بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

8-21 شهریور - نیویورک، ایالات متحده

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-08-2016, 05:58 PM   #61
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث ,گفتگو و تبادل نظر پیرامون آخرین گرند اسلم سال 2016 آزاد امریکا (US Open)

خوب جالبه هنوز خبری نشده درد و سوزش داره یک عده را اذیت میکنه
من توصیه میکنم کسی جواب اینها را نده و اجازه بدید دردنیای کوچیک خودشون
با تصورات فانتزی و دلخوشکنکیهای نازنازیشون خوش باشند
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-08-2016, 06:05 PM   #62
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث ,گفتگو و تبادل نظر پیرامون آخرین گرند اسلم سال 2016 آزاد امریکا (US Open)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mogwai نمایش پست ها
و باز هم این اندی عجیب و غریب و حرص در آر
دیگه امیدوار بودیم با این فرم فوق العاده امسالش بهترین سال ورزشی عمرش رو رقم بزنه اما بازم جایی که کسی انتظارش رو نداشت لغزید
البته خستگی این فصل بی نهایت فشرده براش هم بود ولی نیشیکوری به حدی خوب و مسلط و با "مغز" بازی کرد و مثل قدیما اندی ماری رو عصبی کرد که بازی رو از چنگش در آورد
قطعا ما که طرفدارشیم بهتر از هر کسی ضعف ها و نقص های ماری رو میدونیم و میشناسیم اما با عملکرد این فصلش بسیار امیدوار کننده بود و و مثل فصل 2012 نشون داد اگه بتونه به اعصابش مسلط باشه و از نظر روانی تحت تاثیر قرار نگیره میشه مثل مسترز رم و ویمبلدون امسال المپیک ریو و لندن و us open 2012 با اون عملکرد های درخشان و قهرمانی
خلاصه پیش بسوی پایان فصل و فصل جدید با یکی از پر نوسان ترین و رو اعصاب ترین ورزشکاران عصر جدید :دی
در مورد این گرند اسلم هم بگم فینال واورینکا جوکو معرکه ای خواهیم داشت اما مونفیس هم حسابی قراره اذیت کنه جوکو رو و لذت این گرند اسلم نایس و بی دغدغه تا به اینحا رو از دماغش در بیاره

پ.ن: وقتی ماری حذف شد عضو شدم که انگ اینکه چون رو فرمه و موفقه طرفدارش شدیم نخوره بهمون :)
به شما خوش آمد میگم دوست عزیز
این سایت به یک طرفدار پروپاقرص اندی احتیاج داشت
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-08-2016, 08:13 PM   #63
zarin
Roger's Fan

پستها: 17
سپاس: 1,036
در 14 پست 46 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نواک جوکوویچ

با سلام خدمت دوستان عزیز
هیچکس شک نداره که فدرر یکی از بهترین تنیسورهای جهان تنیس هستش و نادال هم همانطور و جوکو زیر سایه این 2 نفر بود هم از لحاظ محبوببت و هم بازی و چند سال پیاپی مقام سوم رنکینگ رو در اختیار داشت ... ولی در چند سال اخیر جوکو بهترینه و قابل احترام و حتی فدال هم بهش احترام میزارن ... نمیدونم شماها چرا اینقدر عصبانی و نگران هستید و داره تمام رکوردهای تنیس رو از آن خود میکنه ... و چند سال آینده فردی دیگر میاد و آمار رو مال خودش میکنه ... جوکو و فدرر و نادال برای کسانی که 10 سال اخیر تنیس رو دنبال میکنن بهترین هستند ... و الان هم دنیای تنیس به نواک افتخار میکنه ... شما هم از بازیش لذت ببرید
zarin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما zarin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-08-2016, 08:23 PM   #64
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

جوکوویچ در نیمه نهایی به مصاف مونفیس خواهد رفت که در سن سی سالگی برای اولین بار به نیمه نهایی یو اس اپن رسیده.

نواک جوکوویچ پس از پیروزی بر سونگا گفت: "این سناریویی است که دوست داشتم و به آن نیاز داشتم. روزهای زیادی برای استراحت داشتم و بدنم بهبود پیدا کرد. حالا احساس می‌کنم که به نقطه اوجم نزدیک شده‌ام و این موقعیتی است که می‌خواستم داشته باشم."

لازم به ذکر که نواک در شروع تورنمنت از ناحیه مچ هر دو دست و آرنج دست چپ مشکل داشت که با انصراف حریفان فرصت ریکاوری رو پیدا کرد. تا قضیه انصراف احتمالی نواک بخاطر مصدومیت کاملا منتفی بشه

sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-08-2016, 09:25 PM   #65
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
آمار مستند(Fact)

تعداد رویارویی جوکوویچ با فدرر، ماری، نادال در 9 گرند اسلم قبل: 9 بار

تعداد پیروزی: 9 بار (7 بار در نیمه نهایی و فینال مقابل ماری و فدرر)

نتیجه: عدم حضور فدرر و ماری در مراحل بالا نه تنها شانس قهرمانی جوکوویچ رو افزایش نمیده، بلکه احتمال قهرمان نشدنش رو بیشتر میکنه. ضمن اینکه هر دو تنیس بازی که عامل آخرین شکست های جوکوویچ در نیمه نهایی و فینال گرنداسلم ها بودند در مسابقات هستند.
با دروووود بر دوست عزیزم با اینکه شما از افراد منطقی مرتبط با دوستداران نواکین بنظرم چندی که از منطق خارج میشین پستای قبلیتونم به همین صورت.

کسی نمیگه نادال راجر یا ماری بودش الان نواک میباخت نه اینطور نیست اتفاقا احتمال بردش خیلی بیشتر اما اما اما نکته مهمی که راجبع این 4تنیسور که برای پیروزی مقابل هم از لحاظ روحی روانی و فیزیکی حتی فشار زیادی روشون میاد و همین میشه که نواک رولند 2015 میاد فینال و میبازه یکی از فاکتورای بازی همین دوستمون گفتن قرعش راحت بوده خب واقعا بوده هر چند این قرعه واس همست و نواک نره فینال من برم نواک کم کسی نیستش بحث ما سر اپن امریکا 2016 و باید قبول کرد با توجه به شرایط فیزیکی و مچش بازیا یجورایی براش مطابق میلش دراومد نوش جونش ورزش همین.اینکه میفرمایین نواک چند سال اخیر رافا راجر اندی بودن برده الو بل کرده درسته اما یادمون نره هر تنیسوری دوره ای داشته راجر تا قبل 2010 دورش بود و نادالم یخورده بیشتر و همیشه مصدوم و عملا نواک بهترین استفاده کرد و خودش تاکید میکنم خودش واس خودش این عصر طلایی ساخت نوش جونش حقشه کسی که این همه ثبات داره بایدم تحسینش کرد.
بحث زیاد، این نکته رو هم به دوستان نازنین راجری میگم یکم شما هم مراعات کنین ممنونم.
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-08-2016, 11:40 PM   #66
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
با دروووود بر دوست عزیزم با اینکه شما از افراد منطقی مرتبط با دوستداران نواکین بنظرم چندی که از منطق خارج میشین پستای قبلیتونم به همین صورت.

کسی نمیگه نادال راجر یا ماری بودش الان نواک میباخت نه اینطور نیست اتفاقا احتمال بردش خیلی بیشتر اما اما اما نکته مهمی که راجبع این 4تنیسور که برای پیروزی مقابل هم از لحاظ روحی روانی و فیزیکی حتی فشار زیادی روشون میاد و همین میشه که نواک رولند 2015 میاد فینال و میبازه یکی از فاکتورای بازی همین دوستمون گفتن قرعش راحت بوده خب واقعا بوده هر چند این قرعه واس همست و نواک نره فینال من برم نواک کم کسی نیستش بحث ما سر اپن امریکا 2016 و باید قبول کرد با توجه به شرایط فیزیکی و مچش بازیا یجورایی براش مطابق میلش دراومد نوش جونش ورزش همین.اینکه میفرمایین نواک چند سال اخیر رافا راجر اندی بودن برده الو بل کرده درسته اما یادمون نره هر تنیسوری دوره ای داشته راجر تا قبل 2010 دورش بود و نادالم یخورده بیشتر و همیشه مصدوم و عملا نواک بهترین استفاده کرد و خودش تاکید میکنم خودش واس خودش این عصر طلایی ساخت نوش جونش حقشه کسی که این همه ثبات داره بایدم تحسینش کرد.
بحث زیاد، این نکته رو هم به دوستان نازنین راجری میگم یکم شما هم مراعات کنین ممنونم.
همه حرفات درسته عزیزم، من به قسم اعتقادی ندارم، ولی حاضرم شرط ببندم(یا تضمین بدم یا یه چیزی تو این مایه ها) که هیچکسی تو این فروم حتی پر سن و سال ترین عضو فروم که عاشق سینه چاک فدرره اندازه ی من بازیهای فدرر توی اوج رو ندیده و لذت نبرده، و اکثر اعضا که حتی طرفدار فدرر هستن در بهترین حالت از 2008 9 با پدیده ای به اسم فدرر آشنا شدن، ولی من از سال 2004 و 2005 با اینترنت دایال آپ دنبال کد کانالای سوئیس میگشتم تا ویمبلدونو به خاطر فدرر نگاه کنم.

من ذره ای تنفر که هیچی، حتی حس بد نسبت به فدرر ندارم که عاشق این ورزشکار بزرگم، حالا هر چقدر طرفداری متعصب فدرر میخوان دستاوردای جوکوویچو زیر سوال ببرن هیچ حسی بدی نسبت به فدرر در من ایجاد نمیکنه.

اتفاقا من اهل بحث و کل کل های بچگانه نیستم، ولی خواستم یکم تنوع بدم تاپیک خلوتو شلوغ کنم، حالا چندتا از دوستان فدرری هم همکاری کردن دستشون درد نکنه این برهوت یکم پست به خودش دید

خلاصه و لپ مطلبو بخوام بگم حقیقت اینه که فدرر تا این لحظه با قاطعیت بزرگترین و بهترین تنیسور تاریخه، اما جوکوویچ هم خیلی بزرگتر از چیزیه که اعضای این فروم به خصوص هواداران فدرر تصور میکنن(یه چیزی تو مایه های اجسام از آنچه به آینه میبینید به شما نزدیک ترند)
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2016, 04:10 AM   #67
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

بحث قرعه رو که خودتون باز کردید بعد که دربارش توضیح داده شد رفتید یه شاخه دیگه موضوع سن و تغییر کورتها(که بحث تخصصیه نه کل کل) پیش اومد که دربارش صحبت شد. آخرش جواب دوستان تعصب و توهم و... بود.

خودتون مسائل رو پیش میکشید بعد اگه دربارش توضیح داده بشه و صحبتها مطابق میلتون نباشه جبهه میگیرید حداقل یا بحثها رو باز نکنید یا همونطور که دلیل برای صحبتها ارائه شده شما هم با دلیل ردش کنید.

ویرایش توسط sina1993 : 09-09-2016 در ساعت 09:55 AM
کاربر زیر از شما sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-09-2016, 04:30 AM   #68
taban
Senior Member

پستها: 115
سپاس: 13
در 37 پست 55 بار سپاسگزاری شده

سرنا ویلیامز نتوانست رکورد اشتفی گرف رو بشکنه... باخت در مقابل پلیشکوا چک..
taban آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-09-2016, 12:56 PM   #69
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

ظاهرا سرنا در آستانه رکوردها متوقف شده و البته هنوز فرصت داره ممکنه این ناکامی باعث بشه بقیه فصل را استراحت کنه مثل پارسال
اما این سرنا انگیزه اش را داره که حداقل برای یک فصل دیگه بجنگه و ماموریتش را کامل کنه
متاسفانه شماره یک جدید برای من چهره محبوبی نیست برعکس از این پلیسکووا خوشم میاد که در چندماهه گذشته یک رشد عالی داشته و ماه قبل در سینسیناتی هم همین کربر را برد و قهرمان شد
امیدوارم اون نتیجه باز هم تکرار شه واقعا در تنیس بانوان فعلا جای ماشا و ویکا خیلی خالیه امیدوارم هر دو خیلی زود و آماده برگردن

در مورد سه دیدار باقیمانده مردان واقعا هر احتمالی وجود داره مونفیس درسته که همواره به نواک باخته اما باز هم نمیشه نواک را از قبل در فینال دانست
بازی دوم که کاملا مبهمه شرایط زمان بازی تعیین کننده است و اینکه کدومشون کم اشتباه تر باشند
نیشی دو سال قبل در راه رسیدن به فینال در کوارتر استن را اینجا حذف کرد
واقعا لیاقت حضور در فینال را داره هم بازی زیبا و تهاجمی ارائه میکنه و هم در راه رسیدن به فینال بخت اصلی فینال را سزاوارانه حذف کرده
اگر مشکل جسمی نداشته باشه سخت میبازه بیشتر باختهای امسالش به نواک و اندی بوده و حالا رسیدن به دومین فینال گرنداسلمش اصلا براش دور از انتظار نیست
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-09-2016, 02:32 PM   #70
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

شاید بزرگترین مشکل واورینکا مقابل امثال نیشی که تیک د بال ارلی میکنن سوئینگ طولانیش از هر دوبال باشه حداقل سمت بکهند رو تا حدی با اسلایس پوشش میده ولی سمت فورهند در حد فاجعه است و دل پوترو هر وقت به سمت فورهندش حمله کرد واورینکا ارور داد و از این نظر احتمالا مقابل نیشی شرایط به مراتب سختتره.

جوکوویچ و مونفیس هم فکر نکنم خیلی نیاز باشه دربارش صحبت بشه اختلاف سطح دو بازیکن اونقدر هست که حرفی برای گفتن باقی نمیمونه فقط یه نکته ای که هست مونفیس کمی اگرسیو تر شده که این شانسش رو مقابل نواک زیاد میکنه ولی تنیسوری که یه عمر در حال کانترپانچ کردن بوده بعید میدونم بتونه تغییر زیادی نسبت به بازیهای قبل مقابل نواک بده

یو اس اپن 8سال پیش 13 امین گرند راجر بود یو اس اپن سه سال پیش 13 امین گرند نادال بود و یو اس اپن امسال ...(خدا نکنه)

بنده که به شخصه آرزوی موفقیت برای استن توی بازی امشب میکنم چون تنها شانس برای اینه که جلوی نواک رو بگیره (دخیل یا استن)

6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)