بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > لوازم و تجهیزات تنیس > راکت و زه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-11-2012, 12:01 AM   #1
Hand miracle
Junior Member

پستها: 14
سپاس: 3
در 14 پست 40 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mr.sam نمایش پست ها
راستش من بیشتره تمرکزم روی پاور است هم چنین زه هم دوست دارم پاور باشه.(پاور+کمی تاپ اسپین).
زه های قبلیم تنشنشون
hurricane 55lb
sonic pro head 55lb
luxilon original 60-62lb
این آخریو مخصوصا زیاد کشیدم که بازیمو با تنش بالا و کنترلی امتحان کنم که راضی نبودم.
راستی اینم بگم که راکتم head extreme pro هست ولی به همین زودیا تصمیم دارم راکتمو عوض کنم(به علت دست درد)
سلام و احترام
زه Pro Hurricane tour رو اگر با ضخامت ١٧(١٢٥mm)
باشه پاور دار تر هست از ١٦ اما كلاً اين زه از زه هاي پاور دار Babolat هست اگر١٧ رو امتحان نكرديد امتحان كنيد
اما راجع به Head sonic اصلاً صحبتي ندارم چون من شخصاً اون رو زه خوبي نمي دونم البته اين نظر شخصي هست ولي شركت اون رو جور ديگه اي معرفي ميكنه
اما Original زه نسبتاً پاور داري هست با اسپين خوب اما شما تنشن اين زه رو كنترلي كشيديد كه كمتر پاورش رو احساس كرديد
اما از همين شركت زه Big Banger Alu Power رو امتحان كنيد زه پاور دار تري هست از زهاي كه امتحان كردين
اما مثل دوست قبلي مون كه تو پست قبلي جواب دادم بهشون چون سوال شما نزديك هست به ايشان به شما هم دو زه اي كه به ايشان معرفي كردم عرض مي كنم حتماً امتحان كنيد چون پاور هاي بسيار خوبي همراه با دوام نسبتاً خوبي داره
Topspin Cyber Delta
Polyfibre Cobra
البته نظر من شما تنشن زه ها رو ثابت نگه داريد تا راحت تر چند زه رو امتحان و با هم قياس كنيد تا زه مورد نظر كه با بازي و نو راكت تون هماهنگ هست رو راحت تر پيدا كنيد
Hand miracle آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hand miracle به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-11-2012, 05:40 PM   #2
mr.sam
Junior Member

آواتار mr.sam

پستها: 18
سپاس: 24
در 14 پست 28 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic Ivan Ljubicic Pete Sampras Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hand miracle نمایش پست ها
سلام و احترام
زه Pro Hurricane tour رو اگر با ضخامت ١٧(١٢٥mm)
باشه پاور دار تر هست از ١٦ اما كلاً اين زه از زه هاي پاور دار Babolat هست اگر١٧ رو امتحان نكرديد امتحان كنيد
اما راجع به Head sonic اصلاً صحبتي ندارم چون من شخصاً اون رو زه خوبي نمي دونم البته اين نظر شخصي هست ولي شركت اون رو جور ديگه اي معرفي ميكنه
اما Original زه نسبتاً پاور داري هست با اسپين خوب اما شما تنشن اين زه رو كنترلي كشيديد كه كمتر پاورش رو احساس كرديد
اما از همين شركت زه Big Banger Alu Power رو امتحان كنيد زه پاور دار تري هست از زهاي كه امتحان كردين
اما مثل دوست قبلي مون كه تو پست قبلي جواب دادم بهشون چون سوال شما نزديك هست به ايشان به شما هم دو زه اي كه به ايشان معرفي كردم عرض مي كنم حتماً امتحان كنيد چون پاور هاي بسيار خوبي همراه با دوام نسبتاً خوبي داره
Topspin Cyber Delta
Polyfibre Cobra
البته نظر من شما تنشن زه ها رو ثابت نگه داريد تا راحت تر چند زه رو امتحان و با هم قياس كنيد تا زه مورد نظر كه با بازي و نو راكت تون هماهنگ هست رو راحت تر پيدا كنيد
ممنون از نظرتون اگه پیدا کردم زه ها رو امتحانشون می کنم.
mr.sam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mr.sam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
زه راکت، تنیس، استرینگ، String

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)