PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفتگو و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس آزاد استرالیا، اولین گرنداسلم سال!

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5

Ahoura
01-20-2011, 10:55 PM
وضعيت اب و هواي ملبورن در روز پنجم مسابقات:

حداكثر دما: 28

:جزييات در حداكثر

Partly cloudy. Warm. Temperature of 28°C. Winds NNE 12km/h. Humidity will be 38% with a dewpoint of 12° and feels-like temperature of 28°C.

حداقل دما: 13
:جزييات در حداقل

Drizzle. Partly cloudy. Mild. Temperature of 28°C. Winds S 4km/h. Humidity will be 90% with a dewpoint of 11° and feels-like temperature of 13°C.

Nima88
01-20-2011, 11:05 PM
بابا شما چرا اینقدر اعصابتون خورد میکنید؟ گور بابای زمین تندوکند
و بازی هجومی و دفاعی بیخیال بابا هر کس یجورش دوست داره

FaRzIn
01-20-2011, 11:38 PM
به نظر من که نادال امروزی یکی از تهاجمی ترین بازیکنان توره.
خدمت اون دوستمون که گفت آمار بازی رو نیگاه میکنی ue حریف بیشتر از ناداله بگم که این ناداله که با تاپ اسپین های سنگین کنار خط اونا رو وادار به خطای اجباری میکنه و این ناداله که بیشتر حمله میکنه !
حالا اصلا جدا از این بحثای به نطر من همه سبک ها زیباست.چه سبکای دفاعی چه هجومی.ولی متاسفانه نمیدونم تو فروم های ایرانی یه جور رسمه که سبکای دفاعی یه نوع ضعف محسوب میشه!

فخري جان من هم عرض كردم نادال چند سال پيش الان كه فورهند هاي اسپين دار ميزنه در حد تيم ملي !!!! :443: و واقعا خيلي هجومي تر از قبل شده بازيش !!! البته بازي دفاعي تو همه ي ورزش ها زيبا نيست يه نمونه اش هم فوتباله كه واقعا تيمهايي كه دفاعي بازي ميكنن اعصاب آدم رو خراب ميكنن ولي بازم ميگم دفاعي بازي كردن خودش يه هنره !!! :655:

FaRzIn
01-20-2011, 11:42 PM
سلام به تمامي دوستان
خواهش ميكنم تو رو خدا دست از سر رافا و راجر بردارين اينقدر كل كل نكنين بابا يه كم راجب بازيا بحث و نظر بدين تا ما هم بتونيم استفاده ببريم
خسته شديم به خدا بسه ديگه :350:
دوست عزيز من يه بار فكر كنم تو مسابقات US بود يا لندن گفتم چرا اينقدر كل كل ميكنين يكم راجع به بازي ها بحث كنين تا همه ازش استفاده كنن و يه چيزي ياد بگيريم كم مونده بود منو بگيرن يه دست مفصل كتك بزنن !!!!!!!! :434:

Mohammad
01-20-2011, 11:43 PM
فرشاد جان ميدونم چي ميگي ولي خوب طرفداران نادال هم كمي با تعصب به اين موضوع نگاه ميكنن در ضمن خوب هر كي يه نظري داره واسه خودش و نظرش قابل احترامه شما هم بهتره ديگه ادامه ندي چون فكر نكنم اين بحث به جايي برسه !!!!

چه تعصبی دوست من، من از رافا تعریفی نکردم که بخواد تعصبی درش باشه یا نه، فقط یه سری نکات عنوان شد که لزوما در همه شرایط چیزای خوبی هم نیستند، ولی بیان کننده استایل یه بازیکنن.

FaRzIn
01-21-2011, 01:06 AM
چه تعصبی دوست من، من از رافا تعریفی نکردم که بخواد تعصبی درش باشه یا نه، فقط یه سری نکات عنوان شد که لزوما در همه شرایط چیزای خوبی هم نیستند، ولی بیان کننده استایل یه بازیکنن.
محمد جان من منظورم شما نبود كلا گفتم و روي نكاتي كه شما و ساير دوستان با اطلاع ميگن شكي نيست .:583:

Yashar
01-21-2011, 03:36 AM
قابل توجه کسایی که به هر دلیل با اینترنت بازیهارو میبینن
تو این چند روزه که بازیهارو از لینکهای تو سایت میدیدم اعصابم خرد می شد از بس که گیر می کرد هر موقع هم که میخواستم با لینکای vshare ببینم ازم میخواست که plugin اونو نصب کنم که من بیخیال میشدم.فکر می کردم مثه بقیه گیر میکنه اما اشتبا میکردم.دوستان plugin مربوط به vshare رو نصب کنید و با لینکهای vshare با کمترین گیر از بازیا لذت ببرین.
با تشکر از پاور عزیز

Farshad.Roger
01-21-2011, 06:05 AM
این Haase داراه شبیه چند سال پیش ماری میشه...قیافش رو میگما! نه بازیش! اینم یکی از اون بازیکناس که در اینده بیشتر ازش میشنویم. خیلی پیشرفت خوبی داشته این چندسال
جوکویچ هم شانسش زد و ترویسکی بعد از 1 ست انصراف داد...
بازی جالب امروز همین Roddick vs Hasse هست و مونفیلس - واورینکا امیدوارم اون بازی هم جالب بشه

Farshad.Roger
01-21-2011, 08:08 AM
راجر خسته به نظر میرسه..سر حال نیست خیلی. امروز راجر حداقل در ست اول داره تلاش میکنه رالی ها رو کوتاه نگه داره و با Serve&Volley و کلا اومدن روی تور امتیاز بگیره که تقریبا جواب هم داده ..اگر 1-2 تا اشتباه ساده رو نمیرکد ست اول خیلی زودتر باید تموم میشد

lord amir
01-21-2011, 08:09 AM
جاستین هم به سلامتی حذف شد
راجر هم ست اول رو برده ولی بازیش پر اشتباست

Farshad.Roger
01-21-2011, 09:36 AM
خب نتیجه 3-0 به پایان رسید . بازی کسل کننده ای بود به نظرم...با اشتباهات زیاد و کلا راجر کمی عجیب بود امروز که پیش میاد به خصوص بعد از 5 ستی که با سیمون داشت..خیلی سرحال به نظر نمیرسید.
در مصاحبه بعد از بازی هم به طور کلی و خلاصه ...سوال شد که راجر رکورد استفان ادبرگ رو در بیشترین برد در استرالیا شکست. راجرم گفت خیلی خوبه اما استفان همچنان الگوی من هست
در مورد 4 پرچم کشور سویس ازش سوال کردن که راجرم جواب داد چون 4 مرتبه در استرالیا برده براش این 4 پرچم رو زدن اما به هیچ عنوان به معنی مغرور شدن من نیست و امیدوارم برداشت بد کسی نداشته باشه از اینن قضیه...فقط برای قشنگی هست .

Mohammad Reza
01-21-2011, 09:55 AM
بازی امروز راجر اصلا به دلم نچسبید خیلی کسل کننده بود سریع میخواست رالی ها رو کوتاه کنه که تایم بازیشو کم کنه...بدلیل 5سته شدن بازیش یکم فشار اومده روش که به نظر من کمتر میشه...امروز بیشتر از هر وقت اصرار به روی تور اومدن داشت که خیلی وقتها بی نتیجه می موند..بعضی توپ ها رو خراب میکرد که آدم فقط دهنش باز میموند که چطور اوت شده!!! امیدوارم بعد از این بازی راجر با استراحت خوب بتونه در بازی های بعد سرحالترشه..البته خیلی جاها راجر خوب کار می کرد..
Haase یکی از بازیکنان خیلی خوبه که در آینده از او زیاد میشنویم خیلی قشنگ و زیبا بازی میکنه.
امروزم امیدوارم استان بزنه مونفلیز رو بترکونه تا بسی حال کنیم:434:

koury
01-21-2011, 10:17 AM
ماریا با هر بدبختی بود یولیا گورجس رو برد و به دور چهارم رفت و بازی انصافا تا الان بهترین بازی زنان بود پر از رالی های طولانی و امتیازات طاقت فرسا!! ولی ماریا تا بخواد سرویساش ریتم بگیره یه ست و نیم میگذره جلوی کسی مثل ونوس یا کرولاین و ... همچین بازی صد در صد با شکست روبرو میشه :379:

Farshad.Roger
01-21-2011, 11:20 AM
Q. Just on tennis globally, I think there is 95 Europeans in the main draw, and there are South Americans as well. Do you think there is ever a way for Australia and America to get back to something like the glory days with all the European dominance? And what do you think the reason is for this European dominance?

ROGER FEDERER: Never really thought about it. I mean, I definitely think America and Australia can get back sooner than later definitely. Why Europeans, I don't know. I guess it's just a trend right now like it used to be a trend that America and Australia had such great players. I guess it comes in phases.

Maybe courts slowing down a bit has helped Europeans a bit, especially if you think about Spain and how they grow up sort of hitting I think they work a lot out of the basket, you know. So the ball comes slow and they can really accelerate through the ball; whereas an American and maybe an Australian are more used to playing on a faster court where the ball comes to you. So they're not so used to going to the ball and hitting it, which for the Spaniards is absolutely normal.

That's maybe why the slower conditions have helped the Europeans to make their move who grew up playing on clay. I also grew up playing on clay courts. Yeah, so that's also why I think also today you don't see a guy who can only play on hardcourt. Today everybody can play on all the different surfaces. That's definitely from slowing down the game with the balls and the surfaces.

delpotro
01-21-2011, 11:45 AM
گائل مونفیلس در حال کندن پوست واورینکا می باشد. :655:

Ahoura
01-21-2011, 12:15 PM
خب خدا رو شكر امروزم به خير گذشت نه راجر حذف شد نه ماريا نه نا لي.

ولي دوست داشتم ماريا همينجا ببازه خيلي بد شد حالا بايد به ويليامز ببازه. حال گيرانه ترين باخت همينه كه به ويليامز ببازه. ولي خب خدا بزرگه چه بسا ماريا با همين بازي الكيش ويليامزم برد. همونطور كه در ويمبلدون نزديك بود سرنا ويليامزو ببره ولي بد شانسي اورد.

راجر هم كه به احتمال 95 درصد روبردو رو مي بره.

و اما نا لي كه بايد با ازارنكا بازي كنه اين بازي تا حدودي قابل پيش بيني نيست هرچند اميدوارم نا لي ببره.

Pouya
01-21-2011, 12:57 PM
بخش های دیگری از مصاحبه امروز فدرر
Q. After a tough five set match, David Nalbandian said he felt weak and dizzy and quit 59 minutes into his next match. You had a tough five set match too. What's the difference?
ROGER FEDERER: Well he also played last week, so I mean that's maybe part to it. He never really had time or a couple days to kind of rest and get used to it at all. Then he got almost the toughest draw you can get with Lleyton here. Obviously the intensity you get from Lleyton and the crowd and the pressure and all those things combined can maybe give a result like this.
It was for long periods of time very close, and he had to put in an hell of an effort to get back in the fourth set. You know, then he plays a tough guy in the next round and he's on a smaller court and things are just not the same and so easy, so simple. Maybe he picked up something small as well that was bugging him.
Look, I'm okay today, and I'm happy I was able to come through it. Surely not the easiest thing to come back after a five setter, but I managed.
I'm sure that another day of rest is going to do me good.

Q. What do you invest all your prize money in, you sponsorship money in? Properties? Shares?
ROGER FEDERER: What do you expect what a Swiss guy would say? (Laughter.)
Q. A Swiss bank account.
ROGER FEDERER: We put it in the banks, yes, that's what we do. And we sit on top of it. Then we'll see later on what we do with it.
Yeah, I'm not going to tell you, no. (Smiling.) Sorry.

lord amir
01-21-2011, 01:46 PM

فعلا كه پوست مونفيس كنده شده اونم چه جورش

delpotro
01-21-2011, 01:51 PM
مونفیس ترکید. :3t1:

Mohammad Reza
01-21-2011, 01:55 PM
این نواک چه کارا که نمیکنه!!!

2631

2632

2633

2634

FaRzIn
01-21-2011, 02:02 PM
به همين خيال باش استانيسلا در سه ست متوالي همچين پوستي از اين مونفليس كند كه ديگه حرفي واسه گفتن نموند . :441::350:
فقط امروز نميدونم چرا جاستين جلوي اين كوزنتسوا كه متنفرم ازش باخت!!!:3t1::243:
فردا هم بازي ايسنر و سيليچ ، نادال با توميك، اندي با گارسيا و ملزر با باقتاديس بازي هاي زيبايي مي تونن باشن به اميد پيروزي رافا ؛ اندي ؛سيليچ و ملزر . :655:

MEHDI F
01-21-2011, 02:08 PM
جاستین هنین واقعاحیف شد که باخت :182: تنیس زنان رو به امید جاستین می بینیم که اونم...

Farshad.Roger
01-21-2011, 02:08 PM
واورینکا با قاطعیت این بازی و برد ! مونفیلس بازیکن بازیهای بزرگ نیست...اصلا هم نمیشه روش حساب کرد متاسفانه! میاد 1 ست رو عالی بازی میکنه یهو با چند اشتباه بچه گانه دقیقا شبیه حالتی که اصلا براش مهم نیست همه چیز رو به باد میده...همیشه همینطوره .
بازی واورینکا-رادیک باید جالب بشه
واورینکا یکی از بهترین بکهند های تور رو داره..به نظرم اولی ماله Gasquet هست بعدیش میتونه واورینکا باشه البته چند نفری هستن خیلی قشنگ میزنن. اگر فرهند و اسلایس بکهندش هم شبیه بک هندش بود بردنش خیلی سخت تر میشد

BABAK
01-21-2011, 02:24 PM
فورهند های فدرر بیشتر از باکس سرویس نمیومد. اصلا خوب بازی نکرد:3t1:

davidbeckham
01-21-2011, 02:33 PM
خوان هنوز خیلی مونده بیاد رو فرم
بیاد رو فرم همین باقداتیس رو له میکنه
تا یو اس باید بیاد رو فرم
علی تسونگا هم داره میاد رو فرم:866:
http://www2.bazinama.com/img/files/ja8ewc9iotytnqdn7rjn.jpg

Ali_RF
01-21-2011, 02:46 PM
متأسفانه هنن بعد از مصدوميتش هنوز به آمادگي نرسيده. خيلي ناراحت شدم از باختش. اميدوارم تا رولند خودشو آماده كنه و يه بازگشت قدرتمندانه داشته باشه.
ويليامز هم كه هنوز بازي شروع نشده ناكار شد!

SOROOSH_RF
01-21-2011, 02:51 PM
فدرر تونست بازیش رو راحت ببره .اما امروز ارور های وحشتناکی داشت که واقعا من رو ترسونده .نمیدونم تو بازیهای بعدی چی قراره پیش بیاد. کسی میدونه دلیل این بازی بد راجر چی میتونسته باشه؟

Farshad.Roger
01-21-2011, 03:23 PM
فدرر تونست بازیش رو راحت ببره .اما امروز ارور های وحشتناکی داشت که واقعا من رو ترسونده .نمیدونم تو بازیهای بعدی چی قراره پیش بیاد. کسی میدونه دلیل این بازی بد راجر چی میتونسته باشه؟
دوست من راجر یک بازی 5 ستی رو بازی کرد که خستش کرده بود! امروز هم زیر افتاب بازی داشت که معمولا وقتی زیر افتاب بازی میکنه کلا انگار تازه از خواب پاشده اومده :434: مشکل خاصی نیست! حداقل خودش که چیزی نگفته و بعد از مصاحبه گفت همین الان یه 5 ست دیگه میتونم بازی کنم( جدی نگیر ولی وقتی یه حرفی میزنه خیلی بیراه نمیگه) در نتیجه مشکل خاصی نیست! این بار اول نیست راجر بازی های عجیب غریب میکنه..و همه رو میترسونه . دلیلش هم این هست که در هر بازی اونقدری که لازم هست انرژی میزاره ( خودش اینو گفته چندین بار) و گفته تلاش میکنه انرژیش رو نگه داره تا جایی که میتونه. خب راجر هم همین کارو کرد دیگه
در کمتر از 2 ساعت در یک بازی خسته کننده که بیشتر شبیه تمرین بود حریف رو 3-0 برد...همین قدر کافی بود که این راند رو ببره . حالا بازی با سیمون و افتاب هم تاثیر گذاشت و کمی اذیت کرد ..
حریفش که قوی تر بشه به نسبت بازی راجر هم بهتر میشه...

Rafa
01-21-2011, 03:33 PM
حتما بازیکنای مثل رافا و موری کاربر تنیسن و ما بازیکن حرفه ای !:434::350:
همین ویمبلدون 2010 از رافا و موری پرسیدن که سطح سریعه یا نه؟ هر دو سریع بودن زمین رو تأیید کردن
های بانس بودن زمین این تصور غلط رو تو ذهن تداعی میکنه که زمین کنده:443:

davidbeckham
01-21-2011, 03:35 PM
:254::254:
http://www2.bazinama.com/img/files/dyogga48w8sp6852r6fq.jpg
http://www2.bazinama.com/img/files/hdf72mhgcrdowg35x6tm.jpg

http://www2.bazinama.com/img/files/10wn9ufrmx61wg4yj45p.jpg

Ahoura
01-21-2011, 03:40 PM
گفتم خدا خيلي بزرگه ديديد بلا نازل كرد بر سر وليامز؟
خدا داره يه كاري مي كنه كه راهي براي درخشش ماريا به وجود بياد. كي فكر مي كرد ويليامز با اون قدرت بدنيش اينجوري نابود بشه؟
راه هموار تر شد ايا ماريا مي تونه از اين فرصت استفاده كنه؟

lord amir
01-21-2011, 04:03 PM
دوست من راجر یک بازی 5 ستی رو بازی کرد که خستش کرده بود! امروز هم زیر افتاب بازی داشت که معمولا وقتی زیر افتاب بازی میکنه کلا انگار تازه از خواب پاشده اومده :434: مشکل خاصی نیست! حداقل خودش که چیزی نگفته و بعد از مصاحبه گفت همین الان یه 5 ست دیگه میتونم بازی کنم( جدی نگیر ولی وقتی یه حرفی میزنه خیلی بیراه نمیگه) در نتیجه مشکل خاصی نیست! این بار اول نیست راجر بازی های عجیب غریب میکنه..و همه رو میترسونه . دلیلش هم این هست که در هر بازی اونقدری که لازم هست انرژی میزاره ( خودش اینو گفته چندین بار) و گفته تلاش میکنه انرژیش رو نگه داره تا جایی که میتونه. خب راجر هم همین کارو کرد دیگه
در کمتر از 2 ساعت در یک بازی خسته کننده که بیشتر شبیه تمرین بود حریف رو 3-0 برد...همین قدر کافی بود که این راند رو ببره . حالا بازی با سیمون و افتاب هم تاثیر گذاشت و کمی اذیت کرد ..
حریفش که قوی تر بشه به نسبت بازی راجر هم بهتر میشه...

اشتباهاتی که توی ست اول گیم 5 کرد چه ربطی به نگه داشتن انرژی داره راجر داره بی دقت و با استرس بازی میکنه اینکه حریف ضعیفه دلیل نمیشه که توی ست دوم عقب بیفته

Farshad.Roger
01-21-2011, 04:20 PM
اشتباهاتی که توی ست اول گیم 5 کرد چه ربطی به نگه داشتن انرژی داره راجر داره بی دقت و با استرس بازی میکنه اینکه حریف ضعیفه دلیل نمیشه که توی ست دوم عقب بیفته
قبل هم گفتم ده ها بار شده این اتفاق افتاده اما وقتی حریفش بزرگتر شده بازیش هم از این رو به اون رو شده...مثال های زیادی هم هست که میشه زد از بازیاش!
دلیل نمیشه تا 2 بار زد به تور که همه بیان کاسه کوزه تو سرش بشکنن...بازیه دیگه! پیش میاد حالا بعضی بازیا کمتر بعضی بیشتر..
ربط داره ...اگر خودت بازی کنی ( نه تنیس..هر بازی ) خیلی راحت تر درک میکنی این موضوع رو.
وقتی بازیکن میدونه با صرف انرژی کمتر بازم میتونه ببره..وقتی میدونه خطر خیلی تحدیدش نمیکنه..وقتی خسته هست...این مسایل به صورت غیر ارادی پیش میاد..اما وقتی میدونی از قبل باید 100% بیای تو زمین و هرچی داری رو کنی..فرق میکنه!
دیدی که به محض اینکه عقب افتاد 40-0 بدون امتیاز دادن بریک گرفت و برگشت بعد هم 11 گیم پشت هم رو گرفت! البته این نظر منه و البته تجربه از دیدن بازیهای راجر که نشون داده به صورت کلی بازیش رو نسبت به قدرت حریفش تغییر میده...اگر با دقت و قدرت همیشه بازی کنه که میشه راجری که با نادال یا ماری و...بازی میکنه!؟ برای همین مسایل هست که خودش میگه نسبت وضعیت بازی . بازیش هم عوض میشه..حالا امروز یکمی زیادی شد.
و البته دلیل دیگرش هم میتونه خستگی و یک روز بد باشه...
امکان پذیر نیست؟! پیش میاد..حتی برای راجر

pourya RF
01-21-2011, 04:25 PM
رافا هم تو ویمبلدون تا quarter final هم زیاد خوب بازی نکرد وهم 5ستی داشت اما از کوارتر به بعد خیلی خوب بازی کرد شاید راجر هم با بازیکنان تاپ سید بهتر بازی کنه :379:

Farshad.Roger
01-21-2011, 04:39 PM
رافا هم تو ویمبلدون تا quarter final هم زیاد خوب بازی نکرد وهم 5ستی داشت اما از کوارتر به بعد خیلی خوب بازی کرد شاید راجر هم با بازیکنان تاپ سید بهتر بازی کنه :379:
شکی در این موضوع نیست! یک وقتی هست بازیکن میخواد اماده شه برای بازیهای حساس مجبور هست همه رو ببره و عالی کار کنه که بدنش بیاد رو فرم...
یک وقتی هست در تورنومنت هایی هست که بازی ها Best of 3 هست خیلی انرژی نمیگیره و هم کلا خود جام خیلی مهم نیست....اگه اتفاقی بیفته مشکل خاصی پیش نمیاد.
اما در گرنداسلمی که مهمترین Event در زندگی ورزشی یک تنیسور هست..بازی های 3 از 5 ..خب مشخص هست طرف بیشتر حواسش رو جمع میکنه دیگه...
راجر خسته بود..حالا میومد امروز هم با تمام قوا بازی میکرد باز برای راند بعدی خستگیش بر طرف نمیشد...اون خودش بهتر از ما میدونه داره چکار میکنه.
حالا زمان نشون میده...Robredo یک بازیکنی هست که امانش بدی ازت جلو میزنه و سخت میشه کارت . حالا پرفورمنس راجر تو اون بازی جواب خیلی از سوالات ما رو میده .
به نظرم اگر مصدومیتی یا مشکل خاصی نداشته باشه ( که نگفته ) سطح بازیش 180 درجه تغییر میکنه ..اگه نه هم حداقل من یکی نمیدونم مشکلش چیه!

farhad10
01-21-2011, 05:21 PM

با سلام

دوست عزيزم راجر در گرند اسلم رولند گروش دو سال پيش هم روبروي تامي هاس همينطور بازي کرد و تازه توي اون بازي از نظر ست شماري 2 بر 1 عقب بود و ست سوم هم دو تا بريک عقب بود که تونست بازي رو به دست بگيره و بازي رو در نهايت توي پنج ست ببرد و قهرمان همان گرند اسلم هم شود!!
راجر توي گرند اسلم ها از اين بازي ها زياد داشته است !
اما به نظر من راجر سرما خورده و هنوز نتونسته کامل بهبودي پيدا کند!
توي بازي سيمون چندين بار دوربين روي بيني راجر زوم کرد که حالت سرما خوردي داشت و داشت اب بينيش رو بالا ميکشيد!!:434: و فکر کنم گزارشگر هم در اين مورد صحبت کرد.

lord amir
01-21-2011, 05:52 PM
دوستان من از خدامه مشکل خاصی نباشه و فقط این یک بازی باشه ازنظر فنی گیم پلن راجر توی این بازی و بازی با سیمون چی بود

Reza23
01-21-2011, 06:35 PM
طفلی ونوس ویلیامز تو 6 دقیقه و فقط یک گیم مصدوم شد.
فکر کنم بعنوان بد شانس ترین شرکت کننده باید یه جایزه
ویژه ای بهش بدن. :243:

Hatam
01-21-2011, 08:13 PM

ویمبلدون فرق میکنه رافا همونطور که خودش گفت بازی توی هفته اول ویمبلدون براش مشکله چون زمینا سریعتر هفته دومه، همیشه که توی ویمبلدون بازی میکنه فقط هفته اول استرس دارم بعدش خیالم راحته حداقل تا فینالو میاد چون هفته دوم زمین تقریبا شبیه زمینای خاکی میشه

Farshad.Roger
01-21-2011, 09:25 PM
دوستان من از خدامه مشکل خاصی نباشه و فقط این یک بازی باشه ازنظر فنی گیم پلن راجر توی این بازی و بازی با سیمون چی بود
بازی با سیمون رو فکر کنم چند صفحه قبل پست شده باشه توسط یکی از کاربران اما در مورد بازی امروز..مشکل ار گیم پلن راجر نبود! مشکلی نداشت..راجر شناخت خیلی خوبی نسبت به مالیس داشت چون رقبای خیلی قدیمی هستن و مشکل تاکتیکی خاصی نداشت...
چیزی که بیشتر در بازیش به چشم میومد Serve&Volley و رفتن جلوی تور بود که به این شیوه خیلی تلاش کرد امتیاز بگیره..مشکل اصلیش در بازی هم خطاهای عجیب بود. مشکل تاکتیکی نداشت

I.man
01-21-2011, 10:55 PM
طفلی ونوس ویلیامز تو 6 دقیقه و فقط یک گیم مصدوم شد.
فکر کنم بعنوان بد شانس ترین شرکت کننده باید یه جایزه
ویژه ای بهش بدن. :243:

دیدن 6 دقیقه ای بازیش هم کافی بود. :379: چی پوشیده بووووووووووووود :434:

Farshad.Roger
01-22-2011, 07:57 AM
Jo-Wilfried Tsonga vs Alexandr Dolgopolov 6/3 3/6 6/3 1/6 1/6
سونگا هم باخت! از نتیجه مشخص هست زورش نرسیده حالا یا خسته بوده که نتونسته یا حریفش خیلی خوب کار کرده.

beeroz
01-22-2011, 08:30 AM
من الان كه ساعت 9صبحه دارم بازي كلايسترزو با كورنت ميبينم تو ست اول بازي در حال برگزاريه در صورتي كه توي سايتlivescore ست اول تموم شده و ست دوم در حال برگزاريه اين ديگه چجورشه؟:350:

delpotro
01-22-2011, 08:40 AM
Alexandr Dolgopolov =Delpotro of 2011

Farshad.Roger
01-22-2011, 08:47 AM
Alexandr Dolgopolov =Delpotro of 2011
زود قضاوت نکن دیروزم فکر کنم اول بازیه Monfils و Wawrinka با اولین بریک گفتی پوست واورینکا داره کنده میشه :434: بازیکنی بزرگ میشه که کارش تداوم داشته باشه...بقداتیس هم 2006 همه رو زد اومید فینال استرالیا! بازیکن خوبیه اما هیچوقت نتونست کاری کرد رو دوباره انجام بده یا حداقل سطح بازیش رو حفظ کنه!

BABAK
01-22-2011, 08:47 AM
من الان كه ساعت 9صبحه دارم بازي كلايسترزو با كورنت ميبينم تو ست اول بازي در حال برگزاريه در صورتي كه توي سايتlivescore ست اول تموم شده و ست دوم در حال برگزاريه اين ديگه چجورشه؟:350:

داره با 1 ست تاخیر نشون میده لایوشم الکیه :434:

Mohammad Reza
01-22-2011, 09:22 AM
Jo-Wilfried Tsonga vs Alexandr Dolgopolov 6/3 3/6 6/3 1/6 1/6
سونگا هم باخت! از نتیجه مشخص هست زورش نرسیده حالا یا خسته بوده که نتونسته یا حریفش خیلی خوب کار کرده.

آره جدا از خستگی سونگا من مطمئنم این الکساندر در آینده بهتر از اینها کار میکنه از پارسال بازیش مقابل نادال تو مسترز مادرید فهمیدم که این بازیکن میتونه خیلی پیشرفت کنه همون بازیش مقابل نادال خیلی فشرده بود...بازیکن خوبیه و میتونه بیشتر از اینها پیشرفت کنه.

delpotro
01-22-2011, 10:03 AM
زود قضاوت نکن دیروزم فکر کنم اول بازیه Monfils و Wawrinka با اولین بریک گفتی پوست واورینکا داره کنده میشه :434: بازیکنی بزرگ میشه که کارش تداوم داشته باشه...بقداتیس هم 2006 همه رو زد اومید فینال استرالیا! بازیکن خوبیه اما هیچوقت نتونست کاری کرد رو دوباره انجام بده یا حداقل سطح بازیش رو حفظ کنه!

دولگو فرق می کنه. واقعا جای پیشرفت داره.

Mohammad Reza
01-22-2011, 10:59 AM
ضربه tweener گارسیا لوپز مقابل موری...بدجور باخت ولی یه ضربه قشنگ حداقل زد.:434:.البته آمادگی موری نیز در سطح بالاییه.

http://www.speedyshare.com/files/26407955/Garcia-Lopez_tweener_against_Murray_mpeg4_www.tennistalkers.com_.rar ضربه زیبا گارسیا

roli
01-22-2011, 11:50 AM
چرا یوژنی باخت؟ من بازیو ندیدم.
پیش بینی هام بد از آب در اومد.:350:

شایان نادال
01-22-2011, 12:27 PM
راستیچرا یوژنی باخت؟

Farshad.Roger
01-22-2011, 12:52 PM
یوژنی روزهای اوجش هم چنگی به دل نمیزد..الان که خارج از فرم و سنش بالا رفته که بدتر هم شده...پارسال سر امریکا بعد از مدتها یه خودی نشون داد اما باز نیست شد
رکورد گرنداسلمهاش گویای این هست:
http://013.img98.net/out.php/i36521_untitled.jpg (http://013.img98.net/out.php/i36521_untitled.jpg)
سال 2010 حداقل در اسلم ها کمی بهتر بود اما کلا بازیکنی نیست بشه روش حساب کرد..افت و خیز های زیادی داره..

delpotro
01-22-2011, 02:41 PM
یوژنی باخت چون سرویسای روانیک وحشتناک هستن. حریفای بعدی روانیک هم به دردسر خواهند افتاد

Mohammad Reza
01-22-2011, 03:00 PM
نادال خیلی عرق میکنه...فکر میکنم هم بخاطر بدنش باشه هم بخاطر جنس لباسی که پوشیده هم چسبونه نشون میده که نادال خیلی عرق کرده که واقعا بدجور عرق کرده..اینجور اذیت میشه...در مورد رقیب جوان نادال امیدوارم در سالهای آینده پیشرفت داشته باشه چوت استیل جالبی داره...ولی بعضی از فورهنداش خیلی آرومه و فشنگ میندازه رو فورهند نادال...در کل تا اینجا بازی قابل قبولی با نادال انجام داده..18 سال داره و جا داره خیلی پیشرفت کنه..
همونجور که پاور عزیز هم گفت Raonic خیلی سرویسهای وحشتناکی داره و باعث آزار هر بازیکنی میشه یعنی اگه سرویس های اول بگیره بریک کردن سخت میشه...بازی ایسنر و چیلیچ نیزخیلی قشنگ شد و در نهایت چیلیچ برد...ملزرم با شایستگی تونست باگداتیس رو شکست بده البته باگداتیس در ست 4م retired کرد.
اما یه نکته بگم شاید دیر شده باشه اما برام جالبه..اسپانیایی ها خیلی آدمهای با روحیه و جنگجویین!مثلا همین ورداسکو با تیپسا در حالی که تیپسارویچ مچ پوینت داشت چجور سیو میکرد و روحیه میگرفت در مقابل صربستانی ها مث تیپسا چه بلایی سرش اومد چقدر سریع بی روحیه شد و باخت..میشه مثال های زیادی رو زد رو صربستانی ها اما همین ورداسکو در حالی که مچ پوینت داشت تیپسا ولی مطمئن بودم ناندو میبره..خود نادال،فرر همیشه جنگنده بازی میکنن....جالبه واقعا روحیه صربستانی ها و اسپانیایی ها!!البته این مثال بود ممکنه در بعضی موارد خلاف این ثابت بشه.

Farshad.Roger
01-22-2011, 03:21 PM
نادال خیلی عرق میکنه...فکر میکنم هم بخاطر بدنش باشه هم بخاطر جنس لباسی که پوشیده هم چسبونه نشون میده که نادال خیلی عرق کرده که واقعا بدجور عرق کرده..اینجور اذیت میشه...در مورد رقیب جوان نادال امیدوارم در سالهای آینده پیشرفت داشته باشه چوت استیل جالبی داره...ولی بعضی از فورهنداش خیلی آرومه و فشنگ میندازه رو فورهند نادال...در کل تا اینجا بازی قابل قبولی با نادال انجام داده..18 سال داره و جا داره خیلی پیشرفت کنه..
همونجور که پاور عزیز هم گفت Raonic خیلی سرویسهای وحشتناکی داره و باعث آزار هر بازیکنی میشه یعنی اگه سرویس های اول بگیره بریک کردن سخت میشه...بازی ایسنر و چیلیچ نیزخیلی قشنگ شد و در نهایت چیلیچ برد...ملزرم با شایستگی تونست باگداتیس رو شکست بده البته باگداتیس در ست 4م retired کرد.
اما یه نکته بگم شاید دیر شده باشه اما برام جالبه..اسپانیایی ها خیلی آدمهای با روحیه و جنگجویین!مثلا همین ورداسکو با تیپسا در حالی که تیپسارویچ مچ پوینت داشت چجور سیو میکرد و روحیه میگرفت در مقابل صربستانی ها مث تیپسا چه بلایی سرش اومد چقدر سریع بی روحیه شد و باخت..میشه مثال های زیادی رو زد رو صربستانی ها اما همین ورداسکو در حالی که مچ پوینت داشت تیپسا ولی مطمئن بودم ناندو میبره..خود نادال،فرر همیشه جنگنده بازی میکنن....جالبه واقعا روحیه صربستانی ها و اسپانیایی ها!!البته این مثال بود ممکنه در بعضی موارد خلاف این ثابت بشه.
به نظرم بازیکنی که بخواد فقط به قدرت سرویس ببره یا تمام تمرکزش رو روی سرویسش بزاره کارش به جایی نمیرسه..نمونش رادیک! نقطه قدرت بازیش سرویس هست اما عملا وقتی با بازیکنایی که خوب ریترن میکنن بازی میکنه دچار مشکل شدید میشه...بازی این بازیکنی که میگین رو ندیدم اما اگر به خاطر سرویس برده حتما در بازیهای بعدی دچار مشکل میشه ! بازیهای امروزی تنیس شبیه قدیم نیست که به خاطر یک نوع ضربه کسی ببره یا ببازه..امتحانش رو وقتی به یک بازیکنی که واقعا در حد تاپ 10 هست یا حداقل ریترنر خوبی هست پس میده..یوژنی در اون حد نیست الان.
در مورد Tomic :434: موافقم بازیکن عجیبی هست با اون ضربات عجیب غریبش...جالبه که با این سن کم اعتماد به نفس خوبی داره اما یک مشکل بزرگی که داره اینه که هنوز خبری نشده خدا رو بنده نیست..فردا 1 جام ببره دیگه هیچی!
نکته دیگه که به نظرم یکم عجیبه اینه با اینکه سنش کم هست دوندگیه خوبی نداره توی زمین...Footwork جالبی نداره . خیلی ساده بازی میکنه که همینش جالبه

delpotro
01-22-2011, 03:21 PM
ماتادورها به داشتن روحیه جنگندگی معروفن :866:

Mohammad Reza
01-22-2011, 05:01 PM
Roger And Kangorooooooo

2675

Mohammad Reza
01-22-2011, 05:31 PM
کم کم داریم به اوج روزهای تنیسی میرسیم!!!جایی که هر بازی جذابیت خاصی داره و بینندگان و تماشاگران دوس دارن همه بازیها رو تماشا کنند...بیشتر بازی های این دور احتمال داره که به 5 ست بکشه.
آلماگرو - نواک جوکوویچ...نبردی با رالی های طولانی!
مطمئنن در این بازی با توجه به سبک دو بازیکن و زمین مسابقات در این بازی رالی های زیاد و جذابی ببینیم..هر دو بازیکن آماده و سرحالند..یک بار با هم روبه رو شدند که در سال 2008 نوله موفق به پیروزی شد البته در مسابقات Qualifying, Challenger and Futures Matches آلماگرو تونسته که نوله را شکست بده...به نظر من آلماگرو نوله رو اذیت میکنه ولی فکر نکنم بتونه او رو شکست بده!البته این مساله رو در نظر بگیریم که ممکنه آفتاب باعث آزار جوکوویچ بشه..ولی شانس بیشتر رو به جوکوویچ میدم.
بردیچ- ورداسکو دیگر بازی جذاب فردا احتمال 5سته شدن اون خیلی زیاده...ورداسکو بعد از سیو کردن مچ پوینت در بازی با تیپسارویچ روحیه مضاعفی گرفته..بردیچ نیز بازی های قشنگی به نمایش گذاشته..سخته بین این دو نفر یکی رو انتخاب کنیم..البته در سطح هارد هد تو هد 1-4 به نفع توماس هست...و اینکه هد تو هد در خاک 2-2 هست...
راجر بدون شکست مقابل روبردو، این اسپانیایی قرار میگیره...راجر مقابل روبردو آمار خوبی داره...ببینیم فردا چکار میکنه...در بازی با مالیس اشتباهات بدی داشت که امیدوارم در این بازی با استراحت مناسب جبران شده باشه و فورهند و بکهندهاش مث اول قوی و Strong باشه...راجر رفته رفته که به فینال میرسه باید بهتر از قبل بازی کنه.
استان-اندی شاید بگیم مهمترین و حساس ترین بازی فردا...استان با مربی جدید خود(مربی سابق راجر فدرر)تونسته یه فرم عالی رو بگیره..بکهندهای وحشتناک او مقابل سرویس های Fast اندی قرار میگیره!!!پیش بینی این بازی بسیار سخت و دشوار است..جالبه که استان دوباری که از اندی برده اندی RET کرده!!!

سلام
01-22-2011, 05:48 PM
بازی با سیمون رو فکر کنم چند صفحه قبل پست شده باشه توسط یکی از کاربران اما در مورد بازی امروز..مشکل ار گیم پلن راجر نبود! مشکلی نداشت..راجر شناخت خیلی خوبی نسبت به مالیس داشت چون رقبای خیلی قدیمی هستن و مشکل تاکتیکی خاصی نداشت...
چیزی که بیشتر در بازیش به چشم میومد Serve&Volley و رفتن جلوی تور بود که به این شیوه خیلی تلاش کرد امتیاز بگیره..مشکل اصلیش در بازی هم خطاهای عجیب بود. مشکل تاکتیکی نداشت

چه توضيحات خوبي. ممنون.

علاوه بر سرو اند والي، يه بازي نيمه تمريني با اتكا به دراپ شاتهاي متعدد!!!

بديهيه كه نميتونه براي يه بازيكن تاپ تن چپ و راست دراپ بفرسته. ولي توي دنياي حرفه‌اي ها ميگن اين نوعي بهم زدن ريتم ذهني حريفاي تاپ تن تو بازيهاي بعدي هستش. از اين كارا راجر زياد كرده. توانش رو داره.

راجع به بازي پر فرازو نشيبش هم ما اين جور بازي توام با اعصاب خوردي از راجر كم نديديم!!!! اينو كه معلوم بود ميبره، خدا به داد موقعي برسه كه اوضاع لب مرزي بشه!!!!

كلا به نظرم اصلا راجع به اين بازي راجر نميشه نظر داد. راجع به بازيكني كه تنوع و تاكتيك بازيش بيشماره، توي يه بازي تقريبا تمريني اصلا نميشه نظر داد.

بنظرم ظاهرا ميشه به بكهنداش اميدوار بود و از سرويساش نگران. هر چند كه همه بازيكن‌هاي حرفه‌اي و با توجه (راجر بعضي اوقات بي توجه ميشه!!!) در مقابل بازيكن‌هاي حرفه‌اي و رده بالا بهتر و قابل نقدتر بازي ميكنن، و نتيجتا نقاط قوت و ضعف واقعي رو در اين شرايط بهتر ميشه ديد.

اينو نميشه فراموش كرد كه راجر دوست داشتني و تماشاگر پسند بازي ميكنه، تحت هر شرايطي. چه بازي سخت چه بازي راحت. چه بازي جدي چه بازي تمريني. اين چيزيه كه تقريبا خيلي از تنيسورهاي تاپ تن در مقايسه با راجر نميتونن ارائه كنن. واين يكي از چندين دليل اسطوره بودن راجره. هنوز هم درصد دوست و دشمناي راجر كه براي تماشاي بازيش به ورزشگاه ميان از بقيه تنيسورهاي عالم بيشتره. اينو نادال هم ميدونه.

FaRzIn
01-22-2011, 09:31 PM
دوستان به نظر شما فردا الجزيره بازي اول ماريا رو نشون مي ده يا كرولاين؟
بازي دوم نا لي با ازارنكا رو نشون مي ده يا بازي راديك؟
البته اين عربها معلوم نميشه چيكار ميكنن ولي فكر كنم بازي اول ماريا و بازي دوم راديك رو نشون بده !!! :379:

Pouya
01-22-2011, 09:35 PM
دوستان به نظر شما فردا الجزيره بازي اول ماريا رو نشون مي ده يا كرولاين؟
بازي دوم نا لي با ازارنكا رو نشون مي ده يا بازي راديك؟

هر 4 تا رو نشون میده احتمالا.همش تو Rod Laver Arena هست

از ساعت 3:30
Caroline Wozniacki (http://www.australianopen.com/en_AU/players/overview/wta313402.html)(DEN)[1]vs. Anastasija Sevastova (http://www.australianopen.com/en_AU/players/overview/wta313987.html)(LAT)

Na Li (http://www.australianopen.com/en_AU/players/overview/wta120330.html)(CHN)[9]vs. Victoria Azarenka (http://www.australianopen.com/en_AU/players/overview/wta312001.html)(BLR)[8]

Tommy Robredo (http://www.australianopen.com/en_AU/players/overview/atpr419.html)(ESP)vs. Roger Federer (http://www.australianopen.com/en_AU/players/overview/atpf324.html)(SUI)[2]

از ساعت 11:30

Andrea Petkovic (http://www.australianopen.com/en_AU/players/overview/wta310770.html)(GER)[30]vs. Maria Sharapova (http://www.australianopen.com/en_AU/players/overview/wta310137.html)(RUS)[14]

Andy Roddick (http://www.australianopen.com/en_AU/players/overview/atpr485.html)(USA)[8]vs. Stanislas Wawrinka (http://www.australianopen.com/en_AU/players/overview/atpw367.html)(SUI)[19]

البته شاید به جای بازی دوم بازی جوکوویچ رو نشون بدن

Farshad.Roger
01-22-2011, 11:33 PM
رابریدو قبل از بازیش با راجر اعلام کرده این راجر بازیکن 4 سال پیش نیست و هدفش(رابریدو) بردن گرنداسلم هست و هر بازیکنی میتونه الان راجر رو شکست بده...
حالا یکی نیست این وسط بگه تویی که 9-0 خوردی تا الان نباید انقدر حرف بزنی!
:350:

Mahmood
01-23-2011, 12:13 AM
رابریدو قبل از بازیش با راجر اعلام کرده این راجر بازیکن 4 سال پیش نیست و هدفش(رابریدو) بردن گرنداسلم هست و هر بازیکنی میتونه الان راجر رو شکست بده...

:251::254::350:

Farshad.Roger
01-23-2011, 07:17 AM
راجر چکار کرد! ست اول 1 امتیاز هم نداد توی گیم هایی که سرویس میزد!

Farshad.Roger
01-23-2011, 08:22 AM
حرفای Jim Courier و نظرش در مور کند کردن زمین ها در چند سال اخیر:
“If you were in control of the sport of tennis and you wanted to promote that kind of diversity of style, you’d have to promote diversity of speed of court because they have homogenized the surfaces around the world. If they had more surfaces around the world like Paris Bercy last year, which was ice, effectively, you’d see the return of a few serve and volleyers that could be succesful on tour. It’s just been impossible for the serve and volleyers to succeed which is why they’ve gone the way of dinosaurs.

When Roger Federer won his first Wimbledon he served and volleyed a ton. In that time Wimbledon has changed the surface. It has gotten slower and harder and more like this surface , which has allowed the baseliners to excel. See Nadal, Rafa.
You put that court back to the way it used to be at Wimbledon, and indoor tournaments like Paris Bercy, back to their original quick speeds, you’d see some players with some diversity in their games.”
ترجمه خلاصه شده این متن:
اگر قانون گذاران تنیس ( ATP & ITF) زمین های بیشتر شبیه پاریس سال پیش داشتن ( چون از سال پیش تند شد) شما میتونستین شاهد بازگشت بازیکنانی با تاکتیک serve&volley باشین که در تور میتونن موفق باشن . این کاملا غیر ممکن هست برای این سبک بازیکنان که بتونن موفق باشن ( با کند شدن زمین ها) و به همین دلیل هم شبیه داینوسارها منقرض شدن.
زمانی که راجر فدرر اولین ویمبلدونش رو برد . سرو و والی زیادی انجام داد اما ویمبلدون کند و سخت شد شبیه استرالیای فعلی! و به همین دلیل بازیکنانی که از بیس لاین بازی میکنن خیلی بیشتر و موفق تر شدن.
بعد هم گفته زمین تند ویمبلدون رو برگردونین به حالت اول...زمین های تندی که ایندور هستن (داخل سالن) برگردونین به حالت سریعش (شبیه پاریس ) و شما بازیکنانی رو خواهین دید با بازیهای متفاوت

Mohammad Reza
01-23-2011, 09:06 AM
این روبردو آخر بازی واسه دست دادن هم راجر داشت نگاش میکرد باش حرف میزد سرشو گرفته اونور داره میره:3t1:انتظار داشت راجر رو ببره:3t1:

BABAK
01-23-2011, 09:19 AM
بزرگترین مشکل فدرر اون آفتاب کذایی بود :3t1:

SOROOSH_RF
01-23-2011, 11:38 AM
عجب بازی شده بازی کوزنتسوا با اسکافونی ؛4 ساعت دارن بازی میکنن؛ست سوم برابر 12است

FaRzIn
01-23-2011, 11:39 AM
اين تومي روبردو خيلي آدم مسخره اي هست و فكر كرده كيه كه ميتونه راجر كبير رو ببره !!!!!!!!:3t1:
ولي خداييش ديگه خيلي زمينها رو كند كردن و بنظر من هيجان بازي ها هم خيلي پايينتر از اون موقعيه كه زمين ها سريع بودن !!!:243:

Farshad.Roger
01-23-2011, 12:04 PM
اين تومي روبردو خيلي آدم مسخره اي هست و فكر كرده كيه كه ميتونه راجر كبير رو ببره !!!!!!!!:3t1:
ولي خداييش ديگه خيلي زمينها رو كند كردن و بنظر من هيجان بازي ها هم خيلي پايينتر از اون موقعيه كه زمين ها سريع بودن !!!:243:
خودشو کاملا نشون داد! اول که قبل از بازی حرفای زیادی زد...
وسط بازی که امتیاز میگرفت یکیش رو یادمه چجوری به به راجر زل زده بود ابراز خوشحالی میکرد
راجر اومد لب تور رابریدو دقیق توپ زد اونجایی که راجر بود..اگه جاخالی نداده بود سرش داغون میشد
اخر بازی هم که نحوه دست دادنش مشخص بود...
ظاهرا همه جای دنیا همینه! هرکی پربار تر هست و متخصص کاری به کار کسی نداره در عوض یک مشت ارازل اوباش که از بوته به عمل اومدن ادعاشون شاخ گاو رو میشکنه

FaRzIn
01-23-2011, 12:14 PM
خودشو کاملا نشون داد! اول که قبل از بازی حرفای زیادی زد...
وسط بازی که امتیاز میگرفت یکیش رو یادمه چجوری به به راجر زل زده بود ابراز خوشحالی میکرد
راجر اومد لب تور رابریدو دقیق توپ زد اونجایی که راجر بود..اگه جاخالی نداده بود سرش داغون میشد
اخر بازی هم که نحوه دست دادنش مشخص بود...
ظاهرا همه جای دنیا همینه! هرکی پربار تر هست و متخصص کاری به کار کسی نداره در عوض یک مشت ارازل اوباش که از بوته به عمل اومدن ادعاشون شاخ گاو رو میشکنه
واقعا همين طوره فرشاد جان معلومه كه از حسودي به راجر داشته مي تركيده البته بازيكنهاي زيادي هستن كه به راجر و رافا و موفقيتها و جامهايي كه بردن حسادت ميكنن و چشم ديدن اين دو اسطوره رو ندارن !!!! :350:
و بالاخره شياوونه هم تونست در ست سوم 16-14 بازي رو ببره ست سوم 180 دقيقه طول كشيد و آخر بازي هم شادي شياوونه خيلي جالب بود مثل مردهاي لوطي و بامرام خوشحالي ميكرد !!! :434: واقعا فرانچسكا تو اين چند ساله خيلي بازيش بهتر شده .:655:
فقط بازي راديك و استا مونده كه بنظرم استا ميزنه راديك رو فرشاد جان نظر تو چيه درباره اين بازي و كلا بازي استا ؟!!!!:379:

Ahoura
01-23-2011, 12:30 PM
روز هفتم هم رو به پايانه راجر كه نسبتا راحت روبردو رو برد.
ماراتون كوزنتسووا و شياوونه رو هم شياوونه برد. دلم واسه شياوونه سوخت ديگه حتي حال نفس كشيدنم نداشت. نا لي هم با قاطعيت ازارنكا رو برد. ماريا با بازي مسخرش حذف شد.
ولي خب پتكوويچ در راند بعد كارش تمومه.

Farshad.Roger
01-23-2011, 12:34 PM
واقعا همين طوره فرشاد جان معلومه كه از حسودي به راجر داشته مي تركيده البته بازيكنهاي زيادي هستن كه به راجر و رافا و موفقيتها و جامهايي كه بردن حسادت ميكنن و چشم ديدن اين دو اسطوره رو ندارن !!!! :350:
و بالاخره شياوونه هم تونست در ست سوم 16-14 بازي رو ببره ست سوم 180 دقيقه طول كشيد و آخر بازي هم شادي شياوونه خيلي جالب بود مثل مردهاي لوطي و بامرام خوشحالي ميكرد !!! :434: واقعا فرانچسكا تو اين چند ساله خيلي بازيش بهتر شده .:655:
فقط بازي راديك و استا مونده كه بنظرم استا ميزنه راديك رو فرشاد جان نظر تو چيه درباره اين بازي و كلا بازي استا ؟!!!!:379:
بعید میدونم رادیک بتونه ببره! به چند دلیل..یکی اینکه کلا رادیک در زمین های کند مشکل داره چون سرویسش اونقدرا کارایی نداره. نمیتونه از این نقطه قدرتش استفاده کنه.
رادیک با رالی های طولانی هم مشکل داره و نمیتونه خیلی به چپ و راست زمینه مداوم بدوه که در زمین های کند این اتفاق میفته . این مشکل دیگش..
استن هم اگر بکهنداش روی فرم باشه میتونه خیلی راحت رادیک رو بدونه توی زمین و هم پسینگ بزنه وقتی رادیک میاد جلو! در نتیجه به نظرم استن ببره ...مگه اینکه رادیک کار خاصی انجام بده !

Ahoura
01-23-2011, 12:40 PM

اين طبيعيه روبردو خوب مي دونه صد بار ديگه هم رو به روي راجر بازي كنه مي بازه و هيچ وقت نمي تونه راجرو ببره و نمي تونه در ميدان خودشو نشون بده واسه همين مي خواد با اين حرفا , خودشو نشون بده و مطرح بشه.

Afshin
01-23-2011, 12:50 PM
صحبتهای روبردو بعد از پایان بازی

...To get closer you have to win two sets. After the way he started the match, he started playing great and making unbelievable shots all the time. I think for me being there and winning the second set is great. Then in the third, I had chances to break him in the beginning. He broke me, and then i had chances to win these games again."

بنده خدا گفته همین که تونستم ست دوم رو ببرم عالیه !
فرشاد جان میشه بگی کجا اون حرف رو زده ؟

Fakhruddin
01-23-2011, 01:07 PM

چرا به راحتی به یک تنیسور توهین میشه؟!!همین تنیسور ممکنه بازیکن مورد علاقه خیلی ها تو این فروم باشه.کری خوندن قبل بازی همیشه بوده. مگه اشکال داره؟؟؟ همین راجرم قبل فینال رولند گاروس 2007 کری بر علیه نادال کرد!
دست شما درد نکنه فرشاد خان.حالا روبردویی که عمریه بازیهاش رو نیگاه کردیم شد اراذل و اوباش.من نمیخوام کاسه داغتر از آش باشم ولی این پست ها رو دیدم واقعا ناراحت شدم.

koury
01-23-2011, 01:29 PM
Q. Is there a sense that Rod Laver is a little slower this year than before?
ROGER FEDERER: Is it? I think at night it's a bit slower. It's hard to put the ball away it seems like. I don't know if that's because I played Gilles Simon. I definitely felt like after when the sun was down and it was cooling off a bit, you know, I think the court was playing slower.
Now, during the day today I think the ball was flying again and it definitely takes a kick and the spin and all those things, so I think it's pretty much the same to be quite honest. I just think it was because the nights were quite cool at the beginning of the week. That's changed again.
Q. Do you think it plays to anyone's advantage?
ROGER FEDERER: Depending against who you play on the day and then day form comes in. So I wouldn't know who I would favor in a night session or day session. I wouldn't really know. I think we can play on all the surfaces anyway and conditions. That's what we're made for really.

FaRzIn
01-23-2011, 01:36 PM
چرا به راحتی به یک تنیسور توهین میشه؟!!همین تنیسور ممکنه بازیکن مورد علاقه خیلی ها تو این فروم باشه.کری خوندن قبل بازی همیشه بوده. مگه اشکال داره؟؟؟ همین راجرم قبل فینال رولند گاروس 2007 کری بر علیه نادال کرد!
دست شما درد نکنه فرشاد خان.حالا روبردویی که عمریه بازیهاش رو نیگاه کردیم شد اراذل و اوباش.من نمیخوام کاسه داغتر از آش باشم ولی این پست ها رو دیدم واقعا ناراحت شدم.

شما اگه قيافه اش رو حين بازي و نحوه دست دادنش بعد بازي رو ديده باشين و حرفهايي كه زده بود اونوقت زياد ناراحت هم نمي شدين البته من باز هم با استفاه الفاظ بد واسه هر كي هم باشه مخالفم .درباره رولندگاروس هم ،راجر بايدم كري ميخوند بالاخره اين دو بازيكن بهترين هاي جهان هستند و باهم هميشه رقابت نزديكي رو داشتن ولي روبردوو بخواد بياد قبل بازي اونجوري صحبت كنه فكر كنم زياد خوشايند طرفداران ميليوني راجر نيست !!! :379:

...To get closer you have to win two sets. After the way he started the match, he started playing great and making unbelievable shots all the time. I think for me being there and winning the second set is great. Then in the third, I had chances to break him in the beginning. He broke me, and then i had chances to win these games again."

بايد هم اينجوري بگه ديگه چون بازي رو باخته اگه ميبرد اونوقت خدا ميدونست كه چي ميگفت !!! :3t1:

M∂hdi
01-23-2011, 01:42 PM
اسکیاونه - کوزنتسوا ، دیداری که 4 ساعت و 44 دقیقه به طول انجامید

[/URL][URL="http://www.wtatour.com/javaImages/d5/d2/0,,12781%7E9360085,00.jpg"]http://www.wtatour.com/javaImages/d5/d2/0,,12781%7E9360085,00.jpg (http://www.wtatour.com/javaImages/d5/d2/0,,12781%7E9360085,00.jpg)

پس از طولانی ترین مسابقه تاریخ که در بخش مردان ویمبلدون 2010 به وقوع پیوست ، اکنون در راند چهارم بخش زنان آزاد استرالیا شاهد مسابقه‌ای دیدنی بین دو تنیسور از ایتالیا و روسیه بودیم . ست سوم این دیدار با نتیجه 16-14 به نفع فرانچسکا به پایان رسید که یکی از طولانی ترین گیم های تنیس محسوب می‌شود . با زمان 180 دقیقه / 3 ساعت // ست اول : 6-4 اسکیاونه / ست دوم : 1-6 کوزنتسوا

این مسابقه از لحاظ تایم ، به عنوان طولانی ترین مسابقه زنان در آزاد استرالیا ثبت شد

"این یکی از احساسی ترین لحظات زندگی من،" Schiavone گفت.

اماری کوتاه از بازی :

UE : اسکیاونه 67 به 68

وینر : 59 به 69

ایس : 3 به 5

توتال پوینت : 177 به 181

اطلاعات بیشتر در مورد این بازی
(http://www.australianopen.com/en_AU/scores/stats/day12/2402ms.html)

طولانی ترین مسابقه گرند اسلم / زنان با زمان 6:31 در ریچموند ، سال 1984

The longest women's match in the Open Era was 6:31, when Vicki Nelson-Dunbar beat Jean Hepner, 64 76(11), at Richmond in 1984. At 4:44, this one will go down as the longest women's Grand Slam match in the Open Era.

wta

The longest previous women’s match in a Grand Slam tournament was at Melbourne Park last year, when Barbora Zahlavova-Strycova beat Regina Kulikova 7-6 (5), 6-7 (10), 6-3 in a match lasting 4 hours, 19 minutes.

AP

Farshad.Roger
01-23-2011, 02:19 PM

بند خیلی متاسفم اون لغت رو بکار بردم . شرمنده..قبول دارم حرف درستی نبود اما شاید شما هم اگه تمام این شرایط رو باهم میدیدن لغت بهتر پیدا نمیکردن.
کری خوندن یک طرف اون حرکاتش توی بازی ..دست دادنش ...و...یک طرف. به نظرم یک بازیکن نباید تمام شخصیت و اخلاقش رو به خاطر یک بازی زیر سوال ببره.
راجر هم مشکلاتی داشته..رافا هم داشته ...همه داشتن که بیشتر بر میگرده به دوران جوانی! اما با زیاد شدن سن..افتاده تر شدن بازیکنها. این اتفاقات دیگه پیش نمیاد...رابریدویی که این همه با راجر بازی کرده .سنی ازش گذشته..چه دلیلی داره بیاد این حرفارو بزنه؟ حالا بازم میگم حرفش یک طرف..حرکات توی زمینش دیگه بدتر
اما قبول دارم اون لغت جالبی نبود. اعصابم از دستش خرد بود

koury
01-23-2011, 02:21 PM
اسکیاوونه 6 تا Match Point رو Save کرد و روی دومین یا سومین مچ پوینت خودش بازی رو برد... انصافا حقش بود و همینطور از اونجائی که از کوزنتسوا خوشم نمیاد خوشحالم شدم که اسکیاوونه برد!! ولی بازی بعدی امیدوارم کرولاین ببره و حالا هم که ماریا و آزارنکا هم حذف شدن تنها امیدهای من به قهرمانی بین کرولاین و کیم هست که دوست دارم کرولاین ببره!

البته از حق نگذریم پتکوویچ هم خیلی Solid داره بازی می کنه و شخصیت جالبی هم داره ولی از جائی که بعیده حتی به نیمه نهائی هم برسه نمیشه روش حسابی باز کرد!! :160:

davidbeckham
01-23-2011, 02:24 PM
come on nole:866:
http://www2.bazinama.com/img/files/jkhw2qr01fwzjgyi98e9.jpg

Farshad.Roger
01-23-2011, 02:30 PM
بعید میدونم رادیک بتونه ببره! به چند دلیل..یکی اینکه کلا رادیک در زمین های کند مشکل داره چون سرویسش اونقدرا کارایی نداره. نمیتونه از این نقطه قدرتش استفاده کنه.
رادیک با رالی های طولانی هم مشکل داره و نمیتونه خیلی به چپ و راست زمینه مداوم بدوه که در زمین های کند این اتفاق میفته . این مشکل دیگش..
استن هم اگر بکهنداش روی فرم باشه میتونه خیلی راحت رادیک رو بدونه توی زمین و هم پسینگ بزنه وقتی رادیک میاد جلو! در نتیجه به نظرم استن ببره ...مگه اینکه رادیک کار خاصی انجام بده !
همین اتفاق افتاد مدام رادیک میاد جلو که رالی ها رو کوتاه کنه اما نکته جالب اینه که پسینگ هایی که واورینکا با فرهند میزنه واقعا افتضاح هست همه رو انداخت رو راکت رادیک...بکهنداش به مراتب بهترن! 1 بریک ست اول هم با همون بکهند گرفت...بعد از 10 باری که خراب کرد از سمت فرهند

Farshad.Roger
01-23-2011, 02:53 PM

افشین جان بعد از بازی که نمیتونه بازم همون حرفارو بزنه!؟ پیداش کنم میزارم . جایی توسط یک کاربر پست شده بود مصاحبه رابریدو که تیترش همون حرفایی بود که اینجا نوشتم . خداروشکر حرکاتش توی بازی گویای ناراحتیش بود...اما چشم حرفاشم پیدا کنم میزارم !

Farshad.Roger
01-23-2011, 03:04 PM
اینم حرفای رابریدو که البته متاسفانه به اسپانیایی هست . دفعه اول که خبرش رو در سایت گذاشتم کسی به انگلیسی ترجمه کرد بود...اما خب چون منبع اصلیش اسپانیایی هست و شما منبع خواستین چاره ای دیگه نیست...تیترش به اسپانیای یعنی این فدرر فدرر همیشگی نیست بقیش هم ادامه مطلب و توضیحاتی در مورد بازی قبل رابریدو هست (قبل از بازی با راجر)
http://www.marca.com/2011/01/21/tenis/open_australia/1295595685.html

FaRzIn
01-23-2011, 04:24 PM
اینم حرفای رابریدو که البته متاسفانه به اسپانیایی هست . دفعه اول که خبرش رو در سایت گذاشتم کسی به انگلیسی ترجمه کرد بود...اما خب چون منبع اصلیش اسپانیایی هست و شما منبع خواستین چاره ای دیگه نیست...تیترش به اسپانیای یعنی این فدرر فدرر همیشگی نیست بقیش هم ادامه مطلب و توضیحاتی در مورد بازی قبل رابریدو هست (قبل از بازی با راجر)
http://www.marca.com/2011/01/21/tenis/open_australia/1295595685.html
اينم ترجمه به زبان انگليسي :
Tommy Robredo, who beat Ukrainian Sergei Stakhovsky (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=en&sl=auto&tl=en&u=http://www.marca.com/2011/01/21/tenis/open_australia/1295590300.html&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhhBrfpxUgDIc68rlWKDQxPWAN8HBQ) (5-7, 6-2, 6-4, 6-2) and reached for the fourth consecutive year, the second round of the Open de Australia, was hoping to display an good to his next opponent, Roger Federer, who "is not four years ago "
"The Federer four years ago that lost three games a year, is clearly not now. Also because the circuit level has improved. There are more players who hit the ball strong and can win anytime. But every day has more experience. And what we want to win Grand Slam tournaments, "said Tommy Robredo

FaRzIn
01-23-2011, 04:29 PM
همین اتفاق افتاد مدام رادیک میاد جلو که رالی ها رو کوتاه کنه اما نکته جالب اینه که پسینگ هایی که واورینکا با فرهند میزنه واقعا افتضاح هست همه رو انداخت رو راکت رادیک...بکهنداش به مراتب بهترن! 1 بریک ست اول هم با همون بکهند گرفت...بعد از 10 باری که خراب کرد از سمت فرهند
نه تنها در پسينگها بلكه در ضربه هاي معمولي هم خيلي تو فورهند Unforced Error داشت و خودش هم در پايان بازي گفت كه بكهند هاي قوي و انتهاي بسي لاين زده و از فورهندهاش چيزي نگفت در ضمن سرويس هاش هم واقعا با سرعت و عالي بودن امروز .:655:
ولي جلوي راجر فكر نكنم كاري از پيش ببره !!!!! :443:

beeroz
01-23-2011, 04:33 PM
سلام به همگي
2تا سوال داشتم ؟
اول اينكه ركورد سريعترين aceتو دنيا متعلق به چه كسي ودر چه مسابقاتي بوده؟
دوم اينكه آيا در تنيسه بانوان هم big server داريم ؟كيه ؟:shame:
ممنون

Hatam
01-23-2011, 04:38 PM
اينم ترجمه به زبان انگليسي :
Tommy Robredo, who beat Ukrainian Sergei Stakhovsky (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=en&sl=auto&tl=en&u=http://www.marca.com/2011/01/21/tenis/open_australia/1295590300.html&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhhBrfpxUgDIc68rlWKDQxPWAN8HBQ) (5-7, 6-2, 6-4, 6-2) and reached for the fourth consecutive year, the second round of the Open de Australia, was hoping to display an good to his next opponent, Roger Federer, who "is not four years ago "
"The Federer four years ago that lost three games a year, is clearly not now. Also because the circuit level has improved. There are more players who hit the ball strong and can win anytime. But every day has more experience. And what we want to win Grand Slam tournaments, "said Tommy Robredo

حالا کجای این صحبتا اشکال داره؟؟:379: خوب معلومه فدرر الان با فدرر 4سال پیش فرق میکنه خود طرفداراش هم همینو میدونن معلومه هم هرکی میتونه فدرر رو ببره ابهت فدرر دیگه شکست شد الان دیگه همه باور دارن میتونن ببرنش مثل رافا تا دوسال پیش (تا2008) هر بازیکنی روی خاک مقابل رافا قرار میگرفت خودشو از پیش باخته میدونست ولی الان بعضی ها (انگشت شمار) باور دارن که میتونن رافا رو تو خاک ببرن خوب ابهت هر بازیکن مثل بازیش نقطه اوج داره که بعد از اون سراشیبیه، یه جوری گفتین صحبتهای قبل بازی فک کردم بهش بد و بیراه گفته بابا تومی یه بازیکن حرفه ایه این چیزا ازش بعیده

Farshad.Roger
01-23-2011, 04:46 PM
سلام به همگي
2تا سوال داشتم ؟
ممنون
سوال اولتون اندی رادیک هست با 249 کیلومتر
و در بانوان هم فکر میکنم خواهران ویلیامز برتر باشن با زدن سرویس های بالا 190 اما دقیق امار ندارم واسه اونارو

FaRzIn
01-23-2011, 04:46 PM
حالا کجای این صحبتا اشکال داره؟؟:379: خوب معلومه فدرر الان با فدرر 4سال پیش فرق میکنه خود طرفداراش هم همینو میدونن معلومه هم هرکی میتونه فدرر رو ببره ابهت فدرر دیگه شکست شد الان دیگه همه باور دارن میتونن ببرنش مثل رافا تا دوسال پیش (تا2008) هر بازیکنی روی خاک مقابل رافا قرار میگرفت خودشو از پیش باخته میدونست ولی الان بعضی ها (انگشت شمار) باور دارن که میتونن رافا رو تو خاک ببرن خوب ابهت هر بازیکن مثل بازیش نقطه اوج داره که بعد از اون سراشیبیه، یه جوری گفتین صحبتهای قبل بازی فک کردم بهش بد و بیراه گفته بابا تومی یه بازیکن حرفه ایه این چیزا ازش بعیده
حرف شما درسته هر بازيكني يه دوران اوج داره و در همون دوران هم شكست مي خوره ولي ديگه حريفت بياد اين حرف رو بزنه يه جور توهين به طرف مقابله و مي خواد با اين حرفها بگه كه فدرر ديگه تموم شده و از اين حرفها !!!! :379:

Hatam
01-23-2011, 04:47 PM
سلام به همگي
2تا سوال داشتم ؟
ممنون

** تمامی آمار های مرتبط با Ace ** (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=2938)

معمولا خواهران ویلیامز به بیگ سرو توی زنان معروفن

BABAK
01-23-2011, 04:55 PM

همین الانشم هر کسی نمیتونه فدرر رو ببره نادالم باید بهترین بازیو کنه تا فدرر رو ببره.
بهترین تنیسور تاریخ ساده به کسی نمیبازه:655:

davidbeckham
01-23-2011, 05:44 PM
فعلا که سیمون داشت میبردش

BABAK
01-23-2011, 05:45 PM
آره اما سیمونم باور نکردنی بازی کرد که 2 ست گرفت.

Farshad.Roger
01-23-2011, 05:56 PM
در کل کری خوندن رو هیچ کس دوست نداره! فکر نمیکنم کسی مخالف این باشه که این حرفارو قبل از بازی زدن جنبه خیلی خوبی نداره.
مورد بعدی اینه که به نوعی توهین به حساب میاد به خصوص برای راجری که تقریبا یکی از بزرگان و پر افتخارترین بازیکن تور هست ...اینکه یک بازیکن خیلی معمولی بیاد اینجوری حرف بزنه جنبه بی احترامی داره.
بعدم حرکات بعد از بازی و دست دادنش ...مشخص هست مشکل داره و به طبع من هوادار هم خوشم نمیاد از این کارا و فکر کنم بیشتر مردم هم همینگونه باشن.به صورت کلی اصلا جالب نبود!
در ضمن دوست گرامی هرکس نمیتونه راجر رو بزنه حتی الان! اگر تمرکزش رو وسط بازی از دست نده و سطحش رو از اول تا اخر نگه داره ( شبیه اتفاقی که در اکثر جام های پارسال بعد از ویمبلدون افتاد) بردن راجر کار حضرت فیل هست! مگر اینکه خودش بره تو کار خطا زدن . اینکه بازیکنی بیاد ازش به زور امتیاز بگیره ...کم پیش میاد. سیمون هم خود راجر انقدر ارور داد و اعصابش بهم ریخت کارش به اونجا رسید اگر نه شبیه اون 2 ست. ست سوم هم تموم میشد

Ahoura
01-23-2011, 06:11 PM

فخري جان فرمايش شما درسته. و توهين به تنيسور ها كار درستي نيست. ولي نه نادال نه جوكو نه ماري نه سودرلينگ كه خيلي از روبردو قوي ترن هم اينجوري صحبت نمي كنن. روبردو اين حرفو رو چه حسابي زده؟
اگر راجر راجر قديم نيست پس چطور ماليس و سيمون و روبردو رو برد.
چطور قهرمان دوحه شد.
چطور در جام اربابان ( لندن ) نوواك و ماري و سودرلينگ و نادال و فرر رو برد؟

pooya
01-23-2011, 07:12 PM
تو بازی امروز رادیک با واورینکا توی یه صحنه واورینکا دو بار توپ با راکتش برخورد کرد.می خواستم بدونم قانون تو این جور مواقع چی میگه؟چون داور هیچ کاری نکرد و البته با اعتراض شدید رادیک همراه بود

majhool70s
01-23-2011, 07:13 PM
فخري جان فرمايش شما درسته. و توهين به تنيسور ها كار درستي نيست. ولي نه نادال نه جوكو نه ماري نه سودرلينگ كه خيلي از روبردو قوي ترن هم اينجوري صحبت نمي كنن. روبردو اين حرفو رو چه حسابي زده؟
چطور قهرمان دوحه شد.

با توجه به اینکه از طرفداران روجر هستم اما با نظر دوستان موافقم
روجر دیگه اون بازیه حساب شده رو نداره,از زیرکی تو بازی خبری نیست,ظربه های down the line

وتمام بازی هاشو تا امروز تو استرالیا به سختی برده

majhool70s
01-23-2011, 07:15 PM
تو بازی امروز رادیک با واورینکا توی یه صحنه واورینکا دو بار توپ با راکتش برخورد کرد.می خواستم بدونم قانون تو این جور مواقع چی میگه؟چون داور هیچ کاری نکرد و البته با اعتراض شدید رادیک همراه بود
double
به این ظربه خطای double میگن
احتمال ندیدن از طرف داور حدس میزنم

pooya
01-23-2011, 07:23 PM
double
به این ظربه خطای double میگن
احتمال ندیدن از طرف داور حدس میزنم

خب حالا اگه داور میدید باید چیکار میکرد؟پوینت میداد به رادیک؟از اول باید سرو میزد؟

Fakhruddin
01-23-2011, 07:31 PM
چطور قهرمان دوحه شد.

بابا نظر میدن.مگه نطر دادن اشکال داره.فرر هم بعد از شکست روبروی فدرر تو مادرید گفت نادال قهرمان میشه.طرفدارای راجر باید از حرف فرر ناراحت بشن ؟ حالا روبردو هم یه چیزی گفت.دیدید که فدرر خلاف این نطریه رو ثابت کرد.:443:
حالا میخوای بگی غلط کرده اینو گفته ؟:350:
یادم نیست کدوم پست بود گیر دادن به زل زدن روبردو.امروز هم من تو بازی واورینکا و رادیک چندین بار نگاههای بعضا دلهره آور استان رو به رادیک دیدم.این چیزا تو تنیس زیاده.کلا تنیسورها کل فصل رو با همن و با خلق و خوی همدیگه خیلی آشنا هستن.فک نکنم ما در حدی باشیم که بخواهیم روابط بین اونها رو تحلیل کنیم.

Ahoura
01-23-2011, 08:14 PM
راجر فدرر سويسي براي رسيدن به نيمه نهايي استراليا بايد از سد هم كشوريش استانيسلاس واورينكا بگذره.
نگاهي مختصر به هد تو هد :

Hatam
01-23-2011, 08:21 PM
در کل کری خوندن رو هیچ کس دوست نداره! فکر نمیکنم کسی مخالف این باشه که این حرفارو قبل از بازی زدن جنبه خیلی خوبی نداره.
مورد بعدی اینه که به نوعی توهین به حساب میاد به خصوص برای راجری که تقریبا یکی از بزرگان و پر افتخارترین بازیکن تور هست ...اینکه یک بازیکن خیلی معمولی بیاد اینجوری حرف بزنه جنبه بی احترامی داره.
بعدم حرکات بعد از بازی و دست دادنش ...مشخص هست مشکل داره و به طبع من هوادار هم خوشم نمیاد از این کارا و فکر کنم بیشتر مردم هم همینگونه باشن.به صورت کلی اصلا جالب نبود!
در ضمن دوست گرامی هرکس نمیتونه راجر رو بزنه حتی الان! اگر تمرکزش رو وسط بازی از دست نده و سطحش رو از اول تا اخر نگه داره ( شبیه اتفاقی که در اکثر جام های پارسال بعد از ویمبلدون افتاد) بردن راجر کار حضرت فیل هست! مگر اینکه خودش بره تو کار خطا زدن . اینکه بازیکنی بیاد ازش به زور امتیاز بگیره ...کم پیش میاد. سیمون هم خود راجر انقدر ارور داد و اعصابش بهم ریخت کارش به اونجا رسید اگر نه شبیه اون 2 ست. ست سوم هم تموم میشد

اتفاقا خود فدرر استاد کری خوندن و رفتن روی اعصاب حریف قبل از مسابقس نمونش همین مصاحبه قبل از استرالیاس که خواسته تمام فشارا روی رافا باشه یا همین پارسال، کاری که هیچکس توی تاریخ انجام نداده یعنی بردن تمام مسترزهای خاک توی یک سال فدرر براحتی از ارزش اون کم کرد؟ مگه رافا هم بازیکن بزرگی نیست؟ خوب منه هوادار رافا هم از این حرف فدرر ناراحت میشم و یه نوع توهین حسابش میکنم یا اینکه این حرفا واسه فدرر اشکالی نداره ولی برای بقیه داره؟

معلومه که هرکس نمیتونه راجرو بزنه اونوقت گیر وکیلای میلیاردیش میوفته:350: خیلی جالبه این مدلیشو دیگه ندیده بودیم کسی نمیتونه راجرو ببره مگه اینکه خود راجر ارور بده خیلی خیلی جالبه یعنی رولند 2008 هم راجر به ارورهای خودش باخت نه رافا؟؟ یعنی درحالت عادی راجر خطا نمیکنه!!! حریفاش هم نمیتونن به خطا وادارش کنن!!! بابا اصلا فدرر معصومه خطا نمیکنه!!! عقیده شما خیلی برام جالبه شما شکستن 1242 برد جیمی کانرزو نمیگی کار حضرت فیله ولی بردن راجرو میگی کار حضرت فیله؟؟ پس با این حساب حضرت رافا 14 بار مبعوث شده و حضرت فیل شده

Farshad.Roger
01-23-2011, 08:42 PM
اتفاقا خود فدرر استاد کری خوندن و رفتن روی اعصاب حریف قبل از مسابقس نمونش همین مصاحبه قبل از استرالیاس که خواسته تمام فشارا روی رافا باشه یا همین پارسال، کاری که هیچکس توی تاریخ انجام نداده یعنی بردن تمام مسترزهای خاک توی یک سال فدرر براحتی از ارزش اون کم کرد؟ مگه رافا هم بازیکن بزرگی نیست؟ خوب منه هوادار رافا هم از این حرف فدرر ناراحت میشم و یه نوع توهین حسابش میکنم یا اینکه این حرفا واسه فدرر اشکالی نداره ولی برای بقیه داره؟

معلومه که هرکس نمیتونه راجرو بزنه اونوقت گیر وکیلای میلیاردیش میوفته:350: خیلی جالبه این مدلیشو دیگه ندیده بودیم کسی نمیتونه راجرو ببره مگه اینکه خود راجر ارور بده خیلی خیلی جالبه یعنی رولند 2008 هم راجر به ارورهای خودش باخت نه رافا؟؟ یعنی درحالت عادی راجر خطا نمیکنه!!! حریفاش هم نمیتونن به خطا وادارش کنن!!! بابا اصلا فدرر معصومه خطا نمیکنه!!! عقیده شما خیلی برام جالبه شما شکستن 1242 برد جیمی کانرزو نمیگی کار حضرت فیله ولی بردن راجرو میگی کار حضرت فیله؟؟ پس با این حساب حضرت رافا 14 بار مبعوث شده و حضرت فیل شده

نه دیگه نشد ! حرفای شما فقط جنبه اینو داره که با من مخالفت کنی در صورتی که جواب سوالاتون کاملا محسوس هست. من هنوز نظرمو ندادم شما از جانب من جواب حرفاتم گرفتی!
نه! کی گفته؟ اگر راجر هم به بازیکنی توهین کنه حداقل برای من یکی محبوبیتش کم میشه..خدا شاهده اگر توهین کنه به کسی ( به خصوص اگه بی دلیل باشه) اصلا احساس خوبی نخواهم دادشت. چون یکی از دلایل اینکه راجر رو دوست دارم به جز بازیش شخصیتش هست . اگر شخصیت نداشت هرگز طرفدارش نبودم.
در مورد فشار گذاشتن روی رافا. اون پست رو بنده خودم زدم و نوشتم 2 حالت میتونه داشته باشه یا داره فشار رو میزاره روی نادال یا واقعا حقیقت رو داره میگه اما در هر دو صورت کاملا با احترام حرف زده بود. گفته بود رافا فیوریت هست ..من نیستم! رافاست که عالی کار کرده و اونه که باید امید 1 باشه و این جرفا...حالا حرفه ای گری کرده و فشار رو هم روی رافا گذاشته اما کمال احترام رو داشته!
بند گفتم کم پیش میاد! نگفتم اصلا پیش نمیاد درسته؟ پستم رو دوباره بخونین...گفتم بردن راجر کار حضرت فیل هست و بردنش و اینکه بازیکنی با زور ازش ببره (با قدرت) نه با خطاهای خود راجر کم پیش میاد! نگفتم اصلا پیش نمیاد.
رولاندگاروس 2008 فکر کنم همه بدونن راجر هیچوقت به اون افتضاحی نمیبازه و مشکل روحی شدیدی داشت که اونجوری شد. اما به عنوان مثال ویمبلدون 2008 رو قبول دارم..زورش نرسید! فقط 1 مثال هست کاری به بازیهای راجر و رافا ندارم.
در مورد باختن راجر هم بله پای حرفام هستم وقتی راجر مشکلی نداره و بدون نقص بازی میکنه واقعا وحشتناک میشه بردنش نمونه هاش هم زیاده. اما مشکل اینجاست که تمرکزش رو از دست میده یا استرسش میره بالا و اون سطح اول بازیش رو نمیتونه طولانی نگه داره(حداقل الان) اگر بازیکنی بود که حواسش به خطاهاش بود این بازیهای نزدیک شبیه سیمون پیش نمیومد..خودشم بارها گفته که اصلا به ارور دادن اهمیت نمیده..چه 10 تا چه 60 تا . فقط براش مهمه خوب بازی کنه...مشکل هم همنیجاست! اگر کمتر خطا کنه خیلی نتایجش عوض میشه.
حرفی که شما میزنی Forced Errors هست اما حرف من در مورد اینکه خطاهای زیادی رو خودش میده Unforced Errors هست که به خاطر ضربات ریسکی و کم دقتی ..از دست دادن تمرکز و...میزنه! اگه این مشکل رو نداشته باشه ( که بعضا نداره) بردنش کار حضرت فیله
لازم به ذکر هم نیست..شما که عقیدت عوض نمیشه . منم عقیدم عوض نمیشه پس بهتره سر همو درد نیاریم...
من بازم میگم شکی در بزرگ بودن نادال ندارم اما چون شما مدام این 2 بازیکن رو مقایسه میکنین (در صورتی که معمولا من کاری بهشون ندارم) و بحثشون رو میکشین وسط مجبور میشم حرف بزنم.
اون 14 بار هم شما میدونی که چندتاش بازیهای فوق العاده نزدیک بوده و بیشترش هم در خاک و اینو هم میدونین که در 2004 تا 07 رافا در هارد کورت ها اصلا حضور فعال خوبی نداشت که بتونه با راجر پایا پای بیاد بالا وگرنه شاید اون رکورد بیان گر چیز دیگه ای بود...در هر حال با همه این تفاصیل به نظرم رافا یکی از بدترین مچ اپ ها برای راجر و سخت ترین رقیبش هست و شکی هم در این موضوغ نیست و یکی از معدود بازیکنایی که راجر در اوج باشه یا نباشه باهاش مشکل داره

Mohammad Reza
01-23-2011, 10:03 PM
چه کل کلی!!!!:350:
آقا من میخوام حرف بی ربط به تایپک بزنم.ببخشیدا:shame:..دلمون واسه رئیس تنگ شده:182:نه تو تایپک شرکت میکنه نه زیاد میاد سایت.....امسال زیاد سم پاشی نکرده:182:آخه چرا!!!

msh13792
01-23-2011, 10:59 PM
چه کل کلی!!!!:350:
آقا من میخوام حرف بی ربط به تایپک بزنم.ببخشیدا:shame:..دلمون واسه رئیس تنگ شده:182:نه تو تایپک شرکت میکنه نه زیاد میاد سایت.....امسال زیاد سم پاشی نکرده:182:آخه چرا!!!

عزیزم بنزین گرون شده ،یارانه ها هدف مند شد دیگه

PowerVu
01-23-2011, 11:56 PM

حتما سوء تفاهمی پیش آمده و شاید این اظهارات را به صورت ظنز گفته

تامی روبردو متخصص خاک رو من چندین ساله که می شناسم. یکی از خندان ترین و خوش مشرب ترین تنیسورهای اسپانیاست. همیشه در مصاحبه ها سعی می کنه یه چیزی بگه که خنده رو به لب مخاطب بیاره. مثلا پارسال در رولند گروس بازیکنان برای مصاحبه با «باربارا شت» از یورواسپورت، بعد از مسابقه می بایست از مکانی که پله های زیادی داشت بالا می اومدند. باربارا، با زمان سنج، زمانی که هر تنیسور طول می کشید تا به بالا برسه رو ثبت می کرد و بعد از به بالا رسیدنش، به او می گفت. موقعی که تامی به بالا رسید و باربارا زمان رو بهش گفت، او (با لهجه دوست داشتنی و جالبی که اسپانیایی ها باهاش انگلیسی صحبت می کنند) با خنده گفت: "رکورد من، رکورد جهانیه؟ (Is it a World Record then?)" و یا وقتی در مصاحبه های دیگر ازش می پرسیدند که زمان بازنشستگیش کی فرا می رسه، انگشتش رو به نزدیک چشمش برد و با خنده گفت: "نکنه به خاطر چروک های دور چشمم هست که بهم میآد زودتر بازنشسته بشم؟"، و این حرف با لهجه اسپانیایی تامی باعث شد، خبرنگار حسابی خنده ش بگیره.

یا مثلا در برنامه هفتگی Tour Uncovered روزی دیدم که تامی در اسپانیا برای کودکان و همچنین علاقه مندان به تنیس که معلول هستند (از صندلی چرخدار استفاده می کنند) مدارس آموزش تنیس برپا کرده و وقتی از اون معلولین در مورد تامی سوال می شد، خیلی با علاقه از محبت های او تشکر می کردند که انقدر به اشاعه و ترویج این ورزش بین این اقشار اهمیت می ده.

در مسابقه دیروز با فدرر هم حتما اذعان دارید که یکی از دیدنی ترین و پرحرارت ترین بازی های تا این مرحله فدرر رو شاهد بودیم که یکی از طرفین به وجود آورنده این جذابیت تامی روبردو بود.

در پایان مسابقه و مصاحبه «جیمی کوری یر» با فدرر که قبل از رفتن به رختکن انجام شد، خودتون شاهد بودید که فدرر به بازی سخت و Toughـی که با تامی داشت اشاره کرد و به خاطر اینکه روبردو مجبورش کرده بود که زیاد بدوه (Running me around) و باعث بشه عرقش دربیاد، بازی خوب او را کتمان نکرد.

خلاصه حتما سوء تفاهمی پیش آمده، چون تامی روبردو همچین اخلاقیاتی رو هیچ وقت نداشته و نداره.

Mohammad_Joulaei
01-24-2011, 12:04 AM
با سلام از صعود به يك چهارم خيلي خوشحال شدم مقابل بازيكن قلدري مث ربردو!!!!

از حذف كوزتسوا خيلي ناراحت شدم اي كاش كوزتسوا با حريفاي پاستوريزه اي مث ماريا شاراپوا يا وازنياكي يا نا لي و ... بازي ميكرد!!! خوشحالم داره برميگرده!!جاي دينارا توي نفرات برتر خيلي خاليه!!!

خب از پيشرفت هموطن راجر عزيز استان خيلي خوشحالم در يه بازي مقتدرانه راديك رو له كرد!

Farshad.Roger
01-24-2011, 12:20 AM
حتما سوء تفاهمی پیش آمده و شاید این اظهارات را به صورت ظنز گفته

تامی روبردو متخصص خاک رو من چندین ساله که می شناسم. یکی از خندان ترین و خوش مشرب ترین تنیسورهای اسپانیاست. همیشه در مصاحبه ها سعی می کنه یه چیزی بگه که خنده رو به لب مخاطب بیاره. مثلا پارسال در رولند گروس بازیکنان برای مصاحبه با «باربارا شت» از یورواسپورت، بعد از مسابقه می بایست از مکانی که پله های زیادی داشت بالا می اومدند. باربارا، با زمان سنج، زمانی که هر تنیسور طول می کشید تا به بالا برسه رو ثبت می کرد و بعد از به بالا رسیدنش، به او می گفت. موقعی که تامی به بالا رسید و باربارا زمان رو بهش گفت، او (با لهجه دوست داشتنی و جالبی که اسپانیایی ها باهاش انگلیسی صحبت می کنند) با خنده گفت: "رکورد من، رکورد جهانیه؟ (Is it a World Record then?)" و یا وقتی در مصاحبه های دیگر ازش می پرسیدند که زمان بازنشستگیش کی فرا می رسه، انگشتش رو به نزدیک چشمش برد و با خنده گفت: "نکنه به خاطر چروک های دور چشمم هست که بهم میآد زودتر بازنشسته بشم؟"، و این حرف با لهجه اسپانیایی تامی باعث شد، خبرنگار حسابی خنده ش بگیره.

یا مثلا در برنامه هفتگی Tour Uncovered روزی دیدم که تامی در اسپانیا برای کودکان و همچنین علاقه مندان به تنیس که معلول هستند (از صندلی چرخدار استفاده می کنند) مدارس آموزش تنیس برپا کرده و وقتی از اون معلولین در مورد تامی سوال می شد، خیلی با علاقه از محبت های او تشکر می کردند که انقدر به اشاعه و ترویج این ورزش بین این اقشار اهمیت می ده.

در مسابقه دیروز با فدرر هم حتما اذعان دارید که یکی از دیدنی ترین و پرحرارت ترین بازی های تا این مرحله فدرر رو شاهد بودیم که یکی از طرفین به وجود آورنده این جذابیت تامی روبردو بود.

در پایان مسابقه و مصاحبه «جیمی کوری یر» با فدرر که قبل از رفتن به رختکن انجام شد، خودتون شاهد بودید که فدرر به بازی سخت و Toughـی که با تامی داشت اشاره کرد و به خاطر اینکه روبردو مجبورش کرده بود که زیاد بدوه (Running me around) و باعث بشه عرقش دربیاد، بازی خوب او را کتمان نکرد.

خلاصه حتما سوء تفاهمی پیش آمده، چون تامی روبردو همچین اخلاقیاتی رو هیچ وقت نداشته و نداره.

اطلاعی ندارم دوست گرامی که تامی در off-court چگونه بازیکنی هست حتما اینگونه هست که شما میگین. ممنون! و البته در مورد خوب بودن بازی تنیسش که شکی نیست. من اولین بازیش رو فکر کنم جلوی سافین در رولاندگاروس 2005 دیدم که اون بازی رو برد . بازیه قشنگی هم بود از همون روز مشخص شد برام بازیکن خیلی خوبی هست از لحاظ بازی . اما اخلاقیتش در خارج از زمین رو نمیدونم.
امروز مصاحبه راجر رو با باربارا دیدم ایشونم خانم خوش مشربی هستن :434:

Hatam
01-24-2011, 01:01 AM
نه دیگه نشد ! حرفای شما فقط جنبه اینو داره که با من مخالفت کنی
در مورد فشار گذاشتن روی رافا. اون پست رو بنده خودم زدم

حرفی که شما میزنی Forced Errors هست اما حرف من در مورد اینکه خطاهای زیادی رو خودش میده Unforced Errors هست که به خاطر ضربات ریسکی و کم دقتی ..از دست دادن تمرکز و...میزنه! اگه این مشکل رو نداشته باشه ( که بعضا نداره) بردنش کار حضرت فیله
لازم به ذکر هم نیست..شما که عقیدت عوض نمیشه . منم عقیدم عوض نمیشه پس بهتره سر همو درد نیاریم...

اون 14 بار هم شما میدونی که چندتاش بازیهای فوق العاده نزدیک بوده و بیشترش هم در خاک و اینو هم میدونین که در 2004 تا 07 رافا در هارد کورت ها اصلا حضور فعال خوبی نداشت که بتونه با راجر پایا پای بیاد بالا وگرنه شاید اون رکورد بیان گر چیز دیگه ای بود

عزیز من چرا باید با شما مخالفت کنم؟ نظراتمون باهم اختلاف داره ولی با شما دشمن که نیستم که میگید فقط میخاید با من مخالفت کنی اتفاقا من از دقتت توی بازیا خوشم میاد ولی اینو بدون هر نظر مخالفی دال بر این نیست که من همیشه علیه شما بخام جبهه بگیرم، در ضمن من یادم نمیاد پستی از شما خونده باشم که مسئله فشار اوردن روی رافا رو مطرح کرده باشید من این مطلبو توی سایتهای خارجی خوندم(صفحات قبلی رو باید دوباره بخونم!!)

منظور من ue یا fe نبود این چیزارو خوب بلدم همیشه وادار کردن حریف به خطا که fe نمیشه مثلا فدرر وقتی chip & charge میکنه ممکنه حریفش دستپاچه بشه و ue بکنه توپو بندازه بیرون یا وقتی کسی روی خاک مقابل رافا قرار بگیره از شیوه بازی و قدرت رافا توی خاک تمرکزشو از دست بده و هی ue بده خوب اینا هم وادار کردنه دیگه نه؟

این عقیده که نیست نظره و من به نظر شما احترام میزارم و شما هم دوست داشتی به نظر من هم احترام بزار اگر هم دوست نداشتی بازهم نظر شما برام محترمه، قرار نیست که کسی عقیده و نظر کس دیگه ای رو عوض کنه اینجا تایپیک تبادل نظره نه تحمیل نظر

استارت رافا تقریبا از نیمه سال 2005 بود نه 2004 اون موقع که حتی توی خاک هم کسی نبود چه برسه به هارد مثل این میمونه که من بگم خوب فدرر توی هارد و چمن سال 1999 تا 2001 (بجز ویمبلدون 01) اصلا حضور فعال خوبی نداشت و گرنه هد تو هدش با پیت 1-0 به نفعش نبود حداقل توی این سه سال 6-7 بار پیت میبردش!!!

Afshin
01-24-2011, 05:47 AM
استارت رافا تقریبا از نیمه سال 2005 بود نه 2004 اون موقع که حتی توی خاک هم کسی نبود چه برسه به هارد مثل این میمونه که من بگم خوب فدرر توی هارد و چمن سال 1999 تا 2001 (بجز ویمبلدون 01) اصلا حضور فعال خوبی نداشت و گرنه هد تو هدش با پیت 1-0 به نفعش نبود حداقل توی این سه سال 6-7 بار پیت میبردش!!!

دقیقا همین طوره ، اگه به پیت میخورد اکثر بازی ها رو میباخت ، اون موقع پیت بازیکن بهتری بود بدون شک . هد تو هد بهتر همیشه نشون دهنده ی بازیکن برتر نیست .

Afshin
01-24-2011, 07:55 AM
wow

عجب بازی ای کرد این اندی موری ، خدا به داد دولگوپولوف برسه !

Mohammad Reza
01-24-2011, 08:20 AM
وای همه دیدن دولگوپولوف عجب بازیکنیه!!!نشون داد جای پیشرفت داره ولی حالا به یه بازیکن عجیب خورده...اندی موری اومده برای گرند اسلم

Farshad.Roger
01-24-2011, 08:26 AM
عزیز من چرا باید با شما مخالفت کنم؟ نظراتمون باهم اختلاف داره ولی با شما دشمن که نیستم که میگید فقط میخاید با من مخالفت کنی اتفاقا من از دقتت توی بازیا خوشم میاد ولی اینو بدون هر نظر مخالفی دال بر این نیست که من همیشه علیه شما بخام جبهه بگیرم، در ضمن من یادم نمیاد پستی از شما خونده باشم که مسئله فشار اوردن روی رافا رو مطرح کرده باشید من این مطلبو توی سایتهای خارجی خوندم(صفحات قبلی رو باید دوباره بخونم!!)

منظور من ue یا fe نبود این چیزارو خوب بلدم همیشه وادار کردن حریف به خطا که fe نمیشه مثلا فدرر وقتی chip & charge میکنه ممکنه حریفش دستپاچه بشه و ue بکنه توپو بندازه بیرون یا وقتی کسی روی خاک مقابل رافا قرار بگیره از شیوه بازی و قدرت رافا توی خاک تمرکزشو از دست بده و هی ue بده خوب اینا هم وادار کردنه دیگه نه؟

این عقیده که نیست نظره و من به نظر شما احترام میزارم و شما هم دوست داشتی به نظر من هم احترام بزار اگر هم دوست نداشتی بازهم نظر شما برام محترمه، قرار نیست که کسی عقیده و نظر کس دیگه ای رو عوض کنه اینجا تایپیک تبادل نظره نه تحمیل نظر

نه دوست عزیز چرا احترام نزارم؟ نظر شما هم محترم هست...در مورد رافا چند صفحه قبل هست . قبل اینکه بازیا شروع شه حالا نمیدونم در سایت های خارجی چی نوشتن اما به من شخصه از شناخت نسبی که از حرفای راجر توی این چند سال شنیدم اونو گفتم . درست یا غلط بودنش هم برام مبهم بود چون نظر شخصی بود و اینجوری نبود که از منبعی دیده باشم و مطمن باشم در هر حال هدفم اینه که کپی نکرده بودم از جایی :443:
در مورد قسمت قرمز رنگ شما با قرمز جواب میدم که جواب ها قاطی نشن.
دوست گرامی بنده موافقم وقتی راجر Chip&Charge میکنه یا وقتی رافا در خاک به سبک خودش موجب ( به هر دلیل) خطای حریفش میشه اینا از خوب بازی کردن حریف هست
اما شما بازی با سیمون رو دیدین؟ هر دو بازیکن روی بیس لاین دارن خیلی معمولی بازی میکنن و راجر فرهندهای ساده ای که اول بازی درست میزنه رو با ارور به توپ یا خارج میزنه..این اسمش چیه؟ بازی خوب حریف؟ یا استرس یاهر مشکل شخصی بازیکن؟ پیش اومد سیمون هم وادار کرد راجر رو به خطا اما این راجر هست که اکثرا با این خطاهای عجیب و سادش بازی رو به حریفش میده و شما هم خودت بهتر میدونی وقتی حریفی از 2-0 شد 2-2 یا وقتی بعد از 2- 0 عقب هست بد یکباره میتونه امتیاز بگیره روحیش چند برابر میشه و بهتر از همیشه میتونه بازی کنه. اینه که راجر رو عذاب میده اگه این اطمینان و امتیازات ساده رو به حریف نده...فکر نمیکنم این اتفاقات به وجود بیاد
در مورد بحث هم من روز اول گفتم دوست دارم بحث کنم یا من چیزی یاد میگیرم یا طرف مقابل و تا الانم هرچیزی شنیدم که جدید بوده و نمیدونستم از طرف تشکر کردم اما اکثر بحث ها طولانی و بی نتجیه هست برای اینه که اونو گفتم . در غیر اینصورت..نه اصلا ! بنده هم به نظر شما احترام میزارم و از بحثایی که نتیجه داه لذت میبرم
در مورد رافا خب حرف بنده هم همین هست من میگم زمانی که راجر در اوج بود خبری از رافا نبود..2005 هم که اومد تا اخر 2007 راجر تقریبا همه چیز رو میبرد در هارد اما نادال اینجوری نبود اگه میرسید به فینال نتیجه عوض میشد. سمپرس 1 بار با راجر بازی کرده...رکورد نادال و راجر 14-8 هست...نمیشه این 2 رو مقایسه کرد.
راجر 1 بار تونست با سمپراس بازی کنه که من اصلا اعتقادی به اون بازی ندارم چون سمپراس اخرای بازیش بود و در یک بازی سخت باخت اما راجر و رافایی که 22 بار بازی کردن و زمانی که راجر در اوج بود رافا نمیتونست در هارد خوب بازی کنه به مدت 3 سال (کم نیست) ! به نظرم یکی نیست.

majhool70s
01-24-2011, 09:49 AM
خب حالا اگه داور میدید باید چیکار میکرد؟پوینت میداد به رادیک؟از اول باید سرو میزد؟
point ro be roodic midad

albate roddic emtiyazo gereft va eterazesh be in bud ke chera ghab gereftane emtiyaz davar khataro nagerefte va be nafesh emtiyaz nadadee:443:

majhool70s
01-24-2011, 09:53 AM
به نظرم پدیده ی این مسابقات Alexandr Dolgopolov

نظر دوستان چیه؟؟ چون انصافا حریفاش شاخ بودن و خوب شکست داده

اما در زنان حدس میزنم Andrea Petkovic:379::379::379::379:

Mohammad Reza
01-24-2011, 10:37 AM
2716
R&A&F&A

Mohammad_Joulaei
01-24-2011, 10:45 AM
اگه اندي قهرمان شه دومين سال پي در پي ميشه كه رانر اپ سال قبل قهرمان ميشه!!
بنده طبق فيوريت هام از قهرماني اندي استقبال ميكنم!

davidbeckham
01-24-2011, 11:07 AM
سودرلینگ ضایع شد:254:

Afshin
01-24-2011, 11:08 AM
سودرلینگ ضایع شد:254:

چه خبر از علی سونگا ؟ :434:

Alireza Murray
01-24-2011, 12:37 PM
من ست اول بازی اندی رو دیدم تقریبا خوب بود ولی اینطور که از نتیجه مشخصه به نظر اندی عالی بوده در ست دوم و سوم امیدوارم همینطور ادامه بده ، دولگو هم تونسته کار عجیبی انجام بده و سودرلینگ رو ببره و باید در Quarter Final با اندی بازی کنه ، بازی فردا راجر و استان بازی جذابیه راجر بعد از بازی با سیمون یک مقدار افت داشته ولی با این حال بعید میدونم راجر ببازه ، بازی بردیک و جوکو هم به احتمال زیاد خیلی خیلی نزدیک میشه من شانس توماس رو بیشتر میدونم

Nima88
01-24-2011, 01:23 PM
درود بر دولگوپولوف :441:
چه حالی کردم سودرلینگ باخت

Farshad.Roger
01-24-2011, 01:37 PM
فکر کنم دخل Cilic هم اومد! بازی بدی نکرده تا الان اما نکته جالبش اینه که چندین بار وقتی دید نمیتونه از بیس لاین امتیاز بگیره رفت جلو و امتیاز گرفت اما ادامه نداد.
اصلا بازی کردن مقابل نادال از بیس لاین برای اکثر بازیکنان اشتباه هست چون دقت و دوندگی نادال رو ندارن و بعد از چند ضربه خطا میکنن.
Cilic که فرهندهای قوی داره میتونست با فرهندهای سنگین نادال رو عقب نگه داره و در بهترین موقعیت بره روی تور . اما بیشتر روی بیس لاین بازی کرد و نتیجش هم 2 ستی هست که داد .
نادال هم اشتباهاتش نسبت به بازی قبل خیلی کمتر شده و داره روی فرم بازی میکنه..احتمالا نادال-فرر بازی بعدی هست.

Afshin
01-24-2011, 02:01 PM
Cilic بخاطر وقت زیادی که نادال قبل از سرویس زدن تلف میکنه به داور اعتراض کرد !

جالبه ، نادال بعد از این که دید ریترنش به اوت رفته روی سرویس Cilic چلنج کرد و داور هم با نامردی تمام اجازه ی این کار رو به نادال داد ، و بخاطر همون امتیاز هم Cilic بریک شد . واقعا مسخره بود این حرکت داور.

SOROOSH_RF
01-24-2011, 02:33 PM
نادال هم تونست cilic رو تقریبا راحت ببره .به نظر میومد امروز سایز پیراهن نادال بزرگتر شده.

davidbeckham
01-24-2011, 02:44 PM
Cilic بخاطر وقت زیادی که نادال قبل از سرویس زدن تلف میکنه به داور اعتراض کرد !

جالبه ، نادال بعد از این که دید ریترنش به اوت رفته روی سرویس Cilic چلنج کرد و داور هم با نامردی تمام اجازه ی این کار رو به نادال داد ، و بخاطر همون امتیاز هم Cilic بریک شد . واقعا مسخره بود این حرکت داور.
چیلیچ 10 بار بریک شد
حرفی واسه گفتن نداشت
رافا لهش کرد
vamos rafa
http://www2.bazinama.com/img/files/g95t7vgob8qbzotp8yii.jpg

Afshin
01-24-2011, 02:46 PM
چیلیچ 10 بار بریک شد
حرفی واسه گفتن نداشت
رافا لهش کرد
vamos rafa
http://www2.bazinama.com/img/files/g95t7vgob8qbzotp8yii.jpg (http://www2.bazinama.com/img/files/g95t7vgob8qbzotp8yii.jpg)

مگه من گفتم حرفی واسه گفتن داشت ؟ من گفتم کار داور اشتباه بود . نبود ؟!

pouriya.alex
01-24-2011, 03:04 PM
طبق معمول نادال تو بازیهای حساس مخصوصا وقتی احتمال بریک شدنش میره شروع به بازی تاخیری موقع سرویساش میکنه .

امروزم با یه بازی کثیف که هم اعصاب حریف و هم بیننده رو خراب میکنه بازی رو برد !

واقعا واسش متاسفم .

پیروزی به قیمت بازی کثیف !

lord amir
01-24-2011, 04:18 PM
من ست اول بازی اندی رو دیدم تقریبا خوب بود ولی اینطور که از نتیجه مشخصه به نظر اندی عالی بوده در ست دوم و سوم امیدوارم همینطور ادامه بده ، دولگو هم تونسته کار عجیبی انجام بده و سودرلینگ رو ببره و باید در Quarter Final با اندی بازی کنه ، بازی فردا راجر و استان بازی جذابیه راجر بعد از بازی با سیمون یک مقدار افت داشته ولی با این حال بعید میدونم راجر ببازه ، بازی بردیک و جوکو هم به احتمال زیاد خیلی خیلی نزدیک میشه من شانس توماس رو بیشتر میدونم
من بازی اندی رو کامل دیدم دوست عزیز چیزی بیشتر از عالی بود اگه امسال بتونه از سد نادال بگذره قهرمان میشه

FaRzIn
01-24-2011, 04:26 PM
اندي تو اين مسابقات عالي كرده تا حالا نه تنها هيچ ستي رو واگذار نكرده بلكه هيچ حريفي بيش از 3 گيم در يك ست نتونسته ازش بگيره !!!!!! Awesome :441::655:
من با اينكه بيشتر طرفدار راجر و رافا هستم ولي اميدوارم اندي امسال اولين گرندش رو بگيره !!! :866:
فردا جوكو هم كار سختي جلوي برديش داره و احتمال اينكه بازيشون به ست پنجم برسه خيلي زياده . :350:

Farshad.Roger
01-24-2011, 04:27 PM
من بازی اندی رو کامل دیدم دوست عزیز چیزی بیشتر از عالی بود اگه امسال بتونه از سد نادال بگذره قهرمان میشه
انقدر مطمن نباش دوست گرامی. اندی زیاد پیش اومده عالی بوده اما باخته..3 نبوتش به همین راجر بوده . از لحاظ روحی به خصوص توی گرنداسلم ها کم میاره جلوی راجر..اگر راجر و ماری بیان فینال به احتمال زیاد ماری شکست میخوره 50% هم دلیلش روحی هست.

beeroz
01-24-2011, 04:31 PM
دوستان لطف كنن درباره بازي نواك و برديچ نظر بدن ؟
به نظر من كه هم اين بازي و هم بازيه راجر و واورينكا به ست پنجم ميكشه برنده ها هم مشخص نميشن به اين راحتي ؟
تا نظر دوستان چه باشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد؟:434::350:

Farshad.Roger
01-24-2011, 04:45 PM
به نظر من كه هم اين بازي و هم بازيه راجر و واورينكا به ست پنجم ميكشه برنده ها هم مشخص نميشن به اين راحتي ؟
تا نظر دوستان چه باشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد؟:434::350:
بازیهای هیچکدومشون رو ندیدم توی این جام هنوز اما با استایل بازی که هردوشون دارن و اگر به حساب این بزاریم که هردوشون هم روی فرم هستن..تکنیک فردی جوکویچ از بردیچ بهتره. دوندگیش دور زمین بهتره...و ضربات محکم بردیچ کمتر میتونه بهش کمک کنه که نقطه قوت بازیش هست.... فکر کنم 3-0 یا 3-1 جوکویچ ببره . اما امیدوارم بردیچ ببره :434:
بردیچ بازیکن بدی نیست اما نمیشه روش حساب کرد...به خصوص اگر روز بدی داشته باشه.
واورینکا و راجر هم ...واورینکا چندوقتی هست به شدت اعتماد به نفسش رفته بالا با مربیه جدیدش و میاد که ببره اما اسلایس بک هندش و فرهنداش جالب نیستن به گونه ای که خیلی مشکل ساز بشن ...اگر راجر ریتم بازی رو به واورینکا نده. به احتمال زیاد میبره در 3 یا 4 ست.
باید حمله کنه و بیشتر لب تور بیاد(نه شبیه کاری که رادیک کرد) با حساب کتاب! و نزاره واورینکا ریتم بازی رو دست بگیره و بیشتر هم به سمت فرهند واورینکا ضربه بزنه .نه بکهند و اسلایس بکهندای خوب راجر هم احتمالا زیاد بتونه تو این بازی چارساز بشه.نمیشه در مورد این مسایل الان حرف زد. باید ببینیم 2 بازیکن چجوری و با چه تاکتیکی میان اما به نظرم راجر تمام امکانات برای بردن واورینکا رو داره مگر اینکه بره رو دور خطاهای معروفش

lord amir
01-24-2011, 05:11 PM
من بازیهای بردیچ و جکو رو دیدم بردیچ تا اینجا خوب بوده ولی در برابر نواک فکر نمیکنم بتونه بیشتر از یک ست بگیره شانس برد رو به نواک میدم.
اما بازی راجر با استانس بازی سختی به نظر میرسه با فرمی که استان توی این تورنمنت و کلا سال جدید از خودش نشون داده با سرویساش و مربی جدیدش که فدرر رو خوب میشناسه کا راجر رو سخت میکنه.
چون هر دو راست دستند اگه بازی روی فورهند باشه برد با راجر هستش اگه بازی روی بکهند باشه برتری با واوارنکاست.

FaRzIn
01-24-2011, 06:43 PM
فردا مسابقه روي بكهندهاي راجر و استان زيبا مي تونه باشه هر دو يه دستي مي زنين و مال هر دوشون هم زيباست !!!! :655:

MEHDI F
01-24-2011, 07:16 PM
نواک و بردیچ هر دوشون خیلی خوب بازی میکنن، رالی های زیبا و طولانی خواهند داشت ولی به نظر من نواک شانس بیشتری داره و امیدوارم که بازی رو ببره.:683:

روجر و استان هم بازیشون نزدیک خواهد بود. هر دو خوبن و
آماده (البته استان بیشتر) ... اگه روجر ارور بکهندش رو پایین بیاره بردش حتمیه و امیدوارم که همینطورم بشه. :655:

Hatam
01-24-2011, 07:27 PM
طبق معمول نادال تو بازیهای حساس مخصوصا وقتی احتمال بریک شدنش میره شروع به بازی تاخیری موقع سرویساش میکنه .

واقعا واسش متاسفم .

افشین جان لطفا برخورد کن این کاربر 5-6 باره حرفای نامربوط میزنه چندین بار هم اخطار گرفته ولی رفتارشون اصلاح نشده

pourya RF
01-24-2011, 07:29 PM
نادال هم تونست cilic رو تقریبا راحت ببره .به نظر میومد امروز سایز پیراهن نادال بزرگتر شده.
وزن رافا 5/2 کیلو کم شده !!! این خبر درسته ؟

2329
01-24-2011, 07:58 PM
با سلام- دوستان عزیز در صورت امکان ساعت دقیق بازی فردا صبج راجر فدرر با واورینکا را اعلام نمائید.

Mohammad Reza
01-24-2011, 08:03 PM
خب به بازی های کوارتر رسیدیم...راجر با هموطن خودش بازی داره...کسی که در بازی قبل خودش مقابل رادیکی به پیروزی رسید که با اینکه رادیک یک بیگ سرو هست اما آمار ایس او بهتر از رادیک بود البته سرویس های رادیک در خیلی مواقع به کمکش رسید ولی نتونست از شکستش جلوگیری کنه...راجر باید سعی کنه با اسلایس ها و فورهندهای سنگین خودش واورینکا رو عقب بکشه و ریتم بازی اونو خراب کنه..در ضمن بازی فردای راجر در آفتاب هست..راجر همونجور که میدونین تو آفتاب خیلی اذیت میشه..کاش تو شب بود..ولی حالا همین که هست باید بسازه..توپ ها رو زیاد رو بکهند استان نبره به جای اون روی فورهندش ببره...و با اسلایس هاش بتونه اونو اذیت کنه..همچنین سرویس هاش در بهترین وضع ممکن باشه...راجر باید سر خود جلوی تور نیاد و با برنامه و پلن خاصی به بازی بیاد که واقعا همینطوره..
بردیش و نواک با اینکه بردیش خوب خودشو نشون داده اما به نظر من شانس برد نوله بیش از بردیش است..
بازی های زنان هم جذاب تر از همیشه شده..تموم بازی ها حساسه...

MEHDI F
01-24-2011, 08:11 PM
با سلام- دوستان عزیز در صورت امکان ساعت دقیق بازی فردا صبج راجر فدرر با واورینکا را اعلام نمائید.

دوست عزیز بعد از اتمام بازی سینگل خانم ها بین Na Li (http://www.australianopen.com/en_AU/players/overview/wta120330.html) و Andrea Petkovic (http://www.australianopen.com/en_AU/players/overview/wta310770.html) ، حدود 5:30-6 صبح

Mohammad Reza
01-24-2011, 08:12 PM

ساعت 5:30 صبح

http://tennistalkers.com/showthread.php?p=42957#post42957

Farshad.Roger
01-24-2011, 08:25 PM
البته بستگی داره و به صورت دقیق نمیشه گفت کی هست اگر شبیه بازی اسکیاونه و کوزنستوا 4 ساعت طول بکشه بازیشون...یا اصلا شاید بازیکنی بعد از 5 دقیقه مصدوم شه بعد از مدت کوتاهی بازی راجر و واورینکا شروع شه...اینجور مواقع که فقط یک بازی قبل از بازی مورد نظر هست...اگر واقعا میخوای بازی رو ببینی. ساعتت رو تنظیم کن برای نیم ساعت- 45 دقیقه بعد از بازیه اول یعنی مثلا ساعت 4 .یا 4 و نیم .پاشو ببین چه خبره بازیکنی مصدوم نشده باشه..بازی نردیکه یا سادست...بعد که اوضاع بازی اومد دستت میتونی خودت مشخص کنی کی حدودا بازی تموم میشه و بخوابی تا 1 ساعت بعدش مثلا.

koury
01-24-2011, 08:29 PM
وزن رافا 5/2 کیلو کم شده !!! این خبر درسته ؟

بله این رو جیم کوریر هم گفت و خود رافام تکذیب نکرد!! با اون عرقی که تو بازی با تومیچ میریخت 2/5 کیلو خیلی خوبه :350: امروز خدا رو شکر کمتر عرق کرد و در نتیجه Movementـش هم خیلی بهتر بود :655:

koury
01-24-2011, 08:32 PM
امروز رافا از اواسط ست دوم تازه سرویس هاش خوب شد و کمتر First Serve رو خطا میزد و هدفدار میزد، متس ویلاندر هم اشاره کرد که کم کم سرویس هاش داره مثل یو اس اپن میشه... از این جا ببعد اگه میخواد شانسی برای بردن فرر و موری و فدرر داشته باشه اول از همه باید همونطوری سرو بزنه :655:

از نظر Footwork هم بهترین بازی سالش بود تا الان و البته اگرسیو تر از هر روز هم بازی کرد... اگه بتونه این فرم رو حفظ کنه شانس بردن Rafa Slam بیشتر میشه :441:

همینطور امروز Backhand Slice خیلی خوب جواب داد، فک کنم رافا بیشتر با اسلایس بازی کنه بهتره تا با بکهندش بیشتر UE بده... یکی دو تا ضربه ی خارق العاده هم زد که متس ویلاندر گُرخید، اینکه چطوری تو چند ثانیه از دو متر پشت بیسلاین رسید سر تور تا اون دراپ شات رو جواب بده فقط خودش و خدا میدونن :350:

pouriya.alex
01-24-2011, 08:55 PM
افشین جان لطفا برخورد کن این کاربر 5-6 باره حرفای نامربوط میزنه چندین بار هم اخطار گرفته ولی رفتارشون اصلاح نشده

درست حرف بزن داداش، چیه ناراحت شدی؟ حقیقت تلخه !

درضمن یادم نمیاد حرف نامربوطی زده باشم ! چه برسه به 5-6 بار !

چه برخوردی؟ ما هر وقت اومدیم تو این سایت دیدیم 4 نفر افتادن به جون همو با بدترین

شکل همدیگه رو مورد لطف قرار میدن ! اگه یادت رفته صفحات قبل رو یه مروری بکن ! چطور

اون موقع حرفا مربوط بودو دم از برخورد(!) نمیزدی؟ حالا منو میترسونی؟

roli
01-24-2011, 09:49 PM
فقط امیدوارم فردا اگر قراره راجر خدایی نکرده ببازه بخاطره UE های بیش از حد نباشه.(یعنی استان فوق العاده کار کنه و ببره )، از این UE های راجر متنفرم.:3t1:

davidbeckham
01-24-2011, 10:16 PM
نادال چنان بعضی ها رو سوزونده که لازمه زنگ بزنن اتش نشانی
وای به اون روزی که صبر من تموم شه
تا الان مدارا کردم

roli
01-24-2011, 10:24 PM
نادال چنان بعضی ها رو سوزونده که لازمه زنگ بزنن اتش نشانی
وای به اون روزی که صبر من تموم شه
تا الان مدارا کردم

دوست عزیز من هر وقت پستاتو میخونم میخندم.
همیشه تو پستات از کلمه هایی مثل ترکوندن، له کردن، سوزوندن و ... استفاده میکنی.
در کل پستات خیلی باحال هستن.:443:
به نظرم دیگه مدارا نکن، فرومو به خاک و خون بکش ( شبیه خودت گفتم ):443:

M∂hdi
01-24-2011, 10:27 PM
هشت تنیسور حاضر در یک چهارم نهایی - مردان

[/URL]http://www.uploadimage.co.uk/images/70682784787947336625.jpg (http://www.uploadimage.co.uk/images/70682784787947336625.jpg)

هشت تنیسور حاضر در یک چهارم نهایی - زنان

[URL="http://www.uploadimage.co.uk/images/55470514707158565804.jpg"]http://www.uploadimage.co.uk/images/55470514707158565804.jpg (http://www.uploadimage.co.uk/images/55470514707158565804.jpg)

reuters

Nima88
01-24-2011, 11:04 PM

واقعا واسش متاسفم .

همینه که هست مشکلی داری؟مثل اینکه بدجوری داری از بردهای رافا میسوزی

delpotro
01-24-2011, 11:13 PM

واقعا واسش متاسفم .

آخه مارین چیلیچ در حد این حرفا نیست. همچین میگی با بازی کثیف برد انگار زورکی

سه بر دو برده یا به سختی برده.

خدا رو شکر که تا این مرحله نادال و موری و واورینکا تنها کسانی بودن که ست ندادن.

اما راجر کبیر دو بار ابهتش شکسته شد جلوی سیمون. اون بازی رو فدرر زورکی برد.

رافا اونقدر با قاطعیت میبره که جای تردیدی باقی نمیذاره.

خورد شدن اعصاب بیننده موقع دیدن بازی رافا؟

جوک قشنگی بود.

بیننده خودشو می کشه واسه دیدن رافا.

احتمالا شما بازی رافا رو با بازی تیم ملی فوتبال ایران اشتباه گرفتید.

لطفا کانال رو عوض کنید.

A!i
01-24-2011, 11:32 PM
دوستان چقدر خوشمزه تشریف دارن ..! :3t1:
بنده خدا نظر خودشو گفته.
هر کی از بازی یه چیزی برداشت میکنه.
تازه جدیدن با ست از دست دادن ابهت کسی شکسته میشه؟
راجر اگه میباخت هم ابهتش حفظ میشد.
ولی بازم نظر شماست ...!:443:

Alen
01-25-2011, 12:09 AM
انقدر مطمن نباش دوست گرامی. اندی زیاد پیش اومده عالی بوده اما باخته..3 نبوتش به همین راجر بوده . از لحاظ روحی به خصوص توی گرنداسلم ها کم میاره جلوی راجر..اگر راجر و ماری بیان فینال به احتمال زیاد ماری شکست میخوره 50% هم دلیلش روحی هست.

همچین میگین دلیل روحی انگار اندی روانیه:434:
البته من قبول دارم اندی مثل یک انبار باروت می مونه که فقط یه جرقه لازمه که تا اخر بازی اعصابش به هم بریزه و زمین و زمان رو مورد لطف خودش قرار بده

Farshad.Roger
01-25-2011, 06:17 AM
فقط امیدوارم فردا اگر قراره راجر خدایی نکرده ببازه بخاطره UE های بیش از حد نباشه.(یعنی استان فوق العاده کار کنه و ببره )، از این UE های راجر متنفرم.:3t1:
ظاهرا حرفاتو شنیده! بهترین بازی خودش رو تا الان انجام داده جلوی واورینکایی که شاید حریف سختی باشه برای هر بازیکنی!
اخر ست دوم که داشت شبیه بازیهای نمایشی بازی میکرد یه Tweener هم زد اما Lob بود:434: ولی یکم کوتاه بود واورینکا گرفتش

lord amir
01-25-2011, 06:25 AM
بازی رو که فکر میکردم خیلی سخت میشه راجر داره راحت میبره 2 ست رو برده هر ست دو بار بریک کرده واورینکارو ست سومم یک بار بریکش کرده.:441:

Pouya
01-25-2011, 06:44 AM
پیروزی مقتدرانه راجرو به دوستان فدرری تبریک میگم
به امید قهرمانی:441:

SOROOSH_RF
01-25-2011, 07:30 AM
راجره زلزله همینه همینه ؛فدرر خیلی خوب بازی کرد و هم خیلی خوب دوید؛ارورهاش هم خیلی کمتر از بازیهای قبل بود. ولی این فقط 50 درصد از بازیه فدرر بود و هنوز بهترین بازیش و انجام نداده.

roli
01-25-2011, 09:04 AM
این اولین بازی راجر تو این تورنومنت بود که حس کردم ضرباتش خیلی عمق داره، از اون ارورهام خبری نبود ،حال کردم، دمش گرم.
امیدوارم همینطور بازی به بازی که حریفان قویتر میشن راجر هم بهتر بازی کنه
به امید قهرمانی راجر

FaRzIn
01-25-2011, 09:08 AM
برد مقتدرانـــــــــــــــــــــــه راجر كبيـــــــــــــــــــــر رو به همه طرفداراش تبريك ميگم . :866::655:

beeroz
01-25-2011, 09:34 AM
منم برد مقتدرانه راجر كبيرو خدمت دوستان تبريك عرض ميكنم
و همينطور برد كارولين ووزنياكي دلبرو :866:
خوب حقشو گذاشت كف دستش :350:

BABAK
01-25-2011, 09:56 AM
خیلی زیبا بازی میکرد اسکیاوونه .اگه خسته نبود بازیو 2-0 تموم میکرد. وزنیاکی تمام بازی پشت بیس لاین ایستاده بود.ست اول که خسته نبود 14 به 1 بود تعداد وینر ها به نفع اسکیاوونه. تنها حرکت زیبای وزنیاکی تو بازی اون لوب های قشنگیه که میندازه وگرنه بازیش اصلا دیدنی نیست.

FaRzIn
01-25-2011, 10:07 AM
خوب حق اين عفريته ي بد تركيب و گذاشت كف دستش :350:
شايد قيافش زيبا و خوشگل نباشه ولي بازيش از خيلي هاي ديگه زيباتره و خيلي هم با غيرت بازي ميكنه تو زمين . :441:

Mohammad Reza
01-25-2011, 10:18 AM
خوب حق اين عفريته ي بد تركيب و گذاشت كف دستش :350:

درست صحبت کن...هر چی باشه عظمت بیشتر بازیکنان به گرفتن گرند اسلمه حالا که دیدی این اسکیاوونه گرند داره و خیلی زیبا و قشنگ بازی میکنه..تو این بازیم یکی از بهترین بازیهاش رو کرد...خواهش میکنم پستت رو اصلاح کن

Pouya
01-25-2011, 10:28 AM
درست صحبت کن...هر چی باشه عظمت بیشتر بازیکنان به گرفتن گرند اسلمه حالا که دیدی این اسکیاوونه گرند داره و خیلی زیبا و قشنگ بازی میکنه..تو این بازیم یکی از بهترین بازیهاش رو کرد...خواهش میکنم پستت رو اصلاح کن

اهمیت به این حرفا نده محمد رضا جون.ناراحتم نشو.کسی که اینجوری حرف میزنه ارزش پاسخ دادن هم نداره:443:

Mohammad Reza
01-25-2011, 10:38 AM
اهمیت به این حرفا نده محمد رضا جون.ناراحتم نشو.کسی که اینجوری حرف میزنه ارزش پاسخ دادن هم نداره:443:

نه پویا جان اصلا بحث سر این حرفا نیست..ما باید به هر تنیسوری احترام بزاریم چه چلنجر چه حرفه ای...زشته تو فرومی که اینقدر بچه ها درش مسائل فنی و تنیسی انجام میدن این پست ها باشه که فروم رو به سمت دیگری بکشونه...

msh13792
01-25-2011, 11:33 AM
نه پویا جان اصلا بحث سر این حرفا نیست..ما باید به هر تنیسوری احترام بزاریم چه چلنجر چه حرفه ای...زشته تو فرومی که اینقدر بچه ها درش مسائل فنی و تنیسی انجام میدن این پست ها باشه که فروم رو به سمت دیگری بکشونه...

میشه بگی کدوم مسائل فنی و تنیسی؟
حداقل تو این تاپیک که من شاید کمتر از 5درصد پست فنی میبینم
یه سری به این تاپیک بزنین
http://tennistalkers.com/showthread.php?t=3522

Mohammad Reza
01-25-2011, 11:45 AM
میشه بگی کدوم مسائل فنی و تنیسی؟
حداقل تو این تاپیک که من شاید کمتر از 5درصد پست فنی میبینم

من منظورم کلی هست...نوشتم تو فروم نه تایپک!!!!!منظور من کلی هست.

pouriya.alex
01-25-2011, 12:34 PM
آخه مارین چیلیچ در حد این حرفا نیست. همچین میگی با بازی کثیف برد انگار زورکی

سه بر دو برده یا به سختی برده.

خدا رو شکر که تا این مرحله نادال و موری و واورینکا تنها کسانی بودن که ست ندادن.

اما راجر کبیر دو بار ابهتش شکسته شد جلوی سیمون. اون بازی رو فدرر زورکی برد.

رافا اونقدر با قاطعیت میبره که جای تردیدی باقی نمیذاره.

خورد شدن اعصاب بیننده موقع دیدن بازی رافا؟

جوک قشنگی بود.

بیننده خودشو می کشه واسه دیدن رافا.

احتمالا شما بازی رافا رو با بازی تیم ملی فوتبال ایران اشتباه گرفتید.

لطفا کانال رو عوض کنید.

(بیننده خودشو می کشه واسه دیدن رافا):254::254::254::254::254::254::254::254:

سوپر جک سال !!!!:254::254::254:

دوست خوبم بجای اینکه خودتو پای بازیهای رافا بکشی(:254:) چشماتو به روی حقایق وا کن !

سبک خراب کردن روح بازی توسط رافا منو یاد تیم بحرین میندازه !

راجر اگه دو ستم ببازه ولی انقدر زیبا بازی میکنه که بیننده یه لحظه هم احساس خستگی نکنه. اینو دیگه همه میدونن.

درضمن راجر انقدر بزرگ هست که با دادن 2 ست ابهتش نشکنه. اگه طرز تفکر تو درمورد اسطوره دنیای تنیس اینطوریه که دیگه بهتره کلا تنیس تماشا نکنی !:254:

pouriya.alex
01-25-2011, 12:38 PM
همینه که هست مشکلی داری؟مثل اینکه بدجوری داری از بردهای رافا میسوزی

چیه کم آوردی توهین میکنی؟ دیگه همه شاهد بودن !

مگه اینطوری بیاد بالا !

delpotro
01-25-2011, 12:50 PM
کی میشه این اسطوره دنیای تنیس خداحافظی کنه ما راحت شیم . کشتید ما رو. اسطوره. اسطوره

Behnam RF
01-25-2011, 12:59 PM
کی میشه این اسطوره دنیای تنیس خداحافظی کنه ما راحت شیم . کشتید ما رو. اسطوره. اسطوره

این چه حرفیه میزنی دوست من :243:
اصلا راجر نباشه که تنیس نگاه کردن نداره ،فقط نادال باشه و همه تروفی ها رو ببره بعد شما راضی میشین؟:379:

delpotro
01-25-2011, 01:01 PM
این چه حرفیه میزنی دوست من :243:
اصلا راجر نباشه که تنیس نگاه کردن نداره ،فقط نادال باشه و همه تروفی ها رو ببره بعد شما راضی میشین؟:379:

نه شوخی کردم. من راجر رو هم دوست دارم. یکی از این دو تا نباشن تنیس بی معنی میشه.

عصبانی شدم یه چیزی همینجوری نوشتم.

شایان نادال
01-25-2011, 01:05 PM
به نظر من اگه راجر نباشه دیگه حریفی واثه رافا پیدا نمیشه همه رو میترکونه این ماتادور:441:

Farshad.Roger
01-25-2011, 01:07 PM
این یکی دیگه از اون حرفا بود! البته هر بازیکنی طرفدارای خاص خودش رو داره اما در اینکه راجر تماشاگر پسندترین بازی رو ارایه میده به نظرم من شکی نیست.
به خصوص وقتی با بازیکنان تاپ بازی میکنه.
امیداوارم حالا حالاها سایش بالا سر تنیس باشه :434:
راجر و رافا نباشن تنیس رو باید گذاشت کنار ..این 2 تان که به تورنومنت جذابیت میدن

Mohammad Reza
01-25-2011, 01:25 PM
چیه کم آوردی توهین میکنی؟ دیگه همه شاهد بودن !

مگه اینطوری بیاد بالا !

(بیننده خودشو می کشه واسه دیدن رافا):254::254::254::254::254::254::254::254:

سوپر جک سال !!!!:254::254::254:

دوست خوبم بجای اینکه خودتو پای بازیهای رافا بکشی(:254:) چشماتو به روی حقایق وا کن !

سبک خراب کردن روح بازی توسط رافا منو یاد تیم بحرین میندازه !

راجر اگه دو ستم ببازه ولی انقدر زیبا بازی میکنه که بیننده یه لحظه هم احساس خستگی نکنه. اینو دیگه همه میدونن.

درضمن راجر انقدر بزرگ هست که با دادن 2 ست ابهتش نشکنه. اگه طرز تفکر تو درمورد اسطوره دنیای تنیس اینطوریه که دیگه بهتره کلا تنیس تماشا نکنی !:254:

پوریا جان ازت میخوام که دیگه این کل کل های بی نتیجه انجام ندی..هم برای خودت بهتره هم برای کاربرا هم برای فروم...یعنی نه فقط از شما بلکه از همه میخوام...این بحثا نباشه خیلی بهتره جاش بیشتر تو بازی ها دقت کنیم و نکات جالب بازی و بازیکنا رو بیایم مطرح کنیم(اول به خودم میگم) یه نفر در مورد مسائل حاشیه ای تورنمنت بگه یکی از فنی یکی از تماشاگرا و بازیکنان جوون!!! اینجور میتوینم اطلاعات همو به همدیگه انتقال بدیم و باعث شیم وقتی رو که برای اومدن به فروم میگذرونیم مفید و موثر باشه...شکر خدا بچه ها و مدیران خوبی هم تو سایته که هر روز دارن تلاش میکنن به روز ترین خبرها رو به همه منتقل بدن...بخدا قدر سایت رو بدونین...

Ahoura
01-25-2011, 01:43 PM
راجر بر خلاف انچه تصور مي شد خيلي راحت و در يك بازي نسبتا يكطرفه از سد واورينكا گذشت.
نا لي هم زد پتكوويچ رو تركوند دلم خنك شد كه اين پتكوويچ حذف شد. از وقتي كه اون رقصو بعد از بردن حريفاش انجام مي ده خيلي بدم اومد ازش هر چند كه تا قبل از اونم خوشم نميومد ازش.
اين حركتش به نظر من كمي تحقير اميزه براي حريف و در شان يك ورزشكار در اين سطح نيست.

delpotro
01-25-2011, 02:12 PM
نواک هم در سه ست بردیچ رو برد. به راحتی :655:

majhool70s
01-25-2011, 02:16 PM
فکرشو هم نمیکردم بردیچ به این آسونی ببازه...:379::379::379:

Pouya
01-25-2011, 02:34 PM
Paul Annacone on Roger Federer

Q: Seeing Roger so dominant today against Stan Wawrinka, you must be
extremely optimistic for the rest of the event.

PA: Every day is different unfortunately. But yeah, he mixed it up well, and did a good job getting control of the match early. I was very happy with the way he played. Stan's had a great tournament, so to come out and play like that is a good effort. The first set was important, but it's a long match and a lot can happen. But it's always better to be ahead and behind in my opinion. I think he did a good job early, the momentum went his way and he was able to push it through.

Q: Roger has been playing extremely well since the last part of 2010. Why is this so in your view?
PA: I wish I could say it was a magic potion. But it's not. He's a great player. He's done a lot of hard work and he loves to play. It's a pretty simple recipe for him.

Q: How would you compare working with Roger and with the other champions you have coached?
PA: Actually some similarities to him and Pete (Sampras). They're able to focus on what's happening in front of their face and have a great perspective on what's going on. There are not huge fluctuations when they win or lose. The dramatisation doesn't happen with them, which is great. They all work hard and love the game. The most important thing is that they're immensely talented and know what they need to do to be successful and stick to it pretty well.

Q: How do you see your role helping Roger?
PA: I'm just one of a group of guys helping Roger. Severin (Luthi) and I talked last night. We talk all the time. When I'm not there, he's there, we're on the phone and we stay in touch with each other. We relay the same messages to Roger. My job is to do whatever I can to figure out the best way to make him play his best tennis. Ultimately it's up to him out there to do it. We talk strategy, training, we talk everything and then he goes out and executes and he's done a real good job with that.

Q: One of the main things we hear is that you have been encouraging Roger to come in more, to attack.
PA: Yes it's true. The guy's a great athlete and he can do a lot of things at the highest level. So now it's mostly a matter of managing those things. When he plays offensive like that, there are not a lot of guys that can do it as his level. But the good news is when he's off a little, he can play different styles. That's great.

Q: Roger's been using the drop shot a lot more in the last couple of years, and even more now as we saw today. How do you view the importance of that shot in his arsenal.
PA: Well, it's effective as you can see. The thing is he's so powerful that he backs guys up. To me you want them to have to cover as many areas on the court as you can. If you're backing them up, then you bring them in sometimes. Again, it's about managing those things and picking the right time to use it. Maybe it's more prominent because he's playing more offensively.

Q: How important was the match against Simon where he came so close to losing in the second round?
PA: It's always good to win a close match. For all those guys when they can get...you don't want to have five of those matches, but to have one or two is fine. He fully recovered and it's not a problem, so I think it's always great to be in that pressure situation and get through it. That's a real good omen for him.

Rafaello
01-25-2011, 02:57 PM
از کدوم سایت میشه آنلاین بازیهارو دید؟

Afshin
01-25-2011, 03:13 PM
از کدوم سایت میشه آنلاین بازیهارو دید؟

سلام دوست عزیز
جناب پاور قبلا زحمت کشیدن و در پست زیر لینک چند سایت رو قرار دادن ، میتونید از اونا استفاده کنید.

http://tennistalkers.com/showpost.php?p=42327&postcount=4

davidbeckham
01-25-2011, 03:22 PM
come on nole:866:
یه بازی تا فینال مونده
خاطره استرالیا 2008 و یو اس 2010 رو زنده کن
به امید فینال رافا و نوواک
بزن بترکون:866:
http://www2.bazinama.com/img/files/riquzxr084v7jv0waqw2.jpg

http://www2.bazinama.com/img/files/xope1bqdvbykkkdy5wdr.jpg

pourya RF
01-25-2011, 03:48 PM
come on roger :441:یه بازی مونده.وقتشه که گریه رافا رو در بیاری:160:

davidbeckham
01-25-2011, 03:56 PM
S.O Australian Open - Interview du 24.01.11 (http://rafael.nadal.over-blog.com/article-s-o-australian-open-interview-du-24-01-11-65674555.html)

Rafael Nadal - 24.01.11

Monday, 24 January, 2011

http://www.australianopen.com/images/players/atpn409.jpg

Q. How are you feeling? Do you think you're fully recovered? RAFAEL NADAL: Today I felt very good, no? I didn't sweat like the other days. So that's fantastic news for me. The better news is I played much better than the rest of the days.
I was able to play with high intensity, very good rhythm, playing more inside the court. So play more aggressive, changing rhythms with the slice and with the topspin, backhand. The serve worked better today.
So, in general, I think it was a very good match for me and very important victory. So very happy for everything.
Q. Do you have any idea as to why you didn't feel that good a couple of days ago? Is it a medical situation or just you didn't feel great?
RAFAEL NADAL: I think so. I don't know, no? I don't have more information than that, no? You see, I was sweating like crazy the other day. I play night session, too. So the conditions wasn't very different.
I say the other day, it's true, I playing better. When I play better, I play with a little bit more calm and with less anxiety. For that reason, I am anxiety less.
I say the other day, too, today in the practice, I didn't sweat like the other days, too. I sweat much less. Hopefully continue like this.
Q. Cilic just said he had some kind of trouble with the weather. How did you feel with the weather, with the cold? He said it was a bit cold for him. It suited you better than him.
RAFAEL NADAL: No, I didn't find that cold. Was normal condition. Is a night session. Not playing with the sunshine, so is normal conditions.
Q. I think he was saying that because it was cold and the ball wasn't bouncing as much.
RAFAEL NADAL: The ball is bouncing less?
Q. Yes.
RAFAEL NADAL: When is hot, the ball bounce higher.
Q. He was saying it was less.
RAFAEL NADAL: He must say the ball stays lower today.
Well, in general, I think is more positive for him than for me, no? I like the high bounce. And I think for my game is more positive if the bounce are higher. I can play with the topspin. Is easier for me to play. Seriously, for me, I don't know if he was a little bit tired of the other day, but I am very happy how I played. I played my best match here by far.
Q. We'd like to know, apart from winning, what do you enjoy most about being on court? Do you enjoy saving the breakpoints or hitting passing shots, hitting a winner?
RAFAEL NADAL: I enjoy the competition and I enjoy play well. I enjoy everything, no? I enjoy the moments that you have to do something to play well. You have to do something to change some situations. These kind of changes, mentality changes, I love that sometimes and other times it didn't work a lot and you can't enjoy.
Q. You've spoken before about the strength of Spanish sport generally. Is it special for you to play against David in a quarterfinal here?
RAFAEL NADAL: For me is not as special. For me is a very good news because one Spanish is going to be in semifinal, so that's fantastic for our country I think. Start the first Grand Slam of the season having one player in semifinal. That's good news.
I'm happy for him. He's playing good. He won in Auckland. He's in quarterfinal. Is going to be a very difficult match. I wish him all the best. Hopefully I can play my best tennis and have good chances to win. I don't know.
Q. You've seen a lot of him over the years, played against him a lot. You know each other's game pretty well.
RAFAEL NADAL: Well, we know each other perfect. We played a lot of times against each other. At the same time we practiced a lot of times, no?
I think he's a fantastic player for a lot of years being in the top positions. That's very difficult to do, and he did. So all the respect for him. I know gonna be a really, really difficult match.
Q. Is playing David going to be a tougher test of your fitness and your health compared to the match today?
RAFAEL NADAL: We will see. I don't know. Cilic is a great player. He's a very tough opponent. Before the match, I was scared seriously. Well, scared in a good way because I know how good he can play. Only match against him I lost 6 1, 6 3 in Beijing. I have no chances. Is true it was a different situation for me.
But these kind of players is very difficult to play. David will be something different. We know each other perfect. He's very good. He's No. 7 or 6 in the world. You are in quarterfinals. In quarterfinals you can't have an easy match.
Q. You played many times more than five hours per match. What was your reaction when you heard that yesterday Schiavone and Kuznetsova played 4 hours and 44 minutes in just three sets?
RAFAEL NADAL: Well, it makes it possible that there is not tiebreak in the third. Was a fantastic match, I think, no? Is good for the sport. Sure is a good show for the tennis world.
The worst thing, the winner can be a little bit tired. But I think she has today rest, no?
Q. Did you see any of that?
RAFAEL NADAL: I wasn't see. I wasn't see the match. But I heard about that. That's good. Is a good victory, and I congratulate Francesca.
Q. You were capable to come back after a long match with Verdasco and play well in the final. Many people were surprised. Do you think Francesca Schiavone can be strong enough to play Wozniacki, or you don't think it's possible?
RAFAEL NADAL: Why not, no? If I did, a lot of people can do it. We will see, no? Is very personal thing. At the same time, even the same person, you play a long match and you can be better or you can be worse, depending on the moment. For example, I played against Andy Murray here in 2007, I think. I played very long match in fourth round, Round of 16. I wasn't able to play in quarterfinals against González. It happened in 2009 against Verdasco, and I was ready to play a long final, no?
Depends of the moment. You never know.
Q. Do you find it distracting when everybody is calling out, I love you, Rafa?
RAFAEL NADAL: No, I feel fantastic (laughter).
Q. Are you able to block it out?
RAFAEL NADAL: No, I heard everything. But is nice (smiling).
Q. What about when the girls whistle at you and take pictures of you when you're changing your shirt?
RAFAEL NADAL: That's a very good feeling (smiling).
Q. Could you tell us more about this Armani campaign? Was it a good experience? What do you think of the pictures?
RAFAEL NADAL: Was a long experience, but very good experience, no? Is always nice to know different worlds. The fashion world is something that I didn't know before.
Yeah, was a good session of photos, long one. But hopefully the result are satisfactory, so... I worked very hard, seriously (laughter). So, yeah, was nice. A different experience and I enjoyed.
Q. Do you find you sexy on the picture?
RAFAEL NADAL: I'm not the right person to say. I always watch myself so so. But what do you think? Do you like it?
Q. Yeah, I do.
RAFAEL NADAL: I happy if I like it (smiling).
Q. You say it was long. How long were you one next to the other?
RAFAEL NADAL: Was different shootings. We talked enough about that in the past.
Q. Just a question about the Hawk Eye system. Is it difficult to know when to challenge and when not to challenge? How do you feel when you challenge and the result is that it's just in or just out or very close?
RAFAEL NADAL: That's part of the game, no? Is difficult to see sometimes. But sometimes is important point and you challenge. We'll see what's going on. When you see the ball, you are praying to have the positive result for you, no?
I think is a positive thing for the sport. I think the crowd enjoys the Hawk Eye. I think that's a good really good improve in the tennis world when the Hawk Eye came, no? I think is very positive and I enjoy because you have your chance. That's good.
FastScripts by ASAP Sports

majhool70s
01-25-2011, 03:58 PM
خواستم بدونم موری اگر Dolgopolov رو ببره حریفه بعدیش کیه؟

pourya RF
01-25-2011, 04:01 PM
خواستم بدونم موری اگر Dolgopolov رو ببره حریفه بعدیش کیه؟

nadal یا ferer

majhool70s
01-25-2011, 04:04 PM
[QUOTE=pourya RF;43087]nadal یا ferer[/QUOTE
میدونم یکی از این 2تاس احتمالا البته اگه ببرن اما از کجا میشه فهمید کدومشون چی تعین میکنه؟

pourya RF
01-25-2011, 04:07 PM
میدونم یکی از این 2تاس احتمالا البته اگه ببرن اما از کجا میشه فهمید کدومشون چی تعین میکنه؟[/QUOTE]
من که نفهمیدم منظورت چیه؟

majhool70s
01-25-2011, 04:09 PM
[QUOTE=majhool70s;43088]
من که نفهمیدم منظورت چیه؟

یعنی چی مشخص میکنه کی حریفشه؟

delpotro
01-25-2011, 04:13 PM
برنده بازی موری - دولگوپولوف با برنده بازی نادال - فرر

دوستمون فکر کرده که برنده بازی نادال یا برنده بازی فرر.

که این طور نیست. فرر با نادال بازی داره که برندشون ( یعنی رافا ) میره اندی موری رو میترکونه .

Nima88
01-25-2011, 04:14 PM
come on roger :441:یه بازی مونده.وقتشه که گریه رافا رو در بیاری:160:

به همین خیال باش:160:.
فعلا نواک بچسب

majhool70s
01-25-2011, 04:17 PM
برنده بازی موری - دولگوپولوف با برنده بازی نادال - فرر

دوستمون فکر کرده که برنده بازی نادال یا برنده بازی فرر.

که این طور نیست. فرر با نادال بازی داره که برندشون ( یعنی رافا ) میره اندی موری رو میترکونه .
مرسی عزیزم

جوابمو گرفتم

beeroz
01-25-2011, 04:40 PM
من بابت توهيني كه در پست661كردم از همگيدوستان مخصوصا" خود اسكياوونه معذرت ميخوام
:shame:

beeroz
01-25-2011, 04:50 PM
راستي بچه ها اون خانمي كه بغل كوچ برديچ نشسته بود كيه؟ و چيكارست؟

koury
01-25-2011, 04:54 PM

فک کنم لوسی سافاروا رو میگید که نامزد بردیشه و 8 سالی هست با هم دوستن!! خود سافاروا هم که تو تنیس زنان بازیکن نسبتا خوبیه...

Afshin
01-25-2011, 04:59 PM

http://www.ontennis.com/files/image/wta-stars-profile/lucie-safarova-stars.jpg

خانم Lucie Safarova هست و دوست دختر توماس بردیچ ، فکر کنم نزدیک به 8 سال هست که با هم دوست هستند .

lord amir
01-25-2011, 05:10 PM
کسی میدونه مشکل چشمهای جکوویچ چیه هر امتیازی که میداد با چشماش ور میرفت.
قبلا مصاحبه بعد از بازی بازیکنا رو میزاشتید دوستانی که انگلیسیشون خوبه لطفا ادامه بدند.

beeroz
01-25-2011, 05:24 PM
کسی میدونه مشکل چشمهای جکوویچ چیه هر امتیازی که میداد با چشماش ور میرفت.
قبلا مصاحبه بعد از بازی بازیکنا رو میزاشتید دوستانی که انگلیسیشون خوبه لطفا ادامه بدند.

فكر كنم تو چشماش لنز ميزاره به جاي عينك زدن

Reza23
01-25-2011, 06:32 PM
فک کنم لوسی سافاروا رو میگید که نامزد بردیشه و 8 سالی هست با هم دوستن!! خود سافاروا هم که تو تنیس زنان بازیکن نسبتا خوبیه...

لوسی سافاروا تو همین استرالیا 2011 هم بود.
فکر کنم دور سوم باخت و حذف شد.
امروز هم با بردیچ رفته بودن باغ وحش کانگوروها را تماشا کنن.
اونقدر بردیچ و اینور و انور برد نذاشت تمرین کنه که اینطوری ببازه.
حالا با هم میرن خرید.

roli
01-25-2011, 07:27 PM
از اونجایی که راجر یه 5سال دیگه بیشتر مهمون ما طرفداران و ATP نیست
( چون احتمالش زیاده تا پنج سال دیگه بازی کنه!!!! ) به طرفداران تنیس پیشنهاد میکنم
دراپ شاتهای راجر رو ببینن و حالشو ببرن چون بعد خداحافظی راجر دیگه از این ضربه ها گیرتون نمیاد ، حالا از ما گفتن.

delpotro
01-25-2011, 07:33 PM
این دولگوپولوف رو جو گرفته. گفته مطمئنم که ماری رو شکست میدم. آدمو برق 220 ولت بگیره جو نگیره.

Dolgopolov confident of beating Murray

http://www.espn.co.uk/tennis/sport/story/70043.html?CMP=OTC-RSS

Farshad.Roger
01-25-2011, 07:43 PM
از اونجایی که راجر یه 5سال دیگه بیشتر مهمون ما طرفداران و ATP نیست
( چون احتمالش زیاده تا پنج سال دیگه بازی کنه!!!! ) به طرفداران تنیس پیشنهاد میکنم
دراپ شاتهای راجر رو ببینن و حالشو ببرن چون بعد خداحافظی راجر دیگه از این ضربه ها گیرتون نمیاد ، حالا از ما گفتن.
دوست گرامی میشه بگی کجا همچین چیزی رو خوندی؟! تا جایی که من میدونم راجر حرفی از 5 سال نزده . اصلا حرفی نزده که کی دقیق بازنشست میشه...چند باری حرف از 2012 بود اما فقط در حد حرف...بعد گفت میخواد بچه هاش انقدر بزرگ شده باشن که بتونن ببینن پدرشون بازی میکنه ( لابد یه 4-5 سالی میشه ) نمیدونم...اما حرف قطعی نزده .

roli
01-25-2011, 07:57 PM
دوست گرامی میشه بگی کجا همچین چیزی رو خوندی؟! تا جایی که من میدونم راجر حرفی از 5 سال نزده . اصلا حرفی نزده که کی دقیق بازنشست میشه...چند باری حرف از 2012 بود اما فقط در حد حرف...بعد گفت میخواد بچه هاش انقدر بزرگ شده باشن که بتونن ببینن پدرشون بازی میکنه ( لابد یه 4-5 سالی میشه ) نمیدونم...اما حرف قطعی نزده .

نه منم جایی نخوندم از آمادگی بدنیش گفتم 5 سال دیگه، در واقع نظر شخصی خودم
ولی یه بار کارشناس همین فروم( dane ) یادمه از راجر نقل قول کرده بود که میخواد تو المپیک 2015 شرکت کنه.( البته دقیقاً حرفش یادم نیست شاید اشتباه کنم )

Behnam RF
01-25-2011, 08:02 PM
خب امیدوارم راجر و رافا بیاند فینال، تا دوباره فینالی زیبا رو تماشا کنیم و راجر انتقام 2009 رو بگیره :655:
و بعد از آن بریم واسه هدف دیگه،یعنی نامبر وانی:866:

koury
01-25-2011, 08:39 PM
خب امیدوارم راجر و رافا بیاند فینال، تا دوباره فینالی زیبا رو تماشا کنیم و راجر انتقام 2009 رو بگیره :655:
و بعد از آن بریم واسه هدف دیگه،یعنی نامبر وانی:866:

اینا هدف نیستن آرزوئن :350:

Nima88
01-25-2011, 08:40 PM
به امید فینال رافا ونواک

http://up.iranblog.com/images/n5vr65ahp7uw76sk6b7d.gif (http://up.iranblog.com/images/n5vr65ahp7uw76sk6b7d.gif)

http://up.iranblog.com/images/u538n04m4rdussy53p6b.gif (http://up.iranblog.com/images/u538n04m4rdussy53p6b.gif)

lord amir
01-25-2011, 08:45 PM
نه منم جایی نخوندم از آمادگی بدنیش گفتم 5 سال دیگه، در واقع نظر شخصی خودم
ولی یه بار کارشناس همین فروم( dane ) یادمه از راجر نقل قول کرده بود که میخواد تو المپیک 2015 شرکت کنه.( البته دقیقاً حرفش یادم نیست شاید اشتباه کنم )
المپیک سال 2015 فکر نمیکنم برگزار بشه امیدوارم تا المپیک 2016 بمونه ولی روی فرم و سرحال.

shanbeh
01-25-2011, 09:16 PM
به محض آرام شدن دریا، کشتیها از راه می رسند. (اسکاول شین)
تنها فدرر است که ناخدای کشتیهاست.

http://uploadtak.com/images/0lti31ldfzbdd0amdlut.jpg

roli
01-25-2011, 09:16 PM
المپیک سال 2015 فکر نمیکنم برگزار بشه امیدوارم تا المپیک 2016 بمونه ولی روی فرم و سرحال.

ok
حق با شماست:443:

Alireza Murray
01-25-2011, 10:18 PM
این دولگوپولوف رو جو گرفته. گفته مطمئنم که ماری رو شکست میدم. آدمو برق 220 ولت بگیره جو نگیره.

Dolgopolov confident of beating Murray

http://www.espn.co.uk/tennis/sport/story/70043.html?CMP=OTC-RSS
خوبه که اعتماد به نفس بالایی داره ولی خب این حرفا قبل هر بازی زده میشن و کاملا عادیه :443:

Mohammad Reza
01-25-2011, 10:53 PM
خب پس از برد شیرین راجر و بازی خوبی که امروز از خودش نشون داد و برد به نسبت ساده جوکو مقابل بردیچ میرسیم به دو بازی دیگر دور کوارتر...دوگوپولوف و اندی..یه بازی که شاید شگفتی داشته باشه ولی بعید به نظر میرسه..موری مث پارسال داره حریفان خودشو با اقتدار میبره...و اگه سه هیچ ببره و اونطرف نادالم سه هیچ ببره دو بازیکنی به سمی میرسن که هیچ ستی از دست ندادن و اونوقت جذاب میشه...به نظر من دوگو دو بازی 5ستی داشته و از لحاظ بدنی یکم افت داره در مقابل اندی از تایمینگ خوبی برخورداره و میتونه بهتر عمل کنه باید ببینیم فردا این دو بازیکن چه میکنن اما شانس اندی بیشتره مگر از اون اتفاقات نادر استرالیا اپن بیفته و یه پدیده مث دوگو خودشو بالا بکشه...من بازی دوگو رو دوس دارم چون خیلی قشنگ بازی میکنه وپیشرفتش خوب بوده...
نادال و فرر بازی دیگر فردا هست..فرر به نظر من در بهترین شرایط بازی قرار داره...فردا رالی های طولانی زیادی رو شاهد خواهیم بود..فرر سابقه شکست نادال رو در گرند اسلم داشته ببینیم چه میکنه..به نظر من فرر نادال رو اذیت میکنه ولی توان شکست او رو نداره.
کیم عزیز هم فردا با رادوانسکا بازی داره...ایشالله میبره و به سمی میرسه.
راجر با نوله باز در سمی دیدار میکنه!یاد سمی یو اس اپن!!!راجر باید مث بازی استان بازی کنه و نوله رو شکست بده

Farshad.Roger
01-26-2011, 09:37 AM
این اندی ماری هم به محض اینکه کارش سخت میشه و بازیکن مقابل اذیتش میکنه تو هر رالی که امتیاز رو نمیگیره شروع میکنه به فحش دادن و شکلک دراوردن. اخلاقم خوب چیزیه. لب خونیش رو بکنین کاملا مشخص هست چی داره میگه

Pouya
01-26-2011, 09:50 AM
بازیکن خوبیه این دولگوپولوف! اواخر بازی هم خسته شد و دوندگی و دقتش کم شد.(به دلیل دو بازی 5 ستی قبلیش با سودرلینگ و سونگا) با این وجود اندی رو امروز خیلی اذیت کرد!:441:
همین جوری ادامه بده آینده خوبی داره!

Afshin
01-26-2011, 10:07 AM
این اندی ماری هم به محض اینکه کارش سخت میشه و بازیکن مقابل اذیتش میکنه تو هر رالی که امتیاز رو نمیگیره شروع میکنه به فحش دادن و شکلک دراوردن. اخلاقم خوب چیزیه. لب خونیش رو بکنین کاملا مشخص هست چی داره میگه

البته پاسکال ماریا هم این موضوع رو به ناظر بازی اطلاع داد ، و امکان اینکه بعد از بازی جریمش کنن وجود داره

lord amir
01-26-2011, 10:13 AM
بازی زیبایی بود دولگوپولوف زیبا بازی کرد وینرهای زیادی زد امیدوارم فقط همین یک تورنمنت نباشه که میاد بالا.
حالا نوبت نادال تا بالا بیاد و نیمه نهایی جذاب و تکراری که در این سالها زیاد تکرار شده رو ببینیم.
جوکر- راجر
موری- نادال

Mohammad Reza
01-26-2011, 10:24 AM
بازی زیبایی بود دولگوپولوف زیبا بازی کرد وینرهای زیادی زد امیدوارم فقط همین یک تورنمنت نباشه که میاد بالا.
حالا نوبت نادال تا بالا بیاد و نیمه نهایی جذاب و تکراری که در این سالها زیاد تکرار شده رو ببینیم.
جوکر- راجر
موری- نادال

امیر جان اسمش نواک جوکوویچ هست!!!!!!جوکر واژه زیبایی برای بازیکنی چون جوکوویچ نیست...ممنون ازت:655:

BABAK
01-26-2011, 10:24 AM
مورای ترمز شگفتی ساز بزرگ گرند اسلم اول فصل رو کشید و مثل تسونگا و سودرلینگ قربانی نشد. این مورای الان کوچی رو با خودش به استرالیا برده ؟

Mohammad Reza
01-26-2011, 10:36 AM
خب کیم عزیز با شایستگی به سمی رسید و در سمی بازی سختی داره..ولی برای قهرمانی باید همه رو شکست بده...سمی زنا خیلی زیبا میشه....
اندی موری هم با یه بازی تقریبا خوب تونست دولگو رو شکست بده!!!دولگو یه بازی خوبی رو از خودش نشون داد و هیچی از ارزشاش کم نمیشه...یکم بی تجربه هست..توپ های راحتی رو از دست میداد..اسمش های راحت،پوینت های ساده رو از دست میداد...ولی خدایش خوب بازی کرد...بکهندهای فلتی داشت...موری ولی اگه با این بازی به دیدار سمی بره به مشکل بر میخوره...
حالا منتظر بازی نادال-فرر میمونیم...

Mohammad
01-26-2011, 11:02 AM
امیر جان اسمش نواک جوکوویچ هست!!!!!!جوکر واژه زیبایی برای بازیکنی چون جوکوویچ نیست...ممنون ازت:655:
ممدرضا جان، این واژه رو تو ATP و خیلی از سایتهای دیگه هم به نواک میگن، و خودشم حال میکنه، چرا ناراحت بشه؟

Mohammad Reza
01-26-2011, 11:06 AM
ممدرضا جان، این واژه رو تو ATP و خیلی از سایتهای دیگه هم به نواک میگن، و خودشم حال میکنه، چرا ناراحت بشه؟

شرمنده ممد..از امیر خان و تمام بروبچ سایت هم عذر میخوام اطلاع نداشتم...ممنون از شما..:shame:

Pouya
01-26-2011, 12:18 PM
10burning questions with Bob and Mike Bryan

Q : What's the best aspect of being a professional tennis player ?

Bob: Just going to so many nice players, playing in the sun, and trying to achieve your goals. And the money is not bad either. You also meet a lot of nice people. It's so much better than being behind a desk.

Mike: Basically it's the same thing. It's fun to do what you love, and all the players love tennis. It beats most day jobs. You travel to the nicest resorts in the world, chasing the sun, and we start off the year in Australia, and you can't beat that.

Q: What is your favourite holiday spot?

Bob: Well, I've liked Hawai in the past, but we just went down to Thailand two weeks ago, and we though that was gorgeous. Lots of stuff to do. It's definitely a place where hopefully we'll be spending many December. That's the hot spot for us now.

Mike: Well, you said Hawai, and I like Hawai too. We've been there in December the last six years. We go there to train a little and to spend vacation just before the Aussie Open. We love it there.

Q: What would you have done had you not been a tennis player?

Bob: Probably a rock star. We love music, and it would be a fun way to spend your life, just playing on stages around the world… There is no winning, no losing. Or rather there is one, there is just winning!

Mike: Actually you took my answer. I want to be a rock star too. Definitely I want to start a band, and make it in the music industry.

Q: What do you listen to on your iPod?

Bob: I listen to John Mayer, Room five, Dave Mathews… Il like those bands, you know. The male bands where the music actually played is written by the artist, and not just produced in the studios. It's just acoustic feel.

Mike: Right now I'm listening to Jason Mraz, and Kings of Leon. I love Jason Mraz. I've seen him in concert many times, and he came to watch us at Wimbledon one year.

Q: What's your all time favourite movie?

Bob: Gladiator. It had a little bit of history, a little bit of drama, great fight scenes. Sometimes you feel like a gladiator on the court.

Mike: I like The Matrix. It was an awesome trilogy, the special effects were pretty cool, and I like Keanu Reeves.

Q: Who are your favourite actor and actress?

Bob: I'm gonna go with Russel Crowe. And the actress is tough. I will say Nathalie Portman. She impressed me in Black Swan.

Mike: I just saw The Fighter yesterday, so I'm gonna say Christian Bale, he was unbelievable. And I'm gonna throw out Rachel McAdams. I liked her in the Notebook.

Q: What's the last book you read?

Bob: I don't read a lot. When I have time I usually get behind the piano and play. SO I would say the Da Vinci Code, but it's been a while.

Mike: I read a lot of books, but I will say the Lost Symbol. It's by Dan Brown too.

Q: What's your idea of a fun Saturday evening?

Bob: Nice dinner maybe at Nobu, then catch a movie, then come back to the music studio late, and jam until sun up.

Mike: I'd say have a barbecue at the house with friends, then go see a Lakers game, and after that go see a concert.

Q: The thing you don't like about your brother.

Bob: I like everything this week. And then we'll readdress that after the tournament.

Mike: Yeah, I like Bob. We're not gonna start any controversies right now. I could say a few things, but off the record (laughter).

Q: What are the qualities you like most in a person?

Bob: I like independence, ambition, and someone with a great heart.

Mike: Someone with a good sense of humour, an honest person, a real person, and someone who's really supportive.

Alireza Murray
01-26-2011, 12:31 PM
از نتیجه بازی اندی به نظر میاد زیاد خوب نبوده اگه بخواد دوباره اینطور باشه به احتمال زیاد نمیتونه به فینال بره فقط امیدوارم که به روز های اوجش برگرده البته دولگو هم تو این تورنمنت عالی بوده ولی خب اگه اندی میخواد این استرالیا رو ببره باید خیلی عالی کار کنه ، در مورد اینکه اندی حرفی زده خب عادیه دیگه :434: من خودمم وقتی تنیس بازی میکنم بعضی وقت ها انقدر عصبانی میشم که حرفی میزنم وقتی ادم فشار زیادی روشه بعضی وقت ها این اتفاقات میفته و االبته به خصوصیت فرد هم بستگی داره که خصوصیت اندی اینطوره
come on andy
http://d.yimg.com/a/p/sp/getty/b9/fullj.fcef815e59849417f6cebaee54f15ab0/fcef815e59849417f6cebaee54f15ab0-getty-tennis-open-aus.jpg
come on andy

Mohammad Reza
01-26-2011, 01:17 PM
2758

2759

2760

قربونش برم که تو آف کورتم تکه:866::866::866::655::655::655::40:

msabet
01-26-2011, 01:23 PM
این مراسم وسط بازی رافا واسه چیه؟ بعد از بازی نمیتونستن این کارو بکنن؟

Alireza Murray
01-26-2011, 01:28 PM
این مراسم وسط بازی رافا واسه چیه؟ بعد از بازی نمیتونستن این کارو بکنن؟

هر سال روز 26 ژانویه این مراسم در استرالیا برگذار میشه اسمشم Australia Day هست پارسال هم این مراسم بین بازی اندی و رافا بود

Alireza Murray
01-26-2011, 01:41 PM
Q. What's the most difficult thing about playing him?
ANDY MURRAY: Well, he's just unorthodox, very different to how most guys play. Obviously it's tough to get into a rhythm. But he's also a very, very good player, definitely not someone to be underestimated. He's had some very good wins this week. He had a good week last week. I'm sure he'll give a lot of players problems in the future.

So, you know, he was very good.

Q. That was your toughest match of the tournament so far. Were you happy with your game, how you overcame his unpredictability?

ANDY MURRAY: Yeah, well, I mean, I played well. I wouldn't say I was necessarily in trouble at any stage. I was ahead in most of the sets. Getting ahead early in the fourth set made a big difference.

But I thought I dealt with his game well. It was, yeah, just difficult to get into a rhythm. Did quite a lot of running. He won a lot of free points off his first serve. You know, it was a tough match. I thought I dealt with it pretty well.

Q. Where is your game compared to when you played here last year?

ANDY MURRAY: Well, I think I'm hitting the ball bigger than I was last year. You know, I think a lot of the things, you know, can be quite subtle differences. I don't think there's any major change. I don't see many major changes in any of the guys really at the top of the game. But you just try to become more consistent, have less weaknesses. I think this year I'm a little bit more solid.

Q. How do you brace mentally when you see who's left in the tournament? There's a lot of great players left.

ANDY MURRAY: Great players left. Yeah, some of the best of all time. So it's exciting to be part of it. You know, I hope I can come through. But I'll just be focused on my next match. I'm sure they'll have a really good match tonight. Rafa and David are both great competitors. They're both in unbelievable shape. It will be a very tough match.

Q. Rafa spoke the other day in the early days of his career not really feeling like he belonged. Did you have a breakout match that you can think of?

ANDY MURRAY: Well, actually when I played Rafa here, I think it was in 2006, maybe. I could be wrong. 2006, 2007. Yeah, it was five sets. It was probably the first time I played against one of the best players in a Grand Slam and made it very tough for them. It was a great match. So that was probably the first time I felt like I could go on and compete with them in the big events.

Q. How do you feel now compared to then?

ANDY MURRAY: I mean, I feel just way more experienced. I know how to deal with playing deep into Grand Slam events now, how to get prepared for them mentally and physically. It's something that I'm a lot better at.

But, yeah, I mean, it's always you know, it's always very tough when you come up against those guys. You need to be on your game physically and mentally if you want to beat them. So that will be the case in the next match.

Q. I read some article which says maybe when you were 13 or 14 you played Rafa in a junior tournament or something. You lost. That's when you decided to go to Barcelona. Is that a true story?

ANDY MURRAY: Yeah, I actually didn't play against him. I never played against him until we were both on the tour. But I was playing like a team competition. Yeah, we were playing racquetball. I just asked him who he was practicing with in Spain. He said he was practicing with Carlos Moya, who was like top 10 in the world, and I was practicing with some guys that if I told you a name, you wouldn't know who they were. So that was really why I decided to go and train over there.

I went over when I was 15. I think it was a good decision.

Q. You made it to the semis pretty smoothly. Do you feel you have an extra gear that you haven't used yet?

ANDY MURRAY: Well, you have to wait and see. You know, I've played very, very well. When you play against the best players at the end of the tournament, you know, you need to play your best tennis again to give yourself a chance of winning.

So, yeah, I just have to wait and see how I respond when I play against them. But I have played very well so far.

Q. Do you feel like the pressure is off given that Roger and Rafa are Roger and Rafa and Djokovic is in such good form? Do you think this is a time that no one is putting the pressure on you?

ANDY MURRAY: No. I think there's pressure. I mean, you know, I'm sure the next match might be a bit different to today, the pressure. But, you know, I obviously want to try and reach the final, and if I get there, go on to win the tournament.

Unless you've been in those positions before, you know, you can't explain what the pressure's like. You expect a lot of yourself. You want to perform your best right at the end of the event. I'll be putting pressure on myself to play well.

Q. Does the burn get greater to want to win one the longer the time goes?

ANDY MURRAY: I think it's still the same as when I first was giving myself chances to win slams. It's still exactly the same as it was then. But it's not something that I lose sleep over. It's something that I work very hard towards, the reason why I train hard, you know, train away from home in December.

But, you know, this is obviously for me what my job is. You know, tennis is very important to me. If things don't go well on the tennis court, I've got very good friends and family to fall back on.

Q. You were talking to yourself a lot out there today and gesturing. What were your thoughts? What were you saying?

ANDY MURRAY: I was trying to get myself pumped up. It was very slow, cool conditions out on the court. You need to make sure you're moving your feet a lot when you're out there. And, yeah, because he's a very unpredictable player, you can't switch off. He goes through periods in matches where he plays great tennis, and you have to sort of hang on a little bit. Then he can go through periods where he makes some mistakes.

You need to sort of urge yourself to play a solid, sort of stable match, not make too many mistakes, and in the end hope that, you know, he'll make a few more mistakes than you.

I was just trying to get myself as focused as I could for the whole match.

Q. Not including this tournament, you've earned $14 million in your career. Royal Bank of Scotland is one of your sponsors. Do they manage your money?

ANDY MURRAY: No, I do bank with them, but they don't manage it. I have an accountant that does that.

Q. Do you invest in property in Scotland?

ANDY MURRAY: I do invest in property, not in Scotland. I do invest in property, yeah.

Q. Where?

ANDY MURRAY: Where? I have a place in Miami. I have a place in London. And then a few sort of projects in central London, as well. But, yeah, I'm pretty conservative. Don't make any bad decisions.

Q. Do you feel the support you have here? Seem to be a lot of people on your side.

ANDY MURRAY: Yeah, there's a lot of Scots here, a lot of Brits here. Actually, most all of the years I've come, I've had very good support. And, yeah, it does make a big difference in your matches when it does get tight or, you know, when there's a bit of sort of, I don't know, where the atmosphere's a little bit flat, and there's a group of guys that sing all the songs and stuff, get everyone into it. It does make a big difference.

Q. Did you go and see Billy Connolly last night?

ANDY MURRAY: I did.

Q. Did he make any reference to you in his act?

ANDY MURRAY: No, he didn't.

Q. Should he have?

ANDY MURRAY: I wouldn't have minded. I don't mind people making jokes about me. It's not a problem.

Q. Can you compare the win against Rafa at the Australian Open last year against the loss at Wimbledon to him?

ANDY MURRAY: In terms of?

Q. How you played.

ANDY MURRAY: I mean, the surfaces are very different. But, again, I mean, I was up a couple of sets and a break when he stopped. Like at Wimbledon, it was a lot of close games. Both of us had chances in both matches. It just comes down to who plays them a bit better.

I played better here and he was better at Wimbledon. It wasn't a huge difference in the way the match went. They were both pretty close. You know, hope I can play another good one in the semis.

Q. You've talked about having a lot of British support here. Do you think you're starting to win over some of the neutrals in Australia?

ANDY MURRAY: Yeah, I don't know. But the support I've had in all my matches has been very, very good. I'm sure it won't be if I play against Rafa or Roger. I'm sure the majority of the crowd would be behind them.

But, no, I have good support here. I'm happy with how it is. I don't need any more or less.

Q. And what about Dolgopolov? Do you think you're going to be encountering him at this stage in tournaments in the future?

ANDY MURRAY: Yeah, I mean, with his game style, he's going to give a lot of guys problems. He might be a little bit inconsistent from time to time. But when his game's on, I'm sure, yeah, he'll get deep into Grand Slams and the big tournaments just because of how tricky his game is.

Q. Most people say that the depth in men's tennis is always increasing. In most slams maybe all four of you four guys at the top are in the semis. What is your explanation for this? There is still quite a big gap.

ANDY MURRAY: Yeah, I don't know. I mean, Novak's consistency has been very, very, very good the last few years. Yeah, Roger and Rafa obviously speak for themselves. They play their best tennis at the big moments.

You know, I think the depth is very, very strong in the men's game. But I think, as well, because it's become very physical, it's also difficult throughout the whole year, because it's a long one, to play your best tennis the whole year. So I think sometimes, you know, guys like Roger and Rafa, they have losses in those events that maybe Roger didn't have before because I just think the game's become very physical. It's tough to sort of peak the whole way throughout the year. That's probably a reason why they lose a little bit more than they used to.

But the depth is still very strong. You know, the guy I played today was ranked 45 in the world. He's a lot better than that. He's a very, very tough guy.

Q. Does that give you the confidence that you can beat these guys in front of you at any given time?

ANDY MURRAY: Well, I think I've played well against Roger, Novak and Rafa. I've had a lot of close matches with Rafa. I've had a lot of good wins against Roger. I actually haven't played Novak for quite a long time. But, I mean, I think everyone does beat everyone. I think Roger and Rafa have been better in the slams. That's something that me and Novak want to, I'm sure, try and change.

You know, Novak managed to beat Roger at the US Open last year, and I managed to beat Rafa at the Aussie Open. Hope that changes this year.

Q. Yet at the 02 when you played Rafa in the semi, you sat in your chair as long as he sat in his chair. You weren't standing up at the net waiting for him. Are you going to adopt the same policy? Every other player appears to spend half an hour hanging out in the corridor or in the chair.

ANDY MURRAY: Yes, I mean, I played him a lot of times. There's no point in getting yourself ready and waiting. So when they ask you, Are you ready to go, I always take three or four more minutes. I just warm up like a little bit later than I normally would. Yeah, I always stay in my chair until he's up and about because, well, that's just the way it is.

But I don't mind it at all. I don't really notice it. But it's just something you're ready for before you play against him.

Q. Do you think he's playing mind games with his opponents or that's just what he does?

ANDY MURRAY: No, I think that's what he does. I think he's done it since he was very young. I think he's very particular. You know, I just saw him getting ready for his match, you know, just now in the locker room. You know, he takes his time over everything, doing the grips on his racquet, doing the tape on his fingers. You know, he has the things with his bottles on the court. That's just the way he is.

I'm sure, even if he didn't do that, he'd still be an unbelievable player. I don't think it makes really a huge difference at all. I don't think he's playing mind games. But if you can reverse it a little bit, then you might as well try.

delpotro
01-26-2011, 01:54 PM
:240::240::240::240::240:

davidbeckham
01-26-2011, 01:56 PM
نادال مصدوم شد وگرنه فرر مال این حرفا نیست

majhool70s
01-26-2011, 01:57 PM
وای که این نادال چه افتضاحی کرد با این بازیش..!!

البته اگه مرد باشه و بازیو تمام کنه نه مثل پارسال بعد از اینکه باختش جلو ماری حتمی بود خودشو بزنه به مصدومیت

delpotro
01-26-2011, 01:59 PM
تا رولند گاروس در این مکان هیئت سینه زنی و عزاداری برقرار می باشد. :240::240::240:

رافا آخه چرااااااااا؟
:240:

majhool70s
01-26-2011, 02:03 PM
نمیدونم این چه مدل مصدومیته که فقط وقتی داره میبازه میاد سوراغش!!!!

کسی میدونه؟؟؟

پارسالم مصدوم شد اونم تو همین شرایط

delpotro
01-26-2011, 02:05 PM
آخه رافا معمولا نمیبازه. هر وقت باخت مطمئن باش مصدوم بوده

majhool70s
01-26-2011, 02:08 PM
این مدلی توجیهشو ندیده بودم!!
الان یادتون میارم داغتون تازه شه:d:251:

تویه قطر جلو داویدنکو نباخت؟؟

Alireza Murray
01-26-2011, 02:09 PM

:251::254: بیا یکدفعه بگو رافا خدائه ، جمع کنین این حرفا رو درسته رافا بد داره بازی میکنه ولی چرا فقط یک طرف رو میبینی فرر هم فوق العادست اگه رافا مصدوم بود انصراف میداد پس این همه به دنبال بهونه نباشین

delpotro
01-26-2011, 02:10 PM
رافا خدا نیست. تکه ای از خداست .

delpotro
01-26-2011, 02:11 PM
این مدلی توجیهشو ندیده بودم!!
الان یادتون میارم داغتون تازه شه:d:251:

تویه قطر جلو داویدنکو نباخت؟؟

به داویدنکو هم باخت مریض بود دیگه.

majhool70s
01-26-2011, 02:13 PM
:251::254: بیا یکدفعه بگو رافا خدائه ، جمع کنین این حرفا رو درسته رافا بد داره بازی میکنه ولی چرا فقط یک طرف رو میبینی فرر هم فوق العادست اگه رافا مصدوم بود انصراف میداد پس این همه به دنبال بهونه نباشین
درسته امروز فرر عالیه

موافقم:655:

delpotro
01-26-2011, 02:14 PM
من گفتم این قدر کل کل نکنید. حالا با این اتفاق جواب این راجری ها رو چی بدیم؟ باید از سایت فرار کنیم تا آبا از

آسیاب بیفته

majhool70s
01-26-2011, 02:14 PM
درسته امروز فرر عالیه

موافقم:655::441:

Pouya
01-26-2011, 02:20 PM
Ferrer's GREATEST performance EVER.CONGRATULATION!

msabet
01-26-2011, 02:20 PM
به دوستان نادالی مخصوصا محمد ، کوروش و خشایار عزیز تسلیت عرض میکنم

منتظر بهانه های کاملا منطقی دوستان هستیم

خداحافظ استرالیا

delpotro
01-26-2011, 02:22 PM
:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Alireza Murray
01-26-2011, 02:24 PM
خب حریف اندی در سمی هم مشخص شد ، فرر ، امیدوارم اندی بتونه با یک بازی خوب فرر رو ببره و دوباره به فینال استرالیا بره ولی اینبار باید قهرمان بشه
بازی فردا راجر و نواک بازی خیلی جالبیه نواک تو این تورنمنت ثبات نداشته معلوم نیست چه نتبجه ای بدس میاد ولی من شانس راجر رو بیشتر میدونم

Farshad.Roger
01-26-2011, 02:25 PM
انقدر دعوی نکنین!
رافا مصدوم شده یا نشده واقعا فرر عالی بازی کرد روی بیس لاین از رافا کم نیاورد پا به پا با تمام قدرت از اول ضربه زد تا همین الان دیگه صداش در نمیاد. یکم اعتبار به حریف بدین..فرر بی نقص بازی کرد. اگر کاری به عملکرد نادال نداشته باشیم(مصدوم بود -نبود- بد بازی کرد یا خوب) فرر بی نقص کم خطا..و باهوش بازی کرد و البته خیلی فیزیکی

koury
01-26-2011, 02:26 PM
به دوستان نادالی مخصوصا محمد ، کوروش و خشایار عزیز تسلیت عرض میکنم

منتظر بهانه های کاملا منطقی دوستان هستیم

خداحافظ استرالیا

شما بازی رو دیدی میگی بهانه یا همین نتیجه رو نگاه کردی داری این حرف رو میزنی!!؟

یه Combination از روز بسیار بسیار بد رافا، بازی باور نکردنی فرر و مصدومیت رافا بود و اینا هم بهونه نیست واقعیته!!

شما به فکر نواک باش فعلا فردا همین خداحافظ استرالیا رو باید برا تنیسور خودتون بنویسید :443:

davidbeckham
01-26-2011, 02:26 PM
من گفتم این قدر کل کل نکنید. حالا با این اتفاق جواب این راجری ها رو چی بدیم؟ باید از سایت فرار کنیم تا آبا از

آسیاب بیفته
اونو بسپر به نوواک:655::866:

http://www2.bazinama.com/img/files/51zijdhtorjdmo2ijwr5.jpg

majhool70s
01-26-2011, 02:31 PM
من هم میگم اگه فدرر هم بد بازی کنه میبازه اما نمیگم روجر تکه از خداست::251:

و امیدوارم اون کسی ببره که بازیه بهتری کنه:160:

saber
01-26-2011, 02:37 PM
http://www.pic.iran-forum.ir/images/qhrs9wooxnvkb7xtx8eu.jpg