بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > آمار و ارقام > رکوردهای تنیس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-05-2011, 06:12 PM   #1
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....
پیش فرض بیشترین تعداد مچ پوینت سیو شده در یک مسابقه تنیس

درود

از آقای آمار حاتم جان سئوال داشتم.

بیشترین تعداد مچ پوینت سیو شده در یک مسابقه تنیس چند تا و متعلق به کدوم بازیکن بوده؟

آیا در این زمینه اطلاعاتی در دسترس هست؟

با سپاس
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-05-2011, 08:30 PM   #2
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
درود

از آقای آمار حاتم جان سئوال داشتم.

بیشترین تعداد مچ پوینت سیو شده در یک مسابقه تنیس چند تا و متعلق به کدوم بازیکن بوده؟

آیا در این زمینه اطلاعاتی در دسترس هست؟

با سپاس

با اجازه ی حاتم جان من یه شرح کوچیکی میدم برات،

راینر شوتلر آلمانی در سال 2004 و مسابقات کیتزبول اتریش در بازی برابر آندریاس سپی ایتالیائی 10 Match Point سیو کرد!! هشام ارازی مراکشی و فلیکس مانتیای اسپانیائی هم در سال 2001 با سیو کردن 9 MP رکورد دیگری از خود بجای گذاشتند.

راجر فدرر بیشترین MP که در یک بازی سیو کرده 7 تا بوده در سال 2003 بازی برابر اسکات دریپر، در سال 2006 ایگور آندریف نیز با سیو کردن 9 MP در بازی با روبین سودرلینگ رتبه های بعدی رو به خودش اختصاص داده. رافا در سال 2009 با سه بار بردن بازیها بعد از سیو کردن مچ پوینت و در مجموع 13 مچ پوینت سیو شده رکورد بیشترین مچ پوینت در یکسال رو در دست داره (البته از سال 1995)
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-06-2011, 10:47 AM   #3
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

در تاریخ آمار من به دو مورد خیلی عجیب برخوردم که رکورد محسوب میشن:

Adriano Panatta در مسابقات رم 1976، یازده مچ پوینت در مقابل Kim Warwick سیو کرده و بازی رو هم در نهایت برده.

Wilmer Allison در Davis Cup سال 1930، هجده تا مچ پوینت در برابر Giorgio De Stefani سیو کرده اما بازی رو نهایتاً باخته!

در مسابقات دوبل که من به صورت مکتوب چیزی به چشمم نخورد که رکورد باشه اما دو سال پیش یادم هست که تیم Nestor و Zimonjic در فینال سال 2009 مسترز 1000 سینسیناتی، که من از طریق Live Score داشتم پیگیریش می کردم، 9 تا مچ پوینت در برابر باب و مایک برایان سیو کردند و با نتیجه 36 76(2) [15-13] در سوپر تای بریک، برنده بازی شدند. اینو دیگه قشنگ خودم یادم هست.

اما در بازی های انفرادی افراد زیادی هستند که در حد 9 یا 10 تا سیو کرده اند مثل سرینا ویلیامز یا ویرا زووناروا ... اما اون دو تایی که اول نوشتم فکر کنم واقعا رکورد محسوب میشن.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-06-2011, 01:00 PM   #4
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

سلام

پاور جان در دوبل در سال 2010 تیم Butorac/Rojer در دیدار با ملو و سوارز 10 MP سیو کردن که رکورد بیشترین در دوبل هست. ضمنا تیم نستور و زیمونیچ تا جائی که من تحقیق کردن 8 MP سیو کردن
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-08-2011, 02:01 AM   #5
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

ببخشید دیر جواب میدم چند روز خونه نبودم
بیشترین مچ پوینت سیو شده همینطور که کورش جان و پاور عزیز گفتن از قرار زیره:

رکورد قبل از اعمال تای برک:

همینطور که پاور عزیز گفتند Wilmer Allison امریکایی توی فینال دیویس کاپ سال 1930، هجده تا مچ پوینت در برابر Giorgio De Stefani سیو کرده فقط با اجازه پاور جان اصلاح کنم که ویلمر بازی رو نباخته و با نتیجه 4-6 7-9 6-4 8-6 10-8 استفانی از ایتالیا رو شکست داد این بازی که توی رولند گاروس برگزار شد ویلمر در ست چهارم دو مچ پوینت و در ست پنجم شانزده مچ پوینت سیو کرد.

رکورد بعد از اعمال تای برک:

Adriano Panatta در راند اول مسابقات رم 1976 یازده مچ پوینت در مقابل Kim Warwick سیو کرده و بازی رو هم برده
رکورد بعدی هم همینطور که کورش جان گفت در اختیار Rainer Schuettler ه که 10 مچ پوینت سیو و در نهایت Andreas Seppi رو با نتیجه 3-6 7-6(13) 6-0 شکست داد

چندتا اتفاق جالب دیگه:
  • در مسابقات 2003 مسکو Koubek بعد از سیو کردن مچ پوینت و بردن بازی در مسابقه بعدی در حالی که مچ پوینت داشت بازی رو باخت
  • Jim Pugh در راند دوم رولند گاروس در سه ست متوالی مچ پوینت سیو کرد ولی در نهایت به Paul Haarhuis باخت جیم سه مچ پویت توی ست سوم دو مچ پوینت توی ست چهارم و یکی توی ست پنجم سیو کرد ولی در نهایت با نتیجه 6-4 7-6(4) 6-7(5) 6-7(6) 7-5 باخت
  • توماس موستر با 7 عنوان قهرمانی پس از سیو کردن مچ پوینت در خلال تورنمنت رکورد دار محسوب میشه
یک حادثه عجیب:

در یک چهارم ویمبلدون سال 1960 Earl Buchholz جوان 19 ساله اون موقع پس از چندین عنوان قهرمانی در جونیور اسلم به مقابله با مرد شماره یک تنیس Neale Fraser رفت Earl Buchholz دو برد پیاپی مقابل مرد شماره 1 اون موقع داشت Earl توی اون بازی خیلی بهتر از مرد شماره یک بازی میکرد و پس از دست دادن 6 مچ پوینت در حین بازی از ناحیه قوزک پا صدمه دید که در نهایت در حالی که دو ست جلو بود با نتیجه 4-6 6-3 4-6 15-15 انصراف داد Neale توی اون سال قهرمان ویمبلدون شد.

ویرایش توسط Hatam : 04-08-2011 در ساعت 01:26 PM
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش