بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > لوازم و تجهیزات تنیس > راکت و زه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-08-2010, 05:40 PM   #11
kiavash
Roger's Fan

آواتار kiavash

پستها: 164
سپاس: 1,956
در 151 پست 845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer / delpotro / sharapova / wozniacki /Harisson

دوستان خواهشا ویژگی زهتون و قیمتش هم بگید ... مرسی
kiavash آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی kiavash به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-08-2010, 05:43 PM   #12
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

اسپین خوبی داره 30 هزار تومن خریدم با نصب
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-08-2010, 06:21 PM   #13
DArk
Senior Member

آواتار DArk

پستها: 106
سپاس: 107
در 106 پست 763 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1.Rafa Nadal 2.Maria Sharapova 3.Fernando Gonzalez

نقل قول:
نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
بهترین زهی که داشتی چی بوده؟؟ ... از کجا اینو گرفتی؟؟ ... با نصب چند؟
آره ماله منم 6-7 ماهه که دارم وسطاش یکم خورده شده

والا بهترین زهی که داشتم ی جورایی بترینشم بود(
BABOLAT VS Syn Gut )
اینم Hybrid بود ولی من نمی دونستم زه طبیعی هست و مراقبت می خواد سره 2 هفته پاره شد(با نسبش 34 پولشو داده بودم) ولی اگه ی وقت مسابقه داشتین که براتون مهم بود ازش استفاده کنین خیلی خداهه...
از بانی اسپورت گرفتم ولی الان از Hybrid ها فقط Natrul داره...
4~ 5 تومن پوله نسبش رو از من گرون تر گرفت(اینا به جای 2 گره 4 تا میخوره)...
DArk آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی DArk به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-08-2010, 06:53 PM   #14
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط kiyamari نمایش پست ها
بچها من زه راکتم Tecnifibre Pro Red Code 18 String هست،خیلی‌ زه آنتیکیيه،ماندگاریش خیلی‌ بالاست،در ضمن علاوه بر اسپین و کنترل خوبی‌ که داره خیلی‌ عالی می‌شه باهاش ضربه‌های قدرتی‌ و سریع زد.

برادر تجهیزات تکنیفایبر رو از کجا میگیری؟؟ یه زمانی تو پاسداران نمایندگیش بود نمیدونم هنوزم هست یا نه ولی بند و بساطش سخت گیر میاد!! من عاشق راکت های تکنیفایبر هستم ولی سخت میشه نوش رو گیر آورد
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-08-2010, 07:05 PM   #15
koury
Administrators

آواتار koury

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

من کلکسیون راکت های مختلف رو دارم، ولی بهترین راکت عمرم راکت های Babolat هستن بخصوص سری ایروپرو که رافا استفاده می کنه یه یه ماهی هم هست راکت خود رافا Aeropro Drive GT رو خریدم و زهش هم Babolat Duralast هست که با هزینه ی نصبش کلا 23 تومن دادم، دلیل اینکه این زه رو انتخاب کردم بیشتر بخاطر این بود که میخواستم هم نسبتا ارزون باشه هم رنگش زرد باشه که نشد و مجبور شدم همین دورالست رو بدم ببنده

بجز این راکت هم یه بابولات از دوران جونیورز دارم، دو تا پرینس اسپیدپورت، یه ویلسون کی فکتور پرو تیم و بزودی هم میخوام راکت اندی رادیک رو به کلکسیون اضافه کنم هر چند بیشتر با همین راکت رافا بازی می کنم و اونا همون زه خودشون روشونه...

در مورد گریپتون هم اگه خواستید نظر بدید بد نیست، من اغلب از گریپ های قرمز و سفید رنگ ویلسون استفاده می کنم دو تا رول 30 تائیش رو چند ماه پیش خریدم دور و بر 80 تومن!!

ضمنا اگه کسی از زه رنگی استفاده می کنه رنگش هم بگه...
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-08-2010, 08:44 PM   #16
amir23
Senior Member

پستها: 205
سپاس: 262
در 170 پست 1,008 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و اندی رادیک

يه توضيحي درباره 4 مدل زه ميدم اميدوارم به درد بچه هاي اين سايت بخوره و موقع انتخاب زه براي راكت هاشون اين نكته هاي كوچيك رو تو انتخابشون دخالت بدن. فارغ از مارك هاي مختلف، كلا ميشه زه هاي متداول موجود در بازار رو تو اين 4 دسته بذاريم( البته زه هاي ديگه اي هم وجود دارن كه خيلي متداول نيستن):

1. زه هاي نايلون( nylon) : جزء ارزان ترين زه ها هستن و آماتورهايي كه نميخوان خيلي بابت زه هاشون خرج كنن از اين زه ها استفاده ميكنن. طول مدت عمر اين زه ها نسبتا زياد هست و دير هم پاره ميشن.

2. زه هاي پلي استر: سردسته توليد كننده هاي اين زه ها شركت لوكسيلون هست كه در مدل هاي مختلف اين جنس زه ها رو توليد ميكنه. شركت هاي ديگه اي هم اين تيپ زه ها رو درست ميكنن مثل شركت بابولات. بازيكن هاي بزرگي مثل راجر فدرر، نادال و اندي موري از اين زه ها استفاده ميكنن. اين زه ها براي hard hitters خيلي خوب هستن. دير tension خودشون رو از دست ميدن و نسبتا دير هم خراب ميشن و نياز به تعويض پيدا ميكنن درضمن قيمتشون هم نسبتا ارزونه!! من خودم الان از زه Luxilon AluPower rough استفاده ميكنم( موري هم از اين زه استفاده ميكنه!!!) كه به نظرم بدك نيست. اسپين خوبي هم به توپ ميده.

3. زه هاي مولتي فيلامان: شركت گاما خداي توليد اين تيپ زه ها هست. من خودم هم قبلا اتفاقي يه دفعه يك بسته اش به دستم رسيد، فوق العاده بود پسر، يه شاهكار حرفه اي!! واقعا عالي بود. هرچي بگم كم گفتم.... ديگه تو مشهد اين زه پيدا نشد من هم رفتم و از زه هاي پلي استر يكي رو انتخاب كردم( Luxilon AluPower rough) . اين زه ها حاصل تلاش ساختن زه هايي با feeling زه هاي روده (GUT ) ولي دوام بيشتر هست. در ساختن اين زه ها فيلامان هاي متعددي استفاده شده كه به همين خاطر دوام اين زه ها از زه هاي پلي استر كمتره ولي از زه هاي روده خيلي بيشتره. قيمتشون هم يه چيزي بين زه هاي روده و زه هاي پلي استره. اگه زه خوب ميخوايين برين و مولتي فيلامان بخريد ( براي منم يكي بخرين!!)

4. زه هاي روده طبيعي (Natural Gut) :من با اين زه ها بازي نكردم اما شنيدم كه فوق العاده هستن. قيمتشون هم سرسام آوره درضمن خيلي زود هم tension رو از دست ميدن. در آب و هواي خشك هم زود خراب ميشن. اگه از اين زه ها خريديد حتما واكس مخصوصشون (Thermo gut) رو هم بخريد. بعد از هر بازي هم زه تون رو با پارچه خشك تميز كنيد. نگذاريد آب روي زه تون بريزه چون زه تون باد ميكنه و پاره ميشه. بازيكن هاي زيادي از اين جور زه ها استفاده ميكنن مثل اندي راديك يا خواهر هاي ويليامز. فدرر هم از اين زه استفاده ميكنه كه البته براي اين كه ديرتر در حين بازي قوام و tension زه راكتش از دست بره ؛ تركيبي با يك زه پلي استر ميبنددش.
amir23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amir23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-08-2010, 08:59 PM   #17
koury
Administrators

آواتار koury

دوست عزیز این لاکسیلون آلوپاور رو شما چند میخری؟؟
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-08-2010, 09:30 PM   #18
Farhad
Junior Member

آواتار Farhad

پستها: 14
سپاس: 6
در 13 پست 105 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Feder , rodick

Babolat Duralast : سلام زه منم همینه هم قیمتش خوبه هم کنترلش ماندگاریشم یه 1 سالی برات کار میکنه البته با روزی 1 یا 2 ساعت نه بیشتر
Farhad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farhad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-08-2010, 09:45 PM   #19
DArk
Senior Member

آواتار DArk

پستها: 106
سپاس: 107
در 106 پست 763 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1.Rafa Nadal 2.Maria Sharapova 3.Fernando Gonzalez

توی قسمت داخل راکت زه هایی که باهاش از همه بیشتر همخوانی داره نوشته(البته من تا الان فقط بابولات داشتم راکتهای دیگه رو دقت نکردم)...
DArk آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی DArk به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2010, 08:44 AM   #20
amir23
Senior Member

پستها: 205
سپاس: 262
در 170 پست 1,008 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و اندی رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
دوست عزیز این لاکسیلون آلوپاور رو شما چند میخری؟؟
امتياز توزيع زه هاي بيگ بنگر ( luxilon) اون جوري كه خودش تو وب سايت رسميش نوشته، داده شده به ويلسون. من از نيك اسپرت مشهد ميخرم كه با انداختنش ميشه:

Alupower Rough: ميشه 21000
Alupower Original : درمياد 18000 تومن

البته اخيرا شنيدم كه 4-3 هزار تومن به اين قيمت ها اضافه شده. به هر حال قيمتشون مناسبه.
amir23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amir23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
زه راکت، تنیس، استرینگ، String

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش