نیمه نهایی شباهت زیادی به بارکلیز پارسال داره با این تفاوت که چیلیچ جایگزین نیشی شده
جالب اینکه این دو فینالیستهای پارسال هم بودند
به هرحال نواک و چیلیچ با یک روز استراحت بیشتر با هم مصاف میدن استراحتی که برای چیلیچ شاید مفیدتر بوده باشه
بنظرم این بازی را نواک میاد که 3-0 ببره و تواناییش را هم داره
اما برای نواک هیچی بهتر از یک حریف خسته و فرسوده از دل بازی سوئیسی ها نیست
در واقع بدترین حریفی که راج میتونست آرزو کنه خورده به پستش
باز هم نگاهی کنیم به خاطرات بارکلیز پارسال که بازی این دونفر در سمی چه نتیجه ای داشت
یک راج خسته از لحاظ جسمی و روحی
در واقع هیچکس به اندازه استن راج و ترفندهاش را نمیشناسه و نمیتونه در بازی از لحاظ روحی تحت فشارش قرار بده
تصورش را بکنید هر حریف دیگه ای در سمی حتی اندی پیش از بازی با راج تحت تاثیر نمایشهای اخیر راج و شکستهای قبلی با ذهنیت منفی و پیش باخته وارد بازی میشد در حالیکه برعکس استن می دونه که راج را
میتونه متوقف کنه و راج هم ذهنیت از پیش برنده نخواهد داشت
به هرحال این بازی برای هیچکدام آسان نیست از دل این بازی( احتمالا 4 یا 5 سته که 4-5 ساعت بطول خواهد کشید) حریفی خسته بیرون میاد که آسیب پذیرتر از همیشه برای نواک سرحال تر خواهد بود

مسلما نواک انگیزه مضاعفی خواهد داشت که شیرینی گرند دهم را با تلافی رولند 2015 یا سینسی 2015 مضاعف کنه
موفق باشی نواک و به امید 2 برد شیرین دیگه تا دومین یو اس اپن

ali mohsenian
09-10-2015, 11:13 AM
با سلام
تبریک به طرفداران فدرر که دارن از بازی بازیکن محبوبشون لذت میبرن
جالبه که راجر از بعد از فینال ویمبی که سه ست به نواک داد دیگه تا به اینج ستی رو واگذار نکرده و طرفداران راجرو دعوت میکنم کهتا میتونن از سمی فاینالشون مقابل استن لذت ببرن و بازی فینال رو فراموش کنن
چون مطمئنا به فینال میرسن ولب تو بازی فینال حرفی در برابر جوکو نخواهند داشت علیرغم عملکرد درخشان فدرر و جمع کردن توجه همه رسانه ها به سمت راجر و افت نواک نسبت به ویمبی و رولند اما با یررسی شرایط میبینیم که نواک یه روز بیشتر از راجر استراحت کرده 2 استادیوم مسقف شده و نسبت به گذشته مقدار باد رو به خوبی میکاهد و این به نفع جوکو هست 3 بازی فینال ساعت 4 یا 5 بعد از ظهر به وقت نیویورک هست و حداقل دو ست بازی در زیر نور افتاب برگزار میشه که به نفع نواکه تا درزیر نور که فدرر رقاصی میکنه 4 فدرر تو دو بازی اخرش با نواک تو نیویورک علیرغم داشتن دو تا مچ پوینت در هر دو بازی نتونسته از دوست به سه ست پیروزی برسه ا مکسال هم بعید میدونم هر چقدر هم خوب باشه بتونه بیشتر غاز یه ست از نواک بگیره

zhako
09-10-2015, 11:52 AM
تنیسوری که درسن 34 سالگی تا نیمه نهایی یه ست نده یعنی اسطوره تکرارنشدنی دنیای تنیس.درمورد بازی استن با راجر باید بگم که تاحالا درهاردکورت واورینکا راجر رو شکست نداده فقط در خاک موفق شده.به امید پیروزی فدرر کبیر ودوست داشتنی.زیبایی تنیس با تو کامل میشه راجر فدرر اسطوره

MEHR
09-10-2015, 12:01 PM
چینش نیمه نهایی شباهت زیادی به بارکلیز پارسال داره با این تفاوت که چیلیچ جایگزین نیشی شده
به هرحال نواک و چیلیچ با یک روز استراحت بیشتر با هم مصاف میدن استراحتی که برای چیلیچ شاید مفیدتر بوده باشه
باز هم نگاهی کنیم به خاطرات بارکلیز پارسال که بازی این دونفر در سمی چه نتیجه ای داشت
در واقع هیچکس به اندازه استن راج و ترفندهاش را نمیشناسه و نمیتونه در بازی از لحاظ روحی تحت فشارش قرار بده
تصورش را بکنید هر حریف دیگه ای در سمی حتی اندی پیش از بازی با راج تحت تاثیر نمایشهای اخیر راج و شکستهای قبلی با ذهنیت منفی و پیش باخته وارد بازی میشد در حالیکه برعکس استن می دونه که راج را
به هرحال این بازی برای هیچکدام آسان نیست از دل این بازی( احتمالا 4 یا 5 سته که 4-5 ساعت بطول خواهد کشید) حریفی خسته بیرون میاد که آسیب پذیرتر از همیشه برای نواک سرحال تر خواهد بود

مسلما نواک انگیزه مضاعفی خواهد داشت که شیرینی گرند دهم را با تلافی رولند 2015 یا سینسی 2015 مضاعف کنه
من فکر کنم این داستانها که شما برا راجر و واورینکا گفتید برای نوله و چلیچ هم رخ بده . دوست عزیز چلیچ را دست کم نگیرید

مسعود 289
09-10-2015, 12:47 PM
من فکر کنم این داستانها که شما برا راجر و واورینکا گفتید برای نوله و چلیچ هم رخ بده . دوست عزیز چلیچ را دست کم نگیرید

چیلیچ قهرمان پارساله و الان هم توی 4 تاست درسته
اما نواک در مقابل چیلیچ صاحب رکورد 13-0 است و آخرین بازیشون توی ویمبلدون امسال 3-0 شد

اما از طرفی از سال 2014 به بعد از 5 بازی سوئیسها 2 تا استن برده و 3 تا راج

پس بنظرمیاد شرایط برای نواک خیلی آسانتره

Navidi
09-10-2015, 12:48 PM
دوستان عزیز لطفا شان انجمن و از همه مهمتر شان خودتون را حفظ کنید. به جای حرف هایی که ما را به هیچ جایی نمی رسونه از تنیس لذت ببریم.

مسعود 289
09-10-2015, 01:15 PM
20 AUS Lleyton Hewitt November 19, 2001 April 27, 2003 75 75
USA Andre Agassi (5) April 28, 2003 May 11, 2003 2 89
AUS Lleyton Hewitt (2) May 12, 2003 June 15, 2003 5 80
USA Andre Agassi (6) June 16, 2003 September 7, 2003 12 101
21 ESP Juan Carlos Ferrero September 8, 2003 November 2, 2003 8 8
22 USA Andy Roddick November 3, 2003 February 1, 2004 13 13
23 SUI Roger Federer February 2, 2004 August 17, 2008 237 ↑ 237
24 ESP Rafael Nadal August 18, 2008 July 5, 2009 46 46
SUI Roger Federer (2) July 6, 2009 June 6, 2010 48 285
ESP Rafael Nadal (2) June 7, 2010 July 3, 2011 56 102
25 SRB Novak Djokovic July 4, 2011 July 8, 2012 53 53
SUI Roger Federer (3) July 9, 2012 November 4, 2012 17 302 ↑
SRB Novak Djokovic (2) November 5, 2012 October 6, 2013 48 101
ESP Rafael Nadal (3) October 7, 2013 July 6, 2014 39 141
SRB Novak Djokovic (3) * July 7, 2014 Present 62 163
No. Country Player Start date End date Weeks Total

دوستان عزیز لطفا شان انجمن و از همه مهمتر شان خودتون را حفظ کنید. به جای حرف هایی که ما را به هیچ جایی نمی رسونه از تنیس لذت ببریم.

ظاهرا شما فقط از تعریف و تمجید راج لذت می بری نه تنیس!
الان تو این صفحه و این پستها کجا شان انجمن و افراد خدشه دار شده که رگ نصیحت کردن شما قلمبه شده!؟
کدوم حرفها ما را به جایی می رسونه؟!
آهان تعریف و تمجید راج احتمالا شما را به آسمون می رسونه!

s.wawrinka
09-10-2015, 03:23 PM
اقای JFK من مطمعن هستم شما همون 289 سابق هستید چون لحن صحبت هاتون در جهت تخریب هواداران فدرر رو داره از مسعولین انجمن خواستارم هرچه سریع تر اکانت این اقا رو بن کرده ورسیدگی شود تا انقدر رو اعصاب هواداران فدرری راه نرند با تشکررررررر

مسعود 289
09-10-2015, 03:46 PM
اقای JFK من مطمعن هستم شما همون 289 سابق هستید چون لحن صحبت هاتون در جهت تخریب هواداران فدرر رو داره از مسعولین انجمن خواستارم هرچه سریع تر اکانت این اقا رو بن کرده ورسیدگی شود تا انقدر رو اعصاب هواداران فدرری راه نرند با تشکررررررر

:251:طرف سه روزه عضو شده بعد 289 پارسال را میشناسه!!
به این میگن سوتی:254::254: با چه نوابغی طرفیم:251:

تو کی هستی؟ سوئیس اکسپرس!؟
مطمئنم استن نیستی شاید خود راجی!؟:251: استن بزن بپوکونش:254:

s.wawrinka
09-10-2015, 04:15 PM
من هم طرفدار فدرر هستم هم واورینکا ولی شما انقدر بی شعورهستید که توی پست هاتون تجدید نظرنمیکنید احمق نادان خخخخخ

masa
09-10-2015, 04:58 PM
استن بازیش بگیره، هیچکسی نمیتونی متوقفش کنه، نمونه اش رولند امسال که حتی آماده ترین جوکوویچ هم از پسش برنیومد! بهرحال حتی اگر راجر به فینال برسه، قطعاً استن انرژی زیادی ازش میگیره. در اون سو هم من بازی چیلیچ نواک رو 5 سته میبینم! چیکار کنم، خواب دیدم 3-2 به نفع چیلیچ شده!!!
استن-راج هم 4سته شده بود ولی نمیدونم کی برنده شده بود.

BABAK
09-10-2015, 05:20 PM
خبرو بخونید و بعد بریم بمیریم همگی با هم ؟!!
.
.
.

دستگیری اشتباهی تنیسور مطرح جهان در آمریکا

تنیسور مشهور آمریکایی به صورت اشتباهی از سوی پلیس نیوریورک دستگیر شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، جیمز بلیک ستاره تنیس جهان که در تازه‌ترین رده‌بندی در جایگاه هشتم جهان قرار دارد روز گذشته به صورت اشتباهی از سوی پلیس نیویورک به مدت 15 دقیقه دستگیر شد.

نیویورک دیلی در این باره گزارش داد این تنیسور در حالی که منتظر تاکسی بیرون از هتل منهتن ایستاده بود توسط پلیس دستگیر شد. بلیک اعلام کرده وقتی کنار پیاده‌رو ایستاده بود توسط 5 پلیس سفیدپوش دستگیر شده، در حالی که مردم محلی مدعی شده‌اند که وی به دلیل یک رفتار نژادپرستانه دستگیر شده است.

پلیس نیز در این باره اعلام کرد این ورزشکار به اشتباه دستگیر شده است. آنها اعلام کردند اتهامات بیشتر توسط نیروهای داخلی می‌تواند مورد بررسی قرار بگیرد.

بلیک که خود آمریکایی است در این باره گفت: این دستگیری واقعا ترسناک و احمقانه بود.

آمریکا در حال حاضر میزبانی مسابقات آزاد را برعهده دارد.

Mehdiii
09-10-2015, 05:43 PM
.
.
.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، جیمز بلیک ستاره تنیس جهان که در تازه‌ترین رده‌بندی در جایگاه هشتم جهان قرار دارد روز گذشته به صورت اشتباهی از سوی پلیس نیویورک به مدت 15 دقیقه دستگیر شد.

نیویورک دیلی در این باره گزارش داد این تنیسور در حالی که منتظر تاکسی بیرون از هتل منهتن ایستاده بود توسط پلیس دستگیر شد. بلیک اعلام کرده وقتی کنار پیاده‌رو ایستاده بود توسط 5 پلیس سفیدپوش دستگیر شده، در حالی که مردم محلی مدعی شده‌اند که وی به دلیل یک رفتار نژادپرستانه دستگیر شده است.

پلیس نیز در این باره اعلام کرد این ورزشکار به اشتباه دستگیر شده است. آنها اعلام کردند اتهامات بیشتر توسط نیروهای داخلی می‌تواند مورد بررسی قرار بگیرد.

بلیک که خود آمریکایی است در این باره گفت: این دستگیری واقعا ترسناک و احمقانه بود.

اگه کسی زنده مونده اینم بخونه!!!

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، راجر فدرر 34 ساله تنیسور مطرح جهان امروز با پیروزی (6-3، 6-3 و 6-1) در 87 دقیقه مقابل ریچارد گاسکوئت به مرحله نیمه‌نهایی تنیس آزاد آمریکا راه پیدا کرد.

فدرر تا کنون 17 بار مقابل گاسکوئت در گرنداسلم به پیروزی رسیده است.

وی بعد از این پیروزی گفت: از سال‌ها قبل تا کنون تلاش می‌کنم تصویرسازی کنم که در این سن هم می‌توان برای بازی در سطح بالا امیدوار بود.

فدرر ادامه داد: ما قادر به گرفتن توپ در کمترین زمان بودم و فکر می‌کنم با گذشت زمان و بیشتر شدن سنم بهتر از قبل نتیجه می‌گیرم.

وی فردا در نیمه نهایی به مصاف استان واورینکا خواهد رفت.

Mehdiii
09-10-2015, 05:58 PM
خب راجر هم دقیقا همینه بدون تعارف به نظر من با همین سطح بازی کنه می بازه از استن.استن بازیکنی نیست که مثل گسکه یا ردکنه با اسپین یا انفورس بده و یا وقتی میای روی تور همش ی ترفند روت اجاره کنه.راجر باید حواسش حسابی جمع باشه چون استن اصلا با کسی شوخی نداره.به نظر میرسه الکی دارن راجر رو بزرگ میکنن چون مشخصه باید بهتر بازی کنه اگر می خواد حتی استن رو ببره.
نظر شما محترمه ولی تو این چند روز من هر تحلیلی و نظری و کامنتی در مورد راجر تو منابع معتبر خوندم همه میگند که اگه راجر به همین شکل بازی کنه نواک هم حریفش نمیشه در واقع هیشکی نمیخواد راجر سطحشو بالا ببره همین سطحشو اگه بتونه حفظ کنه کافیه.
بهرحال نمیدونم برچه اساسی همچین حرفایی میزنید حرفای شما کاملا مغایر هست در مقایسه با نظرات غالب کارشناسان تنیس تو این چند روز .
این جملتون هم که اصلا قابل هضم نیست البته خیلی هم عجیب و غریبه "
به نظر میرسه الکی دارن راجر رو بزرگ میکنن"

s.wawrinka
09-10-2015, 06:11 PM
سبک بازی استن رو خیلی دوست دارم .استن اندرسون رو که دو رو پیش ماری رو به نفس نفس انداخته بود پودرش کرددددددد ..استن بکهنداش واقعا بی نظیره ...به امید قهرمانی واورینکا

aboos
09-10-2015, 06:21 PM
سلام،

به نظر جوكوويچ يه شانس بزرگ آورد كه تو سينسي به راجر باخت و راجر تو رنكينگ دوم موند. وگرنه نيمه نهايي مي خورد به راجر و از صعود به فينال باز ميموند!!!

مسعود 289
09-10-2015, 08:16 PM
استن بازیش بگیره، هیچکسی نمیتونی متوقفش کنه، نمونه اش رولند امسال که حتی آماده ترین جوکوویچ هم از پسش برنیومد! بهرحال حتی اگر راجر به فینال برسه، قطعاً استن انرژی زیادی ازش میگیره. در اون سو هم من بازی چیلیچ نواک رو 5 سته میبینم! چیکار کنم، خواب دیدم 3-2 به نفع چیلیچ شده!!!
استن-راج هم 4سته شده بود ولی نمیدونم کی برنده شده بود.

نباید تاثیر استراحت و ریکاوری دو روزه استن قبل از فینال رولند را فراموش کنی
نواک بنده خدا یک روز قبل از فینال تو سروکول ماری می زد
نواک بنظر من 3-0 چیلیچ را می بره و توی فینال هم حداکثر یک ست میده

مهران
09-10-2015, 08:28 PM
.
.
.

و بدتر اینکه اخبار ورزشی صدا و سیما هم این خبرو با تمام اشتباهاتش پوشش داد! یعنی هنوز یکی پیدا نشده اون داخل که متوجه این اشتباه فاحش بشه!!
البته اولین باری نیستش که راجع به تنیس از این دست سوتیا میزن!

s.wawrinka
09-10-2015, 08:29 PM
بازاین پیش بینی کرد یعنی خداوکیلی خود نوله بیاد تحلیل های تو رو بخونه با راکت تنیس میزنه پس کلت خخخخهه

s.wawrinka
09-10-2015, 08:32 PM
یعنی این JFK حال به هم زنی ترین هوادار جوکوویج که تو عمرم دیدم اخه بیچاره جوکوویج ببره چی به تو میرسه خخخخ خوش باش

ali mohsenian
09-10-2015, 09:02 PM
با سلام
جناب اقای مهدی ناجی عزیز شما اشاره کردید که نواک پارسال به خاطر گرمای هوا به نیشی باخت ولی اگر بازی رو میدیدید متوجه میشدید که عامل اصلی باخت جوکو وزش شدید باد بودیعنی توپی که قشنگ دو متر با خط کناری فاصله داشت رو باد میورد داخل زمین
و شما اشاره به برگزاری بازی در ساعت 2 کردید و گفتید به علت گرما نواک عین سینسی به راجر میبازه ولی دلیل باخت نواک در سینسی شرجی بودن بالای هوا و اسیب دیدگی آرنج دستش بود اگر قرار بود گرمای هوا ملاک باشه نواک تا حالا یک بار هم قهرمان استرالیا نمیشد
بعدش راجر اثبات کرده توی گرمای نیویورک افت خوبی میکنه و راند3 در برابر کولشرایبر سرویس بد زد و بازی پرخطایی داشت و دو بار هم به صفر بریک شد کسی که توی سینسی یک بار هم بریک نشده بود پس لطفا گرمای نیویورک رو با سینسی مقایسه نکنید
اگر ساعت 2 برگزار بشه چه بهتر همه ما راحت تر میبینیم هم راجر نسبت به نواک افت بیشتری داره باتشکر

RF17
09-10-2015, 10:23 PM
:251:طرف سه روزه عضو شده بعد 289 پارسال را میشناسه!!
به این میگن سوتی:254::254: با چه نوابغی طرفیم:251:

تو کی هستی؟ سوئیس اکسپرس!؟
مطمئنم استن نیستی شاید خود راجی!؟:251: استن بزن بپوکونش:254:
مگه خودت چن وقته عضو شدی که میشناسیش؟؟؟
:251:

s.wawrinka
09-10-2015, 11:03 PM
این دوست عزیز JFK همون 289 سابقه من خیلی تو این تاپیک بودم ولی اهل نظر دادن نبودم برا همبن تازه عضو شدم

omidd
09-11-2015, 02:06 AM
کوارتر هم تموم شد و وارد نیمه نهایی شدیم اوج حساسیت در اخرین گرند سال.

از بازی نواک شروع میکنم نواک کل بازیاشو در تورنمنتا تا اونجا که من دقت کردم خیلی به ابو اتیش نمیزن و بخوبی با مدیریت کردن در اکثر مواقع تونسته با تسلط بر خودش پیروز بشه و تا مراحل پایانی بالا بیاد بازی با لوپز و بازیهای قبلی نواک هم بنظرم بازی متوسطی انجام داد دوستان میگن نواک افت داشته قبول دارم افت کوچیکی داشته اما قطعا در سمی و ادامه بهتر خواهد شد خصوصا در فینال.نواک بهمین راحتی این گرند رو از دست نمیده برای بردن نواک نیاز به بازی در سطح فینال رولند یا سینسی هستش.
چیلیچ هم با قرعه خوبی که خورد تونست برای دومین سال پیاپی تا سمی بیاد وگرنه حذف میشد بازیهای متعدد و رسیدن به سمی شاید باعث بشه ریتمشو بدست بیاره و نواکو اذیت کنه اما بعید میدونم چیلیچ توان شکست نواک رو داشته باشه هر چند تنیس نشون داده خیلی ذهنی ، روحی ، روانی و تا زمان شروع بازی نمیشه رو بازی حساب کرد.
استن برخلاف انتظار اکثریت براحتی اندرسون برد بازی خوبی بود برای استن از بازیای قبلش بهتر بود اما استن اصلی باید در سمی دید نشون داده در سمی و فینال بازیاش اوج عجیبی میگیرن خصوصا اگه فینال بره بنظرم نواک بازی سختری داره مگر استن بزنه جاده خاکی.هروقت بازی رولند امسال یا بازی ملبورن استن میبینم از بازی کم نقص استن لذت میبرم انصافا اگه بازیش بگیره جز راجر خیلی خیلی اماده اونم بخاطر اشنایی زیاد با بازی استن کسی نمیتونه شکست بدش در مجموع اگه تو اوج باشه بازی دست خودش که ببره.
راجر هم بازی خیلی خوبی داشتش من از بازیش کاملا راضیم خصوصا بکهند انتظار برد راحتم داشتم قبلا گفتم بازی با گاسکه خیلی راحتتر و بهتر از بردیچ که خداروشکر راحت و با بازی خوب برد.سرو راجر خداروشکر رو فرم بود که یکی از مهمترین دلایل افزایش اعتماد بنفس راجر همین سرو خوب.
از بازی سمی بگم مشخصا نواک رو من همیشه تحسینش میکنم در بعد فنی و ثبات در بازی بنظرم نواک هرجور شده میاد فینال.
بازی راجر با استن شدیدا سخته پیش بینیش ولی احساس و تجربه و بازیهای قبلی نشون داده شانس راجر بیشتر بهرحال استن نتونسته راجر رو در غیرخاک شکست بده هرچند این امارا رو زیاد قبول ندارم روبردو هم هیچوقت راجرو نبرده بود اومد برد همینجا اما در مجموع باتوجه به اینکه بازی در شب هم برگزار میشه راجر امیدش بیشتر خصوصا اگه بازی بیش از 4 ست طول نکشه حس میکنم راجر 3.0 یا 3.1 نهایتا ببره البته تعصب خدایش دخیل نیست در پیش بینیم امیدوارم اینگونه باشه تا دومین فینال پیاپی گرند با بازی زیبا نواک راجر همراه باشه.
موفق پیروز سلامت باشین در ارامش:583::443:

#سامان#
09-11-2015, 09:54 AM
چرا بازیه سرنا به تعویق افتاد؟!:379:

s.wawrinka
09-11-2015, 12:05 PM
به دلیل باراش باران وسیل بی مسابقه مسابقات نیمه نهایی به روز جمعه شب موکول شد

s.wawrinka
09-11-2015, 12:08 PM
خبر رسیده که دیشب چلیچ خواب دیده دوباره تو یو اس اوپن قهرمان شده خخخ ولی من مطمعن هستم چلیچ برای دفاع از مقامش نوله رو پودز مییکنه میخوره به فدرر فدرر چلیچ رو پودر میکنه هاهاها

behsen
09-11-2015, 12:49 PM
جوکوویچ-فدرر فینال ایده آل این روزهای اکثر تنیس دوستانه که پارسال تو همین یو اس اوپن همه منتظرش بودیم، ولی خیلی عجیب این اتفاق نیفتاد و هر دوی اونا حذف شدن. حالا شرایط دقیقا مثل پارساله، فینال ویمبی، در انتظار فینال یو اس، اما امیدوارم نتیجه برعکس پارسال باشه و دوباره افسوس این فینال رویایی رو نخوریم.

حقیقتش اینه که من از استن اصلا خوشم نمیاد، کلا من خیلی از اینجور جرقه های زودگذر تو ورزش هیچوقت خوشم نیومده، چه تو فوتبال چه تنیس چه هر ورزش دیگه ای. ورزشکار بزرگ کسیه که خودش رو چندین سال تو شرایط عالی نگه داره، برای ورزش دوستان خاطره ساز بشه و چیزی به اون رشته ی ورزشی اضافه کنه. مثل فدرر، مثل یوسین بولت، مثل مایکل شوماخر، مثل مسی و ... من دوست دارم اگه قراره حتی نواک بیاد فینال و ببازه، به فدرر ببازه.

از بازی زیر آفتاب اصلا خوشم نمیاد، چه دیدن فوتبال چه تنیس زیر آفتاب حس خیلی بدی بهم میده، خیلی خوشحالم که نیمه نهایی های امسال عصر و نزدیک غروب برگزار میشه. پارسال مثل اینکه عصر و شب رو از نیویورکی ها گرفته بودن که سر ظهر و ظل آفتاب بازیهای پیش از فینال رو گذاشتن و اونطوری حالمونو گرفتند.

استن با اینکه خوب و مقتدر اومده بالا اما به نظر من تا حالا اصلا محک جدی نخورده، تازه با رسیدن به فدرر عیارش مشخص میشه. جوکو هم هر چقد با فرم خوب اول فصلش فاصله داشته باشه اما محاله چنین فرصتی رو برای رسیدن به فینال و قهرمانی از دست بده. حرفامو خلاصه و فقط بازیا رو پیشبینی میکنم. فدرر و جوکوویچ برنده های امشبن به نظر من.

مسعود 289
09-11-2015, 01:09 PM
دوست عزیز استن در دو سال گذشته فوق العاده بود
دوتا گرند گرفته که برای هر دوش دوبار نواک و یکبار راج و نادال را شکست داده
چیلیچ شاید پارسال جرقه بود اما استن را نمیشه جرقه گفت هر چند فرازو نشیب زیاد داره
به شخصه مایلم برنده بازی سوئیسیها از دل یک بازی پنج ساعته زیبا و فرسایشی بیرون بیاد
برنده مهم نیست نواک برای بردن هر دو انگیزه زیادی خواهد داشت

بازی نواک ساعت 1:30 خواهد بود

ali mohsenian
09-11-2015, 03:06 PM
با سلام
قابل توجه کاربر s.wawrinka این که طرفدارای راجر پارسال همین فکرو میکردند که راجر چیلیچ رو پودر میکنه ولی این خود راجر بود که پودر شد و این نواک بود که موفق ضده بود چیلیچ رو از دو گرند قبلی ویمبی و رولند حذف کرد و امسال هم این کارو در ویمبی انجام داده و اینکهاگر اطلاعات تنیست کمه یا مبتدی هستی بدون که بازیکن محبوب تو هنوز بین چهار تا باقی مونده و بی خود و بی جهت طرفداری راجر رو نکن

s.wawrinka
09-11-2015, 03:57 PM
اون مال سال قبل بود این مال امساله برو سرچ کن ببین فدرر چندمین ثروتمند مرددنیاست همه قبولش دارن ولی نوله چی دوساله اومده رو فرم اگه تونست توی 33سالگی یه مستر هزارامتیازی ببره من دیگه تنیس نگاه نمیکنم هاهاهاها

ali mohsenian
09-11-2015, 04:33 PM
دوست عزیز s.wawrinka لطفا بحث خارج از این تاپیک انجام نده این که فدرر چندمین ثروتمند دنیاست یا تو ٣٣ سالگی چیکار کرده به us open2015 ربطی نداره جاش تو تاپیک دیگه ای باید اونجا بحث کرد
مشخصه یوزرت فیکه حداقل یه خورده درست وانمود کن از همه تنیسورا بحث کردی به غیر از استن

King Rojer Federer
09-11-2015, 05:49 PM

بنازم به این کارشناسی.:787:خدایا این کارشناس رو از این سایت نگیر.:350:اگه روزی خدای ناکرده خدای ناکرده تو توی این سایت نباشی این سایت به قهقرا میره:251::251:.فقط داشته باشید پیش بینی رو..نواک سه بر هیچ خیلی راحت چیلیچ رو می بره.استن هم که راجر رو خوب می شناسه و فدرر رو می بره ولی اگه یک درصد راجر بازی رو ببره بازی پنج سته خواهد شد و به احتمال قوی یک راجر چپر چلاق خسته پیر فرتوت مصدوم با یک نواک پرقدرت نترس بی باک بازی فینال رو برگزار می کنه که احتمال داره که راجر از ترسش جلوی نواک حاضر نشه و نواک جام رو بالای سر ببره.:ps14:خدا خدا خدا خدا بنازم به این دیدگاه حرفه ای این آقا.خدا تو رو از ما نگیره.چون اونوقت کسی نیست که ما رو با جوکهاش بخندونه. :dance4::dance4:

s.wawrinka
09-11-2015, 05:58 PM
یه بار دیگه میگم اگه خود نوله بیاد تحلیل های دوست عزیزمون jfk رو بخونه با راکت تنیس میزنه پس کلش خخخخخ خداوکیلی هرچی تحلیل من از این خوندم به فکر فرو رفتم خخخخخخخخخخخ

Ali.Stan
09-11-2015, 06:30 PM
به امید قهرمانی شماره 18 راجرز عزیر.
اما اگه اگه قراره قهرمان نشه امید وارم واورینکا ببره.
بازی زیبایی خواهد شد ولی امیدوارم 5سته نشه تا فینالیست سوئیسی تو بازی قهرمانی خسته نباشه.

Najmeh5576
09-11-2015, 10:42 PM
چه بازییه بین سرنا و وینچی
وینچی باهوش بازی میکنه
و سرنا پر اشتباه

Behr@d
09-11-2015, 10:54 PM
:655: Forza FLAVIA :655:

http://www.usopen.org/images/pics/large/b_20150911_NED22523.jpg

بالاخره به اون چیزی در که استحقاقش رو داشت داره میرسه ، امیدوارم در فینال هم مثل امروز پرقدرت و قاطع حاضره شه و بالاخره اولین تروفی گرنداسلمش رو ببره ... :866:

Behr@d
09-11-2015, 10:59 PM
BYE BYE SERENA

http://www.usopen.org/images/pics/misc/f_20150911_PS4_8724.jpg

s.wawrinka
09-11-2015, 11:14 PM
واقعا از دیدن بازی وینچی لذت بردم با 32 سال سن چه بازی زیبایی جلوی سرنایی که فقط زور داره انجام داد...فقط یه ایرادی داره وینچی خیلی زیاد slice میزنه ولی در کل بازیش بی نظیر. بود. به امید اولین گرند اسلم وینچی..تو شایسته قهرمانی هستی بانو......
و

FANTASTIC
09-12-2015, 12:24 AM
اه اه اه اه یه فینال تمام ایتالیایی
چقدر بد
چقدر حال بهم زن
چقدر تهوع آور:3t1:

darksider
09-12-2015, 01:43 AM
چیلیچ از تنیسورای اماتور هم داره بدتر بازی میکنه واقعا انوشا شاهقلی از الان چیلیچ بهتر بازی میکنه

novak djokovich
09-12-2015, 02:43 AM
جوکو امسال بجز مسابقات دوحه تو هر تورنمنتی شرکت کرده یا رسیده فینال یا قهرمان شده .. این عالیه

behsen
09-12-2015, 02:53 AM
جوکو خیلی ترسناک رفت فینال. الان بیشتر از خوشحالی واسه فینالیست شدن جوکو افسوس سال گذشته رو میخورم. نواک تو نیمه به کسی باخت که خودش تو فینال به این چیلیچ باخت، یکم نه، خیلی باید حسرت خورد. واقعا مگه میشه در حضور جوکوویچ و فدرر، چیلیچ و نیشیکوری فینالیست گرنداسلم بشن؟!:242:

darksider
09-12-2015, 03:01 AM
نیشیکوری و چیلیچ پارسال هر جفتشون جرقه ای بیش نبودن که خیلی زود هم خاموش شدن
چیلیچ که امشب کاملا دست و پا بسته بود و از تنیسورای اماتور هم بدتر بود هرکس دیگه ای جای اون بود اقلا میتونست کمی اذیت کنه نواک رو اما چیلیچ امشب فقط اومده بود بازی کنه و بره
تنها پیشرفتش این بود که از بیگل رسید به 2 گیم در ست سوم

مسعود 289
09-12-2015, 03:02 AM
چیلیچ بنظر مصدوم بود فکر کنم نواک تو مصاحبه بعد از بازی اشاره کرد
به هرحال این نتیجه 3-0 و بیگل ست اول در حافظه تاریخ حفظ میشه نه چیز دیگه
پودر کردن قهرمان پارسال برای رسیدن به فینالی که چهارمین فینال متوالی گرند امسال برای نواکه
و ششمین فینال گرند اسلم از هشت گرند دوسال اخیر
فکرش را بکنید با عملکرد پارسالش بهترین ورزشکار دنیا شد امسال دیگه چه عنوانی میخوان بهش بدن!؟
با این امتیازاتی که نواک داره میگیره احتمالا رکورد امتیازات فصل را هم می زنه
پیش به سوی دهمین گرند و دومین یو اس

مسعود 289
09-12-2015, 03:08 AM
جوکو خیلی ترسناک رفت فینال. الان بیشتر از خوشحالی واسه فینالیست شدن جوکو افسوس سال گذشته رو میخورم. نواک تو نیمه به کسی باخت که خودش تو فینال به این چیلیچ باخت، یکم نه، خیلی باید حسرت خورد. واقعا مگه میشه در حضور جوکوویچ و فدرر، چیلیچ و نیشیکوری فینالیست گرنداسلم بشن؟!:242:
چه جرقه چه هرچی
چیلیچ و نیشی پارسال عالی بودن
بازی نیشی با نواک تو سمی واقعا نیشی شایسته برد بود عالی بود
چیلیچ هم در همچین شبی و در همین مرحله راج را قدرتمندانه 3-0 له کرد
در واقع چیلیچ از کوارتر تا فینال یک ست هم نداد و قهرمان شد
اما قبول دارم فینال مزخرفی بود

چیلیچ با امتیازاتی که از دست داد فکر کنم به رنک 12-14 سقوط کرد و امسال دیگه رنگ بارکلیز را نخواهد دید

lordmani
09-12-2015, 04:56 AM
برد اسطوره (گذشته حال و آینده) تکرار نشدنی تنیس رو تبریک میگم به همه راجریون .
چی کار کرد واقعا امشب این راجر. امیدوارم با این بازیش تودهنی محکمی به دهان یاوه گویان زده باشه.
هرچند بعضی ها روی سنگ پای قزوین رو هم کم کردن واقعا.

مهران
09-12-2015, 05:46 AM
مرسی راجر…
با فکر و بی نقص بود، البته ست اول کمی اشتباه داشت
ولی برای بردن استن در چنین سطوحی باید تایمو ازش بگیری، یعنی در سریع ترین زمان ممکن به توپ ضربه بزنی
بردن استن، بهترین شوت میکر تور، نیازمند اینه که تایمو ازش بگیری وگرنه با چالش بزرگی روبرو میشه حریف
یکی از اشتباهات استن در این مسابقه این بود که روی خیلی از سرویسای دوم راجر میرفت چند متر پشت خط تا بلکه زمان مناسب برای ضربه زدن داشته باشه که راجرم به بهترین شکل ممکن استفاده کرد. آخه مگه رولند گاروسه که میری اونجا؟!
راجع به بازیه نواک و چیلیچم چیزی نگیم بهتره! در خوب بودن نواک شکی نیست ولی چیلیچم زمین تنیسو با… اشتباه گرفته بود!
در آخر امیدوارم راجر برای فینال همین فرمشو حفظ کنه و دوباره مثل ویمبی وا نده…
بارونم یاری کنه و ساعت بازی بیفته برای بعد از ظهر عالی میشه!