بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > مقالات و مطالب آموزشي

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-18-2010, 09:34 PM   #41
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
من که فک میکنم از این رالی های نادال فدرریه.
1 - نادال یهkick سرویس میزنه
2- فدرر به سمت بک نادال ریترن میکنه.چون سرویس کیک ارتفاع میگیره به بک ریترن کنه خیلی گزینه بهتری تا به سمت فورهند رافا !!
3 - نادال یه بکهند کرس کورت میزنه
4- فدرر با فورهند بهتره به جای خالی یعنی سمت چپ نادال یعنی طرف فورهند رافا بزنه.اگه بخواد به سمت راست نادال یعنی طرف بکهند بزنه چون رافا درگوشه سمت راست زمین خودشه با فورهند به بکهند راجرحمله سنگینی خواهد کرد!!
5- این ضربه شماره 5 خیلی به ضربه 4 که ضربه فدرر هست بستگی داره اگه ضربه راجر عمیق و خوب باشه خودش توی موقغیت حمله میره ولی اگه ضربه فدرر شورت باشه که شکل هم همین رو نشون میده رافا با تاپ اسپین سنگین خود به بک راجر هجوم میاره.
6 - به نظرم اینجا منظورش اینه که چون اسپین سنگینی رو توپ واردشده از سوی رافا بهتره فدرر برای پاس کردن با کرس کورت پاسخ بده.شایدم با اسلایس یه لاب بزنه.
7 - طبق شکل , نوع پاس کردن فدرر نشون میده رافا تونسته والی کنه !!
نقل قول:
این مطالب رو من از سایتی میارم که عکسش هم همونجا بود.
البت به نظر من عکس رو خیلی بد کشیدن.
From the ad court, Nadal will serve the kicker (1) that pulls Federer wide and forces him to hit a high backhand. Federer is now in a defensive position and has to go down the line (2) to avoid Nadal’s forehand.
Nadal knows this, so he takes the return and backhand drives it cross-court (3), knowing that even if Federer hits a great shot on the run (4), Nadal has enough speed to cover it.
If it plays out that way, Nadal goes back to Federer’s backhand with heavy topspin (5). Federer’s only real option then is to go cross-court (6), back to Nadal’s forehand.
In typical fashion, Nadal will give Federer another high backhand or two and, when he has Federer pinned to the backhand corner, go for the inside-out winner (7).

قابل توجه دوستان
من از عمد این کارو کردم.خواستم ببینم دوستان چی میگن.
دیگه ماسمالیش نکن که گند زدی
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-18-2010, 09:55 PM   #42
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
قابل توجه دوستان
من از عمد این کارو کردم.خواستم ببینم دوستان چی میگن.
دیگه ماسمالیش نکن که گند زدی
یه شوخی بود.
فک میکنین میتونین هرچی دلتون خواست بگین.البته از کسی مث شما که خیلی وقته تو دنیای خودخواهی و غرور گیر کرده همچین چیزی بعید نیست. من هم به دوستان بگم که خیلی وقت قرار بود با این اقا این تاپیک رو درست کنیم.اما گذاشتیمش برا بعد از یواس اوپن.حلا که اومدم این تاپیک رو زدم یاد ایشون نبودم وایشون نمی دونم به خاطر چی بود به هر حال عقده خودشون رو روی این تاپیک خالی کردن!! نظم تاپیک رو بر هم زدن. من هر چی نرم صحبت می کردم ایشون بدتر و بدتر صحبت میکرد.برای ایشون متاسفم.
.من یه پیعام خصوصی به aidin tennis هم زدم و از ایشون معذرت خواهی هم کردم.امیدوارم از من ناراحت نشن.
خدا میدونه تا حالا تو عمرم اینقدر ناراحت نشده بودم.بغضم گرفت. خیلی جالبه طرف شعار همه کاربران یکسانند رو میده پس چرا همچین چیزی که شما میگین با واقعیت زمین تا آسمون فرق داره.پس چرا نمی خوای انجامش بدی !! جایی که همچین افرادی باشن جای من نیست.
نمی خوام منت بذارم ولی من زحمات زیادی برا این سایت کشیدم.ولی به نظر شما همچین کسایی میان قدرشناسی میکنن !! من کم کم برم که اشک تو چشام بازی میکنه.
من از تمامی دوستانم که بهترین دوستای من در دنیای مجازی بودن خداحافظی میکنم امیدوارم که همیشه و توی همه مراحل زندگیشون موفق باشن.

ویرایش توسط Fakhruddin : 09-18-2010 در ساعت 10:48 PM
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-18-2010, 11:37 PM   #43
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
یه شوخی بود.
فک میکنین میتونین هرچی دلتون خواست بگین.البته از کسی مث شما که خیلی وقته تو دنیای خودخواهی و غرور گیر کرده همچین چیزی بعید نیست. من هم به دوستان بگم که خیلی وقت قرار بود با این اقا این تاپیک رو درست کنیم.اما گذاشتیمش برا بعد از یواس اوپن.حلا که اومدم این تاپیک رو زدم یاد ایشون نبودم وایشون نمی دونم به خاطر چی بود به هر حال عقده خودشون رو روی این تاپیک خالی کردن!! نظم تاپیک رو بر هم زدن. من هر چی نرم صحبت می کردم ایشون بدتر و بدتر صحبت میکرد.برای ایشون متاسفم.
.من یه پیعام خصوصی به aidin tennis هم زدم و از ایشون معذرت خواهی هم کردم.امیدوارم از من ناراحت نشن.
خدا میدونه تا حالا تو عمرم اینقدر ناراحت نشده بودم.بغضم گرفت. خیلی جالبه طرف شعار همه کاربران یکسانند رو میده پس چرا همچین چیزی که شما میگین با واقعیت زمین تا آسمون فرق داره.پس چرا نمی خوای انجامش بدی !! جایی که همچین افرادی باشن جای من نیست.
نمی خوام منت بذارم ولی من زحمات زیادی برا این سایت کشیدم.ولی به نظر شما همچین کسایی میان قدرشناسی میکنن !! من کم کم برم که اشک تو چشام بازی میکنه.
من از تمامی دوستانم که بهترین دوستای من در دنیای مجازی بودن خداحافظی میکنم امیدوارم که همیشه و توی همه مراحل زندگیشون موفق باشن.
ای بابا، فخری جان، چرا قهر میکنی؟ این چه عادتیه همه تا تقی به توقی میخوره قهر میکنن؟ بابا نکنید این کارا رو.
تو نظرتو گفتی فرید هم نظرشو گفت، قهر کردن چه صیغه ای؟
دیگه بعد از این همه مدت باید با اخلاقای هم کنار اومده باشیم دیگه. نه؟
من ازت درخواست میکنم، این اخلاق رو بزار کنار.
تو نظرتو بگو، من نظرمو میگم فرید هم نظرشو میگه، حالا اگه نظر من و فرید بهم نخورد، یکیمون باید قهر کنه؟ مگه روابط تو فروم دو به دو ست؟ اینجا این همه اعضای دیگه هستند، پس اونا چین؟
چرا اینقدر همه چی رو سخت میگیرین؟ دو نیا دو روزه میره پی کارشا
از ما گفتن ...
راستی من منتظرم
برگردیا
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-19-2010, 04:04 AM   #44
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
یه شوخی بود.
ببین دوست عزیز
خب من این مساله رو خواستم بگم اما خودت گفتی
شما 1 ماه پیش از طریق پیام خصوصی به من گفتی که من میخوام یه سری عکس بزارم و شما روشون توضیح بده گفتم چشم اما بزارش برای بعد از U.S Open
امروز که دیدم شروع کردی راسیاتش اولش ناراحت شدم چرا بی خبر شروع کردی و میخواستم اصلا وارد گفتگو نشم اما بعد به خودم گفتم بی خیال بزار اگه چیزی بلدم بنویسم ( همانطور که دیدی راجع به عکس اول چون بلد بودم با قاطعیت نوشتم اما راجع به عکس دوم واقعا میگم هر چی فکر کردم چیزی نفهمیدم ) حالا شما به من میگی عقده ای؟
خب بزار برات چیزی که در ذهن من گذشت رو صادقانه بگم:
من اول که عکس اول رو دیدم به خودم گفتم اها
همون چیزیه که همواره کارشناسان و گزارشگران تنیس در طول این چند سال ازش حرف زده اند و منظور عکس اینه که Approach خودتون رو Crosscourt و مخصوصا به طرف بال قویتر حریف نرید و همواره سعی کنید Down the line ظربه Approach خودتونو روانه زمین حریف کنید.
نظرات رو خوندم دیدم که هیچ کس دست رو این مطلب نذاشته
بعد دیدم شما به اون دوستمون گفتید که دیگر راجع به عکس شماره 1 نظر ندید.
بقیش هم که معلومه
برای خودت متاسف باش که در حالیکه جواب سوال رو میدونستی ( اگر چه به نظر من به اشتباه ) اعضای فروم رو به بازی گرفتی
شما هم منو ناراحت کردی به کنار
اما اگر من ناراحتت کردم معذرت می خوام
مگر در این گفتگوی ما شما هر چی دلت خواست به من نگفتی پس میفهمی که همه یکسانند.
من واقعا از زحماتت ممنونم اما فکر می کنی اگر من یا هر کس دیگه نظرشو نده ( نظری که فکر می کنه درسته چون مثلا از زبان امثال McEnroe و Becker شنیده ) و ایراد نظر شما رو نگیره قدر شناس نیست.
قدرشناسی رو شما باید یاد بگیری که از چند سال پیش در ایتی ست و همینجا چپ و راست از من سوال می کردی و بعضی وقتها من حتی چند مقاله می خوندم تا بتونم سوال شما رو جواب بدم و حالا اینچنین با من حرف میزنی.
ضمنا اگر برگشتی و امیدوارم که برگردی چون بدون وقتی بهت میگم دوست عزیز I mean it همانطور که گفتم از عکس 3 به بعد من اصلا نظر نمیدم.
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-19-2010, 01:16 PM   #45
aidintennis
Roger's Fan

آواتار aidintennis

پستها: 89
سپاس: 28
در 87 پست 675 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر-جوکوویچ-گونزالز-ورداسکو از نادال هم متنفر نیستم

ای بابا باز شروع شد.آقا دعواهاتونو بزارین یه جا دیگه.اینجا باید بحث کارشناسی بشه.
aidintennis آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aidintennis به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش