بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > لوازم و تجهیزات تنیس > راکت و زه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-09-2016, 02:17 AM   #1401
SABORI
Senior Member

آواتار SABORI

پستها: 265
سپاس: 4,985
در 230 پست 1,109 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: *Roger Federer* *Del Potro* *serena williams* *justine henin* *kuznetsova* *dimitrov* *wawrinka*
پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

mspayam عزیز من پست شما در مورد انتخاب راکت را خواندم , بسیار مفید بود و توجه من را مشکل بازو جلب کرد
رشته من بدمینتون بود و اون موقع مشکل درد در ناحیه بازو را داشتم البته این درد به صورت یک نوار از سر شانه تا نزدیک ارنج امتداد داشت که خودشو با ضربهای اسمش خیلی نشون میداد /استراحت و فیزیوتراپی هم جوابگو نبود و همیشه این درد را داشتم البته موقع بازی
الان که تنیس بازی میکنم موقع زدن سرویس و اسمش بازم درد دارم , با اینکه هفته ای 1 جلسه بازی میکنم(به محض زدن دومین سرویس) اما بازم درد دارم و نمیذاره اونجور که میخوام سرویس بزنم
حالا میخوام بدونم از نظر شما مشکل بازو چی تعریف میشه و ایا مشکل من همینه یا چیز دیگه و اگر هست راکت مناسب برای من چی پیشنهاد میکنید (تازه تنیس را شروع کردم)
سپاسگذار
SABORI آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-09-2016, 09:31 AM   #1402
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SABORI نمایش پست ها
mspayam عزیز من پست شما در مورد انتخاب راکت را خواندم , بسیار مفید بود و توجه من را مشکل بازو جلب کرد
رشته من بدمینتون بود و اون موقع مشکل درد در ناحیه بازو را داشتم البته این درد به صورت یک نوار از سر شانه تا نزدیک ارنج امتداد داشت که خودشو با ضربهای اسمش خیلی نشون میداد /استراحت و فیزیوتراپی هم جوابگو نبود و همیشه این درد را داشتم البته موقع بازی
الان که تنیس بازی میکنم موقع زدن سرویس و اسمش بازم درد دارم , با اینکه هفته ای 1 جلسه بازی میکنم(به محض زدن دومین سرویس) اما بازم درد دارم و نمیذاره اونجور که میخوام سرویس بزنم
حالا میخوام بدونم از نظر شما مشکل بازو چی تعریف میشه و ایا مشکل من همینه یا چیز دیگه و اگر هست راکت مناسب برای من چی پیشنهاد میکنید (تازه تنیس را شروع کردم)
سپاسگذار
دوست عزیز
من متاسفانه اطلاعات پزشکی ندارم و نمی تونم اونطور که باید و شاید شما رو راهنمایی کنم، اما مشکل تنیس البو معمولاً به کشیدگی عضله ی روی دست و حد فاصل آرنج (البو) و مچ گفته می شه. از اونجایی که شما از سرشونه تا آرنجتون درد می گیره، من توصیه می کنم پیش پزشک متخصص برید تا قبل از اینکه مشکلتون پیچیده تر بشه بهتون بگه که دقیقاً مشکل از کجاست و چه درمانی براش هست. اینجور دردها رو باید جدی گرفت چون در درازمدت ممکنه عوارض بدی داشته باشن.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-12-2016, 03:04 PM   #1403
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط راجرز نمایش پست ها
دوستان راکت من پالشن 102 هست و چون حرفه ای نیست رو خودش زه داشت. البته چهار سالی هست که خریدمش ولی با این راکت کلا مشکل دارم و با راکت های دیگه بازی می کنم. به خاطر همین زهش مثل اول کنترل زیادی داره. فقط نمی دونم مشکلش زه هست یا چیز دیگه. دقیقا مشکل این راکت چیه؟ آیا کسی می تونه راهنمایی کنه؟ متشکرم
دوست عزیز
راکت شما برای سبک مبتدی مناسبه. البته اگه بگین مشکل شما دقیقاً چیه بهتر می شه در موردش نظر داد. آیا ضربه هاتون معمولاً بیرون از زمین می رن یا اینکه مشکل دیگه ای دارین؟
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
MRF
قدیمی 01-17-2016, 10:46 PM   #1404
SABORI
Senior Member

آواتار SABORI

بازیکن (های) مورد علاقه: *Roger Federer* *Del Potro* *serena williams* *justine henin* *kuznetsova* *dimitrov* *wawrinka*

دوستان من تنیس را تازه شروع کردم /میخواستم راکتی بگیرم که بعدا سطح تنیسم بالاتر رفت نیاز به تعویضش نباشه ( ترجیح میدم که راکتم سبک باشه )
مربی من پیشنهاد میکنه که راکت نادال را بگیرم و نظرش اینه که هم برای مبتدی هم برای سطوح بالاتر راکت مناسبی هست

مطلب بعدی اینکه راکت دست دوم همینجا بگیرم یا نو از دبی
قدیمی 01-18-2016, 10:03 AM   #1405
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

دوست عزیز
مربی شما حرف کاملاً درستی زده، راکت نادال برای سطح های مختلف بازی مناسبه و می تونین با همون راکت ادامه بدین.

بدون هیچ تردیدی اگه راکت نو از دوبی بگیرین بهتره، چون مطمئنین که تقلبی نیست و همچنین از آخرین فن آوری به کار رفته در راکت توش استفاده شده.
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2016, 12:51 AM   #1406
SABORI
Senior Member

آواتار SABORI

میثم جان محبت میکنی مشخصات راکت نادال را بهم بدی و اینکه چه قیمتی است؟من دوست دارم ضرباتم کنترلی باشه تا قدرتی و ایا اینکه راکت نادال قدرتی است یا کنترلی؟ و اینکه خودتون راکتی پیشنهاد میکنید
با تشکر

ویرایش توسط SABORI : 01-19-2016 در ساعت 01:03 AM
قدیمی 01-19-2016, 02:33 PM   #1407
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
میثم جان محبت میکنی مشخصات راکت نادال را بهم بدی و اینکه چه قیمتی است؟من دوست دارم ضرباتم کنترلی باشه تا قدرتی و ایا اینکه راکت نادال قدرتی است یا کنترلی؟ و اینکه خودتون راکتی پیشنهاد میکنید
با تشکر
دوست عزیز
راکت AeroPro Drive راکت کنترلیه و برای سطح متوسط به بالا خوبه. این راکت برای سبک بازی اسپین تاپ اسپین طراحی شده، اما به خاطر ویژگی هایی که داره گستره ی وسیعی از بازیکن ها ازش استفاده می کنن.

در مورد قیمتش متاسفانه اطلاعی ندارم اما فکر کنم 700-800 تومن باشه.

توی این مطلب ویژگی هاش رو توضیح داده ام.
http://www.tennistalkers.com/showthread.php?t=6743

راستی من هم مهدی هستم.
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-19-2016, 11:53 PM   #1408
SABORI
Senior Member

آواتار SABORI

مهدی جان
ببخشید به خاطر اشتباه خطاب کردن شما

ممنون بابت اطلاعات راکت / حقیقتش من دوس داشتم انتخاب های بیشتری داشته باشم و فقط یک راکت حق انتخابم نباشه / بر عکس من به ضربات فلت علاقه خاصی دارم و اینکه بکهند هم یکدستی میزنم

البته اینکه این راکت هم کنترلی است هم قدرتی حس بزرگیه اما با توجه به شناخت بهتر شما از راکت و تجهیزات چند نمونه دیگه میتونید بهم معرفی کنید
سپاسگذار
قدیمی 01-20-2016, 01:57 PM   #1409
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
مهدی جان
ببخشید به خاطر اشتباه خطاب کردن شما

ممنون بابت اطلاعات راکت / حقیقتش من دوس داشتم انتخاب های بیشتری داشته باشم و فقط یک راکت حق انتخابم نباشه / بر عکس من به ضربات فلت علاقه خاصی دارم و اینکه بکهند هم یکدستی میزنم

البته اینکه این راکت هم کنترلی است هم قدرتی حس بزرگیه اما با توجه به شناخت بهتر شما از راکت و تجهیزات چند نمونه دیگه میتونید بهم معرفی کنید
سپاسگذار
دوست عزیز
از اونچایی که شما مشکل بازو دارین، باید در انتخاب راکت دقت بیشتری داشته باشین، تا همین اول یادگیری مشکلتون حادتر نشه.

من با توجه به اینکه علاقه به فلت زدن و داشتن راکت کنترلی دارین، این راکت ها رو توصیه می کنم:

Head Graphene XT Instinc S
Prince Textreme Warrior 100L
Wilson Burn 100 Team
Yonex Ezone DR Feel
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-20-2016, 09:43 PM   #1410
SABORI
Senior Member

آواتار SABORI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

دوست عزیز
از اونچایی که شما مشکل بازو دارین، باید در انتخاب راکت دقت بیشتری داشته باشین، تا همین اول یادگیری مشکلتون حادتر نشه.

من با توجه به اینکه علاقه به فلت زدن و داشتن راکت کنترلی دارین، این راکت ها رو توصیه می کنم:

Head Graphene XT Instinc S
Prince Textreme Warrior 100L
Wilson Burn 100 Team
Yonex Ezone DR Feel

ممنون مهدی جان

من مطلب مفید شما در مورد انتخاب راکت را چند بار خوندم / یکجا عنوان کردید که راکت Wilson BLX Stratus 3 تا حد زیادی مشکل بازو را حل کردند حالا

میخواستم بدونم راکتهایی که معرفی کردید همین شرایط را دارند یا فقط با توجه به اینکه کنترلی هستند معرفی کردید

در واقع میخواستم راکت 2 تا گزینه را برام داشته باشه هم رفع کردن مشکل بازو هم کنترلی بودن و سبک بودن

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 4 نفر (0 عضو و 4 مهمان)