بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

3-17 خرداد - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-30-2015, 08:48 AM   #41
aretobe7
Member

آواتار aretobe7

پستها: 98
سپاس: 558
در 98 پست 940 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/ MansourBahrami/Stan/Masha /Tommy Hass/Pete Sampras/Anna Ivanovic / Vicka Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون دومین گرند اسلم سال Roland garros 2015

از نظر من توی هیچ ورزشی یک بازیکن یا یک تیم نمیتونه داور خودشو انتخاب کنه. چونکه بازی از حالت Fair بودن خارج میشه. بازیکن میتونه اظهار نارضایتی کنه از داوری اما در برنامه داوری ها هیچ تاثیری نمیتونه داشته باشه. البته گمان هم نکنم که مسئولین به این درخواست پاسخ مثبت قطعی داده باشند چون از اعتبار تورنومنت و تنیس کاسته میشه.
در مورد Time violation هم به نظرم دیگه داره تبدیل به رویا میشه رعایت کردن قانونش. دیشب جان مکنرو توی برنامه متز یه برنامه چند دقیقه ای در مورد Toilet Break و حوله داشت که هم خنده دار بود و هم اشاره به چیز هایی داشت که واقعا از لحاظ اخلاقی درست نیستند. اشاره درستی به زمان خودشون که اجازه Toilet Break نداشتند و ... . به نظرم بعضی از بازیکینا برای تماشاگرشون هیچ ارزشی قائل نیستند میان یا میبرن و خوشحالن یا میبازند و عبوس و ناراحت به همه چی گیر میدن. از همه بدتر برخی دیگه اگه احتمال بدن که میبازند از قبل شروع به گیر دادن می کنن. (این دیگه خیلی خنده داره). تو این شرایط فقط روح ورزشه که خراب میشه و جای تاسف داره.
aretobe7 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aretobe7 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-30-2015, 10:44 AM   #42
FedEx 1981
Junior Member

آواتار FedEx 1981

پستها: 8
سپاس: 10
در 7 پست 88 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر، استن ،ماری، بیورن بورگ، سمپی ،نیک کیریوس ،دل پوترو

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها

درباره بازیهای دیروز هم بگم فدرر با اینکه 3-0 برد اما به نظر من خیلی بازی خوب و قابل قبولی از خودش ارائه نداد، حریفش توی ریترنها فاجعه بود و ضرباتش تو در و دیوار بود. بازی کوئواس-مونفیلسم فوق العاده زیبا بود و همونطور که پیشبینی میکردم 5 سته شد و در نهایت مونفیلس برد، فدرر-مونفیلس مطمئنا از زیبا ترین بازیهای امسال میشه، تقابل مهارت و تجربه با انگیزه و توان بدنی بالا. هر چند مونفیلس 14 ست بازی کرده تو سه دور قبل اما فکر نمیکنم این موضوع خیلی روی توان بدنیش تاثیر بذاره چون فرصت خوبی برای استراحت دارن تنیسور ها و تازه 3 دور گذشته.
احتمالاً برای تو بازی جذابی باشه اما واسه فد فن ها چند ساعت عذاب آور پیش رو هست، مونفیلس همیشه گربه سیاه فدرر بوده درست مثل دو تا هموطنش تسونگا و ژیلس سیمون که این سه نفر هرچند مقطعی اما درست تو بدترین شرایط برای راجر مشکل درست کردن، تسونگا تو ویمبلدون 2011 و رولند گاروس 2013، مونفیلس هم یک بار البته تو مسابقات شانگهای 2013 و همین سال قبل تو یو اس اوپن که پیر راجر رو در آورد و سیمون هم که تو رولند 2013 سد محکمی برای راجر بود ! در مجموع فک می کنم بازی فوق العاده سختی باشه
در مورد UE های راجر هم بگم که اصولاً تو بازی با بازیکنهای سطح پائین راجر تمرکز و قدرتش رو ذخیره می کنه برای بازیهای بزرگتر، در این که فدرر تو خاک شاید واقعاً یک یا دو لول از جوکو و نادال تو شرایط فعلی عقب باشه بحثی نیست اما چلنج اصلی فدرر رو فردا باید ببینیم و تحلیل کنیم که واقعاً می شه امید داشت که راجر از این سمت یک پای semie یا حتی فینال باشه یا نه، من فکر می کنم با عملکردش تو روم می شه امید داشت.
یک نکته دیگه این که فدرر برعکس جوکو و نادال هیچوقت تنیسور ضعیف کشی نبوده و کلاً خیلی به این ارور ها توجه نکن
FedEx 1981 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FedEx 1981 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-30-2015, 10:48 AM   #43
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط aretobe7 نمایش پست ها
از نظر من توی هیچ ورزشی یک بازیکن یا یک تیم نمیتونه داور خودشو انتخاب کنه. چونکه بازی از حالت Fair بودن خارج میشه. بازیکن میتونه اظهار نارضایتی کنه از داوری اما در برنامه داوری ها هیچ تاثیری نمیتونه داشته باشه. البته گمان هم نکنم که مسئولین به این درخواست پاسخ مثبت قطعی داده باشند چون از اعتبار تورنومنت و تنیس کاسته میشه.
در مورد Time violation هم به نظرم دیگه داره تبدیل به رویا میشه رعایت کردن قانونش. دیشب جان مکنرو توی برنامه متز یه برنامه چند دقیقه ای در مورد Toilet Break و حوله داشت که هم خنده دار بود و هم اشاره به چیز هایی داشت که واقعا از لحاظ اخلاقی درست نیستند. اشاره درستی به زمان خودشون که اجازه Toilet Break نداشتند و ... . به نظرم بعضی از بازیکینا برای تماشاگرشون هیچ ارزشی قائل نیستند میان یا میبرن و خوشحالن یا میبازند و عبوس و ناراحت به همه چی گیر میدن. از همه بدتر برخی دیگه اگه احتمال بدن که میبازند از قبل شروع به گیر دادن می کنن. (این دیگه خیلی خنده داره). تو این شرایط فقط روح ورزشه که خراب میشه و جای تاسف داره.
البته نادال هم خودش این مسئله رو تایید کرده، ولی اساسا مطرح کردن چنین درخواستی نمیتونه ایرادی داشته باشه، اینکه بهش جامه عمل پوشانده بشه یا نه مهمه که باید صبر کرد و دید.
حالا باز ATP یه جور اتحادیه صنفیه و اینکه بازیکنان درش قدرت زیادی داشته باشن تعجب‌برانگیز نیست. ولی بعید می‌دونم در گرنداسلم‌ها که زیر نظر ‌ITF برگزار میشن، چنین درخواست‌هایی تحمل بشه.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-30-2015, 10:59 AM   #44
aretobe7
Member

آواتار aretobe7

بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/ MansourBahrami/Stan/Masha /Tommy Hass/Pete Sampras/Anna Ivanovic / Vicka Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
البته نادال هم خودش این مسئله رو تایید کرده، ولی اساسا مطرح کردن چنین درخواستی نمیتونه ایرادی داشته باشه، اینکه بهش جامه عمل پوشانده بشه یا نه مهمه که باید صبر کرد و دید.
حالا باز ATP یه جور اتحادیه صنفیه و اینکه بازیکنان درش قدرت زیادی داشته باشن تعجب‌برانگیز نیست. ولی بعید می‌دونم در گرنداسلم‌ها که زیر نظر ‌ITF برگزار میشن، چنین درخواست‌هایی تحمل بشه.
در مورد اتحادیه صنفی خب فیفا هم چنین شرایطی رو داره تمام فدراسیون های بین المللی به همین روشی که ITF اداره میشه اداره میشن. اما تا حالا دیدید که تیمی توی فوتبال بگه من نمیخوام فلانی داور باشه؟ همه از داوری اطهار نارضایتی می کنند. و یا توی یه نامه مشکلات و سوابقشون با یه داور رو به فیفا و کمیته داوری اعلام می کنن. موضوع اینه که اصلا قدرت داشتن و نداشتن مطرح نیست موضوع روح یه ورزشه. نادال با این حرفش داره می گه که اگه برناردز داور باشه نمیتونه بازی خوبی بکنه ولی اگه پاسکال ماریا مثلا باشه میتونه. این درحالیه که توی روح ورزش داور نباید تاثیری در نتیجه داشته باشه و صرفا مجری قانون باشه. اگه توی نتیجه تاثیر داشت و مجری درست قانون نبود باید بگیم کارش نادرسته و نسبت به داوری اعتراض کنیم نه اینکه بگیم فلان داور رو نمیخوایم.

به نظر من منشا تمام این مشکلات همون عدم ضمانت اجرای بعضی از قوانین ریز تنیس در مسابقه است. به طوری که بازیکنا خودشون محق می دونن که به راحتی اونهارو زیر پا بذارن و اگر هم کسی بابت تذکری میده یا اون رو اعمال می کنه حمل بر مشکل شخصی می بینن. البته هم زبون بودن کارلوس و رافا هم بی تاثیر نیست چون خیلی راحت می تونن با هم بحث کنن.
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aretobe7 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-30-2015, 11:47 AM   #45
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
اینطور که گزارشگرا دیروز سر بازی روسول و گاباشویلی می گفتند عملی شده این موضوع و دیگه کارلوس بازیهای نادال رو داوری نمی کنه
همچنین اضافه کردند که اگر بازیکنی گمنام بود هیچوقت این قضیه عملی نمیشد اما چون نادال ه ...
یه چیز دیگه هم گفتند که نادال حقش بوده چون سر هر امتیاز ۲۷ بار توپو به زمین میزنه قبل از سرویس زدن ...
که البته در این مورد دیوکوویچ به نادال سور زده
اما یه چیز هم من میگم اگه واقعا قانون رو بخواند اجرایی کنند امثال دیوکوویچ و نادال توی هر بازی باید تمامی سرویسهاشون رو سرو دو بزنند اگه شک دارید فردا یه کورنومنت بزارید جلوتون و پس از خاتمه امتیاز ها روی سرویس گیم های این دو نفر استارت کنید اونوقت می بینید روی هر امتیاز با حوله و دست توی مو و لای باسن و ... توپ به زمین زدن بیش از ۳۰ ثانیه وقت تلف میشه
در حالیکه قانون برای تورنمنتهای ای تی پی ۲۵ ثانیه و برای گرند اسلم ها ۲۰ ثانیه هست
خودتون قضاوت کنید

ویرایش توسط Farid : 05-30-2015 در ساعت 11:55 AM
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-30-2015, 12:16 PM   #46
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
در مورد اتحادیه صنفی خب فیفا هم چنین شرایطی رو داره تمام فدراسیون های بین المللی به همین روشی که ITF اداره میشه اداره میشن. اما تا حالا دیدید که تیمی توی فوتبال بگه من نمیخوام فلانی داور باشه؟ همه از داوری اطهار نارضایتی می کنند. و یا توی یه نامه مشکلات و سوابقشون با یه داور رو به فیفا و کمیته داوری اعلام می کنن. موضوع اینه که اصلا قدرت داشتن و نداشتن مطرح نیست موضوع روح یه ورزشه. نادال با این حرفش داره می گه که اگه برناردز داور باشه نمیتونه بازی خوبی بکنه ولی اگه پاسکال ماریا مثلا باشه میتونه. این درحالیه که توی روح ورزش داور نباید تاثیری در نتیجه داشته باشه و صرفا مجری قانون باشه. اگه توی نتیجه تاثیر داشت و مجری درست قانون نبود باید بگیم کارش نادرسته و نسبت به داوری اعتراض کنیم نه اینکه بگیم فلان داور رو نمیخوایم.

به نظر من منشا تمام این مشکلات همون عدم ضمانت اجرای بعضی از قوانین ریز تنیس در مسابقه است. به طوری که بازیکنا خودشون محق می دونن که به راحتی اونهارو زیر پا بذارن و اگر هم کسی بابت تذکری میده یا اون رو اعمال می کنه حمل بر مشکل شخصی می بینن. البته هم زبون بودن کارلوس و رافا هم بی تاثیر نیست چون خیلی راحت می تونن با هم بحث کنن.
تا اونجا که من اطلاع دارم فیفا را با ITF میشه مقایسه کرد نه با ATP. بله در فوتبال که من خیلی شنیدم این "درخواست" مطرح شده ولی عملی شدن یه بحث دیگست. و همه این‌ها برای کم‌شدن حساسیت‌هاست و از نظر من ایرادای نداره. مگه داور جایگزین قراره بیاد ناداوری کنه و به نفع شخص خاصی قضاوت کنه؟ اصلا چرا شما اصل را بر معصوم بودن کارلوس گذاشتید؟ احتمال این‌که خصومت شخصی وجود داشته باشه هم کم نیست.

ببینید به هر حال نمیشه کتمان کرد که ستاره‌های تنیس هستند که باعث محبوبیت فوق‌العاده این رشته ورزشی شدند. همه شاهد بودیم که در فینال بدون ستاره یواس‌اپن پارسال، استادیوم ظرفیت‌اش تکمیل نشد.
اینطور که پیش میره بعد از این نسل طلایی تنیس وضع خیلی خراب میشه البته نمیخوام سعی کنم کار اشتباه نادال را توجیه کنم، به عنوان یک هوادار رافا همیشه نسبت به خیلی از رفتارهای اشتباهش معترض بودم ولی باید قبول کنیم که نادال هر کسی نیست. برای بقیه ستاره‌ها هم در بعضی از موارد استثنا قائل میشن و هر چند این مسئله اصولی به نظر نمیرسه ولی اتفاقی هست که عملا میوفته. خیلی از خطاهای ابرقهرمان‌های تنیس مثل ماریا شاراپووا، جوکوویچ و فدرر هم با دیده اغماض نگریسته میشه ولی چرا به اون‌ها اینقدر اعتراض نمیشه؟
میدو‌نستید قبلا هم کسانی مثل سدریک پیولین بودن که این درخواست را داشتن؟

در مجموع من شخصا حاضرم به این ستاره‌ها امتیاز بدن ولی یه چند سال دیگه برامون بازی کنن چون به شدت به آینده تنیس بدبین هستم.

ویرایش توسط Mohammad : 05-30-2015 در ساعت 12:24 PM
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-30-2015, 12:30 PM   #47
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
اینطور که گزارشگرا دیروز سر بازی روسول و گاباشویلی می گفتند عملی شده این موضوع و دیگه کارلوس بازیهای نادال رو داوری نمی کنه
همچنین اضافه کردند که اگر بازیکنی گمنام بود هیچوقت این قضیه عملی نمیشد اما چون نادال ه ...
یه چیز دیگه هم گفتند که نادال حقش بوده چون سر هر امتیاز ۲۷ بار توپو به زمین میزنه قبل از سرویس زدن ...
اما یه چیز هم من میگم اگه واقعا قانون رو بخواند اجرایی کنند امثال دیوکوویچ و نادال توی هر بازی باید تمامی سرویسهاشون رو سرو دو بزنند اگه شک دارید فردا یه کورنومنت بزارید جلوتون و پس از خاتمه امتیاز ها روی سرویس گیم های این دو نفر استارت کنید اونوقت می بینید روی هر امتیاز با حوله و دست توی مو و لای باسن و ... توپ به زمین زدن بیش از ۳۰ ثانیه وقت تلف میشه
در حالیکه قانون برای تورنمنتهای ای تی پی ۲۵ ثانیه و برای گرند اسلم ها ۲۰ ثانیه هست
خودتون قضاوت کنید
اون قسمتی رو که قرمز کردم اصلا منطقی نیست و متاسفانه داری بیش از حد مسئله رو بزرگ(اغراق) میکنی ! با استناد به اون قسمت قرمز رنگ احتمالا شما پیش خودت هم این فکرو میکنی که در صورت اجرای سخت گیرانه تایم بین سرویس ها، نواک و رافا با نواختن 100% سکند سرو تا ب امروز یه دونه تایتل ارزشمند هم نبرده بودن( خیلی سخته تنها با اکتفا ب سکند سرو یه بازی رو برنده شی)! کلا شما بعضی از نظراتت خیلی مغرضانس و خودمم دلیلشو نمیدونم و برام جای سئوال داره ک چرا تمامی این مسائل باید توی چنین بازه زمانی مطرح شه؟؟؟!!!( منظورم توی این فروم نیست)
اگه رافا میدونست که این همه دشمن توی فروم تنیس تاکرز داره، اون وقت احتمالا از تنیس خداحافظی میکرد.[/QUOTE]
پ.ن: همین جوریش رافا با اون سطح آمادگیش و نتایج ضعیفش اعصاب ما رو داغون کرده، لطفا دیگه هیترهای رافا نمک رو زخم ما نپاشن.
پ.ن 2: اصلا ناراحت نباشید، چون با این قرعه و جنگ اعصابی که واسه رافا راه انداختن، رافا قهرمان رولند نخواهد شد.
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-30-2015, 12:42 PM   #48
aretobe7
Member

آواتار aretobe7

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
خودتون قضاوت کنید
بنده از قانون اطلاع دارم که چطوره. اتفاقا مشکل همینجاست که کلا در مورد هر قانونی صدق می کنه. قانونی که ضمانت اجرایی نداشته باشه به هیچ دردی نمی خوره. اگه وقعا لازمه(که به نظر من لازم نیست) اون 20 ثانیه تغییر کنه، عوضش کنن. نه اینکه یه 20 ثانیه نوشته باشن و هیچ کس رعایتش نکنه. نکته اساسی اینه اگر قانون اجرا بشه، دیگه هم توی تربیت یه بازیکن و هم توی شکل گیریش خود به خود این اتفاق می افته که این کارای اضافه از بین میره چرا؟؟ چون به قول شما همش باید سرو دو بزنه....
اون توپ جمع کن های بد بخت با همه قدرتشون می دوند و اگه یه نفرشون شل بدوه داور پشت بلندگو یه Balls Please درست حسابی میگه که مو تن همه سیخ میشه.همش برای اینه که زمان برای بازی تلف نشه. اونقت این درسته که تازه ادم برای عدم رعایت قانون شاخ و شونه هم بکشه؟

پس دلیل نمیشه چون یه سری همش باید سرو 2 بزنن ما قانون رو اجرایی نکنیم.
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aretobe7 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-30-2015, 01:21 PM   #49
aretobe7
Member

آواتار aretobe7

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
تا اونجا که من اطلاع دارم فیفا را با ITF میشه مقایسه کرد نه با ATP. بله در فوتبال که من خیلی شنیدم این "درخواست" مطرح شده ولی عملی شدن یه بحث دیگست. و همه این‌ها برای کم‌شدن حساسیت‌هاست و از نظر من ایرادای نداره. مگه داور جایگزین قراره بیاد ناداوری کنه و به نفع شخص خاصی قضاوت کنه؟ اصلا چرا شما اصل را بر معصوم بودن کارلوس گذاشتید؟ احتمال این‌که خصومت شخصی وجود داشته باشه هم کم نیست.

ببینید به هر حال نمیشه کتمان کرد که ستاره‌های تنیس هستند که باعث محبوبیت فوق‌العاده این رشته ورزشی شدند. همه شاهد بودیم که در فینال بدون ستاره یواس‌اپن پارسال، استادیوم ظرفیت‌اش تکمیل نشد.
اینطور که پیش میره بعد از این نسل طلایی تنیس وضع خیلی خراب میشه البته نمیخوام سعی کنم کار اشتباه نادال را توجیه کنم، به عنوان یک هوادار رافا همیشه نسبت به خیلی از رفتارهای اشتباهش معترض بودم ولی باید قبول کنیم که نادال هر کسی نیست. برای بقیه ستاره‌ها هم در بعضی از موارد استثنا قائل میشن و هر چند این مسئله اصولی به نظر نمیرسه ولی اتفاقی هست که عملا میوفته. خیلی از خطاهای ابرقهرمان‌های تنیس مثل ماریا شاراپووا، جوکوویچ و فدرر هم با دیده اغماض نگریسته میشه ولی چرا به اون‌ها اینقدر اعتراض نمیشه؟
میدو‌نستید قبلا هم کسانی مثل سدریک پیولین بودن که این درخواست را داشتن؟

در مجموع من شخصا حاضرم به این ستاره‌ها امتیاز بدن ولی یه چند سال دیگه برامون بازی کنن چون به شدت به آینده تنیس بدبین هستم.
حق با شماست بنده هم در مورد ITF گفتم و به نظر می رسه داوران هم زیر نظر ITF هستند نه ATP
در مورد آینده تنیس با شما موافقم ، همینطور مخالف دادن امتیاز به اونها نیستم اما امتیاز نه به این صورت. حتی میتونستند خیلی وقت قبل بدون گفتنش کمتر کارلوس رو بندازن بهش.
کارلوس هم معصوم نیست اما صحبت بازیکنا هم باید با سند و مدرک باشه نه برداشت شخصی. البته اصلا در این حد ریز شدن روی این موضوع مناسب نیست و نکته اینمه که همه اشتباه بودن خواسته نادال اونم توی همچین شرایطی رو قبول داریم.
بنده هم توی این مدت عضویت فکر می کنم همه بدونن که هیتر هیچ کس نیستم. وقتی کسی کار اشتباهی انجام میده باید گفت. در ضمن به نظرم منظور دوستمون فرید این نبود که اگه این کارو کنن رافا و جوکو تایتل نمیگیرند. از جنبه دیگه موضوع گفتند.
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aretobe7 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-30-2015, 02:01 PM   #50
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
حق با شماست بنده هم در مورد ITF گفتم و به نظر می رسه داوران هم زیر نظر ITF هستند نه ATP
در مورد آینده تنیس با شما موافقم ، همینطور مخالف دادن امتیاز به اونها نیستم اما امتیاز نه به این صورت. حتی میتونستند خیلی وقت قبل بدون گفتنش کمتر کارلوس رو بندازن بهش.
کارلوس هم معصوم نیست اما صحبت بازیکنا هم باید با سند و مدرک باشه نه برداشت شخصی. البته اصلا در این حد ریز شدن روی این موضوع مناسب نیست و نکته اینمه که همه اشتباه بودن خواسته نادال اونم توی همچین شرایطی رو قبول داریم.
بنده هم توی این مدت عضویت فکر می کنم همه بدونن که هیتر هیچ کس نیستم. وقتی کسی کار اشتباهی انجام میده باید گفت. در ضمن به نظرم منظور دوستمون فرید این نبود که اگه این کارو کنن رافا و جوکو تایتل نمیگیرند. از جنبه دیگه موضوع گفتند.
خب نباید از نقش رسانه‌ها و در این مورد خاص از دیلی‌تلگراف که اصولا خیلی به حواشی علاقه داره و در قضیه درگیری همسر فدرر و واورینکا هم خیلی به قضیه آب و تاب داد، در جنجالی کردن این موضوع غافل شد.
البته ATP هم نهاد ناظر بر داوری محسوب می‌شه، اما در تورنمنت‌های زیر نظر خودش. توصیه می‌کنم این مصاحبه با آقای نیلی رو بخونید که درباره سیستم داوری در تنیس کاملا توضیح دادن: http://www.magiran.com/npview.asp?ID=2954190

ویرایش توسط Mohammad : 05-30-2015 در ساعت 02:10 PM
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)