بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

25 مرداد - 1 شهریور - سینسیناتی، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-23-2015, 10:48 PM   #101
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مسترز سینسیناتی 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
دوستان نازنینم :
یه بنده خدایی هست که نزدیک یکماهه برای تاج گذاری جووووکر تو مسترز سینسیناتی لحظه شماری میکنه و من مطمئنم این بزرگوار تا سال دیگه و سینسیناتی دیگه طاقت نمیاره . چطوره از راجر درخواست کنیم تروفی سینسیناتی رو امشب بده به جوووووکر تا این طفلکی هم دستش به تروفی سینسی بخوره و عقده ای نشه .
بزرگوار بیا مشکلت حل شد ما راجریها خیلی بیش از این حرفها بخشنده ایم ...

اول این را بگذارم جلوی چشات
دوباره ببینیش

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها

بنظر من ست اول کلیدیه
اگر نواک ببره قطعا بازی را هم می بره
اگر راج ببره باید ست 2 را هم ببره و گرنه در ست 3 نواک قطعا بازی را می بره

بازی دیشب با دلگو صرفنظر از خستگی برای نواک دستاورد مثبتش اینه که برای امشب هوشیارش میکنه
زیاد ارور نده برک نشه و حریف را دستکم نگیره
بازی تهاجمی دلگو بهترین تمرین قبل از فینال برای نواک بود

طرف جوری از فدرر پست میزنه انگار مسیح یا سوشیانت رو کورته
راکتش هم همون ذوالفقار علی بن ابیطالبه
هر چه میکشیم از آدم پرستی و مرده پرستی هست

دمت گرم رضا جان حال دادی

...................

رضا چقدر تو طنز و باحالی پسر
با اون تیکه عصمت و قلب اروپا و الله و ... خیلی خیلی حال کردم

جالبه خودش را زده به کوچه علی چپ!
از رضا بنده خدا می پرسه منظورت کیه از پرستنده راج و مسیح
رضا هم که نجیب و خجالتی!

بابا خواجه حافظ شیراز هم فهمید منظور رضا کیه! دیگه از این تابلوتر! همونکه تو همه پستهاش و امضاش عشق و دیوانگیش را به راج فریاد می زنه
فقط دوست دارم میرکا(همون مادر عروس) بفهمه چشاش را درمیاره [عاشق come on گفتناتم عشقم ، اسطوره من ]

امان از این دختر بچه های احساساتی دبیرستانی

بعدش هم اگر من به قول شما یکماهه برای امروز روزشماری میکنم
شما و چندتا دلباخته متوهم مثل خودت چند ساله برای 18 نذر و نیاز میکنید!؟
ببینم این مسترز سوزش ویمبلدون امسال و پارسال را التیام میده یانه!؟
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2015, 11:04 PM   #102
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
از صمیم قلب به راجریون اصیل و مودب تبریک میگم
با اون لاتهای بی رگ و ریشه که ادای هواداری را در میارن هیچ کاری ندارم توی بلک لیست هستند هر چقدر دوست دارند وراجی کنند دیده نمیشن
اما
نواک خوب بود خوب جنگید ولی از حق نگذریم فدرر بسیار عالی بود
من به عنوان طرفدار نواک از بازیش راضیم و به خاطر جدیت و مبارزه و راحت تسلیم نشدنش بهش افتخار میکنم
توی 2 هفته دوتا فینال مهم و حدود 1000 امتیاز دیگه دستاورد کمی نیست
شرایط بازی و تورنمنت را همه دیدیم اینکه نواک با وجود آسم و گرمای شدید امروز اینطور جنگید بی نظیره
ادامه فصل در راهه و تورنمنتهای بسیار مهمی هنوز در پیشه

نکته مهم و کلیدی بازی اشتباه داور خط در دابل فولتی بود که یک پوینت سرنوشت ساز و تنها برک راجر را دودستی تقدیمش کرد
سهم اون کمک داور در این قهرمانی حداقل 50 درصد بود
هه هه هه هه هه هه..............................................................اگه اینها رو نگی می خوای چی بگی.خیلی دوست داشتی نواک این بازی رو می برد و می اومدی تو این سایت با اون رفیق مزخرفتر از خودت دمار از روزگار طرفدارای فدرر در می آوردی.ولی قربون خدا برم که خوب حقتون رو گذاشت کف دستتون.......این از لحاظ کری خوندنهای مثل خودت.اما.............................................................................حالا می خوام طور دیگه ای باهات صحبت کنم.آخه عقل هم حوب چیزیه.مرد حسابی دونفر میان باهم بازی می کنند یکیشون می بره و یکیشون می بازه در سال هم چند بار با هم بازی می کنند مثل همین راجر و نواک امثال تا العان چند بار با هم بازی کردند.یک بار راجر می بره و یه بار نواک و ما طرفداران این تنیسورها با بردهاشون خوشحال و با باختهاشون ناراحت می شیم.ولی من می خوام این رو به تو بگم که آخه مرد حسابی اگه اینها ببرند و ببازند چی به من و تو می رسه.با بردن راجر یه کیلو سبزی خوردن به من میدن؟یا با بردن نواک به تو چی میرسه؟آخه چرا باید ما با اعصاب هم بازی کنیم.چرا ما که خیر سرمون ایرانی هستیم و ادعای آریایی بودن و خودمون رو از رگ و ریشه کوروش کبیر و بابک خرمدین و دلاور مردانی مثل آریو برزن که برای شرف و ناموسش تا پای مرگ ایستاد می دونیم.مگه ما از رگ و ریشه اون عزیزان نیستیم.اونوقت باید بخاطر چیزهایی که ارزش ندارند با هم بجنگیم.مخصوصاًخواستم اگه راجر قهرمان شد این حرفها رو بهت بگم چون اگه راجر باخته بود شاید می گفتی که چونکه راجرتون باخته حالا داری مظلوم نمایی می کنی.ولی خدا شاهده من به سهم خودم تو زندگیم سعی کردم کسی رو ناراحت نکنم.یه خورده به حرفهایی که زدم فکر کن.صد بار دیگه هم راجر با نواک بازی کنه عقیده من همینه.کری خوندن و طرفدار کسی بودن خیلی خوبه ولی تو رو خدا بیا این حرفها رو تموم کرده کمی با هم مهربونتر باشیم.اگه حرفی می زنیم و نوشته ای میذاریم بحث و دیدگاه فنی باشه و به همدیگه متلک پراکنی نکنیم چون اول از همه خودمون ضربه اش رو می خوریم.ببخشید اگه پر چونگی کردم.من به همه اعضای سایت و علی الخصوص پاور عزیزتر ازجان احترام خاصی قایلم.امیدوارم که همه تو زندگیشون به هر آرزویی که دارند برسند.شب همه خوش
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-23-2015, 11:19 PM   #103
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها

با سلام خدمت دوستداران تنیس.
تبریک میگم این قهرمانی رو به دوستداران راجر بازی خوبی بودش منم غنیمت شمردم تا یکوچولو راجبع بازی حرف بزنیم.
تورنمنت بی نقصی برای راجر بود نواکم کلا خوب همیشه.بازی امروز شباهت زیادی به بازی ویمبلدون این دو داشت بنظرم تنها تفاوتش در تای برک بود در ویمبلدون راجر تمرکز خوبی داشت در کل دو ست نخست اما در تای برک نوله بود که تسلط خودشو پیدا میکرد اون بازیم راجر میتونست بنظرم هر دو ست رو ببره در حالیکه حتی نزدیک بود ست دومم ببازه بهرحال فرق بین نوله با بقیه تنیسورا همین.
امروز راجر رو تور عملکرد بهتری داشت و همون داستان همیشگی برپا بود رو رالی ها نوله بهتر بود اما نه به اندازه بازیای قبلشون.سرو نوله بخوبی ویمبی نبود و انصافا راجر بازی سرتری رو اجرا کرد خصوصا ست اول.
اون چیزی که واسم جالب بود قهرمانی راجر بدون دادن ست و حتی برک شدن بود این نیازمند تمرکز بالا بود کم پیش میاد نه به اندی اجازه برک کردن رو داد نه به نوله فکر کنم نوله فقط یکی دو بار به 40 رسید این یعنی پرفکت دیگه خدایش.

از دوستان میخوام با توجه به اینکه خیلیا زبان خوب بلدن صحبتای نوله و راجر بعد بازی رو ترجمه کنه و اینجا بزاره تا همه خصوصا خودم استفاده کنم بنظر صحبتاشون جالب میومد خصوصا صحبت راجر در مورد ویمبلدون اگر اشتباه نکنم.

نوله با اینکه 5باری به فینال رسیده و دستش از جام اصلی کوتاه مونده اما بعید میدونم نتونه روزی سینسی رو به افتخاراتش اضافه کنه رولند گاروس هم خواهد برد چون کاملا استحقاقش رو داشته.
برد با ارزشی بود چون راجر برای چند هفته ای دوباره برگشت به رنک دو و امیدوار تا در یو اس اپن اندی سمت نوله بیفته اندی میتونه بنظرم جز امیدای اصلی قهرمانی در اپن امریکا باشه خصوصا نوله رو میتونه خیلی اذیت کنه.

امیدوارم همیشه شاد خندان مهربان سلامت و... زیاد خلاصه خودتون بهتر میدونین.
یا علی بدرووووووووووووووود
دوست عزیز چجوری اندی سمت نوله بیفته؟؟؟!!! اندی رنک 2 هست و خواهد بود و برای یواس اپن سید دوم خواهد بود؛
راجر یا توی نیمه نواک و یا اندی خواهد بود و نواک و اندی تا قبل از فینال به هم برخورد نخواهند کرد
http://www.tennisworldusa.org/What-L...colo25623.html
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-23-2015, 11:34 PM   #104
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
دوست عزیز چجوری اندی سمت نوله بیفته؟؟؟!!! اندی رنک 2 هست و خواهد بود و برای یواس اپن سید دوم خواهد بود؛
راجر یا توی نیمه نواک و یا اندی خواهد بود و نواک و اندی تا قبل از فینال به هم برخورد نخواهند کرد
http://www.tennisworldusa.org/What-L...colo25623.html

عزیزم اندی قبل سینسیناتی دوم شد اما الان راجر رنک دو چون قهرمان شد با حدود 200 امتیاز بیشتر نسبت به اندی و برای یو اس اپن سید دو حساب میشه عزیزم.
چند روز دیگه متوجه میشی موقع قرعه کشی عزیزم
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2015, 11:49 PM   #105
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
عزیزم اندی قبل سینسیناتی دوم شد اما الان راجر رنک دو چون قهرمان شد با حدود 200 امتیاز بیشتر نسبت به اندی و برای یو اس اپن سید دو حساب میشه عزیزم.
چند روز دیگه متوجه میشی موقع قرعه کشی عزیزم
درسته من اشتباه میکردم

ویرایش توسط king of spin : 08-24-2015 در ساعت 12:06 AM
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-23-2015, 11:59 PM   #106
Rajjoko
Member

آواتار Rajjoko

پستها: 62
سپاس: 204
در 61 پست 522 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجوکو-سرنا-سونگا-دلپو

منم به نوبه خودم به هوادارای گل فدرر تبریک میگم امیدوارم 18 گرند اسلم اسطوره را به زودی جشن بگیریم
Rajjoko آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rajjoko به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2015, 12:02 AM   #107
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

