بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > راجر فدرر (Roger Federer)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-29-2009, 02:41 PM   #191
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad28235 نمایش پست ها
نخیر
با ارور گرفتن نمی شه دیکته کرد
فقط باید حمله برد

رافا هرگز کسی رو غیر از خاک نمی تونه دور زمین بدونه
چون دست خودش نیست که
بستگی داره حریف توپ رو کجا بزنه، باید بدوه دنبال توپ برش گردونه

نه، اتفاقا همه چی دست به دست هم داده بود تا قهرمان نشیم
از 6 امتیاز گرفته تا داوری
ولی شدیم

6 امتیاز کم بشه، بازم قهرمان می شه

تو کافیه بازیهای رافا تو هاردکورت از تورنتو تا یو اس اوپن 2008 رو دیده باشی تا بفهمی غیر از خاک میتونه بدوونه یا نه!؟ المپیک با اون زمین تندش یه نمونه ی کاملا بارز بود

اون سال همه چی دست به دست هم داد تا لنگ اول بشه و سال بعدش بعد از مدتها بره آسیا! همین!!!
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-29-2009, 02:46 PM   #192
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
من هیچوقت نگفتم کار شاقی نکرده! این یک واقعیته که بردن رقیب دیرینت تو فینال گرند اسلم بهتر از بردن جوجه تنیسورائی مثل موری و نواکه درش شکی نیست! ولی چیزی از ارزش های کار فدرر کم نمی کنه

اون موقع فدرر له له میزد یه گرند اسلم ببره تا برسه به سمپراس هنوز تو دوران افتش بود اون موقع ها همه ی مسابقات رو جدی میگرفت حتی مسترز و حتی ابوظبی رو

رافا دو سه بازی پشت سر هم حریفاش کنار کشیدن و بهترین بردش مقابل روبریدو و بلیک بود رافا اگه روی فرم باشه بله بردن اینا براش کاری نداره که

اتفاقا گفتی کار شاقی نکرده
مکن حافظه ام حرف نداره
منتها تو زیر حرت می زنی
مثل همون که گفتی به جز ماریا و هنن، کسی شاخ نیست
بعدش گفتی من کی همچین حرفی رو زدم؟

له له زدن برای گرند اسلم چه ربطی به تورنمنت ابوظبی داره؟
اون واسه گرند اسلم له له می زد.
معلوم بود تورنمنت ابوظبی رو فقط برای پول اومده

در هر صورت تاپ 30 رو برده
خودت می گی داویدنکو چون تاپ 30 رو برده، آماده بوده
خوب رافا هم تاپ 30 رو برده دیگه
از طرفی
پس خودت هم قبول داری که رافا شانسی رسید فینال دیگه، نه؟!!!!

توی میامی 2008 هم رافا همه ی حریفایی که برد، منهای دور اول، تاپ 30 بودن
پس آماده بوده

milad28235 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-29-2009, 02:48 PM   #193
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

نقل قول:
تو کافیه بازیهای رافا تو هاردکورت از تورنتو تا یو اس اوپن 2008 رو دیده باشی تا بفهمی غیر از خاک میتونه بدوونه یا نه!؟ المپیک با اون زمین تندش یه نمونه ی کاملا بارز بود

اون سال همه چی دست به دست هم داد تا لنگ اول بشه و سال بعدش بعد از مدتها بره آسیا! همین!!!

من همه ی بازیهای رافا رو سالهاست که دارم می بینم
همیشه مقابل حریفای قدر، می زنه زیر توپ تا اونا بزنن توی اوت
مطمئن باش از تو بیشتر تنیس می بینم
فقط نتایج رو دنبال نمی کنم

اتفاقا اون سال همه چیز دست به دست هم داد تا نذارن قهرمان شیم، ولی نتونستن

قدیمی 10-29-2009, 02:52 PM   #194
koury
Administrators

آواتار koury

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

خب معلومه تو برداشتت غلطه به من ربطی نداره من گفتم برای خواهرای ویلیامز و پست بعدیش هم تاکید کردم که این دو تا بالاخره شاخ هستن ولی برای کی شاخن؟؟ موقعی میگیم شاخن که با دو سه تا تنیسور هم تراز خودشون رقیب باشن!!!!

من هیچوقت نگفتم فدرر کار شاقی نکرده اتفاقا بردن حتی یه گرند اسلم هم در این سطح خیلی شاقه

له له زدنم ربطش اینجاس که تو میگی فدرر که مسترز ها رو جدی نمیگیره بیاد ابوظبی رو جدی بگیره که یادآور شدم اون دوران فدرر هنوز اینطوری نشده بود و با تمام وجود بازی میکرد! بازیش با موری هنوز یادمه چقدر تلاش کرد ولی موری اون موقع ها بندرت ارور میداد...

خب رافا بیخودی که نامبر 2 نشده، اگه بخواد تو دوران افتشم به امثال روبریدو و ... ببازه که از تاپ تن باید بره بیرون بحث رافا با داویدنکو متفاوته!
معلومه رافا آماده نبود و نمیتونست خوب بازی کنه و شانسش زد و حریفاش کنار کشیدن و رسید فینال!!

میامی 2008 بحثش جداس چون رافا تو چنای هم رسید فینال ولی اونطوری به یوژنی باخت!!! تو همه ی مسابقات میرسید فینال و نیمه نهائی ولی دوران افتش بود و قهرمانی نمیاورد ولی از مونت کارلو تا 6-7 ماه رو دستش نیومد کچلم نتونست ببردش همین و بس
قدیمی 10-29-2009, 02:56 PM   #195
koury
Administrators

آواتار koury

نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad28235 نمایش پست ها

من همه ی بازیهای رافا رو سالهاست که دارم می بینم
همیشه مقابل حریفای قدر، می زنه زیر توپ تا اونا بزنن توی اوت
مطمئن باش از تو بیشتر تنیس می بینم
فقط نتایج رو دنبال نمی کنم

اتفاقا اون سال همه چیز دست به دست هم داد تا نذارن قهرمان شیم، ولی نتونستن

آخه دیدن تنیس خالی که معنائی نداره!! خان جون کروبی هم میتونه بشینه 100 ساعت تنیس ببینه ولی دیدن خالی کفایت نمی کنه... باید بدونی ضربات چی هستن چی نیست اگه تو ضربه زدن به توپ رو زیر توپ زدن میدونی که همه همینطورن، اگه تاپ اسپین زدن رو زیر توپ زدن میدونی که هنوز درک نکردی چقدر یه تاپ اسپین زدن سخته

اون سال همه خواستن تیم پرسپولیس با مربی جدیدش که کلی هزینه و تبلیغات کرده بودن قهرمان بشه و به خواسته ی دلشون هم رسیدن
قدیمی 10-29-2009, 03:06 PM   #196
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

نقل قول:
آخه دیدن تنیس خالی که معنائی نداره!! خان جون کروبی هم میتونه بشینه 100 ساعت تنیس ببینه ولی دیدن خالی کفایت نمی کنه... باید بدونی ضربات چی هستن چی نیست اگه تو ضربه زدن به توپ رو زیر توپ زدن میدونی که همه همینطورن، اگه تاپ اسپین زدن رو زیر توپ زدن میدونی که هنوز درک نکردی چقدر یه تاپ اسپین زدن سخته

اون سال همه خواستن تیم پرسپولیس با مربی جدیدش که کلی هزینه و تبلیغات کرده بودن قهرمان بشه و به خواسته ی دلشون هم رسیدن

من می دونم ضربات چی هستن
هر ضربه ای که اعتراف توپ رو از تور زیاد کنه، می شه زیر توپ زدن
می دونم سخته، ولی زیر توپ زدنه ، و بزدلانه س

بازی تنیس یعنی اونی که راجر فدرر در زمین ارائه می ده
ضربه های راجر فدرر، ضربه هستن

اون سوال همه می خواستن قطبی بیش از حد محبوب نشه و به حالت بت در نیاد
ولی کاری از پیش نبردن

قدیمی 10-29-2009, 03:11 PM   #197
koury
Administrators

آواتار koury

اشکالت همینجاس دیگه ... هنوز نمیدونی تنیس نبرد بین سبک ها و تفاوت هاس!!! همه سبکشون یکی نیست، همه راجر فدرر نیستن، همه رافا نادال نیستن! همه سرویسشون مثل کارلوویچ یا رادیک نیست! همه همیشه یکنواخت نیستن و کلا بالا پائین دارن

تنیس یعنی همین! بهیچوجه نمیشه به یه تنیسور خاصی چسبوندش قبلا هم گفتم تنیس بزرگتر از راجر فدرر و رافا نادال و سمپراس و ... هست! فدرر الان بهترین تنیسور تاریخه بالاخره یه روز یکی رکوردش رو میزنه و یکی بهتر از اون میاد!!

همه نابود شدنی هستن الا تنیس فدرر به اندازه ی کافی بزرگ هست ولی سعی نکن با حرفات تخریبش کنی و در حد خدا بزرگش کنی

قطبی محبوب هست نه بخاطر قهرمان کردن لنگ بخاطر شخصیتش!!! کلاس بالائی داره ولی اون سال همه خواستن تیم پرسپولیس اول بشه همین!! کار سختی هم برای این آقایون نیست...
قدیمی 10-29-2009, 03:15 PM   #198
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

نقل قول:
خب معلومه تو برداشتت غلطه به من ربطی نداره من گفتم برای خواهرای ویلیامز و پست بعدیش هم تاکید کردم که این دو تا بالاخره شاخ هستن ولی برای کی شاخن؟؟ موقعی میگیم شاخن که با دو سه تا تنیسور هم تراز خودشون رقیب باشن!!!!

من هیچوقت نگفتم فدرر کار شاقی نکرده اتفاقا بردن حتی یه گرند اسلم هم در این سطح خیلی شاقه

له له زدنم ربطش اینجاس که تو میگی فدرر که مسترز ها رو جدی نمیگیره بیاد ابوظبی رو جدی بگیره که یادآور شدم اون دوران فدرر هنوز اینطوری نشده بود و با تمام وجود بازی میکرد! بازیش با موری هنوز یادمه چقدر تلاش کرد ولی موری اون موقع ها بندرت ارور میداد...

خب رافا بیخودی که نامبر 2 نشده، اگه بخواد تو دوران افتشم به امثال روبریدو و ... ببازه که از تاپ تن باید بره بیرون بحث رافا با داویدنکو متفاوته!
معلومه رافا آماده نبود و نمیتونست خوب بازی کنه و شانسش زد و حریفاش کنار کشیدن و رسید فینال!!

میامی 2008 بحثش جداس چون رافا تو چنای هم رسید فینال ولی اونطوری به یوژنی باخت!!! تو همه ی مسابقات میرسید فینال و نیمه نهائی ولی دوران افتش بود و قهرمانی نمیاورد ولی از مونت کارلو تا 6-7 ماه رو دستش نیومد کچلم نتونست ببردش همین و بس

اصلا بحث برداشت نیست
این تویی که می زنی زیر حرفت
تو رسما گفتی غیر از هنن و ماریا بقیه شاخ نیستن، بعدش حرفت رو عوض کردی و اصلا نگفتی برای خواهارای ویلیامز
اصلا در پست اول اسمی از خواهرای ویلیامز نبردی
هنوزم می گم. در حضور ماریا و هنن هم شاخ بودن.

من حافظه ام خیلی قویه
گفتی کار شاقی نکرده
اصلا مهم نیست آیه و قسم بیاری
من خودم رسما دیدم که توی یه تاپیک زیر حرفت زدی
خوب معلومه الان می زنی زیر حرفی که ماهها قبل گفتی

عزیز من بازم دارم می گم
او واسه گرند اسلم له له می زد
چرا باید برای مسترز و تورنمنت ابوظبی خودش رو جر بده؟
در ثانی، فدرر خوب بالاخره وقتی میاد توی زمین، تلاشش رو می کنه تا بازی خوبی بکنه، چون بابتش پول گرفته
می خواد تماشاگرای استادیوم و تلویزیون راضی باشن
ولی عین خیالش هم نبود که ببازه یا ببره

آفرین
رافا شانسش زد که رسید فینال
ما هم که هممون گفتیم که شانسی رسیده فینال
اینجا چون به نفعته قبول می کنی که شانسی رسیده فینال، ولی توی تاپیک شانگهای قبول نمی کردی

اصلا
تو هر چی می شه می گی اون بحثش فرق می کنه
در حالی که همه ی اینها به هم مرتبطن و داخل یه بحث می گنجن.
بحث رافا اصلا از داویدنکو جدا نیست.

اگه دوران افتش بود که اصلا به فینال نمی رسید
به فینال رسیده، ولی به یه حرف قوی تر از خودش باخته

تو اصلا مرد نیستی، نمی تونی واقعیت رو قبول کنی
من استدلال خودت رو میارم، نمی پذیری

می گی داویدنکو تاپ 30 رو برده، پس آماده بوده
منم دارم میگم رافا هم تاپ 30 رو برده
ولی تو می گی بحث رافا فرق می کنه!!!

تو خودت این استدلال رو کردی که کسی که تاپ 30 رو ببره، آماده س
چطور این موضوع در مورد رافا صدق نمی کنه؟

قدیمی 10-29-2009, 03:19 PM   #199
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

نقل قول:
اشکالت همینجاس دیگه ... هنوز نمیدونی تنیس نبرد بین سبک ها و تفاوت هاس!!! همه سبکشون یکی نیست، همه راجر فدرر نیستن، همه رافا نادال نیستن! همه سرویسشون مثل کارلوویچ یا رادیک نیست! همه همیشه یکنواخت نیستن و کلا بالا پائین دارن

تنیس یعنی همین! بهیچوجه نمیشه به یه تنیسور خاصی چسبوندش قبلا هم گفتم تنیس بزرگتر از راجر فدرر و رافا نادال و سمپراس و ... هست! فدرر الان بهترین تنیسور تاریخه بالاخره یه روز یکی رکوردش رو میزنه و یکی بهتر از اون میاد!!

همه نابود شدنی هستن الا تنیس فدرر به اندازه ی کافی بزرگ هست ولی سعی نکن با حرفات تخریبش کنی و در حد خدا بزرگش کنی

قطبی محبوب هست نه بخاطر قهرمان کردن لنگ بخاطر شخصیتش!!! کلاس بالائی داره ولی اون سال همه خواستن تیم پرسپولیس اول بشه همین!! کار سختی هم برای این آقایون نیست...

بله
می دونم همه ی تنیسورها مثل هم نیستن
ولی بهترین تنیسور، اصولی ترین تنیسور، فنی ترین راجر هست
بقیه خیلی نقص دارن نسبت به او

فعلا راجر فدرر بزرگترین تنیسور تاریخه
کسی از آینده خبر نداره
فعلا که او بهترینه

تنیس یعنی اونی که راجر فدرر بازی می کنه
راجر رب النوع تنیس هست
یعنی دقیقا تنیس رو باید همون طوری بازی کنی که راجر بازی می کنه
توی کلاسهای آموزشی، بری
همه دارن ضربات فدرر رو تدریس می کنن، همه می گن فلان ضربه ی رافا اصولی نیست و ....

فدرر فرستاده ی خداونده بر روی زمین

قطبی به خاطر قهرمانی، محبوب تر هم شد
سیاست جمهوری اسلامی، مبتنی بر محبوبیت زدایی هستش
تمام سعیشون رو کردن که پرسپولبیس قهرمان نشه، ولی نتونستن

قدیمی 10-29-2009, 03:24 PM   #200
koury
Administrators

آواتار koury

تو هنوز تفاوت بی نبازیکن تاپ و بازیکن معمولی رو قائل نشدی! یه بازیکن تاپ ممکنه در بدترین شرایط برسه فینال یا نیمه نهائی تورنمنت ها مثل رافا و راجر!!

رافا از بعد از مصدومیتش که حال و روز خوشی نداشته کمتر از نیمه نهائی نرسیده که ... ولی داویدنکو جزو بازیکنای معمولیه که اگه افت کنه دور دومم نمیرسه!! وقتی میاد فینال یعنی تو اوجه دیگه!!!؟

ضمنا من همه ی حرفام رو سرش هستم بهیچوجه زیرش نزدم و نخواهم زد ماریا و هنین سخت ترین حریفان ویلیامز ها در این چند سال بودن ولی ویلیامز ها طی 1 سال اخیر حریفی نداشتن که بخوان براشون شاخ بشن

من تو تاپیک شانگهای هم گفتم رافا خیلی ضعیفه و گفتم که نمیگم بهش امیدی ندارم ولی انتظاری ازش ندارم اینجا هم چیزی بنفعم نیست که بخوام حرفمو عوض کنم

فدرر هم من هیچوقت نگفتم کار شاقی نکرده بازم میگم کار شاقی کرده... حرفم نمیتونی تو دهن من بزاری
پاسخ

برچسب ها
راجر فدرر

کاربران در حال دیدن موضوع: 4 نفر (0 عضو و 4 مهمان)