PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون دومین گرند اسلم سال!

صفحه ها : [1] 2 3

pouriya.alex
05-18-2011, 07:47 PM
ما منتظر هفدهمیش هستیم ................هیچجا نمیریم همینجا هستیم :655:

راجر بزن بترکون که فقط خودت میتونی جلوی نوله رو بگیری ! همونطور که آخرین بار تو

بردیش:441: بعضیا که نتونستن :443:

FaRzIn
05-18-2011, 07:55 PM
با این بازی هایی که راجر و رافا انجام میدن مخصوصا راجر چون رافا فقط جلو نواک نتونسته نتیجه بگیره ولی راجر هم از ملزر باخته هم گاسکه !!! :243: نمیشه زیاد به قهرمانی این دو امیدوار بود و ماری هم که یک در میان تورنمنت ها رو خوب بازی میکنه و تو رولند فکر نکنم کاری بتونه بکنه !!! :350:
می مونه نواک که اگه اتفاق خاصی نیفته و مصدوم نشه بنظرمن شانس اول قهرمانی این تورنمته !! :443:

lord amir
05-18-2011, 08:28 PM
راجر خاطره سال 2009 در رولند رو برامون زنده کن.
به این تازه به دوران رسیده ها نشون بده اسطوره کیه

davidbeckham
05-18-2011, 08:52 PM
فینال بین رافا و نوواک خواهد بود
:866:

Afshin
05-18-2011, 09:22 PM
فینال بین رافا و نوواک خواهد بود
:866:

تو که نگاه نمیکنی واسه چی میای بحث و کل کل میکنی :393:

Mohammad Reza
05-18-2011, 09:32 PM
:866:خودم ميدونم ميخواي سورپريزم كني راجر.:655:
تو هر بازي يه Come On بگو.:Music:
ميدونم لياقت قهرماني رو داري.:OK:
اين ديگه فرق مي كنه.:duel:
اميدوارم خودت نواك رو له كني.:chopwood::7:
تمركز+اعتماد به نفس+با ثبات بودن در بازي و تورنمنت=قهرماني اسطوره:866::bravo::win:

Alireza Murray
05-18-2011, 09:32 PM
اندی وقتی خودت گفتی میتونم رولند امسال رو ببرم یعنی میتونی پس پیش بسوی رولند و نخستین Grand Slam :441:

Mohammad Reza
05-18-2011, 09:50 PM
4357

:soot::->:418::6::40::33::20::thumbup::001_tt1::Horn::Kiss::687:

Reza23
05-18-2011, 10:53 PM
4357

:soot::->:418::6::40::33::20::thumbup::001_tt1::Horn::Kiss::687:

Next Exit : Roland Garros

Mohammad Reza
05-18-2011, 11:17 PM
Next Exit : Roland Garros

رضا:251::254::655:
سالي يه بار پست ميزني اونم فقط تو رولند گاروس:434::shame:
:443:آقا رضايي:655:

vafa
05-18-2011, 11:48 PM
رافا بي صبرانه منتظر ديدن بازي هاي بي نظير و خارق علاده تو هستيم . با برد رولند تمام ناكامي هاي اخير جبران ميشه ! رافا
وقتشه ثابت كني كه كي سلطانه ه ه ه ...

safeline
05-19-2011, 12:02 AM
يه چي بگم ختم كلوم : حاج رافا ( سلطان خاك و سيمان و زمين هاي آباد نشده مغرب زمين و مشرق زمين ) طي يك تلگراف اعلام كرده كه چون ديگه گرد و خاكش خوابيده ميخواد كركره حجرشو بكشه پايين و تا سال ديگه و فصول خاك بازي فعلا جامي نگيره ! :434:
مستر راجر عزيز هم ايميل زدن به بنده ( طرفداراش برن خودشونو بكشن كه اين همه سنگشو به سينه ميزنيد اما مياد برا من ميل ميده :251: ) كه آقا ولم كنيد يه شغل نيمه وقت برام پيدا شده سر جاده مسافر بگيرم و كلي هم درآمد داره ( اثباتش عكسي كه اقايون گذاشتن :655: ) پس كلاً ميخوام زود از تورنمنت بزنم بيرون و ديگه نخوام تا پاي فينال بيام و ببازم ( اين بارو سريعتر ميبازم تا اذيت نشيد ) :350:
ميمونه كي ؟
اندي ؟!!!
نه بابا اندي طفلك اسكاتلند داره تمرين نواختن ساز سنتيشون رو ميكنه و لپاشو پر باد ميكنه و اينجوري داره ريكاوري ميشه . :441: كلاً ميخواد بره تو يه گروه موسيقي و شايد ترومپتي چيزي بنوازد .
ميمونه نواك و چند تا از بچه هاي شيطون كوچه هاي خاكي فرانسه و اسپانيا و ارژانتين و اينا ...
عمو نواك گفته اين جام رو هم ميگيرم تا چش همه درآد :434:
مختصر و مفيد . :866:

davidbeckham
05-19-2011, 12:12 AM
خوشمزگی رو بزار کنار جناب اقای خیار شور:3t1:

حتما باید یه طور دیگه جواب بدم تا مراعات کنی؟

vafa
05-19-2011, 12:15 AM
يه چي بگم ختم كلوم : حاج رافا ( سلطان خاك و سيمان و زمين هاي آباد نشده مغرب زمين و مشرق زمين ) طي يك تلگراف اعلام كرده كه چون ديگه گرد و خاكش خوابيده ميخواد كركره حجرشو بكشه پايين و تا سال ديگه و فصول خاك بازي فعلا جامي نگيره ! :434:
مستر راجر عزيز هم ايميل زدن به بنده ( طرفداراش برن خودشونو بكشن كه اين همه سنگشو به سينه ميزنيد اما مياد برا من ميل ميده :251: ) كه آقا ولم كنيد يه شغل نيمه وقت برام پيدا شده سر جاده مسافر بگيرم و كلي هم درآمد داره ( اثباتش عكسي كه اقايون گذاشتن :655: ) پس كلاً ميخوام زود از تورنمنت بزنم بيرون و ديگه نخوام تا پاي فينال بيام و ببازم ( اين بارو سريعتر ميبازم تا اذيت نشيد ) :350:
ميمونه كي ؟
اندي ؟!!!
نه بابا اندي طفلك اسكاتلند داره تمرين نواختن ساز سنتيشون رو ميكنه و لپاشو پر باد ميكنه و اينجوري داره ريكاوري ميشه . :441: كلاً ميخواد بره تو يه گروه موسيقي و شايد ترومپتي چيزي بنوازد .
ميمونه نواك و چند تا از بچه هاي شيطون كوچه هاي خاكي فرانسه و اسپانيا و ارژانتين و اينا ...
عمو نواك گفته اين جام رو هم ميگيرم تا چش همه درآد :434:
مختصر و مفيد . :866:

safeline عزيز به نظر ميرسه كه شما تو فيلمنامه نويسي استعداد داري !!شايد بجاي تنيس بري دنبال فيلمنامه نويسي استعدادهات شكوفا بشه ! ؟

safeline
05-19-2011, 12:20 AM
مراعات ؟ منظورت اينه كه چيزي نگم !؟ :434:
چون من موردي نديدم كه از خطوط قرمز رد شده باشم و نياز به مراعات داشته باشم برادر .
من ظرفيتم بالاست برخلاف شما .
اشكال نداره :866: چه كنيم ديگه من و نواك هميشه مظلوم واقع شديم و ميشيم :shame:
به عمل كار برايد نه به حرف جناب عكاس باشي :441:
مثل عكس امضات فكر كن ما دين هستيم و طرف شياطين . تو هم داداشمون باش و طرف فرشته ها :434: اما ميدوني كه داستان برعكسه . :160:
نواك با قهرمان شدن جواب همه رو ميده ... من فعلا دارم آتيش زير اجاقو زيادش ميكنم تا آش خوبي بپزيم كه يه وجب روغن روش باشه :441:

davidbeckham
05-19-2011, 08:30 AM
من مطمئنم طرفدار نوواک هم نیستی
فقط طرفدار هر کی هستی که بیاد ببره
نوواک هم افت کنه اونم میکوبونی

A!i
05-19-2011, 09:46 AM
هنوز ۵ روز مونده به مسابقات تاپیک و میزنن و باید تا اون روز ۱۰ ٬ ۱۲ صفحه کل کل و کری بخونیم :350:
تازه جالبیش اینه که بعضی از این کاربرا میان اعتراض می کنن که بحث از نکات فنی خارج شد و به بیراهه کشید :434:

A!i
05-19-2011, 09:50 AM
به نظر من که جای همه ی این پست ها باید تو این تاپیک باشه

نظرسنجی: نظرسنجی مرد قهرمان مسابقات تنیس 2011 گرند اسلم رولند گاروس (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=3770) (http://tennistalkers.com/images/styles/greendeluxe/misc/multipage.gif 1 (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=3770) 2 (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=3770&page=2) 3 (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=3770&page=3) ... آخرین صفحه (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=3770&page=4))

Ali_RF
05-19-2011, 10:05 AM
خوب در اين كه جوكوويچ آماده است هيچ شكي نيست، ولي اينطور نيست كه بگيم شكست‌ناپذيره. اگر فدرر جلوي جوكوويچ همون بازي ست دوم ايندين ولز رو انجام بده (كه به نظر من مي‌تونه) شانس بالايي داره. يعني از اسلايس زياد استفاده كنه ولي نه روي فورهند جوكوويچ بلكه رو بكهندش، دراپ‌شات زياد بزنه و رالي‌ها رو كوتاه كنه. نادال هم به نظر من يه مقدار بايد از نظر روحي خودش رو بازيابي كنه و فكر امتيازات از دست رفته رو از سرش بيرون كنه وگرنه همين آشه و همين كاسه. بدون شك اگه نادال خودش باشه شانس اول قهرمانيه ولي حداقل تا اينجاي سال كه اينو نشون نداده. البته قرعه هم خيلي مهمه مخصوصاً تو رولند كه بازي‌ها سه از پنجه.

pouriya.alex
05-19-2011, 10:33 AM
هنوز ۵ روز مونده به مسابقات تاپیک و میزنن و باید تا اون روز ۱۰ ٬ ۱۲ صفحه کل کل و کری بخونیم :350:
تازه جالبیش اینه که بعضی از این کاربرا میان اعتراض می کنن که بحث از نکات فنی خارج شد و به بیراهه کشید :434:

خب شما از یکشنبه بیا کری بخون:443:

pouriya.alex
05-19-2011, 10:36 AM
با توجه به رنکینگ دلپوترو احتمالا تو دورای اول باید شاهد بازی جالبی باشیم( بازیش با یکی از 4 سید اول)

:655:

safeline
05-19-2011, 11:00 AM
توي رولند گاروس من كه از راجر و رافا و اينا ترسي ندارم :434: و مطمئنم اگر هم به فينال برسن ( اگر برسن :350: ) جام رو نميبرن ...
بايد از اين گروه خشن ( فرانسوي هاي ميزبان ( گاسكه - ويلفرد - مانفيلس ) و يا بقيه بازيكنا مثل ( دل پوترو - لوپز - آلماگرو - فرر - ملزر - موراي ) يكم ترسيد :379: كه شايد بخوان بيان و اذيت كنن .
اما در كل ::::::::::::::::::::::::: نواك قهرمانه :::::::::::::::::::::::: :866:

Nima88
05-19-2011, 03:17 PM
جنگ ستارگان!!

http://up.iranblog.com/images/2tf0bipy8xhe1p89x8oz.jpg

http://up.iranblog.com/images/b7ayb97v133tpra9u5aa.jpg

http://up.iranblog.com/images/qxllvvrttxrf2vgx9tyq.jpg

http://up.iranblog.com/images/2jt6a767yamvrsvrqr5o.jpg

http://up.iranblog.com/images/76gtg5hbonr9sjam9r7w.jpg

http://up.iranblog.com/images/hw3g3na0anbs974w25ov.jpg

AndreS
05-20-2011, 10:31 AM
اندی رادیک و خوان کارلوس فررو از آزاد فرانسه کناره گیری کردند

قهرمان سابق خوان کارلوس فررو و اندی رادیک روز پنجشنبه به دلیل آسیب دیدگی شانه رسما از حضور در دومین گرند اسلم سال Roland Garros کناره گیری کردند
فررو , قهرمان رولند گاروس در سال 2003 و نائب قهرمان سال 2002 امسال تنها پنج بازی انجام داده و اکنون در رنکیک مردان نفر 74 است

رادیک که فررو را در فینال مسابقات US Open 2003 شکست داد . هفته گذشته فینال دوبل Italian Open را به دلیل مصدومیت شانه از دست داد و این هفته نیز از مسابقات Open de Nice فرانسه کناره گیری کرد تا در این زمان فرصت مناسبی برای ریکاوری و حضور در Roland Garros که روز یکشنبه برگذار خواهد شد پیدا کند .
بهترین نتیجه او حضور در راند چهارم Roland Garros در سال 2009 بوده است

مسوولان برگزاری مسابقات همچنین از انصراف Richard Berankis لیتوانیایی (78 رنکینگ) به دلیل کشیدگی ران خبر دادند .
هر سه این افراد توسط بازیکنان دور مقدماتی جایگزین خواهند شد

Mahmood
05-20-2011, 01:48 PM
طبق آخرین خبرها از توییتر قرعه کشی انجام شده ولی هنوز روی وبسایت رسمی رولند گاروس قرار نگرفته
نادال دور اول باید با ایزنر بازی کنه
جوکویچ دور اول با ده بکر اندی ماری با کوالیفایر و فدرر با لوپز
دلپو دور اول با کارلویچ بازی داره و اگه رو فرم باشه دور سوم به نواک میخوره
یک چهارمهای محتمل:
نادال - سدرلینگ
جوکویچ - بردیچ
ماری - ملزر
فدرر - فرر
نیمه نهایی های محتمل:
فدرر - جوکویچ
نادال - ماری

Ali_RF
05-20-2011, 02:44 PM
خوب قرعه كشي هم انجام شد. فدرر باز هم دور اول به لوپز خورد. هرچند فكر نكنم مثل بازي مادريد بشه، چون اينجا ديگه لوپز هواداراي مادريد رو نداره و احتمالاً فدرر راحت تر بازي رو مي بره.
اما بازي هاي جالب تا قبل از يك چهارم، يكي مي تونه بازي احتمالي نادال و داويدنكو تو دور سوم باشه. مطمئناً نادال از همين الان به فكر يه انتقام سخت از داويدنكو هست، البته اگه حريفش بتونه بر خلاف چند وقت اخير از راند يكم بالاتر بياد!
بازي ديگه هم دلپوترو و جوكوويچ در راند سوم هست كه قطعاً جذاب خواهد بود. اگه دلپوترو آماده باشه، حتماً براي آماده ترين تنيسور حال حاضر دنيا دردسرساز خواهد بود.
اندي موري هم كه مي تونه از همين الان خودشو تو يك چهارم ببينه.

PowerVu
05-20-2011, 03:21 PM
جداول قرعه کشی با اجازه ی کوروش عزیزم در تاپیک معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گروس 2011 قرار گرفتند.

Nima88
05-20-2011, 03:53 PM
فکر کنم برا رسیدن به نیمه نهایی کار نواک ازبقیه سختر باشه.چون احتمالا باید از سد دلپو (اگه رو فرم باشه که امیدوارم باشه)گاسکه وبردیج عبور کنه واگه فرض کنیم درنیمه نهایی احتمالی با راجر بازی کنه کار مشکلی داره تا رسیدن به فینال .البته این نواک نشون داده توانایی شکست دادن بازیکنای خوب پشت سر هم داره

Mohammad_Joulaei
05-20-2011, 04:21 PM
خب با مشاهده قرعه کشی طبق مسابقات مادرید و مونت کارلو و رم بخوایم قضاوت کنیم قرعه به نسبت متعادلیه وخیلی تغییرات توی رنکینگ ایجاد میکنه.طبیعتا فینال سال قبل رو نمیبینیم.

به نظر میاد کوارتر اندی مورای به نسبت خیلی راحت تر از مدعیان دیگه به نظر میاد .

و بعدش به ترتیب راجر رافا و نواک.

خب بر خلاف سال قبل که رافا با حریف های زیاد نامی و مطرح روبرو نشد امسال مسیر سخت تری به نسبت پارسال خواهد داشت.همچنین نواک که بردیچ و بلوچی و خوان رو در مسیر داره.راجر هم چنتا متخصص خاک توی مسیرش هستن استان و داوید فرر و گاییل مونفیلز.

به عقیده من قهرمانی نواک حکمیه برا نامبر وانی سال و حتی رافا.راجر هم شاید امیدی باشه.

به امید رقابت های پایاپای و جذاب.

Nima88
05-20-2011, 04:52 PM
رافا که به نظر میرسه جدیترین حریفاش برای رسدن به نیمه نهایی ورداسکو و سودرلینگ باشه که البته با توجه به فرمی که ورداسکو از اول فصل تا الان داشته شاید حتی تا یک هشتم نرسه.
اندی که سخترین حریفش تا قیل از یک چهارم به نظر میرسه دولگو باشه یا شایدم ترویسکی واحتمالا در یک چهارم باید یا با الماگرو یا با ملزر بازی کنه در کل اندی شانس خوبی داره برا رسیدن به نیمه نهایی داره.
در کوارتر فدرر هم واورینکا یک همیشه بازندست مقابل راجر وراجر در یک چهارم حریفش احتمالا فرر یا مونفلیز هست که میتونن مانع نسبتا سختی برا راجر باشن.

manoochehr
05-20-2011, 05:45 PM
رافا که به نظر میرسه جدیترین حریفاش برای رسدن به نیمه نهایی ورداسکو و سودرلینگ باشه که البته با توجه به فرمی که ورداسکو از اول فصل تا الان داشته شاید حتی تا یک هشتم نرسه.
اندی که سخترین حریفش تا قیل از یک چهارم به نظر میرسه دولگو باشه یا شایدم ترویسکی واحتمالا در یک چهارم باید یا با الماگرو یا با ملزر بازی کنه در کل اندی شانس خوبی داره برا رسیدن به نیمه نهایی داره.
در کوارتر فدرر هم واورینکا یک همیشه بازندست مقابل راجر وراجر در یک چهارم حریفش احتمالا فرر یا مونفلیز هست که میتونن مانع نسبتا سختی برا راجر باشن.

نیما جان مطمعن باش موناکو تو راند 1 ورداسکو رو حذف میکنه. هد تو هدشونم 7/2 به نفع موناکو هست. تو کلی کورت هم 6 بار با هم بازی کردن 5 بارو موناکو برده و 1 بار ناندو برده. ولی خب باید نشستو بازی رو دید از رو هد تو هدم که نمیشه بگی کی برندست.

safeline
05-20-2011, 06:37 PM
راجر رو مطمئن باشيد جلو لوپز خيلي خيلي اذيت ميشه ... لوپز هم اميدهاي خودشو داره و ميخواد خودي نشون بده ... كافيه راجر بازي رو وا بده تا شاهد برد لوپز باشيم ... من كه دوست دارم راجر ببازه الاخصوص به لوپز عزيز ! :434:
رافا رو كاري ندارم بذار تا فينال هم بياد ... بالاخره كه باز ميخوره به نواك و برميگرده خونه خودش ( بدون جام ) . :443:
ميمونه نواك خودمون كه بازهم به قرعه هاي سخت خورده و اشكالي نداره چون همين راه سخت باعث پخته تر شدن و قهرمانيش ميشه ...
تا كور شود هر آن كس كه نتوان ديد :3t1:

FaRzIn
05-20-2011, 07:32 PM
با نگاهی که کردم نواک کار زیاد سختی رو تا نیمه نهایی نداره و از اون سمت کار نادال بنظر من بمراتب سختره با وجود سودرلینگ و ماری تو اون شمت جدول میشه نیمه نهایی رافا - اندی و نواک - راجر رو شاهد باشیم . :866:
البته از حالا نمیشه درباره این جور چیزها بحث کرد ولی امیدوارم بازیهای زیبایی رو ببینیم !! :655:

ღஜGran Rafaஜღ
05-20-2011, 07:43 PM
راجر رو مطمئن باشيد جلو لوپز خيلي خيلي اذيت ميشه ... لوپز هم اميدهاي خودشو داره و ميخواد خودي نشون بده ... كافيه راجر بازي رو وا بده تا شاهد برد لوپز باشيم ... من كه دوست دارم راجر ببازه الاخصوص به لوپز عزيز ! :434:
رافا رو كاري ندارم بذار تا فينال هم بياد ... بالاخره كه باز ميخوره به نواك و برميگرده خونه خودش ( بدون جام ) . :443:
ميمونه نواك خودمون كه بازهم به قرعه هاي سخت خورده و اشكالي نداره چون همين راه سخت باعث پخته تر شدن و قهرمانيش ميشه ...

چقدر قشنگ تحليل ميكنه اين بشر!:379:

Nima88
05-20-2011, 08:03 PM
نیما جان مطمعن باش موناکو تو راند 1 ورداسکو رو حذف میکنه. هد تو هدشونم 7/2 به نفع موناکو هست. تو کلی کورت هم 6 بار با هم بازی کردن 5 بارو موناکو برده و 1 بار ناندو برده. ولی خب باید نشستو بازی رو دید از رو هد تو هدم که نمیشه بگی کی برندست.
بله منوچهر جان ما به عشق شما عشق ارژانتین دوست داریم موناکو ببره.ورداسکو اوضاع چندان جالبی نداره احتمال باختش هست.
امیدوارم دلپو تو اوج باشه اگه رو فرم باشه بازیش با نواک دیدنیه

Ali_RF
05-20-2011, 08:13 PM
:3t1:[/SIZE]
دوست عزيز اگر قرار بود هر كسي كه اميدهاي خودشو داره و مي‌خواد خودشو نشون بده، بتونه از پس فدرر يا نادال يا... بربياد كه ديگه اونا الان اينقدر قهرماني نداشتن. در ضمن چرا فدرر بايد بازي رو وا بده؟ مگه اومده تفريح؟ تو مادريد كه مسترز بود جلو اون همه تماشاگر تا لحظه آخر مبارزه كرد و برد، حالا تو رولند بازي رو وا بده؟

Paymaan
05-20-2011, 08:22 PM
چقدر قشنگ تحليل ميكنه اين بشر!:379:

راجر که مسافر کش شد . اندی هم بره ساز بزنه . رافا هم که اصلا هیچی!
میمونه نواک خودمون!

Mahmood
05-20-2011, 08:58 PM
به نظرم شما واقعا حیفی
پدر این امکانات کم بسوزه که شما به جای تحلیل برای بهترین شبکه های ماهواره ای باید بیای اینجا و تحلیلای فنی و موشکافانه ات رو برای ما ارائه بدی...:46:

delpotro
05-20-2011, 09:11 PM

همچین میگی نواک خودمون هر کس ندونه فکر می کنه یا داداششی یا نامزدش!

به هر حال خوان به سختی منتظر نواک خودتونه.

:bravo:

safeline
05-20-2011, 09:47 PM
ممنون از دوستان گل و بلبل :443:
بهتون حق ميدم جان رافا حرف حق شنيدنش تلخه :434:
به قول شما اين همه رافا و راجر و خوان جام گرفتن ديگه .. اين بار رو نميگيرن چيزيشون نميشه :434: شما كاسه داغ تر از آش نشيد ...
من تحليل هام رو فقط تو اين انجمن ميذارم چرا ؟!
اگه گفتيد چرا ؟
چون اينجا ماشالله هوادارايي پيدا ميشن كه تو هزار كانال ماهواره : يوخ پيدا نميشن :160:
خوان كه كه شده پيچ و مهره و يه فصل در ميون كنج بيمارستان و نوانخانه بسر ميبره :434:
زياد روش حساب نكنيد .. چرا ؟ واسه خودتون ميگم باز مياد و ميبازه ( يا اندر احوالات كناره گيري و مصدوميت و اي ننه جون اينا ) :251: و شما سرشكسته ميشيد . ( البته ميدونم سنگ پاي قزوين بايد جلو شما بنگ بندازه :443: )
رافا و راجر رو هم كه قصه ديگه تكراري شده ... نيست پاريس زياد ميان و ميرن با نومزد و عيال و هوادار و فن و كوبر و ايناشون ديگه عادي شده براشون . بدون جام برگردن بهتره اينجوري دست سبگ تر راهي سفر ميشن .
ميمونه كي ؟!
آفرين :434:
نواك
..... قهرمان .... نيازي به حرف نداره :350:

A!i
05-20-2011, 10:08 PM
اونوقت من میگم تاپیک رو سر موقعش و به وقتش (از شروع شدن بازی ها ) بزنید بگید بد میگم :379:
حالا مجبوریم تا اون موقع تحلیلهای مفید بعضی ها رو بشنویم :3t1:

Paymaan
05-20-2011, 10:53 PM
دوست عزیز جناب آقای به اصطلاح safeline
یه پیشنهاد برای امضای جنابعالی دارم

میمونه کی؟ نواک خودمون!

Maani
05-20-2011, 11:21 PM
ممنون از دوستان گل و بلبل :443:
بهتون حق ميدم جان رافا حرف حق شنيدنش تلخه :434:
به قول شما اين همه رافا و راجر و خوان جام گرفتن ديگه .. اين بار رو نميگيرن چيزيشون نميشه :434: شما كاسه داغ تر از آش نشيد ...
من تحليل هام رو فقط تو اين انجمن ميذارم چرا ؟!
اگه گفتيد چرا ؟
چون اينجا ماشالله هوادارايي پيدا ميشن كه تو هزار كانال ماهواره : يوخ پيدا نميشن :160:
خوان كه كه شده پيچ و مهره و يه فصل در ميون كنج بيمارستان و نوانخانه بسر ميبره :434:
زياد روش حساب نكنيد .. چرا ؟ واسه خودتون ميگم باز مياد و ميبازه ( يا اندر احوالات كناره گيري و مصدوميت و اي ننه جون اينا ) :251: و شما سرشكسته ميشيد . ( البته ميدونم سنگ پاي قزوين بايد جلو شما بنگ بندازه :443: )
رافا و راجر رو هم كه قصه ديگه تكراري شده ... نيست پاريس زياد ميان و ميرن با نومزد و عيال و هوادار و فن و كوبر و ايناشون ديگه عادي شده براشون . بدون جام برگردن بهتره اينجوري دست سبگ تر راهي سفر ميشن .
ميمونه كي ؟!
آفرين :434:
نواك
..... قهرمان .... نيازي به حرف نداره :350:

خدائیش خیلی بی مزه ای

safeline
05-20-2011, 11:31 PM
نگيد بابا .. بي مزه ؟
تا ديروز خيارشور بوديم حالا شديم بي مزه ؟ :434:
اشكال نداره چه با نمك چه بي نمك .. نواك قهرمانه ...
امضا نميخواد چون امضا شخصيه اما اين كه نواك قهرمان ميشه عموما تابلوئه ...:443:

safeline
05-21-2011, 12:12 AM
نه نيما جان ايشون منظور خاصي نداشتن ...
به قول خودم ظرفيتامون رو ببريم بالا ...
بهرحال فرق يه فن ( هوادار :434: ) خوب و بد اينجاها مشخص ميشه ديگه .
نواك .. به قول يكي از بچه ها سوزونده خيلي ها رو :434:
بو كن .. بوش داره مياد :443:

delpotro
05-21-2011, 12:36 AM
نواك .. به قول يكي از بچه ها سوزونده خيلي ها رو :434:
بو كن .. بوش داره مياد :443:

اگه بخوام بو کنم بوی آتیش سوزی که راجر فدرر بزرگ و رافا نادال از سال 2003 تا 2010 به مدت 8

سال راه انداختند بیشتر به مشام میرسه.

اونقدر سوزوندند که هیزمشون تموم شد.

مال نواک خیلی زودتر به پایان میرسه.

تازه 6 ماه شده.

sspol
05-21-2011, 12:50 AM
اصلا همين بازيها بود كه منو عاشق تنيسش كرد

اميدوارم امسال نادال بتونه خودشو بازم تو اين بازيها اثبات كنه

البته امسال نواك شرايط رو خيلي سخت كرده

davidbeckham
05-21-2011, 01:00 AM
به نظرم شما واقعا حیفی
پدر این امکانات کم بسوزه که شما به جای تحلیل برای بهترین شبکه های ماهواره ای باید بیای اینجا و تحلیلای فنی و موشکافانه ات رو برای ما ارائه بدی...:46:
:254::254::254:

davidbeckham
05-21-2011, 01:03 AM
امیدوارم نادال قهرمان شه تا یکی اتیش بگیره:254:
لازم هم نکرده از تیکه های من استفاده کنی:3t1:
بهتره از خودت خلاقیت به خرج بدی

Afshin
05-21-2011, 05:45 AM
رفیق توهین به یه بازیکن بزرگ کار قشنگی نیست.حتی اگه از اون شخص خوشمون نیاذ

مگه پیمان توهین کرد به کسی ؟!

=-=-=-=-=-=-=-=-==

خشی فکر کنم واجب شد رولند رو ببینی :434:

lord amir
05-21-2011, 07:01 AM
هنوز برنامه بازیهای روز اول نیومده؟
سافینا هم نیست:240:
اگه کسی وقت کرد تحلیل درستی از دور اول مسابقات بذاره. مختص راجر و رافا هم نباشه تنیسورای گمنام رو معرفی کنید.
ممنون

Nima88
05-21-2011, 07:29 AM
مگه پیمان توهین کرد به کسی ؟!

=-=-=-=-=-=-=-=-==

خشی فکر کنم واجب شد رولند رو ببینی :434:
فکر کنم من اشتباه متوجه شدم.اول فکر کردم نوشته میمون کیه؟نواک خودمون.

Afshin
05-21-2011, 08:15 AM
هنوز برنامه بازیهای روز اول نیومده؟
سافینا هم نیست:240:
اگه کسی وقت کرد تحلیل درستی از دور اول مسابقات بذاره. مختص راجر و رافا هم نباشه تنیسورای گمنام رو معرفی کنید.
ممنون

هنوز برنامه بيرون نيومده . ولي اين رو توي سايت نوشتن:

The tournament directors have announced that the bottom half of the men's drawn and the top half of the women's draw will begin on Sunday

که نشون ميده راجر و نواک فردا بازي ميکنند و رافا و موري روز دوشنبه . ولي ساعت دقيق و محل برگزاري رو بعد از مشخص شدن برنامه ي دقيق ميشه گفت . که تا ساعاتي ديگه برنامه ي دقيق هم مشخص ميشه.

I.man
05-21-2011, 08:23 AM
اعتماد به نفس كليد پيروزهاي Novak

تمام رقيبان Novak Djokovic در يك چيز با يكديگر اتفاق نظر دارند. اعتماد به نفس كليد ركورد استثنايي 37-0 او در اين فصل و در كل 39 پيروزي پياپي اش تا قبل از Roland Garros است. Rafael Nadal روز جمعه در پاريس گفت: "درست است، او احتمالاً بهتر دفاع مي كند، اما من فكر مي كنم چيزهاي زيادي درباره اعتماد به نفسش وجود دارد".

قهرمان پنج دوره Roland Garros اين فصل چهار بار به Djokovic باخته است، كه همگي در فينال Masters 1000 در Indian Wells, Miami, Madrid, Rome بوده اند. مرد اسپانيايي گفت: "همه مي دانند كه Novak چقدر خوب است و چقدر مي تواند خوب باشد، اما او چند سال پيش هم همينطور بود. در حال حاضر او پيروز مي شود، و با پيروزي هايش، اعتماد به نفسش هر روز بيشتر و بيشتر مي شود".

شماره سه دنيا Roger Federer در جدول مسابقات Roland Garros در نيمه Djokovic است، و اين در حالي است كه درسال 2011 سه بار به مرد صرب باخته است. همانند Nadal، اين مرد سوئيسي نيز مشخصه موفقيت هاي Djokovic را در افزايش خود باوري او مي داند. او گفت: "در حال حاضر او اعتماد به نفس بيشتري دارد، اين واضح است".

Federer اضافه مي كند: "زماني قبل از اينكه او (همانند الان) طوفاني شود يا احساس خوبي نداشته باشد، او به اندازه الان مبارزه نمي كرد. اما اكنون، اين پيروزي هاي پياپي نشان مي دهد كه او معمولي بازي مي كند و اينكه شايد پيروزي هايش اسانتر از قبل به دست مي آيند. اما او همان بازيكن است. او چندين بازي سخت داشت كه مي توانست شكست بخورد. من اعتقادي ندارم كه او متفاوت است از ديدگاه من. او هميشه بازي هايش را خيلي خوب به پايان مي رساند".

Andy Murray، كسي كه تنها دو امتياز با اولين شكست اين فصل او در نيمه نهايي Rome فاصله داشت. با Nadal و Federer موافق است. او گفت: "قطعاً تغيير بزرگ تكنيكي بوجود نيامده. من فكر مي كنم او هميشه توانايي فوق العاده بازي كردن تنيس را داشت. او اكنون فقط اين كار را در تمام اوقات انجام مي دهد. من فكر مي كنم او به نگرشي صحيح روي كورت دست پيدا كرده. او در تمام سال بسيار استوار بوده است. او تورنمنت ها را خيلي خوب شروع مي كند، و زماني كه روبروي بازيكنان تاپ قرار مي گيرد، سطح بازيش را ارتقا مي دهد، چيزي كه در گذشته شايد نمي توانست انجام دهد. او روشي براي شكست دادن آنها پيدا كرده است، و در حال حاضر بديهي است كه او اعتماد به نفس زيادي دارد ".

Djokovic دوبار در سال هاي 2007 و 2008 به نيمه نهايي رسيده است و مي تواند با صعود به فينال جايگاهش در صدر جدول رده بندي را تضمين كند. علاوه بر آن، با رسيدن به فينال مي تواند ركورد John McEnroe در بيشترين پيروزي پياپي از شروع يك فصل را از ان خود كند و با كسب عنوان قهرماني مي تواند از حيث كسب بيشترين پيروزي پياپي با Guillermo Vilas در عدد 46 مساوي كند. چيزي كه Federer قهرمان سال 2009 به آن چشم دوخته. "من خيلي بدقت انرا دنبال مي كنم".

Federer گفت: "چه چيزي باور نكردني است؟ من واقعاً شگفت زده نشدم كه او Rafa را در مادريد شكست داد، اگرچه من فكر مي كنم كه Rafa به خاطر نتايج سال هاي گذشته بايد پيروز مي شد، اما شما نبايد فراموش كنيد كه Rafa در Miami و Indian Wells نيز در برابر Novak شكست خورده بود. بنابراين چيزي كه جالب توجه است اين است كه چه اتفاقي خواهد افتاد، ايا Novak مي تواند بر Rafa غلبه كند يا خير. اين چيزي است كه من انرا دنبال مي كنم".

.

M A E S T R O
05-21-2011, 11:02 AM
وقتشه عدد 16 یوزرمو به 17 چنج کنم.فقط یکی میتونه این کارو برام ممکن بکنه اونم راج خودمونه.
خیلی میخامت راج نا امیدم نکن.
http://d.yimg.com/a/p/sp/ap/da/fullj.862e8300b475747f8e99c11066928b0a/ap-201105200848317208350.jpg

Hatam
05-21-2011, 12:09 PM
"Roger Federer is one of the best players in the history of tennis, but the two all-time greats of our sport are Rafael Nadal and Björn Borg." Thus spake John McEnroe

اینو واسه افشین گذاشتم چون میدونم ارادت خاصی به مکنرو داره:160:

Behnam RF
05-21-2011, 12:18 PM
ببخشید پس حتما بورگ افتخاراتش بیشتره که ما خبر نداشتیم:350:
مکنرو از این حرف ها خیلی زده ، خودتون قضاوت کنید کی بهتره ؟

davidbeckham
05-21-2011, 12:27 PM
اومدن تو محل ما دیش ها رو جمع کردن
شانس اوردم من اورده بودم پایین دیشو
وگرنه 250 ضرر کرده بودم
رافا با باختش اعصاب منو بهم ریخت
ولی بهم سود مالی رسوند:434:
بقیه هم حواستون باشه
بدجور دارن جمع میکنن:3t1:
vamos rafa:866:

Mohammad Reza
05-21-2011, 12:53 PM

خب جاني اين روزا خيلي ديگه داره شكست نفسي ميكنه:434::160:

البته نگفته بهترين در تاريخ!گفته يكي از بهترين:443: و هر وقتم يه تعريف بخواد از راجر كنه جاني But رو حتما پس از تعريف مياره:434:...جالبه تيتر خبرم اينه
"Nadal following in Borg’s footsteps"

.................

http://www.rolandgarros.com/images/pics/large/b_Mina_Soderling.jpg

اشتباه نگيرين:434::434::434:اين گائل مونفيس نيست!به قول گزارشگر عرب مونقيس صغير هست:434: Gianni Mina بازيكني كه پارسال در رولند مقابل نادال بازي كرد.

4437

:251::251::251::254::254::254:

I.man
05-21-2011, 01:12 PM
نويسنده Tennis.com قهرمان Roland Garros را پيش بيني مي كند

http://gototennis.com/wp-content/uploads/2010/06/Rafael_Nadal_Roland_Garros_trophy.jpg (http://gototennis.com/wp-content/uploads/2010/06/Rafael_Nadal_Roland_Garros_trophy.jpg)

اكنون آنها به پاريس امده اند، براي دوئل نهايي از مجموعه فينال هايشان. مهيا مي شوند براي فينال مرگ در بعدازظهر. همانطور كه ما تورنمنت را شروع مي كنيم، سوالي وجود دارد: چه كسي بازيكن مورد توجه اين تورنمنت است؟ پسري با ركورد پيروزي هاي پياپي تاريخي يا پسري كه اين نوع كورت ها را از آن خود مي داند؟ چه كسي، اگر انها دو هفته ديگر همديگر را ملاقات كنند، چه كسي مي تواند ديگري را از رينگ خارج كند؟

First Quarter

به نظر مي رسد Robin Soderling، بعد از كلنجار رفتن با وضعيت شماره چهار در اوايل سال، سطح بازيش را دوباره پيدا كرده: بار ديگر او خطرناك است، بسيار غير قابل پيش بيني است كه به يك چهارم نهايي صعود كند، پس از ازپا انداختن Federer در يك چهارم نهايي سال گذشته در پاريس، احتمال دارد امسال با Rafa در همين مرحله بازي كند. آيا مرد سوئدي مي تواند نسبت به مبارزات اخير خود بي تفاوت باشد. او اسيب ديده، مربيش را اخراج كرده، در Rome در برابر Djokovic با نتيجه 63 60 مغلوب شده، و ايا فرم قاتل بزرگان را دوباره پيدا كرده است؟ بازيكن مشهور نمي خواهد با او رودرو شود.

اما در باقي يك چهارم Nadal گروهي از بازيكنان وجود دارند كه ترسناك هستند. Davydenko يك dirtballer فوق العاده و تهديدي در گذشته براي Rafa كسي كه به نظر ميرسد بهترين هايش در گذشته بوده. Querrey. همچنين Verdasco كسي كه اين اواخر اكثراً بد بوده. و Simon، كه در كشورش فرانسه بازي خواهد كرد. شايد تنها كسي كه بتواند نادال را بترساند Ivan Ljubicic است، كسي كه Rafa را قبلاً شكست داده و احتمال رويارويي با او در round of 16 وجود دارد.

ديدارهاي مرحله اول كه بايد ديد: Verdasco vs. Monaco و Tursunov vs. Malisse : استعدادهايي كه بيشتر هدر رفته اند.
بازيكن جواني كه بايد تماشا كنيم كيست؟ من قبلاً چند بار اشاره كرده ام، اما كسي كه هنوز بايد ديد: Grigor Dimitrov

صعود كننده به نيمه نهايي: Nadal

Second Quarter

Andy Murray: ايا او در گرد و خاك Rafa و Nole يك فراموش شده است، يا بعد از گرفتن ست از هر دو اينها در بهار امسال، مي خواهد كار را يكسره كند؟ ممكن است ما به تنهايي در تعجب نباشيم: Murray اغلب نمي داند كه درباره خودش چه فكري مي كند. او متكبر و لجباز است و نياز دارد باور كند كه مي تواند هر كسي را شكست دهد. اما او در لحظاتي اشتباه اعتقادش را از دست مي دهد. براي مثال: تاي بريك ست سوم در برابر Nadal و Djokovic.

Murray مي تواند روي خاك بازي كند، اما شما مي دانيد، از اعماق قلب، تورنمنت بعدي Wimbledon است كه در ذهنش است. French تنها گرند اسلمي است كه او حداقل نتوانسته به نيمه نهايي ان راه يابد. اگر او مي خواهد به اين پايان دهد، امسال بايد اين اتفاق بيفتد، چراكه او قرعه بسيار خوبي دارد. نزديك ترين سيد به او Dolgopolov است. كسي كه در بهار امسال به اخر خط رسيد. نفر بعد Troicki است، كسي كه هميشه بالا و پايين داشته، و بعد از آن Almagro، كسي كه هرگز مطابق انتظار عمل نكرده. Florian Mayer و Kevin Anderson و در تمام قسمت ديگر قرعه اش Jurgen Melzer.

جذاب است اما به احتمال زياد تهديد اميز نيست. بازيكناني كه بايد ديد: Milos Raonic، كسي كه در اولين بازي با Michael Berrer روبرو خواهد شد. Bernard Tomic، كسي كه با Carlos Berloq بازي خواهد كرد.

صعود كننده به نيمه نهايي: Murray

Third Quarter

Roger Federer: ما احتمالاً مي توانيم موافق باشيم كه به نظر مي رسد او مدت زمان طولاني است كه اسيب پذير است. او بازي قدرتمندي در برابر Nadal در مادريد انجام داد، اما بازي در برابر Richard Gasquet در Rome را چه مي گوييد؟ Federer خيلي passive و بي هدف است. و او اشكارا از سرنوشت مشابه هفته قبل در برابر Feliciano Lopez اجتناب مي كند.

با اين حال، صعود طولاني مدت Federer به يك چهارم نهايي در گرند اسلم ها دست نخورده است، اما بازي غير قابل پيش بيني اش مي تواند هر جايي باشد. Federer با Lopez شروع مي كند.
بازيكناني كه در انتظارند: Tsonga, Wawrinka, Tipsarevic, Monfils و Ferrer همه اينجا هستند.
بازكني كه بايد قبل از اينكه حذف شود بازيش را ديد: Adrian Mannarino

صعود كننده به نيمه نهايي: Federer

Fourth Quarter

Djokovic كسي است كه همه نگاه ها به او معطوف شده. به تعبيري ديگر، فشار بر روي اوست. اما چيزي كه هفته گذشته در Rome به نمايش گذاشت، ديديم كه شكست در برابر Murray را قبول نكرد و در برابر هر تاكتيكي از Nadal او را نااميد كرد. اما او بدلايل تكنيكي و فيزيكي از نظر ذهني تخريب نخواهد شد.

اما حتي ممكن است Djokovic نيز بعد از ديدن قرعه خود كمي مكث كند. وقتي كه احتمال دارد در راند سوم با Juan Martin del Potro ديدار كند. اين مي تواند خطري براي Novak باشد. به هر حال مصدوم اخير del Potro، بايد قبل از اينكه اين اتفاق بيفتد با Karlovic و احتمالاً با Gulbis بازي كند.

ما در اينجا سه صعود كننده به نيمه نهايي ها را داريم، Richard Gasquet و Tomas Berdych و Thomaz Bellucciكه مي توانست در مادريد Novak را شكست دهد.

صعود كننده به نيمه نهايي: Djokovic

نيمه نهايي ها: Nadal d. Murray و Djokovic d. Federer

اگر فينال ديگري بين Nole و Rafa باشد، چه انتظاري مي توان داشت؟ Djokovic در دو بازي اخر در تمام عوامل بازي بهتر از Nadal بوده. اما اينجا خانه ي دوم Nadal است. اين خاك مورد علاقه اوست، جايي كه ركوردش 38-1 است. همچنين فشار كمتري روي او خواهد بود، با وجود ركورد قبلي اش در پاريس Rafa مي گويد Djokovic در اين تورنمنت "بيشتر مورد توجه" است. ولي اگر شما بيشتر را حذف كنيد، او درست مي گويد. در رم، Nadal، از باختش در Madrid درس گرفت و تلاش كرد تا روش حمله كردنش را تغيير دهد.

دو دليل وجود دارد كه Djokovic نمي تواند براي بار سوم كارش رو خوب انجام دهد، اول: در گذشته، he's pushed Nadal around for a period of time on clay before starting to misfire. اين هدف او در بهار امسال جواب داد. اما ايا او مي تواند براي يك ست اضافي نيز انرا انجام دهد؟ سپس او نياز دارد تا تعداد زيادي وينر بزند، و دوباره كمي بيشتر، تا Nadal را در 3 از 5 شكست دهد.

دوم: ما به فينالشان در U.S. Open گذشته برمي گرديم. اين Djokovic بود كه ركورد پيروزي هاي رو هارد كورت برابر Nadal را در اختيار داشت. اما مرد اسپانيايي مورد توجه بود، زيرا در حاليكه Djokovic بازيكني فوق العاده براي era بود، Nadal بازيكني براي all-time بود. و اين all-timeها هستند كه فينال گرنداسلم ها را مي برند. Djokovic در حال حاضر تنها يك پيشنهاد براي all-time است، اما هنوز نيست. قهرماني در اينجا مي تواند او را يك گام به اين مسئله نزديك تر كند. براي زمان كنوني، من با كساني همراه خواهم شد كه اين مرحله را گذرانده اند، مدت ها قبل. من مي خواهم حدس بزنم، اين Nadal خواهد بود، ما او را در زمين يكبار ديگر پيروز خواهيم ديد.

قهرمان: Nadal

BY STEVE TIGNOR

safeline
05-21-2011, 01:41 PM
اين همه نوشتي كه آخر بگن :
قهرمان : نادال :434:
جواب : زرشك :160:
قهرمان ... نواك ... مقاله و منشور و طومار هم نميخواد بنويسم :866:

I.man
05-21-2011, 02:12 PM
Interactive Draw for Roland Garros

.

Paymaan
05-21-2011, 07:53 PM
اين همه نوشتي كه آخر بگن :
قهرمان : نادال :434:
جواب : زرشك :160:
قهرمان ... نواك ... مقاله و منشور و طومار هم نميخواد بنويسم :866:
نیست تا حالا ننوشتی! همیشه یه طومار مینویسی آخرش هم میمونه کی؟ نواک خودمون!

ولی جدا خیلی ظرفیتت بالاست و قابل تحسینه!

safeline
05-21-2011, 08:27 PM
چقدر قربون صدقه هم ميريد و تشكر ميكنيد از هم !!!خوبه تحمل يه مخالف رو نداريد !افتخار من اينه كه اين انجمن همه فقط دو شخصت دارن : راجر و رافا ! متاسفم كه از ديد شما تنيس يعني همين دوتا....البته راست ميگيد از ديد من هم يعني نواك .. فقط همين جان خودتون تشكر نزنيدما به دشمني شما افتخار ميكنيم ...

Behnam RF
05-21-2011, 08:35 PM
چقدر قربون صدقه هم ميريد و تشكر ميكنيد از هم !!!خوبه تحمل يه مخالف رو نداريد !افتخار من اينه كه اين انجمن همه فقط دو شخصت دارن : راجر و رافا ! متاسفم كه از ديد شما تنيس يعني همين دوتا....البته راست ميگيد از ديد من هم يعني نواك .. فقط همين جان خودتون تشكر نزنيدما به دشمني شما افتخار ميكنيم ...
دوست عزیز شما خودتون گیر دادید به نواک بعد میگید اینجا فقط راجر و رافا داره؟
نخیر این فروم همه نوع طرفدارهایی داره ، شما نگران نباشید، اینجا مخالف نداریم ، همه نظر های خودشون میدند ، شما هم میتونستید با 1 بار نواک گفتن نظر خودتون رو بگید ولی من 10 تا پست نواک دیدم ، جای این پست ها هم اینجا نیست :182:

M∂hdi
05-21-2011, 09:06 PM
سایت رسمی مسابقات www.rolandgarros.com/en_FR/index.html (http://www.rolandgarros.com/en_FR/index.html)

معرفی بخش هایی از امکانات جدید (و سابق) در سایت رسمی 2011 Roland Garros

IBM PointStream will be available starting May 22, 2011

SCORES

[/URL]http://www.rolandgarros.com/images/misc/pointstream_stub_e.jpg (http://www.rolandgarros.com/images/misc/pointstream_stub_e.jpg)

یکی از موارد جدیدی که امسال مورد توجه بازیدکنندگان سایت رسمی آزاد فرانسه خواهد بود در قسمت اعلام نتایج مسابقات است، که IBM PointStream نام دارد و از فردا 22 می همزمان با اغاز بازیها فعالیت خود را شروع می کند . کاربران سایت با بازدید از این بخش، این امکان را دارند که به صورت real-time آمار و پوشش تحلیلی Roland Garros را دنبال کنند . IBM PointStream به کاربران اجازه می دهد تا به داده های بازیها به طور زنده دسترسی داشته باشند و بینشی منحصر به فرد از بازیکن مورد علاقه خود را تجربه کنند .

IBM Slam Tracker

SCOREBOARD

slam tracker یا همان لایو اسکور، که با کلیک کردن بر روی آن پنجره ای جدید برای شما باز می کند و مسابقات در حال برگزاری را نمایش می دهد . این قسمت امکانات گوناگونی را پیش روی کاربران می گذارد از این جهت که با کلیک بر روی Match Stats کلیه آمار یک مسابقه را نمایش می دهد از قبیل : ضربات ACE و Winners , UE , درصد سروها و غیره .

شما می توانید در قسمت بالای این پنجره با کلیک بر روی دکمه (Edit (My Players و وارد کردن بازیکنان مورد علاقه خود به نتایج و امار آنها دسترسی داشته باشید .

INTERACTIVE DRAW

http://irfreeup.com/images/65217954883129622953.jpg (http://irfreeup.com/images/65217954883129622953.jpg)

در قسمت بالای این پنجره (SCOREBOARD) گزینه دیگری به نام INTERACTIVE DRAW موجود است که شما را از نحوه قرعه کشی زنان و مردان و چگونگی برخورد تنیسور ها را در راند های بعد آگاه می کند .

از دیگر امکانات این بخش، پخش زنده مسابقات از طریق Radio می باشد .

Scores / IBM Scorin Options

Scoring Options will be available starting Sunday, May 22.

Twitter

[URL="http://irfreeup.com/images/72774432113524908740.jpg"]http://irfreeup.com/images/72774432113524908740.jpg (http://irfreeup.com/images/72774432113524908740.jpg)
شما با کلیک بر روی توییتر مسابقات می توانید اخرین خبرها و عکس ها (از محل تمرین تنیسورها و .. ) و دیگر موضوعات داغ را مشاهده کنید . این بخش روز گذشته قرعه کشی زنان و مردان رولندگروس را به طور مستقیم پوشش داد .

شما حتی بدون داشتن اکانت Twitter یا وارد شدن Sign in، می توانید به اطلاعات آن دسترسی داشته باشید :

http://twitter.com/#!/rolandgarros (http://twitter.com/#%21/rolandgarros)

با Follow فالو کردن این سایت در توییتر تازه ترین ها در اکانت شما قابل مشاهده خواهد بود .

پیگیری مسابقات از طریق تلفن همراه Mobile

در این قسمت شما نیاز به یک گوشی تلفن همراه با صفحه نمایش بزرگ (از 2اینچ به بالا بازدید بهتری خواهد داشت) مجهز به سیستم های ارتباطی از قبیل GPRS یا شبکه بی سیم Wifi دارید تا از نتایج بازیها، برنامه مسابقات، دیدارهای خاتمه یافته، خبر، قرعه کشی و حتی اطلاعات بازیکنان،در سریعترین زمان ممکن باخبر شوید.

MULTIMEDIA

از دیگر بخش های مهم سایت می توان Roland-Garros TV را نام برد، که هایلایت بازیها و مصاحبه تنیسور ها را در اختیار شما قرار می دهد . این قسمت ویدئوهای جذابی را به نمایش عمومی می گذارد .

اپلیکیشن های مخصوص مسابقات |در دستگاههایی مانند Iphone , Ipad, Ipod را مثل گرنداسلم های قبلی در تاپیک مناسب آن بزودی مشاهده و در صورت علاقه می توانید دانلود کنید

مطالب بالا تنها بخشی از امکانات خوب سایت بازیهاست که شما را ترغیب به کلیک کردن بر روی بخش های مختلف خواهد کرد .

Ali_RF
05-21-2011, 10:07 PM
به ياد برنده چهار دوره‌ي رولند گاروس كه امسال...:182:

Hatam
05-22-2011, 12:59 AM
تغییرات رنکینگ در حین برگزاری تورنمنت رولند گاروس را می توانید در پست شماره 2 تایپیک **تغییرات رنکینگ** دنبال کنید (http://tennistalkers.com/showthread.php?p=48066#post48066).

قرار بود توی اسلم ها تغییرات رنکینگ زنان هم بررسی بشه که متأسفانه وقت نمیکنم چون همین هم خیلی وقتم رو میگیره-با عرض پوزش:182:

Afshin
05-22-2011, 03:32 AM

به حرف گربه سیاه بارون نمیاد حاتم جان ... اینا همش از حسادته !
ممد نیای گیر بدی ... حوصله ندارم بحث کنم.

I.man
05-22-2011, 07:43 AM
بازي روز: Lleyton Hewitt (AUS) v Albert Montanes (ESP)

بازيكن مورد علاقه مردم در چند سال گذشته Lleyton Hewitt در يك آزمون سخت در بازي اغازينش با متخصص كورت هاي خاك رس Albert Montanes رودرو خواهد شد. بازيكن 30 ساله استراليايي در پنج حضور قبليش در اينجا حداقل به راند سوم رسيده است، اما او از يك مصدوميت پا بازمي گردد و در برابر كسي قرار خواهد گرفت كه 5 عنوان دوران حرفه اي اش را در خاك رس جشن گرفته.

به تازگي مربي افسانه اي Tony Roche درباره او گفته: "سخت ترين رقيبي كه تا كنون ديده ام". Hewitt در ماه مارچ تحت عمل جراحي قرار گرفت و بدون هيچ آماده سازي در كورت هاي خاكي به Roland Garros آمده. اما در هر صورت حريف استراليايي خطرناك است.

او سال گذشته به راند سوم صعود كرد ولي براي چهارمين بار در پنج سال گذشته در اين تورنمنت مغلوب Rafael Nadal شد، اما بعد از آن او در تورنمنت چمن Halle توانست با غلبه بر Roger Federer قهرمان شود، و سپس Novak Djokovic او را در Wimbledon حذف كرد.

شماره 37 جهان Montanes در حالي وارد پاريس مي شود كه فصل خاك نااميد كننده اي را پشت سر گذاشته، در حاليكه او در Belgrade به يك چهارم نهايي رسيد، در دو ست به Feliciano Lopez باخت، و در راند اولMadrid و Rome نيز به Richard Gasquet و Sergiy Stakhovsky باخت.

اگر او ريتم خود را پيدا كند، خصوصاً روي فورهندهاي خطرناكش، يك ورزشكار فريبنده روي خاك است. برنده در راند دوم احتمالاً به ديدار سيد 19 تورنمنت Marin Cilic خواهد رفت.

pourya RF
05-22-2011, 08:28 AM
راجر تا سمی کار سختی نداره فررم که خوراک راجره مثل سودرلینگ که با عصا هم بیاد تو زمین این دو تارو میتونه ببره! تو سمی هم که جنگ سختی داره به نظر من فدرر نواکو شکست میده و فینالم که اندی رو راحت میبره ! :434:به این میگن یه تحلیل مختصر زیبا و مفید :434:

I.man
05-22-2011, 08:30 AM
Federer و Nadal از اينكه بازيكن مورد توجه تورنمنت نيستند لذت مي برند

Federer به تورنمنتي وارد شده كه چنين توصيفش مي كند "فشار كمتر" براي اولين بار پس از 7 سال. او گفت: "سال گذشته من مدافع عنوان قهرماني بودم، سال قبل از آن و سال هاي قبل كه تلاش مي كردم تا براي اولين بار قهرمان شوم. من فكر مي كنم امسال انها انتظار بيشتري ازRafa و Novakدارند، و اين مي تواند براي من چيز خوبي باشد و فشار بيشتري براي آنها. در French Open هم هيچگاه در اولويت نبوده ام. اين درست است اينجا من فشار كمتري نسبت به تورنمنت هاي ديگر روي من است. اما امسال حتي فشار كمتري روي من است چرا كه Rafa مي خواهد عنوانش را حفظ كند و Novak مي خواهد آنرا ببرد."

اما Nadal نمي پذيرد كه او بازيكن مورد توجه اين تورنمنت است. اودر همين مورد گفت: "حتي سال گذشته يا سه سال قبل وقتي شما به من مي گفتيد كه بازيكن مورد توجه هستم، من اين را احساس نمي كردم، براي من فكر كردن درباره قهرماني در تورنمنت قبل از شروع مسابقات گستاخانه است. من در راند اول مسابقه سختي در برابر Isner دارم بنابراين روي آن تمركز كرده ام."

پانوشت: John Isner سال گذشته در راند اول Wimbledon در يك ماراتن سه روزه كه 11 ساعت به طول انجاميد، در پنج ست در برابر Nicolas Mahut پيروز شد و اين در حالي بود كه ست پنجم با نتيجه 70-68 به پايان رسيد.

lord amir
05-22-2011, 08:52 AM
پاور جان کدام یک از این شبکه ها میتونه بازی هر کورتی که خواست رو پخش کنه. خودت از کدام شبکه میبینی

Ali_RF
05-22-2011, 09:02 AM
او سال گذشته به راند سوم صعود كرد ولي براي چهارمين بار در پنج سال گذشته در اين تورنمنت مغلوب Rafael Nadal شد، اما بعد از آن او در تورنمنت چمن Halle توانست با غلبه بر Roger Federer قهرمان شود، و سپس Novak Djokovic را در Wimbledon حذف كرد.

ببخشيد فكر كنم پارسال جوكوويچ بود كه هيوئيت رو حذف كزد. احتمالاً قبل از "را" يه "او" جا افتاده.

I.man
05-22-2011, 09:09 AM
ببخشيد فكر كنم پارسال جوكوويچ بود كه هيوئيت رو حذف كزد. احتمالاً قبل از "را" يه "او" جا افتاده.

ممنون از تذكرتون. اشتباه تايپي بود:shame:. نتيجه بازي پارسال 7-5, 6-4, 3-6, 6-4 به سود نواك

pourya RF
05-22-2011, 09:11 AM
http://tennistalkers.com/attachment.php?attachmentid=4288&d=1305609776 (http://tennistalkers.com/attachment.php?attachmentid=4288&d=1305609776)راجرم که قرمز پوشیده دست خودش نیست همینجوری قهرمانه!! حیف شد گفتیم امسال رقابت ها تنگاتنگه اما راجر باقرمز پوشیدنش گند زد به همه چیز:350:

pourya RF
05-22-2011, 09:22 AM
چرا تو Schedule of Play رولند day 15 هم نوشته مگه نباید 14 روز یعنی دو هفته باشه؟

Behnam RF
05-22-2011, 09:38 AM
چرا تو Schedule of Play رولند day 15 هم نوشته مگه نباید 14 روز یعنی دو هفته باشه؟
نخیر پوریا جان ، روز 15 ، فینال مردان برگزار میشه .

key1nadal
05-22-2011, 09:48 AM
با سلام خدمت برو بچ عشق تنیس خدارو 100ها هزار بار شکر که با سلامتی خاطر رولند امسالو شاهد دیدنشیم. راستی امسال دور سوم چه دوری بشه چون احتماله برخورد نادال با داویدنکو یا نوله با دل پوترو یا باقدا با سودرلینگ هست... یه حسی به من میگه این جام پر شگفتیه

key1nadal
05-22-2011, 09:55 AM
راجر تا سمی کار سختی نداره فررم که خوراک راجره مثل سودرلینگ که با عصا هم بیاد تو زمین این دو تارو میتونه ببره! تو سمی هم که جنگ سختی داره به نظر من فدرر نواکو شکست میده و فینالم که اندی رو راحت میبره ! :434:به این میگن یه تحلیل مختصر زیبا و مفید :434:

عجب تحلیله بجا و مختصری میگم حالا که شما تحلیلتو کردی دیگه چرا بازی کنن خودشونو خسته کنن بگیم همه برن خونشون جامرو بدیم راجر دو تا اسباب بازی بدیم ببره برا دوقولوهاش بعد از اون در ATPببندیم بره پی کارش خیلی خوب میشه نه...

pouriya.alex
05-22-2011, 10:04 AM

چون رولند گاروس تنها گرنداسلمیه که از یکشنبه شروع میشه که تا یکشنبه 2هفته بعدش

میشه 15 روز.

!! كيمياگر !!
05-22-2011, 10:26 AM
Trt 3 كدومشو پخش ميكنه ؟

Alireza Murray
05-22-2011, 10:56 AM
با سلام خدمت برو بچ عشق تنیس خدارو 100ها هزار بار شکر که با سلامتی خاطر رولند امسالو شاهد دیدنشیم. راستی امسال دور سوم چه دوری بشه چون احتماله برخورد نادال با داویدنکو یا نوله با دل پوترو یا باقدا با سودرلینگ هست... یه حسی به من میگه این جام پر شگفتیه
کجای این بازی ها جالب هستند؟ :379: ، دلپو که هی مصدوم میشه و هنوز رو فرم نیست ، داویدنکو هم که چند وقتی هست تعطیله و اگر بتونه بیاد تا راند 3 کار بزرگی کرده ، باگداتیس هم که با این وضع فعلیش اگر بتونه در کل بازی 6 گیم بگیره از سودرلینگ کار بزرگی کرده البته به نظرم باگداتیس تو راند 1 حذف میشه

PowerVu
05-22-2011, 11:10 AM
پاور جان کدام یک از این شبکه ها میتونه بازی هر کورتی که خواست رو پخش کنه. خودت از کدام شبکه میبینی

یورواسپورت 1 و 2 می تونن از 7 کورت مختلف هر بازی مهمی که دلشون بخواد برای ما نشون بدن. ضمناً کانالهای فرانسه سعی می کنند هر جایی فرانسوی ها بازی داشته باشند پخشش کنند. به شرط اینکه با بازی های مهم تداخل نداشته باشه.

بعد از یورواسپورت الجزیره بیشترین تنوع رو داره چون فید جهانی هست و بهترین بازی ها رو انتخاب خواهد کرد. اما تنوعش به 7 کورت یورواسپورت نمی رسه.

PowerVu
05-22-2011, 11:12 AM
Trt 3 كدومشو پخش ميكنه ؟

TRT 3 ترکیه مثل الجزیره از فید جهانی استفاده می کنه و بازی های 3 کورت اصلی رو اکثراً پخش خواهد کرد. منتها کیفیت تصویریش به الجزیره نمی رسه و فقط گزارش ترکی خواهد داشت در حالی که الجزیره گزارش انگلیسی هم داره.

manoochehr
05-22-2011, 11:24 AM
کجای این بازی ها جالب هستند؟ :379: ، دلپو که هی مصدوم میشه و هنوز رو فرم نیست ، داویدنکو هم که چند وقتی هست تعطیله و اگر بتونه بیاد تا راند 3 کار بزرگی کرده ، باگداتیس هم که با این وضع فعلیش اگر بتونه در کل بازی 6 گیم بگیره از سودرلینگ کار بزرگی کرده البته به نظرم باگداتیس تو راند 1 حذف میشه

علیرضا جان دلپو امسال تو کلی کورت رو فرومه ولی مصدوم شد از استوریل که شروع کرد عالی بازی کرد ولی دوباره تو مادرید مصدوم شد.ولی مطمعن باش تو رولند برای جوکو مشکل ساز میشه چون جوکو جلوی بازیکنهایی که سرو قوی و فورهند قوی دارند به مشکل میخوره به عنوان مثال رادیک و سونگا که همیشه جلوی جوکو عالی بازی کردند. البته حرف شما کاملا درسته دلپو تا میاد بیاد رو فرم مصدوم میشه. ولی مطمعن باش دلپو اگه خودش میدونست که نمیتونه با کیفیت بالا تو رولند بازی کنه اصلا پا به این مسابقات نمیذاشت.

I.man
05-22-2011, 12:02 PM
شماره يك سابق جهان Lleyton Hewitt از Roland Garros كنار كشيد

شماره يك سابق جهان Lleyton Hewitt از مسابقه راند اول در مقابل Albert Montanes در Roland Garros كناره گيري كرد و به جاي او Marc Gicquel فرانسوي جايگزين شد.
هنوز دليل كناره گيري او رسماً اعلام نشده، اما Hewitt در ماه مارچ عملي روي پايش انجام داده بود و اين اولين بازيش از آن زمان بود.

mehrannro
05-22-2011, 12:13 PM
برای یه قهرمانی دیگه توسط نواک کبیر آماده باشید دوستان
:Happy:

!! كيمياگر !!
05-22-2011, 12:17 PM
در همين لحظه مگه بازيا در حال برگزاري نيست ؟

پس چرا trt3 پخش نميكنه ؟

Reza23
05-22-2011, 01:07 PM

پس چرا trt3 پخش نميكنه ؟
trt HD داره رایگان پخش میکنه.

Mahmood
05-22-2011, 01:13 PM
عصر دیروز ویدیویی در توییتر رولند گاروس منتشر شد با این عنوان که "طرفداران دلپوترو نگران نباشند،او کاملا آماده است"
این ویدیو تکه هایی از تمرین دیروز دلپوترو رو نشون میداد که من مشاهده کردم و خیالم از بازی بسیار زیبای راند سوم جوکویچ - دلپو راحت شد
:866:! Vamos Delpo

"اختصاصی تنیس تاکرز"

PowerVu
05-22-2011, 02:14 PM

پس چرا trt3 پخش نميكنه ؟

همانطور که آقا رضا فرمودند به جاش TRT HD داره نشون می ده.
کانال ترکی TRT 3 هیچ وقت زیاد خودش رو مقید به پخش مرتب و دقیق ندونسته!
پارسال یادمه گهگاهی بازی ها رو از 7 عصر به بعد نشون می داد!

الان هم که در برنامه ش نگاه کردم، تا ساعت 5 صبح فردا ! قرار نیست نشون بدن. (اگر برنامه ریزی شون تغییر نکنه)
به نظر می رسه چون روز اول بازی های زیاد مهمی (با حضور ستارگان مطرح) انجام نمی شه، ترک ها هم خیال پخش عادی رو از ثانیه اول بر روی TRT 3 ندارند!

اگر رسیــور اچ دی با ساپورت استاندارد S2 دارین از TRT HD ببینین. اگر ندارین و دوست دارید به شکل مجانی مسابقات رو ببینید باید ماهـواره ی نایلـست رو بگیرین و از کانال JSC Sports 2 که منظم بازی ها رو نشون می ده تماشا کنین.

فرکانس TRT HD در دو ماهواره ی ترکست (به صورت رایگان) و یوتل ست (به صورت کارتی) در پست شماره 2 قرار گرفت.

Paymaan
05-22-2011, 04:56 PM
راجرم که قرمز پوشیده دست خودش نیست همینجوری قهرمانه!! حیف شد گفتیم امسال رقابت ها تنگاتنگه اما راجر باقرمز پوشیدنش گند زد به همه چیز:350:
ببخشید قرمز مگه چشه؟ polo به این باحالی! ازون Electric Blue قبلی که عین عرق گیر بود که بهتره!

Behnam RF
05-22-2011, 04:59 PM
ببخشید قرمز مگه چشه؟ polo به این باحالی! ازون Electric Blue قبلی که عین عرق گیر بود که بهتره!
:434: پیمان مگه چی گفت ؟
داره میگه با قرمز همه رو داغون میکنه:655:

pourya RF
05-22-2011, 05:45 PM
عجب تحلیله بجا و مختصری میگم حالا که شما تحلیلتو کردی دیگه چرا بازی کنن خودشونو خسته کنن بگیم همه برن خونشون جامرو بدیم راجر دو تا اسباب بازی بدیم ببره برا دوقولوهاش بعد از اون در ATPببندیم بره پی کارش خیلی خوب میشه نه...
خیلی ممنون. اگه تو هم میخوای از این تحلیل های بجا ومختصر یاد بگیری یه نگاهی به پست های safeline عزیز بنداز:443:

pourya RF
05-22-2011, 06:02 PM
برای یه قهرمانی دیگه توسط نواک کبیر آماده باشید دوستان
:Happy:
نواکم کبیر شد!؟ مبارکه:396:

Nima88
05-22-2011, 06:52 PM
حذف سلیچ مهمترین اتفاق روز اول بود.

Mohammad Reza
05-22-2011, 09:15 PM
تنيس زنان در بدترين شرايط:3t1:حيف حيف حيف...فقط فعلا كيم يكم تنيس زنان رو جذاب نگه داشته...ياد Martina Hingis..Lindsay Davenport...Mary Pierce،النا دمنتيوايي كه واقعا حقش گرند اسلم بود بخير...اما حيف..هنين هم كه ديگه فكر نكنم بتونه هنين واقعي بشه...شايد ماشا يكم تنيس رو جذاب نگه داره كه...
انشالله شاهد ظهور ستاره هاي با ثبات تنيس زنان باشيم.

I.man
05-22-2011, 09:43 PM
حذف سلیچ مهمترین اتفاق روز اول بود.

جالبه که به Ramirez Hidalgo تنیسور 33 ساله اسپانیایی باخت. بازیکنی که این پیروزی چهارمین
پیروزیش در 15 گرند اسلمی بود که شرکت کرده. سه پیروزی قبلیش در گرنداسلم ها هم مربوط به
سال 2006 میشه که توی Roland Garros به راند چهارم رسیده بوده و در بقیه 13 گرند اسلمی که
شرکت کرده توی همون بازی اول حذف شده.
"این بزرگترین پیروزی این فصل من است، من نباید بگویم که این شروع جدیدی برای
حرفه من است چرا که این برای من خیلی دیر است"

FaRzIn
05-22-2011, 10:47 PM
رافا دو ساعتی رو با اندی تمرین کرده و بعدش با بچه ها خوش و بش کردن . :655:

نظر رافا در مورد این چند وقت :

“I stopped a few days. I played some golf. I have been visiting the family. Since Indian Wells [it has been] a very busy schedule for me. I just tried to be close to friends, my people, for a few days.”

http://www.tennisperspective.com/wp-content/uploads/2011/05/Nadal-RG.jpg (http://www.tennisperspective.com/wp-content/uploads/2011/05/Nadal-RG.jpg)

اینم ارغوان خودمون !! :434:

http://www.tennisperspective.com/wp-content/uploads/2011/05/Nadal-Rezai-kids-day-Roland-Garros.jpg (http://www.tennisperspective.com/wp-content/uploads/2011/05/Nadal-Rezai-kids-day-Roland-Garros.jpg)http://www.tennisperspective.com/wp-content/uploads/2011/05/Nadal-adn-Murray-RG.jpg (http://www.tennisperspective.com/wp-content/uploads/2011/05/Nadal-adn-Murray-RG.jpg)

FaRzIn
05-22-2011, 11:19 PM
این یه فیلم تبلیغاتی راکت هد که در مورد سرعت جوکو در ریترنهاست خیلی بامزه ست . احتمالا خیلی ها دیده باشند ولی گفتم بزارم شاید بعضی ها ندیدن . :434:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=31f6Ar6DSM0

Behnam RF
05-23-2011, 08:22 AM
مسابقه روز::> Roger Federer VS Feliciano Lopez
مهترین بازی امروز را لوپز و فدرر برگزار میکنند ، در تمام دیدار های این دو تنیسور، راجر فدرر برنده بوده است (با 8 پیروزی)
آخرین دیدار این دو ، به تورنومنت مادرید امسال برمیگردد که در راند دوم برگزار شد و راجر فدرر در 3 ست پیروز شد، در این دیدار لوپز فقط 1 امتیاز احتیاج داشت که پیروز شود.
اولین دیدار آن ها هم برمیگردد به ویمبلدون سال 2003 که در 3 ست متوالی فدرر پیروز شد .
و اما امروز در راند اول گرند اسلم(فرانسه) به مقابل یکدیگر خواهند رفت که میتواند جذابیت های خود را داشته باشد، این دومین دیدار آن ها بر روی خاک رس است.
http://www.rolandgarros.com/images/pics/large/b_0522_MontageFedererLopez_ok.jpg (http://www.rolandgarros.com/images/pics/large/b_0522_MontageFedererLopez_ok.jpg)

Reza23
05-23-2011, 11:26 AM
نواکم کبیر شد!؟ مبارکه:396:
ای بابا نشنیدین؟!!!
از وقتی سیب زمینی گرون شده رفته تو سبد میوه ها!!

Sajad
05-23-2011, 11:35 AM
ای بابا نشنیدین؟!!!
از وقتی سیب زمینی گرون شده رفته تو سبد میوه ها!!

اصلا دوست نداشتم جواب بدم اما دیدم تو یه پست نواک شد بز تو یه پست دیگه سیب زمینی جهت یادآوری فعلا همین سیب زمینی تو چهار فینال مختلف که دو تاش هم تو خاک بوده نادال رو شکست داده
لطفا احترام بقیه تنیسورها رو هم
نگه دارید

m_taba2005
05-23-2011, 03:04 PM
عقاب پرواز کرد :182:

خدایش بیامرزد
برای شادی روح ناصرخان صلوات

A!i
05-23-2011, 04:06 PM
این ارغوان اگه تنیس رو ببوسه بذاره کنار سنگین تره
نواکم که عالی شروع کرد تورنومنتو
راجر جیگرمم که تو بازیه (این ستش رو اگه ببینم چشم بسته خریدم)

Behnam RF
05-23-2011, 04:20 PM
راجر خیلی خوب بازی کرد، حتی از 2009 هم بهتر ، روحیه خوبی داره به امید قهرمانیش ( چرا که نه ؟؟؟؟):655:

M∂hdi
05-23-2011, 05:01 PM
[QUOTE=King Ali;50026]این ارغوان اگه تنیس رو ببوسه بذاره کنار سنگین تره

دوست عزیز خوب هست که در تاپیک مخصوص رضایی به اخبار و حواشی پیرامون او می پردازیم . حتی قبل از حضور در ملبورن و آن اتفاقات که کاملا تحت تاثیر قرار گرفت، در USO 2010 هم نتایج خوبی نگرفت و از یک تینیجر باخت . اما زمانی که بازیکن می بازد ملاک خوبی برای ارزیابی اوست ؟ متاسفانه این روند از اغاز سال تاکنون ادامه دارد، حتی با تعویض مربیان . پس مسئله فنی نیست

سال قبل پرفراز و نشیب بود اما دو عنوان WTA را کسب کرد . مادرید در برابر وینس و سوئد در مقابل دولکو آرژانتینی . در شروع فصل پیش در استرالیا هم خیلی خوب شروع کرد . شما ویدئوی بازی او برابر سرینا ویلیامز را نگاه کنید که چگونه امریکایی را اسیر خود می کند (هر چند که در سیدنی باخت اما به قهرمان استرالیا) و باعث فریاد زدن او می شود (ویدئو در تاپیک ارغوان رضایی) و مقایسه آن با کیفیت بازی امسال .

اطلاع ندارم دلیل جدایی پتریک موراتوغلو از کادر مربیان او چه بود که در آن زمان موفق نشان می داد . سایت فرانسوی Sport24 قبل از شروع اولین بازی او در فرنچ اوپن نوشته بود : "او در حد پتانسیل خود نیست"

FaRzIn
05-23-2011, 06:31 PM
http://www.tennisperspective.com/wp-content/uploads/2011/05/Aravane-Rezai-RG-300x169.jpg (http://www.tennisperspective.com/wp-content/uploads/2011/05/Aravane-Rezai-RG.jpg)

Aravane Rezai looked miserable during and after her 3-6, 3-6 loss to Irina-Camelia Begu in the first round of the French Open. In her post match press conference she addressed the numerous issues with her father that have made headlines in recent months

In January an argument with her father at the Australian Open became so serious that the WTA banned Arsalan Rezai from his daughters tournaments while they investigated. Rezai has revealed that she contemplated retiring from tennis after the event before firing her coach/father and making an attempt to start again

The family dramas have continued and Aravane freely admitted she wasn’t emotionally strong at the moment as she struggled to keep it together during her first round loss. “It really isn’t the best moment for me to play a tennis match

'I am not 100 percent at all. I am hanging on to my tennis because it’s what I really love to do and I hope to come back next year and win the tournament. I want to come back in peace and to be as happy as possible. There are other things more important in life

As a young player Aravane was banned from French official training grounds because of her fathers extreme behavior. He has previously been accused of physically threatening another players father and of forcing Aravane to practice late at night with only car headlights to light the court

In January, I was thinking (about retiring) but I finally decided not to stop because I love tennis. Now, I know that I will come back stronger Every single day, it’s a fight against myself. It means that I need to find a form of peace within myself, to be positive, to be at ease and not to think about my problems. Serenity is what I’m looking for every single day. Everybody knows that there are problems at the moment. But I don’t want to think about them. What I want is to be stronger every day and to find my own landmarks

Alexia (new coach) was proud of me today. My goal is now to have a good staff surrounding me and to be all stronger. Now that the French Open is over, all of us will be discussing the matter and we will take the best decision for my future

Rezai has apparently severed ties with her family

Pouya
05-23-2011, 08:04 PM
مصاحبه ای متفاوت با David Ferrer

Which player would you choose...

To share a good bottle of wine with?
Juan Carlos Ferrero and Albert Costa.

To take to your favourite restaurant?
Feliciano Lopez. He likes good food!

To go on a walk with in the forest?
Guillermo Garcia-Lopez. I've had dinner with him several times recently and we get along really well.

To accompany you to the Cannes Film Festival?
Rafael Nadal. We'd have great fun. He's isn't really a film buff but I'm laughing already just imagining him in that environment! (laughs)

To act in a film?
Novak Djokovic. He's a real showman.

To go out on the town with in Las Vegas?
Albert Montanes. He loves casinos.

To talk about life with and change the world?
Toni Nadal. He likes to discuss things and I like the way he sees the world.

Never to train with?
Ummm, my coach. No, not even him. Sorry, I don't think there's anyone!

To play in a band with?
The Bryan brothers. They're already musicians.

As master of ceremonies for your wedding?
Djokovic. He makes me laugh.

To take to a football match?
Rafael Nadal or Feli Lopez. They really like football. I'm a Valencia fan.

To interview if you were a journalist?
Roger Federer. He's an incredible player and I'd like to know him better.

To take fishing?
Oh… no one, because I don't like fishing.

To take to see your favourite band?
Andres Gimeno. He's crazy about music.

To hit on girls with?
Juan Carlos Ferrero; he's a friend of mine. Or Nicolas Almagro, who is quite a character.

To play mixed doubles with?
Maria Kirilenko. No… wait… Sara Errani, actually, who has been training in Valencia the last few years. She's a good friend.

To go clothes shopping with?
Fernando Verdasco. He loves fashion and clothes.

To open a bar with?
Juan Carlos Ferrero
-----------------------------------------------------------------
لینک مصاحبه امروز فدرر (تصویری) : http://www.rolandgarros.com/en_FR/multimedia/2011-05-23/01301d866548000000aa.html

pouriya.alex
05-23-2011, 08:21 PM
راجر با یه برد خوب شروع کرد هرچند تو دفاع کردن ایده آل نیست:379:

حذف بردیچ هم مهمترین حادثه امروز بود. معلوم نیست از ویمبلدون پارسال به بعد چی بسرش اومده !؟

!! كيمياگر !!
05-23-2011, 08:35 PM
نتيجه بازي ارغوان رضايي چي شد ؟

Behnam RF
05-23-2011, 08:43 PM
نتيجه بازي ارغوان رضايي چي شد ؟
متاسفانه ارغوان حذف شد:182:

key1nadal
05-23-2011, 09:04 PM
درگذشت ناصرخان اسطوره فوتبال ايران به همه دوستدارانش تسليت ميگم...
ناصر خان رفتي ولي يادت تو دل ما استقلاليها ميمونه...
راستي جا داره برد راجر و نوله رو به هوادارشون و برد دل پوترو هم به همه طرفدارا تبريك بگم.

delpotro
05-23-2011, 09:08 PM
درگذشت ناصرخان اسطوره فوتبال ايران به همه دوستدارانش تسليت ميگم...
ناصر خان رفتي ولي يادت تو دل ما استقلاليها ميمونه...
راستي جا داره برد راجر و نوله رو به هوادارشون و برد دل پوترو هم به همه طرفدارا تبريك بگم.

منم بردهای مقتدرانه راجر و نواک رو به طرفداران نازنینشون تبریک میگم.

ضمنا ناصر حجازی یک اسطوره ملی و فراباشگاهی بود. هست و خواهد بود.

هر کس که خودش رو ایرانی بدونه مطمئنا دلایل بی شماری برای افتخار کردن به این عقاب

پر کشیده خواهد یافت.

مردان و زنانی که شرافت خود را به سکه های زنگ زده نمی فروشند با ارزش تر از الماس هستند.

alie
05-24-2011, 12:42 AM
مگه رافا امروز بازی نداشت ؟

Behnam RF
05-24-2011, 07:36 AM
مسابقه مهم امروز :::> John Isner VS Rafael Nadal

این دو تنیسور 2 بار تاکنون به مصاف هم رفتند که هر دو بار رافائل نادال پیروز شده است، مصاف اول ایندیان ولز سال 2010 بوده که نادال در 3 ست پیروز شد ، و دومین دیدار مادرید سال 2010 که نادال 2-0 برنده شد

این اولین دیدار آن ها در گرند اسلم است.
http://www.rolandgarros.com/images/pics/large/b_0523_montageNadal_Isner.jpg

EXpress
05-24-2011, 11:38 AM
راجر با یه برد خوب شروع کرد هرچند تو دفاع کردن ایده آل نیست:379:

حذف بردیچ هم مهمترین حادثه امروز بود. معلوم نیست از ویمبلدون پارسال به بعد چی بسرش اومده !؟

غرور...به نظر من این غرور بردیچ بود که اونو به این روز انداخت.

pourya RF
05-24-2011, 11:39 AM
راجز بازی بعدیش با Maxime Teixeira نفر 181 atp هست که به احتمال زیاد به راحتی پیروز میشه :655:

pourya RF
05-24-2011, 11:43 AM
غرور...به نظر من این غرور بردیچ بود که اونو به این روز انداخت.
غرور به چی؟ به چند تا گرندی که برده؟ یا چند تا مسترزی که برده؟ این بازیکن ها مثل فدرر یا نادال با ثبات نیستند و زیاد دوام نمیارن:242:

Saeid
05-24-2011, 12:36 PM
مسابقات تنیس جام آزاد فرانسه، رولان گاروس، امسال در شرایطی آغاز شده که برخلاف شش سال گذشته، در باره برنده احتمالی قسمت مردان شک و تردیدهای فراوانی وجود دارد.

تا امسال همه قانع شده بودند که بهترین مرد تنیس جهان در روی خاک رس رافائل نادال قهرمان تنیس جهان از اسپانیا است. او از سال ۲۰۰۵ که برای اولین بار گام بر زمین ورزشگاه رولان گاروس پاریس گذاشت تاکنون سلطان بلامنازع تنیس روی خاک رس جهان بود. تنها استثنتا در سال ۲۰۰۹ بود که نادال دچار آسیب دیدگی شد و در نتیجه رابین سادرلینگ بازیکن سوئدی موفق شد او را حذف کند و مقام قهرمانی برای اولین بار نصیب راجر فدرر قهرمان پیشین جهان از سوئیس شد.
نادال از سه سال پیش هم که برای اولین به صدر رده بندی جهانی تنیس مردان صعود کرد، لقب بهترین تنیس باز و قهرمان جهان را هم با یک وقفه چندماهه یدک می کشد. اما به نظر می آید که او اکنون در خطر از دست دادن هردو ی اینها است یعنی هم صدر رده بندی جهانی و هم قهرمانی مهم ترین تورنمنت تنیس بر روی خاک رس.

نتایج چهار مسابقه اخیر نادال با نوواک جوکوویچ نفر دوم رده بندی جهانی باعث نگرانی هواداران قهرمان محبوب اسپانیائی شده است. جوکوویچ که در فصل جاری تنیس که از ماه ژانویه شروع شده حتی یک شکست هم نداشته و در هفت تورنمنت از جمله گرن اسلم جام آزاد استرالیا و چهار تورنمنت ماسترز به مقام قهرمانی رسیده، تفاوت امتیاز خود با نادال در رده بندی جهانی به تنها چند صد امتیاز رسانده و قصد دارد تخت و تاج رولان گاروس را هم از نادال بگیرد.

آنچه که هواداران نادال را نگران‌تر کرده این است که در هر چهار تورنمنت ماسترزی که جامش نصیب جوکوویچ شد، در مسابقه فینال نادال را شکست داد از جمله در مادرید و رم که روی خاک رس بود و نادال از مقام قهرمانی خود دفاع می کرد. تا دو ماه پیش هیچکس حاضر نبود بر روی پیروزی جوکوویچ بر نادال در روی خاک رس آنهم در در دو فینال پیاپی ماسترز شرط بندی کند.

اینجا بهتر است یادآوری کنم که بعد از تورنمنت های گرن اسلم استرالیا، آمریکا، ویمبلدون و رولان گاروس که دوهزار امتیاز نصیب قهرمانانش می شود، مسابقات ماسترز با هزار امتیاز قهرمانی، مهمترین مسابقات تنیس هستند. اضافه این که در حال حاضر تنها حالتی که ممکن است نادال در رولان گاروس و ویمبلدون امتیاز از دست ندهد قهرمان مجدد شدن او است. بنابراین احتمال این که در چند هفته آینده و حتی قبل از آغاز مسابقات ویمبلدون در ماه ژوئن جوکوویچ به صدر جدول رده بندی جهانی برسد، ولو موقتا، کم نیست.

رقابت تنگاتنگ نادال با جوکوویچ در بالاترین سطح تنیس جهان، شور و حال تازه به این ورزش پرطرفدار داده است. بخصوص اینکه این دو از لحاظ سنی تقریبا مساوی هستند و تا زمان بازنشستگی دست کم شش هفت سال فاصله دارند. بنابراین علاقمندان تنیس خیالشان می تواند راحت باشد که این رقابت گرم و تماشائی سال‌ها ادامه خواهد داشت.

از سوی دیگر رقابت این دو بازیکن جوان و پرشور تغییر بزرگی هم در توازن قدرت در تنیس جهان داده است و در واقع چهره تنیس را دگرگون کرده است. این رقابت در واقع نقطه پایانی بر رقابت بزرگی گذاشته که در چهار پنج سال گذشته علاقمندان تنیس را جذب خود کرده بود.

در چند سال گذشته آرزوی تمام برگزارکنندگان مسابقات تنیس این بود که فینال تورنمنت هایشان بین نادال و فدرر برگزار شود و مسابقات این دو پرتماشاچی ترین مسابقات تنیس جهان بودند. مقام های پیاپی تورنمنت های عمده ای چون گرن اسلم ها و ماسترز به جز چند استثنا نصیب این دو می شد. فدرر بیشترین تعداد قهرمانی گرن اسلم را دارد و نادال صاحب همین رکورد در مسابقات ماسترز است.
اما فدرر که نزدیک به سی سال دارد از سه سال پیش همزمان با اوجگیری نادال، نزولش آغاز شد و به اعتقاد بسیاری از تحلیلگران تنیس اگر آسیب دیدگی نادال در سال ۲۰۰۹ نبود، فدرر نه اکنون صاحب رکورد بیشترین قهرمانی گرن اسلم بود نه اینکه هرگز می توانست در رولان گاروس قهرمان شود.

فدرر زمانی که در اوج و قهرمانی بزرگ بود زیباترین و ماهرانه ترین تنیس را ارائه می داد و رکوردهائی از خود باقی گذاشت که شکستن آن رکوردها کار آسانی برای هیچکس حتی نادال و جوکوویچ نخواهد بود. اما اکنون با اینکه هنوز زیبا و ماهرانه تنیس بازی می کند، از لحاظ قدرت بدنی در مقایسه با دیگر بازیکنان بزرگ جهان به جائی رسیده که به نظر می‌آید در تورنمنت‌های بزرگ بیشترین کاری که می تواند بکند رسیدن به مرحله نیمه‌نهائی است.

بنابراین با اینکه این احتمال وجود دارد که فدرر هم مثل آندره آغاسی بازیکن نامدار آمریکائی بتواند در سن بالای سی سال هم در تورنمنت‌های گرن اسلم و ماسترز به مقام قهرمانی برسد، اما بیشتر محتمل است که او که اکنون نفر سوم رده بندی جهانی است بتواند در چند سال آینده جای خود را در بین پنج نفر اول جهان حفظ کند و بیشتر موفقیت‌هایش در تورنمنت های کوچکتر و کم اهمیت تر باشد.
البته اتفاقی که برای فدرر در حال رخ دادن است امری غیرطبیعی نیست و از ارزش او به عنوان یکی از بزرگترین قهرمانان تنیس جهان در تاریخ این ورزش کم نمی کند. هر قهرمانی دوره ای دارد و بخصوص این واقعیت که قدرت و آمادگی بدنی روز به روز در مقایسه با استعداد ذاتی و مهارت اکتسابی نقش بیشتری در ورزش پیدا می کند، باعث می شود که عمر مفید ورزشکاران رفته رفته کمتر شود و زمان بازنشستگی آنها زودتر فرا برسد. همان اتفاقی که در گلف برای تایگر وودز، در اتومبیلرانی برای مایکل شوماخر و در فوتبال برای کاکا افتاد.

پس بیجا نیست اگر بگوئیم توازن قوا در تنیس برهم خورده و در حالی که نادال فعلا جایگاه خود را به عنوان قهرمان اصلی تنیس جهان حفظ کرده یک مدعی اصلی کنار رفته و مدعی دیگری جای او را گرفته. رقابت داغی که بین نادال و فدرر جریان داشت تبدیل به رقابتی داغتر بین نادال و جوکوویچ شده که برای بازیکنان، دست اندرکاران و هواداران تنیس جهان خبر بسیار خوبی است.

BBC

Mahmood
05-24-2011, 04:45 PM
قابل توجه دوستانی که میگفتند نادال تو اوجه و جوکویچ فوق العاده و بدون نقص بازی میکنه...
حتما ایزنر عالی بازی کرد که یک ست از رافا گرفت؟!اونم تو رولند گاروس؟!!!
من شرط میبندم هر بازیکنی قهرمان رولند میشه جز نادال...
فوق العاده افتضاح...مشکل از کجاست؟!اگه کسی میدونه بیاد به من هم بگه چه بلایی سر رافا اومده؟!
نزدیک بود تلویزیون رو بشکنم...

m_taba2005
05-24-2011, 05:28 PM
من بازی نادال رو ندیدم یکی بگه نادال چجوری بازی کر د ؟

Mahmood
05-24-2011, 05:37 PM

از این بهتر نمیشه..داره ست سوم رو هم میبازه...
ست اول رو 6-4 برده دو ست رو تو تای بریک باخته

Afshin
05-24-2011, 05:39 PM

من از اواسط ست دوم دیدم ، رافا بد و ایزنر خوب بوده . کلی فورهند و بکهند ساده رو کوبیده تو تور ! ایزنر هم که اکثر سرویس هاش بالای 220 کیلومتر هستند ! سطح مسابقات هم که بیشتر شبیه هاردکورته تا کلی کورت

Mahmood
05-24-2011, 05:40 PM
خشایار جان عجب کاری کردی دیشو جمع کردی منم باید همین کارا بکنم

m_taba2005
05-24-2011, 05:42 PM
از این بهتر نمیشه..داره ست سوم رو هم میبازه...
ست اول رو 6-4 برده دو ست رو تو تای بریک باخته

جدی میگی ؟
ای وااااااای
:243:

Mahmood
05-24-2011, 06:17 PM
نادال ست چهارم رو 6-2 برد و بازی به ست پنجم کشیده شد..
در مورد سطح بازیها همونطور که استاد فرید گرامی فرمودند بیش از یک ماه و نیم هست که در پاریس بارون نباریده و به همین خاطر خاک بازیها لغزنده شده و شرایط از لحاظ تندی مشابه هارد کورت...

EXpress
05-24-2011, 06:50 PM
غرور به چی؟ به چند تا گرندی که برده؟ یا چند تا مسترزی که برده؟ این بازیکن ها مثل فدرر یا نادال با ثبات نیستند و زیاد دوام نمیارن:242:

نه نبرده..

اما هر کسی یه استانه ای برای ارزوهاش داره دیگه..!!:443:

MaTAdoR
05-24-2011, 07:00 PM
تو روخدا نتيجه رو لحظه به لحظه بكيد دارم سكته مي كنم!:243:

manoochehr
05-24-2011, 07:03 PM
تو روخدا نتيجه رو لحظه به لحظه بكيد دارم سكته مي كنم!:243:

رافا برد

MaTAdoR
05-24-2011, 07:12 PM
من با موبايل ميام سايت سرعتش افتضاحه، به همين خاطر فقط كفته هاي دوستان رو مي خونم و نمي تونم واسه دوستان تشكر بزنم و بدين وسيله از همه تشكر مي كنم

lord amir
05-24-2011, 07:13 PM
برد رافا تبریک به هوادارای با مرامش.
امیدوارم بازی بعد ببازه:434:
این بازی درسته رافا بد بازی کرد ولی به نظر من تا فینال نادال بازیهاشو راحت میبره و به خودش میاد.
اگه نیومدن باران دلیل سرعت زمین شده انشالله که به این زودی نیاد.:434:
امریکایی ها رو خاک امروز خوب بازی کردند این از ایسنر.حریف سودرلینگم دست کمی از ایسنر نداره.

Hatam
05-24-2011, 07:23 PM
رافای ست اول=متوسط
رافای ست دوم و سوم و اوایل ست چهارم=رافای مقابل جوکوویچ توی مادرید
رافای ست پنجم=رافای واقعی توی خاک

اگه رافا رافای ست پنجم تا آخر تورنمنت بمونه جوکوویچ دوسوته باخته نه سه سوت

پسینگ شوت افتضاح!! عمق افتضاح!! از همه مهمتر اعتماد به نفس در حد صفر و خییییییلی افتضاح!!
رافا قبلا همه چیزش توی یه بازی هم افتضاح بود این اعتماد به نفسش بود که خیلی به کمکش میومد با همین اعتماد به نفس خیلی از بازیهای باخته رو میبرد ولی الان متأسفانه این اعتماد به نفس رو نداره

من از اواسط ست دوم دیدم ، رافا بد و ایزنر خوب بوده . کلی فورهند و بکهند ساده رو کوبیده تو تور ! ایزنر هم که اکثر سرویس هاش بالای 220 کیلومتر هستند ! سطح مسابقات هم که بیشتر شبیه هاردکورته تا کلی کورت

دقیقا و این هم بخاطر توپاشه، توپا رو که عوض کردن خیلی سریع شده و برای بیگ سروی مثل ایزنر خیلی مناسبه میخان کاری کنن که رافا نتونه قهرمان بشه، اگه این نظر بدبینانه نباشه فکر کنم مسئولان ATP قصدشون از این تغییرات متوقف کردن سلطه رافا و راجره که نتایج امسال این دوتا این رو میرسونه و گرنه جوکو چه فرقی با جوکوی چند سال قبل داره؟ هیچی، فقط بقول رافا، راجر و ماری اعتماد بنفسشه که بالاست و گرنه بازیش تغییری نکرده، از خوش شانسی نوواک اینه که سه حریف اصلیش یعنی رافا و راجر و ماری اعتماد بنفسشون همزمان افت کرد و بنظر من اعتماد به نفس ارتباط معکوس با ارور داره هرچه اعتماد به نفس بالاتر ارور کمتر و بلعکس

M∂hdi
05-24-2011, 07:52 PM
نادال - ایزنر

این برای نخستین بار بود که قهرمان پنج دوره رولند گروس، در 5 ست بازی خود را به پایان می برد .
از مجموع 39 پیروزی به یک و هفت دوره حضور در پاریس .

“Always it’s very, very close match against John because with his serve he arrives to the tiebreak and you play under pressure all the time,” Nadal said. “For moments in the tiebreak I didn’t play very well. I was probably too nervous.

Nadal last lost a set at the French Open in 2009, when he was eliminated by Robin Soderling in the fourth round. He had never previously dropped a set in the first or second round.

Nima88
05-24-2011, 07:55 PM
رافای ست اول=متوسط

پسینگ شوت افتضاح!! عمق افتضاح!! از همه مهمتر اعتماد به نفس در حد صفر و خییییییلی افتضاح!!
رافا قبلا همه چیزش توی یه بازی هم افتضاح بود این اعتماد به نفسش بود که خیلی به کمکش میومد با همین اعتماد به نفس خیلی از بازیهای باخته رو میبرد ولی الان متأسفانه این اعتماد به نفس رو نداره

دقیقا و این هم بخاطر توپاشه، توپا رو که عوض کردن خیلی سریع شده و برای بیگ سروی مثل ایزنر خیلی مناسبه میخان کاری کنن که رافا نتونه قهرمان بشه، اگه این نظر بدبینانه نباشه فکر کنم مسئولان ATP قصدشون از این تغییرات متوقف کردن سلطه رافا و راجره که نتایج امسال این دوتا این رو میرسونه و گرنه جوکو چه فرقی با جوکوی چند سال قبل داره؟ هیچی، فقط بقول رافا، راجر و ماری اعتماد بنفسشه که بالاست و گرنه بازیش تغییری نکرده، از خوش شانسی نوواک اینه که سه حریف اصلیش یعنی رافا و راجر و ماری اعتماد بنفسشون همزمان افت کرد و بنظر من اعتماد به نفس ارتباط معکوس با ارور داره هرچه اعتماد به نفس بالاتر ارور کمتر و بلعکس
من عاشق رافام.ارزوم قهرمانی رافاست.اما اینجور حرف زدن در باره جدیترین رقیبش در حال حاضر اصلا قشنگ نیست.یعنی واقعا نواک هیچ پیشرفتی نداشته؟یعنی تمام باختای رافا و راجر تو این مدت به نواک همش تقصیر خودشون بوده ونواک فقط رو شانس برده!!! یا عجبا!!
کمی احترام گذاشتن به حریف که زحمت کشیده و داره مزد زحمتاش میگیره خوب چیزیه.
کمی انصاف بد نیست.

SOROOSH_RF
05-24-2011, 08:07 PM
تبریک به طرفداری نادال به خاطره برد در برابر ایسنر .
با اینکه من از باخت نادال خوشحال میشم ولی اگه راند اول حذف میشد از جذابیت بازیها کم میشد .
اگه نادال بخواد همینجوری ادامه بده جلوی بازیکنای بزرگتر مطمأنآ بیشتر به مشکل میخوره.نقطه قوت ایسنر سرویساش بود که تو ست 4 و 5 افت کرد و ست پنجم معلوم بود که از نظر بدنی کم آورده و بیشتر مواقع خیلی الکی و بدون فکر میومد روی تور و یا با والی هاش ارور میداد یا نادال با یه ضربه ی خوب توپ و ازش رد میکرد.

manoochehr
05-24-2011, 08:55 PM
خب موناکو 3/1 از ورداسکو باخت. موناکو بازیکن خوبیه قدرت بدنی خوبی داره استیل خوبی داره تو ضربه زدن به توپ ولی بزرگترین مشکلی که داره هوش پایینی که داره یک هوش بالا اگه رو این بدن عالی بود خیلی جواب میداد.

Hatam
05-24-2011, 09:00 PM
یعنی واقعا نواک هیچ پیشرفتی نداشته؟یعنی تمام باختای رافا و راجر تو این مدت به نواک همش تقصیر خودشون بوده ونواک فقط رو شانس برده!!! یا عجبا!!
کمی احترام گذاشتن به حریف که زحمت کشیده و داره مزد زحمتاش میگیره خوب چیزیه.
کمی انصاف بد نیست.

من که نگفتم پیشرفت نداشته، پیشرفت که 100% داشته ولی نه تا حدی که هیچ بازی رو نبازه، آیا باخت رافا تو میامی تقصیر خود رافا نبود؟ یا باخت ماری توی رم تقصیر خود ماری نبود؟ درصورتی که فقط دو امتیازنیاز داشت من نمیگم پیشرفتی نداره ولی بنظر من همینطور که فدرر و رافا گفتن نوواک همونه و هیچ پیشرفت چشمگیری جز اعتماد بنفس نداشته اینو من نمیگم اینا میگن:

“Everybody knows how good Novak is and how good he can be, but he was the same a few years ago. Right now he's winning, and with the victories, his confidence is higher and higher every time,” the Spaniard said.said Federer.But he's the same player. He had some tight matches that he could have lost. He didn't… I don't believe he's different from my point of view. He was always finishing his matches very well.”“There's definitely no big technical changes. I think he's always been capable of playing great tennis. He's just doing it all the time now,” the World No. 4 said

davidbeckham
05-24-2011, 09:05 PM
چقدر خوب شد دیش رو جمع کردم
واقعا رافا را چه میشود:240:

delpotro
05-24-2011, 09:09 PM
به نظر من اگه ایزنر ست چهارم مثل ست های دوم و سوم سرویس میزد رافا 3-1 باخته بود. رافا افتضاح بود حتی

ست چهارم. ایزنر افت نمی کرد کار رافا تموم بود.

Mahmood
05-24-2011, 09:10 PM
رافای ست اول=متوسط

کاملا موافقم حاتم جان...
من نمیگم نواک بازیکن خوبی نیست ولی نمیدونم چرا خیلیها نمیخوان قبول کنن که رافا امسال تو کلی کورت رافای همیشگی نیست و تا این حرف رو میزنیم گارد میگیرن که به نواک توهین شده و باید به اون کردیت داد و رافا همون رافاست و و و...
من مخلص نواک و طرفداراش هستم بازی زیبای نوله رو هم زیر سوال نمیبرم حرفم چیز دیگه ای هست...

msh13792
05-24-2011, 09:11 PM
هیج وقت فکر نمیکردم نگران رافا بشم واسه بازی هاش
ایشالا نوله دور دوم حذف میشه

MaTAdoR
05-24-2011, 10:26 PM
دوردوم نشد دور سوم خوان براش داره، جونم خوان:655:

sspol
05-24-2011, 10:30 PM
سلام بنظرم كه نادال اينطوري نميتونه قهرمان بشه
بايد يكم تو چرخشهاش مثل سابق بيشتر اعتماد بنفس داشته باشه

key1nadal
05-24-2011, 11:27 PM
به نظرم خوب شد دو ست باخت شايد به خودش بياد مثله باختش به سودرلينگ....
راستي چه بازي بشه خوان با نوله فقط خداكنه جفتشون دور دوم ببرن تا بهم برسن:434:

key1nadal
05-24-2011, 11:30 PM
سلام بنظرم كه نادال اينطوري نميتونه قهرمان بشه
بايد يكم تو چرخشهاش مثل سابق بيشتر اعتماد بنفس داشته باشه
قبول دارم حرفتو ولي بدون امروز ايسنر سرويساش زير 200كيلومتر نبود
نادال جلو كسائي كه سرويساي محكمي دارن يكم مشكل داره...

I.man
05-25-2011, 06:04 AM
Federer از توپ هاي متفاوت French شاكي است

Roger Federer كه رياست اتحاديه بازيكنان تنيس ATP را به عهده دارد، از انواع متفاوت توپ هاي موجود در ATP Tour انتقاد كرد. Roland Garros از توپ هاي Babolat استفاده مي كند، كه بعضي بازيكنان مي گويند خيلي سريع است و ديگران مي گويند بعد از چند گيم عادي مي شود.

Federer گفت: "من فكر مي كنم در كل داستان بخش ناميدكننده اينجاست، به اين دليل كه من گفتگوهاي زيادي را درباره توپ ها مي شنوم. اين درست است كه اينها همان توپ هايي نيست كه ما ماه گذشته بازي مي كرديم، و براي ما بخش نااميد كننده اين است كه بعد از اينكه تمام تورنمنت ها از سال گذشته و بعد از Roland Garros توپ هايشان را به توپ هاي استفاده شده در Roland Garros تغيير دادند، Roland Garros دوباره امسال توپ هايش را تغيير داده. حالا ما سردرگم هستيم با شرايط متفاوت در رويدادهاي متفاوت ATP Tour".

I.man
05-25-2011, 06:42 AM
Jo-Wilfried Tsonga [17] vs. Igor Andreev

آيا مي دانستيد كه Tsonga لوگوي اختصاصي (http://img706.imageshack.us/img706/1797/tsongalogo2.jpg) خود را دارد؟ براي اينكه خودتان را با يك سمبل به ديگران بشناسانيد نيازي نيست كه گرند اسلم ببريد! در هر صورت اين موسيو در راند دوم بازي سختي در برابر Andreev دارد، بازكني كه نمي توان از روي رنكينگ 92 درباره اش قضاوت كرد. بازيكن روسي فورهندهايش spin بسيار زيادي دارند و روي خاك بسيار راحت بازي مي كند، او در همين تورنمنت در سال 2007 به يك چهارم نهايي رسيد و در سال 2004 به راند چهارم. او نزديك بود Roger Federer را در سال 2008 در U.S. Open شكست دهد. او دست راست Rafa نيست، اما در بهترين روزش در خاك مي تواند همانند او باشد.
همه اين موارد تازگي ندارند، Andreev امسال نتوانسته از مرحله دوم هيچ تورنمنتي بالاتر برود. من فكر نمي كنم كه اين اتفاق در Roland Garros بيفتد، اما Tsonga بايد مراقب تبادل ضربات Forehand-to-forehand باشد كه در اين بازي زياد شاهدش خواهيم بود، و Tsonga مي تواند از اين ناحيه اسيب زيادي ببيند. قدرت، سرعت و ضربات موثر رمز پيروزي Tsonga بر Andreev است.

Ed McGrogan is the online editor of TENNIS.com

I.man
05-25-2011, 06:55 AM
Novak Djokovic [2] vs. Victor Hanescu

چرا به اين مسابقه اشاره مي كنيم در حاليكه مطمئن هستيم مرد صرب پيروز خواهد شد؟ زيرا اين چيزي است كه ما در مورد مرد اسپانيايي در راند اول نيز مي گفتيم. قطعاً برنده مشخص نيست، وضعيت تان اصلاً مهم نيست، و مرد رومانيايي با ضربات انفجاريش شما را متعجب خواهد كرد. بر خلاف Thiemo de Bakker، من فكر مي كنم Hanescu كهنه كار بهترين تلاشش را در برابر Djokovic خواهد داشت. من شك ندارم كه اين كافي نخواهد بود، اما چه كسي فكر مي كرد كه Lukasz Kubot بتواند شماره 11 رنكينگ Nicolas Almagro را شكست دهد؟

Ed McGrogan is the online editor of TENNIS.com

Mohammad Reza
05-25-2011, 07:57 AM
امروز راجر تو كورت Suzanne Lenglen بازي داره!!!
راجر توي گرند اسلم ها هميشه تو كورت اصلي بازي مي كرده!نميدونم تو اين چند سال چند بار تو كورتي غير از كورت اصلي بازي كرده!!!نميدونم دليلش چي بوده!:379:خوبه بازيكن مقابل راجرم يه فرانسويه...

Behnam RF
05-25-2011, 08:20 AM
امروز راجر تو كورت Suzanne Lenglen بازي داره!!!
راجر توي گرند اسلم ها هميشه تو كورت اصلي بازي مي كرده!نميدونم تو اين چند سال چند بار تو كورتي غير از كورت اصلي بازي كرده!!!نميدونم دليلش چي بوده!:379:خوبه بازيكن مقابل راجرم يه فرانسويه...
این که خوبه ، رافا هم 2009 بود فکر کنم ، به عنوان مدافع عنوان قهرمانی رفت اونجا بازی کرد http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/4.gif

I.man
05-25-2011, 08:28 AM
نكاتي در مورد بازي نادال

او هرگز در Roland Garros بازيش به ست پنجم كشيده نشده بود.
اين دومين بار در Roland Garros بود كه نادال 2-1 از حريفش عقب مي افتاد. دفعه اول در برابر سودرلينگ در سال 2009 بازي را 3-1 باخت.
ركورد نادال در گرنداسلم ها در بازي هايي كه با پنج ست تمام شده اند به 12-2 رسيد.
اين اولين بار از سال 2003 به بعد بود كه مدافع عنوان قهرماني بازيش به ست 5 كشيده شد.
در 239 مسابقه اي كه نادال روي خاك رس انجام داده اين اولين بار بود كه دو ست تاي بريك را در يك بازي واگذار كرد.
ايسنر اولين بازيكني شد كه توانسته در اولين بازي نادال در Roland Garros از او يك ست برنده شود.

نادال هرگز در راند اول گرنداسلم ها شكست نخورده است.
اين براي چهارمين بار بود كه نادال در بازي افتتاحيه گرنداسلم ها يك ست واگذار مي كند.

Alireza Murray
05-25-2011, 09:40 AM
اگه قرار بود کسی نادالو تا قبل نیمه نهایی ببره ایزنر بود که نتونست پس به نظرم رافا تا نیمه نهایی کار راحت داره ، ایزنر هم اگر یکم بکهندشو بهتر کنه و همین فرمشو نگه داره در ویمبلدون میتونه خیلی خوب کار کنه ، اگه ایزنر توپها رو عمیق تر میفرستاد نتیجه بهتری میگرفت بیشتر توپهاش در نیمه جلویی زمین بود که این خیلی به رافا کمک کرد ، تونی هم هر وقت نشونش میداد میگفت واموس :434:
اندی هم دیروز اصلا رو نت خوب کار نکرد ولی خب روی بیسلاین خوب کار کرد ، دیروز اندی روی توپهای short مشکل داشت که امیدوارم بهتر بشه ولی خب در کل خوب بود و خب امسال هم شانس زیادی داشته و قرعه خیلی خیلی اسونی بهش خورده

pouriya.alex
05-25-2011, 01:40 PM
راجر تو یه بازی خوب موفق شد حریف جوونشو شکست بده و راهی دور 3 بشه.

امروز راجر خیلی خوب سرویس زدو ضربات فلتش تحسین برانگیز بود...

فکر کنم سرظهری گرمش بود زود بازیو تموم کرد:443:

Afshin
05-25-2011, 01:42 PM
بازی بعد ست اول بیشتر جنبه ی فان پیدا کرده بود و چندتا حرکت مجیک از مجیشن دیدیم و بسی لذت بردیم ...