به طرفدارای فدرر تبریک میگم، تورنومنت بی نقصی داشت، بر خلاف نواک که به جز بازی با استن لغزان بود، فکر کنم دلیل برد قاطعش برابر استن هم انگیزه انتقامیه که از رولند براش مونده. استراحت خوب و کاملی که فدرر داشت بهش کمک کرد که با آمادگی ذهنی و بدنی کامل به سینسیناتی بیاد برای بار هفتم قهرمان شه. اما از یه نکته ای خیلی متعجبم، اونم اینکه جوکو قبل از یه تورنومنت فوق العاده مهم مثل یو اس اوپن با اینکه یه مصدومیت جزیی هم داره چرا اینقدر به خودش فشار میاره و حتی تو دوبل کانادا هم شرکت میکنه! خودش میگفت برای اینکه ریتم بازیمو بدست بیارم، اما به چه قیمتی؟ به قیمت خستگی و عدم ریکاوری مناسب برای یو اس؟! به هر حال ما از روند کاری یه ورزشکار حرفه ای خبر نداریم، قطعا خودش و مربیش بهتر میدونن دارن چیکار میکنن، اما امیدوارم تو یو اس با آمادگی بدنی خوب شرکت کنه، چون تو این 3 4 سال اخیر به اندازه کافی مسترز برده و مطمئنا در آینده هم به راحتی میتونه 6 7 تا مسترز دیگه رو ببره، الان چیزی که بی نهایت مهم و اثر گذاره تو کریر جوکو قهرمانی گرند اسلمه و بس.
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2015, 12:06 AM   #108
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
برادر من راجر پارسال قهرمان این مسابقات شده و بنابراین هیچ امتیازی بهش تعلق نمیگیره، کما اینکه به ماری امتیاز هم اضافه میشه و اختلافشون بیش از پیش میشه

نقل قول:

رده بندي تنيس جهان / آرامش در صدر ادامه دارد

1394\05\06 - 1:04 PM

تهران / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی 1394/05/06

در تازه ترین رده بندی تنیس بازهای برتر جهان بازهم تغییری در رده صدرنشینان ایجاد نشد.

به گزارش پایگاه اتحادیه تنیسورهای حرفه ای ، این هفته 3 تورنمت 250 امتیازی برگزار شد که در فینال تنیس باستاد سوئد بنو پیر از فرانسه 2 - 0 تومی روبردو از اسپانیا را برد ، در فینال تنیس بوگوتا در کلمبیا برنارد تومیچ از استرالیا 2 - 1 از سد آدریان مانارینو از فرانسه گذشت و 4 پله در رده بندی جهانی صعود کرد و در رتبه 25 قرار گرفت.
در دیدار نهایی تنیس اوماگ کرواسی نیز دومنیک تیِم از اتریش در دو ست برابر ژائو سوزا از پرتغال برنده شد.

رده بندی 10 تنیس باز برتر جهان به شرح زیر است:
1- نواک جوکوویچ از صربستان 13845 امتیاز
2- راجر فدرر از سوییس 9665
3- اندی ماری از اسکاتلند 7840
4- استانیسلاس واورینکا از سوییس5790
5- کی نیشی کوری از ژاپن 5525
6- توماس بردیچ از چک 5140
7- داوید فرر از اسپانیا 4325
8- میلوش رونیک از کانادا 3810
9- مارین شیلیچ از کرواسی 3495
10- رافائل نادال از اسپانیا 3000

/////////////////

سقوط قابل پیشبینی راجر به رده 3/قبل از یو اس اپن
نقل قول:
ATP Rankings (singles), as of 17 August 2015 [13]
# Player Points Move†

1 Novak Djokovic (SRB) 14265 Steady

2 Andy Murray (GBR) 8660 Increase1

3 Roger Federer (SUI) 8065 Decrease1

4 Kei Nishikori (JPN) 6385 Steady

5 Stan Wawrinka (SUI) 5575 Steady
6 Tomáš Berdych (CZE) 5140 Steady
7 David Ferrer (ESP) 3695 Steady
8 Rafael Nadal (ESP) 3680 Increase1
9 Marin Čilić (CRO) 3505 Decrease1
10 Milos Raonic (CAN) 2925 Steady
11 Gilles Simon (FRA) 2765 Steady
12 John Isner (USA) 2270 Increase6
13 Richard Gasquet (FRA) 2105 Steady
14 David Goffin (BEL) 2090 Steady
15 Kevin Anderson (RSA) 1955 Increase1
16 Gaël Monfils (FRA) 1930 Decrease1
17 Grigor Dimitrov (BUL) 1690 Steady
18 Dominic Thiem (AUT) 1655 Steady
19 Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 1645 Increase5
20 Viktor Troicki (SRB) 1594 Decrease1

بی سروصدا اندی اومد رنک 2/حق به حقدار رسید
دوست عزیز بنظر حق با امیده
همانطور که میبینید در آخرین رنکینگ امتیاز کانادا و سینسی از راج کسر شده
و الان 1000 تا بهش اضافه میشه می رسه به 9065
از طرفی اندی فکر کنم زیر 300امتیاز از سینسی بهش اضافه میشه و به 9000 امتیاز هم نمی رسه
پس قطعا راج در نیویورک سید 2 و ماری سید 3

بنابراین نواک و راج همدیگر را در نیویورک ملاقات نمیکنند مگر در فینال و هر دو شانس برابری دارند برای افتادن سمت ماری و البته نادال
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2015, 12:12 AM   #109
Jym
Member

پستها: 36
سپاس: 49
در 18 پست 31 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer-Nadal-Wawrinka-Andy Murray

خوشحالم كه فدرر قهرمان شد

هميشه قلبا از بازي فدرر و خودش خوشم ميومد و از طرفدارهاش هستم

ولي طرفدار نواك و اندي موري هم هستم و از هردوشون خيلي خوشم مياد

٧-٨ سال پيش از نادال خوشم نميومد ولي كلا تنيس جزو ورزش هاي فوق العاده باكلاس و با فرهنگ هست

از رفتار اكثر بازيكناش و تماشاگر ها هم كاملا مشخصه ، واسه همين در حال حاضر حتي نادال يا هر كس ديگه

خوب بازي كنه باعث لذت بردن من از بازيش و تحسين اون ميشه
Jym آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Jym به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2015, 12:26 AM   #110
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

با درود

قبلا هم کل کل بین همه بوده اما من اینجوریشو ندیده بودم !! دوستان خوب شما میتونین با نظرهای زیبا و با احترام به بحث بپردازید ...

یعنی هنوز قهرمانی های نواک و راجر عادی نشده ؟ هر بازیکنی در یک بازه زمانی حتی با وجود چند رقیب ، حرف اول رو میزنه . کسانی که از روزهای اوج فاصله میگریرن و حتی تا فینال میرن ، آن ها شایان ستایش هستند ... مثل رافا یا راجر
خب نادال که با استاد تونی Break up نمیکنه و همچنان در سطح معمول خودش نیست ...
منتظر بمانید ببینید چه کسی در روزهای دور از اوج خود هنوز قدرت داره ... وگرنه بردن مرد پیر مهم نیست ... 2 بار دیگه نواک با راجر بازی کنن ، ممکنه نواک پیروز میشه ... من باید بیام حرص بخورم که چرا اینطور شد ؟ ...
من به عنوان یک طرفدار فدرر باید عملکرد نواک رو در دوران اوجش تحسین کنم و ببینم 5 سال بعد چه خواهد کرد ...
و اگه من جای طرفداران نواک بودم ، به جای تیکه های جالب و شگفت انگیز !! واقعیت رو میگفتم ... و نه پست هایی که اثری از حرف های واقع بینانه در آن نیست ...

Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)