PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون اولین گرنداسلم سال، استرالیا 2015

صفحه ها : [1] 2

Just Nole
01-17-2015, 11:55 AM
با سلام
قرعه کشی اولین گرنداسلم سال، استرالیا 2015
انجام شد که نوید بازیهای بسیار زیبا و فشرده ای را میده
لینک pdf جدول کامل مردان و زنان را قرار میدم تا انشالله بحث خوب و مفیدی را در رابطه با این مسابقات شروع کنیم
و ارزیابی از رویارویی حریفان احتمالی تنیسورهای مورد علاقه مون داشته باشیم

http://www.ausopen.com/en_AU/scores/draws/pdf.html#
http://www.ausopen.com/en_AU/scores/draws/pdf.html#

Just Nole
01-17-2015, 12:18 PM
به عنوان شروع
اگر برای دید راحت تر مردان را در 4 گروه از بازیکنان سرشناس تر تصور کنیم که سرگروهها به نیمه نهایی می رسند
در گروه یک:نواک-ورداسکو-ایزنر-مونفیس-رائونیک و دلپوترو
در گروه دو:نیشی-سیمون-فرر-واورینکا
در گروه سه:نادال-بردیک-گولبیس-گاسکه
و در گروه چهار:فدرر-اندی-دیمیتروف-کارلویچ-روبردو
قرار دارند
برنده گروه 1و2 از طرفی و 3و4 از طرف دیگه به فینال می رن

davidbeckham
01-17-2015, 01:14 PM
http://www.shiaupload.ir/images/36502765211334029920.jpg
http://www.shiaupload.ir/images/10006017263617073974.jpg

ARY143
01-17-2015, 02:27 PM
سلام به دوستان و همراهان همیشگی

ممنون از افتتاح "بحث و تبادل نظر پیرامون اولین گرند اسلم " :388::388:

باور کنید هم دلمون واسه دوستان تنگ شده بود و هم مسابقات تنیس

خدا را شکر تمامی تنیسورها هم حضور دارند و مشکل آسیب دیدگی مشاهده نمیشه ، نادال و دلپو هم که حضور دارند و تمامی اهالی تنیس از حضورشان استقبال می کنند .

امیدوارم همگی دوستان شاد و خوش خرم باشند و در کنار هم از تماشای مسابقات لذت برده ، شاهد مباحث کارشناسی و صد البته کل ،کل کردن دوستان هم باشیم :396::866::655:

Just Nole
01-17-2015, 05:39 PM
اگر به همان ترتیب جدول زنان را در 4 گروه ببینیم
1:سرنا-یانکوویچ-موگوروزا-کورنه-وزنیاکی
2:کویتوا-استوسور-ونوس-رادوانسکا
3:هالپ- ایوانویچ-ارانی-لیسیکی
4:شاراپووا-بوچارد-کربر-سافاروا

بازیها خیلی جذابه وبه نظر میاد اصلی ترین مانع ماریا برای فینال بوچارد و بعد هالپ باشه
اما در آن سو خیلی فشرده تر نزدیکتر و غیر قابل پیش بینی تره

mspayam
01-17-2015, 07:20 PM
امسال کابوس نواک توی گرند اسلم استرالیا، یعنی استن واورینکا افتاده همون سمت و اگه امسال هم شاهد عملکرد این دو سال اخیر واورینکا باشیم، به احتمال زیاد باز هم دست نواک رو از رسیدن به جام کوتاه کنه. نیشیکوری هم که همون سمته و خلاصه هر کس نواک رو پارسال توی گرند اسلم ها توی هارد کورت زده ممکنه توی نیمه نهایی به پستش بخوره.

Nadal.N1
01-17-2015, 07:34 PM
فینال سال قبل،اون حس خیلی بد،حس ناراحتی که از ته دلت بود و منتقل میشد به طرفدارات،می شد فهمید که با مصدومیت نابهنگام نمیتونی ببری اما تمام سعیتو کردی،نمیتونستی کاری کنی ولی ادامه دادی تا پایان به خاطر ما!

آماده بودیم برای گرندی دیگر و نزدیک شدن به فدرر اما ....
دست تقدیر نذاشت با اینکه استن هم شایسته بود اما اگه مصدوم نمیشدی قطعا بازی رو برده بودی!!!
اشکالی نداره....

یکسال گذشت و باز گرند اسلم استرالیا
امید دارم بهت رافای سخت کوش
امید داریم بهت برای گرندی دیگر از جنس استرالیا 2015

Dariush.roger
01-17-2015, 07:58 PM
سلام بازيها از كي شروع ميشه

mspayam
01-17-2015, 08:40 PM
از دوشنبه صبح ساعت 3:30 شب به وقت ایران

برنامه ی بازی ها (http://www.ausopen.com/en_AU/scores/schedule/index.html)

Just Nole
01-17-2015, 08:45 PM
امسال کابوس نواک توی گرند اسلم استرالیا، یعنی استن واورینکا افتاده همون سمت و اگه امسال هم شاهد عملکرد این دو سال اخیر واورینکا باشیم، به احتمال زیاد باز هم دست نواک رو از رسیدن به جام کوتاه کنه. نیشیکوری هم که همون سمته و خلاصه هر کس نواک رو پارسال توی گرند اسلم ها توی هارد کورت زده ممکنه توی نیمه نهایی به پستش بخوره.

استن بعد از گرند پارسال افت بدی داشته همین 2 ماه قبل هم نواک بیگلش کرد یا بهتره بگیم لهش کرد
اما نادال سمت فدرره همه می دونن نادال حتی نیمه آماده اش کابوس و گربه سیاه راجره

mspayam
01-17-2015, 11:35 PM
استن بعد از گرند پارسال افت بدی داشته همین 2 ماه قبل هم نواک بیگلش کرد یا بهتره بگیم لهش کرد

از اونجایی که شما همه اش بحث رو به حاشیه می بری، من ترجیح می دم باشما بحث نکنم. یه نمونه اش همینجا. اینجا پست من کامل درباره ی نواک بود. چه ربطی به فدرر و نادال داشت که زودی میای حرف اینا رو مطرح می کنی؟ عملاً تو غیر از نفرت و بدگویی از فدرر حرف دیگه ای واسه ی گفتن داری؟ فکر کنم یکی در مورد سفر به کره ی ماه هم بیاد پست بذاره تو میای می گی فدرر فلان و بهمان. :254::254::254::254::254::254:

اون بازی های غیر گرنداسلمی هم به گفته ی سروش اهمیت ندارن و بازیکنا توی گرند اسلمه که خودشون رو نشون می دن. اگه توی اوپن استرالیا تونست بزنه لهش کنه، اون موقع بیا جواب بده.

Sorou$h
01-18-2015, 12:17 AM
از اونجایی که شما همه اش بحث رو به حاشیه می بری، من ترجیح می دم باشما بحث نکنم. یه نمونه اش همینجا. اینجا پست من کامل درباره ی نواک بود. چه ربطی به فدرر و نادال داشت که زودی میای حرف اینا رو مطرح می کنی؟ عملاً تو غیر از نفرت و بدگویی از فدرر حرف دیگه ای واسه ی گفتن داری؟ فکر کنم یکی در مورد سفر به کره ی ماه هم بیاد پست بذاره تو میای می گی فدرر فلان و بهمان. :254::254::254::254::254::254:

اون بازی های غیر گرنداسلمی هم به گفته ی سروش اهمیت ندارن و بازیکنا توی گرند اسلمه که خودشون رو نشون می دن. اگه توی اوپن استرالیا تونست بزنه لهش کنه، اون موقع بیا جواب بده.

آره بابا. نواک 2013 هم با اشتباه خود استن بازی رو برد. اگه نیشیکوری استن رو بزنه عالیه. در غیر اینصورت اگه نیمه نهایی اینور بین نواک و استن باشه هیچی معلوم نیست.

Just Nole
01-18-2015, 12:56 AM

اولا که من نمیشناسمت بحثی باهات نداشته و ندارم
دوما گفتی نواک در مقابل استن یا نیشی به مشگل میخوره در حقیقت آرزوی قلبی محالت را گفتی من هم همانطور جواب دادم حرفم هم درسته و قابل دفاع تر از ادعای شما
ضمنا اعتبار تورنمنت آخر فصل بارکلیز لندن خیلی کمتر از گرند نبوده و نیست تو چنای هند که لهش نکرد!
تو همون تورنمنتی بیگلش کرد که 4 روز بعدش استن اومد اونجوری یقه راجر را گرفت
پ.ن:شانس قهرمانی نواک از همه رقباش بیشتره

Ahoura
01-18-2015, 01:00 AM
بابا حداقل بزارید گرند اسلم شروع شه بعد بیوفتید به جون هم :242:

Just Nole
01-18-2015, 01:19 AM
آره بابا. نواک 2013 هم با اشتباه خود استن بازی رو برد. اگه نیشیکوری استن رو بزنه عالیه. در غیر اینصورت اگه نیمه نهایی اینور بین نواک و استن باشه هیچی معلوم نیست.

نیشی خطرناک تر از استنه
البته باید حداقل هفته اول برگزار بشه میزان آمادگی بازیکنا و ریزشهای مهم مشخص بشه
راحت تر میشه گمانه زنی کرد
دوتا بازی که دوست دارم تو هفته اول ببینم بازی نواک با دلپوترو و فدرر با کارلویچ

Just Nole
01-18-2015, 01:22 AM
بابا حداقل بزارید گرند اسلم شروع شه بعد بیوفتید به جون هم :242:

دوست عزیز موندم چی بگم! یکعده فقط دوست دارن تعریف و تمجید و مجیز فدرر را ببینن و بشنون

The Rock
01-18-2015, 11:30 AM
حضور دوقلو ها در تمرین راجر

http://www.tennis-image.com/images/38812589862139166363.jpg

http://www.tennis-image.com/images/63823497580675499641.jpg

http://www.tennis-image.com/images/07787562986389616408.jpg

Behr@d
01-18-2015, 11:46 AM
اولیــــــن و شاید یکی از سخت ترین چالــــش های رافـــــا

http://www.ausopen.com/images/pics/misc/f_NadalvYouzhny.jpg

MRF
01-18-2015, 12:18 PM

سروش جان
اگه خوب یادت باشه
اون بازی را نوله بلطف اشتباه خط نگه دار و کمک داور و منصرف کردن استن از چلنج برد
وگرنه 2013 را هم حذف شده بود مثل 2014
اما امسال باید منتظر بود و دید چه نتایجی رقم میخوره و میزان امادگی بازیکنها در چه سطحی هست
بامید بازیهای خوب و بازیکنان سرحال و اماده

MRF
01-18-2015, 12:23 PM
اولیــــــن و شاید یکی از سخت ترین چالــــش های رافـــــا

http://www.ausopen.com/images/pics/misc/f_NadalvYouzhny.jpg

دوست عزیز
اتفاقا این یکی از راحتترین بازیهای رافا هست
نادال در بدترین شرایطش هم به این بازیکن نمیبازه
لطفا از الان رافا رو یک بازیکن ضعیف جلوه ندید که وقتی برد بنظر کار بعیدی رو انجام داده
بهر حال نادال تو گرند اسلم به این راحتی ها نمیبازه

Behr@d
01-18-2015, 02:29 PM
دوست عزیز
اتفاقا این یکی از راحتترین بازیهای رافا هست
نادال در بدترین شرایطش هم به این بازیکن نمیبازه
لطفا از الان رافا رو یک بازیکن ضعیف جلوه ندید که وقتی برد بنظر کار بعیدی رو انجام داده
بهر حال نادال تو گرند اسلم به این راحتی ها نمیبازه

کسی قصد ضعیف جلوه دادن نادال رو نداره ، رافا بعد از چندماه برگشته و هنوز 5 6 تا بازی درست و حسابی هم انجام نداده بعد عملش و خودم به شخصه خیلی امیدی به درخشش رافا در استرالیا ندارم ولی خوب رافا خیلی موقع ها هوادارانش رو سورپرایز کرده و امیدوارم این بار هم از اون دفعات باشه ...

Mahdi Naji
01-18-2015, 09:21 PM
دوستان متاسفانه دلپترو از این اسلم انصراف داده.....
این خبر خیلی ناراحت کننده بود برای من چون واقعا می خواستم که دلپو برگرده ولی طبق گفته های خودش انگار هنوز آمادگی بازی در گرند اسلم رو نداره..
در ضمن چیلچ هم انصراف داد

Shahghale
01-18-2015, 11:29 PM
دوستان متاسفانه دلپترو از این اسلم انصراف داده.....
این خبر خیلی ناراحت کننده بود برای من چون واقعا می خواستم که دلپو برگرده ولی طبق گفته های خودش انگار هنوز آمادگی بازی در گرند اسلم رو نداره..
در ضمن چیلچ هم انصراف داد

با انصراف این بزرگان شرایط جدول چطور میشه دوست عزیز؟

Ahoura
01-19-2015, 12:17 AM
با انصراف این بزرگان شرایط جدول چطور میشه دوست عزیز؟

Cilic که خیلی وقته انصراف داده اصلا توی سید بندی و دراو هم اسمش نبود .

Hiroki Moriya (http://www.ausopen.com/en_AU/players/overview/atpmi01.html) ژاپنی هم جایگزین دلپوترو میشه .

Meysam94
01-19-2015, 06:40 PM
روزنامه ایران ورزشی دوشنبه 29 دی 1393

http://www.tennis-image.com/images/14968817099209419352.jpg

http://www.tennis-image.com/images/69950691743763541997.jpg

http://www.tennis-image.com/images/19765261877679151852.jpg

mspayam
01-19-2015, 07:22 PM
امروز بیش از هر چیز روز درخشش استرالیایی ها بود. کوکیناکیس که در یه بازی نفس گیر تونست از پس گولبیس بربیاد. کریوس هم که دلبونیس رو شکست داد و حتی تامیچ بی خاصیت هم تونست بازی راند اولش رو برنده بشه. اون طرفدارای زردپوش استرالیایی که بهشون The Fanatics می گن امروز روز خیلی خوبی رو پشت سر گذاشتن و باید دید در ادامه ی بازی ها چه اتفاقاتی می افته. هر سه بازیکن استرالیایی ایس های خوبی می زنن ولی در این بین به نظر میاد که کوکیناکیس به خاطر تسلطی که بر اعصابش داره، آینده ی بهتری داشته باشه. حتی در پوینت هایی هم در گیم های انتهایی بازی امروز از گولبیس عقب بود، با همون شدت و قدرت عادیش بازی می کرد و استحقاق پیروزی رو واقعاً داشت.

فدرر هم که همچنان با همون راحتی و روونی همیشگیش داره بازی می کنه. امروز چیزی که نظر گزارشگرهای یورواسپرت رو هم جذب کرده بود این بود که چقدر زیاد روی تور میاد و چقدر بهتر از سابق روی تور بازی می کنه. به نظر میاد این سلاح جدید فدرر باشه که در سال جدید می خواد ازش استفاده کنه. خوشبختانه بکهندهای کراس کورت و دان دلاین با قدرت و شدت همیشگی شلیک می شدن و اگر به همین صورت ادامه بده مطمئناً تا رسیدن به نیمه نهایی مشکل خاصی نخواهد داشت.

نادال هم که در بازی اولش بهتر از چیزی ظاهر شد که ازش انتظار می رفت، توی چند پوینت حساس هم برنده ی رالی شد که برای بالابردن سطح اعتماد به نفسش خیلی مفیده. در سایر بازی ها به احتمال زیاد بهتر و بهتر هم بشه.

و آخر از همه اینکه شاراپووا گفته امسال می خواد تهاجمی تر بازی کنه، در حالیکه سطح فعلی بازیش هم به خودی خودش ultra aggressive، حالا باید دید چی می شه. یا اینکه مثل گولبیس می شه و ارورهاش بیشتر از وینرهاش می شن یا اینکه به سطح بالاتری می ره و بالاخره بازیش رو به سطح سرنا می رسه. البته ممکنه هیچ اتفاقی هم پیش نیاد و این رو گفته که حریفاش رو بترسونه. در هر حال سطح امروز بازی ها در حد خیلی خوبی بود و باید توقع تورنمنتی جذاب و دیدنی رو در این دو هفته داشت.

King Rojer Federer
01-19-2015, 09:46 PM
ای خدای مهربون خیلی خیلی خیلی دوستت دارم به خاطر چیزهای خوبی که آفریدی و همه چیز را هم بدون منت آفریدی.خدایا ازت متشکرم که راجر عزیز را برای ما طرفداران و عاشقانش آفریدی تا با این اسطوره زندگی کنیم.من که خیلی دلم برای راجر و به خصوص بازیهای زیباش تنگ شده بود و خیلی خیلی ممنون خدا هستم که سال 2015 رو امروز با چهره راجر نازنین در گرنداسلم استرالیا از تلویزیون آغاز کردم.(البته در بازی اول بازیش بد نبود مقابل حریف تایوانی.)خدا جون باز هم نوکرتم که راجر عزیز رو آفریدی تا ما عاشقانش رو امسال هم سیراب کنی.:583::583:

LotfiHN
01-19-2015, 11:04 PM
باسلام
مي خواستم بپرسم براي ما كه صبح زود تا عصر سركارهستيم آيا اين شبكه هاي پخش زنده اين مسابقات برنامه اي دارند كه حداقل بازي هاي مهم رو عصر ها تكرارش رو بگذارند تا بازيها رو بتونيم ببينيم ؟
با سپاس

Just Nole
01-19-2015, 11:21 PM
تلفات مهم امروز زنان: کربر لیسیکی و ایوانویچ
کربر و ایوانویچ سمت ماشا بودند

Ahoura
01-20-2015, 12:17 AM
باسلام
مي خواستم بپرسم براي ما كه صبح زود تا عصر سركارهستيم آيا اين شبكه هاي پخش زنده اين مسابقات برنامه اي دارند كه حداقل بازي هاي مهم رو عصر ها تكرارش رو بگذارند تا بازيها رو بتونيم ببينيم ؟
با سپاس

در یورو اسپرت پس از پایان هر روز از مسابقات Mats Wilander و اون خانومه barbara schett یه برنامه دارن که اون روز رو کامل تحلیل میکنن و هایلایت بازی های مهم رو هم پخش میکنن . اگرم اونم نتونستید ببینید ، ساعت 12:30 شب به وقت ما دوباره تکرارش پخش میشه .
البته اینم اضافه کنم یورو اسپورت بین عصر تا شب هم معمولا بازی ها به صورت خلاصه نشون میده .

http://www.tennis-image.com/images/84785400874148406941.jpg (http://www.tennis-image.com/images/84785400874148406941.jpg)

King Rojer Federer
01-20-2015, 01:32 PM
دوستان عزیز هوادار فدرر-راجر عزیز با برد برابر حریف تایوانی دو رکورد ثبت کرد1-رکورد 1001مین برد دوران حرفه ای در تنیس و دوم 280مین برد در مسابقات گرنداسلم.به نظر شما عزیزان ایوالله نداره؟ماشالله همینطور اسطورمون داره همه رکوردها رو درو می کنه.به امید روزهای شیرین تر برای این پادشاه:655:

king of spin
01-20-2015, 06:51 PM
با این که احتمالش خیلی کمه ولی امیدوارم فینال سال قبل تکرار شه تا ببینم در شرایط برابر واورینکا نهایتا چند گیم از رافا میگیره!!!

Just Nole
01-20-2015, 08:58 PM
با این که احتمالش خیلی کمه ولی امیدوارم فینال سال قبل تکرار شه تا ببینم در شرایط برابر واورینکا نهایتا چند گیم از رافا میگیره!!!

نظر من به فینال نو دال بیشتر نزدیکه:434:

Mehdiii
01-20-2015, 10:42 PM
فدرر هم که همچنان با همون راحتی و روونی همیشگیش داره بازی می کنه. امروز چیزی که نظر گزارشگرهای یورواسپرت رو هم جذب کرده بود این بود که چقدر زیاد روی تور میاد و چقدر بهتر از سابق روی تور بازی می کنه. به نظر میاد این سلاح جدید فدرر باشه که در سال جدید می خواد ازش استفاده کنه. خوشبختانه بکهندهای کراس کورت و دان دلاین با قدرت و شدت همیشگی شلیک می شدن و اگر به همین صورت ادامه بده مطمئناً تا رسیدن به نیمه نهایی مشکل خاصی نخواهد داشت.

ضمن تشکر از مهدی عزیز بابت پست خوبشون ...
فدرر تنیسوریه که ذاتاً بازی لب تورو بلده چون از دوره سرو اند والیر ها میاد با این طرز فکر و سبک رشد کرده و همه قهرمانان دوره کودکیش مثل بکر و ادبرگ و سمپراس جزو بهترین های این سبک در تاریخ هستند . ولی به دلایل مختلف که سبک سرو اند والی به مرور زمان به حاشیه رفت فدرر نیز مجبور شد تسلیم این روند بشه گرچه هیچ وقت چه در دوران اوجش و چه بعد از اون این سبک بازیو بطور کامل کنار نگذاشت و همیشه به عنوان یک راهکار در مواقع پیچیده ازش استفاده کرد . ولی بعد از سال 2013 دوباره یک تصمیم بزرگ گرفت تصمیم به بازگشت به سبک آشنای قدیمی .
البته معلوم نشد فدرر این تصمیمو قبل از شروع همکاری با ادبرگ گرفته بود و یا اینکه پیشنهاد ادبرگ بود . در بعضی از مصاحبه ها فدرر گفت که خودش این تصمیمو گرفته و چون ادبرگ بهترین شخص برای کمک گرفتن در این زمینه بود پیشنهاد همکاری به ادبرگ داد . و در بعضی از مصاحبه ها گفت که ادبرگ خیلی واضح و صریح بهش گفته که دیگه توان بازی کردن از رو بیس لاین با بازیکنانی جوانتر مثل نواک رو نداره و باید همچین تغییریو در بازیش بده. به هرحال این توان بالقوه تو بازی فدرر وجود داشت و فقط دوباره به گزینه اصلی بازیش تبدیل شد .
البته باید اشاره کرد روش بازی که فدرر چند ماهی هست ارائه میدهد فراتر از سرو اند والی است . فدرر چه در زمان سرویس گیم و چه ریترن گیم تا جایی که در توانش هست اگرسیو بازی میکنه در اولین فرصت به تور نزدیک میشه و اگه نتونه به تور نزدیک بشه از روی بیس لاین بسیار اگرسیو بازی میکنه مخصوصاً رو بال فرهند . ترجیح اول فدرر نزدیک شدن به توره حتی اگر احتمال موفق شدنش کمتر از 50 درصد باشه (به نظر من) ، بخاطر همین ریسک بالا هم پسینگ شات های بسیاری میخوره . دلیل دیگری که فدرر اینقدر بی محابا و با ریسک خیلی بالا به تور نزدیک میشه (به جز کوتاه کردن پوینت) اجازه ندادن به ریتم گرفتن بازی حریف هست . تو فینال شانگهای سیمون خیلی خوب به این مسئله اشاره کرد . سیمون بعد از اون بازی گفته بود که مجبور بوده بخاطر ترس از نزدیک شدن فدرر به تور ضرباتشو با ریسک بالا و با فاصله اندک از روی تور بزنه چون همیشه نگران حمله فدرر به تور بوده(نقل به مضمون) . در واقع گرچه فدرر بخاطر این مسئله امتیازهای زیادی لبه تور از دست میده ولی در عوض همیشه حریفش نگران حمله فدرر به تور میمونه و باعث بالا رفتن ارورهاش میشه . البته به نظر من دلیل دیگر پسینگ شات خوردن های غیر معمول فدرر تو بعضی از بازیها مثل فینال ویمبی ، افت کیفیت اسلایس های فدرر هست دلیل اصلیش هم تغییر راکته . فدرر با راکت جدید و بزرگتر تونست پاور زیادی به ضرباتش اضافه کنه ولی به همون مقدار ظرافت ضرباتش کمتر شد . بکهند اسلایس همیشه جزو بهترین ضربات فدرر بوده ولی بعد از تغییر راکت بطور واضحی کیفیتش افت کرد . من همیشه نگران نت اپروچ هایی هستم که با بکهند اسلایس شروع میشه برخلاف نت اپرووچ هایی که با فرهند شروع میشه .
باید اضافه کنم که برای بازی لبه تور و سرو اندوالی نیاز به movement و هوش فوق العاده ای هست با اینکه ظاهراً فدرر با این سبک بازی و کوتاه کردن پوینت ها انرژی کمتری تلف میکنه ولی در واقع از نظر ذهنی این سبک بازی بسیار خسته کننده است . حتی تو یکی از مصاحبه هاش فدرر به این مسئله اشاره کرد که movement خاصی که برای این سبک بازی نیاز هست چقدر خسته کننده است . البته مطمئناً ادبرگ توصیه های بسیار ارزشمندی در این مقوله به فدرر داده است ، ادبرگ به گفته خیلی ها بهترین بکهند والی تاریخو داشته .

davidbeckham
01-21-2015, 02:03 PM
نادال داره میشه هیوئیت 2
یهتره کلا خداحافظی کنه یا تونی خیارو عوض کنه

همیشه جلوی بیگ سرو ها مشکل داشته
سرویس زدن خودش هم حتی متوسط نیست افتضاحه همه اینا بخاطر نداشتن مربی خوبه

MRF
01-21-2015, 02:25 PM
معلوم نیست نادال میخواد ببازه بازی تموم بشه یا این یک استراژی هست مثل فینال پارسال که ریتم بازی حریف را بهم بزنه
بعضی وقتها فکر میکنی الان وسط زمین غش میکنه بعد یکدفعه یک ضزبات عجیب غریب میزنه
ببینیم ست 5 چی میشه

Just Nole
01-21-2015, 03:26 PM
این آمریکایی حسابی نادال را اذیت کرد
البته من فقط ست پنجم را دیدم ولی جالبه فقط ست سومش 81 دقیقه شد

davidbeckham
01-21-2015, 03:37 PM
http://www.shiaupload.ir/images/95949774347505500791.jpg

Rafa
01-21-2015, 03:59 PM
کلا ی بازیکن هارد هیتر و فلت زن، رافا رو ب راحتی ب چالش میکشه، حالا میخواد رتبه ی یک باشه
یا رتبه 112
خیلی خوب بازی کرد اسمیزک، تو بیشتر اوقات ب بازی مسلط بود و اعتماد ب نفس بالایی داشت
با روندی که بازی داشت ب برگشت رافا هیچ امیدی نداشتم، کمااینکه از ست سوم آثار عجیب خستگی بر چهره ی رافا رو میشد دید، بسیار ناامید کننده بود این بازی
هیچگاه در طول بازی ریتم خودشو پیدا نکرد
خودش که میگه ب خاطر رطوبت خسته شدم
ب هر حال اگه مشکل این بوده، امیدوارم بازی بعدیش تو روز انجام بشه

Behr@d
01-21-2015, 04:18 PM
میتونم بگم راحت 2 کیلو وزن کم کردم سر بازی امروز رافــــا ...
اینکه می دیدم چجوری خسته شده و داره زجر میکشه داشت عذابم می داد ...
حریف رافا هم که مثل همه ی حریفاش با انگیزه و قدرتمند ظاهر شد و خوب داشت بازی رو اداره می کرد ...
دیگه هیچ امیدی به بازگشت نداشتم ، اما رافا باز هم من رو شگفت زده کرد ...
انرژی که از این برد گرفتم ، خیلی برام شیرین بود و ریکشن رافا هم بعد برد یک دنیا حرف داشت ...
این خستگی و عدم آمادگی هم فقط ناشی از نداشتن بازی های کافی هستش ...
چون کاملا مشهوده که رافا بازی رو خوب شروع میکنه ولی با گذشت زمان بازی از نظر بدنی کم میاره ...
مطمئنم که در ادامه بهتر میشه و میتونه دوباره به اوجش برگرده ، شک ندارم ...
به قول متس ویلندر " Rafa Just need Matches " ....
و در آخر باید در مورد حریف امروزش بگم که واقعا یک تنیسور دوست داشتنی و سخت کوش بود ...
اومد و بازی خودش رو به بهترین نحو ارائه داد و برای برد دست به هیچ کار کثیفی نزد ...
و شاهکارش رو هم میتونیم در گیم آخر ببینیم ...
دقیقا همون وقتی که رافا تاس رو انداخت بالا تا سرو بزنه ولی یک نفر داد زد و رافا سرو رو از دست داد ...
ولی اسمیچک گفت که رافا دوباره سرو یک بزنه ، اونم تو همچین پوینت با ارزشی ... واقعا یک برنده ی واقعی بود ... :441:

http://picxure.com/images/84877014260358289370.jpg

Roger Federer#1
01-21-2015, 04:35 PM
رافا همون روندی رو داشا که بعد رولند سال قبل در بیش گرفت,با این بازی به سختی میتونه تا کوارتر بیاد واقعا چی شد رافا نمیدونم دقیقا مثل ابوظبی و قطر بود بازیش باید خودشو درست کنه,فورهندای رافا خیلی کند و با ارتفاست اگه حریف کمی بادقت بود به راحتی بازی رو برده بود کاری که ماری تو ابوظبی انجام داد با نادال و این یه زنگه خطر میتونه باشه یه تنیسور که ریتم و تجربه کافی داشته باشه با این روش به راحتی رافارو شکست میده.
بازی بعدی حریفش یه رالی باز هستش که بیشتر دنبال ارور حریفه باید خیلی با دقت بازی کنه

davidbeckham
01-21-2015, 05:10 PM
http://www.shiaupload.ir/images/00247127169310949894.jpg

zhako
01-21-2015, 05:51 PM
رافا کارش تمومه به نظرمن خیلی نا آماده س.حذف بشه بهتره.عشق است راجرفدرر اسطوره تکرارنشدنی دنیای تنیس

Just Nole
01-21-2015, 05:59 PM
خوب فدرر هم امروز لغزش کوچکی داشت و ست اول را 6-3 داد
اما اگر احتمالاتی صورت بگیره دور چهارم بازی فدرر با کیریوس خیلی جالب میشه

i.emad1990
01-21-2015, 06:38 PM
are to doa kon hazf beshe rafa chon hata mordeye rafa ham rogero mibare

zhako
01-21-2015, 06:46 PM
دوست عزیز من با اینکه طرفدار فدرر هستم اما دوست ندارم نادال هم حذف بشه.چون وجود تنیسورهای بینظیری مثل رافا فدرر جوکویچ ماری همه اعتبارتنیسند.ولی امروز نادال اون نادال همیشگی نبود

davidbeckham
01-21-2015, 07:02 PM
http://www.shiaupload.ir/images/76926835887865465392.jpg

i.emad1990
01-21-2015, 07:02 PM
nadal joloye hard hitera hamishe hamin bode shoma chera nemigin on kheyli khob bod migin rafa bad bod az in misozin ke rafa recorde 17 grande rogero mizane va tanha recorde roger mishe haftehaye nuber 1 bodan

zhako
01-21-2015, 07:13 PM
مثل اینکه حال شما خرابه مگه توخواب ببیینید که به رکورد راجرفدرربرسه.عمرا............

i.emad1990
01-21-2015, 07:26 PM
khahim did nadal ta 34 salegi sali ye grand ham begire tamome roger ke dige baeid midonam begire

sina1993
01-21-2015, 08:13 PM
nadal joloye hard hitera hamishe hamin bode shoma chera nemigin on kheyli khob bod migin rafa bad bod az in misozin ke rafa recorde 17 grande rogero mizane va tanha recorde roger mishe haftehaye nuber 1 bodan

مسئله ای که باعث شده راجر رو بهترین تنیسور تاریخ بدونن فقط رکورد گرنداسلم و نامبروانی نیست.

یکی از مهمترین رکوردهای راجر 48 بردش توی تورنمنت فینال تور جهانیه که نشون دهنده حضور مستمر فدرر توی سطح اول تنیس دنیا و 8 تنیسور برتر هست.

حضور در 61 گرنداسلم پیاپی , رسیدن به 23 نیمه نهایی و 36 یک چهارم متوالی و حضور در 18 فینال از 19 گرنداسلم متوالی همه همه نشون دهنده سالها حضور راجر در سطح اول تنیس دنیاست

مقایسه تعداد گرنداسلمهای راجر با رافائل نادالی که برای رسیدن به رکورد گرنداسلمها تنها به رولندگاروس متکی هست و از 14 گرنداسلم 9 تای اون به یک گرنداسلم تعلق داره و گاهی با انصراف از تورنمنتهای دیگه خودشو برای رولند گاروس آماده میکنه و تا به حال از 7 گرنداسلم هم انصراف داده شرایطش با اسطوره سویسی زمین تا آسمون متفاوته.

با این شرایطی که نادال داره و مصدومیت های متوالی مشخص نیست بتونه به رکورد راجر برسه علاوه بر جوکوویچ به دنبال کامل کردن ویترین افتخاراتشه برای همین نادال کار راحتی نداره.

بعد از قهرمانی نادال در رولند 2014 صحبتها درباره رکورد شکنی نادال بالا گرفت و میشد نگاهی که دنیا به رکوردار شدن نادال در گرنداسلمها داره رو با نگاه کردن به تیتر خبرگزاریها فهمید:

rafael nadal greatest of all time or greatest of clay time

Mahdi Naji
01-21-2015, 09:51 PM
خب همونطور که دیدین راجر trainer خواست وسط بازی.....
طبق گفته های خودش انگشتانش گز گز می کردن و باد کرده بودن ولی طی بازی انگار خیلی بهتر شده بود.البته فیزیو راجر نفهمیده بود که دلیل چیه ولی در آخر پس از تعداد زیادی شایعه و حدس و گمان همه فهمیدن که زنبور دست آقا رو نینیش زده بوده :350: و حالا شاید خیالمون راحت شده باشه....
در مصاحبه ی بعد از بازیش گفت تا حالا درد این مدلی رو تجربه نکرده بودم :379:

Nima88
01-21-2015, 10:38 PM
بعد از قهرمانی نادال در رولند 2014 صحبتها درباره رکورد شکنی نادال بالا گرفت و میشد نگاهی که دنیا به رکوردار شدن نادال در گرنداسلمها داره رو با نگاه کردن به تیتر خبرگزاریها فهمید:

rafael nadal greatest of all time or greatest of clay time
بعضی از خبر گزاریها چرند زیاد مینوسن ، جدی نگیر :434::443:

MRF
01-22-2015, 12:15 AM
بعضی از خبر گزاریها چرند زیاد مینوسن ، جدی نگیر :434::443:

یعنی الان شما اعتقاد داری نادال بهترین تاریخ نیست تو زمینهای خاکی ؟

Nima88
01-22-2015, 12:24 AM
یعنی الان شما اعتقاد داری نادال بهترین تاریخ نیست تو زمینهای خاکی ؟
اتفاقا با این قسمت شدید موافقم .
منظورم چیز دیگه ای بود.

Ahoura
01-22-2015, 01:20 PM
She is Back :655:

خیلی خیلی خوب بود ، واقعا سطح بازی ویکا یه چیز دیگست ، چه بکهندای عمیقی میبافه به تَهِ کورت :866:

http://www.tennis-image.com/images/81099884420598360582.jpg

Just Nole
01-22-2015, 01:49 PM
She is Back :655:

خیلی خیلی خوب بود ، واقعا سطح بازی ویکا یه چیز دیگست ، چه بکهندای عمیقی میبافه به تَهِ کورت :866:

واقعا بدشانسی وزنیاکی بود که ویکا افتاد سمتش
جالب تر اینکه حالا ویکا در مسیر سرنا هم هست که تو کوارتر به هم میخورن
ماریا با قرعه خوبی که داره باید به فینال برسه هالپ فقط میتونه سد راهش بشه

مونفیس هم که میتونست برای نواک مزاحمت ایجاد کنه یانوویچ حذفش کرد

vahid nadal
01-22-2015, 08:49 PM
سلام دوستان. ی سوال: هایلایت بازی هارو از کجا میتونم دانلود کنم؟

davidbeckham
01-22-2015, 09:37 PM
http://www.shiaupload.ir/images/56661027745305864576.jpg

Ahoura
01-22-2015, 10:59 PM
سلام دوستان. ی سوال: هایلایت بازی هارو از کجا میتونم دانلود کنم؟

http://www.ausopen.com/en_AU/video/index.html?tabName=highlights_videos

vahid nadal
01-22-2015, 11:27 PM
http://www.ausopen.com/en_AU/video/index.html?tabName=highlights_videos

مرسی. فقط عزیز من با گوشی میرم. گزینه ای واسه دانلود ندیدم. فقط میشه دید. میخواسم بدونم دانلود نمیشه کرد یا من ندیدم؟

Just Nole
01-23-2015, 08:32 AM
دمش گرم سپپپپپی!
چه بازیی میکنه.دراوردن تای برک ست دوم بعد از 4-1 عقب افتادن عالی بود
یعنی فدرر میتونه 3 ست بگیره!؟

Ahoura
01-23-2015, 08:42 AM
مرسی. فقط عزیز من با گوشی میرم. گزینه ای واسه دانلود ندیدم. فقط میشه دید. میخواسم بدونم دانلود نمیشه کرد یا من ندیدم؟

دانلود رو باید با IDM از طریق ویندوز انجام بدید .
البته IDM و نرم افزار های دنلود دیگه ای هم واسه اندروید ساخته شده ولی حقیقتش مطمئن نیستم با اونا هم میشه دنلود کرد یا خیر ، میتونید با اونا تست کنید شاید بشه دنلود کرد .

delpotro
01-23-2015, 08:51 AM
دمش گرم سپپپپپی!
چه بازیی میکنه.دراوردن تای برک ست دوم بعد از 4-1 عقب افتادن عالی بود
یعنی فدرر میتونه 3 ست بگیره!؟

سپی فوق العاده بازی میکنه و بازی عالی سپی،بسیار بسیار بیشتر از ضعیف بازی کردن فدرر توی به وجود اومدن این نتیجه نقش داشته.

در جواب سئوالت،چرا نتونه. از قدیم گفتن: دود از کنده بلند میشه

SOROOSH_RF
01-23-2015, 09:05 AM
معلوم نيست چرا فدرر امروز اينقدر بي حوصله بازي ميكنه انگار از بازي كردن لذت نميبره. با اينكه دو ست عقب افتاده ولي مطمئنم اگه يكم به خودش بياد ميتونه بازي رو ببره چون فقط به خاطره اشتباهات خودش دو ست داد

MRF
01-23-2015, 09:14 AM
اگر جوکویچ هم امروز بجای سپی بود فقط سرو بهتر میزد و گرنه بهتر ازین بازی نمیتونست بکنه
داره بهترین بازی عمرشو میکنه امروز جلوی راجر

Just Nole
01-23-2015, 09:57 AM
ماشالله سپپپپی:441:
این سپی رنک چنده؟
راجر چند امتیاز اینجا از دست داد؟
با این پسرکوچولوئه تو باکس سپی خیلی حال کردم:434: پسرش بود ؟

MRF
01-23-2015, 10:02 AM
از این سمت ماری میره بالا
فکر کنم فینال 2013 تکرار بشه
راجر امروز واقعا بد بود
با وجودیکه دوست داشتیم ببره اما مستحق باخت بود تا برد بیشتر
تایبرک اخر هم 5-3 جلو بو د اما 5-7 باخت مثل تایبرک دوم
حیف شد واقعا

Just Nole
01-23-2015, 10:07 AM
این سپی بنده خدا واقعا بازی کرد حریف راجر یکی مثل کارلویچ یا ایسنر نبود که بگیم 80 درصد بازیش سرویس بود و مثلا 30 تا ایس زده.امروز راجر تعداد ایس هاش خیلی خیلی بیشتر و سرویسهاش به مراتب خطرناک تر از سپی بود.البته سپی با بردن چاردی که همیشه دردسر میشد برای راجر شایستگی خودش را نشان داده بود

MRF
01-23-2015, 10:15 AM
امروز اصلا خوب سرو نزد 15 تا ایس داشت اما بجاش 9 تا دبل فالت داشت
اگه اشتباه نکنم بازی قبلش اصلا دبل فالت نداشت
مجموع دوبازی قیل 3 دبل فالت داشت با 60 ارور
این بازی تلافیشو در اورد

ibo8631
01-23-2015, 10:15 AM
ديگه بايد انتظارشو داشته باشيم که راجر از هر ننه قمرى شکست بخوره...
صبحمونو حراب کرد

SOROOSH_RF
01-23-2015, 10:25 AM
چه باخت غير منتظره اي بود . بعد از فكر كنم يازده سال فدرر تو استراليا قبل از سمي فاينال حذف شد. فدرر امروز به اندازه ي تمام عمرش دبل فالت كرد. دو ست عقب افتادن هم باعث شد اعتماد به نفسش رو از دست بده بيشتر دفاعي بازي كنه و نتونه بازيه خودشو انجام بده . كلا حيف شد ...

Just Nole
01-23-2015, 10:26 AM
امروز اصلا خوب سرو نزد 15 تا ایس داشت اما بجاش 9 تا دبل فالت داشت
اگه اشتباه نکنم بازی قبلش اصلا دبل فالت نداشت
مجموع دوبازی قیل 3 دبل فالت داشت با 60 ارور
این بازی تلافیشو در اورد

البته همین آمار نشان میده عملکرد فدرر از سرویس مستقیم +6 و عملکرد سپی صفر بوده
در یک کلام اون خوش شانسی که فصل پیش در خیلی از مسابقات به یاری راجر اومد امروز همراهش نبود

king of spin
01-23-2015, 10:28 AM
در یک کلام اون خوش شانسی که فصل پیش در خیلی از مسابقات به یاری راجر اومد امروز همراهش نبود

دقیقا با شما موافقم دوست عزیز

MRF
01-23-2015, 10:53 AM
دقیقا با شما موافقم دوست عزیز

خوش شانسی ببازی قبل نادال میگن که حریفش نمیخواست ببره
و حتی سرویس اوت نادال رو گیم اخر گفت بجا بزن
امروز سپی هر چی زد نشست تو زمین
راجر هم خیلی پر اشتباه بود حتی ست اول میتونست اسمش بزنه سر ست پوینت بعد توپ را نزد و ست شد
بهر حال راجر امروز خیلی پر اشتباه بود با 55 انفورس ارور
با این باخت کلی از هیجان مسابقات کم شد
این مسولین استرالیا هم بخاطر اینکه بازیکنان خودشون شب بازی کنن هر جور بخوان برنامه ریزی میکنن

MRF
01-23-2015, 10:56 AM

شما فکر کنم خیلی تنیس ندیدی که بازی رو ریاضی حساب میکنی
فدرر الان از نظر ایس نفر سوم کل تاریخ هست و اونوقت شما انتظار داری اگه 5 تا ایس زد 5 هم تا هم دبل فالت بده که معدلش بشه 0 مثل سپی ؟!!!!
عجب تحلیل جالبی

king of spin
01-23-2015, 11:01 AM
خوش شانسی ببازی قبل نادال میگن که حریفش نمیخواست ببره
و حتی سرویس اوت نادال رو گیم اخر گفت بجا بزن
امروز سپی هر چی زد نشست تو زمین
راجر هم خیلی پر اشتباه بود حتی ست اول میتونست اسمش بزنه سر ست پوینت بعد توپ را نزد و ست شد
بهر حال راجر امروز خیلی پر اشتباه بود با 55 انفورس ارور
با این باخت کلی از هیجان مسابقات کم شد
این مسولین استرالیا هم بخاطر اینکه بازیکنان خودشون شب بازی کنن هر جور بخوان برنامه ریزی میکنن

با استناد به چی اون قسمت قرمز رنگو نوشتید؟؟؟؟؟ حریفش نمی خواست ببره؟؟؟!!!!
رافا ست اولو برد و ست سومو سروینگ 4 د ست شد ، اگه حریفش نمیخواست ببره که میذاشت ست سومو رافا ببره و کارو به تای برک نمیکشوند؛
در این که راجر خوب نبود شکی نیست ولی سپی هم دو ست اول فوق العاده بود؛ راجر زمانی بازی رو باخت که توی تای برک ست آخر نتونست فرست سرو بزنه و اکثرا سکند سرو زد!
پ.ن: اگه بخام تک تک بازی هایی که راجر با خوش شانسی برده رو لیست کنم.....

Dariush.roger
01-23-2015, 11:04 AM

من از اين سايت ميرم چون ادم نفهمي مثل تو مياين اينجا بحث فني ميكنه اخه مرتيكه يه بار يا دو بار شانسي نه ١١ بار
احمق بيشعور

MRF
01-23-2015, 11:16 AM
[QUOTE=king of spin;105308]با استناد به چی اون قسمت قرمز رنگو نوشتید؟؟؟؟؟ حریفش نمی خواست ببره؟؟؟!!!!
رافا ست اولو برد و ست سومو سروینگ 4 د مچ شد ، اگه حریفش نمیخواست ببره که میذاشت ست سومو رافا ببره و کارو به تای برک نمیکشوند؛
در این که راجر خوب نبود شکی نیست ولی سپی هم دو ست اول فوق العاده بود؛ راجر زمانی بازی رو باخت که توی تای برک ست آخر نتونست فرست سرو بزنه و اکثرا سکند سرو زد!
پ.ن: اگه بخام تک تک بازی هایی که راجر با خوش شانسی برده رو لیست کنم.....[/QUOT
من قرمز ننوشتم خودش قرمز شد :434:
خوش شانسی ببازی نمیگن که شما خوب بازی کنی و ببری مثل بازی با مونفیلس تو یواس اوپن یا بازی با استن تو لندن که مچ پوینت راجر سیو کرد
امروز سپی واقعا با تمام وجود میخواست که ببره اما حریف نادال تو بازی قبل اصلا اینطور نبود
و اون استراتژی نادال که فینال پارسال یک ست جواب داد اینجا دو ست جواب داد
فینال سال قبل رواندگاروس وقتی که نواک داشت سر مچ پوینت سرو میزد دقیقا همین اتفاق افتاد و نواک دبل فالت کرد اما نادال نگفت سرو بجا بزن چون میخواست قهرمان بشه مثل جوکویچ 2013 جلوی استن تو همین استرالیا وقتیکه خط نگه دار و داور همه بنفع گرفتن وخود جوکویچ میدونست توپ داخله اما ازین فردین بازیها در نیاوردن و هر دوشون قهرمان شدن
که البته بنظرم کارشون اشتباه نبود
البته امروز راجر به بازی پر اشتباه خودش باخت
هرچند سپی هم بنظرم بهترین بازی عمرشو انجام داد ...

MRF
01-23-2015, 11:19 AM
چرا یورو اسپرت بازی ماریا رو نشون نمیده

king of spin
01-23-2015, 11:19 AM
[QUOTE=king of spin;105308]با استناد به چی اون قسمت قرمز رنگو نوشتید؟؟؟؟؟ حریفش نمی خواست ببره؟؟؟!!!!
رافا ست اولو برد و ست سومو سروینگ 4 د مچ شد ، اگه حریفش نمیخواست ببره که میذاشت ست سومو رافا ببره و کارو به تای برک نمیکشوند؛
پ.ن: اگه بخام تک تک بازی هایی که راجر با خوش شانسی برده رو لیست کنم.....[/QUOT
من قرمز ننوشتم خودش قرمز شد :434:
خوش شانسی ببازی نمیگن که شما خوب بازی کنی و ببری مثل بازی با مونفیلس تو یواس اوپن یا بازی با استن تو لندن که مچ پوینت راجر سیو کرد
امروز سپی واقعا با تمام وجود میخواست که ببره اما حریف نادال تو بازی قبل اصلا اینطور نبود
و اون استراتژی نادال که فینال پارسال یک ست جواب داد اینجا دو ست جواب داد
فینال سال قبل رواندگاروس وقتی که نواک داشت سر مچ پوینت سرو میزد دقیقا همین اتفاق افتاد و نواک دبل فالت کرد اما نادال نگفت سرو بجا بزن چون میخواست قهرمان بشه مثل جوکویچ 2013 جلوی استن تو همین استرالیا وقتیکه خط نگه دار و داور همه بنفع گرفتن وخود جوکویچ میدونست توپ داخله اما ازین فردین بازیها در نیاوردن و هر دوشون قهرمان شدن

؛ منظور از اون جملت که قرمز کردم کاملا مشخصه، میخوای بگی رافا الکی خودشو به مصدومیت زده تا ریتم حریفشو به هم بزنه، برام خیلی جالبه که چه قدر راحت تهمت میزنی

Just Nole
01-23-2015, 11:21 AM
من از اين سايت ميرم چون ادم نفهمي مثل تو مياين اينجا بحث فني ميكنه اخه مرتيكه يه بار يا دو بار شانسي نه ١١ بار
احمق بيشعور
البته هرچی که گفتی صدبار بدترش خودتی که شعور و فرهنگ نداشته ات را به نمایش میگذاری مسلما فدرر از داشتن طرفدارایی مثل تو ننگ داره
اما
هر چی دوست داری فحش بده شاید خنک شی:254::251:
تو این سایت طرف میاد به بهانه طرفداری از فدرر فحش ناموس و مستهجن هم میده
متاسفانه نه تنها مسدودش نمیکنند بلکه موقتا هم محرومش نمیکنند

Just Nole
01-23-2015, 11:32 AM

بازی دوستانه که نیست بقول خودت فردین بازی دربیاره پس قانون و داور چیه!؟
امسال تو فینال رولند نواک دوتا ارور بی حرف و حدیث داد توقع داشتی نادال بگه دوباره بزن!؟
اما تو بازی با اسمیچک موقع سرو دوم نادال پارازیت یک تماشاگر باعث ارور شد که درخواست
اسمیچک برای تکرار فیرپلی بود دستشم درد نکنه

MRF
01-23-2015, 11:33 AM
[QUOTE=MRF;105310]

؛ منظور از اون جملت که قرمز کردم کاملا مشخصه، میخوای بگی رافا الکی خودشو به مصدومیت زده تا ریتم حریفشو به هم بزنه، برام خیلی جالبه که چه قدر راحت تهمت میزنی

نظر شما محترم
ولی هیچ ادم منصفی نمیتونه بگه که نادالی که داشت وسط زمین از حال میرفت ست 5 اونجوری بازی کنه
شده بود مثل فیلمهای راکی که اولش کلی کتک میخورد بعد در حال مرگ حریفشو میکشت
نمیگم مصدوم نبود اما بنظرم بزرگنمایی و مظلوم نمایی با هم کرد توی اون بازی تا حریفشو تحت تاثیر قرار بده و بقول شما ریتمشو بهم بزنه
ولی من بنظر شما احترام میذارم بهر حال شما بعنوان طرفدار نادال غیر ازین نباید بگید چون معمولا ما هیچ نقطه ضعفی درباره بازیکن مورد علاقمون نمیبینیم
که شامل خود من هم میشه :443:

MRF
01-23-2015, 11:40 AM
بازی دوستانه که نیست بقول خودت فردین بازی دربیاره پس قانون و داور چیه!؟
امسال تو فینال رولند نواک دوتا ارور بی حرف و حدیث داد توقع داشتی نادال بگه دوباره بزن!؟
اما تو بازی با اسمیچک موقع سرو دوم نادال پارازیت یک تماشاگر باعث ارور شد که درخواست
اسمیچک برای تکرار فیرپلی بود دستشم درد نکنه

شما اگه جمله ی خودتون را کامل بخونید متوجه میشید چقدر حرفهاتون با هم تناقض داره از یکطرف مگید بازی دوستانه نیست از یکطرف میگی فیر پلی بود ؟ من به کدوم حرف شما جواب بدم آخه
اگه فینال رولندگاروس را با گزارش انگلیسی ببینید متوجه میش که گزارشگر هم همین رو میگه که فریاد یک تماشاچی باعث شد نواک دبل فالت بده
اون امار مربوط ببازی راجر رو کامل کردم میتونید ببینید درباره سه تا بازیش
در ضمن دوست عزیز لازم نیست همه کامنتها رو جواب بدی
دوستان به اندازه ی کافی از نظرات کارشناسیتون استفاده میکنن :443:

Just Nole
01-23-2015, 12:15 PM
شما اگه جمله ی خودتون را کامل بخونید متوجه میشید چقدر حرفهاتون با هم تناقض داره از یکطرف مگید بازی دوستانه نیست از یکطرف میگی فیر پلی بود ؟ من به کدوم حرف شما جواب بدم آخه
اگه فینال رولندگاروس را با گزارش انگلیسی ببینید متوجه میش که گزارشگر هم همین رو میگه که فریاد یک تماشاچی باعث شد نواک دبل فالت بده
اون امار مربوط ببازی راجر رو کامل کردم میتونید ببینید درباره سه تا بازیش
در ضمن دوست عزیز لازم نیست همه کامنتها رو جواب بدی
دوستان به اندازه ی کافی از نظرات کارشناسیتون استفاده میکنن :443:

اولین باره میبینم این ادعا را
فیلم که در دسترس نیست شما که خوشبختانه انگلیسی را عالی میفهمید لطف کنید
یک لینک بدین از این ادعا

MRF
01-23-2015, 12:20 PM
اولین باره میبینم این ادعا را
فیلم که در دسترس نیست شما که خوشبختانه انگلیسی را عالی میفهمید لطف کنید
یک لینک بدین از این ادعا

شما یکبار دیگه امتیاز اخر بازی رو ببینی متوجه میشی
منم پیدا کردم میقرستم براتون

Just Nole
01-23-2015, 12:41 PM
امروز فدرر و ایران سرنوشت مشابهی داشتند
ایران هم بعد از خوش شانسیهای زیاد و بازی زشت و تدافعی بالاخره حذف شد از فوتبال ایران متنفرم مسخره ها فکر میکردن یونان آسیان!
باز گلی به جمال فدرر که بیشک یکی از نوابغ تنیسه و دوست و دشمن از دیدن بازیش لذت می برن
کسی دلش برای تیم ایران تنگ نمیشه وقتی فوتبال زیبا و منسجم استرالیا ژاپن کره و حتی امارات را میبینه
اما مسلما جای بازیهای زیبایی که میتونست بین فدرر با ماری نادال یا نواک در استرالیا شکل بگیره خالی خواهد بود

ARY143
01-23-2015, 12:43 PM
خوب این هم از جمعه سیاه ما :240::240::240:

اون از حضرت آقا که الحق و الانصاف سپی بسیار خوب بردش

این هم از تیم ملی که واقعا حیف شد ، باخت بدی بود

خوب امیدوارم همگی در ادامه شاهد بازیهای زیبائی در اوپن استرالیا باشیم
:583::583::583:

MRF
01-23-2015, 12:47 PM
بازی نادال شروع شد
خدا رو شکر رافا رو فرمه

davidbeckham
01-23-2015, 01:17 PM
بازی نادال شروع شد
خدا رو شکر رافا رو فرمه

اگه کریوسو رو ببره میشه گفت اومده رو فرم

Just Nole
01-23-2015, 01:36 PM
اگه کریوسو رو ببره میشه گفت اومده رو فرم
استرالیایی ها خوب بودن امسال. امروز کیریوس و تومیچ مقتدرانه رفتند دور چهارم
بازی فدرر با کیریوس میتونست خیلی جالب بشه

نادال هم که تا اینجا این اسرائیلیه را له کرده

vafa
01-23-2015, 03:20 PM
رافا امروز خدارو شکر خوب بازی کرد و امیدوارم برا بازی های بعدی بهتر بشه, ولی حذف شدن ,راجر تواین مرحله ناراحت کننده بود ... متاسفم برای طرفداراش و البته. ارزوی موفقیت برای راجر

Just Nole
01-23-2015, 03:42 PM
یادش بخیر مستند سراب رو سعیدامامی ساخت.........!!!!!! http://talarebourse.bourex.info/images/smiles/18.gif (http://talarebourse.bourex.info/images/smiles/18.gif)

======================================

به بهانه حضور پرشور تماشاگران ایرانی در ورزشگاه های استرالیا

این سرمایه های ملی غیرقابل پخش!

بیست و چند سال پیش از شبكه اول تلویزیون مستندگونه ای به نام «سراب» پخش می شد؛ ماجرایی پر آبِ چشم درباره ایرانیانی که به غربت مهاجرت کرده بودند.

همه آنها مقابل دوربین سرگذشت تلخ شان را به زبان می آوردند؛ بی پولی، زندگی دشوار، برخورد سرد غربی ها و بی عاطفه بودن آنها و آرزوی بازگشت به مرز پرگهر. بعد از این همه سال و رشد و توسعه رسانه ها دیگر کمتر کسی این داستان ها را یکسره باور می کند.

بخشی از کسانی که تن به مهاجرت می دهند و آب غربت از گلویشان پایین می رود ممكن است نتوانند در سرزمین تازه زندگی کنند و به وطن برگردند؛ به دلایل مختلف. وابستگی های عاطفی یا ناسازگاری با محیط تازه یا هر دلیل دیگر یا دغدغه هایی که با انسان به سبب انسان بودن او - فارغ از محیط - همه جا هست اما تصاویری که تلویزیون ایران از تماشاگران ایرانی نشان می دهد می تواند نشانه ای باشد برای اینكه به مهاجر ترک وطن کرده ایرانی بد هم نمی گذرد!

چندی پیش صادق زیباكلام در مناظره ای با عبدالحسین خسروپناه که به میزبانی برنامه تلویزیونی «زاویه» از شبكه چهارم پخش شد گفت: «طی 150 سال گذشته میلیون ها نفر از این طرف به غرب رفته اند، اما حتی 20 نفر هم از آنجا نیامده، اینجا زندگی بكند!»

http://s1.xum.ir/2015/01/17/018196384_30300.jpg (http://s1.xum.ir/2015/01/17/018196384_30300.jpg)

این مقدمه شاید نالازم اما به موضوع تماشاگران ایرانی حاضر در استرالیا برمی گردد. اینكه در رسانه های رسمی به حضور آنها افتخار می کنیم اما از نشان دادن چهره شان سر باز می زنیم.

چهره دختر بلوند و موطلایی استرالیایی قابل پخش است اما پیرزن ایرانی که تی شرت تیم ملی را پوشیده و با تمام سلول هایش سربازان ما را در آن سوی مرزها تنها نمی گذارد نباید پخش شود! موفقیت های فیروز نادری در ناسا و مریم میرزاخانی در کسب مدال ریاضی در فضای مجازی و بین مردم قابل افتخار است اما در رسانه های رسمی نباید در موردشان زیاد حرف زد.

درک اینكه چه سیاستی پشت این ماجراست شاید چندان هم پیچیده نباشد. آنها خوب هستند مادام که مثل ما فكر کنند، حرف بزنند و لباس بپوشند. در غیر این صورت ما حق داریم صدای جیغ و هورا کشیدن شان را پخش کنیم اما سیمای شان را نه! حق داریم از دور نشان شان بدهیم و بگوییم آنها دوستان ما هستند اما برای یک بار هم میکروفون را در اختیارشان نگذاریم تا کلمه ای حرف بزنند؛نگاهی ابزاری به آدم های که اگر در اندیشه با ما تفاوت دارند در ریشه یکی هستیم و قلب مان برای یک ایران می تپد.

منصفانه نیست همه بادام های تلخ این ماجرا را در سبد صدا و سیما بگذاریم چرا که عموماً جای دیگر تصمیم می گیرند و به تهیه کنندگان و برنامه ریزان تلویزیون هشدار می دهند ( و به ما رسانه ها هم).

سال ها این گونه نگاه و استفاده کردن از آدمها نكوهش می شد و کشورهای غربی را شماتت می کردند که از شهروندان شان استفاده ابزاری می کنند و حالا دقیقاً همان رفتار را انجام می دهیم.

چیزی مثل وقت تلف کردن بازیکنان فوتبال. وقتی بازیکن یک تیم عربی مقابل ما وقت تلف می کند اسمش را می گذاریم « ضد فوتبال کثیف بحرینی» و وقتی ستاره تیم ملی خودمان بی هیچ برخوردی مثل مار به خودش می پیچد و وقت می کُشد گزارشگر وطنی آن را « تاخیر تاكتیکی هوشمندانه» نام می گذارد! نتیجه نهایی هر کاری اگر به سود ما رقم بخورد این وسط دروغکی گفتن هم به کسی برنمی خورد و جای دوری نمی رود!

اینكه دیدن این همه ایرانی جلای وطن کرده که عموماً هوش و ژن و ثروت شان را برداشته اند و رفته اند حالا به شهروندان آداب دان و موفق و خوش چهره ای برای استرالیا تبدیل شده اند اسباب خوشحالی است یا ناراحتی بحثی دیگر است، اینكه چند صد نفر در راه این رفتن طعمه دلال های تایلندی و مالزیایی شده اند و سرانجام در قعر اقیانوس ماهی ها گوشت تن شان را نوک زده اند و حالا در استادیوم حاضر نمی شوند تا ایران را تشویق کنند و اصولاً کسی دوست ندارد آمارشان را در بیاورد هم ماجرای دیگری است اما نمی شود تا ابد این هموطنان پرشور را از دور نشان داد و گفت سرمایه ملی هستند!

این چه سرمایه ای است که در جیب کشوری دیگر قرار دارد و ما فقط مجاز به پخش گزینش شده صدایشان هستیم و حتی سیمای شان را هم نمی توانیم نشان بدهیم؟

با هموطنان مان که هنوز «ایران» عشق و حرف و درد مشترک شان است مهربان تر باشیم. ما درختی با یک ریشه واحد هستیم، این همه میوه هایمان را با تیغ نگاه سلیقه ای از هم جدا نكنیم.

http://www.asriran.com/fa/news/376857 (http://www.asriran.com/fa/news/376857)

این جملات رو باید با آب طلا نوشت بخدا.........

آيتام نوشته است: دو وظيفه اصلي صدا و سيما : پيدا کردن زنان با حجاب در بازي هاي فوتبال و واليبال پيدا کردن زنان بي حجاب در راهپيمايي 22 بهمن و روز قدس

http://talarebourse.bourex.info/viewtopic.php?t=216&postdays=0&postorder=asc&start=2200

saeedfxfx
01-23-2015, 04:21 PM
از حیث نتیجه نادال واقعا خوب بودولی به نظر من سلا اصلا حریف جدی و سختی نبود
از ابتدا خودش رو باخته بود و حتی در ست سوم که گیم های خودشو گرفت اونقدر به وجد اومده بود که سر از پا نمیشناخت
نادال خیلی افت کرده
و بازی بعدیش با اندرسون هست که عالی بود مقابل گسکه
نظر شخصیم این هست که به احتمال زیاد نادال مغلوب اندرسون بشه
اندرسن سروهاش عالی بود و فورهند اگرسیو هاش

Just Nole
01-23-2015, 06:23 PM
واقعا باید به هوش بالا و تیزبینی مسئولین سایت آفرین گفت
چون هم در لوگوی تاپیک اصلا فدرر را نگنجوندن
هم اینکه نظرسنجی قهرمانی نگذاشتن تو این نظرسنجیها تو هر تورنمنتی معمولا 90 درصد به فدرر رای می دادن!
احساسی بدون اینکه توجهی به سطح تورنمنت و آمادگی و جدول و شانسش داشته باشند

برنامه بازیهای بعدی زنان و مردان

Australian Open (http://www.livescore.eu/tennis/australian-open/) - Men's Singles (http://www.livescore.eu/tennis/australian-open/singles-men/)

January 24

05:00

Benjamin Becker

Milos Raonic

..............................

Feliciano Lopez

Jerzy Janowicz

................................

06:30

Stan Wawrinka

Jarkko Nieminen

..........................

Vasek Pospisil

Guillermo Garcia

09:30

Steve Johnson

Kei Nishikori
.......................................

10:30

John Isner

Gilles Mueller .

..................................

11:30

David Ferrer

Gilles Simon

........................

Novak Djokovic

Fernando Verdasco

Australian Open (http://www.livescore.eu/tennis/australian-open/) - Women's Singles (http://www.livescore.eu/tennis/australian-open/singles-women/)

January 24

03:30

Camila Giorgi

Venus Williams

.....................................

Garbine Muguruza

Timea Bacsinszky

.................................

Varvara Lepchenko

Agnieszka Radwanska

...............................

Dominika Cibulkova

Alize Cornet

Serena Williams

Elina Svitolina

.............................

07:15

Barbora Zahlavova Strycova

Victoria Azarenka

07:15

Coco Vandeweghe

Madison Brengle

....................
13:45

Petra Kvitova

Madison Keys

........................................................................
Australian Open (http://www.livescore.eu/tennis/australian-open/) - Men's Singles (http://www.livescore.eu/tennis/australian-open/singles-men/)
January 25
...................

Andy Murray

Grigor Dimitrov

.....................

Kevin Anderson

Rafael Nadal

..................

Nick Kyrgios

Andreas Seppi

................

Tomas Berdych

Bernard Tomic

Australian Open (http://www.livescore.eu/tennis/australian-open/) - Women's Singles (http://www.livescore.eu/tennis/australian-open/singles-women/)
January 25

........................

Eugenie Bouchard

Irina Camelia Begu

..............

Julia Goerges

Ekaterina Makarova

.............

Shuai Peng

Maria Sharapova

...........

Yanina Wickmayer

Simona Halep

Fakhruddin
01-23-2015, 10:42 PM
سلام

حذف راجر شوکی بود واسه مسابقات ! حال و هوای دوستان فدرری قابل درکه. ورزش هم مثل روزهای زندگی تلخ و شیرین داره .
بنظر من بازی تو آفتاب و این گرما فدرر رو اذیت میکرد و اشتباهاتش و ارورهاش بیش از حد بود. شاید بازی دیرتر شروع میشد و سایه رو زمین میومد الان فدرر برنده بود.
سپی روز خوبش بود و عالی بازی کرد.یکی از ابزار هایی که حتما لازمه فدرر رو شکست بدی اینه که عالی پسینگ بزنی.:shame: سپی رو مچ پوینت هم عالی کار کرد.
مطمئنا این تورنمت باز هم شگفتی داره:443::001_smile:

Rafa
01-23-2015, 11:04 PM
هم اینکه نظرسنجی قهرمانی نگذاشتن تو این نظرسنجیها تو هر تورنمنتی معمولا 90 درصد به فدرر رای می دادن!

January 24

January 24

Madison Brengle

....................
13:45

Petra Kvitova

Madison Keys

........................................................................
January 25
...................

Simona Halep

کاربر محترم،هر پستی باید در تاپیک مخصوص ب خود زده بشه و این پست جز اسپم موید چیز دیگری نیست
پست مربوط به زمان برگزاری بازیها توسط دوست عزیزمون پاور در تاپیک مجزا، ب صورت منظم قرار داده میشه و منبع کسب اطلاع از زمان و مکان و همچنین تاریخچه و ... مسابقات ایشون هستن
لطفا زین پس رعایت کرده و از زدن پست های اسپمی و بی مورد خودداری کنید
برای کسب اطلاعات بیشتر ب این تاپیک مراجعه کنید

پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=7279)

با سپاس

Sorou$h
01-24-2015, 08:12 AM
من دیروز خلاصه بازی راجر و سپی رو دیدم . به نظر من راجر به بازی خوب سپی نباخت به بازی افتضاح خودش باخت . به نظر من اصلا خوب نبود راجر. قبلا گفتم دوباره هم میگم راجر فقط در یک صورت گرند میبره که مثل شانگهای پارسال تو یک گرند اسلم ظاهر شه و اون هم در صورتی که به رافا برخورد نکنه.

saeedfxfx
01-24-2015, 12:54 PM
امروز فدرر و ایران سرنوشت مشابهی داشتند
ایران هم بعد از خوش شانسیهای زیاد و بازی زشت و تدافعی بالاخره حذف شد از فوتبال ایران متنفرم مسخره ها فکر میکردن یونان آسیان!
باز گلی به جمال فدرر که بیشک یکی از نوابغ تنیسه و دوست و دشمن از دیدن بازیش لذت می برن
کسی دلش برای تیم ایران تنگ نمیشه وقتی فوتبال زیبا و منسجم استرالیا ژاپن کره و حتی امارات را میبینه
اما مسلما جای بازیهای زیبایی که میتونست بین فدرر با ماری نادال یا نواک در استرالیا شکل بگیره خالی خواهد بود

دوست خوبم من متوجه دلیل این همه توهین شما به تیم ملی نمیشم
اینجا فروم تنیس هست
و ضمنا برای تبادل نظر نه بیان انزجار هاتون در زمینه های مختلف
لطفا رعایت کنید

i.emad1990
01-24-2015, 01:12 PM
age wawrinka joloye novako nagire nole ghahramane

Meysam94
01-24-2015, 01:32 PM
روزنامه ایران ورزشی شنبه 4 بهمن 1393

http://www.tennis-image.com/images/89630656199764791475.jpg

http://www.tennis-image.com/images/29028350341583033718.png

davidbeckham
01-24-2015, 01:51 PM
http://www.shiaupload.ir/images/10556484596980897783.jpg
http://www.shiaupload.ir/images/91983471678707777902.jpg

rezaomo
01-24-2015, 02:49 PM
[QUOTE=Just Nole;105329]واقعا باید به هوش بالا و تیزبینی مسئولین سایت آفرین گفت

January 24

Benjamin Becker

Milos Raonic

Feliciano Lopez

Jerzy Janowicz

Stan Wawrinka

Jarkko Nieminen

..........................

Vasek Pospisil

Guillermo Garcia

09:30

Steve Johnson

Kei Nishikori
.......................................

10:30

John Isner

Gilles Mueller .

..................................

David Ferrer

Gilles Simon

........................

Novak Djokovic

Fernando Verdasco

January 24

Camila Giorgi

Venus Williams

.....................................

Garbine Muguruza

Timea Bacsinszky

.................................

Varvara Lepchenko

Agnieszka Radwanska

...............................

Dominika Cibulkova

Alize Cornet

Serena Williams

Elina Svitolina

تنها چیزی که می تونم بگم اما می دونم که از رو نمی ری و یک بیکار و علاف به تمام معنایی با این پست های مزخرفت و هنرنمایی اعلام ساعات بازی , که به قول دوستمون پستت فقط یک اسپم است و بس و با عرض معذرت از مدیران سایت و هواداران فهیم تنیس, گند هیکلتو بر داره

Just Nole
01-24-2015, 02:56 PM

کاربر محترم،هر پستی باید در تاپیک مخصوص ب خود زده بشه و این پست جز اسپم موید چیز دیگری نیست
پست مربوط به زمان برگزاری بازیها توسط دوست عزیزمون پاور در تاپیک مجزا، ب صورت منظم قرار داده میشه و منبع کسب اطلاع از زمان و مکان و همچنین تاریخچه و ... مسابقات ایشون هستن
لطفا زین پس رعایت کرده و از زدن پست های اسپمی و بی مورد خودداری کنید
برای کسب اطلاعات بیشتر ب این تاپیک مراجعه کنید

پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=7279)

با سپاس

دوست خوبم من متوجه دلیل این همه توهین شما به تیم ملی نمیشم
اینجا فروم تنیس هست
و ضمنا برای تبادل نظر نه بیان انزجار هاتون در زمینه های مختلف
لطفا رعایت کنید

با سلام
برای اینکه باز هم بیهوده متهم به ارسال پست اسپم نشم
تا برد قابل انتظار نواک صبر کردم
نواک بازی عالی و متعادلی در مقابل ورداسکوی جنگجو و باانگیزه ای به دست آورد
که با تمام وجود در پی خلق یک شگفتی دیگه بود
به هرحال نواک نشان داد بیهوده و فقط روی کاغذ شانس اول نیست و تا حالا هیچ ستی نداده
تبریک میگم به دوستداران این تنیسور نابغه و خوش آتیه و به امید قهرمانی در یک فینال باشکوه در مقابل نادال

اما در جواب دوستان عزیزی که با تیغ تیز انتقاد من را مورد نوازش قراردادند و هم تعدادی که حمایتشون کردند
از شما می پرسم عکس العملتون چه بود در مقابل توهین مستقیم و فحاشی و هتاکی که در این تاپیک به بهانه طرفداری از فدرر انجام گرفت!؟ چیزی جز سکوت!؟
من عشق پست زدن ندارم اول پست بالا را زدم بعد که خواستم برنامه بازیهای امروز و فردا را بفرستم با ویرایش پست برنامه را بهش اضافه کردم یعنی پست جدیدی تولید نکردم
و اصلا اگر در قالب پست جدیدی هم بود آیا برنامه بازیها اسپمه ولی فحش اسپم نیست!؟
قربون صدقه رفتن و پستهای تکراری و بی محتوا و یک خطی اسپم نیست!؟

Just Nole
01-24-2015, 02:59 PM
تنها چیزی که می تونم بگم اما می دونم که از رو نمی ری و یک بیکار و علاف به تمام معنایی با این پست های مزخرفت و هنرنمایی اعلام ساعات بازی , که به قول دوستمون پستت فقط یک اسپم است و بس و با عرض معذرت از مدیران سایت و هواداران فهیم تنیس, گند هیکلتو بر داره

خوشبختانه یا متاسفانه شخصیت و تربیت من اجازه نمیده جوابی که منتظرشی بهت بدم
این را هم میگذارم به حساب درد و سوزشت ازت میگذرم
ولی جدا توقع دارم مدیریت سایت طوری برخورد کنه که هر کاربر بی تربیت و بی فرهنگی اجازه عقده گشایی به خودش نده

Just Nole
01-24-2015, 03:30 PM
age wawrinka joloye novako nagire nole ghahramane

http://www.shiaupload.ir/images/10556484596980897783.jpg (http://www.shiaupload.ir/images/10556484596980897783.jpg)
http://www.shiaupload.ir/images/91983471678707777902.jpg (http://www.shiaupload.ir/images/91983471678707777902.jpg)

استن احتمالا افتخار بازی کردن با نواک را اینجا پیدا نمیکنه و نیشیکوری حذفش میکنه

MRF
01-24-2015, 03:51 PM
استن احتمالا افتخار بازی کردن با نواک را اینجا پیدا نمیکنه و نیشیکوری حذفش میکنه

اگه نیشیکوری اینقدر خوب باشه که استن را حذف کنه
حتما نواک رو هم حذف میکنه :251::251:

Just Nole
01-24-2015, 04:03 PM
اگه نیشیکوری اینقدر خوب باشه که استن را حذف کنه
حتما نواک رو هم حذف میکنه :251::251:

شما در رابطه با فدرر که صحبت نمیکنی! بقول اون دوستمون که دیروز نوشت
ديگه بايد انتظارشو داشته باشيم که راجر از هر ننه قمرى شکست بخوره...
صبحمونو حراب کرد
مثل اینکه با استانداردها قدرت و آمادگی همیشگی نواک آشنایی نداری یا تعمدا داری نا دیده اش میگیری
البته نیشیکوری حریف سختی مثل فرر داره دور بعد ولی چندان فرقی هم نمیکنه فقط حادثه میتونه نواک را از این گرند دور کنه

MRF
01-24-2015, 04:08 PM
شما در رابطه با فدرر که صحبت نمیکنی! بقول اون دوستمون که دیروز نوشت

مثل اینکه با استانداردها قدرت و آمادگی همیشگی نواک آشنایی نداری یا تعمدا داری نا دیده اش میگیری
البته نیشیکوری حریف سختی مثل فرر داره دور بعد ولی چندان فرقی هم نمیکنه فقط حادثه میتونه نواک را از این گرند دور کنه

بله درسته درباره فدرر صحبت نمیکنم چون به نیشیکوری تو گرند اسلم نباخته
مثل اینکه حافظه شما درباره نواک خوب کار نمیکنه
نیشیکوری کسی بود که گرنداسلم قبلی نواک رو حذف کرد
بله حادثه باعث حذف بازیکنان بزرگ میشه مثل قد 211 سانتی :434:

rezaomo
01-24-2015, 04:09 PM
خوشبختانه یا متاسفانه شخصیت و تربیت من اجازه نمیده جوابی که منتظرشی بهت بدم
این را هم میگذارم به حساب درد و سوزشت ازت میگذرم
ولی جدا توقع دارم مدیریت سایت طوری برخورد کنه که هر کاربر بی تربیت و بی فرهنگی اجازه عقده گشایی به خودش نده

بی شخصیت و بی تربیت خودتی
اون سوزشی که می گی فقط برای تو و دارو دسته ات است که به محضی که فدرر در هر مسابقه ای حذف میشه شروع به نوشتن خزعبلات می کنی . اون قسمتی هم که رنگی کردم شایسته خودته و بس, آدم احمقی مثل تو که 10 بار بن میشه به خاطر نوشتن یک مشت مزخرفات و با کمال پرروئی دوباره به عنوان کاربر جدید ثبت نام میکنه اونوقت دهنشو باز میکنه و از مدیران سایت خواهش میکنه به بقیه کاربر اجازه عقده گشایی ندهند . گم شو که حالم ازت بهم میخوره. عقده ائی:3t1::3t1:

Just Nole
01-24-2015, 04:23 PM
بله درسته درباره فدرر صحبت نمیکنم چون به نیشیکوری تو گرند اسلم نباخته
مثل اینکه حافظه شما درباره نواک خوب کار نمیکنه
نیشیکوری کسی بود که گرنداسلم قبلی نواک رو حذف کرد
بله حادثه باعث حذف بازیکنان بزرگ میشه مثل قد 211 سانتی :434:
اتفاقا حافظه من هم بد نیست
من هم یادم نمیاد تا حالا نواک تو گرند به گولبیس یا استاخوفسکی باخته باشه:254:
مسلما فدرر آرزو میکرد با باختن به امثال نیشی حذف شه و نه توسط گولبیس و سپی:434:

davidbeckham
01-24-2015, 04:26 PM
امسال نواک خیلی امادست به احتمال 80 درصد قهرمانه

Just Nole
01-24-2015, 04:29 PM
مدیریت-نظارت محترم
اصلا درک نمیکنم تو این سایت چجور قانونی هست!
اگر بی ادبی فحاشی تهمت لات بازی و شاخ شونه کشیدن مجازه بفرمایید تا ما هم آمادگیش را پیدا کنیم
قبلا به من هشدارهایی داده شده و ترس من از اینه که استفاده از این ابزار فقط ازسوی طرفداران فدرر مجاز باشه!

rezaomo
01-24-2015, 04:46 PM
مدیریت-نظارت محترم
اگر بی ادبی فحاشی تهمت لات بازی و شاخ شونه کشیدن مجازه بفرمایید تا ما هم آمادگیش را پیدا کنیم
قبلا به من هشدارهایی داده شده و ترس من از اینه که استفاده از این ابزار فقط ازسوی طرفداران فدرر مجاز باشه!

این سایت داشت روند خوب خودشو طی می کرد تو و چند نفر مثل تو خرابش کردید . لعنت خدا بر شما

delpotro
01-24-2015, 04:52 PM
مدیریت-نظارت محترم

من برات میگم قانون اینجا چیه.

البته من ده ماه به سایت نمیومدم.

کاربران دو دسته هستند:یا هوادار فدرر و یا هوادار سایر تنیسورها

1- کاربران طرفدار فدرر،مجازند هر کاری انجام بدن.حتی توهین و فحاشی مستقیم به کاربران هوادار سایر تنیسورها.تا الان دو نمونه واضح و مبرهن رو تو همین تاپیک دیدی و دیدیم و دیدند.

2-کاربران هوادار سایر تنیسورها حق ندارند بگن بالای چشم حضرت عاقا فدرر ابروست.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

rezaomo
01-24-2015, 05:17 PM

1- کاربران طرفدار فدرر،مجازند هر کاری انجام بدن.حتی توهین و فحاشی مستقیم به کاربران هوادار سایر تنیسورها.تا الان دو نمونه واضح و مبرهن رو تو همین تاپیک دیدی و دیدیم و دیدند.

دوست عزیز اینطور هم که شما میگی نیست به من که هوادار فدرر هستم تا به حال 2 بار تذکر داده اند. انشاالله کریر فدرر و نادال و جوکویچ تا 2 3 سال دیگه تموم میشه اونوقت ببینم دیگه درباره چی میخواهد مطلب بنویسید و هواداران فدرر رو مسخره کنید .

rezaomo
01-24-2015, 05:20 PM

مسلما فدرر آرزو میکرد فردی مثل تو توی این سایت نباشه .:3t1:

MRF
01-24-2015, 05:49 PM

چه به نادال ببازی که بهترین تو تاریخ هست البته بعد از راجر
چه به نفر 300 رنکینگ از مسابقات حذف میشی و از قهرمانی دور میشی
حالا اینجوری خودتون را توجیح کن که باخت به نیشیکوری بهتر از گولبیس و ... هست و نواک بعد از باخت به نیشیکوری بدور بعد صعود کرد اما راجر حذف شد :251::251::251:

MRF
01-24-2015, 05:52 PM
امسال نواک خیلی امادست به احتمال 80 درصد قهرمانه

بله
اگر به فینال برسه بنظرم 100 درصد قهرمان میشه
چون با حذف راجر از این طرف جدول فعلا کسی نمیتونه نواک رو ببره چون نه رافا و نه ماری اماده نیستن

Just Nole
01-24-2015, 06:33 PM
بله
اگر به فینال برسه بنظرم 100 درصد قهرمان میشه
چون با حذف راجر از این طرف جدول فعلا کسی نمیتونه نواک رو ببره چون نه رافا و نه ماری اماده نیستن

:254:یعنی واقعا فکر میکردی فدرر از پس همین ماری و نادال نیمه آماده برمیومد!واقعا!؟

چه به نادال ببازی که بهترین تو تاریخ هست البته بعد از راجر
چه به نفر 300 رنکینگ از مسابقات حذف میشی و از قهرمانی دور میشی

مغلطه نکن جواب متناسب بهت دادم.نیشی را مثال زدی من هم گولبیس و استاخوفسکی را

Just Nole
01-24-2015, 06:51 PM

ممنون دوستانی که به من لطف دارند همین را گفته بودند اما دیگه فکر نمیکردم به این شوری باشه!

MRF
01-24-2015, 07:05 PM
:254:یعنی واقعا فکر میکردی فدرر از پس همین ماری و نادال نیمه آماده برمیومد!واقعا!؟

مغلطه نکن جواب متناسب بهت دادم.نیشی را مثال زدی من هم گولبیس و استاخوفسکی را

اخرین بازی ماری را فدرر با بزرگواری دبل بیگل نکرد در لندن تا ماری جلوی هموطنانش تحقیر نشه
نادال وضعیتش سخت تر بود اما فکر کنم بله بر میومد اگه نادال به سمی میرسید چون نادال اصلا اماده نیست بازیهای امسالش گواه این موضوع هست

احتمالا شما معنی مغلطه رو نمیدونید و یا فکر میکنید همه فراموشی دارن
شما گفتی استن به نواک نمیخوره چون توسط نیشی حذف میشه
منم گفتم اگه نیشی استن را تونست حذف بکنه نواک رو هم حذف میکنه مثل یو اس اوپن
اما یکعدفعه شما ربطش دادی به گولبیس و فدرر و ...
حداقل موضعت را با خودت روشن کن دوست عزیز

davidbeckham
01-24-2015, 09:20 PM
http://www.shiaupload.ir/images/26824026344962308137.jpg

vafa
01-24-2015, 11:00 PM

بله دیگه هرجا جنجالی یا اعتراض یا دعوایی باشه سرو کله آقا رضا پیدا میشه و فقط هم دوست داره جنجال رو ادامه بده عزیز من شما خودت یکی از کسانی هستی که تو این مسایل سابقت به اندازه کافی رنگین هست پس صلاحیت نظر دادن رو نداری در این باره ... اگه خیلی از وضعیت سایت ناراضی هستی و مثل اینکه همیشه به یه جاییش معترضی ..میتونی دیگه نیای ...

Dariush.roger
01-24-2015, 11:12 PM
ممنون دوستانی که به من لطف دارند همین را گفته بودند اما دیگه فکر نمیکردم به این شوری باشه!

ببين پسر خيلي رو اعصاب ما طرفداري فدرر مياي اون با تيكه ها و الفاظ ركيك داري جاي سفت ميشاشي اينجا فضاي مجازيه ميتوني هر حرفيو بزني ولي يا نيا سايت يا فقط بحث فني بكن فدرر الكي اين همه هوادارو الكي بدست نياورده كه تو هم توهين كني هم هم قهرمانياشو شانسي تلقي كني من چند بار باهات دهن به دهن شدم و جوابتو دادم خيلي دوست دارم سايت منو بن كه ديگه پستاي مزخرف و بي معناي شما رو نبينم تو بويي از شعور و شخصيت نبردي يكم از طرفداراي فهيم نادال ياد بگير كه با اينكه كل كل اصلي با طرفداراي فدرر دارن ميان همدردي ميكنن تو اينقد پستو دهاتي رفتار ميكني كه ادم از عضويت تو اين سايت پشيمون ميشه من خودم با اينكه طرفدار فدررم نواكو خيلي دوس دارم اينقد پست تحقير اميز ندار فضاي سالم اين سايتو از وقتي كه تو اومدي به گند كشيده شده خدا لعنت كنه باعث باني اون كسي كه تو اون دهاتتون اينترنت راهندازي كرد
بچه ها لطفا ديگه با اين ادم الاف و ول ديگه كاري نداشته باشين چون در شان ما طرفداراي فدرر نيس مثل اين بيشخصيت بيسواد رفتار كنيم
يا حق

King Rojer Federer
01-24-2015, 11:14 PM
اخرین بازی ماری را فدرر با بزرگواری دبل بیگل نکرد در لندن تا ماری جلوی هموطنانش تحقیر نشه
نادال وضعیتش سخت تر بود اما فکر کنم بله بر میومد اگه نادال به سمی میرسید چون نادال اصلا اماده نیست بازیهای امسالش گواه این موضوع هست

احتمالا شما معنی مغلطه رو نمیدونید و یا فکر میکنید همه فراموشی دارن
شما گفتی استن به نواک نمیخوره چون توسط نیشی حذف میشه
منم گفتم اگه نیشی استن را تونست حذف بکنه نواک رو هم حذف میکنه مثل یو اس اوپن
اما یکعدفعه شما ربطش دادی به گولبیس و فدرر و ...
حداقل موضعت را با خودت روشن کن دوست عزیز
دوست عزیز خودت رو ناراحت نکن اینها همینطوری هستند

King Rojer Federer
01-24-2015, 11:17 PM
-----ببين پسر خيلي رو اعصاب ما طرفداري فدرر مياي اون با تيكه ها و الفاظ ركيك داري جاي سفت ميشاشي اينجا فضاي مجازيه ميتوني هر حرفيو بزني ولي يا نيا سايت يا فقط بحث فني بكن فدرر الكي اين همه هوادارو الكي بدست نياورده كه تو هم توهين كني هم هم قهرمانياشو شانسي تلقي كني من چند بار باهات دهن به دهن شدم و جوابتو دادم خيلي دوست دارم سايت منو بن كه ديگه پستاي مزخرف و بي معناي شما رو نبينم تو بويي از شعور و شخصيت نبردي يكم از طرفداراي فهيم نادال ياد بگير كه با اينكه كل كل اصلي با طرفداراي فدرر دارن ميان همدردي ميكنن تو اينقد پستو دهاتي رفتار ميكني كه ادم از عضويت تو اين سايت پشيمون ميشه من خودم با اينكه طرفدار فدررم نواكو خيلي دوس دارم اينقد پست تحقير اميز ندار فضاي سالم اين سايتو از وقتي كه تو اومدي به گند كشيده شده خدا لعنت كنه باعث باني اون كسي كه تو اون دهاتتون اينترنت راهندازي كرد
بچه ها لطفا ديگه با اين ادم الاف و ول ديگه كاري نداشته باشين چون در شان ما طرفداراي فدرر نيس مثل اين بيشخصيت بيسواد رفتار كنيمبا سلام به شما دوست عزیز.به نظر من شما خودت رو درگیر اینها نکن.چون توی این سایت دو.سه نفری هستند که فکر می کنند هر چی که می گن و هر توهینی که دلشئن می خواد می تونند بکنند و سعی می کنند که رو اعصاب طرفدارای راجر اسکی کنند و کاربرها رو تحریک می کنند تا آدم عصبانی بشه و یک حرفی بزنه.اونوقت شیپور بر میدارند و جار می زنند که طرفدارای فدرر فلان هستند و.....در حالی که خودشون هم می دونند که اگه خودشون رو هم نکه تکه هم که بکنند نمی تونند تنیسورهای محبوبشون نصف راجر افتخار کسب کنند.و این قضیه خیلی داره آتیششون می زنه.پس برادر عزیزم خودت رو ناراحت نکن.و بهشون توجهی نکن.[/URL][URL="http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/3.gif"]http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/3.gif (http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/3.gif)
يا حق

MRF
01-24-2015, 11:32 PM
دوست عزیز خودت رو ناراحت نکن اینها همینطوری هستند

اقا ارادت
نه بابا ناراحتی چیه
ناراحتی هم دلیل میخواد و هم ارزش :443:

Just Nole
01-25-2015, 10:50 AM
ماشالله رافا.کی بود کارشناسی میکرد میگفت آندرسون می زندش!
بردیچ را هم که راحت می بره و میاد تو سمی
احتمال 95 درصد نادال فینالیسته چه شود فینال نو دال

Meysam94
01-25-2015, 10:56 AM
روزنامه ایران ورزشی یکشنبه 5 بهمن 1393

http://www.tennis-image.com/images/44658430616598579145.png

farshad1990
01-25-2015, 11:24 AM
Don't mess with Nadal's bottles - Australian Open 2015 (https://www.youtube.com/watch?v=Vr42G2P_mrs)
https://www.youtube.com/watch?v=Vr42G2P_mrs

Nadal.N1
01-25-2015, 11:28 AM
اول تبریک به هوادارای رافا
نظرمو در باره بازی میگم:
اونجور که مشخصه رافا داره راه می افته اما هنوز اون بازیکنی نشده که بخواد این گرند رو ببره البته امیدوارم که به اون فرم دلخواهش برگرده.
امروز اصل پسینگ شات های خوبی نزد همش زد تور.
مشخصا رافا با بیگ سروها مشکل داره از قدیم الایام تا به الان.نمیدونم عمو تنی چرا راهکاری واسه بیگ سروها نداره همونجور که تو ست اول مقابل اندرسون کار داشت سخت میشد.به نظرم میتونه از اسلایس
استفاده کنه برای برگشت سرویس بیگ سروها کاری که بازیکنانی مثل استن واورینکا و فلیسیانو لوپز در مقابل بیگ سروها انجام میدن.واقعا میشه این عیب رو پوشش داد با توجه به توانایی های رافا.

در کل امیدوار شدم به رافا با دیدن بازی امروز

Just Nole
01-25-2015, 11:28 AM
http://www.shiaupload.ir/images/26824026344962308137.jpg (http://www.shiaupload.ir/images/26824026344962308137.jpg)

دوست عزیز مولر آسان ترین حریف ممکن در این مرحله میتونست باشه

من از عکسهای شما خیلی لذت می برم و با امضات خیلی حال میکنم:434:

narges 95
01-25-2015, 12:58 PM
قربونه خبرای ورزشی شبکه های وطن بشم که از ورزش واترپلو گرفته تا چوگان خبر میده ولی تنیس هیچ :434:
بعضی وقتا کمبود خبر باعث میشه یه چیزایی از تنیس بگه جالب اینجاس که توخبرا اسم همه تنیسورای عالم میاد جز نادال عزیز خلاصه امیدوارم نادال مثل وقتایی که هیچ امیدی بهش نداریم قهرمان بشه:001_smile:

Just Nole
01-25-2015, 02:25 PM
چه بازی حماسی کرده کیریوس و چه لذتی بردند تماشاگران استرالیایی
سپی فقط بردن فدرر را بلد بود!سپی 2 ست اول را برد ست چهارم تای برک را باخت و ست پنجم را 8-6
Nick Kyrgios 3 Andreas Seppi 2

saeedfxfx
01-25-2015, 02:39 PM
کاربر just nole از کجا اومده؟!!
من شدیدا هوادار نواک هستم ولی خجالت میکشم که همچین ادمی هوادار نواک باشه
متاسفانه این کاربر بیش از حد بی شخصیت هست
بازیکنان بزرگی مثل نادال فدرر که جای خود داره و... قابل احترام هستن
این بیشعور بازیا چیه
متاسفم برای همه چیز...
لطفا دوستان قدیمیو خوب سایت دیگه پاسخ ایشون رو ندین
و راجع به ترنمنت
امروز بسیار جالب بود
نادال که کاملا با پلن وارد زمین شد و خیلی خوب بود نسبت به بازیهای ضعیف اخیرش
و بازگشت رویایی کریوس
سپی واقعا خوب بود و انصافا جو ورزشگاه وحشتناک شد براش
تا اینجا ترنمنت خوبی شده
امیدوارم یه فینال جذاب رو هم در ادامه داشته باشه

Just Nole
01-25-2015, 03:01 PM
این بیشعور بازیا چیه

در جواب سوال اولت از جایی اومدم که خیلی بهتر از جاییه که تو اومدی! اصلا شک نکن
بی شخصیت و بیشعور هم خودتی اونهم خیلی زیاد.بیش از حد!
من اگر بفهمم واقعا تو این سایت اینقدر آزادی بیان ! هست
که هربی شخصیت و بی فرهنگی به خودش اجازه بده اینجا را با خونه ش و کاربران را با خانواده اش اشتباه بگیره و هرچی دلش میخواد بگه و باهاش برخورد نشه
منهم رویه ام را عوض میکنم و نجابت به خرج نمیدم
جنابان مدیر جنابان ناظر تکلیف ما را مشخص کنید
چرا کسی باید اینجا به راحتی به کاربران توهین کنه و باهاش مماشات شه؟
آیا من هم همانطور که شایستشونه جوابشون را بدم باهام برخورد نمیشه!؟

sina1993
01-25-2015, 03:46 PM
عجله راجر برای زدن وینر یا برای به وجود اوردن شرایطی که به تور نزدیک شه باعث شده بود آنفورسد ارورهاش به طرز وحشتناکی مخصوصا از سمت فورهند زیاد بشه وقتی هم والی میرفت در موارد زیادی با پسینگ شاتهای عالی سپی روبرو میشد.

توی ست سوم تا حدی بازیشو تغییر داد و رو به پسیو بازی کردن اورد و تونست سپی رو برک کنه و در نهایت ست سوم رو ببره

با وجود اینکه میتونست توی تایبرک ست دوم و چهارم برنده بازی بشه ولی به خاطر سروهای ضعیف , مخصوصا توی تایبرک ست چهارم(حتی توی این تایبرک دابل فالت هم داشت!!!) باعث شد راه به جایی نبره و در نهایت بازی رو ببازه.

با وجود بازی خوب سپی ولی از بازی ضعیف و پراشتباه راجر نمیشه گذشت انتظار قهرمانی نداشتم ولی انتظار باخت توی دور سوم رو هم نداشتم

یه سوال داشتم دلیل این باخت غیر منتظره چی بود؟

میشه این باخت رو به حساب این گذاشت که روز راجر نبود و این یک اتفاق بود؟یا به خاطر بی برنامگی راجر برای آماده سازی(مثل 2013) برای شروع فصل جدید بود؟

MRF
01-25-2015, 04:42 PM
دوستان بجای بحث و ناراحتی با دیگران که مورد تاییدتون نیستند خیلی راحت ایشون را به لیست سیاه خودتان اضافه کنید تا دیگر پستشون را نبینید و اینجوری وقتی هیچکس پستهاشون را جواب ندن اینجور افراد هم از کارشون خسته میشن وگرنه اینجور افراد هربار با یکایدی جدید وارد میشن و با یک اسم جدید و تکرار مکررات ...

i.emad1990
01-25-2015, 06:33 PM
baba jone madareton bikhiyal shin hamaton khobin hamaton golin hamzton ba shakhsiyatin hamaton az jaye khob omadin baba aslan man bishakhsiyat man poro man dahati man gheyre manteghi bakhsheshe shoma koja rafte vel konin khaheshan

davidbeckham
01-25-2015, 06:50 PM
http://www.shiaupload.ir/images/14849187613663588320.jpg

King Rojer Federer
01-25-2015, 08:50 PM
این بیشعور بازیا چیه
متاسفم برای همه چیز...
و راجع به ترنمنت
امروز بسیار جالب بود
و بازگشت رویایی کریوس
تا اینجا ترنمنت خوبی شده
عزیز دلم حالا ببین ما این چند وقت از دست این موجود چی می کشیم.من تو عمرم آدم مثل این شخص ندیدم.آدم این چیزها رو که می بینه حالش از هر چی ورزش و تنیس بهم می خوره.ولی عزیزم غصه نخور کم کم به جفنگیات این یارو عادت می کنی.سعی کن خودت رو ناراحت نکنی.حیفه اعصابته.قربون خدا برم یکی مثل اون طرفدار نواک و یکی مثل شما اینقدر باشخصیت طرفدار نواک.جل الخالق.:583:

Dariush.roger
01-25-2015, 10:38 PM
این بیشعور بازیا چیه
متاسفم برای همه چیز...
و راجع به ترنمنت
امروز بسیار جالب بود
و بازگشت رویایی کریوس
تا اینجا ترنمنت خوبی شده

دمت گرم

Fakhruddin
01-25-2015, 10:58 PM
سلام

راستش من موندم واسه چی دوستان بهم دیگه بی احترامی میکنن و اینگونه از خجالت هم در میان :shame:
یعنی ما تو زمونه ای هستیم که یک بحث و یک گفتگوی عادی هم به راحتی به کلمات بی ادبانه منتهی میشه.:243:

امیدوارم دوستان بیشتر رعایت کنن! تا فضای سایت غم انگیز و ماتم زده نشه !
---------------------------------------------------------------
خب فردا هم بازیهای قشنگی در راهه.
نواک فردا در حالی به مصاف مولر لوگزامبورگی میره که اولین باره با این تنیسور بیگ سرو روبرو میشه.
نواک به کارلویچ در دوحه باخت و میدونه بیگ سرو ها , ست رو به تایبرک بکشونن دردسر میشن براش.
نواک در تایبرک ست اول روبروی ورداسکو هم 5-3 عقب بود که با دابل فالت عجیب ورداسکو به روند خوب خودش برگشت هر چند که برک پوینت های خوبی در همان ست نخست از دست داده بود !
حریف بعدی نواک هم هر کی باشه باز یه بیگ سروه . و اگر کوارتر رو به سلامت بگذره سمی فاینال یا با اسپانیایی ها بازی داره که راه هموارتری هست یا واوارینکا یا نیشیکوری که خیلی سخته و اونوقت پیروز بشه تازه میرسه فینال !
به نظر من با این مسیر نواک جوکویچ قهرمان بشه معجزه کرده :350:
خب باید ببینیم چه اتفاقاتی در راهه :379:

Mehdiii
01-25-2015, 11:57 PM
سلام

راستش من موندم واسه چی دوستان بهم دیگه بی احترامی میکنن و اینگونه از خجالت هم در میان :shame:
یعنی ما تو زمونه ای هستیم که یک بحث و یک گفتگوی عادی هم به راحتی به کلمات بی ادبانه منتهی میشه.:243:

امیدوارم دوستان بیشتر رعایت کنن! تا فضای سایت غم انگیز و ماتم زده نشه !
---------------------------------------------------------------
خب فردا هم بازیهای قشنگی در راهه.
نواک فردا در حالی به مصاف مولر لوگزامبورگی میره که اولین باره با این تنیسور بیگ سرو روبرو میشه.
نواک به کارلویچ در دوحه باخت و میدونه بیگ سرو ها , ست رو به تایبرک بکشونن دردسر میشن براش.
نواک در تایبرک ست اول روبروی ورداسکو هم 5-3 عقب بود که با دابل فالت عجیب ورداسکو به روند خوب خودش برگشت هر چند که برک پوینت های خوبی در همان ست نخست از دست داده بود !
حریف بعدی نواک هم هر کی باشه باز یه بیگ سروه . و اگر کوارتر رو به سلامت بگذره سمی فاینال یا با اسپانیایی ها بازی داره که راه هموارتری هست یا واوارینکا یا نیشیکوری که خیلی سخته و اونوقت پیروز بشه تازه میرسه فینال !
به نظر من با این مسیر نواک جوکویچ قهرمان بشه معجزه کرده :350:
خب باید ببینیم چه اتفاقاتی در راهه :379:

درود به شما دوست عزیز
نمیخوام شعار بدم ولی این تایپیک تو یه اسکیل کوچیکتر نشون میده که ما ها چقدر آدمای بی ظرفیتی تشریف داریم و این سیاستمدارا شناخت خوبی از جامعه دارند به همین دلایل آرزوی داشتن آزادی بیانو به گور می بریم.
به نظر من امسال استن دوباره شانس اول قهرمانیه :379:. از بین سه تا بیگ که موندند اندی ماری شانس صعود به فینالش از دوتای دیگه بیشتره .
بین بیگ 4 نادال از همه بیشتر با بیگ سرو ها مشکل داره چون بخاطر سرویس ضعیفش زمان خیلی زیادیو صرف هولد کردن سرویس گیماش میکنه (در مقایسه با حریفان بیگ سرو). بخاطر همین موضوع همیشه فشار بازی رو دوشش هست . کمترین مشکلو هم فدرر داره چون هم پا به پای اونها سرویس میزنه و هم بخاطر سبک خاص ریترنش (بلاک کردن) شانس خوبی برای بریک کردن داره . البته در کل بیگ سرو ها در مقابل بیگ 4 معمولاً فقط میتونند کمی بیشتر اذیت کنند نه اینکه برنده بازی بشند در واقع به نظر من در حالت کلی برای برنده شدن در مقابل بیگ 4 به خیلی چیزهای دیگه هم نیاز هست .

amiri
01-26-2015, 09:35 AM
سلام
مسابقات امسال دیدنی و جذاب شده است
سایت http://www.ausopen.com گزارش لحظه به لحظه مسابقات استرالیا با آمار های مفید .بدرود

saeedfxfx
01-26-2015, 10:05 AM
دوستان بجای بحث و ناراحتی با دیگران که مورد تاییدتون نیستند خیلی راحت ایشون را به لیست سیاه خودتان اضافه کنید تا دیگر پستشون را نبینید و اینجوری وقتی هیچکس پستهاشون را جواب ندن اینجور افراد هم از کارشون خسته میشن وگرنه اینجور افراد هربار با یکایدی جدید وارد میشن و با یک اسم جدید و تکرار مکررات ...

اصلا امکانات روز دنیا رو فراموش کرده بودم:434:
اره بخدا ادم میمونه چی بگه...

saeedfxfx
01-26-2015, 10:12 AM
عزیز دلم حالا ببین ما این چند وقت از دست این موجود چی می کشیم.من تو عمرم آدم مثل این شخص ندیدم.آدم این چیزها رو که می بینه حالش از هر چی ورزش و تنیس بهم می خوره.ولی عزیزم غصه نخور کم کم به جفنگیات این یارو عادت می کنی.سعی کن خودت رو ناراحت نکنی.حیفه اعصابته.قربون خدا برم یکی مثل اون طرفدار نواک و یکی مثل شما اینقدر باشخصیت طرفدار نواک.جل الخالق.:583:

منم عصبانی شدم راستش...
مدتها بود تو سایت پستی نمیزدم
گفتم شروع فصل جدید...
مکررا دیدم این بنده خدا نامربوط مینویسه ، پست های نامربوط ، توهین و...
هیچ بار فنی هم نداره
تاحالا یه بار تو کورت پا گذاشته؟!
اگه کسی یکبار فقط تو زمین انرژی بذاره و...متوجه میشه کسی مثل فدرر که تا اینجا این همه هوادار پیدا کرده چقدر زحمت کشیده
نادال همینطور و نواک
ضمنا ممنون از محبت شما:001_smile:

saeedfxfx
01-26-2015, 10:17 AM
دوستان موافق هستید بازی فرر و سیمون یکی از قشنگترین بازیهای چند سال اخیر بود؟
از حیث هیجان عالی بود
برگشتن سیمون از 5-1 خیلی جالب بود
ولی فرر خسته شد و دیگه توان مبارزه با نیشیکوری جنگنده رو نداره
استن هم خوب بود نه عالی ولی از پس گارسیا که کم دردسر درست نکرده تو دو سه فصل اخیر بر اومد
و احتمالا بازهم سمی نواک - استن!

saeedfxfx
01-26-2015, 10:33 AM
در جواب سوال اولت از جایی اومدم که خیلی بهتر از جاییه که تو اومدی! اصلا شک نکن
[بی شخصیت و بیشعور [/ هم خودتی اونهم خیلی زیاد.بیش از حد!
من اگر بفهمم واقعا تو این سایت اینقدر آزادی بیان ! هست
که هر[بی شخصیت و بی فرهنگیبه خودش اجازه بده اینجا را با خونه ش و کاربران را با خانوادش اشتباه بگیره[منهم رویه ام را عوض میکنم و[ نجابت به خرج نمیدم
جنابان مدیر جنابان ناظر تکلیف ما را مشخص کنید
چرا کسی باید اینجا به راحتی به کاربران توهین کنه و باهاش مماشات شه؟
آیا من هم همانطور که شایستشونه جوابشون را بدم باهام برخورد نمیشه!؟

:434::434:
...
پستی پر از ادب!
حرفی ندارم
فقط اینکه من عذر میخوام!!

!PARADOX
01-26-2015, 11:23 AM
کاش مدیران سایت یه خورده سخت گیری بیشتری می کردن
برای بزرگترین فروم تنیس فارسی زبان خجالت آوره بعضی از پست ها..

خود تنیسورها در عین رقابت با هم دوست هستند .
ولی طرفداراشون با هم جنگ دارن و به بدترین شکل ممکن به هم بی احترامی می کنن.
البته عده ی کمی هستن ولی حتی یک نفر هم می تونه یه قایق رو غرق کنه..
دوستان لطفا پاسخ بعضی از پست ها رو اصلا ندین..

در مورد استرالیا اپن تا به اینجا همه چیز خیلی خوب پیشرفته به جز حذف فدرر.
امید داشتم نیمه نهایی بین فدرر و نادال باشه.
جوکویچ که به احتمال خیلی زیاد به فینال می رسه ولی از این سمت رافا راه سختی رو داره ولی امیدوارم که بتونه به فینال برسه

به امید موفقیت ماتادور.

Just Nole
01-26-2015, 12:04 PM
:434::434:
...
پستی پر از ادب!
حرفی ندارم
فقط اینکه من عذر میخوام!!

عذرخواهیت را می پذیرم و قبول میکنم
امیدوارم متوجه شده باشی وقتی به کسی توهین میکنی انتظار تکریم و تشویق نداشته باشی

saeedfxfx
01-26-2015, 12:39 PM
عذرخواهیت را می پذیرم و قبول میکنم
امیدوارم متوجه شده باشی وقتی به کسی توهین میکنی انتظار تکریم و تشویق نداشته باشی

خدا شادت کنه :434::434::434::434:

Just Nole
01-26-2015, 12:46 PM
بازی فلی لوپز و رائونیچ خصوصا در تای برک ست چهارم خیلی تماشایی بود
لوپز در سرویس کمتر از رائو نبود و بنظرم با اون خصوصیت جنگندگی اسپانیش
اگر بالا می اومد میتونست دردسر بیشتری را نسبت به رائو برای نواک ایجاد کنه
نیشیکوری خیلی راحت تر از اونچه تصور میشد فرر را برد تا نشان بده روند خوب 2014 را داره ادامه میده
استن نشون داد نسبت به هموطنش مهارت و کنترل بیشتری در تای برکها داره
خصوصا تای برک سرنوشت ساز ست چهارم که 6-2 عقب افتاد اما 5 تا ست پوینت را سیو کرد
و بازی را برد
حالا می رسیم به تکرار بازی نیشی و استن در آخرین گرند 2014 این بار در اولین گرند 2015!
من این بار هم شانس نیشی را بیشتر می دونم و فکر میکنم باز هم سمی یواس اوپن بین
نواک و نیشی تکرار بشه و چه فرصتی بهتر از این برای تلافی.هرچند نواک تو لندن نیشی را مغلوب کرد
اما تلافی سمی گرند با سمی گرند مزه دیگه ای داره
آزارنکا هم که متاسفانه توسط سیبولکووا حذف شد تا نتونیم شاهد تلاقیش با سرنا باشیم که بازی عالی میشد

خدا شادت کنه :434::434::434::434:

مرسی.چه پسر خوبی شدی امروز:160::254:.خدا تو را هم شاد کنه:434::434:

rezaomo
01-26-2015, 02:09 PM
[QUOTE=Just Nole;105433]بازی فلی لوپز و رائونیچ خصوصا در تای برک ست چهارم خیلی تماشایی بود
لوپز در سرویس کمتر از رائو نبود و بنظرم با اون خصوصیت جنگندگی اسپانیش
اگر بالا می اومد میتونست دردسر بیشتری را نسبت به رائو برای نواک ایجاد کنه
نیشیکوری خیلی راحت تر از اونچه تصور میشد فرر را برد تا نشان بده روند خوب 2014 را داره ادامه میده
استن نشون داد نسبت به هموطنش مهارت و کنترل بیشتری در تای برکها داره
خصوصا تای برک سرنوشت ساز ست چهارم که 6-2 عقب افتاد اما 5 تا ست پوینت را سیو کرد
و بازی را برد
حالا می رسیم به تکرار بازی نیشی و استن در آخرین گرند 2014 این بار در اولین گرند 2015!
من این بار هم شانس نیشی را بیشتر می دونم و فکر میکنم باز هم سمی یواس اوپن بین
نواک و نیشی تکرار بشه و چه فرصتی بهتر از این برای تلافی.هرچند نواک تو لندن نیشی را مغلوب کرد
اما تلافی سمی گرند با سمی گرند مزه دیگه ای داره
آزارنکا هم که متاسفانه توسط سیبولکووا حذف شد تا نتونیم شاهد تلاقیش با سرنا باشیم که بازی عالی میشد

اگه می تونی درباره مسائل فنی بازی بنویس و گرنه بازیها را دوباره گزارش می کنی که چی :379:

MRF
01-26-2015, 04:09 PM
آمار بازی نواک

Just Nole
01-26-2015, 04:09 PM
چقدر خوب بود این ژیل مولر!
بدون تردید یکی از بهترین بازیهای عمر ژیل مولر به همان خوبی بازی آندریاس سپپی در مقابل فدرر
هرکسی دیگه جای نواک بود یا میباخت یا حداقل ست میداد
اعتراف میکنم مولر را دستکم گرفتم اما این مولر همونی بود که دور سوم ایزنر را 3-0 زده بود
متاسفانه برای مولر حریف امروزش نواک ژوکویچ نابغه تنیس دنیا شماره یک جهان آماده ترین تنیسور جهان و بهترین تنیسور حال حاضر دنیا بود!
نواک عالی نبود بازی براش سخت و پرفشار بود اما همان جنگندگی که دوست داشتم را در اون دیدم
خصوصا جاییکه برای اینکه برک نشه در ست سوم برای جبران 40-15 واقعا جنگید و مایه گذاشت
به هرحال نواک بدون ست باخته و اقتدار کامل به کوارتر میره و من جدا معتقدم بازیش با رائونیچ بسیار راحت تر از این بازی تمام خواهد شد

davidbeckham
01-26-2015, 04:20 PM
نواک نشون داد از باخت به کارلوویچ درس گرفته

Just Nole
01-26-2015, 04:23 PM
[/QUOTE]

اگه می تونی درباره مسائل فنی بازی بنویس و گرنه بازیها را دوباره گزارش می کنی که چی :379:

رضامو!
اولا گزارشگری هم هنر و استعداد میخواد که هر کسی این استعداد را نداره!
دوماً من افتخار میکنم و صدالبته ترجیح می دم گزارشگر باشم تا اینکه بخوام
مخالفم را ببندم به توهین و فحاشی و هتاکی!
ترجیح میدم گزارش کنم اما با خزعبلات و هوراکشیدن و قربون صدقه رفتن و آرزوهای واهی و نشدنی برای یک تنیسور مسن و در پایان کریر محبوبیت کسب نکنم
ترجیح می دم واقعگرا باشم و حال را ببینم نه اینکه در باد افتخارات گذشته بخوابم

davidbeckham
01-26-2015, 05:11 PM
http://www.shiaupload.ir/images/90108236231390593809.png

saeedfxfx
01-26-2015, 06:11 PM
نواک هم اومد بالا
چیزی که تماشاچی میبینه با واقعیت گاهی متفاوته
نواک امروز اصلا به خودش فشار نیاورد و زیاد از لحاظ ذهنی هم خودشو نمیخواست خسته کنه و مسلما این ها برنامه بوریس بکر بود
دبل فالت ، انفورسد های خیلی بد و دوندگی کم
نواک امروز به دنبال برد با صرف کمترین انرژی بود
خیلی از رالی هارو واگذار کرد که عجیب بود در ظاهر ولی برنامه ریزی شده بود
نواک از معدود تنیسورهایی هست که کاملا با برنامه وارد کورت میشه و اگر برنامه هاش عملی نشه خیلی سخت میتونه خودشو جمع و جور کنه ، خصوصیتی که نادال نداره و به نظر شخص من فدرر هم همینطور
و در مجموع نواک رو راحت تر میشه عصبی کرد و بهم ریخت
(البته نه این فدرر که پا به سن گذاشته)
مقایسه فدرر این روزها با نواک یا نادال واقعا قیاس مع الفارق هست
من فکر میکنم نادال فردا بتونه بردیک رو شکست بده فقط کافیه همانند بازی با اندرسون از فرست سرو هاش استفاده کنه و یکم اگرسیو بازی کنه
ببخشید طولانی شد

davidbeckham
01-26-2015, 07:14 PM
http://www.shiaupload.ir/images/08561760359733145731.jpg

Just Nole
01-26-2015, 10:22 PM
نادال-بردیک
کیریوس-ماری
.........
نواک-رائونیک
نیشیکوری-واورینکا

تقابلهای کوارتر!
به نظرم نادال راحت میاد بالا و شانس کیریوس و ماری را برابر می دونم
اگر سمی را نادال با ماری بازی کنه بازی کلاسیکی میشه که مطمئنم خودش همین را ترجیح میده
اگر کیریوس حریف نادال بشه حقیقتا چه شود! اون خاطره ویمبلدون سرویسهای کشنده و تماشاگران استرالیایی
بنظرم اگر کیریوس ماری را بزنه احتمال اینکه به فینال هم برسه زیاده
هرچند صمیمانه امیدوارم نادال فینالیست بشه برای یک فینال پرشور و سوپر کلاسیک

از اونطرف نواک شک ندارم به رائونیک حتی ست نمیده
80 درصد هم شانس برتری نیشی را بر استن می دونم

من از الان می تونم جام را در دستان نواک تصور کنم

Dariush.roger
01-26-2015, 11:48 PM
نادال-بردیک
کیریوس-ماری
.........
نواک-رائونیک
نیشیکوری-واورینکا

تقابلهای کوارتر!
به نظرم نادال راحت میاد بالا و شانس کیریوس و ماری را برابر می دونم
اگر سمی را نادال با ماری بازی کنه بازی کلاسیکی میشه که مطمئنم خودش همین را ترجیح میده
اگر کیریوس حریف نادال بشه حقیقتا چه شود! اون خاطره ویمبلدون سرویسهای کشنده و تماشاگران استرالیایی
بنظرم اگر کیریوس ماری را بزنه احتمال اینکه به فینال هم برسه زیاده
هرچند صمیمانه امیدوارم نادال فینالیست بشه برای یک فینال پرشور و سوپر کلاسیک

از اونطرف نواک شک ندارم به رائونیک حتی ست نمیده
80 درصد هم شانس برتری نیشی را بر استن می دونم

من از الان می تونم جام را در دستان نواک تصور کنم

لذت بردم از اين تحليل

sspol
01-27-2015, 01:05 AM
به امید قهرمانی نادال

AndreS
01-27-2015, 08:56 AM
لذت بردیم از نتیجه و بیگل :441:
خیلیم خوب :655:

ARY143
01-27-2015, 09:12 AM
خوب نادال هم حذف شد و بدون شک با حذف هر کدام از این بازیکنان مثل نادال ، فدرر ، نواک ...از جذابیت و هیجان مسابقات هم به طبع کاسته خواهد شد . ( خدائی چند نفر فینال گرندی که سلیچ برد را کامل تماشا کردن )

با سطح آمادگی که نادال داشت پس از طی مصدومیت ، شانس بالائی برای حضور در سمی و فینال براش کم بود ، ولی خوب دیگه ناداله و می تونه بر خلاف تصورات کارهای نشدنی هم انجام بده .
تصور من این هست که اگر ست سوم را می گرفت بازی را بر میگردون و برنده می شد .

در نهایت مثل اینکه دیگر نباید انتظار داشت بازیکنی در طول فصل موفق به گرفتن 2و 3 تا گرند بشه مثل زمانی که فدرر ، نادال و نواک موفق به این مهم شدن .

به امید تماشای بازی های پرهیجان باقی مانده . :583::583::shame:

davidbeckham
01-27-2015, 09:50 AM
نادال با مربیگری تونی خیار حتی فیوچرز رو هم نمیبره
مربی که فقط بلده واموس بگه

narges 95
01-27-2015, 09:53 AM
نه :240:باورتون میشه دیشب خواب نادالو دیدم که باخته پس همچینم خواب ما چپ نیست:443:
در کل خودم شانس قهرمانی رافا رو کم میدونستم.اگه کیریوس از این گروه بالا بیاد احتمال قهرمانیش زیاده فکرشو بکنید این کیریوس اول بشه چی میشه چه حرکتایی توجمع انجام میده

Just Nole
01-27-2015, 10:19 AM
جدا متاسفم برای باختن بد رافا
آرزوهای ما را به باد داد
از اون بدتر هالپ هم بد باخت و تنها چیزی که التیام میده این نتایج بد را
اینکه ماشا بوچارد را خیلی راحت زد و رفت به نیمه نهایی

king of spin
01-27-2015, 10:23 AM
در مورد دو ست اول که حرفی نزنم بهتره
ست سوم تقریبا بازی برابری رو شاهد بودیم و رافا تو چند تا رالی حساس خوب کار کرد، اما اوج داستان، مربوط به اون برک پوینت کذایی بود که رافا با فورهندش سکند سرو بردیکو مفت زد تو اوت، همون اشتباهی که سال گذشته توی ست اول مقابل سکند سروای استن مرکب شد، توی مچ پوینت آخری هم که باز سکند سرو بردیکو زد به تور
آخه نمیدونم اگه اسلایس ریترن میکرد چی میشد مگه؟؟؟!!! اگه ست سومو رافا میبرد حتی میتونست بازی رو ببره!
امروز دوباره فرهند دون د لاینای رافا تعطیل و داغون بود و بکهنداشم که... اصلا باورم نمیشد که جرات اینساید اوت کردن هم نداشت! فوت ورکش هم به مراتب ضعیف شده
سکند سروای ضعیفشم یا پاس برای وینر حریف بود یا این که دابل فالت میشد!
ولی خب کاری نمیشه کرد و فقط باید به آینده امیدوار بود. امیدوارم رافا یه مربی درستو برای بهبود سرویس و همچنین والی های بهتر به کار بگیره

MRF
01-27-2015, 11:54 AM
در قسمت خانمها روسها امروز غوغا کردن و یکی از فینالیستها و شاید هم قهرمان روس خواهد بود
هرچند پیروزی ماشا قابل پیش بینی بود اما ماکوروا امروز خیلی خوب بازی کرد و تونست هالپ را براحتی حذف کنه
با وجودیکه بوچارد بازیکن خوب و اینده داری هست بنظرم کمی دچار غرور هست و یک نکته در بازی ماشا ضعفی که همیشه تو بازیش مشهود بود استفاده نکردن از دراپ شات و اسلایس تو بازیش بود
که با این مربی جدیدش داره بخوبی این کارو تو بازیهاش انجام میده و این در رالی های خیلی طولانی و زمانیکه بازی گره میخوره خبلی به کمکش میاد
باید منتظر بازیهای فردا بود ببینیم نتیجه غیر منتظره ای پیش میاد یا نه

davidbeckham
01-27-2015, 12:03 PM
come on masha
http://www.shiaupload.ir/images/77767332709111761614.jpg

MRF
01-27-2015, 12:49 PM
امروز نفرات سوم رنکینگ اقایان و خانمها در ست دوم بیگل شدن اینهم از امار بازی

MRF
01-27-2015, 01:25 PM
today troll

Just Nole
01-27-2015, 01:41 PM
خدا را شکر اندی این پسره را زد
تصور اینکه یکپای فینال کیریوس یا بردیک باشه واقعا عذاب آور بود
ماری انصافا خیلی آماده بود و باهوش بازی کرد و از پس بردیک هم برمیاد
امیدوارم شاهد تکرار فینال 2013 اندی-نواک باشیم

davidbeckham
01-27-2015, 03:31 PM
مربی ماری هنوز مورسمو هستش؟
اگه اینجوریه واقعا خاک تو سر تونی بشکه
متاسفانه باید بگم نادال دیگه تموم شده
مگر اینکه مربیشو عوض کنه

Just Nole
01-27-2015, 03:50 PM
مربی ماری هنوز مورسمو هستش؟
اگه اینجوریه واقعا خاک تو سر تونی بشکه
متاسفانه باید بگم نادال دیگه تموم شده
مگر اینکه مربیشو عوض کنه

بله امیلی مورسمو تو باکس اندی و در دورترین فاصله نسبت به دوست دخترش نشسته بود:434:
من هم امیدوارم نادال یک مربی خوب بگیره همین رائونیک با پیاتی کلی رشد کرد
اگه قراره راجر بازنشست بشه این ادبرگ خوبه برای رافا:434:

hooman3x
01-27-2015, 10:37 PM
خب بردیچ و ماری بر خلاف پیش بینی جای فدرر و نادال یک پای نیمه نهایی شدند
شاید اگه باز هم با پیش بینی های قبل بازی بخوایم بگیم نیشیکوری آماده و نواک چهار نفر نیمه نهایی رو تکمیل میکنند. اما نمیشه از بازیهای خوب رائونیچ خصوصا ضربه های مرگبارش روی توپ های کوتاه که اغلب حاصل ریترن حریفاش در جواب سرویسهای فوق العاده قدرتمندشه غافل شد.

نواک هم که نیاز به تعریف نداره مثل همیشه عالی(با قرعه عالی:443:) با سروهای نجات بخشش و والی های بهتر شده.فرم خوبی داره واقعا و بهترین امتیازش بازیهای کم فشارش تا این مرحله بوده
با فرض صعود نواک در نیمه نهایی هم شاید حریف خسته تری از دل بازی احتمالا نزدیک استن و نیشیکوری به نبردش بیاد.
البته با بهتر شدن ریتم بازی رائونیچ و فوت ورک تقویت شدش یقینا کار ساده ای نخواهد داشت.
میشه گفت اولین رقیب سر سخت نواک اونو آزمایش میکنه
همینطور استن مدافع قهرمانی که در غیاب راجر فدرر خیلی از هوادارای راجر رو هم همراه خودش میبینه میتونه از پس نیشیکوری بر بیاد

شاید بخش زیاد نگرانی های استن تسلط عالی نیشیکوری روی بازی بیس لاین و پشت توپ عالی و سرعت بالای ضربات نیشی از انتهای زمین باشه.
با شرایط کنونی استن و نیشیکوری یکم بعیده استن حریف نیشیکوری از بیس لاین باشه مگر اینکه بکهند های استن در حالت فوق العاده قبل قرار بگیره

شاید بیشترین فکر استن روی سروهاش باشه و حمله به جلو و نت تا ریتم نیشیکوری رو یگیره.
البته اگر بتونه خوب ریترن کنه با توجه به قدرت کم نیشی در سرویس زدن میتونه موفق باشه.
جای تعجب نداره شاهد سرو والی های استن هم باشیم
نقطه قوت نیشیکوری از نظر خودم همین ضربات ناگهانی نیشی هست.
انصافا با این گردش سر راکت ناگهانی این جنگجوی ژاپنی پیش بینی مسیر ضربه هاش رو خیلی واسه حریفش سخت میکنه.

جای تعجب داره که رفته رفته به نیمه نهایی اولین گرند اسلم رسیدیم و خیلی از دوستان وارد بحث نشدند و کاربرای با دانش نوشته ای قرار ندادند
البته شاید بشه دلیل این استقبال های کم رو حدس زد ولی امیدوارم زودتر گرما به بحث های تنیس تاکرز برگرده.
امیدوارم مدیرهای سایت یکم نگران تر از قبل به این موضوع نگاه کنند

Just Nole
01-27-2015, 11:21 PM
خب بردیچ و ماری بر خلاف پیش بینی جای فدرر و نادال یک پای نیمه نهایی شدند
شاید اگه باز هم با پیش بینی های قبل بازی بخوایم بگیم نیشیکوری آماده و نواک چهار نفر نیمه نهایی رو تکمیل میکنند. اما نمیشه از بازیهای خوب رائونیچ خصوصا ضربه های مرگبارش روی توپ های کوتاه که اغلب حاصل ریترن حریفاش در جواب سرویسهای فوق العاده قدرتمندشه غافل شد.

نواک هم که نیاز به تعریف نداره مثل همیشه عالی(با قرعه عالی:443:) با سروهای نجات بخشش و والی های بهتر شده.فرم خوبی داره واقعا و بهترین امتیازش بازیهای کم فشارش تا این مرحله بوده
با فرض صعود نواک در نیمه نهایی هم شاید حریف خسته تری از دل بازی احتمالا نزدیک استن و نیشیکوری به نبردش بیاد.
البته با بهتر شدن ریتم بازی رائونیچ و فوت ورک تقویت شدش یقینا کار ساده ای نخواهد داشت.
میشه گفت اولین رقیب سر سخت نواک اونو آزمایش میکنه
همینطور استن مدافع قهرمانی که در غیاب راجر فدرر خیلی از هوادارای راجر رو هم همراه خودش میبینه میتونه از پس نیشیکوری بر بیاد

شاید بخش زیاد نگرانی های استن تسلط عالی نیشیکوری روی بازی بیس لاین و پشت توپ عالی و سرعت بالای ضربات نیشی از انتهای زمین باشه.
با شرایط کنونی استن و نیشیکوری یکم بعیده استن حریف نیشیکوری از بیس لاین باشه مگر اینکه بکهند های استن در حالت فوق العاده قبل قرار بگیره

شاید بیشترین فکر استن روی سروهاش باشه و حمله به جلو و نت تا ریتم نیشیکوری رو یگیره.
البته اگر بتونه خوب ریترن کنه با توجه به قدرت کم نیشی در سرویس زدن میتونه موفق باشه.
جای تعجب نداره شاهد سرو والی های استن هم باشیم
نقطه قوت نیشیکوری از نظر خودم همین ضربات ناگهانی نیشی هست.
انصافا با این گردش سر راکت ناگهانی این جنگجوی ژاپنی پیش بینی مسیر ضربه هاش رو خیلی واسه حریفش سخت میکنه.

جای تعجب داره که رفته رفته به نیمه نهایی اولین گرند اسلم رسیدیم و خیلی از دوستان وارد بحث نشدند و کاربرای با دانش نوشته ای قرار ندادند
البته شاید بشه دلیل این استقبال های کم رو حدس زد ولی امیدوارم زودتر گرما به بحث های تنیس تاکرز برگرده.
امیدوارم مدیرهای سایت یکم نگران تر از قبل به این موضوع نگاه کنند

با تشکر از نوشته خوبتون
متاسفانه اغلب طرفداران فدرر بعد از حذف راجر انگیزه و میلی هم به نوشتن ندارند
البته همانطور که امروز نادال حذف شد و چندنفرشون برای ابراز خوشحالی ظاهر شدند
منتظرند و لحظه شماری میکنند برای حذف نواک تا بیان و خوشحالیشون را ابراز کنند
بگذریم
در رابطه با قرعه خیلی هم نظر نیستیم
اگربه قرعه کشی نگاه مجددی کنیم می بینیم قرعه بسیار متوازن و یکدست بوده بر خلاف قرعه زنان که کمی سمت سرنا سخت تر بود
به عنوان شروع
اگر برای دید راحت تر مردان را در 4 گروه از بازیکنان سرشناس تر تصور کنیم که سرگروهها به نیمه نهایی می رسند
در گروه یک:نواک-ورداسکو-ایزنر-مونفیس-رائونیک و دلپوترو
در گروه دو:نیشی-سیمون-فرر-واورینکا
در گروه سه:نادال-بردیک-گولبیس-گاسکه
و در گروه چهار:فدرر-اندی-دیمیتروف-کارلویچ-روبردو
قرار دارند
برنده گروه 1و2 از طرفی و 3و4 از طرف دیگه به فینال می رن
بازیهای نواک یکطرفه شده اما دلیلش قدرت و آمادگی و سطح ممتاز خودشه نه ضعف رقیب
همین ژیل مولر در مصاف با نواک عالی بود اما زورش نرسید مولر ایزنر را دور سوم 3-0 زده بود
اما با توجه به نتایج تا این لحظه و با توجه به عملکرد پارسال و مقایسه اش تا الان
فدرر سال قبل تا دور ششم (سمی) اومد و امسال تا دور سوم
نادال تا دور هفتم (فینال) اومد و امسال پنجم(کوارتر)
نواک هم سال قبل در همین مرحله متوقف شد و امسال تا اینجا از امتیاز پارسالش دفاع کرده
اندی هم که امتیاز مثبت میگیره از ملبورن
فردا اگر نیشیکوری استن را بزنه که محتمله تو رنکینگ هم خیلی بنفعش میشه
هر دو بازی فردا بنظرم قشنگ تر و فنی تر از بازیهای امروز باشند

به امید فینال نواک-اندی و ماریا-سرنا:443:

یادم رفت اضافه کنم امروز اندی در سرویس خیلی عالی ظاهر شد هم سرویسهای خوبی زد و هم واکنشهای مناسبی روی سرویسهای خوب حریف داشت

Dariush.roger
01-28-2015, 12:09 AM
نواك به راوونيك ميبازه

saeedfxfx
01-28-2015, 12:28 AM
نواك به راوونيك ميبازه

چرا؟؟؟
بازی فردای استن و نیشی به نظرم خیلی نزدیک بشه و اگر بخواد با اختلاف تموم بشه فکر میکنم به نفع استن تموم بشه...
دلیل صحبتم برمیگرده به انگیزه استن
واورینکا هرموقع انگیزه بالایی داشته واقعا سرسخت و خوب کار کرده
نواک هم فرصت خوبی داره برای گرفتن یه گرند معتبر و من شخصا مطمعنم این فرصت رو رانیک نمیتونه ازش بگیره

MRF
01-28-2015, 08:15 AM
چقدر خوب بازی میکنه استن
نیشیکوری هیچ حرفی نداره تو گیمهای استن

mspayam
01-28-2015, 11:28 AM
خب اگه امروز نواک هم بتونه خودش رو به نیمه نهایی برسونه، اون بازی ای که من از ابتدای تورنمنت منتظرش بودم رو شاهد خواهیم بود. با اینکه استن واورینکا توی راندهای قبلی کمتر از حد انتظار ظاهر شده بود اما امروز با بازی خیلی خوبش ثابت کرد که می تونه چالش خیلی جدی ای برای نواک باشه و به احتمال زیاد بازی نواک و استن بازی خیلی دیدنی ای خوهد بود.
امروز ضربه های عمیق و قدرتی استن در کنار والی های خیلی خوبش تونست پیروزی در سه ست رو واسه ی اون به ارمغان بیاره. نیشیکوری هم با اینکه در ست اول تا اواخر ست دوم عملکرد ضعیفی داشت اما از اواخر ست دوم تا آخر بازی به همون نیشیکوری اوپن آمریکا تبدیل شد و حتی اول ست سوم دو هیچ هم جلو افتاد و توی تایبرک هم تونست از 5-1 به 6-6 برسه اما اشتباهش توی امتیاز سیزدهم باعث شد که استن جلو بیافته و بعد هم با اقتدار امتیاز بعدی رو از آن خودش کنه.

در قسمت بانوان هم به احتمال زیاد شاهد فینال سرنا و ماشا باشیم، اما هنوز برای همچین پیش بینی ای خیلی زوده.

Just Nole
01-28-2015, 01:42 PM
مرسی نواک
یک نمایش عالی و یک پیروزی بی دردسر در 2 ساعت
رائونیچ در مقابل تنیسور شماره یک و آماده ترین تنیسور حال حاضر دنیا فقط ست اول را پا به پا اومد
و بعد تسلیم محض شد.مشخصا نصف اونچه ژیل مولر باعث دردسر نواک شد رائونیچ نشد

البته از حق نگذریم
رائونیچ همون کیفیت رائونیچ در مسترز پاریس سه ماه قبل را داشت که حتی تونست فدرر را هم شکست بده
اما هم اونجا به نواک باخت هم اینجا.به هرحال کیفیت و قدرت این دوران نواک مثالزدنیه

من انتظار دارم نواک همون عملکردی را که دوماه پیش مقابل استن در لندن داشت را تکرار کنه

Just Nole
01-28-2015, 01:52 PM
خب اگه امروز نواک هم بتونه خودش رو به نیمه نهایی برسونه، اون بازی ای که من از ابتدای تورنمنت منتظرش بودم رو شاهد خواهیم بود. با اینکه استن واورینکا توی راندهای قبلی کمتر از حد انتظار ظاهر شده بود اما امروز با بازی خیلی خوبش ثابت کرد که می تونه چالش خیلی جدی ای برای نواک باشه و به احتمال زیاد بازی نواک و استن بازی خیلی دیدنی ای خوهد بود.
امروز ضربه های عمیق و قدرتی استن در کنار والی های خیلی خوبش تونست پیروزی در سه ست رو واسه ی اون به ارمغان بیاره. نیشیکوری هم با اینکه در ست اول تا اواخر ست دوم عملکرد ضعیفی داشت اما از اواخر ست دوم تا آخر بازی به همون نیشیکوری اوپن آمریکا تبدیل شد و حتی اول ست سوم دو هیچ هم جلو افتاد و توی تایبرک هم تونست از 5-1 به 6-6 برسه اما اشتباهش توی امتیاز سیزدهم باعث شد که استن جلو بیافته و بعد هم با اقتدار امتیاز بعدی رو از آن خودش کنه.

در قسمت بانوان هم به احتمال زیاد شاهد فینال سرنا و ماشا باشیم، اما هنوز برای همچین پیش بینی ای خیلی زوده.

بازگشت نیشی در ست سوم خصوصا تایبرک عالی بود البته از 6-1به 6-6 برگشت
و میتونست سرنوشت بازی عوض شه اگر اون دراپ شات یک اینچ بالاتر افتاده بود!

در قسمت خانمها جالبه یک سمت تمام آمریکاییه یک سمت تمام روسی
این کیز که نوزده سالشه به غیر از برد بزرگ امروزش مقابل ونوس توانسته بود در دور دوم یا سوم کویتوای پرقدرت و دارنده ویمبلدون 2011 و 2014 را در دو ست شکست بده اما من
فینال ماریا و سره نا را آرزو میکنم

به امید قهرمانی نواک و ماریا

i.emad1990
01-28-2015, 02:03 PM
baziye stin va novak ghahramane imsalo taein mikone shak nadaram va be ehtemale 51%novak ghahramane

saeedfxfx
01-28-2015, 06:33 PM
چرا؟؟؟
بازی فردای استن و نیشی به نظرم خیلی نزدیک بشه و اگر بخواد با اختلاف تموم بشه فکر میکنم به نفع استن تموم بشه...
دلیل صحبتم برمیگرده به انگیزه استن
واورینکا هرموقع انگیزه بالایی داشته واقعا سرسخت و خوب کار کرده
نواک هم فرصت خوبی داره برای گرفتن یه گرند معتبر و من شخصا مطمعنم این فرصت رو رانیک نمیتونه ازش بگیره

خوب خوشبختانه پیشبینی درست از اب درومد و 3-0 استن نیشی رو شکست داد
منم امیدوارم فینال یه مسابقه جذاب و هیجانی بشه

delpotro
01-28-2015, 11:20 PM
توماژ بردیخ در مقابل اندی ماری

یه بازی زیبا رو شاهد خواهیم بود.به عقیده من سطح تنیسی که بردیخ در 5 سال اخیر ارائه داده روی هم رفته نشون میده که استحقاقش بیش از فقط یک حضور در فینال گرنداسلم بوده.

امیدوارم ببری توماژ.مهمترین نکته اینه که خوب سرویس اول بزنی،سعی کنی کنترل رالی ها رو در اختیار بگیری،اگرسیو بازی کنی،جز در مواقع اضطرار روی تور نری و کمی بازی زیبا رو فدای نتیجه کنی.

امیدوارم تو فینال ببینمت.

تا همین جا هم که اومدی باید بگم:

خسته نباشی دلاور

خدا قوت پهلوان

Just Nole
01-29-2015, 01:08 AM
توماژ بردیخ در مقابل اندی ماری

یه بازی زیبا رو شاهد خواهیم بود.به عقیده من سطح تنیسی که بردیخ در 5 سال اخیر ارائه داده روی هم رفته نشون میده که استحقاقش بیش از فقط یک حضور در فینال گرنداسلم بوده.

امیدوارم ببری توماژ.مهمترین نکته اینه که خوب سرویس اول بزنی،سعی کنی کنترل رالی ها رو در اختیار بگیری،اگرسیو بازی کنی،جز در مواقع اضطرار روی تور نری و کمی بازی زیبا رو فدای نتیجه کنی.

امیدوارم تو فینال ببینمت.

تا همین جا هم که اومدی باید بگم:

خسته نباشی دلاور

خدا قوت پهلوان

بردیچ واقعا در حد و اندازه فینال گرند نیست و در واقع حضورش یک فینال یکطرفه و کم هیجان را تضمین میکنه.بردن نادال با اون نتیجه فقط به خاطر شرایط نامطلوب فعلی رافا بوده نه معجزه بردیچ
من جدا امیدوارم شاهد فینال نواک- اندی باشیم که زنده کننده خاطرات چند فینال سالیان قبل گرند و بازیهای زیبای این دو بوده
به عنوان هوادار نواک دوستدارم نواک از دل یک بازی سخت و حماسی سزاوارانه و چشم نواز جام را ببره نه در پایان یک بازی 90 دقیقه ای خنک و یکطرفه

اما تا ساعاتی دیگه ماریا میاد برای فینال مبارزه کنه
امیدوارم شگفتی خلق نشه ماکاروا معمولا خطرساز نبوده برای ماریا و این شاید یک لقمه چرب باشه برای ماریا که نباید از دستش بده
یادم نمیاد آخرین مبارزه ماریا و سرنا را می دونم ماریا تشنه این مبارزه ست
تقابل نگاههای خشمگین و مشتهای گره کرده این دو واقعا زیبا خواهد بود

delpotro
01-29-2015, 01:26 AM
من که تعصبی رو بردیخ ندارم ولی کلا از هارد هیترها خوشم میاد ( سودرلینگ،دل پوترو، بردیخ و...) و همچنین تنیسورهای استایلیش ( نلبندیان، داویدنکو،خوان کارلوس فررو و...)

اینجا هم توماژ نماینده سبک تنیس مورد علاقمه.

This is a battle for my favorite tennis style,Tomas

!Do not fear and attack

Rafa
01-29-2015, 09:16 AM
سرینا به میان آمد و مدیسون ز میان رفت:182:
صد شکر که‌ این‌ آمد:001_smile: و صد حیف که آن رفت :243:

narges 95
01-29-2015, 10:39 AM
حالا که نادال به نیمه نهایی نرسید بدون هیچ اضطرابی خبرها رو دنبال میکنم
فقط امید وارم کسی که حقشه قهرمان بشه نظر خودم نوله هستش چون که چن سالی هست که اصلا افت نکردهوهمیشه بازیاش قشنگ بودن البته اگه مث پارسال استن جلوشو بگیره (اگه این کارو انجام بده ممنونشم)
قضیه فرق کرده :434:

davidbeckham
01-29-2015, 10:45 AM
ماشا لهش کن
http://www.shiaupload.ir/images/09872106211079411467.jpg

Just Nole
01-29-2015, 11:00 AM
تبریک به دوستداران ماریا
امیدوارم شنبه دوباره این جام را روی دستهاش ببینیم

Ahoura
01-29-2015, 12:11 PM
مـــریا :655::866:

ماموریتش در ملبورن رو تقریبا تمام کرد ، همین که مثل سال های قبل به امثال سیبولکووا و لی و کیریلنکو و پتکوویچ نباخت تا حدودی کافیه :434:
اگر سرنا فینال نبود 90 درصد قهرمان بودیم ولی حالا که سرنا هست یکم چیزه ..... :shame:
در مورد بازی با سرنا خب طبیعتا مثل بازیای قبل کار خیلی سخته ، از نظر روحی هم قطعا مریا بعد اون همه باخت ترس و استرس در وجودش داره ، در مورد مچ آپ هم که سرنا افتضاح واسمون :434:
اما خب با تمام این حرفا انسان به امید زندست آقا ، مــریا یکی دو بار نشون داد میتونه خطرناک بشه توی همین میامی یکی دو سال پیش بود اگه اشتباه نکنم که یه ست بردیم ست دوم هم 3-0 جلو بودیم ، داشت میشد ولی نشد که بشه :434:
به امید قهرمانی یا در بدبینانه ترین حالت باخت با اختلاف کم :655:

Just Nole
01-29-2015, 01:48 PM
مـــریا :655::866:

ماموریتش در ملبورن رو تقریبا تمام کرد ، همین که مثل سال های قبل به امثال سیبولکووا و لی و کیریلنکو و پتکوویچ نباخت تا حدودی کافیه :434:
اگر سرنا فینال نبود 90 درصد قهرمان بودیم ولی حالا که سرنا هست یکم چیزه ..... :shame:
در مورد بازی با سرنا خب طبیعتا مثل بازیای قبل کار خیلی سخته ، از نظر روحی هم قطعا مریا بعد اون همه باخت ترس و استرس در وجودش داره ، در مورد مچ آپ هم که سرنا افتضاح واسمون :434:
اما خب با تمام این حرفا انسان به امید زندست آقا ، مــریا یکی دو بار نشون داد میتونه خطرناک بشه توی همین میامی یکی دو سال پیش بود اگه اشتباه نکنم که یه ست بردیم ست دوم هم 3-0 جلو بودیم ، داشت میشد ولی نشد که بشه :434:
به امید قهرمانی یا در بدبینانه ترین حالت باخت با اختلاف کم :655:

مطمئنم ماشا مثل شما فکر نمیکنه
نه ماموریتش را تمام شده میدونه ونه ترسی از سرنا داره
بنظرمن الان ترس سرنا از باخت به مراتب بیشتر از ماریا ست
درسته هد تو هد تفاوت فاحشی دارند اما همین انگیزه مضاعفی میده به ماریا
خصوصا که در کنارش پای دومین گرند خوشگل استرالیا بعد از 7 سال در میونه
بنظرم ماریا بعد از اون بازیهای پرفراز و نشیب طی چند سال گذشته
تونسته در چندماه اخیر به فرم یکنواخت و ممتازی برسه و دیگه بازیهاش
برای هوادارانش 50-50 نیست
بنظرم ماریا در 2 ست سرنا را می زنه
راستی خیلی وقت بود ندیده بودم در یک گرند و یا جام معتبر زنان سید1 و2 به فینال برسند

Just Nole
01-29-2015, 03:09 PM
چقدر اندی خوب و آماده است
بردیچ هم بد نبود تازه
اما اندی ...
اندی را بعد از قهرمانی تو ویمبلدون هیچ وقت اینطور آماده ندیدم
حریفش تو فینال اصلا کار راحتی نداره

king of spin
01-29-2015, 03:37 PM
چقدر اندی خوب و آماده است
بردیچ هم بد نبود تازه
اما اندی ...
اندی را بعد از قهرمانی تو ویمبلدون هیچ وقت اینطور آماده ندیدم
حریفش تو فینال اصلا کار راحتی نداره

علی رغم ارادت خاص و ویژه ای که نسبت به شما دوست بسیار عزیز دارم اما با شما در این مورد مخالفم؛
هر چی که بیشتر از زمان بازی میگذشت افسوس و حسرت من از حذف شدن رافا هم بیشتر میشد ، بازی نه چندان خوب بردیک و اشتباهات خیلی ناشیانه من جمله اون دابل فالتا توی ست سوم، باعث بیش از حد جلوه داده شدن بازی اندی میشد، بردیک اصلا امروز ضرباتش اون سرعت بازییای قبلو نداشت و توی سوییچ کردن جهت توپ بسیار ضعیف عمل میکرد.
اما در مورد ماری؛
هر چند از زمان کار با ایوان لندل فورهنداش به مراتب بهتر از قبل شده( به ویژه فورهند کراس) اما همچنان در مواقع و رالی های حساس از سرعت و دقت کافی برخوردار نیس و توام با ارور هست( ست پوینت ست اول)، اون چیزی که بیشترین ضربه رو به اندی وارد کرد،اون جراحی کمرش بود که هم در ناحیه سرویس و هم بکهند نقش بسیار مهمی رو ایفا میکنه( جایی که نقطه قوت بازی اندی محسوب میشه). به نظرم اندی از برنده بازی فردا نهایتا 1 ست در فینال میگیره و به دور از هرگونه تعصب سبک بازی و میزان آمادگی واورینکا و نواک اصلا قابل قیاس با اندی نیست.
دوست ندارم این جمله رو بگم ولی متاسفانه رافا با همین میزان امادگی هم میتونست فینالست بشه؛ واقعا تونی نادال و اون تیم دور و برش شورشو در اوردن( بدترین سرویس در بین تاپ 10 متعلق به رافاس و همچنان هیچ تدبیری واسش اندیشیده نمیشه...
پ.ن: چه قدر اون جمله اندی توی مصاحبه بعد از بازی در مورد امیلی مورسمو زیبا بود

Just Nole
01-29-2015, 03:57 PM
علی رغم ارادت خاص و ویژه ای که نسبت به شما دوست بسیار عزیز دارم اما با شما در این مورد مخالفم؛
هر چی که بیشتر از زمان بازی میگذشت افسوس و حسرت من از حذف شدن رافا هم بیشتر میشد ، بازی نه چندان خوب بردیک و اشتباهات خیلی ناشیانه من جمله اون دابل فالتا توی ست سوم، باعث بیش از حد جلوه داده شدن بازی اندی میشد، بردیک اصلا امروز ضرباتش اون سرعت بازییای قبلو نداشت و توی سوییچ کردن جهت توپ بسیار ضعیف عمل میکرد.
اما در مورد ماری؛
هر چند از زمان کار با ایوان لندل فورهنداش به مراتب بهتر از قبل شده( به ویژه فورهند کراس) اما همچنان در مواقع و رالی های حساس از سرعت و دقت کافی برخوردار نیس و توام با ارور هست( ست پوینت ست اول)، اون چیزی که بیشترین ضربه رو به اندی وارد کرد،اون جراحی کمرش بود که هم در ناحیه سرویس و هم بکهند نقش بسیار مهمی رو ایفا میکنه( جایی که نقطه قوت بازی اندی محسوب میشه). به نظرم اندی از برنده بازی فردا نهایتا 1 ست در فینال میگیره و به دور از هرگونه تعصب سبک بازی و میزان آمادگی واورینکا و نواک اصلا قابل قیاس با اندی نیست.
دوست ندارم این جمله رو بگم ولی متاسفانه رافا با همین میزان امادگی هم میتونست فینالست بشه؛ واقعا تونی نادال و اون تیم دور و برش شورشو در اوردن( بدترین سرویس در بین تاپ 10 متعلق به رافاس و همچنان هیچ تدبیری واسش اندیشیده نمیشه...
پ.ن: چه قدر اون جمله اندی توی مصاحبه بعد از بازی در مورد امیلی مورسمو زیبا بود

ممنون دوست عزیز منهم احترام ویژه ای براتون قائلم
فکر میکنم من مو را دیدم و شما پیچشش را:443:
از اینکه دوستان اشکالاتم را متذکر میشن واقعا خوشحالم
اما من واقعا تحت تاثیر نمایش اندی و حتی بردیچ قرار گرفتم البته من بیشتر روی ست 4 متمرکز شدم
بنظر من که البته در محضر شما شاگردی میکنم اندی قویتر از استن در این تورنمنت ظاهر شده و اصلا با اون اندی تورنمنت آخر فصل قابل مقایسه نیست
همچنان با اختلاف زیاد و با اطمینان نواک را بخت اول می دونم اما یک فینال تماشایی در انتظارمونه

راستی اندی در مورد مورسمو چی گفت؟

davidbeckham
01-29-2015, 04:06 PM
تونی نادال از املی مورسمو دانشش کمتره
من دوست دارم سمپراس یا اغاسی مربی نادال بشن

king of spin
01-29-2015, 04:15 PM
ممنون دوست عزیز منهم احترام ویژه ای براتون قائلم
فکر میکنم من مو را دیدم و شما پیچشش را:443:
از اینکه دوستان اشکالاتم را متذکر میشن واقعا خوشحالم
اما من واقعا تحت تاثیر نمایش اندی و حتی بردیچ قرار گرفتم البته من بیشتر روی ست 4 متمرکز شدم
بنظر من که البته در محضر شما شاگردی میکنم اندی قویتر از استن در این تورنمنت ظاهر شده و اصلا با اون اندی تورنمنت آخر فصل قابل مقایسه نیست
همچنان با اختلاف زیاد و با اطمینان نواک را بخت اول می دونم اما یک فینال تماشایی در انتظارمونه

راستی اندی در مورد مورسمو چی گفت؟

اختیار دارید دوست محترم و گرامی و بزرگوار بنده، من نزد شما شاگردی بیش نیستم:583:
فرمایشات شما در مورد تفاوت نمایش اندی در این تورنمنت و مسابقات اخر سال کاملا صحیح و درسته و من نیز همانند شما شانس نواکو بیش از بقیه میدونم.
اندی گفت که وقتی امیلی رو استخدام کردم خیلی از افراد منو مورد انتفاد قرار دادند ولی با نمایشی که ما در این تورنمت داشتیم نشون دادیم که یک خانم هم میتونه یک مربی موفق و تاثیر گذار در تنیس آقایون باشه؛ یه جورایی می خواست بگه که دیگه زمان برابری و یکسانی و آزادیه و دیگه محدودیت های جنسیتی باید ریشه کن شن و به ارزش یکسان و برابری بین هر دو جنس اشاره کرد.

king of spin
01-29-2015, 04:18 PM
تونی نادال از املی مورسمو دانشش کمتره
من دوست دارم سمپراس یا اغاسی مربی نادال بشن

اره آقا خشایار عزیز، به نظر منم تونی نادال گتره ای و هردمبیل رافا رو تمرین میده؛ رافا با سمپراس احتمال موفقیتش خیلی زیاده.

davidbeckham
01-29-2015, 04:19 PM
http://www.shiaupload.ir/images/63356373073125025580.jpg

Nima88
01-29-2015, 04:46 PM
خب ، بردیج ، مثل نیشی لیاقت حمایت کردن نداشت :434:
بین 3 بازیکن باقیمانده ، طرفدار نواکم ، امیدوارم نزاره اون سوئیسی ، این بریتانیایی ، دستشون دوباره به گرند برسه .
البته ناگفته نماند ، ماری در 4 مین حضورش در فینال استرلیا ، شایسته بردن این تورنمنت هست.

Mehdiii
01-29-2015, 07:24 PM
اندی گفت که وقتی امیلی رو استخدام کردم خیلی از افراد منو مورد انتفاد قرار دادند ولی با نمایشی که ما در این تورنمت داشتیم نشون دادیم که یک خانم هم میتونه یک مربی موفق و تاثیر گذار در تنیس آقایون باشه؛ یه جورایی می خواست بگه که دیگه زمان برابری و یکسانی و آزادیه و دیگه محدودیت های جنسیتی باید ریشه کن شن و به ارزش یکسان و برابری بین هر دو جنس اشاره کرد.
فعلاً که مورسمو کار خاصی انجام نداده . اندی سالهاست که فصلو خوب شروع میکنه .گرچه تو بازی امروز عالی کار کرد و یک بار دیگه ثابت کرد که چرا یک بیگ هست ولی اگه بتونه همین فرمشو تو طول فصل حفظ کنه و خودشو به نامبر وانی برسونه اونوقت میشه گفت که مورسمو چیزی بهش اضافه کرده .
اندی قبلاً ثابت کرده که بازیکن بزرگیه ولی بزرگترین نقصش عدم ثباته. حتی لندل هم نتونست کاری بکنه که اندی تو طول فصل و تورنمنت های مختلف ثبات لازم برای نامبروان شدن را حفظ کنه . کاری که لندل نتونست انجام بده فکر نکنم مورسمو از پسش بر بیاد .

viva rafa
01-29-2015, 07:31 PM
اصلا خبری هست که رافا بخواد مربی جدید بگیره؟اصلا حرفی چیزی راجب این قضیه گفته؟

king of spin
01-29-2015, 10:26 PM
فعلاً که مورسمو کار خاصی انجام نداده . اندی سالهاست که فصلو خوب شروع میکنه .گرچه تو بازی امروز عالی کار کرد و یک بار دیگه ثابت کرد که چرا یک بیگ هست ولی اگه بتونه همین فرمشو تو طول فصل حفظ کنه و خودشو به نامبر وانی برسونه اونوقت میشه گفت که مورسمو چیزی بهش اضافه کرده .
اندی قبلاً ثابت کرده که بازیکن بزرگیه ولی بزرگترین نقصش عدم ثباته. حتی لندل هم نتونست کاری بکنه که اندی تو طول فصل و تورنمنت های مختلف ثبات لازم برای نامبروان شدن را حفظ کنه . کاری که لندل نتونست انجام بده فکر نکنم مورسمو از پسش بر بیاد .

من نگفتم مورسمو کار خاصی انجام داده، بنده از ماری نقل قول کردم که از اون تعریف کرده و به نظرم هدفش هم اصلا ربطی به ورزش و این جور چیزا نداره.

Just Nole
01-29-2015, 10:37 PM

سطح لندل در مردان و مورسمو در زنان زیاد متفاوت نبود هر دو زمان خودشون تاپ تن بودند
مورسمو بارها همین ماریا را در مقاطعی حساس شکست داد
همانطور که لندل زمان خودش رقیب سرسخت سمپراس بود
مسلما اندی و مشاورانش به این جمع بندی رسیده بودند که خصوصیات مورسمو
و اضافه شدنش به تیم اندی میتونه مفید واقع بشه و چیزی به اندی اضافه کنه
مربی خوب بودن لازمه اش بازیکن خوب قبلی بودن نیست
بیشتر افتخاراتش را نواک با وایدا بدست آورده وایدا مگه چقدر تایتل داشته؟
همین تونی نادال مگر کجای تنیس دنیا بوده؟
وقتی اندی به تاثیر مورسمو اشاره میکنه احتمالا تعارف نمیکنه
یعنی شما فکر میکنی اندی با فرم امروزش میتونه نامبر وان شه؟
اندی امروز خیلی خوب بود ولی تا سالها باید با سه چهارنفر دیگه برای دومی رقابت کنه
مگر اینکه حادثه و مصدومیت ناجوری تا مدتها نواک را از دور خارج کنه

Mehdiii
01-29-2015, 11:05 PM
تازه سطح لندل در مردان و مورسمو در زنان زیاد متفاوت نبود هر دو زمان خودشون تاپ تن بودند
اندی امروز خیلی خوب بود ولی تا سالها باید با سه چهارنفر دیگه برای دومی رقابت کنه
من نگفتم دلیلش اینه که مورسمو تنیسور بزرگی نبود .
در مورد جمله دوم(مقایسه سطح فنی لندل و مورسمو) چیزی نمیگم خودت حذفش کن . برای این فوروم آبروریزیه.
اتفاقاً حرف های اندی خیلی شبیه تعارفه . تازه گفتم که هنوز اتفاق خاصی برای اندی نیفتاده که بگیم تاثیر مربیش بوده یا نه .
مطمئناً اندی اگه فرمشو حفظ کنه شانس خیلی بالایی برای نامبروانی داره ولی حیف که تو حفظ فرم ثبات نداره . البته که اگه اندی از اول تا آخر فصل تو بهترین فرمش باشه چیزی برای نامبروان شدن کم نداره .
تو هر پستی که میزنی حتماً آخرش یه تعریفی هم باید از نواک بکنی ؟ همین نواک تو بهترین فرمش نامبر وانیو 2013 به نادال داد و سال پیش تا روزآخر با تنیسور 33 ساله ای که هیچ میجر تایتلی نبرده بود در حال رقابت بود در وافع اون اقتداری که ازش حرف میزنی فقط تو حرفای شماست .

Just Nole
01-29-2015, 11:19 PM
من نگفتم دلیلش اینه که مورسمو تنیسور بزرگی نبود .
در مورد جمله دوم(مقایسه سطح فنی لندل و مورسمو) چیزی نمیگم خودت حذفش کن . برای این فوروم آبروریزیه.
اتفاقاً حرف های اندی خیلی شبیه تعارفه . تازه گفتم که هنوز اتفاق خاصی برای اندی نیفتاده که بگیم تاثیر مربیش بوده یا نه .
مطمئناً اندی اگه فرمشو حفظ کنه شانس خیلی بالایی برای نامبروانی داره ولی حیف که تو حفظ فرم ثبات نداره . البته که اگه اندی از اول تا آخر فصل تو بهترین فرمش باشه چیزی برای نامبروان شدن کم نداره .
تو هر پستی که میزنی حتماً آخرش یه تعریفی هم باید از نواک بکنی ؟ همین نواک تو بهترین فرمش نامبر وانیو 2013 به نادال داد و سال پیش تا روزآخر با تنیسور 33 ساله ای که هیچ میجر تایتلی نبرده بود در حال رقابت بود در وافع اون اقتداری که ازش حرف میزنی فقط تو حرفای شماست .
من بعد از پست قبلی که شما طبعا بهش انتقاد دارید
با بازخوانی دوبار لازم دانستم و متن خودم را ویرایش و تعدیل کردم
که خوشبختانه آخرین ویرایش 5 دقیقه قبل از پست شماست
امیدوارم نظر شما را تامین کنه و البته اگر انتقادی بهش هست
خوشحال میشم مطرح شه
به هرحال نظر شخصیه من هم ادعای کارشناسی ندارم میتونه اشتباه هم باشه

اما در مورد پاراگراف آخر شما
بنظرم عملکرد 2014 فدرر شعله کشیدن قبل از خاموشی بود
با مجموعه ای از خوش شانسیها و انگیزه بالا سعی خودش را کرد ولی باز نتوانست
شما که فکر نمیکنی امسال هم بتونه عناوین پارسال را کسب کنه؟
سالی که نکوست از بهارش پیداست

Mehdiii
01-29-2015, 11:28 PM
سطح لندل در مردان و مورسمو در زنان زیاد متفاوت نبود هر دو زمان خودشون تاپ تن بودند

پستتو ادیت کردی !!!
در مورد جمله اول فقط میتونم غصه بخورم:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
جمله دوم نمیدونم چه ربطی به بحث ما داشت اگه کسی فهمید توضیح بده.
جمله سوم (لندل و سمپراس : یکی داشت ریتایر میکرد یکی دیگه تازه داشت معروف میشد. اولین بازیشون تو 30 سالگی لندل بود):1062::1062::1062:
در مورد بخش آخر پستتون هم باید بگم اگه همیشه همه انتخاب ها درست از آب در میومد هیچ مربی از کارش برکنار نمیشد .

Just Nole
01-30-2015, 12:06 AM
پستتو ادیت کردی !!!
در مورد جمله اول فقط میتونم غصه بخورم:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
جمله دوم نمیدونم چه ربطی به بحث ما داشت اگه کسی فهمید توضیح بده.
جمله سوم (لندل و سمپراس : یکی داشت ریتایر میکرد یکی دیگه تازه داشت معروف میشد. اولین بازیشون تو 30 سالگی لندل بود):1062::1062::1062:
در مورد بخش آخر پستتون هم باید بگم اگه همیشه همه انتخاب ها درست از آب در میومد هیچ مربی از کارش برکنار نمیشد .
عرض کردم
ادعای کارشناسی ندارم نظر شخصی خودم را می نویسم و احتمالا از 95 درصد کاربران اینجا کمتر تنیس را میفهمم! راضی شدید!؟
فقط حیف شد که ادیت من 5 دقیقه قبل از پست شماست وگرنه دیگه خیلی خوب میشد!
به هرحال خوشحالم این مچگیری و ذوق زدگی شما باعث شد بالاخره بعد از باخت راجر زیارتتون کنیم کم کم داشتم نگران دوستداران راجر میشدم که بعد از باخت دور سوم خیلی هماهنگ روزه سکوت گرفتند و فقط بعد از باخت نادال تحرک کمی درشون دیده شد و قسم میخورم الان همه امیدشون به اینه که فردا نواک پرچم سوئیس را پایین نیاره تا اینجا را دوباره شلوغ کنند. البته امید بعدیشون هم اندیه!

این شکلکهای غصه و ناراحتی:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
را هم کاش وقتی فضای سایت آلوده به هتاکی و فحاشی میشد به نمایش میگذاشتید
به نظرم رعایت اخلاقیات شان سایت را بیشترحفظ میکنه تا سوتی احتمالی یک تازه کار

Mehdiii
01-30-2015, 12:43 AM
عرض کردم
ادعای کارشناسی ندارم نظر شخصی خودم را می نویسم و احتمالا از 95 درصد کاربران اینجا کمتر تنیس را میفهمم! راضی شدید!؟
فقط حیف شد که ادیت من 5 دقیقه قبل از پست شماست وگرنه دیگه خیلی خوب میشد!
به هرحال خوشحالم این مچگیری و ذوق زدگی شما باعث شد بالاخره بعد از باخت راجر زیارتتون کنیم کم کم داشتم نگران دوستداران راجر میشدم که بعد از باخت دور سوم خیلی هماهنگ روزه سکوت گرفتند و فقط بعد از باخت نادال تحرک کمی درشون دیده شد و قسم میخورم الان همه امیدشون به اینه که فردا نواک پرچم سوئیس را پایین نیاره تا اینجا را دوباره شلوغ کنند. البته امید بعدیشون هم اندیه!

این شکلکهای غصه و ناراحتی:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
را هم کاش وقتی فضای سایت آلوده به هتاکی و فحاشی میشد به نمایش میگذاشتید
به نظرم رعایت اخلاقیات شان سایت را بیشترحفظ میکنه تا سوتی احتمالی یک تازه کار
اگه شکلک ها ناراحتتون کرد عذر میخوام . میخواستم حس درونیمو بهتر منتقل کنم .
عزیز دل برادر گفتن اینکه سطح مورسمو و لندل با هم تفاوت نداشت که دیگه نظر شخصی نیست . باور کن از صدتا فحش بدتره.
من اصولاً از مچ گیری و ... خوشم نمیاد . همچین منظوری هم نداشتم ولی شما یجوری میگین ذوق زدگی که آدم فکر میکنه از برد گیلبرت مچ گیری کرده. در ضمن سکوت کردن خیلی بهتر از وراجی هست .
بقول شما داریم بحث میکنیم ناراحتی نداره که. من هم ادعای کارشناسی نمیکنم اگر هم نظری بدم معمولاً پشتوانه و مرجعی براش دارم.ولی فکر نمیکنین این جمله شما "بنظرم عملکرد 2014 فدرر شعله کشیدن قبل از خاموشی بود با مجموعه ای از خوش شانسیها و انگیزه بالا سعی خودش را کرد ولی باز نتوانست" بیشتر از یک نظر کاربر(بقول خودتون تازه کار) هست .فکر نمیکنین همچین ادعایی برای یک تازه کار که نمیدونه ایوان لندل تو چه دوره ای و تو چه سطحی تنیس بازی میکرد ، خیلی سنگینه؟

Just Nole
01-30-2015, 01:50 AM
اگه شکلک ها ناراحتتون کرد عذر میخوام . میخواستم حس درونیمو بهتر منتقل کنم .
عزیز دل برادر گفتن اینکه سطح مورسمو و لندل با هم تفاوت نداشت که دیگه نظر شخصی نیست . باور کن از صدتا فحش بدتره.
من اصولاً از مچ گیری و ... خوشم نمیاد . همچین منظوری هم نداشتم ولی شما یجوری میگین ذوق زدگی که آدم فکر میکنه از برد گیلبرت مچ گیری کرده. در ضمن سکوت کردن خیلی بهتر از وراجی هست .
بقول شما داریم بحث میکنیم ناراحتی نداره که. من هم ادعای کارشناسی نمیکنم اگر هم نظری بدم معمولاً پشتوانه و مرجعی براش دارم.ولی فکر نمیکنین این جمله شما "بنظرم عملکرد 2014 فدرر شعله کشیدن قبل از خاموشی بود با مجموعه ای از خوش شانسیها و انگیزه بالا سعی خودش را کرد ولی باز نتوانست" بیشتر از یک نظر کاربر(بقول خودتون تازه کار) هست .فکر نمیکنین همچین ادعایی برای یک تازه کار که نمیدونه ایوان لندل تو چه دوره ای و تو چه سطحی تنیس بازی میکرد ، خیلی سنگینه؟

ابن عین نوشته منه که 23:07 پست شده و تا 23:30 دوبار ویرایش شده
پست شما هم 23:35 ارسال شده 5 دقیقه بعد از آخرین ویرایش من

من برای نوشتن مطالبم عموما به حافظه خودم رجوع میکنم
در اون زمان که من تنیس را دنبال میکردم تنیس را در حد چند ثانیه خبر و ویدئو از اخبار ورزشی میشد تعقیب کرد در اون زمان بدون هیچگونه منابعی مثل اینترنت و ... اینکه ندونیم فلانی در کجای کریر خودشه اونهم 20 سال قبل خیلی جای شماتت نداره
به هرحال همینکه یادم میاد بعد از 20 سال همزمانی لندل و سمپراس برای خودم رضایت بخشه
الان که سرچی کردم دیدم خوشبختانه این 2 حدود 6 سال همپوشانی داشتند که کم نیست
خودش نصف عمر ورزشی تنیسه
ایوان لندل اگر 8 گرند کسب کرد از جمله سه اپن آمریکای پیاپی
مورسمو هم موفق به کسب 2 گرند شده و مدتی هم نامبر وان بوده

اما من کجا بنا به ادعای شما گفتم:سطح مورسمو و لندل با هم تفاوت نداشت
منظورتون این بند از نوشته منه!؟:سطح لندل در مردان و مورسمو در زنان زیاد متفاوت نبود هر دو زمان خودشون تاپ تن بودند

مشخصه که تفاوت این 2 جمله زمین تا آسمونه کیفیت لندل در مردان مقایسه شده با کیفیت مورسمو درزنان
اگر مینوشتم کیفیت و سطح بازی لندل و مورسمو یکسان بود حق داشتید حسابی به من بتازید
مگر همین الان سطح نواک و سرنا در یک حده!؟ اینو که هر آماتوری میدونه در هر ورزشی سطح زنان با مردان یکی نیست

پ.ن:1-از شکلکها به هیچ عنوان ناراحت نشدم
.......2-اون قسمت قرمز رنگ را قویا بهش معتقدم و دوباره تایید میکنم این دیگه تازه کار و کهنه کار نداره کسی منطقی و بدون تعصب فکر کنه میبینه
فقط معجزه میتونه نامبروانی دوباره و گرند دیگری را تقدیم فدرر کنه

Mehdiii
01-30-2015, 10:18 AM
من برای نوشتن مطالبم عموما به حافظه خودم رجوع میکنم
در اون زمان که من تنیس را دنبال میکردم تنیس را در حد چند ثانیه خبر و ویدئو از اخبار ورزشی میشد تعقیب کرد در اون زمان بدون هیچگونه منابعی مثل اینترنت و ... اینکه ندونیم فلانی در کجای کریر خودشه اونهم 20 سال قبل خیلی جای شماتت نداره
به هرحال همینکه یادم میاد بعد از 20 سال همزمانی لندل و سمپراس برای خودم رضایت بخشه
الان که سرچی کردم دیدم خوشبختانه این 2 حدود 6 سال همپوشانی داشتند که کم نیست
خودش نصف عمر ورزشی تنیسه
ایوان لندل اگر 8 گرند کسب کرد از جمله سه اپن آمریکای پیاپی
مورسمو هم موفق به کسب 2 گرند شده و مدتی هم نامبر وان بوده
اما من کجا بنا به ادعای شما گفتم:سطح مورسمو و لندل با هم تفاوت نداشت
منظورتون این بند از نوشته منه!؟:سطح لندل در مردان و مورسمو در زنان زیاد متفاوت نبود هر دو زمان خودشون تاپ تن بودند
مشخصه که تفاوت این 2 جمله زمین تا آسمونه کیفیت لندل در مردان مقایسه شده با کیفیت مورسمو درزنان
اگر مینوشتم کیفیت و سطح بازی لندل و مورسمو یکسان بود حق داشتید حسابی به من بتازید
مگر همین الان سطح نواک و سرنا در یک حده!؟ اینو که هر آماتوری میدونه در هر ورزشی سطح زنان با مردان یکی نیست
پ.ن:1-از شکلکها به هیچ عنوان ناراحت نشدم
.......2-اون قسمت قرمز رنگ را قویا بهش معتقدم و دوباره تایید میکنم این دیگه تازه کار و کهنه کار نداره کسی منطقی و بدون تعصب فکر کنه میبینه
فقط معجزه میتونه نامبروانی دوباره و گرند دیگری را تقدیم فدرر کنه
یعنی شما میگین برای دونستن اینکه لندل تو چه دوره ای و تو چه سطحی تنیس بازی میکرد باید حتماً همون موقع می بودی؟ حتماً همه اظلاعات و بازیها و ... هرسال آخر فصل شیفت دیلیت میشه تا آیندگان چیزی پیدا نکنند . چقدر عجیبین شما!!!!
اول پست میدی ، بعد میری در مورد حرفی که زدی تحقیق میکنی که درست بوده یا غلط؟ فکر نمیکنی داری برعکس کار می کنی؟ با اون خوشبختانه گفتنت معلوم میشه احتمال میدادی حرفت از بیخ و بن اشتباه باشه.
فکر میکردم واقعاً دوست داری منطقی بحث کنی ولی ناامید شدم . نمیدنم مشکل شما چیه که اینقدر دوست داری خودتو خراب کنی.عزیزمن لندل کجا مورسمو کجا ؟؟؟؟؟؟ وقتی اطلاعات کافی نداری چرا تو یک فوروم عمومی اینقدر پست میدی ؟ ظاهراً شما به اطلاعات گذشته در حد همون 20 ثانیه اخبار دسترسی داری بخاطر همین بحث فنی نمیکنم فقط 4 تا عدد میگم . تعداد گرند:لندل 8 مورسمو 2
تعداد هفته های نامبروانی : لندل 270 مورسمو 39
بدبخت 270 هفته نامبروان بوده بعد میای میگی دوره خودش تاپ تن بود !!!
هر جور که بخوای مقایسه کنی جایگاه لندل و مورسمو تفاوتش خیلی خیلی زیاده !!!
".......2-اون قسمت قرمز رنگ را قویا بهش معتقدم و دوباره تایید میکنم این دیگه تازه کار و کهنه کار نداره کسی منطقی و بدون تعصب فکر کنه میبینه"واقعاً فکر میکنی نظر کسی که بقول خودش اطلاعاتش در حد 20 ثانیه اخبار ورزشیه ، برای کسی مهمه؟ اگه نظرت حتی برای خودت مهم بود همچین حرف گنده ای نمیزدی. اصلاً بحثم این نیست که نظر شما درسته یا نه ولی هرکسی باید در حد اطلاعاتش نظر بده .
باور کن بخاطر علاقم به فوروم جواب این پستهاتو میدم دوست دارم مثل گذشته نچندان دور پای بحث های فنی به فوروم باز بشه و گرنه هیچ وقت بخاطر همچین بحث های چیپی خودمو خراب نمیکردم.

Just Nole
01-30-2015, 10:40 AM
آفرین و صدآفرین
من که به تازه کار بودن خود اقرار کرده بودم
ببخشید که فراموش کرده بودم اشاره کنم به عظمت و جایگاه بالای شما در شناخت تنیس
از سال 1908 تا امروز
مطمئنم اصلا خودت دایرة المعارف زنده تنیسی و ریز نتایج و اخبار حاشیه و داخلی تمامی مسابقات از
گرندها و مسترزها تا فیوچرزها را از حفظی
بیشتر از این مصدع اوقات نمیشم .حیفه! بجای بحث با من بهتره فیلم یکی از فینالهای راجر را ببینی و ازش لذت ببری
اصلا فکر دیدن بازی نواک- استن را هم نکن که جمعه ات خراب میشه

saeedfxfx
01-30-2015, 01:28 PM
آفرین و صدآفرین
من که به تازه کار بودن خود اقرار کرده بودم
ببخشید که فراموش کرده بودم اشاره کنم به عظمت و جایگاه بالای شما در شناخت تنیس
از سال 1908 تا امروز
مطمئنم اصلا خودت دایرة المعارف زنده تنیسی و ریز نتایج و اخبار حاشیه و داخلی تمامی مسابقات از
گرندها و مسترزها تا فیوچرزها را از حفظی
بیشتر از این مصدع اوقات نمیشم .حیفه! بجای بحث با من بهتره فیلم یکی از فینالهای راجر را ببینی و ازش لذت ببری
اصلا فکر دیدن بازی نواک- استن را هم نکن که جمعه ات خراب میشه

جاست نوله عزیز!!!
دوست خوبم
میشه انقدر با همه بحث های بی فایده نکنی؟
هم اعصاب خودتو خورد میکنی هم صفحه ها رو شلوغ میکنی:160:
be calm my friend

saeedfxfx
01-30-2015, 01:31 PM
دوستان گرانقدر
یک پیشنهاد و خواهش
لطفا پست های بدون بار فنی و صرفا جهت بحث و مشاجره رو پیام خصوصی کنید...
سپاس فراوان

MRF
01-30-2015, 02:03 PM
یک سوال دوستان
چرا وقتی سرویس استن in بود داور بجا اعلام کرد ؟؟؟
ست چهارم گیم 2 بازی ؟؟
همیشه ایس اعلام میکنن
چرا همیشه استن تو استرالیا مقابل جوکو دچار اشتباه داوری میشه ؟؟؟

این ضعیف ترین بازی استن و جوکویچ تو این تورنمنت هست
هر کدوم ببرن رو اشتباهات زیاد حریف بردن نه بازی خوب خودشون
استن که فاجعه هست داره رکورد میزنه
خب طبق پیش بینی قبلی من فینال 2013 تکرار شد

Just Nole
01-30-2015, 03:25 PM
آفرین به استن
مقاومت خوبی کرد همیشه بیرون کردن مدافع قهرمانی کارسختیه
متاسفانه نواک با اشتباهات زیاد خصوصا در سرویس کار را برای خودش سخت کرد
نواک اگر نواک همیشگی بود توی این بازی هم ست نمیداد
اما استن نشون داد بدون شک شماره یک سوئیسه و کشورش باید بهش افتخار کنه
هرچند نواک با اشتباهاتش کار را برای دوستدارانش سخت کرد اما بیگل ست پنجم آی چسبید ..آی چسبید:443:

Just Nole
01-30-2015, 03:31 PM
جاست نوله عزیز!!!
دوست خوبم
میشه انقدر با همه بحث های بی فایده نکنی؟
هم اعصاب خودتو خورد میکنی هم صفحه ها رو شلوغ میکنی:160:
be calm my friend

سعید2 اف ایکس عزیز!!
دوست خوبم
پیشنهاد خوبیه این پیروزی شیرین را به شما و تمامی دوستداران نواک تبریک میگم
راستی چقدر خوبه که شما همزمان طرفدار نواک نادال و فدرر هستید چون همیشه در هرصورت خوشحالید!

تصمیم ماری برای کار با مورسمو درست بود
شنبه, 31 خرداد 1393 13:11

http://www.tennis3sixty.com/media/k2/items/cache/d47300311cae084d6efc47adaeb5f6f5_L.jpg (http://www.tennis3sixty.com/media/k2/items/cache/d47300311cae084d6efc47adaeb5f6f5_XL.jpg)

ماتس ویلاندر - من از این که اندی ماری، امیلی مورسمو را به عنوان مربی انتخاب کرده شگفت‌زده شدم اما شوکه نشدم. همین که ماری تصمیم گرفته یک مربی زن را برای خودش انتخاب کند نشان می‌دهد او مثل بقیه بازیکنان نیست.

او همیشه می‌خواهد اول خودش را شکست دهد و بعد بقیه را. به نظر من کارش خیلی بزرگ بود. خیلی جالب. اندی متفاوت است. به عنوان یک بازیکن با بقیه فرق دارد. حتی در تفکرات هم با بقیه فرق دارد. ذاتش هم با بقیه فرق دارد.

شخصا فکر نمی‌کنم او اصلا به مربی نیاز داشته باشد. واقعا فکر نمی‌کنم. به نظر من او به اندازه کافی از (ایوان) لندل آمخته. لندل یک نابغه در تنیس است و اندی بعد از کار کردن با او می‌تواند بدون مربی هم کارش را پیش ببرد. اما شاید او به کسی احتیاج داشته باشد که به او انگیزه بدهد. کسی که هوایش را داشته باشد و شاید هم کسی که آنقدر صادق باشد که واقعا ایراداتش را به او بگوید. او دنبال کسی می‌گشته که اگر ایراداتش را به او بگوید به آن گوش کند و آن‌ها را باور کند. امیلی مورسمو را که یک قهرمان و مبارز است انتخاب کرده. رک و بی‌پرده.

http://www.tennis3sixty.com/media/k2/987b6956-cd51-377d-aad6-6c5ef6bb16a4.jpg (http://www.tennis3sixty.com/media/k2/987b6956-cd51-377d-aad6-6c5ef6bb16a4.jpg)

امیلی می‌داند چه فشارهایی روی یک بازیکن تنیس است. چه در خانه و چه بیرون از آن. حالا اندی در ویمبلدون فشار زیادی را باید تحمل کند و مورسمو می‌داند آن را چطور برایش به تعادل برساند. مربی او یک سلبریتی است. در خانه خودش (اوپن فرانسه) قهرمان گرنداسلم شده. اگر مربی‌تان یک گرنداسلم در خانه نداشته باشد نمی‌توانید به خودتان بقبولانید که او می‌تواند کمک‌تان کند. امیلی می‌فهمد اندی چه روزهایی را در ویمبلدون خواهد گذراند. برای همین خیلی کمکش می‌کند.

قبلا در زندگی حرفه‌ای اندی یک زن بوده. او مادرش است. کسی که همیشه پشتش است و حمایتش می‌کند. اندی جوابش را هم گرفته. با حضور مادرش به موفقیت‌های کمی نرسیده. حالا ورود یک زن دیگر به زندگی حرفه‌ایش می‌تواند بیشتر کمکش کند و من فکر می‌کنم امیلی از نظر ذهنی فوق‌العاده قوی است و می‌تواند همه فشارها را از روی اندی بردارد. شاید کمی طول بکشد این زوج به موفقیت برسند اما من به آن خوشبینم.

http://www.tennis3sixty.com/media/k2/bf7d3338-c308-3cda-8767-1fd12fb81faa.jpg (http://www.tennis3sixty.com/media/k2/bf7d3338-c308-3cda-8767-1fd12fb81faa.jpg)

تجربه امیلی را نباید دست کم گرفت. او یک بازیکن واقعی بود. یک بازیکن بافکر. او خیلی شبیه پسرها بازی می‌کرد. خوب دفاع می‌کرد و خیلی سریع پشت تور سبز می‌شد. مثل بقیه زن‌ها بازی نمی‌کرد چون بیشتر از فکرش استفاده می‌کرد. این دقیقا همان چیزی است که اندی به آن نیاز دارد. اندی کسی را نمی‌خواهد که به او بگوید «تو می‌توانی». او یک بار توانسته. این بار کسی را می‌خواهد که سرش داد بکشد و بگوید «خوب این کاری است که باید انجام بدهی. به نظر کاری که لندل برای اندی انجام داد خیلی باارزش بود. و البته شاید لندل دیگر از این به بعد برای اندی مفید نبود. نمی‌شود یک نفر مدام یک کار را بکند. تغییر همیشه نیاز است. حالا او یک تغییر به زندگی حرفه‌ایش داده و این خیلی بزرگ است.

delpotro
01-30-2015, 03:36 PM
دوستان گرامی،ازتون خواهش میکنم موفقیت

های هیچ فرد موفقی،هیچ ورزشکاری،

راجر،نواک،رافا یا اندی یا هر کس دیگه ای

رو به شانس ربط ندید.

شانس همیشه به نفع ذهن های آماده کار

می کند.

Najmeh5576
01-30-2015, 03:45 PM
تبريك به طرفداران نواك.
Wawrinka earns a break point with a spectacular backhand down the line. But Djokovic saves it by jamming him with a body serve to take the game to deuce.
منظور از بادي سرو در جمله بالا كه گزارش گاردسن از ست پنجم هست چيه.
ممنون.

YOSEF
01-30-2015, 03:51 PM
جناب Just Nole (http://tennistalkers.com/member.php?u=4167) شما دست از دشمنی با راجر وراجریون برنمیداری حتی داد طرفدارهای نواکو در آوردی از این گونه رفتار برداشتهای زیادی میشه حتی راجرورافا ونواک خیلی محترمانه از هم یاد میکنن وتا اونجا که من میدونم حتی راجرورافا هر وقتی افت میکردن یا باختهایی سنگین درکل تورنمنت داشتن از هم حمایت میکردن (دوست عزیز راجر هنوز تموم نشد وخواهیم دید که هم گرندوهم مسترز میبره وهمینجور رافا وسرآخر این سه از2004 به اینور مشتاقان تنیس رادر دنیاسوپرایز کردن وتا الان هیچ رقابتی درتنیس مثل رقابت اونها جذاب نبود (درمورد راجر یکه تازی اون تو صحنه تنیس برکسی پوشیده نیست وجالب تر اینکه بعنوان دومین شخصیت قابل اعتماد دنیا انتخاب میشه بعد از نلسون ماندلا مرحوم)وبعدازراجر. رافای دوست داشتنی که احتمال زدن رکورد تاریخی راجر رو داره (البته بنده حس میکنم نزدیکش میشه ولی نمی تونه اما نواک با این شرایط میتونه خودشو درکنار این دو سوپراستار تنیس قراربده (خواهشا مثل قهرمانهای این رشته از طعنه وجوسازی وغیره دست برداریم وازاین فضا لذت ببریم بجای فحشو کل کل بیمورد .....صدالبته منظورم فقط شما نیستید به خودم وبقیه کاربرهای عزیز توصیه دوستانه میکنم درکنارهم با احترام بیشتری باشیم جسارتمو ببخشید بامید رقابتهای زیباتر درطول فصل:001_smile::001_smile:

آذر
01-30-2015, 04:02 PM
هر تنیسوری طلوع و غروبی داره
اینکه فکر کنیم راجر فدرر قراره تا 40 سالگی فرمش را حذف کنه و بیست تا گرند بگیره خودفریبیه

Rafa
01-30-2015, 04:04 PM
تبريك به طرفداران نواك.
Wawrinka earns a break point with a spectacular backhand down the line. But Djokovic saves it by jamming him with a body serve to take the game to deuce.
منظور از بادي سرو در جمله بالا كه گزارش گاردسن از ست پنجم هست چيه.
ممنون.

درود
سرویسی که ب سمت بدن حریف زده میشه و ریترن را برای حریف سخت میکنه، حرکتی است کاملا حرفه ای:434:

Just Nole
01-30-2015, 04:07 PM
جناب Just Nole (http://tennistalkers.com/member.php?u=4167) شما دست از دشمنی با راجر وراجریون برنمیداری حتی داد طرفدارهای نواکو در آوردی از این گونه رفتار برداشتهای زیادی میشه حتی راجرورافا ونواک خیلی محترمانه از هم یاد میکنن وتا اونجا که من میدونم حتی راجرورافا هر وقتی افت میکردن یا باختهایی سنگین درکل تورنمنت داشتن از هم حمایت میکردن (دوست عزیز راجر هنوز تموم نشد وخواهیم دید که هم گرندوهم مسترز میبره وهمینجور رافا وسرآخر این سه از2004 به اینور مشتاقان تنیس رادر دنیاسوپرایز کردن وتا الان هیچ رقابتی درتنیس مثل رقابت اونها جذاب نبود (درمورد راجر یکه تازی اون تو صحنه تنیس برکسی پوشیده نیست وجالب تر اینکه بعنوان دومین شخصیت قابل اعتماد دنیا انتخاب میشه بعد از نلسون ماندلا مرحوم)وبعدازراجر. رافای دوست داشتنی که احتمال زدن رکورد تاریخی راجر رو داره (البته بنده حس میکنم نزدیکش میشه ولی نمی تونه اما نواک با این شرایط میتونه خودشو درکنار این دو سوپراستار تنیس قراربده (خواهشا مثل قهرمانهای این رشته از طعنه وجوسازی وغیره دست برداریم وازاین فضا لذت ببریم بجای فحشو کل کل بیمورد .....صدالبته منظورم فقط شما نیستید به خودم وبقیه کاربرهای عزیز توصیه دوستانه میکنم درکنارهم با احترام بیشتری باشیم جسارتمو ببخشید بامید رقابتهای زیباتر درطول فصل:001_smile::001_smile:
نظرتون محترمه و 80 درصدش موردقبول
قبول دارم بحث به کل کل و کرکری کشیده اما برخوردها در حد کنش و واکنش بوده
فحاشی و هتاکی هم کار آدم ضعیف و بی شخصیته

Just Nole
01-30-2015, 04:21 PM
امسال دو فینال جذاب داریم
در قسمت مردان باید دید اندی برای بار چهارم فینال را اینجا میبازه و نواک چهارمین گرند استرالیا را در پنج سال اخیر میگیره یا داستان فرق میکنه!
اندی رو فرمه بازی راحت تری را گذرانده و 24 ساعت برای ریکاوری وقت بیشتری داشته
اما بنظرم اندی نمیتونه به اندازه استن دردسر ساز باشه استن امروز احتمالا تا قبل از ست پنجم یکی از بهترین بازیهای عمرش را انجام داده بود
اندی در دوبازی آخرش که دیدیم تو سرویس خیلی خوب بود و نواک هم باید بتونه سرویسهای امروز را فراموش کنه تا شرایط را برای خودش دوباره سخت نکنه

در قسمت زنان فینال جذاب ماریا سرنا را متعلق به ماریا می دونم...میتونه!

alternative_70
01-30-2015, 04:26 PM
تبريك به طرفداران نواك...:583:

omidd
01-30-2015, 04:43 PM
سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستداران تنیس.
بعد از مدتی دلم نیومد راجبع اپن استرالیا حرف نزنم از اول تورنمنت تا فینال.
از ابتدای بازایا پیش بینی میشد نوله راجر استن واندی شرایط خوبی دارن برای رسیدن به فینال نادالم که بخاطر بازیای کمی که انجام داده بود کسی انتظار قهرمانی نداشت ازش مگر اینکه میخواست در حین تورنمنت پیشرفت کنه که نشد.
من به شخصه اصلا انتظار نداشتم راجر تا قبل کوارتر حذف بشه اونم توی استرالیا که امارش عالی ولی اتفاقی که در 3گرند دیگه در این اواخر برای راجر افتاد اینبار در استرالیا یقه راجرو گرفت و در روزی که بسیار ضعیف بازی کردش و همچنین در روزی که سپی بسیار عالی کار کرد بازی رو باخت تا نشون بده تنیس چرا اینقدر جذاب و اصلا نمیشه رو نتایجش حساب باز کرد.
راجر اگه میبرد بازی رو بنظرم میتونست الان در فینال باشه راجر نشون داده نیاز به تلنگر داره در تورنمنت تا بخودش بیاد مثل ویمبی 2012 مقابل بنتو یا همین مسترز 2014 شانگهای بود یا سینسی دقیق یادم نیست که اومد در نهایت قهرمانم شد اما سرنوشت این بازی چیزی جز شکست نبود سر مچ پوینت سپی بطرز معجزه اسایی توپش داخل نشست تا بدون شک شیرین ترین برد تاریخ زندگیشو بدست بیاره.
بریم سر نادال نچندان اماده که خودشو هرجور شده خوب رسوند به کوارتر اما در عین ناباوری اتفاقی که بر سر راجر اومد اینبار واس نادال افتاد و براحتی مغلوب کسی شد که نزدیک به 8سال در ارزوی برد نادال بود و از این ناامادگی نهایت استفاده رو بردش تا نادال هم به جمع راجر اضافه بشه اتفاقی که بیشتر از همه اندی رو خوشحال کرد و اندی نهایت استفاده رو بردش و با شایستگی تمام به فینال استرالیا اومد حالا باید دید بالاخره اندی میتونه اپن استرالیا رو کسب کنه یا برای چهارمین بار شکست میخوره.
بالاخره یروزی اندی این تایتلو کسب میکنه و در حال حاضر بهترین شرایطو برای قهرمانی داره.
بالای جدولم که بهترین خبر حضور خوان بودش که متاسفانه مچ دستش اجازه ورود دوباره این تنیسور رو نمیده امیدوارم بزودی با قدرت برگرده تنیسور بسیار دوس داشتنی با اینکه راجرو در فینال ی گرند برده اما بدلیل سبک بازیش ازش خوشم میاد.
بالای جدول نوله براحتی با صرف کمترین انرژی به سمی اومد تا مقابل استن یا نیشیکوری بازی کنه که استن با بازی خوبش براحتی به سمی رسید تا برای سومین بار پیاپی نوله و استن در استرالیا به مصاف هم برن.
خودم پیش بینی میکردم بازی نزدیکی باشه که استن با توجه به بازی که با نیشیکوری داشت میتونست باز از پس نوله بربیاد.
راجبع بازی استن با نوله حرف زیادی نمیشه زد ی بازی بسیار ضعیف از هر دو تنیسور که برای من خیلی عجیب بود هر دو نفر خیلی ضعیفو پراشتباه بودن حتی اینقدر نوله از خودش و بازیش ناراحت بود که با اینکه ست 5 جلو بود با کلی دادو بیداد نارضایتی خودشو از بازیش نشون داد.فقط اگر یکمی یکی از این دو در شرایط مطلوبی بودن بازی رو نهایتا تو 4ست میبردن که در نهایت تجربه و تمرکز بالای نوله نشون داد چرا درحال حاضر بهترین و باثبات ترین تنیسور در بدترین شرایط و پیروز شد.
این بازی رو که دیدم یاد بازی فینال ویمبی 2014 با راجر افتادم که نوله وحشتناک بازی خوبی از خودش نشون داد اونم از شانس راجر بنده خدا بود که نوله یکی از بهترین بازیای عمرشو جلو راجر انجام داد و با شایستگی قهرمان شد.
و اما فینال:
پیش بینی بازی تنیس واقعا سخته چون ثبات و تمرکز در بازی و بدست اوردن ریتم خیلی مهم اتفاقی که برای راجر در بازی با سپی افتاد و نتونست ریتم بازیشو بدست بیاره و باخت توی بازی فینال اما بعید میدونم مثل بازی استن با نوله پراشتباه باشه بازی نزدیکی خواهد بود و فکر میکنم اینبار اندی براحتی گذشته که فینالو واگذار میکرد ول کن این تایتل نباشه و فکر میکنم اندی قهرمان بشه شایستگیشو داشته اگه مثل قبل بازی کن البته.
اومدن اندی به بیگ فور میتونه دوباره جذابیتو افزایش بده نوله راجر رافا اندی هر 4تنیسور فوق العادن درسته که راجر سنش زیاد و انتظار نمیره ثبات داشته باشه و در همه تورنمنتا بیادو همرو ببره ولی میشه روی راجر رو بعضی از تورنمنتا که اوج میگیره حساب باز کرد امیدوارم رافا هم اینقدر مصدوم نشه و در ادامه فصل شاهد رافای همیشگی باشیم و البته امیدوارم سمت راجر نیفته حداقل توی فصل خاک جون مادرت:443:
راجبع همه چیز حرف زدم بحث خانوما جا موند سرنا درسته خوب ماریا رو برده اما نباید یادمون بره امار هدتوهد راجر سپی و رافا بردیچ رو پس هر نتیجه ای ممکن و امیدوارم قهرمان خانوما سرنا باشه.
ضمنا اونایی که میگن راجر افت کرده ال شده بل شده یادشون نره راجر 33 سالشه نه 25 سال.
بقول یکی از دوستان حرف قشنگی میزنه وفتی داریم راجبع تاکتیکای فوتبال والیبال یا هر رشته دیگه مثلا راجبه تاکتیک کیروش حرف میزنیم میگه ما که بیشتر از کیروش نمیفهمیم منم همچین اعتقادی رو راجبع تنیس دارم و اعتقاد دارم ما که بیشتر از راجر نمیدونیم حتما یچیزی میدونه همچنان بازی میکنه خودم بشخصه همچنان با توجه به حرفای که راجر زده بود که تا 2016 هستش بنطرم این شانسو داره یکی دو گرند دیگه به کلکسیون افتخاراتش اضافه کنه هم اعتماد دارم بهش و هم شدیدا اعتقاد دارم چرا که نه.
یا علی...:583::443:

saeedfxfx
01-30-2015, 06:13 PM
ممنون از نواک!
نواک حقیقتا از تنیسور های نابغه این چند سال اخیر هست
این تورنمنت با حذف عجیب راجر و کنار رفتن نادال حتی با اینکه خیلی اماده نبود ( چون همیشه خطرناکه ) برای نواک شرایط مطلوبی رو مهیا کرد تا یک گرند معتبر رو به کلکسیون افتخاراتش اضافه کنه
من شخصا اندی رو خطرناک میدونم ولی نواک با تسلط بر اعصابش و بالا نگه داشتن تمرکز میتونه این قهرمانی رو بدست بیاره
و البته فکر میکنم نواک مقابل اندی باید کمی اگرسیو بازی کنه چون اندی دیفنسیو پلیر بسیار خوبیه

davidbeckham
01-30-2015, 06:44 PM
come on novak
ست اخر خوب گذاشتی تو کاسش

http://www.shiaupload.ir/images/60484433727291244454.jpg

Just Nole
01-30-2015, 07:16 PM
come on novak
ست اخر خوب گذاشتی تو کاسش

http://www.shiaupload.ir/images/60484433727291244454.jpg (http://www.shiaupload.ir/images/60484433727291244454.jpg)

این بیگل که برای ما خاطره شد:434:
باورکن استن آرزو میکرد 3-1 میباخت اما اونجوری 3-2 نمیباخت:443:
راستی خشی جان اون 7-1 تایبرک ست اول را هم میشه گفت مینی بیگل!:434:
ولی خوشم اومد جوانمردی و خوش اخلاقی پارسال نواک را بی جواب نگذاشت
اما در مورد فینالیستها
چیزی که جالبه تضاد نتایج این دو در فینالهای ملبورنه
نواک 4 تا فینال 4 تا برد...اندی 4 تا فینال 4 تا باخت!

اوه اوه
یادم اومد تو لندن هم سه ماه پیش بیگل شد
رفتم تاپیکش چه پستهای نازی هم بود اونجا
تو 65 دقیقه کار stan تموم شد 6-3 و 6-0 :434::434:
با این برد راجر شانسی برای no 1 شدن نداره.
امیدوارم راجر تو گروهش اول بشه یه فینال دیدنی بین نواک و راجر ببینیم.

به به بازى هاىى که راجرشىش صفر مىبره قشنگه اماوقتى نواک به اىن باحالى استن روخرد کردبازى چرت بود:254:

هر بازی رو که راجر میبره به خاطر ظرافت، زیبایی و تاکتیک و تکنیکو هزارتا دلیل من در آوردی دیگه از جانب بعضی ازهواداراشه. جوری میگن استن همش ارور داد و نمیدونم فلان و بهمان که انگار راجر مقابل نیشی همین جور داشت چپ و راست بهش وینر از پشت بیس لاین میزد.:251: نیشی مقابل راجر چپ و راست ارور مسخره و بچه گونه داد و راجرم یه بازی کاملا متوسطو ارائه داد ولی افسوس که یه نفر از این دوستان گرامی نیومدن بهش اشاره کنن. مچ دست نیشی اسیب دیده بود؛ یکی از شماها کوچکترین اشاره ای بهش نکردید. فقط بلدین برا خودتون یه بت بسازین و بگین این دیگه اخرشه. متاسفانه ذوب شدگی داره بیداد میکنه. سعی کنید نقاط ضعفشو هم ببینید دوستان بزرگوار.

hooman3x
01-30-2015, 07:41 PM
یک سوال دوستان
چرا وقتی سرویس استن in بود داور بجا اعلام کرد ؟؟؟
ست چهارم گیم 2 بازی ؟؟
همیشه ایس اعلام میکنن
چرا همیشه استن تو استرالیا مقابل جوکو دچار اشتباه داوری میشه ؟؟؟

این ضعیف ترین بازی استن و جوکویچ تو این تورنمنت هست
هر کدوم ببرن رو اشتباهات زیاد حریف بردن نه بازی خوب خودشون
استن که فاجعه هست داره رکورد میزنه
خب طبق پیش بینی قبلی من فینال 2013 تکرار شد

دوست عزیزم چون داور اعلام اوت کرد نواک هم میتونست برگردونه اعلام اوت رو تمرکز نواک بود.
ضمنا داوری چند بار بر علیه نواک بود که نتیجه اون خنده های معنی دار نواک شد.

ضمنا این بازی کیفیتش خوب بود ارور هم بخشی از بازیه.
از این نظر که خیلی هولد گیم سرو نداشتیم قبول دارم ولی اینم به خاطر فشار بازی بود.البته اگه نواک بازی رو تموم شده نمیدونست شاید کار به ست پنجم نمیکشید اما دیدیم یک لحظه عدم تمرکز نواک چطور گرون تموم شد براش. نتیتجش بازی فوق العاده استن در گیمهای پایانی ست چهارم شد و بازی به ست پنجم کشید.حتی اگه نواک ابتدای ست پنجم برک شده بود چه بسا کار براش خیلی سخت میشد.نواک ست آخر دیگه از هیچ توپی نمیگذشت و دیگه اشتباهی نکرد و تونست بازی رو ببره.

زیبایی بازیهای اخیر ایندو به خاطر نزدیکی بازی بود و اینکه هر دو در اکثر دقایق بازی نمایش خوبی داشتند اما امروز گیم هایی که نواک خوب بود نمایش ضعیف استن رو شاهد بودیم و بالعکس.

ضمنا نواک امروز بهترین تغییری که نسبت به بازیهای قبلش کرده بود این بود که از اون فورهند دون دلاین ها که عموما منجر به بکهند دون دلاین های کشنده استن میشد استفاده نکرد.

چون در بازیهای قبلشون وقتی استن فورهند تهاجمی به سمت فورهند نواک میزد نواک برای فرار از حمله استن بیشتر دون دلاین میزد که بیشترش منجر به وینر خوردن میشد .امروز اکثرا کراس کرد

hooman3x
01-30-2015, 08:13 PM
و اما استن
امروز اون جنگندگی بازیهای قبلش با نواک رو نداشت
میشد توی گیم سرو هایی که عقب میفتاد و ارورهای فورهندش فهمید
بازیهای قبلی اکثر رالی ها و پوینت های حساس نواک رو به چالش میکشید اما امروز نه
البته نواک هم خوب بود ولی بخش بیشتر اینها به خود استن برمیگشت
از اون فورهند های در حرکت هم خبری نبود
استن کمتر به سمت تور رفت و اکثر پوینتهای حساس رو داد.میشد حس کرد استن بعضی پوینت ها رو با ریسک بازی کرد. هوشیار نبود.
امروز نواک خوب بکهند نمیزد اما استن از این موضوع استفاده نکرد
2 تا ست پوینت هم استن مثل آب خوردن از دست داد.
اون طور که بتونه بازی رو نزدیک کنه نبود.

البته نواک خصوصا در ست آخر خوب بود و با یک روند نسبتا خوب بازی کرد و به جز چند صحنه کاملا متمرکز بازی بود.
نقطه تعیین کننده بازی 2 گیم آخر ست چهارم بود و دو گیم اول ست پنجم
که اولی رو نواک از دست داد ولی دومی را به دست آورد
استن اولی را گرفت اما دومی را داد و بازی رو باخت

Just Nole
01-30-2015, 08:29 PM
و اما استن
امروز اون جنگندگی بازیهای قبلش با نواک رو نداشت
میشد توی گیم سرو هایی که عقب میفتاد و ارورهای فورهندش فهمید
بازیهای قبلی اکثر رالی ها و پوینت های حساس نواک رو به چالش میکشید اما امروز نه
البته نواک هم خوب بود ولی بخش بیشتر اینها به خود استن برمیگشت
از اون فورهند های در حرکت هم خبری نبود
استن کمتر به سمت تور رفت و اکثر پوینتهای حساس رو داد.میشد حس کرد استن بعضی پوینت ها رو با ریسک بازی کرد. هوشیار نبود.
امروز نواک خوب بکهند نمیزد اما استن از این موضوع استفاده نکرد
2 تا ست پوینت هم استن مثل آب خوردن از دست داد.
اون طور که بتونه بازی رو نزدیک کنه نبود.

البته نواک خصوصا در ست آخر خوب بود و با یک روند نسبتا خوب بازی کرد و به جز چند صحنه کاملا متمرکز بازی بود.
نقطه تعیین کننده بازی 2 گیم آخر ست چهارم بود و دو گیم اول ست پنجم
که اولی رو نواک از دست داد ولی دومی را به دست آورد
استن اولی را گرفت اما دومی را داد و بازی رو باخت

جنگندگی و انگیزه استن اتفاقا خیلی خوب بود تا پایان ست 4
ست 3 را 3-0 عقب افتاد 3-3 کرد اما باخت
ست 4 را هم 2-0 عقب افتاد اما ست را برد
تو همین ست 4 یکی از گیم سرویسهای خودش را 40-0 عقب افتاد اما با 5 پوینت متوالی نجات پیدا کرد
تو ست 5 هم همون گیم اول که سرویس با نواک بود خیلی مقاومت کرد اشتباه داوری هم داشت به کمکش می اومد که نواک با چلنج نجات پیدا کرد
امروز استن دوتا ایس یک تا دو میلیمتری هم داشت:434:

Sorou$h
01-30-2015, 10:36 PM
به نظر من بازی اصلا اون کیفیتی که همه ما دنبالش بودیم رو نداشت. 2تاشون با ترس بازی میکردن. اگه نواک خودش بود امروز بدون شک میتونست 3.0 ببره. ولی نواک افتضاح و استن هم افتضاح تر. به هر حال مرسی نواک :866:

و اما در مورد فینال : 1. نواک تا حالا فینال رو در استرالیا واگذار نکرده و این خیلی میتونه به اعتماد به نفسش کمک کنه.
2. نواک تا حالا تا اونجا که من یادمه به اندی تو استرالیا نباخته و سال 2011 در فینال و 2012 در نیمه نهایی و 2013 در فینال شکستش داده و این هم باز یک امتیاز خوبه برای نواک.
3. فقط تنها نکته ای که میتونه نگران کننده باشه این که نواک 1 روز استراحت میکنه و اندی 2 روز برای بازی استرالیا که نواک 2012 نشون داد میتونه 2تا بازی سخت هم پشت هم داشته باشه.

به هر حال امیدوارم هشتمین گرند اسلم روز یکشنبه نصیب نواک بشه و با روحیه خوب فصل رو ادامه بده.

Meysam94
01-31-2015, 10:20 AM
روزنامه ایران ورزشی شنبه 11 بهمن 1393

http://www.tennis-image.com/images/78499356477346780311.jpg

MRF
01-31-2015, 01:41 PM
علیرغم بازی خوب
ماریا حریف سرویس های سرنا نشد

vafa
01-31-2015, 01:42 PM
قهرمانی تنها شیر زن تنیس , سرنای عزیز رو به همه تبریک میگم و یه خسته نباشید به ماریا...... ایول داری سرنا

rezaomo
01-31-2015, 01:44 PM
گند و كثافت دنياي تنيس:3t1: نوزدهمين گرند اسلم خودشو گرفت يك شو من كه بازي نمي كنه فقط با حركات مسخره اش روي اعصاب حريفا با كفش پاشنه بلند راه مي ره . اميدوارم اين آخرين گرند اسلم دوران بازيگريش باشه دلم سوخت براي مريا :182: تا اين خانم كثيف توي دنياي WTA هست بايد بازي جوانمردانه را دورشو خط كشيد .

Ahoura
01-31-2015, 01:53 PM
خب همونطور که پیش بینی میشد باختیم :434:
سطح بازی خیلی خوب بود ، به خصوص در رالی ها واقعا همه چی عالی بود ، baseline To baseline :434:
همونطوری که عمو نیک هم قبل بازی گفته بود برنده بازی سرنا - مـریا کسی هست که بهتر سرویس بزنه و بهتر ریترن کنه ، سرنا بهتر سرویس زد و قهرمان شد .
مــریا فقط در دو صورت میتونه به این باختای متوالی پایان بده ، یا سرویسشو به سطح سرنا برسونه یا اینکه سرنا اونقدر افت کنه که سرویس به سطح مـریا برسه ، در غیر اینصورت 100 بازی دیگه هم انجام بدن ، مـریا شانسی برای پیروزی نداره .
به طور خلاصه این بازی 2 نکته تحسین بر انگیز داشت : اول روحیه جندگی مـریا که تا آخرین امتیاز با تمام وجود بازی کرد ، دوم هم اینکه سرنا در 33 سالگی بی نظیره ، شاید دیگه هیچوقت دنیا ، تنیسور به جنگندگی مــریا و قدرت سرنا نبینه ، فقط باید لذت برد از حضور این دو تنیسور .
در یک کلام مـریا با این جمله آخر بازی که گفت نشون داد ورزشکار واقعی یعنی چی : " I haven’t beaten her in a really long time but I love playing her because you want to play the best. And she’s the best "

تبریک به سرنا ، خسته نباشید به مــریا :655::866:

rezaomo
01-31-2015, 02:02 PM
سطح بازی خیلی خوب بود ، به خصوص در رالی ها واقعا همه چی عالی بود ، baseline To baseline :434:
همونطوری که عمو نیک هم قبل بازی گفته بود برنده بازی سرنا - مـریا کسی هست که بهتر سرویس بزنه و بهتر ریترن کنه ، سرنا بهتر سرویس زد و قهرمان شد .
مــریا فقط در دو صورت میتونه به این باختای متوالی پایان بده ، یا سرویسشو به سطح سرنا برسونه یا اینکه سرنا اونقدر افت کنه که سرویس به سطح مـریا برسه ، در غیر اینصورت 100 بازی دیگه هم انجام بدن ، مـریا شانسی برای پیروزی نداره .
به طور خلاصه این بازی 2 نکته تحسین بر انگیز داشت : اول روحیه جندگی مـریا که تا آخرین امتیاز با تمام وجود بازی کرد ، دوم هم اینکه سرنا در 33 سالگی بی نظیره ، شاید دیگه هیچوقت دنیا ، تنیسور به جنگندگی مــریا و قدرت سرنا نبینه ، فقط باید لذت برد از حضور این دو تنیسور .
در یک کلام مـریا با این جمله آخر بازی که گفت نشون داد ورزشکار واقعی یعنی چی : " I haven’t beaten her in a really long time but I love playing her because you want to play the best. And she’s the best "

بهت تبريك ميگم كه اينقدر خونسرد و خوب از بازي مريا و سرنا نوشتي:655: اما ننوشتي اين خانم با اين ادا ها و مسخره بازيهاش دنياي WTA را به سخره گرفته.

Just Nole
01-31-2015, 02:35 PM

مرسی یابت نوشته خوبتون
ماریا امروز کم اشتباه تر از خیلی وقتها بود حداقل خوشحالم بخاطر دبل فالتهای زیاد نباخت
سرنا جام را مدیون سرویسهای عالیشه تفاوتشون فقط در سرویس بود

davidbeckham
01-31-2015, 03:01 PM
سرنا به زیبای ماریا حسودی میکنه
ابو بریزه اونجا که میسوزه

masoud_h81
01-31-2015, 03:15 PM
سرنا به زیبای ماریا حسودی میکنه
ابو بریزه اونجا که میسوزه
باشه...
سرنا به زیبایی ماریا حسادت کنه و ماریا به قدرت فنی و تایتل های سرنا... منصفانست :443::443:

davidbeckham
01-31-2015, 03:26 PM
باشه...
سرنا به زیبایی ماریا حسادت کنه و ماریا به قدرت فنی و تایتل های سرنا... منصفانست :443::443:

ماریا حسادت نمیکنه
من ازطرز نگاه افراد متوجه میشم
نگاه های که که سرنا به ماریا میکنه انگار ارث باباشو طلب میکنه
یا مستقیم تو روی طرف come on میگه

delpotro
01-31-2015, 05:32 PM
گند و كثافت دنياي تنيس:3t1: نوزدهمين گرند اسلم خودشو گرفت يك شو من كه بازي نمي كنه فقط با حركات مسخره اش روي اعصاب حريفا با كفش پاشنه بلند راه مي ره . اميدوارم اين آخرين گرند اسلم دوران بازيگريش باشه دلم سوخت براي مريا :182: تا اين خانم كثيف توي دنياي WTA هست بايد بازي جوانمردانه را دورشو خط كشيد .

لطفا هیات محترم نظارت رسیدگی کنند به این پست خلاف

خجالتم نمیکشه

خیلی راحت به بهترین تنیسور جهان توهین می کنه.

کثیف و گند و کثافت اون چیزیه که ...

سوختیاااااااا

پماد سوختگی موجود است.

پخ بزن بفرستم به آدرست

تحویل درب منزل

تا زمان بازنشستگی سرنا هم گارانتی داره.