PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات گرنداسلم ویمبلدون

صفحه ها : 1 [2] 3

SHIR FarHad
07-02-2012, 02:21 PM
درود آرش جان و ممنون از پستهای زیبات. سمپراس در سال 2000 قهرمان ویمبلدون شد که در واقع هفتمین و اخرین ویمبلدونش بود. 2002 یواس اپن برد با شکست اگاسی در فینال که 14 و اخرین گرند اسلمشم بود.

ممنون از اطلاعاتی که دادین اما سخن شما با متن جناب ارش تناقضی نداره:379:

Nima88
07-02-2012, 02:28 PM
ممنون از اطلاعاتی که دادین اما سخن شما با متن جناب ارش تناقضی نداره:379:
حق با شماست اشتباه از من بود. من فکر کردم نوشتن در سال 2002 ویمبلدون برده .

Paymaan
07-02-2012, 06:12 PM
فدرر با مصدومیت زیبا تر بازی میکنه! :655::441:

pouriya.alex
07-02-2012, 06:19 PM
ایول اسطوره، با نصف خودتم میترکونی :655:

جانم تداوم رکورد رسیدن به یکچهارم...:441:

3Steps To Championship

Pouya
07-02-2012, 06:21 PM
درود به شرفت اسطوره. واقعا تجربه ر تو این 2 بازی معنا کردی. امیدوارم بهتر شی و قهرمان شی.:396:
رکورد هم که حفظ شد خدا ر شکر.:655:

Behnam RF
07-02-2012, 06:25 PM
فدرر با مصدومیت زیبا تر بازی میکنه! :655::441:
!!!! :434:
کجا بهتر بود ؟؟؟ سکته کردیم تا تموم شد ، ارورهاش کمتر شده بود به خاطر مصدومیت ، وگرنه هر کی دیگه بود از تاپ 10 ، راجر رو برده بود .
به هر حال به خیر گذشت ، امیدوارم مشکلش برطرف شه ، و در 3 مرحله ی پیش رو موفق شه :655:...

nima.a
07-02-2012, 06:33 PM
بعضیا میگن فدرر پیر شده باید بره بعضی دیگه هم میگن هنوز می تونه چندتا گرند دیگه ببره اما چیزی که مشخصه اینه که تا راجر برد ما پیر شدیم. :182:

Behr@d
07-02-2012, 06:36 PM
Quarterfinals

http://up.vatandownload.com/images/vl003y2qizs40xww2vfl.jpg

Ahoura
07-02-2012, 06:39 PM
ماریا که حذف شد متاسفانه. ولی مهم نیست فعلا دلمونو با کریر اسلم خوش نگه می داریم تا بعد :242: این سمت جدول امیدم به کربر هست که واقعا امسال عالی بوده اون سمت هم به پترا.
و اما اسطوره :655: خیلی خوب بود. دیگه فکر کنم همه امروز معنی با فکر بازی کردن رو متوجه شدن. با اینکه بدنش دیگه جواب نمیداد اما خیلی خوب حریفشو شکست داد . درود به شرفت راجر که امروز باعث شدی هنوز سرمونو بالا نگه داریم و با افتخار از 33 کوارتر فینال پیاپی در گرند اسلم صحبت کنیم :787:

Paymaan
07-02-2012, 06:50 PM
!!!! :434:
کجا بهتر بود ؟؟؟ سکته کردیم تا تموم شد ، ارورهاش کمتر شده بود به خاطر مصدومیت ، وگرنه هر کی دیگه بود از تاپ 10 ، راجر رو برده بود .
به هر حال به خیر گذشت ، امیدوارم مشکلش برطرف شه ، و در 3 مرحله ی پیش رو موفق شه :655:...
مگه من گفتم بهتر بود؟ گفتم زیبا تر بازی کرد. مدل بازیش فرق میکرد به خاطر مصدومیتی که داشت

Rafa
07-02-2012, 07:12 PM
درود
فدرر با این کیفیت بازی فکر نمی کنم بتونه از پس نواک بر بیاد
داوود هم که داره بهترین ویمبلدونش رو تجربه میکنه
ببینم تا کجا بالا میاد

hasti_khanum
07-02-2012, 07:27 PM
ماریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا :240::240::240::240::240::240::182::182::182::182::182::182::182: خیلی بد بازی کرد.... افتضاح بوووووووووووود امرووووووووووووووز اصلا حواسش به بازی نبود :182::182::182::182::182::182::182:
اما راجر جونم برد... :866::866::866::866::866::866::866::655::655::655::655::655:
الهی بمیرم که مصدوم شده........ راجر هیشگی نبود امروز.... :243::243::243::243: امیدوارم خوب بشه. امیدوارم کار دستش نده......

M A E S T R O
07-02-2012, 07:55 PM
این مرد فوق العادست ! دو تا امتیاز تو این بازی گرفت که تنیس رو معنی کرد !
مخصوصا اون امتیاز گیم دوازدهم ست اول با اون chip and charge هیپنوتیزمم کرد ! :001_rolleyes:

D3ADMAN
07-02-2012, 09:39 PM
دوست عزيز خودتو ناراحت نكن ايشون(d3dama) كلا نرمال تشريف ندارن

D3ADMAN در ابتدا . مرسی از کامنت شما . مرسی از john که سپاس هم از شما کرده :393::788:

SHIR FarHad
07-02-2012, 09:52 PM
دوستان امروز بازیه ماریا با سابینه رو یه چند لحظه ای تونستم ببینم اونم با بستن صدایه تلویزیون میسر شد .
بعد هر ضربه ای که این دختر میزد چنان جیغ و فریادی:3t1: میکشید که هنگام فوت پدربزرگم عمه ام سر قبرش نزده بود
تازه اون فریاد سر قبر بیش از یه ربع نشد اما در این بازی 1:30 طول کشید:3t1:
حرف اصلی: این صحبتا رو برا مزاح نگفتم و میخواستم بدونم که چرا واقعا داوراو برگزارکنندگان به این وضع اعتراض نمیکنن
اگه کسی تنیس بازی کرده باشه متوجه میشه که با ذره ای سرو صدا در اطراف زمین تمرکز بازیکن به شدت افت میکنه که این امر رو بازی بسیار تاثیر داره-که نمونش به شات اپ گفتن فدرر میشه اشاره کرد-
از دید بازی هم نگاه نکنیم و به فکر تماشاگرا باشیم که برا تفریح و سرگرمی و پر کردن اوقاتشون ساعتی به ورزشگاه اومدن تا تنیس ببینن اما به جاش جیغ جیغ میشنون جای تعجب داره که اعتراضی نمیشه

divooneyeroger
07-02-2012, 10:08 PM
وقتی راجر 2-0 جلو بود یه لحظه فک کردم امروز میخواد بدون اینکه منو سکته بده ببره (:
ولی خودمونیما ادمو پیر میکنه تا ببره ولی وقتی میبره ... چه لذتی داره

hasti_khanum
07-02-2012, 10:42 PM
دوستان امروز بازیه ماریا با سابینه رو یه چند لحظه ای تونستم ببینم اونم با بستن صدایه تلویزیون میسر شد .
بعد هر ضربه ای که این دختر میزد چنان جیغ و فریادی:3t1: میکشید که هنگام فوت پدربزرگم عمه ام سر قبرش نزده بود
تازه اون فریاد سر قبر بیش از یه ربع نشد اما در این بازی 1:30 طول کشید:3t1:
حرف اصلی: این صحبتا رو برا مزاح نگفتم و میخواستم بدونم که چرا واقعا داوراو برگزارکنندگان به این وضع اعتراض نمیکنن
اگه کسی تنیس بازی کرده باشه متوجه میشه که با ذره ای سرو صدا در اطراف زمین تمرکز بازیکن به شدت افت میکنه که این امر رو بازی بسیار تاثیر داره-که نمونش به شات اپ گفتن فدرر میشه اشاره کرد-
از دید بازی هم نگاه نکنیم و به فکر تماشاگرا باشیم که برا تفریح و سرگرمی و پر کردن اوقاتشون ساعتی به ورزشگاه اومدن تا تنیس ببینن اما به جاش جیغ جیغ میشنون جای تعجب داره که اعتراضی نمیشه

آقای فرهاد لطفا به بزرگترین تنیسور خانم دنیا که کلی هم طرفدار داره توهین نکنید.
ماریا عادتشه. مدل بازی کردنش این شکلیه. وقتی داد میزنه تمرکز میگیره. خیلی از تنیسورهای خانم دیگه هم داد میزنن موقع ضربه زدن.
درضمن شما اگه خوشتون نمیومد از این داد زدن خب میتونستید بازی دیگرانو ببینید. و مطمئن باشید اونهایی که کلی پول دادن و وقتشونو گذاشتن و رفتند اونجا تا بازی ماریا رو ببینن با این داد زدن های اون هیچ مشکلی ندارن و نگران آرامش اونها نباشید. چون میرن که بازی نفر دوم رنک دنیا رو ببینن و لذت ببرن که اصلا کم کسی نیست.:583:

SHIR FarHad
07-02-2012, 10:56 PM
اگه بدون تعصب به پست بنده توجه کنید به هیچ عنوان سخنی از توهین به ماریا و طرفداراش نشد
حرف من این بود که جیغ زدن به این شکل در ورزش ابدا کار درستی نیس-مگه اونجا چاله میدونه که عربده میزنه-تازه اونم تویه ورزشی مثله تنیس
بعد اونهم یعنی چی با این کار تمرکز میگیره این دیگه چه شکلشه
نخیر ایشون تمرکز نمیگیرین بلکه تمرکز طرف مقابلشون بر هم میزنن

hasti_khanum
07-02-2012, 11:15 PM
اگه بدون تعصب به پست بنده توجه کنید به هیچ عنوان سخنی از توهین به ماریا و طرفداراش نشد
حرف من این بود که جیغ زدن به این شکل در ورزش ابدا کار درستی نیس-مگه اونجا چاله میدونه که عربده میزنه-تازه اونم تویه ورزشی مثله تنیس

همین لفظ چاله میدون و عربده زدن خودش توهینه. خوبه یکی به شما بگه چرا عربده میکشی؟ خب مطمئنا ناراحت میشید چون میدونید بهتون توهین کرده.
حالا یا تمرکز میگیره یا تمرکز حریفو بهم میزنه فرقی نداره. این شیوه بازی ماریا و چند نفر از تنیسورهای دیگه خانم هست. حتما این مدلی راحت تر میتونه بازی کنه دیگه! درضمن اگه کار درستی نبود مقرراتی براش گذاشته میشد یا داورها منع میکردن. افرادی که میرن اونجا بازی ماریا رو میبینن یا افرادی مثل من که از تی وی میبینن هیچ مشکلی با این قضیه ندارن و نداریم.

SHIR FarHad
07-02-2012, 11:23 PM
جای سوال منم اینجاست
برا همین تقاضای تحلیل از دوستان کردم که بدونم به چه شکله که اجازه داه میشه در ورزشی مانند تنیس چنین رفتاری انجام بشه و اعتراضی نشه
اگه دوستان اطلاعاتی دارن ممنون میشم کمک کنن:583:

Ahoura
07-02-2012, 11:26 PM

درست و نادرستش رو مسیولین تنیس تشخیص میدن.

=============================================

شما سندی داری که طرف مقابلش بعد بازی اومده باشه در کنفرانس خبری بگه صدای شاراپووا تمرکز منو بهم زد ؟

hasti_khanum
07-02-2012, 11:40 PM
چرا امشب سر بازی جوکوویچ که شروع شد بقیه بازی ها رو نصفه قطع کردن؟
این اتفاق 1 بار دیگه هم در دور اول سر بازی ووزنیاکی افتاد که به خاطر بازی اون، بقیه بازی ها رو متوقف کردن و بعد پایان بازی کارولین دوباره ادامه اون بازی ها انجام شد!!!!

Ahoura
07-02-2012, 11:48 PM
چرا امشب سر بازی جوکوویچ که شروع شد بقیه بازی ها رو نصفه قطع کردن؟
این اتفاق 1 بار دیگه هم در دور اول سر بازی ووزنیاکی افتاد که به خاطر بازی اون، بقیه بازی ها رو متوقف کردن و بعد پایان بازی کارولین دوباره ادامه اون بازی ها انجام شد!!!!

سایر بازی ها به دلیل بارندگی متوقف و به فردا موکول شدند.
بازی نوواک هم در سنتر کورت برگزار شد ( تنها کورتی که در ویمبی سر پوشیده هست و در هنگام بارندگی امکان برگزاری مسابقه در آن وجود دارد. )

SHIR FarHad
07-02-2012, 11:56 PM
درست و نادرستش رو مسیولین تنیس تشخیص میدن.

=============================================

شما سندی داری که طرف مقابلش بعد بازی اومده باشه در کنفرانس خبری بگه صدای شاراپووا تمرکز منو بهم زد ؟

یعنی تا حالا کسی اعتراض نکرده؟:379:
شما مطمانی؟
از شما به صورت شخصی میپرسم ایا برای شما به عنوان یه بیننده این سبک بازی کردن خوشاینده یا نه؟

Ahoura
07-03-2012, 12:07 AM
یعنی تا حالا کسی اعتراض نکرده؟:379:
شما مطمانی؟
از شما به صورت شخصی میپرسم ایا برای شما به عنوان یه بیننده این سبک بازی کردن خوشاینده یا نه؟
من نمی دونم. شما گفتی تمرکز حریف رو بهم زده. من میگم سندت چیه؟ کدوم حریفش این حرف رو زده که شما متوجه شدی تمرکز حریف رو بهم میزنه.

شخصی اره . من لذت می برم. هر کسی هم که لذت نمی بره می تونه نگاه نکنه. به همین سادگی.

SHIR FarHad
07-03-2012, 12:20 AM
من نمی دونم. شما گفتی تمرکز حریف رو بهم زده. من میگم سندت چیه؟ کدوم حریفش این حرف رو زده که شما متوجه شدی تمرکز حریف رو بهم میزنه.

شخصی اره . من لذت می برم. هر کسی هم که لذت نمی بره می تونه نگاه نکنه. به همین سادگی.

یعنی دم اعصاب فولادین شما گرم

Afshin
07-03-2012, 01:21 AM
از Queen of Scream هم دفــاع میکنید ؟
آخه مگه میشه جیغ و واق کردنای ماریا روی مُخ نباشه ؟!

mehdipino
07-03-2012, 03:35 AM
اینترنت را خدا آزاد کرد ..

فقط اومدم تبریک بگم برد نواک رو ، هرچند دیر ..

D3ADMAN
07-03-2012, 08:15 AM
مسابقات زنان کلا رو مخه ، هیچ یک از زنان نمیتونن ثبات خودشون رو حفظ کنن . ماریا مثلا قهرمانه رولند گاروس شده ، پارسال فینالیست ویمبلدون بود ، نتونست تا کوارتر فینال بیاد حتی . 2 ، 3 تا زن باید بیان کلا تنیس زنان رو شبیه مردان کنند و اصلآ نزارند در قهرمانی شگفتی ایجاد بشه . ما هر دفعه که یکی از زنان گرند قهرمان میشه ، فکر میکنیم گرند بعدی هم با اون آمادگی بدنی قهرمان میشه ، که متاسفانه اینجوری نیست ، تا کی باید صبر کنیم که این قسمت ثبات داشته باشه . در پاسخ شیر فرهاد هم باید بگم ، که بازی که جیغ جیغ داشته باشه رو مخه ، اما شما جیغ جیغ ندیدی !!!!! شما برید بازیه آزارنکا رو ببینید ، بازیهای قدیمیه ونوس ویلیامز رو ببینید ، هر 2 گوشتون رو از دست میدید .

Paymaan
07-03-2012, 08:16 AM
یعنی دم اعصاب فولادین شما گرم

شما حالا تصور بکن شاراپووا و آزارنکا با هم بازی داشته باشن . دیگه این جیغ تبدیل به یک جیغ ممتد(!) میشه. بعید نیست شیشه های استادیوم هم بشکنه اون وسطا!:251:

mohsen.mir
07-03-2012, 09:13 AM
چند پست قبل تر خوندم که نوشته بودید راجر مصدوم بوده برای بازی قبلش
چرا هیچ خبر و توضیحی در مورد این مصدومیت توی همین تاپیک یا توی تاپیک های دیگه انجمن وجود نداره؟
کسی میتونه در مورد این مصدومیت بنویسه که دقیقا مشکل کجاست و چه مصدومیتی گریبان راجر رو گرفته؟

nima.a
07-03-2012, 10:38 AM
مشکل گویا از ناحیه کمر بوده. خود راجر گفته که چیز مهمی نیست و می تونه با استراحت بازی های بعد رو ببره اما با اون نوع سرویس زدن و راه رفتنش تو زمین اوضاع مشکوکه :379:

Ahoura
07-03-2012, 10:47 AM

من از چیزی دفاع نکردم ، Queen of Scream بودن رو هم قبول دارم. اما دوستمون فرمودند که صدای ماریا تمرکز حریفاش رو در بازی بهم میزنه، من می خوام بدونم چه کسی بعد از مسابقه با ماریا به صورت رسمی اومده گفته که صدای شاراپووا امروز نذاشت من در بازی تمرکز کنم ؟ شما یه سند بیارین منم قبول می کنم.

D3ADMAN
07-03-2012, 11:05 AM
من از چیزی دفاع نکردم ، Queen of Scream بودن رو هم قبول دارم. اما دوستمون فرمودند که صدای ماریا تمرکز حریفاش رو در بازی بهم میزنه، من می خوام بدونم چه کسی بعد از مسابقه با ماریا به صورت رسمی اومده گفته که صدای شاراپووا امروز نذاشت من در بازی تمرکز کنم ؟ شما یه سند بیارین منم قبول می کنم.

اهورا خود افشین هم گفت که تمرکز حریفاش رو بهم نمیریزه ، چون تا الان کسی به جیغ جیغ های تنیسورها اعتراض نکرده ، اما گوش مارو ....... :434:

Behr@d
07-03-2012, 11:17 AM
سلام افشین جان

مهم اینکه در هنگام ضربه زدن حریفش به توپ جیغ و واق نکنه که ماریا هم این کارو نمیکنه . در هنگام ضربه زدن خود هیچ ایرادی نداره . خیلی از تنیسور های زن اینجورین مثل کویتوا که صداش گوشت تنه آدم رو میریزه .

ممنون :583:

Heh.pepsi
07-03-2012, 11:47 AM
كوويتوا!
جيغ!

A!i
07-03-2012, 01:50 PM
منظور بهراد عزیز فکر کنم ویکتوریا ازارنکا بوده نه کویتووا ...

hasti_khanum
07-03-2012, 01:56 PM
بحث درباره ماریا بسه دیگه!!!! حذف شد. لطفا کوتاه بیاید. ممنون:583:

نتایج دیشب آقایان:
جوکوویچ، فدرر و یوژنی مقابل حریفاشون پیروز شدند که فدرر و یوژنی در دور 4/1 باید مقابل هم قرار بگیرند.
بقیه بازی ها هم به امروز موکول شد که احتمالا الآنا شروع میشه.

در بخش خانم ها:
کربر، رادوانسکا، کیریلنکو، سرنا ویلیامز، کویتووا، پاسزک به 4/1 نهایی راه یافتند.
شاراپووا هم مقابل لیسیچکی باخت و کنار رفت.
آزارنکا هم به راحتی از سد ایوانوویچ گذشت و به این جمع اضافه شد.
بازی های 4/1 نهایی خانم ها امروز برگزار میشود.

john
07-03-2012, 03:00 PM
واقعا این جام شگفتی هاست جذف ماریا شاراپوا دومین اتفاق عجیب این جام بود سابینه لیسکی توانست با یک بازی خوب و غیر قابل پیش بینی شاراپوا را حذف کنه پس منتظر قهرمانی ماریا نباید باشیم:240: ولی راجر هنوز هست و نباید جای نگرانی باشه چون اون میتونه همه ی ما رو خوشحال کنه:396:

Nima93
07-03-2012, 03:36 PM

همينجوري برا اينكه حالتو بگيرم گفتم ي سرچ بزنم ببينم چيزي پيدا ميشه يا نه :434: بعد 2-3 دقيقه اينو ديدم ديگه دنبال بقيش نرفتم اگه دوست داشتي بگو بازم بگردم. :sps:
Dementieva raises issue of Sharapova grunting.the 24-year-old did admit her opponent's noisy returns can be a little unsettling after Sharapova's trademark grunting once more reared its head on Centre Court.

http://www.dailymail.co.uk/sport/article-394057/Dementieva-raises-issue-Sharapova-grunting.html

Ahoura
07-03-2012, 04:29 PM
همينجوري برا اينكه حالتو بگيرم گفتم ي سرچ بزنم ببينم چيزي پيدا ميشه يا نه :434: بعد 2-3 دقيقه اينو ديدم ديگه دنبال بقيش نرفتم اگه دوست داشتي بگو بازم بگردم. :sps:
Dementieva raises issue of Sharapova grunting.the 24-year-old did admit her opponent's noisy returns can be a little unsettling after Sharapova's trademark grunting once more reared its head on Centre Court.

http://www.dailymail.co.uk/sport/article-394057/Dementieva-raises-issue-Sharapova-grunting.html

معلومه دیگه با این نتیجه ای که این باخته بایدم اینو بگه

یعنی واقعا یه صدا باعث میشه اینقدر در نتیجه اختلاف به وجود بیاد؟ :facepalm:
اگه با اختلاف یه بریک بازی رو می باخت می شد قبول کرد ولی خانم دمنتیووا که نابود شدند در این بازی. ایشون در هد تو هد هم 9-3 عقبه .
اما به هر حال اینجوری قبوله که یه مدرکی از 6 سال پیش جور کردی :434:

Nima93
07-03-2012, 04:42 PM
معلومه دیگه با این نتیجه ای که این باخته بایدم اینو بگه

یعنی واقعا یه صدا باعث میشه اینقدر در نتیجه اختلاف به وجود بیاد؟ :facepalm:
اگه با اختلاف یه بریک بازی رو می باخت می شد قبول کرد ولی خانم دمنتیووا که نابود شدند در این بازی. ایشون در هد تو هد هم 9-3 عقبه .
اما به هر حال اینجوری قبوله که یه مدرکی از 6 سال پیش جور کردی :434:

ي ساعت وقت گذاشتي رفتي صحبت خودشو خوندي بعد تحويل من بدي؟:facepalm: الان چه ربطي داشت؟خب شايد دليل نابوديش همين سر و صدا باشه.مدركي داري كه بگي هيچ تاثيري نداشته؟
اينم ديگه اخرت استدلال بود: "اگه با اختلاف یه بریک بازی رو می باخت می شد قبول کرد":facepalm::facepalm:

Nasir
07-03-2012, 04:47 PM
من موقعی که شاراپوا یا آزارنکا بازی می کنن مجبور میشم صدای تلویزیون رو خیلی کم کنم.
در نتیجه از شنیدن صدای گزارشگر محروم میشم.
که خودش خیلی ناراحت کننده ست.
بازیکنهای خیلی خوبی هستند ولی افسوس این جیغ رو نمی کشیدن خیلی خوب بود.

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Ahoura
07-03-2012, 04:50 PM
ي ساعت وقت گذاشتي رفتي صحبت خودشو خوندي بعد تحويل من بدي؟:facepalm: الان چه ربطي داشت؟خب شايد دليل نابوديش همين سر و صدا باشه.مدركي داري كه بگي هيچ تاثيري نداشته؟
اينم ديگه اخرت استدلال بود: "اگه با اختلاف یه بریک بازی رو می باخت می شد قبول کرد":facepalm::facepalm:

ی ساعت؟:350: من 5 دقیقست اومدم توی فروم:434:
کسی که با یه صدا نابود بشه تنیسور نیست . مدرکمم اینه که خیلیا با همین صدا بار ها ماریا رو شکست دادن. اگه به صدا بود هر کی از راه می رسید جیغ میزد و قهرمان میشد.
اون استدلالمم خیلی خوبه. چون صدا ممکنه یک لحظه تمرکز ادم رو بهم بزنه نه 2 ساعت. در ضمن ایشون می تونستند بازی رو متوقف کنند و ادامه ندند نه بعد از اینکه اینجوری باخته بیاد اینو بگه.

========================
دفعه آخرت هم باشه بر علیه من مدرک میاری :babi::sps:

Nima93
07-03-2012, 04:58 PM
ی ساعت؟:350: من 5 دقیقست اومدم توی فروم:434:
کسی که با یه صدا نابود بشه تنیسور نیست . مدرکمم اینه که خیلیا با همین صدا بار ها ماریا رو شکست دادن. اگه به صدا بود هر کی از راه می رسید جیغ میزد و قهرمان میشد.
اون استدلالمم خیلی خوبه. چون صدا ممکنه یک لحظه تمرکز ادم رو بهم بزنه نه 2 ساعت. در ضمن ایشون می تونستند بازی رو متوقف کنند و ادامه ندند نه بعد از اینکه اینجوری باخته بیاد اینو بگه.

========================
دفعه آخرت هم باشه بر علیه من مدرک میاری :babi::sps:

چون خودت تو چت باكس گفتي باشه، ديگه ادامه نميدم.ولي كلا نظراتت :facepalm: واجب هستن باو.

Afshin
07-03-2012, 04:58 PM
سلام افشین جان

مهم اینکه در هنگام ضربه زدن حریفش به توپ جیغ و واق نکنه که ماریا هم این کارو نمیکنه . در هنگام ضربه زدن خود هیچ ایرادی نداره . خیلی از تنیسور های زن اینجورین مثل کویتوا که صداش گوشت تنه آدم رو میریزه .

ممنون :583:

خو ؟ مگه من گفتم موقع بازی حریف جیغ میزنه ؟ یا تمرکز حریف رو به هم میزنه ؟
اهورا گفت من به شخصه از صداش لذت میبرم و مشکلی باهاش ندارم !
منم گفتم عجیبه که یه نفر بگه صدای جیغ و واق ماریا روی مخ نیست ، همین.

Aryan
07-03-2012, 05:01 PM
Quarter Finals

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up7/97477680537797994096.png

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up7/29922510466188956995.png

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up7/45796247277380104759.png

Behr@d
07-03-2012, 05:30 PM
Djokovic vs Mayer
[/URL]http://www.tennis-image.com/images/18351587285609065075.jpg (http://www.tennis-image.com/images/18351587285609065075.jpg)
Federer vs Youzhny
http://www.tennis-image.com/images/41892995386396034446.jpg (http://www.tennis-image.com/images/41892995386396034446.jpg)
Murray vs Ferrer
[URL="http://www.tennis-image.com/images/57100624828259282684.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/57100624828259282684.jpg (http://www.tennis-image.com/images/57100624828259282684.jpg)

pouriya.alex
07-03-2012, 05:43 PM
فکر کنم داوید فرر بهترین فصلش رو سطح چمن سپری میکنه، بعد از قهرمانی تو دن-بوش ،حذف کردن بیگ سروهایی مثل رادیک و خوان جای تحسین داره:441:

البته به نظرم کند شده زمین ها تو هفته دوم خیلی به کمکش اومده...

کلا خوشم میاد ازش، بیخود به کسی باج نمیده و هیچوقتم دست از تلاش نمیکشه.

با توجه به اینکه match up بدی واسه اندیه ، اندی کار سختی واسه رفتن به سمی داره.

شاید امسال هم یه اسپانیایی مانع اندی تو ویمبلدون بشه...

rbastany
07-03-2012, 06:23 PM
در اولین اظهار نظرم میخوام بپرسم به نظرتون داوید فرر شانسی داره که قهرمان بشه؟

Afshin
07-03-2012, 06:25 PM
فکر کنم داوید فرر بهترین فصلش رو سطح چمن سپری میکنه، بعد از قهرمانی تو دن-بوش ،حذف کردن بیگ سروهایی مثل رادیک و خوان جای تحسین داره:441:

البته به نظرم کند شده زمین ها تو هفته دوم خیلی به کمکش اومده...

کلا خوشم میاد ازش، بیخود به کسی باج نمیده و هیچوقتم دست از تلاش نمیکشه.

با توجه به اینکه match up بدی واسه اندیه ، اندی کار سختی واسه رفتن به سمی داره.

شاید امسال هم یه اسپانیایی مانع اندی تو ویمبلدون بشه...

پوریا جان زمین ها هفته ی دوم کُند تر نمیشن ، بلکه خُرده شدن ِ چمن Baseline باعث میشه که بازیکنا بتونن ته زمین لیز بخورن و راحت تر به توپ برسن .
البته امسال به علت رطوبت بیشتر نسبت به سالهای قبل شرایط ِ کلی مسابقات کندتر شده و توپ ها کندتر توی هوا حرکت میکنن.

hasti_khanum
07-03-2012, 08:18 PM
ادامه بازی های دیشب آقایان که باقی مونده بود:
سونگا 3/1 مردی فیش رو حذف کرد.
مایر هم با همین نتیجه گاسکوئت رو حذف کرد و حریف جوکوویچ در 1/4 نهایی شد.
داوید فرر هم 3/0 دلپوترو رو حذف کرد.
اندی مورای هم با همین نتیجه کیلیشی رو حذف کرد و حریف فرر شد.

Rafa
07-03-2012, 11:29 PM
درود
آزارنکا چقد لباس محجبه بهش میومد
اگه اینجوری بعد این لباس بپوشه طرفدارش میشم:shame:

خوشمان آمد:001_smile:

hasti_khanum
07-04-2012, 11:56 AM
دیشب در بخش خانم ها:
آنجلیکا کربر، آگنسکا رادوانسکا، سرنا ویلیامز (با شکست دادن پترا کویتووا - قهرمان دوره گذشته) و ویکتوریا آزارنکا به نیمه نهایی راه یافتند.

M A E S T R O
07-04-2012, 01:14 PM
بر خلاف رسم خانمها که همواره شاهد Upsets زیادی هستیم در بخش مردان کمی رسم متفاوت است و از 5 سید برتر فقط نادال لندن را ترک کرده !
در بازی نخست مرحله کوارتر در سنتر کورت راجر فدرر برابر یوژنی قرار گرفت.بازی 2 تنیسور 30 ساله که هر دو با یک دست بکهند میزنند !
فدرر در بازی قبلی خود برابر مالیس مصدومیتی از ناحیه کمر داشت اما با این حال 3-1 بازی را برد.
فدرر تابه حال 13 بار برابر یوژنی قرار گرفته که هر 13 بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته.
اخرین تنیسوری که نوار شکست های پیاپی خود را برابر فدرر پاره کرده روبین سودرلینگ بوده که در رولان گاروس 2010 یک Upset بزرگ را رقم زد.
اشتباه نکنید یوژنی شانسی برای پیروزی برابر فدرر را ندارد پس فدرر یک پای نیمه نهایی است پس از 2 سال غیبت غیرموجه در این مرحله !
پیش بینی :راجر فدرر 3-0

M A E S T R O
07-04-2012, 01:40 PM
درکورت1 نیز نواک جوکویچ برابر فلورین مایر قرار خواهد گرفت.فلورین مایر در سال 2004 به کوارتر ومیبلدون رسید و حذف شد.بعد از ان او تا قبل از این جام بیشتر از راند 4 هیچ گرنداسلمی راه نیافت.اخرین سالی که او در یک گرنداسلم موفق به شکست تاپ 5 شده در ویمبلدون 2004 بود که گیلرمو کوریا را شکست داد.
هر دو بازی هجومی را به نمایش می گذارند.نواک به خوبی دفاع می کند و به خوبی می تواند از موقعیت Defence به offence در بیاید و موقعیت را برای وینر اماده کند !
از طرف دیگر مایر از فورهند خوبی بر خوردار است.او می تواند با ضربات Slice خود pace ضربات جوکویچ را از بین ببرد چیزی شبیه به دولگوبولوف !
مایر از امدن به نت خجالتی نیست ! او می تواند از هرجایی وینر بزند مانند جوکویچ ! او از بکهند خوبی نیز برخوردار است اما نه به خوبی بکهند جوکویچ !
با این حال مایر شانسی برای پیروزی برابر جوکویچ ندارد مگر اینکه بازی شبیه به بازی که لوکاس راسُل برابر نادال به نمایش گذاشت را به نمایش بگذارد !
جوکویچ به نیمه نهایی خواهد رفت و برابر فدرر قرار خواهد گرفت.بازی شبیه به بازی Old San Francisco 49er- Dallas Cowboys !
یک سوپر باول واقعی !
پیش بینی:3-0 جوکویچ

john
07-04-2012, 01:50 PM
هر چه قدر بازی ها به روزهای پایانی خودش نزدیک میشه هیجان ان هم بیشتر میشه راجر اگر بتونه سرحال و خوب ظاهر بشه بهترین فرصت برای قهرمانیش
come on roger

mehdipino
07-04-2012, 05:16 PM
yessssssssssssssssss

اینم از یک چهارم نهایی ..

با پیروزی نواک و راجر ، رسیدیم به اصل مطلب در نیمه نهایی . :396::396:

Aryan
07-04-2012, 05:17 PM
Semi Final

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up7/91451072164331334133.png

hasti_khanum
07-04-2012, 06:31 PM
ایول راجر. عالی بود. مرسی. حالا نوبت نواک.......... کاش این دوتا تو فینال به هم میرسیدن....
تبریک. تبریک. تبریک.:001_smile:

mehdipino
07-04-2012, 06:43 PM
شانس اول صعود به فینال از پایین جدول اندی هستش اما ..

خیـــــــــــــــــــــــــــــلی خسته به نظر میاد ، ست اول هم از فرر باخت .

البته فکر نمیکنم بازی رو ببازه اما خیلی داغونه

pouriya.alex
07-04-2012, 08:47 PM
دمت خیلی گرمه اسطوره ، یبار دیگه قدرتتو تو چمن به رخ کشیدی:866:

تو سن 31 سالگی، اینکه تو همه تورنمنت ها یپای ثابت فینال یا سمی فینالی، بهترین هدیه واسه هواداراته ، امیدوارم با شکست اصلی ترین حریفت این هدیه رو کامل کنی:655:

2Steps To Championship

hasti_khanum
07-04-2012, 09:51 PM
امشب آقایان فدرر، جوکوویچ، مورای و سونگا با پیروزی برابر حریفاشون به نیمه نهایی رسیدند.
من به شخصه خیلی دوست دارم فینال فدرر و مورای رو ببینم.:001_smile:

mohsen.mir
07-04-2012, 10:48 PM
برخلاف نظر سایرین فکر میکنم شانس سونگا برای اومدن به فینال از سمت پایین جدول بیشتر از ماری هست
بازی هاشون رو اگه دنبال میکردید میدید که ماری برای اینکه به اینجا برسه زیاد قدرتمند ظاهر نشده
سونگا هم که توی نیمه ی اول سال خوب بازی کرده بود الان توی نیمه ی دوم سال خطرناک هست
حتی اگه فدرر جوکوویچ رو توی نیمه نهایی بزنه بازم نمیشه فدرر رو قهرمان دونست چون سونگا حریف قلدری هست توی چمن

rezapor
07-05-2012, 12:09 AM
از دو چیز اسطوره دیشب خیلی خوشم اومد،اول اینکه بسیار کوبنده در مسابقه حاضر شد و بااین برد کوبندش یه جورایی برای بازی فردا خط و نشون کشید .دوم ومهمتر از همه بعد از بازی با یوژونی بود که در حالی که داشت روی توپ طرفداراش امضاء می کرد یک نفر یه مجله تبلیغاتی رو بهش داد که روش امضا کنه که صددرصد قصدش از امضاءگرفتن ،چاپ اون در سری بعدی و فروش بالای مجله بود . ولی فدرر خیلی حرفه ای و محترمانه ( با تبسم همیشگی )به طرف گفت :no sory و برای بقیه روی توپهاشون امضاءکرد.

farzin123
07-05-2012, 09:26 AM
فدرر به 32ومین SF در گرندها دست پیدا کرد، واقعا چه کسی جز اسطوره میتونه این رزومه گرنداسلمی داشته باشه؟
گرندها یرای فدرر مثل امتحانات نهایی پایان سال میمونه...+ 6 بار قهرمانی تور پایان سال هم بهش اضافه کنید
10سال پیاپی درخشش در بالاترین سطح دنیای تنیس...

mohsen.mir
07-05-2012, 11:48 AM
....دوم ومهمتر از همه بعد از بازی با یوژونی بود که در حالی که داشت روی توپ طرفداراش امضاء می کرد یک نفر یه مجله تبلیغاتی رو بهش داد که روش امضا کنه که صددرصد قصدش از امضاءگرفتن ،چاپ اون در سری بعدی و فروش بالای مجله بود . ولی فدرر خیلی حرفه ای و محترمانه ( با تبسم همیشگی )به طرف گفت :no sory و برای بقیه روی توپهاشون امضاءکرد.
فکر کنم شما اشتباه متوجه شدید، شایدم من اشتباه متوجه شدم از باقی اعضا اگه کسی موضوع اون صحنه رو متوجه شد بگه تا ما هم بفهمیم
والی تا اونجایی که من متوجه شدم اون شخص امضا نمیخواست، و تا جایی که حواسم بود درخواست کرد که فدررر گرم کنش رو به اون بده، و راجر جواب منفی داد

D3ADMAN
07-05-2012, 01:00 PM
فکر کنم شما اشتباه متوجه شدید، شایدم من اشتباه متوجه شدم از باقی اعضا اگه کسی موضوع اون صحنه رو متوجه شد بگه تا ما هم بفهمیم
والی تا اونجایی که من متوجه شدم اون شخص امضا نمیخواست، و تا جایی که حواسم بود درخواست کرد که فدررر گرم کنش رو به اون بده، و راجر جواب منفی داد

کاملا درسته ، اون آقا گرم کنش رو میخواست که راجر فدرر هم خندش گرفت و گفت ، نه ببخشید و رفت

Paymaan
07-05-2012, 01:21 PM
باز دوباره سوژه دادید دست نادالی ها :251:.

الان میان میگن اگر فدرر آدم بود گرم کنش رو به اون بدبخت بینوا میداد! :251:

M A E S T R O
07-05-2012, 01:57 PM
به روزهای اخر ویمبلدون نزدیک میشیم.به سمی رسیدیم و در بخش زنان 4 تنیسور از تاپ 10 به این مرحله رسیده اند!
کربر رنک 8 برابر رادواسنکا رنک 3
یک مبارزه سخت بین دو تنیسوری که می خواهند برای اولین بار به فینال ویمبلدون راه پیدا کنند .پس از حذف شاراپوا در راند 4 رادوانسکا این شانس را دارد که با قهرمانی در این جام به رنک 1 جهان صعود کند.پیش بینی یک بازی نزدیک . 2-1 راداونسکا
سرنا ویلیامز رنک 6 برابر کوین ویکتوریا رنک 2
این بازی چیزی شبیه به فینال است.سرنا در رولان گاروس در راند 1 حذف شد اما مثل همیشه نقش خود را در ویمبی به خوبی بازی کرد ! به نظر می رسد سرنا خود را برای پنجمین قهرمانی خود در ویمبی اماده کرده است.پیش بینی برد سرنا 2-1

john
07-05-2012, 02:15 PM
خب به نظر میرسه با توجه به امادگی راجر فدرر شاهد یک بازی نزدیک بین راجر و نواک باشیم منتظر یک بازی جذاب باش

ید. البته با پیروزی راجر:866::396::441:

divooneyeroger
07-05-2012, 03:00 PM
میدونم زیاد جدید نیست ولی چون خیلی خوشم اومد ،گفتم برای شما هم بذارم، سر مربی تیم ملی اسپانیا ، دل بوسکه بازی راجر فدرر و اندرس اینیستا رو شبیه هم دونسته و گفته:"سبک فوتبال بازی کردن اینیستا شباهت فراوانی به سبک بازی فدرر در زمین تنیس دارد. او در اغلب موارد در بازی عرق نمی‌کند ، چراکه همچون فدرر برای بازی تلاش نمی‌کند و بسیار طبیعی هنر فوتبالش را ارائه می‌کند"
واقعا بازی دو تاشون یه وقار خاصی داره

مهران
07-05-2012, 03:10 PM
میدونم زیاد جدید نیست ولی چون خیلی خوشم اومد ،گفتم برای شما هم بذارم، سر مربی تیم ملی اسپانیا ، دل بوسکه بازی راجر فدرر و اندرس اینیستا رو شبیه هم دونسته و گفته:"سبک فوتبال بازی کردن اینیستا شباهت فراوانی به سبک بازی فدرر در زمین تنیس دارد. او در اغلب موارد در بازی عرق نمی‌کند ، چراکه همچون فدرر برای بازی تلاش نمی‌کند و بسیار طبیعی هنر فوتبالش را ارائه می‌کند"
واقعا بازی دو تاشون یه وقار خاصی داره
اگر بخوایم اینجوری مقایسه کنیم به زیدان خیلی شبیه تره:866::583:

Rajjoko
07-05-2012, 06:18 PM
برد سرنا رو به هواداراش تبریک میگم واقعا لذت بردم از بازیش :655: و حذف این ازارنکا :3t1:

rezapor
07-05-2012, 06:21 PM
بچه ها سرنا برد ،واقعا کسی فکر نمیکرد بعد از اون همه دوری و مصدومیت دوباره تا این حد بالا بیاد. نمیدونم اگر قهرمان بشه رنک یک رو میگیره یا نه؟

hasti_khanum
07-05-2012, 06:35 PM
فینال خانم ها بین:
آگنسکا رادوانسکا و سرنا ویلیامز

ایول. عجب بازی کرد این سرنا. خیلی کیف کردم. هرچی این ویکی جیغ زد، سرنا آروم و خونسرد بازیشو انجام داد و تونست 2/0 آزارنکا رو حذف کنه!!!!!:441:
رادوانسکا هم با همین نتیجه کربر رو حذف کرد.
با آمادگی که تو این بازی ها از سرنا دیدم فکر کنم ویمبلدون امسال مال خودشه. خیلی سرحاله.:001_smile:

Maani
07-05-2012, 07:18 PM
خب این شیرزن آمریکائی یه بار دیگه این ویکای مغرور رو از فینال محروم کرد . واقعا به پشتکار و تلاشش باید آفرین گفت . تو این بازی حدود 25 تا ace زد که میشه گفت نصف پوینتا رو ace زده . از اون طرف هم رادوانسکا کربر رو حذف کرد واقعا فکر نمیکردم رادوانسکا هجومی بازی کنه البته نه خیلی هجومی ولی نسبت به خودش خوب بود . بازی فینال قابل پیشبینی نیست نمیشه گفت سرنا از الان برنده است . رادوانسکا ریترن اش خیلی خوبه , و هوشمندانه بازی میکنه شاید بتونه از سرنا آنفورسد بگیره .

فردا هم بازی فدرر و نوواک هست بازی که خیلی منتظرش هستن . سه بازی هست که نوواک تونسته راجر رو شکست بده ولی خوب اینجا ویمبلدونه و جائی که فدرر از همه سطح ها راحت تر و ازون طرف نوواک آخرین سطح مورد علاقشه ولی نوواک خوب تونسته خودشو وفق بده. فدرر اگه روز خوبش باشه و روحیه و اِرورهاش کم باشه مطمئنا در اینجا برتری با راجره به خصوص اگه خوب سرو بزنه و زیاد اسلایس کنه ولی جدیدا نوواک جوری بازی میکنه که توانائی گرفتن اِرورهای زیاد از فدرر رو داره کاری که نادال و جدیدا نوواک خوب انجام میدن . مطمئنا جو استادیوم بیشتر به نفع فدرر خواهد بود .

امیدوارم یک بازی 5 سته ببینم و لذت ببریم و هر کی شایسته تر باشه بتونه برنده باشه.

king of tennis ever
07-06-2012, 09:38 AM
خوب مرحله نیمه نهایی داره شروع میشه.سونگا و نواک امروز میبرنو فینالو برگزار میکنن و شانس سونگا هم بیشتره مگه اینکه ufe مسخره بده و fw ضعیف باشه.

metti
07-06-2012, 10:20 AM
بازی های امروز ساعت چنده دوستان؟

Nasir
07-06-2012, 10:33 AM
بازی های امروز ساعت چنده دوستان؟

از ساعت 16:30 که فدرر - جوکوویچ هست.
بعد از این بازی :

ماری - تسونگا

M A E S T R O
07-06-2012, 01:25 PM
تنها سه بازی از ویمبلدون باقی مانده است.جوکویچ-فدرر و موری-سونگا و بازی فینال !
در این پست نگاهی به تغییرات رنکینگ خواهیم داشت !
جوکویچ
او از 2000 امتیازدفاع می کند.
اگر او در نیمه نهایی برابر فدرر بازنده شود 1280 امتیاز را از دست خواهد داد و اگر فدرر قهرمان ویمبلدون شود او به رنک 2 خواهد رفت.
اگر او به فینال برود و در فینال بازنده شود 800 امتیاز از دست خواهد داد و نامبر 1 باقی خواهد ماند.
اگر او قهرمان شود طبیعتا هیچ امتیازی از دست نخواهد داد و نامبر 1 باقی خواهد ماند.
فدرر
او از 360 امتیاز دفاع می کند.
اگر او در نیمه نهایی برابر جوکویچ بازنده شود با 360 امتیازی که در نیمه نهایی بدست اورده به رنک 2 خواهد رفت.
اگر او به فینال برود و در فینال ببازد 840 امتیاز بدست خواهد اورد و رنک 2 خواهد بود.
اگر او قهرمان شود 1640 امتیاز بدست خواهد اورد و نامبر 1 خواهد شد.
موری
او از 720 امتیاز دفاع می کند.
اگر او در نیمه نهایی بازنده شود نامبر 4 باقی خواهد ماند.
اگر او به فینال برود 480 امتیاز بدست خواهد اورد و باز هم نامبر 4 باقی خواهد ماند.
اگر او قهرمان شود 1280 امتیاز بدست خواهد اورد و باز هم نامبر 4 باقی خواهد ماند.
سونگا
او از 720 امتیاز دفاع می کند.
اگر او در نیمه نهایی بازنده شود نامبر 6 باقی خواهد ماند.
اگر او به فینال برود 480 امتیاز بدست خواهد اورد و نامبر 5 خواهد شد.
اگر او قهرمان شود 1280 امتیاز بدست خواهد اورد و نامبر 5 خواهد شد.
نکته:تمامی این محاسبات از سوی Shane Lambert بوده و غیر رسمی هستند.

hasti_khanum
07-06-2012, 02:09 PM
بچه ها کی می دونه بریتانیا با انگلستان چه فرقی داره؟
اگه فرق نداره پس چرا پرچم هاشون با هم فرق داره؟

Behr@d
07-06-2012, 02:19 PM
سلام هستی خانم

بریتانیا مجموعه ای از کشور ها مثل انگلستان - ولز - اسکاتلند و ... را شامل میشه . یعنی انگلستان یکی از کشور های بریتانیای کبیر یا Great Britain است .

ممنون

Behr@d
07-06-2012, 02:21 PM
Djokovic vs Federer

http://tennis-image.com/images/61472925646882808135.jpg

Murray vs Tsonga

http://tennis-image.com/images/44514173754586202927.jpg

mohsen.mir
07-06-2012, 02:23 PM
به مجموعه ی کشورهای "انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلندشمالی" میگن "بریتانیا"
که پرچمش آبی قرمز هست (ترکیبی از پرچم انگلستان و اسکاتلند)
انگلیس یکی از کشورهای بریتانیا هست که پرچمش یک بعلاوه قرمز روی سطح سفید هست

M A E S T R O
07-06-2012, 03:00 PM
http://www.tennis.com.au/wp-content/uploads/2012/07/federer-djokovic-tw-460x306.jpg
بعد از 26 بازی انتظار سرانجام فدرر و جوکویچ بر روی چمن به ملاقات هم خواهند رفت ! و چه جایی بهتر از ویمبلدون برای این ملاقات بین نامبر 1 سابق و نامبر 1 کنونی !
بازی که یاود اور بازی محمدعلی کلی و گئورگ فورمن در سال 1974 خواهد بود !
جوکویچ برای دومین عنوان پیاپی خود در ویمبلدون و فدرر برای هفتمین قهرمانی خود در ویمبلدون و همچنین تبدیل شدن به بهترین بازیکن تاریخ ویمبلدون پا به میدان خواهند گذاشت.
با حذف زودهنگام نادال طبیعتا شانس فدرر برای قهرمانی در ویمبلدون بسیار بیشتر شده و جمله ای که هوادارن راجر با خود زمزمه می کنند این است : Now Or Never
فدرر برای پیروزی باید به خوبی سرویس بزند .چیزی که مسلم است و همه ان را میدانند نوله بهترین ریترنر تور است و همه می دانند که او به خوبی می تواند Pace سرویس حریف خود را absorb کند ! بالا بودن درصد فرست سرو فدرر کلید پیروزی اوست .
چه کسی صبحانه روز یکشنبه خود را در لندن خواهد خورد؟ فدرر ؟ جوکویچ ؟
پیش بینی:3-2 فدرر

Nima88
07-06-2012, 05:33 PM
تبریک به راجریا . عالی بازی کرد حقشم برد بود بدون هیچ حرف و حدیثی.

hichkare
07-06-2012, 05:34 PM
بازی بسیار زیبایی بود برد فدرر را به تمامی طرفدارانش تبریک میگم

shassanhb
07-06-2012, 05:35 PM
راجر عالی ...عالی..عالی

manoochehr1984
07-06-2012, 05:37 PM
امروز راجر عالی بازی کرد :001_smile:
مرسی پسر :441:

Nima93
07-06-2012, 05:37 PM
مرسي مرد، اشك رو تو چشامون جمع كردي:cry2:
سرويس Wide تو deuce court در حد باركليز2010 :655:
بكهند فوق العاده، ي چيزي تو مايه همون تورنومنت :434:
فقط 10 تا انفورس تو 4 ست جلو نواك؟:193:
به جماعت خردگريز و معلوم الحال هم تبريك ميگم، اميدوارم روز به روز به خردگريزي و معلوم الحاليتون افزوده بشه تا جايي كه يكشنبه به اوجش برسه :sps:

pouriya.alex
07-06-2012, 05:38 PM
تبریک به همه هواداران...:866: پادشاه چمن بازم توی کورت مرکزی خودنمایی کرد :655:

دمت گرم اسطوره، حال اساسی بمون دادی:583:

بقول خودش ست چهارم نقطه کلیدی مسابقه بود که با اون اسمش زیبا شرشو کند:443:

به امید قهرمانی و بازگشت به جایگاه اصلی در رنکینگ :655:

Final Step...

Rock
07-06-2012, 05:41 PM
برررررررررررررررررررررد ...!!!
ممنون راجر:655:

alirezadoh
07-06-2012, 05:42 PM
عالی بود راجر !
به همه تبریک میگم

divooneyeroger
07-06-2012, 05:43 PM
امروز دنیا برای من خود بهشته ، تبریک به همه طرفدارای اسطوره

SHIR FarHad
07-06-2012, 05:44 PM
:bandari:
معرکه ای پسر
معرکه

دمت گرم که برا اولین بار گذاشتی طعم راجری بودن رو بچشم
من تا حالا گرند بردنت رو ندیدم امیدوارم مایوسم نکنی هر چند که در گذشته دشمنات من رو تا پای یاس بردن اما سبک بازی و اون اخلاق یکه ت اجازه چنین کاری نداده

TANKS FOR EVERY THING

Flash.amk
07-06-2012, 05:45 PM
عالی بازی کرد فدرر تبریک به طرفداراش:001_smile:

nima.a
07-06-2012, 05:50 PM
سطح بازی تو ست سوم خیلی بالا بود مخصوصا چند تا گیم آخرش.
راجر عالی بود. عالی :655::655: کاش این بازی زیبا تو فینال رخ می داد

hasti_khanum
07-06-2012, 05:53 PM
ایــــــــــــــــــــــــــــــول راجــــــــــــــــر.:655::655:
تو بهتریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنی
حتی نذاشت به ست 5 بکشه!!!!!! بهترین بازی شو انجام داد. مرسی مرد....:655:
خیلی خوشحالم. بی اندازه.
به همه هوادارهاش تبریک میگم.:001_smile:

Ahoura
07-06-2012, 05:55 PM
احسنت،احسنت:441:

قهرمانی ماریا در رولند و شاید قهرمانی راجر در ویمبلدون:655:

فصل رویایی هست 2012:866:

تاریک ترین ساعت پیش از طلوع خورشید فرا می رسد. دیگه همه از راجر نا امید شده بودن با نمایشش در چند گرند اخیر اما به همه نشون دادی خودت رو. درود به شرفت. البته هنوز یه بازی مونده ولی شک ندارم می تونی :655:

Paymaan
07-06-2012, 05:57 PM
همه معلوم الحال های بی سلول :655::grouphug::s2:

مهران
07-06-2012, 05:59 PM
فقط تبریک... چیزی ندارم بگم

rbastany
07-06-2012, 06:03 PM
وسطای اون گیم طولانی تو ست سوم شروع کرد به دویدن که مدتها بود راجر این کارو نمیکرد بعد ازون سر هیچ امتیازی باج نداد تا این که برد
ماشالا راجر.............................................................................................................just come on roger

mehdipino
07-06-2012, 06:04 PM
ابتدا تبریک میگم این پیروزی رو به راجر فدرر و هواداران محترمش ..

واقعا باید به فدرر برای ارائه ی چنین بازی ای در چنین سطحی در چنین سنی اعتبار بالا داد .

===

اما در مورد جوکویچ خودمون ، به جز ست دوم که واقعا عالی بازی کرد و فدرر هم در پایان بازی اشاره کرد که جوکویچ در ست دوم بسیار سریع بود و عالی بازی کرد در ستهای دیگه اصلا بازی جالبی رو نمایش نگذاشت .

جوکویچ رو زمانی میشه شکست داد که سرویسهای بی نقصی بزنید و راجر فدرر امروز واقعا بی نقص سرویس زد .

تعداد خطاهای جوکویچ برای این مرحله و این سطح در مقابل راجر بسیار بیش از حد مجاز بود .

به هر حال ویمبلدون برای نواک تمام شد و به امید تورنمنتهای آینده همچنان هوادار نواک خواهیم ماند .

باز هم به راجر و هوادارانش تبریک میگم :441:

SOROOSH_RF
07-06-2012, 06:07 PM
Thanks God
come on big ROG
عالی بودی راجر.واقعا تجربه رو معنی کردی امروز.

sensizim207
07-06-2012, 06:15 PM
ای کاش راجر همیشه همینجوری مصدوم بود
تبریک میگم راجر:866:

Afshin
07-06-2012, 06:15 PM
تبریک میگم

Dedicated to Mr.RAGU

beeroz
07-06-2012, 06:16 PM
منم به تمام راجریا تبریک میگم تو ست چهارم وقتی 5-3 جلو بود گفتم خدایا کمک کن که یو اس اوپن تکرار نشه و خوشحالم که عزیز دلم تونست جلوی تکرار تاریخ و بگیره خیلی خوشحالم واین حس خوبو دوست دارم به تمومه شما عزیزان تقدیم کنم:866::655:
به امید قهرمانی:583:

سلام
07-06-2012, 06:21 PM
یه بازی امیدوار کننده
فراموش نشه نقطه عطف بازی راجر کم بودن ارورها نبود.
امروز شاهکار بازی راجر در قسمت سرویس بود: 1-زدن سرویس موثر و عالی و 2-برگشتهای بینظیر سرویس نواک
منطقی بخوایم به قضیه نگاه کنیم راجر با این سطح بازیش کنار آمده و پذیرفته که از دوران اوجش فاصله داره، بنابراین بهترین کار رو این میبینه که از همین سطح بازیش بهترین بهره موثر رو ببره.
دیگه از راجر ضربات حیرت آور پشت سرهم نمیبینید، ولی بجاش ارورها یا اشتباهات بچهگانه هم نمیبینید. دیگه نمیبینید راجر با اطمینان و اعتماد بنفس کذب توپها رو نزدیک ساید لاین بزنه تا ارور بشه و بره بیرون، بجاش مقداری داخلتر میزنه و میتونه به رالی ها و ضربات ادامه بده تا برنده بشه.
قبلا (3-4 سال پیش در دوران اوجش) راجر اکثر گیم ها رو با سه چهار ضربه و زدن یه وینر تمام میکرد ولی الان تعداد ضرباتش بیشتر شده و صبوری میکنه.
اینا همه بخاطر اینه که خودشو و شرایط جدید بازیش رو شناخته.
فراموش نکنید این کارا به همین سادگی نیست و از یه اسطوره برمیاد.

rbastany
07-06-2012, 06:21 PM
امیدوارم مورای بیاد فینال چون هم حریف بهتری واسه راجره هم سونگا بعضی وقتا واسه راجر شاخ میشه بعدشم جنبه برد نداره...........................................................................................................just come on roger

hasti_khanum
07-06-2012, 06:50 PM
فعلا که اندی داره سر تر از سونگا نشون میده و جلو هست اما من کلا از حریف فینال راجر میترسم. چه سونگا باشه چه ماری!!!!!
سونگا به این دلیل که به قول دوستمون چند بار اتفاق افتاده که شاخ شده برای راجر عزیز و اذیتش کرده.
ماری هم به 2 دلیل میترسم؛ یکی اینکه با این بازی های خوب که داره انجام میده و انگیزه ای که توی کشور خودش داره ممکنه برای راجر دردسر ساز بشه. دوم اینکه میترسم مثل بازی هال، راجر 1دفعه اوج انسانیتش گل کنه و چون توی لندن هست و ماری هم جلوی تماشاچیان خودی بازی میکنه و 40 ساله بریتانیایی ها منتظر جام هستن در دستان یک بریتانیایی، بذاره اندی قهرمان بشه......:434::434::434:

SolidSpin
07-06-2012, 06:57 PM
راجر عالی بود مخصوصا سرویس هاش
http://up.98ia.com/images/tg7p23a8jjzdgduat1.gif

AndreS
07-06-2012, 07:14 PM
تبریــــک
بی صبرانه در انتظار دیدن این صحنه از اسطوره هستم=> 13163
===========

کل (http://www.tennis-image.com/download.php?file=03466164038210500457.jpg)ی (http://www.tennis-image.com/download.php?file=03466164038210500457.jpg)ک (http://www.tennis-image.com/download.php?file=03466164038210500457.jpg):arrow: 13164 (http://www.tennis-image.com/download.php?file=03466164038210500457.jpg)

.RF
07-06-2012, 07:42 PM
راجر عالی بود! از ابزاری که تو این سن داره به خوبی استفاده کرد. امیدوارم بازی سونگا و ماری 5سته بشه و رکورد بازی ایزنر و ماهوت رو بزنه :160:

Nasir
07-06-2012, 08:01 PM
به مجموعه ی کشورهای "انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلندشمالی" میگن "بریتانیا"
که پرچمش آبی قرمز هست (ترکیبی از پرچم انگلستان و اسکاتلند)
انگلیس یکی از کشورهای بریتانیا هست که پرچمش یک بعلاوه قرمز روی سطح سفید هست

عزیز دلم

اون بعلاوه قرمز نیست!
صلیب سنت جورج هست.

http://www.flags.net/images/largeflags/UNKG0100.GIF

mohsen.mir
07-06-2012, 08:29 PM
عزیز دلم

اون بعلاوه قرمز نیست!
صلیب سنت جورج هست.

http://www.flags.net/images/largeflags/UNKG0100.GIF (http://www.flags.net/images/largeflags/UNKG0100.GIF)
اولا بنده عزیز دل شما نیستم!
ثانیا من شکل ظاهری پرچم رو توصیف کردم که در ذهن ایشون تداعی بشه!
ثالثا برای اینکه ثابت کنید خیلی اطلاعات بالایی دارید لازم نیست ثابت کنید دیگران اطلاعاتشون پایین هست!
رابعا موفق باشید!

Pouya
07-06-2012, 08:40 PM
خب ، با سپاس از کسانی که تبریک گفتن ، مخصوصا نیما 88 :D ، منم تبریک میگم این برد شیرین و حیاتیُ .
راجر همین جوری سرویس بزنه هیچ کس در فینال حریفش نیست. مرسی اسطوره:655::866:

ویرایش : به جو بابت تنیسش و به اندی بابت صعود به فینال تبریک میگم.

Behr@d
07-06-2012, 08:50 PM
Final

http://www.tennis-image.com/images/92182156116220934776.jpg
http://www.tennis-image.com/images/68552130139958499578.jpg

Paymaan
07-06-2012, 08:53 PM
به راستی که سونگا زیبا ترین تنیس رو ارائه میده ( بعد راجر ) . خیلی شجاع هست . درود به شرفش . بهترین والییر ATP ـه .

nima.a
07-06-2012, 08:59 PM
طفلک موری امتیاز آخرو چجوری گرفت بردش کوفتش شد :434:
جو :655:

Nasir
07-06-2012, 09:21 PM
اول صعود راجر فدرر به فینال رو به همه تبریک میگم.
و بعد :

اگه اندی روز یکشنبه نتونه برنده فینال بشه از نظر عاطفی لطمه میخوره.
ولی چاره چیه؟!!
آرزوی پیروزی در فینال گرند اسلم بخصوص که ویمبلدون باشه برابر راجر فدرر
کمی انتظار زیادی هست!
اگه اندی یکشنبه ببازه و گریه کنه منم اشکم درمیاد.

ahas69
07-06-2012, 09:28 PM
خیله حیفه که سونگا تا حالا اسلم نبرده. یکی از چشم نواز ترین و شجاعانه ترین بازی ها رو داره. راجرم که دمش گرم . دود از کنده بلند شد. تا این سن تو اوج بودن شاهکاره. بقیه همسن و سالاش دارن کم کم محو میشن ولی راجر هنوز بخت قهرمانیه تو هر تورنومنتی که هست. فقط کاش فینال با نادال بود.

rbastany
07-06-2012, 10:05 PM
ماهم دلمون مبخواست فینال با نادال باشه ولی فکر کنم الان نادال سرش به فستیوال San Fermin گرمه........................................................................................................................just come on roger

rezapor
07-06-2012, 10:12 PM
سلام بچه ها منم با کمی تاخیر برد اسطوره رو به همه هوادارانش تبریک میگم .با اینکه خیلی از بریک ها رو خراب کرد ولی ست سوم وچهارم عالی بود . نواک هم خیلی رو فرم برد و عالی بازی کرد ولی بازی فدرر تکنیکی بود و زیاد احتیاجی به دویدن نداشت . فقط یک قدم دیگه تا قهرمانی فدرر و ثبت رکوردی باورنکردنی و شاید تکرار نشدنی در تاریخ تنیس ،بخصوص ویمبلدون باقی مونده . هر چند که اندی از حمایت بی اندازه هموطنهاش سود می بره ، جایی که ولیعهد انگلستان و همسرش هم برای تشویش اندی اومدن .اگر یکشنبه روجر نحسی 16گرند اسم رو بشکنه و هفدهمین رو بگیره ،شک نکنید برای حفظ رنکینگش و تدام صدرنشینی هم که شده در المپیک و یو اس اوپن امسال هم مقام میگیره. به امید قهرمانیش و هفدهمین گرند اسلم. کامان روجر.

aretobe7
07-06-2012, 10:35 PM
به همه راجریا تبریک میگم
راجر خیلی خوب بود ، البته داشت مثل او یو اس اپن کذایی و فرنچ امثال می شد چون راجر از فرصتاش استفاده نمیکرد. گیم 15-40 رو برک نکرد و اون گیم طولانی رو هم از دست داد . ولی خوش بختانه نگذاشت خاطره ها تکرار بشه . من که به شخصه به شدت نگران گیم اخر بودم اما نذاشت اصلا نگران بشم .
درود به شرفت راجرررر

Rafa
07-06-2012, 10:41 PM
درود
پیش پیش قهرمانی راجر فدرر رو به طرفدارانش شادباش میگم:shame:
بازم فاصله میشه شیش تا:240:
رافا کجایی:240:
حداقل سرینا جونم تو ببر که مره(ح؟)می باشی بر زخمم

amin_49100
07-06-2012, 11:31 PM
برد راجر را تبریک میگم .فوق العاده بازی میکنه این بشر

manoochehr
07-07-2012, 01:54 AM
برد راجر رو به تمام طرفداراش تبریک میگم.

D3ADMAN
07-07-2012, 08:36 AM
پیروزی اسطوره ی تنیس رو به هوادارانش شادباش میگم . بسیار خوب بازی کرد ، مخصوصا تو سرویس زدن . نواک هم خیلی خیلی بد بود اما این چیزی از ارزش های پیروزی راجر کم نمیکنه .

بازی اندی ماری و سونگا هم بازی زیبایی از آب در اومد . شادباش به هواداران مرد بریتانیایی عزیز . تا فینال با مصدومیت سر کرده ، ببینیم فینال چیکار میکنه . فینال واقعآ قابل پیش بینی نیست .

اگر اندی ماری ، کنترل بازی رو مثل همیشه در دست بگیره ، ضربات فلت و سرویسش خوب باشه ، راجر فدرر هیچ حرفی برای گفتن نداره و اگر راجر بکهند و اسلایس هاش خوب باشه ماری هیچ حرفی برای گفتن نداره و اگر هردو رو فرم باشن ، شاهد یک بازی زیبا و کاملآ 50-50 خواهیم بود . بازهم شادباش به هواداران دو فینالیست

ARY143
07-07-2012, 08:39 AM
سلام دوستان

حتما از تماشای بازیهای نیمه نهائی لذت کافی برده اید ، هر دو بازی زیبائیهای مخصوص خودش را داشت .

از بازی راجر و نواک که دوستان در باره اش گفتند میگذرم و به بازی ماری و سونگا می پردازم .

آقا دیدید این سونگا بک هند دو دست و یک دست را با هم ترکیب کرده و از هر دو استیل استفاده میکنه ؟

در مسابقات قبلی یکی دو بار شاهد بکهند یک دستی از اون بودم ولی انگار رو این موضوع حسابی کار کرده و در موقعیت های مختلف از هر دو سبک بکهند استفاده میکنه .

یک وینر بکهند یک دستی تماشائی هم زد از اونهائی که راجر میزنه

دوستان فنی تر در مورد بازی سونگا بحث کنند تا استفاده کنیم .

با تشکر

saRAfa
07-07-2012, 10:09 AM
منم با تاخیر برد راجر و به طرفداراش تبریک میگم.فوق العاده است این بشر،تو سن 30 سالگی تو چمن کاری می کمه که نه رافا نه نوله از پسش برنمیان:441:.فقط یه چیزی دقت کردین دیروز تا نوله میزاشتش تو منگنه و بهش فشار می اورد عالی کل زمینو طی میکرد و همه رو شگفت زده میکرد ولی تا تو همون رالی بازی رو میگرفت دستش error میداد.مخصوصا ست 2.چرا؟؟؟

rojhin
07-07-2012, 11:02 AM
سلام دوستهای عزیز بعد از بیشتر از یکسال این اولین کامنتیه که میذارم و همیشه فقط نظرات دوستان رو میخوندم . ولی بقدری از دیروز تا الان خوشحالم که گفتم هم برد راجر رو به دوستای راجری خودم تبریک بگم و هم آرزوی موفقیت کنم برای راجر عزیز تو فینال فردا. واقعا معرکه ای رااااااااجر و دوست دارم .

Sogandabi
07-07-2012, 12:04 PM
بچه ها فینال دقیقا ساعت چند و از چه شبکه ای هست !!؟ سایتی برای خش مستقیم هست نگاه کنیم ...!!؟

Sogandabi
07-07-2012, 12:23 PM
خودم یافتم :4:

دیدار فینال ویمبلدون بین فدرر و ماری روز یکشنبه ۱۸ تیر ۹۱ راس ساعت ۱۶:۳۰ و فینال زنان روز ۱۷ تیر ۹۱ ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران آغاز می شود و دوستداران تنیس میتوانند این بازی ها را از کانال ابوظبی اسپرت ۲ دنبال کنند.

hasti_khanum
07-07-2012, 01:01 PM
خودم یافتم :4:

دیدار فینال ویمبلدون بین فدرر و ماری روز یکشنبه ۱۸ تیر ۹۱ راس ساعت ۱۶:۳۰ و فینال زنان روز ۱۷ تیر ۹۱ ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران آغاز می شود و دوستداران تنیس میتوانند این بازی ها را از کانال ابوظبی اسپرت ۲ دنبال کنند.

عزیزم اشتباه پیدا کردی. بازی های نیمه نهایی بود که ساعت 16:30 شروع می شد. اما بازی فینال 1 ساعت دیرتر از دیروز شروع میشه. یعنی میشه 17:30 به وقت تهران. اما شبکه درسته + AD SPORT EXTRA

davidbeckham
07-07-2012, 04:28 PM
فینالی که نوواک و رافا توش نباشن:3t1: دو زار نمیارزه

mohsen.mir
07-07-2012, 04:59 PM
پس بزارید حساب کنم ... دو دو تا چهارتا یکی میره بالا ، یکی اینور یکی اونور
آها درست شد، نتیجه میگیریم توی این همه سالیان که فینال برگزار شده با احتساب فرمایشات جناب عالی 5 فینال هست که بیش از دو زار می ارزه و باقی دو زار هم نمیارزه! :441:

SHIR FarHad
07-07-2012, 05:13 PM

به خودم میبالم اگرم راجر به فینال یا حتی سمی نرسه که نمیگم تنیس دوزار نمیرزه
میشینم بازی رو میبینم و لذتشو میبرم فارغ از هر گونه تعصب :655:

davidbeckham
07-07-2012, 05:24 PM
پس بزارید حساب کنم ... دو دو تا چهارتا یکی میره بالا ، یکی اینور یکی اونور
آها درست شد، نتیجه میگیریم توی این همه سالیان که فینال برگزار شده با احتساب فرمایشات جناب عالی 5 فینال هست که بیش از دو زار می ارزه و باقی دو زار هم نمیارزه! :441:
بهتره اصلاح کنم فینالی که نوواک یا رافا توش نباشن دو زار نمیارزه

kouroshpayande
07-07-2012, 06:58 PM
دوستان کسی این بازیها رو بشکل سه بعدی دیده؟ کیفیتش چطور بوده؟

A!i
07-07-2012, 07:02 PM
به عنوان تك طرفدار سرينا اين برد رو تبريك ميگم و اميدوارم قدمي باشه براي بازگشتن به جايگاه اصليش ...
اگنيسكا هم نشون داد كه حق رفتن به فينال رو داشت و اميدوارم كه در گرند ها موفق باشه
پيش به سوي المپيك و گرفتن مدال طلا

Aryan
07-07-2012, 07:05 PM
تبریک به طرفداران سرنا برای قهرمانی در ویمبلدون!!!!!!!!!

Aryan
07-07-2012, 07:16 PM
Eugenie Bouchard قهرمان بخش دختران در مسابقات ویمبلدون
الان من یکی از طرفداراش هستم:434:

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up7/20779981419096859727.jpg

Afshin
07-07-2012, 07:18 PM

نخیر خشی جون ، ویمبلدونی که رافا یا نواک توی فینالش باشن دو زار نمیرزه !

Maani
07-07-2012, 07:21 PM

افشین جان نمیخواد دامن بزنی به این حرفای بی اساس . نه حرف ایشون درسته نه حرف شما .

Afshin
07-07-2012, 07:23 PM
افشین جان نمیخواد دامن بزنی به این حرفای بی اساس . نه حرف ایشون درسته نه حرف شما .

پس بذار تصحیح کنم ، ویمبلدونی که فینالیست هاش رافا و نواک باشن دو زار نمیرزه :434:

Maani
07-07-2012, 07:28 PM
خب در پیروزی دیروز راجر فدرر نشون داد که اگه در روزش باشه پوست کلفت تر از اونه که قصاب بلگراد ! بتونه کاری بکنه . البته ساطور قصاب بلگراد ظاهرا امسال به تیزی پارسال نیست و خیلی کندتر شده . جدا از سرو بسیار خوب فدرر در بازی دیروز در کل مسابقه هم بسیار خوب بازی کرد و فرصت عرض اندام به نووک رو نداد . به هر حال چمنی گفتن ! تعداد بسیار کم اِرورهای فدرر نشون از تمرکزش در بازی دیروز بود و نامبر وانی که متاسفانه اسمش نمیتونه بزنه !!!!

بازی فردا واقعا نمیشه پیش بینی کرد از اون طرف طرفدران فدرر بعد از مدتها بی گرندی منتظر 17مین گرند هستن و بریتانیائیها بعد سال 1936 که کسی رو در فینال نداشتند میخوان که این فینال رو ببرند .
امیدواریم بازی زیبائی ببینیم .

Maani
07-07-2012, 07:29 PM
پس بذار تصحیح کنم ، ویمبلدونی که فینالیست هاش رافا و نواک باشن دو زار نمیرزه :434:
خب این خوب شد .:434:

Alireza Murray
07-07-2012, 07:35 PM
خب اعتبار ویمبلدون در بخش زنان بعد از سال 2010 برگشت :655: امیدوارم اعتبار ویمبلدون در بخش مردان رو بعد از سال 2009 شخص دیگری به جز راجر برگردونه :434:

nima.a
07-07-2012, 08:09 PM
خب اعتبار ویمبلدون در بخش زنان بعد از سال 2010 برگشت :655: امیدوارم اعتبار ویمبلدون در بخش مردان رو بعد از سال 2009 شخص دیگری به جز راجر برگردونه :434:

من که فینال فردا رو پیش بینی نمی کنم اما تورنمنتی که بیاد رنک 3 رو 1 کنه حتما اعتبار داره :sps:

hasti_khanum
07-07-2012, 08:16 PM
بازی سرنا واقعا قشنگ بود.
خیلی کیف میکنم وقتی این دختر خوشحال میشه. چه بامزه خوشحالی میکنه.:001_smile:
تبریک به خودم و بقیه هوادارهای سرنا.

Behr@d
07-07-2012, 08:25 PM
سلام

به هواداران سرنا بابت این قهرمانی تبریک میگم . بخصوص به A!i که برای قهرمان شدن سرنا خیلی زور زد . :434:

میتونست کار رو خیلی راحت تر تموم کنه و نذاره به ست سوم بکشه .

ولی بازم تبریک

امیرشکیلا
07-07-2012, 08:34 PM
هیچ روزی به اندازه امروز که دیدم راجر بر جوکویچ پیروز شده از برد راجر خوشحال نشدم
خیلی مرد ی اسطوره
مبارکت این برد

rojhin
07-07-2012, 08:48 PM
من از رولند 2009 به طور کامل بازیهای راجر- رافا-نواک و اندی رو پیگیری میکنم و هیچ موقع نواک رو به اندازه ست چهارم بازی دیروز نا امید و مستاصل ندیدم .از دوستای فنی تر میخوام اگه نظرم درسته تحلیلی روی این موضوع داشته باشن . ممنون میشم

Afshin
07-07-2012, 08:51 PM
هیچ روزی به اندازه امروز که دیدم راجر بر جوکویچ پیروز شده از برد راجر خوشحال نشدم
خیلی مرد ی اسطوره
مبارکت این برد

درود امیر جان ... کم پیدایی ؟

======

این آقا امیر ازون نادالی های قدیمیه ها ...

من از رولند 2009 به طور کامل بازیهای راجر- رافا-نواک و اندی رو پیگیری میکنم و هیچ موقع نواک رو به اندازه ست چهارم بازی دیروز نا امید و مستاصل ندیدم .از دوستای فنی تر میخوام اگه نظرم درسته تحلیلی روی این موضوع داشته باشن . ممنون میشم

به گفته ی خود نواک وقتی ست سوم رو باخته ، از نظر فیزیکی و ذهنی کمی مشکل واسش بوجود اومد و تا به خودش اومد 3-0 توی ست چهارم عقب افتاد و دیگه فرصتی روی سرویس فدرر براش ایجاد نشد . بعد از بازی هم ازش پرسیدن که مشکل جسمانی داشته و گفته که چند روز آخر (6-5 آخر) از نظر جسمی اوضاع خوبی نداشتم ولی نمیخوام در موردش صحبت کنم . حالا یه عده میگن مشکل سرما خوردگی داشته ، یه عده میگن Flu بوده و ... :1066:

شایان نادال
07-07-2012, 09:23 PM
منم قهرمانی سرنا رو به تمامی طرفدارانش در سراسر دنیا تبریک عرض میکنم انشااله موفق بشه در اینده.:396:

hasti_khanum
07-07-2012, 09:49 PM
خیلی مرد ی اسطوره
مبارکت این برد

آقا امیر فکر کنم 1 کم دیر خبر ار شدی!!!!!! به اندازه 1 روز کامل!!!!!!
راجر دیروز بازی داشت و نواک رو شکست داد نه امروز!!!!!!!!!!!!!!!:434::434::434::434::434:

saRAfa
07-07-2012, 10:19 PM
دوستان کسی این بازیها رو بشکل سه بعدی دیده؟ کیفیتش چطور بوده؟
بله دوست گرامی من اکثر فینالا رو 3d می بینم. آدم احساس الان رافا می افته تو بقل آدم یا وقتی smash می زنن ناخودآگاه سرشو می کشه پایین،یه دنیای دیگس.از زمین تا آسمون ، حتی با HD هم فرق میکنه

rojhin
07-07-2012, 10:30 PM
امیدوارم راجر عزیز و اسطوره فینال فردا رو با قدرت ببره و ما هوادارای دو آتیشه خودشو شاد کنه . اما نکته جالب بازی فردا اینه که هر 15 بازی گذشته راجر و اندی روی هارد کورت بوده و این اولین بازی این دو تنیسور خوب روی سطحی غیر از هارده و این میتونه نکته جذاب فینال فردا باشه .

nole
07-07-2012, 11:45 PM
با تاخیر تبریک به طرفدارای فدرر!:441:
واقعا Incredible

nole
07-07-2012, 11:46 PM
Eugenie Bouchard قهرمان بخش دختران در مسابقات ویمبلدون
الان من یکی از طرفداراش هستم:434:

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up7/20779981419096859727.jpg

عاشقشم!!! :866::866::866:

king of tennis ever
07-07-2012, 11:59 PM

ویمبلدونی که بنتو فدررو له کرد و با شانس فدرر بنتو مصدوم شد دو زار نمیارزه.رولندی 2009 که با شانس بازی با تامی هاس و دلپو رو برد دو زار نمیارزه.ویمبی 2009 که رادیک ست دوم تای بریکو اون جور باخت دو زار نمیارزه استرالیا 2010 اون فینال مضحک باز هم بگم افشین جان :251::251::251::379::379::379:

Afshin
07-08-2012, 12:08 AM
ویمبلدونی که بنتو فدررو له کرد و با شانس فدرر بنتو مصدوم شد دو زار نمیارزه.رولندی 2009 که با شانس بازی با تامی هاس و دلپو رو برد دو زار نمیارزه.ویمبی 2009 که رادیک ست دوم تای بریکو اون جور باخت دو زار نمیارزه استرالیا 2010 اون فینال مضحک باز هم بگم افشین جان :251::251::251::379::379::379:

http://www.tennis-image.com/images/32203279718307930138.jpg

radio
07-08-2012, 01:47 AM
روجر و سرنا ثابت كردن كه واقعا دود از كنده بلند ميشه .
اسطوره هاي 10_12 سال اخير ويمبلدون با بازي قدرتمندانه خودشون ، چشم نوازانه به فينال رسيدند.
قهرماني سرنا ويليامز در بخش انفرادي و همچنين دوبل كه همراه با خواهرش ونوس به ارمغان اومد رو تبريك ميگم.
وبراي روجر فدرر هم كه امروز ساعت 17:30 به مصاف ماري ميره ، آرزوي موفقيت دارم.

rojhin
07-08-2012, 06:35 AM
:251::251::251:افشین خان دمت گرم جواب king of tennis ever همون گ..... بود . واقعا حال کردم .

D3ADMAN
07-08-2012, 07:59 AM
سرنا هم در بخش تک نفره و هم در بخش دو نفره با خواهرش ونوس قهرمان شد و ترکوند . شادباش به هوادارانش

nima.a
07-08-2012, 10:02 AM
بهتره اصلاح کنم فینالی که نوواک یا رافا توش نباشن دو زار نمیارزه

چرا اینقدر زور میزنین یک کلام بگین فینالی که فدرر ببره دوزار نمی ارزه :251::251::251::251:

rojhin
07-08-2012, 02:11 PM
تغییرات رنکینگ بعد از فینال امروز و قهرمانی راجر عزیز به این صورت خواهد بود :
1- راجر اسطوره 11075 امتیاز 2 - نواک سختکوش 11000 امتاز 3 - رافا دونده استقامت 8905 4 - اندی عصبی 7460

rojhin
07-08-2012, 02:18 PM
دوستای عزیز ، درسته که تو بازیهای رو در رو اندی 8 به 7 از راجر عزیز جلوست ولی تو گرند اسلمها دو بار به مصاف هم رفته اند و تو هر دو بازی ( us open 2008 - australian open 2010 ) اندی حتی نتونسته یک ست از راجر بگیره و این نشون میده که تو گرند اسلمها راجر خیلی بهتر و با تمرکز بیشتری بازی میکنه و امروز هم قطعا برنده بازی خواهد بود . یا الله راجر ما منتظر هفدهمیش هستیم . یا الله اسطوره .

poooria
07-08-2012, 02:26 PM
سلام . يه سوال داشتم چه جوري كه نادال تو رولند قهرمان ميشه تو فينال هم نامبر وان رو شكست ميده ودر كل تورنمنت يك ست رو از دست ميمونه ولي دوم مي مونه ! ولي فدرر كه سوم هست اگه قهرمان شه مي اد اول ميشه . تاز ه ست هاي بيشتري رو از دست داده . يعني ارزش و امتياز ويمبلدون از رولند گاروس بيشتره . مگه چار تا گرند مساوي امتياز ندارن ؟ ممنونم اگه توضيح كامل بدين .

Afshin
07-08-2012, 02:44 PM
سلام . يه سوال داشتم چه جوري كه نادال تو رولند قهرمان ميشه تو فينال هم نامبر وان رو شكست ميده ودر كل تورنمنت يك ست رو از دست ميمونه ولي دوم مي مونه ! ولي فدرر كه سوم هست اگه قهرمان شه مي اد اول ميشه . تاز ه ست هاي بيشتري رو از دست داده . يعني ارزش و امتياز ويمبلدون از رولند گاروس بيشتره . مگه چار تا گرند مساوي امتياز ندارن ؟ ممنونم اگه توضيح كامل بدين .

خب مساله اینه که توی تنیس وضعیت رنکینگ رو فقط 1 یا 2 تورنمنت مشخص نمیکنه بلکه کل امتیازهایی که تنیسورها در طول یک سال گذشته کسب کردن جمع میشه و امتیاز نهایی رنکینگ رو تشکیل میده.
فدرر با بردن ویمبلدون به این دلیل شماره یک میشه که از ویمبلدون سال گذشته تا کنون ، در مجموع از باقی بازیکنان امتیازات بیشتری رو کسب کرده .
بطور کلی وقتی که تورنمنتی برگزار میشه ، امتیاز هایی که سال گذشته تنیسور ها در اون تورنمنت مشخص کسب کردن از امتیاز رنکینگ کسر شده و امتیازات جدید جای گزین میشن.

تا قبل از شروع تورنمنت وضعیفت به صورت زیر بود :

1 نواک جوکوویچ 12,280

2 رافائل نادال 10,060

3 راجر فدرر 9,435

این 10.060 امتیازی که نادال توی رنکینگ داره شامل 1200 امتیاز میشه که پارسال با رسیدن به فینال ویمبلدون کسب کرده بود ، بعد از این تورنمنت 1200 امتیاز سال گذشته کسر میشه و امتیازش به 8860 کاهش پیدا میکنه ، به جای اون امتیازی که امسال از ویمبلدون کسب کرده اضافه میشه (امسال دور دوم حذف شده پس 45 امتیاز کسب میکنه) ، در نتیجه بعد از ویمبلدون امتیازش به 8905 میرسه.

اما فدرری که پارسال در یک چهارم حذف شده بود (360 امتیاز بابت رسیدن به یک چهارم بهش اضافه شد) و امسال قهرمان میشه (فرضا) ، 360 امتیاز از امتیازاتش کسر میشه و به جای اون 2000 امتیاز بابت قهرمانی به امتیازاتش اضافه میشه که باعث میشه مجموع امتیازاتش به 11075 برسه.

جوکوویچ هم پارسال قهرمان شده بود و 2000 امتیاز کسب کرده بود ، امسال به نیمه نهایی رسید و 720 امتیاز کسب کرد ، پس 1280 از امتیازاتش کسر میشه و به 11.000 میرسه که باعث میشه فدرر با اختلاف 75 امتیاز شماره یک جهان بشه.

john
07-08-2012, 02:44 PM
نمی دونم چرا یه احساسی بهم میگه راجر برندست البته واقعا باید به اندی تبریک گفت که تونسته تا فینال بیاد. ولی کسانی که طرفدار راجرن یه احساس خوب ی دارند و یه جورایی خیالشون از این مسابقه راحت . مکه این که منتظر یه.......:396:

M A E S T R O
07-08-2012, 03:12 PM
Swiss Maestro or British Hopes
برای اولین بار فدرر و موری در سطحی غیر از هارد کورت برابر هم قرار می گیرند.در 15 دیدار قبل که همه در هارد کورت بوده 8 پیروزی سهم اندی و 7 پیروزی نیز سهم راجر بوده !
فدرر: در هشتمین فینال خود در ویمبلدون به دنبال هفتمین قهرمانی خود در ویمبلدون و بازگشت دوباره به رنک 1 جهان !
موری:اندی به دنبال تبدیل شدن به اولین مرد بریتانیایی پس از سال 1936 که فرد پری قهرمان ویمبلدون شده بود پا به چهارمین فینال خود در گرنداسلم خواهد گذاشت.در سه فینال قبلی اندی یک بار به جوکویچ و دو بار نیز به فدرر باخته !
قلب من همواره فدرر را برای پیروزی انتخاب می کند !جواب اندی چیست؟ over my dead body :434:
به نظر نمی رسد در حال حاضر کسی بتواند مقابل G.O.A.T ایستادگی کند ! فدرر 3-1 پیروز خواهد شد و شاید اندی ان جمله معروف خود را دوباره تکرار کند !
من میتوانم مانند راجر گریه کنم اما نمی توانم مانند او بازی کنم ! :001_smile:

javi
07-08-2012, 03:59 PM
به امید قهرمانی اسطوره

rojhin
07-08-2012, 04:51 PM
افشین خان بازی رو چه جوری ارزیابی میکنی

darksider
07-08-2012, 06:27 PM
همینجور چرا رو زمینو کشیدن با کاور وایسادن نگاه میکنن چرا سقفو نمیبندن؟اینا دیگه کین :434:

بعد از مدت زیادی سقفو بستن چرا اینقدر دیر سقف رو بستن ؟

Nima88
07-08-2012, 08:16 PM
تبریک میگم به راجریون 17 گرند فدرر و نامبر 1 شدن مجددش . مبارکشون باشه.

Pouya
07-08-2012, 08:17 PM
فقط باید به احترامت ایستاده دست زد.:441: درود به شرفت مرد!:866: مرسی پل عزیز:583:
بعدا راجع به این ویمبلدون بیشتر توضیح میدم. الان فقط باید لذت برد.:396:

امیرشکیلا
07-08-2012, 08:19 PM
مبارک راجر
من خیلی خوشحال شدم

Aryan
07-08-2012, 08:21 PM
تبریـــــــــــــــــــــــک برای قهرمانی
شادباش برای راجریون!!!!!!!!!!!

love.RF
07-08-2012, 08:23 PM
تبریک تبریک تبریک تبریک بی نهایت به طرفدارای واقعی راجر‏(اقا‏)‏ که فکر نمیکنم که فکر نمیکنم الان رو زمین باشن این جواب روجر به اون دسته از کسایی بود که میگفتن راجر باید خدافظی کنه و دیگه نه گرند میگیره و نامبر وان میشه بازم تبریک میگم

roli
07-08-2012, 08:24 PM
دوستان فدرری تبریگ میگم ناجور!!!!:396::396: راجر دمت گرم از خوشحالی نمیدونم چیکارکنم!!!:441: به اندی هم خسته نه باشید میگم.راجر تو دیگه کی هستی هر چند از کار و زندگی افتادیم ولی چه کنیم که مجبورمون میکنی بشینیم پای بازیات حال کنیم.حالا حالا ها باید بشینیم تنیس ببینیم.:350:

Pouya
07-08-2012, 08:26 PM
چهره و صحبت های اندی داغونم کرد...:182: فینال بعدیش با هر کی باشه طرفدارش خواهم بود حتی فدرر ، حتی ویمبلدون...

Afshin
07-08-2012, 08:28 PM
انــــــدی :240:

masood_dadaaa
07-08-2012, 08:28 PM
برای زیستن دو قلب نیاز است ، قلبی که دوست بدارد و قلبی که دوستش بدارند ، قلبی که هدیه بدهد و قلبی که بپذیرد ، قلبی که بگوید و قلبی که پاسخ دهد...
تبریک برای شکسته شدن طلسم 16 و پیش به سوی 286...

pouriya.alex
07-08-2012, 08:31 PM
حرفای اندی جای واسه حرف نمیزاره :182: ولی بهرحال باید گفت :

...Now Roger Is Wimbledon’s Champion
…Now Roger Has 17 GrandSlam Titles
…And Now, He Is No.1

hichkare
07-08-2012, 08:32 PM
منم تبریک میگم هم قهرمانی و هم نامبر وانی

M A E S T R O
07-08-2012, 08:35 PM
به خودم افتخار می کنم که طرفدار اربابم.
تبریک به راجری ها :866:

AndreS
07-08-2012, 08:36 PM
آقا جون قربونتم .... :240:

SOROOSH_RF
07-08-2012, 08:38 PM
وای خدا نمیدونم چی بگم فقط تبریییییییییییییییییییییییییییک

:240:

Sajad
تبریک به طرفدارای راجر:583:
آقا این گریه های اندی اشک منم در اورد:240::240:
پ.ن:یاد فصل پیش بخیر:182::243:

shassanhb
عاشقتم راجر

SABORI
تبریک به تمام دوستان عزیز
واقعا لذت بردم از این بازی عالی راجر
هر چند که بعد از ست اول گفتم کار سختی در پیش رو داره ولی انصافا عالی بود و لقب اسطوره یا به قول عربها ستاره تنیس لایقش هست

.RF
07-08-2012, 08:40 PM
این بشر همه رکورد های تنیس رو جابجا میکنه! 286 هم شکست! خدارو شکر به خاطر بودن در عصر راجر!
اما از اینا که بگذریم، اسلایس های راجر روی بکهند اندی بسیار خوب جواب میداد اما دو ست اول کم استفاده کرد از این قابلیتش. نکته دیگه سرویس های High Bounce موثر اندی به بکهند راجر در سرویس دومش بود که باعث شد راجر اصلا نتونه ریترن هاشو فلت بزنه.

aboos
سلام،

من هم بعد از این همه مدت که عضو این سایت هستم و همیشه بحث ها رو دنبال میکنم، برای اولین بار با نهایت شادی و خوشحالی این پست رو جهت تبریک به خودم و همه دوست داران اسطوره تنیس ارسال میکنم.

تبریک تبریک تبریک . . . . .

hasti_khanum
ROGER NUMBER ONE

تبریک تبریک تبریک........
از خوشحالی دارم بال در میارم............
اشکهای خوشحالی از چشمهام سرازیره.........
مبارکت باشه مرد.....
خیلی عاشقتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم.:655::655::655:

archikam
07-08-2012, 08:41 PM
اولین گرند امسال رو نفر اول، دومین گرند رو نفر دوم و سومین گرند امسال رو نفر سوم(البته الان اوله) فتح کردند. شاید یو اس اپن هم اندی قهرمان باشه.
تبریک به همه هوادارای راجر.

Yashar
07-08-2012, 08:42 PM
به خودم افتخار می کنم که طرفدار اربابم.
تبریک به راجری ها :866:

دیگه باید به فکر عوض کرن ایدیت باشی
Maestro17

sensizim207
07-08-2012, 08:43 PM
راجر ممنون

Nadal
07-08-2012, 08:45 PM
همونجور که قبل ویمبی گفتم راجر شانس زیادی برای قهرمانی داره، همونطور هم شد. تبریک به طرفدارای فدرر و خوشحالم که نواک دیگه نامبر وان نیست. هرچند کار نادال برای رسیدن به فدرر سخت تر شد ولی اتفاق خوبی بود که راجر نشون داد هنوز تموم نشده!

manoochehr1984
07-08-2012, 08:45 PM
قهرمانی اسطوره دنیای تنیس و بازگشت به رنک 1 تنیس رو به همه هواداران تبریک میگم:583:
مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی راجر:441:

kamal
07-08-2012, 08:49 PM
تبریک به طرفدارای راجر
عالی بود واقعا لذت بردم .. هم از بازی هم از تشویق محکم طرفدارا ..همه شرایط ویمبلدون No 1.

rbastany
07-08-2012, 08:51 PM
واقعا نمیتونم چیزی بگم در مورد بازی راجر فقط باید گفت genius درمورد احساساتم هم فقط fabulous .
واقعاما انسان های خوشبختی هستیم که بازی کردن راجر افتاده زمان زنده بودن ما و واسه خودم متاسفم که پنج سال پیش نمیتونسم تنیس ببینم و اوج فدررو شاهد باشم................................................just come on roger

msh13792
07-08-2012, 08:54 PM
مرسي اسطوره
تبريك به همه هوادارن راجر

http://tennistalkers.com/attachment.php?attachmentid=13182&stc=1&d=1341770022

Farid
07-08-2012, 08:55 PM
با سلام
هفدهمین Grand Slam , هفتمین Wimbledon و برابری با رکورد Sampras`s 7th Wimbledon , بازگشت به Rank 1 جایی که تا زمانی که Federer بازی کند تنها بازیکنیست که سزاوار واقعی انست و زدن رکورد ۲۸۶ هفته ماندن در Rank 1 که در دستان Sampras بود به تمامی هواداران تنیس زیبا و انطور که باید بازی شود مبارک باد.

kelajdez
07-08-2012, 08:55 PM
خدایا شکرت،
آقا چیکار کنیم،بریم باغ، بریم تو خیابون برقصیم،بریم شیرنی بدیم به همسایه ها،یه پارتی بگیریم نیرو انتظامی بیاد بگیردمون بریم پاسگاه رو به هم بریزیم، چیکار کنیم از شادی
راجرررررر دمت گرم
منورمون کردی خدا مکدرت نکنه
به همه تبریک

rojhin
07-08-2012, 08:56 PM
تبریک به همه هوادارای راجر عزیز .خیلی خوشحالم مرسی اسطوره واقعا از این به بعد خودت باید به ماها کمک کنی که ازت چی بخوام . اخه جامی نمونده که برامون نیاورده باشی . درود به شرفت اسطوره بی نظیری

Behnam RF
07-08-2012, 08:56 PM
این بشر کیست ؟ حرفی را برای گفتن نذاشت ... تبریک میگم به همه :583::583:

manoochehr
07-08-2012, 08:59 PM
قهرمانی فدرر رو به تمام طرفداراش تبریک میگم.

Maani
07-08-2012, 09:01 PM
خب قهرمانی اسطوره رو به طرفداراش به خصوص به افشین و پویا و مهران و علی و نیما و اهورا تبریک میگم.
بدون شک مستحقش بود .

Nasir
07-08-2012, 09:04 PM
قهرمانی فدرر رو به طرفدارانش تبریک میگم.
واقعا عالی کار کرد و مستحق قهرمانی بود.

poooria
07-08-2012, 09:08 PM
واقعا حق به حق دار رسيد . دوست دارم از نزديك بهش تبريك بگم .

Afshin
07-08-2012, 09:10 PM
خب منم تبریک میگم به همه ی راجری های عزیز
ویمبلدون هم با همه ی بحث و جدل ها به پایان رسید
ولی هنوز در حیرت بازی فدرر هستم ، مثل استرالیا ی 2010 شده بود

بازم تبریک ، هم بابت گرنداسلم 17 ـُم و هم بابت نامبر وانی ... دیگه بهتر از این نمیشد . امشب شب شادیه

saadat2000
07-08-2012, 09:11 PM
سلام دوستان. یادمه اخرین پستی که دادم مریوط یه 2/5 سال پیشه . زمانی که راجر رنک 1 رو از دست داد. یادمه اومدم گفتم یه روز بر می گرده رنک 1 ولی یکی از دوستان مسخره کرد و من با خودم گفتم یه روز باز میام و پست میدم . تو این مدت مرتب سر میزدم و پست های بچه ها رو می خوندم . الان اومدم به همه دوستان و خودم تبریک بگم . راجر امشب همه چی رو تموم کرد

aretobe7
07-08-2012, 09:16 PM
تبریک میگم به همه راجریا .
واقعا دود از کنده بلند میشه . key moment بازی ست دوم گیم 12 بود که راجر عالی بازی کزد . حقشم بود ببره.

این اندیم شورشو در آورد انقدر روضه خوند و گریه کرد که اشک منم در اومد . :240:
از لحاظ کیفیت و تنوع ضربات یکی از بهترین فینال هایی بود که تا حالا دیدم . یه ویملدون که شبیه بقیه گرندها نبود . Half volley توش زیاد بود . Net Approach به لطف بازی زیبای راحر زیاد داشت و طبعا Lob و Smash .کلا به بازی های قدیمی ویملدون که همش Serve & volley بود نزدیکتر شده بود . یه تنیس مدرن به تمام معنا. تمام مفسران دوست داشتن که راجر بیشتر بیاد لب طور اینو بارها و بارها تو بازیای قبل هم گفته بودند . که تو این بازی محقق شد .
بازم تبریک :583:

nima.a
07-08-2012, 09:19 PM
http://tennis-image.com/images/47704762547541378360.jpg

تبریک به خودم و همه راجریا. :bravo::bravo:
اگه ست اول رو حذف کنیم راجر عالی بود :655: رنک 1، 17 گرند اسلم، واقعا باور نکردنیه :866:
ولی اندی وسط این شادی ها حالمون رو گرفت :182: خیلی دوست دارم ببینم یک گرند می بره

nader.nma
عده ای معلوم الحال گویا سرشون تو لاک خودشونه و آفتابی نمی شن
تبریک به همه دوستاداران اسطوره ی بی همتای تنیس

E H S A ‎N
http://up.vatandownload.com/images/tovpfb5mz7qjl681eij.jpg

آقا تبریکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک !! اصلا موندم چیکار کنم !! این بشر تمومی نداره ..

ولی خیل دلم به حال اندی سوخت . اون گریه هاش آدم و دیوونه می کرد ...

dashingsaeed
07-08-2012, 09:24 PM
تبرییییییک واقعا تبریک

sspol
07-08-2012, 09:26 PM
سلام تبریک به همه طرفداران راجر

حقیقتش من بازیو گذاشته بودم ضبط شه چون کلاس داشتم اومدم خونه نشستم که ببینم یکی از دوستان زنگ زد و نتیجه بازیو گفت منم دیگه حذفش کردم و دوست ندارم دیگه بازیو ببینم

واقعا جای نادال و جکو تو فینال بجای اندی مورای خالی بود

Nima93
07-08-2012, 09:27 PM
چرا باهامون اينجوري ميكني اخه؟اشكم در اومد:240:
دمت گرم، ي دونه اي :655::866: مبارك همه باشه:396::151:

http://www.tennis-image.com/images/08254911345025998666.jpg

ahas69
07-08-2012, 09:33 PM
خدا فدرر رو بغل کرده. انشالله همینطوری فشارش بده برای المپیک

Patriot
07-08-2012, 09:46 PM
انقدر از این قهرمانی خوشحالم که............
بیشتر بخاطر اینکه فدرر نواک رو حذف کرد خوشحال شدم البته:)
.
.
.
به سلامتی اسطوره....

Mohammad_Joulaei
07-08-2012, 09:48 PM
سلام به رکوردار نامبر وانی
سلام به رکوردار گرند اسلم تنیس
سلام به رکودار ویمبی
سلام به سطوره دنیای تنیس
سلام به راجر فدرر=تنیس

پیروزی غرور افرین اسطوره و کسب 2 رکورد نامبر وانی و گرند 17 و ویمب 7 رو به تمامی طرفدار های باحوصله این اسطوره تبریک میگم.

اندی رو هم خیلی دوست دارم بازیکن انتخابی دوممه همون طور که توی پرسنالیتیم معلومه. امیدوارم که یک دفعه بتونه تو دوران بازیگریش ویمبلدون رو بگیره چون واقعا مستحقشه.

واقعا هیچ کدوم از قهرمانیهای راجر مث این به دلم نچسبید!!!

زنده باد اسطوره

hooman3x
07-08-2012, 09:49 PM
قهرمانی نماد و نشان تنیس دنیا و بازگشت به جایگاه واقعی خود را به همه تبریک میگم

A!i
07-08-2012, 09:54 PM
منم قهرمانیه راجر رو به همه هواداراش تبریک میگم :396: ... واقعا خارق العاده بود ... نامبر ۱ ... ۱۷گرند اسلم ... ۷ امین ویمبلدون ... واقعا کلمه ی Legend شایسته ی اوست ... به اندی هم تبریک میگم .. امیدوارم تورنومنت های بعد موفق باشه :441:
هیچ گرندی به اندازه ی این به خودشو هواداراش نچسبید ... عاشقتم اسطوره :866:

Behr@d
07-08-2012, 09:54 PM
سلام

قهرمانی فدرر و صعودش به رنک 1 رو به تموم طرفدارانش تبریک میگم . خیلی منتظر این لحظه بودند . :434:

فدرر مستحق قهرمانی بود و با شایستگی قهرمان شد .

ماری هم باز از گرفتن یک گرند اسلم در حسرت موند .

به امید المپیک و درخشش رافائل نادال :866:

آمار نهایی دیدار :

13183

مهران
07-08-2012, 09:58 PM
اول از همه جا داره به همگی دوستداران تنیس پاک تبریک بگم، یه تبریکم به اندی مورای بابت زحمتی که کشید.
راجر امروز به غیر از ست اول نسبت به بازیش جلوی نواک به نظرم بهتر بود و به اون چه حقش بود رسید.
راستی تا یادم نرفته، بدون شرح:
ربطی نداره.
مطمئنا نادال اگه شرکت می کرد امتیازاش بیشتر میشد.
البته حق داره فدرر.
دیگه فهمیده تو گرنداسلم ها به جایی نمیرسه. زورشو زده.
حالا دیگه دوران جام های "میکی ماوسی"هست.
هیچ ربطی هم به سن نداره. الان 30 سالشه. ولی بیش از 2 ساله گرنداسلم نبرده. یعنی
از 28 سالگی. اینا همش بهانه است.

من اینجا شما هم اینجا! یعنی میگی راجر نمیتونه گرند بگیره دیگه
Come On Roger...
نسيم خوش نامبروانى به مشام ميرسد...
یه دونه ای اسطوره...:866::583::866:

Curious
07-08-2012, 10:04 PM
از دوسال پیش که امکان دیدن بازی های مستقیم تنیس رو پیدا کردم همیشه آرزو داشتم فدرر یکبار دیگه گرنداسلم ببره.من اصولا طرفدار متعصب شخص خاصی نیستم و تنیس رو به خاطر پیروزی شخص خاصی دنبال نمی کنم.اما به خاطر شخصیت فدرر و بازی زیباش دوست داشتم بتونه بازهم خودش رو ثابت کنه.
خیلی خوشحالم که فینال ویمبلدون برای من به موقع برگزار شد(یک هفته زودتر برگزار شده بود به خاطر امتحانات دانشگاه نمی تونستم فینال رو ببینم.) و همچنین خوشحالم که شبکه ابوظبی اسپورت پخش مستقیم کرد چون من نمی تونم الجزیره اسپورت رو بگیرم.واقعا خوش شانس بودم و خیلی خوشحالم که فدرر با بازی زیباش قهرمان شد و من تونستم شاهد این رویداد باشم.

SHIR FarHad
07-08-2012, 10:10 PM
خدا رو هزار مرتبه شکر که
اولا : تو دوره ای زندگی میکنم که اسطوره ی تنیس حاضر و ظاهره :shame:
دوما : بالاخره من تونستم یه گرند از این 17 تا رو با هیجان فوق تصورش تجربه کنم :655:

راجر برا همه اینا اول از خدا و بعدش از تو فوق بشر تشکر کنم :583:
مرسی مرد :441:
به همه دوستان هم یه تبریک جانانه میگم :866:
http://tennis-image.com/images/42197180541208591226.jpg

Ham
07-08-2012, 10:14 PM
تو نیمه نهایی وقتی فدرر ، جوکوویچو حذف کرد ، یکی از عزیزترینام نیم ساعت بعد از بازی جلوی چشمام فوت کرد ، امروز هم وقتی اسطوره مورای رو برد ، سومش بود .
امروز از راجر ممنونم که با هتریکاش نذاشت غم دوری عزیز رو دلم سنگینی کنه
THANKS GOD

sahand
07-08-2012, 10:18 PM
فقط میتونم تبریک بگم و ابراز خوشحالی کنم که کسی الان نامبر1 که لیاقتشو داره و نامبر1 رو از جوکو گرفت:583:در شرایطی نیستم که چیز بیشتری بگم.فقط امیدوارم دوست خوبم علیرضا حالش خوب باشه و خیلی خودشو اذیت نکنه هرچند درکش میکنم و میدونم مثل خودم امروز پیرهنش حسابی خیس شده:182:
ست دوم تو چنگت بود اندی اگه اون ستو برده بودی...

سلام
07-08-2012, 10:19 PM
تمرکز، تمرکز و تمرکز
درس بزرگی که راجر در عین شایستگی از نیمه نهایی رولند گاروس با یوکویچ گرفت و اونو پس از باخت ست اول مقابل اندی بکار برد و دوباره به بازی برگشت.

راجر به این سادگی از جو تماشاگرها و پشتوانه روحی مضاعف برای حریف از میدون بدر نمی ره

به نظر من یکی از اشتباهات بزرگ مسوولین انگلیسی حضور دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس و انداختن بار مسوولیت و احساس وظیفه سنگین بدوش موری بود

نقطه عطف بازی بکهند اسلایس های ویران کننده راجر، تمرکز و روحیه بالا بدون حتی یک اشتباه در اسمش وینرهای فدرر که روحیه موری رو پایین آورد، ثبات ضربات بکهند راجر و در نهایت تنوع تاکتیکی و تغییر روال و جهت بازی توسط فدرر بود. سرویس ها هم هر چند مثل بازی قبل نبود ولی موثر بود.

صحبت راجع به اسطوره ای مثل راجر زیاده، ولی فعلا بهتره تبریک بگیم و خوش باشیم که در این عصر شانس دیدن بازیهای مدرن، احساسی و با کلاس بالا رو از یه اسطوره شاهدیم، اسطوره ای که نه یه بار، دو بار نامبر وانی عالم تنیس رو نه از یه نفر، از دو نفر پس گرفت!!!!

زنده باد به راجر

rezapor
07-08-2012, 10:24 PM
بچه ها تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک . دوباره شاهین پادشاهی بر شانه های اسطوره جلوس کرد. قهرمانی اسطوره و جلوس بر تخت و کیان پادشاهی تنیس و گرفتن هفدهمین گرند اسلم رو به تماهی هوادارانش در سراسر دنیا بخصوص ایران و بخصوص برو بچ تنیس تاکرز تبریک میگم. ای خدا کجان او نفراتی که میگفتن اسطوره باید دیگه خواب قهرمانی در گرند اسلم رو ببینه و اون دیگه پیرشده و باید خودش رو بازنشسته کنه . فعلا که اول شد و رکورد سمپراس در صدر نشینی رو هم زد . خدا همیشه حفظت کنه دل یه جماعتی رو امروز شاد کردی و یه جماعتی رو (طرفدارای مورای )رو به گریه وادار کردی . بدرود تا المپیک 2012

سلام
07-08-2012, 10:26 PM
فقط میتونم تبریک بگم:583:در شرایطی نیستم که چیز بیشتری بگم.فقط امیدوارم دوست خوبم علیرضا حالش خوب باشه و خیلی خودشو اذیت نکنه هرچند درکش میکنم و میدونم مثل خودم امروز پیرهنش حسابی خیس شده:182:
ست دوم تو چنگت بود اندی اگه اون ستو برده بودی...

احساسات و حس همدردی به دوستت قابل احترامه
ولی با اگه و اما نمیشه چیزی گفت. درست اتفاق ست دوم برای اندی باید در ست اول برای راجر می افتاد و راجر ست اول رو می برد.
به آمار بازی در ست اول و سیو کردن برک پوینت ها توسط اندی و زمان بالا و تعداد بالای دیوس ها در گیم 8 از ست اول ، گیمی که راجر باید به راحتی میبرد، لطفا توجه کنید.

alexmehdi
07-08-2012, 10:45 PM
:001_smile:با سلام به دوستان.تبریکمیگم به همه عاشقان راجر.هوشمندانه بازی کرد واگر تجربه بالاش نبود ممکن بود اول نشه چون همتون جو سنتر کورت رو دیدید.نکته برتری راجر تو این بود که مداما استایل بازییش رو تغییر میداد.تنیسوری ندیدم تو کل زندگیم که مثل راجر تنوع تاکتیکی داشته باشه.به هر حال مبارک همه باشه من که خیلی لذت بردم علی رغم اینکه 4 ساعت استرس داشتم و از صبح سر کار نرفتم.موفق باشید.در پایان یه سوال از دوستان
رکوردی مونده که بزنه؟:001_smile:

msabet
07-08-2012, 10:46 PM
از یک طرف خوشحالم که راجر قهرمان شد و از یک طرف ناراحت ، راجر تو مصاحبه بعد بازی به تماشاگرا نگفت که سال دیگه میبینمتون ، به احتمال زیاد این اخرین فصل بازی راجر باشه یا شاید هم به خاطر اینکه المپیک هم همینجا هست چیزی نگفت

mohsen.mir
07-08-2012, 10:47 PM
منم قهرمانی رو توسط تنها کسی که توی این تورنمنت حقش قهرمانی بود تبریک میگم
مخصوصا به همه ی طرفداران راجر فدرر در انجمن تنیس تالکرز

hasti_khanum
07-08-2012, 10:50 PM
زبونتو گاز بگیر MSABET
خدا نکنه.
تو دلش گفت. من شنیدم:434:

EXpress
07-08-2012, 11:33 PM
تبریک به تموم طرفدارای راجر بزرگ.
امروز یه روز قشنک دیگه واسه طرفداراته.خسته نباشی مرد.

اندی هم با حرفاش درام کرد جو ورزشگاه رو.تموم خاطرات استرالیا واسم با هر کلمش تداعی میشد و جز همدردی با درد اندی تو اون لحظه هیچ حسی نداشتم.امیدوارم که اندی هم به حقش برسه.

این (http://tennistalkers.com/showpost.php?p=71950&postcount=495) هم تقدیم به طرفدارای گل اسطوره.

Maani
07-08-2012, 11:49 PM
جا داره يه تبريك اختصاصي هم بگم بر مايه دار شيراز جناب بابي عزيز ( رضي الله عنه ) :434:
تبريك ميگم بابي جان ايشالا تا باشه از اين خوشي ها .

Afshin
07-08-2012, 11:53 PM
یه بار تو زندگیمون اومدیم ادا در بیاریم و معلوم الحال نباشیـــم ، ضایع شُدیم رفت :shame:

milikan
07-09-2012, 12:05 AM
واقعا قهرمانی فدرر برام ابدا خوشایند نیست و در حال حاضر بهیچ وجه در حد و اندازه های نامبروانی نمیدونمش
ولی گاهی باید با واقعیت کنار اومد و فدرر امروز چنین واقعیتی رو رقم زد
الان وقتیه که هر هواداره تنیسی به احترام راجر فدرر و کاری که انجام داد باید کلاه از سرش برداره حتی امثال من که ازش متنفر باشن

تبریک یه همه ی طرفداران فدرر و تنیس

Nima93
07-09-2012, 12:08 AM
راستي ي تشكر ويژه هم از ممد دارم كه هر وقت اول تورنومنت مياد به نتيجه نظرسنجي ميخنده اخرش راجر قهرمان ميشه.:434: اميدوارم سال هاي سال همين روند رو ادامه بدي دادا:655:

NimaRafi
07-09-2012, 12:49 AM
منم به نوبه ی خودم ،قهرمانی خداوندگار تنیس رو به تمام هوادارانش من جمله خودم تبریک میگم.ست اول هم که اندی برد به خاطر بازی نه چندان خوب راجر بود،نمیدونم چرا زیاد اسلایس نفرستاد سمت بکهند اندی تو ست اول،ست 2وم رو ندیدم ولی ست سوم واقعا راجر مسلط بود به بازی و کاملا مشخص بود که فشار خیلی زیادی رویه اندیه.و در اخر هم اون اشک ها و افتادن روی زمین :240::866::655:
پ.ن:یادم نیس کی بود که ی زمانی میگفت که راجر وابسته به سرویسشه و اگر سرویسش خوب نباشه هیچ کاری نمیکنه،این هم تو دهنی محکم دیگری بر دهان یاوه گویان،امروز که سرویس راجر تعطیل بود با تنوع در بازیش و بقیه اسلحه هاش اومد و برنده فینال شد.

Distant.Earth
07-09-2012, 01:49 AM
اگه راجر قهرمان شد همه مایی که تشکر زدیم معلوم الحال. قبول.

ولی واقعا طبق کدوم استدلال قراره راجر قهرمان شه؟

تعصب کور.

گذشت زمان مشخص می کنه که من معلوم الحالم یا اون نفرایی که راجرو انتخاب کردن.

کسایی که اگه راجر ریتایر کنه از تنیس و در سن 50 سالگی قصد برگشت به تور رو بکنه و در

ویمبی شرکت کنه، بازم راجرو شانس اول قهرمانی میدونن.

چه ربطی داره به احترام؟

دیگه نظرسنجی معنا نداره.

برای 9 تا مسترز و 4 تا گرنداسلم اگه 13 تا نظرسنجی بذاریم، تو هر 13 تاش راجر بیشتر رای میاره.

این چه معنی جز تعصب کور میده؟

پ ن : من از بچگی شانس نداشتم.الان میزنه راجر قهرمان میشه، همین پست های من

دستاویزی برای رای دادن های بعدی به راجر قرار میگیره.

به هر حال گفتم، گذشت زمان معلوم می کنه.

پ ن 2 : کامیون کامیون خاک بر سر رافا و نواک باید ریخت اگه اجازه بدن راجر قهرمان شه و من

ضایع بشم.

دوسته عزیز سعی کن هیچ وقت زود قضاوت نکنی.

radio
07-09-2012, 01:52 AM
قهرماني Great Roger در بزرگترين گرنداسلم و رسيدن به مقام اول رنكينگ ATP كه بعد از مدتها سيطره ي رافا و جوكو بر رنكينگ 1 بدست اومده رو به طرفدارانش تبريك ميگم.
ولي شوخي كه نداريم فكر نميكنم بتونه اين مقام رو تا يكي دو ماه آينده همچنان واسه خودش نگه داره. هرچند اميدوارم بتونه همچنان قدرتمندانه بازي كنه تا بازي هاي مهيج تري رو توي تورنومنتهاي پيشه رو شاهد باشيم.

Distant.Earth
07-09-2012, 02:10 AM
عکس هایی که از چند پیچ در ف*ی*س ب-و-ک برداشتم.البته بعضی از دوستان زحمت کشیدن و چندتاشو گذاشتن.

[/URL]http://img4up.com/up2/69099718686128850722.jpg (http://img4up.com/up2/69099718686128850722.jpg)

http://img4up.com/up2/47167638083237760534.jpg (http://img4up.com/up2/47167638083237760534.jpg)

http://img4up.com/up2/26797601830846080996.jpg (http://img4up.com/up2/26797601830846080996.jpg)

http://img4up.com/up2/48879709641814801067.jpg (http://img4up.com/up2/48879709641814801067.jpg)

http://img4up.com/up2/15840894136735867161.jpg (http://img4up.com/up2/15840894136735867161.jpg)

http://img4up.com/up2/60005971589803710115.jpg (http://img4up.com/up2/60005971589803710115.jpg)

http://img4up.com/up2/54411823535172344966.jpg (http://img4up.com/up2/54411823535172344966.jpg)

[URL="http://img4up.com/up2/36531065070880060657.jpg"]http://img4up.com/up2/36531065070880060657.jpg (http://img4up.com/up2/36531065070880060657.jpg)

Mohammad_Joulaei
07-09-2012, 03:34 AM
http://sat.kr.tc/attachment.php?attachmentid=300657&stc=1&d=1341771963

SHIR FarHad
07-09-2012, 06:04 AM
http://tennis-image.com/images/42264643157433681422.jpg