Mohammad Reza
05-25-2011, 01:51 PM
حال داد...راجرم خوشش اومده بود 1000 تا دراپ شات ميزد...بعد مدتي يه بازي قشنگ ازش ديدم بسي حال كردم..مرسي اسطوره...به نظر من بايد اين فرمشو نگه بداره واسه چمن!اگه با اين فرم و با ثبات البته باشه ميتونه خيلي موفقيت هادر ادامه سال بدست بياره...راجر همينجور با ثبات ادامه بده...

I.man
05-25-2011, 02:14 PM
منو باش تازه از سر کار اومدم منتظرم بازی شروع بشه :434: نگو بازی تموم شده :251:

M∂hdi
05-25-2011, 03:07 PM
Nadal vs Big Serves

نادال در برابر بیگ سروها کار اسانی نداشته است

از چهار پیروزی در مقابل ایو کارلوویچ، رافا یک ست در تمامی انها واگذار کرده است

سه شکست برابر اندی رادیک و شش پیروزی، اخرین باخت در نیمه نهایی میامی 2010

نادال از یک اسلحه پنهان که به خوبی در اختیار دارد، استفاده نمی کند . اسلایس در مقابل آنها

اسپانیایی می تواند با زدن این نوع ضربات، حریفان قد بلند خود را تحت تاثیر قرار دهد

او هنگام ریترن آو سرو فاصله زیادی از بیس لاین می گیرد و در صورت ریترن کردن آن با ضربه وینر مواجه می شود (پست 290 در تاپیک مسترز مادرید)

جان ایزنر دیروز نمایشی متفاوت در رالی ها ارائه کرد . او توپ های زیادی را عبور می داد

عملکرد نادال در ست دوم بازی دیروز پراشتباه بود اما در مجموع 27 UE داشت . در حالی که سه رقیب دیگر جوکوویچ، فدرر و موری در بازی های راند نخست و سه سته خود به ترتیب 19 و 31 و 25 UE داشتند

Hatam
05-25-2011, 04:13 PM
تغییرات رنکینگ پس از نتایج بازیهای راند اول (R128) در پست شماره 2 تایپیک **تغییرات رنکینگ** (http://tennistalkers.com/showthread.php?p=48066#post48066)اصلاح شد.

M∂hdi
05-25-2011, 04:43 PM
آندره آقاسی در jorts و 11 تصویر ویژه از گذشته های رولند گروس

http://mit.zenfs.com/218/2011/05/french-open-chartrier-wide-.jpg (http://mit.zenfs.com/218/2011/05/french-open-chartrier-wide-.jpg)It's all French Open all the time for the next three weeks at Busted Racquet. Today, we look back on some memorable pictures from French Opens past.

Bjorn Borg reading a newspaper in the stands, 1982:
http://mit.zenfs.com/218/2011/05/borg-reads-paper-FO-82.jpg (http://mit.zenfs.com/218/2011/05/borg-reads-paper-FO-82.jpg)

Andre Agassi, in a trenchcoat and acid wash jeans, walks down the Champs-Élysées, 1990:
http://mit.zenfs.com/218/2011/05/agassi-jeans-arc-de-triomphe.jpg (http://mit.zenfs.com/218/2011/05/agassi-jeans-arc-de-triomphe.jpg)

Martina Hingis complains about a line call before melting down in her mother's arms, 1999:

http://mit.zenfs.com/218/2011/05/hingis-line-call.jpg (http://mit.zenfs.com/218/2011/05/hingis-line-call.jpg)
Venus Williams in her French Open debut, 1997:

http://mit.zenfs.com/218/2011/05/venus-fo-debut-braids.jpg (http://mit.zenfs.com/218/2011/05/venus-fo-debut-braids.jpg)
Rafael Nadal in a photo-op with Coupe des Mousquetaires, 2005:

http://mit.zenfs.com/218/2011/05/nadal-wins-fo-06-.jpg (http://mit.zenfs.com/218/2011/05/nadal-wins-fo-06-.jpg)
Martina Navratilova and Chris Evert after the finals, 1986:

http://mit.zenfs.com/218/2011/05/evert-martina-fo-86.jpg (http://mit.zenfs.com/218/2011/05/evert-martina-fo-86.jpg)
Michael Chang celebrates victory, 1989:

http://mit.zenfs.com/218/2011/05/michael-chang-wins-fo-89.jpg (http://mit.zenfs.com/218/2011/05/michael-chang-wins-fo-89.jpg)
Yannick Noah in the crowd after winning the French, 1983:

http://mit.zenfs.com/218/2011/05/yannick-noah-celebrates-fo.jpg (http://mit.zenfs.com/218/2011/05/yannick-noah-celebrates-fo.jpg)
Chris Evert, Jimmy Connors and their mothers, 1973:

http://mit.zenfs.com/218/2011/05/every-connors-mothers.jpg (http://mit.zenfs.com/218/2011/05/every-connors-mothers.jpg)
Jana Novotna's shirt was the second-greatest regret of her tennis life, 1990:

http://mit.zenfs.com/218/2011/05/jana-novotna-purple-french.jpg (http://mit.zenfs.com/218/2011/05/jana-novotna-purple-french.jpg)
Roger Federer caps the career Slam, 2009:

http://mit.zenfs.com/218/2011/05/federer-wins-french-09.jpg (http://mit.zenfs.com/218/2011/05/federer-wins-french-09.jpg)
Rafael Nadal raises his arms in victory, 2006:
http://mit.zenfs.com/218/2011/05/rafa-nadal-french-win-06.jpg (http://mit.zenfs.com/218/2011/05/rafa-nadal-french-win-06.jpg)

yahoo sport

M∂hdi
05-25-2011, 05:37 PM
عملکرد رافا نادال در رولند گروس ؛ او هرگز به عنوان سید برتر قهرمان پاریس نشده است

38 مورد از آمار و عملکرد تنیسور اسپانیایی و فاتح پنج دوره آزاد فرانسه (قبل از بازی برابر ایزنر) :

در اینجا چند مورد از آنها را به زبان فارسی مشاهده می کنیم

یکی از آنها در بالا (سید برتر) عنوان شد

از 39 مسابقه، صاحب 38 پیروزی

از مجموع 123 ست، موفق به کسب 113 ست

پیروزی در 91.9 درصد

در 39 بازی، نادال تنها با یک امریکایی دیدار داشته است . کوین کیم در دور دوم 2006

او شش بار به مصاف اسپانیایی ها رفته است . بیش از هر ملیت دیگری

شکست دادن بالاترین تنیسور در رنکینگ ؟ راجر فدرر (شماره یک) چهار بار

پایین ترین رتبه ؟ جیانی مینا (شماره 655) دور اول 2010

سخت ترین مسیر او در راه قهرمانی : در سال 2006 با شکست دادن 5 تاپ از 26 و سه تاپ از 20

ساده ترین مسیر او " " : در سال 2010 با پیروزی بر سودرلینگ (شماره هفت) . او با هیچ یک از 20 تاپ دیگر رودر رو نشد .

لارس برگس مولر آلمانی اولین بازیکنی است که نادال آنرا با شکست مواجه کرد

نادال هرگز در پاریس دیداری پنج سته نداشته است

عمو تونی (مربی او) پس از فینال 2010 گفت : یکی از بهترین بازیهایی بود که از رافا دیدم

و ...

لیست کامل در اینجا :

[/URL]http://mit.zenfs.com/218/2011/05/nadal-fo-trophy-05.jpg (http://mit.zenfs.com/218/2011/05/nadal-fo-trophy-05.jpg)

World No. 1 Rafael Nadal enters the 2011 French Open with a staggering record at the tournament. To honor Nadal's Roland Garros dominance, Busted Racquet lists 38 facts about Nadal's French Open history, one for each of the matches he's won at the year's second Grand Slam.

1. Nadal has played 39 matches at the French Open. He's won 38.

2. He won his first 31 matches at the tournament before his stunning fourth-round upset in 2009.

3. Of the 123 sets Nadal has completed at Roland Garros, he's won 113.

4. That's a winning percentage of 91.9.

5. It sounds impressive until you consider that he's won 97.4 percent of his matches.

6. He hasn't lost a set since losing to Robin Soderling in the fourth round of 2009.

7. He hasn't lost a set in a victory since dropping the second to Federer in the 2007 final.

8. Nadal has played Novak Djokovic three times in Paris. He hasn't dropped a set in any of their meetings.

9. In his 39 French Open matches, Nadal has only played one American: Kevin Kim, 2006 second round.

10. He's played fellow Spaniards six times, the most of any nation.

11. The highest-ranked player he's beaten? Federer (No. 1), four times.

12. The lowest ranked? Gianni Mina (No. 655), first round, 2010.

http://mit.zenfs.com/218/2011/05/nadal-celebrates-fo-10-320.jpg (http://mit.zenfs.com/218/2011/05/nadal-celebrates-fo-10-320.jpg)

13. His hardest road to the title was 2006 when he beat five players in the top 26 and three in the top 20.

14. The easiest road was last year. Soderling (No. 7) was the highest seed Nadal beat in the tournament. He didn't play any other players ranked in the top 20.

15. Don't peek: Who did Nadal defeat to win his first French Open title? The answer is below, lined up with the player's rank at the time of the match.

16. Nadal became the first man since Mats Wilander in 1982 to win the French in his tournament debut.

17. He was 19 years old at the time.

18. Nadal entered the tournament having won all three clay court events he entered in 2005. He was considered a favorite to win, along with Federer.

19. The first player Nadal beat at the French was Lars Burgsmuller of Germany.

20. After the match, he admitted he was nervous. "My idea was to look at this as one more match, with nothing really special about it," he said.

21. The next year he would defeat Federer in the final and go on to do it again over the following two tournaments.

22. After his second win over Federer, Nadal said, "I am very happy, but I am really sad for Roger. He is a friend, and I know he is a great champion, whether he wins or loses."

23. The third win over Federer was such a thorough dismantling (6-1, 6-3, 6-0) that the Parisian crowd took to whistling and booing Nadal winners. (The Swiss player hadn't been bageled in a set since 1999.)

24. It was the biggest rout in a Grand Slam final since Wimbledon 1984 when John McEnroe lost four games to Jimmy Connors.

25. Nadal didn't lose a set that entire tournament, becoming the first man to do that at Roland Garros since Bjorn Borg in 1980.

26. He would duplicate the feat in 2010.

27. The win also gave Nadal his fourth-straight French title, also tying him with the Swedish legend.

[URL="http://mit.zenfs.com/218/2011/05/nadal-soderling-fo-09-net.jpg"]http://mit.zenfs.com/218/2011/05/nadal-soderling-fo-09-net.jpg (http://mit.zenfs.com/218/2011/05/nadal-soderling-fo-09-net.jpg)

28. Going in to the 2009 tournament, Nadal was a 1-4 favorite to win, meaning you had to bet four dollars on him to win one.

29. Soderling was ranked No. 29 in the world at the time of his upset.

30. Before the match, he was 48-1 to win. When Buster Douglass stunned Mike Tyson in 1990, he was a 42-1 favorite.

31. Betting $163 on Soderling would have netted a gambler $7,863 that day.

32. Nadal lost 25 games in his match against Soderling. The previous year, it took him until the semifinal to lose that many games combined.

33. The Mallorcan got his revenge last year, defeating Soderling in straight sets in the final.

34. His Uncle Toni said it was "one of the best matches I've ever seen Rafael play."

35. The victory gave him five for his career, one short of tying Borg.

36. Nadal has never played a five-set match at the tournament.

37. Mariano Puerta. Nadal defeated him 6-7 (6), 6-3, 6-1, 7-5

38. Even during his four-tournament winning streak, Nadal was never seeded No. 1 in Paris. He has not won the French Open as the top seed.

yahoo sport

koury
05-25-2011, 06:46 PM
رافا قرار بود تو رولند گروس با راکت جدید قرمزه شرکت کنه ولی دیروز راکت قبلیه رو استفاده کرد!! الان سونگا و بقیه ی بازیکنای بابولات دارن از اون استفاده می کنن!! احتمالا نخواسته ریسک کنه هر چند راکتی که به رافا دادن همین راکت زردس و فقط رنگش عوض میشه ولی احتمالا خودش نخواسته با اون بازی کنه...

Mahmood
05-25-2011, 07:25 PM
جالبه بازی رافا هم فردا تو سوزان لنگلن برگزار خواهد شد !!!

Mahmood
05-25-2011, 07:37 PM
شمارش معکوس برای پایان شکست ناپذیری جوکویچ در سال 2011 شروع شد...کمتر از 48 ساعت دیگه...

Hatam
05-25-2011, 08:17 PM
شمارش معکوس برای پایان شکست ناپذیری جوکویچ در سال 2011 شروع شد...کمتر از 48 ساعت دیگه...

جالبه که دل پوترو گفته حاضره سر شام با جوکو شرط ببنده جوکوویچ هم الان تو مصاحبش این شرط بندی رو قبول کرده ببینیم کی شام رو میبازه!!!

Yashar
05-25-2011, 08:26 PM
همانطور که آقا رضا فرمودند به جاش TRT HD داره نشون می ده.
کانال ترکی TRT 3 هیچ وقت زیاد خودش رو مقید به پخش مرتب و دقیق ندونسته!
پارسال یادمه گهگاهی بازی ها رو از 7 عصر به بعد نشون می داد!

الان هم که در برنامه ش نگاه کردم، تا ساعت 5 صبح فردا ! قرار نیست نشون بدن. (اگر برنامه ریزی شون تغییر نکنه)
به نظر می رسه چون روز اول بازی های زیاد مهمی (با حضور ستارگان مطرح) انجام نمی شه، ترک ها هم خیال پخش عادی رو از ثانیه اول بر روی TRT 3 ندارند!

اگر رسیــور اچ دی با ساپورت استاندارد S2 دارین از TRT HD ببینین. اگر ندارین و دوست دارید به شکل مجانی مسابقات رو ببینید باید ماهـواره ی نایلـست رو بگیرین و از کانال JSC Sports 2 که منظم بازی ها رو نشون می ده تماشا کنین.

فرکانس TRT HD در دو ماهواره ی ترکست (به صورت رایگان) و یوتل ست (به صورت کارتی) در پست شماره 2 قرار گرفت.

TRT3 در عین حال که یک کانال ورزشی هست کار اصلیش پوشش جلسات مجلسه و اولویت اولش مجلس هستش به خاطر همین پارسال بعد از اتمام جلسات مجلس اقدام به پخش میکرد .اما چند روز دیگه انتخابات پارلمانی دارن و مجلس تعطیله.امسال روند پخش رولند منظم تر می شه.

Paymaan
05-25-2011, 08:47 PM
برو بینم چه میکنی دلپو!

manoochehr
05-25-2011, 09:05 PM
برو بینم چه میکنی دلپو!

کاره خاصی نمیکنه فقط جوکو رو له میکنه:434:

Nima88
05-25-2011, 09:31 PM
من هر دو تنیسور دوست دارم برام فرقی نمیکنه کدومشون برنده شن اما چون نواک این اواخر زیاد بازی وجام برده امیدوارم اینبار خوان ببره.
یالا پسر خاطره رولند 2009 زنده کن.

I.man
05-25-2011, 09:39 PM
امروز بازی خوان رو کامل دیدم. 10% هم امید ندارم بتونه جلوی نوله وایسه.

پیش بینی من: نواک 3-0 :655:

Behnam RF
05-25-2011, 10:01 PM
جالبه که دل پوترو گفته حاضره سر شام با جوکو شرط ببنده جوکوویچ هم الان تو مصاحبش این شرط بندی رو قبول کرده ببینیم کی شام رو میبازه!!!
حاتم جان اگه میشه آدرس interview (دلپونی) رو بده ممنون.

davidbeckham
05-25-2011, 10:10 PM
http://www2.bazinama.com/img/files/p0rhrztjk42lx8w0z6m2.jpg

http://www2.bazinama.com/img/files/a133sbp96ag6y3nt0hqy.jpg

FaRzIn
05-25-2011, 10:50 PM
http://www.tennisperspective.com/wp-content/uploads/2011/05/Nadal-d-Isner-Roland-Garros-208x300.jpg (http://www.tennisperspective.com/wp-content/uploads/2011/05/Nadal-d-Isner-Roland-Garros.jpg)

“I didn’t play well in the tie break. I was probably too nervous. But anyway, it was a very, very important victory for me.” – Rafael Nadal

“The way he played in the fourth and fifth set — I haven’t seen tennis like that, ever. That’s why he’s No. 1 in the world, and one of the greatest everI mean, that 30-all point in the last game, I needed oxygen after that. I almost collapsed. My legs were dead.” – John Isner
“Well, not that much fun, frankly. But these are things that happen. It’s the first round. I could have done better, obviously. But you need to see the positive side of things. I was stressed, but I managed to overcome my stress. The negative is that I was in control of the match, and then I lost control and I spent two hours more than I should have.” – Rafael Nadal

FaRzIn
05-25-2011, 11:05 PM
http://www.imgiran.com/images/2yi40r3dn3hlytogv9k.jpg

Hatam
05-26-2011, 12:09 AM
حاتم جان اگه میشه آدرس interview (دلپونی) رو بده ممنون.

ندارم متأسفانه :243:
الجزیره مصاحبه نوواک رو نشون داد تو اون مصاحبه اینو من شنیدم، امروز نوواک هم از این توپا شاکی بود:350:

Mohammad Reza
05-26-2011, 06:00 AM
تو اين مصاحبه از سونگا سوالايي شده كه بايد در جواب نام يك بازيكن تنيس رو بياره....

خودتون بخونيد چونكه خيلي جالبه...

Our "choose a player" feature reveals the fun, friendly side of the stars appearing at this year's French Open. Jo-Wilfried Tsonga, a favourite with his home crowd, is today's willing participant.

Which player would you choose…

To share a good bottle of wine with?
(Thinks for a while) Mika Llodra, he knows his stuff.

To take to your favourite restaurant?
Kei Nishikori, because my favourite restaurant is Minori in Paris. It's a great Japanese restaurant. I'll show him that French sushi is better than Japanese sushi (laughs).

To accompany you to the Cannes film festival?
Ana Ivanovic. She would be great arm candy.

To play in a film with?
David Ferrer. He'd play Forrest in Forrest Gump, and I'd play Bubba, his shrimp fishing friend.

To go out on the town with in Las Vegas?
La Monf' (Gaël Monfils), no question about it.

To play in a band with?
Dustin Brown, that would be great. We'd make beautiful reggae.

As master of ceremonies for your wedding?
Novak Djokovic, he would be great at that.

To take to a football match?
Jurgen Melzer. I played football with him in the United States, and he's really good. He loves it.

To go and see stand-up comedy with?
Andy Roddick.

To take fishing?
Rafael Nadal.

To open a bar with?
Marat Safin. Once night falls he's the guy to hang around with.

Ahoura
05-26-2011, 12:59 PM
پاور جان كانالي وجود داره كه فقط يك كورت رو نشون بده؟؟؟؟؟؟؟

PowerVu
05-26-2011, 01:33 PM
پاور جان كانالي وجود داره كه فقط يك كورت رو نشون بده؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید. درست متوجه منظورتون نشدم.
منظورتون اینه که کانالی فقط کورت شماره 1 رو نشون بده؟
یا منظورتون اینه که کانالی فقط روی یک کورت متمرکز باشه و عوض نشه؟

کانالی که فقط کورت 1 رو نشون بده نیست.
همچنین هیچ کانالی فقط روی یک کورت متمرکز نیست.

یورواسپورت و الجزیره و TRT که همیشه بهترین بازی ها رو سعی میکنند نشون بدند.

بقیه کانالها هم سعی می کنند بازی ورزشکار کشور خودشون در هر کورتی باشه رو نشون بدند.

مثلاً کانال کرواسی بازی های چیلیچ و لوبیچیچ و دُدیگ و کارلوویچ رو نشون میده (هر جا که باشند).

یا مثلاً بلژیک هر جا Darcis یا کلایسترز باشند نشونشون می دن.

برای اینکه فقط یک کورت رو ببینین باید روی اینترنت به صورت پولی مشترک EuroSport Player بشین یا بازی های یک کورت خاص رو از طریق لینک های پخش اینترنتی دنبال کنید که با مشکلات نداشتن کارت اعتباری بین المللی مثل مستر کارت یا ویزا کارت یا PayPal همچنین سرعت پایین و افتضاح اینترنت روبرو هستیم.

I.man
05-26-2011, 02:24 PM
جالب تر از همشون:

س 1 که گفته لودرا جنس خوب رو میشناسه :251: پس لودرا هم یه پا ساقیه واسه خودش

س 3 که گفته انا ایوانویچ توی فستیوال کن همراهیش کنه. چه خوش اشتهاست :3t1:

س 7 که گفته تشریفات عروسیش رو به نواک میسپاره. :350:

A!i
05-26-2011, 02:45 PM
خوب تا اینجا حذف کیم از رقابت ها مهمترین رویداد بوده ببینیم که بقیه چیکار می کنن.
من که به اندی زیاد مطمئن نیستم. همین الان داره برک پوینت می ده

Mahmood
05-26-2011, 08:16 PM
من آخرش از دست رافا سکته میکنم
اینقدر اوقاتم تلخ شد که تی وی رو خاموش کردم و با لایو اسکور نتیجه رو دنبال کردم...

Kingqwa
05-26-2011, 08:26 PM
ببینم اندی ماری با خودش شربت آبلیمو میاره؟!

m_taba2005
05-26-2011, 08:27 PM
منتظر حکومت طولانی مدت نوله تو رنکینک تنیسورا باشید

m_taba2005
05-26-2011, 08:28 PM
من آخرش از دست رافا سکته میکنم
اینقدر اوقاتم تلخ شد که تی وی رو خاموش کردم و با لایو اسکور نتیجه رو دنبال کردم...
داداش رافای ما ضعیف شده... این یه حقیقته
نوله هم خیلی قوی بازی میکنه

Ahoura
05-26-2011, 08:36 PM
بازگشت شگفت انگيز ماريا

ماريا شاراپووا امروز در راند دوم در مقابل تنيسور جوان فرانسوي ( كرولاين گارسيا ) قرار گرفت.

ست اول اين بازي با نتيجه ي 6-3 به سود تنيسور فرانسوي به پايان رسيد.

در ست دوم هم گارسيا بازي رو بسيار خوب آغاز كرد و تونست 4-1 از ماريا پيش بيوفته. در اين شرايط ديگر حتي

خوشبين ترين طرفداران ماريا هم به پيروزي اميد نداشتند و بازيكن مورد علاقه خود را از رولند 2011 حذف شده مي ديدند.

اما اعتماد به نفس خارق العاده ي تنيسور روس جريان بازي را به شدت تغيير داد و ست 4-1 باخته رو به پيروزي 6-4 تبديل كرد. تا همه چيز به ست سوم كشيده شود.

گارسيا بر خلاف دو ست قبلي در ست سوم نتونست آغاز كننده خوبي باشه و ماريا با يك بازي هوشيارانه تونست از حريفش پيش بيوفته و ست رو با نتيجه 6-0 به سود خودش به پايان ببره. بدين ترتيب ماريا در اين بازي يه حركت فوق العاده كرد و تونست 11 گيم متوالي بگيرد و راهي دور سوم بشه.

Mohammad
05-26-2011, 08:52 PM
همه فک میکنن نادال بد بازی کرد امروز. ولی من اصلا اینطور فک نمیکنم.
نادال خیلی وقت بود این طوری نمیتونست رالی کنه، اینطوری نمیتونست فورهند و بکهند بزنه، ولی امروز تونست. جای بد قضیه یه سری ارور بیخودیکه که به نظرم میتونه درست بشه.
من امیدم به رافا بیشتر از قبل از آغاز تورنمنت شده.

key1nadal
05-26-2011, 09:21 PM
من دقت كردم نادال هر گرنديرو بد شروع كنه بازي به بازي بهتر ميشه مثل ويمبلدون پارسال...
كمتر از 24ساعت تا يه بازي استثنائي يعني كي ميبره ؟ با تشكر از برو بچ تنيس تاكرز آخه چرا منو تو اين شرايط قرار ميدين يعني كي ميبره كي كيه كييه كييييييييييييييه؟ اه خوان توئي چقدر بزرگ شدي:240::251:
يعني فردا خوان مصدوم نشه يه بازي 5گيمرو ميبينيم مطمئن باشين.

koury
05-26-2011, 09:36 PM
بنظر من رافا اینقدر استاندارد بالائی از خودش در خاک بجای گذاشته که انتظار یه بازی نزدیک بهیچوجه ازش نمیره!! امروز رافا بهتر از هر بازی دیگه ای تو دو تورنمنت اخیر بازی کرد ولی یه کم ارور هاش زیاد بود و یه جاهائی هم اعتماد بنفس در تموم کردن پوینت رو نداشت... که این هم بازی به بازی بهتر میشه واز دور بعدی شاید بشه رافای واقعی رو دید؟

بهر حال کچل هم در بهترین موقعی که میشد یه انتقام سخت ازش بگیریم به ویچ باخت تا بازی بعدی رافا تقریبا آسون باشه مگر اینکه بخواد باز هم پر اشتباه ظاهر بشه!

S.A.IVI.A.N
05-26-2011, 09:38 PM
ممد به نظر منم یکی از بهترین بازی های امسال رافا بود!
باورم نمیشه این همون رافای یه ماه پیشه!

فورهند همون فورهندای رافا شده بود و بکهند با ثبات و عمیق!:655:
دمت گرم رافا جونم!

به نظر من آندوخار واقعا عالی بود و شجاعانه بازی کرد! همین جسورانه بازی کردنش باعث شد در لحظه های حساس اشتباهاتی کنه که طبیعی بود!
آندوخار به نظر کپی برابر با اصل نواک بود امروز! بکهندش با ثبات زیبا بود مثل نواک.ضربات رافا رو بلافاصله بعد از خوردن به زمین میزد مثل نواک! ریترنش خیلی خوب بود مثل نواک و فورهندش ارور نمیداد مثل ...!
تنها تفاوتش این بود که کمی در دفاع از نواک ضعیف تر بود و همینطور سرویسش! و اینکه مثل نواک انگیزه و اعتماد به نفس نداشت!
انصافا نمیشه از بکهند خوبش گذشت! تازه بر خلاف نواک که کمتر ریسک میکنه و Down The Line کمتر میزنه،این بازیکن خیلی راحت این کارو میکرد و رافا رو تحت تاثیر میگذاشت خیلی مواقع!

رافا اگه بتونه همین فرم رو حفظ کنه و ادامه بده بی شک قهرمان خواهد شد!
مدت ها بود این چنین شات های عمیق و زیبا رو از رافا ندیده بودیم!

Paymaan
05-26-2011, 10:22 PM
داداش رافای ما ضعیف شده... این یه حقیقته
نوله هم خیلی قوی بازی میکنه
نادال نما!

Ahoura
05-26-2011, 10:28 PM
go myth

Yashar
05-26-2011, 10:34 PM
من یه سوال ساده داشتم
چرا الجزیره بازیهارو رایگان پخش می کنه؟
مگه سیاست هر کانالی کسب در امد نیست؟

Behnam RF
05-26-2011, 10:47 PM
من یه سوال ساده داشتم
خوشی زده زیره دلمون ؟؟؟؟؟؟:434:

I.man
05-26-2011, 11:04 PM
بخشی از مصاحبه نواک

Interview Room I

Q: I know that you don’t want to speak about your new diet regime . . .

Novak Djokovic: Exactly

Q: Everything?

Novak Djokovic: You’re right

Q: But why, why don’t you want to speak?

There are some things I can speak about; there some things I can’t.

Q: No other reasons?

I can tell you who is my girlfriend, but I cannot tell you what I do with my girlfriend. :251:

(Laughter)

Nima88
05-26-2011, 11:12 PM
به جز بازی نواک و خوان که جذابترین بازی دور سوم،بازی واورینکا و سونگا،گاسکه و بلوزی،دولگو و ترویسکی و ورداسکو و لیو بابیج از بازیا قابل توجه دور سوم به حساب میان

Ahoura
05-26-2011, 11:45 PM
من یه سوال ساده داشتم

يكي از بچه ها دفعه قبلي هم به اين موضوع اشاره كرد كه يك دليلش بخاطره اينه كه رييس شبكه الجزيره رييس فدراسيون تنيس قطر هم هست. دليل دومشم اينه كه اين كارشون يه جور تبليغ واسه كانال هاي كارتيشون هست. مثلا خوده من اگر الجزيره تنيس نشون نمي داد هيچ وقت نگاش نمي كردم يا به عبارتي اصلا با اين كانال اشنايي پيدا نمي كردم.

PowerVu
05-27-2011, 12:03 AM
من یه سوال ساده داشتم

چندین دلیل داره:

1. تنیس در خاورمیانه و شمال افریقا و کشورهای عربی هنوز مثل اروپا و امریکا محبوبیت آنچنانی نداره که اگر کانال تنیس الجزیره قفل بشه، مردم برای باز کردن اون، به الجزیره پول کارت اوریجینالش رو بدن. (اگر زمانی مجبور بشن پول بدن، به کانالهایی بهتر از الجزیره پول میدن)

2. الجزیره با پخش یک سری مسابقات روی کانال 2 و 1 به دنبال سیاست تبلیغ برای 10 کانال پولی (که علامت + دارند)، همچنین 2 کانال HD قفل شده ش و یک کانال 3Dش داره که در جام جهانی فعال بود. (یعنی همه چیز رو به صورت تمام و کمال در الجزیره 2 مجانی پخش نمی کنه. مثلاً در حال حاضر الجزیره 2 فقط گزارش عربی داره در حالی که +10 که پولی هست گزارش انگلیسی هم داره و کیفیت تصویرش از 2 بهتره)

3. از اونجایی که مجموعه الجزیره یکی از متمول ترین و بریز و بپاش ترین پکیج های ورزشی در دنیاست (به لطف نفت)، فعلاً در پی جذب مشتری هست و مثل کشورهای اروپایی که نفت بی درد سر و فراوان ندارند و به عنوان مثال با کوشش فراوان از ذره ذره ی انرژی باد برای تولید برق استفاده می کنند، در حال حاضر هزینه کردن براش سخت نیست. (هزینه پخش تنیس در برابر هزینه ی پخش آن همه فوتبال اروپایی در الجزیره خیلی ناچیزه.)

4. الجزیره 2 ورزشی، روی ماهـواره ی نایلست قرار داره. این ماهـواره به دلیل پوشش محدودش که فقط از خاورمیانه تا شمال افریقا دریافت میشه، از لحاظ هزینه کردن برای خرید حق پخش تلویزیونی دستش نسبت به ماهواره های با پوشش وسیع (مثل هاتبرد که از غرب اروپا تا آسیای میانه را پوشش می دهد) باز تره. در ماهـواره های پر مخاطب با پوشش گسترده مثل هاتبرد، الجزیره (یا هر کانال دیگری مثل SuperTennis) هرگز نمی تونه به صورت رایگان مسابقات معتبر تنیس مسترز 1000 مردان، مسابقات معتبر تنیس رده ی Premier زنان و یا گرند اسلم (اون هم از دور اول!) پخش کنه.

Hatam
05-27-2011, 12:31 AM
تغییرات رنکینگ پس از نتایج بازیهای راند دوم (R64) در پست شماره 2 تایپیک **تغییرات رنکینگ** (http://tennistalkers.com/showthread.php?p=48066#post48066)اصلاح شد.

vafa
05-27-2011, 01:35 AM
با اجازه pawerve جان به نظر من كه الجزيره 2 كيفيت خوبي داره و اصلن كيفيتش با +10 محسوس نيست ! براي دوستاني كه مي خوان به راحتي و بدون دردسر و هزينه كردن تورنومنت هاي تنيس رو ببينن الجزيره خوبه و كيفيت تصويرش هم با بقيه شبكه ها البته نه HD ‎ يا 3D فرقي نميكنه ! تازه اكثر به زبان english ‎ داره فقط برخي تورنومنت ها كه قطري ها خودشون حضور دارن مثل رولند كه مجري ها از فرانسه مستقيم بازي ها رو كزارش ميكنند english ‎ نداره !
ببخشيد فكر كنم زيادي حرف زدم !

PowerVu
05-27-2011, 05:55 AM
با اجازه pawerve جان به نظر من كه الجزيره 2 كيفيت خوبي داره و اصلن كيفيتش با +10 محسوس نيست ! براي دوستاني كه مي خوان به راحتي و بدون دردسر و هزينه كردن تورنومنت هاي تنيس رو ببينن الجزيره خوبه و كيفيت تصويرش هم با بقيه شبكه ها البته نه HD ‎ يا 3D فرقي نميكنه ! تازه اكثر به زبان english ‎ داره فقط برخي تورنومنت ها كه قطري ها خودشون حضور دارن مثل رولند كه مجري ها از فرانسه مستقيم بازي ها رو كزارش ميكنند english ‎ نداره !
ببخشيد فكر كنم زيادي حرف زدم !

وفا جان pawerve نه، بلکه PowerVu

ضمناً کیفیت تصویری رو فقط با چشم که اندازه گیری نمی کنند. با Bit rate این کار رو میکنند. با اندازه گیری پهنای باند V برای تصویر و A برای صدا. در هر دو حالت فعلاً +10 از دو کانال +8 و 2 بهتر بوده. از لحاظ بصری هم که فوق العاده مشخصه که 2 و +8 دارای تاری هستند ولی +10 بالاترین کیفیت ممکن رو برای یک کانال SD داره. (روی LCD به مراتب این تفاوت آشکارتر دیده میشه تا تلویزیون های CRT تیوبی لامپی)

من خدای نکرده نخواستم کسی رو از دیدن JSC Sport 2 محروم کنم که! بلکه اونچه که واقعیت ماجرا هست رو عرض کردم. اگر من بگم که +10 کیفیتش از 2 پایین تره! که واقعیت تغییری نمی کنه!

sspol
05-27-2011, 09:30 AM
سلام دوستان بازي جكو امروز ساعت شروعش دقيقا مشخصه؟ يا بايد صبر كرد تا بازيهاي قبلش به اتمام برسن؟
قبل از بازيش چند تا بازي تو اون زمين هست؟
ممنون ميشم يه راهنمايي بكنيد اخه تو تاپيك بازيها رو كه نگاه كردم چند تا بازي قبلش ظاهرا تو اون ورزشگاه بودن

Roland Garros 2011 - Schedule of Play
Day 6: Friday, 27th of May, 2011

Court Philippe Chatrier - From 1:30 PM IRST
1. Women's Singles - 3rd Round
Gisela Dulko (ARG) vs. Samantha Stosur (AUS)[8]
2. Women's Singles - 3rd Round
Marion Bartoli (FRA)[11] vs. Julia Goerges (GER)[17]
3. Men's Singles - 3rd Round
Stanislas Wawrinka (SUI)[14] vs. Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[17]
4. Men's Singles - 3rd Round
Juan Martin Del Potro (ARG)[25] vs. Novak Djokovic (SRB)[2]

I.man
05-27-2011, 09:35 AM
سلام دوستان بازي جكو امروز ساعت شروعش دقيقا مشخصه؟ يا بايد صبر كرد تا بازيهاي قبلش به اتمام برسن؟
قبل از بازيش چند تا بازي تو اون زمين هست؟
ممنون ميشم يه راهنمايي بكنيد اخه تو تاپيك بازيها رو كه نگاه كردم چند تا بازي قبلش ظاهرا تو اون ورزشگاه بودن

Roland Garros 2011 - Schedule of Play
Day 6: Friday, 27th of May, 2011

Court Philippe Chatrier - From 1:30 PM IRST
1. Women's Singles - 3rd Round
Gisela Dulko (ARG) vs. Samantha Stosur (AUS)[8]
2. Women's Singles - 3rd Round
Marion Bartoli (FRA)[11] vs. Julia Goerges (GER)[17]
3. Men's Singles - 3rd Round
Stanislas Wawrinka (SUI)[14] vs. Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[17]
4. Men's Singles - 3rd Round
Juan Martin Del Potro (ARG)[25] vs. Novak Djokovic (SRB)[2]

مشخصه دیگه بازی های کورت اصلی از ساعت یک و سی دقیقه شروع میشه.
دو تا بازی زنان و یک بازی مردان قبل از بازی نواک و خوان انجام میشه. که همه پشت سر هم هست.
با احتساب زمان تقریبی 2 ساعت برای هر بازی زنان و 3 ساعت برای بازی مردان، احتمالاً بازی
نواک و خوان ساعت 8 تا 9 شروع میشه.

FaRzIn
05-27-2011, 11:34 AM
جواب جالب نادال به سوالهای طرفدارن

Q: I really hate you Rafa for what did you do to our nerves in the match with Isner. You made me cry after losing the third set, but I’m very happy that you finally won. This is the first time you have played five sets in the first round at Roland Garros

Do you think this will affect your concentration and confidence in the next rounds or is it good to play a tough match in the early rounds. Does it help you to correct mistakes early, especially Isner was not an easy rival to face it at the first round. (Zainab Sairafi)

RN: Ha ha ha… I didn’t enjoy it too much either. Did you see the way I celebrated? Not easy, believe me! But thanks for hating me for this .:-)

Q: Rafa, I think I found a weakness in Nole that you can exploit. The between the legs shot. You got him with one in Madrid (http://www.telegraph.co.uk/sport/tennis/rafaelnadal/8501910/Rafael-Nadals-hot-dog-lob-against-Novak-Djokovic-in-Madrid-Masters-final.html) and remember Roger got him with one at the US Open one time. So next time play him with your back turned and hit every shot between your legs. All the best!! (Phil C, London)

RN: Hahaha. This is a good one. I'll try more but remember this is a risky shot !!!!! o

Behnam RF
05-27-2011, 01:10 PM
مسابقه مهم امروز::::> Novak Dokovic VERSUS JUAN MARTIN DELPOTRO

جکوویچ شکست ناپذیر امروز به مصاف قهرمان سابق US OPEN میرود، این دو تاکنون 3 دیدار مقابل
هم بازی کردند که هر 3 بار را نواک برده است ، آخرین دیدار آن ها به مسترز رم 2009 برمیگردد که جکوویچ در 2 ست پیاپی پیروز شد.
این دومین دیدار آن ها در گرند اسلم است(اولین در US 2007) ، دلپوترو تاکنون از نواک هیچ ستی نگرفته است، جکوویچ میتواند با پیروزی در این دیدار رکورد شکست ناپذیری خود را به عدد 40 برساند،
اما ظاهرا بازنده این بازی باید دیگری را شام مهمان خود کند:396:. [/URL][URL="http://www.rolandgarros.com/images/pics/large/b_0526_djokosoderling.jpg"]http://www.rolandgarros.com/images/pics/large/b_0526_djokosoderling.jpg (http://www.rolandgarros.com/images/pics/large/b_0526_djokosoderling.jpg)

M∂hdi
05-27-2011, 03:15 PM
اندی موری معتقد است تنیسور 17 ساله فرانسوی می تواند در آینده شماره یک شود

http://irfreeup.com/images/14971148690826252846.jpg (http://irfreeup.com/images/14971148690826252846.jpg)

تنیسور بریتانیایی پس از تماشای چند پوینت از دیدار شاراپووا - گارسیا، تینیجر فرانسوی را باورنکردنی می بیند .
مصاحبه اندی در این باره :

"After watching like three points, I was like, 'Where is she from? How old is she? She's unbelievable,'" Murray told reporters. "Then I watched like four or five games, and she was still unbelievable. I was like, for sure, she's going to be very good. I like the way she hits the ball. I've watched Sharapova play a lot of times, and quite often when she plays younger opponents they struggle to deal with sort of her power. If anything, I thought Garcia was hitting the ball harder, didn't have a problem. And that's a very good sign against someone like Sharapova at her age. I don't know whether I'm a good judge of potential or not, but she's going to be very, very good.Sharapova wasn't as willing to project Garcia to the top. "I think time will definitely tell," she said. "It's a long road and a long journey. There will be many wins and many losses. It's tough for me to tell, but she's on her way up, definitely."

توییت موری :

http://irfreeup.com/images/98935181610076795034.jpg (http://irfreeup.com/images/98935181610076795034.jpg)

M∂hdi
05-27-2011, 04:01 PM
شماره یک مردان از بازی خود راضی نیست

پس از رقابت پر دست انداز در راند نخست که پنج ست به طول انجامید و مایورکایی از آن لذت برد، نادال از بازی دیروز خود چندان راضی نیست و انتظاراتش را برآورده نشده می بیند . شماره یک جهان که راند اول برای نخستین بار دو ست از دست داده بود در ست سوم برابر اندخار 1-5 عقب افتاد و در استانه واگذاری ست دیگری بود، اما در نهایت بازی را به تای بریک کشاند و به پیروزی رسید .

او هنوز در شک و تردید درباره فرم مطلوب خود است در روزی که هوای پاریس سنگین و پر باد بود but his battling qualities could never be questioned after saving seven set points in the third against a tricky opponent.

" من فکر می کنم برای لحظاتی، کمی بهتر بازی کردم . برای لحظاتی مطمئن هستم که خوب کار نکردم . به طور کلی فکر می کنم این نوع بازی برای من خوب نیست " اسپانیایی در کنفرانس خبری گفت . رقیب بعدی او کوالیفایر کروات است که در پنج ست رقیب سرسختش، داویدنکو را با شکست مواجه کرد .

" این بخاطر باد نیست چون من خوب تمرین کردم but I am not playing very well when I play matches. That's why. No excuse. اگر شما خوب بازی نکنید آن به مانند یک طوفان به نظر می رسد " .

" مشکل این است که من به اندازه کافی تهاجمی بازی نکردم . شاید من کمی عصبی بودم و به همین دلیل پاهای من کار نمی کرد and that's why my legs didn't work as well as usual."

نقل قول روز :

Quote of the Day: “Either I improve or I’ll go back home.”—Nadal, who needed to save eight set points after trailing in the third before beating Pablo Andujar 7-5, 6-3, 7-6 (4).

نرم افزار مسابقات رولند گروس برای iPhone/ iPod Touch/ iPad

Features iPhone/iPad:

- Real-time scores, point by point
- Live matches and video best-of
- Real-time breaking news + photos
- Draws and results
- Video highlights, behind the scenes coverage
and interviews
- player bios
- available in 2 languages
- visitor’s guide + map of stadium
- the official Roland Garros radio
- access to Orange Sport mobile website

[/URL]http://a3.mzstatic.com/us/r1000/005/Purple/45/06/cb/mzl.pxnmekll.320x480-75.jpg (http://a3.mzstatic.com/us/r1000/005/Purple/45/06/cb/mzl.pxnmekll.320x480-75.jpg)
http://a1.mzstatic.com/us/r1000/045/Purple/a5/8c/57/mzl.fssvifuy.320x480-75.jpg (http://a1.mzstatic.com/us/r1000/045/Purple/a5/8c/57/mzl.fssvifuy.320x480-75.jpg)http://a2.mzstatic.com/us/r1000/013/Purple/63/21/f2/mzl.qatrocrv.320x480-75.jpg (http://a2.mzstatic.com/us/r1000/013/Purple/63/21/f2/mzl.qatrocrv.320x480-75.jpg)

برای دانلود به این صفحه بروید : [URL]http://itunes.apple.com/app/roland-garros-2010-french/id371730173?mt=8

Yashar
05-27-2011, 05:53 PM
این تنیس زنان هم که اصلا ثبات نداره.هر ننه قمری که از راه میرسه میاد تو top10 اما چند ماهی نمی تونه اونجا بمونه.سید اول و دوم تو مراحل اولیه حذف می شن.کلا تنیس زنان چنگی به دل نمی زنه

sspol
05-27-2011, 06:42 PM
من كه نفهميدم ساعت بازيها چطوره
مثلا بازي فدرر زده بود بازي دوم هر چي شستم نديدمش
اصلا بازي كرد؟ شروع نشده؟

PowerVu
05-27-2011, 07:17 PM

بله انجام شد و خیلی وقته به اتمام رسیده.
حتماً شما حوصله تون سر رفته و به طور دائم پیگیر نبودین.

الان همه ی بازی های کورت سوزان لانگلن به جز آخری (گسکه * بلوچی) به اتمام رسیدن.

در کورت اصلی (فیلیپ شاتریه) تا چند دقیقه ی دیگر به احتمال زیاد واورینکا به سونگا میبازه و فقط بازی (جوکوویچ * دل پاترو) باقی میمونه که شاید به دلیل تاریکی هوا نصفه و نیمه انجام و ادامه ش به فردا موکول بشه.

راستی بعد از اینکه ارغوان در روزهای گذشته در دور اول هم بخش انفرادی و هم دوبل میکس حذف شد، با کمال تاسف با دست خودش آخرین روزنه ی امیدش رو بست و در بخش دوبل خانم ها، مقابل زوج ایتالیایی (وینچی/ارانی) با نتیجه ی تحقیر آمیز 0-6 0-6 در دو ست پیاپی بیگل شد تا روند ناکامی هاش همچنان ادامه داشته باشه.

فکر می کنم این تنها نتیجه ی افتضاح 0-6 0-6 رولند گروس امسال باشه!

واقعاً متاسفم که چنین روزهای تلخی رو داره تجربه میکنه!

M∂hdi
05-27-2011, 07:29 PM

به جز دیدار نخست که از ساعت 13:30 (طبق اخرین برنامه) آغاز میشه. بقیه دیدارها پس از پایان مسابقه قبلی،(در همان کورت) شروع خواهد شد .به نظر من به ساعت برگزاری مسابقات اکتفا نکنید . ممکن است یک دیدار خیلی زود به پایان برسد (مصدومیت بازیکن) و یک دیدار خیلی دیر (پنج سته شدن و یا .. ) . بازی مورد نظر خود را ببینید و از طریق دیدار قبل آن، شروعش را پیگیری کنید .مثلا بازی راجر با یانکو، دیدار قبل آن بین اسکیاونه و پنگ را در نظر بگیرید که خیلی زود به اتمام رسید، به علت مصدومیت تنیسور چینی .

فدرر در پایان برابر تیپسارویچ 6-1 6-4 و 6-3 به پیروزی رسید و با برنده سونگا - وارورینکا در راند چهارم بازی خواهد کرد .

Ahoura
05-27-2011, 08:18 PM
این تنیس زنان هم که اصلا ثبات نداره.هر ننه قمری که از راه میرسه میاد تو top10 اما چند ماهی نمی تونه اونجا بمونه.سید اول و دوم تو مراحل اولیه حذف می شن.کلا تنیس زنان چنگی به دل نمی زنه

به تنيس زنان اگر بخواي از نظر كيفيت نگاه كني اصلا جالب نيست و كلا تماشاگران شاهد رالي هاي زيبايي نيستند. ولي اگر بخواي قهرمان تورنمنت ها در بخش زنان رو پيش بيني كني خيلي كار سختيه و اين خودش يه جذابيته كه متاسفانه اين جذابيت زياد در تنيس مردان وجود نداره. اگه نشه فيناليست هاي بخش مردان رو مشخص كرد ولي ميشه يه احتمال 90 درصدي راجع به فيناليست ها داد.

از همين الان مي شه نادال رو يك پاي فينال ديد پاي ديگر هم يا نوواكه يا راجر.

اما خب تنيس مردان بخاطر كيفيت بسيار بالا و وجود افسانه هايي مثل راجر. نادال. جو كو و.... خيلي جذاب تره.

Ahoura
05-27-2011, 08:23 PM
پاور جان اين سايت هايي كه زحمت كشيديد قرار داديد براي ديدن بازي ها به صورت آنلاين متاسفانه به دليل كيفيت بالايي كه دارند نيازمند اينترنتي پر سرعتن و با اين اينترنت هاي عقب مونده ما نمي شه ديد.

اگر امكانش وجود داره سايت هايي رو قرار بديد كه بازي ها رو با كيفيت پايين نشون مي دن كه بشه با اينترنت ديد.

PowerVu
05-27-2011, 08:29 PM
پاور جان اين سايت هايي كه زحمت كشيديد قرار داديد براي ديدن بازي ها به صورت آنلاين متاسفانه به دليل كيفيت بالايي كه دارند نيازمند اينترنتي پر سرعتن و با اين اينترنت هاي عقب مونده ما نمي شه ديد.

اگر امكانش وجود داره سايت هايي رو قرار بديد كه بازي ها رو با كيفيت پايين نشون مي دن كه بشه با اينترنت ديد.

این ها سایت های مرجع هستند و مثلاً LiveScoreHunter منبع 99.9 درصد وب سایت های دیگه ست و برای هر بازی حداقل 4 لینک ویدیویی با سرعت های مختلف میگذاره. اکثر الباقی سایت های از لایو اسکور هانتر لینک میگذارند (به اسم خودشون).

روی چشمم. من باز هم میگردم و امیدوارم بتونم پیدا کنم. اما اشکال از اینترنت افتضاح ما هست وگرنه کل دنیا دارند از همین سایت ها استفاده می کنند.

payam
05-27-2011, 09:06 PM
بازی شروع شده 3-1 نوله از دلپو جلو افتاده و سرو هم با جوکوه چون بازی سونگا و واورینکا طولانی شده بازی بردن تو کورته سوزان احتمالا بعد از بازی سونگا پخش میشه

koury
05-27-2011, 09:06 PM
خب راهیابی فدرر به دور بعدی رو از الان به هواداراش تبریک میگم... با تمام نفرتی که از واورینکا دارم باز اومد یه بازی رو اینطوری برد تا باز هم توسط فدرر تحقیر بشه!

نمیدونم به چه امیدی میخواد با فدرر بازی کنه؟ ولی بهر حال یه تمرین خوب برای راجر محصوب میشه :443:

Yashar
05-27-2011, 10:33 PM
چرا بازی ادامه پیدا نکرد؟

S.I.N.A
05-27-2011, 10:40 PM
سلام
پس چرا بازي نيمه كاره رها شد ؟!!
تازه دلپونى بازيش گرفته بود ...

ღஜGran Rafaஜღ
05-27-2011, 10:48 PM
ادامه بازي فردا برگزار ميشه.

Ahoura
05-27-2011, 10:52 PM
دوستان عزيز فكر كنم قطع بازي به دليل كم شدن نور بود. يكي از قوانين رولند اينه كه بازي ها بايد زير نور طبيعي برگزار بشه و حق استفاده از چراغ رو ندارن. دلپو در آخر اشاره كرد كه من هنوز ديد دارم و مي تونم بازي كنم. ولي نظر داور شرطه و اون تشخيص مي ده كه بازي ادامه پيدا كنه يا نه.

A!i
05-27-2011, 10:53 PM
سلام
پس چرا بازي نيمه كاره رها شد ؟!!
تازه دلپونى بازيش گرفته بود ...

چرا بازی ادامه پیدا نکرد؟

به دلیل تاریکی هوا ادامه بازی به فردا موکول شد

S.I.N.A
05-27-2011, 10:55 PM
دوستان عزيز فكر كنم قطع بازي به دليل كم شدن نور بود. يكي از قوانين رولند اينه كه بازي ها بايد زير نور طبيعي برگزار بشه و حق استفاده از چراغ رو ندارن. دلپو در آخر اشاره كرد كه من هنوز ديد دارم و مي تونم بازي كنم.

بله احتمالا به همين دليل بوده ...
حالا فردا چه ساعتي اين بازي ادامه پيدا ميكنه ؟؟

FaRzIn
05-27-2011, 10:56 PM
بخاطر تاریکی هوا بازی موند به فردا !!!! :160:

PARIS (AP)—Novak Djokovic’s match against Juan Martin del Potro in the French Open’s third round was suspended because of darkness Friday night with the players tied at a set apiece.

Djokovic won the first set 6-3, and del Potro took the second 6-3. As they went to the sideline, the chair umpire announced play would stop for the day.

FaRzIn
05-27-2011, 10:58 PM
تو اسکوربرد که نوشته 5:30 حالا شاید یکم دیرتر هم برگزار بشه !!! :443:

moris
05-27-2011, 10:58 PM
میمردن بازی به این حساسی رو بندازن قبل بازی واورینکا و سونگا!!!
همش شانس میاره این جکوو

Ahoura
05-27-2011, 11:00 PM

طبق برنامه اي كه اعلام شد قراره بعد از بازي سودرلينگ كه بازي چهارم هست در كورت سوزان برگزار بشه. با اين وضع فكر كنم فردا دوباره بازي ماريا رو نشون نمي ده.:243:

A!i
05-27-2011, 11:02 PM
فردا اخرین بازی در کورت سوزان لنگلن بازی جوکو و دلپو هست که حداکثر زمانی که بخواد طول بکشه تا بازی شروع شه حول و حوش ساعت ۹ شبه

S.A.IVI.A.N
05-27-2011, 11:27 PM
نخیر دوستان

بازی نواک - خوان فردا بعد از بازی اندی موری در کورت سوزان برگذار میشه!

یعنی بازی سوم! تقریبی میشه ساعت 5 به بعد به وقت ما!

http://up.iranblog.com/images/nerj7dek7xzv4rzfcdnm.jpg

manoochehr
05-27-2011, 11:30 PM
فردا اخرین بازی در کورت سوزان لنگلن بازی جوکو و دلپو هست که حداکثر زمانی که بخواد طول بکشه تا بازی شروع شه حول و حوش ساعت ۹ شبه

علی جان درسته تو اعلام برنامه زده بود بازی اخر تو سوزان لنگلن ولی بعد از اتمام بازی اول تو سوزان لگلن بازی دلپو و جوکو شروع میشه. البته اگه اشتباه نکنم.

sspol
05-27-2011, 11:52 PM
از صبح امروز منتظر بازي فدرر بودم يه چرت زدم بلند شدم ديدم تمومه
انتظر بازي جوكو رو داشتم نشستم كه شب شد
اخه چند ساله همينطور دارن عذابم ميدن با اين تفكر احمقانشون
درسته سنت شكني نميخواين بكنيد منتها الاغها يكم زودتر بازيه رو شروع كنيد

اعصابم بهم ريخت بچه ها ببخشيد تو رو خدا

Ahoura
05-28-2011, 12:52 AM
از صبح امروز منتظر بازي فدرر بودم يه چرت زدم بلند شدم ديدم تمومه
انتظر بازي جوكو رو داشتم نشستم كه شب شد
اخه چند ساله همينطور دارن عذابم ميدن با اين تفكر احمقانشون
درسته سنت شكني نميخواين بكنيد منتها الاغها يكم زودتر بازيه رو شروع كنيد

اعصابم بهم ريخت بچه ها ببخشيد تو رو خدا

دوست عزيز ساعت 11 صبح بازي ها شروع مي شه. ديگه زودتر كه نميشه مثلا بازي اولو بزارن ساعت 7 صبح؟؟

در ضمن اين قانون ها به اين راحتيا عوض نميشه اگرم قرار باشه عوض بشه اول سفيد پوشيدن در ويمبي رو بر ميدارن اون كه خيلي بد تره اينه.

به نظر من رولند و ويمبي رو هم بايد مثل استراليا و يو اس بكنن. اين قانون هاي مسخره هيچ تاثيري در بهبود بازي ها كه ندارن هيچ تازه بعضي وقت ها باعث ميشن حق تنيسور ها ضايع بشه.

A!i
05-28-2011, 12:56 AM
اتفاقا من از این قوانین خوشم میاد چون یه تنوعی میده مخصوصا سفید پوشیدن ویمبی :443:

sspol
05-28-2011, 01:48 AM
دوست عزيز ساعت 11 صبح بازي ها شروع مي شه. ديگه زودتر كه نميشه مثلا بازي اولو بزارن ساعت 7 صبح؟؟

در ضمن اين قانون ها به اين راحتيا عوض نميشه اگرم قرار باشه عوض بشه اول سفيد پوشيدن در ويمبي رو بر ميدارن اون كه خيلي بد تره اينه.

به نظر من رولند و ويمبي رو هم بايد مثل استراليا و يو اس بكنن. اين قانون هاي مسخره هيچ تاثيري در بهبود بازي ها كه ندارن هيچ تازه بعضي وقت ها باعث ميشن حق تنيسور ها ضايع بشه.

خب ميتونن هزارو يك تفكر داشته باشن تا به اين مشكل بر نخورن و بازي دو تيكه نشه

ديگه اين بازي تنيس نميشه مسخره بازي ميشه

والا گند زدن با اين برنامه ريزيشون

payam
05-28-2011, 01:49 AM
ساعت بازی که مشخص نیست ولی تو سایت رولند گاروس عنوان شده سومین بازی تو زمین سوزان بعد از بازی نا لی و بازی اندی ماری با برر

MaTAdoR
05-28-2011, 09:29 AM
خوان نوله رو ببره می شه فیوریت من!:655:

این خوانی که دیشب دیدم پتانسیلش رو داره، چه فورهندایی میزد:441: جونم خوان:866:

Alireza Murray
05-28-2011, 09:45 AM
به تنيس زنان اگر بخواي از نظر كيفيت نگاه كني اصلا جالب نيست و كلا تماشاگران شاهد رالي هاي زيبايي نيستند. ولي اگر بخواي قهرمان تورنمنت ها در بخش زنان رو پيش بيني كني خيلي كار سختيه و اين خودش يه جذابيته كه متاسفانه اين جذابيت زياد در تنيس مردان وجود نداره. اگه نشه فيناليست هاي بخش مردان رو مشخص كرد ولي ميشه يه احتمال 90 درصدي راجع به فيناليست ها داد.

از همين الان مي شه نادال رو يك پاي فينال ديد پاي ديگر هم يا نوواكه يا راجر.

اما خب تنيس مردان بخاطر كيفيت بسيار بالا و وجود افسانه هايي مثل راجر. نادال. جو كو و.... خيلي جذاب تره.

کجای تنیس مردان مشخصه ، به چه دلیلی میگی نادال حتما فینالیسته ؟ ، از کجا مطمئنی راجر یا نواک میرن فینال ؟ در ضمن تنیس زنان هیچیش جذاب نیست و وقت تلف کردنه که بشینی بازیشون رو ببینی مگر اینکه سرینا باشه :655:

MaTAdoR
05-28-2011, 10:20 AM
vamos delpo
http://www.tennis-image.com/images/56833091243690892788.jpg
http://www.tennis-image.com/images/24278118510037775082.jpg

manoochehr
05-28-2011, 10:24 AM
من خودم تو تنیس زنان طرفدار خواهران ویلیامز هستم ولی هنین هاردن یه چیز دیگه بود حیف که درگیر حاشیه شد. دیگه هیچکس نمیتونه تو تاریخ تنیس زنان مثل هاردن بکهند یه دستی با اون دفت و قدرت بزنه.

Mohammad
05-28-2011, 10:29 AM
کجای تنیس مردان مشخصه ، به چه دلیلی میگی نادال حتما فینالیسته ؟ ، از کجا مطمئنی راجر یا نواک میرن فینال ؟ در ضمن تنیس زنان هیچیش جذاب نیست و وقت تلف کردنه که بشینی بازیشون رو ببینی مگر اینکه سرینا باشه :655:

حتما جناب Pusher قراره بره فینال :254:
من خودم طرفدار اندی هستم، خیلی هم دوسش دارم، ولی واقعا بازیش جلوی سیمونه خجالت آور بود، فلی لوپز رو مسخره میکنی بکهندش رو اسلایس میکنه؟ (حالا کار ندارم اسلایسش یکی از دقیق ترین اسلایس های دنیاست و کار هر کس نیست و از لحاظ سرعت هم خیلی نسبت به بقیه سریعتره، کی رو دیدی اسلایس وینر بزنه؟)
این اندی تو اون بازی همش فورهندشم اسلایس میکرد، اون همه فورهند اسلایس زدن افت نداره نه بکهند. :3t1: واقعا حیف اون استعداد که اندی داره و اینجوری ازش استفاده میکنه.

MaTAdoR
05-28-2011, 10:31 AM
http://www.tennis-image.com/images/12775210445990291942.jpg
http://www.tennis-image.com/images/15633187601278923558.jpg

MaTAdoR
05-28-2011, 10:39 AM
تو تنیس زنان فقط------------>
ولی با تاسف فراوان حذف شد:240:
http://www.tennis-image.com/images/77592648410601388327.jpg

roli
05-28-2011, 11:07 AM
خیلی مسخرست که یه بازی در دو روز برگزار بشه. بازی نواک و خوان تازه داشت حساس میشد که قطع کردن.:3t1: به نظرم این کار ابهت یه گرنداسلمو کاهش میده.

Behnam RF
05-28-2011, 11:17 AM
خیلی مسخرست که یه بازی در دو روز برگزار بشه. بازی نواک و خوان تازه داشت حساس میشد که قطع کردن.:3t1: به نظرم این کار ابهت یه گرنداسلمو کاهش میده.
تقصیری نداشتند، حالا فوقش 20 دقیقه دیرتر قطع میکردند، ولی به هر حال به نفع نوله شد به نظرم.

PowerVu
05-28-2011, 11:43 AM
تقصیری نداشتند، حالا فوقش 20 دقیقه دیرتر قطع میکردند، ولی به هر حال به نفع نوله شد به نظرم.

مساله اینجاست که چند ساله همه دارند به مسئولین اونجا التماس میکنند که یه فکری برای نور و سقف (هنگام بارش بارون) بکنند. اما آقایون انگار گوش شنوایی ندارند.

دیشب دیدید که چه افتضاحی شد؟

بازی نواک و خوان تو کورت اصلی قرار بود برگزار بشه اما بازی قبلی بیش از حد طولانی شد و مسابقه خوان و نواک به کورت سوزان لانگلن منتقل شد. خیلی ها از حاضرین در استادیوم اصلی وقتی این موضوع رو شنیدند هجوم بردند به درب های ورودی کورت سوزان که آقایون خوش فکر، ما خدا تومن (خدا یورو!) پول بلیت استادیوم اصلی رو دادیم تا آخرین بازی (نواک و خوان) رو هم ببینیم! حالا که بازی رو به سوزان منتقل کردید باید ما رو که بلیط کورت اصلی رو خریدیم به این کورت سوزان راه بدید!

اما نگهبانان ورودی های کورت سوزان (با اینکه اکثر صندلی ها خالی بودند) هیچ کدومشون رو اول راه ندادند و فقط افرادی که از قبل بلیت سوزان رو داشتند (و با خوش شانسی محض میتونستد بازی نواک و خوان رو هم ببینند) به داخل هدایت می کردند! این موضوع باعث اعتراض شمار زیادی از مردم شد و سر و صدای اکثرشون تا حدی درآورد که گزارشگران یورواسپورت (متس ویلندر و کریس بردنَم) حین گزارش متوجه این سر و صدای عجیب شدند و مَتس از محل گزارش خارج شد تا ببینه ماجرا از چه قراره! حتی نواک در یکی از Change Overها از داور خواست که موضوع رو پیگیری کنه تا سر و صداهای بیرون قطع بشن چرا که میگفت نمی تونه روی بازی تمرکز کنه.

خلاصه ببینین که خود مسئولین چه جوری دردسر درست کردند و نزدیک بود الکی الکی درگیری پیش بیارن (به گفته ی گزارشگران یورواسپورت)

حالا این قضیه ی نور هم با درآمد هنگفت برگزار کنندگان خیلی راحت برطرف میتونسته (در سالهای پیش) بشه. اما این مسئولین اونجا انگار تا ساز مخالف نزنند اموراتشون نمیگذره!

davidbeckham
05-28-2011, 12:27 PM
راستی خوان رو فرمه ؟
میتونه بزنه نوواک رو یا نه؟
وضع سرویساش و فورهنداش چطوره؟

S.A.IVI.A.N
05-28-2011, 12:35 PM
راستی خوان رو فرمه ؟

خوان بد نیست خشی. اما اون خوانی که باید باشه هم نیست! نمیشه ازش انتظار زیادی داشت!

البته دیروز خیلی بد سرویس زد و فوت وورکش خیلی بد بود!
فورهندش هم مثل همیشه خوبه! فقط کمی ریسکی میزد که ارور زیاد داد!

اگه بتونه امروز بهتر سرو بزنه و بیشتر سمت لاین بزنه و تنوع سرویس رو بالا ببره و کمتر ارور بده و عجله نکنه میشه ازش انتظار معجزه رو داشت!

manoochehr
05-28-2011, 12:46 PM
راستی خوان رو فرمه ؟

در یک کلام عالی. 80 درصد شانسو به دلپو میدم. به نظر من بازی قطع شد خیلی به نفع دلپو شد چون برای سرو زدن نیرو جمع کرد و امروز میتونه با کیفیت بالا سرو بزنه. اینطوری میتونه کمتر وارد رالی های طولانی مدت بشه. دلپو دیروز چون میدونست بازی تعطیل میشه ست دوم رو اونقدر محکم بازی کرد و نیازی به ذخیره کردن نیرو برای ست های بعد رو نداشت.

roli
05-28-2011, 12:52 PM

منظورم این بود باید یه کاری میکردن که اصلاً قطع نمیشد. امروز ما شاهده یه بازی مسترز (2 از 3) هستیم!!!

Alireza Murray
05-28-2011, 01:11 PM
حتما جناب Pusher قراره بره فینال :254:
من خودم طرفدار اندی هستم، خیلی هم دوسش دارم، ولی واقعا بازیش جلوی سیمونه خجالت آور بود، فلی لوپز رو مسخره میکنی بکهندش رو اسلایس میکنه؟ (حالا کار ندارم اسلایسش یکی از دقیق ترین اسلایس های دنیاست و کار هر کس نیست و از لحاظ سرعت هم خیلی نسبت به بقیه سریعتره، کی رو دیدی اسلایس وینر بزنه؟)
این اندی تو اون بازی همش فورهندشم اسلایس میکرد، اون همه فورهند اسلایس زدن افت نداره نه بکهند. :3t1: واقعا حیف اون استعداد که اندی داره و اینجوری ازش استفاده میکنه.
من گفتم اندی میره فینال ؟ من بازیش با بوللی رو ندیدم به لطف برق ولی خب با این حال شانسش رو کمتر از رافا نمیدونم ، رافا هم چندان خوب نبوده حالا تو این بازی اخرش یکم بهتر بوده ولی خب با این حال هنوز هم اماده نیست من یادم نمیاد تا حالا رافا انقدر بد فورهند بزنه
اندی بیشتر مواقع تورنمنت رو خوب شروع نمیکنه ولی بازی به بازی بهتر میشه و کلا یا نمیره نیمه نهایی یا اگه میره عالی بازی میکنه

moris
05-28-2011, 01:24 PM
اه شانس ما رو ببین ریختن محل ما (شهرک غرب) دیشها رو جمع کردن.ما هم دویدیم خودمون جمعش کردیم!!!
نشد باخت جکوو رو ببینیما !!! :434: