بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز مایمی (Sony Open Tennis)

مسترز مایمی (Sony Open Tennis)

27 اسفند - 9 فروردین - مایمی، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسترز مایمی 2014؟
رافائل نادال 22 21.36%
نواک جوکویچ 20 19.42%
راجر فدرر 58 56.31%
اندی ماری 1 0.97%
سایر بازیکنان 2 1.94%
رأی دهندگان: 103. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-02-2014, 06:48 PM   #241
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مایمی 2014

دوستان گرامى لطفا كوتاه و مفيد كل كل كنيد! يه خورده از خشايار ياد بگيريد ٢ تا جمله ميگه ولى با همون ٢ جمله آتش رو به جان من ميندازه . كيفيت كل كل هاى قديمى بالاتر بود ...
Paymaan آنلاین نیست.  
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-02-2014, 07:13 PM   #242
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها

ظهری کلی نوشتم واست اما متاسفانه تب مرورگرم بسته شد و دیگه حسش نیست جزئی جواب بدم.

از این به بعد دقت کن وقتی میگی نمیخوام جواب بدم نیای 60 70 تا لاین بنویسی !!! اونوقت بخوای جواب بدی فکر کنم ....
.
یه سری از نوشته هات که توضیح الواضحات هست بیشتر.
.
یه سری هاش هم که غلطه مثل اون اسپین بالا و کاهش سرعت توپ. که کاملا برعکس .مثلا اسپینهای فورهند راجر خیلی بیشتر از رافا هم هست در بعضی مواقع.
.
پشت بیس لاین رفتن هم یه سبکه و جواب هم داده سالها.مثلا راجر توپ رو بکهندش رو در صورت امکان مقابل رافا میاره رو فورهند و سعی میکنه با فورهند جواب بده که خب ایرادی هم نیست .
.
یه سری حرفهات هم بیشتر به درد سال 2011 میخوره تا الان و اون موقع خریدار داشت.
.
اینکه اگر X رخ میداد Y اتفاق نمی افتاد یه حرف مسخره ست(رولند 2011) ولی شما داری به صورت فکت بیانش میکنی و نشون میده پستتون بیشتر بر مبنای احساسات هست. طرفدارهای رافا هم میتونن بگن اگر راجر نبود الان رافا به جای راجر 17 گرند داشت.
.
هیچ ورقی واسه نادال برنگشته و هنوز هم شماره یک جهان هست و آمارش حداقل از علی دایی شما بهتر بوده.
.
اگر 7 باخت آبرو ریزی هست که باختن به یه بازیکن 17 ساله که سطح تخصصیش هم هارد نیست در همین میامی اسمش چیه ؟؟؟ حالا دیگه آمار هد تو هد هم پیشکشت.
.
در مورد ست نگرفتم رافا هم از نواک شما فکر کنم پارسال کل تور رو خواب تشریف داشتی و آخر تور بیدار شدی ؟؟ رافا در 2 بازی مهم یعنی گرنداسلم نواک رو شکست داد.از مونت کارلو 2012 تا us open 2013 هم طی 7 بازی فقط یکبار نواک موفق بود و 6 بار شکست خورد.
.
باقی چرت و پرتهات هم حس جواب دادن نیست دیگه.همین رو هم که جواب دادم گفتم فک نکنی همه اینجا به به چه چه میکنن واست.هنوز اون پستت که نوشتی اگر از پستهام تشکر نکنید من میرم از این سایت یادمون نرفته !!!
.
راستی جانور خطاب کردن رافا هم میزارم به حساب عقده های چند سالت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(حال کن با اینا حالا )
بعد میگن علی دایی توهینه !

وقتي عصباني ميشي خيلي بيشتر باهات حال مي كنم چون به مراتب بيشتر پرت و پلا ميگي.

من تو همين مسابقات يه پست دندان شكن بهت دادم كلا يه هفته به قول فرنگي ها vanish into thin air شدى و جواب كه نتونستي بدي هيچ,به سوراخ موش هميشگيت برگشته بودى.

اولا اين پست اصلا به شما مربوط نبود كه جواب بدى,يه قسمتش كه بهت ربط داشت اصلا نتونستي جواب بدى.

كجاى حرف هاي من غلط؟واقعيت؟واقعيت تلخه؟اسپين فورهند هاى راجر بيشتره؟؟؟به توپ زياد اسپين بدى سرعت پايين كه نمياد هيچ بالا هم ميره؟؟؟؟كلا حالت خوبه؟خوبي؟

اگر اسپين فورهند راجر بيشتر بوده خيلي به ندرت و بعضا استثنا بوده.من به طور كلي صحبت مي كنم .تو چجور هوادار رافا هستي كه هنوز نميدوني هيچ كسي تو تور ATP به اندازه رافا به توپ اسپين نميده.سرعت چرخش توپ با اسپين دادن بيشتر ميشه ولي نه سرعت حركت توپ ,كه هر چي توپ flat تر زده بشه سرعتش بيشتره.شما گناه و تقصيري نداري ,چون تا حالا تو كل عمرت يه راكت دستت نگرفتي(راكت بدمينتون و تنيس رو ميز رو نمي گم!)

تصور ميكنم شما بيشتر يه تاكتيك سرو والي كردن رو ميز پينگ پنگ علاقه مندي فقط مراقب باش براي والي رو ميز ميري وايسي, زمين نخوري يه وقت يا با سرعت نري بغل حريفت!

كلا حالت خوب نيست.اگر بازيكني از بك هند فرار كنه (run around) بياره رو فورهند اگه down the line باشه ميشه inside in اگه cross court باشه ميشه inside out .اين سبك راجر؟؟؟ ايرادي هم نداره ؟؟؟مرسي از اينكه به بازيكن هاي تنيس توصيه كردي ايرادي نداره!

تازه استاد تمام و كمال اين كار رافاي خودتون كه تماما از اون بك هند كوتاه در به داغونش فرار ميكه. واي كشتي منو با اين اطلاعات تنيست!بعد اين چه ربطي به پشت بيس لاين بازي كردن داره!!!چي ميكشه مهدي جان با كلنجار رفتن با تو يكي!

حرف هاي من به درد سال 2011 ميخوره؟تو بعد از باخت راجر تو IW از اون سالها با لذت ياد كردي,گفتم ببرمت تو اون فضا كه خيلي دوسش داري و ازش خاطره داري!

رافا 17 تا گرند اسلم داشت؟؟اصلا دليلات به درد كه نميخوره هيچ ربطي به هم نداره.به RG 2011 ربطي نداره.رافا كلا 2 بار به راجر تو GS ها باخته .اگه راجر نبود 17 تا اسلم داشت؟؟؟رياضيتم كه مثل اطلاعات تنيست درب داغونه!خيلي واضح مشخص 2 سال بيشتر نيست تنيس دنبال مي كني هر چي بيشتر ميگي بيشتر گاف ميدي.برو خدا رو شكر كن مرورگرت بسته شد وگرنه گاف دادن هات نا متناهي مي شد! اون زمان كه راجر رابراه us open قهرمان ميشد,ماتادور جان شما به SF هم نميرسيد چه برسه به اينكه به راجر بخوره و راجر مانع اسلم هاي خياليت بشه!اون زمان مثل بعضي ها تو سوراخ موش بود و فقط موقع فصل خاك ميومد بيرون خاك بازي!شما هم اون موقع نميدونستي تنيس كلا چي هست,تو ورزشگاه بازي استقلال صنعت نفت رو با جديت تمام تماشا ميكردي!

پشت بيس لاين رفتن جواب داده سالها؟؟ديدم تو اون 7 باخت تحقير اميز چقدر داشت جواب مي داد!خواب بودي؟پارسال نديدي چقدر سعي ميكرد بياد نزديك بيس لاين,و چقدر به سودش بود(SF toronto),اما انقدر راكت رو بالا سرش ميچرخونه و footwork كندي داره كه نميتونه timing صحيحي براي execute كردن ground strokes ها داشته باشه و نميتونه به صورت دائمي خودشو با نزديك به بيس لاين بازي كردن وقف بده .در وافع توانايي اين كارو نداره.

يه ذره از بحث كل كل مياي بيرون ماهيتت پديدار ميشه.تعجبي نداره همش به بحث هاي كل كل دامن ميزني چون چيزي از لحاط فني واسه گفتن نداري.فعلا inside out & inside in رو برو ياد بگير بيا بقيه رو هم بهت ميگم(يكي دو سال طرفدار رافاس هنوز اين چيزارو نميدونه.نديده رافا صبح تا شب از اون بك هند قراضه فرار مي كنه)

از monte carlo 2012 تا us open 2013 يه شكست داشت؟خواب تشريف داشتي 7 ماه رافا مصدوم بود و به خواب زمستاني رفته بود تو اين مدت؟

17 سالگي؟اون بازي به سن شما قد نميده در موردش صحبت نكن. راجر تو اون بازي افتضاح بازي كرد.سال بعدش تو فينال miami 2005 نتيجه چي شد؟گفتم كه اون موقع نميدونستي تنيس با ط نمينويسن و ليگ برتر! ايران دنبال ميكردى كه انقدر به علي دايي علاقه مندي!

تمام حرف هات فاقد سنديت و اعتبار و كلا همش غلط غلوطه.تو هنوز فرق بين ضربات top spin & flat رو نميدوني.چي ميكشن كاربراي صبور از دست تو,علي دايي!!!

من نگفتم جونور,گفتم موجود,اين به نظرت فرق نداره؟يه پيشنهاد هم بهت دارم .اين علي دايي گفتنت كه از يكي ديگه هم ياد گرفتي,خيلي نخ نما و كليشه اي شده.بچه ها همه دارن ازت بيزار ميشن .طرفداراي رافا هم موندن تو رودرواسي.

چرا دروغ ميگي من گفتم اگه از پست هام تشكر نكنين ميرم از اين سايت؟برو انگليسي ياد بگير .اون پستو 10 بار دوباره بخون تا حفظ شيش.همون موقع خيلي ها از جمله powerVu عزيز از بنده حمايت كردن تا دهن خيلي ها ها يكي دو هفته اى بسته بمونه.ولي خب نفرت زياد و غير طبيعي از راجر دوباره دهن هارو باز كرد.

واقعا داري تو اين مملكت با اين پست ها حروم ميشي! توني نادال ندزدتت به عنوان مربي اول رافا استخدامت كنه؟؟؟مسئولان ATP نيان به زور ببرنت؟از اون ها اصرار از تو انكار!!

خواهش ميكنم بازم ازين پست ها بده!خيلي با حاله!يادت باشه مرور گرت دوباره خود به خود!! بسته نشه.

اين 2 تا excerpt رو از wikipedia خوب بخون تا حفظ شي شبا خوابشو ببيني!!!(اول انگليسي ياد بگير)

Federer is considered by many to be the greatest tennis player of all time,[43][44][45] while Nadal's performance on clay has prompted many experts to regard him as the greatest clay court player and one of the best tennis players of all time.[46][47][48]

Federer has been more successful than Nadal on fast courts because he hits a flatter forehand and has a faster serve. Indoor hard courts are one of the faster surfaces, so Federer's flatter shots there result in a lower bouncing, faster moving trajectory. Thus, Nadal's topspin is less effective on fast courts such as indoor hard courts, but is the most effective on slow courts, such as clay

در اخر خدا يه صبري به مهدى جان بده!!با چه كسايي بايد سرو كله بزنه.

ویرایش توسط swiss express : 04-02-2014 در ساعت 08:30 PM
swiss express آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-02-2014, 08:12 PM   #243
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

آقا این تایپیک رو ببندین تموم شه هم ما راحت میشیم هم دیگران . اینقدر هم رو اعصاب کاربرای دیگه راه نمیریم . اگه خدا عمر داد سال بعد تو میامی دوباره شروع میکنیم .
see you next year
Mehdiii آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
MRF
قدیمی 04-02-2014, 09:07 PM   #244
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

من واقعا شرمندم سر شما عزيزان با اين پست هاى كل كل درد اوردم.متاسفانه اون كاربر نما! منو مجبور كرد.خواهش مي كنم اين تاپيك حداقل يك روز ديگه ادامه پيدا كنه (البته با اجازه اقا مهدي).
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-02-2014, 09:32 PM   #245
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

از خشی جان به عنوان طرفدار نادال درخواست میکنم جواب ایم swiss express رو بده.
از اون پست هایی که پیمی اشاره کرد.
Maani آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-02-2014, 09:38 PM   #246
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
dearest friend it seems to me that u do not appreciate my posts in english.and i got to go sooner or later,its just a matter of time.but i have my reasons for writing them in english.

the beauty of the words will immediately drop as soon as its translated to persian esp when reviewing tennis world(have u ever thought that jason and robby commentary could be very flat and monotonous if translated into persian,!do u prefer a farsi commentator?)the dramatic power of the words will promptly fall as they are translated into persian.

how can i translate the word EPIC or thriller or bounce back or under his belt in my reviews.they will lose their power and wont be dramatic anymore.could anyone translate hafez poems into english and they could value the same as the persian?of course not because hafez is ours and the sweetness is with those persian words,just oscillating throughout his sonnets.and tennis is theirs!we cant bring those dramatic commentaries u hear and experience in eurosport channel by those veterans.that incredible accent.

i have written so many dramatic articles in english forums about so many players that has brought tears to their eyes.i revived so many nostalgic moments for those guys because i remember all those moments as vividly as possible and i wanted to share them with u. and even had my impressions!i wrote so many article in roger's forum that he needs to split with annaconda!!(thats exactly how i called him their as a joke) that finally he did so.and edberg plus larry stefanky(andy roddick's former coach) was my priorities to roger.i kept encouraging rog for hours there last year when he was playing poorly.but as soon as i discovered here i left there and i joined u.and i swear to my humble life that i write my posts with extreme enthusiasm to make u happy ,laugh ans sometimes contemplating.i can analize a set of tennis for hours for u dear friends.i just wanted to break the cliches ...

but still if you think that im not abiding the rules and i am harrassing and disturbing u with my posts i will leave this forum for ever and i promise i will never ever get back anymore.because i believe this is your 100 percent right and i assure u that i wont be sad and i will take it as a man.

حال ندارم زیاد بنویسم
این اون پستت هست.
در مورد اسپین هم ارجاعت میدم به پستی که محمد چند سال پیش گذاشته بود در مورد مقایسه اسپین بالای فورهند های راجر زمانی که به توپ اسپین میده.(محمد جان میتونه تایید کنه و باقی دوستانی که اون پست رو دیدن)
در مورد تنیس بازی کردن خودم هم چیزی نگم بهتره
در مورد انگلیسی و ... هم نه فقط من بلکه مهدی عزیز (mspayam) که تحصیلات بالایی در رشته زبان انگلیسی دارند و سوابقشون واسه اونایی که ایشون رو میشناسن واضح هست شما رو نقد کردند.من هم مدعی دونستن زبان انگلیسی نیستم ولی انقدر حالیم میشه که تو این خراب شده دارم درس میخونم !!!

از monte carlo 2012 تا us open 2013 هم 7 بار با هم تقابل داشتند رافا و نواک که نتیجه 6-1 بوده.حالا چه ربطی به 6-7 ماه مصدومیت رافا داره ؟ من آمار رو میگم.

اون بحث بکهند رو آوردن رو فورهند هم فقط حرف من نیست و حرف خیلی از فدرری های با تجربه تو چت باکس بود.دیگه آدم و عالم میدونه راجر جلوی رافا بکهنداهاش به خاطر اسپین بالای توپهای رافا از کار میوفته.
حالا میخوای این رو هم واسه خودت توضیح الواضحات بدی میتونی ادامه بدی.
گودبای هانی !
moris آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-02-2014, 11:39 PM   #247
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Maani نمایش پست ها
از خشی جان به عنوان طرفدار نادال درخواست میکنم جواب ایم swiss express رو بده.
از اون پست هایی که پیمی اشاره کرد.
به وقتش
davidbeckham آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-03-2014, 12:48 AM   #248
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
حال ندارم زیاد بنویسم
این اون پستت هست.
در مورد اسپین هم ارجاعت میدم به پستی که محمد چند سال پیش گذاشته بود در مورد مقایسه اسپین بالای فورهند های راجر زمانی که به توپ اسپین میده.(محمد جان میتونه تایید کنه و باقی دوستانی که اون پست رو دیدن)
در مورد تنیس بازی کردن خودم هم چیزی نگم بهتره
در مورد انگلیسی و ... هم نه فقط من بلکه مهدی عزیز (mspayam) که تحصیلات بالایی در رشته زبان انگلیسی دارند و سوابقشون واسه اونایی که ایشون رو میشناسن واضح هست شما رو نقد کردند.من هم مدعی دونستن زبان انگلیسی نیستم ولی انقدر حالیم میشه که تو این خراب شده دارم درس میخونم !!!

از monte carlo 2012 تا us open 2013 هم 7 بار با هم تقابل داشتند رافا و نواک که نتیجه 6-1 بوده.حالا چه ربطی به 6-7 ماه مصدومیت رافا داره ؟ من آمار رو میگم.

اون بحث بکهند رو آوردن رو فورهند هم فقط حرف من نیست و حرف خیلی از فدرری های با تجربه تو چت باکس بود.دیگه آدم و عالم میدونه راجر جلوی رافا بکهنداهاش به خاطر اسپین بالای توپهای رافا از کار میوفته.
حالا میخوای این رو هم واسه خودت توضیح الواضحات بدی میتونی ادامه بدی.
گودبای هانی !
به هر ترتيب مدد خواستن دوستت در پست بالا دليل و گواهي بي چون و چراي عدم تواناييت در بحث فني هستش كه حس كرد كه چقدر گاف دادى.

از roland garros 2012 يعني انتهاي european clay court season تا monte carlo 2013 يعني ابتداي فصل خاك اروپا(زود تر شروع ميشه اما عنوان هاي مهمش با monte carlo اغاز ميشه) با هم بازي نكردن كه تو اين فاصله نواك تو اكثر مسابقات favourite بود و همين طور انتهاي فصل 2012 به دليل طي كردن دوران نقاهت از بازي با نواك تو لندن گريخت. همونجوري كه رافا در شرايط indoors به دليل سرعت بالاي كرت ها تاپ اسپينش تاثير خوبي نداره و كلا امار خوبي نداره(ركوردش مقابل راجر گوياي اين حقيقت هست).در ضمن 5 تا از اون 7 بازي رو clay بود كه رافا 4 تاشو برد.

تصور مي كردم بري اون پست بياري.اتفاقا خوب شد كه اينكارو كردي.يكي از معاني لغت appreciate به معني دوست داشتن هست كه با توجه به ساختار جمله من خيلي واضح هست(البته نه براي شما چون به غلط معني كردى)و اين زماني بود كه فقط 2 كاربر كه يكيشون mspayam بود با پست انگليسي مخالفت كردن.

و من توي همون جمله اول كه اوردي گفتم كه دوستان(اون 2 نفر) پست هاي منو دوست ندارن.من هيچ وقت تو هيچ پستي نگفتم كه اگه دوستان سپاس گذاري نكنند مي رم.اين كذب محض.بحث دوست داشتن بود.كه البته همون موقع دوستان از جمله powerVu عزيز به بنده خيلي لطف داشتند و انقدر حمايت كردن كه شما عصباني شدى و از مديران سايت انتقاد كردى كه چرا اين پست هارو دوست دارند و از ما كاربران بهتر تشخيص ميدن و از اين حرف ها كه البته كسي اهميت نداد!

در مورد تنيس بازي كردن همون بهتر كه چيزي نگفتي!

اره توضیح الواضحات, اما نه براي شما كه تو اون پستت نشون دادي هيچ چيز رو نمي دوني.

در مورد اون بحث run around the backhand گفتم كه مختص راجر نيست و خود رافا به طور مكرر اين كارو انجام ميده.بالا توضيح كامل دادم مسئله به شدت ساده اى هست .نميدونم چرا توانايي درك اين مسئله بسيار ساده رو ندارى.
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-03-2014, 02:18 AM   #249
Roger.tennis
Senior Member

آواتار Roger.tennis

پستها: 158
سپاس: 579
در 157 پست 1,437 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

سلام بکس تی تی
اومدم دلایل باخت رافا و کلا آنالیز بازی فینال رو بنویسم اما اینقد پست های جورواجور و عدس پلویی تو این سه
چهار صفحه خوندم که کلا یادم رفت میخام چی بنویسم
ترجیح میدم سکوت کنم و بیخیال تاپیک میتمی بشم
فقط یه چیزی برادران
یه تیکه هایی درباره بهترین تنیسور تمامی تاریخ خوندم که فعلا به خاطر روی گل اساتید TT سکون میکنم
دوباره تکرار بشه سکوت دیگه جایز نیست
پسسس
امیدوارم نزارید شروع بشه
عزتتتت زیاد علی یارتون
Roger.tennis آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger.tennis به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-03-2014, 06:00 AM   #250
Roger.tennis
Senior Member

آواتار Roger.tennis

پستها: 158
سپاس: 579
در 157 پست 1,437 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
مرسی نواک. دست مریزاد پسر. منتظرم ببینم فصل خاک چه می‌کنی

علتش اینه که به علت بالا رفتن سن، سرعت قبل رو توی کورت نداره. واسه همین نمی‌تونه مثل گذشته بیشتر سمت چپ کورت باشه و به محض فرصت داشتن Run Around کنه و فرهند Inside In و Inside Out بزنه (چون اگه این کارو انجام بده، سمت فرهندش خالی می‌مونه و مثل گذشته سرعت لازم رو برای کاور کردن سمت فرهندش نداره. سال‌هاست که مشکل اصلی راجر مقابل بازیکنایی که می‌تونن به فرهندش حمله کنن همین بوده). البته توی دو تورنمنت گذشته کمی بیشتر از سال 2013 به سمت بکهند متمایل بود، که نشون دهنده اواضاع جسمانی بهترش نسبت به سال قبل هست ولی هنوز فاصله زیادی با سال‌های جوونیش داره.

به جای صحبت های پوچ از این دو عزیز یاد بگیرید
ممنونم از شما دو نفر
Roger.tennis آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger.tennis به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
تنیس، آزاد، مایمی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش