بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

3-17 خرداد - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-03-2015, 07:31 PM   #121
MEHR
Member

پستها: 96
سپاس: 981
در 94 پست 188 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون دومین گرند اسلم سال Roland garros 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
یه پیش بینی میریم تو کارش فقط به خاطر داش سامان گل

پیشبینی من واسه بازی امروز 3.1 نواک میزنه

البته حسم میگه 3.0
آفرین به این حس
MEHR آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MEHR به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2015, 07:50 PM   #122
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

شاخ غول شکست. امپراتوری 10 ساله ی نادال بر رولند گاروس پایان یافت و دفتر تنیس ورق تازه ای خورد.

تبریک به هوادارانِ جوکو
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 06-03-2015, 08:19 PM   #123
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

سلام

تبریک میگم به هواداران نواک
انصافا حقش بود.از همه نظر عالی بود چندین چندبار بار صلیب رو تو جریان بازی ماچ میکرد
نادال هنوز به مرز آمادگی کامل نرسیده.امیدوارم برای فصل چمن واقعا آماده تر از روند کنونی باشه.
با این شکست با اینکه امتیازات زیادی رو از دست داد شک نکنین قدرتمندانه برمیگرده.
از این به بعد نادال دیگه دغدغه سیو کردن امتیازات بزرگ رو نداره.و میتونه به ادامه فصل با روند جدید فکر کنه, شایدم استخدام یه مربی جدید در کار باشه!

نواک مشکل ترین کار رو که حذف رافا بود انجام داد اما فکر میکنم جام رو یه تنیسور دیگه میبره !
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2015, 08:30 PM   #124
alie
Senior Member

آواتار alie

پستها: 105
سپاس: 369
در 97 پست 595 بار سپاسگزاری شده

متاسفانه رافا امروز بد باخت
واقعا از نظر بدنی رافا کم اورده بود
رافا فقط فورهندش خوب بود
اشتباه هم زیاد داشت !
اگر رافا ست اول رو نمی باخت ممکن بود بتونه انگیزه بگیره برای برد
اما ست اول رو که باخت دیگه اشتباهاتش زیاد شد
نواک هم من فکر میکنم تو فینال به راحتی نمی تونه پیروز باشه
alie آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی alie به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2015, 08:39 PM   #125
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

کوارتر در استانه تموم شدن قرار داره فقط بازی اندی مونده.
از بازی استن راجر شروع میکنم که استن با بازی خوبش و بازی نچندان خوب راجر باعث شد راجر براحتی حذف بشه استن انصافا حقش برد بود بعد بازی راجر با مونفلیس میخواستم بگم راجر پیروزیش بخاطر بازی ضعیف مونفلیس بوده ن بازی خوب خودش بازی با استن اما بکهند و خصوصا فورهندای بی نقصی میزد این استن و راجر هرچی سعی کرد ریتم بازی استنو بهم بزنه نتونست هرچند اگه کمی بهتر بازی میکرد و ست اول میتونست بریک کنه شاید الان راجر سمی بود اما باید از این اما و اگرها بگذریم شایسته ترین ها به مراحل بالاتر میرسن و این اتفاق هم افتاد.
تسونگا با نیشیکوری اصلا فکرشم نمیکردم نیشیکوری بتونه به بازی برگرده نشون داد ی سامورایی کامل اما میزبانی تاثیر خودشو گذاشت تا پایین ترین رنکینگ کوارتر به سمی پا بزاره.
بازی رافا با نوله حرف زیاد داره این بازی.نوله 4گیم بی نقص بازی کرد بعد به یکباره رافا 4گیم گرفت اما در انتهای ست نوله پیروز شد تا عده ای که میگفتن نوله در رولند مشکل روحی داره جلو رافا برعکس اتفاق بیفته و بخوبی برگشت به بازی.
ست دوم مهمترین بخش این بازی بود همچون سالیان گذشته در همچین بازی هایی فردی که ست اولو میبره با بردن ست دوم عملا کارو برای حریف تموم شده میکنه و نوله برعکس سال پیش که ست دومو باخت و دلیل شکست شد امروز بخوبی کنترل کرد بازیو و در انتها با شایستگی این ستو هم گرفت.
ست سوم مشخص بود رافا دیگه قبول کرده این شکستو،نوله نشون داده ست اخرو خوب بیگل میکنه که نشد.
رافا باخت اونم در رولند رویای دو رقمی شدن رولندهای این اسطوره خاک فعلا در همون عدد عجیب 9 باقی موند تا رافا فصل ضعیف 2015 . بدتر از اون عملکرد ن چندان خوب در قصل خاک رو با شکست بگذرون و خودشو برای ادامه فصل اماده کنه حالا باید دید رافا میتونه خودشو از لحاظ روحی برای ادامه فصل اماده کنه یا همچون راجر 2013 فصلی بسیار ضعیفو از خودش به یادگار میزاره.
کتمان نمیکنم که شکست رافا منو خوشحال نکرد چون مثل اکثریت دوسداران راجر دوس ندارم رافا رکورد راجر بزنه اما از طرفی نمیتونم این حس ناراحتی که دوسداران رافا دارنو درک نکنم منم به شخصه هیچ شکستی مثل شکست در ویمبلدون ناراحتم نمیکنه شاید خدای نکرده 1ماه دیگه بازم همچین اتفاقی برای ما بیفته و زندگی همین شکست جزئی از زندگی و باید درس گرفت قوی تر شد و ادامه داد.
بنظرم امید رافا برای شکستن رکود راجر در گرند کمرنگ شدش اگه نتونه از دو گرند باقی مونده امسال نتیجه ای بگیره فکر نمیکنم بتونه رکورد راجرو بشکونه مگر با افت شدید نوله و بازگشتی سخت برای اسطوره خاک.
نوله بالاخره پیروز شد عجب پیروزی دلچسبی برای خودش و هوادارانش بود خیلی مسلط باانگیزه و قوی بازی کرد هرچند ارور زیاد داشت اما طبیعی بود ضربات ریسکی زیادی زد نزدیک ه 50وینر عالی برای تنیسور صرب الحق فوق العادست این نواک.
بنظرم اشتباه که نوله رو قهرمان بدونیم اندی اگه فرر رو شکست بده میتونه اذیت کنه نوله رو ولی بیشتر از اندی اعتقاد دارم استن در کنار نورمن کاملا این توانایی رو داره نوله شکست بده اصلا نباید استن رو دست کم گرفت نوله باید امیدوار باشه میزبانی تاثیر خودشو بزاره و استن تمرکزشو از دست بده وگرنه این استن ی پای فینال و شاید کسب دومین گرند.
اندی فرر هنوز تموم نشده احتمال پیروزی اندی بیشتر بازی رو ندیدم زیاد ولی با توجه به نوع بازی اندی بنظرم خان دوم نوله اسان نخواهد بود و اندی میتونه اذیت کنه نواکو.
اگه نوله قهرمان بشه چه قهرمانی سختو دلچسبی بشه براش 3خان دشوار انتظار نوله رو میکشید که اولیش رو رد کرد.
راجبع خانوما هم من به شخصه دوس دارم باسینسکی یا انا قهرمان بشن از هر دو خوشم میاد باسینسکی نشون داده میتونه حریف چغری برای سرنای پرتجربه بشه چند روز دیگه هم تولد این تنیسور چشم خوشگل سوئیسی ، انا هم بازیش با سافاروا سخت بازیهای رودررو بهتر بوده تنیسور اهل چک.
شکست رافا حرف زیاد داره واقعا سخته جاییکه مثل خونته در روز تولدت ببازی خیلی سخته خیلی.خیلی دوس دارم عکس العمل رافا بعد این نتایج ضعیف چه خواهد بود ایا بازگشتی باشکوه داره یا دیگه افول این ماتادور خواهد بود؟من فکر میکنم رافا برمیگرده به اوج اینو میشه در درونش دید بازیکنان بزرگ همیشه بزرگ میمونن حتی اگه افتی فاحش داشته باشن.
با شکست رافا و سقوط به رنکینگ 10 باید انتظار قرعه سختی دیگر رو برای رافا در ویمبلدن متصور شد.
امیدوارم در ویمبلدون که یکسال فقط منتظر این تورنمنتم راجر با ی قرعه خوب و بازی بهتر سرو بهتر کم خطاتر خوشو برای فینال اماده کنه.
اندی راجر و نوله امیدای اصلی قهرمانی خواهند بود امیدوارم اندی سمت راجر نیوفته.
فکر میکنم اندی امید اول قهرمانی باشه و فرصت مناسبی برای گرندی دیگر
راجر هم بنظرم بای فقط باید روی سرو کار کنه و فورهندای خیلی بهتر بعد سه سال باید دید راجر میتونه 1 گرند دیگه بگیره یا نه.
یا حق بدررررررررود
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2015, 08:45 PM   #126
HawkclaW
Junior Member

پستها: 17
سپاس: 4
در 7 پست 25 بار سپاسگزاری شده

خوب بله یه پایان تلخ بود البته امید واریم که تلخی بی پایانی دیگه همراه نداشته باشه
ست اول مقاومتش خوب بود رافا ولی تا باخت نه دیگه داد دو دستی بازیودست نوله واقعا اشتباه زیاد داشت حتی یکی از اشتباهاتش خیلی بد بود وکاملا آماتور که به خاطر ضعف ذهنیش بود...
ولی برعکس نوله مقتدر و کم اشتباه بود که حقشم بود ببره
خوب این امتیازی که اینجا نادال از دست داد دیگه نبیاد به فکر استراحت باشه دیگه واقعا امتیاز از دست میده ادامه فصل یا باید واقعا رافائل نادال لاشه یا خداحفظی کنه...
100% نیاز به مربی جدید داره..
در هرصورت با اینکه تنها کسی که الان لایق قهرمانی هست نولی می باشد امید وارم نبره تا ادامه فصل بازی ها نزدیک تر و فشرده تر و صد البته جذاب تر بشن
HawkclaW آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی HawkclaW به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2015, 09:36 PM   #127
farshad1990
Member

آواتار farshad1990

پستها: 63
سپاس: 14
در 42 پست 122 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر

باخت نادال به نفع فدرری ها شد چون اگر میبرد احتمال اینکه به رکورد 17 گرند فدرر برسه بیشتر میشد
امیدوارم استن قهرمان بشه هر چند که احتمالش خیلی کمه نوله بذاره این گرند از دستش بپره
farshad1990 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی farshad1990 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2015, 11:04 PM   #128
SaidJan
Junior Member

پستها: 4
سپاس: 1
در 0 پست 0 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Ana Ivanovic, Nadal, Federer, Novak, Maria, Eugenie

چرا وقتی رو قسمت زنان کلیک میکنم برمیگرده قسمت مردان؟
SaidJan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-03-2015, 11:47 PM   #129
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

پستها: 240
سپاس: 3,084
در 235 پست 1,511 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال

لطفا الفاظ درست به کار ببرید دوستان گرامی
باخت نادال همیشه ناراحت کنندس مخصوصا در زمین های خاکی اون هم در تورنومنت به این بزرگی در روز تولدش
برای من ناراحت کننده بود ولی خیلی دور از انتظار نبود حداقل درد و ناراحتی این باخت کمتر از باخت به سودرلینگ بود
امیدوارم دوباره به اوج برگرده ما هواداش همیشه دوسش داریم نبودش در تک تک مسابقات حس میشه
Lily Nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-04-2015, 12:44 AM   #130
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

قابل توجه دوستان
باخت امروز رافا اصلا این رو بیان نمی کنه که اون دیگه سلطان خاک نیست. و یا دیگه تموم شد و پودر شد و رفت......نه اصلا

شاید رنکش خیلی خیلی افت کنه ولی رافا همون رافای با گرند اسلم های خیلی خیلی زیاده که جوکو حالا حالا ها شاید بهش نرسه.
الان جوکر نبره پس کی ببره.....شاید این جمله رو صد ها بار به صد ها نفر گفتم .به فکر خراب کردن تنیس باز ها مون نباشیم چون همین هان که تنیس رو قشنگ می کنن.مثلا الان اگه فقط رافا بازیکن خوبی بود و کسی اصلا مثل نواک و راجر کنارش نبودن.....پس لذت از تنیس چی میشد....پس شور بازی های 5 سته دیگه نبود.
امیدوارم رولند به هر کسی که خوب تر بازی می کنه برسه.......پیش به سوی گرند اسلم بعدی........خیلی خیلی داره زود میگذره
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)