PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات گرنداسلم ویمبلدون

صفحه ها : [1] 2 3

Pouya
06-21-2012, 05:20 PM
به نام خدا و سلام.

دیدیم کسی نزد تاپیکُ ، گفتیم ما بزنیم . فردا قرعه کشی ویمبلدون انجام میشه و مسیر مدعیان مشخص خواهد شد.( اگر اشتباه نکنم ساعت 13:30 به وقت ما خواهد بود.) ویمبلدون گرنداسلمی هست که قرعه توش بسیار مهم هست و معمولا سید های بسیاری در هفته اول حذف میشن . امیدوارم قرعه متعادلی داشته باشیم. ویمبلدون قدیمی ترین گرنداسلم هست و علاوه بر این و از دیرباز به عنوان مهم ترین گرنداسلم در سال ازش نام برده می شده و در این سال ها هم تقریبا جایگاهش ر حفظ کرده ، هرچند سطح مسابقات خیلی با دهه های قبل متفاوت هست. معمولا فاتحین ویمبلدون در پایان سال بهترین بازیکن تور (#1) هم میشن. امیدوارم رقابت های جذابی ر شاهد باشیم.

در نظر سنجی هم شرکت کنید. موفق باشید.:583:

E H S A ‎N
06-21-2012, 05:59 PM
سلام

از دوستان کسی اطلاعی داره که کدوم شبکه (شبکه ها) قرعه کشی مسابقات رو زنده نشون می ده ؟؟

-----
<< چون تاپیک سوالات در مورد ماهواره قفل بود مجبور شدم اینجا بپرسم >>

delpotro
06-21-2012, 06:02 PM
PLAYER TO WIN WIMBLEDON 2012

1- نواک جوکوویچ 35.44 %

2- رافائل نادال 27.17 %

3- راجر فدرر 17.71 %

4- اندی ماری 7.97 %

5- جو ویلفرد سونگا 3.67 %

6- میلوش رائونیچ 2.47 %

7- تماژ بردیخ 2.33 %

8- خوان مارتین دلپوترو 1.92 %

9- جان ایزنر 1.27 %

سایر بازیکنان : 0.05 %

Calculated by PinnacleSports Tennis Experts

delpotro
06-21-2012, 06:14 PM
در ضمن من تو نظر سنجی به گزینه "هیچ کدام " رای دادم.

منظورم کسی نبود جز "میلوش رائونیچ"

نگید متعصب بود به دل پوترو رای داده :3t1:

Behr@d
06-21-2012, 06:19 PM
سلام

از این هفته لغایت 25 ژوئن به مدت 15 روز تا 8 جولای ( 5 تیر تا 20 تیر ) شاهد برگزاری سومین گرند اسلم سال یعنی ویمبلدون خواهیم بود .

به عقیده ی بسیاری از افراد ویمبلدون برترین گرند اسلم سال است . ویمبلدون تنها گرند اسلم سال میباشد که بر روی کورت های چمن برگزار میشود .

مسابقات ویمبلدون بر روی 19 کورت اصلی برگزار میشود . کورت اول ( Center Court ) دارای سقف متحرک میباشد که میتوان از آن در هنگام بارش باران و شرایط بد جوی استفاده کرد .

ویمبلدون پر سابقه ترین گرند اسلم سال است که همیشه تنیسور ها نگاه ویژه ای برای کسب آن دارند . امسال شاهد 126 مین دوره ی برگزاری ویمبلدون خواهیم بود .

:star: سید های برتر :star:

13092

نقشه کلی محل برگزاری مسابقات در Google Maps را میتوانید در اینجا (http://maps.google.com/maps?hl=fa&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1024&bih=603&um=1&ie=UTF-8&q=Wimbledon&fb=1&hq=Wimbledon&hnear=Wimbledon&cid=0,0,17426863638392540207&sa=X&ei=WDrjT6TTEMnusgbS9eXBBg&ved=0CKkBEPwSMAA) ببینید .

نقشه کلی محل برگزاری را همچنان میتوانید از فایل پیوست دریافت کنید .

با سپاس بی کران

Paymaan
06-21-2012, 06:40 PM
هیچی دیگه دوباره بدبخت میشیم :251:
راوند 1 : کارلوویچ!!!
راوند 2 : راونیچ(ک)!!!
راوند 3 : ایزنر!!!
راوند 4 : بردیچ(ک)!!!
کوارتر : زانگا!!! (یوهو دیدی به سمپراس خوردیم!)
سمی : نادال
فینال : ...

saRAfa
06-21-2012, 07:45 PM
هیچی دیگه دوباره بدبخت میشیم :251:
راوند 1 : کارلوویچ!!!
راوند 2 : راونیچ(ک)!!!
راوند 3 : ایزنر!!!
راوند 4 : بردیچ(ک)!!!
کوارتر : زانگا!!! (یوهو دیدی به سمپراس خوردیم!)
سمی : نادال
فینال : ...

چرا سمی رو زدی رافا؟
به قول خودتون نادالو تو چمن می خورین ولی این جا جزو قرعه ی سخت حسابش کردین!!!!!!!!!!!!

Paymaan
06-21-2012, 08:00 PM
چرا سمی رو زدی رافا؟
به قول خودتون نادالو تو چمن می خورین ولی این جا جزو قرعه ی سخت حسابش کردین!!!!!!!!!!!!
من کی گفتم نادال رو در چمن میخوریم؟ رافا که تو 2-3 سال اخیر عملکردش از راجر بهتر بوده .
به نظرم اگه فدرر و نادال تو سمی بخورن به هم خیلی جالب میشه.

saRAfa
06-21-2012, 08:28 PM
من کی گفتم نادال رو در چمن میخوریم؟ رافا که تو 2-3 سال اخیر عملکردش از راجر بهتر بوده .
به نظرم اگه فدرر و نادال تو سمی بخورن به هم خیلی جالب میشه.

شما رو نمیگم راجرس فن رو می گم.
به نظر من اگه راجر نوله رو بزنه بعد رافا راجر بیان فینال بهتره.درسته که طرفداره رافام،ولی اگه برد راجر به ضرر رافا نباشه،دوست دارم تو بازی با سایر اشخاص پیروز باشه و تا حدی که مانع رافا نشه،بهترین نتایج رو بگیره.

pouriya.alex
06-21-2012, 09:01 PM
خب زیباترین گرنداسلم سال در پیش است :655:

هرچند در 2 سال اخیر واسه هواداران اسطوره زجر آور بوده :182:

ولی خب ویمبلدون یکی از جاهایی که راجر شانسش واسه اضافه کردن به گرنداش بیشتره :866:

امیدوارم اگه میخواد قهرمان بشه نوله رو تو سمی بزنه که ضمن قهرمانی رنک 1 رو هم مال خودش کنه :655:

اسطوره منتظریم...

nima.a
06-21-2012, 09:25 PM
همیشه ویمبلدون خاص بوده.لازم نیست راجر تو چمن نادال رو بخوره نادال از Kohlschreiber هم میبازه. اما در نه در گرین کلی.

saRAfa
06-21-2012, 10:15 PM
همیشه ویمبلدون خاص بوده.لازم نیست راجر تو چمن نادال رو بخوره نادال از Kohlschreiber هم میبازه. اما در نه در گرین کلی.

رافا بدون حتی کوچکترین تمرین اومد مسابقات،اونم فقط برای آمادگی ویمبی،بعدم رافا هیچ ادعایی تو چمن نداره شما به فکر راجرتون باشین که با اون همه ادعا میاد تو زمین بعد از Hall میخوره.تازه شانس اورد با اون زمینی که خورد پاش داغون نشد.

AndreS
06-21-2012, 10:42 PM
شما به فکر راجرتون باشین که با اون همه ادعا میاد تو زمین بعد از Hall میخوره.

Haas + Halle = Hall
فدرر از تامی هاس شکست خورد نه از (گری) هال !

nole
06-22-2012, 01:18 AM
شما رو نمیگم راجرس فن رو می گم.
به نظر من اگه راجر نوله رو بزنه بعد رافا راجر بیان فینال بهتره.درسته که طرفداره رافام،ولی اگه برد راجر به ضرر رافا نباشه،دوست دارم تو بازی با سایر اشخاص پیروز باشه و تا حدی که مانع رافا نشه،بهترین نتایج رو بگیره.

نه جانم شما به فکر تنیجه گرفتن راجر نیستی , شما ترجیح میدی رافا با راجر بازی کنه نه نوواک! :434:دلیلشم که کاملا واضحه! :160::443:

Maani
06-22-2012, 02:53 AM
نه جانم شما به فکر تنیجه گرفتن راجر نیستی , شما ترجیح میدی رافا با راجر بازی کنه نه نوواک! :434:دلیلشم که کاملا واضحه! :160::443:

دوست عزيزتر از جانم ، فعلا كه ٣ بازي آخرو شما باختيد ، ترس تو وجود شما رخنه كرده

Aryan
06-22-2012, 04:01 AM
پیش به سوی قهرمانی در سومین گرنداسلم سال
کااااماان نواک
کاااامااان ماریا

Mohammad
06-22-2012, 08:02 AM
باز هم نظرسنجی و باز هم حکایت رای دادن یک سری معلوم الحال :254:

pouriya.alex
06-22-2012, 12:44 PM
قرعه کشی در حال انجامه ولی مشخص شد که همانند سالهای پیش فدرر و جوکوویچ در یک سمت ،

نادال و ماری هم در سمت دیگه جدول هستند...

و مسابقات 4/1 احتمالی:

جوکوویچ - بردیچ

نادال - تسونگا

فدرر - تیپساروویچ

ماری- فرر

Behr@d
06-22-2012, 01:10 PM
First Round

http://tennis-image.com/images/50836788803841243799.jpghttp://tennis-image.com/images/56840153048947695868.jpghttp://tennis-image.com/images/28785451305593975755.jpghttp://tennis-image.com/images/70850116702932472874.jpg

Paymaan
06-22-2012, 01:13 PM
باز هم نظرسنجی و باز هم حکایت رای دادن یک سری معلوم الحال :254:
عده ای معلوم الحال دیگه هم زیر پست تو تشکر میزنن!:434:

Pouya
06-22-2012, 01:24 PM
قرعه ویمبلدون : http://en.wikipedia.org/wiki/2012_Wimbledon_Championships_%E2%80%93_Men%27s_Singles

-------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن. : من تو بارکلیز گفتم راجر شانس اوله که اول شد ، یه نفرم - که گفته میشد دعا کنید بهش نخورید : LOL - وسط راه له کرد. البته مصدوم بودا!! وگرنه راحت می برد!!!! تو استرالیا گفتم نوله شانس اوله و بقیه تاپ 4 شانسشون نزدیک به همه که تقریبا همین شد. تو تورنمنت های خاک هم گفتم شانس نادال بیشتره( به جز مادرید که کلا فرق داشت). تو رولندم که گفتم شانسش از مجموع شانس بقیه بیشتره. الانم به نظرم هر سه نفر اول تقریبا 30% شانس داران ، ماری زیر 10 % بقیه هم تقریبا 0 . ممکنه شگفتی باشه ولی شگفتی ساز قهرمان نمیشه مگه اینکه شرایط با قبل تفاوت زیادی داشته باشه که اونم بعیده. دو هفته دیگه م معلوم میشه کی معلوم الحاله... خیلی جالبه که بعضی رای ها فقط احساساتیه و نشانه فن بوی بودنه و ... ، بعضیا نشانه منطق هست!! تو سایت های شرط بندی هم بعید میدونم برای امسال کسی شانسش خیلی بیشتر از بقیه باشه.

Behr@d
06-22-2012, 01:37 PM
بالاخره قرعه کشی انجام شد و شما میتوانید Draw را از طریق فایل پیوست دریافت کنید .

اگر قادر به باز کردن فرمت PDF نیستید میتوانید Draw بخش مردان را از اینجا (http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/draws/ms/index.html) ببینید .

همچنین Draw بخش زنان را از اینجا (http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/draws/ws/index.html) ببینید .

manoochehr
06-22-2012, 02:01 PM
بازی های جالبی در راند یک رقم خورد خیلی وقت بود دوست داشتم فررو و نواک با هم بازی کنند(البته اگه در کلی بود جالب تر بود) سونگا و لیتون/ داویدنکو و ماری/ نلبی و تیپسارویچ/ امیدوارم بازیکنان با تجربه تر موفق باشند.
به امید پیروزی نلبی/لیتون/فررو/داویدنکو:396:
در مورد قهرمانی به نظرم یک نفر به غیر از 4 نفر اول رنکینگ در ویمبلدون امسال قهرمان میشه.

saRAfa
06-22-2012, 03:44 PM

باز اگه به عملکرد چند تورنومنت اخیر رافا نگا کنی،جای امیدواری میبینی.ولی ذر مورد راجر چی؟با چه حسابی به جز تعصب میگید قهرمان میشه؟

farzin123
06-22-2012, 04:23 PM
فدرر با توجه به قرعه ای که داره، تا نیمه نهایی میتونه به راحتی بالا بیاد،اگه بتونه نواک را بزنه ، بدونید که قهرمان میشه و نامبر وان.
البته برای فدرر این ویمبلدون خیلی ارزش داره ، که بتونه رکوردهایی رو جابجا کنه و تمام سعی و تلاشش خودش رو میکنه و مطمئنا به خودش فشار میاره.... حال ببینیم و تماشا کنیم...

saRAfa
06-22-2012, 05:28 PM
فدرر با توجه به قرعه ای که داره، تا نیمه نهایی میتونه به راحتی بالا بیاد،اگه بتونه نواک را بزنه ، بدونید که قهرمان میشه و نامبر وان.
البته برای فدرر این ویمبلدون خیلی ارزش داره ، که بتونه رکوردهایی رو جابجا کنه و تمام سعی و تلاشش خودش رو میکنه و مطمئنا به خودش فشار میاره.... حال ببینیم و تماشا کنیم...
یعنی اگه راجر نوله رو بزنه،میاد فینال رافا رو میزنه؟
گرچه برد نوله خیلی لذت بخشه ولی خدا کنه راجر بیاد فینال بارافا،اون وقت ببینیم زورش به رافا میرسه؟
چرا شما راجری با این همه باخت و نتیجه ی هد 2 هد و عملکرد امسال،خودتونو جلو رافا از پیش برده میدونین؟:379:

Ali_RF
06-22-2012, 10:14 PM
باز اگه به عملکرد چند تورنومنت اخیر رافا نگا کنی،جای امیدواری میبینی.ولی ذر مورد راجر چی؟با چه حسابی به جز تعصب میگید قهرمان میشه؟
یعنی اگه راجر نوله رو بزنه،میاد فینال رافا رو میزنه؟
گرچه برد نوله خیلی لذت بخشه ولی خدا کنه راجر بیاد فینال بارافا،اون وقت ببینیم زورش به رافا میرسه؟
چرا شما راجری با این همه باخت و نتیجه ی هد 2 هد و عملکرد امسال،خودتونو جلو رافا از پیش برده میدونین؟:379:
درود بر شما دوست عزيز
در مورد عملكرد بازيكنا در چند تورنومنت اخير، مشخصاً عملكرد نادال تحسين‌برانگيزتر از بقيه يوده، اما با توجه به چندين سال گذشته اين موضوع غريبي نيست چرا كه چند تورنومنت گذشته همگي تو خاك برگزار شدن. در واقع اگر نادال تو اين تورنومنت‌ها هم نمي‌تونست نتيجه مناسب را كسب كنه، بايد نسبت به عملكردش در ادامه سال شك مي‌كرديم، ولي موفقيتش تو خاك تضمين‌كننده موفقيت‌هاي آينده نيست.
اما در مورد عملكرد امسال فدرر، بايد گفت كه تا حالا موفق به دريافت دو مسترز شده كه نسبت به سال گذشته خيلي بهتر بوده، ضمن اين كه اگر به 3 بازي گذشته نادال و فدرر نگاه كنيم، مي‌بينيم كه نادال 1 برد (نيمه نهايي استراليا) و فدرر 2 برد (مقدماتي باركليز و نيمه‌نهايي ايندين‌ولز) داشتن. پس نمي‌شه شانس هيچيك رو نسبت به ديگري بيشتر دونست.

delpotro
06-22-2012, 10:36 PM

اگه راجر قهرمان شد همه مایی که تشکر زدیم معلوم الحال. قبول.

ولی واقعا طبق کدوم استدلال قراره راجر قهرمان شه؟

تعصب کور.

گذشت زمان مشخص می کنه که من معلوم الحالم یا اون نفرایی که راجرو انتخاب کردن.

کسایی که اگه راجر ریتایر کنه از تنیس و در سن 50 سالگی قصد برگشت به تور رو بکنه و در

ویمبی شرکت کنه، بازم راجرو شانس اول قهرمانی میدونن.

nima.a
06-22-2012, 10:48 PM
یک کم یادبگیریم به هم و نظرات هم احترام بذاریم رضا خان. شاید یکی واقعا فکر می کرده راجر قهرمان میشه و از روی احساسش انتخاب نکرده باشه. در ضمن بد نیست بدونین مکنرو هم راجر رو به عنوان قهرمان انتخاب کرده اونم تعصیب کور داشته؟ هر چند من خودم راجر رو انتخاب نکردم.

delpotro
06-22-2012, 10:54 PM
یک کم یادبگیریم به هم و نظرات هم احترام بذاریم رضا خان. شاید یکی واقعا فکر می کرده راجر قهرمان میشه و از روی احساسش انتخاب نکرده باشه. در ضمن بد نیست بدونین مکنرو هم راجر رو به عنوان قهرمان انتخاب کرده اونم تعصیب کور داشته؟ هر چند من خودم راجر رو انتخاب نکردم.

چه ربطی داره به احترام؟

دیگه نظرسنجی معنا نداره.

برای 9 تا مسترز و 4 تا گرنداسلم اگه 13 تا نظرسنجی بذاریم، تو هر 13 تاش راجر بیشتر رای میاره.

این چه معنی جز تعصب کور میده؟

پ ن : من از بچگی شانس نداشتم.الان میزنه راجر قهرمان میشه، همین پست های من

دستاویزی برای رای دادن های بعدی به راجر قرار میگیره.

به هر حال گفتم، گذشت زمان معلوم می کنه.

پ ن 2 : کامیون کامیون خاک بر سر رافا و نواک باید ریخت اگه اجازه بدن راجر قهرمان شه و من

ضایع بشم.

delpotro
06-22-2012, 11:40 PM
Now you're gone to London

I realized my love for you is strong

And I miss you here now you're gone.

I keep waiting here by the phone

With your pictures hanging on the wall

?Is this the way it's meant to be

Only dreaming that you're winning wimbi.

I'm waiting here at home

I'll be crazy now you're gone

There's an empty place in my heart.

Without your 2012 wimbi it will break apart

It won't heal, it never fades away, if you lose

I'll be thinking 'bout you everyday

?Are You Ready

با دخل و تصرف در ترانه Now You're Gone از خواننده سوئدی ترانه های دنس، یورو دنس و

یورو ترنس Basshunter تقدیم به رافا و

نواک با آرزوی موفقیتشون در ویمبی

Paymaan
06-23-2012, 09:09 AM
چه ربطی داره به احترام؟

دیگه نظرسنجی معنا نداره.

برای 9 تا مسترز و 4 تا گرنداسلم اگه 13 تا نظرسنجی بذاریم، تو هر 13 تاش راجر بیشتر رای میاره.

این چه معنی جز تعصب کور میده؟

پ ن : من از بچگی شانس نداشتم.الان میزنه راجر قهرمان میشه، همین پست های من

دستاویزی برای رای دادن های بعدی به راجر قرار میگیره.

به هر حال گفتم، گذشت زمان معلوم می کنه.

پ ن 2 : کامیون کامیون خاک بر سر رافا و نواک باید ریخت اگه اجازه بدن راجر قهرمان شه و من

ضایع بشم.
از نظر من راجر در سن 30 سالگی پتانسیل حضور در فینال تمامی مسابقات رو داره . به خاطر همین من فک میکنم وقتی توی یک تورنومنت شرکت میکنه میتونه قهرمان بشه ( به جز در فینال فرنچ اوپن در مقابل رافا :434:) . خود راجر هم گفته ویمبلدون و المپیک خیلی برای من مهم هستند و خب این انگیزه میده بهش.به نظرم فدرر روی هر سطحی به جز خاک میتونه فِیوریت باشه.

یک شوخی : از قبل چند کامیون با راننده آماده کنید (:434:)

Pouya
06-23-2012, 09:35 AM
Former World No. 1 Pete Sampras insists that, 16-time Grand Slam champion Roger Federer will be hot favorite at Wimbledon 2012, which will start from 25th June at All England Club on grass courts.
World No. 3 Roger Federer can still win a Grand Slam at the age of 30, where he is having ability to beat top players World No. 1 Novak Djokovic and King of Clay Rafael Nadal says Pete Sampras. He added Federer loves to play tennis for more and more years and always looking for new experience. Federer will face tough challenge in the French Open, but he is the heavy favorite at Wimbledon or US Open this year.
[/URL][URL="http://www.livetennisguide.com/wp-content/uploads/Roger-Federer-favorite-at-Wimbledon-or-US-Open-in-2012-Sampras-300x199.jpg"]http://www.livetennisguide.com/wp-content/uploads/Roger-Federer-favorite-at-Wimbledon-or-US-Open-in-2012-Sampras-300x199.jpg (http://www.livetennisguide.com/wp-content/uploads/Roger-Federer-favorite-at-Wimbledon-or-US-Open-in-2012-Sampras-300x199.jpg)
Federer’s coach Paul Annacone has played crucial role for several years and his ability to adapt to the qualities of the player to high-level says Sampras. He added Annacone has worked with him and Henman, now he is serving for Federer. Annacone and Federer have been enjoying together from past years and the pair hopes to show best performance in upcoming events says Sampras.
14-time Grand Slam champion Sampras also praised Federer, who still manages to fit to play every tournament at the age of 30. He added Federer is one of his close friends on tennis circuit and wishes him for the future to win more and more Grand Slams.
سمپراس هم بعد از مکنرو به جمع افراد معلوم الحال اضافه شد!!! LOL
------------------------------------------------------------------------
من هیچ موقع نگفتم و نخواهم گفت کسی که میگه فلانی شانس اوله معلوم حاله و چیزی از تنیس نمی فهمه و ... ، حتی اگه دور اول هم حذف شه. خیلی خوبه یاد بگیریم به تفکرات هم احترام بگذاریم ، حتی اگه کاملا هم باهاش مخالف باشیم. ممکنه یکی بگه اصلا رائونیچ! قهرمان میشه ، خب نظرشه. حتی اگه نظر ما این باشه که شانسش 0 هست هم نباید این تفکر رو مورد تمسخر قرار بدیم. این که " فدرر (یا هر کی ) عمرا قهرمان شه " خیلی فرق داره با اینکه هر کی فک می کنه فدرر قهرمان میشه فلان... . بحث ر به سمتی نبرید که اگه فدرر قهرمان نشه اینا ضایع میشن ، اگه نادال نشه اونا ! و ... . هر کسی نظرشو گفته ، احساسی یا منطقی بودنش هم به خودش ربط داره. آخرین نظر سنجی مهم ( یا یکی از آخرین ها ) برای بارکلیز بود. خیلی ها به نادال و نواک رای دادن ، در حالی که از گروه هم صعود نکردند! حالا درسته الان من بیام بگم همه تون ضایع شدید؟!! خب نظرشونو گفتن و نشده ، همین . نه بیشتر... زشته این کارا و یه جورایی شاید بچه بازی باشه... یه وقتایی حس می کنم بعضیا دوس داران نادال ، فدرر ، نواک یا ... نتیجه نگیرن تا فلان کاربر(ها) ضایع شن!! خیلی تفکر سطح پایینی هست...(منظورم کلی هست نه شخص خاص...)

پ.ن. : اگر سمپراس و مکنرو در زمینه تنیس معلوم الحال باشن ، منم بدم نمیاد که باشم:sps:

Paymaan
06-23-2012, 10:44 AM
http://www.tennis-image.com/images/97286698865702966820.jpg

McEnroe to Federer :"I think he's got
a great chance this year. At
Wimbledon he has a shot the next
"couple years to me
:655:

Mohammad
06-23-2012, 12:21 PM
سپاس بابت درس اخلاق دوست جان.
فک نمیکنم در این چن ساله به نظر کسی بی احترامی کرده باشم، با مغلطه گری بحث رو به سمتی نبرید که بخواید نشون بدید من دارم کسی یا کسانی رو مورد تمسخر قرار میدم، اصن این حرفهای بی ربط که به من نسبت میدی نمیدونم ریشش چیه؟ واقعا نمیدونم!!!!!!!!!!!!
رضای عزیز در چن پست پیش به شیوایی تمام توضیح دادن که معلوم الحال چه کسانی هستند، چرا ناراحت میشید معلوم الحال که فحش نیست، وضعتون خب مشخصه، معیارهاتون برای قضاوت در تنیس، قهرمان یه تورنمنت، اخلاقیات، استانداردهای به شدت دو گانه و ... تماما در این سالها برای ما مشخص شده، حالتون دیگه سوالی برای ما باقی نذاشته ...

Nadal
06-23-2012, 03:51 PM
هر کس بهتر باشه قهرمان میشه، این حرفا دیگه معنی نداره! مسلماً طرفداری از هرکس در بیان عقیده و نظر آدم تاثیر گذاره و نمیشه کسی رو به خاطر اینکه طرفدار کسی هست و نظری میده سرزنش کرد!
به طور کلی شرایط ویمبلدون با بقیه گرند اسلم های سال فرق داره... شانس فدرر هم برای اینکه حداقل به فینال برسه خیلی زیاده ! این به نظرم به زیبایی تنیس اضافه میکنه که یکی مثل فدرر در تور باقی بمونه و بجنگه و حتی بشه براش شانس قهرمانی متصور بود...
نادال رو خاک و نواک رو Hard Court نسبت به بقیه برتری محسوس دارن و تحت شرایط خاص و اتفاقات ممکنه این برتریشون تحت الشعاع قرار بگیره ولی رو Grass اوضاع کمی پیچیده تر هست به ویژه امسال. هیچ کس از قبل برنده یا بازنده نیست... نظر شخصیم اینه که نواک دوباره قهرمان ویمبلدون نمیشه ! در مورد نادال هم بعد از دو سه بازی اول میشه نظر داد !

aretobe7
06-23-2012, 06:28 PM
من به شخصه یکی از دلایل انتخاب این ورزش به عنوان هم ورزشی که خودم انجامش می دم هم بازی های حرفه ای رو دنبال میکنم احترام متفابل بین بازیکنان با هم و جتی بازیکنان و تماشاگران بوده . یکی از قشنگ ترین لحظه ها موقعی بود که وقتی نواک سانگا رو تو فرانسه برد با اون وضعیت ، توسط حتی تماشاگران طرفدار سانگا تشویق شد .
به نظر من اگر فرضا راجر قهرمان ویمبی بشه خوب اولین کسی که به قول بچه ها ضایع می شه (یا به قول من ضرر میبینه) خود رافا و نواک هستند . اما ما بین خود بازیکنان چیزی به غیر از احترام متقابل نمی بینیم . پس دیگه این که بقیه ضایع بشن و این حرفا کاسه داغ تر از آش شدنه .
معنای طرفدار یعنی کسی دوست داره ورزشکار مورد علاقه اش موفق باشه ، پس نمی تونیم کسی رو به این خاطر سرزنش کنیم یا اون رو معلوم الحال خطاب کنیم ، مگه کسی می تونه به کس دیگه بگه چرا از فلان عطر خوشت میاد ؟ یا توکه معلوم الحالی فقط دانهیل می زنی !!!!
به نظرم بحث داره یه کم تب فوتبال میگیره اون در حد استقلال پرسپولیس .

BABAK
06-23-2012, 08:36 PM
توهین کردی دیگه به تمام کسانی که به فدرر رای دادن گفتی معلوم الحال. الانم به جای عذر خواهی کردن داری با کلمات بازی میکنی.:3t1::3t1: در ضمن قرار نیست نظر سنجی مطابق میل شما پیش بره تا اعتبار پیدا کنه که.:443:

Mohammad
06-23-2012, 08:55 PM
توهین کردی دیگه به تمام کسانی که به فدرر رای دادن گفتی معلوم الحال. الانم به جای عذر خواهی کردن داری با کلمات بازی میکنی.:3t1::3t1: در ضمن قرار نیست نظر سنجی مطابق میل شما پیش بره تا اعتبار پیدا کنه که.:443:

شگفتا، شگفتا که چطور انسان هایی که از ابتدا تا با امروز انواع توهین های مستقیم به تنیس باز محبوب دیگران و حتی خود کاربران را مرتکب شده اند و یا حمایت کرده اند، (جالب اینجاست که موقع ارسال پست در این تاپیک امضاهاشون رو هم تغییر دادن :251:) امروز منو متهم به توهین کردن میکنن، شگفتا. من از معذرت خواهی کردن نمی ترسم، بارها اینکارو در همین فروم به محض اینکه متوجه اشتباهم شدم انجام دادم، اما این بار با صدایی رساتر از قبل میگم شما (نه همه شما عده ای کثیری از شما) عده ای معلوم الحال هستید که اتفاقا به هیچ اصولی هم پایبند نیست که به راحتی به دیگران توهین مستقیم میکنید و سریعا به محض کوچیکترین صحبتی از جانب مقابل مثل همین الان بلافاصله با مغلطه گری سعی در ماهیگیری از آب گل آلود میکنید.

BABAK
06-23-2012, 09:10 PM
گنه کرد در بلخ آهنگری ... به شوشتر زدند گردن مسگری ... :243:یه چیزی هم بدهکار شدیم ! بنده عذر خواهی میکنم پس !!

Afshin
06-24-2012, 02:45 AM
من موندم چرا این دوستان راجــــری وقت خــودشون رو تلف میکنن و حرفـــــای جناب "راگـــــو" رو نقـل قول میکنن.
ایـــــشون همون کسی هستن که قبل از بارکلیز 2009-2010-2011 رافا رو قهـــرمان مطلق پیش بیـــنی میکردن ، و وقتی علـــت این پیش بینی های خنده دار رو ازشون پرسیــــدم جواب این بود : من همیــــشه میگم رافا قهـــرمانه ، مگر این که مصدوم باشه .
حالا خودتـون قضاوت کنـــید معلوم الحال کیه !

پ ن : به جای این که اعصاب خودتون رو خورد کنید و کلی بحث و جدل بیخود راه بندازید و سعی کنید به زور نظرتون رو به بقیه تحمیل کنید ، بشینید و از دیدن بازیها لذت ببرید که دو سال دیگه همین کارم نمیتونید بکنید.روزگار بر شـــُما خوش .

nader.nma
06-24-2012, 08:26 AM
دوستان کسی خبر داره بازیها رو چه کانالی به صورت آزاد پخش می کنه؟الجزیره که اصلا تو برنامه سایتش چیزی ننوشته مبنی بر پخش بازیها

SHIR FarHad
06-24-2012, 08:36 AM
درود به تمامی دوستان
سوالی برام پیش اومده بدین صورت که به چه علت تمامی بازیکنان حاضر در ویمبلدون پوشش به رنگ سفید دارن؟!!

Mohammad
06-24-2012, 08:45 AM
من موندم چرا این دوستان راجــــری وقت خــودشون رو تلف میکنن و حرفـــــای جناب "راگـــــو" رو نقـل قول میکنن.
ایـــــشون همون کسی هستن که قبل از بارکلیز 2009-2010-2011 رافا رو قهـــرمان مطلق پیش بیـــنی میکردن ، و وقتی علـــت این پیش بینی های خنده دار رو ازشون پرسیــــدم جواب این بود : من همیــــشه میگم رافا قهـــرمانه ، مگر این که مصدوم باشه .
حالا خودتـون قضاوت کنـــید معلوم الحال کیه !

پ ن : به جای این که اعصاب خودتون رو خورد کنید و کلی بحث و جدل بیخود راه بندازید و سعی کنید به زور نظرتون رو به بقیه تحمیل کنید ، بشینید و از دیدن بازیها لذت ببرید که دو سال دیگه همین کارم نمیتونید بکنید.روزگار بر شـــُما خوش .

بازم افشین اومد یه پاسخ منطقی داد دمش گرم، گفت از نظر من هم به این دلیل و این دلیل شما معلوم الحالی، نه مثل عده ای معلوم الحال :434: فکر نکرد ما بهشون فش خار مادر دادیدم اومدن اعاده حیثیت میکنن.

Behr@d
06-24-2012, 10:12 AM
دوستان کسی خبر داره بازیها رو چه کانالی به صورت آزاد پخش می کنه؟الجزیره که اصلا تو برنامه سایتش چیزی ننوشته مبنی بر پخش بازیها
سلام دوست عزیز

جناب PowerVu (http://tennistalkers.com/member.php?u=451) بزودی لیست شبکه های پخش کننده و اعلام برنامه ی روزانه را قرار خواهند داد و نیازی به پست زدن در این تاپیک نیست .

اما شبکه های رایگانی که تا الان مشخص هستند NTV SPOR و AD Sports 2 هستند . برای مشاهده ی لیست کامل شبکه های اندکی صبر کنید .

ممنون :583:

NimaRafi
06-24-2012, 02:09 PM
درود به تمامی دوستان
سوالی برام پیش اومده بدین صورت که به چه علت تمامی بازیکنان حاضر در ویمبلدون پوشش به رنگ سفید دارن؟!!
درود
شیر فرهاد جان جزو قوانین ویمبلدون هست،که تمامی بازیکنان باید لباس سفید بپوشن،مثلا می خوان همون سنت های قدیمی رو حفظ کنن.

mehdipino
06-24-2012, 06:18 PM
خب اینبار قرعه اصلا مهم نیست ، چرا که شک ندارم نواک این گرند اسلم رو به کسی نخواهد داد .

با وجود اینکه در رولان گاروس اصلا آمادگی بدنی نداشت اما مطمئن هستم اینجا راجر هم حریفش نمیشه چه برسه به سلطان فقط رس :160:

Maani
06-24-2012, 07:27 PM
خب اینبار قرعه اصلا مهم نیست ، چرا که شک ندارم نواک این گرند اسلم رو به کسی نخواهد داد .

با وجود اینکه در رولان گاروس اصلا آمادگی بدنی نداشت اما مطمئن هستم اینجا راجر هم حریفش نمیشه چه برسه به سلطان فقط رس :160:

جناب هر چی باشه از نوواک شما خیلی افتخاراتش بیشتره حالا گیرم که فط سلطان رس باشه . در ضمن ما که حداقل سلطان یه سطح هستیم شما چی؟
در ضمن اینقدر هم سیگار نَکِش .

nole
06-25-2012, 01:14 AM
دوست عزيزتر از جانم ، فعلا كه ٣ بازي آخرو شما باختيد ، ترس تو وجود شما رخنه كرده

:379: آره من ترسیدم
شایدم حوصله کل کل ندارم :397::242:

M A E S T R O
06-25-2012, 11:43 AM
پیروزی های دراماتیک -نقاط عطف تاریخی و مسابقات هیجان انگیز با تار و پود ویمبدون بافته شده است .بیش از 13 دهه رقابت در بزرگترین گرنداسلم فصل !
در این پست نگاهی به لحظات فراموش نشدنی ورزش تنیس خواهیم پرداخت !
هیچ طرفدار تنیسی وجود ندارد که این 10 لحظه به یاد ماندنی ویمبلدون را فراموش کند !
1-بزرگترین رکورد فدرر
راجر فدرر در ویمبلدون همواره عملکرد خوبی داشته .5 عنوان متوالی از سال 2003 تا 2008 و مطابقت با رکورد بیورن بورگ حاکی این واقعیت است .فدرر در سال 2009 به بزرگترین موفقیت خود رسید .او در فینال حماسی برابر اندی رادیک که 77 گیم داشت موفق به گرفتن پانزدهمین عنوان گرنداسلم خود شد و در واقع رکورد 14 گرنداسلم پیت سمپراس را پشت سر گذاشت !
2-بازی ایزنر-ماهوت
بازی ایزنر و ماهوت در سال 2010 توجه تمام دنیا را به خود جلب کرد.این اولین باری بود که این دو برابر هم قرار می گرفتند.اولین بازی که در واقع به ازمون نهایی استقامت تبدیل شد .مسابقه ای که 11 ساعت و 5 دقیقه به طول انجامید و در نهایت پس از سه روز جانی در ست پنجم 70-68 پیروز شد.این بازی طولانی ترین بازی تاریخ تنیس است.
3-مارتینا ناوراتیلوا و 9 قهرمانی در ویمبلدون
در دوران مارتینا هیچ تنیسوری در چمن مانند او نبود.او در سالهای 1982 تا 1987 شش بار متوالی قهرمان ویمبی شد.مارتینا در دو فینال پیاپی به استفی گراف باخت و در سال 1990 موفق به گرفتن نهمین قهرمانی خود در ومیبی شد.رکورد او همچنان در ومیبی پا بر جاست.
4-از وایلدکارت تا قهرمانی !
گوران ایوانیزویچ در دهه 90 سه بار به فینال ویمبی راه یافت.1992-1994-1998.
او در سال 2001 در حالیکه در گرگ و میش دوران حرفه ای خود بود و رنک 125 دنیا بود و با وایلدکارت پا به ویمبی گذاشته بود به چهارمین فینال خود در ومیبی راه یافت و در فینال پت رفتر را شکست داد.او تنها تنیسوری است که با وایلدکارت به ویمبی امده و قهرمان شده !
5-قهرمانی گیبسون و شکستن سد رنگ !
گیبسون نهمین قهرمانی پیاپی امریکا را در سال 1957 ویمبی رقم زد.قهرمانی گیبسون در بین این همه قهرمانی خیلی خاص بود.او اولین افریقایی امریکایی بود که قهرمان ویمبی شد.او در فینال دابل پارتنر خود دارلن هارد را شکست داد و چهره تنیس را تغییر داد برای همیشه!
6-پایان دادن مک انرو به قهرمانی هایِ پیاپی بورگ
تعداد کمی از مردم اعتقاد داشتند که بورگ در فینال 1981 به مک انرو خواهد باخت.بورگ که 41 پیروزی پیاپی را در ویمبلدون کسب کرده بود و فینال سال قبل مک انرو را شکست داده بود 3-1 به مک انرو باخت.
7-بازگشت پیروزمندانه لیور
با طلوع عصر باز درب ویمبلدون به سوی بازیکنان حرفه ای تنیس باز شد و پس از 5 سال وقفه در گرنداسلمها رود لیور هموطن خود تونی روشه را در فینال شکست داد و قهرمان شد.
8-پیروزی ارتور اَش بر جمی کانرز
به دنبال گیبسون ارتور اَش در فینال 1975 جمی کانرز تاپ سید را 3-1 شکست داد و اولین امریکایی افریقایی تبار مردی لقب گرفت که فاتح ویمبی شده بود.
9-هفتمین قهرمانی پیت سمپراس
پست در دهه 90 هفت بار فاتح ویمبلدون شد.او در سال 1996 در کوارتر به ریچارد کراجیک باخت.قهرمانی او در سال 2000 بسیار چشمگیر بود.او در فینال پاتریک رفتر را شکست داد و به سیزدهمین گرنداسلم خود رسید.پیت در سال 2002 با قهرمانی در یو اس اپن به رکورد چهاردمین قهرمانی در گرنداسلم رسید که بعدها توسط راجر فدرر شکسته شد.
10-پیروزی ویلیامز برابر داونپورت
بازی ویلیامز و داونپورت طولانی ترین فینال زنان در تاریخ ویمبلدون است.این بازی که 2-1 به سود ویلیامز خاتمه یافت.

mehdipino
06-25-2012, 02:52 PM
جناب هر چی باشه از نوواک شما خیلی افتخاراتش بیشتره حالا گیرم که فط سلطان رس باشه . در ضمن ما که حداقل سلطان یه سطح هستیم شما چی؟
در ضمن اینقدر هم سیگار نَکِش .

در مورد افتخارات :

خب زمانی که نواک 4 جدول بود من هوادارش بودم ، شاید فکر نمیکردم به این سرعت هم پیشرفت کنه .

همونطور که الان اومد و رده ی اول رو کسب کرد ، همونطور هم افتخارات رو درو خواهد کرد .

اینکه ما بیشتر از شما افتخار کسب کردیم یه کل کل بچه گونست ، این که منم الان بگم اول جدولیم جواب این بحثهای بچه گونست پس دیدمون رو وسیع تر کنیم تا یه چیزی این وسط به دست بیاریم :443:

در مورد سیگار :

این کاملا شخصی هستش و به هیچ کس مربوط نیست از جمله شما :160:

در مورد اینکه ما سلطان چه زمینی هستیم :

کره ی زمین :251:

mehdipino
06-25-2012, 04:52 PM
دور اول : جوکو 3 فررو 0

پیش به سوی قهرمانی

Behr@d
06-25-2012, 07:27 PM
Second Round

http://tennis-image.com/images/22836714258385466868.jpg

nole
06-25-2012, 08:14 PM
:866:Viva Vesnina

hasti_khanum
06-25-2012, 08:19 PM
بچه ها خواهشا بحث و جدل رو بذارید کنار و انقدر به هم توهین نکنید مثل بچه دبستانی ها که سر 1 مسئله کوچیک به هم میپرن.
با هر دو طرف هستم. هم طرفدارهای راجر هم طرفدارهای رافا. بسه دیگه.... شورشو در آوردین.
هر کسی هر نظری درباره قهرمانی تنیسور محبوبش داره به خودش مربوطه و اصلا ربطی به شایستگی یکی و تجربیات اون یکی نداره و اینکه بخواهیم به همدیگه توهین کنیم. فرقی هم نداره رافا باشه یا نواک یا راجر یا هر کس دیگه یا طرفداراشون.
با این بحث ها و توهین ها نتنها برتری کسی یا تنیسوری ثابت نمیشه بلکه شخصیت خودتون زیر سوال میره و فقط اعصاب خودتونو خورد می کنید.
حالا بازی ها شروع شده و بهتره با آرامش از دیدن زیبایی های این مسابقات لذت ببریم. همین.
در آخر هم برد راجر و نواک و ماریا رو در اولین بازی هاشون به هواداراشون تبریک میگم.:583:

Behr@d
06-25-2012, 08:47 PM
Second Round

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up6/52221302123781864018.jpg

Flash.amk
06-25-2012, 09:07 PM
بردیک دور اول 0-3 باخت!!!!!!!!!!!!!!!
همینجوری ادامه بده از top 10 میاد بیرون:379:

Pouya
06-25-2012, 09:12 PM
آفرین ارنی:sps:

3 تا تایبرک :441: البته از حق نگذریم ، بی رحمانه هم بود...

سرویس 2 های گولبیس فوق العاده بود. :655: بکهند کراس کورت هاش هم در مواقع کلیدی خیلی خوب زد. فورهنداشم خیلی عجیب غریب بود:350:

پ.ن. : خاک رولند بر سرت جانی!:3t1::3t1::3t1: فقط امریکا مونده. حسابی باید جبران کنی...

M A E S T R O
06-25-2012, 09:15 PM
واو ! بیگ اپست که میگن همینه !
فوق العاده بازی کرد ارنست .
سلطان یکی از گزارشگرایِ جزیره اسپورت تو رولان گاروس یِ بحث کوچیکی درباره گولبیس داشت !
گفت خیلی بازیکن خوبیه و خیلی قبولش دارم .تنها مشکلش اینه که خیلی خانواده پولداری داره و تنیس بیشتر براش مثلِ یِ تفریحِ میمونه !
به هرحال واقعا از برد گولبیس خوشحال شدم ! یادمه تو ویمبی 2008 هم نادال رو خیلی اذیت کرد و تنها کسی بود که تونست از رافا ست بگیره تا قبل از فینال !
ابوظبی اسپورت هم که امروز با باز کردن سه شبکه HD به طور مجانی واقعا هدیه بزرگی به هواداریه تنیس داد ! امیدوارم تا اخر ویمبی هدیه رو پس نگیره !:434:

pouriya.alex
06-25-2012, 09:26 PM
ایول اسطوره ، گام اول رو محکم برداشتی...:655:

با همراهی هوادارا گام های باقیمونده تا قهرمانی را باهم میشمریم...

6Steps To Championship

مهران
06-25-2012, 09:51 PM
برای شروع خوب بود! درسته که حریفش خیلی ضعیف بود ولی راجرو تو این 1-2 سال اینقدر با انگیزه ندیده بودم... پس Come On الان وقتشه اسطوره!

SOROOSH_RF
06-25-2012, 10:32 PM
come on Gulbis

آفرین پسر بالاخره بعد از یه مدت طولانی یه تکونی به خودت دادی، بقیه راه رو هم همینطوری محکم برو جلو ...

SOROOSH_RF
06-25-2012, 10:37 PM
چرا من نمیتونم این کانالهای hd رو بگیرم ؟ تا فرکانسش رو میزنم کیفیت سیگنال میره روی صفر.

ARY143
06-26-2012, 07:19 AM
سلام بر دوستان عزیز

الجزیره اسپورت 2 امسال هم بازی ها را پخش نمی کند ؟؟
آیا کانال AD Sports 2 و AD Sports Extra تا به آخر بازی ها پخش خواهند کرد یا ما به فکر کانال دیگری باشیم ؟؟؟

با تشکر

Iaml3g3nd
06-26-2012, 09:28 AM
بازیهای خوبی بود دیروز...حذف ایزنرو میشد حدس زد ولی بردیچو اصلا فک نمیکردم ...

راجر هم که خیلی راحت برد تا انرژیشو واسه بازی های بعدی حفظ کنه...

آلماگرو هم بعد دو ست افتضاح بالاخره به خودش اومد...باید ببینیم ادامه بازیشو امروز چیکار میکنه...
ویمبلدون امسال حسابی دیدنی میشه...

ARY143
06-26-2012, 10:05 AM
دوستان این Gulbis اگر بازیش بگیره و رو فرم باشه برای هر بازیکنی میتونه دردسر ساز و خطر ناک باشه.
حتما فراموش نکردید که یک بار در مسابقات رم در دور اول همین بلا را سر راجر فدرر آورد و حذفش کرد .
فقط امیدوارم فرم خودش را حفظ کنه و با انگیزه به مسابقات ادامه بده چرا که با حذف شدن احتمالی در دور بعدی و عدم حضور بردیچ به عنوان یکی از بازیکنان قوی کیفیت مسابقات این گروه پائین خواهد آمد و شاهد حضور بازیکنان نه چندان قوی در دوره های انتهائی مسابقات خواهیم بود .

Nasir
06-26-2012, 12:39 PM
خدمت دوستان :

برای گزارش انگلیسی و تصویر HD میتونین از Sky Sport HD2 در مسیر
Astra 19.2 E هم استفاده کنین.

john
06-26-2012, 02:21 PM
این ایزنر دیگه شورش در اورده ولی راجر نشون داد خیلی با انگیزست و باید منتظر 17 باشیم ورداسکو هم خوب بود راجر نشون بده که رو چمن.....:396:

E H S A ‎N
06-26-2012, 03:20 PM
سلام بر دوستان عزیز

الجزیره اسپورت 2 امسال هم بازی ها را پخش نمی کند ؟؟
آیا کانال AD Sports 2 و AD Sports Extra تا به آخر بازی ها پخش خواهند کرد یا ما به فکر کانال دیگری باشیم ؟؟؟

با تشکر

بله دوست عزیز نگران نباشین . تا به آخر پخش خواهد کرد . ولی این HD ها کجا ،اینا کجا ....

mehdipino
06-26-2012, 04:23 PM
میگم بهتر نیست مسابقات تنیس توی کویر انجام بشه که انقدر واسه بارون متوقف نشه :434:

این چتر چه سوژه ای شد ف 2 ساعت گیر بودن درستش کنن :254:

Pouya
06-26-2012, 06:41 PM
آفرین لیتون.:441: تلاشت خوب بود ، بازیتم بعد چند ماه مصدومیت بد نبود. فقط 3-4 گیم از اون چیزی که انتظار داشتم پایین تر بودی که طبیعیه. اگه 12 ماه بدون مصدومیت مداوم بازی کنی میشه به یه چیزی مثل اواخر سال 2009 امید داشت ، 2006 به قبل اصلا... دقت و قدرت ضرباتت چندین پله ازون موقع پایین تره.

جو هم خیلی خوب بود به نظرم ، مخصوصا سرویس هاش سر برک پوینت ها کم نظیر بود. همین جوری بازی کنه و البته ریترنش بهتر شه میتونه ویمبلدون بسیار خوبی داشته باشه.

------------------------------------
آفرین گوفی:sps: خوب زدی تو دهن این جوجه شترمرغ:sps: تا دور 4 حداقل باید بیای بالا.

دولگو هم خوب بود. 10 تا برک پوینت سیو کردی فک کنم ، آفرین:D ببینم در ادامه مثل قبل گند می زنی یا نه.

و اندی : اگه بازم تو نیمه نهایی باختی یه فکر اساسی به حال خودت بکن...

Behr@d
06-26-2012, 08:10 PM
سلام

دقایقی پیش نادال اولین بازیه خودش رو در ویمبلدون انجام داد و از نظر من رضایت بخش نبود . البته جای تعجب نیست چون معمولا بازیهای اول رافا تو ویمبلدون اینجوریه هستش . از حق نگذریم بلوچی هم خوب بازی کرد و من فکر میکنم اگر بتونه سرو های اولش رو بهتر کنه و ارور هاش رو هم کاهش بده میتونه جایگاه بهتری تو رنکینگ داشته باشه .

در دیگر بازیهای مهم امروز جو ویلفرد موفق شد هیوئیت کهنه کار رو 3 بر 0 شکست بده . هیوئیت خوب بود و سونگا در سیو بریک پوینت ها عالی . اگه ناراحتی انگشتش اذیتش نکنه میتونه تا 1/4 بیاد .

اما طولانی ترین بازی امروز تا اینجا که دقایقی پیش پایان پذیرفت دیدار بین گیرمو گارسیا-لوپز و ادوارد راجر واسلین بود که گارسیا-لوپز موفق شد در نهایت 3-2 و با نتایج 6-7 و 6-3 و 7-6 و 5-7 و 10-8 رقیبش را شکست دهد و راهی دور بعد گردد .

شاید بزرگترین شگفتی مسابقات امروز تا اینجا پیروزی 3-1 یارکو نایمینن مقابل فلیسیانو لوپز بود .

امروز همچنین در دیدار تقابل دو شگفتی داوید گوفین موفق شد 3-1 برنارد تومیک را شکست دهد تا شگفتی ساز رولند گاروس بر شگفتی ساز ویمبلدون فائق آید . باید دید که آیا او میتوانید موفقیت خود در رولند گاروس را تکرار کند یا نه ؟!

با سپاس :583:

Behr@d
06-26-2012, 08:33 PM
Second Round

http://www.tennis-image.com/images/36914079071058378907.jpg

Rafa
06-26-2012, 10:53 PM
درود
همون طور که مشخصه تا دور سوم بازیای سختی رافا پیش رو داره
به دور از تعصب این زمین حداقل تو هفته ی اول سریع بنظر میاد
برا بازیکنایی که از سرویس خوبی برخوردارن خیلی فرصت چیپ پوینت مهیا میکنه
همچنین با وجود های باونس بودن زمین
وقتی فلت به توپ ضربه میزنی واقعا سرعت توپ مشهوده
که اصلا برا رافا خوب نیست
بدترین و نفسگیرترین بازی رافا تو دورهای ابتدایی ویمبلدون
فکر کنم برا 2010 جلو پتشنر بود که 5 سته شد و رافا عقب بود و به بازی برگشتی
کلی امتیاز چیپ پتشنر از سرویس و والی گرفت تو اون بازی

sorina_1100
06-27-2012, 02:14 AM
رافا قهرمانه دی:

SOROOSH_RF
06-27-2012, 12:04 PM
میگم چرا واسه ویمبلدون تاپیک اخبار رو نداریم .

Pouya
06-27-2012, 12:07 PM
میگم چرا واسه ویمبلدون تاپیک اخبار رو نداریم .

بچه ها کنکور دارن سرشون شلوغه ، نمی رسن. بد موقعی هست ویمبی.:D

M A E S T R O
06-27-2012, 01:56 PM
چرا فدرر می تواند قهرمان ویمبلدون شود؟
راجر فدرر 6 بار قهرمان ویمبلدون و برنده 16 گرنداسلم قطعا در باشگاه های انگلستان در این سطح و مکان یکی از فیوریتهاست !
پس از پیروزی اسان برابر راموس راجر برای قهرمانی تشنه تر از همیشه به نظر می رسد .
اگر فدرر قهرمان شود با رکورد 7 قهرمانی سمپراس در ویمبی برابری خواهد کرد.چیزی شبیه به وضعیت نادال و بورگ در فرنچ اپن !
این چیزی است که در ذهن راجر وجود دارد؟ ما مطمئن نیستیم ! اما مطمئنا او می گوید تایم ایز ناو !
در این راه فدرر باید برابر نامبر 1 و 2 جهان پیروز شود.مطمئنا همه منتظر بازی فدرر جوکویچ در سمی هستند.درست است که فدرر در سمی رولان گاروس 3-0 به نوله باخت اما خوب مطمئنا در چمن داستان متفاوت خواهد بود.
درست است که در هاله فدرر به تامی هاس باخت اما این بدان معنا نیست که او برابر هر کسی در گرس کورت تعظیم کند.فدرر برای رسیدن به سمی راه خیلی سختی را پیش رو نخواهد داشت.نامهایی همچن سیمون و ورداسکو که تخصصی در گرس کورت ندارند نمی تواند راجر را به دردسر بیندازند.
اگز فدرر می خواهد قهرمان گرند اسم شود چه جایی بهتر از ویمبلدون؟
فدرر برای قهرمانی باید به خوبی سرویس بزند.راجر باید بکهند خود را بهبود بخشد به خصوص برابر بازیکنانی همچون جوکویچ و نادال که بیشتر به سمت بکهند راجر حمله می کنند مهارت ضعیف راجر !
تقریبا یک دهه از زمانی که فدرر با شکست فیلیپوسیس قهرمان ویمبی شد راجر دوست داشتی با موهایِ دم اسبی !
اخرین قهرمانی راجر در گرنداسلم در استرالیا اپن 2010 بود .
اکنون زمان رسیدن به عدد 17 رسیده ! چرا که نه؟
دو هفته صبر کنید تا ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد !

ARY143
06-27-2012, 03:14 PM
بچه ها کنکور دارن سرشون شلوغه ، نمی رسن. بد موقعی هست ویمبی.:D

دوستان آرزوی موفقیت برای تمامی عزیزان درگیر تحصیل و دانش

مهران
06-27-2012, 04:33 PM
با همین انگیزه برو جلو... همینو ازت میخوایم! ...Lets Go Come On Roger

pouriya.alex
06-27-2012, 05:12 PM
یه دونه ای اسطوره... :866:

سوای بازی زیبات، انگیزت واسه قهرمانی لذت بخشه :441:

5Steps To Championship

hasti_khanum
06-27-2012, 06:05 PM
اینم دومیش..........:866:
مرسی پسر. عالیه:866::866::866:
افرادی که دنبال نتیجه ها و اخبار هستن؛ اگه براتون مهمترین نتایج رو بذارم مثل قبل ایرادی نداره؟

Behr@d
06-27-2012, 08:36 PM
Second Round

http://www.tennis-image.com/images/86016621447847381878.jpg

elmira
06-27-2012, 10:28 PM
کرولاین چرا ایجوری بود!!!
چند تا مچ پوینت از دست داد آخرش هم باخت:240:

Behr@d
06-27-2012, 11:29 PM
Third Round

http://www.tennis-image.com/images/48174733801425565489.jpg

Aryan
06-27-2012, 11:54 PM
مرسی نواک برای برد :655:

و مرسی رایان واسه این بازی زیبا..............خیلی رایان پیشرفت کرده. خیلی بهتر شده

javi
06-28-2012, 12:11 AM
مرسی اسطوره

alternative_70
06-28-2012, 02:45 AM
سلام دوستان
در چه صورت جوكوويچ اول ميمونه؟؟؟
ممنون ميشم اگه جوابمو بدين.

Hatam
06-28-2012, 03:18 AM
اگر نوواک به فینال برسه بدون شک نامبر وان میمونه

اگر فدرر قهرمان بشه بدون شک نامبر وان میشه

اگر نوواک توی یک چهارم یا قبل از آن ببازه و رافا قهرمان بشه بدون شک رافا قهرمان میشه

حالت دیگه ایی وجود نداره

این چند وقته سایت ATP خیلی ایراد پیدا کرده علاوه بر آمار غلط بعضی وقتا سایت از دسترس خارج میشه مثل دیشب که بین ساعت 3 تا 4 تقریبا کامل از دسترس خارج شده بود یا این نمونه جالب

http://img4up.com/up2/84259634281811688416.jpg

Paymaan
06-28-2012, 06:46 AM
خب باید به عرضتون برسونم که چه بخواهید و چه نخواهید فدرر قهرمانه . مذاکرات پشت پرده با پرنس چارلز انجام گرفته ! :sps:
http://www.tennis-image.com/images/21448529887405371522.jpg
http://www.tennis-image.com/images/04751651788281570579.jpg

delpotro
06-28-2012, 06:59 AM
خب باید به عرضتون برسونم که چه بخواهید و چه نخواهید فدرر قهرمانه . مذاکرات پشت پرده با پرنس چارلز انجام گرفته ! :sps:

پرنس چارلز اگه میتونست قهرمان کنه فکری به حال اندی می کرد.

راجرم به این نکته پی برده.

در تصویر اول داره بهش میگه :

تو اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی.

و در تصویر دوم میگه:

ما را به خیر تو امید نیست. شر مرسان!

ARY143
06-28-2012, 08:04 AM
اگر نوواک به فینال برسه بدون شک نامبر وان میمونه

اگر فدرر قهرمان بشه بدون شک نامبر وان میشه

اگر نوواک توی یک چهارم یا قبل از آن ببازه و رافا قهرمان بشه بدون شک رافا قهرمان میشه

حالت دیگه ایی وجود نداره

این چند وقته سایت ATP خیلی ایراد پیدا کرده علاوه بر آمار غلط بعضی وقتا سایت از دسترس خارج میشه مثل دیشب که بین ساعت 3 تا 4 تقریبا کامل از دسترس خارج شده بود یا این نمونه جالب

http://img4up.com/up2/84259634281811688416.jpg (http://img4up.com/up2/84259634281811688416.jpg)

سلام بر دوست عزیزم

با توجه به نظرات شما که در بالا اعلام نمودید اگر فینال بین نواک و راجر برگزار بشود و راجر برنده شود چه کسی نامبر وان خواهد شد ؟

با تشکر

Pouya
06-28-2012, 08:21 AM
اگر فینال بین نواک و راجر برگزار بشود

راجر و نواک در یک سمت هستن و اگه بازیاشونو ببرن در نیمه نهایی به هم می خورن و امکان نداره هر دو به فینال برسن.

Behr@d
06-28-2012, 10:06 AM
سلام

دوستان گرامی شما میتوانید با مراجعه به آدرس زیر از آخرین وضعیت آب و هوای محل برگزاری و همچنین وضعیت برگزاری مسابقات در کورت ها آگاه بشید .

http://www.wimbledon.com/en_GB/weather/index.html

BABAK
06-28-2012, 10:11 AM
رفقا امسال واسمون نرم افزار ویمبی واسه آیفون رو نمیزارین ؟ ما هنوز تو خماری موندیمااااااا :434:

BABAK
06-28-2012, 11:02 AM
خودم پیداش کردم :866: :

http://itunes.apple.com/us/app/wimbledon/id319284643?mt=8&ign-mpt=uo%3D4

hasti_khanum
06-28-2012, 12:09 PM
دیشب در مهمترین بازی های دور دوم آقایان:
جوکوویچ، موناکو، آلماگرو، گاسکوئت، فدرر و یوژنی مقابل حریفاشون پیروز شدن.
4تا بازی باقی مانده هم به امروز موکول شد.
در بخش خانم ها هم:
لیسیچکی، کیریلنکو و پنگ مقابل حریفاشون پیروز شدن.
لی، موریتا و استوسور هم از دور کنار رفتند.
وزنیاکی و ونوس ویلیامز و یلنا یانکوویچ هم که در همون دور اول حذف شدند!!!!
4تا بازی ها از جمله بازی شاراپووا به امروز موکول شد.

ARY143
06-28-2012, 12:13 PM
راجر و نواک در یک سمت هستن و اگه بازیاشونو ببرن در نیمه نهایی به هم می خورن و امکان نداره هر دو به فینال برسن.

سلام بر شما دوست عزیز

نظر شما کاملا صحیح می باشد و من به این موضوع دقت نکرده بودم با عرض معذرت و تشکر از توضیح شما

حقیقت را بخواهید از زمانی که به صورت جدی مسائل تنیس را پیگیری میکنم متاسفانه بازیکن محبوب من "راجر فدرر" نه موفق به بردن گرنداسلم شده است و نه نامبر وان به همین دلیل آرزو دارم تنها برای یک بار که شده این اتفاق رخ دهد ، به همین دلیل به توضیحات اول شما به سرعت برخورد کردم و به قول معروف از حول حلیم افتادم تو دیگ :434:

Behr@d
06-28-2012, 12:42 PM
سلام

آنا ایوانوویچ امروز در دومین دیدار خودش در No. Court 3 به مصاف حریف اوکراینی خود میرود .

امیدوارم موفق باشه . :866:

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up7/50549766405061402181.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up7/50549766405061402181.jpg)

Aryan
06-28-2012, 01:09 PM
خودم پیداش کردم :866: :

http://itunes.apple.com/us/app/wimbledon/id319284643?mt=8&ign-mpt=uo%3D4

بابی مستقیم از خود گوشیت دانلود کن خوب........ خیلی راحته!!!
فقط باید یه اکانت داشته باشی ... از برنامه ی اپل استور مستقیم از گوشی راحت دانلود میشه

john
06-28-2012, 01:53 PM
راجر نشون داد که خیلی با انگیزست و باید منتظر 17 باشیم ولی نادال نشون داده که نمیتونیم شانس زیادی براش داشته باشیم پس دوستدارانش ای رقابت ها را نبینند:254::254:

M A E S T R O
06-28-2012, 02:01 PM
راه فدرر برای بازی در فینال مقابل نادال
از سال 2006 به بعد rivalry فدال به هواداران واقعی تنیس هدیه داده شد.این دو بازی های شگفت انگیزی را برابر هم داشته اند.شاید بهترین بازی انها در فینال ویمبلدون 2008 بود.ابیته شاید بهترین بازی تاریخ تنیس ! بازی فراموش نشدنی که 3-2 به سود نادال پایان یافت.
هوداران این دو دلتنگ قسمتی دیگر از این rivalry هستند ! البته دلتنگ فینال بین این دو در ویمبلدون نه جای دیگر !
فدرر تا به حال دو بازی خود را به راحتی پیروز شده ! راه قایق فدرر برای رسیدن به سمی خیلی صاف به نظر می رسد. با حذف بردیچ به احتمال زیاد حریف راجر در سمی نوله خواهد بود.
در حالیکه در H2H راج برابر نوله 14-12 راجر پیش است در 7 بازی اخیر این دو نوله 6 بار پیروز بوده.اخرین پیروزی راجر برابر نوله در رولان گاروس 2011 بوده.
این دو تا به حال هرگز در ویمبی ملاقات نکرده اند.
فدرر در بازی بعدی خود برابر بنیتو قرار خواهد گرفت.اخرین بازی این دو در پاریس 2009 بود که بنیتو پیروز شد.
نادال امروز برابر لوکاس راسل قرار خواهد گرفت.
اولین ازمایش واقعی نادال در سمی برابر اندی موری بهترین بازیکن بریتانیا سید چهارم این بازیها خواهد بود.
جوکویچ و نادال تا به حال 2 بار برابر هم در ویمبی قرار گرفته اند که اخرین بار در سال گذشته در فینال بود که نوله پیروز شد.
فدرر و نادال 3 بار در ویمبی ملاقات کرده اند که هر سه بار در فینال بوده.از این 3 بازی فدرر 2 بار پیروز و یک بار بازنده بوده !
فدرر تا اینجا خیلی خوب کار کرده و هوادارن او به پیروزی راجر برابر جوکویچ امیدوار هستند.
سال 2012 شاید اخرین فرصت برای تحقق یک فینال فدال دیگر در ویمبی باشد.
فدرر-نادال
شاید !
قهرمان ؟ فدرر ! البته ! راجر می تواند همه را شگفت زده کند.

Aryan
06-28-2012, 04:56 PM
Third Round

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up7/23011580526153696954.png

Farid
06-28-2012, 09:00 PM
با سلام
نمی دونم چی بگم فقط چقدر خوب بود که بقیه بازیکنان از نمایش امروز Fish که بعد از اینکه کمتر از ۱ ماه پیش عمل جراحی قلب انجام داده بود ۵ ساعت توی گرمای لندن در برابر چشمان ۱۱۰۰۰ نفر یک بازیکن Local رو شگست داد. افرین بر تو و افرین بر دکترت

pouriya.alex
06-28-2012, 09:12 PM
به افتخار بازی زیبای لوکاس رسل باید دست زد :441:

نادال هم طبق معمول وقتی کم میاره حریفو سرد میکنه ،

اونم تو چمن رو میکشه !! تاخیرش تو ست پوینتا واقعا مسخره بود، مسخره تر اینکه داور بخاطر اینکه بازیکن

بزرگیه جرات نمیکنه اخطار بش بده! پارسال همین کارو سر دلپوترو پیاده کرد، سال 2008 هم یادمه صدای

راجرم درومده بود...

افسوس...

Mahmood
06-28-2012, 10:14 PM

نادال هم طبق معمول وقتی کم میاره با بازی کثیف تاخیری هم حریفو سرد میکنه و هم روح زیبای بازی،

اونم تو چمن رو میکشه !! تاخیرش تو ست پوینتا واقعا مسخره بود، مسخره تر اینکه داور بخاطر چون بازیکن

بزرگیه جرات نمیکنه اخطار بش بده! پارسال همین کارو سر دلپوترو پیاده کرد، سال 2008 هم یادمه صدای

راجرم درومده بود...

افسوس...

شما بهتره برای خودت افسوس بخوری و به طرفدارای رافا که در سایت کم هم نیستن احترام بذاری و به بازیکن مورد علاقشون توهین نکنی

kouroshpayande
06-28-2012, 10:21 PM
ولی واقعا رسل داره مقابل نادال خوب بازی میکنه سرویس هاش فوق العاده اند
تا اینجام 2 به 1 جلو هست!

Nadal.N1
06-28-2012, 11:06 PM
درست صحبت كن

kouroshpayande
06-28-2012, 11:58 PM
باورکردنی نیست!
اعجوبه هست این رسل

javi
06-29-2012, 12:06 AM
:396:

ali_asa1367
06-29-2012, 12:11 AM
اخ جووووووووووووووووووووووون این نادال حذف شد اقا یکی میشی بگه این رسل تا الان کجا بوده که تو 26 سالگی شاخ شده؟؟؟

Aryan
06-29-2012, 12:12 AM
درود بر شرفت روسول.......حذف نادال در این راند باور کردنی نیست...... قهرمانی در رولند و حذف در این راند....
سرو های روسول خیلی خوب به امتیاز تبدیل شد در این بازی............
البته اون وقفه ای که ایجاد شد در بازی برای سقف ورزشگاه خیلی به نفع روسول شد.....
داشت بازی از دستش خارج میشد

SOROOSH_RF
06-29-2012, 12:14 AM
رافا نادال بای...بای

آخ که چه قدر معلوم الحال بودن خوبه...

Afshin
06-29-2012, 12:18 AM
یعنی واقعا احتــرام گذاشتن به هم دیگه تا این حد سخته ؟
بعد از این بازی ، یه پست تحریک آمیـــز از کسی ببینم در جا تا آخر ویمبلدون آیدیش رو مسدود میکُنم . جنبه داشته باشید.

Curious
06-29-2012, 12:19 AM
رسل فوق العاده بود.جدای از وینرها و ایس های تماشایی از اعتماد به نفس و روحیه بالا و چهره مصممش خوشم اومد.معلوم بود که اجازه بازگشت به بازی رو به نادال نمیده.

SHIR FarHad
06-29-2012, 12:22 AM
تنها چیزی که وضع رو میتونه شرح بده فقط یه عکسه

kouroshpayande
06-29-2012, 12:24 AM
به نظرسنجی بالا رسل رو هم اضافه کنین!!

BABAK
06-29-2012, 12:28 AM
یعنی واقعا احتــرام گذاشتن به هم دیگه تا این حد سخته ؟
بعد از این بازی ، یه پست تحریک آمیـــز از کسی ببینم در جا تا آخر ویمبلدون آیدیش رو مسدود میکُنم . جنبه داشته باشید.

پست کی توهین آمیز بوده ؟ چرا وقتی خبری نیست خودمون جو رو متشنج میکنیم ؟:3t1::3t1::3t1:

sorina_1100
06-29-2012, 12:34 AM
هرچی امشب ایتالیا حال داد رافا... :(

واقعا چرا ؟

Afshin
06-29-2012, 12:37 AM
پست کی توهین آمیز بوده ؟ چرا وقتی خبری نیست خودمون جو رو متشنج میکنیم ؟:3t1::3t1::3t1:

خبری نیست ؟
برگشته به طرف میگه : کثیف تویی و فدررت !

اجازه میدادم 100 تا پست بی ربط دیگه هم دنبالش میومد ، بعد فردا چپ و راست توی چت باکس به ما گیر میدادن که چرا به این تاپیک رسیدگی نمیکنید.
خوشحالی کنید ، ولی بر نگردید به هم دیگه بگید " کثافت" .
درسته پوریا گفت بازی رافا کثیفه و توهین به شخصی نکرد ، ولی همین پستا منجر به جوابای این چنینی میشه و وقتی جنبه ی اینطور صحبت کردن با همدیگرو نداریم ، باید تاپیک ها رو کنترل کنیم .

farzin123
06-29-2012, 12:54 AM
فکر کنم با حذف نادال در راند دوم ، او رنک 2 را از دست داد و فدرر رنک 2 شد.

Maani
06-29-2012, 12:59 AM
خب امروز روسل خوب سرو زد و ریترن های خوب و آنفورسد اِروراش کم بود و خارج از تصور بازی کرد . نادال داشت مهارش میکرد که بستن سقف هم ببه نفع روسل شد.. به هر حال همه بازیکنا از جمله قهرمانها یه وقتائی میبازن و این چیز فاجعه ای نیست ...رورهای خوب و بد در ورزش هست .رافا هم فدای سرت ..ایشالا تو المپیک جبران کنی.
امیدوارم با باخت نادال هم اندی ماری برای اولین بار بیاد فینال و هم فدرر بعد از مدتها قهرمان بشه .

rezapor
06-29-2012, 01:03 AM
ضمن خسته نباشی به تمام دوستان و اعضاء محترم ،بخصوص پاور عزیز که واقعا خسته نباشه . باید بگم پاور جان ضمن احساس همدری نظریه تون درست از آب در نیومد ، و یکی از اضلاع مثلثی که گفته بودید حذف شد. فدرر رو با روسل به احتمال زیاد توی فینال می بینیم . خیلی دمش گرم یکم اندامش شبیه جوکوییج هست ،ناکس فکر کرده بود خود جوکوهه اینقدر برای توپها می دوید . جای حاتم جان واقعا خالیه که جدول تغییرات رنکینک رو بزاره . کسی خبری داره ازش بگه بیاد جاش توی بحثها واقعا خالیه.شما نادالی ها هم واقعا شورش رو در اوردید ، همین چند هفته پیش بود نادال جام رولند گراس رو بالای سر برد . از ماها (فدرری ها ) غیر از تبریک وتحسین چیز دیگه ای توی سایت دیدید. خوب بنده خدا خسته بود والا بازی همیشگیش رو کرد وبه قول بعضی از دوستان اصلا هم کثیف بازی نکرد.:441: خسته نباشی ماتادور توی المپیک می بینیمت.

rezapor
06-29-2012, 01:09 AM
به نظرسنجی بالا رسل رو هم اضافه کنین!!

دمت گرم اینو خوب اومدی .:441:

Aryan
06-29-2012, 01:17 AM
[QUOTE=rezapor;71206]دمت گرم اینو خوب اومدی .:441:[/QUOTE

احتمالا روسول هم به سرنوشت گولیبس دچار میشه که بردیچ و شکست داد
زیاد بهش امیدوار نباشید.......
:434:

SHIR FarHad
06-29-2012, 01:20 AM
[QUOTE=rezapor;71206]دمت گرم اینو خوب اومدی .:441:[/QUOTE

احتمالا روسول هم به سرنوشت گولیبس دچار میشه که بردیچ و شکست داد
زیاد بهش امیدوار نباشید.......

دمت گرم اینو خوب اومدی:434:

Maani
06-29-2012, 01:31 AM
[QUOTE=aryan;71207]

دمت گرم اینو خوب اومدی:434:

فرهاد جان اون عینکت که از این تصویر مضحک تره !!!

Rajjoko
06-29-2012, 06:28 AM
خب امروز روسل خوب سرو زد و ریترن های خوب و آنفورسد اِروراش کم بود و خارج از تصور بازی کرد . نادال داشت مهارش میکرد که بستن سقف هم ببه نفع روسل شد.. به هر حال همه بازیکنا از جمله قهرمانها یه وقتائی میبازن و این چیز فاجعه ای نیست ...رورهای خوب و بد در ورزش هست .رافا هم فدای سرت ..ایشالا تو المپیک جبران کنی.
امیدوارم با باخت نادال هم اندی ماری برای اولین بار بیاد فینال و هم فدرر بعد از مدتها قهرمان بشه .
قهرمانی فدرر یا هر بازیکن دیگه ای که قهرمان این دوره بشه هیچ ربطی به حذف نادال نداره چون با این بازی ضعیفش روی چمن نمیتونست تهدیدی واسه کسی باشه :297:

سلام
06-29-2012, 07:13 AM
فکر کنم با حذف نادال در راند دوم ، او رنک 2 را از دست داد و فدرر رنک 2 شد.

بله. درسته.
در ضمن در صورتی که فدرر قهرمان بشه، نامبر وانه.

D3ADMAN
06-29-2012, 07:17 AM
لوکاس روسل 26 سالش بود ، اصلا به قیافش نمیخورد . رنک 100 هم بود . خیلی بازی قشنگی بود . نادال هم روی چمن بازی کثیفش جواب نداد ، رفت تو کاره خرد کردن اعصاب روسل ، یه صحنه روسل وایساد ، نادال رد شه ، نادال رفت بهش تنه زد :| قیافه ی روسل : :397: . نادال اصلآ نتونست روی چمن دفاع کنه . بازهم فصل خاک رس تمام شد و به گفته ی هواداران ، نادال افت کرد . با گفته ی Afshin هم پایه ام . معلوم الحال

سلام
06-29-2012, 07:28 AM

نادال هم طبق معمول وقتی کم میاره حریفو سرد میکنه ،

اونم تو چمن رو میکشه !! تاخیرش تو ست پوینتا واقعا مسخره بود، مسخره تر اینکه داور بخاطر اینکه بازیکن

راجرم درومده بود...

افسوس...

تاخیرهای نادال ذاتیه!!! تو وجودشه!!! ولی منطقی نیست.
در هر صورت داورها تصمیم گیرنده هستند و بنظر من در این مورد ضعیف عمل می کنند.
درسته که نادال کمی خرافاتی و کمی بیشتر وسواسیه و قبل از زدن سرو زمان بیشتری رو صرف خشک کردن، قرار گرفتن در محل سرویس، ور رفتن با سر و صورت و شورتش میکنه، ولی باید دونست که این تاخیرات در خیلی مواقع از حد استاندارد تجاوز می کنه و بهتره داورها هرچند وقت یه باری به نادال تذکر بدن، چون بازی باید برای همه در شرایط مساوی برگزار بشه.

خود من هم دنبالش نرفتم که قانون در این موارد چی میگه ولی از عرف بازی و میانگین صرف وقت میشه فهمید نادال از حد استاندارد بیشتر زمان تلف میکنه.
در هر صورت در این مورد باید به قانون استناد و عمل کرد، اگه قانونی بود که هیچ، نمینونیم اعتراض کنیم. اگه غیر قانونی بود و نادال رعایت نمی کرد، اونوقت باید این ضعف رو از داورها دونست که قانون رو عمل نمیکنند.

D3ADMAN
06-29-2012, 07:29 AM
http://img4up.com/up2/32045630949705381061.jpg

واقعآ اینها کی هستند ؟؟؟ چرا پیش تر از این خود را نشان ندادند ؟؟؟ اینها که در اوج هستند !!!!! اینها که شگفتی میسازند . از رنک 2 تا 100 ، 98 نفر جا دارند ، از رنک 6 تا 87 ، 81 جا دارند !!!! چرا روسل 26 ساله ، تازه فهمیده که باید پیروز باشد ؟؟؟؟ چرا گولبیس 23 ساله ، تلاش بیشتری نمیکند ؟؟؟؟ یک مقـــــــــــــــــــــــــاله راجع به شگفتی ها تا اینجای ویمبلدون بنویسید . سپاس گزارم

Fakhruddin
06-29-2012, 07:38 AM
درود
البته که خوشحالی یه چیز طبیعیه ولی دیشب بعضی ها چقد نفرت انگیز احساساتشون رو بروز میدادن !
بقول مجی تو اینجور مواقع رفتارم به نحوی که شرایط طرف مقابل رو درک میکنم.باز دم چندتا راجری گرم ...
بهرحال این گرند اسلم رافا نبود.با این نوع بازی اینجا حدف نمیشدیم راندهای بعد حذف میشدیم.
معلوم نبود رافا در ست های دوم و سوم داشت چیکار میکرد ... رافا در این مکان 3-2 های زیادی داشته , شاید با خودش فکر میکرد اینبارم همینجوره.مثل معروف یک بار جستی ... اینجا خیلی به کار میاد.
از بازی خوب و قدرتمندانه رسل هم نمیشه به سادگی گدشت.
امیدوارم در پایان فدرر قهرمان بشه چون هیچکس به اندازه وی شایستگی قهرمانی رو نداره و بتونه دل هواداران واقعیش رو شاد کنه.

Afshin
06-29-2012, 07:43 AM
In the press conference about Nadal bumping him on the changeover, Rosol said: It's ok, he wanted to take my concentration; I knew he would try something

:facepalm:

Nasir
06-29-2012, 08:04 AM
واقعآ اینها کی هستند ؟؟؟ چرا پیش تر از این خود را نشان ندادند ؟؟؟ اینها که در اوج هستند !!!!! اینها که شگفتی میسازند . از رنک 2 تا 100 ، 98 نفر جا دارند ، از رنک 6 تا 87 ، 81 جا دارند !!!! چرا روسل 26 ساله ، تازه فهمیده که باید پیروز باشد ؟؟؟؟ چرا گولبیس 23 ساله ، تلاش بیشتری نمیکند ؟؟؟؟ یک مقـــــــــــــــــــــــــاله راجع به شگفتی ها تا اینجای ویمبلدون بنویسید . سپاس گزارم

دوست عزیزم
رنک یه تنیسور فقط یه عدد هست که نتیجه تلاش اون را در یک سال
نشون میده ولی توجه داشته باشید که رنکها قهرمانی نمیارن بلکه این
خود بازیکنها هستند که امتیازها رو میگیرن.
البته اینم بگم که این بازیکنها معمولا یه جرقه میزنن
چه بسا ممکنه همین روسل تو بازی بعدی به یه بازیکن به مراتب ضعیف تر از نادال
ببازه و حذف بشه.
به هر حال اگه قرار باشه مسابقه قابل پیش بینی باشه که دیگه جذابیتی
نداره چون سایتهای لایو اسکور هستند.

سلام
06-29-2012, 08:16 AM
اینطوری که من حساب کردم فدرر فقط در صورت فهرمانی نامبر وان میشه، اونهم فقط با اختلاف 75 امتیاز بیشتر!!!

اگه فرض کنیم راجر و یوکویچ بازیهای خود رو ببرند و در نیمه نهایی به هم برسند این حالتها پیش میاد (در تمام حالتها امتیاز نادال 8905 ثابته و رنک 3 میمونه):

راجر در نیمه نهایی نواک رو ببره. سپس در فینال برنده و قهرمان بشه.

راجر 11075 نواک 11000 (1-راجر 2-نواک 3-نادال)

راجر در نیمه نهایی نواک رو ببره. سپس در فینال بازنده بشه.

راجر 10275 نواک 11000 (1-نواک2-راجر 3-نادال)

نواک در نیمه نهایی راجر رو ببره. سپس در فینال برنده و قهرمان بشه.

راجر 9795 نواک 12280 (1-نواک2-راجر 3-نادال)

نواک در نیمه نهایی راجر رو ببره. سپس در فینال بازنده بشه.

راجر 9795 نواک 11480 (1-نواک2-راجر 3-نادال)

D3ADMAN
06-29-2012, 08:22 AM
دوست عزیزم
رنک یه تنیسور فقط یه عدد هست که نتیجه تلاش اون را در یک سال
نشون میده ولی توجه داشته باشید که رنکها قهرمانی نمیارن بلکه این
خود بازیکنها هستند که امتیازها رو میگیرن.
البته اینم بگم که این بازیکنها معمولا یه جرقه میزنن
چه بسا ممکنه همین روسل تو بازی بعدی به یه بازیکن به مراتب ضعیف تر از نادال
ببازه و حذف بشه.
به هر حال اگه قرار باشه مسابقه قابل پیش بینی باشه که دیگه جذابیتی
نداره چون سایتهای لایو اسکور هستند.

دوست خوبم ، خودم میدونم ، من فقط اونجوری پست رو تایپ کردم که استایل مقاله بگیره :434: که مثل اینکه تو این کار ، افتضاح بودم ، مثل کار های دیگه . هروقت یه شگفتی رقم خورده ، بعدش دیگه اسمی از اون فردی که شگفتی رو رقم زده نشنیدیم . فقط در زنان شگفتی ، همیشه شگفتی میمونه . کلا شگفتی هست زنان :434:

Nima88
06-29-2012, 08:26 AM
عجب شب بدی بود هر چقدر ایتالیا حال داد رافا حالمون گرفت:243: خب اینم از شگفتیهای دنیای تنیس دیگه کاریش نمیشه کرد رافا خوب نبود حقشم برد نبود.
تسلیت به همه نادالیا به امید موفقیتش تو تورنمنتای بعدی

Paymaan
06-29-2012, 08:55 AM
بنده عرض کردم مذاکرات پشت پرده با پرنس چارلز انجام گرفته گوش نکردید . :sps: شوخی نیست که . پرنس چارلزه!

Maani
06-29-2012, 09:41 AM
قهرمانی فدرر یا هر بازیکن دیگه ای که قهرمان این دوره بشه هیچ ربطی به حذف نادال نداره چون با این بازی ضعیفش روی چمن نمیتونست تهدیدی واسه کسی باشه :297:

دوست عزیز . طرفداران بزرگ راجر در سایت که با شما هم عقیده نیستند . به نگاه به آرشیو چت باکس دیشب بندازید لطفا.

Behr@d
06-29-2012, 09:42 AM
سلام

رافا دیروز واقعا منو ناامید کرد . ریترن های ضعیفش واقعا تو ذوق میزد . با این وضع نمیشه به رافا در المپیک امیدوار بود .

لوکاس روسول هم واقعا فراتر از انتظار ظاهر شد و همه رو شگفت زده کرد و قطعا اگه تا مراحل بالایی بیاد شگفتی ویمبلدون لقب خواهد گرفت .

البته اون وقفه ی بین بین ست چهارم و پنجم واقعا رافا رو تخریب کرد . چون رافا داشت بازی رو در دست میگرفت .

به هر حال ویمبلدون زودتر از اون چیزی که انتظار داشتم برای من به پایان رسید . :182: امیدوارم کسی که قهرمان میشه لایق باشه .

ممنون :583:

kouroshpayande
06-29-2012, 09:46 AM
تکرار بازی تماشایی دیشب داره پخش میشه

aretobe7
06-29-2012, 09:57 AM
به نظر من نادال به اعتماد به نفس زیادیش باخت ، انقدر فکر کرد که حالا یه ست دادن می برم ، 2 ست دادم 3-2 میبرم (انقدر راند 1و2 اینجوری برده بود سال های قبل) . از طرف دیگه هم به نظر من بازی نادال یه ریتم داره نادال نمیتونه بازیشو عوض کنه به عنوان مثال درسته که سرو های رسل خیلی خوب بود اما نادال هیچ تغییر تاکتیکی روی ریترن هاش نمی داد اگر با فدرر مقایسه کنیم که بارها دیدیم مکان ریترن رو وقتی توی برگردوندن سرو نا موفقه عوض می کنه یه مثلا اسلایس ریتر رو سعی می کنه به TopSpin تبدیل کنه. نادال تغییر رویه نداد و همینم باعث شکستش شد .
اینحوریم که دوستان میگن نیست که با این وضع احتمال قهرمانیش نبوده . توی ویملدون سطح مسابقات تو هفته دورم از نظر سرعت افت محسوسی می کنه و نادال هم اگه از این بازی پیروز میومد بیرون به نظر من شانسش زیاد بود . چون خودشم در طول تورنومنت بازیشو می بره بالا تا فینال به اوج کیفیت میرسه .

Afshin
06-29-2012, 09:58 AM
خواهـــشا بزرگ شید :243:

Paymaan
06-29-2012, 10:00 AM
خوب بدبخت کثیف تویی که دو سال ونیم عقده ای شدی فدرر گرند نبرده.هر وقت نادال میبره یا میبازه یه عده میگن با وقت تلف کردن برد.چه قدر عقده وحسادت تو وجودتون جمع شده.بزار بازیا به مراحل بعد برسه بعد کری بخون. با این قرعه ای که فدرر داره اگه قهرمان نشه باید بره بمیره.فقط بدون که فدرر در مقابل نادال هیچی نیس.تورنومنت اخر سال وقتی تو تموم یال فدرر اوت شده و نادال و جوکو از فرط خستگی دیگه حال ندارن فقط میاد میبره فرض کن همون هم تو یه سطح دیگه برگزار میشد مثلا هادر متوسط اون موقع باز هم عقدت بیشتر میشد.نادال هر چی باشه صبر نمیکنه تا خاک شروع شه تا در مقابل توپای نادال که داخله الکی چلنج کنه بگه بیرونه بعد با داور درگیر شه برای مثال مادرید 2011 ورم که باید به این چیزها تاسف بخوری.همه دنیا که نادالو ببرن فدرر در مقابلش پشیزی نیس.امیدوارم عقدت برطرف شه.تا اخر عمر نادال برام بهترین بازیکن تاریخه چه ببره چه ببازه فقط افسوس که گذشته را فراموش میکنیم:780::780::780::780:
فدرر در سن 31 سالگی باقدرت در WTF حاضر میشه . بازیکنی که آخر سال جون نداشته باشه بازی کنه اونم در اوج جوانی(!) باید یه فکری به حال خودش بکنه . یه مدیکال تایم آوتی چیزی ...!!! :443::781:

Afshin
06-29-2012, 10:14 AM
تاپیک رو نیم ساعت میبندم ، تا همه این پُست رو بخونن

خوشبختانه همتون اونقدر عاقل و بالغ هستید که بتونید بدون ِ توهین به طرف مقابل با هم بحث کنید ، اما نمیدونم چه اصراری دارید که دائما به نفر مُقابل توهین کُنید.

این تاپیک هم اسمش روشه ، بحث و تبادُل نظر ، میدون جنگ نیست ، دیشب گفتم الان هم میگم ، هر چی میخواید بگید ولی توهین نکنید .

دیگه واقعا نمیدونم چطور باید بگم :243:

برادرانه و دوستانه ازتون درخواست میکُنم ، بچه بازی رو کنار بذارید ، و دست از توهین کردن به همدیگه بردارید .

Ali_RF
06-29-2012, 11:53 AM
بالاخره اين بد بازي كردناي نادال تو دوراي اول كار دستش داد. آدم چند دفعه در ميره و 3-2 مي‌بره، يه بارم مي‌بازه ديگه. من منكر بازي خوب روسول نمي‌شم ولي به نظرم چيزي كه باعث اوج گرفتن بازيش مخصوصاً تو ست آخر شد، بي‌انگيزگي و به‌هم‌ريختگي رافا بود. خيلي بي‌خيال و بي‌مسئوليت بازي كرد و خودشو از پيش برده دونست. ضمناً اون كاراي حاشيه‌اي هم كه كرد كاملاً رو روسول نتيجه معكوس داد، مثل اون تنه‌اي كه بهش زد و يا وسط بازي كه روسول توپش اوت شد بعد رافا محكم توپو فرستاد سمتش كه روسول مجبور شد جاخالي بده تا توپ بهش نخوره. روسول جوگير نشده بود بلكه انگيزش براي برد زياد شده بود چون حريفش يه رافائل نادال بسيار ضعيف بود. چه فرصتي از اين بهتر براي اينكه خودشو نشون بده؟

hasti_khanum
06-29-2012, 12:21 PM
حق با افشین. بسه دیگه خواهشا.
ما طرفدار راجریم اما دلیل نمیشه حالا که نادال حذف شده به طرفداراش توهین کنیم و به سخره بگیریمشون. تورو خدا رعایت کنید بچه ها. مرسی:583:
بازی های باقی مونده که از از 2 شب پیش مونده بود و دیروز انجام شد در بخش آقایان منجر به برد ورداسکو مقابل حریفش و حذف ماهوت شد و در بخش خانم ها هم شاراپووا و کربر مقابل حریفش پیروز شدند.
اما دیشب:
در قسمت مردان پر سر و صدا ترین اتفاق حذف نادال به دست روسول با حساب 3/2 بود!!!!!
داوید فرر، خوآن دلپوترو، مردی فیش، اندی رادیک، باغداتیس و اندی مورای مقابل حرییفانشون پیروز شدند که مورای و باغداتیس دور بعد به مصاف هم میرن.
تنها ادامه 1 بازی هم به امروز موکول شد.

در قسمت خانم ها:
سارا ارانی، سرنا ویلیامز، آنا ایوانوویچ، لپچنکو و ویکتوریا آزارنکا مقابل حریفانشون برنده شدند.
ماریون بارتولی هم در 2 ست به لوسیچ باخت و حذف شد!!
ادامه 1 بازی هم به امروز افتاد.

Maani
06-29-2012, 12:53 PM
حق با افشین. بسه دیگه خواهشا.
ما طرفدار راجریم اما دلیل نمیشه حالا که نادال حذف شده به طرفداراش توهین کنیم و به سخره بگیریمشون. تورو خدا رعایت کنید بچه ها. مرسی:583:
بازی های باقی مونده که از از 2 شب پیش مونده بود و دیروز انجام شد در بخش آقایان منجر به برد ورداسکو مقابل حریفش و حذف ماهوت شد و در بخش خانم ها هم شاراپووا و کربر مقابل حریفش پیروز شدند.
اما دیشب:
در قسمت مردان پر سر و صدا ترین اتفاق حذف نادال به دست روسول با حساب 3/2 بود!!!!!
داوید فرر، خوآن دلپوترو، مردی فیش، اندی رادیک، باغداتیس و اندی مورای مقابل حرییفانشون پیروز شدند که مورای و باغداتیس دور بعد به مصاف هم میرن.
تنها ادامه 1 بازی هم به امروز موکول شد.

در قسمت خانم ها:
سارا ارانی، سرنا ویلیامز، آنا ایوانوویچ، لپچنکو و ویکتوریا آزارنکا مقابل حریفانشون برنده شدند.
ماریون بارتولی هم در 2 ست به لوسیچ باخت و حذف شد!!
ادامه 1 بازی هم به امروز افتاد.

یعنی خانم با شخصیت که میگن شمائید :441: . بعضی دوستان یاد بگیرن.

ahas69
06-29-2012, 01:08 PM
حذف نادال واقعا شگفتی بود. این شگفتی وقتی بیشتر میشه که رسل رنکش 100 بود و این تنها دومین تورنمنت گراس که توش بازی میکنه. اولیش 2 هفته پیش بود که به چیلیچ باخت. تو یه سایت شرط بندی 658 به نفع نادال بود و فقط 5 نفر پیش بینی برد رسل رو کرده بودند. اگه بتونه بازی بعد رو ببره میتونه تا کوارتر بره بالا. باید دید چی میشه. در ضمن تو رنکینگ هم فعلا 23 رده صعود کرده.

Ham
06-29-2012, 01:10 PM
یه سوالی چند وقته ذهنمو به خودش مشغول کرده ، اونم اینکه فدرر دقیقا آخرین بار کی دور دوم تو مسابقات گرند اسلم حذف شده ؟ :251: لطفا کمکم کنید
جون این قضیه راجع به نادال زیاد اتفاق افتاده ولی هر چی فکر میکنم واسه فدرر یادم نمیاد:254:

Behr@d
06-29-2012, 01:15 PM
Third Round

http://www.tennis-image.com/images/82717417485886206597.jpg

atlas
06-29-2012, 01:22 PM
یه سوالی چند وقته ذهنمو به خودش مشغول کرده ، اونم اینکه فدرر دقیقا آخرین بار کی دور دوم تو مسابقات گرند اسلم حذف شده ؟ :251: لطفا کمکم کنید
جون این قضیه راجع به نادال زیاد اتفاق افتاده ولی هر چی فکر میکنم واسه فدرر یادم نمیاد:254:

نکته جالب اینجاست که نادال دور اول اصلا اوت نشده ولی فدرر دور اول گرند اسلم هم اوت شده.:254::254::254::254::251::251::251:نکته جالب دوم که بیشتر بخندی اینه که نادال ویمبی 2005 دور دوم به مولر باخت نه اخیرا که مطمئنم اون زمان ترتره بازی میکردی:254::254::254::254::251::251::251::866::866: حالا بخند

مهران
06-29-2012, 01:56 PM
اونایی که میان نادال رو مسخره میکنن اینجا یادشون نره از سال 2010 تا الان هنوز گرند نگرفتیم ولی نادال تونسته بگیره و اون حس فوق العاده رو به طرفدداراش دادده... همون حسی که 16 بار تجربه ش کردیم... پس نباید حریفمون رو دست کم بگیریم! فقط دعا کنید برای راجر:866:
از خدا میخوام بهش قدرت و انگیزه بده... همین! Come On Roger

mehdipino
06-29-2012, 02:05 PM
:shame:

پست ها رو خوندم ، جنبه هم خوب چیزیه ..

سلطان فقط خاک رس ِ یک دست حذف شد .

روز اول هم این جمله رو گفتم و گفتم به دور های بالا نخواهد رسید همه گفتن غیر منطقی حرف میزنی .

10 سال تنیس ِ زنده نگاه نکردم که بیام وقتمو پای چرت گفتن توی یه انجمن بذارم

با این شرایط به نظرم فینال در نیمه نهایی رخ خواهد داد در بالای جدول .

کامان نواکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ جو کو ویــــــــــــــــــــــــــــچ

mohsen.mir
06-29-2012, 03:18 PM
....
نکته جالب اینجاست که نادال دور اول اصلا اوت نشده ولی فدرر دور اول گرند اسلم هم اوت شده.:254::254::254::254::251::251::251:نکته جالب دوم که بیشتر بخندی اینه که نادال ویمبی 2005 دور دوم به مولر باخت نه اخیرا که مطمئنم اون زمان ترتره بازی میکردی:254::254::254::254::251::251::251::866::866: حالا بخند

بله فدرر توی گرند اسلم دور اول هم حذف شده، ولی از این زاویه نگاه کن که زمانی این اتفاق افتاده که فدرر هنوز هیچ گرند اسلمی رو کسب نکرده بوده! و دور های اول یا سوم یا چهارم اوت شده
فدرر بعد از کسب اولین گرند اسلمش فقط یک بار توی دور سوم حذف شده و باقی رو حداقل تا کوارتر بالا اومده!!
حالا نادال، نادال بعد از کسب اولین گرند اسلمش 2 بار توی راند دوم ، یک بار توی راند سوم و یک بار توی راند چهارم اوت شده
از هر طرف میتونی به واقعیت نگاه کنی، مهم اینه که از طرف درستش به واقعیت نگاه کنی!

نکته ی تاریخی : سال 2005 نادال قهرمان رولندگاروس شد و توی همون سال در ویمبلدون دور دوم حذف شد
همون سال 2005 فدرر توی رولندگاروس در سمی فاینال حذف شد و توی همون سال توی ویمبلدون قهرمان شد

تاریخ میگه فدرر قهرمانه!

Paymaan
06-29-2012, 03:58 PM
:shame:

پست ها رو خوندم ، جنبه هم خوب چیزیه ..

سلطان فقط خاک رس ِ یک دست حذف شد .

روز اول هم این جمله رو گفتم و گفتم به دور های بالا نخواهد رسید همه گفتن غیر منطقی حرف میزنی .

10 سال تنیس ِ زنده نگاه نکردم که بیام وقتمو پای چرت گفتن توی یه انجمن بذارم

با این شرایط به نظرم فینال در نیمه نهایی رخ خواهد داد در بالای جدول .

کامان نواکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ جو کو ویــــــــــــــــــــــــــــچ
جناب شما که انقدر واردید لطفا قهرمان ویمبلدون امسال و همچنین یو اس اپن امسال و استرالین اپن سال دیگه رو به ما میگید . چون من نگران راجرم!:350:

Rafa
06-29-2012, 05:48 PM
درود
بدترین ویمبلدونی بود که دارم تجربه میکنم
هنوز بیش از یه هفته از بازیا مونده
ولی دیگه هیچ لذتی از بازیا نمیبرم
نمیخوای فکر کنی به این شکست
ولی یهو یادت میفته و... گویی شکست لاو خوردی
در مورد بازی هم لزومی نداره چیزی بگم
فقط اینکه وقتی دیدم قدش 1.96 ئه
مطمئن بودم که کار رافا خیلی سخته
یه چیزی تو مایه های پتشنر
امیدوارم بین موری و دل پوترو و یا حتی سونگا یکی قهرمان بشن
من معمولا نمیگم اگه دوست نداشته باشم کسی قهرمان نشه
ولی اینبار واقعا حیاتیه
دوست ندارم نه راجر و نه نواک قهرمان شن
در آخر هم امیدوارم مسئولان راجری! فروم فکری به حال توهین ها بکنند
و فقط به تذکر و کارت زرد و سخنان قشنگ بسنده نکنن! و واقعا تو عمل نشون بدن که به قوانین پایبندند

mehdipino
06-29-2012, 06:11 PM
جناب شما که انقدر واردید لطفا قهرمان ویمبلدون امسال و همچنین یو اس اپن امسال و استرالین اپن سال دیگه رو به ما میگید . چون من نگران راجرم!:350:

واقعا اینجا جنبه رو باید جست و جو کرد :434:

مگه من گفتم نوستراداموسم :254: ، گفتم پیش بینی کرده بودم که با تیکه پرونی های بچه گونه ی یه هوادار نادال مواجه شدم ، خود درگیری هم یکی از بیماریهای اینجاست .

فکر نکنم توی فروم تنیس سن پایین پیدا بشه ، اگه هم بشه طرف خیلی باید رشد عقلی داشته باشه ، اما بحث ها و کل کل ها مث دخترهای 12 سالست گاهی :379:

rezapor
06-29-2012, 06:17 PM
درود
بدترین ویمبلدونی بود که دارم تجربه میکنم
هنوز بیش از یه هفته از بازیا مونده
ولی دیگه هیچ لذتی از بازیا نمیبرم
نمیخوای فکر کنی به این شکست
ولی یهو یادت میفته و... گویی شکست لاو خوردی
در مورد بازی هم لزومی نداره چیزی بگم
فقط اینکه وقتی دیدم قدش 1.96 ئه
مطمئن بودم که کار رافا خیلی سخته
یه چیزی تو مایه های پتشنر
امیدوارم بین موری و دل پوترو و یا حتی سونگا یکی قهرمان بشن
من معمولا نمیگم اگه دوست نداشته باشم کسی قهرمان نشه
ولی اینبار واقعا حیاتیه
دوست ندارم نه راجر و نه نواک قهرمان شن
و فقط به تذکر و کارت زرد و سخنان قشنگ بسنده نکنن! و واقعا تو عمل نشون بدن که به قوانین پایبندند

ای بابا اینقدر سخت نگیر زود پیر می شی ها عزیزم . پارسال هم روجر فکر کنم راند دوم یا سوم حذف شد ما که اینقدر بی جنبه نبودیم بگیم دیگه بازیها رو نگاه نمی کنیم . به هر صورت بهت گفته باشم یکی از معتبرترین گرند اسلمها ،که هر کدوم از ما تنیس تاکرزی ها آرزو داشتیم بتونیم از نزدیک این مسابقات رو ببینیم ،داری از دست می دی . شاید بهتر باشه بدونی که بلیط ورودی این مسابقات بین 200تا 2000دلار (ردیف جلو) هست و تو فرصت مجانی نگاه کردنش توی آسیا رو داری.:441:

امیرشکیلا
06-29-2012, 06:29 PM
من از باخت نادال ناراحت شدم
ولی حریف عالی سرویس می زد وخوب بازی می کرد
ولی اروزم است که فدرر قهرمان بشه خیلی دوست دارم
اول فدرر
بعد اندی
یعنی می شه اسطوره بر گردد

Rafa
06-29-2012, 06:35 PM
ای بابا اینقدر سخت نگیر زود پیر می شی ها عزیزم . پارسال هم روجر فکر کنم راند دوم یا سوم حذف شد ما که اینقدر بی جنبه نبودیم بگیم دیگه بازیها رو نگاه نمی کنیم . به هر صورت بهت گفته باشم یکی از معتبرترین گرند اسلمها ،که هر کدوم از ما تنیس تاکرزی ها آرزو داشتیم بتونیم از نزدیک این مسابقات رو ببینیم ،داری از دست می دی . شاید بهتر باشه بدونی که بلیط ورودی این مسابقات بین 200تا 2000دلار (ردیف جلو) هست و تو فرصت مجانی نگاه کردنش توی آسیا رو داری.:441:
بی جنبه؟!! خیلی ممنون
آٰفرین بابا شما چقد با جنبه اید!!:388:
یک جهارم به سونگا باخت نه دور دوم یا سوم
به امضای من رجوع کن
من فقط بازی رافا رو دنبال میکنم

mehdipino
06-29-2012, 06:46 PM
کامان جوکو ..

بازی بسیار تماشایی بود ، جوکو 3 رادک استپانک 1

هرکس ندید ناجوووور ضرر کرده ، مخصوصا ست سوم ، گیم 5 ، حتی لبخند رو روی لبای همسر سنگین و اخموی استپانک رو هم آورد .

فن و تکنیک بیداد میکرد توی بازی نواک ، امیدوار بودم الان شدید تر هم شد امیدواریم .

ست اول رو استپانک تنها با یک بریک پوینت پیروز شد که خیلی جالب بود .

اما نواک به این سادگیا کم نمیاره ، صعود به دور چهارم مبارک .

Behr@d
06-29-2012, 07:40 PM
Fourth Round

http://www.tennis-image.com/images/79203264617895686255.jpg

Afshin
06-29-2012, 07:42 PM

یعنی هر پُستی میدی باید توش یه "مسئولان راجری" ، "مدیران فدرری" یا همچین چیزی باشـــه؟!
نزدیک به 10 پست بی ربط از این تاپیک پاک شُده که شُما نمیبینید.
تذکر دادن هم جز قوانین سایت هست.
شُما توی این تاپیک چه توهینی دیدید که رسیدگی نشده ؟ حتی پُستهایی که توشون به "بازی رافا" توهین کرده بودن هم پاک شدن و ویرایش شُدن که زمینه ی بحث های بعدی فراهم نشه.

Maani
06-29-2012, 07:49 PM
کامان جوکو ..

بازی بسیار تماشایی بود ، جوکو 3 رادک استپانک 1

هرکس ندید ناجوووور ضرر کرده ، مخصوصا ست سوم ، گیم 5 ، حتی لبخند رو روی لبای همسر سنگین و اخموی استپانک رو هم آورد .

فن و تکنیک بیداد میکرد توی بازی نواک ، امیدوار بودم الان شدید تر هم شد امیدواریم .

ست اول رو استپانک تنها با یک بریک پوینت پیروز شد که خیلی جالب بود .

اما نواک به این سادگیا کم نمیاره ، صعود به دور چهارم مبارک .

جناب نوسترآداموس تنيس !! اي پيشگو !! اي خداي كارشناس اي شمائي كه ١٠ ساله تنيس ميبينيد :
من برام سواله كه شما كه ١٠ ساله تنيس ميبينيد قبلا طرفدار كي بودين ؟ قاعدتا بايد طرفدار فدرر باشين چون اون نوواك نبوده ، در ضمن شما كه اينقد پيشگوئيتون عاليه چرا توي سايت هاي شرط بندي ، شرط نميبندين ؟
خواهشا اينقدر هم سيگار نكش سرطان ميگيري خداي نكرده

mehdipino
06-29-2012, 08:06 PM
جناب نوسترآداموس تنيس !! اي پيشگو !! اي خداي كارشناس اي شمائي كه ١٠ ساله تنيس ميبينيد :
من برام سواله كه شما كه ١٠ ساله تنيس ميبينيد قبلا طرفدار كي بودين ؟ قاعدتا بايد طرفدار فدرر باشين چون اون نوواك نبوده ، در ضمن شما كه اينقد پيشگوئيتون عاليه چرا توي سايت هاي شرط بندي ، شرط نميبندين ؟
خواهشا اينقدر هم سيگار نكش سرطان ميگيري خداي نكرده

این آخرین پستی هست که در جواب های چرت نقل قول میکنم :

1. من گفتم دور چهارم نه یک چهارم :254::254::254::251:

2. من گفتم " مگه من نوستراداموس هستم ؟ " ( این جمله معنیش اینه که نیستم ) :254::251:

3. 10 ساله تنیس میبینم حتما باید 10 سال نواکی باشم ؟ اومدیمو نادال سرطان گرفت مرد شما دیگه تنیس نمیبینی ؟ :254::254::254:

و در آخر بگم بابا من فقط واسه گرند اسلم ویمبلدون مهمانتون هستم ، واقعا جو ِ بدی هست اینجا اما تا ثانیه ی آخر تورنمنت خواهم ماند که مثل خیلیا بچه بازی نباشه ..

متاسفم واست :242:

Maani
06-29-2012, 08:40 PM

2. من گفتم " مگه من نوستراداموس هستم ؟ " ( این جمله معنیش اینه که نیستم ) :254::251:

3. 10 ساله تنیس میبینم حتما باید 10 سال نواکی باشم ؟ اومدیمو نادال سرطان گرفت مرد شما دیگه تنیس نمیبینی ؟ :254::254::254:

و در آخر بگم بابا من فقط واسه گرند اسلم ویمبلدون مهمانتون هستم ، واقعا جو ِ بدی هست اینجا اما تا ثانیه ی آخر تورنمنت خواهم ماند که مثل خیلیا بچه بازی نباشه ..

منظورم اينه كه شما تو اين ١٠ سال طرفدار بازيكن ديگه اي نبودي ؟ يا صبر كردي كه نوواك بياد ؟

نترس نادال سيگار نميكشه كه سرطان بگيره من براي جناب نوسترآداموس تنيسمون نگرانم ،
اينجا جوش هم خوبه فقط بديش اينه كه حرفي بزني عليه بازيكني جوابتو ميدن ،
تو روي چشم ما جا داريد كجا حالا ؟ مگه چند تا نوسترآداموس داريم ؟

mehdipino
06-29-2012, 09:18 PM
منظورم اينه كه شما تو اين ١٠ سال طرفدار بازيكن ديگه اي نبودي ؟ يا صبر كردي كه نوواك بياد ؟

نترس نادال سيگار نميكشه كه سرطان بگيره من براي جناب نوسترآداموس تنيسمون نگرانم ،
اينجا جوش هم خوبه فقط بديش اينه كه حرفي بزني عليه بازيكني جوابتو ميدن ،
تو روي چشم ما جا داريد كجا حالا ؟ مگه چند تا نوسترآداموس داريم ؟

در مورد بحث نوستراداموس یا من هندی حرف میزنم یا شما فارسیت ضعیفه پس :
خاموشی .. :242:

====

در مورد اینکه قبل از نواک طرفدار کسی نبودم ، باید بگم اولین باری که انسان یه ورزش رو تماشا میکنه ، دنبالش میره ، میبینه ، حسش میکنه ، قرار نیست طرفدار کسی باشه تا اینکه چند تورنمنت بگذره و یه چیزی حالیش بشه و از یکی طرفداری کنه و هوادارش بشه .

اون زمان آغاسی روی بورس بود منم مینشستم نگاه میکردم ، اما به طور حرفه ای قبلا هم گفتم ، زمانی که نواک چهارم بود هوادارش بودم و شیرینیش به این بود که از اون زمان هوادارش بودم و بازیاش و میدیدم نه مثل یه عده با شنیدن اسم های توی خبر شبکه سه به یکی حس پیدا کنم .

امیدوارم این قسمت دوم دیگه درک بشه چون واقعا فکر نمیکنتم خیلی سخت باشه

yari
06-29-2012, 10:07 PM
در مورد بحث نوستراداموس یا من هندی حرف میزنم یا شما فارسیت ضعیفه پس :
خاموشی .. :242:

====

در مورد اینکه قبل از نواک طرفدار کسی نبودم ، باید بگم اولین باری که انسان یه ورزش رو تماشا میکنه ، دنبالش میره ، میبینه ، حسش میکنه ، قرار نیست طرفدار کسی باشه تا اینکه چند تورنمنت بگذره و یه چیزی حالیش بشه و از یکی طرفداری کنه و هوادارش بشه .

اون زمان آغاسی روی بورس بود منم مینشستم نگاه میکردم ، اما به طور حرفه ای قبلا هم گفتم ، زمانی که نواک چهارم بود هوادارش بودم و شیرینیش به این بود که از اون زمان هوادارش بودم و بازیاش و میدیدم نه مثل یه عده با شنیدن اسم های توی خبر شبکه سه به یکی حس پیدا کنم .

امیدوارم این قسمت دوم دیگه درک بشه چون واقعا فکر نمیکنتم خیلی سخت باشه
بدم میاد از اینا که جوگیر میشن فکر میکنن دیگه اخره تنیسن و همه چی میدونن
احساس میکنن دیگه هرچی و هرکی در عالم تنیس میشناسن
البته به کسی بر نخوره ها:443:
شما که اینجوری نیستین:443:

sadegh56
06-29-2012, 11:06 PM
اینقدر ما طرفدارای فدرر بی جنبه بازی در آوردیم که خدا داره خوب میگذاره تو کاسه مون

Rafa
06-29-2012, 11:06 PM
یعنی هر پُستی میدی باید توش یه "مسئولان راجری" ، "مدیران فدرری" یا همچین چیزی باشـــه؟!
نزدیک به 10 پست بی ربط از این تاپیک پاک شُده که شُما نمیبینید.
تذکر دادن هم جز قوانین سایت هست.
شُما توی این تاپیک چه توهینی دیدید که رسیدگی نشده ؟ حتی پُستهایی که توشون به "بازی رافا" توهین کرده بودن هم پاک شدن و ویرایش شُدن که زمینه ی بحث های بعدی فراهم نشه.
آفرین دست شما درد نکنه
نه جدا امیدوار شدم
بسیار سپاس
البته من پستی که بازی رافا کثیف خونده شده بود رو دیدم:242:
خب سایت دست شماس دیگه:shame:
خیلی هم خوبه:434::shame:
مبارکتون باشه:151:

Pouya
06-29-2012, 11:20 PM
مردیم تا بردی پیرمرد.:182: درود به شرفت و شخصیت بازیت که این مرحله ر رد کردی.:866:

SOROOSH_RF
06-29-2012, 11:23 PM
ROGER...ROGER...ROGER

Ham
06-29-2012, 11:25 PM
ROGER, YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

مهران
06-29-2012, 11:25 PM
خدایا ازت ممنونیم... انگار خدا میخواست بهمون هشدار بده اون اتفاق ممکنه برای هر کسی بیفته! Come On Roger

pouriya.alex
06-29-2012, 11:26 PM
اسطوره دقمرگمون کردی... تا پسفردا دوروبروم نپلکی که شاکیم ازت:443:

ولی درود به غیرتی که کردی :866:

و آفرین و تبریک جانانه به بنتو بخاطر بازی مردونش تا آخرین نفس :441:

4Steps To Championship

Yashar
06-29-2012, 11:29 PM
ای خداوندگار تنیس،سپاس بیکران نثار درگاه لا یزالت
:bandari::s1s:

hasti_khanum
06-29-2012, 11:37 PM
دقیقا با حرف مهران موافقم.
آخر ست 4 که داشت راجر می باخت میخواستم بیام همین حرفو بزنم.
طرفدارای راجر عزیز، تو رو خدا اینقدر دیگرانو مسخره نکنید. دیدید که دقیقا به فاصله 1 شب از حذف نادال، همون بلا داشت سر راجر میومد.
تورو خدا بس کنیـــــــــــــــــــــــــــــــــد. با هر دو طرف هستم.:1062::1062:
عجب بازی بود. خدا وکیلی تا مرز سکته رفتم و برگشتم. عجب سرویس هایی میزد این پسره!!!!! خیلی گیر بود. خدا رحم کرد که آخراش مصدوم شد و اعصابش خط خطی شد. وگرنه امشبم 1 شگفتی دیگه داشتیم.....
راجر هم 2 ست اول افتضاح بود. کلا اعصاب نداشت. نمی دونم چش شده بود. امیدوارم بازی بعدی خوب بشه.:001_smile:
عالی بود راجر. باز هم روحیه تو حفظ کردی و از باخت، برد ساختی.:583::655:

Ham
06-29-2012, 11:51 PM
خدایا ازت ممنونیم... انگار خدا میخواست بهمون هشدار بده اون اتفاق ممکنه برای هر کسی بیفته! Come On Roger
MOVAFEGHAM, BE GHOLE BACHEHAYE FACEBOOKI LIKEEEEE

سلام
06-29-2012, 11:58 PM
یه بازی ساده. پر از اشتباه.
اینجور ورزشکارا همینن!! نمیشه کاری کرد. منظورم اینه که ورزشکاری که با ذات و وجودش تنیس بازی میکنه و اصولا خودشو به آب و اتیش نمیزنه همینه. مثل من و تو میمونه. یه روز حال داره یه روز حال نداره. مخصوصا که فدرر باشه!!! امروز اعصاب نداشت، بی خیال بود، با خودش لج می کرد و ... .
بین خودمون باشه، بعضی اوقات هم فقط با نامش بازی میکرد!!! یعنی اسم فدرر تو زمین بود و بس.
باز هم بین خودمون باشه، اگه با روسل بازی داشت شاید 3-0 می باخت!!!

ولی از ضعف هاش گفتیم. از مزیت همین بازی با شرایط درونی فدرر بگیم. چنین بازیکنایی حساب و کتاب و فرمول و این جیزا ندارن!! یعنی هیچوقت مخشون تو بازی سرویس نمیشه. جون با طبیعت خودش بازی میکنه. به همین علت هم به بازی برگشت.
فرق فدرر با بعضی ها اینه که فدرر بازیکن کامله. شاید هم کاملترین بازیکن تاریخ. بنابراین راههای زیادی داره تا از بن بست در بیاد. سرویسش دقت نداشت، دراپ شات میزد، دراپش خراب میشد، اسپین رو بکهند حریف میانداخت، تا اینکه دوباره سرویسش گرفت و بنتو رو بیچاره کرد. تا زه سرو اند والی و بازی در خطوط کناری هم نفس بنتو رو گرفت. البته اگه بنتو بدنش جواب نمبکرد شاید ما هم نمیدونستیم ست پنجم چی میشه و اینجور راحت از راجر تعریف نمیکردیم.

به نظر من هنوز هم راجر کاملترین بازیکن تاریخه.
شخصا اعتقاد دارم که راجر توی این بازی از 40% توانایش هم استفاده نکرد.
البته کارشناسا هنوز هم بهترین سطح بازی ارائه شده در تاریخ رو بازی راجر می دونن (در دوران اوجش) و بعد از راجر پیت و با فاصله زیادی از اونا نادال و نواک. این یک واقعیته. همه باید با احترام بپذیرند.
همونطور که به خاطر سابفه و دست آوردهای بینظیر راجر، در بدترین شرایط هم تماشاگرا ایستاده براش دست میزنن.

nima.a
06-29-2012, 11:58 PM
خب بازی سخت و حساسی بود مخصوصا تو تایبریک ست چهارم. اما خوبیش اینه که هرچی برد سختر باشه شیرینتره :175:

mohsen.mir
06-29-2012, 11:59 PM
دوست عزیز . طرفداران بزرگ راجر در سایت که با شما هم عقیده نیستند . به نگاه به آرشیو چت باکس دیشب بندازید لطفا.
ببخشید این سوال رو می پرسم شاید مسخره باشه ولی این چت باکس که ایشون اشاره کردند دقیقا کجاست؟

mehdipino
06-30-2012, 12:03 AM
تیکه پرونی ها خیلی بچه گونست اینجا ..

حس میکنم توی انجمن هواداران فدرر هستم .

خطاب به اون دوستمون که یه چیزایی گفته بود :

نه عزیز من به خودم نمیگیرم چون مرد مستقیم صحبت میکنه لابد یا با من نبودی یا خدای نکرده یوزرت فقط اسم مرد هستش

Hatam
06-30-2012, 12:03 AM
با این بازیهایی که تا الان دیدم به نظر من هیچکدوم از 4 نفر اول لیاقت قهرمانی توی ویمبلدون امسال رو ندارن اون از رافا اینم از فدرر، جوکوویچ هم با بازی خوبش فرسنگ ها فاصله داره به احتمال زیاد این دفعه قرعه به نام اندی افتاده

امروز راجر خیلی متزلزل بود و خستگی بنیتو خیلی کمکش کرد وگرنه بازی رو الان باخته بود

سه نفر اول بخصوص راجر و رافا تا اینجا خیلی خودشونو خسته کردن هرچی تورنمنت بود شرکت کردن ازشون بعید بود لااقل یکی رو باید فدای المپیک میکردن

درمورد حذف رافا توی راند دوم بنظر من طبیعی بود چون رافا همیشه هفته اول ویمبلدون مشکل داشت توی ویمبلدون پارسال هم گفتم ترس من از رافا توی ویمبلدون فقط هفته اوله هفته بعد زمین کندتر میشه و بقول رافا شبیه خاک میشه به همین دلیله که رافا همیشه هفته اول رو که رد میکرد هفته دوم راحت بود و بدون هیچ دردسری به فینال میرسید از این بازیا توی هفته اول زیاد داشت که معروفترینشون بازی پر حاشیه با سودرلینگ بود که ادای رافا رو توی اون بازی دراورد.

نکته جالب اینه که فرر بدون دادن یه ست داره جلو میاد، یعنی ممکنه کسی انحصار راجر، رافا و نوواک رو توی ویمبلدون بشکنه؟ امیدوارم ویمبلدون امسال شروعی بر پایان عصر راجر و رافا نباشه اون وقت دیگه تنیس جذابیت خودشو از دست میده

hasti_khanum
06-30-2012, 12:11 AM
مهمترین نتایج امشب آقایان:
نوواک جوکوویچ (3/1)، میخائیل یوژنی و راجر فدرر (3/2) مقابل حریفاشون پیروزشدند.
خوآن موناکو و فرناندو ورداسکو هم حذف شدند. (ورداسکو 3/2 به مالیسه بازی رو واگذار کرد و مالیسه حریف دور بعد فدرر شد)
ریچارد گاسکوئت هم 3/0 نیکلاس آلماگرو رو حذف کرد.

خانم ها:
آنجلیکا کربر، ماریا کیریلنکو و آگنسکا رادوانسکا مقابل حریفانشون برنده شدند. همچنین ماریا شاراپووا (2/0) و سابینه لیسیچکی (2/1) هم حریفانشونو بردند تا دور بعد مقابل هم بایستند.
نادیا پترووا هم حذف شد.

Hatam
06-30-2012, 12:23 AM
ببخشید این سوال رو می پرسم شاید مسخره باشه ولی این چت باکس که ایشون اشاره کردند دقیقا کجاست؟

چت باکس پایین صفحه اصلی قرار داره شما چون کاربر تازه وارد هستید برای شما باز نیست وقتی کاربر ثابت این سایت بشید برای شما باز میشه اون هم یک سری شرایط داره که بنا به دلایلی که همه میدونن نمیتونم شرایطشو به شما بگم

SHIR FarHad
06-30-2012, 12:49 AM

:379::379::379::379:
شما تو این پستی که زدید بالغ بر 2000تا علامت تمسخر گذاشتین و طرفتون رو به جای اینکه باهاش بحث کنید مسخره کردین
جالب اینجاست که از موقعی که پست زدین ادعای مردی و بزرگی و شخصیت کردین همه رو بچه خطاب کردین اما خودتون ...
من نمیگم که نظرات شما اشتباهه یا نه طرف مقابلتون درست میگه یا نه اما این رو میدونم که بحث کردن ادابی داره که شامله مسخره کردن نمیشه
امیدوارم نظرمن شما رو نرنجونده باشه

Behr@d
06-30-2012, 01:10 AM
Fourth Round

http://www.tennis-image.com/images/50786362327734411144.jpg

Afshin
06-30-2012, 01:10 AM
با بازیهای دور اول و دوم و سوم هیچ نتیجه گیری ای نمیشه کرد
قهرمان های بزرگ همیشه همینطور بودن ، وقتی چلنج سخت تر میشه سطح بازیشون رو بالاتر میبرن
دیروزم رافا داشت به بازی بر میگشت که وقفه باعث شُد بازی رو ببازه
همین رافا چندین و چند بار توی دورای اول ویمبلدون 3-2 برده ولی آخرش به فینال رسیده (درسته که شرایط زمین در هفته ی اول برای رافا مشکل ساز تره ولی به هرحال همیشه اونقدری خوب بوده که خودشو به هفته ی دوم برسونه).
راجر مقابل بردیچ توی استرالیای 2009 و مقابل اندریف در استرالیا 2010 یا مقابل همون اندریف در یو اس اپن 2008
نواک توی فرنچ اُپن قبلی ، یا همین ویمبلدون سال گذشته که مقابل بگدتیس و تامیک به مُشکل بر خورد ولی نیمه نهایی و فینال بهترین بازیشو کرد
کسی لیاقت قهرمانی رو داره که در آخر همه حریفاشو شکست بده و قهرمان شه . با 3-2 و 3-1 بُردن نمیشه در مورد لیاقت قهرمانی صحبت کرد.
امروزم بیشتر از این که راجر بد باشه این بنتو بود که خوب بازی کرد.
من هنوزم معتقدم قهرمان برنده ی بازی جکوویچ و فدرر خواهد بود.

mehdipino
06-30-2012, 02:25 AM
:379::379::379::379:
شما تو این پستی که زدید بالغ بر 2000تا علامت تمسخر گذاشتین و طرفتون رو به جای اینکه باهاش بحث کنید مسخره کردین
جالب اینجاست که از موقعی که پست زدین ادعای مردی و بزرگی و شخصیت کردین همه رو بچه خطاب کردین اما خودتون ...
من نمیگم که نظرات شما اشتباهه یا نه طرف مقابلتون درست میگه یا نه اما این رو میدونم که بحث کردن ادابی داره که شامله مسخره کردن نمیشه
امیدوارم نظرمن شما رو نرنجونده باشه

شما پست اول منو با این پست مقایسه کن ...

جواب ِ " هااای " چی هست ؟ " هوووی "

وقتی پستهای بی مشکل ( اگه مشکل داشتن مدیرا برخورد میکردن ) با تمسخر مواجه میشه و ...

وقتی من بحثی با ایشون نداشتم و از یه جمله ی من 30 تا برداشت اشتباه کرده ایشون یه نیشخند بزنم و ... کما اینکه در پست آخر گفتم خاموشی بهترین جواب هست ...

من تعجب میکنم این جمله ی من که " نادال سلطان تنها خاک رس حذف شد" انقدر باید کش داده شه ؟ این واقعا توهین بود که یه سری جملات .. زشته اصلا بحث کردنش

توی این تاپیک زیر پست ِ ( راجررر راجررررررر راجررررررررر ) شونصدتا سپاس میشه و به پستهای فنی تر اهمیتی داده نمیشه ( پست های خودمو نمیگم چون اصلا فنی بحث نکردم بعد داستان نشه :434: )

به نظرم اگه اینجا مدیرانی تنیسورای متفاوت می بود خیلی جو بهتر و متعادل تر میشد ، بحث ها هم کش داده نمیشد .

در هر صورت خودتون میدونید من که تا انتهای تورنمنت فقط هستم ، واسه جو ِ بهتر گفتم و فقط هم پیشنهاد بود .

D3ADMAN
06-30-2012, 07:28 AM
اینم در پاسخ یکی از دوستان که میگه بازی نادال خیلی چیز خوانده شده .

بازی نادال بسیار تمیز و زیبا و چشم نواز هست . اصلا توپ هوا نمیکنه ، فقط در فصل خاک رس افت میکنه ، مثل زنان بازی نمیکنه ، عالی و تماشایی . اصلا حال میکنم بازی نادال رو میبینم ، حیف که حذف شد ، وگرنه با این بازی زیبایی که من ازش دیدم ، قهرمان بود . واموس رافا :251: . الان بیاید این پست ما رو پاک کنید :|

ARY143
06-30-2012, 08:19 AM
سلام بر دوستان عزیز

از حق و انصاف نگذریم تماشای تورنمنت و بازی تنیس بدون حضور نواک ، فدرر و نادال خالی از لطف هست.
حضور این افراد هست که به مسابقات هیجان و زیبائی می دهد .
خودم شخصا هیج انگیزه ائی برای تماشای مسابقاتی که در گروه نادال انجام خواهد گرفت ندارم و تنها حضور او بود که باعث میشد مسابقات این گروه را پیگیری کنم.
با این که طرفدار فدرر هستم و آرزوی قهرمانی او را دارم ولی اگر رافا و نواک نباشن این قهرمانی برای من لذت بخش نیست .
باختن فدرر در مقابل رافا و یا نواک در نیمه نهائی یا فینال به شرط بازی خوب و هیجان انگیز را به بردنش در فینال مقابل بازیکنی گمنام را ترجیح می دهم

خدائی تصور کردید بازی های تنیس بدون نواک ، رافا ، فدرر ، موری و تسونگا و بردیچ رو ؟؟

من بعد از باخت بردیچ در مقابل گولبیس هم اشاره کردم که سطح و هیجان مسابقات با حذف بردیچ دچار افت می شود و حالا با نبود رافا این موضوع بیشتر خودش را نشون میدهد .

کاش که رافا حضور داشت حتی اگر در فینال بازیکن محبوب من فدرر را شکست می داد .

2329
06-30-2012, 08:31 AM
با سلام- من به دنبال لينك دانلود بازي نادال- روسل و فدرر و بنتو هستم لطفا در صورت امكان لينك هاي آنرا قرار دهيد

Afshin
06-30-2012, 08:59 AM
جناب آقای gozel_goz ، اربده کشی از پشت کامپیوتر هُنر نیست . چندین بار به شما تذکر داده شد که لحن صحبت کردنتون رو عوض کنید و به دیگران توهین نکنید ولی گویا شما قصد احترام گذاشتن به کاربران و قوانین این انجمن رو ندارید ، دسترسی شما به مدت 10 روز قطع میشه ، امیدوارم بعد از این دوران به قوانین انجمن احترام بذارید .

Behr@d
06-30-2012, 10:33 AM
سلام

امروز آنا ایوانوویچ در سومین دیدار خود به مصاف حریف قدرتمند آلمانی خود یعنی جولیا گورگس خواهد رفت .

این بازی امروز در No. Court 2 برگزار خواهد شد .

امیدوارم آنا موفق باشه و این قدم رو هم مثل قدم های قبلی محکم برداره و به راند 4 صعود کنه .

http://up.vatandownload.com/images/707q817i93ap0s5npvqa.jpg

SHIR FarHad
06-30-2012, 10:45 AM
درود دوستان

میخواستم بدونم تامی هاس (قهرمان مسابقات هاله ) در ویمبلدون شرکت نکرده؟

Rafa.Matador
06-30-2012, 10:54 AM
آقاي مدير فدرري،عزيز من زياد تو بحث ها شركت نميكنم فقط ميام پست ها رو ميخونم و احيانا اگه كسي توهين كنه به رافا كه كثيف بازي ميكنه و ... ميام جوابشو دندون شكن ميدم خوب فهميدي تا بلكه ديگران حوس اونجور پست زدن به رافا رو نكنن
شماها يعني فدرريا و نواكي بدجور عقده اي شدين از رافا و هر چي دلتون خواست بهش ميگين اما نه ديگه ما نميذاريم بهش چيزي بگيم و جواب خوبي بهتون ميديم.
اگه ديده باشه من زياد پست نميدم فقط هميشه جواب توهين به رافا رو دادم ميتوني چك كني.پست منو پاك كردي چرا اون پست طرفدار نواك رو پاك نكردي مگه غير اينه كه اونم توهين كرده به رافا ،منم جوابشو دادم كه واقعا هم همون كارارو انجام ميده نواك.پس اون آقا رو هم تعليق كن عمو مدير فدرري.تبعيض قائل نشو
اگه بگيم كه كثيف بازي ميكنن خود فدرر رو هم ديشب ديديم يه متر توپ اوت شده ميگه چلنج نه؟و كاراي ديگه كه هم نواك انجام ميده هم فدرر.
اگرم نادال قبل هر سرويس با همه جاش ور ميره به ما چه دوست داره ور ميره عادت كرده.الكي گير ندين
نادال بد بود دست كم گرفت حذف شد تمام ولي شماها دست بردار نيستين از بس ازس عقده دارين.
خود نادال ميگه فدرر سرويسش فورهندش بكهندش از من بهتره و سرتره اما وقتي مياد فدرر رو با اين همه قابليت ها ميبره و تو هد تو هد ها ازس جلو هست وعقده اي ميكنه شما ها رو ما چكار كنيم!
بين كاربرا تبعيض قائل نشو .
درسته قهرماني زياد آوردين اما صبر كن ببين رافا تا اون سن فدرر گرند اسلم بيشتري ميبره و كاپ بيشتري.

Behr@d
06-30-2012, 10:56 AM
درود دوستان

میخواستم بدونم تامی هاس (قهرمان مسابقات هاله ) در ویمبلدون شرکت نکرده؟
سلام شیر فرهاد جان

چرا شرکت کرده بود . اما در راند اول 3 بر 2 مغلوب هموطنش یعنی فیلیپ کولشرایبر شد و از دور مسابقات کنار رفت .

با سپاس :583:

divooneyeroger
06-30-2012, 11:04 AM
دیروز سر بازی راجر 100 تیکه شدم از بس خودمو زدم ،گفتم بیام اینجا برد راجرو به همه طرفدارای راجر که میدونم دیروز چی کشیدن ،تبریک بگم
راستی اگه دیگه کامنتی ازم ندیدید بدونید سر بازیش سکته کردم:683:

D3ADMAN
06-30-2012, 11:11 AM
آقاي مدير فدرري،عزيز من زياد تو بحث ها شركت نميكنم فقط ميام پست ها رو ميخونم و احيانا اگه كسي توهين كنه به رافا كه كثيف بازي ميكنه و ... ميام جوابشو دندون شكن ميدم خوب فهميدي تا بلكه ديگران حوس اونجور پست زدن به رافا رو نكنن
شماها يعني فدرريا و نواكي بدجور عقده اي شدين از رافا و هر چي دلتون خواست بهش ميگين اما نه ديگه ما نميذاريم بهش چيزي بگيم و جواب خوبي بهتون ميديم.
اگه ديده باشه من زياد پست نميدم فقط هميشه جواب توهين به رافا رو دادم ميتوني چك كني.پست منو پاك كردي چرا اون پست طرفدار نواك رو پاك نكردي مگه غير اينه كه اونم توهين كرده به رافا ،منم جوابشو دادم كه واقعا هم همون كارارو انجام ميده نواك.پس اون آقا رو هم تعليق كن عمو مدير فدرري.تبعيض قائل نشو
اگه بگيم كه كثيف بازي ميكنن خود فدرر رو هم ديشب ديديم يه متر توپ اوت شده ميگه چلنج نه؟و كاراي ديگه كه هم نواك انجام ميده هم فدرر.
اگرم نادال قبل هر سرويس با همه جاش ور ميره به ما چه دوست داره ور ميره عادت كرده.الكي گير ندين
نادال بد بود دست كم گرفت حذف شد تمام ولي شماها دست بردار نيستين از بس ازس عقده دارين.
خود نادال ميگه فدرر سرويسش فورهندش بكهندش از من بهتره و سرتره اما وقتي مياد فدرر رو با اين همه قابليت ها ميبره و تو هد تو هد ها ازس جلو هست وعقده اي ميكنه شما ها رو ما چكار كنيم!
درسته قهرماني زياد آوردين اما صبر كن ببين رافا تا اون سن فدرر گرند اسلم بيشتري ميبره و كاپ بيشتري.

:788::788::788::788::788::788::788: راجر فدرر و نواک جکوویچ هرچه قدر هم کثیف بازی کنن ، دیگه آخرش نمیان به حریف مقابل تنه بزنن ، نکنه فوتباله ، اون تنه هم تنه فنی بوده .

Afshin
06-30-2012, 11:15 AM

برای بار صدُم این جا میدون جنگ نیست ، همه هم با هم دوست هستن ، 4-5 ساله با هم بودیم و بحث کردیم ولی در آخر اجازه ندادیم بحث در مورد دو تا تنیسور رفاقتمون رو نابود کُنه.شُما هم اگه فکر میکنید با توهین کردن میتونید حرفتون رو اثبات کنید باید بگم راهو اشتباه اومدید ، تشریف ببرید جای دیگه.
اون کسی هم که شما در جوابش به "احمق" خطابش کردی ، هیچ توهینی به شما و باقی دوستان نادالی نکرده بود ، پستی هم که گُفته بود رافا کثیف بازی میکنه ویرایش شُد ، کُلی پست دیگه هم توی همین تاپیک پاک شد که شما نمیبینید .
خود من هم بلافاصله بعد از باخت توی تاپیک گفتم که هیچ کس حق نداره پست تحریک آمیز بده چون میدونستم دوستان رافایی ناراحت هستن و ممکنه بیخود بحث پیش بیاد ، حتی بعضی از دوستان طرفدار فدرر مثل جناب "بابک" هم معترض شدن که چرا اون پست رو زدم .
فرق شما با اون دوستان اینه که شما مستقیما به کاربران توهین کردید ، بار اولتون هم نبوده ، چندین بار دیگه هم اینجا رو با چاله میدون اشتباه گرفتید .
وقتی هم آی دی شُما مسدود میشه معنیش اینه که بخاطر تخلف اجازه فعالیت در انجمن رو ندارید ، با ساخت ID ـه جدید هم حقیقت ماجرا تغییر نمیکنه ، اگه یه ID ـه جدید دیگه هم بسازید قبل از دوران محرومیت ، مدت محرومیتتون افزایش پیدا میکنه ، موفق و موید باشید.

Behr@d
06-30-2012, 11:30 AM
سلام

از برخی دوستان خواهش میکنم به این دشمنی ها خاتمه دهند . ما در این تاپیک جمع شده ایم تا راجع به مسابقات ویمبلدون با هم بحث و تبادل نظر کنیم نه جنگ و جدل . ما با هم دوستیم و نذارید این مسابقات بی ارزش یه عمر حسرت و پشیمونی براتون داشته باشه .

هم از دوستان نادالی ، هم از دوستان فدرری و هم از دوستان جوکوویچی درخواست دارم پست های توهین آمیز و نامربوط به هم نزند چون اینجا جایش نیست .

درسته نادال حذف شده اما باید اینجوری با او و طرفدارانش برخورد بشه ؟ هر کسی یه شیوه ی بازی داره و نباید به شیوه ی بازیه کسی ایراد گرفت . امیدوارم بعد از این ، این جنگ و جدل تموم بشه و تنها به بحث و تبادل نظر و تماشای مسابقات بپردازیم .

با سپاس از همه ی دوستان

atlas
06-30-2012, 11:38 AM
اینم در پاسخ یکی از دوستان که میگه بازی نادال خیلی چیز خوانده شده .

بازی نادال بسیار تمیز و زیبا و چشم نواز هست . اصلا توپ هوا نمیکنه ، فقط در فصل خاک رس افت میکنه ، مثل زنان بازی نمیکنه ، عالی و تماشایی . اصلا حال میکنم بازی نادال رو میبینم ، حیف که حذف شد ، وگرنه با این بازی زیبایی که من ازش دیدم ، قهرمان بود . واموس رافا :251: . الان بیاید این پست ما رو پاک کنید :|

خوب احمق گوسفند تو چی از تنیس حالیته که ور میزنی.تو که طرفدار نواکی از بس عقده ای شدی دیگه عقلت هم کار نمیکنه.اگه نادال مثل زنا بازی میکنه فدرر و جوکویچ دیگه مثل کودکن.فدرری که یعنی استاد چمن وتمام سطح هاست داره با شانس میبره نوتک هم که یه فصل با دوپینگ چند تا جام برد.یه بار دیگه به نادال توهین کنی پدرتو در میارم گاومیش عقده ای.

Afshin
06-30-2012, 11:53 AM
ای بابا !
یعنی خودتون خجالت نمیکشیــد ؟!
یه کاری مکنید که آدم از زندگی کردن سیر میشه ، بسه دیگه ، بچه بازی هم حدی داره .
چپ و راست هم ID ـه جدید درست میکنید که واسه توهین های خودتون پوشش درست کنید ؟ که اگر هم ID ـتون مسدود شد به ریش ما بخندین و بگید کاری که میخواستیم رو کردیم ؟ کی میخواید بزرگ شید آخه؟دو تا ID ـه قبلیتون توقیف شُد هنوز هم حاضر نشدید نحوه ی گفتارتون رو عوض کنید ؟ من نمیدونم اگه نمیتونید درست با همنو عان خودتون بحث و گفت گو کنید ، اصلا چرا توی انجمن های بحث و گفت گو ثبت نام میکنید ؟
باید یه آدمی که حداقل 4-5 سال از شما کوچیکتره بهتون تذکر بده که این رفتار زشت رو کنار بذارید (پست بالایی) ؟

Sajad
06-30-2012, 12:06 PM
جدا من موندم بحث کردن بدون توهين به ديگران انقدر سخته که هرچي دوستان ميگن بازم تمومش نمي کنيد
خواهشا اين بحث ها و توهين ها رو تموم کنيد بزاريد از ويمبلدون لذت ببريم

D3ADMAN
06-30-2012, 12:21 PM
خوب احمق گوسفند تو چی از تنیس حالیته که ور میزنی.تو که طرفدار نواکی از بس عقده ای شدی دیگه عقلت هم کار نمیکنه.اگه نادال مثل زنا بازی میکنه فدرر و جوکویچ دیگه مثل کودکن.فدرری که یعنی استاد چمن وتمام سطح هاست داره با شانس میبره نوتک هم که یه فصل با دوپینگ چند تا جام برد.یه بار دیگه به نادال توهین کنی پدرتو در میارم گاومیش عقده ای.

خوب ، در ابتدا انسانیت و شعور شما به چشم میخوره که هیچ بحثی در موردش نمیکنیم . اما ادب و شخصیت چیزیست که آدم باید یاد بگیره . 2 ، نادال شبیه زنان بازی میکنه ، نواک و فدرر هم شبیه کودک ، خوب !!!!! گریه نکن به نظر من . به جای اینکه پدر منو بیای در بیاری ، پدر خودتو در بیار که 2 قرون ادب به تو یاد نداده . متاسفم برای تیپ گفتار شما . شما برید برای شخصیت خودتون قبته بخورید تا برای نادال . یکم به فکر خودتون باشید ، من نگران خود درگیری شما هستم . اونوقت پست ما پاک میشه :| :| :| :| :|

soz.rafa
06-30-2012, 12:27 PM
Gozel_goz
آي دي اطلس من نيستم عمو
الكي گناهكار نشو.
اطلس هم به جوش اومده از اين توهينا!
شما ما رو بن كن باشه عمو تعليق منم دوست داشتي افزايش بدي،بده مشكلي نيس.
منكه تو بحثا شركت نميكردم_ميومدم ميخوندم هر روز شايد ده مرتبه سر ميزدم
اگه توهين ميشد جوابشو ميدادام وگرنه آزارمون به كسي نميرسه.
من فقط يه پست دادم و ده روز تعليق شدم خيلي مردي!اينم بن كن باشه
من تنها پست توهين آميز رو دادم در جواب اون نواكي كه دائما توهين ميكنه.
البته كه اگه بگرديم تاريخچه سايت رو فراوونه توهين به نادال كه در راسشون فدرريا هستن
توهين نكن توهين نشنو.

D3ADMAN
06-30-2012, 12:28 PM
اینجا شده چاله میدون :D

Afshin
06-30-2012, 12:36 PM
Gozel_goz
آي دي اطلس من نيستم عمو
الكي گناهكار نشو.
اطلس هم به جوش اومده از اين توهينا!
شما ما رو بن كن باشه عمو تعليق منم دوست داشتي افزايش بدي،بده مشكلي نيس.
منكه تو بحثا شركت نميكردم_ميومدم ميخوندم هر روز شايد ده مرتبه سر ميزدم
اگه توهين ميشد جوابشو ميدادام وگرنه آزارمون به كسي نميرسه.
من فقط يه پست دادم و ده روز تعليق شدم خيلي مردي!اينم بن كن باشه
من تنها پست توهين آميز رو دادم در جواب اون نواكي كه دائما توهين ميكنه.
البته كه اگه بگرديم تاريخچه سايت رو فراوونه توهين به نادال كه در راسشون فدرريا هستن
توهين نكن توهين نشنو.

کسی هم نگفت شما هستی ، اون کسی که دوبار قبلا IDـیش پاک شده بود شخص دیگه ای بود نه شُما .

"این توهین" ها که میگید دقیقا کدومن ؟ بگید ما هم ببینیم ...
3 سال پیش اگه انجمن آزاد بودن و هر کسی هر چی میخواست میگفت هیچ ربطی به الان نداره ، الان من مسئول رسیدگی به این تاپیک هستم و هر پستی که شامل توهین بود رو پاک کردم به جز این 2 پست آخر که خود دوستان بخونن و ببینن چه پستایی زده میشه.

برای بار صدم ، شُما فقط برای یه پست تعلیق نشدید.

3 بار دیگه هم شما مستقیما به کاربران توهین کرده بودید در تاپیک های دیگه ، توی همین تاپیک هم من اعلام کردم که هر کس پست تحریک آمیز بده آیدیش رو مسدود میکنم چون میدونستم بعد از این باخت رافا خیلی ها عصبانی هستن و خیلی ها زیادی خوشحال و شرایط عادی نیست ، ولی شُما گویا به این چیزا توجهی نمیکنید . پس جای شکوه و گلایه ای باقی نمیمونه.

ali ahwazi
06-30-2012, 12:39 PM
به امید قهرمانی روجر
come on roger

ARY143
06-30-2012, 12:43 PM
سلام بر دوستان عزیز

تو را به جان رافا " دوستداران نادال " و تو را به جان راجر " دوستداران فدرر" و تو را به جان نوله"دوستداران جوکو " یک صلوات بفرستید و این بحث ها راتمام کنید.

حیف نیست این جمع که دور هم هستیم را با این مباحث تیره و تار می کنید ؟؟

دوستان بیائید برگردیم به سراغ مسابقات و بازی های امروز

سونگا - روسل

گوفین - فیش

دوستان اگر این روسل بازی که مقابل رافا انجام داد یک اتفاق نباشه چه بازی قشنگی بشه را سونگا

گوفین هم ببینیم به درخشش خودش ادامه می ده یا نه

باقتادیس هم بعید می دونم جلوی موری کاری از پیش ببره ، ولی خدا را چه دیدی این ویمبلی امسال مثل اینکه آبستان شگفتیهای زیادی هست :434:

فرر هم که داره چراغ خاموش پیشروی میکنه

D3ADMAN
06-30-2012, 12:49 PM
سلام بر دوستان عزیز

تو را به جان رافا " دوستداران نادال " و تو را به جان راجر " دوستداران فدرر" و تو را به جان نوله"دوستداران جوکو " یک صلوات بفرستید و این بحث ها راتمام کنید.

سلوات چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سلوات بلد نیستم ؟؟؟؟؟

soz.rafa
06-30-2012, 12:57 PM
سلوات چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سلوات بلد نیستم ؟؟؟؟؟

دوست عزيز ايشون مسيحي ان!
صلوات
جناب افشين يوزر اصلي بنده رو لطفا رفع تعليق كنين منتظرم كه انجامش بدين.
ما هم در صورتي دوست مسيحيمون رعايت كنن و به رافا چيزي نگن ما هم چيزي نميگيم!
منتظرم

Afshin
06-30-2012, 01:04 PM
دوست عزيز ايشون مسيحي ان!
صلوات
جناب افشين يوزر اصلي بنده رو لطفا رفع تعليق كنين منتظرم كه انجامش بدين.
ما هم در صورتي دوست مسيحيمون رعايت كنن و به رافا چيزي نگن ما هم چيزي نميگيم!
منتظرم

اگه قرار بود رفع تعلیق بشه اصلا تعلیق نمیشُد . این آیدی رو هم تعلیق نکردم که اجازه بدم اگه حرف خاصی دارید بزنید ، و فکر نکنید اجازه ندادم حرفتون رو بزنید.
شُما هم صبر کنید بعد از 10 روز تعلیقتون برداشته میشه .

و باز هم خواهش میکنم دیگه بحث رو بیخود کش ندید که مجبور نشم کُلا در تاپیک رو تخته کُنم.

nima.a
06-30-2012, 01:21 PM
خب بعد از این همه فحش و فحش کاری یکم درباره خود ویمبلدون هم بحث کنیم شاید موضوع عوض یشه.
بخشی از مصاحبه benneteau بعد بازی:

Benneteau said of Federer: "He played well. Mentally he's a rock you know. He's two sets down and he doesn't show anything. After that if your level is a little bit lower, right here, right now he takes the opportunity. He has a capacity also to improve his game during the match. So you have to be focused every point, every point against him. If you don't make the right shot tactically you lose the point almost. So it's tough.

http://tennis-image.com/images/59119082125464113646.jpg

mehdipino
06-30-2012, 02:19 PM

چه باحال بوده اینجا من نبودم ، یعنی شخصیت یه عده واقعا مشخص شد و جای بسی خوشحالیه ..

======

ایوانویچ ست اول رو 6-3 باخت ..

manoochehr
06-30-2012, 03:15 PM
بازی ماری و باگداتیس خیلی جالبه و خیلی سخت برای اندی به علت اینکه maclagan قبلا مربی ماری بود و در حال حاضر مربی باگداتیس هست و تمام نقاط ضعف و قوت اندی رو میشناسه
البته اخرین باری که با هم بازی کردند در brisbane همین امسال بود که ماری به راحتی باگداتیس رو شکست داد.

nima.a
06-30-2012, 03:34 PM
اپلیکیشن رسمی ویمبلدون 2012 برای اندروید (http://tennistalkers.com/showthread.php?p=71362)

john
06-30-2012, 04:18 PM
واقعا من نمیدونم اینجا بحث در مورد ویمبلدون یا نه به هر حال راجر به یه قهرمانی نشون میده که چه قدر امادست دوستداران نادال همبهتر تا قهرمانی دیگه 100 سال صبر کنند:254::254:

mohsen.mir
06-30-2012, 08:59 PM
سلام
من یه سوال مطرح کردم در تاپیک /شرایط بازی/ میخواستم اینجا هم لینکش رو قرار بدم تا دوستان من رو راهنمایی کنند
سوال فنی (http://tennistalkers.com/showthread.php?p=71364#post71364)

yari
06-30-2012, 09:08 PM
من به یه نکته جالب برخوردم
تو نظر سنجی پیشبینی قهرمان نادال 39 رای داره و نواک 25 تا و این یعنی احتمال قهرمانی نادال حذف شده بیشتر از نواکه من جاطرفدارای نواک بودم تو زمین اب میشدم چند وقتی پیدام نمی شد
به هر حال حالا با حذف نادال ترجیح میدم راجر ببره البته فرصت فوق العاده ای برای ماری هست که یه حرکتی بکنه لااقل یه گرند داشته باشه با حذف نادال فرصت خوبیه ضمنا سونگا هم بد نیست
در کل نواکی ها برن کشکشونو بسابن

aretobe7
06-30-2012, 09:24 PM
تو نظر سنجی پیشبینی قهرمان نادال 39 رای داره و نواک 25 تا و این یعنی احتمال قهرمانی نادال حذف شده بیشتر از نواکه من جاطرفدارای نواک بودم تو زمین اب میشدم چند وقتی پیدام نمی شد
به هر حال حالا با حذف نادال ترجیح میدم راجر ببره البته فرصت فوق العاده ای برای ماری هست که یه حرکتی بکنه لااقل یه گرند داشته باشه با حذف نادال فرصت خوبیه ضمنا سونگا هم بد نیست
دوست گلم
معمولا دوستان پایه ثابت اینجا قبل از شروع تورنمنت رای شونو میدن . کسی هم قادر به تعویض اون نیست پس استدلال شما درست نیست.
بعدشم طرفدارای هر کسی قابل احتراما حتی اگر طوری باشه که شما می فرمایین چیزی از ارزش های نواک و طرفداراش ، که طبق نظر تعدادی از کارشناسان تنیس ( نه بچه های اینجا هاا کارشناسای تلویزیون ها که سالهاست توی این کارن ) بخت اول قهرمانیه .
من خودم نواکی نیستم ولی باید منطقی و با احترام متقابل برخورد کرد.

yari
06-30-2012, 09:41 PM
دوست گلم
معمولا دوستان پایه ثابت اینجا قبل از شروع تورنمنت رای شونو میدن . کسی هم قادر به تعویض اون نیست پس استدلال شما درست نیست.
بعدشم طرفدارای هر کسی قابل احتراما حتی اگر طوری باشه که شما می فرمایین چیزی از ارزش های نواک و طرفداراش ، که طبق نظر تعدادی از کارشناسان تنیس ( نه بچه های اینجا هاا کارشناسای تلویزیون ها که سالهاست توی این کارن ) بخت اول قهرمانیه .
من خودم نواکی نیستم ولی باید منطقی و با احترام متقابل برخورد کرد.

میدونم بابا من اینو گفتم محض کری و کل کل:443:
شما به دل نگیر
ورزش نصف کیفش به کری های قبل و بهونه های بعدشه

mehdipino
06-30-2012, 10:25 PM
خب راسول بعد از حذف کردن ِ نادال ، 3-0 نتیجه رو واگذار کرد تا اسم پدیده هم نشه رووش گذاشت .

D3ADMAN
06-30-2012, 10:58 PM

دوست عزیز ، اینحای دنیای مجازی هست و باید اتفاقهای غیرقابل باور توش رخ بده ، یعنی اتفاق های خالی بندی ، نادال با 39 رای قهرمانی الان توی دنیای حقیقی ، در راند 2 (که اگه من میرفتم ویمبلدون تو راند 3 خذف میشدم) حذف شد . پس فعلا تا آخر مسابقات با سکوت تماشا کن

Nima88
06-30-2012, 11:12 PM
دوست عزیز ، اینحای دنیای مجازی هست و باید اتفاقهای غیرقابل باور توش رخ بده ، یعنی اتفاق های خالی بندی ، نادال با 39 رای قهرمانی الان توی دنیای حقیقی ، در راند 2 (که اگه من میرفتم ویمبلدون تو راند 3 خذف میشدم) حذف شد . پس فعلا تا آخر مسابقات با سکوت تماشا کن
نواک سال 2008 تو راند 2 حذف شد. شگفتی همیشه هست تو همه ورزشها اینبار بخاطر بازی بد رافا نصیب رافا شد فردا روزی کسی چه میدونه شاید این اتفاق برای مرد شماره 1 فعلی تنیس جهان اتفاق افتاد.

mehdipino
07-01-2012, 12:34 AM
بلاخره بازی سیلیچ و سام تمام شد ..

5 ساعت و نیم :441:

ابتدا دو ست به نفع سیلیچ ( 7-6 و 6-4 )

سپس دو ست برای سام ( 7-6 و 7-6 )

و نقطه ی شگفت انگیز بازی ست پنجم بود که 17-15 !! به سود سیلیچ به پایان رسید .

D3ADMAN
07-01-2012, 08:52 AM
نواک سال 2008 تو راند 2 حذف شد. شگفتی همیشه هست تو همه ورزشها اینبار بخاطر بازی بد رافا نصیب رافا شد فردا روزی کسی چه میدونه شاید این اتفاق برای مرد شماره 1 فعلی تنیس جهان اتفاق افتاد.

من کاری با حذف نادال ندارم ، اون دوستی که بالا گفته بود نادال حذف شده ، رای 39 تا داره ، من در پاسخ اون دارم میگم . نواک 2008 حذف شد ، الان کی حذف شده ؟؟؟؟؟

Nima88
07-01-2012, 09:13 AM
من کاری با حذف نادال ندارم ، اون دوستی که بالا گفته بود نادال حذف شده ، رای 39 تا داره ، من در پاسخ اون دارم میگم . نواک 2008 حذف شد ، الان کی حذف شده ؟؟؟؟؟
الان رافا حذف شده فدا سرش. از 2006 تا پارسال همش تو فینال بود ( به جزء 2009 که اصلا شرکت نکرد) حالا یبار زود حذف شد ،ناراحت کنندست ولی مساله بغرنجی نیست.

D3ADMAN
07-01-2012, 10:09 AM
الان رافا حذف شده فدا سرش. از 2006 تا پارسال همش تو فینال بود ( به جزء 2009 که اصلا شرکت نکرد) حالا یبار زود حذف شد ،ناراحت کنندست ولی مساله بغرنجی نیست.

فعلآ حذف شده دیگه . منم حال و حوصله ندارم . الانو بچسب که حذف شده

hasti_khanum
07-01-2012, 11:43 AM
نتایج مهم دیشب آقایان:
روسول (کسی که نادال رو حذف کرده بود) 3/0 به حریفش باخت و از دور کنار رفت تا به قول دوستمون نشه اسمشو گذاشت پدیده!
مردی فیش، سونگا، اندی مورای (3/1 مقابل باغداتیس) هم پیروز میدان بودند.
داوید فرر 3/1 اندی رادیک رو حذف کرد و خوآن دلپوترو هم مقابل حریفش پیروز شد تا در دور بعد به مصاف هم بروند.

خانم ها:
آنا ایوانوویچ 2/1 گئورگس رو حذف کرد. ویکتوریا آزارنکا هم حریفش رو برد تا در دور بعد رو در روی هم قرار بگیرند.
سرنا ویلیامز هم پیروز میدان بود.
سارا ارانی هم حذف شد.

fum_com
07-01-2012, 01:05 PM
فعلآ حذف شده دیگه . منم حال و حوصله ندارم . الانو بچسب که حذف شده

سلام
من تقریبا 90٪ پست‌های اخیر شما رو خوندم....
تو اکثر پستاتون یه جور تعصب بی منطق و تلاش همه جانبه برای تخریب نادال و بعضا توهین به طرفدارانش به چشم می‌خوره.....
همونجور که دوستمون گفتن ازین قبیل اتفاقات و حذف زودرس ممکنه برای هر تنیسوری اتفاق بیفته مثل جوکوویچ یا فدرر ولی درست نیست که ما به جای بحث فنی به مسائل حاشیه‌ای و بعضا توهین به تنیسور و طرفدارای اون تنیسور بپردازیم.....
در پایان این رو هم بگم که شما واقعا به شکل زیرکانه‌ای با پستاتون طرفدارهای نادال رو تحریک کردین که منجر به محرومیت اون‌ها و متنشج شدن جو اینجا هم شد، ولی خودتون به راحتی و بدون تذکر مدیران همچنان با جدیت به ارسال پست‌های تحریک آمیز ادامه می‌دهید....

hasti_khanum
07-01-2012, 01:29 PM
بچه ها امروز بازی ها تعطیله؟

M A E S T R O
07-01-2012, 01:31 PM
بازیکنان بزرگی که هیچگاه در ویمبلدون(Single) قهرمان نشدند.
Mary Pierce
ماری پریس در استرالیا اپن و فرنچ اپن قهرمان شد و در یو اس اپن نیز به فینال رسید..گرچه او در بخش mixed doubles سال 2005 قهرمان ویمبلدون شد
اما او هیچگاه در بخش Single ویمبلدون به موفقیت بزرگی دست نیافت.بهترین عملکرد او رسیدن به راند چهام بود.
Jennifer Capriati
جنیرف کپریاتی نامبر 1 سابق تنیس جهان نیز هیچگاه به فینال ویمبلدون نرسید.بهترین عملکرد او رسیدن به نیمه نهایی در سالهای 1991 و 2001 بود.او که رکورد جوان ترین سید تاریخ این مسابقات را دارد در سال 1989 در بخش junior doubles قهرمان ویمبلدون شد.
Mats Wilander
گرچه متس ویلاندر در سال 1986 در بخش doubles قهرمان ویمبلدون شد در بخش Single هیچگاه به مرحله سمی نرسید و همواره در مرحله کوارتر حذف می شد.
Kim Clijsters
کیم کلایسترز در استرالیا اپن و یو اس اپن به قهرمانی رسیده و در فرنچ اپن نیز به فینال رسیده اما او هیچگاه به فینال ویمبلدون نرسیده.بهترین عملکرد او رسیدن به سمی بوده.گرچه ماما کیم در سال 2003 در بخش doubles قهرمان ویمبلدون شده !
Tim Henman
تیم در هیچ گرنداسلمی به فینال نرسید.هنمن مرد بازی های بزرگ نبود و درحالیکه مهارت های او با گرس کورت سازگاری داشت هیچگاه در خانه خود به فینال نرسید.تیم 4 بار به سمی ویمبلدون رسید.
Justine Henin
جاستین در دوران حرفه ای خود به هر چه خواست رسید.رنک 1 Wta -قهرمانی در یو اس اپن-استرالیا اپن-فرنچ اپن-مدال طلای المپیک
اما او هیچگاه در ویمبلدون به قهرمانی نرسید.جاستین در سالهای 2001 و 2006 به فینال این بازیها رسید اما مقابل ویلیامز و امیلی موریزمو شکست خورد.
Andy Roddick
اندی رادیک بخت برگشته سه بار به فینال ویمبلدون رسید که هر سه بار مقابل مرد غیرقابل توقف راجرفدرر قرار گرفت و شکست خورد.
Pat Rafter
پت رفتر نیز با اینکه دو بار به فینال ویمبلدون رسید موفق به فتح ویمبلدون نشد.او در سال 2000 و 2001 اندره اغاسی را در سمی شکست داد اما در مقابل پیت سمپراس و گوران ایوانیزویچ سر تعظیم فرو اورد.
Monica Seles
مونیکا سلس نیز یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ است که موفق به قهرمانی در ویمبی نشد.او در سال 1992 به فینال رسید و برابر استفی گراف شکست خورد.
Jim Courier
جیم کوریر در سال 1993 به سه فینال گرنداسلم رسید.او در ویمبلدون 1993 در فینال به هموطن خود پیت سمپراس باخت.
به این لیست نام ایوان لندل را نیز اضافه کنید.

fum_com
07-01-2012, 02:17 PM
بچه ها امروز بازی ها تعطیله؟

بله،دوشنبه مجددا بازی‌ها پیگیری خواهند شد......

D3ADMAN
07-01-2012, 02:45 PM
سلام
من تقریبا 90٪ پست‌های اخیر شما رو خوندم....
تو اکثر پستاتون یه جور تعصب بی منطق و تلاش همه جانبه برای تخریب نادال و بعضا توهین به طرفدارانش به چشم می‌خوره.....
همونجور که دوستمون گفتن ازین قبیل اتفاقات و حذف زودرس ممکنه برای هر تنیسوری اتفاق بیفته مثل جوکوویچ یا فدرر ولی درست نیست که ما به جای بحث فنی به مسائل حاشیه‌ای و بعضا توهین به تنیسور و طرفدارای اون تنیسور بپردازیم.....
در پایان این رو هم بگم که شما واقعا به شکل زیرکانه‌ای با پستاتون طرفدارهای نادال رو تحریک کردین که منجر به محرومیت اون‌ها و متنشج شدن جو اینجا هم شد، ولی خودتون به راحتی و بدون تذکر مدیران همچنان با جدیت به ارسال پست‌های تحریک آمیز ادامه می‌دهید....

الان میخوام بحث فنی کنم . نادال افتضاح بود ، الان هم حذف شد ، تمام شد ، الان هم داریم بازی های بهترین تنیسورها (نواک و راجر و اندی) رو میبینیم .

D3ADMAN
07-01-2012, 02:48 PM
Tim Henman هم چون بریتانیایی بود خیلی دوسش داشتم

hasti_khanum
07-01-2012, 02:54 PM
بله،دوشنبه مجددا بازی‌ها پیگیری خواهند شد......

ممنونم فان از جواب.:583:
خوبه! پس امشب به فینال یورو میرسیم!!!!!!!!:441::396::251::434::434::434::434:

john
07-01-2012, 03:00 PM
بچه ها بحث حذف نادال رو کنار بگذارید. نادال بازیکن بزرگیست و حذف او در این تونمنت موجب شگفتی ما شد قبول داشته باشید که اگر او نباشد از جذابیت مسابقات کم میشود ولی در اینجا ما باید به طرفداران هر بازیکنی احترام بگذاریم و با هم در کنار روابط دوستانه به بحث ببردازیم. به امید پیشرفت و توسعه تنیس در ایران

D3ADMAN
07-01-2012, 03:03 PM
من که با نبود نادال حال میکنم ، اما من چیزی نمیگم باز یکی میاد میگه ، نمیشه پاسخ نداد

john
07-01-2012, 03:09 PM
شما حالت بکن به کسی کاری نداشته باش بالاخره هر کس یه عقیده ای داره

Behr@d
07-01-2012, 03:37 PM
Fourth Round

http://up.vatandownload.com/images/xt9zcdviu06sbd4252u.jpg

D3ADMAN
07-01-2012, 04:06 PM
قیافیه ی مارین چلیچ اینجا چرا اینجوریه ؟؟؟؟

john
07-01-2012, 04:27 PM
واقعا اینجا برای بحث و تبادل نظر اومدیم چه قدر حرف های بی معنی میزنید با شما هستم

D3ADMAN
07-01-2012, 04:55 PM
من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من چی گفتم آخه ؟؟؟؟ آخه شما تو این عکس قیافه ی چیلیچ رو نگاه کن ؟؟؟؟ واقعآ چه ربطی به الانش داره ؟؟؟؟؟؟ عکس دوران مونگولیتشو گذاشتن

Behr@d
07-02-2012, 10:33 AM
سلام

امروز آنا ایوانوویچ در چهارمین دیدار خود در دیداری دشوار باید به مصاف خانم شماره ی 2 دنیا یعنی ویکتوریا آزارنکا برود .

این بازی دومین دیدار سنتر کورت ( Center Court ) خواهد بود .

امیدوارم بتونه در این دیدار سخت به حریفش غلبه کنه و راهی 1/4 پایانی بشه .

http://tennis-image.com/images/14573822990454716012.jpg (http://tennis-image.com/images/14573822990454716012.jpg)

M A E S T R O
07-02-2012, 01:47 PM
راجر فدرر در ویمبلدون درخشان بوده.نام اودر کتاب تاریخ ویمبلدون ثبت شده.فقط 2 نفر هستند که قهرمانی های بیشتری در ویمبلدون کسب کرده اند(پیت سمپراس-ویلیام رنشاو)
ویمبلدون امسال تبدیل به نبردگاهی برای نامبر 1 شدن شده است.نبردی بین بیگ 3 که یکی از انها از این نبرد پا پس کشیده است(رافائل نادال)
در تاریخ 4 ژوئیه 2011 جوکویچ نامبر 1 تنیس جهان شد .او رنک 1 جهان را در ویمبلدون بدست اورد و دقیقا پس از 1 سال فدرر می تواند با پیروزی بر جوکویچ درنیمه نهایی دوباره نامبر 1 شود.
فدرر بهتر از هر کسی می داند ویمبلدون بهترین جام دنیاست و با سبک تهاجمی که در بازی او دیده می شود او می تواند برای هفتمین بار قهرمان شود.
راجر در این فصل 4 قهرمانی رابدست اورده و به نیمه نهایی هر دو گرنداسلم رسیده است.
او هنوز هم راجر فدرر است و قهرمان 6 ویمبلدون !
پیت سمپراس در سال 2002 در سن 31 سالگی قهرمان گرنداسلم شد.در حالیکه هیچکس برای این کهنه سرباز پیر شانسی قائل نبود.نکته اینجاست در ان زمان نیز پیت 2 سال در هیچ گرنداسلمی قهرمان نشده بود ! دقیقا مانند وضعیت الان فدرر .
گوران ایوانیزویچ در سال 29 سالگی درحالیکه با وایلدکارت پا به ویمبلدون گذاشته بود در سن 29 قهرمان ویمبلدون شد.پس ناسینگ ایز ایمپاسِبُل.
مطمئنا با شروع ویمبلدون فدرر فیوریت اصلی نبود و شانس بیشتر به نادال و جوکویچ داده میشد.این میتواند به فدرر کمک کند چون نبودن فیوریت اصلی باعث می شود فشار از روی شانه های راجر برداشته شودو او بازی خود را به نمایش بگذارد.
مرا عاشقانه صدا بزن ! با فشاری که بر نامبر 1 حال حاضر وجود دارد راجر می تواند قهرمان ویمبلدون شود و حتی گلد اسلم !
فدرر شانسی برای قهرمانی در ویمبلدون دارد؟
پاسخ من مثبت است !

Heh.pepsi
07-02-2012, 01:47 PM
من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من چی گفتم آخه ؟؟؟؟ آخه شما تو این عکس قیافه ی چیلیچ رو نگاه کن ؟؟؟؟ واقعآ چه ربطی به الانش داره ؟؟؟؟؟؟ عکس دوران مونگولیتشو گذاشتن

دوست عزيز خودتو ناراحت نكن ايشون(d3dama) كلا نرمال تشريف ندارن

Nima88
07-02-2012, 02:06 PM
پیت سمپراس در سال 2002 در سن 31 سالگی قهرمان گرنداسلم شد.در حالیکه هیچکس برای این کهنه سرباز پیر شانسی قائل نبود.نکته اینجاست در ان زمان نیز پیت 2 سال در هیچ گرنداسلمی قهرمان نشده بود ! دقیقا مانند وضعیت الان فدرر .

درود آرش جان و ممنون از پستهای زیبات. سمپراس در سال 2000 قهرمان ویمبلدون شد که در واقع هفتمین و اخرین ویمبلدونش بود. 2002 یواس اپن برد با شکست اگاسی در فینال که 14 و اخرین گرند اسلمشم بود.